Uitslagenlijst Enschede Marathon

Enschede - Zondag 25 april 2010

M.SEN, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
John Kelai
Kenia
2:12:17
2:12:17
2
Julius Kiplagat Korir
Kenia
2:12:34
2:12:33
3
Jacob Yator
Kenia
2:12:43
2:12:43
4
Gilbert Kibiwot Rotich
Kenia
2:13:12
2:13:11
5
Gemechu Worku
Ethiopië
2:13:51
2:13:50
6
Pius Mausa Mutuku
Kenia
2:14:18
2:14:18
7
Michael Njoroge Kimani
Kenia
2:14:23
2:14:21
8
Amos Maiyo
Kenia
2:16:14
2:16:14
9
Edwin Kimaiyo
Kenia
2:18:41
2:18:40
10
Eric Kigen
Kenia
2:21:47
2:21:45
11
Asresahegn Deshimo
Ethiopië
2:33:37
2:33:37
12
Michiel Snuverink
Hengelo
2:38:33
2:38:33
13
Pieter Mans
HumanCapitalCare B.V
2:39:01
2:39:00
14
Jens Haase
LG Ems Warendorf
3:07:19
3:07:15
15
Markus Jürgens
Emsdetten (GER)
3:12:07
3:11:58
16
Tim de Bouw
Londerzeel (BEL)
3:13:52
3:13:50
17
Thomas Bleß
TSG Dülmen
3:15:25
3:15:04
18
René Sligman
Markelo
3:16:35
3:16:28
19
Arne Verstraeten
Lokeren (BEL)
3:17:40
3:17:38
20
Matthias Hasch
Haren (GER)
3:25:43
3:25:36
21
Rainer Mugrauer
Regenstauf (GER)
3:30:44
3:30:42
22
Ingo Caserio
Gronau Epe (GER)
3:34:37
3:34:00
23
Karsten Haase
SC DJK Everswinkel
3:35:17
3:35:12
24
Jeroen Liebregts
Oisterwijk
3:41:47
3:41:38
25
Marcel Menting
Gaanderen
3:48:36
3:47:45
26
Klaas Alberda van Eken
Staphorst
3:49:44
3:49:15
27
Pascal van Zon
Spurt '88
3:52:25
3:51:57
28
Jurjen van Meggelen
Vaassen
3:52:45
3:52:29
29
Mathias Wübker
Hunteburg (GER)
3:54:17
3:53:24
30
Bart Geurts
Dodewaard
3:55:00
3:54:40
31
Jasper Lohuis
TION
3:55:05
3:55:01
32
Dion Regtop
Enschede
3:55:36
3:55:14
33
Yordy Muller
Enschede
3:56:24
3:55:27
34
Ritchie Limaheluw
Loopgroep Leeuwarden
3:57:01
3:55:16
35
Pieter de Boer
Leeuwarden
3:57:01
3:55:16
36
Igor Uzelac
Berlin (GER)
3:57:03
3:55:56
37
Palko de Vink
Bussum
3:58:31
3:56:55
38
Gavin Harpur
London (GBR)
3:59:53
3:58:33
39
Maik Lagemann
Emsdetten (GER)
4:03:11
4:02:05
40
Timmy Knippers
Amersfoort
4:11:51
4:09:59
41
Andreas Wolters
Stadtlohn (GER)
4:13:33
4:13:18
42
Timo Kell
Muenster (GER)
4:14:58
4:14:03
43
Jorrit Mertens
HumanCapitalCare B.V
4:19:34
4:18:07
44
Martijn Rouweler
Nijverdal
4:24:48
4:24:04
45
Bas Wortel
Enschede
4:27:58
4:26:18
46
Michael Hamsen
Legden (GER)
4:51:23
4:50:35
M.35, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Peter Bruinsma
Atletics Nijverdal
2:32:48
2:32:48
2
Ali van Hoebroeck
Lokeren (BEL)
2:43:59
2:43:58
3
Wannie Friderichs
Almere '81
2:57:21
2:57:18
4
Mark Groeneweg
Dieren
3:03:07
3:03:01
5
Erik Kuijer
Ruinerwold
3:04:14
3:04:05
6
Dieter Rolfes
SV Germania Twist
3:06:36
3:06:30
7
Steffen Herke
Bockhorn (GER)
3:10:44
3:10:34
8
Gerrit Alkema
Athlos
3:11:27
3:11:24
9
Bulant Suvan
HumanCapitalCare B.V
3:12:31
3:12:21
10
Rene Wennink
LAAC Twente
3:16:14
3:16:09
11
Edwin Willemse
Enschede
3:21:23
3:21:16
12
Mark Schramhauser
Laatzen (GER)
3:24:11
3:24:01
13
Erik Lanhove
Merchtem (BEL)
3:24:36
3:24:30
14
Willem de Kater
Loopgroep Aart Stigt
3:26:10
3:26:08
15
Rene Nijman
Goor
3:33:03
3:32:52
16
Jeffrey Schuitema
Gemeente Enschede
3:36:53
3:36:30
17
Wolfgang Schuler
Köln (GER)
3:36:55
3:36:47
18
Christian Düvel
Hunteburg (GER)
3:37:15
3:36:23
19
Jeroen Verheul
Veluwe
3:39:19
3:38:45
20
Mynko Peterink
Veluwe
3:41:38
3:41:36
21
Khedir Said
Enschede
3:44:55
3:43:15
22
William Schothuis
SISU
3:45:02
3:44:48
23
Erik Knapper
Aquilo
3:45:14
3:44:43
24
Martin Krijgsman
Markelo
3:45:57
3:45:27
25
Richard Ter Maat
Loopgroep Aart Stigt
3:46:27
3:45:44
26
Johan van Unen
Utrecht
3:49:08
3:48:33
27
Martijn Mengerink
Loopgroep Hoorn
3:52:22
3:50:48
28
Sandro Cerqueira Leite
Chapecó (BRA)
3:54:41
3:54:17
29
Maarten Poortinga
Enschede
3:58:13
3:57:51
30
Maarten Hermsen
Elst Gld
3:58:19
3:57:33
31
Alexander Schmidt
Ahaus (GER)
3:59:38
3:58:28
32
Michael Komischke
Run4Fun-Greven e.V.
4:00:58
3:59:03
33
Martijn van den Bos
Enschede
4:03:32
4:02:35
34
Ike Gerritsen
's-Hertogenbosch
4:04:19
4:02:39
35
Jos de Vries
Kampen
4:12:10
4:11:31
36
Robert Wolterink
Arnhem
4:15:18
4:13:44
37
Patrick Hermans
Enschede
4:18:47
4:17:05
38
Cas Bakker
Daventria
4:33:52
4:32:53
39
André Timmermans
Delfzijl
4:38:52
4:37:30
40
Bert Jan van Unen
Loopgroep Visie
4:39:18
4:38:05
41
Robert Schoonhoven
Wierden
4:39:37
4:37:50
M.40, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Luc Krotwaar
Nederland
2:31:06
2:31:05
2
Juan Planas
Genk (BEL)
2:39:14
2:39:13
3
André Oude Elferink
Dionysos
2:39:48
2:39:47
4
Bertil Krukkert
Atletics Nijverdal
2:49:18
2:49:17
5
Christof Marquardt
TV Flerke
2:50:14
2:50:12
6
Steffen Auerswald
LG Ems Warendorf
2:53:51
2:53:49
7
Stefan Puchtinger
LT Bittermark
2:55:44
2:55:41
8
Josh Pavlic
LT Bittermark
2:59:45
2:59:41
9
Edwin Veenstra
Marathon Pim Mulier
3:01:44
3:01:42
10
Christian Hunke
Ten-Club Coesfeld
3:01:49
3:01:41
11
Bas Noordkamp
Losser
3:04:15
3:04:12
12
Joop Vriend
LAAC Twente
3:04:53
3:04:50
13
Francesco Silvestri
Warendorf (GER)
3:06:55
3:06:49
14
Saco Hemstra
Friesland
3:08:42
3:08:27
15
Arthur de Bruijn
LAAC Twente
3:09:53
3:09:49
16
Thomas Wesbuer
Ochtrup (GER)
3:10:49
3:10:40
17
Arjan de Ruijter
Hengelo Ov
3:11:19
3:11:16
18
Maurits Appels
Attila
3:11:25
3:11:22
19
Thomas Wille
LG Emsdetten
3:12:06
3:11:08
20
Marco van Nek
Loopgroep PK
3:13:40
3:13:38
21
John Peschier
Almelo
3:14:26
3:14:05
22
Klaus Vorloeper
SV Germania Twist
3:14:32
3:14:25
23
Aalt Hagedoorn
Wierden
3:14:56
3:14:15
24
Ulrich Wilke
Spelle (GER)
3:15:26
3:15:21
25
Siske Klaassens
Haren Gn
3:18:25
3:18:08
26
Joost Nijssen
Elp
3:18:43
3:18:34
27
Marco Terhaar
Enschede
3:24:26
3:24:22
28
Liebherr Guido
Munkbrarup (GER)
3:26:25
3:25:52
29
Harold Donkers
Loopgroep Blixemsnel
3:27:54
3:27:36
30
Robert Effing
Gronau (GER)
3:28:05
3:27:28
31
Martin Zwiers
Markelo
3:29:08
3:28:36
32
Bernd Depenbrock
Vreden (GER)
3:30:38
3:30:04
33
Edo Elzenga
Bovensmilde
3:30:54
3:30:14
34
Henk van Wijhe
Daventria
3:31:25
3:31:11
35
Frank Westermann
Metelen (GER)
3:32:09
3:31:32
36
Tom Oude Lenferink
Almelo
3:34:09
3:34:00
37
Ian Campbell
Vriezenveen
3:34:21
3:34:03
38
Henk-Jan Koier
Venlo
3:36:44
3:36:17
39
Eric Demkes
AVA '70
3:37:19
3:37:15
40
Keno Vrisekoop
Tilburg
3:37:33
3:36:35
41
Richard Rutten
Daventria
3:37:38
3:37:22
42
Guido Bresler
Steinfurt (GER)
3:39:23
3:39:01
43
Mark Boers
Gemeente Enschede
3:41:13
3:40:50
44
Anton Slagers
Groningen Atletiek
3:42:56
3:42:27
45
Leon ter Huerne
Losser
3:42:58
3:42:25
46
Kathiravelu Kandasam
Amsterdam Zuidoost
3:43:10
3:42:03
47
Mark de Boer
Energie
3:44:59
3:44:18
48
Erwin Borrias
De Spartaan
3:45:00
3:44:19
49
Klaus Knaack
Bocholt (GER)
3:45:03
3:44:32
50
Heinrich Soebke
Fitrun-Weimar.de
3:45:03
3:44:18
51
Richard van Klooster
Triathlon
3:45:50
3:45:22
52
Ulrich Stegger
Borken (GER)
3:46:13
3:45:20
53
Xylander Kroon
Deventer
3:46:39
3:46:05
54
Roy Doornbos
Canet Den Berenguer
3:46:45
3:45:36
55
Rob Somsen
Loopgroep Aart Stigt
3:47:03
3:46:36
56
Heiko Kischel
LG Ems Warendorf
3:47:35
3:47:00
57
Paul Brouns
Almere '81
3:47:46
3:47:21
58
Markus Wimpelberg
Werne (GER)
3:48:41
3:47:49
59
Marchel Turnmhout
Warnsveld
3:48:46
3:47:51
60
Karel Holtrop
Enschede
3:50:16
3:49:58
61
Thom de Kroon
Bilthoven
3:50:59
3:50:46
62
Thomas Fischer
Ahlen (GER)
3:52:03
3:51:29
63
Ahmet Colak
Almelo
3:54:56
3:54:13
64
André Bleumink
LVG
3:54:59
3:54:11
65
Werner Landwehr
Nordhorn (GER)
3:55:38
3:55:06
66
Karsten Körner
Marathon Steinfurt
3:55:59
3:54:39
67
Markus Beuse
LG Emsdetten
3:56:25
3:55:37
68
Jack Boekholt
Vierlingsbeek
3:56:36
3:56:13
69
Ad Olyslagers
Eindhoven
3:57:16
3:56:59
70
Marcel van der Molen
Heraklion (GRE)
3:57:50
3:56:50
71
Frits Onderstal
Heteren
3:58:44
3:57:58
72
Bennie de Vries
Stadskanaal
3:59:01
3:58:29
73
Stephan Herbert
Nordwalde (GER)
4:00:00
3:59:37
74
Ruud Kolthof
Enschede
4:00:45
4:00:15
75
Fons Wolterink
Arnhem
4:01:02
3:59:29
76
Marc Willems
Amsterdam
4:01:28
4:01:21
77
Richard Oude Bekke
Hengelo Ov
4:02:00
4:00:41
78
Bertil Westers
Loopgroep Astrea
4:04:12
4:03:06
79
Jeroen Paalman
LAAC Twente
4:04:22
4:04:04
80
Paul Eijkelenkamp
AV Haaksbergen
4:04:31
4:02:59
81
Roland Matuschek
X-socks
4:04:54
4:02:43
82
Gert Teunissen
Rijssen
4:06:36
4:05:37
83
Jeroen Nijhuis
Zwolle
4:07:08
4:06:07
84
Wim Schoonderbeek
VAV
4:08:43
4:06:50
85
Ronnie van Alstede
Enschede
4:08:44
4:07:13
86
Rens Gert
Meerhout (BEL)
4:08:59
4:08:46
87
Richard Lich
Ter Apel
4:09:17
4:08:27
88
Leon Dols
Loopgroep Astrea
4:12:04
4:10:59
89
Jack Haaijer
Delfzijl
4:12:14
4:10:55
90
Michael Caunter
Oldenzaal
4:13:43
4:12:59
91
Paul van der Brug
Zwolle
4:13:57
4:13:10
92
Ed Noordhuizen
Veluwe
4:14:15
4:12:59
93
Erik van Jaarsveld
Wierden
4:15:25
4:14:31
94
Eelco Rem
Goor '75
4:15:26
4:14:29
95
Popke Graansma
Delfzijl
4:16:47
4:15:11
96
Johan Nels
Rotterdam Running Am
4:16:55
4:16:17
97
Peter Linthorst
Atletics Nijverdal
4:20:45
4:19:51
98
Walter Marsille
Dutch Runners Gold
4:23:11
4:22:07
99
Andreas Gramann
Münster (GER)
4:23:22
4:22:06
100
Rudolf Pliester
Deventer
4:25:33
4:24:08
101
Popke Gerlofs
Assen
4:26:48
4:25:55
102
Ludger Hill
Ahaus (GER)
4:28:56
4:27:45
103
Matthias Gerdes
Münster (GER)
4:32:54
4:31:11
104
Nico J. Nijweide
Winterswijk
4:34:06
4:32:59
105
Meine Geert Alserda
Marum
4:34:18
4:32:42
106
Christian Pflügler
Münster (GER)
4:40:18
4:38:25
107
Albert Godeke
Ruinerwold
4:53:33
4:53:33
M.45, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Go Ruiter
TION
3:02:46
3:02:44
2
Rob Groen
Leiden Road Runners
3:05:35
3:05:27
3
Hilko Doesburg
ASV
3:06:30
3:06:28
4
Rene Schoones
Veldhoven
3:07:38
3:07:34
5
Pieter Meesters
Atletics Nijverdal
3:13:06
3:13:01
6
Marc Eijsink
AV Haaksbergen
3:14:05
3:14:05
7
Sieds Wiersma
Impala
3:17:28
3:17:15
8
Waldemar Furgol
Marathon Soest
3:20:24
3:20:22
9
Wim B Tijssen
Loopgroep PK
3:22:19
3:22:19
10
Freddy Kruisselbrink
Nederland
3:22:21
3:22:04
11
Arnold Koers
Daventria
3:24:00
3:23:28
12
Jan Piersma
Baarn
3:24:31
3:24:25
13
Paul Meulenbroek
LAAC Twente
3:25:00
3:24:53
14
Rene Wijnen
Heusden gem Asten
3:26:05
3:25:53
15
Gerrit van Zuilekom
Lochem
3:26:17
3:25:33
16
Ralf Ermler
LT Bittermark
3:26:55
3:26:45
17
André Oude Vrielink
Nederland
3:26:57
3:26:52
18
Frank Blasberg
LG Monheim/Baumberg
3:27:08
3:26:45
19
Andreas Jago
LG Monheim/Baumberg
3:27:11
3:26:49
20
Marcel Domhof
Piepersbos
3:27:18
3:26:31
21
Raimund Federle
Bocholt (GER)
3:27:36
3:27:03
22
Andreas Kühnel
Essen (GER)
3:29:34
3:29:01
23
Marcel Zweers
Hengelo Ov
3:30:14
3:30:06
24
Fred Kies
KAV Holland
3:30:50
3:30:17
25
Roel Altena
Hardenberg
3:31:07
3:30:42
26
Franz Ahmann
Horstmar - Leer (GER
3:32:15
3:31:55
27
Henk Passies
Dutch Runners Gold
3:32:22
3:32:17
28
Reiner Bäcker
Bockhorn (GER)
3:34:13
3:33:35
29
Peter Heeger
Rheine (GER)
3:34:16
3:33:57
30
Andre Geerdink
LAAC Twente
3:34:20
3:34:05
31
Louis Kinsbergen
Baarn
3:34:25
3:34:17
32
Gerrit Jan Soetman
Enschede
3:34:59
3:34:37
33
Sjirk Overal
Kiel Windeweer
3:35:59
3:35:49
34
Ron Hofte
LAAC Twente
3:36:14
3:36:12
35
Gertjan Meulenkolk
Rijssen
3:36:20
3:35:50
36
Jos Alberink
De Lutte
3:37:33
3:36:46
37
Henk Doorten
AAC '61
3:38:45
3:38:17
38
Arend Bremer
Avanti-Wilskracht
3:41:03
3:40:48
39
Arie Froberg
TION
3:45:01
3:44:21
40
Wilfried Duivenvoorden
NSL
3:45:24
3:44:27
41
Frank Ahlrichs
Dortmund (GER)
3:47:59
3:47:21
42
Paul Hundscheidt
AV Zeewolde
3:48:52
3:48:23
43
Angus Gillespie
's-Gravenhage
3:49:38
3:48:27
44
Peter van de Lugt
SMK Adviseurs
3:50:24
3:49:22
45
Joost Kraaijeveld
Hanzesport
3:51:26
3:50:00
46
Manfred Eissing
LG Stefanie Coesfeld
3:52:25
3:51:23
47
Mari Arissen
Druten
3:52:42
3:52:20
48
Thomas Pries
Steinfurt (GER)
3:52:50
3:51:59
49
Tonnie Kaspers
Markelo
3:52:53
3:52:46
50
Toon Bax
Alphen Nb
3:53:34
3:52:21
51
Kai-Uwe Ziener
Berlin (GER)
3:53:39
3:52:32
52
Rudy Hulzink
Haarlo
3:54:21
3:53:31
53
Loek ten Pas
Enschede
3:54:32
3:53:59
54
Kees van Sas
Alphen Nb
3:56:18
3:55:07
55
Ronald Kolk
Doetinchem
3:56:37
3:54:54
56
Berend Veenendaal
Losser
3:57:00
3:56:35
57
Heinz-Wilhelm Eissing
Laufteam Gescher
3:57:58
3:56:56
58
Walter Keustermans
Alphen Nb
3:58:00
3:56:49
59
Rinus Van der wal
Loopgroep Aart Stigt
3:58:19
3:58:19
60
Hans Groen
Raalte
3:58:37
3:57:24
61
Reinhard Stahl
Horstmar (GER)
3:59:37
3:58:39
62
Alex Buurlage
Hengelo Ov
3:59:58
3:58:27
63
Marc Vandevoorde
Ruiselede (BEL)
4:00:23
3:59:22
64
Rick Moezelaar
Ruurlo
4:00:35
3:59:53
65
Wolfgang Olbrisch
Datteln (GER)
4:01:02
3:58:57
66
Jan Effing
Haaksbergen
4:01:18
3:59:56
67
Herbert Veger
Loopgroep De Lutte
4:01:54
4:01:13
68
Wilfried Klemm
Gronau (GER)
4:02:27
4:00:54
69
John Visser
Argo
4:02:48
4:02:05
70
Aede Bakker
Kiel Windeweer
4:03:10
4:02:53
71
Hans Rientjes
België
4:03:37
4:02:47
72
Alfons van Lith
Lichtenvoorde
4:04:28
4:04:09
73
Jeroen Oosthof
Apeldoorn
4:05:21
4:04:56
74
Sander Muller
Hilversum
4:06:26
4:05:44
75
Mente Wiersema
Loopgroep Bedum
4:06:46
4:05:13
76
Tino Jonas
Ten-Club Coesfeld
4:09:35
4:09:05
77
Chris Dol
Runners Stadskanaal
4:09:47
4:09:42
78
John van Hoorn
Voorne Atletiek
4:11:05
4:09:38
79
Peter-Paul Schmitz
SMK Adviseurs
4:11:16
4:10:13
80
Durk jan de Bruin
NSL
4:11:27
4:09:37
81
Sylvester Nieuwe Weme
Apeldoorn
4:12:44
4:11:32
82
Vasile Dugulan
Nijverdal
4:14:24
4:14:02
83
Vincent Bomers
LVG
4:15:26
4:13:49
84
Henri Lankveld
Argo
4:17:05
4:15:22
85
Ben te Wierik
Raalte
4:18:02
4:16:11
86
Peter van der Kemp
Ermelo
4:21:57
4:20:22
87
Rick Wildeman
Enschede
4:22:18
4:21:08
88
Berthold Stroick
Borken (GER)
4:23:44
4:22:26
89
Huub Michorius
SMK Adviseurs
4:23:55
4:22:56
90
Huub Steinmann
AV Wijchen
4:24:04
4:22:34
91
Léon Jansen
Loopgroep PK
4:24:37
4:24:28
92
Wouter Sanders
RRZ
4:25:21
4:23:33
93
Robert van der Linden
RRZ
4:25:21
4:23:31
94
Erik van As
Beuningen Gld
4:25:39
4:25:12
95
Stephane Dierickx
Wemmel (BEL)
4:26:02
4:25:38
96
Marc Diepmaat
Warnsveld
4:27:24
4:25:44
97
Marcel Spoelder
Almere
4:28:59
4:27:30
98
Siebe Van der Laan
Hunzerunners Loopgro
4:29:05
4:27:46
99
Jack Kaspers
Enschede
4:30:25
4:29:16
100
Herbert Voogsgeerd
Enschede
4:30:51
4:28:55
101
Richard Claus
Borne
4:31:06
4:30:02
102
Emiel Arkink
LAAC Twente
4:32:00
4:30:37
103
Rainer Haugwitz
Ahaus (GER)
4:32:32
4:30:36
104
Martin Leusink
Duiven
4:32:54
4:31:01
105
Alfred Feikus
Hamm (GER)
4:33:28
4:32:03
106
Martin Kampert
LC Deiringsen
4:34:11
4:33:09
107
Rene Langeslag
Dutch Runners Gold
4:36:22
4:35:00
108
Jürgen Schäpermeier
Greven (GER)
4:37:23
4:35:29
109
Paul Diepenmaat
Delden
4:37:46
4:36:41
110
André Batenburg
Dutch Runners Basic
4:47:09
4:45:10
111
Rikke Bouwhuis
SMK Adviseurs
4:51:52
4:50:48
112
Karsten Göbel
Wuppertal (GER)
4:52:07
4:50:54
M.50, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Theo Haverkamp
Loopgroep Aart Stigt
2:51:23
2:51:22
2
Roelof Hutten
Spurt '88
2:55:14
2:55:12
3
Christian Lameir
Diklbeek (BEL)
2:57:07
2:57:05
4
Harry Dijk
TION
2:58:50
2:58:48
5
Theo Boekema
Loopgroep Aart Stigt
3:02:58
3:02:56
6
Günter Giehler
Marathon Steinfurt
3:07:08
3:07:03
7
Michael Mohring
Marathon Steinfurt
3:13:42
3:13:36
8
Jan Willem Six
the Hague Road Runne
3:14:35
3:14:25
9
Jan Lammers
AV Haaksbergen
3:14:57
3:14:53
10
Wopereis Godfried
Lichtenvoorde
3:16:38
3:16:13
11
Jasper Keizer
Friesland
3:16:40
3:16:23
12
Marco Adriaansen
Spado
3:17:44
3:17:18
13
Manfred Heß
LC Deiringsen
3:19:47
3:19:39
14
Kees Denneman
AV Castricum
3:22:46
3:22:27
15
Clemens Kösters
Laer (GER)
3:23:20
3:22:58
16
Geert de Lange
Athlos
3:25:56
3:25:45
17
Andrei Beketov
London (GBR)
3:27:58
3:27:39
18
Wilhelm Nassmacher
Gronau (GER)
3:28:05
3:27:29
19
Johan Smeulders
Lichtenvoorde
3:32:42
3:32:41
20
Wander Bod
Nederland
3:35:09
3:34:34
21
Theo Wegdam
Hengevelde
3:35:28
3:35:16
22
Wilfried Oldenkotte
AV Haaksbergen
3:35:35
3:35:07
23
Joop van Wijk
MAC
3:36:32
3:36:12
24
Joachim Kybelksties
Marl (GER)
3:37:41
3:37:11
25
Gerrit te Lindert
AVA '70
3:39:01
3:38:49
26
Rene van Vliet
Veluwe
3:39:49
3:39:15
27
Johan Baas
De Veenlopers
3:40:09
3:39:37
28
Ulrich Hemker
SuS Legden
3:40:17
3:40:03
29
Jan Timmerman
Spurt '88
3:40:20
3:39:53
30
Wim Beker
avVN
3:42:00
3:41:52
31
Ad Bergen
Oudega Gaast Sleat
3:43:25
3:43:06
32
Ton Gorissen
Pallas '67
3:44:45
3:44:14
33
Herbert Kösters
Ahaus-Wessum (GER)
3:44:46
3:44:14
34
Roelof van der Velde
Atletics Nijverdal
3:44:59
3:44:51
35
Jos Stuyt
Pallas '67
3:45:36
3:44:54
36
Ruud Kok
AV '34
3:49:10
3:49:02
37
Rene ter Horst
Avanti-Wilskracht
3:51:27
3:50:26
38
Herman Weening
Spurt '88
3:52:18
3:51:46
39
Andreas Harbering
Emsdetten (GER)
3:53:36
3:52:33
40
René Bogaarts
Enschede
3:54:13
3:53:07
41
Job van Regteren
Hengelo Ov
3:54:49
3:54:29
42
Rutger Tan
LAAC Twente
3:55:32
3:55:05
43
Jeroen Verkuyl
Climax
3:59:16
3:57:55
44
Michael Hohenhorst
LG Ems Warendorf
3:59:22
3:58:31
45
Klaus Wolfgramm
Herford (GER)
4:00:09
3:59:22
46
Dinant Bruiss
Enschede
4:00:25
3:59:02
47
Clive Anderson
Enschede
4:00:26
4:00:05
48
Paul Scheltinga
Enschede
4:01:38
4:01:03
49
Jan Boerman
AV Rijssen
4:03:40
4:03:01
50
Tonnie Scholten
Laren Gld
4:04:34
4:03:52
51
Ed Meijer
Triathlon
4:06:38
4:06:11
52
Ulrich Haß
Gelsenkirchen (GER)
4:09:08
4:08:25
53
Henk Sipers
Nederland
4:09:12
4:08:35
54
Martin Grootveld
Warnsveld
4:09:22
4:08:55
55
Wim Mulder
Borne
4:09:23
4:07:51
56
Nico Langeslag
LAAC Twente
4:10:37
4:09:47
57
Frans Hendriks
Connexxion
4:11:59
4:10:26
58
Rüdiger Pache
Dortmund (GER)
4:12:18
4:11:07
59
Henk Geilen
Munstergeleen
4:12:30
4:10:35
60
Ross Heiner
Gescher (GER)
4:12:55
4:11:37
61
Chris van der Spek
Enschede
4:13:06
4:11:31
62
Martin Jochheim
TV Gronau
4:16:14
4:15:27
63
Jan K. Visscher
Scharmer
4:17:01
4:16:03
64
Eugene Gies
Prins Hendrik
4:17:35
4:15:58
65
Andreas Reiker
Velen (GER)
4:18:33
4:17:15
66
André Piters
Dronten
4:19:18
4:18:33
67
Bernard Prins
Dutch Runners Gold
4:20:29
4:19:59
68
Joop van de Broeck
België
4:23:00
4:22:23
69
Frits van der Lubben
RRZ
4:24:53
4:23:06
70
Erik Kooijmans
's-Gravenhage
4:26:55
4:25:45
71
Diethelm Spering
Bad Bentheim (GER)
4:28:15
4:27:33
72
Alex Hendriks
Hanzesport
4:29:02
4:28:20
73
Henri Hummelink
Lichtenvoorde
4:29:21
4:29:12
74
Johan Gharbaran
RRZ
4:33:36
4:31:47
75
Kees van den Berg
NSL
4:34:38
4:33:41
76
Bennie Koning
Sappemeer
4:38:04
4:36:13
77
Bé Meerman
LAAC Twente
4:38:44
4:36:46
78
Wim den Braanker
Apeldoorn
4:40:38
4:39:09
79
Gerd Junker
Wallenhorst (GER)
4:43:07
4:41:58
M.55, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jo Schoonbroodt
Maasrunners
2:58:15
2:58:13
2
Dirk Koning
Ruinerwold
3:18:20
3:18:10
3
Jan Strijker
avVN
3:18:49
3:18:43
4
Martin Janssen
Velp Gld
3:19:52
3:19:47
5
Hans Wilmink
Pallas '67
3:20:38
3:20:29
6
Eugen Purk
Senden (GER)
3:25:53
3:25:43
7
Herman van Haaren
Achil '87
3:26:23
3:26:19
8
Koos Heijmans
PEC 1910
3:28:00
3:27:49
9
Klaus Schramm
DJK Vorwärts Lette
3:32:06
3:31:35
10
Jan van der Meulen
LAAC Twente
3:33:07
3:33:02
11
Jaap Alberda van Ekens
Staphorst
3:34:43
3:34:15
12
André Koeslag
Triathlon
3:38:14
3:38:06
13
Meinhard Harms
Ihlow-Riepe (GER)
3:42:13
3:41:43
14
Werner Jäger
RTL Rodgau
3:42:16
3:41:32
15
Richard Koster
LVG
3:45:25
3:44:37
16
Sjoerd Slaaf
Friesland
3:45:30
3:45:26
17
Arie Cuppen
Pallas '67
3:47:08
3:46:54
18
Jan Busstra
Hengelo Ov
3:48:44
3:47:50
19
Cees van Reemst
TION
3:50:10
3:48:56
20
Ton ten Have
Gelre
3:52:23
3:51:29
21
Bertus Sasbrink
VAV
3:56:15
3:54:31
22
Christian Herteleer
Bellem Aalter (BEL)
3:56:35
3:55:34
23
Kees Meeuwsen
Pallas '67
4:00:11
3:59:29
24
Tonnie Gotink
Ruurlo
4:00:35
3:59:55
25
Kurt Gormanns
Bramsche (GER)
4:00:45
3:59:35
26
Peter Willner
Marathon Steinfurt
4:04:19
4:03:00
27
Einte Rinsma
Marathon Pim Mulier
4:04:24
4:03:19
28
Henk van Tol
Gemeente Enschede
4:07:02
4:06:13
29
Johan Bergsma
Huissen
4:09:01
4:08:26
30
Henk Suelmann
Oldenzaal
4:10:22
4:09:03
31
Ab de Boer
Zeist
4:11:48
4:10:53
32
Dave Corben
LOGO
4:20:37
4:19:53
33
Ed Kronenburg
's-Gravenhage
4:27:28
4:26:31
34
Karl Materla
Zatopeks Erben
4:28:12
4:26:23
35
Tiele Jansen
Zwolle
4:31:43
4:31:10
36
Joachim Funk
Coesfeld (GER)
4:36:22
4:34:29
M.60, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Andre Haafkes
Denekamp
3:28:52
3:28:49
2
Robert Portengen
Heteren
3:40:27
3:39:53
3
Jans Vincent
AV Rijssen
3:43:46
3:43:16
4
Gerard Weernink
Tubantia clinics
3:54:42
3:53:22
5
Arjaan Jansen
Achilles
3:55:40
3:54:34
6
Jan Holterman
Emmen
3:56:36
3:55:58
7
Reiner Werner
Ihlow (GER)
4:01:55
4:01:18
8
Fons Krabbe
Nederland
4:04:42
4:04:03
9
Herman Wieringa
Gemeente Enschede
4:11:22
4:10:57
10
Gerrit de Klein
LAAC Twente
4:13:26
4:12:12
11
Hans-Peter Mohnberg
Münster (GER)
4:14:31
4:12:52
12
Piet Wieringa
Rotterdam
4:14:36
4:13:58
13
Norbert Thorschmidt
SV Endorf
4:14:41
4:14:29
14
Pieter Anjema
VAV
4:15:48
4:14:04
15
Ad van de Sande
Oirschot
4:21:02
4:20:41
16
Paul Venker
LG Emsdetten
4:27:12
4:25:30
17
Ton de Vries
Oss '78
4:28:25
4:26:48
18
Klaus Kruzinski-Irle
Dortmund (GER)
4:30:40
4:28:54
19
Ad Fox
Haaksbergen
4:35:03
4:33:45
20
Jan Tieben
LAAC Twente
4:36:22
4:34:56
21
Siegfried Gersch
Ihlow (GER)
4:37:58
4:36:44
22
Gijs Honing
avVN
4:42:42
4:41:01
23
Manfred Garn
LSF Unna 2000
4:51:38
4:49:55
V.SEN, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ingrid Prigge
LAAC Twente
2:46:25
2:46:24
2
Martine Withag
Enschede
3:34:33
3:34:28
3
Sophie De Keersmaeker
Temse (BEL)
3:39:09
3:38:31
4
Marianne van der Veen
Veluwe
3:39:48
3:39:13
5
Corinne de Vos
Utrecht
3:41:24
3:40:51
6
Lotte Laeven
Nijmegen
4:04:21
4:02:35
7
Anne Marie Lohuis
Utrecht
4:07:21
4:05:55
8
Cobie Brouwer
Avanti-Wilskracht
4:09:01
4:07:32
9
Viktoria Schemmelmann
Rinkerode (GER)
4:09:13
4:08:00
10
Ingrid Kluiter
Nijmegen
4:20:25
4:18:38
11
Manon Herbert
Spurt '88
4:36:35
4:36:05
V.35, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Cindy Knol
Iphitos
3:54:03
3:53:56
2
Margit Leipoldt
Scopias
4:00:54
4:00:20
V.40, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Alien Kruize
LAAC Twente
3:37:24
3:37:02
2
Zerline de Boer
TV Vreden
3:43:34
3:42:58
3
Maria Aho
Hajyt
3:46:49
3:46:47
4
Karen Geerts
Groningen
3:48:00
3:47:15
5
Carina Göbel
Wuppertal (GER)
3:56:38
3:55:25
6
Tatjana Diekmann
Wuppertal (GER)
3:56:39
3:55:25
7
Claudia Hußmann
Everswinkel (GER)
3:59:21
3:58:31
8
Conny Pijnenburg
Attila
4:02:38
4:01:49
9
Edith Meijer-Elout
AV Haaksbergen
4:09:00
4:07:28
10
Sonja Wilke
Spelle (GER)
4:15:51
4:14:14
11
Aleida Groothoff
Artemis
4:16:08
4:15:27
12
Henriette Klomp
Nederland
4:17:40
4:16:59
13
Petra Domhof
Nederland
4:17:40
4:16:59
14
Astrid Spoelder
Almere
4:20:21
4:18:52
15
Gina Lamberts
Aquilo
4:44:43
4:42:54
16
Geeske Helmholt
Loopgroep Nienoord
4:48:04
4:46:30
17
Monique Schoonderbeek
VAV
4:48:23
4:46:30
V.45, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Stephanie Warner
BSG Laufen GAD
3:15:40
3:15:30
2
Mieke Hekkers
Daventria
3:32:58
3:32:45
3
Josien Aveskamp
Dionysos
3:34:27
3:34:20
4
Gerry Visser
LAAC Twente
3:36:43
3:36:29
5
Anke Zollfrank
Emsdetten (GER)
3:41:23
3:40:25
6
Anja Ligthart
LAAC Twente
3:43:35
3:43:08
7
Klara Davina
LAAC Twente
3:56:31
3:56:24
8
Monique Kropmans
LAAC Twente
3:56:31
3:56:26
9
Anita Spieker
Deventer
4:00:34
4:00:19
10
Christiane Mattern
Soest (GER)
4:02:52
4:01:16
11
Cornelia Bohnen
Spelle (GER)
4:05:10
4:03:33
12
Christa Langela
Velen (GER)
4:11:24
4:10:04
13
Karin van Eck
Deventer
4:12:30
4:10:36
14
Elly Rooda-Voogd
Loopgroep Nienoord
4:13:50
4:12:15
15
Annet Hulshof
LVG
4:28:37
4:27:01
V.50, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Elly Buijvoets
LAAC Twente
3:41:22
3:41:05
2
Ria Nijland
Haaksbergen
3:50:46
3:50:10
3
Truus Bekke - Krone
Atletics Nijverdal
3:53:27
3:52:53
4
Gerda van der Kolk
Nederland
3:57:12
3:56:53
5
Ulla Jürgens
LG Emsdetten
4:06:39
4:05:51
6
Vesna Iniguez Najdanoo
Dutch Runners Gold
4:13:52
4:13:29
7
Frouwkje Herder
LSV Invictus
4:23:23
4:23:16
8
Ineke Scheffer
Friesland
4:28:17
4:26:21
9
Sonja Kruse
LAAC Twente
4:31:01
4:30:37
10
Ria Meijerink
LAAC Twente
4:36:22
4:34:22
11
Alida Kranenburg
Münster (GER)
4:39:46
4:37:49
ESTAF, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Cios Arnhem
Arnhem
3:03:23
3:03:23
2
Thuiszorg Rondom HELP
Enschede
3:07:12
3:06:55
3
Gemeente Enschede 1
Enschede
3:10:37
3:10:12
4
Ars Vivendi
Gronau
3:22:32
3:21:46
5
Bureau HHM 2
Enschede
3:27:17
3:26:21
6
Norit
Enschede
3:35:51
3:33:47
7
Thales Nederland BV
Hengelo
3:38:10
