Uitslagenlijst Vrieling Hardenberg City Run

Hardenberg - Vrijdag 16 april 2010

J-7, 1 K RUNAWAY
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Koen Borst
OBS Het Spectrum
4:13
4:09
2
Thom Reinders
CBS De Akker
4:20
4:19
3
Jarno Westerman
CBS De Regenboog
4:22
3:58
4
Elano Oegema
CBS Groen van Prinst
4:24
4:21
5
Jelle Nijeboer
CBS De Wiekslag
4:26
4:24
6
Ramon Luisman
CBS De Wiekslag
4:27
4:25
7
Kai Bouwmeester
CBS De Vlinder
4:30
4:28
8
Milan Veneman
CBS De Marsweijde
4:32
4:31
9
Milan Oelen
CBS Bloemenhof
4:33
4:32
10
Stijn van de Beerg
GBS Ds. Doekes
4:34
4:32
11
Tom Bekman
CBS De Vlinder
4:35
4:33
12
Yme Meier
CBS Bloemenhof
4:36
4:32
13
Youri van het Oever
CBS Bloemenhof
4:37
4:28
14
Marnix Pullen
GBS De Morgenster
4:41
4:38
15
Thijs Otten
CBS De Wiekslag
4:43
4:40
16
Stijn Huisjes
CBS De Marsweijde
4:44
4:41
17
Milan Engelmoer
CBS De Marsweijde
4:45
4:43
18
Matthijs Jonkeren
CBS De Wiekslag
4:45
4:42
19
Tom Gruppen
CBS Bloemenhof
4:46
4:41
20
Tycho van Bussel
OBS Het Spectrum
4:47
4:42
21
Niek Vogelzang
GBS De Morgenster
4:48
4:47
22
Wytze Altena
CBS de Kastanjehof
4:49
4:43
23
Dimitri Tempelman
CBS De Regenboog
4:50
4:22
24
Jurjan Snel
GBS Ds. Doekes
4:50
4:45
25
Aron Drent
CBS De Regenboog
4:51
4:23
26
Jasper Reinders
CBS De Vlinder
4:52
4:52
27
Bart Potgieter
OBS De Kern
4:55
4:53
28
Ivo Dijk
CBS De Elzenhof
4:57
4:52
29
Skiti Nemethy
CBS De Vlinder
4:58
4:56
30
Jasper Spanjaart
CBS De Marsweijde
5:01
5:01
31
Sybren Fix
CBS Groen van Prinst
5:02
4:56
32
Koen Huisjes
CBS De Wiekslag
5:03
5:00
33
Simon Kramer
CBS Bloemenhof
5:03
4:59
34
Tim Richterink
CBS De Wiekslag
5:04
5:01
35
Ivar Schutteman
OJS Het Palet
5:05
4:54
36
Qwaine Nava
OBS De Eiber
5:05
4:56
37
Robin Kruithof
OBS Den Velde
5:06
5:01
38
Julian Hazelaar
OBS Den Velde
5:06
5:01
39
Milan ter Wijlen
CBS De Akker
5:08
5:06
40
Yair van Dijk
CBS De Regenboog
5:08
4:47
41
Lucas Bruggink
OBS Klimop
5:08
5:02
42
Brian Hofstede
GBS Ds. Doekes
5:10
5:06
43
Pepijn Jonkhans
CBS 't Kompas
5:10
5:04
44
Jelle Richterink
OBS Den Velde
5:11
5:09
45
Justen Veenstra
Hardenberg
5:12
5:08
46
Jesse Sloot
CNBS Windesheim
5:14
5:04
47
Lars Benjamins
CNBS Windesheim
5:14
5:04
48
Brent ten Napel
CBS de Kastanjehof
5:14
5:02
49
Wesley Belt
CBS Bloemenhof
5:15
5:11
50
Wout Marissen
Twenterand
5:15
5:07
51
Willem Vrieling
Hardenberg
5:16
5:04
52
Justen Kroesen
CBS De Bron
5:16
5:10
53
Stan Minke
CBS Bloemenhof
5:16
5:12
54
Daniel Gosse
CBS De Elzenhof
5:16
5:13
55
Nick Platjes
CBS De Marsweijde
5:17
5:15
56
Jeffrey Scholten
CBS Bloemenhof
5:18
5:18
57
Loek Zwager
CBS de Kastanjehof
5:19
5:12
58
Maarten Bouwhuis
CBS De Marsweijde
5:20
5:16
59
Mart Hofsink
CBS De Wiekslag
5:21
5:19
60
Auke Brink
CBS De Marsweijde
5:21
5:16
61
Jurgen Zweers
CBS Bloemenhof
5:21
5:17
62
Rinke Oegema
CBS Groen van Prinst
5:22
5:19
63
Nick Schalen
CBS De Ark
5:22
5:19
64
Christiaan vd Weide
CBS De Akker
5:22
5:21
65
Tygo Ouwerkerk
CBS De Ark
5:22
5:19
66
Alrik Hofstede
GBS De Morgenster
5:23
5:17
67
Jaron Schottert
CBS De Akker
5:23
5:23
68
Gijs Posthumus
CBS Bloemenhof
5:23
5:15
69
Daan Valk
Dedemsvaart
5:24
5:12
70
Jacco Buist
GBS De Morgenster
5:24
5:21
71
Kevin Spalink
CBS Bloemenhof
5:25
5:21
72
Yorick Dorgelo
CBS De Elzenhof
5:25
5:21
73
Chiel Meijer
CBS Bloemenhof
5:26
5:24
74
Jacco Betting
CBS Rheezerveen
5:29
5:26
75
Nick de Klerk
CBS Bloemenhof
5:30
5:25
76
Finn Mulder
Hardenberg
5:31
5:25
77
Sem Eilander
GBS De Morgenster
5:31
5:31
78
Sil Ouwinga
CBS Bloemenhof
5:32
5:26
79
Kevin Guichelaar
CBS De Bron
5:33
5:25
80
Timo Kramer
CBS Bloemenhof
5:34
5:30
81
Thom ten Brink
CBS De Marsweijde
5:35
5:32
82
Robert Hemmink
CBS De Wiekslag
5:37
5:33
83
Julian Dorman
CBS Bloemenhof
5:38
5:29
84
Michiel Scholten
CBS Bloemenhof
5:39
5:36
85
Arjen Snel
GBS Ds. Doekes
5:41
5:35
86
Mike Heuver
CBS Bloemenhof
5:41
5:37
87
Mika Lopers
OBS Prinses Irene
5:41
5:40
88
Thymen Bouwhuis
CBS De Marsweijde
5:42
5:38
89
Joran Nieuwenhuis
GBS De Morgenster
5:44
5:43
90
Puck Roessink
OBS Cantecleer
5:44
5:40
91
DaniŽl Geesink
OJS Het Palet
5:45
5:33
92
Robert Bugel
GBS De Morgenster
5:46
5:39
93
Stefan Hofsink
OBS Prinses Irene
5:46
5:44
94
Luca van der Leij
OBS Cantecleer
5:47
5:43
95
Lauren Brill
CBS De Marsweijde
5:50
5:45
96
William Ravenhorst
CBS de Kastanjehof
5:51
5:38
97
Sil Veltink
CBS De Wiekslag
5:53
5:51
98
Thijmen Meijerink
CBS De Wiekslag
5:54
5:52
99
Remy Bakker
CBS De Elzenhof
5:54
5:51
100
Huub Schonewille
CBS De Marsweijde
5:56
5:50
101
Ruben ter Wijlen
CBS De Akker
5:57
5:57
102
Rick Prinse
CBS De Bron
5:59
5:53
103
Jona Somsen
Prof. Waterinkschool
6:02
5:56
104
Ivo de Vries
OBS Het Spectrum
6:03
5:56
105
Tijmen Meilink
CBS De Elzenhof
6:04
5:59
106
Kevin Broersen
CBS De Marsweijde
6:06
6:06
107
Wessel Sloots
CBS De Bron
6:06
6:01
108
Niek op 't Ende
OBS Het Spectrum
6:08
6:00
109
JŲrn Bijker
CNBS Windesheim
6:09
5:57
110
Jarno Richterink
CBS Spreng-el
6:12
6:08
111
Hylke Sybesma
CBS Bloemenhof
6:13
6:06
112
Yvar Jasper
CNBS Windesheim
6:13
6:02
113
Stan van Dijk
CBS Bloemenhof
6:13
6:06
114
Melvin Reimer
OBS Het Spectrum
6:14
6:07
115
Rik Evers
CNBS Windesheim
6:15
6:07
116
Gieljan Nijland
CBS Spreng-el
6:18
6:10
117
Bram Schepers
CBS Bloemenhof
6:20
6:15
118
Jos van der Horst
CBS Bloemenhof
6:21
6:10
119
Joeri van Ee
CBS Bloemenhof
6:21
6:18
120
Wouter Wanders
CBS Bloemenhof
6:23
6:13
121
Luuk ten Berge
CBS Bloemenhof
6:25
6:12
122
Marijn Bosman
CBS de Kastanjehof
6:26
6:12
123
Kas ten Berge
CBS Bloemenhof
6:26
6:15
124
Stefan Welleweerd
CBS de Kastanjehof
6:27
6:20
125
Jort Karsten
CNBS Windesheim
6:29
6:18
126
Jelle Tamming
CNBS Windesheim
6:32
6:24
127
Joel Vis
CBS Bloemenhof
6:32
6:22
128
Kay Eilander
GBS De Morgenster
6:33
6:33
129
Maarten Nijeboer
CBS De Akker
6:34
6:28
130
Roy Doedens
CNBS Windesheim
6:37
6:31
131
Dave van Ballegooien
OBS Baalder
6:44
6:32
132
Elroy ter Wijlen
CBS Bloemenhof
6:45
6:32
133
Hidde Boom
CBS De Elzenhof
6:47
6:42
134
Ruben Schutte
CBS De Marsweijde
6:48
6:41
135
Gijs Vrieling
Hardenberg
6:49
6:34
136
Roy Pullen
6:50
6:37
137
Daan Olthof
CNBS Windesheim
6:51
6:43
138
Jens Altena
CBS de Kastanjehof
6:52
6:44
139
Milan Valk
CBS De Langewieke
6:55
6:41
140
Stef Zoomer
CBS De Marsweijde
7:01
6:57
141
Finn Pullen
Hardenberg
7:06
6:53
142
Ryan van der Wetering
OBS Klimop
7:07
7:01
143
Sam Roozendal
OBS 't Kompas
7:12
7:11
144
Kevin Beuving
CNBS Windesheim
7:17
7:06
145
Niek Karsten
CNBS Windesheim
7:17
7:07
146
Stefan Spijker
CBS De Bron
7:20
7:10
147
Matthijs Spijker
CBS De Bron
7:25
7:14
148
Luisman
CBS De Bron
7:31
7:14
149
Thijs Leusink
Prof. Waterinkschool
7:55
7:39
M-7, 1 K RUNAWAY
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marleen vd Weide
CBS De Akker
4:17
4:17
2
Sarah Roossien
CBS Spreng-el
4:39
4:39
3
Vera Roelofs
CBS Rheezerveen
4:54
4:52
4
Isa Hakvoort
CBS De Marsweijde
5:00
5:00
5
Indi van Faassen
CBS De Marsweijde
5:05
5:04
6
Rebecca Ramaker
CBS 't Kompas
5:06
5:05
7
Evita Logtenberg
CBS De Ark
5:09
5:07
8
Floor Kieviet
CBS De Wiekslag
5:13
5:10
9
Karen Mulder
CBS De Elzenhof
5:17
5:11
10
Lotte Beenen
CBS De Elzenhof
5:18
5:13
11
Puck Jonkhans
CBS 't Kompas
5:20
5:13
12
Mirte vd Kolk
CBS Groen van Prinst
5:23
5:20
13
Cyenne Reinders
CBS De Marsweijde
5:24
5:22
14
Larissa Reints
CBS De Wiekslag
5:27
5:24
15
Fleur Bakhuizen
CBS Spreng-el
5:28
5:23
16
Amaya Crofts
CBS De Marsweijde
5:33
5:30
17
Jolijn Jansen
CBS Bloemenhof
5:34
5:24
18
Ilse Jager
CBS Bloemenhof
5:34
5:26
19
Julia Hemstede
CBS Bloemenhof
5:35
5:29
20
Anna de Ruiter
CBS De Marsweijde
5:37
5:35
21
Fabienne Rouw
CBS De Regenboog
5:38
5:19
22
Melanie Hofsink
OBS Prinses Irene
5:40
5:39
23
Lizzy Schepers
CNBS Windesheim
5:40
5:33
24
Britt Logtenberg
OBS Prinses Irene
5:42
5:33
25
Tess Welleweerd
CBS Bloemenhof
5:43
5:35
26
Eline Muis
CBS Bloemenhof
5:43
5:38
27
Aileen Goris
CBS de Kastanjehof
5:44
5:30
28
Deni Volkers
CBS Bloemenhof
5:45
5:37
29
Jedidja Boer
CBS Bloemenhof
5:46
5:39
30
Anna Niemarkt
CBS de Kastanjehof
5:48
5:34
31
Florence Borger
CBS de Kastanjehof
5:48
5:33
32
Carmen Bekker
CBS De Marsweijde
5:49
5:49
33
Amy-lynn Zweers
CBS Bloemenhof
5:52
5:45
34
Roos Veltkamp
GBS De Morgenster
5:55
5:48
35
Vera Veurink
CBS De Wiekslag
5:56
5:56
36
Esther Mate4l
CBS De Akker
5:57
5:56
37
Dionne Stegeman
CBS Bloemenhof
5:58
5:47
38
Sabine Reinink
CBS Bloemenhof
5:58
5:49
39
Noa Schuurman
CBS De Elzenhof
6:00
5:47
40
Noa Huisjes
CBS Bloemenhof
6:01
5:51
41
Anne Vasse
Hardenberg
6:01
5:45
42
Laurie Wilps
CBS De Marsweijde
6:01
5:58
43
Lise Kaptein
CBS de Kastanjehof
6:03
5:55
44
Lynn Dekker
CBS Bloemenhof
6:07
5:57
45
Chimene Prins
CBS De Elzenhof
6:07
5:55
46
Milou van Lutterveld
CBS De Marsweijde
6:09
6:08
47
Wieteke Terloon
CBS Bloemenhof
6:10
6:07
48
Esmee Stroeve
CBS Bloemenhof
6:10
6:02
49
Esmee Runherd
CBS Bloemenhof
6:11
6:01
50
Sarah Hulzebosch
GBS De Morgenster
6:11
6:07
51
Mandy Eggengoor
CBS Bloemenhof
6:12
6:00
52
Paula Gosse
CBS De Elzenhof
6:13
6:11
53
Marlies Hultink
CBS Bloemenhof
6:14
6:04
54
Mandy ten Brinke
CBS de Kastanjehof
6:15
6:01
55
Lizť Dijkhuis
CBS de Kastanjehof
6:15
6:00
56
Lisa Amsink
CBS de Kastanjehof
6:17
6:03
57
Esmee Otten
Lutten
6:19
6:05
58
Wendy Gosse
CBS De Elzenhof
6:20
6:17
59
Charlotte Boersma
CBS Bloemenhof
6:20
6:20
60
Britt Spijker
CBS De Bron
6:21
6:11
61
Robine Juurlink
CNBS Windesheim
6:23
6:16
62
Nienke Mulder
CBS De Elzenhof
6:23
6:10
63
Esmee Spijkers
CBS 't Kompas
6:24
6:18
64
Marloes Maathuis
CBS De Elzenhof
6:24
6:11
65
Maaike Strijker
CBS de Kastanjehof
6:27
6:13
66
Nienke Rook
GBS De Morgenster
6:27
6:25
67
Bolks Lissanne
Hardenberg
6:27
6:21
68
Isabella Seinen
CBS Bloemenhof
6:27
6:19
69
Tess Regelink
CBS de Kastanjehof
6:28
6:14
70
Vera ten Brinke
CBS Bloemenhof
6:28
6:18
71
Latisha Overweg
CBS Bloemenhof
6:29
6:16
72
Maud Onnink
CBS Bloemenhof
6:29
6:22
73
Mandy van den Berg
GBS De Morgenster
6:34
6:32
74
Marjolein Drenthen
OBS Prinses Irene
6:34
6:19
75
Fabienne Nawijn
Hardenberg
6:35
6:29
76
Sanne van Duren
CBS De Elzenhof
6:36
6:28
77
Jaleesa Zuidema
CBS Bloemenhof
6:36
6:27
78
Heleen Hamer
Hardenberg
6:36
6:30
79
Elvira Drees
CNBS Windesheim
6:40
6:31
80
Charissa Overweg
CBS Bloemenhof
6:41
6:29
81
Yvette Wesselink
CBS De Elzenhof
6:42
6:30
82
Vera-lynn Meier
CBS Bloemenhof
6:43
6:36
83
Jasmijn Meerlo
