Uitslagenlijst Koninginneloop Beilen

Beilen - Vrijdag 30 april 2010

T/M 7, MEISJES T/M 7 J
Plts
Naam
Tijd
1
Colet de Ruiter
CBS De Wingerd
6:27
2
Liset Haveman
OBS Harm Smeenge
7:12
3
Anneroos Prins
Ruinen
7:23
4
Rosan Smit
Ruinen
7:25
5
Marit de Jonge
OBS de Ridderschool
7:30
6
Sarmia Nagalingam
CBS De Schutkampen
7:35
7
Cato Bijmolt
OBS de Ridderschool
7:40
8
Roos Wiersma
OBS de Ridderschool
8:02
9
Thirza Heijnen
OBS de Ridderschool
8:03
10
Jara Stobbe
OBS Harm Smeenge
8:17
11
Hannah Gritter
OBS de Ridderschool
8:36
12
Rachel van Ittersum
OBS de Ridderschool
8:49
13
Leonie Kleefman
OBS de Ridderschool
9:13
14
Rishani Nagalingam
CBS De Schutkampen
9:54
T/M 7, JONGENS T/M 7 J
Plts
Naam
Tijd
1
Bjorn Klaassens
OBS Harm Smeenge
5:28
2
Julian Jager
OBS Harm Smeenge
5:56
3
Mark Wanders
OBS Harm Smeenge
6:17
4
Theo Harmsen
CBS De Wegwijzer
7:16
5
Stefan Prins
OBS de Ridderschool
7:18
6
Gertjan Harmsen
CBS De Wegwijzer
7:19
7
Aljen van Veen
OBS Harm Smeenge
8:33
8-9, MEISJES 8-9 J
Plts
Naam
Tijd
1
Joëlle de Ruiter
CBS De Wingerd
5:26
2
Henrieke Timmer
OBS De Lindelaar
5:47
3
Marieke Hup
HAC '63
5:49
4
Nina Hof
Gieterveen
6:08
5
Dominique Hemmes
CBS De Wingerd
6:29
6
Fleur Meinders
OBS Harm Smeenge
6:40
7
Isa van IJsselmuiden
CBS Prinses Beatrix
7:23
8
Valerie Smit
Ruinen
7:38
9
Manon Smidt
CBS Prinses Beatrix
7:49
10
Manuela Feikens
OBS De Zuiderenk
7:51
11
Anne Schutte
CBS De Eshorst
7:54
12
Janine Kompagnie
Beilen
7:57
13
Harmke Norden
CBS De Eshorst
8:09
14
Femmy Kompagnie
Beilen
8:30
8-9, JONGENS 8-9 J
Plts
Naam
Tijd
1
Jaron van Veen
OBS Harm Smeenge
5:25
2
Sven Klaassens
OBS Harm Smeenge
5:55
3
Michael Iwema
CBS Prinses Beatrix
5:55
4
Jeffrey Tom Velthuis
Beilen
5:57
5
Jeroen Metselaar
CBS De Eshorst
6:30
6
Julian de Jonge
OBS de Ridderschool
6:37
7
Matthijs Kleefman
OBS de Ridderschool
7:06
8
Casper Stobbe
OBS Harm Smeenge
7:14
9
Kamiel Bakker
OBS de Ridderschool
7:26
10
Simon Bijmolt
OBS de Ridderschool
7:36
11
Ramon Wanders
OBS Harm Smeenge
8:42
10-13, MEISJES 10-13 J
Plts
Naam
Tijd
1
Emilie Corbeth
Dalfsen
5:12
2
Sanne Otten
ACO Van Elderen
5:13
3
Marieke Driesprong
DOS
5:23
4
Danique de Ruiter
CBS De Wingerd
5:52
5
Roxin de Jonge
OBS Harm Smeenge
5:53
6
Jolieke Timmer
OBS De Lindelaar
6:15
7
Debora Jager
OBS Harm Smeenge
6:23
8
Ivonne Gils
OBS de Ridderschool
6:28
9