3:37:16
8
AV Pijnenburg
Soest
3:40:01
3:39:26
9
Rekenwonders
Rijssen
3:42:16
3:41:54
10
Gemeente Zandvoort
Zandvoort
3:43:02
3:42:39
11
UWV
Amsterdam
3:43:20
3:42:48
12
Bosan 1
Haaksbergen
3:47:05
3:45:55
13
Baan Twente BV
Hengelo
3:49:50
3:49:12
14
Kentalis De Cirkelboog
Enschede
3:54:01
3:53:18
15
Gemeente Epe 1
Epe
3:54:22
3:52:24
16
JPR Advocaten
Enschede
3:54:49
3:53:52
17
Gemeente Losser
Losser
3:55:25
3:54:19
18
Gemeente Enschede
3:57:47
3:57:08
19
Bureau HHM 1
Enschede
4:00:30
3:59:35
20
Gemeente Enschede 3
4:01:59
4:01:44
21
Gemeente Epe 2
Epe
4:02:39
4:00:41
22
LAAC Twente mixed
Oldenzaal
4:02:46
4:02:20
23
Bosan 2
Haaksbergen
4:03:04
4:01:54
24
Gemeente Enschede 2
Enschede
4:04:30
4:04:15
25
Labrunners
Enschede
4:05:43
4:04:48
26
Lifestyle,Medischetrai
Enschede
4:05:50
4:04:57
27
ING personal
Enschede
4:07:51
4:07:10
28
Estinea 2
Aalten
4:08:25
4:06:22
29
Estinea 1
Aalten
4:12:46
4:10:41
30
LAAC Twente dames
Oldenzaal
4:13:13
4:11:14
31
Kwikfeters
Enschede
4:18:24
4:18:24
32
Donderdaggroep Atletic
Nijverdal
4:20:54
4:20:02
33
Dialyseteam
Enschede
4:28:25
4:28:06
34
Reggesteyn
Nijverdal
4:51:58
4:51:23
M.SEN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Leon Sanderman
AV Rijssen
1:12:34
1:12:34
2
Jendo Visser
Deventer
1:19:00
1:18:58
3
Sascha Hoffmann
AYDM-Team
1:19:54
1:19:54
4
Timo Mersmann
Münster (GER)
1:20:14
1:19:54
5
Willem Schreurs
Hengelo Ov
1:20:21
1:20:19
6
Joost Fortkamp
Marathon Pim Mulier
1:20:53
1:20:31
7
Sam Landman
Marathon Pim Mulier
1:21:40
1:21:18
8
David Möller
Münster (GER)
1:22:05
1:22:03
9
Maik Voppen
LAAC Twente
1:24:12
1:24:11
10
Bart van der Kruk
Olympus '70
1:24:14
1:24:14
11
Christiaan van Meurs
Atletics Nijverdal
1:24:50
1:24:34
12
Roland de Haan
Eindhoven
1:25:09
1:24:59
13
Bernard Nitrauw
Nederland
1:25:42
1:25:39
14
Arnold Klieverik
LAAC Twente
1:26:13
1:26:13
15
Peter Blauth
LSF Munster
1:27:59
1:27:42
16
Bart-Jan van Duuren
Marathon Pim Mulier
1:29:35
1:29:13
17
Jan-Peter Sanderman
AV Rijssen
1:30:13
1:30:06
18
Roy Hofstede
Erica
1:30:16
1:30:12
19
Daniel Klein-Rot
Marathon Pim Mulier
1:30:50
1:30:27
20
Tom Kuiper
Arnhem
1:30:56
1:30:51
21
Bart Withag
Avanti-Wilskracht
1:32:25
1:32:25
22
Paul Wegdam
Hengevelde
1:32:26
1:31:01
23
Randall de Boer
Amsterdam
1:33:29
1:32:55
24
Holger Menzel
Kamen (GER)
1:34:49
1:33:41
25
Bouke van der Veen
Kampen
1:34:54
1:30:43
26
Gert jan Nieuwenhuis
S&B ROC van Twente
1:34:57
1:32:00
27
Martijn Kraijenbrink
Weesp
1:35:19
1:34:52
28
Bob Meis
TION
1:35:47
1:35:21
29
Ferdi Ubbing
Enschede
1:35:55
1:35:54
30
Sjoerd Franck
ASV
1:36:11
1:34:52
31
Hugo Zonneveld
Hellas
1:36:23
1:35:46
32
Wouter Vollenbroek
Denekamp
1:36:36
1:33:42
33
Tom Tuchter
AV Haaksbergen
1:37:15
1:36:42
34
Dave Zandvliet
Enschede
1:37:36
1:36:00
35
Joris Luijsterburg
Amsterdam
1:37:37
1:37:00
36
Gerrald Korenromp
Enschede
1:37:52
1:37:11
37
Stefan Filart
Borne
1:37:55
1:37:14
38
Silvester Pastoor
Loopgroep Aart Stigt
1:39:03
1:38:45
39
Hans Gelten
Almelo
1:39:14
1:38:58
40
Niek Hassink
Enschede
1:39:30
1:36:07
41
Koert Weustink
Nederland
1:40:14
1:39:10
42
Mark Muller
Holten
1:40:24
1:37:16
43
Martijn Veenhuis
Oldenzaal
1:40:40
1:39:35
44
Peter-Paul Slot
Oldenzaal
1:40:41
1:37:01
45
Arjan Glandrup
Enschede
1:41:00
1:37:30
46
Koen Klieverik
Hengelo Ov
1:41:12
1:37:45
47
Maurice Leeuwerink
Enschede
1:41:20
1:35:09
48
Vlierhaar
Enschede
1:41:26
1:31:31
49
Marcus Meyer
Enschede
1:42:04
1:37:45
50
Wouter Lintsen
Hengelo Ov
1:42:06
1:41:11
51
Rene Schouten
Nederland
1:42:58
1:41:44
52
Gerald van den Berg
Veluwe
1:42:58
1:39:13
53
Martin Bronsvoort
Nijverdal
1:43:03
1:38:55
54
Daniel Heuser Prestes
Amsterdam
1:43:18
1:43:12
55
Marco Muller
Holten
1:43:22
1:40:13
56
Tom Vennink
Middelburg
1:43:44
1:42:08
57
Frederic Fender
Nottuln (GER)
1:44:09
1:40:32
58
Danny Paalman
Holten
1:44:10
1:40:03
59
Ruben Lubkemann
Losser
1:44:21
1:40:45
60
Remko Rop
Generaal Michaelis
1:44:37
1:41:16
61
Koen Dreves
Almelo
1:45:24
1:42:30
62
Michel Manintveld
Veluwe
1:45:25
1:43:34
63
Bart Schoemaker
Rijssen
1:45:37
1:40:54
64
Rob Hoekman
Almelo
1:45:39
1:38:46
65
Raymond Spenkelink
Arnhem
1:45:40
1:41:56
66
Simao Beli
Enschede
1:46:09
1:38:15
67
Soichiro Sakamoto
Schalkwijk
1:46:13
1:35:49
68
Tutchito Fukut
Ammerzoden
1:46:14
1:35:52
69
Tommy Lammerink
Enschede
1:46:32
1:41:51
70
Bastiaan van der Star
Almere
1:46:39
1:45:52
71
Ruud Wilens
Enschede
1:47:09
1:43:18
72
Martijn Otten
Heerenveen
1:47:14
1:44:32
73
Stefan de Glee
Hengelo Ov
1:47:20
1:40:20
74
Maarten Bangma
Diemen
1:47:44
1:44:08
75
Dennis Rikkering
LAAC Twente
1:48:10
1:44:21
76
Richard Rowell
London (GBR)
1:48:16
1:44:17
77
Andreas Wonnemann-Schü
Gronau (GER)
1:48:21
1:44:54
78
Frank Somberg
Nordhorn (GER)
1:48:25
1:42:54
79
Gerritjan Bannink
Nijverdal
1:48:30
1:44:23
80
Pleun Plasman
Nederland
1:48:36
1:42:14
81
Twan Spil
Nederland
1:48:39
1:43:27
82
Harmen Lucas
Oldenzaal
1:48:41
1:43:58
83
Mark Flemming
Leusden
1:49:17
1:43:01
84
Jan Stegenga
Enschede
1:49:23
1:49:23
85
Kay Wissenbach
Düsseldorf (GER)
1:49:54
1:45:12
86
Bernhard Timmel
Emsbüren (GER)
1:49:54
1:45:53
87
Kookstra
Arnhem
1:49:54
1:45:33
88
Robert Mulder
Deurningen
1:50:02
1:40:14
89
Sander van der Velde
Ambt Delden
1:50:10
1:45:47
90
Ronald van Diemen
Dionysos
1:50:15
1:49:23
91
Mark Heideman
LAAC Twente
1:50:16
1:46:49
92
Jürgen Spijker
Wierden
1:50:26
1:45:21
93
Philip Tigrinate
Almelo
1:50:28
1:45:46
94
Joeri Schilderinck
Eibergen
1:50:32
1:50:32
95
Rene Winters
Hellendoorn
1:50:44
1:46:34
96
Roy Krabbenbos
S&B ROC van Twente
1:51:03
1:44:48
97
Ronald Schotman
Heino
1:51:04
1:50:48
98
Erwin Kienhuis
Nederland
1:51:05
1:47:04
99
Thomas IJland
Holten
1:51:23
1:48:36
100
Martin de Haan
Enschede
1:51:24
1:50:56
101
Frank Frieling
Reutum
1:51:44
1:48:33
102
Robert Spijkerman
Apeldoorn
1:51:45
1:47:42
103
Andre Gelsing
Ahaus (GER)
1:51:46
1:44:22
104
Sakamoto Konosuke
Bleiswijk
1:51:49
1:41:28
105
Tom Groener
Oldenzaal
1:51:54
1:47:15
106
Collin Koop
Almere
1:52:02
1:52:00
107
Jarno Baur-Mathews
Uden
1:52:21
1:45:42
108
Tijn Huttenhuis
Denekamp
1:53:05
1:46:44
109
Hoite Schaap
Dronrijp
1:53:13
1:46:53
110
Caimin Stevens
Loopgroep Aart Stigt
1:53:28
1:49:06
111
Jing Bie
Enschede
1:53:36
1:48:19
112
Paul Meijer
Wierden
1:54:05
1:48:55
113
Lars van Veen
Enschede
1:54:09
1:50:02
114
Samer Moussa
Enschede
1:54:44
1:42:53
115
Jean-François Henry
Enschede
1:54:47
1:47:53
116
Kim Bakker
Enschede
1:54:53
1:48:58
117
Menno Doodtkorte
Dronrijp
1:55:04
1:48:44
118
Ralph Voortman
Nederland
1:55:07
1:45:40
119
Mark Rikmanspoel
De Lutte
1:55:26
1:50:50
120
Robert Jansen
Amsterdam
1:55:31
1:51:07
121
Dirk Tjepkema
Enschede
1:55:34
1:50:54
122
Robin ten Voorde
Haaksbergen
1:55:35
1:49:46
123
Koen Bremer
Amsterdam
1:55:39
1:50:51
124
Bastiaan Budel
Enschede
1:55:57
1:43:16
125
Roy Stokkers
SMK Adviseurs
1:56:07
1:52:41
126
Wouter de Jong
Oldenzaal
1:56:13
1:54:56
127
Adriaan van der Veen
Hengelo
1:56:17
1:46:19
128
Bart Pikkemaat
Oldenzaal
1:56:43
1:50:06
129
Kevin Oosterlaken
S&B ROC van Twente
1:56:50
1:50:48
130
Ruben Verdoodt
Mechelen (BEL)
1:56:59
1:51:15
131
Michiel Kluten
Dutch Runners Gold
1:57:05
1:51:08
132
Tom Meuleman
Haaksbergen
1:57:06
1:52:09
133
Özgür Demirkol
Enschede
1:57:40
1:50:45
134
Siegfried Jones
Almelo
1:58:07
1:52:33
135
Jens Glaß
Münster (GER)
1:58:30
1:52:12
136
Melvin Wijlens
S&B ROC van Twente
1:58:34
1:52:17
137
Pascal Ebelties
Enschede
1:58:34
1:53:41
138
Sebastian Riddermann
Lüdinghausen (GER)
1:58:38
1:51:24
139
Sven Wermer
Ahaus (GER)
1:58:42
1:50:46
140
Jeffrey ten Donkelaar
Tubantia clinics
1:58:44
1:53:16
141
Peter van Tol
Utrecht
1:58:47
1:54:00
142
Startnummer 5586
1:58:54
1:52:17
143
Hiroki Takeda
Aalsmeer
1:59:15
1:48:33
144
Ronald Taneza
Almelo
1:59:20
1:53:15
145
Marcus Buechner
Duitsland
1:59:25
1:51:16
146
Robertino Aresu
Enschede
1:59:46
1:55:32
147
Jan Maximilian Krasenb
Bocholt (GER)
1:59:48
1:54:47
148
Chris Ketelaar
Groningen
1:59:55
1:54:57
149
Hugo Blom
Hengelo Ov
2:00:04
1:53:01
150
Rob Kerver
Enschede
2:00:27
1:49:51
151
Maarten Smidt
Oldenzaal
2:00:29
1:54:26
152
Martijn Bekhuis
Enschede
2:00:40
1:53:47
153
Jens Kohmäscher
Gesmold (GER)
2:00:54
1:53:33
154
Duncan Stübener
S&B ROC van Twente
2:00:57
1:54:55
155
Tom Sanders
Haarlem
2:00:57
1:54:21
156
Stan Schuurs
Enschede
2:01:00
1:54:25
157
Ton Telgenkamp
Oldenzaal
2:01:51
1:56:54
158
Maarten Lemken
Enschede
2:02:02
1:54:18
159
Thomas Cramer
Groningen
2:02:05
1:50:43
160
Frank Panders
Enschede
2:02:08
1:52:27
161
Sjoerd Sengers
Haaksbergen
2:02:12
1:55:28
162
Rik Platvoet
Enschede
2:02:13
1:58:12
163
Erik Rieksen
Utrecht
2:02:27
1:54:31
164
Niek Woesthuis
S&B ROC van Twente
2:02:34
1:56:32
165
Jochen Lettang
Münster (GER)
2:02:38
1:56:24
166
Coen Bakker
Enschede
2:02:42
1:56:01
167
Jouke Bakker
Enschede
2:02:42
2:02:30
168
Bjorn Lukkien
Haaksbergen
2:02:46
1:56:41
169
Remco van Dijk
Enschede
2:03:12
1:58:47
170
Joost Elders
S&B ROC van Twente
2:03:34
1:57:31
171
Niek Aveskamp
Losser
2:03:35
1:52:52
172
Niels Kroeze
S&B ROC van Twente
2:03:36
1:57:20
173
Krijn Lock
Enschede
2:03:49
1:57:21
174
Wouter Bolhaar
Enschede
2:03:57
1:53:31
175
Herre Uittenhout
Enschede
2:04:04
1:52:27
176
Mark Heutink
Enschede
2:04:05
1:52:26
177
Sander Veenstra
Enschede
2:04:11
1:58:53
178
Harold Sprick
Eibergen
2:04:18
1:58:45
179
Edwin de Vos
Amersfoort
2:04:20
2:00:59
180
Stefan Singstra
Nederland
2:04:49
2:03:43
181
Thomas Budel
enschede
2:04:57
1:52:16
182
Bart Vervoort
Utrecht
2:04:58
1:52:41
183
Peter Stegeman
Deventer
2:05:12
1:58:40
184
Frank Stegeman
Enschede
2:05:12
1:58:42
185
Niek Schols
Nederland
2:05:23
1:55:54
186
Rene Vollenbroek
Denekamp
2:05:23
1:55:51
187
Addis Yitbarek
Arnhem
2:05:24
1:57:34
188
Martijn Obbink
LVG
2:05:28
1:56:40
189
Marcel Zweigel
Lünen (GER)
2:05:57
2:00:26
190
Patrick Meijer
Enschede
2:06:01
1:59:56
191
Victor van der Knaap
Amsterdam
2:06:04
1:58:23
192
Sebastiaan Bol
Leiden
2:06:13
2:02:59
193
Patrick Uebbing
SF Nordvelen
2:06:46
1:57:38
194
Martin Helbig
Dresden (GER)
2:06:48
2:00:00
195
Tim Schoordijk
Oldenzaal
2:06:50
1:59:25
196
Marco Loohuis
Enschede
2:07:17
1:58:44
197
Sander van Beek
Enschede
2:07:22
1:57:09
198
Stefan Kruger
Tubantia clinics
2:07:27
1:59:55
199
San Van der Meer
Almelo
2:07:29
1:59:38
200
Luuk Visschedijk
Daventria
2:07:59
2:02:21
201
Bas Hesselink
Enschede
2:08:04
1:58:19
202
Bart Wientjes
Enschede
2:08:13
2:02:06
203
Ivo Koehorst
Ciko '66
2:08:17
2:00:49
204
Martijn Bakers
Arnhem
2:08:23
1:58:44
205
Marc Janssen
Deventer
2:08:26
1:59:14
206
Jeroen Harmsen
Vriezenveen
2:08:40
1:57:13
207
Danny ten Dam
Enter
2:08:54
1:59:36
208
Vincent Lewerissa
Tubantia clinics
2:08:58
1:57:05
209
Rob van der Laan
Hengelo Ov
2:09:08
2:00:32
210
Michiel de Boer
Arnhem
2:09:21
2:02:47
211
Rik Nieuweweme
Tubantia clinics
2:09:29
1:59:45
212
Jasper ter Brugge
Tubantia clinics
2:09:29
1:59:44
213
Marthijn Groenewoud
Almelo
2:09:32
1:59:34
214
JW Suelmann
Enschede
2:10:08
1:59:23
215
Dennis Roordink
Deventer
2:10:24
2:06:57
216
Raymond Aalderink
Ambt Delden
2:10:54
2:01:53
217
Robbert Budel
Enschede
2:11:00
1:58:19
218
Nathan Nekkers
Nijverdal
2:11:19
2:06:31
219
Job Weerstra
Enschede
2:11:28
2:05:21
220
Maarten Agelink
Enschede
2:11:36
2:02:22
221
Nick Hamhuis
Hengelo Ov
2:11:36
2:02:59
222
Michiel Eebes
Groningen
2:11:42
2:03:06
223
Herman Jager
Enschede
2:11:44
2:02:40
224
Mike Driessen
Unitas
2:12:03
2:05:28
225
Joris van Kempen
Enschede
2:12:31
2:07:47
226
Niek de Bruijn
Arnhem
2:12:32
2:04:44
227
Jurgen Kuiterman
Utrecht
2:12:36
2:04:02
228
Lenneart Vrind
Enschede
2:12:54
2:02:38
229
Ruben Oraile
Almelo
2:12:56
2:03:26
230
Leon ter Ellen
S&B ROC van Twente
2:13:23
2:07:05
231
Rinus Jager
Enschede
2:13:33
2:04:32
232
Max Gzondman
Enschede
2:14:18
2:04:08
233
Bas Bellers
enschede
2:14:20
2:05:06
234
Joey Vossenaar
Hengelo Ov
2:14:25
2:07:17
235
Gijsbert Heemink
Haaksbergen
2:14:47
2:08:13
236
Fatih Barmanpek
Enschede
2:14:48
2:04:14
237
Dennis Huizinga
Enschede
2:15:06
2:07:19
238
Marcus Atto
Enschede
2:15:09
2:07:56
239
Rob Vervoort
's-Hertogenbosch
2:15:32
2:03:15
240
Erik van Holland
Enschede
2:15:34
2:05:34
241
Jelle Schuitemaker
Enter
2:15:46
2:06:06
242
Joen Meis
Amersfoort
2:15:56
2:08:21
243
Raymond Groeneveld
Eibergen
2:16:00
2:05:11
244
Pieter Nijhof
Amsterdam
2:16:03
2:08:31
245
Stijn Rootinck
Groenlo
2:16:05
2:07:13
246
Tonie Jager
Enschede
2:16:31
2:07:30
247
Martijn Geerdink
Haaksbergen
2:18:11
2:11:01
248
Chris Boensma
Goor
2:18:25
2:08:13
249
Peter Eshuis
Groningen
2:18:26
2:05:49
250
Maurice Baldizzone
Holten
2:18:36
2:08:23
251
Wouter Leliefeld
Nederland
2:19:17
2:19:00
252
Patrick Kannapinn
Dortmund (GER)
2:19:19
2:10:12
253
Mihai Sirbu
's-Gravenhage
2:19:41
2:11:22
254
Frank Krikken
Dalerpeel
2:19:46
2:08:13
255
Tom Hilbink
Dalerpeel
2:19:46
2:08:12
256
Jan Willem Ketelaar
Winschoten
2:20:03
2:11:28
257
Ivan Hrabinsky
Nederland
2:20:07
2:18:52
258
Arno Krooshof
PEC 1910
2:20:15
2:13:02
259
Bram Zwiers
Losser
2:20:24
2:12:30
260
Frank Peters
Hengelo Ov
2:20:36
2:12:10
261
Abel Swaan
Enschede
2:21:11
2:08:34
262
Philipp Brakelmann
Ibbenbüren (GER)
2:21:46
2:09:57
263
Patrick Gogolin
Wedemark (GER)
2:21:47
2:09:57
264
Frank Schreuder
Utrecht
2:22:10
2:19:55
265
Thomas Bervaes
Weesp
2:22:42
2:11:17
266
Rogier van Gaasbeek
Enschede
2:22:45
2:11:19
267
Alwies Spaaij
Enschede
2:23:11
2:12:23
268
Wouter Verberne
Enschede
2:23:40
2:11:42
269
Mark Veurink
Deventer
2:23:47
2:14:22
270
Niek Wargers
Rotterdam
2:24:13
2:11:57
271
Onno Zuidema
Enschede
2:24:13
2:14:02
272
Kai Lubkemann
Enschede
2:24:47
2:13:43
273
Nils Keizers
Almelo
2:25:35
2:18:02
274
Sebastian Bauland
Gronau (GER)
2:25:43
2:17:59
275
Timo Kirchjunger
Enschede
2:26:26
2:14:56
276
Frank Egberink
enschede
2:26:29
2:16:11
277
Patrick Hagedoorn
Enschede
2:26:44
2:26:44
278
Bas Morsink
Zenderen
2:28:00
2:21:53
279
Michiel Vlaanderen
Borculo
2:28:15
2:19:24
280
Nick Assinck
Groenlo
2:28:31
2:17:27
281
Mark Bulthuis
Oldenzaal
2:30:52
2:30:52
282
Jeroen Janse
Goor
2:32:05
2:19:48
283
Bram Siero
Roosendaal
2:36:19
2:23:40
284
Raymond Bloemendaal
Nederland
2:36:27
2:35:19
285
Tom Liedenbaum
Borne
2:36:59
2:24:40
286
Dennis Hofsté
Enschede
2:38:37
2:31:19
287
Alexander de Boer
Enschede
2:51:49
2:39:14
288
Bram Jansen
Santry (IRL)
2:54:26
2:46:40
289
Omar Rafii
's-Gravenhage
3:11:15
2:59:33
M.35, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan Paalman
AV Rijssen
1:13:15
1:13:15
2
Patrick Kuijken
Athlos
1:16:10
1:16:10
3
Edward Hertsenberg
LAAC Twente
1:23:55
1:23:52
4
Erik Lentfert
LAAC Twente
1:23:59
1:23:59
5
Herman Hassing
LAAC Twente
1:25:08
1:24:36
6
Martijn Buijnink
TION
1:25:32
1:25:24
7
Ties de Ruijter
Amsterdam
1:27:33
1:27:18
8
Rik Reinerink
Borne
1:27:48
1:27:35
9
Bob Leuvelink
LAAC Twente
1:29:27
1:28:54
10
Maarten Meeuwsen
Nederland
1:30:42
1:30:40
11
Sander Greve
Almelo
1:30:44
1:30:24
12
Lars Brandhorst
Rheine (GER)
1:31:08
1:30:04
13
Harold Dijkstra
Nederland
1:31:18
1:31:17
14
Andre Meuleman
Cialfo
1:33:55
1:33:53
15
Clemens van der Logt
Steenderen
1:34:32
1:34:00
16
Christian Hollanders
Hengelo Ov
1:34:34
1:34:34
17
Peter Huirne
Haaksbergen
1:35:17
1:35:14
18
Tom Hoefnagels
Hengelo Ov
1:35:52
1:35:29
19
Herjan Gerrits
Spurt '88
1:36:21
1:35:23
20
Gert-Jan Gieslink
Renkum
1:36:37
1:33:07
21
Ralf Segbers
Stadlohn (GER)
1:37:33
1:34:12
22
Rudy Kamphuis
Nederland
1:37:47
1:36:40
23
Mark Prins
Eindhoven Atletiek
1:38:07
1:37:19
24
Henkjan van Goor
Argo
1:38:26
1:36:57
25
Tom Tiehatten
Avanti-Wilskracht
1:39:05
1:37:50
26
Andre Neerlaar
Beltrum
1:39:18
1:38:20
27
Paul Bijkerk
Houten
1:39:28
1:39:13
28
Alwin Radstake
Argo
1:39:34
1:38:48
29
Arjen ter Heide
Argo
1:40:26
1:39:52
30
Frank Veith
Coesfeld (GER)
1:40:27
1:36:33
31
Steven Lucassen
Eindhoven Atletiek
1:41:17
1:40:28
32
Maurice Roeterd
Schalkhaar
1:42:00
1:39:00
33
Janhenk Kleinlugtenbel
Hellendoorn
1:42:10
1:42:02
34
Arnold Bredewolt
Cialfo
1:42:37
1:42:04
35
Rob Rouwers
Nederland
1:42:39
1:41:36
36
Robert Brouwer
Aquilo
1:42:44
1:39:25
37
Gerco Hutten
Nederland
1:42:47
1:42:30
38
Rob Velthuis
Tubantia clinics
1:43:38
1:42:42
39
Marcel den Breejen
Dutch Runners Gold
1:43:39
1:39:34
40
Bert Brassee
Argo
1:44:33
1:41:10
41
Ralf Gervers
Coesfeld (GER)
1:44:36
1:40:41
42
Paul Balstra
Almelo
1:44:38
1:41:54
43
Markus Löckemann
Emsdetten (GER)
1:44:40
1:41:22
44
Heino Welman
Loopgroep Aart Stigt
1:44:50
1:44:07
45
Robert Lankwarden
Borculo
1:44:58
1:41:41
46
Ron Kasteel
Borculo
1:44:58
1:41:40
47
Radboud Dood
Avanti-Wilskracht
1:45:08
1:40:06
48
Rikjan Schuttevaar
Hellendoorn
1:45:15
1:41:06
49
Roy Padberg
Avanti-Wilskracht
1:45:18
1:41:41
50
Peter Visser
Iphitos
1:45:20
1:41:49
51
Dirk Glößner
Coesfeld (GER)
1:45:23
1:41:29
52
Joerg Wittke
Stadtlohn (GER)
1:45:58
1:41:42
53
Peter ten Zeldam
Hengelo Ov
1:46:27
1:42:13
54
Tom Nijland
Nederland
1:46:59
1:46:02
55
Olaf Harleman
TION
1:47:26
1:42:51
56
Tom Wientjes
Arnhem
1:47:36
1:39:56
57
Martijn Rikkering
1:47:43
1:46:37
58
Laurens Burink
Enschede
1:47:43
1:41:52
59
Marco Bod
Apeldoorn
1:48:06
1:44:34
60
Marco Kurt
Enschede
1:48:12
1:43:50
61
Niels Olij
Borne
1:49:09
1:44:14
62
Patrick Jansen
Enschede
1:49:18
1:45:46
63
Mathieu Belt
Rotterdam
1:49:33
1:45:13
64
Roy Kolkman
LVG
1:50:01
1:44:14
65
Marc Jansen
Nordhorn (GER)
1:50:13
1:46:11
66
Robert ten Hove
Enschede
1:50:22
1:41:51
67
Denis Bosch
Losser
1:50:29
1:46:55
68
Wayne Pike
Münster (GER)
1:50:36
1:46:11
69
Robert-jan Van Diest
Winterswijk
1:51:33
1:48:11
70
Richard Bos
Dutch Runners Gold
1:52:05
1:46:55
71
Ben van Onna
Zevenaar
1:52:20
1:48:29
72
Gimenez Miras
Enschede
1:52:32
1:51:27
73
Martin Hermes
Enschede
1:52:44
1:48:37
74
Rene Kuiper
Oldenzaal
1:53:11
1:49:38
75
Robin Otten
Tubantia clinics
1:53:32
1:49:09
76
Stefan Elders
Eindhoven
1:53:41
1:49:18
77
Marco Platvoet
Enschede
1:54:04
1:50:04
78
Joost Winkelhorst
Enschede
1:54:08
1:50:58
79
Vaarkamp
enschede
1:54:21
1:53:04
80
Everaldo Da Sylva
Geffen
1:54:25
1:45:22
81
Markus Wellering
Steinfurt (GER)
1:54:32
1:48:14
82
Lars Gövert
Münster (GER)
1:54:49
1:49:16
83
Matthias Jungfermann
Telgte (GER)
1:54:50
1:49:22
84
Roland Peters
Enschede
1:55:26
1:48:34
85
Norbert Leus
Denekamp
1:55:29
1:49:40
86
Harry Blom
Margraten
1:55:35
1:49:00
87
Wouter Winkelhorst
AV Haaksbergen
1:55:41
1:49:06
88
Martijn Fransen
Joppe
1:56:13
1:50:10
89
Thom Oliver
Steinfurt (GER)
1:56:24
1:49:13
90
Ronnie van Dijk
Enschede
1:56:47
1:52:40
91
Marco de Jong
SMK Adviseurs
1:56:50
1:50:53
92
Alex Klippel
Bussum
1:56:56
1:48:54
93
Marcel Roolvink
Tubantia clinics
1:56:59
1:52:47
94
Anton Koonstra
Zeist
1:57:05
1:52:46
95
Jeroen Stegehuis
Oldenzaal
1:57:20
1:50:39
96
Martin Tieman
Almelo
1:57:42
1:51:17
97
Wouter Wethmar
Deventer
1:58:54
1:53:20
98
Gerben Lammersen
Neede
1:58:54
1:54:24
99
Mattijs Visser
Hilversum
1:58:56
1:50:53
100
Roy Spijk
Enschede
1:59:04
1:54:48
101
Yuri de Lugt
Haaksbergen
1:59:15
1:54:42
102
Thomas piffko
Rheine (GER)
1:59:25
1:51:16
103
Bas Smies
Enschede
1:59:42
1:53:53
104
Michel Olde Benneker
Enschede
1:59:45
1:57:05
105
Martijn Dekkers
Hengelo Ov
2:00:12
1:50:42
106
Arthur Verschoor
Enschede
2:01:05
1:54:53
107
Olaf Hoomans
Enschede
2:01:05
1:50:57
108
Andreas Burrichter
Lingen - Biene (GER)
2:01:24
1:55:25
109
Attila Mihalcz
Krems (AUT)
2:01:35
1:51:55
110
Victor Lichtenberg
ASV
2:01:45
1:55:11
111
Patrick van den Bleek
Almelo
2:01:47
1:57:09
112
Thijs Peters
Haarlem
2:01:50
1:55:15
113
Daniel Bosch
Enschede
2:01:50
1:56:03
114
Kees Peerdeman
KAV Holland
2:02:08
1:55:57
115
Jeroen Leus
Almelo
2:02:26
1:59:31
116
Peter Buiting
LVG
2:02:37
1:58:01
117
Stephan Lettang
Gronau (GER)
2:02:38
1:56:23
118
Niek Kosse
Vorden
2:02:43
1:59:23
119
Schroeer Hinnekerk
FC Schüttorf 09
2:02:48
1:50:39
120
Andree Niebuhr
Vienna (AUT)
2:03:09
1:59:09
121
Remco Zwijnenberg
Almelo
2:03:16
1:53:20
122
Christian Uhlendorf
Bochum (GER)
2:03:41
1:54:35
123
Gijs Hesselink
the Hague Road Runne
2:04:07
1:57:02
124
Bert-Jan Preuter
Rijssen
2:04:15
1:54:57
125
Mark Leppers
Hengelo Ov
2:05:11
2:00:22
126
Marco Leuning
Marathon Pim Mulier
2:05:18
2:00:03
127
Thomas Ladrak
Enschede
2:05:19
1:58:43
128
Andre Boerrigter
Hengelo Ov
2:05:23
1:59:14
129
Norbert Hamer
Hengelo Ov
2:05:47
1:57:12
130
Vincent de Vries
Apeldoorn
2:05:54
1:59:50
131
Pascal Butterhoff
LAAC Twente
2:06:07
1:54:36
132
Ivo Knikkink
Varsseveld
2:06:15
2:00:58
133
Evert Nijhuis
Utrecht
2:06:17
1:59:42
134
Theo Hanekamp
De Gemzen
2:06:30
2:01:19
135
Alexander Bartel
Ibbenbueren (GER)
2:06:50
1:55:41
136
Gerald Schelling
Hengelo Ov
2:06:56
1:59:49
137
Marko Hartmann
Enschede
2:06:59
1:59:11
138
Bob Hoomans
Maastricht
2:07:35
2:00:45
139
Jörgen de Vries
Enschede
2:07:46
2:04:34
140
Bertil Nijenbanning
Wierden
2:08:15
1:58:35
141
Fokke Dijkstra
Enschede
2:08:39
2:04:34
142
Frank Kloos
Wettringen (GER)
2:08:52
2:00:54
143
Emanuel Brokke
AV '34
2:08:53
2:03:16
144
Derksen
Oldenzaal
2:09:02
2:02:23
145
Raymond Cordes
Enschede
2:09:04
2:02:40
146
Edwin Groenendal
Almelo
2:09:13
2:00:58
147
Remco Spit
Enschede
2:09:25
2:03:31
148
Marcel Van der veen
TION
2:10:41
2:06:08
149
Said Ennaoui
Enschede
2:11:04
2:05:30
150
Freddie Dooijeweerd
Apeldoorn
2:11:13
2:02:49
151
Gerwin ten Velde
Enschede
2:12:00
2:00:38
152
Rémi van der Heide
Borculo
2:12:23
2:04:50
153
Thomas Burkert
Nordwalde (GER)
2:12:28
2:03:47
154
Andreas Schlicht
Gronau (GER)
2:12:39
2:02:31
155
Frank Sundermann
Erkrath (GER)
2:12:52
2:04:07
156
Rachid Dahli
Enschede
2:13:18
2:03:18
157
Hashi
Gronau (GER)
2:13:21
2:01:19
158
Roberto Verleun
Hengelo Ov
2:13:28
2:05:09
159
Robert van de Steeg
Almelo
2:13:56
2:04:00
160
Ivo Dierselhuis
Dionysos
2:13:58
2:05:11
161
Marco Lammersen
Neede
2:14:22
2:07:27
162
Eddy Wagelaar
Oldenzaal
2:14:29
2:05:36
163
Alex Wachtler
Losser
2:14:54
2:05:37
164
Simon Kurt
Enschede
2:14:55
2:06:01
165
Tom Nordkamp
Loopgroep De Lutte
2:15:22
2:10:15
166
Constantijn Vial
's-Hertogenbosch
2:15:27
2:08:29
167
Reinier Mittendorff St
Tubbergen
2:15:30
2:05:47
168
Richard Mensen
Geesteren Ov
2:15:59
2:04:14
169
Jobèrt Peeters
Grave
2:16:03
2:11:03
170
Aykut Kerem
Enschede
2:16:27
2:09:06
171
Olivier Roger
Enschede
2:16:37
2:05:09
172
Daniel Mebius
Enschede
2:16:42
2:04:30
173
Luc van Langen
Denekamp
2:17:09
2:11:28
174
Rolph Grasmeijer
Har(t)loopclub Engel
2:17:14
2:10:32
175
Bart Nijhuis
Oldenzaal
2:17:43
2:10:13
176
Bas Lankamp
Oldenzaal
2:17:43
2:10:11
177
Peter Jansma
Hengelo Ov
2:17:47
2:07:35
178
Roy van der Velde
Enschede
2:17:50
2:13:05
179
Mattheus Atto
Enschede
2:18:18
2:08:33
180
Martin Dijkhuis
Tubantia clinics
2:18:20
2:07:47
181
Dietmar Brüning
Vfl Ahaus
2:18:28
2:07:43
182
Erik Hartgerink
Bemmel
2:20:17
2:13:35
183
Robert Berendsen
LVG
2:21:05
2:11:57
184
Roman Walter
Spelle (GER)
2:21:28
2:13:27
185
Wilfrid Palcy
Almelo
2:22:07
2:11:48
186
Maurice Wolters
Oldenzaal
2:23:09
2:15:51
187
Pieter Franssen
Lochem
2:24:21
2:15:08
188
Petran Verhoef
Vriezenveen
2:25:43
2:16:38
189
Gert Assink
Dieren
2:26:26
2:19:48
190
Michel Hein
Almelo
2:27:13
2:17:15
191
Henry Wasser
Tubantia clinics
2:28:33
2:19:07
192
Robin Schoemaker
Enschede
2:28:51
2:20:13
193
Janjaap Zollinger
Huissen
2:29:32
2:17:05
194
Gerard Brefeld
Haaksbergen
2:30:34
2:18:32
195
Arjan Schotmeijer
Enschede
2:30:36
2:20:08
196
Mark Nijmeijer
Enschede
2:32:40
2:21:55
197
Remco Schillemans
Enschede
2:33:05
2:26:16
198
Schleurholts
Utrecht
2:34:29
2:24:11
199
Michel van der Genugte
Losser
2:35:30
2:25:44
200
Robert Cruiming
Enschede
2:36:27
2:25:50
201
Kevin Beerenfenger
Leiden
2:37:33
2:27:59
202
Marcel Ekker
Enschede
2:39:04
2:29:13
203
Emil Pietersz
Enschede
2:41:42
2:29:42
204
Rene Bruiss
Enschede
2:46:18
2:34:06
205
Roy Lammerink
Oldenzaal
2:48:20
2:37:51
206
Remco Boekhold
Enschede
2:49:59
2:38:53
M.40, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tonnie Stouten
Veluwe
1:16:32
1:16:32
2
Jörg Amt
LC Nordhorn
1:17:55
1:17:53
3
Johan Kats
Daventria
1:20:55
1:20:42
4
Jörg Stehula
SuS Oberaden
1:26:51
1:26:49
5
Marcel van Sambeek
Leiden Atletiek
1:27:46
1:27:36
6
Mijwaart Robert
Zuidwal
1:28:42
1:28:31
7
Jan Jansen
AV Rijssen
1:28:48
1:28:39
8
Dirk Spitz
LGO Bochum 1981 e.V.