CBS De Regenboog
6:44
6:25
84
Rosanne Hofsink
GBS Ds. Doekes
6:44
6:39
85
Amy Willems
CBS Bloemenhof
6:45
6:38
86
Daisy Hendriksen
CBS Bloemenhof
6:45
6:38
87
Sara Kaplan
CBS de Kastanjehof
6:48
6:41
88
Yvonne van der Veen
OBS Den Velde
6:48
6:38
89
Maaike Meulenkamp
CBS De Wiekslag
6:54
6:46
90
Romy Korblet
CNBS Windesheim
6:57
6:51
91
Amber Jurjens
CBS Bloemenhof
6:57
6:49
92
Naomi Klaver
CBS Bloemenhof
6:58
6:45
93
Sophie Schottert
CBS Bloemenhof
7:01
6:49
94
Sanne Stoeten
CBS De Marsweijde
7:03
6:59
95
Lies Janssen
CBS de Kastanjehof
7:04
6:55
96
Yulin Oldehinkel
Prof. Waterinkschool
7:08
6:52
97
Sanne van der Haar
OBS Prinses Irene
7:10
6:56
98
Suus Janssen
CBS de Kastanjehof
7:14
7:05
99
Sabine Bosch
CBS De Akker
7:18
7:14
100
Tamara Bosch
CBS De Akker
7:18
7:15
101
Merle Veurink
CBS Bloemenhof
7:19
7:08
102
Rachel Hartog
CBS de Kastanjehof
7:20
7:06
103
Bo Huisjes
CBS Bloemenhof
7:21
7:09
104
Laura Post
GBS Ds. Doekes
7:21
7:12
105
Malou Reinders
OBS Prinses Irene
7:21
7:06
106
Iris Somsen
CBS De Bron
7:23
7:13
107
Lisa Breukelman
CBS De Elzenhof
7:24
7:19
108
Rozemarijn Zomer
CBS de Kastanjehof
7:26
7:13
109
Lesego Lotterman
CBS De Wiekslag
7:31
7:22
110
Emma Post
GBS Ds. Doekes
7:38
7:38
111
Kirsten Benjamins
CBS Bloemenhof
7:38
7:33
112
Maud Timmermans
CBS Bloemenhof
7:42
7:30
113
Annemijn Otten
CBS Bloemenhof
7:53
7:41
114
Kaya Kramer
Prof. Waterinkschool
7:55
7:40
115
Rianne Ekkelenkamp
CBS De Akker
7:57
7:57
116
MariŽl Hemmink
CBS De Wiekslag
8:20
8:12
117
Lianne Leusink
Prof. Waterinkschool
9:00
8:44
118
Lieke Reinders
OBS Prinses Irene
9:17
9:02
J-8, 1 K RUNAWAY
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gjalt Panjer
Apeldoorn
3:49
3:48
2
Ruben Koppelman
Hoge Hexel
3:52
3:51
3
Martijn Bolks
CBS De Marsweijde
3:56
3:52
4
Julian Smit
CBS De Wiekslag
4:06
4:02
5
Robbin Bosch
CBS De Akker
4:06
4:06
6
Koen Timmermans
CBS Bloemenhof
4:11
4:11
7
Dion Siekmans
OBS De Kern
4:12
4:11
8
Matthias Francke
GBS Dr. Risaeus
4:13
4:13
9
Timo Meier
CBS De Akker
4:15
4:12
10
Jim Kieft
CBS de Kastanjehof
4:15
4:15
11
Joost van de Belt
Collendoorn
4:19
4:17
12
Ruben Meijerink
CBS De Vlinder
4:21
4:21
13
Wessel Hakvoort
CBS De Marsweijde
4:22
4:20
14
Juan Oldehinkel
CBS Bloemenhof
4:23
4:23
15
Patrick Matel
CBS De Akker
4:23
4:21
16
Sander Reinders
GBS De Morgenster
4:23
4:20
17
Hugo Gerrits
CBS De Marsweijde
4:24
4:22
18
Pascal Ligtenberg
CBS De Marsweijde
4:25
4:25
19
Jorian Haverkort
CBS De Ark
4:26
4:24
20
Marnik Hutten
CBS De Marsweijde
4:28
4:28
21
Rinse Klink
Hardenberg
4:29
4:25
22
Tom van Dijk
CBS De Regenboog
4:31
4:30
23
Steven Lambers
CBS Bloemenhof
4:32
4:28
24
Iordache Kikkert
CBS de Kastanjehof
4:32
4:32
25
Rien ter Beek
GBS De Morgenster
4:32
4:30
26
Jochem Posthumus
CBS Bloemenhof
4:34
4:30
27
Gunnar Nieuwenhuis
GBS Dr. Risaeus
4:35
4:34
28
Lorenzo de Wit
OBS Baalder
4:37
4:37
29
Jesse Godeke
CBS De Marsweijde
4:37
4:36
30
Nick Hofstede
GBS Ds. Doekes
4:38
4:29
31
Ryan ter Wielen
CBS Bloemenhof
4:39
4:37
32
Lucca Dekker
CBS Bloemenhof
4:39
4:33
33
Reemer Benjamins
OBS Cantecleer
4:40
4:38
34
Sander van den Berg
CBS Spreng-el
4:40
4:37
35
Brian Wolbink
CBS Bloemenhof
4:41
4:39
36
Marc van Dyk
CBS Bloemenhof
4:43
4:43
37
Rick Bouwhuis
CBS Rheezerveen
4:45
4:40
38
Shayeen Kampman
CBS De Vlinder
4:47
4:42
39
Thijmen Bakhuizen
CBS Spreng-el
4:48
4:46
40
Roy Westenberg
CBS De Ark
4:49
4:49
41
Jesse Veltink
CBS De Wiekslag
4:49
4:45
42
Thijmen Koes
CBS De Ark
4:50
4:48
43
Gerran van der Haar
CBS Spreng-el
4:50
4:45
44
Wesley Tikken
CBS De Marsweijde
4:50
4:49
45
Ruben van Dijk
CBS De Bron
4:51
4:48
46
Harmen Vogt
CBS De Langewieke
4:51
4:47
47
Stef Regelink
CBS de Kastanjehof
4:51
4:50
48
Thomas de Boer
CBS De Elzenhof
4:52
4:40
49
Sander Jansen
CBS Groen van Prinst
4:53
4:51
50
Stefan Nijmeijer
CBS Spreng-el
4:54
4:49
51
Arjan Sharif
OBS Klimop
4:55
4:55
52
Frank Bakker
CBS Spreng-el
4:55
4:55
53
Mick Stegeman
CBS Bloemenhof
4:56
4:55
54
Leon Welleweerd
CBS Bloemenhof
4:56
4:52
55
Tjisse van der Vinne
GBS De Morgenster
4:56
4:53
56
Luca Ivano Slot
OBS Het Spectrum
4:56
4:46
57
Matthijs Altena
CBS Rheezerveen
4:56
4:52
58
Han Bolks
CBS Bloemenhof
4:56
4:48
59
Giovanny van Groningen
CBS De Bron
4:58
4:55
60
Wouter Brink
CBS Bloemenhof
4:58
4:55
61
Bas Hamhuis
CBS Bloemenhof
4:59
4:56
62
Sven Sportel
Dedemsvaart
5:02
4:56
63
Bram van der Horst
CBS Bloemenhof
5:02
4:58
64
Jan-Willem Grimme
CNBS Windesheim
5:03
5:00
65
Bram Roosa
CBS de Kastanjehof
5:03
4:58
66
Mechiel Bolks
GBS Ds. Doekes
5:04
4:58
67
Dylan Lamberink
GBS Ds. Doekes
5:04
4:59
68
Robert Overweg
GBS Ds. Doekes
5:04
5:00
69
Jorn Spijkers
CBS De Wiekslag
5:05
5:02
70
Tom Zagers
CBS de Kastanjehof
5:06
5:05
71
Ferdy Bril
CBS 't Kompas
5:07
4:58
72
Stefan Logtenberg
CBS Bloemenhof
5:08
5:07
73
Eclesias Sloot
CBS Bloemenhof
5:09
5:02
74
Marc Lindaart
CBS De Wiekslag
5:09
5:09
75
Bart Busser
CBS 't Kompas
5:11
5:07
76
Jelmer Waterink
CBS De Vlinder
5:13
5:08
77
Jelle Kaman
GBS De Morgenster
5:13
5:00
78
Niek Slump
CBS Bloemenhof
5:14
5:12
79
Idwťr Doldersum
CBS De Bron
5:15
5:06
80
Vincent Ooms
GBS De Morgenster
5:16
5:14
81
Lucas Gunnink
GBS De Morgenster
5:16
5:09
82
Emiel Jans
GBS Casper Diemer
5:17
5:13
83
Mathijs Joling
CBS De Marsweijde
5:19
5:18
84
Han Engberts
CBS Spreng-el
5:19
5:16
85
Tim Salomons
GBS Casper Diemer
5:19
5:16
86
Gert van der Haar
CBS Spreng-el
5:20
5:16
87
Anne Jurries
GBS Ds. Doekes
5:20
5:15
88
Robin Leideman
CBS De Marsweijde
5:22
5:21
89
Bram Leusink
CBS de Kastanjehof
5:24
5:23
90
Remco Pouls
CBS De Ark
5:25
5:17
91
Wouter Weegenaar
CBS De Regenboog
5:26
5:22
92
Roan Bosch
GBS De Morgenster
5:27
5:24
93
Siem Croezen
CBS Bloemenhof
5:27
5:27
94
Stefan Mol
CBS De Marsweijde
5:29
5:27
95
Brian Schepers
CBS De Marsweijde
5:33
5:31
96
Joeri Wibier
CBS De Regenboog
5:46
5:42
97
Tim Breukelman
CBS de Kastanjehof
5:49
5:49
98
Marc van Middendorp
CBS De Marsweijde
5:51
5:50
99
Roy Helthuis
OBS De Kern
5:57
5:44
100
Yannick Beenen
OBS Den Velde
5:58
5:50
101
Tygo van Laar
Prof. Waterinkschool
6:02
5:55
102
Roan Kamphuis
CBS Bloemenhof
6:02
5:55
103
Ryan Franken
OBS Het Spectrum
6:02
5:51
104
Iwan Hilberink
CBS De Ark
6:08
6:08
105
William Hofsink
CBS Bloemenhof
6:14
6:03
106
Jasper van der Noorda
CBS De Elzenhof
6:16
6:08
107
Julan Brink
GBS De Morgenster
6:29
6:22
108
Denis Sefa
OBS Baalder
6:37
6:34
109
Rik Schippers
GBS De Morgenster
6:40
6:36
110
Niek Kijk in de Vegte
CBS de Kastanjehof
6:48
6:41
M-8, 1 K RUNAWAY
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marlot Bruggink
Twenterand
4:10
4:09
2
Silke Veenstra
CBS Groen van Prinst
4:17
4:16
3
Charida Griemink
Klazienaveen
4:19
4:18
4
Ceres Hofsink
OBS De Kern
4:30
4:24
5
Manon Mulder
CBS De Ark
4:36
4:32
6
Iris Nijman
CBS Bloemenhof
4:40
4:39
7
Michelle Menzo
OBS Den Velde
4:42
4:35
8
Lianne Plas
OBS Baalder
4:44
4:36
9
Suzan Ruitenberg
ACO Van Elderen
4:46
4:40
10
Eline Dankelman
Arrien
4:46
4:46
11
Iris Jasper
OBS Cantecleer
4:50
4:48
12
ZoÔ Dijkhuis
CBS de Kastanjehof
4:52
4:52
13
Eveline Zwager
CBS de Kastanjehof
4:53
4:46
14
Maureen Jonink
CBS Bloemenhof
4:56
4:48
15
Femke Berg
OBS De Eiber
4:57
4:57
16
Marit Aalderink
OBS Cantecleer
4:59
4:58
17
Harley Kuilder
CBS Bloemenhof
5:00
5:00
18
Tessa Rigterink
CBS De Akker
5:00
4:58
19
Joelle vd Veen
CBS De Regenboog
5:00
4:54
20
Denice Drenthen
CBS Bloemenhof
5:01
4:57
21
Maud Bosch
CBS Bloemenhof
5:02
4:55
22
Marlinde Kieft
OBS Den Velde
5:05
4:59
23
Roos Benjamins
CBS De Wiekslag
5:05
5:04
24
Lynn Plaggenmarsch
CBS Rheezerveen
5:06
5:06
25
AnaÔs Coenders
CBS Bloemenhof
5:07
5:03
26
Loes van der Veen
CBS De Bron
5:07
5:05
27
Tosca Velthuis
OBS Cantecleer
5:08
5:07
28
Puck Otten
CBS de Kastanjehof
5:08
5:01
29
Merlin Eggen
CBS De Bron
5:09
5:08
30
Miren Hakkers
CBS Bloemenhof
5:09
5:06
31
Debbie Meijerink
CNBS Windesheim
5:14
5:12
32
Linde Otten
CBS De Wiekslag
5:24
5:15
33
Emma Westenberg
OBS De Eiber
5:25
5:24
34
Anna Grendelman
CBS Bloemenhof
5:25
5:20
35
Tess Runhaar
CBS Bloemenhof
5:26
5:23
36
Lara Hallink
CBS De Elzenhof
5:27
5:20
37
Lobke Evers
OBS Cantecleer
5:28
5:28
38
Florien Meier
CBS de Kastanjehof
5:28
5:23
39
Eva Meijer
CBS Bloemenhof
5:28
5:21
40
Tara van Bree
OBS De Eiber
5:29
5:26
41
Meike Kerssies
CBS Bloemenhof
5:31
5:27
42
Chinouk van Dijkhuizen
CBS Bloemenhof
5:33
5:33
43
Romy Nijmeyer
CBS De Bron
5:35
5:34
44
Caylee Centen
OBS Klimop
5:35
5:34
45
Julia Otten
CBS Bloemenhof
5:36
5:32
46
Marissa van 't Holt
CBS De Akker
5:38
5:35
47
Jasmijn Wilson
CBS De Ark
5:38
5:37
48
Lonneke Heerkes
CBS De Akker
5:39
5:28
49
Lichelle Reinds3
CBS De Elzenhof
5:40
5:40
50
Nynke Timmers
CBS Bloemenhof
5:40
5:37
51
Samanta Hagedoorn
OBS De Eiber
5:42
5:42
52
Sara vd Kolk
CBS Groen van Prinst
5:43
5:39
53
Vera Hofstede
GBS De Regenboog
5:43
5:40
54
Esmee Pluim
CBS Groen van Prinst
5:43
5:40
55
Melissa van Ee
CBS Bloemenhof
5:45
5:34
56
Cindy Kerssies
OBS Klimop
5:46
5:45
57
Lynn Martens
CBS Bloemenhof
5:46
5:38
58
Ella van Schooten
CBS De Marsweijde
5:47
5:44
59
Maureen Hamberg
CBS De Regenboog
5:48
5:45
60
Lisa Redza
CBS De Marsweijde
5:48
5:48
61
Veerle Brouwer
OBS De Eiber
5:53
5:50
62
Emely Meulenkamp
CBS De Wiekslag
5:53
5:52
63
Iris Meinen
CBS De Marsweijde
5:53
5:46
64
Stefanie Haasjes
CBS De Regenboog
5:53
5:51
65
Jessie Jaspers
CBS Rheezerveen
5:56
5:46
66
Laura Pullen
GBS De Morgenster
5:57
5:51
67
Joanne Plaggenmarsch
GBS De Morgenster
5:59
5:57
68
Eva Schutte
CBS De Marsweijde
6:00
6:00
69
Lysanne Pouwels
CBS Bloemenhof
6:02
6:02
70
Naomi Meijer
OBS De Kern
6:03
5:58
71
Anne Boom
CBS De Elzenhof
6:04
5:58
72
Juanita Roddenhof
OBS Het Spectrum
6:04
5:55
73
Danica van Oenen
OBS Het Spectrum
6:06
5:58
74
Janiek Kerkdijk
GBS De Morgenster
6:09
5:59
75
Danique Willems
CBS Bloemenhof
6:13
6:06
76
Tabitha Vis
CBS Bloemenhof
6:13
6:09
77
Liv Kampman
CBS Bloemenhof
6:13
6:09
78
Indy Roozendal
OBS 't Kompas
6:15
6:04
79
Jirna Hindriks
CBS Rheezerveen
6:15
6:13
80
Lianne vd Heuvel
CBS Groen van Prinst
6:17
6:13
81
Xanne Odink
GBS De Morgenster
6:18
6:16
82
Claudia Nijland
GBS De Morgenster
6:19
6:10
83
Linde Brunink
CBS De Wiekslag
6:22
6:17
84
Emma Cramer
CBS Bloemenhof
6:23
6:14
85
Leonie Hamberg
CBS Bloemenhof
6:23
6:14
86
Esmeralda Datema
GBS De Morgenster
6:23
6:17
87
Kayleigh Hakkers
CBS De Regenboog
6:23