Iris Haveman
OBS Harm Smeenge
6:32
10
Renate Jonkers
Pesse
6:37
11
Jodie Steen
OBS J Ligthartschool
7:02
12
Pythia Nederhoed
CBS De Eshorst
7:21
13
Danique Prins
OBS de Ridderschool
7:28
14
Laura Mutgeert
OBS Harm Smeenge
7:42
15
Linda Metselaar
CBS De Eshorst
7:50
10-13, JONGENS 10-13 J
Plts
Naam
Tijd
1
Jasper Lubbers
HAC '63
4:35
2
Albert-Jan Smid
OBS de Ridderschool
5:08
3
Dani Rijff
OBS Harm Smeenge
5:19
4
Jesse v.d. Boomen
OBS de Ridderschool
5:24
5
Jamie Velthuis
OBS Harm Smeenge
5:31
6
Simon de Vries
CBS De Wegwijzer
5:33
7
Matthijs Boer
CBS De Eshorst
5:35
8
Jako van Faasen
Beilen
5:37
9
Harmen Kompagnie
Beilen
5:44
10
Felix van der gun
Wapse
5:46
11
Melvin Braam
OBS Harm Smeenge
5:53
12
Alex Bijmolt
OBS de Ridderschool
5:57
13
Bart Meinders
OBS Harm Smeenge
5:59
14
Huub Heemskerk
OBS de Ridderschool
6:00
15
Damin Booiman
OBS de Ridderschool
6:02
16
Bas Mellema
OBS Harm Smeenge
6:03
17
Guus Heemskerk
OBS de Ridderschool
6:24
18
Tom v.d. Boomen
OBS de Ridderschool
6:50
19
Robert Haandrikman
CBS De Eshorst
6:56
V12+, MEISJES 12+ /VO
Plts
Naam
Tijd
1
Sanne Bouwmeester
Westerbork
10:05
2
Anouk Hof
Gieterveen
11:14
3
Joanne Nederhoed
Beilen
12:08
4
Lisanne Meinders
Beilen
12:18
5
Dianne Huizing
Beilen
13:04
6
Elvira Feikens
Spier
13:17
7
Irene van der Logt
Goutum
13:46
8
Logsa Feikens
Spier
13:51
9
Marielle Nederhoed
Beilen
14:22
10
Ivonne van Vliet
Westerbork
15:47
11
Reinate Boer
Beilen
15:53
M12+, JONGENS 12+ /VO
Plts
Naam
Tijd
1
Stan Naaktgeboren
Wijster
10:06
2
Wilte Nijhuis
Gieterveen
11:01
V SEN, 5KM VROUWEN SEN
Plts
Naam
Tijd
1
Anne Sophie Kok
Emmen
20:28
2
Marjolein de Lange
Ruinen
21:56
3
Krista Droog
Assen
22:13
4
Berber Dijkstra
HAC '63
24:04
5
Hilde Kiers
Beilen
24:21
6
Renate van Dop
Westerbork
25:02
7
Janet Biel
Westerbork
27:39
8
Heidi Smit- Bouwman
Witteveen
28:08
9
Nelleke Verhage
Hoogeveen
28:35
10
Kim Hofman
Ruinen
28:35
11
m. visser
bovensmilde
29:42
12
Sonja van Baar
Westerbork
29:58
13
Inge Hulzebos-Schrijen
Westerbork
29:58
14
Jacquelien Potze
Witteveen
30:23
15
Sumathy Nagalingam
Smilde
30:28
16
Yvette van Brouwershav
Beilen
30:36
17
Bertha Pastoor
Assen
30:42
18
Janet Dam
Hooghalen
30:44
19
Laurette Keuzenkamp
Westerbork
30:46
20
Karin Dekker
Zuidveld
30:53
V 40+, 5KM VROUWEN 40+
Plts
Naam
Tijd
1
Geke van den Heuvel
Beilen
22:54
2
Gea Lamberts
Wijster
