Uitslagenlijst 28e Nationale Lenteloop

Papendrecht - Zaterdag 15 mei 2010

MSEN, 15 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Said Hayek
Get Running
47:25
47:25
2
Michel Schrier
Vlissingen
48:23
48:23
3
Harmen Perk
EUR Roadrunners Here
52:01
52:00
4
Paul Visser
Tilburg
53:25
53:24
5
Martijn de Kok
Dynamica
54:02
54:00
6
Ramon van der Wilde
Vlaardingen
54:55
54:54
7
Remon vd Wal
Passaat
56:09
56:01
8
Peter Pollemans
Flakkee
56:39
56:38
9
Remko Peters
PAC Heren
57:35
57:33
10
Joris Wulfert
EUR Roadrunners Here
59:25
59:21
11
Jan Pannekoek
Geldermalsen
59:26
59:24
12
Peter Loopik
Dordrecht
59:58
59:55
13
Jeroen van der Molen
Passaat
1:00:00
59:58
14
Dimitri Pennings
PAC Heren
1:01:21
1:01:15
15
Gerk van der Have
Statina
1:02:54
1:02:52
16
Arjan Nomen
Croda Running Team
1:02:57
1:02:52
17
Rafael Krijgsman
PAC Heren
1:03:58
1:03:53
18
Erwin van Broekhoven
Groene Ster
1:06:32
1:06:27
19
Marijn Rodenburg
EUR Roadrunners Here
1:14:37
1:14:08
20
Pascal den Hartog
EUR Roadrunners Here
1:16:12
1:15:43
M35, 15 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Said Kanfaoui
AV Gouda
48:50
48:50
2
B Flier
Energie
51:21
51:20
3
Pascal van Norden
Croda Running Team
51:34
51:32
4
Barend Klein
Papendrecht
53:00
53:00
5
Maurits Heikoop
Loopgroep PK
53:23
53:20
6
Robin Robart
Passaat
58:36
58:33
7
Ron van Hee
Rotterdam Atletiek
59:07
59:03
8
J Wesdorp
PAC Heren
59:18
59:14
9
Frans van den Hoek
Maassluis
1:01:40
1:01:37
10
Radjesh Ramasray
Rotterdam
1:08:28
1:08:08
11
Jeroen van Hoorn
Super de Boer
1:11:58
1:11:42
M40, 15 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Patrick Kwist
Rotterdam Atletiek
48:28
48:28
2
Rachid Mohammadi
Atos
49:14
49:12
3
Aart-Peter Baan
Hendrik Ido Ambacht
52:49
52:47
4
Chris Moreau
Neeroeteren
53:05
53:04
5
Erik Klooster
Passaat
54:14
54:14
6
Michel Verheezen
Vlaardingen
58:11
58:01
7
Niek Rietveld
Vlaardingen
58:54
58:53
8
Harrald van Hell
Herwijnen
58:57
58:54
9
Marcel Engel
Flakkee
1:00:20
1:00:14
10
Ron Dekker
Fortuna
1:01:23
1:01:19
11
Erik van der Helm
Bergschenhoek
1:01:46
1:01:37
12
Kees van der Sar
Croda Running Team
1:03:03
1:02:58
13
Michel Groeneveld
EON-Powerteam
1:04:29
1:04:21
14
Jan Knipmeyer
Vlaardingen
1:04:39
1:04:31
15
Edwin Roggeband
Barendrecht
1:05:07
1:04:57
16
Eric van Swieten
Croda Running Team
1:06:12
1:06:02
17
Cor Hamels
Hendrik Ido Ambacht
1:06:26
1:06:06
18
Alexander Andriese
Breda
1:06:58
1:06:47
19
John de Boer
De Meern
1:07:54
1:07:29
20
Koos Overwater
Oud Beijerland
1:08:40
1:08:28
21
Bob Polack
Schilderwerken v.d.
1:08:48
1:08:26
22
Matthijs van Boxtel
De Koplopers
1:09:20
1:09:07
23
Paul Jordaan
Super de Boer
1:10:51
1:10:34
24
Admar van Meer
Passaat
1:15:12
1:14:56
M45, 15 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Aissa Margoum
Dordrecht
51:08
51:07
2
A Oemraw
Bergschenhoek
54:01
54:00
3
Remco Schraven
Hellevoetsluis
56:18
56:17
4
Jürgen Gerritsen
Parthenon
56:24
56:23
5
M Besuyen
EON-Powerteam
57:41
57:39
6
Wim van Ruiven
Oud Beijerland
58:24
58:20
7
Peter Sabel
Fortuna
58:48
58:47
8
Wim Verkleij
SC Reeuwijk
1:02:48
1:02:45
9
Gert Bakkenes
Maassluis
1:03:13
1:03:07
10
Eric Rennert
Papendrecht
1:04:00
1:03:56
11
Marchel Snieder
Croda Running Team
1:06:28
1:06:23
12
Ronald Tertoolen
Fortuna
1:07:38
1:07:31
13
Willem Zwart
Papendrecht
1:08:44
1:08:37
14
Ronald Bik
Schilderwerken v.d.
1:09:41
1:09:19
15
Hans van Ginneken
Dordrecht
1:10:11
1:10:02
16
Mark van Dijk
Poeldijk
1:10:49
1:10:42
17
Peter Uilenhoed
Fortuna
1:11:24
1:11:19
18
Theo Schermers
Hardinxv Giessend
1:14:21
1:13:41
19
Willem van der Vaart
Fortuna
1:18:41
1:18:14
M50, 15 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ronny Agten
Belgie
49:55
49:54
2
Jan Prins
Papendrecht
52:51
52:51
3
A Korteland
Passaat
56:50
56:47
4
Ron Huizer
Spijkenisse
58:48
58:44
5
Arie van Heeren
Dordrecht
59:14
59:13
6
Jan Groen
Berkel en Rodenrijs
59:24
59:20
7
Adrie Visser
Zuiderster Team
1:00:25
1:00:24
8
Ko Heij
Reeuwijk
1:00:55
1:00:51
9
E Roodbol
PAC
1:01:01
1:00:56
10
R Baptiste
EON-Powerteam
1:02:04
1:01:59
11
Ernesto Gonzalez
EON-Powerteam
1:02:57
1:02:53
12
Wim Heijblom
Maasland
1:05:34
1:05:27
13
Theo Peters
Spijkenisse
1:06:42
1:06:30
14
Aad Streefkerk
Vlaardingen
1:08:12
1:08:05
15
Andre de Roo
Fortuna
1:11:29
1:11:19
16
Hans Erkelens
Capelle aan den IJss
1:12:04
1:11:37
17
Wim Prins
Rotterdam
1:12:09
1:11:58
18
Bert Spek
Super de Boer
1:13:52
1:13:30
19
Theo Cummins
PAC
1:13:56
1:13:40
20
Kees Stam
Vlaardingen
1:14:57
1:14:37
21
Dick van Prooijen
Capelle aan den IJss
1:18:47
1:18:30
22
Pim de Visser
Dordrecht
1:19:49
1:19:24
23
Dick Hordijk
Spirit Oud Beijerlan
1:19:51
1:19:33
24
Jan Pieters
Parthenon
1:22:22
1:22:02
M55, 15 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gijs van den Hurk
Beuningen Gld
56:53
56:52
2
Arie van der Leun
Sliedrecht
58:40
58:38
3
Willem Houg
Dordrecht
59:22
59:20
4
Paul Streep
PAC
59:31
59:27
5
Kees Voogt
Bergschenhoek
59:46
59:42
6
Jan Olsthoorn
Zuiderster Team
1:02:48
1:02:44
7
Wim Besuijen
EON-Powerteam
1:04:01
1:03:53
8
Rob Verhorst
Zuiderster Team
1:04:24
1:04:19
9
Leo van Meel
Nieuwerkerk ad IJsse
1:09:17
1:09:12
10
Leo Wasmus
Papendrecht
1:10:01
1:09:57
11
Teun Noordhoek
Numansdorp
1:11:00
1:10:47
12
Bart Bovenberg
Oud Beijerland
1:11:19
1:11:01
13
Nico Schoonderwoerd
Dordrecht
1:11:29
1:11:08
14
Kees Damen
Heerjansdam
1:12:58
1:12:50
15
Robert Herling
EON-Powerteam
1:13:30
1:13:12
16
Arie Kamps
Spijkenisse
1:14:16
1:13:57
17
Peter Veldhorst
Rotterdam
1:15:06
1:14:48
18
Ruurd Tolman
Spijkenisse
1:18:14
1:17:56
19
P Wobbe
's-Gravenhage
1:19:09
1:18:39
20
Joop Kamer
Super de Boer
1:19:36
1:19:11
21
C Romijn
EON-Powerteam
1:25:59
1:25:31
22
Steve Koot
Heerlen
1:29:02
1:28:54
23
Jan Tiemens
's-Gravenhage
1:32:35
1:32:05
M60, 15 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Drikus Haalboom
Bennekom
59:12
59:08
2
L van Hoorn
Schilderwerken v.d.
1:01:03
1:00:58
3
Dre de Wit
Voorschoten
1:01:52
1:01:50
4
Albert Stehouwer
Papendrecht
1:02:10
1:02:07
5
Karel Oosthoek
avVN
1:05:37
1:05:30
6
Henk Verschoof
Zuiderster Team
1:09:10
1:08:59
7
Dick Recourt
Dordrecht
1:10:34
1:10:26
8
Johannes de Jong
Dordrecht
1:11:36
1:11:24
9
Bram Harder
Schilderwerken v.d.
1:12:50
1:12:33
10
Jan Blom
Croda Running Team
1:13:23
1:13:05
11
Leo Groeneweg
Oud Beijerland
1:14:30
1:14:12
12
Hermann Groenevelt
Dordrecht
1:17:31
1:17:28
13
Walter de Ling
Vlaardingen
1:17:36
1:17:23
14
Henk van der Lucht
Roelofarendsveen
1:24:04
1:23:38
15
H van Meerten
Schilderwerken v.d.
