Uitslagenlijst Geert Brettschneiderloop

Zwolle - Zondag 18 april 2010

HEREN, 1,5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cas Swienink
Zwolle
6:48
2
Lars v Surksum
Zwolle
6:59
3
Roy van Os
Nijverdal
7:04
4
Julian Vos
Zwolle
7:35
5
Jelle Swienink
Zwolle
7:50
6
Bjarne Oosterhaar
Zwolle
8:33
7
Nick v Gelder
Zwolle
8:45
8
Niek v Riessen
Zwolle
10:10
9
Lasse Oosterhaar
Zwolle
10:19
10
Kai ter Burg
Zwolle
11:01
DAMES, 1,5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martha Tiel Groenesteg
Zwolle
6:18
2
Tessa v Gelder
Zwolle
9:47
3
Romy v Gelder
Zwolle
9:51
4
Naomi Polinde
Zwolle
10:02
HEREN, 3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sander Kloosterziel
Zwolle
14:21
2
Sverre Oosterhaar
Zwolle
18:13
3
Jan Knopert
Zwolle
19:37
DAMES, 3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maaike Knopert
Zwolle
19:35
HEREN, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mark Hakbijl
Zwolle
17:55
2
Sjoerd v Westerop
Zwolle
19:31
3
Hans Wieltink
Zwolle
19:57
4
Peter Jansen
Zwolle
20:01
5
Rubin Vos
Zwolle
20:09
6
Nico Staal
Zwolle
20:47
7
Frank Reuvecamp
Zwolle
20:58
8
Aldrich Schmitz
Zwolle
21:40
9
Jan Stuiver
Zwolle
22:42
10
Colin Leurink
Zwolle
23:00
11
Mike Leurink
Zwolle
23:12
12
Jeroen Weven
Zwolle
23:53
13
Bert Reuvers
Zwolle
23:55
14
Jan Jaap Staal
Zwolle
23:57
15
Tonio Aa
Zwolle
23:58
16
Ferdi Fuselier
Heino
25:53
17
Gijsbert Geerders
Steenwijk
27:20
18
Ypke de Jong
Zwolle
27:41
19
Dick Timmerman
Zwolle
28:12
20
Peter Koulil
28:31
21
Gerdo vd Burg
Lemelerveld
28:45
22
Erik Swienink
Zwolle
29:12
23
Jan Derksen
Zwolle
29:37
24
Antoon vd Berg
Zwolle
30:24
25
Jan Dekker
Zwolle
30:30
26
Raymond Wielink
Zwolle
30:39
27
Joop Sattler
Zwolle
31:26
28
Kees van Vilsteren
32:10
DAMES, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Giny Garst
Zwolle
25:23
2
Freda Gaasbeek
Zwolle
26:27
3
Marjon Bijsterbosch
Zwolle
27:16
4
Janny Vermeer
Zwolle
27:17
5
Evelyne Poelstr
Zwolle
28:08
6
Ilse vd Moolen
Zwolle
28:39
7
Aline Mateboer
30:33
8
Marjan Vervoort
31:04
9
Ineke Bruinsma
Zwolle
31:38
10
Tanja Geurtse
Lemelerveld
31:39
11
Gerrie Mulder de Graaf
Zwolle
31:40
12
Ruth v Bruggen
Leeuwarden
31:41
HEREN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Reinald Bosman
Zwolle
37:32
2
Roel-Jan Heeringa
Zwolle
37:46
3
Joep Emmen
Zwolle
38:28
4
Arno Boekema
Zwolle
38:59
5
Stef Riemens
Zwolle
41:04
6
Hanno Treep
Zwolle
41:44
7
Elroy Brouwer
Zwolle
41:53
8
Marijn de Keijzer
Zwolle
42:01
9
Jan Naberhuis
Hattem
42:17
10
Jelmer Jongsma
Amersfoort
42:20
11
Joost Exterotte
Zwolle
42:49
12
Arjo Spans
Zwolle
43:28
13
Arend Jan Loozeman
Olst
43:54
14
Jan v Riessen
Zwolle
44:00
15
Maarten Vos
Zwolle
44:29
16
Sebastiaan vd Berg
Zwolle
44:57
17
Frits Bouwkamp
Hasselt
45:37
18
Rob ter Heerdt
Zwolle
45:50
19
Sigurd Jacobs
Zwolle
46:36
20
Piet Schouten
Zwolle
46:45
21
Harrie Poll
Zwolle
46:46
22
Nico Eggens
Zwolle
46:52
23
Bertus Schutte
Ommen
47:18
24