24:42
3
Jackelien Beikes
Beilen
24:54
4
Astrid Lubbers
Emmen
24:56
5
Reina Wijnia Kwant
Hasselt
25:04
6
Adri Sluis
Eesveen
25:10
7
Willemien Dermois
Westerbork
25:27
8
Marry Nederhoed
Beilen
25:43
9
Aafin van de Wijk
Hooghalen
27:26
10
Hetty Vugteveen
Nieuw-Amsterdam
27:38
11
Klaasje Biel
Westerbork
27:42
12
Dorine van der Scheer
Beilen
28:14
13
Agnes Wieske
Westerbork
28:19
14
Anja Vos
Annen
28:51
15
Carla Meijer
Fluitenberg
29:41
16
Pauline van Os
Beilen
30:03
17
Gerie van Kamphout
Beilen
30:21
18
Hennie Bruggink
Smilde
30:40
19
Nellie Mos
Beilen
31:37
20
Corry Droog
Beilen
31:51
21
Josiena Dekker
Westerbork
32:55
22
Janny Lunsing
Westerbork
35:47
M SEN, 5KM MANNEN SEN
Plts
Naam
Tijd
1
Brian Kamstra
Assen
16:07
2
Jesse Nijboer
Uffelte
16:39
3
Sebastiaan Boertien
's-Gravenhage
17:29
4
Erwin Rinsma
Stadskanaal
17:55
5
René Wilkens
Gieten
18:46
6
Jan Schalk
Smilde
18:57
7
Henri Oosting
Beilen
18:58
8
Wiard van der Logt
Goutum
19:11
9
Rogier van Vliet
Westerbork
19:20
10
Peter Jan Oosting
Beilen
19:54
11
Ids Tuinstra
Almelo
20:52
12
David Lindeman
Winschoten
21:24
13
Daniel van de Bos
Beilen
21:53
14
Matthijs Bonnen
Beilen
22:02
15
Jeroen Eefting
Beilen
22:04
16
Gerald Haandrikman
Beilen
22:31
17
Gerben Post
Beilen
22:56
18
Xavier Pero
Beilen
22:58
19
Richard Graveland
Beilen
23:07
20
Arjan Vriesema
Beilen
23:11
21
Erwin Zwiers
Beilen
23:12
22
René Aukema
Zuidlaren
23:58
23
John Dam
Hooghalen
24:22
24
Erik Zwiep
Beilen
24:33
25
Daniël Engberts
Assen
25:40
26
Kevin Klaver
Beilen
25:57
M 40+, 5KM MANNEN 40+
Plts
Naam
Tijd
1
Rene de Boer
Hoogenweg
18:40
2
Jack de Jonge
Loopgroep Beilen
18:42
3
Jan Roeles
Loopgroep Beilen
19:07
4
Jan Uiterwijk
Eesveen
19:09
5
Jannes Dolfing
Westerbork
19:13
6
KLaas Mulder
Westerbork
19:58
7
Marcel Thijssen
Coevorden
20:02
8
Harry van Os
Beilen
20:47
9
Wolter Boer
Geesbrug
20:50
10
Simon van der Gun
Wapse
21:23
11
Frank Ottenhof
Beilen
21:32
12
John Kleinheerenbrink
Beilen
22:42
13
Harry Vos
Westerbork
22:45
14
Wim Onnes
Beilen
23:22
15
Jan de Vries
Westerbork
23:38
16
Ruud Smit
Ruinen
24:03
17
Arjan Bijlsma
Beilen
24:15
18
Hilko Jonkman
Elim
24:24
19
Victor Beglinger
Beilen
25:05
20
Bert Mos
Beilen
25:32
21
Wim Duinkerken
Beilen
26:21
22
Eeuwe Jansen
Beilen
26:32
23
Arie Engberts
Assen
27:04
24
Klaas Swieringa
Beilen
27:18
25
Theo Teunissen
