Uitslagenlijst Zomeravondcup 1

Utrecht - Dinsdag 20 april 2010

M35, 10 KM WEGWEDSTR
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Dirk Wijnalda
Hellas
-27
33:44
2
Danny van den Ham
Hellas
-28
35:40
3
Leo Vissers
Hellas
-25
36:32
4
Gert-Jan Haze
Loopgroep Aart Stigt
-26
37:20
5
Erik Den Oude
Pijnenburg
-28
37:27
6
Marcel Brosens
Hellas
-30
38:21
7
John Sloof
Hellas
-27
38:21
8
Ronald van Leeuwen
Loopgroep Aart Stigt
-26
38:36
9
Florian Hupkes
Hellas
-25
39:03
10
Edwin Bleijenbergh
Hellas
-25
42:49
M40, 10 KM WEGWEDSTR
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Marcel Uppelschoten
Hellas
-34
34:02
2
Camiel Verweij
Hellas
-34
38:56
3
Remko klijn
Atverni
-33
38:57
4
Maarten de Bree
Atverni
-32
39:13
5
Giovanni Dhondt
Utrecht
-33
39:31
6
Diederiik Aarendonk
avVN
-35
39:46
7
Rogier Dijkink
Hellas
-32
40:00
8
Rob te Koppele
Atverni
-32
40:52
9
Ger-Jan te Dorsthorst
Trecho
-35
41:14
10
Holger Cremer
U-Track
-33
42:23
11
Florian Koopmans
Running AP
-33
42:52
12
Ray van Ee
Loopgroep Bunnik
-35
43:25
13
Martin van Solinge
Loopgroep Bunnik
-32
43:50
14
Jan Broos
U-Track
-35
45:41
15
Daan Hoogland
Hellas
-35
46:58
M45, 10 KM WEGWEDSTR
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Abraham Zewdie
Loopgroep Aart Stigt
-36
31:47
2
Ronald de Roos
Hellas
-35
35:23
3
Peter Nijssen
Hellas
-39
37:49
4
Peter Vocking
Hellas
-35
37:51
5
Hans Kruis
Hellas
-37
38:15
6
René Rensen
Hellas
-38
38:33
7
Wijnand van Haselen
Loopgroep Aart Stigt
-37
39:16
8
Wim van den Heuvel
Loopgroep Aart Stigt
-37
39:25
9
Paul Kommeren
Phoenix
-39
39:41
10
Peter Mochel
Hellas
-37
39:47
11
Nico de Bree
Trecho
-39
40:12
12
Marinus Dijkman
Hellas
-39
40:23
13
Patrick van Tooren
Atverni
-36
40:24
14
Ernst Dörfel
Fit
-38
40:28
15
Adriaan Oprins
Loopgroep PK
-37
40:40
16
Wim B. Tijssen
Loopgroep PK
-40
41:14
17
Titus Blom
Pijnenburg
-35
42:35
18
André Knop
Loopgroep Aart Stigt
-38
42:48
19
Marcel Claessens
Phoenix
-38
44:20
20
Rob Verkerk
Hellas
-39
45:47
21
Rob van Breukelen
Trecho
-40
46:08
M50, 10 KM WEGWEDSTR
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Manuel Jose Conceicao
Hellas
-43
37:34
2
Piet de Kroon
Fortuna
-40
38:35
3
Per van Huis
Trecho
-41
38:37
4
Stef Rasch
Pijnenburg
-43
39:35
5
Berend Drenth
Pijnenburg
-43
41:08
6
Frits Ankersmit
Fit
-43
42:16
7
Adry de Klein
Pijnenburg
-43
42:26
8
Edgar Cukier
Pijnenburg
-44
42:45
9
Theo Deur
Loopgroep Aart Stigt
-43
44:37
10
Ton Wildenborg
avVN
-43
44:47
11
Ashok Jodha
avVN
-41
45:22
12
