Uitslagenlijst Wallenloop

Elburg - Vrijdag 30 april 2010

J 6-7, 700 M
Plts
Naam
Tijd
1
Rafael Westerink
IJsselmuiden
3:30
2
Victor van Riesen
Elburg
4:23
3
Matthijs van Tongere
Elburg
4:23
M 6-7, 700 M
Plts
Naam
Tijd
1
Ezra van Broekhuijzen
Elburg
3:15
2
Janouk Kroes
Oldebroek
3:16
3
Emily Goijert
Monster
4:55
J 8-9, 700 M
Plts
Naam
Tijd
1
Mats Aink
Elburg
2:32
2
Jesse Westerink
IJsselmuiden
2:43
J1011, 1400 M
Plts
Naam
Tijd
1
Roelof Jan
Elburg
5:17
2
Sven Holtus
Elburg
5:34
M1011, 1400 M
Plts
Naam
Tijd
1
Deborah vd Meer
Elburg
6:04
2
Nienke Timmermans
Doornspijk
6:10
3
Eleanne Haalstra
Elburg
6:24
4
Lian Weijers
Zeewolde
6:36
5
Kim Clevers
Oosterwolde
6:40
J1213, 1400 M
Plts
Naam
Tijd
1
Joel van Broekhuijsen
Elburg
4:51
2
Ingmar Rozendal
Tuk
5:28
3
Tristan Rozendal
Tuk
5:46
4
Mike Clevers
Oosterwolde
5:51
M1213, 1400 M
Plts
Naam
Tijd
1
Annelinde Kortlever
Elburg
5:39
2
Dorien Vinke
Elburg
6:44
HEREN, 5 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Gregorio Nijboer
Elburg
16:34
2
Arne Mulder
Zwolle
17:08
3
Melchior vd Pol
Apeldoorn
17:12
4
Klaas Brokke
Staphorst
17:25
5
Wout Mensink
Nunspeet
17:39
6
Joni van Loon
't Harde
17:50
7
Tjibbe de Vries
Kampen
17:57
8
Klaas Compagner
Staphorst
19:06
9
Bart Gerrits
Hilversum
19:12
10
Johan Pul
Elspeet
19:13
11
Cock Kortlever
Elburg
19:40
12
Henk van Hooren
Wezep
19:51
13
Gerco Plender
't Loo Oldebroek
20:03
14
Hans van Renselaar
Elburg
20:35
15
Frans Zanders
Biddinghuizen
20:39
16
Maikel Mardjan
Apeldoorn
20:45
17
Aldrich Smitz du Mouli
Zwolle
20:49
18
Marco Klein Wassink
Amersfoort
21:04
19
Jan Henk aan het Rot
Zeewolde
22:23
20
Michiel Bronsink
Elburg
22:32
21
Johannes Westerink
IJsselmuiden
22:35
22
Henk Schoonhoven
Oldebroek
22:37
23
John v't Verlaat
Nunspeet
22:39
24
Jordy van Maanen
Zeewolde
23:45
25
Niels Veldman
Doornspijk
24:05
26
Jan mulder
Zwolle
24:30
27
Dick Huisman
Elburg
24:45
28
Egbert Boxma
Elburg
24:45
29
Jurrie Teeuwen
Elburg
24:50
30
Jur Kroon
Lelystad
27:02
31
Roel van de Meent
Doornspijk
27:30
DAMES, 5 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Lieve Tollet
Zwolle
20:44
2
Hermine van 't Hul
Elburg
21:32
3
Marianne Revecamp
Zwolle
22:17
4
Wenda vd Beek
Elburg
23:22
5
Margreet Haleber
Amersfoort
23:48
6
Linda Eektimmerman
Zwolle
24:10
7
Gerrinde van Lieshout
Kampen
24:21
8
Nardie Mulder
Zwolle
24:27
9
Fiona Markus
Apeldoorn
24:28
10
Mirjam Maat
Zeewolde
24:46
11
Natalia Guyo
Elburg
24:50
12
Anette Westerink
IJsselmuiden
24:51
13
Janny Reezigt
Nunspeet
24:45
14
E Hendriks
Elburg
24:50
15
Shweta Boorsma
Wapenveld
24:51
16
Janny Uitslag
Oldebroek
25:58
17
Jennie Draaisma
Elburg
26:36
18
Mirjam Mulder
Elburg
27:18
19
Annette Kelderman
Lelystad
27:50
20
Marielle Vinke
Elburg
28:15
21
Hetty Mensink
Nunspeet
29:24
22
Berthe van Boven
Elburg
30:33
23
Elly den Besten
Elburg
30:34
24
Gerrie Mulder de Graaf
Zwolle
31:15
25
Alice Klein
Elburg
31:47
26
Irene Krijt
Elburg
31:47
27
Martine Bosman
Elburg
32:00
28
Lilianne Kapteyn
Lelystad
32:02
29
Fenna Bosman
Elburg
32:55
30
Jantine van der Weerd
't Harde
34:13
31
Kristel Blaauw
Elburg
35:24
32
Esmee Draaisma
Elburg
35:28
HEREN, 10 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Jermaine Goveia
Utrecht
33:34
2
Berthold Berger
Zwolle
33:49
3
Andre Plette
Oosterwolde
34:13
4
Koen Henkes
Zeewolde
35:05
