Uitslagenlijst 6e Krakelingenloop

Heukelum - Zaterdag 17 april 2010

MSEN, 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Abdi Nageeye
Nederland
29:33
2
Isiaah Kosgei
Kenia
30:19
3
Nabil Karimi
Typhoon
32:59
4
Wilfred Verhagen
Loopgroep Aart Stigt
34:00
5
Jeroen Overduin
Parthenon
34:34
6
Arjan Kaashoek
Typhoon
34:37
7
Erik Jans
De Keien
35:17
8
Michel Korevaar
Passaat
36:35
9
Tim van Dongen
Scorpio
36:43
10
Henri Harmsen
Loopgroep Aart Stigt
37:50
11
Kees Kodde
PAC
38:40
12
Robin Vergeer
Clytoneus
39:23
M35, 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Said Kanfaoui
AV Gouda
31:53
2
Fouad Fertoute
Spirit Oud Beijerlan
33:41
3
Frank Bulten
Parthenon
34:35
4
Barend Klein
Passaat
34:36
5
Jan van Hoeven
Olympus '70
35:03
6
Kees van Helmond
Scorpio
35:16
7
Erik Klooster
Passaat
35:23
8
Wilfried van Meer
Scorpio
35:52
9
Ruben Verlangen
Statina
35:55
10
Marthel IJkelenstam
Typhoon
36:08
11
Michel Doeser
Typhoon
36:12
12
Cees Verbeek
Geldermalsen
39:33
13
Joris van Scheindelen
PAC
44:12
M45, 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Prins
Passaat
34:39
2
Maarten de Jong
Olympus '70
35:26
3
Rene Stam
Scorpio
35:31
4
Han Stellaard
Loopgroep PK
37:57
5
Carlo Bolwerk
Loopgroep PK
39:27
6
Wim de Jong
Olympus '70
39:53
7
Robert Hoek
Avantri
39:59
8
Jos Verlegh
Avantri
40:32
9
Eric Rennert
Passaat
40:33
10
Jan van Meurs
Clytoneus
41:05
11
Willem Overbeek
Passaat
41:30
12
Goof van den Heuvel
Typhoon
41:32
13
Bart van Vliet
avVN
41:36
14
Gert Bakkenes
Olympus '70
41:39
15
Werner Martens
avVN
42:06
16
Piet Huizer
Typhoon
43:47
17
Willem Brummel
Clytoneus
44:06
18
Willem Zwart
Passaat
44:54
19
Theo Schermers
Typhoon
44:56
20
Ton Vreman
Clytoneus
44:57
21
Mark van Dijk
Olympus '70
45:00
22
Rob A Stofberg
Clytoneus
45:19
23
Jan van de Nobelen
Typhoon
45:46
24
Wim van Beuzekom
Avantri
48:38
M55, 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arie van der Leun
Passaat
37:54
2
Willem Houg
Parthenon
39:06
3
Wim Elshout
avVN
39:35
4
Bertus van Ginneken
avVN
40:48
5
Rob Kruis
Typhoon
42:47
6
Leo van den Hoven
Clytoneus
43:20
7
Piet Wuijster
Avantri
44:05
8
Azelarab Alj
avVN
45:17
9
Arie Booij
Loopgroep PK
45:29
10
Gerrit Koerting
Statina
45:32
11
Theo Vork
avVN
49:04
12
Frans G Bouter
Passaat
49:17
13
Piet Wijnsema
Energie
49:30
14
Jan Buitendijk
Parthenon
49:55
15
Nico Brand
Statina
52:22
16
Johan van Santen
avVN
55:38
17
Erik van den Berg
Typhoon
57:34
VSEN, 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sanne Broeksma
Nederland
36:30
2
Heleen van der Meijden
Herwijnen
40:52
V35, 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frauke van Boekel