1:24:06
1:23:42
16
Jan Groeneveld
Rotterdam
1:26:19
1:25:48
17
Toon Rutjes
Rotterdam
1:29:47
1:29:08
18
Pierre Mijnsbergen
Zuiderster Team
1:33:59
1:33:19
VSEN, 15 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anne Zijderveld
Hendrik Ido Ambacht
58:52
58:50
2
Anjolie Engels-Wisse
Dynamica
59:41
59:39
3
Eva Simonse
Groene Ster
1:05:31
1:05:25
4
Zahra Es-Sabbar
Atos
1:05:47
1:05:44
5
Rosalie Ohm
Rotterdam
1:10:37
1:10:22
6
Y E Brooks
Dordrecht
1:12:57
1:12:19
V40, 15 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Francis Schinkel
PAC
57:45
57:43
2
Monique Leentvaar
Vlaardingen
1:03:57
1:03:53
3
Inge Stegmann
Rotterdam
1:04:57
1:04:54
4
Angelique Jansen
Loopgroep PK
1:29:47
1:29:07
V45, 15 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Cora Vlot
Passaat
1:01:08
1:01:06
2
Carin van der Ende
Olympus '70
1:06:38
1:06:32
3
Marjolijn Goos
Schiedam
1:07:07
1:07:03
4
Christine Geluk
Rotterdam
1:09:00
1:08:53
5
Corina Voorn
Den Hoorn Zh
1:09:55
1:09:41
6
Ingrid Koene
Yerseke
1:10:59
1:10:48
7
Anja Verschoor
Passaat
1:11:14
1:11:01
8
Ivonne van der Pad-Bla
avVN
1:12:37
1:12:18
9
Cora Goudswaard
Passaat
1:13:09
1:13:01
10
Els Snippe
Spijkernisse
1:19:18
1:18:53
11
Irene Dijkstra
Rozenburg Zh
1:21:26
1:20:57
V50, 15 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Annie van Dijk
Croda Running Team
1:06:29
1:06:25
2
Marianne de Schipper
Roosendaal
1:06:59
1:06:54
3
Martha van Hal
Pijnenburg
1:13:49
1:13:42
4
Conja de Lange
Super de Boer
1:17:21
1:17:02
5
Frederika Welle Donker
Delft
1:18:04
1:17:54
6
Yvonne Fromm
Dordrecht
1:18:31
1:17:53
7
Alida Leeuw
avVN
1:23:35
1:22:56
8
Lize Dirks
Vlaardingen
1:24:15
1:24:04
9
Margreet Versluis
Papendrecht
1:24:39
1:24:22
MREC, 15 KM PRESTATIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Reinier Burgemeester
Dordrecht
51:29
51:28
2
Marc Meeder
Schiedam
53:57
53:55
3
Martin Verveer
Hendrik Ido Ambacht
54:19
54:18
4
Jeroen Schmidt
Apeldoorn
55:24
55:23
5
E van de Griend
Papendrecht
55:29
55:24
6
Hans de Man
Papendrecht
55:54
55:51
7
Ard Visser
Goudriaan
57:15
57:07
8
Erik Dees
Maassluis
57:53
57:47
9
Henk Lodder
Alblasserdam
59:37
59:31
10
Antal Maasland
Gorinchem
59:41
59:38
11
Hans Overbeek
Polsbroek
1:00:39
1:00:35
12
Arthur Somers
Delft
1:00:53
1:00:47
13
Gerard Dijksman
Hendrik-Ido-Ambacht
1:01:02
1:00:56
14
René Mijs
Papendrecht
1:01:18
1:01:13
15
Dirk Simons
Belgie
1:01:28
1:01:22
16
Lars Stolk
Rotterdam
1:01:34
1:01:30
17
Barry van Helden
Rotterdam
1:01:39
1:01:11
18
Jacco Schroevers
Middelburg
1:01:58
1:01:56
19
Riny Crul
Bemmel
1:02:01
1:01:52
20
Rob Verhagen
Barendrecht
1:02:44
1:02:39
21
Hugo Vogel
Papendrecht
1:02:53
1:02:38
22
Sjaak Dijksman
Hendrik Ido Ambacht
1:03:22
1:03:16
23
Peter van Noort
Heerjansdam
1:03:53
1:03:50
24
Ferry de Valk
Heerjansdam
1:03:55
1:03:48
25
Jos Meeuwse
Arnemuiden
1:03:56
1:03:47
26
H Leeuwis
Giessenburg
1:04:10
1:04:00
27
Jelle Boulnois
Papendrecht
1:04:21
1:04:13
28
Alex de Boer
Dordrecht
1:04:35
1:04:29
29
Carlo Bot
Schiedam
1:04:43
1:04:36
30
P Lodder
Hendrik Ido Ambacht
1:04:50
1:04:43
31
Alex de Langen
Oud Beijerland
1:04:54
1:04:42
32
Marcel Liefbroer
Papendrecht
1:05:01
1:04:51
33
Ralph van Langen
Uithoorn
1:05:09
1:05:00
34
Timon van Wijngaarden
Sliedrecht
1:06:16
1:06:04
35
Ruud van Es
Vlaardingen
1:06:22
1:06:15
36
Edwin Mersch
Capelle aan den IJss
1:06:28
1:06:15
37
Steven Oostdijk
Alblasserdam
1:06:36
1:06:24
38
Gerard Morsink
Papendrecht
1:06:43
1:06:35
39
Remi van Vugt
Capelle aan den IJss
1:06:47
1:06:34
40
Percy van As
Schiedam
1:06:54
1:06:43
41
Wim Lammers
Bleskensgraaf ca
1:06:56
1:06:45
42
Ad Gelderblom
Haastrecht
1:07:05
1:07:00
43
Alex Teeuw
Papendrecht
1:07:12
1:07:06
44
Nico Baas
Bleskensgraaf ca
1:07:14
1:07:03
45
Jordy Zoutendijk
Spijkenisse
1:07:17
1:06:59
46
Paul van Kempen
Middelharnis
1:07:20
1:06:38
47
Ruud Hoogsteder
Rotterdam
1:07:24
1:07:15
48
Huibert Lucas
Zwijndrecht
1:07:36
1:07:28
49
Marcel Vonk
Goudriaan
1:07:45
1:07:34
50
Ronald de Jonge
Hendrik Ido Ambacht
1:07:46
1:07:32
51
Henk Timmer
Sliedrecht
1:07:52
1:07:43
52
Richard Leeuwis
Alblasserdam
1:08:06
1:07:41
53
Bart Vanhauwaert
Rotterdam
1:08:12
1:07:56
54
Pieter Boutsma
Alblasserdam
1:08:14
1:07:59
55
Nico Loopik
Dordrecht
1:08:23
1:08:12
56
Edwin Kilsdonk
Dordrecht
1:08:35
1:08:27
57
Patrick Zoutendijk
Spijkenisse
1:08:54
1:08:36
58
Marijn de Man
Zwijndrecht
1:08:55
1:08:52
59
Marcel Dees
Rotterdam
1:09:02
1:08:57
60
Ton Helderop
Papendrecht
1:09:05
1:08:44
61
Leo Jansen
Arendonk
1:09:05
1:08:56
62
Gerard Elstak
Alblasserdam
1:09:05
1:08:39
63
Harco Haandrikman
Zwijndrecht
1:09:09
1:08:52
64
Marco Poot
Maassluis
1:09:10
1:09:01
65
Aad Geluk
Zwijndrecht
1:09:24
1:09:12
66
Ton Wulfert
Dordrecht
1:09:29
1:09:15
67
Marco Plaisier
Hendrik Ido Ambacht
1:09:29
1:09:23
68
Hans Schriez
Vlissingen
1:09:33
1:09:24
69
Hugo du Mez
Dordrecht
1:09:34
1:09:11
70
John van der Wacht
Dordrecht
1:09:45
1:09:17
71
Frank Jonker
Papendrecht
1:09:47
1:09:34
72
Ruud Grootenboer
Papendrecht
1:09:49
1:09:36
73
Patrick Nederlof
Rotterdam
1:09:52
1:09:35
74
Marcel van Eck
Papendrecht
1:09:55
1:09:13
75
Rob van Tiel
Schiedam
1:09:56
1:09:46
76
Rens van Hal
Papendrecht
1:10:04
1:09:55
77
Henk de Witte
Delft
1:10:13
1:10:04
78
Henk Kras
Oud Beijerland
1:10:19
1:10:07
79
Aart Versluis
Zwijndrecht
1:10:21
1:09:58
80
Henk Mulder
Schiedam
1:10:30
1:10:16
81
Arie van Meeteren
Groot Ammers
1:10:32
1:10:16
82
Willem Boer
Papendrecht
1:10:32
1:10:20
83
Ronald Nuijten
Dordrecht
1:10:34
1:10:22
84
Ad Slomp
Hoornaar
1:10:35
1:10:20
85
Robert Kuntz
Papendrecht
1:10:41
1:10:08
86
Jan-Cees van de Lustgr
Groot Ammers
1:10:51
1:10:25
87
Peter Ripzaad
Dordrecht
1:10:58
1:10:42
88
Ton Hoozemans
Rotterdam
1:11:05
1:10:51
89
Remco Vervloet
Barendrecht
1:11:06
1:10:55
90
Boy Saija
Middelburg
1:11:10
1:10:47
91
Marcel Gouwen
Hoogvliet Rotterdam
1:11:11
1:10:39
92
C A Kwakernaak
1:11:11
1:10:55
93
Leo Cobier
Capelle aan den IJss
1:11:14
1:11:00
94
Leo Boelens
Dordrecht
1:11:16
1:11:10
95
Gerard Slingerland
Sliedrecht
1:11:17
1:10:56
96
Sven de Langen
Rotterdam
1:11:23
1:11:15
97
John den Haan
Papendrecht
1:11:25
1:10:50
98
Joop Terwiel
Schiedam
1:11:34
1:11:22
99
Peter Kloos
Papendrecht
1:11:45
1:11:33
100
Marcel Blokland
Hardinxveld Giessend
1:11:47
1:11:24
101
Arco van Antwerpen
Middelharnis
1:11:51
1:11:10
102
Krijn Donk
Papendrecht
1:12:03
1:11:49
103
Hans Michels
Dordrecht
1:12:09
1:11:39
104
René Kilian
Dordrecht
1:12:18
1:11:49
105
Peter Bilstra
Gorinchem
1:12:31
1:11:50
106
Ary Wijnolst
Maasdam
1:12:39
1:12:07
107
Mischa Pegtel
Papendrecht
1:12:40
1:12:12
108
Adrie Takx
Oud Gastel
1:12:41
1:12:20
109
Rens Veerman
Haarlem
1:12:43
1:12:37
110
Piet Peet
Papendrecht
1:12:48
1:12:35
111
Peter de Leng
Dordrecht
1:12:52
1:12:20
112
Renzo Kerkhof
Spijkenisse
1:12:56
1:12:37
113
Ronald de Ridder
Dordrecht
1:12:56
1:12:20
114
Ronald van Driel
Zwijndrecht
1:13:01
1:12:44
115
Eric Korteland
Papendrecht
1:13:06
1:12:46
116
Frans Beijl
Papendrecht
1:13:06
1:12:52
117
Lucas Löbker
Rotterdam
1:13:18
1:13:12
118
Jan van Dillen
Alblasserdam
1:13:21
1:13:06
119
Daniel Brooks
Dordrecht
1:13:36
1:12:58
120
Gerrit Brinkman
Schiedam
1:13:49
1:13:36
121
Michiel Boulonois
Papendrecht
1:13:49
1:13:34
122
Marco van Oosten
Papendrecht
1:13:54
1:13:45
123
Rob Verhoeven
Papendrecht
1:14:07
1:13:32
124
Alexander Blokland
Hardinxv Giessend
1:14:15
1:13:51
125
Tamme de Vries
Herwijnen
1:14:23
1:14:02
126
Jos Silvis
Barendrecht
1:14:29
1:14:17
127
Arthur van Langen
Aalsmeer
1:14:35
1:14:26
128
Rudi Reuver
Utrecht
1:14:36
1:14:07
129
John Maar
Hendrik-Ido-Ambacht
1:14:51
1:14:06
130
Patrick Kraaijeveld
Papendrecht
1:14:52
1:14:09
131
Giorgos Boustanidis
Gorinchem
1:15:00
1:14:15
132
Arie Kleijn
Papendrecht
1:15:03
1:14:29
133
Arjan Boer
Sliedrecht
1:15:06
1:14:25
134
Dirk de Jong
Oud Alblas
1:15:08
1:14:28
135
Michel Ooijen
Papendrecht
1:15:12
1:14:37
136
Jako Sterrenburg
Alblasserdam
1:15:36
1:15:19
137
Bob Schot
Hellevoetsluis
1:15:49
1:15:30
138
Leo Hage
Middelburg
1:15:52
1:15:30
139