Henry Vredendaal
Atverni
-43
45:30
13
W.G. de Vries
U-Track
-43
48:11
14
Paul Borgstein
Hellas
-41
49:31
M55, 10 KM WEGWEDSTR
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Ad Huijsmans
Fit
-49
38:56
2
Wim van Teutem
Phoenix
-49
39:33
3
Egbert Tick
Loopgroep Aart Stigt
-45
40:26
4
Dick den Oude
Pijnenburg
-50
43:38
5
Peter de Groot
Pijnenburg
-46
45:17
6
Albert Doelwijt
Loopgroep Aart Stigt
-47
49:40
7
Denny Schreefel
Atverni
-49
53:48
8
Johan van Santen
avVN
-47
56:48
M60, 10 KM WEGWEDSTR
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Bert Streumer
Hellas
-55
37:47
2
Geu Siebenga
Loopgroep Aart Stigt
-53
41:07
3
Frans van Mierlo
avVN
-54
41:30
4
Bertus Vrielink
De Veenlopers
-53
41:30
5
Piet Wassenaar
avVN
-52
44:34
6
Hans Oostindiën
BAV
-54
49:26
7
Cees Jansen
U-Track
-54
49:41
M65, 10 KM WEGWEDSTR
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Fred Tap
Hellas
-58
42:51
2
Theo Vork
avVN
-62
48:59
3
Pieter 't Hart
Clytoneus
-56
53:08
VSEN, 10 KM WEGWEDSTR
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Tatjana Cernochova
Atverni
-24
41:23
V35, 10 KM WEGWEDSTR
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Annemieke Breukink
Hellas
-26
40:27
V40, 10 KM WEGWEDSTR
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Agnes Schipper
Hellas
-32
38:23
2
Mirjam van Leeuwen
U-Track
-33
46:16
3
Esther van de Grift
Pijnenburg
-32
47:53
4
Ellen Dijkman
NEA Volharding
-35
54:44
V45, 10 KM WEGWEDSTR
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Ruda van Zeijst
IJsselstein Ut
-36
41:31
2
Ellen v. Dijk-v.d.Meul
Loopgroep Aart Stigt
-36
47:16
V50, 10 KM WEGWEDSTR
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Inge Dijkman
Loopgroep Aart Stigt
-43
42:22
2
Petra Martens
Pijnenburg
-42
45:56
3
Helen Verouden
Fit
-43
50:33
4
Ria van Arkel
U-Track
-42
58:30
V55, 10 KM WEGWEDSTR
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Gerrie den Oude
Pijnenburg
-48
46:49
2
Adri van der Zon
Pijnenburg
-45
52:16
V60, 10 KM WEGWEDSTR
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Martha van Hal
Pijnenburg
-54
49:12
2
Lotje Hakker
Pijnenburg
-51
52:09
MSEN, 10 KM WEGWEDSTR
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Laurens Miserus
Hellas
-16
34:50
2
Ronald van den Heuvel
Atverni
-18
35:21
3
Erik van den Broek
Triathlon
-19
35:35
4
Koen Overmars
Hellas
-24
36:59
5
Vincent Veldstra
Atverni
-24
37:52
6
Florian Lichtendonk
Hellas
-16
37:57
7
Jochem Duijnhoven
Hellas
-19
38:20
8
Mark-Pieter v.d. Heuve