Typhoon
42:11
2
Hilda Brak-van Muijlwi
Clytoneus
46:22
3
Hilda van der Veen
PAC
47:41
4
Mirjam Martinot
Achilles
57:43
V45, 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cora Vlot
Passaat
40:40
2
Carin van der Ende
Olympus '70
43:08
3
Anja van Vliet
avVN
43:14
4
Danielle Gorgels
Prins Hendrik
45:56
5
Anja Verschoor
Passaat
47:09
6
Cora Goudswaard
Passaat
47:36
7
Joke Kroes
OSM '75
50:04
8
Marry van den Heuvel
Clytoneus
51:03
9
Yvonne Fromm
Parthenon
51:57
10
Lyda van Doorn-Jonk
avVN
53:42
11
Margreet Versluis
Passaat
55:21
MREC, 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Reinier Burgemeester
Dordrecht
34:22
2
Antal Maasland
Gorinchem
38:14
3
Dion Hopkoper
Heukelum
38:56
4
Bert Schild
Hardinxveld Giessend
39:14
5
Leen Fortuin
Strijen
39:30
6
Frank van Honk
Heukelum
39:47
7
Henkjan den Braven
Hoogblokland
40:35
8
Aart de With
Rijen
40:38
9
Peter Kornet
Herwijnen
40:44
10
Paul Boer
Bergambacht
40:56
11
Sjaak Dijksman
Hendrik Ido Ambacht
41:10
12
Remco Trappenburg
Arkel
41:13
13
Alexander Achterberg
Rotterdam
41:23
14
Nico Bogaard
Leerdam
41:28
15
Pascal Viveen
Gorinchem
41:45
16
Maurice Melotto
Sliedrecht
41:54
17
Nico Baas
Bleskensgraaf
42:14
18
Ed Wieles
Leerdam
42:15
19
Eric Van Dorsselaer
Dongen
42:16
20
Jan van Loenen
Meteren
42:22
21
Mark Kamp
Papendrecht
42:29
22
Hans vd Sande
Nootdorp
42:36
23
Hans Verhoeven
Giessenburg
42:39
24
Jaap Westerbeek
Papendrecht
43:32
25
Marcel Blokland
Nootdorp
43:34
26
Ingo Schoots
Vianen Ut
43:36
27
Nico van Ham
Leerdam
43:43
28
Raoul van Aalst
Harmelen
43:45
29
Michiel van Wijk
Heukelum
43:46
30
Kees van der Meijden
Streefkerk
43:51
31
Wilco IJzerman
Gorinchem
44:00
32
Jacob-Jan de Koning
Bodegraven
44:23
33
marcel van der plaat
Leerdam
44:31
34
Peter Bilstra
Gorinchem
44:34
35
Cor Hoekstra
Gorinchem
44:45
36
Piet van Krieken
Hardinxveld Giessend
44:48
37
Michel Mostert
Leerdam
44:53
38
Dirk de Wit
Dalem
44:59
39
Ed den Breeijen
Hoornaar
45:18
40
Henk Verheijen
Nootdorp
45:18
41
Ton Godtschalk
Eindhoven
45:28
42
Wim Lammers
Bleskensgraaf
45:40
43
Leo Valkhof
Goudriaan
45:45
44
Remco Oldebesten
Nieuwegein
45:56
45
Gerrit van der Leun
Meerkerk
46:02
46
Paul Koedam
Culemborg
46:10
47
Tiny van Dortmont
Asperen
46:56
48
Jan de Groot
Giessenburg
47:02
49
Idwer Doosje
Heukelum
47:15
50
Robert Verweij
Spijk
47:21
51
Luuk Looman
Linschoten
47:24
52
Dirk Kersbergen
Hei en Boeicop
47:43
53
Peter de Stigter
Asperen
48:12
54
Berrie Kremers
Gorinchem
48:15
55
Albert Boersma
Gorinchem
48:16
56
Gerrit-Jan Schrijver
Hoornaar
48:25
57
Huib den Braven
Hoogblokland
48:29
58