Joop van der Wulp
Kinderdijk
1:16:00
1:15:27
140
Ben de Visser
Dordrecht
1:16:00
1:15:35
141
Jan van Heeswijk
Papendrecht
1:16:03
1:15:47
142
Ronald Griekspoor
Papendrecht
1:16:04
1:15:17
143
Rob Menheere
Papendrecht
1:16:17
1:15:53
144
Jurrie Boerma
Papendrecht
1:16:19
1:15:57
145
Jan van Eyndhoven
Belgie
1:16:21
1:15:47
146
Bert van Genderen
Sliedrecht
1:16:25
1:15:57
147
Jan Hobo
Hardinxveld-Giessend
1:16:47
1:16:25
148
Jorgen Westbroek
Hellevoetsluis
1:16:51
1:16:32
149
Wim Linge
Papendrecht
1:16:56
1:16:41
150
John Peter Kuntz
Papendrecht
1:16:56
1:16:22
151
Geert Berndsen
Sliedrecht
1:16:58
1:16:26
152
Jan Sterrenburg
Papendrecht
1:17:13
1:16:38
153
Ronald van Loon
Bodegraven
1:17:27
1:17:06
154
Leon den Braber
Papendrecht
1:17:39
1:17:27
155
Van der Heiden
Langerak Zh
1:17:43
1:17:02
156
Richard Schmitt
Papendrecht
1:17:55
1:17:28
157
Leo Stans
Vlaardingen
1:18:10
1:17:54
158
Daan van Strien
Dordrecht
1:18:15
1:17:46
159
Arthur Gootjes
Dordrecht
1:18:23
1:18:00
160
Marcel van den Berg
Dordrecht
1:18:28
1:18:11
161
Bob Donkervoort
Papendrecht
1:18:29
1:18:15
162
Co Meerburg
Sliedrecht
1:18:36
1:18:13
163
Wouter Seinen
Dordrecht
1:18:39
1:18:19
164
Ronald Pol
Vlaardingen
1:18:40
1:18:14
165
Dammis Tims
Dordrecht
1:18:59
1:18:39
166
Marinus Ploos van Amst
Papendrecht
1:19:06
1:18:45
167
Robert Holierhoek
Rotterdam
1:19:07
1:18:39
168
Cees de Wijs
Dordrecht
1:19:10
1:18:50
169
Martin van Berkel
Dordrecht
1:19:18
1:18:39
170
Edwin Zwaan
Dordrecht
1:19:22
1:18:50
171
Jurgen Hollemans
Vlaardingen
1:19:24
1:19:11
172
Hugo van Gorkum
Utrecht
1:19:25
1:19:13
173
Stefan van Izerloo
Dordrecht
1:19:29
1:18:48
174
Kees Barth
Papendrecht
1:19:41
1:19:04
175
Jos de Waal
Papendrecht
1:19:43
1:19:14
176
Herman van Ommen
Papendrecht
1:19:44
1:19:08
177
Jef Bergsma
Papendrecht
1:19:49
1:19:17
178
Dick Aantjes
Papendrecht
1:19:49
1:19:20
179
Henk Dubbeldam
Hardinxveld-Giessend
1:20:01
1:19:37
180
Kees van der Niet
Rotterdam
1:20:16
1:19:40
181
Peter de Valois
Zoetermeer
1:20:18
1:19:47
182
Piet Tukker
Gorinchem
1:20:21
1:20:13
183
Gerard Floor
Rotterdam
1:20:28
1:20:03
184
Eric vd Brink
Papendrecht
1:20:30
1:20:03
185
Rens Neels
Dordrecht
1:20:32
1:20:03
186
Steven ter Meulen
Papendrecht
1:20:47
1:20:31
187
Martin Noteboom
Papendrecht
1:20:58
1:20:24
188
Bert Benschop
Hendrik Ido Ambacht
1:20:59
1:20:33
189
Andre van der Wal
Arkel
1:21:01
1:20:36
190
Peter van Oosterhout
Made
1:21:12
1:20:49
191
Ton den Braber
Papendrecht
1:21:42
1:21:15
192
Cor van der Wulp
Papendrecht
1:21:45
1:21:04
193
Peter Huijzer
Papendrecht
1:21:50
1:21:14
194
Bert Visser
Papendrecht
1:21:51
1:21:27
195
Marcel Bouman
Papendrecht
1:21:58
1:21:22
196
Hugo Pellikaan
Alblasserdam
1:21:58
1:21:25
197
Jaap Bouw
Sliedrecht
1:22:01
1:21:37
198
Erik Haasnoot
Dordrecht
1:22:12
1:21:39
199
John den Hartog
Dordrecht
1:22:16
1:21:51
200
Jan van Dalen
Dordrecht
1:22:25
1:22:04
201
Perry Poldervaart
Rotterdam
1:22:27
1:21:57
202
Faisal WEakan
Papendrecht
1:22:44
1:22:19
203
Pieter Verweij
Dordrecht
1:22:54
1:22:32
204
Leen Geschiere
Vught
1:22:54
1:22:13
205
John Houtman
Papendrecht
1:23:40
1:23:07
206
Peter Hofman
Hendrik Ido Ambacht
1:23:54
1:23:31
207
Leo van Hees
Arkel
1:23:59
1:23:32
208
Anjo Zeven
Westerlee Gn
1:24:02
1:23:53
209
Ruud Schoon
Papendrecht
1:24:41
1:24:10
210
Ruud Versluis
Papendrecht
1:24:42
1:24:25
211
Hugo Poirot
Kinderdijk
1:24:46
1:24:26
212
Alex Lagerwerf
Ridderkerk
1:24:58
1:24:14
213
René de Snoo
Papendrecht
1:25:16
1:24:52
214
Henk Lansbergen
Honselersdijk
1:25:25
1:24:55
215
Michel vd Sanden
Made
1:25:26
1:25:03
216
Paul van Huuksloot
Papendrecht
1:25:26
1:24:55
217
Robi Nederlof
Oud Alblas
1:25:38
1:25:06
218
Henri Nafzger
Barendrecht
1:25:39
1:25:22
219
Willem van der Heijden
Vlaardingen
1:25:45
1:25:12
220
Ernst-Jan van Eck
Rotterdam
1:25:58
1:25:40
221
Bas Kousemaker
Papendrecht
1:25:59
1:25:14
222
Evert van 't Hof
Schiedam
1:26:01
1:25:17
223
Frans Ploegmakers
Dordrecht
1:26:15
1:26:04
224
Bob Westenberg
Schiedam
1:26:33
1:26:04
225
Tim Willems
Dordrecht
1:26:42
1:25:51
226
Piet Kranendonk
Dordrecht
1:26:50
1:26:13
227
Sipke Woudstra
Papendrecht
1:26:59
1:26:35
228
Winston Ravestein
Alblasserdam
1:27:04
1:26:25
229
Lauw Snijder
Sommelsdijk
1:27:28
1:26:46
230
Peter de Ronde
Spijkenisse
1:27:37
1:27:12
231
Michel Tabak
Ridderkerk
1:27:47
1:27:11
232
Rene van der Weijden
Dordrecht
1:27:57
1:27:39
233
Jan Bosch
Ridderkerk
1:27:59
1:27:22
234
A Korpershoek
Papendrecht
1:28:11
1:27:54
235
Vojislav Petkovic
Vlaardingen
1:28:22
1:27:43
236
Jeroen van Lawick
Dordrecht
1:28:25
1:27:58
237
Jesse Clarijs
Schiedam
1:28:54
1:28:11
238
Ton Dost
Papendrecht
1:29:05
1:28:31
239
Dick van Veen
Alblasserdam
1:29:05
1:28:21
240
Jacques Beemsterboer
Papendrecht
1:29:05
1:28:34
241
Pascal Rijsdijk
Papendrecht
1:29:38
1:29:03
242
Dimitry Reichwein
Hendrik Ido Ambacht
1:29:40
1:29:08
243
Rob Scheenloop
Dordrecht
1:29:43
1:29:03
244
Peter Matop
Hellevoetsluis
1:29:44
1:29:02
245
Marcel Philippo
Papendrecht
1:29:54
1:29:21
246
Bart van Leeuwen
Dordrecht
1:30:11
1:29:51
247
Dick van Kerkhof
Dordrecht
1:30:18
1:29:39
248
Oscar Holterman
Schiedam
1:30:25
1:30:09
249
Remco Raaphorst
Sliedrecht
1:31:25
1:30:44
250
Dick Molenaar
Zwijndrecht
1:31:48
1:31:18
251
Gijsbert E Moret
Wijngaarden Zh
1:32:08
1:31:32
252
Arjan Baan Hofman
Sliedrecht
1:32:42
1:32:15
253
Jan Pieterse
Papendrecht
1:35:51
1:35:17
254
Hans Loopik
Dordrecht
1:38:01
1:37:23
255
Chris Lemmens
Rotterdam
1:38:34
1:37:56
256
Henri Appeldoorn
Papendrecht
1:38:44
1:37:59
257
Dirk Stoop
Alblasserdam
1:38:44
1:38:08
258
Kees Donkersloot
Rotterdam
1:42:37
1:41:59
259
Jan Mulder
Schiedam
1:43:27
1:42:56
VREC, 15 KM PRESTATIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Yvonne Dijksman-de Waa
Hendrik Ido Ambacht
1:05:04
1:04:57
2
Wilmi van Harten
Poortugaal
1:07:32
1:07:24
3
Judith Poot
Maassluis
1:09:11
1:09:02
4
Danielle van Beusekom
Papendrecht
1:09:56
1:09:43
5
Gilmoora Pisano
Barendrecht
1:14:14
1:13:57
6
Danielle van Lierop
Spijkenisse
1:14:16
1:13:57
7
Danielle van Mil
Hekelingen
1:15:56
1:15:37
8
Anja van Vliet
Vlaardingen
1:16:17
1:16:06
9
Anjo Brouw-Ploeg
Vlaardingen
1:16:18
1:16:05
10
Conny Slooter
Strijen
1:17:26
1:16:54
11
Zwanita Sterrenburg
Zwijndrecht
1:17:53
1:17:45
12
Alexandra Geurtsen
Schiedam
1:18:41
1:18:25
13
Bianca Gerritsen
Dordrecht
1:18:52
1:18:32
14
Ellen Hamerpagt
Hardinxveld-Giessend
1:19:44
1:19:15
15
Annemie van Hattem
Schiedam
1:20:11
1:20:01
16
Corrie Bosman
Nieuwerkerk ad IJsse
1:20:18
1:20:03
17
Thea Bosman
Nieuwerkerk ad IJsse
1:20:18
1:20:03
18
Jeannette Schepers
Sliedrecht
1:20:30
1:20:08
19
Esther de Goede
Papendrecht
1:20:31
1:20:18
20
Irene van der Plank
Dordrecht
1:21:35
1:21:15
21
Engelien de Lange
Papendrecht
1:22:08
1:22:01
22
Margo Naaktgeboren-Kle
Papendrecht
1:23:06
1:22:59
23
Esther Oosterveer-v Di
Papendrecht
1:23:31
1:23:24
24
Ingrid d Stigter-VAart
Arkel
1:23:34
1:23:08
25
Helga Ravestein
Alblasserdam
1:23:36
1:22:57
26
Joyce van Die
Alblasserdam
1:24:05
1:23:25
27
Ingeborg Nieuwenhuizen
Barendrecht
1:24:07
1:23:40
28
Marlies Putter
Hendrik Ido Ambacht
1:24:46
1:24:11
29
Carla Stans
Vlaardingen
1:24:52
1:24:36
30
Carin van Zwienen
Alblasserdam
1:25:23
1:24:52
31
Krista van Goudswaard
Dordrecht
1:25:27
1:25:04
32
Reny Tertoolen
Vlaardingen
1:26:33
1:26:04
33
Ellen Visser
Dordrecht
1:26:49
1:26:28
34
Astrid van Tricht
Dordrecht
1:26:50
1:26:11
35
Petra Berghoef
Papendrecht
1:26:50
1:26:13
36
Yvonne Ter Meer
Papendrecht
1:26:50
1:26:13
37
Myrna Houtman
Papendrecht
1:27:19
1:26:47
38
Hester Erkelens
Papendrecht
1:27:49
1:27:22
39
Sija van Milt
Dordrecht
1:27:57
1:27:38
40
Claudia van de Klunder
Zwijndrecht
1:27:59
1:27:16
41
Willy ter Haar
Hendrik Ido Ambacht
1:28:10
1:27:39
42
Monique Liefbroer
Papendrecht
1:28:14
1:27:46
43
Carla van Gemert
Rotterdam
1:28:19
1:27:40
44
Martine de Ruiter
Sliedrecht
1:28:22
1:27:55
45
Ramona Franken
Dordrecht
1:29:40
1:28:59
46
Bea Kolijn
Gorinchem
1:30:23
1:29:58
47
Monique Kraal vd Werke
Papendrecht