1:31:43
1:31:05
9
Frank Hering
Avanti-Wilskracht
1:31:59
1:31:57
10
Holger Deifuß
FC Nordkirchen
1:32:07
1:31:38
11
Hanko van Giessen
Nederland
1:32:09
1:31:08
12
Peter Tresch
Hergiswil (SUI)
1:32:25
1:32:23
13
Peter Kuiper
AV '34
1:32:43
1:32:16
14
John Norda
Goor '75
1:33:05
1:32:57
15
Simon Engelberts
Enschede
1:33:12
1:32:33
16
Paul Pegge
Nederland
1:33:53
1:33:42
17
Richard Leussink
Tubantia clinics
1:35:06
1:34:41
18
Ewald Oude Lashof
LAAC Twente
1:36:48
1:36:24
19
Frank de Ruiter
Nederland
1:36:48
1:36:04
20
Reggy Rumawatine
AAC
1:37:09
1:36:38
21
Volker Miklasz
Marathon Steinfurt
1:37:51
1:36:47
22
John Tanke
Borne
1:38:48
1:37:27
23
Gert Rotman
Beuningen Ov
1:38:59
1:38:02
24
Henry Lie
Phanos
1:39:06
1:38:15
25
William Knoeff
Veluwe
1:39:16
1:37:24
26
Leo Belshof
Marathon Pim Mulier
1:39:24
1:38:58
27
Marco Klein Poelhuis
Enschede
1:39:40
1:38:50
28
Michel Haarhuis
SISU
1:39:42
1:36:31
29
Frank Bouwman
Enschede
1:39:46
1:38:29
30
Harry Veldkamp
Cialfo
1:39:48
1:39:46
31
Leon ter Wee
SISU
1:41:07
1:37:57
32
Eric Jansen
Zwolle
1:41:27
1:38:23
33
Frank Droste
Hengelo Ov
1:41:39
1:33:30
34
Theo de Kinkelder
Losser
1:42:31
1:38:20
35
Leijting
Argo
1:42:38
1:34:35
36
Jeroen Heerink
Oldenzaal
1:42:51
1:38:58
37
Stefan Pingel
Bocholt (GER)
1:42:53
1:39:20
38
Michael Barbato
Steinfurt (GER)
1:42:57
1:42:54
39
Erik de Rooij
Druten
1:43:07
1:42:19
40
Jan Vonck
Enschede
1:43:12
1:39:09
41
Roel Vinke
Kampen
1:43:19
1:39:06
42
Martijn van Nieuwkuijk
Iphitos
1:43:22
1:39:21
43
Ulrich Frank
Gronau (GER)
1:43:27
1:39:53
44
Jan Paul Klein Poelhui
AV Haaksbergen
1:43:38
1:42:57
45
Joop Sloot
Argo
1:44:09
1:40:45
46
Hans Slaghekke
LAAC Twente
1:44:14
1:39:54
47
Wessel Kranghand
HAC '63
1:44:38
1:41:07
48
Richard Timmerman
Klazienaveen
1:44:43
1:39:36
49
Bertil de Haan
Winterswijk
1:44:56
1:41:49
50
Heiko Kaack
Gronau (GER)
1:45:05
1:41:31
51
Gert-Jan Kootstra
Enschede
1:45:12
1:41:20
52
Christian Schwarte
LG Emsdetten
1:45:43
1:42:18
53
Marco Fais
's-Gravenhage
1:45:52
1:42:40
54
Marco Herrewijn
Haaksbergen
1:45:56
1:42:03
55
Andre Beddinkhaus
Avanti-Wilskracht
1:45:58
1:42:33
56
Bertil Tibbe
Delden
1:46:15
1:41:21
57
Ronnie Voigt
Enschede
1:46:23
1:41:24
58
Stephan Dapper
SV Heek
1:46:39
1:42:31
59
Harry Rozendal
Enschede
1:46:43
1:42:28
60
Norbert Beltman
Marathon Pim Mulier
1:47:33
1:44:31
61
Rene Hoff
AV Holten
1:47:44
1:43:53
62
Kees Knol
Enschede
1:47:53
1:42:43
63
Ronald Arendsen
Zwolle
1:48:14
1:45:00
64
Marcel Bergboer
Tubantia clinics
1:48:16
1:43:19
65
Richard Nijhuis
Hengelo Ov
1:48:35
1:44:28
66
Hans Uijen
AV Holten
1:48:50
1:44:59
67
Alex Oosten van
Cialfo
1:48:54
1:44:57
68
Yorck Eymelt
Münster (GER)
1:48:57
1:45:47
69
Bart Vos
LAAC Twente
1:49:07
1:44:13
70
Eddie Vaanholt
Avanti-Wilskracht
1:49:16
1:48:04
71
Hans Gerritsen
LAAC Twente
1:49:18
1:44:18
72
Louis Groot Rouwen
Oldenzaal
1:49:33
1:45:24
73
Jacek Dabrowski
Wierden
1:50:02
1:39:38
74
Willem-Jan Tanck
Enschede
1:50:47
1:50:01
75
Jan Gert Gast
Almelo
1:50:51
1:44:52
76
Wim Achterweust
Haaksbergen
1:50:53
1:45:10
77
Heiner Kretschmer
LT Union Wessum
1:51:02
1:45:13
78
Michael Graff
Gronau (GER)
1:51:15
1:47:46
79
Max van het Reve
Wierden
1:51:31
1:45:33
80
Maarten de Boer
Amersfoort
1:51:31
1:45:33
81
Otto de Boer
Delden
1:51:31
1:45:32
82
Philip Huinink
Lichtenvoorde
1:51:35
1:47:37
83
Marc Weernink
Hengelo Ov
1:51:40
1:47:43
84
Frank Meenderink
Tubantia clinics
1:51:40
1:49:30
85
Peter Grobben
LAAC Twente
1:52:01
1:49:09
86
Stephen Arnoldus
Enschede
1:52:02
1:49:34
87
Michel Luft
Nederland
1:52:17
1:51:22
88
Andreas Stoppe
Emsdetten (GER)
1:52:20
1:48:54
89
Robert Bos
Enschede
1:52:45
1:47:53
90
Huib van der Made
Tubantia clinics
1:52:52
1:48:46
91
Groen
Gaanderen
1:52:57
1:48:39
92
John Zanoni
Lochem
1:52:58
1:47:54
93
Willy Lange
Iphitos
1:53:33
1:49:22
94
Salvatore Wijdenes
TION
1:54:02
1:48:02
95
Gerald Heijdemann
Eibergen
1:54:07
1:50:42
96
Huub Hodes
AV Haaksbergen
1:54:12
1:52:39
97
Rob Cerrone
Holten
1:54:58
1:51:51
98
Dirk-Jan Robbe
Groenlo
1:55:04
1:48:56
99
Gerald Broen
TION
1:55:07
1:47:51
100
Robbert Wagemaker
AV Rijssen
1:55:17
1:51:36
101
Noël Spijker
Enschede
1:55:23
1:50:08
102
Nico Kraeima
Nederland
1:55:27
1:49:37
103
Gerrit van Wijngeeren
Vaassen
1:55:27
1:49:35
104
Frank De vries
Enschede
1:56:09
1:50:50
105
VJ van Heck
Hengelo
1:56:11
1:53:19
106
Andre Rusakov
Gronau (GER)
1:56:19
1:46:20
107
Hans Scholten Scholten
Deventer
1:56:27
1:51:22
108
Marcel Veelders
Denekamp
1:56:33
1:53:48
109
Gert Lantinga
Gronau-Epe (GER)
1:56:39
1:52:17
110
Jurgen van Aalst
Steenderen
1:56:40
1:51:16
111
Hartmut Elfert
Nordhorn (GER)
1:56:43
1:52:59
112
Andre Kaalverink
De Lutte
1:56:53
1:52:40
113
Gert Jan Koppelman
Atletics Nijverdal
1:57:03
1:51:40
114
Erjan Kikkert
Twenterand
1:57:03
1:55:31
115
Johan Olthaar
Haarlo
1:57:05
1:51:10
116
Edwin van der Plas
Berg en Dal
1:57:22
1:52:31
117
Peter Beernink
Iphitos
1:57:32
1:53:24
118
Robin Perik
Tubantia clinics
1:57:36
1:53:15
119
André Klein Hulse
Lochem
1:58:04
1:53:05
120
Frank Bakker
Enschede
1:58:04
1:53:10
121
Arjan Ruiterkamp
Tubantia clinics
1:58:15
1:50:26
122
Paul Akkermans
Holten
1:58:19
1:49:35
123
Martin Paalman
Holten
1:58:27
1:54:37
124
Robert Busscher
Oldenzaal
1:58:35
1:51:23
125
Christoph Schwenke
Lingen (GER)
1:58:55
1:52:56
126
Theo van den Dolder
Enschede
1:58:59
1:57:40
127
Rob Warmes
Nederland
1:59:06
1:58:10
128
Jan Willem Loozeman
Vaassen
1:59:15
1:49:42
129
Jules Warlich
Hengelo Ov
1:59:18
1:54:08
130
Patrick Lems
Enschede
1:59:19
1:56:40
131
Michel Poels
Uden
1:59:20
1:53:30
132
Frank ten Broeke
Daventria
1:59:28
1:53:51
133
Adri Berger
Enschede
1:59:36
1:53:04
134
Joop van der Fels
Almelo
1:59:43
1:55:41
135
Jozo Vulic
LVG
1:59:47
1:55:11
136
Maurice Tijink
Denekamp
2:00:06
1:54:27
137
FWJ van Ee
Holten
2:00:09
1:56:20
138
Marco van Maanen
Neede
2:00:29
1:56:13
139
Johan Schuppert
AV Holten
2:00:41
1:55:17
140
Marnix Bügel
Amersfoort
2:01:02
1:55:55
141
René ten Hove
Enschede
2:01:14
1:52:44
142
Cor Rensen
Hengelo Ov
2:01:22
1:56:57
143
Grego Kamphuis
Tubantia clinics
2:01:40
1:55:53
144
Timber Haaker
Enschede
2:01:48
1:55:07
145
John van Norden
Hengelo Ov
2:01:56
1:56:31
146
Wouter Groenen
Tilburg
2:02:10
1:58:21
147
Rudi van Beek
Enschede
2:02:44
1:56:33
148
Mayk Egbers
Haaksbergen
2:02:49
1:57:05
149
Wouter Meijer
Oldenzaal
2:02:56
1:57:55
150
Mark Strootman
Borne
2:02:56
1:57:42
151
Herman Krisman
Enschede
2:03:13
1:56:23
152
Marcel Huisman
Almelo
2:03:36
1:52:48
153
Frits de Man
Enschede
2:03:38
1:52:45
154
Jakob Bekkema
Scharmer
2:03:47
1:55:56
155
Erik Besteman
Emmen
2:03:56
2:03:09
156
Frans Nijhof
Hengelo
2:04:00
1:53:13
157
Joop Weenink
LAAC Twente
2:04:03
2:00:18
158
Christian Klöver
Münster (GER)
2:04:04
1:57:11
159
Manuel Ostendorff
Recklinghausen (GER)
2:04:14
1:59:00
160
Marcel Buhrmann
Enschede
2:04:37
1:59:25
161
Dennis van Lith
Cialfo
2:04:51
2:00:55
162
Cees Rhebergen
Krimpen aan den IJss
2:05:06
1:57:40
163
Gijs Elfrink
Tubantia clinics
2:05:10
1:55:38
164
André Annink
Enschede
2:05:15
1:58:23
165
Roel Kleine
HAC '63
2:05:21
1:58:36
166
Gerben Schulenburg
Nijverdal
2:05:23
2:02:34
167
Wim Biemolt
Utrecht
2:05:25
1:59:13
168
Bert-Jan Bons Studio S
Tubbergen
2:05:27
1:55:45
169
Wulf Höffner
Dortmund (GER)
2:05:30
1:59:53
170
Rene Casteleijn
Enschede
2:05:57
1:55:56
171
Martin Pottker
LSF Munster
2:06:04
1:55:14
172
Paul Zwetsloot
Vasse
2:06:06
1:58:34
173
Stephan Einert
Berlin (GER)
2:06:09
1:59:21
174
Gerard Velthuis
Geesteren Ov
2:06:18
2:01:39
175
Dick van Zutphen
Oldenzaal
2:06:23
1:56:12
176
Yesa Bozoghlan
Haaksbergen
2:06:35
2:00:39
177
Wilfried Hartgerink
Tubantia clinics
2:06:36
1:57:11
178
Paul van Nuenen
Wierden
2:06:40
2:00:28
179
Frank Hannink
Enschede
2:07:14
1:58:24
180
Bert van de Belt
Denekamp
2:07:30
2:01:59
181
Watson de Beauvesier
TION
2:07:48
2:02:28
182
Richo Eegging
Doetinchem
2:08:10
2:01:45
183
Patrick Wilke
Oldenzaal
2:08:18
2:03:51
184
Joost Kolkman
Sint-Martens-Latem (
2:08:26
2:03:11
185
Stephan Derksen
Hengelo Ov
2:08:26
2:03:05
186
Bas Heuvelman
Almelo
2:08:36
2:00:53
187
Joop Aanstoot
Tubantia clinics
2:08:36
2:00:09
188
Alexander Kowalak
bielefeld (GER)
2:08:37
1:59:35
189
Rick Slaghekke
AV Rijssen
2:08:38
2:03:04
190
Klaus Praizler
Marl (GER)
2:08:39
1:59:33
191
Thomas Leuderalbert
Gronau (GER)
2:08:43
1:58:48
192
Guido Kappelhoff
Wettringen (GER)
2:08:46
2:00:47
193
Hans Beumers
Enschede
2:09:03
2:03:45
194
Andreas Waterkamp
Altenberge (GER)
2:09:04
2:01:54
195
Rudolf Van Urk
Losser
2:09:05
1:58:53
196
Alfred Wierenga
Zwaag
2:09:11
2:02:44
197
Michel Keeler
Enschede
2:09:18
2:01:07
198
Marc Wouters
Enschede
2:09:20
1:59:42
199
Jorge Dellan
Almelo
2:09:25
1:59:28
200
Gijs van der Linden
Nederland
2:09:31
2:08:22
201
Nico Leusink
Nederland
2:09:35
2:02:50
202
Ewald Amshoff
Gronau (GER)
2:09:46
1:59:49
203
PA Horsthuis
Oldenzaal
2:09:49
2:05:12
204
Peter Morsink
Vriezenveen
2:09:54
2:03:50
205
Joerg Kappel
Kamen (GER)
2:09:59
2:01:35
206
Herman Harmsen
ASV
2:10:02
2:03:27
207
Rob Veger
TION
2:10:05
2:01:41
208
Roelof Dekker
Almelo
2:10:26
2:06:26
209
Jan fokken van Gijssel
Scharmer
2:10:35
2:02:44
210
Markus Wehling
Münster (GER)
2:11:04
2:04:15
211
Michel van Os
Amstelveen
2:11:11
2:04:05
212
Mark de Rooy
Neede
2:11:11
2:02:01
213
Raymond Andres
Enschede
2:11:11
1:59:11
214
Hergert Menkhorst
Neede
2:11:28
2:02:15
215
Gerald Preuter
Rijssen
2:11:29
2:02:10
216
Robert Hoitink
Winterswijk
2:11:41
2:02:51
217
Martijn Kroese
Borne
2:11:53
2:04:53
218
Richard Nijhof
LVG
2:12:30
2:05:37
219
Marco Smeitink
Argo
2:12:31
2:04:46
220
Andy Timmerman
Almelo
2:12:32
2:03:02
221
Günter Fischer
Heek-Nienborg (GER)
2:12:45
2:05:05
222
Thomas Schwuerzinger
Lingen (GER)
2:12:51
2:06:33
223
henry schukkink
enschede
2:12:56
2:03:50
224
Peter Schlosser
Enschede
2:12:59
2:01:44
225
Rob Hoogland
Haaksbergen
2:13:05
2:06:23
226
Huub Krikhaar
De Mare
2:13:22
2:03:00
227
Hamp Harmsen
Lochem
2:13:24
2:05:46
228
Sven Euskirchen
Bad Bentheim (GER)
2:13:25
2:05:13
229
Colin Morrison
Hilversum
2:13:38
2:04:40
230
Geert Lassche
Enschede
2:13:39
2:05:01
231
Torsten Kiesheyer
Schwerte (GER)
2:13:40
2:04:07
232
Michel Boter
Gieten
2:14:04
2:03:23
233
Martin Nanninga
Enschede
2:14:24
2:07:07
234
Marcel Roijakkers
Enschede
2:14:38
2:10:01
235
Jan Geerts
Enschede
2:14:41
2:02:40
236
Harald Mulder
Hengelo Ov
2:14:41
2:06:24
237
Patrick Peters
Nijmegen Atletiek
2:15:26
2:06:05
238
Han Haring
Uden
2:15:26
2:10:47
239
Erwin Veldhuis
Hengelo Ov
2:15:58
2:11:26
240
Robert Bos
Enschede
2:16:04
2:11:36
241
Reinhold Riddermann
Lüdinghausen (GER)
2:16:26
2:04:39
242
Thomas Schwietering
Ahaus (GER)
2:16:39
2:05:51
243
Anko Lange
Nederland
2:16:59
2:15:37
244
Martin Tillmann
Gronau (GER)
2:17:16
2:07:11
245
Tijs Klaassen
Rijssen
2:17:24
2:09:27
246
Bert Speelman
Leiderdorp
2:17:46
2:10:14
247
Erik Sluyters
Enschede
2:17:55
2:08:41
248
Helmut Amshoff
Gronau - Epe (GER)
2:18:02
2:09:50
249
Björn van de Graaf
Deventer
2:18:31
2:09:09
250
Baz Odink
Enschede
2:18:39
2:06:19
251
Rein Odink
Amsterdam
2:18:40
2:06:20
252
Ronny Mensink Studio S
Tubbergen
2:19:00
2:10:43
253
Frank Nijhuis
Enschede
2:19:01
2:15:18
254
Harry Schaafsma
Nederland
2:19:18
2:18:13
255
Jochen Barth
Ahaus (GER)
2:19:38
2:11:45
256
Guido Fiegenbaum
Ahaus (GER)
2:19:48
2:08:55
257
Alwin van Bakel
Dronten
2:20:04
2:09:11
258
Richard Schlotmann
Coesfeld (GER)
2:20:26
2:12:48
259
Marcel Kuipers
Hoogeveen
2:20:26
2:10:33
260
Peter Lansink
Enschede
2:20:57
2:10:46
261
Peter van Hulst
Hengelo Ov
2:21:41
2:10:12
262
Markus Rüther
SF Nordvelen
2:22:05
2:09:47
263
Chris Zorgdrager
Dionysos
2:22:12
2:13:18
264
Bert Beverdam
Almelo
2:22:49
2:11:07
265
Norbert Rohmann
Ahaus (GER)
2:23:07
2:11:11
266
Peter Oude Groeneger
Enschede
2:23:28
2:17:00
267
Wouter Blokland
Zaandijk
2:23:31
2:18:46
268
Martin Kappenberg
Salzbergen (GER)
2:24:09
2:16:15
269
Jorg Strobach
Osnabruck (GER)
2:24:26
2:16:14
270
Gosé Vinuesa
Enschede
2:24:29
2:14:07
271
Wiggers
Enschede
2:24:34
2:12:26
272
Martin de Ruiter
De Sperwers
2:24:53
2:15:45
273
René Strootman
Enschede
2:25:07
2:18:13
274
Christof Gehltomholt
Altenberge (GER)
2:25:19
2:18:08
275
Jörg Reichel
Wildeshausen (GER)
2:25:25
2:17:29
276
Wim Kuiper
Enschede
2:25:32
2:15:39
277
Vincent Bussink
Apeldoorn
2:26:15
2:13:48
278
Gerrit Kluvers
Denekamp
2:26:24
2:17:50
279
Christiaan Kramer
Haaksbergen
2:26:50
2:18:48
280
Ronny Oppers
Enschede
2:26:50
2:15:43
281
Adri Van der linden
Breda
2:26:57
2:18:03
282
Frank Stehr
Tubantia clinics
2:26:59
2:16:22
283
Edward Hissink
Amsterdam
2:27:07
2:17:30
284
Paul van Dijk
Avanti-Wilskracht
2:27:16
2:17:20
285
Robin Schipper
Schalkhaar
2:27:19
2:15:26
286
Johnny ter Huerne
Enschede
2:27:29
2:17:23
287
Johan Lensink
Hengelo Ov
2:27:40
2:18:47
288
Mark Gerritsen
Hengelo Ov
2:28:19
2:19:50
289
Karel van Almelo
Vriezenveen
2:28:28
2:19:26
290
Luuk Bekkers
Winterswijk
2:28:36
2:16:02
291
Marcel van de Walle
Nederland
2:28:46
2:28:30
292
Erik Helmholt
Grootegast
2:29:03
2:17:40
293
Donald Migchelbrink
Enschede
2:29:12
2:19:18
294
Roy van den Bosch
Enschede
2:30:17
2:25:07
295
Ronald van Dieen
Daventria
2:30:36
2:21:18
296
Klaus Roling
Rosendahl (GER)
2:31:08
2:19:13
297
Dirk - Willem Hiemstra
Meppel
2:31:18
2:22:58
298
Marcel Nijbroek
Eibergen
2:31:23
2:23:13
299
Laurens Landkroon
Enschede
2:31:38
2:24:33
300
Johan Kamp
Nijverdal
2:32:16
2:21:02
301
Henk Jansen
Putten
2:32:47
2:21:28
302
Jan Volbers
Enschede
2:33:07
2:21:41
303
Emiel Koster
Beltrum
2:33:36
2:22:41
304
Jules van Straaten
Tubantia clinics
2:34:38
2:24:08
305
Christian Wagner
Bocholt (GER)
2:35:06
2:23:11
306
Gert Holsbeeke
Enschede
2:35:29
2:24:09
307
Joop de Lange
Losser
2:36:58
2:24:38
308
Herman Herskamp
Enschede
2:37:34
2:26:21
309
Dick Teunissen
Haarlo
2:40:37
2:29:52
310
Sweder Schellens
Eindhoven
2:41:15
2:33:23
311
Frank ter Braak
Haaksbergen
2:41:28
2:29:52
312
Jaco Treep
Hattem
2:42:23
2:42:23
313
Johnny Haverkate
Dronten
2:42:33
2:31:40
314
Bert Voortman
Enschede
2:45:02
2:33:35
315
Gerard Zwiers
Rijssen
2:45:04
2:34:40
316
Richard Beesley
Enschede
2:47:16
2:36:08
317
Reinier Mittendorff St
Tubbergen
2:56:36
2:48:21
318
Raymond Bruins
LAAC Twente
2:58:04
2:45:48
M.45, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Dirk Hoekman
AV Holten
1:20:22
1:20:12
2
Johan Matthijsse
Nederland
1:22:01
1:21:59
3
Aje Niks
Twenterand
1:22:19
1:22:02
4
Albert Oosterwijk
Haaksbergen
1:22:22
1:22:18
5
Marcel Klamer
LAAC Twente
1:22:54
1:22:54
6
Paul Valk
Daventria
1:23:00
1:22:49
7
Jan Poortman
AV Rijssen
1:23:32
1:23:24
8
Frank van Eijk
't Jasper Sport
1:24:05
1:23:57
9
Hans Rawee
Triathlon
1:25:31
1:25:31
10
Erik-Jan van de Voort
't Jasper Sport
1:27:20
1:27:17
11
Casper Bekken
Schalkhaar
1:29:47
1:29:17
12
Oliver Lübbert
Münster (GER)
1:30:36
1:29:36
13
Harry Wesselink
Albergen
1:31:24
1:31:23
14
Paulino Pallas
Tubantia clinics
1:32:26
1:32:25
15
René Hermsen
Marathon Pim Mulier
1:32:28
1:32:27
16
Boudewijn Weiering
Nederland
1:32:34
1:31:34
17
Rene Dubbelink
Avanti-Wilskracht
1:32:34
1:32:33
18
Frank van der Hoeven
Hengelo
1:32:41
1:24:54
19
Alwie Bijen
LAAC Twente
1:32:45
1:31:53
20
Dirk Holstein
LGO Bochum 1981 e.V.
1:32:58
1:32:21
21
Hans ijsseldijk
Deventer
1:33:19
1:31:38
22
Henk Oosterveen
HAC '63
1:33:32
1:33:07
23
Hilbrand Van de belt
Spurt '88
1:33:46
1:32:51
24
Wim Ritsema
Gelre
1:34:03
1:33:49
25
Rene Spijkers
Klazienaveen
1:34:04
1:33:23
26
Wilfried van Vuuren
Lievelde
1:34:24
1:33:59
27
Egbert Oosterhoff
Nederland
1:34:45
1:34:41
28
Frans Bekhuis
Cifla
1:34:51
1:34:37
29
Theo van Bergen
Argo
1:35:00
1:34:16
30
Harry Derksen
Raalte
1:35:13
1:33:34
31
Johan Welmer
Leersum
1:36:05
1:35:04
32
Dirk van Oorschot
Loosbroek
1:36:07
1:35:44
33
Ralf Thielsch
Lünen (GER)
1:36:24
1:35:14
34
Henk Enoch
Twenterand
1:36:41
1:35:46
35
Christiaan Kats
Cialfo
1:36:58
1:36:58
36
Roedi ter Bals
Neede
1:37:15
1:34:16
37
Helge Rademacher
Wesel (GER)
1:37:26
1:33:50
38
Gerard Veldscholten
LAAC Twente
1:37:46
1:36:49
39
Hans Oude Hendrikman
Dionysos
1:38:27
1:37:39
40
Johan van den Brink
Veluwe
1:38:48
1:38:27
41
Tinus Kleverwal
Nederland
1:39:01
1:38:17
42
Ansgar Kuhlbusch
LG Kühweide Ochtrup
1:39:03
1:35:28
43
Jan Rotman
Wierden
1:39:03
1:35:46
44
René Laar
Archeus
1:39:49
1:36:28
45
Richard Hafkamp
Gorssel
1:40:03
1:36:51
46
Gerard Lenferink
Marathon Pim Mulier
1:40:22
1:40:03
47
Peter Jan Hoomoedt
Enschede
1:41:02
1:39:21
48
Christian Thielsch
SuS Oberaden
1:41:34
1:40:25
49
Arnoud Lammers
Zwolle
1:41:36
1:38:15
50
Herman Vehof
SF Nordvelen
1:42:03
1:40:18
51
Clemens Weersink
Vasse
1:42:06
1:41:37
52
Hermann Gebker
Gronau (GER)
1:42:12
1:38:40
53
Larbi ElOuhhbi
Deventer
1:42:25
1:35:18
54
Martin Giesselink
Oldenzaal
1:42:30
1:41:38
55
Ferdi Welmer
AV '40
1:42:35
1:41:37
56
Clemens Robers
Haaksbergen
1:42:42
1:32:56
57
Gerrit-Jan Wullings
Hengelo Ov
1:43:07
1:42:18
58
Huib van Engelen
Bad Bentheim (GER)
1:43:11
1:42:00
59
Rinus Marsman
Den Ham Ov
1:43:15
1:41:41
60
Gerard Visschedijk
Iphitos
1:43:22
1:39:22
61
Dietmar Hampel
TV Gronau
1:43:53
1:40:20
62
Erik Weekenstroo
Lochem
1:43:57
1:42:56
63
Joost van den Berg
Almelo
1:44:22
1:40:45
64
Jan Willem Dijkstra
Cialfo
1:44:35
1:40:38
65
Eric Hogeboom
Archeus
1:44:47
1:41:28
66
Erik Bosman
TION
1:44:51
1:43:14
67
Erwin de Kovel
TION
1:45:18
1:44:14
68
Anton Rosing
AV Rijssen
1:45:21
1:44:06
69
Harry Klein Brinke
Wichmond
1:45:23
1:41:59
70
Eric Catz
Duiven
1:45:35
1:41:45
71
Rene Hampsink
Oldenzaal
1:46:02
1:42:53
72
Paul Van der Vegt
TION
1:46:35
1:45:35
73
Henning Lange
LSF Munster
1:46:35
1:43:01
74
Erik Hoogenkamp
Atletics Nijverdal
1:46:46
1:43:28
75
Ruud ten Voorde
SMK Adviseurs
1:46:52
1:44:02
76
Frits Staals
Enschede
1:46:57
1:44:28
77
Henri Mulder
Losser
1:47:04
1:43:25
78
GERBERT Tiemens
Cialfo
1:47:21
1:44:15
79
Eduard Vossebeld
Holten
1:47:55
1:45:37
80
Joost Meijers
SMK Adviseurs
1:48:25
1:48:16
81
Fons van Sark
AV Haaksbergen
1:48:38
1:47:03
82
Richard Blankenvoort
Nederland
1:48:40
1:47:45
83
Norbert Borrmann
LC Deiringsen
1:48:49
1:42:48
84
Joost Klaase
Enschede
1:48:58
1:45:39
85
Jurgen Stockhorst
SSchuttorf
1:49:13
1:46:00
86
Hans Westenbroek
Tubantia clinics
1:49:42
1:45:36
87
O.J.G. Dood
Oldenzaal
1:49:51
1:44:41
88
Gerard Zwaferink
Oldenzaal
1:49:54
1:45:43
89
Andreas Amberger
SuS Oberaden
1:50:04
1:46:47
90
Dick Paalman
Marathon Pim Mulier
1:50:08
1:49:42
91
Rene Niessen
Prins Hendrik
1:50:22
1:46:59
92
Paul Aarninkhof
Denekamp
1:50:32
1:45:38
93
Alberto Wessel
Losser
1:50:32
1:46:38
94
Frans Overmaat
Almelo
1:50:41
1:47:08
95
Henrie Denneboom
Tubantia clinics
1:50:45
1:45:52
96
Paul Homan
Tubantia clinics
1:50:56
1:45:59
97
Marcel Nijhuis
Raalte
1:51:07
1:47:06
98
Jan Bolster
ASV
1:51:12
1:47:28
99
Gerard Kanne
Neede
1:51:37
1:47:32
100
Kees van Zanten
Hengelo Ov
1:51:42
1:43:49
101
Bert Vos
Avanti-Wilskracht
1:52:14
1:48:08
102
Oldeman
Hengelo
1:52:38
1:50:21
103
Eric Hulman
Salland
1:52:42
1:46:13
104
Jan Laarhuis
Avanti-Wilskracht
1:52:43
1:45:46
105
Sander Smit
Oldenzaal
1:52:44
1:49:36
106
René Heerink
Iphitos
1:52:46
1:47:22
107
Jan Lubbinge
Cialfo
1:52:48
1:49:41
108
Detlef Dornbusch
Gronau (GER)
1:53:01
1:49:25
109
Tonnie Harmelink
Oldenzaal
1:53:10
1:50:45
110
Matthias Beunink
Stadtlohn (GER)
1:53:14
1:47:43
111
Bert Filart
Groningen
1:53:16
1:47:07
112
Henk Bulters
Almelo
1:53:26
1:50:39
113
Jan Nijhuis
Enschede
1:53:27
1:49:40
114
Peter ten Dam
Hengelo Ov
1:53:30
1:49:28
115
Jeroen Bosch
Loopgroep De Lutte
1:53:33
1:49:24
116
Bas Gilles Studio Spor
Tubbergen
1:53:41
1:48:52
117
Erik Cornel
Delden
1:54:05
1:50:03
118
Harm Bultema
Nederland
1:54:17
1:54:08
119
Adam Adamek
Gladbeck (GER)
1:54:22
1:48:05
120
Marcel van Tellegen
LAAC Twente
1:54:47
1:43:16
121
Peter Hartmann
Gronau (GER)
1:54:56
1:50:08
122
Thijs Schoemaker
Rijssen
1:55:04
1:50:21
123
Raymond Pasman
LVG
1:55:06
1:49:24
124
Bernd Bruegger-Koeth
Gronau (GER)
1:55:28
1:50:09
125
Henk Ruigrok
Provincie Overijssel
1:55:28
1:49:36
126
Geert Dimmendaal
Enschede
1:55:36
1:49:40
127
Jan Pieter de Vries
Marathon Pim Mulier
1:55:39
1:50:25
128
Herman Westerman
Gramsbergen
1:55:44
1:52:13
129
Ruud Mak
Atletics Nijverdal
1:55:55
1:52:41
130
Marten Heijs
Daventria
1:56:04
1:50:59
131
Allard Nijhuis
TION
1:56:18
1:51:45
132
Theo Selfhout
Hengelo Ov
1:56:18
1:50:30
133
Ronald Ellenbroek
Enschede
1:56:27
1:53:16
134
Wim Bijsterbosch
Oldenzaal
1:56:38
1:52:26
135
Adriaan van Overbeek d
Enter
1:56:39
1:52:18
136
Hans Jansen
Assen
1:56:42
1:53:14
137
Wouter Berkepeis
Hengelo Ov
1:56:47
1:51:44
138
Jefrey de Vries
Heerenveen
1:56:51
1:49:51
139
Gert-Jan Verbeek
Jubbega
1:56:53
1:49:51
140
Harry Brookhuis
Denekamp
1:57:03
1:53:21
141
Robert Alberts
Enschede
1:57:03
1:50:00
142
Vincent Horvath
TION
1:57:21
1:50:59
143
Laurens Taken
Eibergen
1:57:24
1:53:06
144
Arnold Gerritsen
TION
1:57:27
1:51:02
145
Erik Leushuis
Borne
1:57:39
1:54:35
146
Bart Ahrens
Athlos
1:57:40
1:54:36
147
Lazaro Gonzalez
Enschede
1:57:51
1:52:03
148
Hans ten Voorde
Gemeente Enschede
1:58:00
1:56:26
149
Berto Somsen
Tubantia clinics
1:58:05
1:57:05
150
Harry Thuijs
Gaanderen
1:58:06
1:51:41
151
Harrie Wijnroks
Varsseveld
1:58:07
1:53:28
152
Robert Geesing
Tubantia clinics
1:58:10
1:52:26
153
Martin Hellwig
SuS Oberaden
1:58:13
1:54:57
154
René Wessels
Ootmarsum
1:58:21
1:57:00
155
René Olyslager
Groenlo
1:58:21
1:51:47
156
Abel Hofste
Enschede
1:58:32
1:52:57
157
Hubert Epping
Oeding (GER)
1:58:45
1:56:56
158
Marcel Bos
LAAC Twente
1:59:01
1:55:18
159
Henri Achterkamp
AV Holten
1:59:03
1:54:12
160
Gerd Dirschauer
Grunberg (GER)
1:59:06
1:49:00
161
Marcel Broekhuis
Utrecht
1:59:08
1:54:20
162
Bas van der Schaaf
Tubantia clinics
1:59:15
1:53:22
163
Axel Kampmann
Dortmund (GER)
1:59:18
1:53:56
164
Simon Milner
Vriezenveen
1:59:20
1:53:16
165
Vincent van het Reve
LAAC Twente
1:59:22
1:55:15
166
Eddy Keupink
Nederland
1:59:30
1:52:45
167
Peter Klaver
Bentelo
1:59:33
1:55:09
168
Peter Kuijer
Schalkhaar
1:59:53
1:54:21
169
Gerwin Tenhagen
ASV
2:00:16
1:55:48
170
Henk Jan Smedema
Wierden
2:00:18
1:55:40
171
Arnoud ter Doest
Loopgroep RUN&FUN Tw
2:00:30
1:52:34
172
Marcel Kleinherenbrink
Hengelo Ov
2:00:45
1:55:47
173
Rob Bosman
Enschede
2:00:47
1:56:20
174
Robert Bult
Enschede
2:00:49
1:54:56
175
Bart Huiskamp
Markelo
2:00:55
1:55:11
176
Frans Onland
Haaksbergen
2:00:58
1:56:15
177
Konrad Schepers
Bocholt (GER)
2:00:59
1:57:28
178
Alfons Knobben
Enschede
2:01:09
1:52:26
179
Gerard Koekkoek
Dionysos
2:01:44
1:58:04
180
Ottmar Greiwe
Rheine (GER)
2:01:51
1:55:11
181
Freek Starke
Rijssen
2:02:02
1:55:49
182
Matthias Richter
Nordhorn (GER)
2:02:23
1:55:05
183
Marcel Mastenbroek
Ruurlo
2:02:31
1:57:56
184
Andre Nijenkamp
ACO Van Elderen
2:02:58
1:57:16
185
Alwie Nieuwenhuis
Deurningen
2:03:12
1:52:59
186
Bertus Jansen
Atletics Nijverdal
2:03:16
1:56:47
187
Jeroen Straathof
Haarlo
2:03:40
1:57:45
188
Hans Roerink
Atletics Nijverdal
2:03:51
1:57:17
189
Willem van Dijk
Borne
2:03:53
1:56:56
190
Geert Vischer
Boekelo
2:04:00
1:54:13
191
Ids Hoogland
Apeldoorn
2:04:01
1:57:35
192
Andreas Bartsch
Ochtrup (GER)
2:04:04
1:57:26
193
Roald Luning
Nijverdal
2:04:07
1:56:11
194
Eric Pelle
Hengelo Ov
2:04:15
1:57:45
195
Henk Nijman
Haaksbergen
2:04:17
1:56:38
196
Johan Tijdhof
LAAC Twente
2:04:20
1:59:34
197
Jan Grobben
Almelo
2:04:30
1:59:35
198
Vossebelt
Enschede
2:04:32
1:52:46
199
Antonio Sergio Ellero
Wassenaar
2:04:37
1:59:47
200
René de Groot
Pijnenburg
2:04:57
1:59:44
201
Bril
Enschede
2:05:04
1:54:02
202
Bert Kurz
Neede
2:05:17
1:55:41
203
Peter Engel
Ochtrup (GER)
2:05:21
1:54:36
204
Elko Levinga
Loopgroep RUN&FUN Tw
2:05:32
1:57:12
205
Stefan Vollmering
Bocholt (GER)
2:05:36
1:57:22
206
Martin Althoff
Coesfeld (GER)
2:05:38
1:58:51
207
Korte
Almelo
2:05:47
1:56:23
208
Peter Withag
Nederland
2:06:01
2:04:49
209
René Bannnink
Holten
2:06:13
1:57:28
210
Nico Hagen
LAAC Twente
2:06:14
1:58:36
211
Ron Goed
Losser
2:06:35
1:59:57
212
Gerard Aarnink
Nederland
2:06:36
1:59:54
213
Bauke van Dijk
Hengelo Ov
2:06:37
1:59:18
214
Ludwig Büter
Ahaus (GER)
2:07:02
2:01:12
215
Peter Bakker
Enschede
2:07:09
1:56:21
216
Tom Busscher
Nederland
2:07:14
2:02:58
217
Johan Bomkamp
Haaksbergen
2:07:31
1:59:31
218
Frank Hoog Antink
LVG
2:07:32
2:01:49
219
Paul Berning
Geesteren Ov
2:07:35
1:57:57
220
Ton Geerdink
SISU
2:07:39
1:58:27
221
Hans Abbink
Neede
2:07:42
1:58:15
222
Eustace S. McCauley
Enschede
2:07:53
2:02:07
223
Jan Pol
Losser
2:08:12
1:59:36
224
Gert de Vries
Atletics Nijverdal
2:08:16
2:01:45
225
Dennis te Koppele
Enschede
2:08:21
1:59:11
226
Anne Brouwer
Tubantia clinics
2:08:33
2:03:07
227
Peter Borgman
Spurt '88
2:08:34
1:56:12
228
Lucien Popma
Vriezenveen
2:08:40
1:57:12
229
Rob Klapwijk
Enschede
2:09:12
2:00:20
230
Berry de Wied
Veluwe
2:09:18
2:00:54
231
Frank Dumont
Tubantia clinics
2:09:19
2:05:30
232
Herbert Kockhans-Tombü
Ochtrup (GER)
2:09:26
1:58:57
233
Henk Meulman
Enschede
2:09:31
2:00:14
234
Erik Borrink
Marathon Pim Mulier
2:09:44
2:04:27
235
Martin Derkink
Veendam
2:09:56
2:04:11
236
Markus Kirschner
Nordhorn (GER)
2:10:00
2:02:46
237
Matthias Tertünte
Altenberge (GER)
2:10:07
2:01:59
238
Rob Salman
Delden
2:10:12
2:03:40
239
Thomas Roth
Stadtlohn (GER)
2:10:36
2:01:03
240
Frank Brummelhuis
AV Haaksbergen
2:10:48
2:01:40
241
Erik van der Voorden
Weesp
2:10:57
2:03:04
242
Jan van Goor
Nederland
2:10:57
2:09:48
243
Jelle ter Bekke
Den Ham Ov
2:10:58
2:04:27
244
Bert Eggink
Neede
2:11:02
2:01:36
245
Berndhard Stichling
Gronau (GER)
2:11:44
2:01:40
246
Frank Oude Ophuis
Oldenzaal
2:12:09
2:09:01
247
F. Laarhuis
Avanti-Wilskracht
2:12:27
2:01:06
248
Eric Rutten
Gronau (GER)
2:13:00
2:06:01
249
Olaf Rinket
Enschede
2:13:03
2:08:15
250
Berry van den Berg
Enschede
2:13:03
2:06:21
251
Andreas Hillekamp
Gronau (GER)
2:13:08
2:04:37
252
Peter Andela
Tubantia clinics
2:14:26
2:04:38
253
Rob Oude Weernink
Tubantia clinics
2:14:32
2:06:03
254
Jörg Kehrbaum
Dortmund (GER)
2:14:33
2:08:55
255
Roland Monnink
GAC Hilversum
2:14:41
2:06:43
256
Emile Tenhagen
Tubantia clinics
2:14:43
2:05:09
257
John de Jong
Connexxion
2:14:58
2:10:58
258
Wieger de Bruin
Avanti-Wilskracht
2:15:06
2:03:45
259
Paul Kraesgenberg
Bornerbroek
2:15:06
2:05:13
260
William Teinsma
Stiens
2:15:20
2:07:43
261
Derwin Vuurboom
Avanti-Wilskracht
2:15:27
2:03:58
262
Marcel Hoogland
Bergschenhoek
2:15:36
2:07:55
263
Martin Bril
Raalte
2:15:46
2:08:57
264
Michael Nacke
Gronau (GER)
2:16:13
2:06:04
265
Gerrit Scholten
Eibergen
2:16:23
2:06:15
266
Gerard Engelbertink
Oldenzaal
2:16:51
2:08:42
267
Hendrik Cannegieter
Nederland
2:17:00
2:15:38
268
Henri Klein Tuente
LVG
2:17:02
2:09:37
269
Philippe Lardinois
Heusden gem Heusden
2:17:27
2:07:06
270
Jeroen Hendriks
Enschede
2:17:27
2:09:21
271
Bert Huizing
Avanti-Wilskracht
2:19:38
2:08:21
272
Edwin Vos
Overdinkel
2:19:40
2:10:26
273
Paul Hofhuis
Harbrinkhoek
2:20:03
2:08:35
274
Herman Surink
Enschede
2:20:12
2:12:13
275
Arjen Schippers
Enschede
2:20:12
2:11:28
276
Jacky Megelink
Nederland
2:20:27
2:08:18
277
Oli Samró
's-Gravenhage
2:20:39
2:09:16
278
Robert Mekkelholt
Eibergen
2:20:46
2:12:57
279
Rene Kruger
Enschede
2:20:48
2:10:01
280
Barend Brijker
