Uitslagenlijst Bouwbedrijf Beverwijkloop 3e lustrum

Balkbrug - Zaterdag 15 mei 2010

M -9, 1500 METER - 9
Plts
Naam
Tijd
1
Marjolein Klaren
Vroomshoop
6:52
2
Iris Jaspers
Twenterand
7:24
3
Amy Compagner F2
SC Balkbrug Voetbal
7:32
4
Karlijn Dragt
Set Up Volleybal
8:01
5
Mariska Huzen
Set Up Volleybal
8:02
6
Demi Verhaar E
SC Balkbrug Voetbal
8:06
7
Ingrid Baas
Set Up Volleybal
8:09
8
Madelief Logtenberg
Balkbrug
8:30
9
Babette Klein
Set Up Volleybal
8:33
10
Larissa Hekman
Set Up Volleybal
8:51
11
Nina Runherd
Balkbrug
8:59
12
Yvon Neerhof
Set Up Volleybal
9:04
13
Michelle Steen
Set Up Volleybal
9:13
14
Lotte Meulink
Set Up Volleybal
9:17
15
Ilse Mennink
Set Up Volleybal
9:28
16
Laura Neerhof
Set Up Volleybal
9:41
17
Mabel Docter
Set Up Volleybal
9:41
18
Lieke de Bruin
Set Up Volleybal
9:48
19
Kadicha Geerking
Set Up Volleybal
9:49
20
Esther Lourts
Set Up Volleybal
10:17
21
Britt Heussinkveld
Set Up Volleybal
10:18
22
Kyra Visscher
Set Up Volleybal
10:20
23
Linda Altena
Set Up Volleybal
10:22
24
Gwen Poel
Set Up Volleybal
10:30
25
Anouk Altena
Set Up Volleybal
10:34
26
Joan Hakkers
Set Up Volleybal
10:53
J -9, 1500 METER - 9
Plts
Naam
Tijd
1
Martijn Dekker
Hollandscheveld
6:01
2
Jur Logtenberg F2
SC Balkbrug Voetbal
6:16
3
Jesse Olde E
SC Balkbrug Voetbal
6:21
4
Job IJtsma
Hoogeveen
6:33
5
Maarten Pol F
SC Balkbrug Voetbal
6:37
6
Jorick Huizing
Klazienaveen
6:39
7
Ruben Willems
SC Balkbrug Voetbal
6:50
8
Arjen Dunnink F1
SC Balkbrug Voetbal
6:50
9
Chris van Dongen F
SC Balkbrug Voetbal
6:57
10
Christian Brouwer F
SC Balkbrug Voetbal
7:45
11
Jelle Nijman
SC Balkbrug Voetbal
8:43
12
Arne Dijkstra F2
SC Balkbrug Voetbal
9:03
13
Yordi Steen F3
SC Balkbrug Voetbal
9:17
M1012, 1500 METER - 12
Plts
Naam
Tijd
1
Leonie Glazenborg
Aquilo
5:47
2
Sanne Otten
ACO Van Elderen - 1
6:04
3
Myrett Kootstra
ACO Van Elderen - 1
6:51
4
Flora Logtenberg
Balkbrug
7:00
5
Samdra Lunenborg
De Sperwers
7:16
6
Susan Gelderman
Balkbrug
7:21
7
Anique Mennink
Set Up Volleybal
7:46
8
Rachel
Set Up Volleybal
8:39
9
Sara Rosman
Set Up Volleybal
9:58
10
Bianca Jansen
Set Up Volleybal
10:09
11
Gaby Runherd
Set Up Volleybal
10:24
J1012, 1500 METER - 12
Plts
Naam
Tijd
1
Jasper Lubbers
HAC '63
5:20
2
Chris Dankelman
ACO Van Elderen - 1
5:53
3
Robin Veltink
ACO Van Elderen - 1
6:09
4
Gertjan Huzen
SC Balkbrug Voetbal
6:50
5
Jurgen Hekman
Balkbrug
7:56
6
Herjan Huzen
SC Balkbrug Voetbal
8:33
7
Romey Berends
Dedemsvaart
8:44
8
Matthijs van der Veen
SC Balkbrug Voetbal
9:11
9
Stijn de Bruin
SC Balkbrug Voetbal
9:12
M1315, 3000 METER - 15
Plts
Naam
Tijd
1
Marije Dankelman
Arrien
12:34
2
Laura Prins
HAC '63
13:05
J1315, 3000 METER - 15
Plts
Naam
Tijd
1
Bastian Zandbergen
HAC '63
12:13
2
Emiel Veltink
ACO Van Elderen - 1
13:28