Edwin Middelveld
Zwolle
47:55
25
Martijn Meijer
Zwolle
48:33
26
Folkersma
Zwolle
48:46
27
Alfred Klaassen
Zwolle
49:28
28
Rob de Boer
Zwolle
50:42
29
Ben Bildersbeek
Apeldoorn
52:15
30
Bert Schiphorst
52:25
31
Wim Koetsier
52:25
32
Freddy Kroes
52:26
33
Hans Mulder
Zwolle
52:36
34
Nick vd Belt
Zwolle
52:53
35
Richard Scheffer
53:10
36
Ap de Ruiter
Elspeet
53:12
37
W v Klinken
Kampen
53:35
38
Roland Teiers
Zwolle
53:36
39
John Snakenburg
53:55
40
Claus Stiekema
Zwolle
54:14
41
Richard Zwart
Zwolle
54:26
42
Hans van Zon
54:43
43
Goossen Visscher
Lemelerveld
54:44
44
Paul vd Moolen
Zwolle
55:26
45
Albert vd Kolk
Zwolle
55:40
46
Joost Mulder
56:08
47
Marcel Logtenberg
56:13
48
Fre Mulder
Zwolle
56:22
49
Jan Kok
56:26
50
R Landman
Zwolle
56:48
51
Jan ter Burg
Zwolle
56:49
52
Bert Schutte
Zwolle
57:12
53
Lodewijk de Vries
Zwolle
57:16
54
Sebastiaan vd Laan
Zwolle
58:13
55
Bennie Kok
58:23
56
Henk Krukkert
58:51
57
Marcel van Vilsteren
58:52
58
Harry Siegersma
Zwolle
58:53
59
Flip Mikx
59:51
60
Vincent Scholten
1:00:42
61
Cees Schreuders
1:01:20
62
Bertil Oonk
1:03:59
DAMES, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rietje Klappe
Zwolle
47:14
2
Marjan Fuselier
Heino
47:27
3
Patricia Seinen
Zwolle
48:50
4
Leonie Kramer
Zwolle
50:40
5
Henrieke Fiechter
Zwolle
56:41
6
Wendie Kieft
Zwolle
57:08
7
Sabine Timmers
Zwolle
57:24
8
Schweta Boorsma
Wapenveld
58:09
9
Jose Ijzerman
58:24
10
Els Westdijk
58:26
11
Monique Smit
58:30
12
Lianda v Dam
Zwolle
58:31
13
Silvia Bosch
Zwolle
58:55
14
Carin Rommers
59:00
15
Yvonne Rekers
Zwolle
59:01
16
Annemiek Zandbergen
59:02
17
Hansje Murvis
59:03
18
Wilma Oosterveen
Zwolle
59:05
19
Monique Schuttebelt
59:52
20
Dyane Kalvenhaar
1:01:06
21
Marije Rozema
1:01:07
22
Caroline Wijnands
1:02:27
23
Ellen Oosterloo
Zwolle
1:06:55
HEREN, 15 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Berthold Berger
Zwolle
53:08
2
Stefan Lamein
Valthe
57:04
3
Peter Ligthart
Hasselt
1:00:45
4
Paul v Tellingen
Zwolle
1:00:53
5
Borre de Gier
Zwolle
1:03:47
6
Juda Vecht
Zwolle
1:03:48
7
Bertus Gazenbeek
Zwolle
1:03:59
8
Wilco Fiechter
Zwolle
1:04:43
9
Henk Korteschiel
Steenwijk
1:05:17
10
Peter van Polen
Zwolle
1:05:29
11
Arnoud Lammers
Zwolle
1:06:03
12
Rik Linssen
1:06:32
13
K Hoekstra
Zwolle
1:07:01
14
Arno van der Horst
Zwolle
1:07:04
15
Ap Brands
Zwolle
1:08:41
16
Everhard vd Hoek
Zwolle
1:08:57
17
Albert de Boer
Meppel
1:08:59
18
Peter Theunissen
Zwolle
1:09:42
19
Johan van Aalderen
Zwolle
1:09:44
20
Bert Schraa
Zwolle
1:09:58
21
Arjan van Gelder
Zwolle
1:10:06
22
Erwin van Gelder
Zwolle
1:10:55
23
Gert Jan Eilander
1:10:56
24
Edwin van der Velden
Zwolle
1:11:07
25
Mark Wijdenes
Zwolle
1:11:13
26
Mike Kleinlugtebeld
Zwolle
1:11:19
27
Henk Norder
Zwolle
1:11:24
28
Hans Rongers
1:11:26
29
Marco Baltes
Lemelerveld
1:11:35
30
Toine Martens
Zwolle
1:11:40
31
Jurrie Hersevoort
Zwolle
1:11:43
32
Fred v Dam
Zwolle
1:11:45
33
Hans Bloks