6:21
88
Lieke Ouwinga
CBS Bloemenhof
6:27
6:15
89
Hanna Hoes
CBS De Marsweijde
6:28
6:27
90
Indy Lopers
OBS Prinses Irene
6:32
6:20
91
Angeliek Plaggenmarsch
GBS Casper Diemer
6:36
6:32
92
Laura Rikkers
CBS Bloemenhof
6:37
6:28
93
Lisa van der Laan
CBS De Marsweijde
6:38
6:38
94
Maaike Botter
CBS De Marsweijde
6:41
6:38
95
Samirah Gezici
CBS Bloemenhof
7:01
6:56
96
Denise Koole
CBS Bloemenhof
7:02
6:57
J-9, 1 K RUNAWAY
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sander Eggen
CBS De Bron
3:47
3:47
2
Jeroen van Weperen
Oosterwolde Fr
3:47
3:46
3
Chiel Rusken
CBS Bloemenhof
3:50
3:48
4
Rachnar Kikkert
CBS de Kastanjehof
3:51
3:50
5
Stef Reinders
CBS De Akker
4:01
4:01
6
Aron Hamberg
CBS De Marsweijde
4:01
4:00
7
Jan Bouwknegt
HAC '63
4:02
4:01
8
Abe Veltink
CNS De Fontein
4:03
4:02
9
Sven Kluin
CBS De Bron
4:03
4:03
10
Kelvin Haasjes
CBS De Regenboog
4:03
4:03
11
Niels Jansen
CBS De Akker
4:07
4:07
12
Evert jan Zweers
CBS De Marsweijde
4:07
4:05
13
Koen Dijk
GBS De Morgenster
4:14
4:11
14
Jordy Geertman
CBS De Regenboog
4:16
4:16
15
Jay w vd Wetering
OBS Klimop
4:16
4:15
16
Stan Spalink
CBS Bloemenhof
4:18
4:14
17
Stef Nijeboer
CBS De Wiekslag
4:18
4:15
18
Iwan van de Berg
GBS Ds. Doekes
4:22
4:22
19
Maarten Wolbink
CNBS Windesheim
4:22
4:17
20
Lars Bekman
CBS De Vlinder
4:22
4:21
21
Michel Bergmeester
CNBS Windesheim
4:22
4:19
22
Fabian Reinders
CBS De Vlinder
4:24
4:22
23
Daan Hofstede
GBS Dr. Risaeus
4:24
4:21
24
Rick Snel
GBS Ds. Doekes
4:26
4:26
25
Juan Carlos Nasta
CBS De Elzenhof
4:28
4:20
26
Elwin vd Weide
CBS De Akker
4:29
4:26
27
Marthijn Tempelman
GBS Ds. Doekes
4:29
4:23
28
Thijs Terlouw
CBS Bloemenhof
4:30
4:26
29
Sven van Faassen
CBS De Marsweijde
4:31
4:29
30
Stephan Rivera
CBS De Marsweijde
4:31
4:30
31
Jared van Leeuwen
CBS Bloemenhof
4:31
4:31
32
Martijn Dam
GBS De Morgenster
4:33
4:26
33
Bas Gerholt
CBS Bloemenhof
4:33
4:33
34
Wouter de Roo
GBS Ds. Doekes
4:33
4:29
35
Bart Koelewijn
GBS De Morgenster
4:33
4:30
36
Thomas Otten
CBS Bloemenhof
4:33
4:28
37
Niels Tigelaar
CBS De Marsweijde
4:34
4:32
38
Jelle van de Veen
CBS Bloemenhof
4:34
4:29
39
Tyson van Ballegooien
OBS Baalder
4:36
4:29
40
Sven Spijkers
CBS De Elzenhof
4:36
4:33
41
Nick Rigterink
CBS De Akker
4:36
4:30
42
Bjorn Jonink
CBS Bloemenhof
4:37
4:34
43
Joep Nonkes
CBS De Elzenhof
4:37
4:30
44
Daan van Haren
CBS de Kastanjehof
4:38
4:37
45
Thymon Jutstra
CBS De Marsweijde
4:39
4:36
46
Olav Groot
CBS De Marsweijde
4:39
4:37
47
Tim van Os
OBS Het Talent
4:41
4:41
48
Chiel Bouwman
CBS De Akker
4:41
4:35
49
Stijn Withaar
CBS De Wiekslag
4:42
4:40
50
Timon Hutten
CBS De Marsweijde
4:48
4:46
51
Thomas Lennips
CBS Bloemenhof
4:48
4:43
52
Bob van der Laan
OBS De Kern
4:49
4:49
53
Menno van der Vinne
GBS De Morgenster
4:50
4:45
54
Wesley Engelmoer
CBS De Marsweijde
4:51
4:49
55
Lars Bemboom
CBS De Marsweijde
4:51
4:41
56
Pepijn Welleweerd
CBS Bloemenhof
4:52
4:46
57
Jordy Bekker
CBS De Marsweijde
4:52
4:51
58
Brend van Weert
OBS Baalder
4:55
4:49
59
Vincent Kat
CBS De Regenboog
4:56
4:56
60
Justin Kerssies
CNS De Fontein
4:58
4:48
61
Rombout Westra
GBS De Morgenster
4:58
4:50
62
Celmar Stevens
CBS 't Kompas
4:58
4:56
63
Niek Bunskoek
CBS De Bron
4:59
4:57
64
Jesse Zweers
CBS Bloemenhof
4:59
4:56
65
Stef ten Brinke
CBS Bloemenhof
5:01
4:56
66
Daymon ter Wijlen
CBS De Akker
5:01
5:00
67
Marco Vedders
CBS Groen van Prinst
5:02
4:59
68
Bram Gerrits
CBS Bloemenhof
5:02
4:59
69
Maik van Spijker
CBS 't Kompas
5:02
5:00
70
Ruben Veenstra
GBS Dr. Risaeus
5:03
5:00
71
Ramon Nijman
OBS De Kern
5:03
5:01
72
Renť Huisman
GBS Casper Diemer
5:04
4:58
73
Nick Bouwhuis
CBS De Vlinder
5:04
5:01
74
Dylan Ligtenberg
GBS Casper Diemer
5:04
5:01
75
Odin Juurlink
OBS Het Spectrum
5:05
5:01
76
Max Crofts
CBS De Marsweijde
5:05
5:05
77
Jonne Wolf
CBS De Marsweijde
5:05
5:04
78
Joost Nieuwlaar
OBS Cantecleer
5:06
5:00
79
Rob Wesselink
CBS De Regenboog
5:09
5:05
80
Erwin van der Veen
OBS Den Velde
5:11
5:06
81
Wim van Lohuyzen
CBS De Ark
5:13
5:11
82
Sven Wolbink
CBS Rheezerveen
5:17
5:15
83
Bart Dorman
Prof. Waterinkschool
5:18
5:14
84
Sjoerd Kivits
CBS Bloemenhof
5:20
5:14
85
Leon Kramer
CBS Bloemenhof
5:24
5:20
86
Jorrit Stroeve
CBS Bloemenhof
5:30
5:27
87
Stan Peters
CBS De Regenboog
5:32
5:31
88
Andries Zuidema
CBS Bloemenhof
5:33
5:27
89
Willian Kamerman
CBS De Regenboog
5:37
5:36
90
Niels Bakker
CBS De Bron
5:38
5:33
91
Richard Snippe
CBS De Marsweijde
5:42
5:42
92
Sicco Colijn
GBS De Morgenster
5:49
5:39
93
Corne Nijman
GBS De Morgenster
5:53
5:42
94
Dennis Wagt
CBS De Bron
5:54
5:53
95
Bolks Leon
Hardenberg
5:58
5:52
96
Mark Jan Poortman
CBS De Regenboog
6:01
5:58
97
Yoran Vetker
CBS De Bron
6:02
5:57
98
Vincent Kappert
OBS De Eiber
6:12
6:08
99
Sander Eggengoor
CBS Bloemenhof
6:12
6:05
100
Justin van der Steen
CBS Bloemenhof
6:18
6:10
101
Justin Timmer
OBS De Eiber
6:20
6:15
102
Daan Snippe
OBS Klimop
6:27
6:25
103
JoŽl Rook
GBS De Morgenster
6:40
6:32
104
Lars Veurink
CBS De Marsweijde
6:41
6:33
M-9, 1 K RUNAWAY
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Noelle Venneman
TION
3:44
3:43
2
Charlotte Hummel
AV '34
3:53
3:51
3
Lotte Borst
OBS Het Spectrum
3:54
3:53
4
Sofie van der Weide
CBS De Marsweijde
3:58
3:58
5
Luisa Pullen
GBS De Morgenster
4:03
3:59
6
Myrthe van Faassen
GBS Dr. Risaeus
4:11
4:09
7
Marieke Hup
HAC '63
4:18
4:16
8
Floortje Corbeth
ACO Van Elderen
4:18
4:16
9
Marjolein Klaren
Twenterand
4:20
4:14
10
Manon Runhaar
CBS De Marsweijde
4:24
4:14
11
Femke Panjer
Apeldoorn
4:27
4:21
12
Robin Imre
CBS De Ark
4:33
4:33
13
Danicha Klaver
CBS De Marsweijde
4:34
4:32
14
Karina Reinders
GBS De Morgenster
4:34
4:34
15
Inge Hemmink
CBS De Wiekslag
4:35
4:31
16
Chantal Gelderblom
OBS De Kern
4:35
4:34
17
Vera Jansen
CBS De Akker
4:36
4:32
18
Silke Lennips
CBS De Wiekslag
4:37
4:37
19
Liese Klok
GBS Dr. Risaeus
4:37
4:32
20
Maaike Evers
CBS Bloemenhof
4:37
4:35
21
Indy Slot
CBS Bloemenhof
4:38
4:36
22
Lotte Rougoor
CBS De Akker
4:38
4:30
23
Yentl Schutteman
OJS Het Palet
4:39
4:29
24
Aniek Krale
CBS De Ark
4:41
4:39
25
Lotte Strijker
CBS Bloemenhof
4:44
4:42
26
Tamar de Weerd
CBS De Wiekslag
4:51
4:50
27
Joyce Ranter
OBS Den Velde
4:53
4:48
28
Veldhuis
OBS Baalder
4:53
4:45
29
Jinthe Damhuis
Ootmarsum
4:54
4:53
30
Daniek Meijerink
CBS De Wiekslag
4:55
4:51
31
Myrthe de Boer
Hardenberg
4:56
4:56
32
Danique Luisman
CBS De Wiekslag
4:57
4:57
33
Larissa Guichelaar
CBS De Bron
4:57
4:55
34
Daphne van Tholen
CBS De Marsweijde
4:57
4:56
35
Veronique Odink
OBS De Kern
4:58
4:56
36
Leonie Balt
CBS De Regenboog
4:58
4:57
37
Tosca Hofsink
CBS Bloemenhof
4:59
4:56
38
Marit de Vries
GBS De Morgenster
5:00
4:54
39
Madelon Botter
CBS De Vlinder
5:00
4:56
40
Merle ter Bekke
GBS De Morgenster
5:01
4:52
41
Maaike Jager
CBS De Akker
5:01
4:55
42
Hilde van der Veen
OBS Den Velde
5:01
4:58
43
Rachel Volkerink
GBS De Morgenster
5:02
4:59
44
Anne Veurink
CBS Ds. Koningsberge
5:02
4:58
45
Nikki Geesink
OJS Het Palet
5:05
4:57
46
Saskia Lindenhovius
GBS De Morgenster
5:05
5:00
47
Eblin Bekman
CBS De Elzenhof
5:06
5:02
48
Anna de Munick Keizer
CBS Ds. Koningsberge
5:06
5:01
49
Eline Lamberink
GBS Ds. Doekes
5:07
4:58
50
Tess Reefman
CBS De Wiekslag
5:08
5:04
51
Claudia Bril
CBS De Elzenhof
5:19
5:15
52
Rosalie Drees
CNBS Windesheim
5:22
5:17
53
Britt Krijger
CBS Bloemenhof
5:24
5:23
54
Laura Veltkamp
GBS De Morgenster
5:25
5:18
55
Mattanja Boer
CBS Bloemenhof
5:27
5:22
56
Sanne vd Wetering
OBS Klimop
5:29
5:27
57
Jitske vd Veen
CBS De Akker
5:29
5:24
58
Ilse Nijland
OBS Het Spectrum
5:30
5:28
59
Kristin Dicke
CBS de Kastanjehof
5:32
5:23
60
Kirsten Gosse
CBS De Elzenhof
5:33
5:22
61
Simone van Bussel
OBS Het Spectrum
5:33
5:32
62
Chayenne Lamberink
CBS De Wiekslag
5:34
5:30
63
Laura Veenstra
CBS Groen van Prinst
5:35
5:26
64
Eline Spijkers
CBS 't Kompas
5:35
5:29
65
Aurora Heuten
Prof. Waterinkschool
5:37
5:30
66
Michelle Berends
CBS De Elzenhof
5:38
5:34
67
Sabrina Ramaker
GBS De Regenboog
5:38
5:34
68
Annelien Krol
CBS De Marsweijde
5:39
5:37
69
Marieke Ekkelenkamp
CBS De Akker
5:39
5:32
70
Maaike Koster
OBS Klimop
5:40
5:39
71
Kaylee te Wierik
OBS Cantecleer
5:40
5:35
72
Julia Overweg
GBS De Morgenster
5:45
5:41
73
Judith Hamhuis
CBS De Wiekslag
5:46
5:41
74
Kris Vasse
CBS de Kastanjehof
5:47
5:42
75
Dyami ten Wolde
OBS Cantecleer
5:47
5:42
76
Meike Stoel
CBS de Kastanjehof
5:48
5:42
77
Demi Belt
CBS Bloemenhof
5:50
5:46
78
Esther Kloosterman
OBS Den Velde
5:52
5:49
79
Esther Lougheed
CBS De Akker
5:52
5:47
80
Anne Kobes
CBS De Regenboog
5:53
5:48
81
Sam Eshuis
CBS De Elzenhof
5:53
5:43
82
Kimberly Vlot
GBS De Morgenster
5:54
5:48
83
Jolanda Euverman
CBS De Wiekslag
5:54
5:48
84
Irene Bugel
GBS De Morgenster
5:55
5:49
85
Noah Kuilder
CBS Bloemenhof
5:57
5:53
86
Julia Sloot
CNBS Windesheim
5:58
5:50
87
Irina Hagedoorn
CNS De Fontein
6:00
5:52
88
Eva Hennink
CBS De Elzenhof
6:03
5:59
89
Demi Hakkers
CNBS Windesheim
6:04
5:59
90
Maaike Leemhuis
CNBS Windesheim
6:08
6:04
91
Lonneke Leffers
CBS Groen van Prinst
6:11
6:07
92
Lotte Hofmeyer
CBS De Akker
6:12
6:06
93
Yaika Gils
GBS De Morgenster
6:13
6:05
94
Anouk Westerman
CBS De Akker
6:15
6:09
95
Esmee Slot
CBS Bloemenhof
6:16
6:06
96
Jade Kleiman
OBS Klimop
6:27
6:25
97
Myra Knevelbaard
CBS De Wiekslag
6:35
6:30
98
Dagmar Peursum
OJS Het Palet
6:36
6:28
99
Ismay Spijker
CBS De Bron
6:36
6:32
100
Yasmin Gezici
CBS Bloemenhof
6:39
6:35
101
Frederique Klement
Prof. Waterinkschool
6:45
6:37
102
Chantal Mollen
Prof. Waterinkschool
6:47
6:38
103
Kim Zandbergen
CBS De Elzenhof
6:57
6:49
104
Nathalie Neutel
Prof. Waterinkschool
7:08
7:00
105
Femke Wesselink
Prof. Waterinkschool
7:12
7:03
106
Nienke Bouma
CBS de Kastanjehof
7:40
7:33
107
Rachel Mol
Prof. Waterinkschool
8:34
8:26
108
Rosanna Martha
CBS De Regenboog
11:06
11:01
J-10, 1 K RUNAWAY
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Kaj Mulder
OBS Het Spectrum
3:40
3:40
2
Dinand van der Haar
CBS Spreng-el
3:42
3:42
3
Fabian Berends
OBS De Eiber
3:44
3:44
4
Luuk Benjamins
CBS De Wiekslag
3:46
3:46
5
Brian Korenromp
OBS Het Spectrum
3:50
3:49
6
Nick Lamberink
CBS De Marsweijde
3:53
3:52
7
Timon Minkjan
OBS Het Spectrum
3:54
3:53
8
Ferron Kroezen
CBS De Regenboog
3:58
3:56
9
Niek Huisjes
CBS De Wiekslag
4:00
4:00
10
Ron Kassies
CBS De Akker
4:02
4:02
11
Guus Wanders