DSEN, 5000 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Savanna Warmink
ACO Van Elderen - 1
20:10
2
Dineke Welleweerd
Spurt '88 - 1
20:13
3
Janine Kosse
De Krim
21:25
4
Jory Scharphof
Dedemsvaart
21:53
5
Aline Kooistra
ACO Van Elderen - 1
21:59
6
Rebecca Kelder
Spurt '88 - 1
22:01
7
Margje Timmerman
AG '85
22:46
8
Berber Dijkstra
HAC '63
23:35
9
Ingrid Benjamins
HAC '63
23:47
10
Lisa Oostenbrink
Set Up Volleybal
24:12
11
Mariette Kosse
Loopgroep De Krim
24:41
12
Gelina Lawant
Dedemsvaart
24:42
13
Maaike Scholten
Vinkenbuurt
24:49
14
Brenda Vonder
ACO Van Elderen - 1
25:27
15
Anita Buit
Dedemsvaart
25:52
16
Chantal Huizing
Klazienaveen
28:07
17
Astrid Ramaker
Dedemsvaart
28:08
18
Karlijn Hekman
Nieuwleusen
28:45
19
Chantal Bode
Dedemsvaart
29:40
20
Wendy Drogt
Dedemsvaart
30:30
DVET, 5000 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Astrid van Velden
Spurt '88 - 1
20:17
2
Giny Dunnewind
ACO Van Elderen - 1
20:26
3
Cathy van Es-Bode
Hoogeveen
21:20
4
Janneke Willems
Spurt '88 - 1
22:01
5
Ineke Nawijn
Spurt '88 - 1
22:54
6
Reina Wijnia-Kwant
avVN
25:21
7
Anja Welleweerd
Spurt '88 - 1
26:26
8
Coos Moes
Loopgroep Avereest
26:57
9
Els Lettink
Dedemsvaart
27:52
10
Martine Hamberg
Dedemsvaart
28:09
11
Odilia Poel-Bakker
ACO Van Elderen - 1
28:57
12
Yvette Pot
Oosterwolde Fr
29:09
13
Roelien Geuzinge F2
SC Balkbrug Voetbal
29:18
14
José Knüver
Dedemsvaart
29:41
15
Zwaantje Oostwoud
Balkbrug
31:26
16
Jennie Scholten
Spurt '88 - 1
31:47
17
Marijke Logtenberg
Zuidwolde Dr
32:22
HSEN, 5000 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Merwin Dollison
Artemis
16:04
2
Harm-Jan Martens
HAC '63
16:20
3
Job Eijsink
Groningen
16:37
4
Kars Eijsink
Balkbrug
16:37
5
Gertin Roke
ACO Van Elderen - 1
16:44
6
Gert-Jan Stevens
HAC '63
16:59
7
Arjo Koekoek
HAC '63
17:35
8
Hilco Huisjes
Daarlerveen
17:44
9
Koen De Jong
Deventer
17:46
10
Sean Patrick Roos
Ruinen
18:43
11
Wilco Lohuis
Raalte
18:46
12
Rob Kunst
Daarlerveen
18:59
13
Arie Stuurman
Hoogeveen
19:34
14
Sander Zoer
Hardenberg
19:39
15
Marc Bakker
ACO Van Elderen - 1
19:45
16
Jeroen Lunenborg
Erica
20:16
17
Ronald Veldhoen
Balkbrug
20:44
18
Michiel Bronsink
Elburg
20:56
19
Sebastiaan Schoemaker
Nieuwleusen
20:58
20
Erik Klink
Raalte
21:00
21
Gerard Olde
Balkbrug
21:12
22
Bas Tempert
Lemele
21:16
23
Jan Snoeijer
Coevorden
23:16
24
Pattrick Pottjegort
Almelo
24:30
25
Harron Dekker
HAC '63
24:45
26
Arnoud Nijhuis F2
SC Balkbrug Voetbal
25:57
27
Jeroen Lawant
Dedemsvaart
26:38
28
Jan Boessenkool
Staphorst
26:50
HVET, 5000 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Erik Klein Baltink
Hanzesport
16:48
2
René de Boer
Spurt '88 - 1
18:38
3
Richard Beldman
AV Holten
18:41
4
Gerrit Joling
HAC '63
19:25
5
Dirk Wigmans
Vaassen