Tollebeek
2:21:13
2:14:11
281
Nol Kouwenhoven
Enschede
2:21:23
2:10:47
282
Botho Preuß
Ochtrup (GER)
2:21:41
2:11:11
283
Franz-Josef Körner
Ochtrup (GER)
2:21:42
2:11:13
284
Tonny Hoorndijk
Appingedam
2:21:54
2:13:20
285
Regilio Adjiembaks
Enschede
2:22:15
2:10:49
286
Peter Fial
Enschede
2:22:22
2:11:06
287
Wilfried Ankoné
Oldenzaal
2:22:24
2:13:26
288
Marcel klein Gunnewiek
Eibergen
2:22:37
2:12:30
289
Mentink
Hengelo
2:22:56
2:10:32
290
Aad Keij
Nieuw Vennep
2:23:00
2:12:55
291
Peter Kruijver
DienstenCentrum HR
2:23:04
2:14:28
292
Marcel Bos
Leusden
2:23:31
2:15:36
293
Joop Piet
Hengelo Ov
2:23:36
2:13:51
294
Marcel Rikhof
Enschede
2:23:39
2:16:38
295
Frans van Oers
Groenlo
2:23:56
2:15:29
296
Martin Reesink
Tubantia clinics
2:24:04
2:17:07
297
RH de Lange
Deventer
2:24:06
2:11:31
298
Hans Spenkelink
Hengelo Ov
2:24:11
2:12:12
299
Erik Striezenau
Enschede
2:24:23
2:18:05
300
Thomas Hübner
Münster (GER)
2:24:43
2:17:51
301
T. Poorthuis
Losser
2:24:56
2:14:54
302
Vincent den Hertog Stu
Tubbergen
2:25:34
2:16:51
303
Eric Wermelink
Almelo
2:25:42
2:14:36
304
Rob Brager
Oosterbeek
2:26:00
2:16:31
305
Arjan Jongeneel
Lichtenvoorde
2:26:02
2:16:38
306
Hennie van der Sluis
Enschede
2:26:50
2:15:44
307
Jan van Lanen
Tubantia clinics
2:26:54
2:18:34
308
Ron van Oort
Enschede
2:27:33
2:18:18
309
Willem Ketting
Tubantia clinics
2:27:45
2:18:45
310
Henry Hoevers
Neede
2:28:29
2:22:18
311
Rene Omvlee
Enschede
2:29:50
2:19:09
312
Jörg Thomas
Münster (GER)
2:30:00
2:20:02
313
Van Helvert
Amsterdam
2:30:21
2:19:22
314
Rene Pillen
Hengelo Ov
2:31:14
2:24:18
315
Willem Jaap Zwart
Dutch Runners Basic
2:31:23
2:19:57
316
Hein van Boxel
Arnhem
2:31:24
2:22:25
317
Benny Meulenbroek
Tubantia clinics
2:32:03
2:21:24
318
Petro Alferink
Vroomshoop
2:32:19
2:24:20
319
Dinant Knol
Enter
2:33:00
2:26:34
320
Erik Sloothaak
Zwolle
2:34:37
2:22:36
321
Bennie Geerdink
Almelo
2:34:43
2:29:53
322
Johan Hogeveen
Almere
2:34:50
2:23:48
323
Leo Waller
Nederland
2:35:57
2:30:15
324
Jan Kuiper
Enschede
2:36:07
2:24:50
325
Jan Nijboer
enschede
2:37:50
2:28:00
326
Kees Gosseling
Enschede
2:37:50
2:29:46
327
Andries van Duinen
Enschede
2:37:59
2:29:26
328
Jörg Schäning
Lünen (GER)
2:39:01
2:28:20
329
Johan Faber
Enschede
2:39:10
2:31:09
330
Herbert ter Woerds
Tubantia clinics
2:40:03
2:36:49
331
Koos Mellens
Scharmer
2:40:58
2:30:49
332
Ronald Bax
Veluwe
2:41:13
2:29:06
333
Olaf Lohuis
Borne
2:41:24
2:32:03
334
Jan Leermakers
Eindhoven
2:42:02
2:30:13
335
Auke van Selling
Hattem
2:42:24
2:31:23
336
J.G. Kuiper
Loopgroep Kariboes
2:43:04
2:31:57
337
R. Hilberink
geesteren
2:44:40
2:32:51
338
Gerard Grootelaar Stud
Tubbergen
2:45:15
2:35:33
339
Jan Vermaas
Poortugaal
2:49:35
2:37:41
340
Gerrit-Jan Achterhuis
Hengelo Ov
2:54:29
2:42:24
341
Rob Vos
Neede
3:00:02
2:47:29
342
Herman Hoekman
Amsterdam
3:02:09
2:51:00
M.50, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ronny Agten
België
1:14:16
1:14:16
2
Jos Arends
Nederland
1:26:43
1:26:40
3
Tonnie Bruns
Nederland
1:28:43
1:27:44
4
Peter van Gils
Nederland
1:31:32
1:31:30
5
Ben Nijland
LAAC Twente
1:32:39
1:32:17
6
Paul Meekes
LVG
1:33:08
1:32:49
7
Christian Schoske
Skiclub Olpe
1:34:39
1:33:47
8
Hugo Stolker
Enschede
1:35:04
1:34:45
9
Gerard Boink
AV Haaksbergen
1:35:09
1:34:29
10
Jakob Renkema
Atletics Nijverdal
1:35:48
1:35:21
11
Henk-Jan Baltink
AV Haaksbergen
1:36:40
1:36:05
12
Gerritjan van Alst
Oldenzaal
1:38:17
1:37:59
13
René Lueks
Nijverdal
1:39:24
1:35:43
14
Willem Rodel
Nederland
1:40:01
1:39:22
15
Jos Dijkhuis
Nederland
1:40:02
1:37:53
16
Richard Eertman
Nederland
1:40:06
1:39:04
17
Sjoerd Boskma
Horror
1:40:10
1:39:58
18
Wim Rensink
AVA '70
1:41:07
1:40:37
19
Gert Groeneveld
Athlos
1:41:08
1:40:43
20
Andreas Schulz
Bergkamen (GER)
1:41:16
1:40:09
21
Jos Harleman
Cialfo
1:41:19
1:40:36
22
Peter Kasprowiak
TV Gronau
1:41:32
1:41:03
23
Dick Knoef
Haaksbergen
1:41:56
1:41:26
24
Fons Eysink
Nederland
1:42:55
1:39:16
25
Geurt Hendriksen Studi
Tubbergen
1:43:33
1:37:12
26
Hans te Rietmole
ASV
1:43:54
1:40:41
27
Erik OudeEngberink
Nederland
1:44:05
1:44:03
28
Ger Kolner
LAAC Twente
1:44:23
1:40:59
29
Gerard Borkus
Argo
1:44:33
1:41:05
30
Roelof Schoppers
Enschede
1:45:04
1:42:08
31
Platenkamp
Marathon Pim Mulier
1:45:11
1:44:25
32
Peter Hannink
Wierden
1:45:15
1:40:33
33
Jos Molthof
Borculo
1:45:23
1:41:30
34
Rene Vaneker
Nederland
1:45:27
1:45:14
35
William van Dijk
Tilburg Road Runners
1:45:28
1:42:14
36
Richard Sanders
Borne
1:45:28
1:44:00
37
Ben Graven
Nederland
1:45:29
1:44:34
38
Roelof Spiegelaar
Erica
1:45:57
1:40:50
39
Wim Gevers
Nederland
1:46:21
1:45:14
40
Rembert Schütte
Gronau (GER)
1:47:27
1:43:58
41
Henk ten Thije Boonkka
Hengevelde
1:47:27
1:43:03
42
Ben Detert Oude Weme
Deurningen
1:48:29
1:45:23
43
Henri Timmerhuis
SISU
1:48:59
1:48:38
44
Benno Ramerman
Borger
1:49:14
1:45:35
45
Alphons Weierink
Nederland
1:50:12
1:48:05
46
Lucien Perizonius
Hengelo Ov
1:50:14
1:44:07
47
Hans Werner Bukohl
Ahaus (GER)
1:50:16
1:44:29
48
Johny Rower
TION
1:50:26
1:44:01
49
Jos Groeneveld
Dionysos
1:50:31
1:46:51
50
Jos Kolner
Dionysos
1:50:45
1:46:54
51
Jan Bilterijst
TION
1:51:02
1:43:12
52
Henny Disselhorst
Heeten
1:51:03
1:46:05
53
Paul Hendriksen
Enschede
1:52:06
1:47:09
54
Jansen
Enschede
1:52:17
1:41:23
55
Harrie Nieters
Klazienaveen
1:52:23
1:47:20
56
Gerard Sander
LAAC Twente
1:52:48
1:52:14
57
Piet Egbers
Saint-Germain-en-Lay
1:52:52
1:48:42
58
Paul Bilman
Enschede
1:53:12
1:48:07
59
Bert Kremer
Borne
1:53:23
1:49:46
60
Herman Hofman
Holten
1:53:25
1:51:05
61
Paul Slot
Enschede
1:53:28
1:49:51
62
Peter Wissing
Braamt
1:53:32
1:48:23
63
Edgar Brun
Nesoddtangen (NOR)
1:53:38
1:50:23
64
Hans Brouwers
SISU
1:54:02
1:49:20
65
Laurens Nijland
Doetinchem
1:54:07
1:47:44
66
Rainer Schunck
Münster (GER)
1:54:33
1:48:14
67
Hans Dekker
Marathon Pim Mulier
1:54:36
1:52:27
68
John Bekke
Atletics Nijverdal
1:54:41
1:53:41
69
Bert van der Meer
Almelo
1:55:12
1:50:02
70
Jack Backus
Nederland
1:55:14
1:54:08
71
Jan Willem Hage
Running2000
1:55:24
1:54:39
72
Jos Groothuis
Hengevelde
1:55:36
1:52:28
73
Cor Kuiper
TION
1:55:38
1:49:12
74
Jan van Dijk
Nederland
1:55:38
1:54:33
75
Scholten
Enschede
1:55:53
1:46:15
76
Wim Paalman
Holten
1:56:01
1:51:53
77
Jan Poortman
Borger
1:56:27
1:52:18
78
Eugene Jakubowski
Doetinchem
1:56:44
1:51:10
79
Harry Hulman
Daventria
1:56:48
1:52:49
80
Roel Somsen
AVA '70
1:57:33
1:52:32
81
Martin Visser
Enschede
1:57:36
1:54:24
82
Bert van der Kooi
Startbaan
1:58:17
1:53:57
83
Arno Kruders
Hengelo Ov
1:58:41
1:55:38
84
Gerrit Boonk
Enschede
1:58:41
1:51:33
85
Hans ter Bruggen
Nederland
1:58:55
1:57:42
86
Jos van Eunen
Raalte
1:58:55
1:49:54
87
Ronald Waanders
TION
1:59:02
1:55:32
88
Frans Jannink
Haaksbergen
1:59:04
1:54:49
89
Bart de Bos
Terschelling Midslan
1:59:14
1:55:16
90
Menno van Duuren
Hengelo
1:59:26
1:47:45
91
Rob Oosterbaan
Almere
1:59:33
1:54:29
92
John Aveskamp
Denekamp
1:59:33
1:53:54
93
Michael Frosch
Muenster (GER)
1:59:49
1:55:09
94
Gert Puppels
Tubantia clinics
1:59:54
1:55:40
95
Arie Drogt
Spurt '88
2:00:00
1:47:39
96
Hendrik Jan Boere
Tubantia clinics
2:00:09
1:53:53
97
Martin Mulder
Enschede
2:00:28
1:55:14
98
Dietmar Schaaf
Gronau (GER)
2:00:31
1:54:53
99
Willy Geerlink
Enschede
2:00:56
1:52:22
100
Henk Groenhuis
Nijmegen
2:00:56
1:55:37
101
Bert van der Waal
Daventria
2:01:24
1:56:31
102
Budel
Bad Bentheim (GER)
2:01:28
1:48:50
103
Albert Grauwelman
Doetinchem
2:01:38
1:49:17
104
Jan Vrinte
Iphitos
2:01:51
1:56:27
105
Hubert Reimer Studio S
Tubbergen
2:02:30
1:54:49
106
Wim Jansen
Bathmen
2:02:37
1:56:57
107
Jan Bank
Enschede
2:02:41
1:54:09
108
Uwe Meyer
Münster (GER)
2:02:47
1:58:44
109
Tonnie Molenbroek
Borne
2:02:47
1:56:04
110
Joop Dijk
Enschede
2:03:16
1:58:44
111
Rob ter Ellen
Tubantia clinics
2:03:20
1:57:48
112
Harry Willems
Daventria
2:03:49
1:58:30
113
Eduard Mailopuw
Hengelo Ov
2:04:04
1:59:47
114
Alphons Polman
LAAC Twente
2:04:15
1:59:29
115
Jan Kamp
Hengelo Ov
2:04:26
1:56:09
116
Dieter Klümper
Gronau (GER)
2:04:46
1:56:32
117
Wout Klok
Tubantia clinics
2:04:46
1:58:06
118
Laurens Weeink
AV Haaksbergen
2:05:24
1:57:03
119
Wim Vos
Tubantia clinics
2:05:27
2:00:15
120
Ben Binnenmars
Atletics Nijverdal
2:05:28
1:58:59
121
Andre Kerver
Avanti-Wilskracht
2:06:01
1:53:56
122
Huub Janssen
Enschede
2:06:02
1:53:58
123
Rene Huitink
Enschede
2:06:07
2:00:40
124
Hermie Schulte
Denekamp
2:06:14
2:00:31
125
Ben Nijboer
SISU
2:06:42
2:01:41
126
Zeelen
Enschede
2:06:52
1:54:46
127
Heinz-Josef Hemling
Ahaus (GER)
2:07:02
2:01:11
128
Henry Engbers
Oldenzaal
2:07:10
2:03:30
129
Hans Meijer
Almelo
2:07:12
1:59:02
130
Jan Kroeze
Oldenzaal
2:07:15
1:59:08
131
Paul Olde Monnikhof
Oldenzaal
2:07:33
2:02:11
132
Antonius Möllers
Ahaus (GER)
2:07:49
2:00:26
133
Rob van der Ster
Apeldoorn
2:08:27
2:02:16
134
Pieter Filius
Algemene Bathmense S
2:08:35
2:02:55
135
Eltjo Ekamper
Algemene Bathmense S
2:08:37
2:02:56
136
Henny Taken
Deurningen
2:08:39
2:01:54
137
Jan Albert Kuiper
Nederland
2:08:40
2:07:22
138
René Poessé
Delden
2:08:51
1:58:16
139
Wim Bos
Enschede
2:08:58
1:59:46
140
Ben aan den Boom
Nijmegen
2:09:00
2:00:57
141
Herman Vredegoor
Iphitos
2:09:05
2:05:00
142
Titus Olthof
Tubantia clinics
2:09:06
1:59:56
143
Heinz Gawinski
Ibbenbüren (GER)
2:09:11
1:58:00
144
Herman Alink
Enschede
2:09:12
1:57:00
145
Jos Hogeman
Heino
2:09:25
2:02:37
146
Frits Daatselaar
Tubantia clinics
2:09:27
2:02:20
147
Wim Klein Poelhuis
Buurse
2:09:30
2:02:19
148
Harrie Platenkamp
Langeveen
2:09:37
1:58:47
149
Tjerk Tuinstra
SISU
2:09:57
2:04:00
150
Burkhard Kleibomer
Bad Bentheim (GER)
2:10:05
1:59:01
151
Tonnie Kortink
Denekamp
2:10:08
2:02:04
152
Robert Kruese
Tubantia clinics
2:10:09
2:01:55
153
Gierveld
Enschede
2:10:16
1:58:08
154
Fred Muurman
Scheemda
2:10:46
2:00:52
155
Henk van Dijk
Vroomshoop
2:10:55
2:07:06
156
Cees van Kreij
Groenlo
2:10:58
2:06:33
157
Jan van der Steege
Enschede
2:11:35
2:02:37
158
Marty Overgoor
Tubantia clinics
2:12:15
2:06:30
159
Jan Bouman
AV Haaksbergen
2:12:30
2:03:23
160
Leo Hofste
Oldenzaal
2:13:27
2:07:40
161
Josef Lechtenberg
Velen (GER)
2:13:31
2:04:23
162
Mink Baas
Winterswijk
2:13:37
2:05:27
163
Raymond van Stein Call
Hengelo Ov
2:14:05
2:04:55
164
Theo Ruiter
Tubantia clinics
2:14:20
2:06:34
165
Ben Scholten
Oldenzaal
2:14:27
2:09:30
166
Dietmar Hess
Bünde (GER)
2:14:42
2:03:30
167
Hans Brons
Haaksbergen
2:14:50
2:08:49
168
Wim Loman
Enschede
2:15:09
2:06:35
169
Harry Wielinga
Avanti-Wilskracht
2:15:14
2:03:55
170
Alfred Driessen
Daventria
2:15:40
2:08:12
171
Gerrit Grimberg
Hengelo Ov
2:15:48
2:04:51
172
Henk Fransen
Wijk bij Duurstede
2:16:01
2:05:47
173
Andre Hertsenberg
Enschede
2:16:12
2:07:48
174
Wim de Jong
Archeus
2:16:17
2:11:28
175
Hans Kers
Tubantia clinics
2:16:19
2:07:06
176
Harry Horstman
Nederland
2:16:20
2:09:43
177
Gerrit Jacobs
Almelo
2:16:26
2:08:37
178
Johan Martinus
Almelo
2:17:09
2:06:04
179
Benny Klieverik
Hengelo Ov
2:17:20
2:09:12
180
Martin Kijl
Enschede
2:17:37
2:07:25
181
Edward Bakker
Loopgroep RUN&FUN Tw
2:17:55
2:09:34
182
Lambert Timmers
Duiven
2:18:18
2:08:23
183
Ed Liefting
Enschede
2:18:47
2:12:57
184
Fred Meijer
Fluitenberg
2:20:27
2:10:34
185
Mangold
Osnabruck (GER)
2:20:40
2:12:37
186
Maas Folsche
Ede Gld
2:21:05
2:11:21
187
Pieter Koevoets
Langbroek
2:21:40
2:11:12
188
Henny Steenbeeke
Tubantia clinics
2:21:45
2:12:56
189
Jan Kees Schakel
Dutch Runners Gold
2:21:45
2:13:05
190
Bernard Wennink
Hengelo Ov
2:21:56
2:09:21
191
Bert Koster
SISU
2:22:22
2:15:07
192
Willem johannes Drees
Nijverdal
2:22:25
2:12:49
193
Otger Hullegie
Enschede
2:22:27
2:22:27
194
Henk Lentfert
Avanti-Wilskracht
2:22:28
2:11:10
195
Leo Vreeswijk
Borne
2:22:28
2:13:44
196
Berthold Harking
Ahaus-Alstätte (GER)
2:22:45
2:14:47
197
Richard Courant
Winterswijk
2:22:54
2:14:04
198
Paul Linger
Dutch Runners Gold
2:23:16
2:14:56
199
Henk Baakhuis Studio S
Tubbergen
2:23:44
2:14:03
200
Bert van der Heide
Enschede
2:23:55
2:12:26
201
Jan ter Haar
Tubantia clinics
2:24:27
2:13:50
202
Toon de Vries
Groningen Atletiek
2:25:36
2:17:47
203
Wim Geessink
Winterswijk
2:26:02
2:17:15
204
Coos Diepenbroek
Lent
2:26:04
2:16:40
205
Hans von Piekartz
Beerzerveld
2:26:22
2:15:41
206
Jos Smits
Roosendaal
2:26:29
2:15:37
207
Heinrich Lvetkenhorst
Vreden (GER)
2:26:45
2:15:23
208
Hans Pasman
Hengevelde
2:27:07
2:18:09
209
Gert Boer
Almelo
2:27:15
2:16:06
210
Rein van Londen
Tubantia clinics
2:28:22
2:19:06
211
Hans Kamphuis
Enschede
2:28:24
2:19:09
212
Michael Erkner
Bocholt (GER)
2:28:33
2:16:36
213
Martin Honsel
Rhede (GER)
2:28:33
2:16:36
214
Erik Bijlsma
Diepenheim
2:28:35
2:21:07
215
J. Paauwe
Enschede
2:29:52
2:18:28
216
Louis Oosterik
Tubantia clinics
2:30:04
2:19:16
217
Maarten Hermanussen
Sportfit Waanders
2:31:03
2:21:33
218
Theo Huistede
Ambt Delden
2:31:35
2:22:40
219
Jan Boonk
Enschede
2:31:36
2:24:27
220
Jan van Marle
LAAC Twente
2:31:39
2:23:13
221
Pieter Hattu
Venlo
2:32:26
2:25:08
222
Toon Janssen
LAAC Twente
2:33:30
2:20:54
223
Braakhuis
Dionysos
2:33:55
2:25:02
224
Siegfried Haneman
Marathon Ibbenburen
2:34:43
2:23:28
225
Martin Tiggeloven
Winterswijk
2:36:45
2:27:58
226
Hugo Schouwink
Rekreatie Sport Twen
2:37:58
2:26:17
227
Jan Folkers
Dutch Runners Gold
2:38:13
2:29:41
228
Gerold Wanninga
Schuttorf
2:41:13
2:29:05
229
André Klein Gunnewiek
Tubantia clinics
2:41:24
2:30:13
230
Eddie Bruins
Tubantia clinics
2:41:39
2:32:06
231
Ton Brand
Enschede
2:42:09
2:32:51
232
Gerald Grashof
Olst
2:43:30
2:32:08
233
Jan Bakker
Enschede
2:44:33
2:33:45
234
CJ Smeenk
Enschede
2:45:04
2:33:34
235
Jochen Bösel
Schwerte (GER)
2:45:40
2:33:06
236
Joep Sillen
Groningen
2:46:28
2:36:58
237
Pieter ten Voorde
Loopgroep RUN&FUN Tw
2:46:32
2:35:44
238
Karsten Paarmann
Lünen (GER)
2:49:01
2:39:01
239
Rico van Leeuwen
Veluwe
2:49:51
2:37:09
240
Wim Travaille
Hengelo Ov
2:50:43
2:43:23
241
Henk Telgenkamp
LAAC Twente
2:52:01
2:39:29
242
Martin Kok
Enschede
2:54:54
2:43:13
M.55, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Johan Luttenberg
Kranenburg (GER)
1:26:25
1:26:18
2
Jan Kuiper
1:28:41
1:28:37
3
Wim Elshout
avVN
1:29:31
1:29:11
4
Paul Vos
Triathlon
1:29:40
1:29:40
5
Gerard Gerritsen
Daventria
1:34:38
1:34:28
6
Hans Poell
Loopgroep PK
1:35:53
1:35:25
7
Alfred Atta
LAAC Twente
1:36:38
1:30:00
8
Smit
Denekamp
1:39:44
1:36:36
9
Harry Aalderink
Ambt Delden
1:40:29
1:30:11
10
Pawel Stadnik
Oldenzaal
1:40:35
1:39:22
11
Wim Brok
AV Rijssen
1:40:48
1:40:17
12
Henk Berends
Borne
1:42:31
1:39:21
13
Jan Stroet
Tubantia clinics
1:42:51
1:41:30
14
Foppe de Lange
SISU
1:44:46
1:40:46
15
Henk Nimeijer
Koekange
1:46:45
1:46:21
16
Dietrich Baumann
Wilsum (GER)
1:47:27
1:43:41
17
Martin ten Voorde
AV Haaksbergen
1:48:00
1:47:18
18
Gerard Beernink
De Spartaan
1:48:17
1:44:22
19
H e Nusselder
Doetinchem
1:48:39
1:45:09
20
Frans Wilbers
Nederland
1:48:41
1:47:47
21
Jan Meijer
Haaksbergen
1:49:49
1:45:16
22
Cor Terhurne
AV Haaksbergen
1:49:52
1:43:55
23
Hans-Werner Haarkötter
Spelle (GER)
1:50:33
1:47:13
24
Herbert Alberink
Loopgroep De Lutte
1:51:42
1:46:34
25
Jaap van den Bosch
Enschede
1:52:12
1:47:34
26
BGM Bult
Enschede
1:52:54
1:50:01
27
Paul Sijtsma
Nederland
1:52:57
1:50:18
28
Karel Bokkers
Nederland
1:52:59
1:50:20
29
Cees Pastoor
Maarssen
1:53:23
1:48:27
30
Jan van Kleef
Lycurgus
1:53:29
1:49:44
31
Frans Menger
Avanti-Wilskracht
1:53:54
1:46:56
32
Bernd Deistler
Altenberge (GER)
1:54:29
1:49:27
33
Louis Boermans
Oldenzaal
1:55:00
1:52:08
34
Reiner Dr. Wand
Geisleden (GER)
1:55:11
1:55:00
35
Wim van de Veen
Pijnenburg
1:55:18
1:49:59
36
Ronald Doop
LAAC Twente
1:55:25
1:52:22
37
Günter Poggemann
Gronau (GER)
1:56:37
1:53:02
38
Henk Nijhuis
Tubantia clinics
1:57:01
1:52:35
39
Gerard Oude Lansink
Oldenzaal
1:58:36
1:57:16
40
Herman Aalbers
Haaksbergen
1:58:54
1:52:56
41
Ben Wesselink
Deventer
1:59:00
1:54:04
42
Henk van den Hengel
Enschede
1:59:32
1:52:05
43
Ben Haarhuis
avVN
1:59:59
1:52:47
44
André Mulder
Deurningen
2:00:55
1:56:12
45
Paul Werter
Loopgroep RUN&FUN Tw
2:01:00
1:55:46
46
Christiaan Elferink
Enschede
2:01:13
1:54:10
47
Bert Siemerink
LAAC Twente
2:01:18
1:53:26
48
Jaap Schuurmans
Klazienaveen
2:01:19
1:56:11
49
Ben Sibon
Tubantia clinics
2:01:27
1:56:37
50
Wim Krooshof
De Gemzen
2:01:33
1:54:20
51
Harm Boerma
BAV
2:02:09
1:54:34
52
Wim Groot Landeweer
Tubantia clinics
2:02:18
1:57:02
53
Jan Hollak
Heino
2:03:30
1:57:29
54
Werner Krause
Ahaus (GER)
2:03:31
1:57:40
55
Johnny Hanstede
Hengelo Ov
2:04:01
1:58:35
56
Albert Teekens
De Sperwers
2:05:09
1:57:35
57
Jitze Weber
Haaksbergen
2:05:29
1:57:41
58
Jan Kwakkel
Almelo
2:06:21
2:01:05
59
Wim Veurink
Tubantia clinics
2:06:28
2:01:07
60
Toon Tankink
AV Haaksbergen
2:06:40
2:00:54
61
Tonnie Ankone
Nederland
2:07:12
2:05:59
62
Frans Remmers
Argo
2:07:14
1:59:30
63
Joop Kuiper
Almelo
2:07:31
1:59:46
64
Henk Schuurman
Lemele
2:08:04
2:01:09
65
Han Wildevuur
Aquilo
2:08:06
2:03:34
66
Alfred gaasbeek
Climax
2:08:15
1:56:32
67
Ton Scheuten
LAAC Twente
2:08:17
2:00:22
68
Hans Voortman
Borculo
2:08:22
1:59:01
69
John Steffens
Avanti-Wilskracht
2:08:36
1:59:59
70
D.E. Granada
Markelo
2:08:43
1:57:03
71
Egelwisse
Bocholt (GER)
2:08:49
1:58:02
72
Coen Doeser
TION
2:09:06
1:59:54
73
Karel Westerman
Lichtenvoorde
2:09:13
1:59:49
74
Kees Klok
Hengelo Ov
2:09:43
2:03:18
75
Adrie Rijk
Heeten
2:09:52
1:58:59
76
Hans Elbeshausen
Nordhorn (GER)
2:10:01
2:02:44
77
De heer Wessels
TION
2:10:44
2:01:36
78
Harm Medema
Oldenzaal
2:10:50
2:03:44
79
Van Hest
Antilope
2:10:53
2:00:33
80
Paulus Budel
enschede
2:11:04
1:58:26
81
Alex Vat
Marathon Pim Mulier
2:11:14
2:04:05
82
Johan Douwenga
Enschede
2:11:24
2:02:10
83
Marcel ter Ellen
Tubantia clinics
2:11:55
2:07:25
84
Inus Westhoff
Neede
2:11:58
2:01:59
85
Dick van den Beld
Haarlo
2:12:04
2:06:09
86
Jan Kloppenburg
Avanti-Wilskracht
2:12:18
2:06:33
87
Harry Post
Hengelo Ov
2:12:21
2:04:21
88
Laurens Geerts
Hengelo Ov
2:12:30
2:07:00
89
Leo Gollenbeek
Tubantia clinics
2:12:54
2:04:38
90
Herman Nijholt
Prins Hendrik
2:12:58
2:08:23
91
Leo Koenders
TION
2:13:17
2:05:58
92
Harry ter Braack
Haaksbergen
2:13:20
2:05:20
93
Peter Hidma
Daventria
2:13:37
2:08:45
94
Bertus Otten
Kampen
2:13:49
2:09:15
95
Jan Braam
Borculo
2:13:50
2:07:53
96
Hans Klos
avVN
2:14:02
2:06:57
97
Wim Nabuurs
Enschede
2:14:24
2:04:58
98
Martin Onland
Haaksbergen
2:14:58
2:10:16
99
Bert Heideman
Oldenzaal
2:15:03
2:09:47
100
Raf Lintsen
Haaksbergen
2:15:16
2:08:20
101
Jos Damhuis
Borne
2:15:31
2:03:46
102
Johan Krake
Wierden
2:15:41
2:06:05
103
Rob van Zoelen
AV Holten
2:16:18
2:11:01
104
Fred van Driel
avVN
2:16:25
2:10:56
105
FTM Liebrand
Haaksbergen
2:17:08
2:06:22
106
Bennie Geissler
Avanti-Wilskracht
2:17:13
2:05:54
107
Krukkert
Almelo
2:17:20
2:08:36
108
John van den Graven
Enschede
2:17:57
2:09:20
109
Willem Verdaasdonk
Raalte
2:18:16
2:11:27
110
Peter Mulder
Tubantia clinics
2:18:23
2:07:43
111
Herman Koetsier
Hengelo Gld
2:18:32
2:09:08
112
Ko Stoker
Goor
2:19:55
2:10:58
113
Jan Koenderink
LAAC Twente
2:19:57
2:14:52
114
Siepker Gerhard
Duitsland
2:20:21
2:12:28
115
Jos Brandhoff
Marathon Pim Mulier
2:21:02
2:13:54
116
Hans Holle
Iphitos
2:21:22
2:09:31
117
Hans Jager
Utrecht
2:21:53
2:12:24
118
Jan Sotthewes
Enschede
2:22:07
2:15:54
119
Dick van der Vecht
Deventer
2:22:50
2:15:38
120
Reggy Keizer
LAAC Twente
2:22:57
2:10:33
121
Jan Klumper
Halle
2:23:52
2:14:14
122
Edwin Konings
Winterswijk
2:24:18
2:15:30
123
Henk Eefsting
AV Haaksbergen
2:24:23
2:12:43
124
George Mantiri
Tubantia clinics
2:25:39
2:15:02
125
Gerrit Ruiter
LAAC Twente
2:25:41
2:13:14
126
Henk Hofstede
Hengelo Ov
2:25:42
2:16:15
127
Jos de Haas
Eindhoven
2:26:32
2:14:43
128
Arie Fleerkate
Linschoten
2:27:03
2:19:16
129
Hans Paape
Zwolle
2:27:05
2:16:49
130
Bert Sanders
Delden
2:27:35
2:18:34
131
Ooldrik Modderman
Groningen Atletiek
2:28:41
2:20:50
132
Nico Gosselt
Borne
2:28:49
2:17:50
133
Ben Schrijver
Lemelerveld
2:29:04
2:19:47
134
Jack Hammink
Almelo
2:31:59
2:20:48
135
Gerrit Peters
Enschede
2:33:11
2:22:15
136
Arie Bijl
TION
2:33:15
2:26:12
137
Jan Nelissen
Hengelo Ov
2:33:30
2:20:53
138
Eckhard Stücke
Lage (GER)
2:33:37
2:23:06
139
Gerard Kamp
Marathon Pim Mulier
2:33:49
2:24:30
140
Henk Stuurman
Dutch Runners Basic
2:35:51
2:25:01
141
Hans van Kouwen
Leeuwarden
2:36:00
2:24:18
142
Jelle Bakker
Enschede
2:44:15
2:32:41
143
Ed van Haren
Almelo
2:44:30
2:32:31
144
Klaas Ketelaar
Dutch Runners Basic
2:47:48
2:35:22
145
Peter van der Pluijm
Hengelo Ov
2:54:22
2:41:56
M.60, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henk Schaap
Haarlemmermeer
1:28:32
1:28:31
2
Drikus Haalboom
avVN
1:29:52
1:29:46
3
Dick Scholing
Nederland
1:31:28
1:31:28
4
Gerard Wieten
Provincie Overijssel
1:35:55
1:27:49
5
Willem de Looy
Tubantia clinics
1:36:43
1:36:35
6
Eddy van Essen
LAAC Twente
1:37:34
1:37:28
7
Albert Horsman
Atletics Nijverdal
1:37:46
1:37:00
8
Georg Lazowski
SuS Oberaden
1:39:04
1:39:02
9
Ton Overeem
avVN
1:39:33
1:39:31
10
Paul Boer
Tubantia clinics
1:41:47
1:41:00
11
Herman ten Broeke
Iphitos
1:42:07
1:41:29
12
Ben van der Heide
Argo
1:42:07
1:42:07
13
Willem Schoterman
Loopgroep PK
1:42:35
1:41:39
14
Frits Malcorps
Nederland
1:43:09
1:38:25
15
Roel Vinke
Provincie Overijssel
1:43:19
1:39:06
16
evert ter mors
TION
1:46:17
1:44:11
17
Evert van Kooij
Nederland
1:46:23
1:45:36
18
Albert van der Scheer
Schoonebeek
1:48:26
1:43:22
19
Adrian Wadham
ATC '75
1:48:55
1:43:58
20
Sjaak Swarthof
Nederland
1:50:53
1:49:57
21
Hans-Peter Schwarz
SuS Oberaden
1:52:33
1:49:16
22
Frits van der Hartt
TION
1:55:39
1:50:26
23
Rinus Jansink
Loopgroep PK
1:55:43
1:51:30
24
Peter Tommassen
Provincie Overijssel
1:55:55
1:48:40
25
Juud de Lange
LAAC Twente
1:56:16
1:53:14
26
Joost Hammingh
ATC '75
1:56:33
1:50:32
27
onne hartsma
enschede
1:56:37
1:55:21
28
Henry Otter
Oldenzaal
1:56:41
1:52:09
29
Mario Cannas
Enschede
1:57:09
1:52:28
30
Jaap Hos
Hengelo Ov
1:57:20
1:51:11
31
Harry Dessens
LAAC Twente
1:57:52
1:52:49
32
Dieter Schenzer
LC Deiringsen
1:59:02
1:57:51
33
Erik Godeke
Provincie Overijssel
1:59:06
1:51:48
34
Hans Braam
Enschede
2:00:04
1:55:40
35
Henk Beverdam
Tubantia clinics
2:00:39
1:55:25
36
Gerard Harleman
Daventria
2:01:24
1:56:19
37
Hans Nijhuis
Tubantia clinics
2:02:18
1:57:46
38
Anton Verbeek
Almelo
2:02:30
1:56:22
39
Matthieu Raeven
Hengelo
2:02:40
1:51:09
40
Ton van Maarseveen
Zeewolde
2:02:46
1:51:12
41
Henk Kok
Tubantia clinics
2:03:44
1:57:59
42
Jan Meuleman
Haaksbergen
2:03:44
1:57:04
43
Sellam Affia
TION
2:03:55
1:56:34
44
Fons Tiehatten
Avanti-Wilskracht
2:03:57
2:00:20
45
Johan Rademaker
Denekamp
2:04:24
1:59:01
46
Wim Boerrigter
Nederland
2:04:37
1:57:25
47
Bennie Rouweler
Enter
2:04:48
1:58:58
48
Leo van het Bolscher
Beckum
2:04:50
2:00:22
49
Herman Reimerink
Provincie Overijssel
2:05:14
1:57:57
50
Theo Gomis
TION
2:05:22
1:57:02
51
Jos Smith
De Keien
2:05:30
1:59:40
52
Tonny Mensink
AAA
2:05:42
2:03:53
53
Wim van Dijk
Pijnenburg
2:05:51
2:00:38
54
Herman Fokkink
Tubantia clinics
2:06:03
1:59:39
55
Cees Buijs
Provincie Overijssel
2:06:11
1:58:52
56
Firmino Porcu
Enschede
2:06:21
1:59:31
57
Jacques de Vries
Doorwerth
2:06:25
2:01:03
58
Ben Weiden
Tubantia clinics
2:06:31
2:03:20
59
Bart Peeters
LAAC Twente
2:07:20
1:59:41
60
Bart de Rode
Vriezenveen
2:07:35
1:58:42
61
Reinder van Zanten
Nijverdal
2:07:48
2:04:46
62
Bennie Bouwman
Tubantia clinics
2:08:28
2:01:41
63
Martin Steenberg
Avanti-Wilskracht
2:08:31
1:59:29
64
Frits Minnebo
Loopgroep Hoorn
2:08:35
2:03:06
65
Jan Feenstra
Hengelo Ov
2:08:50
2:02:45
66
Theo Ellenbroek
SMK Adviseurs
2:08:52
1:58:16
67
Jan Smit
Enschede
2:08:57
2:02:01
68
Kees Teekman
Enschede
2:09:06
2:02:53
69
Jan Wuite
Goor
2:09:36
1:59:56
70
Herman Voogsgeerd
Haaksbergen
2:11:32
2:03:28
71
Bertus van Beek
Enschede
2:11:47
2:02:54
72
A de Jong
Hengelo
2:11:54
2:04:29
73
Cees Terlouw
TION
2:12:23
2:07:38
74
Sjoerd Flapper
Haaksbergen
2:12:35
2:05:30
75
Gijs Le Poole
's-Gravenhage
2:12:52
2:05:30
76
Gerrit Vinke
Hengelo Ov
2:12:58
2:07:28
77
Bennie ten Berge
Tubantia clinics
2:13:13
2:06:05
78
Martie Meester
TION
2:13:17
2:05:57
79
Jan Olsman
LAAC Twente
2:13:34
2:08:56
80
Wim Sander
Hengevelde
2:13:42
2:04:49
81
Henk Paulisse
Enschede
2:14:15
2:06:45
82
Ben Peereboom
SISU
2:14:26
2:06:22
83
Henk Damink
Tubantia clinics
2:14:34
2:05:35
84
Luco Post
Eibergen
2:14:44
2:04:37
85
Tonnie Mulder
LAAC Twente
2:15:20
2:09:52
86
George Copray
Argo
2:16:01
2:07:57
87
Gerard Nijhof
Enschede
2:16:03
2:08:30
88
Ton Bertens
Tubantia clinics
2:17:34
2:07:07
89
Wolf-Dieter Daniel
Bramsche (GER)
2:18:41
2:11:24
90
Tonny Nijhuis
TION
2:19:01
2:15:19
91
Gerard Boeren
Pijnenburg
2:19:15
2:13:50
92
Ton Altink
Apeldoorn
2:19:19
2:07:26
93
Ton Goeman
Houten
2:19:24
2:07:08
94
Jan van Alstede
Haaksbergen
2:20:30
2:15:58
95
Demiray Bekir
Apeldoorn
2:20:37
2:08:43
96
Nico Zandbergen
Daventria
2:20:44
2:11:22
97
Henk Borgerink
Enter
2:20:54
2:10:37
98
Antonio Sanchez Martin
TION
2:21:31
2:14:11
99
Ton van Nieuwenhuijzen
Tubantia clinics
2:22:16
2:14:49
100
Joop Oosterlaken
Enschede
2:23:01
2:13:44
101
Zeijlstra
Enschede
2:23:10
2:11:00
102
Geert Euverman
Westerhaar-Vriezenv
2:23:54
2:13:39
103
Ben Wargers
Boekelo
2:24:12
2:11:54
104
Leo Benjert
Vlaardingen
2:24:20
2:13:46
105
Leo Oosthuizen
Dutch Runners Gold
2:24:46
2:13:53
106
Ben Engbersen
Tubantia clinics
2:24:48
2:14:13
107
Jan Haas
Goor
2:27:41
2:17:25
108
Hans ter Beek
Rheden
2:28:28
2:17:53
109
Bernard Dekker
Vollenhove
2:29:03
2:20:22
110
Piet Beuker
Enschede
2:29:03
2:19:06
111
Arend Oosterveen
Enschede
2:31:02
2:18:21
112
Hans Schepers
ASV
2:31:07
2:18:51
113
Jürgen Diekmann
FC Schüttorf 09
2:33:17
2:22:52
114
Ferdie de Boer
Avanti-Wilskracht
2:34:20
2:25:07
115
Jan Te luggenhorst
ASV
2:34:31
2:24:23
116
Ko Lorist
Groenlo
2:35:18
2:28:47
117
Ton Hendriksen
Amersfoort
2:36:37
2:25:41
118
J Bijvank
Enschede
2:39:20
2:27:14
119
Henk Bouwhuis
Hengelo Ov
2:39:20
2:30:01
120
Simon Van der marel
Dutch Runners Gold
2:43:00
2:33:13
121
Henk w Ribbink
Hoek van Holland
2:45:32
2:36:00
122
P. Schukkink
Enschede
2:46:35
2:37:30
123
Andries Woudstra
Tubantia clinics
2:50:55
2:40:04
124
Cees van de Graaf
Enschede
2:52:25
2:39:55
V.SEN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Naomy Jepkosgei
Schinnen
1:18:21
1:18:21
2
Emily Chemutai
Schinnen
1:18:24
1:18:24
3
Sharon Tavenga
Zimbabwe
1:21:52
1:21:51
4
Antien van der Vegt
HAC '63
1:30:41
1:30:16
5
Marlin Nijhof
Marathon Pim Mulier
1:31:25
1:31:20
6
Linda Schuecker
AYDM-Team
1:32:49
1:32:30
7
Mariska Dute
Loopgroep PK
1:37:47
1:34:27
8
Carolin Höher
Enschede
1:42:58
1:38:38
9
Esther Exterkate
Hengevelde
1:44:10
1:41:21
10
Emma van Kampen
Daventria
1:45:33
1:41:33
11
Karin Wantia-te Vaarwe
ASV
1:46:19
1:45:25
12
Marijke Oldenhof
Marathon Pim Mulier
1:49:16
1:48:26
13
Lindsey te Brake
Nijmegen
1:50:07
1:46:45
14
Judith Westhuis
Eibergen
1:50:25
1:45:04
15
Laura Drewes
Lettele
1:52:52
1:49:27
16
Lesley Smit
Enschede
1:53:28
1:49:05
17
Kim Backstrom
Nederland
1:54:17
1:52:59
18
Sarah Beier
Jüchen (GER)
1:54:43
1:49:22
19
Katrin Wilkes
Münster (GER)
1:55:45
1:50:32
20
Suzanne Heijmans
Arnhem
1:58:30
1:54:42
21
Harijati Rademaker
Enschede
1:58:35
1:53:21
22
Henny Boonstra