1:30:35
1:29:57
48
Connie Kloot
Rotterdam
1:30:36
1:30:16
49
Sandra de Winter
Dordrecht
1:30:59
1:30:19
50
Annemarie Kuiper
's-Gravendeel
1:31:17
1:30:44
51
Nel van Wijk
Rotterdam
1:31:22
1:30:38
52
Hanneke Donkersloot
Rotterdam
1:31:48
1:31:16
53
Lina van der Linden
Krimpen aan de Lek
1:32:16
1:31:36
54
Anneke van Asperen
Alblasserdam
1:32:36
1:31:59
55
Luciene Lemmens
Rotterdam
1:32:52
1:32:15
56
Anna Luscombe
Alblasserdam
1:33:57
1:33:19
57
Ellen van Wijngaarden
Papendrecht
1:35:01
1:34:25
58
Anja de Haan
Dordrecht
1:35:02
1:34:24
59
Esther Prooi
Barendrecht
1:35:09
1:34:49
60
Pauline de Boo van Uij
Dordrecht
1:38:01
1:37:24
61
Greta Spruit
Dordrecht
1:38:02
1:37:24
62
Ina van Strien
Alkmaar
1:38:45
1:38:16
63
Lonneke Michielse
Papendrecht
1:43:46
1:43:19
MREC, 7,5KM PRESTATIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Peter Kelchtermans
Belgie
25:52
25:51
2
Michel Korevaar
Giessenburg
27:04
27:04
3
Albert de Vries
Dordrecht
28:16
28:15
4
Steve Sommeling
Papendrecht
28:20
28:17
5
Bas Heiden
Ridderkerk
28:38
28:36
6
Johan den Hartog
Zwijndrecht
28:43
28:42
7
Glenn Kelchtermans
Balen
29:04
29:04
8
Leendert van der Lugt
Capelle aan den IJss
29:23
29:22
9
Eloy E urbano Cruz
Dordrecht
29:39
29:38
10
Chris Paardenkooper
Rhoon
29:45
29:44
11
Henkjan den Braven
Hoogblokland
30:15
30:14
12
Mark Kamp
Papendrecht
31:23
31:20
13
Jeroen van den Bos
Papendrecht
31:31
31:30
14
Jaap Westerbeek
Papendrecht
31:40
31:39
15
Sverre van Ginneken
Dordrecht
31:51
31:49
16
René Waltman
Papendrecht
31:52
31:51
17
Erwin de Wit
Ridderkerk
31:57
31:54
18
Andre Brouw
Dordrecht
32:27
32:25
19
Maarten Keijzer
Dordrecht
33:01
32:58
20
Léan de Ruiter
Dordrecht
33:41
33:38
21
Jan Wouters
Rotterdam
33:44
33:28
22
Marco van Reijswoud
Papendrecht
33:59
33:57
23
Juan Javier Caeiro y M
Cappele a/d Ijssel
34:07
34:04
24
Dirk Verhoef
Papendrecht
34:17
34:16
25
Tim Mulder
Papendrecht
34:36
34:34
26
Pim Jansen
Hendrik-Ido-Ambacht
34:46
34:44
27
Heico Kerkmeester
Capelle aan den IJss
35:13
35:11
28
Kees van Rijs
Dordrecht
35:14
35:07
29
Leonard van Geldorp
Dordrecht
35:26
35:19
30
Mark Vos
Dordrecht
35:26
35:19
31
Erwin Hoeve
Papendrecht
35:38
35:34
32
Marco ten Braak
Dordrecht
35:42
35:34
33
Piet Witman
Dordrecht
35:43
35:33
34
Roeland Peters
Spijkenisse
35:50
35:41
35
Ruben Stittelaar
Tricht
35:51
35:44
36
Dennis Middel
Rotterdam
35:53
35:25
37
Rob Poliste
Papendrecht
35:58
35:52
38
Arjan de Vreede
Papendrecht
35:58
35:52
39
Piet Euser
Dordrecht
35:58
35:49
40
Koos Schaay
Rotterdam
36:02
36:01
41
Henk Garama
Dordrecht
36:03
36:00
42
Jan Verswijveren
Halsteren
36:08
36:04
43
Sjors de Waal
Papendrecht
36:09
36:01
44
Frank Sebrechts
Papendrecht
36:18
36:05
45
Hanno Kraal
Papendrecht
36:18
36:13
46
Ma de Ruiter
Strijen
36:20
36:07
47
Niels Hermans
Uitgeest
36:27
36:14
48
Enk Kraaijeveld
Sliedrecht
36:29
36:26
49
Gerard Scholten
Dordrecht
36:29
36:25
50
Huib den Braven
Hoogblokland
36:32
36:28
51
Sebastiaan Mulder
Strijen
36:32
36:19
52
Jeremy Slotboom
Zwijndrecht
36:35
36:29
53
Kees Post
Nieuwerkerk ad IJsse
36:43
36:14
54
Hans Stegeman
Dordrecht
36:45
36:40
55
Johan Rietveld
Papendrecht
36:45
36:36
56
Cor de Vreede
Goudriaan
36:46
36:43
57
Enrico Cloin
Papendrecht
37:11
36:39
58
Berend Bakker
Papendrecht
37:17
37:05
59
Arjan van Ooijen
Alblasserdam
37:18
36:56
60
Aart van Dieren
Krimpen aan de Lek
37:33
37:04
61
Daniël de Roo
Alblasserdam
37:40
37:31
62
Karel Vos
Papendrecht
37:42
37:22
63
Bas van Genderen
Papendrecht
37:43
37:27
64
Chris Malais
Hendrik Ido Ambacht
37:49
37:39
65
Rob Hotting
Rotterdam
38:09
38:08
66
John Franciosa
Dordrecht
38:13
38:05
67
Oscar The
Capelle aan den IJss
38:16
37:47
68
Danny van de Kuil
Hardinxveld Giessend
38:21
38:16
69
Fred van de Kuil
Hardinxveld Giessend
38:21
38:17
70
Peter Akerboom
Oude Wetering
38:32
38:27
71
Jeroen Snelleman
Rotterdam
38:35
38:20
72
Frank Geenen
Dordrecht
38:35
38:20
73
Sies Zuur
Sliedrecht
38:51
38:46
74
Hans Visser
Papendrecht
39:05
38:57
75
Gerard van Raalte
Dordrecht
39:19
39:08
76
Eric Spreij
rotterdam
39:20
39:03
77
Jose Silva
Rotterdam
39:42
39:35
78
Mark Verbeek
Papendrecht
39:44
39:39
79
Bas Hardenberg
Papendrecht
39:50
39:37
80
Jan Visser
Papendrecht
39:52
39:47
81
Falco Zoutewelle
Papendrecht
39:52
39:40
82
Theo van den Bout
Papendrecht
40:16
40:09
83
Jack Heijkoop
Alblasserdam
40:18
40:07
84
Maurits van Vijfeijken
Dordrecht
40:23
40:00
85
Leen Smit
Papendrecht
40:27
40:23
86
Jan Jansen
Hendrik-Ido-Ambacht
40:45
40:21
87
Bert Alting
Papendrecht
40:51
40:38
88
Hillebrand Beärda
Alblasserdam
40:54
40:38
89
Marcel Willeijns
Papendrecht
40:55
40:18
90
Jori Paardenkooper
Rhoon
41:02
40:28
91
Johan van der Linden
Papendrecht
41:31
41:21
92
Marcel van Rijswijk
Herkingen
42:05
41:34
93
Hans de Zeeuw
Papendrecht
42:22
42:10
94
Dennis Verschoor
Gorinchem
42:26
42:00
95
Rob Vollaard
Papendrecht
42:52
42:22
96
Geert-Jan Verschoor
Papendrecht
42:52
42:42
97
Hans Windgassen
Dordrecht
42:53
42:40
98
Remko Mol
Dordrecht
42:53
42:45
99
Peter Kroon
Sliedrecht
42:55
42:27
100
Ton van Meeteren
Hardinxveld-Giessend
42:56
42:51
101
Marcel van Kasterop
Papendrecht
43:04
42:42
102
Erwin Lips
Brussel (BEL)
43:16
42:44
103
Thomas van Dieren
Lekkerkerk
43:17
42:48
104
André Sigtermans
Papendrecht
43:17
42:55
105
Sander de Jong
Dordrecht
43:17
43:02
106
Robin Post
Delfgauw
43:22
43:04
107
Martin van Valen
Sliedrecht
43:28
43:22
108
Simon Hu
Papendrecht
43:47
43:30
109
Janis van der Linden
Papendrecht
43:48
43:28
110
Anthon Mesman
Westerbork
43:51
43:29
111
Diepa Diepa
Rotterdam
43:54
43:35
112
Sebastian Nijssen
Middelburg
43:57
43:43
113
Rake Sukawati
Papendrecht
44:08
43:54
114
Vincent Wensing
Hendrik Ido Ambacht
44:12
43:54
115
Ferry de Bruin
Papendrecht
44:13
43:57
116
Martin Borsje
Papendrecht
44:13
43:57
117
Leo Kraaijeveld
Papendrecht
44:13
43:54
118
Louis van der Hoeven
Papendrecht
44:16
43:56
119
Marco Kraan
Papendrecht
44:18
44:03
120
Willem-Jan Leenhouts
Alblasserdam
44:22
44:05
121
Sander Durrer
Papendrecht
44:42
44:31
122
Alex Boers
Dordrecht
44:50
44:19
123
Danny van der Linden
Papendrecht
45:00
44:35
124
Bob Gündel
Papendrecht
45:16
45:06
125
Henri Booij
Papendrecht
45:18
44:58
126
Frans Jansen
Dordrecht
45:24
45:03
127
Nico Bakker
Dordrecht
45:28
45:08
128
Harry Stolk
Papendrecht
46:06
45:39
129
Dick Baan
Hendrik Ido Ambacht
46:07
45:45
130
Cees van Wingerden
Papendrecht
46:10
45:54
131
Ton Clarijs
Schiedam
46:12
46:06
132
Fred van Leen
Dordrecht
46:21
45:58
133
Theo Kruithof
Berkel en Rodenrijs
46:24
46:03
134
Leo vd Dool
Papendrecht
46:40
46:10
135
Van Willigen
Papendrecht
46:46
46:40
136
Victor Onvlee
Papendrecht
46:52
46:34
137
Koos van Holstein
Rotterdam
46:53
46:42
138
Martin Heijkamp
Papendrecht
47:08
46:42
139
Patrick Eckhardt
Dordrecht
47:18
47:10
140
Vincent Tiemersma
Papendrecht
47:27
47:09
141
Jan Bender
Dordrecht
47:34
47:02
142
Gerben Eijkelenboom
Papendrecht
47:40
47:21
143
Dirk Gelderland
Brielle
47:49
47:42
144
Kees Gelderland
Brielle
47:49
47:43
145
Robin Hoffman
Papendrecht
47:55
47:35
146
Ron de Ruijter
Papendrecht
47:57
47:49
147
Bert Steenkamer
Schiedam
48:14
47:41
148
Rob Bisschop
Papendrecht
48:20
47:59
149
Jeroen van Nes
Papendrecht
48:22
48:01
150
Gertjan van der Meer
Papendrecht
48:26
48:05
151
Peter Halfwerk
Rotterdam
48:58
48:30
152
Jan Visscher
Papendrecht
49:01
48:40
153
Ewald van Houten
Papendrecht
49:10
48:50
154
Jan de Waal
Oostzaan
49:14
49:04
155
Bart van Kalkeren
Dordrecht
49:20
48:28
156
John Kooistra
Papendrecht
49:25
49:05
157
Terry Duivesteijn
Papendrecht
49:26
49:02
158
Gerrit Hoffman
Papendrecht
49:38
49:16
159
Piet van de Bos
Wolphaartsdijk
49:45
49:25
160
Glenn Sanda
Gouda
49:51
49:36
161
Ron Bakker
Papendrecht
50:52
50:28
162
Erik Paalvast
Papendrecht
51:08
50:57
163
Arie de Vroomen
Papendrecht
51:14
50:55
164
Ton Kelfkens
Dordrecht
51:26
50:56
165
Ad Wildeman
Dordrecht
52:09
51:36
166
Arie de Boeff
Papendrecht
52:11
51:58
167
Cees Meijer
Papendrecht
53:48
53:19
168
Gert-Anne de Bie
Papendrecht
54:01
53:38
169
Rob Smit
Papendrecht