Loopgroep Aart Stigt
-20
38:41
9
Lars van den Meulen
Hellas
-19
39:18
10
Hugo Zonneveld
Hellas
-21
39:49
11
Marc Boes
Hellas
-22
40:27
12
Bas de Ruiter
Loopgroep Aart Stigt
-19
41:22
13
Jeroen Hijzelendoorn
U-Track
-15
41:22
14
Paul de Vries
Fit
-25
41:29
15
Wilco Kroes
Hellas
-18
41:34
16
Walter Immerzeel
Phoenix
-25
41:39
17
Govert van Eeten
Phoenix
-25
41:48
18
Maarten van Vulpen
Loopgroep Bunnik
-19
42:18
19
Maikel Waardenburg
Phoenix
-20
42:40
20
Jeroen Meijer
Loopgroep Aart Stigt
-18
43:32
21
Sebastiaan van den Bro
Triathlon
-21
46:27
VPRES, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Anneke Steens
Utrecht
-21
40:25
2
Monica Gorska
Hellas
-21
44:20
3
Tineke Peters
Utrecht
-17
44:25
4
Annemieke van Doorn
Amsterdam
-21
46:07
5
Marieke Head
Utrecht
-18
46:50
6
Suzan Oosterbaan
Utrecht
-19
47:32
7
Lianne van Rijn
Utrecht
-24
47:37
8
Elske Salemink
Utrecht
-21
48:34
9
Anneke Maarse
Utrecht
-32
49:06
10
Maureen Schoutsen
Wijk bij Duurstede
-30
49:53
11
Elke Schemmann
Utrecht
-32
49:54
12
Christien Vrielink
Loopgroep Bunnik
-36
50:28
13
Evelyn Velema
Loopgroep Bunnik
-41
50:34
14
Kedisty Debessai
Utrecht
-35
50:35
15
Willemijn Bohe
Utrecht
-25
50:38
16
Ingrid Brandsma
Utrecht
-18
51:24
17
Annick Senten
Utrecht
-20
51:40
18
Marion van den Wittenb
Hellas
-36
52:03
19
Ernestine v/d Oudenal
Utrecht
-21
52:29
20
Anke Verbruggen
Utrecht
-15
53:00
21
Mirjam van Zundert
Hellas
-18
53:01
22
Hubertine Hingstman
Loopgroep Aart Stigt
-47
53:23
23
Wanda Sloos
Utrecht
-20
53:25
24
Rinske Bloem
Zeist
-40
53:38
25
Petra Wollaert
Loopgroep Bunnik
-35
53:49
26
Petra Bitterling
Pijnenburg
-30
54:24
27
Monique Ridder
Utrecht
-36
54:28
28
Judith de Kok
Utrecht
-29
54:45
29
Sakia van Laar
Utrecht
-31
54:56
30
Marieke van der Aa
Utrecht
-21
55:22
31
Pat van Leeuwen
Hellas
-38
55:27
32
Nelleke Dijkhuizen
Utrecht
-20
55:44
33
Annemarie Koenhein
Hellas
-29
56:18
34
Simma Janse
Utrecht
-45
56:37
35
Jeanette Drost
Utrecht
-35
57:58
36
Heleen de Jong
Utrecht
-32
57:58
37
Hellen Winkelmolen
Dutch Runners Gold
-26
59:06
38
Cynthia Houkes
Swifterbant
-20
59:26
39
Karen Eshuis
Utrecht
-17
59:34
40
Marjan van Dijk
Utrecht
-17
59:45
41
Rosa van Ginkel
Den Dolder
-32
1:00:08
42
Anke de Jong
Loopgroep Bunnik
-42
1:00:41
43
Saskia van Leeuwen
Loopgroep Bunnik
-30
1:02:38
44
Marjolein Bakker
Loopgroep Bunnik
-37
1:02:39
45
Hanneke Karsten
Utrecht
-42
1:02:53
46
Marjon van Egmond
Loopgroep Bunnik
-44
1:03:05
47
Meta Kuipers
Loopgroep Bunnik
-42
1:03:42