Hengelo Ov
2:00:04
1:53:00
23
Evelien Engbers
Enschede
2:01:18
1:55:51
24
Marije Bekke
Utrecht
2:01:30
1:54:51
25
Nienke Hövels
Hergiswil (SUI)
2:02:05
1:56:04
26
Murel Klijnstra
Nederland
2:02:17
2:01:07
27
Katrien Wessel
Nederland
2:03:20
1:57:50
28
Linda Schulenburg
Nijverdal
2:03:37
2:00:36
29
Jorien Altena
Dutch Runners Gold
2:03:42
1:58:41
30
Fleur de Vries
's-Gravenhage
2:04:16
1:58:21
31
Nathali Keijzer
TION
2:05:24
1:57:03
32
Wies Harmsen
Amsterdam
2:05:46
1:58:04
33
Chantal Berends
Almelo
2:06:19
1:58:34
34
Dagmar Jonkman
Utrecht
2:06:41
1:59:36
35
Anne-Marie Heimerink
Tubantia clinics
2:06:53
2:01:22
36
Janneke Klavers
Almelo
2:07:17
2:00:03
37
Helen Smit- van der Gi
Enschede
2:07:19
2:02:52
38
Els van Maanen
Arnhem
2:07:59
1:58:42
39
Vera Tuchter
Haaksbergen
2:08:41
2:00:10
40
Geertje de Schiffart
Deventer
2:08:44
2:03:26
41
Susan Vonk
Enschede
2:09:07
2:03:04
42
Nella van Gemert
Amsterdam
2:09:19
2:03:59
43
Alexandra Hieck
Olfen (GER)
2:09:42
2:02:49
44
Judith Kruese
Hengelo Ov
2:10:09
2:01:54
45
Chantal Geerdink-Krake
Haaksbergen
2:10:15
2:03:05
46
Martina Dufils
Münster (GER)
2:10:47
2:00:09
47
Esther Lammers
Holten
2:10:52
2:01:44
48
Marion Groen
Veluwe
2:11:13
2:02:49
49
Lisette Kwakkel
Rhenen
2:11:15
2:06:05
50
Yvonne Kosters
De Kieviten
2:12:07
2:00:14
51
Sophie aan de Stegge
Saasveld
2:12:27
2:03:24
52
Stefanie Hess
Bünde (GER)
2:12:35
2:01:22
53
Pamela García González
Leeuwarden
2:12:36
2:04:00
54
Marjolein Willemsen
Nijmegen Atletiek
2:12:39
2:03:46
55
Lisette Mekenkamp
Borne
2:13:19
2:04:13
56
Sylvia Berfelo
Utrecht
2:13:22
2:01:44
57
Marleen de Jong
Denekamp
2:13:46
2:10:40
58
Jody Hofstede-Elzinga
Erica
2:13:59
2:05:23
59
Inge van den Berg
Groningen
2:14:22
2:06:09
60
Hanneke Mulderije
Enschede
2:14:54
2:04:31
61
Antje Finnenkötter
Hohenholte (GER)
2:16:46
2:04:19
62
Jorieke Boomkamp
Albergen
2:16:46
2:07:42
63
Sandra van Diemen
Leeuwarden
2:16:51
2:09:14
64
Marjolein Bax
Enschede
2:17:11
2:05:38
65
Marlin Boomkamp
Groningen
2:17:45
2:08:40
66
Marielle Beckers
Amsterdam
2:17:54
2:12:06
67
Petra Ter Braack
Hengelo Ov
2:17:54
2:09:10
68
Fenna van der Meulen
Groningen
2:18:26
2:10:15
69
Jolieke van der Rest
Amersfoort
2:18:38
2:11:02
70
Jessy Quéret
Almelo
2:18:46
2:08:28
71
Marieke Kranenberg
Goor
2:18:49
2:08:32
72
Lineke Eyssen
Groningen
2:19:09
2:06:59
73
Rianne Woltering
Nederland
2:19:10
2:17:46
74
Daphne de Klerk
Marathon Pim Mulier
2:19:18
2:10:01
75
Sandra Bulthuis
Enschede
2:19:27
2:07:26
76
Kristin Wilkes
Osnabrück (GER)
2:20:09
2:14:37
77
Iris Boonk
Enschede
2:20:18
2:11:28
78
Dianne Dijkstra
Sleen
2:20:23
2:09:59
79
Irene Vlutters
LAAC Twente
2:20:59
2:12:01
80
Kirsten Knol
Tubantia clinics
2:20:59
2:15:22
81
Lizzy Folsche
Ede Gld
2:21:06
2:11:21
82
Amy van Wynsberghe
Enschede
2:21:24
2:09:56
83
Danielle Foekens
Enschede
2:21:37
2:10:05
84
Pip Vloothuis
S&B ROC van Twente
2:21:48
2:15:30
85
Agnes Haveman
Enschede
2:21:58
2:12:44
86
Marieke Gerdes
Nederland
2:22:10
2:17:47
87
Marjanka Groen
Tubantia clinics
2:22:53
2:13:40
88
Sanne Rietberg
Enschede
2:23:04
2:10:22
89
Monique Lentelink
Nijverdal
2:23:17
2:20:15
90
Nienke Klumper
Halle
2:23:51
2:14:14
91
Carlijn van Dijk
Enschede
2:23:52
2:11:44
92
Eva Wentink
Enschede
2:23:53
2:14:35
93
Hilal Maassen
Druten
2:24:08
2:16:01
94
Lynn Johnsen
Stavern (NOR)
2:24:25
2:19:34
95
Kim Hanselman
Eibergen
2:25:00
2:14:29
96
Iris van Heesch
Enschede
2:25:55
2:16:24
97
Dian Agustini
Arnhem
2:25:57
2:16:33
98
Karlien Alink
Zutphen
2:26:23
2:15:25
99
Nathalie van Erkelens
Losser
2:26:46
2:14:19
100
Manon Emaus
Tubantia clinics
2:26:56
2:16:25
101
Martine Wijlens
Tubantia clinics
2:27:27
2:17:39
102
Wanda ten Asbroek
Haaksbergen
2:27:43
2:15:12
103
Yvonne Schmied
Coesfeld (GER)
2:28:02
2:16:16
104
Larna Bijlsma
Diepenheim
2:28:34
2:21:06
105
Evelien Bunnik
Leiden
2:28:57
2:20:28
106
Daisy Meekes
Tubantia clinics
2:29:03
2:29:03
107
Michelle Huismann
S&B ROC van Twente
2:29:39
2:23:21
108
Laura Walburg
Amsterdam
2:29:54
2:17:36
109
Marike Barendse
Amsterdam
2:30:25
2:18:05
110
Ieva Purina
Delden
2:32:02
2:19:31
111
Vanessa Stanzel
Münster (GER)
2:32:21
2:19:54
112
Kim Kroeze
De Lutte
2:32:27
2:22:24
113
Miriam Kimkes
Amsterdam
2:33:34
2:25:59
114
Annemiek Geerdink
Almelo
2:34:43
2:29:52
115
Wilma Wessels-Baas
Almelo
2:35:19
2:22:46
116
Sandra Pool
Oldenzaal
2:35:57
2:27:00
117
Anke Pots
Utrecht
2:36:19
2:23:42
118
Kiky Hellegers
Oldenzaal
2:36:44
2:24:52
119
Ine Mengerink-Eising
Hengelo Ov
2:40:27
2:27:54
120
Dorien Erkelens
Groningen
2:41:00
2:28:50
121
Manon te Vaarwerk
Tubantia clinics
2:43:35
2:31:08
122
Miriam Scholten
Tubantia clinics
2:46:10
2:33:42
123
Janetta Wolthekker
Nietap
2:52:53
2:41:29
124
Arianne van Dam
Nederland
2:53:34
2:49:11
125
Kirsten Brummelhuis
Tubantia clinics
3:02:48
2:51:41
126
Cindy Schasfoort
Tubantia clinics
3:07:35
2:57:11
V.35, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Esther van Heerde
Loopgroep Aart Stigt
1:29:59
1:29:38
2
Saskia Schutte
UWV
1:36:25
1:36:24
3
Sjamke Sintenie
KAV Holland
1:41:35
1:41:18
4
Vera van Nuland
Laufteam Gescher
1:44:03
1:43:36
5
Maxelle Keller
Enschede
1:44:19
1:43:44
6
Alison de Rooij
Marathon Pim Mulier
1:45:11
1:44:24
7
Annelies Lageschaar
LAAC Twente
1:45:38
1:44:44
8
Chantal Luttikhuis
Losser
1:48:29
1:45:06
9
Heleen Glazenborg
Enschede
1:49:24
1:48:34
10
Ellen Tibbe
Enschede
1:51:03
1:50:26
11
Marleen Hassing
Nederland
1:55:20
1:53:09
12
Patricia Blom
Enter
1:55:44
1:48:32
13
Judith van der Kleij
Daventria
1:56:27
1:51:22
14
Monique Roetgering
Enter
1:56:31
1:49:17
15
Ulrike Elsbernd
Gronau (GER)
1:56:32
1:53:00
16
Marina van den Dolder
Enschede
1:58:59
1:57:39
17
Andrea Schot
Oldenzaal
1:59:21
1:53:37
18
Sandra Oude Veldhuis
LAAC Twente
2:01:58
1:54:18
19
Esther van Duijnhoven
Uden
2:02:28
1:56:38
20
Chantal Olde Nordkamp
Loopgroep De Lutte
2:02:57
1:55:16
21
Sabine Selbach
Tubantia clinics
2:03:25
1:58:46
22
Bertine Komduur
AV Haaksbergen
2:06:01
1:57:30
23
Renate Mulder
LAAC Twente
2:06:07
1:57:32
24
Jeanette Gazzah
Loopgroep PK
2:07:54
1:57:25
25
Hester Wittebroek
Neede
2:08:27
2:01:35
26
Enith Bouwmeesters
TION
2:08:35
2:00:14
27
Marchia Lammersen-Beck
Neede
2:08:50
2:01:58
28
Sabine Veldhuis
Tubantia clinics
2:08:55
1:59:05
29
Jacqueline oude Bennin
Hengelo Ov
2:08:59
2:00:33
30
Mariët Olde Dubbelink
Tubantia clinics
2:09:09
2:03:40
31
Janet Krooshof
Grou
2:09:23
2:01:14
32
Jo-Anne Prins
AV '34
2:09:45
2:04:11
33
Brigitte Senger
Weerselo
2:10:14
2:07:12
34
Cindy Peters
Oldenzaal
2:10:17
2:01:33
35
Petra Kremer
Daventria
2:10:17
2:02:31
36
Renata Duinkerken
Enschede
2:10:34
2:04:50
37
Melanie Dierselhuis
Avanti-Wilskracht
2:11:33
2:01:31
38
Anita Keupink
2:11:35
2:05:20
39
Anne-marie Kreuwel
Borne
2:11:35
2:02:29
40
Janine Brijker
Tollebeek
2:11:40
2:07:27
41
Marielle Elsjan
Oldenzaal
2:13:25
2:05:42
42
Suheyla Sarisin
Enschede
2:13:28
2:04:49
43
Simone Hagedoorn
Wehl
2:13:35
2:08:42
44
Rianne Stomps
Markelo
2:14:05
2:05:15
45
Sigrid Wittenberg
Heek (GER)
2:14:23
2:07:04
46
Marie-Claude Stegeman
Tubantia clinics
2:14:31
2:05:18
47
Annemieke Tonnaer
Daventria
2:15:40
2:08:12
48
Marieke van den Berg
Iphitos
2:16:00
2:05:38
49
Britta Dapper
SV Heek
2:17:04
2:09:45
50
Marieke de Ruiter Kamp
De Sperwers
2:17:49
2:07:49
51
Claudia Cruiming
Enschede
2:18:45
2:08:26
52
Janneke van Andel
Ambt Delden
2:18:47
2:06:59
53
Brenda van der Veen
Goor
2:19:07
2:08:06
54
Corine Heurman
Avanti-Wilskracht
2:20:54
2:09:35
55
Marloes de Ruiter
Amsterdam
2:20:58
2:10:53
56
Kirsten Greven
Marathon Pim Mulier
2:21:00
2:14:01
57
Karin ter Hofte
Amsterdam
2:21:01
2:14:46
58
Lisa Heijdemann
ASV
2:21:07
2:10:40
59
Helga Kienhuis
Harbrinkhoek
2:23:29
2:11:29
60
Maureen Golbach
AV Haaksbergen
2:24:23
2:12:45
61
Lian Wesselink
Geesteren Ov
2:25:29
2:13:44
62
Esther Diepenmaat
ASV
2:26:12
2:15:47
63
Leonie Oosting studio
Tubbergen
2:27:25
2:19:09
64
Hilde ter Horst
Tubantia clinics
2:27:27
2:17:38
65
Ina Zandman
Beerzerveld
2:27:41
2:17:17
66
Sylvia Leuters
Heek (GER)
2:28:22
2:16:35
67
Nolet Hartmann
Enschede
2:29:56
2:20:35
68
Marjon Mulder
Enschede
2:33:05
2:26:15
69
Aziza Lvetkenhorst
Vresden (GER)
2:34:09
2:22:50
70
Chantal Dijkhuis
Tubantia clinics
2:34:49
2:24:16
71
Dinette van de Put
Ommen
2:35:19
2:22:46
72
Alies Logt
Daventria
2:36:42
2:25:48
73
Andrea Duhn
Nordhorn (GER)
2:36:49
2:25:00
74
Susanne Holtkamp
Gronau (GER)
2:37:53
2:26:57
75
Corina Pasman
Markelo
2:37:57
2:26:56
76
Heike Elfert
Nordhorn (GER)
2:38:01
2:26:13
77
Silke Wolterink
Nordhorn (GER)
2:38:01
2:26:13
78
Ellen Boerrigter
Enschede
2:38:24
2:25:55
79
Sandra Wigger
LAAC Twente
2:38:41
2:26:14
80
Brigittte Elfers
Goor
2:40:31
2:29:31
81
Feronique Maat
Beerzerveld
2:42:39
2:30:24
82
Bettina Wellering
Steinfurt (GER)
2:43:38
2:32:41
V.40, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jacqueline Rustidge
Nederland
1:22:59
1:22:57
2
Brigit Landewe
TION
1:30:12
1:30:12
3
Hermie Drenth
PEC 1910
1:38:40
1:38:01
4
Miranda Domhof
LVG
1:39:30
1:39:10
5
Wendy Baljet
Nederland
1:39:42
1:38:49
6
Christine Jücker-Deifu
FC Nordkirchen
1:41:03
1:40:18
7
Liesbeth Steenbergen
Horror
1:41:37
1:41:25
8
Daphne Berends-van Wij
Hengelo Ov
1:42:54
1:38:04
9
Marjan de Ruiter
Nederland
1:43:46
1:43:04
10
Martine Roord
Dionysos
1:44:18
1:43:28
11
Yvonne Zon-Tiggerdine
Almere '81
1:45:54
1:44:56
12
Brenda Wagemaker
Rijssen
1:47:00
1:43:19
13
Susanne Sloot
Nordhorn (GER)
1:47:59
1:43:57
14
Siegrid Droste
Nederland
1:48:45
1:46:36
15
Monique Gunther
Tilburg Road Runners
1:49:29
1:48:06
16
Elke van Engelen
Bad Bentheim (GER)
1:51:23
1:50:12
17
Astrid Benerink
Dionysos
1:51:52
1:50:46
18
Sandra Teunissen
Iphitos
1:53:33
1:49:22
19
Carla Geesink
Spurt '88
1:55:15
1:50:05
20
Madeleine Bunk
Amersfoort
1:55:48
1:50:44
21
Sabine de Wit
LAAC Twente
1:57:52
1:57:19
22
Janine Swaak
Enschede
1:58:04
1:54:25
23
Inge Kroese
Delden
1:59:19
1:49:47
24
Chantal Lansink
Haaksbergen
1:59:23
1:54:32
25
Yvonne Busscher
Nederland
2:00:09
1:58:00
26
Lianne Arling
Daventria
2:00:12
1:54:55
27
Jutta Zimmer
LSF Munster
2:00:20
1:54:35
28
Marga Busscher-Wassink
Nederland
2:01:04
1:58:55
29
Lynette Van rooijen
Daventria
2:01:23
1:55:45
30
Edith Uhlenbrock
Bocholt (GER)
2:01:45
1:55:06
31
Nathasja Zwier
Hengelo Ov
2:01:56
1:56:35
32
Agterbos
Weerselo
2:04:19
2:01:19
33
Ellen Zuur
Hengelo Ov
2:04:29
1:58:45
34
Marian Kerkhof
Olympus Land van Cui
2:05:27
1:58:25
35
Marjo Slootjes
Enschede
2:05:30
1:59:16
36
Simone ter Heegde
Fit for Free
2:05:34
2:01:01
37
Vennes Anette
Vreden (GER)
2:05:35
1:55:23
38
Lydia Haverkort
Hengelo Ov
2:06:23
2:01:01
39
Mirjam van Wanrooij
Nederland
2:06:26
2:00:09
40
Esther Bels-Westerhof
Denekamp
2:06:26
2:00:56
41
Renate Goldewijk
Varsseveld
2:06:31
2:01:52
42
Christine Nijkamp
Almelo
2:06:44
1:59:01
43
Karin Bielevelt
AV Haaksbergen
2:08:07
1:59:37
44
Tanja Aanstoot
Tubantia clinics
2:08:36
2:00:11
45
Esther Wijnands
Utrecht
2:08:44
2:04:08
46
Silvia Pikkemaat
Hengelo Ov
2:10:08
2:01:52
47
Dijkstra
Neede
2:10:39
2:01:42
48
Marlies Jorna
Tubantia clinics
2:10:48
2:03:46
49
Inge Somhorst
Hengelo Ov
2:11:05
2:03:42
50
Esther Akkermans
Holten
2:11:10
2:02:23
51
Inge Kemper
Lochem
2:12:10
2:02:46
52
Katja Wedde
LG Monheim/Baumberg
2:12:44
2:05:32
53
Petra Vissers-Oonk
Hilversum
2:13:37
2:04:40
54
Patricia Bergsma
Avanti-Wilskracht
2:13:40
2:03:39
55
Nanette Witlox
Oss
2:13:54
2:05:52
56
Irma Onland
Markelo
2:14:05
2:05:15
57
Anita Pieper
Tubantia clinics
2:14:25
2:04:59
58
Eeke de Jong
Amersfoort
2:14:41
2:06:44
59
Sandra de Vries Veen
Enschede
2:15:15
2:04:54
60
Bionda Kreeft
Nederland
2:15:18
2:12:52
61
Ilona Bijleveld
Enschede
2:15:22
2:06:53
62
Christiane Haarhues
Schüttorf (GER)
2:15:30
2:07:40
63
Huisman
Rijssen
2:15:55
2:05:17
64
Monique van den Berg-B
Oldenzaal
2:16:02
2:06:20
65
Brenda van Rijn
AV Zeewolde
2:16:16
2:06:37
66
Karen Lohse
Schwerte (GER)
2:16:18
2:06:43
67
Brenda Effing
Losser
2:16:24
2:05:13
68
Monique Dijksterhuis
AV Haaksbergen
2:16:34
2:08:11
69
Mendy de Vries
Spurt '88
2:16:41
2:06:54
70
Lydia van den Akker
Avanti-Wilskracht
2:16:45
2:06:43
71
Odette Hanstede
Tubantia clinics
2:17:09
2:11:32
72
Jolanda Bleumink
Spurt '88
2:17:14
2:07:26
73
Birgit van den Berg
Hardenberg
2:17:19
2:09:38
74
Mariëlle Lesscher
Saasveld
2:18:10
2:09:52
75
Aly Doup
Nederland
2:18:45
2:08:27
76
Judith Dijkstra
Holten
2:19:31
2:10:44
77
Astrid Mecking
Bocholt (GER)
2:19:42
2:08:53
78
Vera Fiegenbaum
Ahaus (GER)
2:19:48
2:08:55
79
Margreet Griepink
Nijmegen
2:20:23
2:13:00
80
Carolien Embsen
Wierden
2:20:47
2:08:24
81
Threa van Krimpen
Gieten
2:20:53
2:10:11
82
Angelique van Dissel
Avanti-Wilskracht
2:20:56
2:09:19
83
Ivon Soldaat
Amsterdam
2:20:58
2:10:53
84
Carla Schipper
Oranjestad (ARU)
2:21:32
2:09:38
85
Mirande ter Woerds Flo
Tubantia clinics
2:21:36
2:09:34
86
Elles Horsselenberg
Hengelo Ov
2:22:38
2:13:53
87
Orietta Rohmann
Alstätte (GER)
2:23:06
2:11:08
88
Roelie Lubbers-Hilbran
Noord Sleen
2:23:21
2:12:21
89
Esther Beekman-Klein
AV Zeewolde
2:23:59
2:14:21
90
Uta Haves
Münster (GER)
2:24:50
2:13:44
91
Ellen Hoogland
Hardenberg
2:25:11
2:17:29
92
Marijke Velthuis
Oldenzaal
2:25:29
2:15:45
93
Erna Brus
Enschede
2:25:33
2:15:41
94
Diana de Krom
Delft
2:25:37
2:17:13
95
Petra Pottker
Marathon Ibbenburen
2:27:00
2:15:42
96
Rianne Vossers
LAAC Twente
2:27:18
2:19:40
97
Gisa Pophal
Bad Bentheim (GER)
2:27:47
2:16:35
98
Corinne van Regteren
Oldenzaal
2:27:58
2:19:33
99
Patricia te Riet
LAAC Twente
2:28:05
2:25:03
100
Petra Gehltomholt
Altenberge (GER)
2:28:05
2:18:54
101
Elke Prenger
Bad Bentheim/Gildeha
2:28:09
2:16:58
102
Annemiek Hartjesveld
Ciko '66
2:28:55
2:19:34
103
Esther Harwig-Elzinga
Tubantia clinics
2:28:58
2:17:59
104
Andrea Hofsté
AV Haaksbergen
2:29:02
2:17:22
105
Tijske Blankestijn
Loopgroep RUN&FUN Tw
2:29:03
2:20:24
106
Gaby Rose
Enschede
2:29:36
2:17:07
107
Margreet Faber
Enschede
2:29:40
2:21:39
108
Spitholt
Enschede
2:30:00
2:17:31
109
Greetje Annink
Enschede
2:30:21
2:17:48
110
Saskia N.M. Rhebergen-
Krimpen aan den IJss
2:30:39
2:19:30
111
Monique Schasfoort
Tubantia clinics
2:30:52
2:18:23
112
Marieke Elzinga
Enschede
2:30:54
2:19:17
113
Ingrid Witting
Hengelo Ov
2:31:24
2:23:45
114
Hanny Toebes
Enschede
2:31:25
2:20:19
115
Ingrid Vloothuis
Marathon Pim Mulier
2:32:18
2:25:17
116
Chris Bentem
Enschede
2:34:45
2:23:45
117
Janet Vrielink
Goor
2:34:49
2:24:32
118
Els Bosch
Enschede
2:34:52
2:26:09
119
Claudia de Wied
Veluwe
2:35:31
2:23:23
120
Liesbeth Nijholt
Almelo
2:36:14
2:23:53
121
Jeanet Westerman
Gramsbergen
2:38:14
2:29:42
122
Francis Jansink
Oldenzaal
2:38:41
2:26:15
123
Marianne Herweijer
Amsterdam
2:59:07
2:49:32
V.45, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nadja Wijenberg
schinnen
1:18:43
1:18:43
2
Anne van Schuppen
Cialfo
1:31:51
1:31:50
3
Karin Klamer
LAAC Twente
1:33:14
1:33:09
4
Marileen Fabels
Hilversum
1:37:27
1:36:59
5
Ellen Duijzer
Nederland
1:38:16
1:37:06
6
Martina Moosburger
Bergkamen (GER)
1:40:52
1:39:45
7
Anja Hofman
LAAC Twente
1:41:04
1:40:48
8
Carin van der Ende
Olympus '70
1:41:41
1:41:01
9
Marianne Leeuwen
SISU
1:45:32
1:44:56
10
Jaqueline Holsbeek
Dionysos
1:45:51
1:45:01
11
Marlies van der Linden
Nederland
1:46:44
1:45:37
12
Christi van den Hoven
SISU
1:48:21
1:47:40
13
Karin Haven
Tubantia clinics
1:51:59
1:41:43
14
Ilona Stevens
Cifla
1:55:27
1:54:06
15
Marieke Wiersum
Nederland
1:55:41
1:54:48
16
Karin Kolsteeg
Pijnenburg
1:56:34
1:51:17
17
Erna Sleiderink-Hartma
Dionysos
1:57:01
1:55:57
18
Jose Leemreize
Archeus
1:58:09
1:56:54
19
Eveline Koehorst
TION
1:59:10
1:53:41
20
Hanneke Thijert
Dionysos
1:59:13
1:58:10
21
Ina Haasewinkel
Tubantia clinics
2:03:00
1:53:57
22
Tineke van Dalen-Holte
De Wijk
2:03:44
1:56:57
23
Marian Mensink
Tubantia clinics
2:04:05
1:55:03
24
Carla Pelle
AV Haaksbergen
2:04:19
1:55:50
25
Claudia van den Brug
Enschede
2:04:30
1:58:00
26
Erna Eilers
Tubbergen
2:04:44
1:59:52
27
Margit van Nifterik
Atletics Nijverdal
2:05:30
1:57:05
28
Rita Hummelink
Algemene Bathmense S
2:05:46
2:00:04
29
Bettina Raffel
Osnabruck (GER)
2:06:53
1:58:49
30
Mirjam Kole
Loopgroep RUN&FUN Tw
2:07:55
1:59:37
31
Sigrid Seiling
LG Emsdetten
2:07:56
2:01:40
32
Margreet Jansen
Winterswijk
2:08:21
1:59:35
33
Birgit Nathaus
LSF Munster
2:08:47
1:58:04
34
Ingrid Oude Egbrink
Loopgroep De Lutte
2:08:53
2:01:14
35
Miranda Lansink-Oude B
Nederland
2:09:30
2:02:18
36
Lille Klausing
Neuenkirchen (GER)
2:10:10
2:02:53
37
Babs Muurman
Scheemda
2:10:46
2:00:54
38
Anja van der Ham-Derki
Hengelo Ov
2:11:05
2:03:41
39
Ina Jonker
Algemene Bathmense S
2:11:11
2:05:31
40
Carla Horstink
hengelo
2:11:41
2:03:00
41
Kristina Moll
Salzbergen (GER)
2:12:42
2:04:49
42
Carin Scholte
Tubantia clinics
2:13:23
2:04:59
43
Marianne Meerman
Avanti-Wilskracht
2:13:27
2:03:26
44
Monika Kehrbaum
Dortmund (GER)
2:14:32
2:08:56
45
Anne Rolvering
Coesfeld (GER)
2:14:41
2:03:46
46
Monika Prost
Coesfeld (GER)
2:14:42
2:03:47
47
Jolanda Kruger
Enschede
2:14:48
2:07:16
48
Carla Bosker
LVG
2:15:25
2:07:59
49
Aly Hoven
Hengelo Ov
2:15:43
2:05:48
50
Fanny Cuijten
Grave
2:16:03
2:10:59
51
Silvia Stockhorst
Schüttorf (GER)
2:16:06
2:08:16
52
Monika Bukohl
Ahaus (GER)
2:16:31
2:06:09
53
Bianka Kant-Los
Goor
2:17:36
2:08:40
54
Gezineke Verschoor
Delden
2:18:47
2:06:57
55
Martina Roßkamp
Münster (GER)
2:19:06
2:10:53
56
Henny van Braam
Gramsbergen
2:19:10
2:10:39
57
Hilda Scholten
Saasveld
2:19:14
2:12:27
58
Gecer
TION
2:19:32
2:11:29
59
Petra Lucassen
LAAC Twente
2:19:43
2:10:56
60
Jeanette Stundebeek
Tubbergen
2:20:31
2:11:03
61
Tineke Roberg
Beerzerveld
2:20:35
2:12:20
62
Thurid Samró
's-Gravenhage
2:20:46
2:09:23
63
Marita de Wilde- Debet
Goor
2:21:12
2:10:12
64
Marijke Bremmers
Tubantia clinics
2:21:16
2:12:35
65
Renate de Ridder
Ciko '66
2:21:19
2:11:58
66
Jacquelien Jacobs
AV Haaksbergen
2:22:10
2:11:30
67
Angela Teggeler-Ankoné
Enschede
2:22:23
2:13:28
68
Margot Strik
Tubantia clinics
2:22:26
2:11:52
69
Monique van Os
Tubantia clinics
2:23:16
2:13:48
70
Jolanda Golbach
Tubantia clinics
2:23:16
2:13:48
71
Aly Wieken-de Vries
Noord Sleen
2:23:22
2:12:22
72
Giny Garst
Provincie Overijssel
2:23:54
2:15:50
73
Anouschka Stortelers
Groenlo
2:23:56
2:15:30
74
Petra Okkinga
AV Haaksbergen
2:24:27
2:12:47
75
Barbera van Dalm
LAAC Twente
2:25:00
2:19:07
76
Karin van Veen
Ambt Delden
2:25:04
2:17:21
77
Katy van Ree
Leusden
2:25:29
2:15:18
78
Cunera Grootelaar-Beld
Tubantia clinics
2:25:44
2:15:55
79
Petra Ruesink
ASV
2:26:12
2:15:39
80
Trudie van der Staak
Tilburg Road Runners
2:26:24
2:19:28
81
Anita Vos
Avanti-Wilskracht
2:26:43
2:15:26
82
Marian ten Voorde
Haaksbergen
2:26:44
2:15:02
83
Jolanda Rodel
Delden
2:27:05
2:15:16
84
Silvia Achterberg-West
Enschede
2:27:18
2:19:41
85
Mascia Eickelmann
Schwerte (GER)
2:27:20
2:17:46
86
Ute Lohse
Deutschland (GER)
2:27:20
2:14:45
87
Anja Assink-Klein Nage
Ambt Delden
2:27:26
2:17:09
88
Irene Jöckel
Heek (GER)
2:28:23
2:16:36
89
Ria Schlepers
Tubantia clinics
2:29:42
2:19:22
90
Jitty van der Til-Nieu
Buitenpost
2:29:58
2:18:33
91
Erna Oosterik
Tubantia clinics
2:30:04
2:19:18
92
Trudie Reinshagen
Enschede
2:30:24
2:19:46
93
Karin Schuurs
Enschede
2:30:54
2:19:25
94
Hiska Bakker
Tubantia clinics
2:32:24
2:22:39
95
Suzan Sulaiman
Dutch Runners Gold
2:32:39
2:24:26
96
Yvonne Verdriet
Enschede
2:33:36
2:26:06
97
Adrie Flöss
AV Haaksbergen
2:34:30
2:22:49
98
Beate Elfring
Marathon Ibbenburen
2:34:42
2:23:28
99
Renate Wiedeman
Amsterdam
2:35:37
2:26:30
100
Elvira Lechel
Gronau (GER)
2:35:47
2:24:25
101
Anneliese Döring
Gronau (GER)
2:37:36
2:26:13
102
Liny Schoorlemmer
Tubantia clinics
2:38:42
2:28:41
103
Henriëtte Schöpping
Avanti-Wilskracht
2:39:51
2:28:16
104
Brigitte Paarmann
Lünen (GER)
2:41:25
2:30:46
105
Christiane Thomas
Münster (GER)
2:42:31
2:30:19
106
Agnes Hospers
Vriezenveen
2:42:39
2:30:22
107
Marianne Colenbrander
Enschede
2:42:47
2:31:41
108
Gabi Hermann
Dortmund (GER)
2:44:38
2:36:38
109
Elke Eskes-Frey
Gescher (GER)
2:45:52
2:34:43
110
Ingrid Eggink
ASV
2:47:48
2:35:17
111
Ullal Paganetty
Gronau (GER)
2:54:29
2:43:32
112
Hetty Vos
ASV
2:59:35
2:47:02
V.50, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Joke Lubberdink
Twenterand
1:47:59
1:47:22
2
Erna van Dijk
Nederland
1:55:41
1:54:37
3
Carla Boekema - de Ven
Provincie Overijssel
1:57:53
1:50:54
4
Joyce Leidelmeijer-Rum
Marathon Pim Mulier
2:02:09
2:01:38
5
Annette Luhen
Loopgroep De Lutte
2:03:26
1:55:46
6
Jeannette Schipper
Tubantia clinics
2:03:26
1:56:40
7
Cornelia Kühnel-Maus
Essen (GER)
2:03:37
1:58:12
8
Ans Dijkstra
Veluwe
2:03:50
2:03:50
9
Thea Nijhuis
TION
2:05:42
2:01:59
10
Mechtild Lange
LSF Munster
2:05:49
1:58:24
11
Marlies Oonk
Avanti-Wilskracht
2:06:02
1:57:02
12
Annette Klaver
Delden
2:09:19
1:59:48
13
Betsy Seiger
Oldenzaal
2:10:07
2:01:22
14
Margaret Kroeze
LAAC Twente
2:10:17
2:02:10
15
Arline Werter
Loopgroep RUN&FUN Tw
2:10:34
2:01:56
16
Annet Damhuis
Rotterdam
2:10:40
2:02:57
17
Annet Harmelink
Oldenzaal
2:11:51
2:02:22
18
Carla Senger
Loopgroep De Lutte
2:12:33
2:04:55
19
Walburgis Zweigel
Lünen (GER)
2:13:07
2:07:38
20
Gisela Ratering
TV Vreden
2:14:11
2:03:59
21
Jeannette Oudejans
Tubantia clinics
2:14:26
2:03:08
22
Lies van Langen
LAAC Twente
2:14:46
2:05:58
23
Jet Moed-Snoek
Marathon Pim Mulier
2:15:14
2:08:15
24
Elly Sprangers
Avanti-Wilskracht
2:15:14
2:03:56
25
Jose Wielinga
Avanti-Wilskracht
2:15:14
2:03:54
26
Marianne de Schipper-B
Loopgroep De Lutte
2:15:18
2:07:52
27
Annette Morsinkhof
Enschede
2:15:30
2:09:00
28
Jolanda Uitslag
SISU
2:15:36
2:07:54
29
Hermine Wilmink
Pallas '67
2:15:46
2:08:04
30
Anny Vaneker
Iphitos
2:16:00
2:05:38
31
Henny Huisken- Fleerka
Tubantia clinics
2:16:01
2:08:13
32
Bernadette Jesse
Ibbenbüren (GER)
2:17:01
2:05:42
33
Jose Hofstede
Hengelo Ov
2:17:20
2:07:55
34
Elly Gravendeel
Daventria
2:18:01
2:08:42
35
Marja Bakker
Loopgroep RUN&FUN Tw
2:18:14
2:09:54
36
Annie Katsma
Spurt '88
2:18:35
2:08:47
37
Joke de Jong
AV Zeewolde
2:19:03
2:09:26
38
Henriette Olthof
Tubantia clinics
2:19:22
2:12:35
39
Betty Blaauw
Tubantia clinics
2:19:32
2:08:56
40
Lidwien Siemerink
Oldenzaal
2:19:34
2:10:43
41
Petra Holtkamp
Münster (GER)
2:19:44
2:12:56
42
Gerrite Meijer
Enschede
2:20:22
2:09:41
43
Lidwien ten Brinke
Avanti-Wilskracht
2:20:39
2:09:20
44
Annelies Embsen
Wierden
2:21:18
2:08:53
45
Martha Laarmann
Spelle (GER)
2:21:28
2:13:27
46
Ida van Belle
Langbroek
2:21:39
2:11:12
47
José Busch
AV Haaksbergen
2:22:10
2:11:30
48
Marian Gosselt
Borne
2:23:52
2:12:51
49
Bea Penders
Tubantia clinics
2:24:27
2:13:50
50
Elly Terhurne-Konings
AV Haaksbergen
2:24:28
2:12:49
51
Lucia Ruiter
LAAC Twente
2:25:41
2:13:14
52
Jacoline Huiskes
Tubantia clinics
2:25:44
2:15:53
53
Uschi Sypiena
LSF Munster
2:25:56
2:15:02
54
Paulien Kolkman
ASV
2:26:12
2:15:44
55
Kolthof
Hengelo
2:26:39
2:15:13
56
Henriette Tielenburg-t
Hengelo Ov
2:27:01
2:16:11
57
Tia de Graaf
Goor
2:27:02
2:16:19
58
Alice Sanders
Markelo
2:27:11
2:18:48
59
Eveline Haas-van Erkel
Goor
2:27:40
2:17:25
60
Ina van Kleef
Lycurgus
2:28:00
2:19:01
61
Ria Reuzenaar
Lycurgus
2:28:00
2:19:01
62
Corrie Postmus
Lycurgus
2:28:01
2:19:02
63
Ans Achterkamp
Daventria
2:28:29
2:17:34
64
Hetty Heins
Tubantia clinics
2:28:59
2:17:02
65
Wil van Ulsen
Haaksbergen
2:29:01
2:17:21
66
Elke Gawinski
Ibbenbüren (GER)
2:29:10
2:17:53
67
Dionne Schoorlemmer
Enschede
2:30:00
2:20:00
68
Hedwig ter Brake
Tubantia clinics
2:30:07
2:18:58
69
José Rikhof
Almelo
2:30:27
2:18:23
70
Ria Ziegerink
LAAC Twente
2:31:10
2:18:42
71
Hanny Scheuten
LAAC Twente
2:31:10
2:18:42
72
WIlma Nijkrake Scholte
Avanti-Wilskracht
2:31:32
2:19:55
73
Bomers Schenk
Loopgroep Kariboes
2:31:35
2:20:28
74
Annegret Rothkirch
Bolholt (GER)
2:31:39
2:20:34
75
Henriet Bruggink
Deurningen
2:31:51
2:20:11
76
Gerda Koedijk-Paus
Deurningen
2:31:51
2:20:11
77
Annemie Vredegoor-Roui
Iphitos
2:32:42
2:22:19
78
Maria Maatje
Enschede
2:33:13
2:21:00
79
Christine Weernink
Enschede
2:33:16
2:21:39
80
Roswitha Diekmann
FC Schüttorf 09
2:33:32
2:23:05
81
Jannie Staal
Enschede
2:34:08
2:21:37
82
Henriette Kroeze
Hengelo Ov
2:34:27
2:24:25
83
Ria Busschers
TION
2:34:31
2:23:28
84
Ellen Lange
Tubantia clinics
2:34:45
2:23:58
85
Grian Veurink-veenstra
Tubantia clinics
2:36:15
2:30:55
86
Rita Rikhof
Enschede
2:36:53
2:24:50
87
Sylvia Walterbos
LVG
2:37:43
2:27:05
88
Ellie Bijen
Nederland
2:38:47
2:26:18
89
Tineke Kollen
Oldenzaal
2:39:21
2:28:13
90
Pieternel van Kreij
Groenlo
2:39:51
2:29:12
91
Hanny ter Braak
AV Zeewolde
2:41:27
2:29:50
92
Maria Abendroth
Spelle (GER)
2:43:03
2:32:32
93
Angelika Luckfiel
Spelle (GER)
2:43:03
2:32:29
94
Diana Jonkman
Tubantia clinics
2:43:16
2:32:08
95
Carin Veneberg
Enschede
2:43:28
2:41:31
96
Jose Grefte Exterkater
Bentelo
2:45:23
2:37:14
97
Mariette Mensink
Nederland
2:45:26
2:32:57
98
Marian Hogeling Wassen
Tubantia clinics
2:46:29
2:34:50
99
Jozien Vogel
Arnhem
2:47:05
2:37:40
100
Jose Lummen
Goor
2:48:38
2:37:54
101
Mirjam Thijssen-v.d.Gr
Roosendaal
2:50:53
2:38:23
102
Ulrike Ziegler
Spelle (GER)
2:51:44
2:41:13
103
Ursula Lohoff
Lunen (GER)
3:04:51
2:54:56
104
Truus Hendriksen
Amersfoort
3:04:51
2:53:52
105
Ans van den Broek-Will
Veluwe
3:05:39
2:53:32
BDR21, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Michel Rietheide
1:14:49
1:14:47
2
Ricky Meylaerts
1:15:21
1:15:21
3
Guido van Olffen
Mediant GGZ Runningt
1:21:48
1:21:27
4
Menno van Bruggen
1:21:51
1:21:51
5
Jeroen Overduin
NEM Industrial & Uti
1:23:48
1:22:14
6
Guido Sasse
Mediant GGZ Runningt
1:24:00
1:23:34
7
Bert Leusink
Gemeente Enschede
1:24:16
1:23:54
8
Jeroen van der Markt
1:25:27
1:25:26
9
Pieter Kleerebezem
Enrichment Technolog
1:26:05
1:25:41
10
Markus Götz
Gemeente Enschede
1:26:16
1:25:45
11
Ronald Nieland
1:28:39
1:28:36
12
Rik Schulte
Gemeente Enschede
1:30:05
1:29:34
13
John Hampsink
HumanCapitalCare B.V
1:30:16
1:30:13
14
Ali Ozbalaban
Power-packer Europa
1:30:48
1:30:28
15
Jeroen Hulst
Apollo Vredestein BV
1:31:30
1:29:48
16
Imed Njema
Gemeente Enschede
1:32:08
1:30:23
17
Wilco Dunnewold
HumanCapitalCare B.V
1:32:26
1:30:57
18
Theo Kleizen
Siers Groep Oldenzaa
1:34:18
1:32:42
19
Marcel Vlutters
Gemeente Enschede
1:34:30
1:33:27
20
Vincent Evering
Roessingh RRT
1:34:35
1:32:53
21
Jos Keulstra
Saxion
1:34:41
1:33:26
22
Hans ter Mors
Gemeente Enschede
1:35:19
1:33:37
23
Robert Kuipers
NEM Industrial & Uti
1:35:25
1:33:39
24
Ronald Rumawatine
Mediant GGZ Runningt
1:35:27
1:35:03
25
Richard Beldhuis
Woningcorporatie Dom
1:35:42
1:33:57
26
Joost Rinket
Roessingh RRD
1:36:03
1:34:28
27
Harry Zweers
De Groot Vroomshoop
1:37:21
1:35:48
28
Richard Evering
Roessingh RRT
1:37:30
1:35:44
29
Michel IJzerman
Coulisse BV
1:39:08
1:38:06
30
Ruud Vlutters
Exxellence Group B.V
1:39:26
1:37:29
31
Arjan Kuipers
BAM Infratechniek No
1:39:38
1:37:42
32
Startnummer 2760
Norit
1:40:05
1:38:25
33
Aert Bakker
Saxion
1:41:11
1:39:35
34
Jos Brouwer
HumanCapitalCare B.V
1:41:34
1:39:53
35
Rob Toonen
Gemeente Enschede
1:42:12
1:39:38
36
Meconnen Zerie
HumanCapitalCare B.V
1:42:23
1:40:07
37
Dorothé Vrieze
KroeseWevers
1:42:31
1:40:17
38
Paul Israel
Enrichment Technolog
1:42:47
1:41:09
39
Jan Bert Oostenenk
Sigmax
1:42:49
1:40:58
40
Janko Ham
Eaton Electric B.V.