55:26
55:00
170
Domino Booij
Papendrecht
56:15
55:51
VREC, 7,5KM PRESTATIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ilse Ros-Hofman
Sliedrecht
33:50
33:48
2
Annemieke Roeland
Alblasserdam
34:31
34:15
3
Jacqueline Koene
Papendrecht
35:47
35:40
4
Brenda Versluijs
Nieuw-Lekkerland
35:59
35:55
5
Leny van den Berg
Papendrecht
36:09
36:04
6
Ingrid Peperkamp
Gorinchem
36:41
36:35
7
Christa Duk
Zwijndrecht
36:47
36:44
8
Marlies Kuiters
Papendrecht
37:05
37:02
9
Marion van Eck
Papendrecht
37:05
37:02
10
Anne Kooiman
Hendrik-Ido-Ambacht
37:07
37:03
11
Willy Diepeveen
Dordrecht
37:16
37:11
12
Marjolein van Hal
Rotterdam
37:26
37:20
13
Marije Besuijen
Middelburg
37:44
37:31
14
Charlotte Mol
Dordrecht
37:51
37:44
15
Petra van Rijnsbergen
Oud Alblas
37:54
37:47
16
Jennifer Bal
Rotterdam
39:24
39:12
17
Esther van 't Zelfde
Dordrecht
39:24
39:13
18
Inge Kalis
Sliedrecht
39:45
39:31
19
Maaike van Oorschot
Rotterdam
39:55
39:38
20
Mirjam Wijsbroek
Papendrecht
39:56
39:51
21
Kirsten van Rijs
Dordrecht
40:01
39:48
22
Karin Stam
Dordrecht
40:13
40:08
23
Lindy van den Bout
Papendrecht
40:14
40:07
24
Wendy Kwikkers
Leiderdorp
41:07
41:03
25
Annelies Virginia
Rotterdam
41:29
41:12
26
Toos Volmer
Dordrecht
41:55
41:43
27
Ellen van Loon
Sliedrecht
42:07
41:59
28
Ans Degen
Dordrecht
42:22
42:19
29
Sandra Middel-de Sterk
Rotterdam
42:35
42:06
30
Marleen Coolbergen
Achthuizen
42:58
42:45
31
Carla van Kempen
Middelharnis
42:58
42:45
32
Jannie Everaers
Middelharnis
42:58
42:45
33
Liesbeth Reugebrink
Papendrecht
43:13
42:57
34
Claudia van Dijk
Papendrecht
43:27
43:12
35
Heleen Davies
Papendrecht
43:27
43:13
36
Netty van den Brink
Papendrecht
43:33
43:25
37
Loes van den Oever
Hendrik Ido Ambacht
44:12
43:54
38
Aly Kooistra
Papendrecht
44:27
44:13
39
Katja Maasland
Gorinchem
44:31
44:05
40
Irene Tholenaars
Ridderkerk
44:57
44:48
41
Antoinette Beljaars
Dordrecht
45:06
44:44
42
Annela Roo
Vlaardingen
45:09
44:52
43
Marlon Viergever
Papendrecht
45:46
45:28
44
José van Gogh
Papendrecht
45:47
45:20
45
Sandra Catsburg
Dordrecht
46:03
45:51
46
Carla Bravenboer
Papendrecht
46:04
45:46
47
Astrid Flach
Papendrecht
46:15
45:57
48
Ruth van de Roer
Dordrecht
46:17
46:04
49
Marina Kleybeuker
Rotterdam
46:23
46:13
50
Tjitske Kruithof
Berkel en Rodenrijs
46:24
46:03
51
Esther van Bezooijen
Gorinchem
47:17
46:51
52
Bianca Aantjes
Papendrecht
47:17
46:59
53
Yvonne Hoffmann
Dordrecht
47:28
47:06
54
Linde Löbert
Dordrecht
48:04
47:32
55
Marjanne Eilers
Papendrecht
48:04
47:48
56
Saskia vd Haak
Sliedrecht
48:05
46:40
57
Bianca Jongbloets
Papendrecht
48:18
47:58
58
Margaret Peet
Papendrecht
48:21
48:08
59
Astrid Bies
Best
48:22
48:01
60
Nanette Knegt
Papendrecht
48:23
48:02
61
Astrid Nijsen
Papendrecht
48:31
48:11
62
Karen van Rijswijk
Papendrecht
48:34
48:09
63
Joke Sieses
Papendrecht
48:37
48:07
64
Els Nederlof
Oud Alblas
48:37
48:08
65
Patricia Sundquest
Papendrecht
48:40
48:09
66
Mirjam Broere
Spijkenisse
48:52
48:43
67
Jeannette de Ronde
Spijkenisse
48:52
48:43
68
Annette Zebel-Vaudo
Dordrecht
48:52
48:39
69
Nanneke Burgers
's-Gravenzande
48:53
48:27
70
Colleen Vaudo-Brom
Kalmthout (BEL)
48:55
48:41
71
Gerda Boon
Dordrecht
49:11
48:49
72
Jolanda van der Giesse
Dordrecht
49:11
48:57
73
Nancy Vogel-van Roosma
Papendrecht
49:12
48:52
74
Rowena Vittali
Oostzaan
49:14
49:04
75
Tanja Versendaal
Dordrecht
49:19
48:56
76
Christel Leeuwis
Sliedrecht
49:39
48:11
77
Karin Kruisinga
Papendrecht
50:08
49:24
78
Eveline Pluymert
Dordrecht
50:18
49:45
79
Petra Duimel
Alblasserdam
50:28
50:02
80
Jeanet van der Perk
Papendrecht
50:32
50:11
81
Laura den Braanker
Sliedrecht
50:42
50:18
82
Lonneke Cornet
Papendrecht
50:46
50:21
83
Christien van Vliet
Maarssen
51:07
50:40
84
Agnes Verhagen
Dordrecht
51:21
50:58
85
Merijn de Jong
Utrecht
51:23
50:13
86
Marga Rijsdijk
Papendrecht
51:23
50:13
87
Yvonne Hoogsteder
Papendrecht
51:23
51:12
88
Caroline Meuzer
Dordrecht
51:26
50:56
89
Shirley Zondervan
Spijkenisse
51:58
51:27
90
Astrid Kemp
Papendrecht
52:40
52:17
91
Jeanette Boom
Papendrecht
53:13
52:50
92
Petra Contze-Kalkman
Papendrecht
53:14
51:30
93
Marion Westerduin
Papendrecht
53:35
53:07
94
Leonie de Knecht
Papendrecht
53:42
53:20
95
Wilma Stam
Papendrecht
53:47
53:19
96
Esther Boersma
Papendrecht
53:49
53:24
97
Bianca van Kapel-Hofst
Papendrecht
53:49
53:25
98
Marjolein Stoker
Papendrecht
53:49
53:24
99
Irene den Braanker
Papendrecht
54:00
53:38
100
Carlijne Vermeij
Papendrecht
54:01
53:39
101
Martha van Ooijen
Papendrecht
54:01
53:39
102
Gisela Moes
Papendrecht
54:03
53:40
103
Wietske Kortooms
Papendrecht
54:05
53:40
104
Brenda de Vries
Papendrecht
55:00
52:53
105
Patricia de Graeve
Papendrecht
55:36
55:08
106
Amanda Munter
Papendrecht
55:36
55:09
107
Mandy Bothoff
Papendrecht
55:36
55:08
108
Susan Tumolo
Papendrecht
55:47
55:19
109
Ellen Swart
Dordrecht
56:17
55:44
110
Sjany Haasnoot
Dordrecht
56:18
55:45
111
Patricia Bijker
Papendrecht
56:31
55:55
112
Riet vd Hoeven
Papendrecht
56:44
56:09
113
Lucy van Someren
Papendrecht
57:27
56:52
114
Mijntje Dekker
Papendrecht
57:37
57:02
115
Martine van Nes-Voskui
Dordrecht
57:50
57:26
116
Marinka van der Graaf
Papendrecht
59:23
58:59
117
Florence Kervezee
Papendrecht
1:00:58
59:14
118
Cher van der Zee
Papendrecht
1:01:15
1:00:38
119
Margaret Siebes
Papendrecht
1:01:51
1:01:15
120
Simone Fokkema
Papendrecht
1:02:52
1:02:17
121
Esther Langerak
Papendrecht
1:02:52
1:02:17
122
Eliza Löbker
Delft
1:07:27
1:07:11
GR1-2, JEUGD 400
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gwen Lommerde
P.Florisschool-Moerb
1:43
1:41
2
Jordy van Walsem
't Kofschip
1:47
1:45
3
Danique van der Veeken
P.Florisschool-Moerb
1:51
1:47
4
Nigel de Deugd
Papendrecht
1:51
1:50
5
Fabian Stout
P.Florisschool-Moerb
1:53
1:48
6
Laura Nederveen
't Kofschip
1:55
1:54
7
Gijs IJzerman
't Kofschip
1:55
1:54
8
Amber ter Meer
't Kofschip
1:56
1:51
9
Sophie van Meer
OBS De Viermaster
1:58
1:56
10
Kim van Tuijl
Oranje Nassauschool-
1:58
1:54
11
Pascal Kuiper
P.Florisschool-Moerb
1:58
1:57
12
Daphne Stout
P.Florisschool-Moerb
1:59
1:55
13
Ricky Luders
Pr. Constantijnschoo
1:59
1:57
14
Sem Peute
't Kofschip-de Wiele
1:59
1:55
15
Boaz van de Weide
Prins Floris school
2:01
1:57
16
Bo Jonker
Pr. Constantijnschoo
2:01
2:00
17
Floor Hoogsteder
Rotterdam
2:02
1:57
18
Sieb Verhoeven
Nieuw-Lekkerland
2:02
2:00
19
Tim van der Poel
Prins Floris school
2:02
1:59
20
Sanne van der Poel
't Kofschip
2:03
2:01
21
Roxelle de Rave
't Kofschip
2:03
1:59
22
Rick Prins
Papendrecht
2:04
2:03
23
Carmen Bouma
't Kofschip
2:06
2:05
24
Indy Waltman
OBS De Viermaster
2:07
2:01
25
Jara van Vendeloo
't Kofschip
2:07
2:06
26
Youri Noort
OBS De Viermaster
2:08
2:03
27
Dane Binkhorst
Papendrecht
2:08
2:06
28
Kaj Petra
't Kofschip
2:08
2:06
29
Daan den Breejen
Prins Floris school
2:09
2:03
30
Menno Boer
Prins Floris school
2:09
2:07
31
Rosa de Bruin
P.Florisschool-Moerb
2:10
2:08
32
Jeremy Griekspoor
OBS De Viermaster
2:10
2:02
33
Diego Cloin
De Knotwilg
2:10
2:06
34
Jop Bikker
Pr. Constantijnschoo
2:10
2:00
35
Joeri den Ouden
P.Florisschool-Moerb
2:10
2:07
36
Jack van Tol
Papendrecht
2:11
2:05
37
Mats Schroots
Pr. Constantijnschoo
2:11
2:08
38
Jasmijn Steevensz
OBS De Viermaster
2:11
2:08
39
Sven de Ruijter
Papendrecht
2:12
2:02
40
Milan van Dijk
P.Florisschool-Moerb
2:12
2:04
41
Daniël Wind
Pr Florisschool-Zuid
2:12
2:07
42
Timo Velberg
Pr. Constantijnschoo
2:12
2:02
43
Youp Zegelaar
Pr. Constantijnschoo
2:12
2:02
44
Jill Capiteijns
Pr. Constantijnschoo
2:13
2:07
45
Finn van Wijngaarden
De Knotwilg
2:13
2:07
46
Sem Vermeulen
't Kofschip
2:13
2:05
47
Lisanne Prins
OBS De Viermaster
2:14
2:09
48
Sven de Bie
P.Florisschool-Moerb
2:14
2:10
49
Olaf Leperink
Prins Floris school
2:14
2:08
50
Mila Westerbeek
't Kofschip-de Wiele
2:15
2:13
51
Tim Martens
P.Florisschool-Moerb
2:15
2:10
52
Romée Elich
De Knotwilg
2:15
2:13
53
Zoë Weemhoff
Pr. Constantijnschoo
2:16
2:14
54
Julia Hoogsteder
Rotterdam
2:16
2:10
55
Beau Ooyen
De Knotwilg
2:16
2:14
56
Timo van Son
Sliedrecht
2:17
2:11
57