Frits Poppen
Vianen Ut
48:31
59
Arie Kleijn
Papendrecht
48:31
60
Michael Blommers
Papendrecht
48:33
61
Ron Blommers
Papendrecht
48:33
62
Ferry Kruiswijk
Heukelum
48:39
63
Danny Visser
's-Hertogenbosch
48:39
64
Thom Schermers
Hardinxveld-Giessend
48:41
65
Giorgos Boustanidis
Gorinchem
48:42
66
Koen Bijl
Gemeente Lingewaal
48:45
67
Pleun Mijnsbergen
Gorinchem
48:54
68
Henry van Helten
Tricht
49:05
69
Ad Schild
Hardinxveld-Giessend
49:08
70
Jan Rekers
Asperen
49:17
71
Remco van herwijnen
Gorinchem
49:22
72
Geert Berndsen
Sliedrecht
49:23
73
Thomas Bouman
Tricht
49:24
74
Jan van Dillen
Alblasserdam
49:42
75
Teus Smokers
Amersfoort
49:50
76
Harm Kamp
Oud Beijerland
49:53
77
Ruud Versluis
Papendrecht
50:16
78
Manfred Eissens
Gorinchem
50:26
79
Peter de Jong
Gorinchem
50:30
80
Peter van der Linden
Leerdam
51:06
81
Melvin Sanders
Heukelum
51:08
82
Max van der Meiden
Leerdam
51:09
83
Herman van Ommen
Papendrecht
51:18
84
Henk Voormolen
Noordeloos
51:22
85
Rien van Ekeren
Papendrecht
51:35
86
Henk Streek
Hendrik Ido Ambacht
51:44
87
Koos Zieldorff
Schoonhoven
51:51
88
Piet Tukker
Gorinchem
51:58
89
Wim Brandwijk
Brandwijk
52:10
90
Carolus Kwakernaak
Molenaarsgraaf
52:10
91
Gerrit de Jong
Hardinxveld Giessend
52:29
92
Erik de Rover
Hardinxveld Giessend
52:30
93
Frans Verhage
Giessenburg
52:34
94
Peter van oosterhout
Made
52:41
95
Leo van Hees
Arkel
52:51
96
Martin Vergeer
Woerden
52:58
97
Cees Sins
Oosterhout Nb
53:15
98
Bram van der Wal
Meerkerk
53:22
99
Michel van der Sanden
Made
53:28
100
Rudi de Reuver
Utrecht
53:29
101
Henny van Verseveld
Culemborg
53:32
102
Mustafa Akman
Gorinchem
53:48
103
Lex Heeres
Heukelum
54:26
104
Henry Wolterink
Alblasserdam
54:33
105
G. Kornet
Papendrecht
54:35
106
Hans Klomp
Maarssen
54:39
107
Jan Ottevanger
Gorinchem
54:59
108
Geert Mesland
Gorinchem
55:00
109
Henri Nafzger
Barendrecht
55:08
110
Arjan Groeneveld
Spijk gem Lingewaal
55:47
111
Rob Remans
Sliedrecht
55:52
112
Hans Krijgsman
Heukelum
56:26
113
Martijn Streek
Gorinchem
56:30
114
Henk Lodder
Nieuwegein
56:38
115
Dennis Verschoor
Gorinchem
56:45
116
Herbert Coenen
Culemborg
57:05
117
Andre Hazenberg
Vuren
57:08
118
Bernard Mollink
Gorinchem
57:17
119
Martin Punt
Ridderkerk
57:35
120
Jan Vermeulen
Vuren
57:42
121
Gerard Radstaat
Lexmond
57:49
122
Cees Hartmans
Papendrecht
57:53
123
Gerard van Amelsvoort
Geldermalsen
57:56
124
Ton van Meeteren
Hardinxveld Giessend
58:16
125
Griedo Bel
Gemeente Lingewaal
58:19
126
Wim Verhagen
Gorinchem
59:03
127
Jan Vink
Noordeloos
59:16
128
Wardy Doosje
Heukelum
59:24
129
Charles van IJsselmuid
Schoonhoven
1:00:23
130