1:42:56
1:41:00
41
Pepijn Kappen
Apollo Vredestein BV
1:43:10
1:41:31
42
René Voorhuis
Introweb
1:43:15
1:41:15
43
René Roelofs
Apollo Vredestein BV
1:43:17
1:41:02
44
Jos Bongers
KroeseWevers
1:43:20
1:41:07
45
Walter Makker
NEM Industrial & Uti
1:43:24
1:40:34
46
Peter Brouwer
Gemeente Enschede
1:43:35
1:41:49
47
Hubert Rickhoff
AriënsZorgpalet
1:43:39
1:42:28
48
Wouter Assink
Gemeente Enschede
1:43:54
1:41:32
49
Bertus van Elburg
UWV
1:43:59
1:41:49
50
Johan van Dragt
Rabobank Enschede-Ha
1:44:17
1:43:04
51
Harrie Reinders
HP Valves B.V.
1:45:26
1:43:24
52
J. Nerone
HumanCapitalCare B.V
1:45:28
1:43:00
53
Edwin Wentink
Apollo Vredestein BV
1:45:30
1:43:11
54
Gerwin Jansen
HP Valves B.V.
1:45:30
1:45:30
55
Wiljan Gijgink
Apollo Vredestein BV
1:45:42
1:43:25
56
Matthee Moons
HumanCapitalCare B.V
1:45:56
1:43:11
57
Paul van der Tuuk
Mediant GGZ Runningt
1:46:04
1:45:21
58
Richard Kokhuis
Gemeente Enschede
1:46:32
1:44:47
59
Paul Wichink
HumanCapitalCare B.V
1:46:41
1:43:56
60
Ton Wissink
HumanCapitalCare B.V
1:46:41
1:45:00
61
Jan Hankamp
De Groot Vroomshoop
1:47:05
1:45:33
62
Jan Kampnhuis
De Groot Vroomshoop
1:47:07
1:45:35
63
Peter Muntel
Rabobank Enschede-Ha
1:47:18
1:45:34
64
Leo van den Broek
SLO
1:48:13
1:45:54
65
Herbert Doeve
Gemeente Enschede
1:48:16
1:46:20
66
A Bam
BAM Infratechniek No
1:48:27
1:46:19
67
Henk Bokhove
Enrichment Technolog
1:48:30
1:46:59
68
Leo Wolfkamp
Saxion
1:48:31
1:46:56
69
Albert ten Brinke
Saxion
1:48:36
1:46:23
70
Jaap Kruijsifix
HumanCapitalCare B.V
1:48:59
1:48:02
71
Joran Wiemer
VIP events
1:49:14
1:47:35
72
Thijs Tonis
Roessingh RRT
1:49:31
1:47:49
73
Piet Peeters
HumanCapitalCare B.V
1:49:40
1:47:47
74
Jasper Reenalda
Roessingh RRD
1:49:55
1:48:19
75
Bart Freriks
Roessingh RRD
1:49:56
1:48:20
76
Diederik Tempert
Eaton Electric B.V.
1:50:14
1:48:23
77
Erik Garritsen
Eaton Electric B.V.
1:50:19
1:43:52
78
Werner Menkehorst
HumanCapitalCare B.V
1:51:02
1:51:02
79
Ruud ter Huurne
Introweb
1:51:23
1:49:24
80
Agnes Damveld
Gemeente Enschede
1:51:28
1:49:04
81
Frank Wolbers
HP Valves B.V.
1:51:36
1:49:32
82
Roberto Doeve
Gemeente Enschede
1:51:39
1:49:45
83
Bert Dijkhuis
HölscherTer BraakWil
1:51:43
1:49:16
84
Martin van der Ham
Gemeente Enschede
1:51:45
1:48:59
85
Jan de Wit
Elementis Specialtie
1:52:19
1:48:33
86
Herman Oude Nijeweme
HumanCapitalCare B.V
1:52:27
1:50:34
87
Paul Vaarhorst
HumanCapitalCare B.V
1:52:30
1:50:20
88
Bart Baveld
Apollo Vredestein BV
1:52:36
1:50:35
89
Johan Rotte
HumanCapitalCare B.V
1:52:44
1:49:59
90
Rochère Varenbrink
AriënsZorgpalet
1:52:50
1:50:12
91
Nardus ten Buuren
HumanCapitalCare B.V
1:53:00
1:50:57
92
Wilfried Kroeze
Eaton Electric B.V.
1:53:01
1:47:58
93
Startnummer 6664
HumanCapitalCare B.V
1:53:12
1:51:39
94
Mark Nieuwenhuis
Gemeente Enschede
1:53:13
1:51:28
95
Maarten Arends
Apollo Vredestein BV
1:53:26
1:51:09
96
E.van Tunen
HumanCapitalCare B.V
1:53:31
1:50:41
97
Alphons Kruiper
Siers Groep Oldenzaa
1:53:46
1:47:19
98
Ab Reitsma
Roessingh RRD
1:53:47
1:52:07
99
Arie Veltink
HumanCapitalCare B.V
1:53:52
1:51:51
100
Hildo Veltink
BAM Infratechniek No
1:53:59
1:51:58
101
William Heinen
Gemeente Enschede
1:54:10
1:51:22
102
Huub van der Mast
Gemeente Enschede
1:54:10
1:51:14
103
Lambert Lepoutre
HumanCapitalCare B.V
1:54:14
1:51:43
104
Guido Goepel
NEM Industrial & Uti
1:54:27
1:51:43
105
Gerrit Jan van Lonkhuy
Tebodin Netherlands
1:54:57
1:52:00
106
Wiebe Wester
NEM Industrial & Uti
1:55:34
1:53:41
107
Agatha Zonderland
NEM Industrial & Uti
1:56:05
1:54:15
108
Roland Verbist
Menzis
1:56:11
1:54:06
109
Rob Scholten
Eaton Electric B.V.
1:56:16
1:54:14
110
Ko Kwakman
Apollo Vredestein BV
1:56:26
1:54:08
111
Startnummer 6694
HumanCapitalCare B.V
1:56:28
1:51:04
112
Edwin Knobben
HumanCapitalCare B.V
1:56:45
1:54:01
113
Gertjan Lute
I&O Research
1:57:07
1:55:00
114
Peter de Bruin
I&O Research
1:57:07
1:55:00
115
Dieuwke Eringa
Menzis
1:57:10
1:54:52
116
Laurens Ottenschot
Gemeente Enschede
1:57:34
1:55:10
117
Jo Hobert
TenCate Protect
1:57:44
1:54:54
118
Erik Winkelmann
Elementis Specialtie
1:57:51
1:55:51
119
Paul Peeters
Gemeente Enschede
1:57:58
1:56:09
120
Josef Vieira da Silva
Power-packer Europa
1:58:15
1:56:30
121
Tim Boers
Coulisse BV
1:58:25
1:55:54
122
Arnold Rensen
UWV
1:58:29
1:56:53
123
Jan Baveld
Apollo Vredestein BV
1:58:55
1:56:37
124
Ben Timmerman
Eaton Electric B.V.
1:59:00
1:57:22
125
Bertus Schutte
BAM Infratechniek No
1:59:00
1:56:52
126
S. Bron
HumanCapitalCare B.V
1:59:19
1:57:20
127
Hans Wienk
NEM Industrial & Uti
1:59:27
1:57:35
128
Bert Jan Zwiers
Sigmax
1:59:32
1:56:56
129
Sander Reerink
Roessingh RRT
1:59:53
1:58:10
130
Edwin Heeremans
Gemeente Enschede
1:59:54
1:57:13
131
Hubert te Woerd
Daniëls Huisman Advo
1:59:56
1:58:13
132
Reinier Kreeft
Gemeente Enschede
2:00:00
1:57:39
133
Roelof Bleker
VIP events
2:00:02
1:57:28
134
Harry Weggemans
HumanCapitalCare B.V
2:00:10
1:57:22
135
Rudy Sesink
Sigmax
2:00:19
1:57:44
136
Michael Byrne
HumanCapitalCare B.V
2:00:22
1:57:29
137
Frank Voskuil
Apollo Vredestein BV
2:00:22
1:58:09
138
Frans van der Loo
KroeseWevers
2:00:24
1:58:07
139
Carola Heck-ter Braak
HölscherTer BraakWil
2:00:24
1:57:56
140
Ben Keizers
Exxellence Group B.V
2:00:30
1:58:29
141
Sebastiaan Veldhuizen
TenCate Protect
2:00:34
1:57:36
142
Johan Krake
Enrichment Technolog
2:00:45
1:58:32
143
Wim te Wierik
Saxion
2:01:17
1:59:04
144
Iny Hobert
TenCate Protect
2:01:26
1:58:26
145
Benno Benneker
Siers Groep Oldenzaa
2:01:30
1:59:24
146
Frank Bastin
Roessingh RCR
2:01:33
1:59:47
147
André Hulsmeijers
AriënsZorgpalet
2:01:40
1:59:43
148
Rinze Wiemer
VIP events
2:02:00
2:00:20
149
Jan Euren
Coulisse BV
2:02:01
1:59:30
150
Eric Vos
HP Valves B.V.
2:02:07
2:00:01
151
Stephan Knuppel
Gemeente Enschede
2:02:16
1:59:22
152
Jan van Hilten
SLO
2:02:18
1:59:40
153
Startnummer 6364
Sigmax
2:02:43
2:00:14
154
Claudia Groeneveld
ROSEN Europe B.V.
2:02:49
1:58:18
155
Bas Klein Tuente
Coulisse BV
2:02:52
2:00:19
156
Bert Boeve
UWV
2:03:03
1:56:31
157
Wim Lindenhovius
Gemeente Enschede
2:03:09
2:00:16
158
Sharon Bulthuis
UWV
2:03:21
2:00:24
159
Ruud Reenalda
SLO
2:03:55
2:01:34
160
Gerben Boek
Gemeente Enschede
2:04:04
2:01:18
161
Alwie Brummelhuis
HumanCapitalCare B.V
2:04:07
2:01:53
162
Jurgen Schiphorst
Gemeente Enschede
2:04:09
1:59:44
163
Sidney Nijeboer
ROSEN Europe B.V.
2:04:13
1:59:42
164
Roy Channoo
Apollo Vredestein BV
2:04:19
2:02:10
165
Marlinda Ligtenberg
NEM Industrial & Uti
2:04:21
2:01:31
166
Lianne Evers
Power-packer Europa
2:04:26
2:01:27
167
Jan Kappers
Gemeente Enschede
2:04:33
2:01:56
168
Minus Tabak
Apollo Vredestein BV
2:04:34
2:02:23
169
Steve Middelhoff
Grolsche Bierbrouwer
2:04:34
2:01:50
170
Frank Stol
Menzis
2:04:39
2:01:25
171
Erwin Kleise
KroeseWevers
2:04:40
2:02:28
172
Renate Jansen
HP Valves B.V.
2:04:59
2:02:54
173
Harry Bossink
Eaton Electric B.V.
2:05:09
2:00:03
174
Margriet de Wit
Gemeente Enschede
2:05:12
2:02:37
175
Maartje Smulders
HumanCapitalCare B.V
2:05:13
1:57:33
176
Erik van Dijk
HumanCapitalCare B.V
2:05:36
2:02:46
177
Gert Staarman
Gemeente Enschede
2:06:00
2:03:06
178
Gerrit Bultman
Elementis Specialtie
2:06:06
1:57:23
179
Charles Bax
Apollo Vredestein BV
2:06:17
2:04:01
180
Jon Severijn
I&O Research
2:06:24
2:03:43
181
Cor van de Weijden
Gemeente Enschede
2:06:27
2:02:58
182
Vincent Cloosterman
NEM Industrial & Uti
2:06:32
2:04:39
183
Mark Pastoor
VIP events
2:06:34
2:05:53
184
Herman Pruim
Apollo Vredestein BV
2:06:41
2:04:23
185
Bert Bruins
Eaton Electric B.V.
2:07:00
2:05:01
186
Sven Schulz
NEM Industrial & Uti
2:07:01
2:04:17
187
Remko Scholten
Eaton Electric B.V.
2:07:07
1:57:37
188
Jeroen Goudt
Gemeente Enschede
2:07:21
2:03:52
189
Eric Klement
Gemeente Enschede
2:07:49
2:05:17
190
Rianne Loomans
UWV
2:08:16
2:01:47
191
Hanneke Brienen
Roessingh RCR
2:08:24
2:06:37
192
Ellen Ekelhof
Roessingh RCR
2:08:24
2:06:37
193
Wietze van der Meer
UWV
2:08:25
2:05:56
194
Hans Koning ter Heege
Gemeente Enschede
2:08:25
2:05:43
195
Susan Braamhaar
Coulisse BV
2:08:40
2:05:58
196
Jan Hölscher
HölscherTer BraakWil
2:09:19
2:06:51
197
Theo Veldscholte
Gemeente Enschede
2:09:31
2:06:37
198
Henk Bruggink
BAM Infratechniek No
2:09:34
2:06:47
199
Leonie Postma
Gemeente Enschede
2:09:35
2:07:13
200
Martin Eshuis
ten Hag Groep
2:09:36
1:57:32
201
Allard Dijkstra
Roessingh RRD
2:09:43
2:07:57
202
Annemarieke IJzerman
Coulisse BV
2:09:50
2:07:20
203
Stephan Wevers
Gemeente Enschede
2:10:06
2:07:17
204
Annelies Borggreve
BAM Infratechniek No
2:10:08
2:07:55
205
Michel Veenhuis
Exxellence Group B.V
2:10:15
2:08:16
206
Ninke van der Kooij
Gemeente Enschede
2:10:22
2:07:49
207
Pieter Eilander
Apollo Vredestein BV
2:10:31
2:08:16
208
Startnummer 2684
Coulisse BV
2:10:48
2:08:16
209
Christine Overbeek
Coulisse BV
2:10:54
2:08:21
210
Gerhard van Wijhe
AriënsZorgpalet
2:11:14
2:08:36
211
Richard Kienhuis
Eaton Electric B.V.
2:11:16
2:09:17
212
Hans Sleeuwits
Gemeente Enschede
2:12:03
2:09:40
213
Dick Paalman
Tebodin Netherlands
2:12:09
2:09:12
214
J.G. Reef
HumanCapitalCare B.V
2:12:21
2:10:33
215
Aloys Oude Wesselink
NEM Industrial & Uti
2:12:37
2:04:21
216
Rodney Lionarons
HumanCapitalCare B.V
2:12:45
2:09:55
217
Mago van Eeuwijk
NTP INFRA Enschede
2:13:04
2:10:35
218
Edwin Lastdrager
Gemeente Enschede
2:13:05
2:10:29
219
Claudia Morsink
Daniëls Huisman Advo
2:13:15
2:10:11
220
Jacqueline Haghuis
Gemeente Enschede
2:13:45
2:11:21
221
Janneke de Jong
Daniëls Huisman Advo
2:13:46
2:10:41
222
Theo Wesselink
BAM Infratechniek No
2:13:55
2:12:28
223
Patrick Haveman
Gemeente Enschede
2:14:03
2:11:26
224
Nicole Stassen
Coulisse BV
2:14:23
2:11:42
225
Geert Peeks
NEM Industrial & Uti
2:14:26
2:11:33
226
Hans van Bentheim
Grolsche Bierbrouwer
2:14:49
2:12:05
227
Erik Kottink
Grolsche Bierbrouwer
2:14:50
2:12:06
228
Robby Kemerink op Schi
Gemeente Enschede
2:14:50
2:11:55
229
Margriet van Otten
Rabobank Enschede-Ha
2:14:52
2:03:03
230
André Reink
Tebodin Netherlands
2:15:05
2:12:09
231
Patricia Bakker
Gemeente Enschede
2:15:09
2:08:00
232
Kirsten Osterhaus
HumanCapitalCare B.V
2:15:13
2:13:18
233
Gooswijn Weis
Gemeente Enschede
2:15:32
2:12:56
234
Marco Borggreve
Rabobank Enschede-Ha
2:15:35
2:03:52
235
Lutz Schiewe
ROSEN Europe B.V.
2:15:39
2:11:09
236
Rob Romarck
Apollo Vredestein BV
2:15:40
2:13:26
237
Miranda Kuipers
NTP INFRA Enschede
2:15:47
2:04:28
238
Wilfried ter Braak
KroeseWevers
2:15:57
2:13:45
239
Jan Siemerink
Tebodin Netherlands
2:16:12
2:13:10
240
Jos Brinkman
TenCate Protect
2:16:37
2:13:39
241
Henny Leferink
HumanCapitalCare B.V
2:16:39
2:14:25
242
Judith Bolhaar
Daniëls Huisman Advo
2:17:15
2:14:10
243
Jan Timmerman
Gemeente Enschede
2:17:24
2:14:28
244
Marc Bouck
NEM Industrial & Uti
2:18:04
2:16:21
245
Berny Arends
SLO
2:18:23
2:15:48
246
Lucy Besseler
SLO
2:18:23
2:15:48
247
Frank de Wit
Gemeente Enschede
2:18:50
2:16:56
248
José Harmelink
Mediant GGZ Runningt
2:19:19
2:16:58
249
Ans Waleczek
HumanCapitalCare B.V
2:19:20
2:17:22
250
Johan Meenhuis
Tebodin Netherlands
2:19:41
2:16:58
251
Ben Brefeld
ten Hag Groep
2:21:09
2:09:04
252
Hans van Schendel-Eind
NEM Industrial & Uti
2:21:44
2:18:56
253
Richard Kocken
Woningcorporatie Dom
2:22:04
2:18:57
254
Rini van Rooijen
SLO
2:22:30
2:19:52
255
Nick Luitwieler
Eaton Electric B.V.
2:22:54
2:20:51
256
Arnold Vaneker
Gemeente Enschede
2:22:55
2:20:03
257
Marcel Kroeze
Gemeente Enschede
2:22:56
2:20:03
258
André Assink
Gemeente Enschede
2:23:24
2:21:00
259
Noortje Assink
Gemeente Enschede
2:23:25
2:21:01
260
Linda Slot
Menzis
2:23:25
2:21:28
261
Dick Groen
Gemeente Enschede
2:23:58
2:21:34
262
Niels Langhout
Eaton Electric B.V.
2:24:26
2:22:20
263
Gunnar Mustaparta
HumanCapitalCare B.V
2:25:01
2:22:22
264
Marco Beune
Sigmax
2:25:05
2:22:30
265
Startnummer 2761
Norit
2:25:29
2:22:58
266
Jan Adam
HumanCapitalCare B.V
2:25:34
2:23:07
267
M. Klein Goldewijk
HumanCapitalCare B.V
2:26:39
2:23:36
268
Wim Lasonder
Siers Groep Oldenzaa
2:26:51
2:24:47
269
Lique Wiggers
Gemeente Enschede
2:26:55
2:24:29
270
Twan van Mierlo
Gemeente Enschede
2:27:26
2:20:17
271
Jane Holterman
Gemeente Enschede
2:27:53
2:25:57
272
Hemmala Sheerbahadoers
Menzis
2:27:55
2:25:58
273
Henk Telman
Eaton Electric B.V.
2:28:22
2:26:18
274
Marcel Tijhuis
HumanCapitalCare B.V
2:28:45
2:25:48
275
Lammie Stoffers
SLO
2:29:29
2:26:50
276
Abdi Hassan
Gemeente Enschede
2:31:21
2:29:10
277
Wilbert Smolders
SLO
2:31:24
2:18:54
278
Dennis Tolhuis
Introweb
2:32:02
2:29:58
279
Ronald Snijders
Gemeente Enschede
2:32:12
2:29:49
280
Willem Havermans
NTP INFRA Enschede
2:32:24
2:29:54
281
Berend Jansen
NEM Industrial & Uti
2:36:06
2:34:19
282
Hans Assink
Gemeente Enschede
2:36:19
2:33:58
283
Aaltjen Volbers
Gemeente Enschede
2:40:05
2:27:54
284
Jos van Gisteren
Gemeente Enschede
2:45:11
2:33:39
285
Jan Minten
Gemeente Enschede
2:45:12
2:33:40
286
Peter Kroezen
Exxellence Group B.V
2:55:15
2:53:10
287
Stefan Kalter
Exxellence Group B.V
2:57:32
2:55:26
288
Henk Helder
Elementis Specialtie
3:04:05
3:00:18
M.SEN, CITYRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jelmer van Leeningen
Veluwe
27:40
27:40
2
Tijmen van Duijvenvoor
Noordwijk Zh
28:46
28:46
3
Koen Veldhuis
Atletics Nijverdal
28:56
28:54
4
Aart-Jan Lenstra
Hengelo Ov
29:27
29:27
5
Dennis Nijhuis
SISU
30:48
30:48
6
Dyon Bijl
Enschede
30:58
30:57
7
Matthijs Imhof
Nijverdal
31:02
30:55
8
Ronald Aloso
Enschede
31:19
31:16
9
Marco Kirschte
Almelo
31:23
30:58
10
Mark Morsink
Goor
32:03
31:58
11
Roy Tijman op Smeijers
Losser
32:39
32:39
12
Elbert van Beek
TION
33:36
33:36
13
Mike de Boer
Borne
33:41
33:37
14
Ynze Keulstra
TION
33:59
33:59
15
Bart Benneker
Oldenzaal
34:03
34:02
16
Sander Ter harmsel
Enschede
34:09
34:05
17
Huub Segerink
Groningen
34:31
34:23
18
Christiaan Woltjer
Enschede
34:46
34:40
19
Rick Heuvel
Hengelo Ov
35:06
35:02
20
Rick Wezenberg
Enschede
35:28
35:25
21
jordy van der lely
rijswijk
35:34
35:26
22
Jeroen Laarveld
Haaksbergen
35:34
33:37
23
Wietse Elzinga
Enschede
35:46
35:39
24
Dennis Wevers
Enschede
35:46
35:40
25
Jan-Willem te Sligte
Enschede
36:03
35:41
26
Rick Somberg
Enschede
36:14
36:13
27
Jitse Jagersma
Enschede
36:19
36:11
28
Davey Keunekamp
Groenlo
36:22
36:05
29
Jelmer van Wissing
Goor
36:27
36:22
30
Ivo Dousi
Losser
36:28
36:23
31
Bob Metternich
Nederland
36:33
36:19
32
Mark Westerhuis
Gronau (GER)
37:06
37:04
33
Thomas Denie
Groenlo
37:11
36:53
34
Henrie Kats
Enschede
37:19
37:18
35
Gijs Hovenkamp
Enschede
37:20
37:16
36
Laurens Hoezen
nijmegen
37:24
36:31
37
Dennis Bouwens
Enschede
37:37
37:35
38
Tobias van Schaar
TION
37:43
33:55
39
Stefan Snijders
Delden
37:51
34:14
40
Nick Huizing
Enschede
37:54
37:52
41
Wilco Wolfs
Nijmegen
38:01
33:11
42
Erik Jan Heuver
Enschede
38:02
31:23
43
Peter Renden
Putten
38:04
37:33
44
Michel Deterd Oude Wem
Enschede
38:06
35:20
45
Peter Wennink
Hengelo Ov
38:12
38:08
46
Thom Hartgerink
Tubantia clinics
38:42
38:39
47
Thomas Wessel
Nederland
38:48
36:58
48
Luuk Nollet
Enschede
39:01
39:00
49
Gijs Westerik
Nederland
39:06
36:12
50
Joost Lubbinge
Cialfo
39:08
38:07
51
Rowin Hinnen
Enschede
39:10
39:06
52
Frank te Beest
Hengelo Ov
39:14
38:52
53
Dennis Pieterson
Cialfo
39:23
38:21
54
Wolter de Vries
Nederland
39:25
37:35
55
Michel Oonk
Wierden
39:35
35:49
56
Thijs Hulsbeek
Nederland
39:53
35:40
57
Martin Huizingh
Enschede
40:19
39:49
58
Mark Veld
Fit for Free
40:21
38:28
59
Rodrick Martina
Enschede
40:30
40:22
60
Koen Wilke
Enschede
40:45
38:43
61
Brian Blomer
Enschede
40:47
38:27
62
Mattijs Tuinman
Almelo
40:47
38:09
63
Devlin Prinsen
Haaksbergen
40:49
37:34
64
Jeroen Gevelaar
Enschede
40:55
36:00
65
Udo Pesenacker
FC-Ottenstein
40:58
40:43
66
Chris Bokkerink
Enschede
41:01
35:11
67
Nick Schuitert
Rijssen
41:03
38:48
68
Sander Grefte
Rheden
41:15
38:08
69
Maurice Krake
Wierden
41:33
37:27
70
Jachin Letwory
Purmerend
41:38
37:27
71
Erik Krommenhoek
enschede
41:42
41:03
72
Roy Steenwelle
Enschede
41:45
39:06
73
Ferry Leutscher
Dordrecht
41:48
39:16
74
Rohnyl Hessling
Enschede
41:50
35:19
75
Ronnie Maathuis
Almelo
41:51
39:15
76
Stefan van Vredendaal
Nederland
42:01
41:46
77
Arjen van Vredendaal
Nederland
42:01
41:45
78
Dominic Pascal Vries
Enschede
42:02
38:48
79
Rik Meijerink
Enschede
42:06
39:26
80
Gert Schepers
Hardenberg
42:09
38:24
81
Dragan Bijelic
Nederland
42:11
39:17
82
Erwin Bosma
Enschede
42:58
39:37
83
Robert Munneke
Enschede
43:01
42:51
84
Peter Dijkstra
Enschede
43:05
41:15
85
Michiel Wegdam
Enschede
43:05
39:57
86
Jeroen van Batenburg
Nederland
43:20
41:33
87
Shaun Blijstra
Enschede
43:22
38:44
88
Floris Falke
Enschede
43:31
38:56
89
Dennis Bakhuis
Enschede
43:33
38:56
90
Erik Hoogeveen
Enschede
43:33
36:32
91
Jurgen Neimeijer
Provincie Overijssel
43:45
37:56
92
Jeffry Dijkhuizen
Denekamp
43:50
39:07
93
Jaap Zaal
Almelo
44:10
39:55
94
Sebastiaan Bolt
Enschede
44:12
39:23
95
Maurice den Hertog
Nederland
44:12
40:20
96
Martijn Achterhoek
Almelo
44:14
39:57
97
Lars Geerdink
Hengelo Ov
44:20
40:30
98
Jeroen Bolster
Tubantia clinics
44:40
41:16
99
Ron Huisken
Enschede
44:41
41:55
100
Wicher Voortman
Hengelo Ov
44:55
40:05
101
Max de Boer
Manderveen
44:57
40:19
102
Ton Klaassens
Oldenzaal
45:00
40:01
103
Joost Geesing
Enschede
45:03
38:37
104
Piet Brouwer
Enschede
45:09
43:00
105
Pascal Wittendorp
Hengelo Ov
45:12
42:33
106
Daan Brunink
Weerselo
45:14
37:49
107
Wouter ter Mors
Eibergen
45:21
43:02
108
Wouter Nijzink
Rijssen
45:25
39:48
109
Henk-Jan Koops
Enschede
45:25
42:53
110
Niels de Ruiter
TION
45:25
43:14
111
Boyd Scholten
Amsterdam
45:30
42:32
112
Erik Maarten
Enschede
45:39
40:43
113
Pieter Kuiper
Enschede
45:43
40:28
114
Mike Venema
Enschede
45:46
39:22
115
Rolf ter Laak
Losser
45:47
41:42
116
Paul van den Berg
Amersfoort
45:51
41:38
117
Maikel Ak
TION
45:55
42:18
118
Haarhuis
Tubbergen
45:57
39:43
119
Patrick ter Beek
Hengelo Ov
46:01
41:31
120
Ticheler
Enschede
46:10
42:01
121
Jan Bart Harmsen
Nederland
46:10
41:54
122
Jonathan van der Wal
Fit for Free
46:13
44:18
123
Martijn Kusters
Enschede
46:16
42:40
124
Henri klasens
Haaksbergen
46:18
41:58
125
Brian Bent
Enschede
46:24
44:24
126
Jaap Loman
Tubbergen
46:25
40:18
127
Jeen Bomers
enschede
46:26
39:01
128
Justin Mantiri
Overdinkel
46:32
41:21
129
Franck Makumi
Oldenzaal
46:32
40:11
130
Yannick COQUEREAU
Enschede
46:36
40:54
131
Vincent van der Weg
Enschede
46:36
41:01
132
Xiaogang Ma
Enschede
46:36
40:50
133
Robbert Kamp
Nederland
46:49
42:33
134
Carel Horstman
Almelo
46:52
41:51
135
Ivo Liebrand
Haaksbergen
46:56
40:42
136
Sander van der Linden
Nederland
46:56
42:59
137
Gerben Hulsman
Nijverdal
46:57
40:18
138
Leandro Jones
Borne
47:05
41:37
139
Ralph Markerink
Oldenzaal
47:11
42:28
140
Dominique Veenhof
Enschede
47:13
40:35
141
Ertman
enschede
47:13
40:37
142
Nick Ros
Enschede
47:15
44:35
143
Paul van Bommel
Fit for Free
47:19
43:44
144
Leo Niek Dinand Groote
Ruurlo
47:23
42:35
145
Hans van der Linden
Amsterdam
47:30
44:02
146
Ronald Kat
Loopgroep RUN&FUN Tw
47:45
45:14
147
Dominique Wattebled
Enschede
47:46
40:31
148
Mathijs Geltink
Enschede
47:48
40:40
149
Niels Willemsen
Almelo
47:50
40:41
150
Lars van Riggelen
Almelo
47:51
40:44
151
Vildan Korjenic
Glanerbrug
47:54
42:11
152
Michel Huizinga
Enschede
47:56
44:51
153
Bart Kats
Enschede
47:58
43:23
154
Michiel Kats
Borne
47:58
43:07
155
Alfons Hurenkamp
Amersfoort
48:03
43:11
156
Sander Mieras
Groningen
48:05
42:28
157
Cas Heuvels
Denekamp
48:06
42:25
158
Michiel Krake
Enschede
48:10
44:17
159
Frank de la Bey
Deventer
48:11
44:28
160
Jasper Veldman
Enschede
48:16
41:21
161
Lars Streumer
Enschede
48:20
41:18
162
Kevin van den Brug
Enschede
48:21
46:40
163
Dennis Wijnberg
Enschede
48:24
45:31
164
Roy Nijenkamp
Borne
48:25
44:01
165
A. Haank
Apeldoorn
48:27
41:28
166
Matt Kleinsman
Enschede
48:35
44:01
167
Stoelhorst
Almelo
48:44
42:06
168
Kay Meulenbroek
Oldenzaal
48:45
44:49
169
Huub Hoonhorst
Nederland
48:49
44:33
170
Bob Egberink
Oldenzaal
48:53
41:28
171
Matthijs Neut
Enschede
48:53
44:14
172
Tom Steinvoorke
Enschede
48:55
41:58
173
Jeffrey van Leijen
Enschede
48:56
43:51
174
Thijs Schuler
Nederland
48:56
44:44
175
Mark Ekelhof
Oldenzaal
48:59
43:10
176
Roel Rozema
Nederland
49:06
47:11
177
Dennis Sluijsmans
Enschede
49:08
43:21
178
Japser van de Bult
Enschede
49:13
48:33
179
Carsten Heeger
Ibbenburch (GER)
49:14
41:38
180
Thomas Turnee
Ibbenbueren (GER)
49:14
41:38
181
Camille Groot
Enschede
49:23
45:00
182
Eric Claassen
Arnhem
49:24
43:32
183
Hidde Lansink
Enschede
49:26
44:50
184
Jessica Hendriks
Utrecht
49:28
42:55
185
Martijn Schoemaker
Zwolle
49:30
47:12
186
MGG Veldscholte
Enschede
49:31
42:09
187
Stefan Plat
Enschede
49:46
45:53
188
Joost Rabbering
Enschede
49:49
43:23
189
Robin Klijnstra
Enschede
49:59
48:28
190
Richard Schuurink
Enschede
49:59
48:26
191
Arno Boevink
Tubantia clinics
50:01
45:02
192
Tom Reuver
Oldenzaal
50:05
44:05
193
Robert-Jan Dissel
Enschede
50:07
46:15
194
Nick Nijland
Tubantia clinics
50:10
44:11
195
Marco Verhoef
Arnhem
50:14
46:56
196
Jordy Waalderbos
Enschede
50:17
45:31
197
Peter Wientjes
Enschede
50:25
43:15
198
Michel Van seijen
Deventer
50:32
43:42
199
Joost van der Werff
Arnhem
50:34
44:39
200
Emiel Boerkamp
Hellendoorn
50:36
46:32
201
Marco Yarbug
Oldenzaal
50:36
42:53
202
Mike Westerman
enschede
50:36
43:33
203
Timbert Out
Enschede
50:42
45:08
204
Hans Spiele
Hellendoorn
50:43
46:40
205
Maikel Garssen
Enschede
50:51
46:01
206
Gemayel van Dijke
Almelo
50:52
46:59
207
Boezelman
Enschede
50:58
43:20
208
Arnold Bomhof
Epe
51:00
43:45
209
Michael van dijk
rekku
51:02
44:26
210
Hugo Nijhuis
Oldenzaal
51:13
43:47
211
Ronald van Arragon
hengelo
51:21
44:32
212
Rutger Bruin
Enschede
51:25
44:22
213
Frank Terpstra
Menzis
51:26
44:45
214
Glenn Veldscholte
Lonneker
51:30
44:55
215
Stephan Alfers Edler
Velen (GER)
51:30
45:50
216
Harold van Heerde
Enschede
51:33
48:02
217
Roy Colenbrander
Groningen
51:46
47:27
218
Robert Schokker
Enschede
52:15
46:41
219
Tom Bijkerk
Enschede
52:19
45:24
220
Sjoerd Kleienberg
enschede
52:28
47:54
221
Stijnar Ros
Marathon Pim Mulier
52:56
47:50
222
Kay Biemans
Almelo
53:00
46:17
223
Erik Scheer
Enschede
53:03
46:01
224
Leon Heskamp
Enschede
53:15
49:14
225
Maarten ter Horst
Almelo
53:18
46:34
226
Ronald Glandrup
Enschede
53:25
45:38
227
andre veenendaal
enschede
53:39
46:44
228
Marlon Kornet
Almelo
53:42
49:30
229
Michel Oink
Almelo
54:03
47:05
230
Tom Westendorp
Enschede
54:05
46:50
231
Mitchel Heupers
Enschede
54:10
49:07
232
Maikel Roesbin
rekken
54:29
47:54
233
Heijmer
hengelo
54:38
48:07
234
Frank Lobker
Oldenzaal
54:43
47:46
235
Mark van Stralen
Enschede
54:47
48:22
236
Richard van den Hoeven
Hengelo
54:51
47:51
237
Jeroen Neijmeijer
Hengelo Ov
54:56
52:10
238
Yusuf Sonmezer
Enschede
55:31
47:51
239
Frederik van der Veen
Enschede
55:41
47:57
240
tyard andringa
enschede
55:44
51:39
241
Bas Smit
Enschede
55:48
48:22
242
Michel Boedeltje
Enschede
56:09
49:48
243
Tom Vet
Hengelo
56:18
49:16
244
Larry Gabriël
Hengelo Ov
56:19
53:45
245
Jeroen Nalecz
Hengelo Ov
56:19
53:42
246
Marten Gruppen
Enschede
56:27
53:36
247
jeroen de bruin
enschede
56:40
49:06
248
Jeffrey van Ebba
Nederland
56:51
50:15
249
Alexander Soer
Enschede
56:55
51:13
250
Joey Waayer
Enschede
56:58
49:57
251
Christiaan Braad
Deventer
57:00
50:01
252
Kees Zaaijer
Apeldoorn
57:35
50:14
253
Wesley Stapper
Enschede
57:37
51:22
254
dierselhuis
enschede
57:47
50:32
255
Wiro Kuipers
Enschede
58:52
54:02
256
Wai-yip Pang
Enschede
58:55
51:11
257
Ruud van der Veen
Enschede
59:01
53:46
258
Marco Glandrup
Enschede
59:09
51:22
259
Bas Eefsting
AV Haaksbergen
59:13
54:12
260
Cecilio de la Horra Ca
Enschede
59:21
52:28
261
Zaven Avci
Almelo
59:22
52:52
262
Roy Runneboom
Enschede
59:36
52:48
263
Joost Hemmen
Deventer
59:42
55:16
264
Kees Witzier
Duitsland
59:42
52:47
265
Stephan de Graaf
Enschede
59:59
52:44
266
Toni Kara
Enschede
1:00:17
54:22
267
Vincent Euverman
Velp Gld
1:00:42
54:42
268
Sjoerd Groot
Enschede
1:01:46
54:13
269
Marten Schut
Enschede
1:01:56
56:29
270
Richard van Ommen
Enschede
1:03:26
55:51
271
Reinier Groot
Didam
1:03:50
59:22
272
Mehmet Duran
Enschede
1:07:33
1:00:06
273
Frank Heethuis
Amsterdam
1:07:39
1:02:24
M.35, CITYRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Erwin Hendriks
Enschede
36:05
35:40
2
casper Peeters
enschede
37:04
36:59
3
Ronald Pelle
Hengevelde
38:35
38:33
4
Eddy van Heijum
Laag Zuthem
39:37
39:18
5
Jan de Romph
Wierden
39:54
39:36
6
Harold Zwiers
Oldenzaal
41:26
35:49
7
Rene Horsthuis
Oldenzaal
42:35
39:47
8
Jan-Hendrik Gosseling
Enschede
42:38
39:29
9
Litse BUsscher
Deventer
42:42
38:11
10
Tim Schothuis
Nederland
43:28
42:00
11
Guido Humblet
Nederland
43:51
41:10
12
Mark Timmerman
Hengelo Ov
43:58
41:17
13
Pieter de Groot
Almelo
44:32
41:39
14
Marco van der Haar
Enschede
45:12
42:21
15
Eric van Duiven
Enschede
45:26
41:26
16
Nic Wieringa
Groningen
45:40
42:42
17
Arnold van den Belt
Almelo
45:43
41:37
18
Martijn Wiessenberg
Deventer
47:13
43:24
19
Christoph Gesing
Gronau (GER)
47:15
42:40
20
Michel Hesselink
Enschede
47:37
43:08
21
Woesthuis
TION
48:01
43:52
22
Ard Kok
Almelo
48:04
43:43
23
Gert Ranter
Provincie Overijssel
48:38
48:15
24
A Denneboom
Enschede
48:47
42:19
25
Nils Appeldoorn
TION
49:01
42:08
26
Peter Kolman
Enschede
49:17
45:12
27
Ronald Witjes
Zevenaar
49:20
44:44
28