5
Carel Doreleijers
Harderwijk
35:06
6
Simon Visser
Kampen
35:22
7
Randy Hendriks
Lelystad
35:53
8
Henry Visscher
Zwolle
36:54
9
Henk Uitslag
Olderbroek
37:07
10
Martin Hendriks
Elburg
37:21
11
Ton van Buren
Velden
38:01
12
Peter Sijbesma
Harderwijk
38:17
13
Gerard Kroes
Oldebroek
38:21
14
Janoah Bovenhuis
Dronten
39:17
15
Hans Gommers
Lelystad
39:25
16
Harald Huijssoon
Nijverdal
40:06
17
Hanno Treep
Zwolle
40:08
18
Arjo Spans
Zwolle
40:11
19
Bertus Gazenbeek
Zwolle
40:36
20
Rik Linssen
Zwolle
40:56
21
Johann de Jong
Apeldoorn
41:06
22
Johan van Tongeren
Elburg
41:08
23
Jon Naberhuis
Hattem
41:17
24
Arnold Stoop
Harderwijk
41:27
25
Andre Gijsendorffer
Zwolle
41:38
26
Joos de Bakker
Amersfoort
42:11
27
Jasper van den Berg
Zeist
42:22
28
Ron Slenders
Dronten
42:27
29
Leonard Ruyter
Elburg
42:32
30
Henri Plender
't Loo Oldebroek
42:41
31
Gert Stijf
Elburg
42:54
32
Henry Blaauwwijk
Almere
43:22
33
Rene Ruitenberg
Wezep
43:26
34
Jan Bultman
Oldebroek
43:30
35
Roelof Pepping
Dronten
43:35
36
Albert Boschman
Elburg
43:43
37
Hans van Unen
Zwolle
44:39
38
Jaap bosman
Elburg
44:44
39
Frank Weijers
Zeewolde
44:48
40
Aart klein
Elburg
45:39
41
Frens Luning
Zwolle
45:41
42
Stefan Spansier
Ermelo
45:44
43
Hans Hilbrands
Dronten
46:03
44
Wulfsen
Elburg
46:11
45
Niels Visser
Oostendorp
46:13
46
Marcel Wagtelenberg
Heerde
46:26
47
B Junte
Elburg
46:31
48
Jaap vd Kolk
Elburg
46:55
49
Dick de Reus
Nunspeet
46:56
50
Nico Eggens
Zwolle
47:00
51
Martien van Veen
Krimpen aan de Lek
47:09
52
Obbe Norbruis
Zwolle
47:10
53
Henk Havinga
Biddinghuizen
47:29
54
Gerben Wijnia
Dronten
47:31
55
Richard Guldenaar
Wezep
47:40
56
Bert Vlijm
Doornspijk
47:45
57
Aad van Arken
't Harde
47:48
58
Henry de Jong
Lelystad
47:51
59
Hans van Dorp
Elburg
48:07
60
Gert Blaauw
Elburg
48:15
61
Piet Utberg
Nunspeet
48:27
62
Egbert van Hattem
Elburg
48:31
63
Robert van den Bergh
Voorthuizen
48:54
64
Herman Jaap Bos
Doornspijk
49:01
65
Arjan Bosch
Elburg
49:36
66
Marc Berghuis
Ermelo
49:42
67
Wim Schipper
Oosterwolde
50:18
68
Jan van Velthoven
Nijkerk
50:55
69
G Holwerda
Dronten
50:59
70
Cees Veldman
Doornspijk
51:05
71
Ralph Stooue
Utrecht
53:19
72
Hemmy Wieldraaijer
Elburg
53:36
73
Frans van Eijk
Baarn
54:14
74
Thijs Haalstra
Elburg
55:16
75
Jurrien Krol
Assendelft
58:11
76
Harm Aalberts
Elburg
59:39
77
Ria vd Wetering
Elburg
1:01:20
DAMES, 10 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Hellen de Vries
Zwolle
39:04
2
Polly MKambi
Harderwijk
39:30
3
Marianne Goijert
Monster
40:10
4
Vanessa Gosselink
Biddinghuizen
41:07
5
Marleen Vos
Lelystad
41:57
6
Majet Spoelder
Amersfoort
43:28
7
Margje Timmerman
Staphorst
46:28
8
Patricia Seinen
Zwolle
47:24
9
Ciska Jonges
Apeldoorn
48:39
10
Tessa Luning
Zwolle
49:44
11
Ingrid Jansen
Harderwijk
51:03
12
Corry Timmermans
Doornspijk
51:43
13
Wijnia Kwant Riena
Hasselt
52:21
14
Anita Schemmekes
Zwolle
53:02
15
Els den Hengst
Hattem
55:05
16
Anne-Marije Van Tonger
Elburg
55:33
17
Gerlinde Smit
Oosterwolde Gld
57:11
18
Loes Jacobs
Nunspeet
57:30
19
Jacqueline van Mierlo
Zwolle
58:48
20
Henny van Driesten
Zwolle
58:58
21
Gerry Fidder
Elburg
59:52
22
Elly van der Zee
Zwaag
1:00:18
23
Leonore Melkert
Kudelstaart
1:04:52
24
Karianne Melkert
Kudelstaart
1:04:53
25
Annemiek Oppelaat
Elburg
1:07:13
www.uitslagen.nl
30-04-2010 00:00