19:51
6
Harry Veldkamp
Cialfo - 1
20:20
7
Bert Dekker
Hollandscheveld
20:22
8
Marcel Thijssen
Coevorden
20:36
9
Egbert Baas
Balkbrug
21:15
10
Herald Hofsink
Gramsbergen
21:18
11
Jaap Talen
Hoogeveen
21:19
12
John Mol
Dedemsvaart
21:45
13
Gert Otten
Dedemsvaart
21:57
14
Johan Logtenberg F2
SC Balkbrug Voetbal
22:02
15
Freek Vosjan
Spurt '88 - 1
22:32
16
André Evers
Marienheem
22:51
17
Johan Buist
Hollandscheveld
22:54
18
Hans Koopman
Dedemsvaart
23:41
19
Gerrit Schuitema
Emmen
24:53
20
Ton Martens
Hardenberg
25:07
21
Johannes Kuilder
SISU
25:55
22
Ronald de Bruin E
SC Balkbrug Voetbal
26:20
23
Hans Mennink
Balkbrug
26:21
24
Dirk van de Wetering
Balkbrug
26:25
25
Albert Kuilder
Almelo
26:37
26
Marcel ten Brummelhuis
HAC '63
26:49
27
Roel Oostwoud
Balkbrug
26:59
28
Henk Langelo
Dedemsvaart
27:42
29
Henk Mennink
SC Balkbrug Voetbal
28:33
30
Nico Wassens
Dedemsvaart
29:21
31
Ab Koetsier
AV Holten
29:39
32
Gijs Vos
Beerzerveld
29:39
33
Frans de Bode
avVN
31:26
34
Willem Smits /loopgr.A
Balkbrug
31:47
35
Gerard Bolte
Hardenberg
32:03
DAMES, 10000 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Hellen de Vries
PEC 1910 - 1
39:53
2
Anne van Schuppen
Cialfo - 2
40:19
3
Saskia Schutte
Cialfo - 2
40:31
4
Gea Benjamins
Loopgroep Klazienave
43:42
5
Marleen Herbert
Spurt '88 - 3
43:55
6
Jeannet Leppink- de Ha
PEC 1910 - 3
45:11
7
Heidy Snijders
HAC '63
45:48
8
Roelie Lennips
Spurt '88 - 4
46:23
9
Hilda Mulder
Hoogeveen
50:00
10
Saakje Rijkeboer
Loopgroep Avereest
50:33
11
Linda Breukelman
Spurt '88 - 5
52:46
12
Caroline Postema
Spurt '88 - 5
52:53
13
Hilleane Kuiers
Staphorst
53:19
14
Ria Poffers
Spurt '88 - 5
55:24
15
Heleen Moes
Dedemsvaart
55:27
16
Gerry Kelder
Hardenberg
55:44
17
Ina Berends
Vinkenbuurt
55:48
18
Alice van Roekel
Zwolle
1:07:21
HSEN, 10000 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Leon Sanderman
AV Rijssen
33:07
2
Jan Paalman
AV Rijssen
33:10
3
Hans Lindeboom
PEC 1910 - 1
33:54
4
André Plette
Isala '96
34:10
5
Gerko Floor
LSV Invictus
35:10
6
Erik Leusink
Punthorst
35:17
7
Martijn Schakelaar
De Gemzen
36:20
8
Harold Kruidhof
AG '85
38:53
9
Herjan Gerrits
Spurt '88 - 2
39:16
10
Harold van den Enk
ACO Van Elderen - 1
39:41
11
Pascal van Zon
Spurt '88 - 2
39:56
12
Arjen Oldehinkel
Radewijk
39:57
13
Maarten Hanekamp
Vroomshoop
40:18
14
Arno Kruidhof
Staphorst
41:18
15
Igor van Elburg
Ommen
43:30
16
Wilco van Ittersum
Genemuiden
44:09
17
John Hendrickx
Bergentheim
44:54
18
André Polinder
Zwolle
46:21
19
Marcel Hulst
Dedemsvaart
46:44
20
Erwin Kreule
Nieuwleusen
47:47
21
Tjeerd Lemstra
Zwolle
49:25
22
Roel van Selling
Hattem
49:28
23
Iwan Turkstra
Hooghalen
49:34
24
Karel
50:38
25
Bert Post
Dedemsvaart
52:01
26
Arnoud Nijhuis
Balkbrug
56:59