Romeo Klooster
De Knotwilg
2:17
2:12
58
Sem Matena
Prins Floris school
2:17
2:12
59
Herman de Jong
Kon. Beatrixschool
2:17
2:08
60
Tristan van der Plank
Kon. Beatrixschool
2:17
2:13
61
Steijn Potuit
Pr. Constantijnschoo
2:17
2:06
62
Tristan Tram Kim
't Kofschip-de Wiele
2:17
2:15
63
Isabella Admiraal
Kon. Beatrixschool
2:18
2:15
64
Isa Versluis
Nieuw-Lekkerland
2:19
2:16
65
Daisy Berghoef
't Kofschip
2:19
2:14
66
Quinten Matla
't Kofschip
2:19
2:13
67
Danique van Zon
't Kofschip
2:19
2:18
68
Mette Luteyn
De Knotwilg - Leilin
2:19
2:15
69
Zoë Kraayeveld
't Kofschip
2:20
2:15
70
Kyan Matena
Prins Floris school
2:21
2:15
71
Lesley Beyl
De Knotwilg
2:21
2:11
72
Sasja van Buijtene
P.Florisschool-Moerb
2:21
2:16
73
Jochem Roelofsen
De Knotwilg
2:21
2:17
74
Julia Spaans
De Knotwilg
2:21
2:15
75
Thije Mudde
Prins Floris school
2:22
2:12
76
Evi Bergsma
Pr. Constantijnschoo
2:22
2:19
77
Ashley Mulder
Pr. Constantijnschoo
2:22
2:20
78
Britt van Oosterhout
P.Florisschool-Moerb
2:23
2:17
79
Magali Vogel
't Kofschip-de Wiele
2:24
2:20
80
Noa Simons
Pr. Constantijnschoo
2:24
2:21
81
Vincent Donk
't Kofschip-de Wiele
2:25
2:13
82
Anouk Kerklaan
't Kofschip-de Wiele
2:25
2:19
83
Britt de Bruin
De Knotwilg
2:25
2:23
84
Melvin Faasen
't Kofschip-de Wiele
2:25
2:14
85
Jaimy Koppelaar
OBS De Viermaster
2:26
2:19
86
Zonne Punt
Prins Floris school
2:26
2:20
87
Lars van der Meer
De Knotwilg - Leilin
2:26
2:17
88
Nika Schipper
Kon. Beatrixschool
2:27
2:24
89
Isis Mannee
Papendrecht
2:27
2:19
90
Senna Moerman
Kon. Beatrixschool
2:27
2:20
91
Tristan van Wijnhoven
't Kofschip-de Wiele
2:28
2:20
92
Jonas Blom
Papendrecht
2:28
2:25
93
Dieke van der Ark
Papendrecht
2:28
2:26
94
Delano Linge
OBS De Viermaster
2:28
2:24
95
Lenthe van Daele
Prins Floris school
2:28
2:27
96
Jeste van der Ark
Papendrecht
2:29
2:25
97
Renske Dubbeldam
Papendrecht
2:29
2:26
98
Iris Kousemaker
't Kofschip-de Wiele
2:30
2:23
99
Coen Dost
P.Florisschool-Moerb
2:30
2:20
100
Finn Rietveld
Prins Floris school
2:31
2:28
101
Tokunbo
P.Florisschool-Moerb
2:32
2:22
102
Rick Prins
OBS De Viermaster
2:32
2:23
103
Veronie Bernhart
Oranje Nassau school
2:32
2:27
104
Eliza Reugebrink
Papendrecht
2:32
2:30
105
Selena van Loon
Oranje Nassauschool-
2:32
2:30
106
Branka Noort
OBS De Viermaster
2:32
2:27
107
Sam Westerduin
Papendrecht
2:32
2:22
108
Yarno Voorn
OBS De Viermaster
2:33
2:23
109
Anouk Graal
't Kofschip
2:33
2:25
110
Franklin van Assenderp
P.Florisschool-Moerb
2:33
2:29
111
Sem Hoogsteder
OBS De Viermaster
2:33
2:26
112
Michelle de Leng
't Kofschip
2:33
2:29
113
Iris de Bever
Prins Floris school
2:33
2:27
114
Boar de Jong
Pr. Constantijnschoo
2:34
2:29
115
Luca Sint Nicolaas
Kon. Beatrixschool
2:34
2:24
116
Carlijn Houtman
Prins Floris school
2:34
2:31
117
Floor Schippers
Pr. Constantijnschoo
2:34
2:25
118
Lieke Kors
Kon. Beatrixschool
2:34
2:29
119
Daphne Bikker
P.Florisschool-Moerb
2:34
2:28
120
Lucas Maskell
't Kofschip-de Wiele
2:35
2:03
121
Nikki Prins
Prins Floris school
2:35
2:31
122
Elise Stehouwer
Papendrecht
2:35
2:33
123
Arjen Schippers
Roald Dahlschool-Sli
2:36
2:28
124
Christiaan van den Ade
Kon. Beatrixschool
2:36
2:30
125
Ian Linkerhof
Oranje Nassau school
2:36
2:32
126
Caroline Scheepers
't Kofschip-de Wiele
2:37
2:35
127
Joost Buijzert
Oranje Nassau school
2:37
2:30
128
Thomas Vermeulen
P.Florisschool-Moerb
2:37
2:29
129
Shirley Kamermans
De Knotwilg
2:38
2:31
130
Jelle Mol
Prins Floris school
2:39
2:33
131
Maud Bothof
P.Florisschool-Moerb
2:39
2:36
132
Fianne Lichtenberg
De Knotwilg
2:39
2:31
133
Arian Shirkoubian
't Kofschip-de Wiele
2:39
2:35
134
Jordi Reijnst
Pr. Constantijnschoo
2:39
2:28
135
Jan 't Lam
't Kofschip
2:41
2:35
136
Levy Pijl
't Kofschip
2:41
2:30
137
Luc de Goeij
Pr. Constantijnschoo
2:41
2:30
138
Floriaan van den Booga
Leiden
2:41
2:31
139
Jadian Breyer
Kon. Beatrixschool
2:42
2:31
140
Nynke Bultema
't Nokkenwiel-Alblas
2:42
2:39
141
Thimo Olivier
P.Florisschool-Moerb
2:42
2:32
142
Luuk Innemee
Anne Frankschool-Ach
2:42
2:31
143
Jelle Verdoes
Kon. Beatrixschool
2:42
2:28
144
Nina Harlaar
Oranje Nassau school
2:43
2:35
145
Nina van Ypen
't Kofschip
2:44
2:34
146
Sterre van de Nadort
't Kofschip-de Wiele
2:44
2:40
147
Amanda Sekeris
P.Florisschool-Moerb
2:44
2:41
148
Evy Catsburg
Dordrecht
2:45
2:34
149
Lisa Andriese
't Kofschip
2:45
2:35
150
Sophie Jonker
De Knotwilg
2:45
2:39
151
Sven Dorfler
't Kofschip
2:45
2:42
152
Bo Kraayeveld
't Kofschip
2:46
2:36
153
Tijn Simbula
P.Florisschool-Moerb
2:46
2:38
154
Lennart Heijkamp
De Knotwilg - Leilin
2:46
2:36
155
Esmée den Braber
P.Florisschool-Moerb
2:46
2:38
156
Thialf Heilena
Papendrecht
2:47
2:36
157
Ritesh Djasai
De Knotwilg
2:47
2:37
158
Jelle Bikker
Pr. Constantijnschoo
2:47
2:36
159
Luuk Bakker
P.Florisschool-Moerb
2:47
2:35
160
Sem Kroone
De Knotwilg
2:47
2:38
161
Cloë Cornet
OBS De Viermaster
2:47
2:42
162
Dylan Koopman
De Knotwilg
2:47
2:41
163
Sylvie Burgers
's-Gravenzande
2:48
2:43
164
Julian van Hoek
P.Florisschool-Moerb
2:48
2:46
165
Julian den Braber
Prins Floris school
2:49
2:38
166
Max Kraal
Pr. Constantijnschoo
2:49
2:41
167
Sem van Bakel
P.Florisschool-Moerb
2:50
2:45
168
Ashira Mes
't Kofschip-de Wiele
2:50
2:47
169
Julia van den Berg
Papendrecht
2:51
2:45
170
Marvin Weggemans
De Knotwilg
2:51
2:48
171
Tessa van den Adel
't Kofschip
2:51
2:41
172
Keira vd Kuijlen
Sliedrecht
2:51
2:48
173
Relano Wiese
De Knotwilg - Leilin
2:51
2:40
174
Gael Ronald Rietveld
Pr. Constantijnschoo
2:51
2:48
175
Sacha Bakker
De Knotwilg
2:52
2:42
176
Daan van de Graaf
OBS De Viermaster
2:52
2:43
177
Aron Deelen
P.Florisschool-Moerb
2:53
2:45
178
Yuma van Dijkhuizen
De Knotwilg
2:54
2:45
179
Lara Visser
Papendrecht
2:54
2:49
180
Quintenluca de Heer
De Knotwilg
2:54
2:44
181
Camilla Rab
Pr. Constantijnschoo
2:55
2:49
182
Froukje de Rooy
't Kofschip
2:55
2:50
183
Brent van Gessel
Prins Floris school
2:55
2:47
184
Lars van Leeuwen
Kon. Beatrixschool
2:56
2:51
185
Noa Beukens
't Kofschip
2:56
2:49
186
Renzo Bollaart
Pr. Constantijnschoo
2:56
2:45
187
Luuk van Heugten
't Kofschip
2:56
2:48
188
Meis Leeneman
Anne Frankschool-Ach
2:56
2:53
189
Isa Timmer
De Knotwilg
2:57
2:55
190
Lauren Sundquest
Papendrecht
2:57
2:50
191
Jesper Donk
't Kofschip-de Wiele
2:57
2:45
192
Jadey de Graaf
OBS De Viermaster
2:57
2:50
193
Sam van der Hoek
OBS De Viermaster
2:57
2:48
194
Tamar Schelling
Kon. Beatrixschool
2:58
2:50
195
Seyhan Koyumcu
't Kofschip
3:00
2:47
196
Colin Henzen
Dordrecht
3:01
2:51
197
Lukas Olivier
P.Florisschool-Moerb
3:02
2:51
198
Tim Knilman
Anne Frankschool-Ach
3:03
2:55
199
Julia dell 'Avo
't Kofschip-de Wiele
3:04
2:57
200
Justin Thuss
Papendrecht
3:06
2:57
201
Cengizhan Yilmaz
Anne Frankschool-Ach
3:07
3:03
202
Sam Ruf
P.Florisschool-Moerb
3:07
2:54
203
Fatih Petek
Anne Frankschool-Ach
3:07
2:55
204
Lars Opsteegh
De Knotwilg - Leilin
3:07
3:02
205
Floor Deleersnijder
Pr. Constantijnschoo
3:07
3:04
206
Miquel Verhoef
Oranje Nassauschool-
3:11
3:03
207
Levi Ipekten
De Knotwilg
3:16
3:07
208
Mathijs Cordfunke
Pr. Constantijnschoo
3:17
3:06
209
Stan de Greet
Papendrecht
3:19
3:07
210
Roan van der Molen
't Kofschip-de Wiele
3:20
3:09
211
Daphne van Tilburg
Pr. Constantijnschoo
3:20
3:11
212
Timon van Muijden
P.Florisschool-Moerb
3:21
3:08
213
Jochem Stoppelenburg
Pr. Constantijnschoo
3:23
3:11
214
Boet Schoeberichts
't Kofschip
3:23
3:10
215
Ricardo Froeliger
P.Florisschool-Moerb
3:25
3:25
216
Floris de Jong
Kon. Beatrixschool
3:26
3:15
217
Jamie van Bakel
P.Florisschool-Moerb
3:32
3:28
218
Keanu Kwikkers
Kon. Beatrixschool
3:35
3:19
219
Eva Blommers
't Kofschip
3:39
3:31
220
Stephan Hutten
Papendrecht
3:42
3:30
221
Mitchel Brederije
De Knotwilg
3:58
3:44
222
Nanoek Heijkamp
De Knotwilg - Leilin
4:00
3:52
223
Nina Groenevelt
't Kofschip-de Wiele
4:02
3:50
224
Evan Noorlander
P.Florisschool-Moerb
4:03
3:11
225
Senne Flach
P.Florisschool-Moerb
4:04
3:32
226
Florentijn van ´t Verl
Oranje Nassau school
4:22
4:03
227
Ichelle Ooijen
Oranje Nassau school
4:44
4:43
GR3-4, JEUGD 800