Zwolle
1:11:46
34
Henk Ruigrok
Zwolle
1:11:50
35
Tom Reuvers
Zwolle
1:12:07
36
Eric Zwiers
Zwolle
1:12:14
37
Menno Peterson
Meppel
1:12:41
38
Nico de Winter
Zwolle
1:12:47
39
Gerard Arends
Staphorst
1:13:16
40
Mans Veldsink
Dedemsvaart
1:14:05
41
Willem Aalberts
Zwolle
1:14:39
42
Aschwin Smid
Zwolle
1:14:47
43
Dick Hendriks
Zwolle
1:15:34
44
Randall Locht
1:15:47
45
Frits Lautenbach
Hattem
1:15:53
46
Fetze Stellema
Zwolle
1:16:04
47
Arjan Bruins
Zwolle
1:16:37
48
Rob Beker
Zwolle
1:16:40
49
Marc Loo
1:17:05
50
Gerben v Beek
1:17:25
51
Marco de Boer
Zwolle
1:17:27
52
Frank Begeman
1:17:39
53
Frank Bergman
Zwolle
1:17:57
54
Erik-Jan Berends
Zwolle
1:17:59
55
Remko Schaapman
Zwolle
1:18:26
56
Edwin Verwey
Zwolle
1:18:37
57
Marcel Nijkamp
1:18:49
58
Jan v Drosten
1:18:56
59
Qrien Smits
Zwolle
1:19:00
60
Gertjan Kroon
Zwolle
1:19:02
61
Dick Jansen
Zwolle
1:19:08
62
Alex van Riele
Zwolle
1:19:08
63
Gerrit Teunis
1:20:07
64
Ronald van Holst
1:20:13
65
Bauke Pot
1:20:29
66
Henkjan Ruijfrok
Zwolle
1:20:47
67
Wim Krooshof
Zwolle
1:20:53
68
Andy Bogaye
1:21:04
69
Marcel Stoel
1:21:10
70
Jan van Lohuizen
1:21:12
71
Patrick Holterman
1:21:39
72
Jan Smit
Zwolle
1:21:44
73
Erik Slikker
1:21:47
74
Kees Moesman
Zwolle
1:21:49
75
Erik Kamphuis
1:21:52
76
Arno Krooshof
1:22:14
77
Jan Mulder
1:22:26
78
Ton Benschop
1:22:41
79
Albert Breeman
Laar
1:22:51
80
Robin Blok
Zwolle
1:23:23
81
Willem Smit
1:23:26
82
Wim Schuurman
1:23:32
83
Erik-Jan vd Vis
Zwolle
1:23:33
84
Jan Hornstra
1:23:36
85
Pierre Blommerts
Zwolle
1:23:51
86
Arnold Helfrich
1:24:19
87
Frans Wiering
Zwolle
1:24:30
88
Toine Duijf
Zwolle
1:25:03
89
Henk van Dijk
1:25:25
90
Hans Webbink
1:25:26
91
Ronald ten Berge
1:28:54
92
Bert Steenwijk
1:35:56
DAMES, 15 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Myrna Vonkerman
Zwolle
1:09:21
2
Jolita Bekhof
Zwolle
1:09:51
3
Lidewij van den Berg
Zwolle
1:16:52
4
Carla Mijlof
Zwolle
1:17:03
5
Marianne Wildeman
1:17:16
6
Anneke Schutte
Zwolle
1:21:13
7
Henriet Dijk
Zwolle
1:21:18
8
Marijke Jansen
Zwolle
1:22:05
9
Martine Oosterloo
Beesterzwaag
1:24:13
10
Bea Claessens
Oene
1:24:14
11
Marian Rauh
1:24:15
12
Nardie Mulder
1:24:49
13
Frederike Westendorp
Zwolle
1:25:14
14
Coriene Snel
Zwolle
1:25:15
15
Judith van der Wijk
1:25:16
16
Aleid Koskamp
1:26:15
17
Nicole Ladru
Zwolle
1:26:47
18
Anita Kamphuis
Zwolle
1:26:50
19
Elsy Rijkse
Wezep
1:26:54
20
Heleen de Graaf
1:27:41
21
Audrey Bakker
Zwolle
1:28:15
22
Stefanie Jansen
Zwolle
1:28:17
23
Cynthia Daals
Zwolle
1:29:02
24
Hilly Andela
Zwolle
1:29:05
25
Miranda Kruse
Zwolle
1:29:08
26
Wietske Middelkamp
Zwolle
1:29:20
27
Henny v Driesten
Zwolle
1:29:33
28
Manon Braspenning
Zwolle
1:30:23
29
Kika Meijers
Zwolle
1:30:24
30
Sonja Feberwee
Zwolle
1:31:33
31
Geertje Kluin
Laar
1:34:27
32
Leontien Overdijk
Zwolle
1:37:09
Vragen en opmerkingen over de uitslag graag naar AVPEC.uitslagen@gmail.com
www.uitslagen.nl
05-05-2010 09:21