Pieter Stets
Utrecht
1:01:27
VREC, 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yvonne Dijksman
Hendrik Ido Ambacht
43:22
2
Wenda Schampaert
Heukelum
43:58
3
Lidewy van de Nobelen
Giessenburg
45:46
4
Danielle van Beusekom
Papendrecht
46:17
5
Litha Doeland
Culemborg
47:06
6
Wilma de Moel
Groot Ammers
48:53
7
Janneke de Bruin
Hardinxveld Giessend
48:57
8
Nancy den Besten
Culemborg
49:54
9
Christa Duk
Zwijndrecht
49:55
10
Karen van Willigen
Gorinchem
50:42
11
Angelique Boskeljon
Leerdam
51:15
12
Corina van der Linden
Culemborg
51:31
13
Adri den Hartog
Asperen
52:20
14
Jolanda den Haan
Giessenburg
52:24
15
Liesbeth Kazen
Hardinxveld Giessend
52:29
16
Marian Westerbeek
Poortugaal
52:32
17
Helene de Jong
Nieuwpoort
52:44
18
Alice Harrems
Gorinchem
52:46
19
Ingrid de Stigter
Arkel
52:50
20
Gerda Oostveen
Meerkerk
54:46
21
Irene Eissens
Gorinchem
54:58
22
Wil Groeneveld
Spijk gem Lingewaal
55:49
23
Nelleke Vonk
Gorinchem
55:55
24
Danielle Slomp
Hoornaar
56:10
25
Monique Liefbroer
Papendrecht
56:46
26
Lidy Achterkamp
Nieuw-Lekkerland
57:29
27
Annemiek van baak
Culemborg
57:32
28
Monique Punt
Ridderkerk
57:34
29
Annette Alting
Papendrecht
57:52
30
Liesbeth van der Veen
Culemborg
58:10
31
Wilma Trapman
Schelluinen
58:35
32
Karin Bezemer
Gouda
59:07
33
Batja van den Akker
Woerden
59:09
34
Bernadet de Keyzer
Gouda
1:00:40
35
Monique van Ginkel
Harmelen
1:00:51
36
Irene Kampen-Kocken
Culemborg
1:01:00
37
Gerrie Kortlever
Hoogblokland
1:01:26
38
Leonie Wolterink
Utrecht
1:01:58
39
Cyntha Rams
Utrecht
1:01:59
40
Ardi Coenen
Culemborg
1:02:32
41
Wil Walhout
Herwijnen
1:03:03
42
Rina Schrijver- de Vos
Hoornaar
1:03:07
43
Jannie Duijzer
Hoornaar
1:03:29
44
Marijke van den Brink
Culemborg
1:03:34
45
Hannie van Donselaar
Culemborg
1:04:03
MREC, 5KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ad Verweij
Fysiotherapie Violet
17:10
2
Erik Verburg
Enschede
18:55
3
Rogier Mooijman
Van Noord
19:01
4
Kees Kampert
Fysiotherapie Violet
19:39
5
Bram de Groot
RSP BCC
19:42
6
Rob Viveen
Sliedrecht
20:20
7
Remon de Groot
Ameide
20:28
8
Raimo Haverink
RSP BCC
20:31
9
Henk Verploegh
Bouwbedrijf Sprong
21:52
10
Joop Sprong
Bouwbedrijf Sprong
22:08
11
Henk van Oord
Van Noord
22:35
12
Olmo Doosje
Heukelum
22:37
13
Gerard van der Stelt
Almkerk
22:43
14
Jeroen de Kuiper
Heukelum
23:07
15
Olivier Walravens
Van Noord
23:12
16
Kevin Veldhuis
IJsselstein Ut
23:31
17
Paddy Milford
Heukelum
23:34
18
Arnold Oste
RSP BCC
23:52
19
Ton Klijn
Bouwbedrijf Sprong
24:34
20
Marcel de Bruijne
Heukelum
24:37
21
Marco messercola
Heukelum
24:58
22
Lennart Naaijen
RSP BCC
24:58
23