Marco Lagendijk
Hengelo Ov
49:21
43:42
29
Alex van der A
Borne
49:21
44:59
30
Bas Koopmans
Enschede
49:51
44:16
31
Dirk Metschies
Enschede
49:59
42:15
32
Stefan Fleuth
Gronau (GER)
50:11
45:37
33
Jerry Wissink
Haaksbergen
50:18
46:53
34
Marcel Zwarteveen
Hengelo Ov
50:21
47:37
35
Iwan Netteb
Nederland
50:24
46:22
36
Ron Veen
Enschede
50:28
45:44
37
Johan Van ittersum
Deventer
50:47
43:57
38
Rene Gelderman
Enschede
51:42
46:44
39
Erjan Altena
Enschede
51:56
44:16
40
Frank Kleinjan
Zwolle
52:04
48:19
41
Klaas Sloots
Nederland
52:37
48:32
42
Johan Sanches
Enschede
52:49
48:23
43
Harry Loof
Enschede
52:59
47:54
44
Bult
Enschede
53:01
45:58
45
Rene Zeelte
Enschede
53:06
48:24
46
Marco Ottink
Enschede
53:08
46:41
47
Ronnie Kuipers
Enschede
53:39
48:40
48
Jeroen van Es
's-Gravenzande
54:15
48:59
49
Raymond Degenhart
Gronau (GER)
54:35
48:49
50
Oosterveld
Enschede
55:05
47:46
51
Nieck van Dijk
Enschede
55:05
47:33
52
Olav Kootje
Enschede
55:06
48:34
53
Tom Boekhold
Enschede
55:19
48:17
54
Jacco De koning
Hengelo Ov
55:33
51:02
55
Michel Bekkema
Hengelo Ov
55:39
51:07
56
Stefan Voogtsgeerd
De Lutte
56:25
51:14
57
Herman Messelink
Enschede
56:53
50:56
58
Bart van 't Ende
Enschede
57:21
50:14
59
Oscar van de Leur
Eindhoven
57:22
52:06
60
Charles Verdier
Enschede
57:25
49:57
61
Mark Meinders
Deventer
57:55
51:05
62
Marc Fokkens
SMK Adviseurs
58:14
52:00
63
George ter Horst
Enschede
58:16
51:33
64
Ron Aarts
Losser
59:02
54:25
65
rob lammers
enschede
59:28
54:41
66
Herman Binkhorst
Enschede
1:01:58
55:14
67
Olde Olthof
Almelo
1:01:58
55:26
68
Denny ter Heegde
Enschede
1:03:46
56:40
M.40, CITYRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Savio Strik
Atletics Nijverdal
29:26
29:26
2
Ansga Kleene
GW Lehrte
32:28
32:27
3
Onno Wessels
AVA '70
33:28
33:25
4
Jeroen Machielsen
Atletics Nijverdal
34:33
34:26
5
John Palm
Rheden
37:03
36:52
6
Harm Wevers
LAAC Twente
37:33
37:29
7
Peter Wijgers
Nijmegen
37:41
37:32
8
Aldo Mulder
Avanti-Wilskracht
38:29
38:13
9
Stephan Bartels
Ibbenbüren (GER)
38:41
38:11
10
Roald Bos
Hengelo Ov
39:17
39:12
11
Edwin Luttjeboer
DienstenCentrum HR
41:35
39:44
12
Ronny Berlijn
Enschede
41:55
39:41
13
Ralf Jasniack
Münster (GER)
42:10
36:39
14
Frank Eekelder
Enschede
42:19
40:10
15
Marc van Groen
Nederland
42:57
39:49
16
Jurgen ten Buuren
Nederland
43:28
39:18
17
Hermen Gert de Haan
Enschede
43:39
40:03
18
Peter Paul de Jong
Enschede
43:47
41:14
19
Eddy Spanjaard
Eibergen
44:10
39:44
20
Bert Buld
Almelo
44:17
40:08
21
Maurice de Vos
Enschede
44:48
41:11
22
Dirk Hollensteiner
Ibbenbüren (GER)
45:07
42:48
23
Thomas Schöneberg
Lüdinghausen (GER)
45:16
41:19
24
Martin Schnell
FC-Ottenstein
45:18
44:55
25
Edwin Kuitert
Enschede
45:23
40:06
26
Dennis van Krimpen
Gieten
45:47
43:19
27
Dieter König
Gronau (GER)
45:50
41:16
28
S Karadag
hengelo
46:03
43:18
29
Han te Riele
Almelo
46:11
42:44
30
Bert van Dalen
AV '34
46:26
44:25
31
Peter Lauret
hengelo
46:34
41:15
32
John van der Veen
Enschede
46:39
43:50
33
Martin Scharenborg
Enschede
46:43
44:34
34
Lambert Menheere
Borne
47:31
42:34
35
Jan Nijland
Enschede
47:55
42:09
36
René van de Graaf
Oldenzaal
48:08
41:52
37
Hafid Azhimi
Almelo
48:28
43:25
38
Jack Kok
Enschede
48:38
47:42
39
Johnny Lambers
Enschede
48:38
47:45
40
Edwin Lucassen
Almelo
48:42
45:23
41
Erik van Es
Oldenzaal
48:52
45:21
42
Van Leijen
Enschede
48:56
43:51
43
Gerhard Jonkeren
Enschede
49:08
43:22
44
Frans Swidde
Enschede
49:24
43:45
45
Tamas Szili-Torok
Rotterdam
49:32
46:54
46
Raimond Kuipers
Enschede
49:34
43:22
47
Nijkamp
Almelo
49:50
45:44
48
Ronnie Witten
Enschede
49:51
47:05
49
Eric Huis
's-Gravenhage
50:08
44:55
50
Martin Tönis
Enschede
50:29
46:24
51
Tim Stobbe
Enschede
50:29
46:22
52
P. Ensing
Enschede
50:30
45:08
53
Ad Smit
Losser
50:33
45:30
54
Ewald. jansen
Enschede
50:51
46:10
55
Freddie te Walvaart
Neede
50:57
45:38
56
Erwin Bels
Denekamp
51:06
44:45
57
Antoon Koehorst
Oldenzaal
51:15
44:54
58
Rik Sanders
Dutch Runners Gold
51:22
47:00
59
Erwin Johannes
Losser
51:53
48:04
60
Marco Dijkstra
Losser
52:01
46:31
61
Erik-jan Berghuis
Gorssel
52:14
46:42
62
Nico-Jan Hoogma
Oldenzaal
52:21
46:30
63
Arno Hudepohl
Vroomshoop
52:22
47:22
64
Rick Schreur
Den Ham Ov
52:24
47:23
65
Ronald Pit Boersma
Enschede
52:39
47:58
66
Robin Heuten
Haaksbergen
52:46
48:24
67
Jelle Groeneveld
Deventer
53:03
47:21
68
Baak
Enschede
53:25
47:24
69
J.G. Willpshaar
hengelo
53:48
46:42
70
Gerrit-Jan Hunting
Enschede
53:54
48:49
71
Bertil de Groot
Deventer
53:56
48:51
72
Nico Versteeg
Apeldoorn
55:08
50:40
73
Rutger-Jan Hesselink
Enschede
55:37
48:32
74
Geert Huizing
Hengelo Ov
55:40
49:06
75
Gerben Brinkman
Hengelo Ov
55:43
48:14
76
Han Brinkers
Enschede
56:35
49:04
77
Sascha Mengerink
Enschede
56:42
51:03
78
Geert Monnink
Enschede
57:04
51:08
79
hassanresat basarslan
enschede
57:41
50:51
80
Gerben Hoftijzer
Oldenzaal
58:11
52:21
81
Benny Bokma
Enschede
59:40
52:45
82
Christiaan van Leijen
Enschede
1:00:11
53:36
M.45, CITYRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
René van Weezep
Atletics Nijverdal
30:24
30:23
2
Riekus Lensen
Iphitos
34:17
34:14
3
Maarten Van Minnen
SISU
35:25
35:24
4
Franz-josef Kleene
GW Lehrte
35:52
35:38
5
Thomas Lürick
FC-Ottenstein
39:19
39:02
6
Alfred Kaal
Deventer
40:39
40:28
7
Paul Erik Endlisch
Nederland
41:27
41:17
8
Willem Niemeijer
SV Veendam
42:27
42:21
9
Geraldo Leus
Enschede
43:24
40:46
10
Ben David
Enschede
43:56
43:48
11
Nico Lubbers
Naarden
44:44
44:41
12
Arthur Postma
Enschede
45:23
42:59
13
P Buma
Enschede
45:35
40:13
14
Gerrit Hilhorst
Nederland
46:00
42:07
15
Ronald Aarts
Enschede
46:05
43:47
16
Frans Heering
AV Rijssen
46:32
42:30
17
Rob Smit
Enschede
46:42
43:05
18
Hans Everink
Enschede
47:16
44:27
19
Bennie ten Brinke
ASV
47:16
40:49
20
Erik Vos
Hengelo Ov
47:23
42:14
21
Egbert van Hattem
Enschede
47:51
40:38
22
Henk Schuler
Nederland
47:53
43:42
23
Men kao
Denekamp
47:54
44:52
24
Ivo Lindner
Zwolle
48:25
44:00
25
Henk Ruigrok
Provincie Overijssel
48:34
42:44
26
Hein Pieper
Schalkhaar
48:37
48:16
27
René Vrielink
Tubantia clinics
48:47
45:13
28
Frans Bentvelsen
Enschede
48:48
43:37
29
Martin van Urk
Enschede
48:58
44:17
30
Sjoerd yme Hengst
Enschede
49:01
45:25
31
André Kleinheerenbrink
Vasse
49:02
45:32
32
John Selfhout
Gronau (GER)
49:11
44:37
33
P. Eggert
TION
49:38
42:07
34
Dirk Zuidema
Enschede
50:04
42:49
35
Taco van der Maten
Almelo
50:30
44:08
36
R van Overveld
Enschede
50:37
45:57
37
Tonny Eulderink
LAAC Twente
50:50
47:03
38
Rudy Driessen
Connexxion
51:30
48:30
39
André Oude Weernink
Almelo
51:30
46:10
40
Willem Jan Duijzer
Nederland
51:49
47:11
41
Wagenar
enschede
52:03
48:44
42
Roy de Mönnink
Loopgroep RUN&FUN Tw
52:04
49:03
43
Theo Rietkerk
Provincie Overijssel
52:08
51:46
44
Arjen Burghoorn
Utrecht
52:37
45:35
45
Vos
Enschede
52:38
45:34
46
Jeroen Beverdam
Enschede
52:43
47:45
47
Knigge
Enschede
53:12
46:56
48
Bernard Fresen
Enschede
53:23
46:38
49
Serge Yurasov
Enschede
53:36
46:30
50
Ce Schiff
Enschede
53:49
46:20
51
Marcel Spinosa
Enschede
54:12
46:59
52
Arthur Bruijn
Enschede
54:29
47:26
53
Jan Semmekrot
Hengelo Ov
54:33
48:48
54
Huub Smit
Almelo
54:48
49:08
55
Johnny Grobben
Almelo
54:52
49:46
56
Gerben Kuitert
Enschede
54:54
49:11
57
E.C. Schaap
Almelo
55:15
48:26
58
Denis Schipper
Enschede
55:25
53:15
59
Ruud Kroep
Enschede
55:29
49:51
60
René Veldscholte
Enschede
56:02
49:26
61
Ronnie Reichart
Enschede
56:12
51:15
62
Klaas Boensma
Connexxion
56:55
51:46
63
Marc Salamat
Enschede
57:02
50:07
64
Anne Vosslamber
Dutch Runners Basic
57:05
52:29
65
Robert Kuipers
Enschede
57:12
51:42
66
Arnold Monnink
Enschede
57:18
51:38
67
Marco Krijnsen
Enschede
59:09
52:50
68
Peter Maassen
Utrecht
59:13
52:44
69
Hennie Bulthuis
Oldenzaal
59:47
53:58
70
Frank Voogd
Almere
1:00:32
52:59
71
Ben Nijeboer
Scharmer
1:01:19
53:44
72
Herman Tiemens
Enschede
1:02:47
57:34
73
Louis Rodenstein
Almelo
1:03:24
56:24
74
R Cipriani
italia (ITA)
1:04:21
57:12
75
Kim Visser
Almelo
1:07:39
1:00:02
76
Remko Ros
Marathon Pim Mulier
1:09:28
1:03:16
77
Frank Pereboom
Enschede
1:12:32
1:05:15
M.50, CITYRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Frans Segerink
Hengelo Ov
31:37
31:32
2
Hans van Driel
Veluwe
31:54
31:53
3
Dick Zeedijk
LAAC Twente
33:11
33:03
4
Frank Rosier
lunteren
34:40
34:38
5
Gerrit Molenkamp
Dutch Runners Gold
34:59
34:58
6
Nico van Putten
Goor '75
35:53
35:48
7
Henk De vries
Enschede
38:36
38:33
8
Manfred Körbl
Nijverdal
39:38
39:29
9
Don Duizendstra
Enschede
41:54
41:44
10
Paul Verbeek
Winterswijk
43:19
38:08
11
Joop oude Bos
goor
43:47
41:53
12
Hans Brinks
Oldenzaal
44:10
42:06
13
Ton van Weerdenburg
Nederland
44:12
40:21
14
Gerrit van Tolij
Hengelo Ov
44:18
40:13
15
Pieter Wilms
Groningen
44:24
41:40
16
Rob Groote Haar
Enschede
44:26
44:00
17
Benno Geerdink
TION
44:46
43:12
18
Andreas Lauschke
Ottenstein (GER)
45:49
45:28
19
Bernd Kleene
Haselünne (GER)
45:54
43:22
20
Rene Van den dikkenber
Utrecht
46:00
40:31
21
Marcel Balvers
Enschede
46:01
40:44
22
Freek Berkenbosch
Enschede
46:28
44:19
23
Laurens Lindner
Enschede
46:32
42:12
24
Harry Boezelman
Tubantia clinics
47:18
43:03
25
Klaas Bokhorst
TION
47:35
43:22
26
Alain Berard
Almelo
47:41
44:51
27
Koos Bosch
Wierden
48:14
45:51
28
Jan van Balen
Enschede
48:30
45:10
29
Herman Nijhuis
Haarlo
48:52
42:41
30
Jaap Westerink
Ensched
48:52
41:16
31
Atus Leleulya
Nederland
49:04
47:01
32
Rene Helthuis
Nederland
49:05
45:00
33
Wim Wickering
Enschede
49:36
47:02
34
Gerrit Stapper
Rekreatie Sport Twen
49:37
43:23
35
Henry Hekkert
Almelo
49:59
46:02
36
Henk Jan Krake
Enschede
50:00
46:08
37
Tonnie Bleumink
Connexxion
50:00
46:44
38
Peter Bleiji
Hengelo Ov
50:25
43:57
39
Paul Leusink
Oldenzaal
51:26
47:38
40
Francisco Luna
enschede
52:14
47:10
41
Harrie Nijland
Tubantia clinics
52:24
46:25
42
de heer Olijve
Enschede
53:12
46:41
43
Martin Klinker
Enschede
53:15
45:37
44
Clemens Lenferink
Avanti-Wilskracht
53:39
49:29
45
Imco Morren
Enschede
54:32
49:33
46
Marcel Waalderbos
Enschede
54:33
48:24
47
Sjaak Smit
Enschede
54:55
48:40
48
Steef van Alphen
Apeldoorn
55:08
50:40
49
Tom Aarnink
enschede
55:15
48:29
50
Tanno Zuidema
Enschede
55:50
52:33
51
R. vd Aalmoes
Hilversum
55:52
48:31
52
Ted Bisschop
Tubantia clinics
56:02
49:54
53
Ben Hendriks
Nederland
56:43
52:45
54
Niek Limburg
Connexxion
56:52
50:52
55
Henni van Leeuwen
ASV
57:37
53:14
56
Rein Tuininga
Enschede
57:48
52:16
57
Henk Koopman
Tubantia clinics
59:51
54:41
58
Koos Nordkamp
Overdinkel
59:59
54:31
59
Jan van Rijn
Klarenbeek
1:00:28
54:10
60
B BUijtendijk
Enschede
1:00:46
53:25
61
Rieks Vos
Enschede
1:00:53
53:59
62
Marcel Nijhuis
Nederland
1:02:08
59:46
63
Joop Scholten
Arnhem
1:03:30
59:54
M.55, CITYRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anton Vereijken
Rekken
33:46
33:45
2
Gerhard Wessels
avVN
39:41
39:35
3
Aart Van de water
Daventria
40:13
40:02
4
Harrie Ubbink
Nederland
41:11
37:39
5
Henk Sterk
Enschede
42:54
40:20
6
Rob Gouw
Loopgroep PK
43:54
37:42
7
Ton Franken
Almelo
44:10
44:08
8
Jan 't Hooft
Marathon Pim Mulier
44:55
42:31
9
Willem Groot Kormelink
Langeveen
44:59
41:25
10
Harry Krupers
Delden
45:24
44:35
11
Gerard Ten Berge
Enter
45:25
42:15
12
Udo Beermann
Nordhorn (GER)
45:58
45:47
13
Wim Groot Kormelink
Rekken
47:25
43:13
14
Harold Verheij
Ciko '66
47:29
44:18
15
Bert Bouwman
Borne
47:32
44:32
16
Harrie Emmens
LAAC Twente
48:00
47:17
17
Richard Bakker
De Koog
48:46
45:12
18
Andries Nijholt
Enschede
49:44
46:00
19
Gerrit Schuurink
Enschede
49:59
48:26
20
Paul Vaneker
Iphitos
50:21
46:59
21
Rini Tanke
Enschede
50:25
47:38
22
Carl Lange
Tubantia clinics
50:51
48:01
23
Bram Ruis
Tubantia clinics
52:22
47:37
24
Hubert van Mastrigt
Almelo
52:30
48:13
25
Aart Wagelaar
Enschede
52:53
46:25
26
Bram Mieras
Almelo
53:45
48:06
27
Han Olde Agterhuis
Enschede
53:56
48:32
28
Alfons Bekhuis
Enschede
54:03
49:37
29
Alfred Richters
Ahaus (GER)
54:09
49:19
30
Herman Hembrecht
Enschede
54:10
51:25
31
Ludwieg van der Valk
Enschede
54:13
49:18
32
Sander van Barneveld
Amerongen
54:30
50:45
33
Herman Meyran
Enschede
54:55
48:42
34
Jan Lagerweij
Connexxion
55:38
49:39
35
Benno Holkenbrink
Connexxion
55:50
50:32
36
Frans Raanhuis
Iphitos
56:00
48:54
37
Aaldert Gruppen
Enschede
56:27
53:35
38
Eric Rakers
Hengelo Ov
56:28
51:10
39
Hennie Heupers
Enschede
56:50
50:00
40
Bennie Franke
Iphitos
57:28
54:05
41
Herman van Lier
TION
57:32
52:45
42
Martin von Rotz
Tubantia clinics
57:43
54:16
43
Hans Glandrup
Enschede
57:53
50:10
44
Eef Oudenampsen
Markelo
59:24
55:00
45
George van Geelen
Enschede
59:53
57:29
46
Mart Gerrits
Connexxion
1:05:17
57:40
47
Groot
Dronten
1:06:10
58:35
48
Bert Horstman
Houten
1:09:43
1:05:11
M.60, CITYRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hans Kuijken
Athlos
38:43
38:42
2
Frits Peters
Altis
38:52
37:50
3
Piet Mol
LAAC Twente
40:59
40:49
4
Jan Manders
STB
42:00
41:54
5
Rijk Lubberts
Almelo
43:20
40:46
6
Bennie Dost
Enschede
44:46
44:21
7
Gertie Bosch
Enschede
47:46
47:03
8
Jaap Scheffer
the Hague Road Runne
48:04
42:38
9
Jan Monnink
Enschede
48:25
48:02
10
Fons Eijsink
Haaksbergen
49:09
48:54
11
Joop Geurts
Nederland
49:58
46:24
12
Jan ten Doeschate
Delden
50:54
46:16
13
Triskes
TION
51:29
46:42
14
Henny Boltjes
Loopgroep De Lutte
51:37
51:23
15
Alfons Roling
Spelle (GER)
51:54
45:54
16
AJ Schutte
Almelo
51:56
48:30
17
Frank van Dorp
Tubantia clinics
52:02
48:49
18
Herman Hemmen
Nieuw Amsterdam
52:16
47:50
19
Tiecke
Bathmen
52:37
47:57
20
surenbroek
Nijverdal
52:57
46:41
21
Johan van Sluijs
Triathlon
53:49
47:12
22
Gerard vinke
enschede
54:28
47:47
23
Andre Maaldeink
Eibergen
54:29
47:55
24
Roel Wildeboer
Wierden
54:42
49:32
25
Jan van der Zande
LAAC Twente
55:02
54:53
26
Rolf Kingal
Spelle (GER)
56:20
50:14
27
Tjitse Piek
TION
57:27
52:35
28
Peter Bertens
Almelo
58:02
52:57
29
Jan Fabels
FC-Ottenstein
58:21
58:01
30
G.J.J. Schoppink
TION
58:29
53:35
31
Henk Steentjes
ASV
59:11
56:27
32
Gerard Besseling
Enschede
1:01:04
58:39
33
Frans Mensink
Tubantia clinics
1:02:04
1:01:50
V.SEN, CITYRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henrieke Krommendijk
Unitas
33:03
32:56
2
Eline Vollenbroek
Losser
34:28
34:15
3
Vanessa Lorkeers
Atletics Nijverdal
34:33
34:27
4
Anouk Koelen
Argo
35:16
35:15
5
Janna Brouwer
Ciko '66
37:07
36:55
6
Nikki Piekema
Nederland
38:00
37:46
7
Eva van der Berg
nijmegen
40:47
39:55
8
Monique Nijkamp
Nijmegen
41:20
38:51
9
Leanne Breukink
Enschede
41:52
39:50
10
Lisanne Meuleman
Enschede
42:19
37:24
11
Lisa ten Hoopen
Eibergen
42:31
40:25
12
Marjon Witting
Enschede
42:49
40:23
13
Sanne Hesselink
Neede
42:49
40:20
14
Melanie Braamhaar
Hengelo Ov
43:26
41:18
15
Karin Wiefferink
Denekamp
43:47
39:56
16
Monique de Romph
Wierden
44:56
44:38
17
Rachel Lusseveld
Enschede
45:21
40:46
18
Holterman
Groningen
45:30
45:26
19
Bertine Luttikhedde-Sm
Haaksbergen
45:35
41:52
20
Jolande Smelt
Haaksbergen
46:03
42:20
21
Daphny Somhorst
Oldenzaal
46:13
43:25
22
Fatma Cossu-Ergecer
Enschede
46:29
44:36
23
Esther Adam
Nederland
46:36
42:40
24
Annelotte Rutgers
Enschede
46:44
43:20
25
Riëtte Meijboom
Oldenzaal
46:45
42:27
26
Mendy Wortel
Oldenzaal
46:45
42:31
27
Thessa Broek van den
Oldenzaal
46:48
42:04
28
Annemarie Wenzel
Haarlem
46:49
41:24
29
Sandra Esmeijer
Enschede
47:03
40:41
30
Nienke Kerver
TION
47:19
44:02
31
Alies Krol
Denekamp
47:33
45:18
32
Leoniek Bruns
Denekamp
47:33
45:18
33
Femke Gortemaker
Denekamp
47:33
45:17
34
Saskia ter Ellen
Dutch Runners Basic
47:55
45:57
35
Tamara Stokkink
Haaksbergen
47:56
44:23
36
Marlies Semmekrot
Zenderen
47:59
43:15
37
Tamara Kamperman
Winterswijk
48:07
45:28
38
cynthia caggiari
TION
48:13
47:22
39
Carien Flink
Amstelveen
48:13
43:52
40
Meyke Roosink
Enschede
48:20
42:49
41
Elles Kotte
Enschede
48:25
44:24
42
Maartje Heerink
Denekamp
48:27
44:26
43
Ilse Boerhof
TION
48:28
41:29
44
Hansje Eppink
Wageningen
48:28
44:27
45
Sandra Heidemann
Enschede
48:35
44:27
46
Rianne Guichelaar
Enschede
48:37
44:24
47
Nicole Horsthuis
Oldenzaal
48:40
44:24
48
Marleen Veldhuis
Utrecht
48:41
45:26
49
Saskia Kruse
Groningen
48:43
42:53
50
Charlotte Oude Alink
Loopgroep RUN&FUN Tw
48:51
46:18
51
Marleen Rikkerink
Loopgroep RUN&FUN Tw
48:51
46:20
52
Tina Farifteh
Fit for Free
48:57
45:20
53
Floor Hovenkamp
Enschede
48:59
46:58
54
Jessie Leusink
Nijmegen
49:01
45:13
55
Marijke Kenkhuis
TION
49:04
45:28
56
Lisette Everink
Tubantia clinics
49:09
44:12
57
Stephanie Maathuis
Oldenzaal
49:29
44:27
58
Anja Deters
Hörstel (GER)
49:30
47:11
59
Marjolein Eaglen
Enschede
49:32
46:00
60
Lusanne Herbers
Enschede
49:32
44:36
61
Rita Szili-Torok
Rotterdam
49:32
46:55
62
Sonja Bruena
Nordhorn (GER)
49:33
49:23
63
Marisa Meppelink
Hardenberg
49:34
46:36
64
Masselink-Weghorst
Nederland
49:41
45:26
65
Wendy Hulsbeek
Nederland
49:41
45:27
66
Kim Ballast
Enschede
49:49
45:09
67
Sabrine Schadron
Enschede
49:50
45:11
68
Judith van Oostrom
Enschede
49:54
46:03
69
Joanne Geurts
Nederland
49:56
46:21
70
Veronique Groot
Arnhem
49:56
45:33
71
Daphne Zwiers
Hengelo
50:00
43:26
72
Maaike Ebbekink
LAAC Twente
50:09
44:58
73
Carla Hofstee
Nederland
50:11
46:30
74
Erin Krupers
LAAC Twente
50:14
49:22
75
Wendy Busschers
Haaksbergen
50:22
48:09
76
Joyce Buitenhuis
Nederland
50:24
46:23
77
Mireille Kruse
Hengelo Ov
50:33
45:12
78
Roxanne Coelman
Enschede
50:41
45:39
79
Aafke Rensink
ASV
50:41
45:51
80
Annette van Helden - R
ASV
50:42
45:50
81
Hilde Hetzel
Borculo
50:55
47:27
82
Martine Veneman
Enschede
50:59
46:50
83
Karlijn Morsink
Enschede
50:59
46:52
84
Chantal Venekamp
Haaksbergen
51:01
44:51
85
Jannieke Damhuis
Enschede
51:02
47:58
86
Nienke Dekens
TION
51:18
46:53
87
Lydia van den Berg
Zwolle
51:20
47:09
88
Anouk van Ritbergen
Enschede
51:24
44:51
89
Anouk Dalhoeven
Tubantia clinics
51:35
46:13
90
Maaike Zwiers
Hengelo
51:36
45:03
91
Coby van der Veen
Nederland
51:38
46:58
92
Anna Doeding
Enschede
51:40
44:12
93
Anouk van Weerdenburg
Nederland
51:43
47:51
94
Annemiek van Geffen
Enschede
51:46
47:16
95
Stephanie Weernink
Enschede
51:50
46:57
96
Marjolein Boonk
Enschede
51:58
46:04
97
Lotte Wieringa
Enschede
52:11
49:15
98
Miranda van der Toorn
Nijverdal
52:13
45:56
99
Esther Oosterik
Weerselo
52:16
46:07
100
Vera van der Vegt
Enschede
52:21
49:27
101
Nicky Hoffard
Enschede
52:31
49:38
102
Braamhaar
Hengelo
52:36
48:02
103
Joyce Dijkshoorn
Enschede
52:47
49:53
104
Rilana Prenger
Hardenberg
52:48
47:14
105
Lida Bazantova
Enschede
52:55
45:59
106
Marcha Wiegerinck-Ferm
Winterswijk
52:57
46:31
107
Josselijn Wentink
Haarlo
52:57
46:37
108
Nanda Kokkeler
Tubantia clinics
52:58
47:36
109
Leontien Krul
Provincie Overijssel
52:59
47:07
110
Mariska Voshaar
Almelo
52:59
46:30
111
Karien Bruns
Nederland
53:02
49:11
112
Sandra Leusink
Nederland
53:04
49:21
113
Mariëlle ter Beek
Enschede
53:04
47:35
114
Annemarie Verheijen
Iphitos
53:08
45:40
115
Karin Lukens
Nederland
53:12
49:14
116
Loes ten Doeschate
IJsselstein Ut
53:13
48:34
117
Marieke Kromkamp
Hengelo Ov
53:14
48:40
118
Zonder
SISU / De Mare
53:15
47:04
119
Anne Visscher
Oldenzaal
53:15
51:04
120
Jessica van der Veen
Enschede
53:21
48:02
121
Danielle Hessels
Enschede
53:23
47:51
122
Sabrina Ritmeijer
Enschede
53:26
48:11
123
Annabeth Wijering
Losser
53:33
50:02
124
Saskia Hoks
Amsterdam
53:43
50:47
125
Ruth Dimmendaal
Enschede
53:45
47:26
126
Monique Beens-Broekhui
Iphitos
53:48
48:28
127
Karlien Goosink
Enschede
53:49
48:48
128
Selina Tuasela
Wierden
53:50
49:39
129
Esther van der Veen
Nederland
53:55
49:17
130
Marloes Olde Agterhuis
Enschede
53:56
48:33
131
Petra de Graaf
Enschede
53:59
49:21
132
Esther Berfelo
Enschede
54:07
49:46
133
Arlet van Beek
Enschede
54:12
49:18
134
Marloes ten Voorde
Haaksbergen
54:15
48:57
135
Mariska Slotman
Zwolle
54:16
47:29
136
Leontine Kokkeler
Enschede
54:34
49:08
137
Francien Mulder
Enschede
54:35
47:31
138
Leoni Blokhuis
Oldenzaal
54:39
50:23
139
Stephanie Seinen
Deventer
54:43
47:46
140
Karen Brok
AV Rijssen
54:44
47:46
141
Susanne Oudenbroek
TION
54:45
49:41
142
Marlin Edelijn
Losser
54:55
51:07
143
GonnyDerks
hengelo
55:03
49:27
144
Monique Hek
Enschede
55:04
47:46
145
Sophie Derkman
Tubbergen
55:05
49:01
146
Jorike van Mastrigt
Almelo
55:11
50:55
147
Inge Hondebrink
Almelo
55:11
50:54
148
Els Beernink
Amsterdam
55:23
48:36
149
Saskia Aarnink
Eindhoven
55:23
48:36
150
Wai Shan
Enschede
55:31
47:49
151
Marlies Piek
Oldenzaal
55:35
49:48
152
Elke Horsthuis
Oldenzaal
55:35
49:49
153
Mariel Robitaille
Hengelo
55:37
49:12
154
Evelien Huis
's-Gravenhage
55:42
50:29
155
Marloes Lucas
Apeldoorn
55:48
48:09
156
Maureen Masselink
Enschede
55:49
49:32
157
Maaike Wools
Tubbergen
55:50
48:06
158
Ilona van Gerner
Nederland
55:51
53:28
159
Gwen van Rijswijk
Utrecht
55:55
51:06
160
Maike Zijlstra
Enschede
55:58
53:06
161
Maaike Fiselier
Tubantia clinics
56:02
55:14
162
Evelien Bossink
Tubbergen
56:03
49:53
163
Ilona ter Haar
Winterswijk
56:05
49:59
164
Nicky Andringa
Eibergen
56:08
52:03
165
Ilse Onland
Goor
56:09
51:42
166
Maureen Hulscher
Enschede
56:10
51:52
167
Anke van der Vegt
Enschede
56:27
50:26
168
Chi chi Leung
Holten
56:28
49:49
169
Nienke Bomers
Enschede
56:35
49:12
170
Marjan Scholten
Denekamp
56:44
49:53
171
Jantina van der Wal
Enschede
56:44
50:24
172
Marieke Horstink
Enschede
56:46
52:16
173
Margo Wispels
Enschede
57:08
51:40
174
Yolande Oosterhof
Nederland
57:09
53:12
175
Maaike Teikotte-Oude W
Geesteren Ov
57:11
50:29
176
Leonie Tuinman
Almelo
57:19
51:48
177
Linda Roering
Enschede
57:26
50:01
178
Kirsten Platenkamp
Zenderen
57:33
52:23
179
Janet Bosschieter
Nederland
57:33
53:37
180
Silke Leeftink
Nederland
57:34
53:40
181
Mirjam Meijerink
Vroomshoop
57:40
51:48
182
Deborah Bosch
Enschede
57:42
51:04
183
Sandy Abbink
Nijverdal
57:43
51:51
184
Frantessa Casco
Almelo
57:46
51:23
185
Stephanie Wattebled
Enschede
57:57
50:33
186
Annelies Hassink
Tubantia clinics
57:58
50:44
187
Anne Cornelis
Hellendoorn
58:02
51:16
188
Marieke Strecker
Haaksbergen
58:07
51:02
189
Marjolein Wools
Enschede
58:08
50:36
190
Marlijn ter Woerds
Neede
58:09
52:13
191
Evelien Kemna
Tubbergen
58:15
50:35
192
Emmy Stamsnieder
Tubbergen
58:16
50:37
193
Anneke van Schepen
Enschede
58:23
51:59
194
Esther van Berkum
Oldenzaal
58:27
52:03
195
Shirley van Dijk
Enschede
58:30
52:11
196
Daniëlle ten Damme
Enschede
58:45
51:36
197
Marlous van Krieken
Amsterdam
58:50
53:39
198
Aisha Reehuis
Enschede
58:58
51:34
199
Wendy Manten
Tubantia clinics
58:59
52:01
200
Judith Nijenhuis
Enschede
59:06
54:26
201
Cathy Gellevij
Loopgroep RUN&FUN Tw
59:11
52:44
202
Marije Boerrigter
Enschede
59:14
53:46
203
Floor Timmer
Enschede
59:16
52:03
204
Agnes Jansen
Utrecht
59:23
56:01
205
Sandra Groeneveld
Enschede
59:35
52:46
206
Wendy Landewe
Utrecht
59:38
51:53
207
Marian Aarnink
Elburg
59:41
52:53
208
Erica Mieras
Utrecht
59:44
56:54
209
Yvonne Leferink
Haaksbergen
59:53
54:51
210
Marijn van Beek
Enschede
59:55
55:01
211
Ellen Eijsink
Haaksbergen
1:00:17
54:03
212
Tessa van Beek
Enschede
1:00:19
55:25
213
Ruth Braamhaar
Enschede
1:00:21
54:05
214
Anouk ten Barge
Loopgroep RUN&FUN Tw
1:00:27
54:01
215
Antoinette Kampinga
Enschede
1:00:32
53:00
216
Anita Postma
Enschede
1:00:53
53:57
217
Femke Lagcher
Oldenzaal
1:00:57
54:33
218
Mirjam Groot beumer
Enschede
1:01:08
55:33
219
Miranda Koopmans-Tieme
Enschede
1:01:08
55:33
220
Kirsten Plattje
Almelo
1:01:10
55:00
221
Anouk Koehorst
Oldenzaal
1:01:19
53:37
222
Ellis Peters
Groningen
1:01:40
54:06
223
Lisa Wiegink
Nederland
1:01:43
57:39
224
Marieke Wiegink
Nederland
1:01:44
57:39
225
Claudia Landewé
Enschede
1:01:45
55:11
226
Mirjam Van albada
Groningen
1:01:56
54:22
227
Elles Hoenink
Haarlo
1:02:01
54:48
228
Leonie Kuipers
Geesteren Ov
1:02:33
55:50
229
Ellen Brok
Enter
1:02:36
55:36
230
Madelon De Beir
Enschede
1:02:56
55:27
231
Yvonne Jansen
Borne
1:03:01
56:55
232
Linda Vaessen
Amstelveen
1:03:03
57:09
233
Linda Kruese
Tubantia clinics
1:03:10
58:51
234
Linda Scholten
Connexxion
1:03:14
59:56
235
Esther Wenno
Enschede
1:03:26
55:51
236
Moniek Oude Luttikhuis
Tubbergen
1:03:32
55:50
237
Linda Horstman
Enschede
1:03:37
56:08
238
Uta Hochheim
Munster (GER)
1:04:14
56:30
239
Lonneke Groeneveld
Enschede
1:04:14
59:13
240
Nicole Waaijer
Denekamp
1:04:21
57:56
241
Aniek Koster
Hengelo Ov
1:05:22
1:00:12
242
Paula Stevens
Fit for Free
1:05:39
59:54
243
Sabine Lormans
Fit for Free
1:05:44
1:00:00
244
Tahirih Poolman
LAAC Twente
1:06:56
1:02:35
245
Linda van den Born
Enschede
1:07:00
1:00:11
246
Nancy Robers
Enschede
1:07:19
1:00:10
247
Marie-Louise Enkelaar
Fit for Free
1:08:07
1:02:23
248
Barbra Kroon
Fit for Free
1:08:07
1:02:24
249
Ilona Oosterik
Weerselo
1:09:29
1:03:19
250
Kirsty Horstman
Enschede
1:09:43
1:05:11
251
Marielle van der Molen
Enschede
1:13:03
1:05:43
V.35, CITYRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marloes Zengerink-wien
Loopgroep RUN&FUN Tw
41:40
38:33
2
Mireille Smit
Oldenzaal
42:41
42:33
3
Wendy Sander-Oude Reng
Tubantia clinics
43:23
43:16
4
Regina Solomon
Fit for Free
44:11
40:40
5
Janine Nieuwlaar
Spurt '88
44:28
44:21
6
Manon Wilschut
Marathon Pim Mulier
44:56
44:46
7
Uschi Baumeister
Enschede
45:42
39:57
8
Corine van der Meij-de
Losser
45:48
43:14
9
Danielle de Jong-Tax
Enschede
46:01
43:28
10
Sandra Bendix
FC-Ottenstein
47:29
47:11
11
Hanneke Hoomoedt
Goor
47:56
45:39
12
Daisy Koops
Nederland
48:08