CBS Bloemenhof
4:04
4:01
12
Gerjan Roelofsen
CNBS Windesheim
4:05
4:04
13
Roy de Haard
OBS Het Spectrum
4:05
4:03
14
Martijn Meijerink
CBS De Wiekslag
4:08
4:07
15
Carlo Meijerink
CBS De Vlinder
4:08
4:08
16
Chris jan Bolks
CBS De Marsweijde
4:09
4:07
17
Levi Roessink
OBS Cantecleer
4:09
4:05
18
Boris Wijngaarden
OBS Cantecleer
4:09
4:07
19
Vincent van Tholen
CBS De Marsweijde
4:09
4:01
20
Gerjohn Hutten
Hardenberg
4:11
4:07
21
Maarten Bel
CBS De Marsweijde
4:11
4:08
22
Mike Klinkien
OBS Het Spectrum
4:12
4:12
23
Ruben van Ee
CBS Bloemenhof
4:12
4:11
24
Bas Sluijmer
GBS De Morgenster
4:13
4:11
25
Stan Kroezen
CBS 't Kompas
4:13
4:13
26
Quinten Veneman
CBS De Marsweijde
4:14
4:10
27
Stef Koopman
CBS De Regenboog
4:16
4:15
28
Boike Damhuis
Ootmarsum
4:16
4:15
29
Jorik Plaggenmarsch
GBS De Morgenster
4:17
4:16
30
Ivo Herbers
CBS Bloemenhof
4:17
4:12
31
Laurens Snoeijer
CBS De Ark
4:19
4:18
32
Sven Zindel
CBS De Vlinder
4:20
4:20
33
Hidde Mulder
CBS De Elzenhof
4:20
4:19
34
Owen Hamberg
CBS De Elzenhof
4:21
4:19
35
Bareld van Dijk
CBS De Bron
4:21
4:16
36
Sander Hutten
GBS Ds. Doekes
4:22
4:20
37
Stijn van der Veen
CBS De Bron
4:22
4:19
38
Jesse Altena
CBS De Wiekslag
4:22
4:22
39
Melvin Hulleman
CBS De Ark
4:23
4:22
40
Dave Meijerink
CNS De Wegwijzer
4:24
4:21
41
Michel Plaggenmarsch
GBS Casper Diemer
4:25
4:24
42
Ruben Sportel
OBS Den Velde
4:26
4:26
43
Justin Roelofs
Hellendoorn
4:27
4:25
44
Ruben Klink
Hardenberg
4:27
4:25
45
Jari Godeke
CBS De Marsweijde
4:27
4:27
46
Carsten Elbertsen
OBS De Kern
4:28
4:28
47
Jurre van der Veen
OBS Den Velde
4:29
4:27
48
Dani Katoele
CBS Bloemenhof
4:29
4:25
49
Justin van Dijk
CBS De Bron
4:30
4:26
50
Mats Ouwinga
CBS Bloemenhof
4:30
4:30
51
Stephen Snippe
Prof. Waterinkschool
4:30
4:26
52
Ryan van der Berg
GBS De Morgenster
4:31
4:27
53
Ramon Hakvoort
CBS De Marsweijde
4:32
4:29
54
Wesley Arkes
CBS De Regenboog
4:34
4:33
55
Jarno van 't Holt
CBS De Akker
4:35
4:33
56
Patrick Westerman
CBS De Regenboog
4:36
4:34
57
Nick Spijkers
CNBS Windesheim
4:37
4:37
58
Mart Volkers
CBS Bloemenhof
4:38
4:33
59
Calvin Centen
OBS Klimop
4:39
4:33
60
Leon Jurries
GBS Ds. Doekes
4:40
4:38
61
Chiel Ridderman
CBS Bloemenhof
4:40
4:40
62
Jochem Oostra
CBS Bloemenhof
4:41
4:37
63
Jesse Coenders
CBS Bloemenhof
4:42
4:37
64
Joris Brink
CBS De Marsweijde
4:43
4:43
65
Ryan Hemstede
CBS Bloemenhof
4:44
4:41
66
Jesse Jurries
GBS Ds. Doekes
4:44
4:37
67
Timo van der Leij
OBS Cantecleer
4:45
4:42
68
Tim Scholing
Prof. Waterinkschool
4:46
4:40
69
Yanniek Waterink
CBS 't Kompas
4:46
4:38
70
Thomas van Laar
CBS De Wiekslag
4:49
4:49
71
Emiel van der Boon
CBS De Regenboog
4:50
4:43
72
Tim Bouma
CBS de Kastanjehof
4:50
4:43
73
Lenard Hutten
GBS Ds. Doekes
4:50
4:50
74
Aron ten Napel
CBS de Kastanjehof
4:50
4:44
75
Thymen Ligtenberg
CBS De Marsweijde
4:51
4:45
76
Wouter Bril
CBS De Akker
4:52
4:51
77
Ramon Tijs
OBS Het Spectrum
4:52
4:51
78
Siem Schippers
GBS De Morgenster
4:54
4:51
79
Ingmar Bouwman
ACO Van Elderen
4:54
4:50
80
Rob Mulder
CBS De Ark
4:55
4:49
81
DaniŽl Jansen
CBS Bloemenhof
4:55
4:50
82
Daan Hutten
Prof. Waterinkschool
4:58
4:58
83
Rico de Boer
CBS De Regenboog
4:58
4:55
84
Gunnar Jannink
CBS De Regenboog
5:00
4:58
85
Yvar Brink
CBS De Bron
5:00
4:56
86
Thomas Altena
CBS Rheezerveen
5:02
4:53
87
Robert Hagestein
GBS De Morgenster
5:03
4:58
88
Owen Hakkers
CBS Bloemenhof
5:03
4:57
89
Maikel Hutten
Prof. Waterinkschool
5:05
5:05
90
Mark van Dijk
CBS De Bron
5:07
5:03
91
Tom Oude Veldhuis
CBS Rheezerveen
5:08
5:08
92
Lennart Bolks
CBS Bloemenhof
5:09
5:03
93
Stef Olijve
Prof. Waterinkschool
5:11
5:06
94
Marco Rikkers
CBS Bloemenhof
5:14
5:08
95
Emile Smid
CBS De Wiekslag
5:15
5:15
96
Rob Leemhuis
CBS Bloemenhof
5:15
5:11
97
Alwin Snoeijer
CBS De Ark
5:16
5:13
98
Sytse Sybesma
CBS Bloemenhof
5:17
5:10
99
Neal Kroek
CNBS Windesheim
5:20
5:19
100
Wouter Elbertsen
CBS De Regenboog
5:25
5:24
101
Bart Veurink
GBS Dr. Risaeus
5:27
5:17
102
Tristan
OBS De Eiber
5:27
5:23
103
Ruben Haasjes
CBS De Regenboog
5:31
5:29
104
Brian Huisjes
CBS De Akker
5:31
5:28
105
Marcel van Tolie
CBS De Langewieke
5:32
5:29
106
Rhowel van Oosten
OBS Klimop
5:32
5:28
107
Stijn Kuper
Prof. Waterinkschool
5:32
5:28
108
Bart Dam
GBS De Morgenster
5:36
5:28
109
Jurjen Guichelaar
CBS De Bron
5:37
5:34
110
Michael Ladho
CBS De Marsweijde
5:57
5:51
111
Robert Nijmeijer
CBS Spreng-el
5:58
5:50
112
Lennart Hogenbirk
CBS Bloemenhof
6:01
6:00
113
Patrick Borger
OBS Den Velde
6:28
6:22
114
Joep Schonewille
CBS De Marsweijde
6:39
6:39
M-10, 1 K RUNAWAY
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Elke Pronk
Atletics Nijverdal
3:45
3:43
2
Marlijn Muis
GBS De Morgenster
4:01
4:00
3
Marleen ten Brinke
CBS Bloemenhof
4:07
4:05
4
Sya Velthuis
OBS Cantecleer
4:07
4:05
5
Ferron Goossensen
GBS De Morgenster
4:09
4:07
6
Marieke Driesprong
DOS
4:16
4:15
7
Marit Zandink
CBS De Regenboog
4:20
4:13
8
Carmen Nijland
GBS De Morgenster
4:26
4:26
9
Amber Meulenkamp
CBS De Wiekslag
4:33
4:31
10
Romey Berends
OBS De Eiber
4:33
4:32
11
Mirjam Hulzebosch
GBS De Morgenster
4:38
4:37
12
Rosa Brunink
CBS De Wiekslag
4:39
4:36
13
Kim Hogenberg
CBS De Akker
4:40
4:39
14
Annabel Meijerink
CBS De Wiekslag
4:42
4:42
15
Gioya Alting
CBS Bloemenhof
4:42
4:42
16
Ilse Veltink
CBS De Wiekslag
4:43
4:41
17
Rinka Otten
OBS De Eiber
4:45
4:45
18
Emma Stoel
CBS de Kastanjehof
4:45
4:38
19
Esmee Huisjes
CBS De Marsweijde
4:46
4:39
20
Ruth Odink
CBS De Marsweijde
4:47
4:42
21
Carlijn Oosterink
CBS De Wiekslag
4:47
4:43
22
Jasmijn van Wijk
CBS De Elzenhof
4:47
4:44
23
Miriam Schepers
CBS De Wiekslag
4:48
4:45
24
Myrthe Meier
CBS de Kastanjehof
4:50
4:45
25
Talita Dilmec
CBS de Kastanjehof
4:54
4:47
26
Anne Schepers
CBS Bloemenhof
4:55
4:49
27
Eimary Hagens
CBS De Elzenhof
4:55
4:50
28
Louise Prins
CBS De Elzenhof
4:56
4:51
29
Nienke Aaldrink
Ommen
4:57
4:53
30
Ella Beenen
CBS De Elzenhof
4:57
4:55
31
Hannah Kuckelkorn
OBS De Kern
4:58
4:58
32
Lydia Welleweerd
GBS Casper Diemer
4:58
4:53
33
Chenoa ten Wolde
OBS Cantecleer
4:59
4:51
34
Noor Bomhof
CBS De Elzenhof
4:59
4:56
35
Puck Finkers
CBS De Bron
5:00
4:54
36
Maartje Hofsink
GBS Ds. Doekes
5:00
4:58
37
Lotte Nijman
CBS Rheezerveen
5:00
4:51
38
Willemijn Bolks
GBS De Morgenster
5:02
5:02
39
Anoek Mulder
CBS De Elzenhof
5:02
4:59
40
Lisan Koopmans
OJS Het Palet
5:04
4:57
41
Julia Roelofs
CBS Rheezerveen
5:06
4:56
42
Roxan Fogarin
CNBS Windesheim
5:07
5:05
43
Kelly Hulleman
CBS De Marsweijde
5:09
5:05
44
Kyra Ramaker
GBS De Regenboog
5:10
5:10
45
Lotte Breukelman
CBS Bloemenhof
5:11
5:05
46
Vera Logtenberg
CBS De Ark
5:12
5:09
47
Jesme van Lutterveld
CBS De Marsweijde
5:13
5:08
48
Eva Schram
CBS De Bron
5:14
5:09
49
Danielle Bouwhuis
CBS Rheezerveen
5:14
5:07
50
Sharon Betting
CBS Rheezerveen
5:15
5:06
51
Jerina Overweg
GBS De Morgenster
5:16
5:14
52
Romťe Slot
OBS Cantecleer
5:17
5:13
53
Anniek Prinse
CBS De Bron
5:18
5:15
54
Kim Dijk
CBS De Elzenhof
5:19
5:15
55
Manon de Boer
CBS Bloemenhof
5:19
5:15
56
Lieke van Heijst
CBS De Elzenhof
5:21
5:16
57
Ilse Hoek
CBS De Elzenhof
5:22
5:16
58
Erin Odink
GBS De Morgenster
5:22
5:22
59
Britt Veurink
CBS Bloemenhof
5:24
5:18
60
Esther Leffers
CBS Groen van Prinst
5:25
5:23
61
Marleen Holtrop
CBS De Regenboog
5:25
5:18
62
Verena Oegema
CBS Groen van Prinst
5:26
5:21
63
Sherren van Dijk
CNS De Fontein
5:27
5:21
64
Sanne Meesters
CNS De Fontein
5:27
5:20
65
Denise Otten
CNS De Fontein
5:28
5:23
66
Suzette Leffers
CBS De Regenboog
5:29
5:22
67
Romy Hakkers
CBS De Marsweijde
5:33
5:27
68
Sharina Gils
GBS De Morgenster
5:33
5:32
69
Imke Roeleveld
CBS De Wiekslag
5:35
5:32
70
Melissa Keute
CBS Groen van Prinst
5:36
5:34
71
Enya Dorgelo
CBS De Elzenhof
5:37
5:33
72
Sascha Pullen
CBS de Kastanjehof
5:38
5:38
73
Mirjam de Vries
GBS De Morgenster
5:39
5:32
74
Paulien van Bussel
OBS Het Spectrum
5:50
5:49
75
Marlijn Kampjes
CBS De Marsweijde
5:51
5:46
76
Mendy Kerkdijk
GBS De Morgenster
5:53
5:53
77
Sanne van den Oudenald
CBS Bloemenhof
6:00
5:58
78
Lauren Schutte
CBS De Marsweijde
6:03
5:58
79
Ylva Vetker
CBS De Bron
6:08
6:02
80
Henriejette Deuzeman
Prof. Waterinkschool
6:09
6:04
81
Tamara Ravenhorst
Prof. Waterinkschool
6:10
6:05
82
Onna Nij Bijvank
OJS Het Palet
6:13
6:07
83
Annelie Lammers
CBS de Kastanjehof
6:16
6:08
84
Kirsten Franken
OBS Het Spectrum
6:18
6:17
85
Iris Kleiman
OBS Klimop
6:19
6:14
86
FabiŽnne Hakkers
CNBS Windesheim
6:30
6:28
J-11, 1 K RUNAWAY
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Abdulwahid Kaya
Rijssen
3:27
3:25
2
Chris Dankelman
ACO Van Elderen
3:31
3:31
3
DaniŽl Muis
CBS De Wiekslag
3:33
3:33
4
Giorgio Beltau
CBS de Kastanjehof
3:35
3:34
5
Robbert jan Hamberg
CBS De Marsweijde
3:39
3:38
6
Sam
OBS Het Spectrum
3:45
3:45
7
Tristan Kollen
CBS De Vlinder
3:47
3:44
8
Jelmar Mol
HAC '63
3:50
3:49
9
Niels Overweg
CBS de Kastanjehof
3:51
3:49
10
Lars Jansonius
CBS Bloemenhof
3:51
3:50
11
Rik Nijboer
CNBS Windesheim
3:53
3:52
12
Nick van der Veen
CBS Bloemenhof
3:56
3:56
13
Stefan Reinders
GBS De Morgenster
3:58
3:57
14
Melvin Kroesen
CBS De Bron
3:59
3:54
15
Ruben Francke
GBS Dr. Risaeus
3:59
3:58
16
Mark van Rij
GBS Ds. Doekes
4:00
3:55
17
Daan Wekking
CBS Bloemenhof
4:01
3:59
18
Stan Meertens
CBS de Kastanjehof
4:01
4:01
19
Sytse Oegema
CBS Groen van Prinst
4:01
3:56
20
Luuk Peters
PEC 1910
4:02
4:00
21
Elroy Wolbink
CBS Bloemenhof
4:03
3:59
22
Sven ten Kate
OBS Baalder
4:04
4:03
23
Bram Nijland
OBS Het Spectrum
4:05
4:01
24
Daan Rusken
CBS Bloemenhof
4:08
4:08
25
Jeroen Boessenkool
CBS Groen van Prinst
4:10
4:05
26
Jari Kouwen
ACO Van Elderen
4:10
4:09
27
Wouter Vink
CBS De Vlinder
4:11
4:09
28
Petri van Gaalen
CBS De Wiekslag
4:13
4:11
29
Chiel Lennips
CNS De Fontein
4:14
4:09
30
Roy de Wolde
CBS De Elzenhof
4:15
4:13
31
Simeon van Dijk
CBS De Regenboog
4:16
4:12
32
Jelle Croezen
CBS Bloemenhof
4:16
4:13
33
Twan Wolbink
CBS Rheezerveen
4:16
4:07
34
Max Smit
CBS De Wiekslag
4:17
4:15
35
Nico Tangenberg
CBS De Bron
4:18
4:13
36
Aron van Beek
GBS De Morgenster
4:19
4:17
37
Robbert Haasjes
CBS De Regenboog
4:19
4:19
38
Raymond van de Vijver
OBS Baalder
4:20
4:19
39
Nardi van de Velde
Hardenberg
4:20
4:18
40
Luke Meinen
CBS De Regenboog
4:21
4:16
41
Marco Stevens
CBS De Langewieke
4:23
4:20
42
Allard Grendelman
CBS Bloemenhof
4:24
4:24
43
Jofet Kosse