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Thomas Leferink
Prins Floris school
3:20
3:19
2
Luca Teeuw
Prins Floris school
3:22
3:19
3
Lucas Janssen
De Knotwilg
3:29
3:28
4
Tom Opsteegh
De Knotwilg - Leilin
3:32
3:30
5
Tobias Steevensz
OBS De Viermaster
3:33
3:32
6
Daniq Teeuw
Prins Floris school
3:34
3:31
7
Sid Rietveld
Prins Floris school
3:36
3:33
8
Yuri Esseny
De Knotwilg
3:39
3:35
9
Kevin van Dalen
De Knotwilg
3:41
3:39
10
Amber Fritse
Papendrecht
3:42
3:39
11
Rick van der Poel
Prins Floris school
3:42
3:40
12
Luuk Boerman
Papendrecht
3:43
3:42
13
Youri Kneefel
OBS De Viermaster
3:44
3:42
14
Rafael Koppelaar
Roald Dahlschool-Sli
3:45
3:43
15
Brett van Ek
P.Florisschool-Moerb
3:46
3:38
16
Julian Erkelens
De Knotwilg
3:46
3:43
17
Raul Waltman
OBS De Viermaster
3:47
3:45
18
Tygo Donkervoort
OBS De Viermaster
3:47
3:46
19
Dennis Cannoo
Oranje Nassauschool-
3:48
3:41
20
Sophie Olchkoder
OBS De Viermaster
3:49
3:45
21
Yari van de Graaf
P.Florisschool-Moerb
3:49
3:48
22
Kyona van der Ham
OBS De Viermaster
3:49
3:41
23
Bastian van Beest
Kon. Beatrixschool
3:49
3:48
24
Jarno Westerbeek
't Kofschip-de Wiele
3:50
3:47
25
Jessin Dekker
Prins Floris school
3:50
3:48
26
Kevin Tyrer
Anne Frankschool-Ach
3:51
3:49
27
Duane van Dijkhuizen
De Knotwilg
3:51
3:47
28
Linda Hofland
Papendrecht
3:52
3:47
29
Mats Luteyn
De Knotwilg - Leilin
3:54
3:50
30
Minke Mudde
Prins Floris school
3:54
3:46
31
Noa van Dijk
De Knotwilg
3:54
3:50
32
Odin Kosterman
OBS De Viermaster
3:56
3:54
33
Lindsay van Muijden
P.Florisschool-Moerb
3:56
3:55
34
Jasper van Waes
Prins Floris school
3:58
3:55
35
Wesley Schmitt
Papendrecht
3:58
3:50
36
Jasper Driessen
Papendrecht
4:00
3:54
37
Mart van der Starre
Papendrecht
4:00
3:53
38
Lisa Klein
Prins Floris school
4:00
3:57
39
Dennis van der Steen
't Kofschip
4:00
3:56
40
Robin Kroone
De Knotwilg
4:00
3:58
41
Ben Graal
't Kofschip
4:01
3:57
42
Yasmine van der Linden
't Kofschip-de Wiele
4:02
3:52
43
Jeroen Jonker
De Knotwilg
4:02
3:57
44
Sacha Ruf
P.Florisschool-Moerb
4:02
4:01
45
Puck Verhoeven
Nieuw-Lekkerland
4:04
4:00
46
Nynke Schippers
Roald Dahlschool-Sli
4:05
3:57
47
Levi Bouman
Kon. Beatrixschool
4:06
4:02
48
Lars Koorevaar
Prins Floris school
4:06
3:57
49
Thomas Hessing
Kon. Beatrixschool
4:07
3:59
50
Max Bergsma
Pr. Constantijnschoo
4:07
4:01
51
Jens Remans
De Knotwilg
4:07
4:03
52
Niels van Leeuwen
Kon. Beatrixschool
4:08
4:05
53
Jeroen Koopman
De Knotwilg
4:08
4:06
54
Amon Mannee
De Knotwilg - Leilin
4:08
4:03
55
Siebe Herks
Oranje Nassau school
4:09
4:06
56
Anna Bakker
P.Florisschool-Moerb
4:09
4:04
57
Finn Verdoorn
Papendrecht
4:09
3:59
58
Twan Lokenberg
De Knotwilg
4:10
4:06
59
Eva Mol
P.Florisschool-Moerb
4:10
4:00
60
Levi van Ree
Kon. Beatrixschool
4:10
4:06
61
Julian Oostdijk
Papendrecht
4:11
4:08
62
Thymen de Rooy
't Kofschip
4:12
4:00
63
Frinolino Eugenia
Kon. Beatrixschool
4:12
4:11
64
Colin van Ockenburg
Kon. Beatrixschool
4:13
4:06
65
Kylian Hamerlinck
De Knotwilg
4:13
4:11
66
Lisanne de Bever
Prins Floris school
4:14
4:06
67
Edith Borsje
Papendrecht
4:14
4:07
68
Sterre Stoker
't Kofschip
4:14
4:07
69
Koen Verheijen
OBS De Viermaster
4:15
4:14
70
Lieke Stehouwer
Papendrecht
4:16
4:07
71
Job Schimmlpenningh
Papendrecht
4:17
4:13
72
Winston Hartman
Kon. Beatrixschool
4:17
4:09
73
Brent Marks
OBS De Viermaster
4:18
4:08
74
Anne Schroots
Pr. Constantijnschoo
4:18
4:13
75
Thijmen Boer
Prins Floris school
4:18
4:15
76
Thijs den Breejen
Prins Floris school
4:18
4:09
77
Ciska van Ypen
't Kofschip
4:19
4:08
78
Raichently Manuel
Anne Frankschool-Ach
4:19
4:16
79
Christiaan Timmer
P.Florisschool-Moerb
4:21
4:14
80
Lucas van de Nadort
't Kofschip-de Wiele
4:21
4:17
81
Ivana Cloin
De Knotwilg
4:24
4:16
82
Tatum de Graaf
De Knotwilg
4:24
4:16
83
Stephanie Agterdenbos
Pr. Constantijnschoo
4:24
4:20
84
Sephora Banee
Anne Frankschool-Ach
4:25
4:18
85
Joey Pijl
't Kofschip-de Wiele
4:25
4:15
86
Tim Westerduin
Papendrecht
4:26
4:24
87
Steven de Kock
Oranje Nassauschool-
4:26
4:20
88
Sem de Jong
Pr. Constantijnschoo
4:27
4:15
89
Julia Meijer
Prins Floris school
4:27
4:20
90
Milan Beyl
De Knotwilg
4:28
4:22
91
Mariska Borel
P.Florisschool-Moerb
4:29
4:27
92
Julia de Ruiter
't Kofschip
4:29
4:25
93
Kristan Dekker
Prins Floris school
4:30
4:23
94
Thomas Schuil
't Kofschip-de Wiele
4:30
4:26
95
Twan Buijzert
Oranje Nassau school
4:30
4:28
96
Marit Stehouwer
Papendrecht
4:31
4:24
97
Mika Vlaskamp
De Knotwilg - Leilin
4:32
4:23
98
Aybars Tekin
't Kofschip-de Wiele
4:33
4:30
99
Susanna Andriese
't Kofschip
4:34
4:22
100
Nienke Kuijpers
OBS De Viermaster
4:35
4:31
101
Esmee Langenberg
P.Florisschool-Moerb
4:35
4:33
102
Joey Bollaart
Pr. Constantijnschoo
4:36
4:26
103
Hélène Borsje
Papendrecht
4:36
4:30
104
Sanne den Breejen
OBS De Viermaster
4:36
4:30
105
Sam Leeneman
Anne Frankschool-Ach
4:36
4:26
106
Daan Vervoorn
Prins Floris school
4:36
4:27
107
Sven de Leeuw van Ween
't Kofschip-de Wiele
4:37
4:30
108
Luuk van der Plas
Pr. Constantijnschoo
4:37
4:28
109
Kim de Bever
Prins Floris school
4:37
4:30
110
William van de Schoor
De Knotwilg
4:38
4:33
111
Anne Hornstra
't Kofschip
4:40
4:32
112
Cherelle Berghoef
't Kofschip
4:40
4:31
113
Simon Frielink
Prins Floris school
4:41
4:31
114
Alyssia de Boer
De Knotwilg
4:41
4:35
115
Nifka Doodkorte
Papendrecht
4:41
4:40
116
Denise Raaphorst
Sliedrecht
4:41
4:32
117
Owen van der Wal
OBS De Viermaster
4:43
4:38
118
Max van der Hoek
OBS De Viermaster
4:44
4:39
119
Annemiek van Wijnhoven
't Kofschip-de Wiele
4:44
4:37
120
Duncan Spoelder
OBS De Viermaster
4:45
4:37
121
Pascal Bergsma
De Viermaster
4:45
4:42
122
Nikki Innemee
Anne Frankschool-Ach
4:46
4:40
123
Dorien van Gerven
OBS De Viermaster
4:46
4:35
124
Daniek Flier
De Knotwilg
4:46
4:38
125
Anne Spaninxs
Prins Floris school
4:47
4:37
126
Boy Versluis
't Kofschip
4:47
4:42
127
Thomas Poelman
De Knotwilg
4:48
4:42
128
Eline Thurköw
't Kofschip-de Wiele
4:48
4:44
129
Lieke Woudstra
't Kofschip
4:48
4:41
130
Kane Sundquest
Papendrecht
4:49
4:42
131
Alicia Zegelaar
Pr. Constantijnschoo
4:50
4:43
132
Annick van Kasterop
De Knotwilg
4:50
4:44
133
Lukas Kuntz
Kon. Beatrixschool
4:51
4:45
134
Teun Jongbloets
Kon. Beatrixschool
4:52
4:50
135
Loïs Boer
OBS De Viermaster
4:52
4:43
136
Michelle Stierman
P.Florisschool-Moerb
4:52
4:49
137
Shania Linge
OBS De Viermaster
4:53
4:44
138
Esmay Borst
OBS De Viermaster
4:53
4:45
139
Kyra Cornet
OBS De Viermaster
4:53
4:43
140
Nikki den Dunnen
P.Florisschool-Moerb
4:54
4:51
141
Junior Hakkesteeg
De Knotwilg - Leilin
4:54
4:48
142
Rosalie van de Graaf
't Kofschip-de Wiele
4:55
4:49
143
Yuan de Jel
't Kofschip
4:56
4:43
144
Zita Brinkhorst
't Kofschip
4:57
4:50
145
Daniëlle van Willegen
P.Florisschool-Moerb
4:58
4:52
146
Tessa Voogelaar
P.Florisschool-Moerb
4:59
4:56
147
Jasmijn van der Weele
Oranje Nassau school
4:59
4:50
148
Esmée van Loon
Oranje Nassauschool-
5:00
4:52
149
Fleur van Assenderp
P.Florisschool-Moerb
5:01
4:54
150
Leanne van de Graaf
Papendrecht
5:04
4:54
151
Lisa Klijn
Prins Floris school
5:06
4:56
152
Renka van der Tak
Kon. Beatrixschool
5:07
4:59
153
Joey van Bakel
P.Florisschool-Moerb
5:08
5:04
154
Sven Martens
P.Florisschool-Moerb
5:08
5:04
155
Annika van Rijswijk
't Kofschip-de Wiele
5:11
5:05
156
Roos Thurköw
't Kofschip-de Wiele
5:11
5:07
157
Carmen Rodriguez-Bos
OBS De Viermaster
5:16
5:05
158
Sacha van der Steen
Kon. Beatrixschool
5:16
5:12
159
Rutger den Haan
Prins Floris school
5:17
5:12
160
Michiel Ploos van Amst
Prins Floris school
5:18
5:09
161
Koen Schenk
Kon. Beatrixschool
5:20
5:11
162
Tim de Waard
Oranje Nassauschool-
5:21
5:09
163
Emma Kluver
Prins Floris school
5:21
5:21
164
Madelief Stoppelenburg
Pr. Constantijnschoo
5:22
5:15
165
Mara Kilsdonk
Dordrecht
5:22
5:16
166
Gillian Boon
Kon. Beatrixschool
5:22
5:11
167
Ciska Cordfunke
Pr. Constantijnschoo
5:23
5:16
168
Sandy van Buytene
P.Florisschool-Moerb
5:24
5:21
169
Marleen van Wingerden
Oranje Nassauschool-
5:24
5:12
170
Naomi Diender
OBS De Viermaster
5:25
5:14
171
Lennard Sekeris
P.Florisschool-Moerb