MPRES, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Ger Inberg
Utrecht
-19
37:45
2
Henk Ruiter
Amersfoort
-20
37:46
3
Joris van Berkel
Utrecht
-17
38:49
4
Jan Kees Brouwer
Utrecht
-39
39:07
5
Michel van Kats
IJsselstein Ut
-18
39:37
6
Aaldrik Tiktak
Pijnenburg
-40
39:48
7
Jelle van de Poel
Utrecht
-29
39:51
8
Maarten Schreuder
Utrecht
-15
39:58
9
Arjen Oldehinkel
Utrecht
-15
40:03
10
Jaap de Ronde
Utrecht
-19
40:24
11
Mattijn Landman
Zwolle
-15
40:50
12
Willem Gerritsen
Wijk bij Duurstede
-21
40:51
13
Mark Groot
Utrecht
-23
40:58
14
Boris Schmid
Utrecht
-22
41:09
15
Siebert Knipscheer
Utrecht
-17
41:11
16
Marcel Zwiers
Utrecht
-29
41:12
17
Fred Kramers
Huizen
-39
41:13
18
Maurits Servaas
Utrecht
-34
41:16
19
Roger Last
Houten
-30
41:24
20
Teun Harteveld
Utrecht
-44
41:25
21
Arno Vermeulen
Bunnik
-41
41:36
22
Martin Stolk
Pijnenburg
-28
42:02
23
Edwin van voorthuizen
Maarn
-24
42:13
24
Ton Kramer
Huizen
-44
42:19
25
Frank Veugen
Munstergeleen
-35
42:34
26
Michiel Brouwer
Utrecht
-37
42:42
27
Kjeld van Hees
Utrecht
-29
42:43
28
Jan Stolk
Utrecht
-43
42:44
29
Machiel Muiderman
Utrecht
-29
42:46
30
Ivo Dijs
Houten
-28
42:50
31
Jeroen Tomlow Kamerbee
Utrecht
-29
43:00
32
Gerrit Bouhuis
Utrecht
-31
43:02
33
Marijn Poortvliet
Utrecht
-23
43:03
34
Abe Meesdijk
Bunnik
-13
43:06
35
Frank Peetom
Utrecht
-34
43:09
36
Ries van Os
Utrecht
-48
43:10
37
Gerard Agterberg
Utrecht
-38
43:11
38
Wouter de Lange
Velp Gld
-16
43:18
39
Jan Paul Westdijk
Utrecht
-29
43:24
40
Dennis de Ruiter
Vlaardingen
-27
43:43
41
Bart Huttinga
Utrecht
-19
43:45
42
Arjen Verbree
Bunnik
-31
43:48
43
Maarten Lindenhovius
Utrecht
-34
43:51
44
Niels Hoogervorst
Renswoude
-25
43:54
45
Dirk Gerritsen
Utrecht
-17
44:16
46
Gert Hardeman
Utrecht
-37
44:17
47
Jeroen Grootveld
Soest
-25
44:24
48
Ed van den Brink
Houten
-35
44:26
49
Niels Groot
Atverni
-17
44:36
50
Wim Lammers
Bleskensgraaf ca
-42
44:37
51
Bart van de Ven
Utrecht
-24
44:39
52
Ruben van Doorn
Utrecht
-28
44:43
53
Henk Burgers
Nieuwegein
-47
44:57
54
Rick Hennekam
Utrecht
-15
45:00
55
Stiaan Labuschagne
Zeist
-18
45:02
56
Arno Priem
Pijnenburg
-40
45:03
57
Joost van den Boogert
Utrecht
-27
45:04
58
Wim Faas
Zeist
-41
45:05
59
Tjeerd Oppedijk
Utrecht
-32
45:18
60
Paul de Ruiter
Cothen
-17
45:19
61
Harry Vredendaal
Nieuwegein
-53
45:20
62
Gerard Bijholt
Houten
-27
45:21
63
Eelko Penninkx
Utrecht
-22
45:26
64
Don Jalink
Nieuwegein
-35
45:27
65
Jeroen Caarls
Utrecht
-23
45:31
66
Marco Eerkes
De Bilt
-13