H40+, 10000 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Teake Kerckhoffs
LSV Invictus
35:18
2
Klaas Jan Hofstra
LSV Invictus
35:54
3
Jan Jansen
AV Rijssen
37:45
4
Gerard Kroes
Cialfo - 2
37:57
5
Arendjan van de Hoek
Nieuwleusen
38:01
6
Johan Boom
Spurt '88 - 2
38:20
7
Martin Luteijn
HAC '63
39:13
8
Jan Eikelboom
Lemelerveld
40:19
9
Bert Manenschijn
ACO Van Elderen - 1
41:59
10
Bert Kleiboer
PEC 1910 - 2
44:04
11
Sibbele Oegema
Dedemsvaart
44:27
12
Wim Welleweerd
Spurt '88 - 3
46:14
13
Wilco Voulon
PEC 1910 - 3
46:49
14
Albert Coelingh
Zuidwolde Dr
47:14
15
Johan Stulp
Assen
48:42
16
Henk Plaggemarsch
Spurt '88 - 4
49:58
17
Bennie Kok
PEC 1910 - 3
50:49
18
Jaco Treep
Hattem
55:23
H45+, 10000 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Hans van Renselaar
De Gemzen
35:52
2
Henk Uitslag
Cialfo - 1
36:47
3
Jan Groot
Spurt '88 - 1
38:01
4
Theo Velnaar
Nijverdal
39:18
5
Albert de Boer
AG '85
42:02
6
Frans Zanders
Biddinghuizen
43:22
7
Jan Schuurs
Twenterand
43:31
8
Bart Oranje
PEC 1910 - 2
43:31
9
Leo Meijerink
ACO Van Elderen - 2
43:53
10
Roel Otten
Spurt '88 - 3
45:12
11
Alphons Schokker
ACO Van Elderen - 2
47:20
12
Martien Kuilder
Loozen
48:48
13
Bert van Roekel
Dutch Runners Gold
53:18
14
Auke van Selling
Hattem
55:14
15
Thio Visscher
Genemuiden
1:03:51
H50+, 10000 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Willem de Weerdt
Cialfo - 1
34:36
2
Roelof Hutten
Spurt '88 - 1
36:13
3
Albert Oldehinkel
Spurt '88 - 1
36:41
4
Tjibbe de Vries
Cialfo - 1
37:31
5
Jan Beldman
Dalfsen
39:07
6
Johan Willems
ACO Van Elderen - 1
39:29
7
Hans Bosman
Daventria
39:32
8
Richard Beldman
AV Holten
40:08
9
Antonius Poelman
PEC 1910 - 1
40:14
10
Gerard Heerink
Lemelerveld
43:12
11
Jan van Lubek
Zuidwolde Dr
43:15
12
Bennie Kosse
Loopgroep De Krim
43:17
13
Frank van Oene
De Gemzen
43:43
14
Cor Kooiker
AG '85
44:14
15
Fokke Wind
Twenterand
44:34
16
Bram v.d. Boom
Ommen
44:39
17
Bert van Duuren
PEC 1910 - 2
45:11
18
Ijsbrand Reijneveld
PEC 1910 - 3
45:16
19
Jan Strik
De Gemzen
45:31
20
Gerard Arends
AG '85
45:34
21
Jan Lip
HAC '63
45:35
22
Jos Jutten
ACO Van Elderen - 2
46:20
23
Mans Veldsink
Dedemsvaart
46:23
24
Arie Drogt
Spurt '88 - 4
46:59
25
Jacob Vonder
ACO Van Elderen - 2
47:44
26
Klaas Nienhuis
HAC '63
50:13
27
Henk Huizinga
Dedemsvaart
50:16
28
Charles Meijer
Balkbrug
50:34
29
Tonny Holleboom
Broekland Ov
50:43
30
Piet Elzinga
Nieuwleusen
53:48
31
Aalt de Weerd
Nieuwleusen
54:21
32
Willem Vroom
Nieuwleusen
55:41
33
Frans Beekman
Balkbrug
1:02:05
* Premiesprint 5 km:
- Heren: Merwin Dollison
- Dames: Savanna Warmink
* Premiesprint 10 km:
- Heren: Leon Sanderman
- Dames: Hellen de Vries
Organisatie: Stichting Duursportpromotie Balkbrug:
www.duursportpromotiebalkbrug.nl
www.uitslagen.nl
15-05-2010 00:00