44:13
13
Monique Bijlsma
ASV
48:12
44:29
14
Anita Lambers
Enschede
48:38
47:42
15
Dunja Schuitemaker
Enschede
48:48
43:37
16
Sandra Kleijn
Enschede
48:51
44:24
17
Ellen Luning
Nijverdal
48:59
44:16
18
Gonnie de Koning
Hengelo Ov
49:19
44:49
19
Ruth Elpers
FC-Ottenstein
49:39
49:19
20
Chantal Scheurink
Enschede
49:40
47:17
21
Jeanet de Jong
Enschede
49:42
46:37
22
Monique Ticheloven
AV Haaksbergen
50:28
48:16
23
Marga van Tol
Enschede
50:31
44:23
24
Christel Wolters
Oldenzaal
51:06
47:59
25
Berit Samuelson
Enschede
52:00
47:16
26
Sabine Uitslag
Welsum
52:08
51:47
27
Franciska Koekkoek op
Oldenzaal
52:13
48:02
28
ursla otten
borculo
52:45
46:04
29
Natascha Tent
Enschede
52:54
47:22
30
Sandra Schöneberg
Lüdinghausen (GER)
52:58
49:13
31
Frauke Berns
Haaksbergen
53:00
48:27
32
Laura Braamer
Enschede
53:05
49:02
33
Debby Kusters
Nederland
53:20
50:39
34
Denise van den Brink
Enschede
53:23
46:37
35
Odette Kleisman
Haaksbergen
53:33
50:01
36
Ilse Kamphuis
Vasse
54:02
48:38
37
Debby Bakker-Koldeweid
Enschede
54:07
49:47
38
Annina Einert
Berlin (GER)
54:18
49:30
39
Romkens
Rekreatie Sport Twen
54:20
47:35
40
Leonie Spruyt-Hoitink
's-Gravenhage
54:20
50:42
41
Lisette Bouwhuis
Overdinkel
54:27
49:08
42
Marielle Huisman
De Gemzen
54:40
49:39
43
Sylvia Heuten
Haaksbergen
54:51
50:35
44
Lauretta Hollink
Enschede
55:03
50:41
45
Linda Rillmann
Enschede
55:04
49:10
46
Myrthe Heuzinkveld
Groningen
55:05
49:09
47
Doris Schnell
FC-Ottenstein
55:07
54:48
48
Ursela Voorhaar
Enschede
55:29
49:58
49
Melanie Groothuis
Utrecht
55:46
48:35
50
Nicole Mekkering
Hengelo Ov
55:52
50:14
51
Karen Fonferek
Enschede
55:54
50:20
52
Leonie van Rijn
ASV
56:22
51:00
53
Lycke Reysoo
Haaksbergen
56:22
51:48
54
Nicolet Jansen
Enschede
56:22
50:36
55
Brenda Folbert
Geesteren Ov
56:37
49:53
56
Bisschops
Enschede
56:55
50:09
57
Agnes Vaczi
Enschede
57:15
52:53
58
Ellen Goossen
Losser
57:16
51:52
59
Tamar Sturkenboom
Almelo
57:16
52:53
60
Claudia Jasniack
Münster (GER)
57:44
52:12
61
Shelley Keupink
Tubantia clinics
57:44
52:28
62
Nicole Huistede
Bentelo
57:45
50:22
63
Leonie van Bussel
Nederland
58:10
54:07
64
Inez Bakker
Enschede
58:24
56:14
65
Natasja Piek
Winterswijk
58:40
52:35
66
Jolanda Kemna
Vasse
58:43
52:32
67
Lisette Hekman
Oldenzaal
59:16
52:17
68
Kirsten Buld
Almelo
59:37
55:28
69
Esther Lemmens-Waal
Enschede
59:42
53:46
70
Danielle Huizing
Enschede
1:00:40
54:15
71
Björna de Groen
Almelo
1:00:46
55:28
72
Wendy Wissink
Oldenzaal
1:01:18
53:38
73
Els van Santen
Scharmer
1:03:26
55:51
74
Miranda Derksen
Denekamp
1:04:25
58:01
75
Vera Visser-Meijer
Argo
1:04:50
57:31
76
Liane Grooters
Nederland
1:05:43
1:01:44
77
Ellen Broekhuis
Tubantia clinics
1:06:11
1:00:17
78
Sylvia Ekker
Enschede
1:06:32
1:01:13
79
Nanette ten Hoor
Borne
1:06:55
1:00:47
80
Brigitte Schipper
Enschede
1:06:59
59:41
81
Heidi Palmers
Almelo
1:07:00
59:28
82
Annette Wegkamp
Borne
1:07:14
1:01:07
83
Bea Schutte
Almelo
1:07:39
1:00:01
84
Carina Duinkerk-Nijlan
Enschede
1:10:54
1:04:15
V.40, CITYRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Baudien de Boer
Horror
35:03
35:02
2
Evelien Reef
Gemeente Enschede
35:19
35:16
3
Matt Evers
Duitsland
35:21
33:35
4
Mirjam van Leeuwen
U-Track
37:58
37:54
5
Brigitte Hendriks Boer
Almelo
39:01
38:47
6
Elly Koning
Avanti-Wilskracht
40:32
40:21
7
Mathilde Plentinger
AV Haaksbergen
40:58
40:49
8
Jacqueline Ooink
AV Haaksbergen
41:44
41:37
9
Ingrid Kaal
Tubantia clinics
43:17
43:09
10
Nathalie Monnink
Enschede
43:29
37:32
11
Irna van der Molen
TION
43:46
38:54
12
Giny Steggink
Nederland
44:11
40:15
13
Vogt
AV Haaksbergen
44:54
42:37
14
Bianca Douwsma-Nicolaa
Enschede
47:05
44:59
15
Daniel Olde Weghuis
Nederland
47:32
43:35
16
Maureen Wickering
Enschede
47:39
45:05
17
Simone Hörst
FC-Ottenstein
47:45
47:27
18
Natalya Kuksa
Enschede
48:01
47:59
19
Petra Oldenhof
Nijverdal
48:26
43:42
20
Ingrid van Zon-Rabelin
Enschede
48:41
46:31
21
Sylvia Schnell
FC-Ottenstein
49:02
48:42
22
Annerie Dijks
TION
49:18
47:43
23
Lisette Pruim
Enschede
49:35
49:11
24
Belinda de Vries
Iphitos
49:42
46:36
25
Elly van der Wardt
Nederland
49:55
45:52
26
Betty Flosdorf
Spelle (GER)
50:20
44:19
27
Elisabeth Tenkleve
Spelle (GER)
50:20
44:18
28
Trynke Papa
Enschede
50:30
44:24
29
Lyset Rekers
Enschede
51:06
48:21
30
Marita Geerdink
Hengelo Ov
51:14
48:09
31
Nicole Koehorst
Oldenzaal
51:15
46:33
32
Alice Korenromp
Marathon Pim Mulier
51:26
46:54
33
Esther Bleynberg
TION
51:27
44:32
34
Agnes Lindner
Zwolle
51:35
47:07
35
Miriam Dikken
Losser
51:52
48:29
36
Esther Reinds
Enschede
51:56
49:51
37
Tamara ter Heegde
Enschede
52:09
47:43
38
Linda de Vries
Enschede
52:10
44:58
39
Alberte Huizing
Avanti-Wilskracht
52:11
49:20
40
Jeannet Nijland
Tubantia clinics
52:28
47:55
41
Jeanet Kikkert
Daarlerveen
52:38
45:20
42
Martha Modderman
TION
52:50
48:37
43
Silvia Pasquadibiscegl
Enschede
52:53
51:06
44
Irene Esselink - Brink
Borculo
52:54
46:33
45
Jacqueline Meijerink
Oldenzaal
53:19
49:09
46
Ingrid Kleinheerenbrin
Vasse
54:02
48:38
47
Yvonne in't Veld
Provincie Overijssel
54:15
48:25
48
Leontine van Geffen -
Hanzesport
54:17
47:02
49
Astrid Hausken
Almelo
54:32
48:52
50
Karin Snijders
Tubantia clinics
54:32
48:30
51
Esther Bels
Denekamp
54:45
48:23
52
Daniella Roeloffzen
De Lutte
55:29
49:51
53
Sylvia Nijhuis
Tubantia clinics
55:45
50:31
54
Karin van der Schaaf
Deventer
55:58
49:30
55
Lorette Bosch
Enschede
56:08
49:29
56
Marieke Koerselman
Groningen
56:18
49:36
57
Diae Olde Olthof
Almelo
56:26
49:27
58
monique te vaarwerk
ASV
56:27
56:27
59
Burghoorn
Enschede
56:34
49:22
60
Simone Onrust
Enschede
56:44
50:26
61
Marga Nijland
Albergen
56:53
50:45
62
Diane Oost
Enschede
56:59
50:37
63
Annemiek van Hecke
Wierden
57:02
50:13
64
Ester Boone
Deventer
57:13
51:31
65
Anja Koldewijn
Connexxion
57:23
51:23
66
Sylvia Groniger
Iphitos
57:27
52:08
67
Elles Lohuis
Almelo
57:33
52:24
68
Renske Nandpersad
Enschede
57:40
51:32
69
Nicole Bos
Losser
57:45
50:22
70
Ansje Herbers
Tubantia clinics
57:48
51:43
71
Wendy Wagenvoort
Tubantia clinics
58:18
52:32
72
Elena Bonnet Naranjo
Goor
58:59
58:54
73
Gea Meppelink
Borculo
59:11
52:30
74
Petra Andriessen
Enschede
59:19
52:26
75
Geke de Boer
Dionysos
59:26
52:00
76
Brigitte Vlutters
Dionysos
59:26
52:01
77
Anne Eshuis
Enschede
59:36
52:43
78
Ingrid Beumers
Enschede
59:47
53:56
79
Anke Bouwhuis
Tubantia clinics
59:48
53:31
80
Mirjam Benerink
Tubantia clinics
59:48
53:31
81
Tabitha Spankeren
Nederland
1:00:20
55:40
82
Anita Borgerink
TION
1:00:27
55:37
83
Petra Heerink
Tubantia clinics
1:00:34
54:30
84
Jolanda Rotman
Tubantia clinics
1:00:34
54:29
85
Caroline van Es
Enschede
1:01:15
54:26
86
Janet Bekkema-Feenstra
Scharmer
1:01:19
53:43
87
Henna Sanches
Enschede
1:01:23
55:36
88
Soraya van der vegte
Enschede
1:01:39
55:50
89
Gerda Aaltink
Nijverdal
1:01:40
55:47
90
Hanneke Weterholt
Enschede
1:02:13
57:30
91
Gerarda Teinsma
Stiens
1:03:05
57:17
92
Miranda Stern-Piras
Enschede
1:06:33
59:35
93
Cynthia Sijbrands
Almelo
1:07:00
59:30
94
Marieke in het Veld
Enschede
1:07:19
1:00:09
95
A. Weghorst
Oldenzaal
1:07:21
1:01:50
96
Karin van der Gouw
Enschede
1:08:16
1:01:46
97
Lotte Brilman
Enschede
1:10:43
1:04:40
98
Gea Hesselink
Enschede
1:10:43
1:04:42
V.45, CITYRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marian Freriks
Hellendoorn
35:50
35:41
2
Petra Visser
TION
39:16
39:10
3
Jacqueline van Egmond
Nederland
41:09
40:10
4
Regien Tenhagen
AV Haaksbergen
41:44
41:37
5
Hennie Niemeijer-Renke
Nederland
42:27
42:20
6
Astrid Beerten
apeldoorn
44:49
44:04
7
Jeanet Van der waal
ASV
47:13
44:30
8
Jose Rooijers
Nederland
48:35
44:26
9
Lisette Kaal
Deventer
48:58
46:44
10
Janny Jongejan
Heerde
50:13
44:46
11
Gerrie Hoeve
Enschede
50:46
47:14
12
Marie-Cecile Legdeur
Enschede
50:47
48:01
13
Lotte Van wezel
Marathon Pim Mulier
50:50
50:07
14
Anja te Wierike
Loopgroep RUN&FUN Tw
51:21
48:49
15
Annemarie Nijland
Tubantia clinics
51:33
47:00
16
Brigitte Scholten
Nederland
51:58
48:02
17
Angelique Wentink
Enschede
52:29
47:49
18
Karin den Haan
Connexxion
52:37
52:37
19
Thea Ros-Zwaaneveld
Hengelo Ov
52:56
47:49
20
Petra Büter
Ahaus (GER)
53:04
48:13
21
Maria Rutten
Losser
53:28
50:03
22
Helena Leusink
Duiven
53:32
46:07
23
Germa Taken
Deurningen
53:36
48:14
24
Monique Heijne
Hengelo Ov
53:58
49:27
25
Diny Kruisselbrink
Nederland
54:05
49:53
26
Anita Liesting
Borculo
54:07
47:55
27
Roelefien Stege
Markelo
54:15
48:58
28
Laura de Groen
Enschede
54:23
49:00
29
Wilma Leunge
SISU
54:24
50:42
30
Sylvia Reulink
Loopgroep RUN&FUN Tw
54:25
48:55
31
Anja Van der ster
Oldenzaal
54:33
48:48
32
Francien Ledema
Delden
54:56
47:44
33
Ria Wensink
Ruurlo
55:02
48:50
34
Ina Niessen
Delden
55:02
50:08
35
Ellen de Leeuw
Enschede
55:07
49:12
36
Inge Rensink
Almelo
55:08
49:59
37
Els van de Graaf
Oldenzaal
55:27
49:12
38
Edith Robers
Enschede
55:31
50:08
39
Grace Beuvink-Hofmans
Nederland
55:38
51:54
40
Petra Wesselink
Albergen
55:52
50:24
41
Jolanda Voskamp
borculo
55:57
49:41
42
Zanja Monnink
Enschede
57:18
51:37
43
Petra van Eijl
Enschede
57:41
51:22
44
Jacqueline Paus
Borne
57:50
52:23
45
Erna Verhoeven
Haarlo
57:58
51:37
46
Irma Kleverwal
Nederland
58:10
54:40
47
Jose Mantel
58:19
54:19
48
Renate Reweer
Ottenstein (GER)
58:21
51:50
49
Lydia Hapke
Enschede
58:27
53:45
50
Marianne Krijnsen
Enschede
59:09
52:49
51
Marjo Veldscholte
Enschede
59:24
52:48
52
Alice Jongman
Dionysos
59:28
52:02
53
Jannie Nijhuis
Haarlo
59:31
53:19
54
Irma Koopman
Tubantia clinics
59:50
54:40
55
Ellie Buyvoets
Enschede
59:53
52:44
56
Irene van den Burg
Tubantia clinics
1:00:24
54:16
57
Jacqueline Lillo
Apeldoorn
1:00:29
54:49
58
Annet ten Hoopen
Neede
1:00:39
53:10
59
M vd Werde
Hilversum
1:00:43
53:21
60
Leoni Oude Nijhuis
Oldenzaal
1:00:57
53:25
61
Arlette Zandvoort
Enschede
1:01:15
53:47
62
Alice van Barneveld
Amerongen
1:03:27
58:28
63
Wilma Maatman
Reutum
1:03:37
56:14
64
Quirine Langeveld
Hengelo Ov
1:05:41
1:00:17
65
I de Jonge
Almelo
1:05:53
59:31
66
Itmhild Hackmann
Walkingtreff Lunen
1:08:47
1:02:14
67
Sylvia Hungweink
Borculo
1:10:59
1:04:41
68
Josee Dekker van der B
Almelo
1:11:52
1:05:54
69
Gea Pereboom
Enschede
1:12:32
1:05:14
V.50, CITYRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nannie Putters
Triathlon
35:37
35:23
2
Francien Hendriksen
Mander
41:24
41:12
3
Gerda Ulkeman
Marathon Pim Mulier
41:44
41:28
4
Ine Roozendaal
TION
46:17
45:27
5
Hermien Krake
SISU
47:31
45:02
6
Dini Hogeweg
Borculo
47:53
44:56
7
Vroom
TION
48:20
43:31
8
Joke Wanschers
Almelo
48:24
45:52
9
Mereke Foks
AV Haaksbergen
48:52
48:42
10
Frederiek Tinssen
Hengelo
48:56
45:56
11
Gerda van Heerde
Vollenhove
48:57
48:53
12
Jose Bod
Argo
48:58
44:44
13
Jantien Haafkes
Markelo
49:57
44:25
14
Henny Veldman-Lukens
Nederland
50:26
48:03
15
Marja Greven
Tubantia clinics
50:32
45:08
16
Yvonne Rakers
Hengelo Ov
51:17
46:02
17
Hanneke Boltjes
Loopgroep De Lutte
51:37
51:22
18
Marianne Kamp
SISU
51:49
48:10
19
Oude Bos
goor
52:07
49:51
20
Jannie Haak
Geesteren Ov
52:35
48:13
21
Annemarie ten Hoopen
Enschede
52:37
48:15
22
Veenendaal Jannie
Enschede
52:44
47:09
23
Marry Bijvank
Enschede
52:53
47:30
24
Susanne Eichholz
Ahaus (GER)
53:04
48:13
25
Monique Kerkhoffs
TION
53:09
48:22
26
Petra Karakoc
FC-Ottenstein
53:13
52:54
27
Mirandel Bosch De Leeu
Enschede
53:46
53:05
28
Ursula Ahlers-Richters
Ahaus (GER)
54:09
49:17
29
Jenny Achterhuis
Enschede
54:10
48:34
30
Wilma van Mastrigt
Almelo
54:11
49:52
31
Maike Weenk
Apeldoorn
54:15
49:02
32
Annet Bakker
Enschede
54:44
49:37
33
Hettie Krommendijk
Enschede
55:07
49:14
34
Ineke Scholten
Connexxion
55:10
51:53
35
Karin Timmers-Teunisse
Vasse
55:32
49:24
36
Marian Berger
TION
55:41
50:57
37
Simone Yallop
Loopgroep RUN&FUN Tw
55:55
52:25
38
Erna Laarman
Iphitos
55:56
48:48
39
Hedwig Reker
Spelle (GER)
56:19
50:14
40
Hedwig Determann
Spelle (GER)
56:19
50:14
41
Angelien Zonder
SISU / De Mare
56:25
50:16
42
Ellen van Hannen
Loopgroep De Lutte
56:39
49:07
43
Jos Besseler
Enschede
56:45
56:21
44
Mieke van Stein Callen
Loopgroep RUN&FUN Tw
57:25
51:57
45
Gerda Gollenbeek
Enschede
57:28
52:12
46
Annelies Derkman
Tubbergen
57:30
51:25
47
Janny Pelsma
Marathon Pim Mulier
57:46
53:25
48
Marie-José Ruwe
Utrecht
57:46
52:17
49
Donnie Suszka - ten Wo
Enschede
57:53
52:11
50
Marion Boonk-geels
Enschede
58:47
52:54
51
Jannie Hissink
Borculo
58:59
52:38
52
Sabine Schoske
Wenden (GER)
59:02
52:21
53
Thelma Kadier
Avanti-Wilskracht
59:11
56:07
54
Erna Leussink
LAAC Twente
59:32
54:08
55
Annelies Buyvoets
Enschede
59:53
52:42
56
Mini Eefsting
AV Haaksbergen
59:53
54:48
57
Thea Brandes
Wierden
59:55
57:32
58
Elly Holkenbrink
Connexxion
1:00:01
54:44
59
Ans Wevers
Enschede
1:00:04
53:06
60
Jose van Ooijik
TION
1:00:45
54:13
61
Riet te Giffel
Winterswijk
1:00:46
54:39
62
Mieke Steen-Berger
Tubantia clinics
1:00:49
54:10
63
Ceciel Weernink
Enschede
1:00:57
54:22
64
Veroni Richters
Nederland
1:02:08
59:43
65
Gerritsen
Enschede
1:02:41
55:24
66
Linda Christoffel
Oldenzaal
1:04:09
57:10
67
Yvonne Broekhuis
Iphitos
1:04:52
57:43
68
Sandra von Rotz
Tubantia clinics
1:06:09
1:00:50
69
Tineke Poolman
LAAC Twente
1:06:15
1:01:56
70
Hengeveld
SISU
1:09:14
1:02:36
71
Inie Vinke Roerink
Enschede
1:13:35
1:06:27
BDR08, CITYRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Fred Sluys
27:42
27:41
2
Theunissen, Thijs
ROC van Twente S & B
27:46
27:45
3
Peter Kelchtermans
28:31
28:31
4
Ben Platier
Saxion
31:31
31:31
5
Wico Hopman
Sigmax
31:36
31:07
6
Blok, Aick
ROC van Twente S & B
31:58
31:50
7
Hendri Drogt
Damsté advocaten en
32:22
31:45
8
Lars Eefting
33:12
32:34
9
Christophe Moreau
België
33:20
33:20
10
Sjoerd Cents
33:38
33:37
11
Hans Engbers
Saxion
33:52
33:52
12
Startnummer 6413
NEM Industrial & Uti
34:34
34:34
13
Peter van der Heijden
Sigmax
35:31
35:03
14
Striezenau, Jordy
ROC van Twente S & B
35:31
35:22
15
Lennart Strik
Wegener Media
36:07
35:31
16
Tim Idema
Gemeente Enschede
36:20
36:08
17
Robert Vijn
R.I.S.O.
36:22
35:39
18
Rob Lindenberg
Aqua+ Sprinklersyste
36:38
35:46
19
Dirk Odink
Saxion
37:00
36:35
20
Carel Hoekstra
R.I.S.O.
37:03
36:18
21
Arjan Ellenbroek
Sigmax
37:13
36:44
22
Roel Engels
Holland Casino Ensch
37:15
35:51
23
Pascal Fisscher
Sigmax
37:34
37:07
24
Gulijk,Jordy van
ROC van Twente S & B
37:35
37:26
25
Antal Hulsman
Tebodin Netherlands
37:39
35:39
26
Walter Rijk
Sigmax
37:54
37:26
27
Ramon Korver
HP Valves B.V.
37:55
37:29
28
Andre Sprukkelhorst
NTP INFRA Enschede
38:13
38:10
29
Leppink, Tim
ROC van Twente S & B
38:23
38:15
30
Clemens Onna, van
Grolsche Bierbrouwer
38:27
36:49
31
Marc van der meij
Holland Casino Ensch
38:33
37:09
32
Rob de Wildt
Holland Casino Ensch
38:38
37:14
33
Edwin Smook
NTP INFRA Enschede
38:41
38:37
34
Rob Oude Bruil
Damsté advocaten en
38:49
37:34
35
Pedro de la Horra
Eaton Electric B.V.
39:00
38:38
36
Marcel Vreriks
Menzis
39:20
38:23
37
Dennis Maathuis
Holland Casino Ensch
39:21
37:58
38
Marc Maathuis
Gemeente Enschede
39:22
38:33
39
Michiel Slot
Tebodin Netherlands
39:29
37:31
40
Dario Aresu
Cogas
39:48
39:07
41
Gerard Borggreve
NTP INFRA Enschede
39:48
39:45
42
Herman Eillert
KienhhuisHoving N.V.
40:01
39:08
43
Johan Hobma
KienhhuisHoving N.V.
40:16
39:08
44
Gerald Leusink
NTP INFRA Enschede
40:28
40:26
45
Erik Veltkamp
UWV
40:30
40:27
46
Brenda Haselbekke
Sg. St-Canisius
40:39
38:53
47
Joris van Mierlo
Coulisse BV
40:42
40:07
48
Oliver Leering
Sigmax
40:47
40:15
49
Bart Gering
Gemeente Enschede
40:50
39:49
50
Carolien Bouhuis
Eaton Electric B.V.
41:03
40:30
51
Ilonka de Boer
Daniëls Huisman Advo
41:05
39:56
52
Roy Siemerink
Menzis
41:08
39:49
53
Tim Damveld
Gemeente Enschede
41:19
40:44
54
Frank Röben
KienhhuisHoving N.V.
41:26
40:08
55
Stefan Volmer
Gemeente Enschede
41:34
40:20
56
Peter Dijkstra
Gemeente Enschede
41:46
40:33
57
Sander Eijckelhof
NEM Industrial & Uti
41:49
39:37
58
Henk Dijkhuis
Gemeente Enschede
42:07
41:19
59
Johan Kuperus
Sigmax
42:07
41:36
60
Menno de Graaf
Tebodin Netherlands
42:07
40:09
61
Erwin Elferink
Sg. St-Canisius
42:08
40:15
62
Marco Hesselink
Cogas
42:12
41:30
63
Andre Hietbrink
Aqua+ Sprinklersyste
42:16
41:11
64
Rico Steenberg
R.I.S.O.
42:17
41:33
65
Startnummer 6633
Roessingh RRD
42:37
40:55
66
Startnummer 2624
NTP INFRA Enschede
42:37
42:34
67
Thiijs Krabben
Roessingh RRD
42:44
41:00
68
Bert Mos
Gemeente Enschede
42:46
41:42
69
Christian Beuzel
HumanCapitalCare B.V
42:46
42:06
70
Gerard Meijerink
TenCate Protect
42:48
41:26
71
Bert Bouma
KienhhuisHoving N.V.
42:50
41:59
72
Patrick Goossens
Apollo Vredestein BV
42:52
42:26
73
Erik Hollander
KienhhuisHoving N.V.
43:00
41:43
74
Huub Peters
Holland Casino Ensch
43:03
41:42
75
Piotr Mrowka
NEM Industrial & Uti
43:06
41:07
76
Jan Westenberg
Aqua+ Sprinklersyste
43:07
42:02
77
Annalies Idema
Gemeente Enschede
43:20
42:34
78
Hans Lelsz
Gemeente Enschede
43:22
42:36
79
Remco Geerdink
Daniëls Huisman Advo
43:23
42:01
80
Bert Venekamp
Gemeente Enschede
43:24
42:55
81
Marjan Traas
Menzis
43:26
42:01
82
Jeroen Jansen
Gemeente Enschede
43:26
42:26
83
Andre Aaldering
noSun reizen B.V.
43:28
42:44
84
Suzan Kukolja
BAM Infratechniek No
43:32
42:49
85
Bert Hoogenkamp
TenCate Protect
43:32
42:13
86
Monique Elferink-Wagel
Menzis
43:34
42:06
87
Sonja Scholten-Elferin
Menzis
43:39
42:10
88
Brenda Zieleman
Wegener Media
43:39
43:03
89
Michiel Kramer
Apollo Vredestein BV
43:43
43:20
90
Hans van Iersel
Sigmax
43:45
43:16
91
Peter Wrekenhorst
HP Valves B.V.
43:46
43:19
92
Kamiel Deinum
Gemeente Enschede
43:48
43:05
93
Remko Schepers
Eaton Electric B.V.
43:51
43:20
94
Anneke Scholten
Menzis
44:01
42:42
95
Wouter Versteeg
Daniëls Huisman Advo
44:04
42:55
96
Guido Wagemakers
Gemeente Enschede
44:09
43:05
97
Wersse Leusman
Tebodin Netherlands
44:11
42:13
98
Bert Sweers
NTP INFRA Enschede
44:19
43:40
99
Rick Reinders
Enrichment Technolog
44:19
43:44
100
Allard Nijeboer
DienstenCentrum Huma
44:22
42:27
101
Marije Kramer
Apollo Vredestein BV
44:30
44:05
102
Karolien de Wit
Sg. St-Canisius
44:31
42:48
103
Munir Rahmaty
KroeseWevers
44:32
42:55
104
Stef Raijmakers
Coulisse BV
44:39
44:04
105
Ellen Venekamp
Gemeente Enschede
44:50
44:21
106
Alfonso Prado
Eaton Electric B.V.
44:53
44:22
107
Pepijn Quik
BAM Infratechniek No
45:00
44:18
108
SHenk Eshuis
Sg. St-Canisius
45:00
43:06
109
Ruben Wassink
Roessingh RRD
45:00
43:20
110
Kees Mulder
Roessingh RRD
45:02
43:13
111
Kim Kinder
Timberland B.V.
45:03
40:31
112
Ankie Lempens
I&O Research
45:05
43:32
113
Roelf Kolk
Menzis
45:21
44:03
114
Joost Morsink
Daniëls Huisman Advo
45:22
43:57
115
Ronald Hietbrink
Gemeente Enschede
45:25
44:47
116
StaRené Delnooz
Sg. St-Canisius
45:36
43:42
117
Anne-Bas Terpstra
Daniëls Huisman Advo
45:39
44:30
118
Servet Tuluk
AriënsZorgpalet
45:46
43:59
119
Jan Willem Pol
Pré Pain B.V.
45:46
44:04
120
Wim Koolenbrander
Gemeente Enschede
45:46
45:03
121
Maud van Woerden
Coulisse BV
45:51
45:15
122
Camiel Beltman
KienhhuisHoving N.V.
45:56
44:39
123
Peter Vrenken
Sigmax
45:57
45:25
124
Jan Engelbertink
Woningcorporatie Dom
46:00
45:05
125
Laurens Bezoen
Daniëls Huisman Advo
46:00
44:46
126
Edwin Alfrink
Bakkerij Smithuis B.
46:01
44:20
127
Rianne Schepers
Daniëls Huisman Advo
46:05
44:54
128
Johanna Weijer
Gemeente Enschede
46:16
45:47
129
John Maarse
DienstenCentrum Huma
46:18
44:47
130
André Smit
Pré Pain B.V.
46:22
44:35
131
Marloes Gerritsen
KienhhuisHoving N.V.
46:23
45:25
132
Jaap Buurke
Roessingh RRD
46:27
44:39
133
Robert Hoornik
Aqua+ Sprinklersyste
46:35
45:30
134
Annemarie Kelder
Daniëls Huisman Advo
46:35
45:14
135
Erik Lieverdink
Sigmax
46:37
46:05
136
Anouk Ijmker
Grolsche Bierbrouwer
46:44
45:06
137
Roel ter Borg
Gemeente Enschede
46:45
46:08
138
Jetse Eringa
Damsté advocaten en
46:54
45:45
139
Jolanda Gerritsen
Saxion
46:56
42:01
140
Erwin Damhuis
Menzis
47:10
45:58
141
Henrik Denker
Cogas
47:14
46:32
142
Jan Exterkate
Gemeente Enschede
47:22
46:35
143
Hans van Leeuwen
DienstenCentrum Huma
47:24
45:32
144
Barabara van der Wonin
Tebodin Netherlands
47:26
45:27
145
Chris Schrik
Gemeente Enschede
47:44
46:48
146
Wendy Berkel
Woningcorporatie Dom
47:45
46:44
147
Boukje Broekman
TenCate Protect
47:48
46:30
148
Oliver Semrau
Milchbar
47:49
45:45
149
Monique Theussing
TenCate Protect
47:56
46:37
150
Ben Breukers
Gemeente Enschede
47:59
46:27
151
Remco Joustra
KienhhuisHoving N.V.
48:00
46:45
152
Ruth Huurneman
Roessingh RRD
48:04
46:14
153
Jennifer Demeijer
Menzis
48:17
47:28
154
Stefan van Lammeren
KienhhuisHoving N.V.
48:20
47:26
155
Kristel Veltkamp
Wegener Media
48:21
47:47
156
Annelies van der Burg
Gemeente Enschede
48:34
42:10
157
Inge Stegeman
Gemeente Enschede
48:36
48:03
158
André Visser
UWV
48:40
47:57
159
Josta Hoenink
KienhhuisHoving N.V.
48:43
47:47
160
Marc Schulten
Grolsche Bierbrouwer
48:49
47:13
161
Jeanine Vinke
Menzis
49:00
47:52
162
Frans Helsloot
I&O Research
49:01
47:30
163
Eric Dijkman
Gemeente Enschede
49:03
48:00
164
StaMarjan Verver
Sg. St-Canisius
49:13
47:38
165
Kitty Rook
Gemeente Enschede
49:15
48:38
166
Yvonne Meijerink
Menzis
49:22
47:54
167
Renske Hopman - Eissen
Sigmax
49:27
48:54
168
Monique Wijlens
Daniëls Huisman Advo
49:31
48:18
169
PC Handgraaf
HumanCapitalCare B.V
49:37
49:37
170
Wim Meijerink
BAM Infratechniek No
49:40
49:00
171
Roel de Boer
Gemeente Enschede
49:45
49:02
172
Ellen Bijkerk
AriënsZorgpalet
49:46
48:00
173
Wendy Diepenmaat
KroeseWevers
49:55
48:17
174
Kim Nibbeling
Daniëls Huisman Advo
50:07
49:02
175
Karin Hobbelink
Menzis
50:17
49:01
176
Diane Lansink
AriënsZorgpalet
50:21
48:36
177
Ingrid Hulsbeek
Eaton Electric B.V.
50:36
50:00
178
Carola Teussink-Oostin
Gemeente Enschede
50:41
49:56
179
Marian Kuitert
Gemeente Enschede
50:47
50:10
180
Marjon Nijboer
Menzis
50:47
49:30
181
Paul Stinenbosch
Gemeente Enschede
51:00
50:23
182
Koceri Akman
Gemeente Enschede
51:14
50:01
183
Robert Vinke
Apollo Vredestein BV
51:19
50:54
184
Simone Boerkamp
UWV
51:26
50:46
185
Isandra Dunhof
Damsté advocaten en
51:45
50:35
186
Marielle van Engelen
Gemeente Enschede
51:55
51:06
187
Bert de Haas
Gemeente Enschede
51:57
50:50
188
Uwe Theissing
Milchbar
52:00
49:53
189
Lineke Hamerslag
Gemeente Enschede
52:00
51:18
190
Sietske Bouma
Gemeente Enschede
52:10
51:15
191
Walter Hoogsteder
NEM Industrial & Uti
52:13
50:12
192
Harriet Groen
Gemeente Enschede
52:18
51:42
193
Suzan Bloemen
Apollo Vredestein BV
52:22
51:57
194
Mariette Plaggemars
Damsté advocaten en
52:56
51:46
195
Chantal Wennink
Aqua+ Sprinklersyste
53:10
52:07
196
Niels R. Veldkamp
NEM Industrial & Uti
53:14
51:04
197
Henk Roeleveld
Gemeente Enschede
53:14
53:02
198
Hetty Dam
Roessingh RRD
53:19
51:32
199
Gerard Koning
Enrichment Technolog
53:21
52:47
200
Evelien Bulthuis
Enrichment Technolog
53:21
52:46
201
Albert Meester
Gemeente Enschede
53:27
52:25
202
Wilma Hietbrink
Gemeente Enschede
53:36
52:57
203
Tom Deursen
KroeseWevers
53:42
52:06
204
Paul Pinners
Pré Pain B.V.
53:45
51:59
205
Ans Veerbeek
Gemeente Enschede
53:49
53:14
206
Anny Grefte
Menzis
53:50
52:24
207
Alice Scholten
Gemeente Enschede
54:11
53:25
208
Fabian Damhuis
Milchbar
54:17
52:13
209
Gerrie van Alst
noSun reizen B.V.
54:22
53:29
210
Jan Kruitbos
noSun reizen B.V.
54:36
53:46
211
Ad de Kruijf
NEM Industrial & Uti
54:50
52:49
212
Ronald Otto
DienstenCentrum Huma
55:09
53:14
213
Felix Gerritsen
NTP INFRA Enschede
55:15
54:37
214
Bertil Morsink
Daniëls Huisman Advo
55:19
53:56
215
Birgit Molier
Roessingh RRD
55:26
53:44
216
Ellen van den Bos
Coulisse BV
55:38
54:59
217
Nanneke Benninga
Menzis
55:44
54:28
218
Berend Hof
NTP INFRA Enschede
55:54
55:50
219
Kristel van der Zant
Grolsche Bierbrouwer
56:04
54:31
220
Ilona Heijne – van Wij
Grolsche Bierbrouwer
56:05
54:26
221
Alexandra van den Berg
Gemeente Enschede
56:05
55:20
222
Joaquin Ruiz Lopez
Gemeente Enschede
56:05
55:29
223
Bert v.d. Donk
NEM Industrial & Uti
56:18
54:17
224
Bert Alfrink
Bakkerij Smithuis B.
56:32
54:50
225
Peter de Jonge
HumanCapitalCare B.V
56:35
54:56
226
Leonie Scholten
Gemeente Enschede
56:59
56:10
227
Esther Bakker
NTP INFRA Enschede
57:08
57:05
228
Jolanda Bults
Gemeente Enschede
57:12
52:29
229
Sabine Wissink
Gemeente Enschede
57:13
56:05
230
Eduardo Bonnet Naranjo
UWV
57:36
56:08
231
Saskia van der Meer
Woningcorporatie Dom
57:39
55:31
232
Annette Lentelink
Daniëls Huisman Advo
57:42
56:20
233
Heleen Rensen
TenCate Protect
57:43
56:24
234
Jose Wrekenhorst
HP Valves B.V.
57:49
57:22
235
Christiane Marx
NEM Industrial & Uti
57:52
55:53
236
Letitia Gatzweiler
UWV
58:10
56:40
237
Ellen Haghuis
UWV
58:10
56:40
238
Xavira Brockhuis
Gemeente Enschede
58:57
58:07
239
Nicole Wissink
Gemeente Enschede
59:33
58:25
240
Coby Helsloot-ten Kate
I&O Research
59:48
58:18
241
Marion Holzmann
I&O Research
59:48
58:18
242
Klaske Goudt
Gemeente Enschede
1:00:04
58:16
243
Babet van Leeuwen
KienhhuisHoving N.V.
1:00:28
59:28
244
Sharon Teering
KienhhuisHoving N.V.
1:00:28
59:28
245
Mehtap Cangir
Gemeente Enschede
1:00:49
54:20
246
Samantha Jacobs
Gemeente Enschede
1:00:49
54:20
247
Nelleke Roord
I&O Research
1:01:06
59:38
248
Bram ten Have
I&O Research
1:01:06
59:41
249
Wilma veltkamp
UWV
1:03:48
1:03:46
250
Norbert Brockhuis
Gemeente Enschede
1:04:16
1:03:29
251
Gerard Wisselo
Gemeente Enschede
1:04:43
1:03:46
M.ROC, CITYRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Alexander Laarman
S&B ROC van Twente
35:52
33:16