45:38
67
Paul Moonen
Utrecht
-29
45:42
68
Hans Wortel
Zeist
-45
45:43
69
Wil Veldpaus
Utrecht
-40
45:44
70
Dirk van de Ruit
Utrecht
-29
45:51
71
John Bakker
Nieuwegein
-40
45:52
72
Kees van Zantwijk
Utrecht
-32
45:53
73
John Versteeg
Dutch Runners Gold
-33
45:55
74
Danny Peters
Vianen Ut
-16
46:05
75
Richard Mostard
Soest
-39
46:11
76
Rudi Elbers
Utrecht
-23
46:24
77
Bassam George Wartan
Loopgroep Athletic P
-31
46:33
78
Fedor van de Velde
Dordrecht
-31
46:36
79
Juriaan Bleij
Woerden
-29
46:40
80
Willem van der Bilt
Utrecht
-15
46:50
81
Dolf Snel
De Bilt
-49
47:01
82
Steven Hus
Utrecht
-28
47:12
83
Jan Hoenderdaal
Soest
-41
47:14
84
B.R. de Cock
Utrecht
-28
47:17
85
Michael Bakker
Utrecht
-23
47:19
86
Menno Zeeman
Utrecht
-35
47:20
87
Wim Biemolt
Utrecht
-34
47:22
88
Alexandr Ceskel
Utrecht
-20
47:33
89
Johan Klein Holte
Fit
-39
47:37
90
Jos Blom
Zeist
-43
47:38
91
Tonij Gaillard
Soest
-56
47:41
92
Mels Kroon
Utrecht
-23
47:42
93
Joeri Tommassen
Utrecht
-14
47:52
94
Rob Knoren
Harmelen
-35
47:53
95
Sebas Westwijk
Nieuwegein
-19
47:57
96
Roel Janssens
Utrecht
-15
48:09
97
Steven van Vulpen
Bunnik
-14
48:13
98
Geert Ramakers
Loopgroep Bunnik
-34
48:15
99
Riens Kraaijeveld
Loopgroep Bunnik
-49
48:17
100
Rudi de Reuver
Utrecht
-38
48:37
101
Sietse Overbeek
Hellas
-19
48:40
102
Cees van der Lee
Wijk bij Duurstede
-41
48:41
103
Ed Geerlings
U-Track
-40
48:46
104
Ron Fortman
Leersum
-31
48:47
105
Klaas Dolsma
Houten
-32
48:56
106
Paul Kleinwoud
Bilthoven
-32
48:57
107
Sander van der Veen
Triathlon
-30
48:57
108
Humphrey Pieterse
Utrecht
-33
48:58
109
Marco Roeland
Fit
-36
48:59
110
Gert Jan Kroon
Utrecht
-33
49:00
111
Joost Spaapen
Utrecht
-30
49:04
112
Gerrit van Voorst
Utrecht
-39
49:07
113
Wiro Westerwoudt
Bilthoven
-37
49:09
114
Evert van Kuilenburg
Loopgroep Aart Stigt
-48
49:36
115
Edward van Os
Houten
-32
49:45
116
Jack Groen
Utrecht
-39
49:49
117
Cees Pierik
Bilthoven
-22
49:55
118
Alain van Hoof
Gouda
49:58
119
Heiko Koningstein
Utrecht
-16
49:59
120
Rolf Spijkerman
's-Gravenhage
-40
49:59
121
Jerry Merttens
Baarn
-33
50:10
122
Dirk Reedijk
Loopgroep Bunnik
-41
50:12
123
Rob Froonhoff
avVN
-34
50:15
124
Bert Vissers
Utrecht
-45
50:20
125
Jos van Rijt
Hooglanderveen
-47
50:29
126
Jan Doedens
Odijk
-49
50:34
127
Jeffrey Timp
Utrecht
-14
50:51
128
Timp Vince
Utrecht
-41
50:51
129
Richard Singelenberg
avVN
-54
50:55
130
Jacques Hazelzet
Utrecht
-37
51:22
131
Anton Delsman
De Bilt
-40
51:24
132
Gerard Kruijff
Utrecht
-48
51:46