OBS De Eiber
4:27
4:26
44
Marijn Gelderblom
OBS De Kern
4:27
4:27
45
Koen Koopmans
OJS Het Palet
4:27
4:26
46
Jari Hutten
CBS Bloemenhof
4:28
4:21
47
Roland Strijker
CBS de Kastanjehof
4:29
4:27
48
Julian Hamberg
CBS De Regenboog
4:31
4:27
49
Niels Meier
CBS De Vlinder
4:31
4:29
50
Renť van Dijk
CBS De Bron
4:32
4:28
51
Thorben Jasper
CNBS Windesheim
4:33
4:31
52
Joran Minkjan
OBS Het Spectrum
4:35
4:30
53
Sander Kerkdijk
CBS de Kastanjehof
4:36
4:32
54
Jesse Bosch
Enschede
4:37
4:34
55
Arjan van het Holt
CBS Bloemenhof
4:37
4:32
56
Gert-jan Hekman
GBS Casper Diemer
4:38
4:32
57
Omar Sharif
OBS Klimop
4:40
4:36
58
Clemens Gerrits
CNBS Windesheim
4:40
4:38
59
Timo Bolks
GBS Ds. Doekes
4:42
4:36
60
Niels Hamhuis
CBS Bloemenhof
4:42
4:37
61
Marijn Reimer
OBS Het Spectrum
4:45
4:43
62
Ramon Kerkdijk
CBS De Regenboog
4:48
4:41
63
Chiel Ekkelenkamp
OBS Het Spectrum
4:48
4:45
64
Gerrit Odink
CNS De Fontein
4:52
4:47
65
Bouke Kivits
OJS Het Palet
4:52
4:50
66
Tim Hofman
GBS Ds. Doekes
4:53
4:48
67
Stephan Ekkel
OBS Baalder
4:54
4:48
68
Ron Mulder
CNS De Fontein
4:59
4:54
69
Svenja de Greef
CBS Groen van Prinst
4:59
4:52
70
Niels van Faassen
CBS De Marsweijde
5:03
4:58
71
Job Oostenbrink
CBS Rheezerveen
5:03
4:54
72
Marijn Overweg
GBS De Morgenster
5:06
5:02
73
Jesse Meinen
CBS De Regenboog
5:14
5:14
74
Glenn Dijks
OBS Klimop
5:14
5:09
75
Niek Rozema
CBS De Regenboog
5:16
5:12
76
Bjorn Groot
CBS De Marsweijde
5:18
5:12
77
Gerben Finkers
CBS De Ark
5:22
5:13
78
Ethan Waterink
OBS Baalder
5:36
5:28
79
Yorick Sturris
OBS Baalder
5:40
5:31
80
Erik Passies
CNS De Fontein
5:46
5:40
81
Jeroen Dekker
CBS De Regenboog
6:14
6:07
82
Matthias Plasman
CBS De Wiekslag
6:14
6:12
M-11, 1 K RUNAWAY
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Susan van Weperen
LSV Invictus
3:26
3:25
2
Merel Loomans
Atletics Nijverdal
3:40
3:40
3
Sanne Averesch
AV Rijssen
3:47
3:46
4
Emilie Corbeth
ACO Van Elderen
3:48
3:47
5
Sanne Otten
ACO Van Elderen
3:50
3:48
6
Celine Lambers
CBS Bloemenhof
4:10
4:09
7
Noelia van de Wetering
OJS Het Palet
4:15
4:13
8
Manon Meijer
CNS De Fontein
4:17
4:14
9
Nienke Wolterink
AV Rijssen
4:18
4:16
10
Marielle Zuidema
GBS Dr. Risaeus
4:25
4:23
11
Hanna-Lotte Boer
CBS Bloemenhof
4:26
4:23
12
Seda van Faassen
Wolfheze
4:27
4:25
13
Tom Sluijmer
GBS De Morgenster
4:29
4:27
14
Tessa Nijeboer
CBS De Wiekslag
4:30
4:27
15
Donglu Siekmans
OBS De Kern
4:32
4:27
16
Ingeborg Peursum
OJS Het Palet
4:33
4:31
17
Rianne Timmers
CBS Bloemenhof
4:35
4:33
18
Suzanne Bakker
CBS De Bron
4:37
4:29
19
Chantal Tikken
CBS De Marsweijde
4:39
4:37
20
Esmee Kelder
GBS De Morgenster
4:39
4:36
21
Daniek van den Berg
CBS De Wiekslag
4:40
4:36
22
Sylvia van Beem
CBS De Ark
4:40
4:38
23
Lisa Jager
CBS Bloemenhof
4:40
4:39
24
Monique van Beem
CBS De Ark
4:41
4:39
25
Anne Brouwer
OBS De Eiber
4:42
4:36
26
Ellemijn Godeke
CBS De Wiekslag
4:42
4:38
27
Dorien Buist
GBS De Morgenster
4:43
4:39
28
Lisa Botter
GBS Casper Diemer
4:47
4:42
29
Babet Schepers
OBS Cantecleer
4:48
4:42
30
Kiki Smit
CBS De Regenboog
4:48
4:40
31
Julia Timmermans
GBS Casper Diemer
4:48
4:45
32
Nathalie Wind
CBS De Regenboog
4:49
4:41
33
Iris van Faassen
CBS Bloemenhof
4:50
4:44
34
MichŤle vd Blij
CBS Bloemenhof
4:51
4:50
35
Serine Karapetian
Hardenberg
4:53
4:47
36
Kaylee IJspeert
CBS 't Kompas
4:56
4:52
37
Lisa Groeneweg
OBS Klimop
4:58
4:54
38
Dagmar Bekhuis
OBS Het Spectrum
5:00
4:52
39
Pevi Wijngaarden
CBS De Marsweijde
5:00
4:54
40
Maureen Holtvluwer
CBS Groen van Prinst
5:01
4:54
41
Merle van Faassen
CBS De Marsweijde
5:03
4:57
42
Leonie Overweg
GBS Ds. Doekes
5:05
5:00
43
Marysha Koenderink
CBS 't Kompas
5:07
5:02
44
Carlijn Nijhuis
CBS De Regenboog
5:07
4:59
45
Nada Leferink
CNS De Fontein
5:07
5:05
46
Romee Lennips
CBS Bloemenhof
5:07
5:05
47
Rosan Hans
CBS Groen van Prinst
5:08
5:01
48
Liza Zomer
CNS De Fontein
5:08
5:05
49
Linda Welleweerd
CNS De Fontein
5:08
5:05
50
Jasmijn Timmermans
GBS Ds. Doekes
5:08
5:03
51
Yildiz Karakaya
OBS De Kern
5:09
5:09
52
Marissa Veurink
CBS Bloemenhof
5:11
5:09
53
Puck Oude Veldhuis
CBS Rheezerveen
5:12
5:03
54
Anouk Hofsink
CBS Bloemenhof
5:15
5:14
55
Amber Veltkamp
GBS De Morgenster
5:17
5:12
56
Maud Veurink
GBS De Morgenster
5:21
5:15
57
Anchelle Prins
OBS Het Talent
5:21
5:17
58
Melissa Kremer
CBS De Elzenhof
5:21
5:16
59
Cloť Dijkhuis
CBS de Kastanjehof
5:23
5:16
60
Verja Merjenburgh
CBS De Marsweijde
5:23
5:19
61
Lisa van Os
OBS Het Talent
5:27
5:23
62
Denice Slump
CBS Bloemenhof
5:28
5:27
63
Ellen Hamberg
CBS Bloemenhof
5:29
5:27
64
Willianne Polman
CBS De Marsweijde
5:31
5:27
65
Roselin Kappert
OBS De Eiber
5:32
5:28
66
Marijke Hiddink
OBS De Eiber
5:33
5:29
67
Inez Drenthen
CBS Bloemenhof
5:35
5:34
68
Marion Ballast
CBS Bloemenhof
5:35
5:33
69
Manon Wekking
CBS Bloemenhof
5:36
5:32
70
Veerle Mulder
CBS De Bron
5:37
5:32
71
Melissa Oegema
CBS Groen van Prinst
5:40
5:33
72
Jet Kroon
Beerzerveld
5:40
5:32
73
Nina Overweg
GBS De Morgenster
5:44
5:40
74
Esmee Mulder
CBS Bloemenhof
5:44
5:41
75
Romy Gerholt
Prof. Waterinkschool
5:46
5:40
76
Harma van der Vinne
GBS De Morgenster
5:47
5:41
77
Alisha Bekker
CBS De Marsweijde
6:05
5:59
78
Kim Tigelaar
CBS De Marsweijde
6:06
5:59
79
Melissa Niemarkt
CBS de Kastanjehof
6:06
5:56
80
Kimberley Braker
CBS De Marsweijde
6:06
6:00
81
Jonna Schram
CBS De Bron
6:13
6:05
82
Kristy Rienewerf
Prof. Waterinkschool
6:19
6:15
83
Tessa Lennips
CBS De Elzenhof
6:23
6:17
84
Anouk Lennips
CBS De Elzenhof
6:28
6:22
J-12, 1 K RUNAWAY
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jasper Lubbers
HAC '63
3:17
3:15
2
Sven Folbert
Twenterand
3:22
3:21
3
Tom Benerink
Marathon Pim Mulier
3:22
3:21
4
Mart Lennips
CBS Bloemenhof
3:33
3:32
5
Yimis van Leeuwen
CBS Bloemenhof
3:43
3:43
6
Rutger Deen
CBS De Regenboog
3:44
3:42
7
Roy van de Berg
GBS Ds. Doekes
3:45
3:44
8
Jeffrey Klaver
CBS De Marsweijde
3:46
3:44
9
Matthijs Ranter
OBS Den Velde
3:49
3:47
10
Jurjen Vetker
Prof. Waterinkschool
3:51
3:47
11
Bjorn MagriŽ
OBS De Kern
3:54
3:52
12
Floris Jan Vasse
CBS de Kastanjehof
3:54
3:50
13
Thys Nijman
CBS Bloemenhof
3:55
3:53
14
Kiyan van Gaalen
CBS De Wiekslag
3:55
3:55
15
Friso Smeding
GBS Ds. Doekes
3:56
3:54
16
Julian Schutte
CBS De Elzenhof
3:57
3:56
17
Joran Olsman
GBS De Morgenster
4:02
3:59
18
Martijn Brink
Prof. Waterinkschool
4:05
4:03
19
Lars Evers
CBS Bloemenhof
4:07
4:04
20
Bart Evers
CNBS Windesheim
4:10
4:05
21
Jan Nijboer
CNBS Windesheim
4:11
4:06
22
Quint Kieviet
CBS De Wiekslag
4:11
4:09
23
Frank Altena
CBS De Wiekslag
4:11
4:08
24
John Mestebeld
CBS De Vlinder
4:11
4:06
25
Berjen Brink
GBS De Morgenster
4:13
4:11
26
Tom van Hensbergen
CBS de Kastanjehof
4:15
4:13
27
Teun Nijzink
CBS Bloemenhof
4:17
4:13
28
Ruben Schepers
CBS De Wiekslag
4:17
4:15
29
Tyrone Basaur
Hardenberg
4:18
4:15
30
Marnix Botter
CBS De Vlinder
4:19
4:17
31
Bart Nijman
CBS Rheezerveen
4:19
4:18
32
Bram Brink
CBS De Vlinder
4:20
4:13
33
Herwin Kampman
GBS De Morgenster
4:20
4:18
34
Benjamin Onder
CBS De Ark
4:23
4:21
35
Jordy Christenhusz
CBS De Ark
4:24
4:20
36
Gerald Hutten
GBS Ds. Doekes
4:25
4:19
37
Niels Griemink
Klazienaveen
4:27
4:22
38
Dennis Hemmink
CBS De Wiekslag
4:27
4:27
39
Jenno Roelofs
Hellendoorn
4:28
4:26
40
Dennis Tempelman
Vechtdalcollege Hard
4:29
4:25
41
Rico Oosterink
CBS De Wiekslag
4:30
4:25
42
Peter Borger
CBS De Wiekslag
4:31
4:27
43
Arjan Neutel
CBS Bloemenhof
4:32
4:28
44
Patrick Withaar
CNBS Windesheim
4:33
4:29
45
Jarno Smit
CNBS Windesheim
4:34
4:30
46
Jesse Slot
CBS Bloemenhof
4:34
4:30
47
Patrick Olsman
OBS Baalder
4:36
4:31
48
Mike Koert
Prof. Waterinkschool
4:46
4:41
49
Tijmen Bruggink
OBS Klimop
4:50
4:44
50
Rick Platjes
CNBS Windesheim
5:00
4:54
51
Gerben Heerkes
CBS De Akker
5:03
4:59
52
Martijn Borger
OBS Den Velde
5:05
5:01
53
Ragnar Verwer
CBS De Regenboog
5:07
5:02
54
Jeremy van Riet
Prof. Waterinkschool
5:12
5:06
55
Jordi ten Brinke
Prof. Waterinkschool
5:12
5:05
56
Lars Hofsink
GBS Ds. Doekes
5:23
5:16
57
Roy Hendriksen
CBS De Vlinder
5:25
5:19
58
Yaron de Groot
Prof. Waterinkschool
5:30
5:25
59
Christijn de Bruin
CBS De Vlinder
5:32
5:25
60
Niels Overweg
CBS De Vlinder
5:32
5:24
M-12, 1 K RUNAWAY
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Beele Pronk
Atletics Nijverdal
3:34
3:33
2
Inga Bakker
ACO Van Elderen
3:37
3:35
3
Paula Spoolder
Atletics Nijverdal
3:40
3:38
4
Kirsten Veerman
CBS de Kastanjehof
3:49
3:47
5
Eva Peters
PEC 1910
3:52
4:07
6
ZoŽ Pater
CBS De Bron
3:58
3:53
7
Pip van Etten
OBS Den Velde
4:02
3:59
8
Elisabeth van Rechtere
OBS Cantecleer
4:04
4:02
9
Eva Peters
PEC 1910
4:09
4:07
10
Rebecca Lougheed
CBS De Akker
4:19
4:15
11
Joyce Kerssies
CNS De Fontein
4:22
4:17
12
Ayla Berg
Vechtdalcollege Hard
4:24
4:20
13
Kristel Kamphuis
CBS De Elzenhof
4:26
4:24
14
Catherine van Rechtere
OBS Cantecleer
4:26
4:24
15
Fleur Nijboer
CNS De Fontein
4:29
4:26
16
Nadine Snoeijnk
CNS De Fontein
4:32
4:32
17
Aris Reiling
CNS De Fontein
4:33
4:30
18
Marielle Spijker
Vechtdalcollege Hard
4:34
4:32
19
Mandy Vogelzang
GBS De Morgenster
4:35
4:35
20
Charlotte Lamberink
Vechtdalcollege Hard
4:36
4:31
21
Bianca Willems
GBS Casper Diemer
4:37
4:35
22
Laura Lubbers
Vechtdalcollege Hard
4:37
4:32
23
Marit de Ruiter
Vechtdalcollege Hard
4:38
4:34
24
Tessa Koster
OBS Klimop
4:42
4:37
25
Dahne Nijland
GBS De Morgenster
4:53
4:53
26
Daphne Mulder
CBS De Elzenhof
4:54
4:49
27
Isabel Winters
Vechtdalcollege Hard
4:57
4:52
28
Femke Schepers
CBS De Vlinder
5:00
4:57
29
Marjon Kuiper
CNS De Fontein
5:02
4:55
30
Juliette van Overbeek
CBS De Regenboog
5:07
5:04
31
Jaleesa Ciociola
CBS Rheezerveen
5:08
5:06
32
Kirsten Jasper
OBS Cantecleer
5:09
5:06
33
Merle Plas
OBS Klimop
5:19
5:13
34
Samantha Boes
CNS De Fontein
5:22
5:16
35
Dominique ter Maat
CNS De Fontein
5:23
5:17
36
Clarissa Odink
CNS De Fontein
5:27
5:22
37
Jessica Mulder
OBS Baalder
5:27
5:21
38
Sharon de Rooy
OBS De Kern
5:35
5:32
39
Kari Vonkert
Vechtdalcollege Hard
5:36
5:31
40
Laura Brinkhuis
CBS Groen van Prinst
5:41
5:32
41
Wendy Veldink
GBS Ds. Doekes
5:48
5:45
42
Eline Kampjes
CBS De Marsweijde
5:57
5:55
J-13, 1 K RUNAWAY
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marc Averesch
AV Rijssen
3:13
3:11
2
David Lensen
Iphitos
3:21
3:21
3
Thijs van de Riet
Rijssen
3:23
3:23
4
Lars Biemans
Kerkdriel
3:26
3:24
5
Fons Veltink