Dirk Bos
Ameide
25:02
24
Remco de Bruijne
Leerdam
25:28
25
Jan Verkerk
Bresc
25:33
26
Michel Benders
Spijk
26:19
27
Jan Hak
Bresc
26:21
28
Dylan de Lange
Heukelum
26:42
29
Ron van Rijn
Van Noord
26:42
30
Wim van den Berg
Woerden
26:50
31
Reinier Pieters
Heukelum
27:16
32
Jan van Honk
Heukelum
27:24
33
Henk de Boef
Vuren
27:55
34
Marco van Es
Tienhoven Zh
28:00
35
Sjoerd de Vrieze
Asperen
28:12
36
Cees Looren
Bresc
30:14
37
Nico Bakker
Dordrecht
31:18
38
Ed Braad
Bresc
34:34
39
Jan de Wit
Apeldoorn
36:19
40
Gijs de Man
Asperen
56:17
VREC, 5KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marije de Gruijter
Utrecht
23:02
2
Wil van Honk
Heukelum
23:17
3
Wies Blommers
Papendrecht
23:38
4
Jolien de Gruijter
Amsterdam
24:09
5
Violette Verweij
Fysiotherapie Violet
25:18
6
Nel Pannekoek
Bouwbedrijf Sprong
26:32
7
Katja Maasland
Gorinchem
27:16
8
Tonny Reijnders
Leerdam
28:05
9
Miranda Klijn
Bouwbedrijf Sprong
28:07
10
Esli Doosje
Heukelum
29:16
11
Debby den Toom
Paphos (CYP)
30:13
12
Irma Voogd
Heukelum
30:22
13
Sabine Benders
Spijk
30:39
14
Lianne de Jong
Spijk
31:12
15
Marianne Stuurman
Spijk
31:24
16
Gerda vd Velde
Spijk
31:27
17
Linda Bontam
Bouwbedrijf Sprong
32:03
18
Anja van Schaik
Asperen
32:13
19
Monique Boudewijn
Bouwbedrijf Sprong
33:29
20
Matthia Sprong
Bouwbedrijf Sprong
36:35
21
Marjo Hak
Bouwbedrijf Sprong
36:39
22
Netty Bronkhorst
Vuren
55:32
J6-9, 2KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijmen Vogel
Bleskensgraaf ca
7:42
2
Martijn Ruisbroek
Bleskensgraaf ca
7:48
3
Ryan Huigen
Heukelum
8:44
4
Wouter van Wijk
Heukelum
8:46
5
Tristan van der Hoek
Herwijnen
9:01
6
Sil Veltman
Heukelum
9:07
7
Thomas van Iperen
Heukelum
9:10
8
Luuk Looijen
Heukelum
9:21
9
Stan Looijen
Heukelum
9:35
10
Zakaria
Gouda
9:47
11
Jelle Looijen
Heukelum
10:27
12
Luca de veen
Heukelum
11:20
M6-9, 2KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erzsi IJkelenstam
Leerdam
8:27
2
Isis Veltman
Heukelum
10:01
3
Pien van Tol
Heukelum
10:56
4
Iris de Bruijn
Herwijnen
11:27
5
Olivia Milferd
Heukelum
12:15
J1012, 2KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Florian Verhoef
Heukelum
7:59
2
Max Polak
Papendrecht
8:00
3
Aron Blom
Papendrecht
8:25
4
Geron Zuidensma
Heukelum
10:17
M1012, 2KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jip van Tol
Heukelum
8:45
J1315, 2KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yoram Polak
Papendrecht
7:32
2
Robin Vogel
Bleskensgraaf
7:59
M1315, 2KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rowan van Dongen
Drimmelen
8:00
Univé Grote Rivieren Loopcircuit
Uitslagen.nl
22-04-2010 19:34