133
Hans van Wiggen
Loopgroep Bunnik
-36
51:51
134
Hugo van der Wee
Utrecht
-22
52:11
135
Frank van Hoof
Houten
-39
52:24
136
Wijnand Suijlen
Utrecht
-18
52:53
137
Justin Stolk
Utrecht
-18
52:56
138
Cees de Jong
Veenendaal
-46
53:09
139
Bavo Hopman
Veenendaal
-46
53:11
140
Wessel Brouwer
Amsterdam
-21
53:46
141
Gé de Jong
Eindhoven
-48
54:10
142
Ab Hooyer
Utrecht
-42
54:20
143
Tom van Beek
Maarssen
-52
54:39
144
Leo van der Ven
Bunnik
-46
55:47
145
Anton Schuurman
Amsterdam
-64
55:49
146
Frank Helmich
Amersfoort
-26
56:24
147
Jan Willem Slijper
Best
-44
57:27
148
Joost van Helvert
Utrecht
-21
57:31
149
Peter J. Ras
Utrecht
-38
57:34
150
Jeroen Jansen
De Meern
-37
57:46
151
Gerard van Schaik
Utrecht
57:48
152
Andre van den Hoven
Nieuwegein
-33
58:34
153
Jorg Paes
Utrecht
-23
58:36
154
Willem Addink
Nieuwegein
-45
58:56
155
Michiel van Bruggen
Soest
-8
59:13
156
Alex Dijkstra
Soest
-33
1:00:03
157
Frans van Nie
Loopgroep Bunnik
-39
1:00:06
158
Lex Heijnis
Loopgroep Bunnik
-53
1:00:29
159
Arnold van Bruggen
Soest
-46
1:00:38
160
Wim Geurts
Soest
-47
1:01:12
161
Pieter Stets
Utrecht
-54
1:05:34
162
Peter Boer
Loopgroep Bunnik
-52
1:15:23
MPUP, 1000 METER JEUG
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Rian Mulder
-1
3:31
2
Daphne Linnekamp
Hellas
-1
3:34
3
Janiek Elands
De Bilt
-1
3:49
4
Yara Linnekamp
Hellas
-99
3:54
5
Femke Melkert
Hellas
0
4:20
6
Dana Groenewold
-1
4:28
7
Janine Verhaar
Utrecht
0
4:31
8
Frederieke Roording
Hellas
0
4:31
9
Nina Heeres
Utrecht
-1
4:35
10
Jlagda Arikan
Hellas
-97
4:52
11
Kimberley Versteeg
Utrecht
0
4:53
12
Hanna Bouhuis
Hellas
-99
4:56
13
Froukje Berkouwer
Hellas
-98
5:02
14
Jasmijn Veraart
Hellas
0
5:03
15
Melanie van Grondelle
0
5:22
16
Fleur van Holland
-99
5:22
JPUP, 1000 METER JEUG
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Stan van Nieuwburg
Hellas
-99
3:40
2
Bas Rensen
U-Track
-1
3:53
3
Zipp de Bakker
Hellas
0
3:58
4
Evert Manders
Hellas
-1
3:59
5
Thijs Drost
Hellas
-1
4:06
6
Coen Rouwmaat
-1
4:15
7
Martijn Berkouwer
Hellas
-2
4:16
8
Matthijs Veraart
Hellas
-98
4:17
9
Sybren Kiewiet
Hellas
0
4:19
10
Christian Vermeulen
Hellas
-99
4:21
11
Luuk Perdon
-98
4:25
12
Marc van Tergouw
Utrecht
-1
4:30
13
Ivo Hoogenraad
Hellas
-99
4:33
14
Kasper Oron
-99
4:48
15
Mart Bosman
-97
4:49
16
Stijn Servaas
Utrecht
-98
4:54
17
Björn van der Velden
Hellas
-97
4:59
18
Jos Bouhuis
Utrecht
-97
5:53
19
Jelle Melkert
Hellas
-97
5:59
definitieve uitslag
www.uitslagen.nl
20-04-2010 00:00