Vechtdalcollege Hard
3:32
3:32
6
John Schonewille
Vechtdalcollege Hard
3:43
3:43
7
Joris Kremer
Vechtdalcollege Hard
3:43
3:43
8
Rob van Iddekinge
Vechtdalcollege Hard
3:44
3:43
9
Ruben Eekma
Vechtdalcollege Hard
3:57
3:55
10
Brian Logtenberg
OBS Prinses Irene
4:07
4:05
11
Germain Veurink
CBS De Ark
4:16
4:13
12
Patrick Ligtenberg
Bergentheim
4:44
4:43
13
Ruben Homma
ambt delden
5:17
5:15
M-13, 1 K RUNAWAY
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Eva Gnodde
ACO Van Elderen
3:35
3:34
2
Marije Dankelman
Arrien
3:40
3:38
3
Vivian Loomans
Atletics Nijverdal
3:55
3:54
4
Loes Mulder
Vechtdalcollege Hard
4:07
4:05
5
Lisa Korenromp
Hardenberg
4:17
4:16
6
Dorien Dijk
GBS De Morgenster
4:25
4:23
7
Monique Tempelman
Vechtdalcollege Hard
4:49
4:47
14+, 1 K RUNAWAY
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Morrenhof
Vechtdalcollege Hard
7:06
7:03
NEO M, 5 KM TALENTEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Guus Reyngoud
Hellas
15:06
15:04
2
Joost van den Ende
Seven Hills Running
15:08
15:06
3
Jarno Miltenburg
Hellas
15:17
15:15
4
Tom van Oorschot
Seven Hills Running
15:49
15:48
5
Milco Driessen
Hellas
15:53
15:52
6
Vito Verbeek
Hellas
15:59
15:59
7
Niels de Rijk
De Sperwers
16:12
16:09
8
Caimin Stevens
Loopgroep Aart Stigt
16:19
16:17
9
Martin Lunenborg
De Sperwers
16:57
16:53
10
Eric Roeloffs
Loopteam Velocitas
17:21
17:20
NEO V, 5 KM TALENTEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
An Lenders
Hellas
18:47
18:46
2
Maaike Zuiderwijk
Lycurgus
18:50
18:48
3
Alja Bijlsma
Groningen Atletiek
20:44
20:40
4
Loes Lavrijsen
Hellas
21:48
21:45
JJA, 5 KM TALENTEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Timothy Vergauwen
Loopteam Velocitas
15:14
15:14
2
Frank Blikslager
Groningen Atletiek
15:43
15:43
3
Hans Dilling
Seven Hills Running
15:47
15:46
4
Jordi Baars
AV Aalsmeer
15:54
15:54
5
Thijs Theunissen
Marathon Pim Mulier
16:07
16:06
6
Lars Cazander
Hellas
16:08
16:07
7
Tim Bolink
Hellas
16:11
16:10
8
Wouter Doesburg
ASV
16:30
16:29
9
Carlo Struik
NEA Volharding
16:42
16:40
10
Gertin Roke
ACO Van Elderen
16:43
16:40
11
Cornelis Scheltinga
Seven Hills Running
16:45
16:43
12
Remi van Balen
Hellas
17:01
16:57
13
Roald Goossen
AV Rijssen
17:29
17:26
14
Jim Kruiver
NOVA
17:52
17:50
15
Robbin Schulenburg
AV Rijssen
18:11
18:10
MJA, 5 KM TALENTEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jeanine van de Klashor
Hellas
18:01
17:59
2
Elisa de Jong
Groningen Atletiek
18:17
18:15
3
Renťe Tijdink
Seven Hills Running
19:22
19:22
4
Rachel Rozenkamp
AV Rijssen
20:55
20:51
5
Jeanine Huisjes
Kloosterhaar
27:27
27:24
JJB, 5 KM TALENTEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Brian Kamstra
AAC '61
16:00
16:00
2
Jorijn de Mare
Hellas
16:35
16:34
3
Fenno Polderman
Utrechts Running Tea
16:36
16:34
4
Lion van Egmond
Loopteam Velocitas
16:46
16:45
5
Bob Hersping
Hellas
16:54
16:51
6
Wouter Jansen
AV Holten
16:54
16:51
7
Jordy Vijfschaft
Groningen Atletiek
16:59
16:56
8
Lťon Bosch
Loopgroep Aart Stigt
17:04
17:02
9
Yared Stifanos
Hellas
17:05
17:02
10
Niek Blikslager
Groningen Atletiek
17:35
17:33
11
Tim Koenis
Hera
17:42
17:41
12
Felix Warndorff
Loopteam Velocitas
17:43
17:41
13
Omar Cornelis
AV Holten
17:49
17:46
14
Nino Kraayer
Lycurgus
17:53
17:50
15
Stijn Uijen
AV Holten
17:58
17:54
16
Jorin Kamps
Hellas
17:59
17:57
17
Daniel Andriessen
AV Castricum
18:10
18:08
18
Michiel Gerritsen
AV Rijssen
18:10
18:08
MJB, 5 KM TALENTEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anouk Trooster
AAC '61
18:49
18:47
2
Anouk Everts
AAC '61
18:53
18:50
3
Marije Peters
Seven Hills Running
19:14
19:12
4
Jolien de Waard
Groningen Atletiek
19:19
19:17
5
Shannon van der Gaag
Almere '81
20:16
20:13
6
Aline Kootstra
ACO Van Elderen
20:45
20:42
7
Feline Klamer
LAAC Twente
20:57
20:53
8
Sofia Jarvis
Team Distance Runner
21:01
20:57
9
Nathalie Mol
HAC '63
23:11
23:09
HSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bart Uiterwijk
Hellas
15:45
15:45
2
Cees van Maanen
Hellas
16:10
16:10
3
Maarten Prins
Hellas
16:15
16:15
4
Ruud Blikman
Atletics Nijverdal
16:24
16:23
5
Henk Smalbrugge
PEC 1910
16:26
16:25
6
Gert-jan Stevens
HAC '63
16:36
16:34
7
Gerrit Jan Kastenberg
Nijmegen
16:39
16:39
8
Job Eijsink
Groningen
16:56
16:54
9
Detmar Roessink
TION
16:59
16:57
10
Kars Eijsink
Balkbrug
17:07
17:06
11
Jorik Plaggenmarsch
Vrieling - 2
17:35
17:33
12
Martijn van Goor
HAC '63
17:46
17:45
13
Dennis Nijhuis
SISU
17:49
17:47
14
Martin Breunissen
Raalte
17:50
17:48
15
Gijs Romer
Laag Zuthem
17:52
17:50
16
Martijn Kolkman
AV Twenterand
17:55
17:54
17
Jonny Zylstra
Daarle
18:00
18:00
18
Ruben Mensink
Hardenberg
18:03
18:01
19
Bouke de Loos
Ciko '66
18:28
18:26
20
Erik Kosse
Slagharen
18:33
18:26
21
Edwin van Laar
Hardenberg
18:35
18:31
22
Robin Kanters
Hoogeveen
18:39
18:32
23
Wim van der Vinne
Hardenberg
18:43
18:36
24
Rob Kunst
Daarlerveen
18:59
18:58
25
Wilco Lohuis
Raalte
19:09
19:07
26
Marc Bakker
Ommen
19:18
19:17
27
Jeroen Brader
Slagharen
19:22
18:16
28
Aschwin Kruders
LAAC Twente
19:29
19:28
29
Pieter van der Neut
AV Rijssen
19:32
19:20
30
Ynze Keulstra
Enschede
19:33
19:30
31
Niek Dam
Lutten
19:35
19:13
32
Marcel Hamberg
Vrieling - 2
19:41
19:35
33
Casper Boom
Hardenberg
19:49
19:25
34
Arjan Kroezen
Hardenberg
19:51
19:45
35
Tim
Gramsbergen
20:05
20:02
36
Guus Olsman
Hardenberg
20:13
20:09
37
Joy Woelders
Mac Donalds
20:23
20:15
38
Jos Wilmink
BB&L - 2
20:24
20:10
39
Patrick Nijland
Hardenberg
20:32
20:23
40
Renť van Brussel
Rijssen
20:38
20:30
41
Anne Veltman
Enschede
20:52
20:51
42
Marcel Bouwhuis
BB&L - 2
20:53
20:43
43
Thijs Kivits
Hardenberg
20:59
20:54
44
Wilfred ten Caat
Elim
21:09
20:51
45
Albert Veurink
Rheezerveen
21:13
20:56
46
Christian de Graaf
Hardenberg
21:29
21:24
47
Jos Nijman
Hardenberg
21:29
21:06
48
William van Eeken
Bergentheim
21:31
21:16
49
Gert Daling
Drijber
21:33
21:12
50
Mark Sportel
Dedemsvaart
21:33
21:16
51
Martin Boerties
Wierden
21:39
21:34
52
Bas Tempert
Lemele
21:47
21:30
53
Jesse Seinen
Gramsbergen
21:49
21:44
54
Vincent Leene
Zwolle
21:49
21:31
55
Robert Jan Heerspink
Hardenberg
21:52
21:20
56
Mart Rozenkamp
Rijssen
21:53
21:40
57
Wim Hakkers
Hardenberg
21:57
21:23
58
Ra van der Boom
ACO Van Elderen
22:04
21:54
59
Jordin Kruit
De Sperwers
22:08
21:53
60
Jelle Kerkdijk
Sleen
22:17
19:39
61
Wilco Moddejonge
Spurt '88
22:19
22:08
62
Bertin Veurink
Bergentheim
22:20
22:11
63
Marco Zoomer
Hardenberg
22:20
22:11
64
William Drenthen
Hardenberg
22:20
22:10
65
Richard Smir
Hardenberg
22:25
22:13
66
Erik Zagers
Limitec
22:25
22:05
67
Jos Lotterman
Emmen
22:27
22:18
68
Martin van der Veen
Hardenberg
22:39
22:08
69
Edwin Gels
Vrieling - 2
22:43
22:30
70
Hugo Herbers
Hardenberg
22:45
22:41
71
Robin Hultink
Hardenberg
22:49
22:13
72
Johan Reefman
De Krim
22:56
22:39
73
Van der Zwan
Hoogenweg
23:08
23:08
74
Thomas van den Berg
Zwolle
23:11
22:41
75
Marcel Kant
Woudrichem
23:16
21:56
76
Remon de Jonge
Hardenberg
23:17
22:53
77
Robbin Timmermans
Hardenberg
23:18
22:59
78
Startnummer 647
Van Dijk Groep
23:24
22:59
79
Gerard Olde
Balkbrug
23:30
23:05
80
John Werkman
Spar
23:31
23:02
81
Marcel Nijeboer
Collendoorn
23:33
23:09
82
Gerrit Veurink
Gemeente Hardenberg
23:47
23:29
83
Alwin Zweers
Hardenberg
23:48
23:24
84
Erik Kolthof
Hardenberg
23:57
23:34
85
Hendri Meilink
Hardenberg
23:57
23:47
86
Gerco de Vries
Ultieme Uitdaging/Sp
23:59
23:47
87
Marcel Tijhaar
Vrieling - 3
24:02
23:40
88
Jan Zagers
Rheeze
24:07
23:47
89
Remco Dronkers
Mac Donalds
24:10
23:56
90
Bas Overweg
Emmen
24:11
23:46
91
Gerbert Stegeman
Deventer
24:11
23:33
92
Thomas Evers
Hardenberg
24:20
24:17
93
Anne Post
Ten Boer
24:25
24:19
94
Bernd Knol
Vrieling - 3
24:30
24:09
95
Jur Kosters
Ane
24:33
24:27
96
Startnummer 650
Van Dijk Groep
24:36
24:10
97
Christian Baarslag
Hardenberg
24:38
24:15
98
Jafeth Klingenberg
Gramsbergen
24:43
24:30
99
Christian van Steenbru
Mac Donalds
24:45
24:31
100
Ferdi Snoeijink
Anerveen
24:49
23:08
101
Dennis Meester
Linde Notarissen - 1
24:53
24:16
102
Gerko ter Wijlen
Marienberg
24:59
24:24
103
Edwin Hrodmarsson
Zwolle
25:15
24:50
104
Geert-Jan Wilbrink
Dedemsvaart
25:28
24:49
105
Eltjo Jansonius
Ultieme Uitdaging/Sp
25:30
25:11
106
Startnummer 648
Van Dijk Groep
25:31
25:04
107
Gerben Spijkers
BB&L - 1
25:31
25:22
108
Ali Kaplan
Hardenberg
25:41
25:37
109
Matthijs Kat
Dedemsvaart
25:42
25:11
110
Bertin Odink
Hardenberg
25:44
25:20
111
Bram Mollen
Ultieme Uitdaging/Sp
25:44
25:41
112
Albert Smits
Spar
25:51
25:23
113
Hermen Dorgelo
Hardenberg
26:00
25:40
114
Michel Matteman
Zwolle
26:07
25:43
115
Henk Jan Kok
Kampen
26:11
25:58
116
Gerjan Ligtenberg
Ultieme Uitdaging/Sp
26:14
26:09
117
Jery Houtzagers
Hardenberg
26:14
26:11
118
Anne Bosch
Bruchterveld
26:16
25:16
119
Tom Snijders
Manderveen
26:27
26:06
120
Freddy Bijker
Limitec
26:31
26:04
121
Erik van der Haar
Gramsbergen
26:33
26:08
122
Werner Korblet
Zwolle
26:35
25:57
123
Gerben Stegeman
Ane
26:52
26:13
124
Gerhard Klol
Mac Donalds
26:53
26:39
125
Bjorn de Jonge
Gramsbergen
27:03
26:39
126
Chris Richardson
Limitec
27:10
26:35
127
Hermen Bolks
Hardenberg
27:14
26:49
128
Kevin Heidelberg
Zwolle
27:40
27:10
129
Wilco Douw
Hardenberg
28:13
27:35
130
Bart Spijkers
Lutten
28:13
27:28
131
Theo Douw
Hardenberg
28:48
28:10
132
Arend-Jan Krooneman
Harderwijk
28:57
27:56
133
Jeffrey Kiezebrink
Hardenberg
29:06
28:33
134
Gertjan Visscher
Gramsbergen
29:07
28:32
135
Roy Ahuis
Vrieling - 2
29:34
29:21
136
Sven Klokkers
Zwolle
29:35
29:05
137
Jos ten Brinke
Limitec
29:50
29:16
138
Lars Wouda
Spar
30:01
29:34
139
Chiel Wijnholt
Bergentheim
30:03
29:36
140
Klaas Kingma
Coevorden
30:36
30:07
141
Jurgen Dijsselhof
Dedemsvaart
30:43
30:13
142
Bertus Lamberink
Zwolle
31:19
30:50
143
Berry Waaijman
Hardenberg
31:35
31:12
144
Gerlof Meijer
Hardenberg
31:40
31:00
145
Abraham Breunesse
Zwolle
33:10
32:41
146
Martijn Schuuring
Zwolle
33:16
32:45
H40+, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan Venhuizen
AAC '61
16:12
16:12
2
Klaas Jan Hofstra
LSV Invictus
17:33
17:33
3
Jan Jansen
AV Rijssen
18:09
18:08
4
Renť de Boer
Spurt '88
19:01
19:01
5
Jan Mulder
Hardenberg
19:10
19:09
6
Onno Wessels
AVA '70
19:26
19:20
7
Jan Grissen
Spurt '88
19:50
19:47
8
Marcel Thijssen
Coevorden
20:36
20:30
9
Frits Logtenberg
Gramsbergen
20:39
20:33
10
Jeroen Machielsen