Zwolle
28:17
26
Albert Biel
Westerbork
28:31
27
Gert Vos
Westerbork
28:33
28
Poulus Verhagen
Den Burg
28:47
29
S.K. Visser
bovensmilde
28:48
30
Henk van Kampenhout
Beilen
28:57
31
Fred Meijer
Fluitenberg
29:41
32
Jan Haagsma
Friesland
29:58
V SEN, 10KM VROUW SEN
Plts
Naam
Tijd
1
Annemieke de Lange
Ruinen
42:37
2
Agnes Wolters
Bovensmilde
51:30
V 40+, 10KM VROUW 40+
Plts
Naam
Tijd
1
Margot van der Ven
Den Burg
42:58
2
Laura Batterink
Westerbork
45:14
3
Jeannet Roos
Ruinen
46:34
4
Alie Hamminga
Beilen
47:28
5
Cisca Pijpker
Beilen
56:43
6
Dieuwerke Drukker
Assen
57:10
7
Marga van Dijk
Groningen
58:54
M SEN, 10KM MAN SEN
Plts
Naam
Tijd
1
Geert Tuinstra
Derby GB
36:13
2
Wouter Luinge
Veendam
36:44
3
Arjen van der Logt
Lionitas
37:28
4
Lars Eefting
Borger
38:29
5
Jarno van der Veen
Assen
40:32
6
Jelmer Marinus
Beilen
40:34
7
Alex van Wamel
Westerbork
41:25
8
Marco Bakker
Assen
43:07
9
John Sikken
Erm
43:47
10
Richard Kort
Zwiggelte
44:04
11
Jeroen Stobbe
Beilen
46:04
12
Sebastiaan Kruijer
Beilen
46:18
13
Sean Patrick Roos
Ruinen
46:35
14
Jelger Tuit
Assen
48:24
15
R.A.Lodewegs
Assen
49:45
16
René Hamminga
Annen
51:27
17
Bram Gonlag
Beilen
53:20
M 40, 10KM MAN 40+
Plts
Naam
Tijd
1
Kees Huizenga
Hoogezand
35:16
2
Erik Grave
Annen
35:49
3
Jacco Talen
Hollandscheveld
39:33
4
Martin Stroosnijder
Kruiningen
39:38
5
Rene Kuipers
Westerbork
40:26
6
Harry Luinge
Veendam
40:39
7
Gert Aarsen
Assen
41:11
8
Peter Bos
Stadskanaal
42:01
9
Hendrikus Doorten
Westerbork
42:41
10
P. Butthong
Assen
43:13
11
Nico Hazelhoff
Beilen
44:34
12
Gerrie Bijl
Stadskanaal
44:38
13
Jan Willem Oosting
Beilen
44:53
14
Jannes Bouwmeester
Loopgroep Beilen
45:12
15
Tammo Bijmolt
Beilen
45:24
16
Lambert Veldman
Hoogeveen
45:38
17
Alfred van Veen
Loopgroep Beilen
46:27
18
Peter de Boer
Loopgroep Beilen
48:13
19
Geertjan Pott
Beilen
49:20
20
Wout Klok
Westerbork
49:47
21
Tjerk Tuinstra
Almelo
50:45
22
Koop Klok
Dwingeloo
52:55
23
Karst Schonewille
Klazienaveen
54:14
24
Peter Schiphof
Pesse
54:39
25
Hendrik Jan Smit
Beilen
56:13
26
Arend Gils
Beilen
56:15
27
Wybe Wiekema
Hooghalen
57:15
28
Luuk Hadders
Pesse
57:47
29
Hilco Kwint
Assen
1:00:46
NAM, Gem Midden-Drenthe, FysioCentrum Beilen, Autowascentrum Beilen, Univé,
Bloemenpalet Beilen, Tuincentrum Voortman, C1000 Mulder, Run2Day Hoogeveen
www.uitslagen.nl
30-04-2010 00:00