5:26
5:21
172
Donna Peute
't Kofschip-de Wiele
5:28
5:25
173
Brann vd Kuijlen
Sliedrecht
5:32
5:17
174
Nica Flach
P.Florisschool-Moerb
5:33
5:21
175
Seana Oliemans
Hoek van Holland
5:36
5:31
176
Isabella Warren
Kon. Beatrixschool
5:41
5:31
177
Manouk Poliste
Kon. Beatrixschool
5:42
5:31
178
Ellen Boer
't Kofschip-de Wiele
5:43
5:32
179
Lieve Teubel
't Kofschip
5:44
5:36
180
Delano Kroon
Kon. Beatrixschool
5:45
5:34
181
Charlotte de Bruin
P.Florisschool-Moerb
5:46
5:43
182
Mirella Volaard
't Kofschip
5:46
5:37
183
Julia van Kapel
't Kofschip
5:48
5:40
184
Ruben de Kort
De Knotwilg - Leilin
5:52
5:45
185
Sofie Fontijn
't Kofschip
5:57
5:45
186
Ryan Heyboer
Oranje Nassau school
6:01
5:53
187
Alyssa Visser
Papendrecht
6:02
5:49
188
Eva Bijker
Kon. Beatrixschool
6:04
5:54
189
Jordy Kortman
Oranje Nassau school
6:04
5:52
190
Chiara van Houwelingen
Prins Floris school
6:07
5:57
191
Esther van Dorst
Oranje Nassau school
6:10
5:59
192
Danique Lichtenberg
De Knotwilg
6:49
6:41
GR5-6, JEUGD 1500
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Alession vd Straaten
Berkel en Rodenrijs
5:12
5:11
2
Arne van der Linde
't Kofschip-de Wiele
5:16
5:15
3
Sam Kraaijeveld
Roald Dahlschool-Sli
5:24
5:22
4
Patrick van Rikxoort
OBS De Viermaster
5:50
5:48
5
Anna van Heeswijk
De Knotwilg
5:50
5:48
6
Max van den Berg
Kon. Beatrixschool
5:52
5:46
7
Merve Abtourahman
't Nokkenwiel-Alblas
5:52
5:45
8
Charlene de Bruin
Pr.Florisschool-Boei
5:55
5:49
9
Aron Blom
Papendrecht
5:59
5:58
10
Daan den Dunnen
De Knotwilg
6:07
6:03
11
Timo Alderliesten
Pr.Florisschool-Boei
6:15
6:12
12
Luke Guijs
't Kofschip
6:20
6:18
13
Mikail Petëk
Anne Frankschool-Ach
6:21
6:17
14
Jeroen Heiden
Ridderkerk
6:25
6:20
15
Mitchel van der Linden
't Kofschip-de Wiele
6:27
6:25
16
Bjorn van de Starre
Papendrecht
6:38
6:34
17
Max Voogelaar
Pr.Florisschool-Boei
6:45
6:41
18
Liam van Gogh
't Kofschip
6:50
6:47
19
Thomas Mooij
Pr.Florisschool-Boei
6:52
6:47
20
Dylan Huisman
Anne Frankschool-Ach
6:54
6:53
21
Britt Guijs
't Kofschip
6:58
6:55
22
Tyn Vennink
De Knotwilg - Leilin
7:04
7:01
23
Vanzha Holl
De Knotwilg - Leilin
7:06
7:03
24
Ciska de Bruin
Pr.Florisschool-Boei
7:10
7:06
25
Britney Windt
't Kofschip
7:12
7:11
26
Jannick de Bruin
't Kofschip
7:14
7:07
27
Desi van Son
't Kofschip
7:15
7:14
28
Marloes Driessen
't Kofschip
7:15
7:09
29
Lotte Kuntz
Kon. Beatrixschool
7:16
7:13
30
Daan Versluijs
Nieuw Lekkerland
7:18
7:13
31
Wesley Agterdenbos
Pr. Constantijnschoo
7:18
7:15
32
Bas Jonker
Pr. Constantijnschoo
7:21
7:16
33
Manon Spoor
P.Florisschool-Moerb
7:24
7:19
34
Levi Tubex
Kon beatrixschool
7:28
7:24
35
Thijmen Verdoes
Kon. Beatrixschool
7:28
7:21
36
Koen Koorevaar
Pr Florisschool-Zuid
7:31
7:24
37
Nathan van Wijngaarden
Kon. Beatrixschool
7:32
7:25
38
Naomi van Dormolen
Pr. Constantijnschoo
7:32
7:25
39
Saskia de Roo
Alblasserdam
7:34
7:26
40
Bart Verberkmoes
Kon. Beatrixschool
7:41
7:35
41
Laura Houtman
Pr.Florisschool-Boei
7:45
7:39
42
Leonie de Koning
Kon. Beatrixschool
7:48
7:44
43
Bart Houtman
Prins Floris school
7:48
7:43
44
Jesse Maasland
P.Florisschool-Moerb
7:49
7:44
45
Dané van Wijngaarden
De Knotwilg
7:49
7:47
46
Timo Schipper
Pr.Florisschool-Boei
7:52
7:44
47
Danielle Batenburg
Kon. Beatrixschool
7:53
7:48
48
Damien van den Heuvel
Pr.Florisschool-Boei
7:53
7:49
49
Dylan van den Heuvel
Pr.Florisschool-Boei
7:54
7:48
50
Sven Matena
Prins Floris school
7:55
7:51
51
Gianni Sebrechts
Prins Floris school
7:55
7:47
52
Sophie van der Weele
Oranje Nassau school
7:57
7:52
53
Kim Prins
Papendrecht
7:58
7:56
54
Jay-Dee Vastenouw
't Kofschip
7:58
7:57
55
Joury Raaphorst
Sliedrecht
7:59
7:51
56
Tessa Huisma
P.Florisschool-Moerb
8:05
8:00
57
Kim Kerklaan
't Kofschip-de Wiele
8:07
8:00
58
Lysette Cannoo
Oranje Nassauschool-
8:10
8:06
59
Jamie van Straeten
Kon. Beatrixschool
8:10
8:05
60
Esmée van der Veeken
Pr.Florisschool-Boei
8:11
8:06
61
Anouk Wondergem
't Kofschip
8:13
8:12
62
Eloise Verbunt
De Knotwilg
8:13
8:10
63
Romy Lüders
Pr. Constantijnschoo
8:14
8:07
64
Jennifer Frielink
Prins Floris school
8:14
8:06
65
Robin Appeldoorn
De Knotwilg - Leilin
8:16
8:12
66
Jeremy Moret
De Knotwilg
8:22
8:14
67
Robijn Bakker
De Knotwilg
8:31
8:28
68
Britt van Kasterop
De Knotwilg
8:31
8:28
69
Sam IJzerman
Pr. Constantijnschoo
8:31
8:23
70
Dylana Freeth
Pr. Constantijnschoo
8:33
8:32
71
Michelle Weemhoff
Pr. Constantijnschoo
8:35
8:32
72
Zita de Ruiter
't Kofschip
8:36
8:30
73
Sten Hillenaar
Pr. Constantijnschoo
8:37
8:31
74
Jona Visser
Papendrecht
8:39
8:37
75
Michelle Tuijtel
Kon. Beatrixschool
8:41
8:37
76
Sterre Petra
't Kofschip
8:41
8:40
77
Linde Erkelens
De Knotwilg
8:42
8:39
78
Chantal Poelman
De Knotwilg
8:42
8:39
79
Nina Linge
Oranje Nassau school
8:45
8:40
80
Fleur Huijzer
Prins Floris school
8:48
8:43
81
Fleur Stoker
De Knotwilg
8:51
8:48
82
Jaimy Noorlander
P.Florisschool-Moerb
8:58
8:55
83
Samantha Prins
OBS De Viermaster
8:59
8:53
84
Damy Kortman
Oranje Nassau school
9:06
9:02
85
Iris Lap
De Knotwilg
9:07
9:04
86
Cynthia Gezel
Papendrecht
9:08
9:02
87
Damisha Rab
Pr. Constantijnschoo
9:09
9:07
88
Marvin Vermey
Kon. Beatrixschool
9:09
9:03
89
Jill Copus
Papendrecht
9:09
9:07
90
Renate Batenburg
Kon Beatrixschool
9:10
9:05
91
Tim Hutjes
Prins Floris school
9:10
9:08
92
Romee Davies
De Knotwilg
9:10
9:07
93
Denise van Zon
't Kofschip
9:14
9:10
94
Froukje Slotema
Pr.Florisschool-Boei
9:15
9:09
95
Laura van Willegen
Pr.Florisschool-Boei
9:15
9:09
96
Nienke van der Plas
Pr. Constantijnschoo
9:16
9:13
97
Manon Hendriks
Kon. Beatrixschool
9:29
9:25
98
Hacer Alarcin
Pr. Willem Alexander
9:30
9:26
99
Yaren Tekin
't Kofschip-de Wiele
9:31
9:30
100
Deedee van Heugten
't Kofschip
9:33
9:32
101
Eva Admiraal
Kon. Beatrixschool
9:33
9:27
102
Russel Marks
OBS De Viermaster
9:44
9:37
103
Romy Veldhoven
P.Florisschool-Moerb
9:49
9:40
104
Remco Rietveld
't Kofschip-de Wiele
9:49
9:45
105
Jaimy Heijkoop
Pr.Florisschool-Boei
9:54
9:52
106
Marit Groenendijk
OBS De Viermaster
9:59
9:51
107
Glenn van Valkenburg
't Kofschip-de Wiele
10:05
9:58
108
Manon van Doorn
Pr. Willem Alexander
10:16
10:12
109
Serena Weggemans
De Knotwilg
10:19
10:15
110
Ruben de Reus
Kon. Beatrixschool
10:20
10:14
111
Rik de Waard
Oranje Nassauschool-
10:30
10:23
112
Mitchell Brouwer
De Knotwilg
10:34
10:31
113
Raidelys Manuel
Anne Frankschool-Ach
11:42
11:37
114
Tiffany de Groot
Oranje Nassauschool-
13:50
13:42
GR7-8, JEUGD 2000
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Edward van der Does
Pr. Willem Alexander
8:02
8:00
2
Iris Luijendijk
Papendrecht
8:06
8:04
3
Thijs den Dunnen
De Knotwilg
8:12
8:11
4
Kenneth van den Berg
Kon. Beatrixschool
8:28
8:27
5
Jarden van Ek
Pr.Florisschool-Boei
9:01
9:00
6
Nick Tuijtel
Kon. Beatrixschool
9:21
9:20
7
Kirsten Kuntz
Kon Beatrixschool
9:23
9:21
8
Lucas de Roo
Alblasserdam
9:56
9:52
9
Bob Rekelhof
Oranje Nassauschool-
9:59
9:57
10
Kevin Tittel
Pr. Constantijnschoo
10:16
10:13
11
Yannick Tjin
Rotterdam
10:27
10:25
12
Febri Hoogsteder
Rotterdam
10:29
10:28
13
Kevin Spoor
Prins Floris school
10:37
10:34
14
Roel de Jong
Pr. Constantijnschoo
10:39
10:38
15
Lars Rietveld
Pr. Constantijnschoo
10:42
10:41
16
Fenno Sebrechts
Pr.Florisschool-Boei
10:42
10:41
17
Britt de Reus
Kon. Beatrixschool
10:45
10:43
18
Mark Kuntz
Kon. Beatrixschool
10:45
10:43
19
Roy Flier
De Knotwilg
10:57
10:55
20
Sanne Swart
Pr.Florisschool-Boei
11:09
11:07
21
Jordy Stiller
Anne Frankschool-Ach
11:28
11:25
22
Diantha Bergsma
OBS De Viermaster
11:42
11:39
23
Anne Viergever
De Knotwilg
11:49
11:47
24
Iris van Holsteijn
Ede
12:26
12:23
25
Dysanne Meijer
Pr.Florisschool-Boei
12:38
12:34
26
Geertjan Saarloos
Pr.Florisschool-Boei
12:38
12:37
27
Marieke Donk
Pr.Florisschool-Boei
12:52
12:49
28
Sanne Alderliesten
Pr.Florisschool-Boei
12:52
12:50
29
Naomi Tolenaar
't Kofschip
14:01
13:58
>13JR, JEUGD 2500
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Siena Peet
Papendrecht
13:44
13:41
2
Marijke de Roo
Alblasserdam
15:33
15:30
www.nationale-lenteloop.nl
Uitslagen.nl
15-05-2010 15:30