| | | | | Uitslagenlijst Vier Windenloop
Spierdijk - Vrijdag 23 april 2010
M, 10KM-WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Richard LaGat
Iten (KENYA)
30:11
7
Marcel Telman
Heerhugowaard
38:18
8
Hidde Timmermans
Hollandia
39:09
14
Arjan Ensink
Loopgroep Hoorn
44:32
16
Jacco Kaarsemaker
Enkhuizen
45:56
19
Arjan van den Heuvel
Heerhugowaard
49:34
M40, 10KM-WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Peter Gordijn
NEA Volharding
37:11
11
Nico van Dalem
SV Sportlust
39:50
14
Ronald Tromp
Loopgroep Hoorn
40:45
15
Kees Lamboo
NEA Volharding
40:55
24
Olaf ter Heurne
Loopgroep Hoorn
44:34
25
Remco Fritz
Loopgroep Hoorn
44:49
30
Ferdy Roos
Loopgroep Hoorn
46:31
32
John Temme
Loopgroep Hoorn
47:02
33
Douwe van der Vaart
Spanbroek
47:12
34
Dolf Oosterbeek
SV Sportlust
47:21
35
Dick Muntjewerff
Heerhugowaard
48:56
36
Warner Schuringa
Spierdijk
49:04
37
Frans van Straalen
De Rijp
49:15
38
Ruud Muntjewerff
St Pancras
51:21
M50, 10KM-WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Tom van der Meché
SV Sportlust
39:12
9
Gerard Biersteker
Heerhugowaard
40:48
15
Jos van Bockxmeer
Loopgroep Hoorn
45:40
M60, 10KM-WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lex de Boer
Loopgroep Hoorn
44:37
5
Theo van Vliet
Loopgroep Hoorn
48:58
9
Co van Langen
Loopgroep Hoorn
53:22
10
Peter van Veen
Heerhugowaard
56:05
11
Jan van Veen
Nieuwe Niedorp
56:07
V, 10KM-WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pamela Bundotich
Eldoret (KENYA)
35:04
4
Monique le Blansch-Paa
Loopgroep Hoorn
44:56
5
Moniek van Kilsdonk
Loopgroep Hoorn
47:40
7
Kathelijne Okx
Loopgroep Hoorn
49:35
V35, 10KM-WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Ageeth Wilbrink
SV Sportlust
47:22
5
Claudia Dekker
NEA Volharding
47:34
8
Margareth Rood-Overman
ARO '88
48:51
11
Carin van Bockxmeer
Loopgroep Hoorn
1:02:56
NJ, JEUGD/TRIMLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Joris van Leeuwen
Spierdijk
15:10
NM, JEUGD/TRIMLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
JJ, JEUGD/TRIMLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Marnick van der Meulen
Heerhugowaard
15:05
6
Juriën de Graaff
Heerhugowaard
15:48
7
Marc van der Heijden
Spierdijk
16:09
10
Julian Somberg
Heerhugowaard
16:29
JM, JEUGD/TRIMLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
TH, JEUGD/TRIMLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
J3, BASISSCHOOLLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Marit Schoemaker*
SPANBROEK
4:51
6
Anton Kranenburg
Lutkedijk
5:00
M3, BASISSCHOOLLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Zoë van der Klashorst
Wogmeer
4:04
J4, BASISSCHOOLLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
M4, BASISSCHOOLLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Amy Lenting
Korte Verlaatsweg
3:50
6
Marit Lakeman
Zuidermeerweg
4:00
J5, BASISSCHOOLLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Milan van Zijl
Verlaatsweg
3:16
4
Stijn Lakeman
Zuidermeerweg
3:24
5
Justin Klerk
Dr Bloemstraat
3:25
7
Kjell Doornebos
Dr Bloemstraat
3:34
M5, BASISSCHOOLLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
6
Frederieke Lensen
Wezenweid
3:59
J6, BASISSCHOOLLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Pepijn Feld
Dr Bloemstraat
3:23
5
Lucien Demaret
Dr Bloemstraat
3:44
M6, BASISSCHOOLLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Lisa Ruiter
Spierdijkerweg
4:02
4
Lisa Lenting
Korte Verlaatsweg
4:22
6
Marieke Appel
P Koppesstraat
4:24
J7, BASISSCHOOLLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Elwin Appelman
Verlaatsweg
3:08
6
Matthijs Hoebe
Dr Bloemstraat
3:23
M7, BASISSCHOOLLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Femke Blaauw
Dr Bloemstraat
3:11
5
Maureen Schouten
Wezenweid
3:34
7
Adinda Demaret
Dr Bloemstraat
4:20
J8, BASISSCHOOLLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Wesley Klerk
Dr Bloemstraat
1:11:11
M8, BASISSCHOOLLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Fleur van Leeuwen
P Koppesstraat
3:17
Uitslagen.nl
25-04-2010 14:55