Atletics Nijverdal
21:04
21:01
11
Erik Mulder
Lutten
21:05
21:00
12
Gert van de Belt
Spurt '88
21:34
21:31
13
Wim Welleweerd
Bergentheim
21:39
21:34
14
John Mol
Dedemsvaart
21:49
21:43
15
Herald Hofsink
Gramsbergen
22:01
21:56
16
P Gnodde
Zwolle
22:41
22:15
17
Boudewijn Hoogland
Hardenberg
23:04
23:01
18
Henry Dubbink
Vroomshoop
23:04
22:43
19
Dick Kampjes
Spurt '88
23:27
23:21
20
Jan Busser
Radewijk
23:38
23:34
21
Eri Otten
Hardenberg
24:11
23:52
22
Wilco Nijland
Hardenberg
24:12
24:02
23
Peter Busstra
Dedemsvaart
24:27
23:49
24
Edwin de Wit
Gemeente Hardenberg
24:30
24:09
25
Fernando Buitenhuis
Vrieling - 3
24:30
24:11
26
Bert Jonkhans
Hardenberg
24:36
24:15
27
Gerbert Kamphuis
BB&L - 1
24:48
24:37
28
Bert Kosters
Ane
25:10
24:47
29
Merten Dorman
Hardenberg
25:28
24:43
30
Kamp van Der
Hardenberg
25:29
25:24
31
Tjalling van der Veen
BB&L - 1
25:32
25:20
32
Eric Zagers
Ultieme Uitdaging/Sp
25:50
25:37
33
Henri SchrŲer
Ultieme Uitdaging/Sp
25:52
25:46
34
Herman Plaggenmarsch
Vrieling - 3
25:58
25:37
35
Gerton Bomhof
Hardenberg
26:08
25:57
36
Martin Kleinjan
Ommen
27:11
26:59
37
Anne Nawijn
Hardenberg
28:00
27:41
38
Fred Smeding
Hardenberg
28:46
28:10
39
Gertjan Meinen
Hardenberg
30:01
29:43
40
Gijs Vos
Gemeente Hardenberg
30:37
30:16
H45+, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Fred Sluys
Atletics Nijverdal
16:52
16:52
2
Michael Pantling
Hengelo Ov
17:14
17:12
3
Marcel Klamer
LAAC Twente
17:16
17:13
4
Aje Niks
AV Twenterand
17:32
17:29
5
Henry Pappot
Dedemsvaart
18:16
18:14
6
Henk Meppelink
HAC '63
18:51
18:47
7
Hans Bramer
Hoge Hexel
19:31
19:28
8
Jos Keulstra
Enschede
20:20
20:17
9
Anton Huisintveld
Sibculo
21:12
21:00
10
Jerry de Jong
Vroomshoop
21:28
21:25
11
Henry Kappert
Ultieme Uitdaging/Sp
21:40
21:38
12
Marco Vlaming
Ommen
22:14
21:59
13
Jaap Pielman
Vrieling - 1
23:23
23:10
14
Hans Sportel
Radewijk
23:27
23:09
15
Klaas Bolks
Gemeente Hardenberg
25:10
24:51
16
Bolks G J
Rheeze
25:14
24:44
17
Herman Schroer
Collendoorn
25:29
25:26
18
Jan Schalen
Dedemsvaart
25:43
25:06
19
R Muis
Bruchterveld
26:05
25:38
20
Jan Hermen Kat
Dedemsvaart
26:16
25:45
21
Henk Hemme
Dedemsvaart
26:20
25:44
22
Hans Kampherbeek
Hardenberg
26:53
26:34
23
Gert Wesselink
Dedemsvaart
27:56
27:21
24
Gerard Kremer
Hardenberg
29:05
28:50
25
Henk Noeverman
Ultieme Uitdaging/Sp
29:18
29:12
26
Passie
Gramsbergen
29:31
27:44
27
Klaas Pullen
Marienberg
31:30
30:56
H50+, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan Beldman
Dalfsen
18:36
18:33
2
Jan Hankamp
Vroomshoop
19:47
19:44
3
Dirk Jan Zeedijk
LAAC Twente
19:51
19:49
4
Jan Akkerman
Staphorst
20:14
20:05
5
Jan Anton Kamphuis
Vroomshoop
20:27
20:25
6
Bart Veurink
Hardenberg
21:27
21:08
7
Bert de Lange
Spurt '88
21:51
21:43
8
Manfred KŲrbl
Nijverdal
23:10
23:02
9
J Huls
Bergentheim
23:26
23:21
10
Bernard Herbert
Spurt '88
23:41
23:33
11
Gs Olthof
Hardenberg
23:43
23:20
12
Jan Otten
Nieuwleusen
24:04
23:55
13
Gerrit Lemans
Vriezenveen
24:25
24:09
14
Koos Wolterink
Hardenberg
24:29
24:09
15
Gerrit-J Prenger
Nordhorn (GER)
24:42
24:28
16
A Benten
Heemserveen
24:48
24:30
17
Gerard Sand
SISU
25:18
25:09
18
Jan ten Brinke
Hardenberg
25:32
25:12
19
Johan Korblet
Dedemsvaart
25:32
24:54
20
Berend -Jan Breukelman
Hardenberg
26:03
25:44
21
Ton Martens
Hardenberg
26:10
26:07
22
Udo Beermann
Nodhorn (GER)
26:23
26:11
23
Koos Bosch
Wierden
26:31
26:09
24
Jan Meijer
Ultieme Uitdaging/Sp
26:56
26:50
25
Tonny Nijboer
Heino
27:19
27:05
26
Heinks Helmut
Georgsdorf
27:26
27:13
27
Rainer Kuipers
Nordhorn (GER)
28:14
27:59
28
Gerrit Jan Otten
Hardenberg
28:28
28:10
29
Jos Eijsink
Balkbrug
28:50
28:18
30
Frits Amsink
Alphen aan den Rijn
28:56
28:31
31
Theo Uijl
Vrieling - 3
29:04
28:42
32
Jan Kamphuis
Spurt '88
29:36
29:03
33
Gerrit Harmsen
Meppel
29:37
29:20
34
Gerard Bolte
Hardenberg
31:09
31:03
35
Hans Klein Koerkamp
Hardenberg
32:23
32:10
36
R van der Kamp
Lutten
34:33
34:16
37
Gerrit willem Lennips
Hardenberg
34:41
34:20
38
Antoine Wildenberg
Lutten
41:53
41:38
DSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Karin Nieuwenhuizen
Hellas
18:05
18:03
2
Corelien Kloek
NOP
18:33
18:32
3
Nynke Beunders
LAAC Twente
18:54
18:53
4
Marlin Nijhof
Marathon Pim Mulier
19:28
19:27
5
Martien Schaub
Phanos
19:58
19:53
6
Lotte Huiberts
Laag Zuthem
19:59
19:55
7
Dione Scheuten
LAAC Twente
20:18
20:16
8
Dineke Welleweerd
Bergentheim
20:28
20:24
9
Vanessa Lorkeers
Atletics Nijverdal
21:01
21:01
10
Rebecca Kelder
Spurt '88
21:41
21:40
11
Larissa Mars
Heino
21:47
21:41
12
Laura Timmerman
Spurt '88
22:03
22:01
13
Jeanet Plaggenmarsch
Spurt '88
22:44
22:38
14
Linda Hutten
Spar
23:01
22:31
15
Gerdien Bouwhuis
Marienberg
23:16
22:53
16
Lisa Euverman
Bergentheim
23:50
23:33
17
Trea van Goor
Hollandscheveld
23:55
23:40
18
Ingrid Benjamins
HAC '63
23:58
23:43
19
Anouk Bouma
Bergentheim
23:58
23:52
20
Nienke Zoer
Emmen
24:12
23:47
21
Margje Timmerman
Staphorst
24:20
24:12
22
Veroniek van Praag
Enschede
24:34
24:09
23
Ellen van der Vegte
Slagharen
24:38
24:16
24
Manouk
Bergentheim
24:40
24:32
25
Annemieke Jannink
Ultieme Uitdaging/Sp
24:56
24:40
26
Mariette Kosse
De Krim
25:14
24:48
27
Henrike Bannink
Dalen
25:23
25:06
28
Mandy van der Velde
Hardenberg
25:25
25:05
29
Anja Aalderink
Gramsbergen
25:25
25:22
30
Feline Platzer
Beilen
25:29
25:12
31
Fennanda Martens
Hardenberg
25:30
25:14
32
Menja Pullen
Spurt '88
25:32
25:27
33
Dianne Oldehinkel
Badhoevedorp
25:40
25:02
34
Monique Assen
Hardenberg
25:52
25:48
35
Miranda Bouwhuis
Marienberg
25:52
25:30
36
Heidi Drayer
Ultieme Uitdaging/Sp
26:06
25:56
37
Riekje Eschendaal
Nieuw Amsterdam
26:16
25:59
38
Evelien Dicke
Utrecht
26:22
26:01
39
Everlien Timmer
Stegeren
26:24
26:15
40
Rilana Prenger
Hardenberg
26:33
26:14
41
Kim de Bruijn
Hardenberg
26:50
26:22
42
Lola Mestebeld
Hardenberg
26:50
26:12
43
Lisanne Versteeg
Nijeholtpade
26:52
26:31
44
Nadieh Kikkert
Hollandscheveld
26:53
26:35
45
Sonja Bruena
Nordhorn (GER)
26:54
26:40
46
Aukie Bril
Spurt '88
26:55
26:29
47
Ine Lennips
Hardenberg
26:57
26:35
48
Nick Mestebeld
Hardenberg
27:04
26:28
49
Julia Zwijns
Linde Notarissen - 1
27:13
26:37
50
RaffaŽle Pasveer
Spurt '88
27:13
26:57
51
Maaike Hutten
Bergentheim
27:14
26:56
52
Esmee Hakkers
Zwolle
27:16
26:47
53
Mariska de Vries
Hardenberg
27:21
26:55
54
Jorinde Schutte
Ultieme Uitdaging/Sp
27:28
27:19
55
Astrid Ramaker
Dedemsvaart
27:45
27:42
56
Vera Plas
Dedemsvaart
27:45
27:13
57
Janneke Nijland
Ane
27:49
27:10
58
Hennie Stegeman Donker
Ane
27:50
27:10
59
Marieke Donker
Lutten
27:50
27:10
60
Marion Wesselink
Ommen
28:02
27:42
61
Marjan Veurink
Rheezerveen
28:04
27:30
62
Heidy van der Veen
Marienberg
28:15
27:41
63
Rieneke Woelderink
Ultieme Uitdaging/Sp
28:19
28:12
64
Marielle Kuik
Spurt '88
28:20
27:46
65
Danielle Hesselink
Ultieme Uitdaging/Sp
28:20
28:13
66
G Benjamins
Gramsbergen
28:47
28:33
67
Wendy Bleker
Hardenberg
28:50
28:24
68
Anita Buit
Dedemsvaart
28:50
28:23
69
Marielle ter Maat
Spurt '88
28:54
28:37
70
Marisa Meppelink
Hardenberg
28:59
28:27
71
S K Kleine
Ultieme Uitdaging/Sp
29:07
28:58
72
Jeannet Roelofs
Ultieme Uitdaging/Sp
29:07
28:58
73
Manon Hoeyenbosch
Hoogeveen
29:13
29:05
74
Rita Buitenhuis
Vrieling - 1
29:18
29:00
75
Margreet Nijman
Gramsbergen
29:29
28:57
76
Marjo Marissen-Veurink
Hardenberg
29:30
29:21
77
Karlijn Hekman
Nieuwleusen
29:34
29:07
78
Saskia Snijder
Ultieme Uitdaging/Sp
29:43
29:37
79
Linda Odink
Ultieme Uitdaging/Sp
29:43
29:37
80
Jenien Snoeijink
Anerveen
29:44
28:02
81
Marianne Meppelink
Hardenberg
29:53
29:21
82
Hermione Derks
Gramsbergen
29:56
29:33
83
Dominique Mollen
Ultieme Uitdaging/Sp
30:01
29:50
84
Kim Rozemuller
Spar
30:03
29:34
85
Fernande Brand
Vrieling - 1
30:03
29:47
86
Alinda Jurries
Ultieme Uitdaging/Sp
30:06
29:56
87
Marianne Potgieter
Ultieme Uitdaging/Sp
30:08
29:58
88
Annemieke Breukelman-F
Spurt '88
30:16
29:51
89
Rian Everts
Linde Notarissen - 1
30:32
29:55
90
Marjolieke Barkman
Dedemsvaart
30:37
29:57
91
Marjolein Nikamp
Ommen
30:39
29:20
92
Cynthia Kok
Kampen
30:42
30:29
93
Petra Veltink
Spurt '88
31:08
30:51
94
Helen Landstra
Spurt '88
31:09
30:52
95
Wendy Drogt
Dedemsvaart
31:10
30:42
96
Marian Oosting
Dedemsvaart
31:16
30:36
97
Dian Broeksema
Zwolle
31:19
30:50
98
Elise Monshouwer
Ultieme Uitdaging/Sp
31:19
31:10
99
Andrea van 't Holt
Ultieme Uitdaging/Sp
31:24
31:15
100
Wilma Wind
Hardenberg
31:31
30:59
101
Annelies Kuiperij
Hardenberg
31:31
31:08
102
Alie Botter
Ultieme Uitdaging/Sp
31:37
31:25
103
Germien de Ruiter
Hoogeveen
32:25
31:53
104
Carolyne Kroeze
Zwolle
32:27
31:56
105
Aliejenne Beumer
Dedemsvaart
32:42
32:03
106
D Bakker
Ultieme Uitdaging/Sp
33:08
33:00
107
Dianne Zijlstra
Ultieme Uitdaging/Sp
33:15
33:03
108
Jennie Schroer
Ultieme Uitdaging/Sp
33:31
33:23
109
Jolanda Hofsink
Dedemsvaart
33:56
33:24
110
Esther Varwijk
Dedemsvaart
33:57
33:25
111
Marcia Zoomer
Ultieme Uitdaging/Sp
34:15
34:04
112
Silvia van der Kamp
Ten Boer
34:56
34:50
113
Mirja Slotman
Hardenberg
36:37
36:37
114
Veerle van Kesteren
Dedemsvaart
41:03
40:23
115
Marieke Scholten
Dedemsvaart
41:03
40:23
116
Eline de Ronde
Ommen
41:03
40:23
D35+, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Brigit Landewe
TION
18:52
18:50
2
Bertha Bruggenkamp
AAC '61
19:34
19:32
3
Giny Dunnewind
ACO Van Elderen
20:03
20:00
4
Ineke Nawijn
Spurt '88
22:49
22:41
5
Heidi Onnink
Spurt '88
23:52
23:48
6
ThŤresia Slot
Spurt '88
24:35
24:33
7
Birgit van den Berg
Hardenberg
24:37
24:34
8
Twijeboer
Gramsbergen
24:38
24:27
9
Jose Huisjes
Spurt '88
25:21
25:15
10
Anita Lotterman
Spurt '88
25:21
25:17
11
Jeanet Kikkert
Daarlerveen
25:52
25:25
12
Mendy de Vries
Vrieling - 1
26:09
25:51
13
Dieneke Veltink
Ultieme Uitdaging/Sp
26:11
26:03
14
Hennie Kampjes
Ultieme Uitdaging/Sp
26:14
26:04
15
Ellen Hoogland
Hardenberg
26:33
26:29
16
Herma van der Weide
Hardenberg
26:38
26:34
17
Diane Snippe
Spurt '88
26:41
26:33
18
Jeannette Veltink
Spurt '88
26:46
26:37
19
Giny Mestebeld
Hardenberg
26:55
26:17
20
Henny van der Meer
Spurt '88
27:23
27:01
21
Mariska van Dijk
Ultieme Uitdaging/Sp
27:27
27:18
22
Zwannet Roelofs
Rheezerveen
27:44
27:39
23
Martine Hamberg
Dedemsvaart
27:45
27:42
24
Karin Logtenberg
Gramsbergen
27:51
27:31
25
Liesbeth Oelen
Zwolle
27:52
27:32
26
Ina Otten
Hardenberg
27:54
27:23
27
Tancha Borst
Hardenberg
27:54
27:23
28
Rita Nijeboer-DeWeerd
Spurt '88
27:59
27:51
29
Gerlinde Hutten
Hardenberg
28:01
27:31
30
Greta Bouwhuis
Beerzerveld
28:12
27:38
31
Jellie Schotanus
Lutten
28:13
27:27
32
Anja Roessink
Ultieme Uitdaging/Sp
28:35
28:25
33
Gerrinda Bolks
Spurt '88
28:54
28:25
34
Ina Spalink
Hardenberg
29:17
28:46
35
Alina Hans
Limitec
29:19
28:46
36
Jolanda Torn
Bruchterveld
29:25
29:07
37
Ellie Gerrits
Sibculo
29:36
29:16
38
Agnes Jasper
Sibculo
29:36
29:16
39
Jorinde Brink
Hardenberg
29:45
29:24
40
Sylvia Kosters-Somsen
Ane
29:53
29:21
41
Kitty Elbertsen
Spurt '88
29:57
29:40
42
Willy Timmermans
Ultieme Uitdaging/Sp
30:07
29:54
43
Petra Pasveer
Coevorden
30:36
30:08
44
Hillegonde de Niet
Linde Notarissen - 1
30:57
30:20
45
Sonja Koolstra
Dedemsvaart
31:10
30:43
46
Rinda Boon
Spurt '88
31:13
30:50
47
Natasja Zweers
Hardenberg
31:13
30:50
48
Marian Knol-Spalink
Beerzerveld
31:21
30:48
49
Emmie Ribberink
Ultieme Uitdaging/Sp
31:35
31:24
50
E Lamberink
Ultieme Uitdaging/Sp
31:35
31:29
51
Jolanda Janssen-Slot
Ultieme Uitdaging/Sp
31:37
31:27
52
Geke Bouwhuis
Beerzerveld
31:40
31:07
53
Hogenberg
Gramsbergen
31:44
29:52
54
Erna Nonkes
Ultieme Uitdaging/Sp
31:53
31:42
55
Carla Oudelaar
Vrieling - 1
32:01
31:45
56
Bouwina Breukelman
Ultieme Uitdaging/Sp
32:23
32:11
57
Hilda ten Napel
Hardenberg
33:06
32:45
58
Diana de Boer
Hardenberg
35:53
35:30
59
Moes
Coevorden
37:05
36:50
60
Hetty van Groningen
De Krim
43:07
42:45
D45+, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Karin Klamer-Stover
LAAC Twente
20:07
20:05
2
Jeanet Overweg-Rosink
Spurt '88
21:50
21:45
3
Corrie Schipper
Spurt '88
24:34
24:28
4
Jacqueline Ruizenaar
Spurt '88
24:57
24:55
5
Carin Borgman
Spurt '88
25:08
25:01
6
Anita Deemter
Spurt '88
25:25
25:22
7
Miny Prins-Slot
Hardenberg
26:38
26:34
8
Aly van Eeken
Spurt '88
26:46
26:39
9
Antje van der Veen
Gramsbergen
26:54
26:35
10
Fenny Hulst
Rheezerveen
27:13
27:01
11
Minie Bolks
Beerzerveld
29:18
28:45
12
Akke Bleker
Hardenberg
29:24
29:08
13
Gretha Bakker
Hardenberg
29:31
29:16
14
Jurrie Rinsma
Linde Notarissen - 1
29:35
28:58
15
Geja Krol
Hardenberg
29:43
29:22
16
Hilda Bakker
Ultieme Uitdaging/Sp
33:07
32:59
17
Herma Snoeijink
Anerveen
33:29
31:47
18
Sina Veldsink
Gemeente Hardenberg
33:30
33:19
19
Greetje Woltjer
Ultieme Uitdaging/Sp
33:31
33:23
20
Nelleke Noeverman
Ultieme Uitdaging/Sp
33:36
33:30
21
Annet Schuurman
Ultieme Uitdaging/Sp
33:38
33:32
22
Bea Boertien
Ultieme Uitdaging/Sp
34:55
34:38
23
Astrid Karperien
Hardenberg
39:13
38:59
24
Helene Wildenberg
Lutten
41:51
41:38
HSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Alan Ndiwa
Simba Runningteam
29:46
29:46
2
Wesley van der Gouw
Prins Hendrik
30:47
30:47
3
Orphan van Faassen
Lycurgus
30:48
30:47
4
Christiaan van Beusich
Loopteam Velocitas
31:49
31:49
5
Davy Stieperaere
BelgiŽ
32:50
32:50
6
Jan Paalman
AV Rijssen
33:09
33:07
7
Ricky Meylaers
BelgiŽ
33:15
33:14
8
Jan Jouke Vos
AV Heerenveen
33:31
33:30
9
Riekele Kobes
Impala
33:44
33:44
10
Michael Groenewegen
Loopteam Velocitas
34:11
34:10
11
Hans Lindeboom
PEC 1910
34:18
34:16
12
Joris van de Meent
Cialfo
34:32
34:30
13
Arnold Klieverik
LAAC Twente
35:21
35:20
14
Martijn Schakelaar
De Gemzen
35:35
35:33
15
Erik Leusink
Punthorst
36:22
36:19
16
Klaas Brakke
Staphorst
36:41
36:38
17
Bieuwe Roelofs
AV Rijssen
38:03
38:00
18
Kevin Timmerman
Spurt '88
38:03
38:01
19
Roy Hofstede
Erica
38:05
38:02
20
Andreas van Scherpenze
Westerbork
38:53
38:50
21
Niels Mulderij
Zwolle
38:58
38:55
22
Arjen Oldehinkel
Radewijk
39:54
39:50
23
Wim Jongsma
Hardenberg
39:59
39:56
24
Chris Jan Vrieling
Vrieling - 10 km - 1
40:01
39:56
25
Wilco Wolfs
Nijmegen
40:27
40:20
26
Pascal van Zon
Spurt '88
40:31
40:27
27
Stephan Wildenberg
Arnhem
41:13
41:11
28
Sipko Knol
Hardenberg
41:21
41:19
29
Erwin Paarhuis
Ommen
41:27
41:25
30
Robbie Waasdorp
Nieuwleusen
42:19
41:06
31
Bert Ruitenberg
Dalfsen
42:20
42:12
32
Rikjan Schuttevaar
Hellendoorn
42:34
42:30
33
Henri Plaggenmarsch
Hardenberg
42:51
42:49
34
Peter Kroesen
Vrieling - 10 km - 1
43:15
43:10
35
Renť Winters
Hellendoorn
43:18
43:15
36
Bas Meijerink
Hardenberg
43:19
43:09
37
Jan Hofsink
Bergentheim
43:30
43:26
38
John Hendrickx
Spurt '88
43:30
43:26
39
Gerwin Hesselink
Gemeente Hardenberg
43:32
43:27
40
Ralph Vos
Groningen
43:49
43:43
41
Daan Buijtenhuijs
Groningen
43:58
43:53
42
Maarten Hanekamp
Vroomshoop
44:11
44:05
43
Rick van Duren
Spurt '88
44:40
44:30
44
Christiaan Wellen
Slagharen
45:06
44:59
45
Roelof Rass
Emmen
45:25
45:22
46
Alfred Hamberg
Beter Wonen - 2
45:26
45:11
47
Jasper Vrieling
Vrieling - 10 km - 2
45:47
45:30
48
Huibrecht van den Berg
Hardenberg
45:48
45:41
49
Geerhard Jansen
Hardenberg
45:56
45:40
50
Ben Folkers
Hardenberg
46:25
46:15
51
Wouter Winkelhorst
AV Haaksbergen
46:30
46:21
52
Erik Volkers
Hardenberg
47:08
47:03
53
Jonathan Hol
Nieuwleusen
47:18
46:04
54
Bram de Vent
Slagharen
47:39
47:31
55
Arjan Lamberink
Spurt '88
47:49
47:39
56
Bas de Vent
Beter Wonen - 2
48:00
47:45
57
Janipe van den Berg
Meppel
48:46
48:39
58
Henk Reinders
De Krim
51:22
51:09
59
Maurice Oostenbrink
Hoogenweg
51:24
51:11
60
Xaver van Hiele
BB&L - 10 km
52:32
52:20
61
Stendert de Vries
Hardenberg
52:32
52:27
62
John Post
Hardenberg
54:23
54:16
63
Herman Harsevoort
Hardenberg
55:09
54:54
64
Hielke Onnink
Hardenberg
58:11
58:03
65
Erik Bruinsma
Hardenberg
1:12:25
1:12:13
H40+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Simon Vroemen
Groningen Atletiek
30:39
30:38
2
Eric Borg
Marathon Pim Mulier
33:36
33:36
3
Lamko Hulzebos
HAC '63
34:16
34:15
4
Hans Schepers
Erica
35:08
35:06
5
Arjen Driesen
NOP
37:12
37:10
6
Siem Hiemstra
Appelscha
37:22
37:21
7
Bertil Krukkert
Atletics Nijverdal
39:23
39:21
8
Rene Esvelt
Dedemsvaart
40:34
40:30
9
Jan Willem Gakes
Vrieling - 10 km - 1
40:53
40:48
10
Huib Liefhebber
Zwolle
40:59
40:44
11
Henri Nagel
Dalfsen
42:34
42:29
12
Rob Somsen
Loopgroep Aart Stigt
44:28
44:25
13
Jelle Zweers
Hardenberg
46:07
45:54
14
Martin Zweers
Hardenberg
46:07
45:59
15
Jan Hutten
Hardenberg
46:09
45:56
16
Freddy Goosselink
Hardenberg
46:16
46:12
17
Erik Botter
Spurt '88
46:45
46:36
18
Harco Ekkel
Spurt '88
48:12
48:06
19
Cees de Jong
Spurt '88
48:15
48:07
20
Bert Seijen
Westerhaar-Vriezenv
48:17
48:03
21
Jan Pouwels
Dedemsvaart
49:06
49:00
22
Willem Timmers
Spurt '88
49:39
49:32
23
Henk Plaggenmarsch
Bergentheim
51:41
51:34
24
Hans Onnink
Spurt '88
51:56
51:49
25
Martin Borgman
Gramsbergen
52:06
51:53
26
Erik Timmermans
Spurt '88
53:56
53:50
27
Jan-Mark Kuilder
Hardenberg
58:14
57:59
28
Peter Hersevoort
Beter Wonen - 1
58:16
58:01
H45+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gerold Nijhoff
Neuenhausen
35:48
35:47
2
Henk Uitslag
Cialfo
36:52
36:50
3
Adri Deemter
Spurt '88
37:09
37:09
4
Jacques Wouda
Nijmegen Atletiek
37:34
37:33
5
Hilbrand van de Belt
De Haere - 10 km
38:32
38:28
6
Jan Groot
Spurt '88
38:36
38:35
7
Gerhard Stroeve
Emlichheim
39:28
39:25
8
Harrie Katoele
Dedemsvaart
41:03
40:58
9
Cor Schuttrups
Emmen
43:05
42:57
10
Renť Ezlinga
Vroomshoop
43:35
43:30
11
Roel Otten
Gemeente Hardenberg
45:08
44:52
12
Gert Jansen
Vroomshoop
45:20
45:14
13
Henk Meppelink
HAC '63
45:25
45:23
14
Dick Spenkelink
Rijssen
45:58
45:48
15
Peter Borgman
Spurt '88
45:59
45:50
16
Arie Telman
Hardenberg
46:27
46:14
17
Bart Kroon
Spurt '88
46:53
46:43
18
Wil Derks
Ommen
47:17
47:05
19
Henk Kerkdijk
Sleen
48:49
48:40
20
Tonnis Bolks
Hardenberg
48:51
48:40
21
Rudi Prigge
Borne
49:26
49:14
22
Dick Lennips
Hardenberg
49:39
49:32
23
Oscar Dros
Appelscha
50:18
50:10
24
Rini ter Veen
De Krim
50:57
50:44
25
Harold Kollen
Hardenberg
51:03
50:50
26
Aafko Jager
Beter Wonen - 2
51:05
50:50
27
Petro Alferink
Vroomshoop
51:14
51:01
28
Martien Kuilder
Loozen
51:15
51:02
29
Claus Stiekema
Beter Wonen - 1
51:19
51:08
30
Jan Hindriks
Beter Wonen - 2
51:31
51:16
31
Hans Haandrikman
Hardenberg
52:32
52:19
32
Eric Kooymans
Vrieling - 10 km - 2
1:00:42
1:00:27
H50+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ronny Agten
BelgiŽ
33:13
33:12
2
Willem de Weerdt
Cialfo
34:32
34:31
3
Geert Deruddere
BelgiŽ
34:38
34:37
4
Harry Dijk
TION
35:34
35:32
5
Albert Oldehinkel
De Haere - 10 km
35:57
35:54
6
Roelof Hutten
Spurt '88
36:31
36:29
7
P Rolink
Veteranen Nederland
37:32
37:31
8
Hans Versteeg
Wolvega
38:30
38:26
9
Tjibbe de Vries
Cialfo
39:00
38:58
10
R Post
LSV Invictus
39:32
39:30
11
Jan Hendrik Hutten
De Haere - 10 km
39:46
39:44
12
Kalus
emlichheim
40:20
40:17
13
Bennie Haverkort
ACO Van Elderen
40:28
40:28
14
Bennie Kosse
De Krim
42:44
42:39
15
Peter Fleurke
Gemeente Hardenberg
43:03
42:59
16
Mans Veldsink
Dedemsvaart
44:25
44:13
17
Dick Aalderink
ACO Van Elderen
44:38
44:31
18
Henk Lotterman
De Sperwers
44:49
44:46
19
Hans Klein
Dedemsvaart
45:23
45:18
20
Arie Drogt
Spurt '88
46:06
45:57
21
Jan Nijland
AV Rijssen
47:21
47:10
22
Fred Adema
Zwartemeer
47:30
47:21
23
Gerrit Jurjens
Coevorden
48:45
48:40
24
Lambert Lenters
Hardenberg
50:15
50:00
25
Jan Timmermans
Spurt '88
51:03
51:03
26
Paul Pietes
Uelsen (GER)
52:22
52:16
27
Lucas Vermeeren
Ommen
52:35
52:25
28
Jan Nieuwenhuis
Hardenberg
52:39
52:23
29
Niels Smulders
Gramsbergen
54:25
54:12
30
Karst Schonewille
Klazienaveen
54:30
54:19
31
Gerrit Teunis
Beter Wonen - 1
55:49
55:39
32
Age Koster
Ommen
56:58
56:46
33
Hennie Stoel
Zwolle
59:24
59:08
H60+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Heinz Stroeve
Emlichheim (GER)
40:11
40:08
2
Petras Kavali Auskas
ACO Van Elderen
41:14
41:12
3
Albert Horsman
Atletics Nijverdal
42:05
42:02
4
E van Essen
LAAC Twente
43:31
43:30
5
Piet Wassenaar
avVN
44:08
44:05
6
Bertus Schutte
ACO Van Elderen
47:05
46:56
7
Gerrit Schottert
Hardenberg
47:43
47:32
8
Wim Hendrickx
Bergentheim
49:30
49:20
9
Jan Olsman
LAAC Twente
50:11
50:05
10
Hans Schuldink
Spurt '88
50:20
50:13
11
Harm Croezen
Gramsbergen
50:25
50:12
12
Co van der Sluis
Dedemsvaart
51:44
51:31
13
Wim Vrieling
Vrieling - 10 km - 2
54:51
54:37
14
Jurrie Teeuwen
Elburg
55:55
55:48
15
Henk Beukers
Gramsbergen
58:57
58:45
DSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Reina Visser
Nijmegen Atletiek
37:40
37:39
2
Hellen de Vries
PEC 1910
38:59
38:57
3
Martine ten Kate
Pallas '67
39:15
39:13
4
Arenda Abbink
Atletics Nijverdal
39:23
39:21
5
Lies Deruddere
BelgiŽ
40:07
40:05
6
Marleen Herbert
Spurt '88
44:16
44:13
7
Jorien Altena
Geesteren Ov
49:49
49:41
8
Jody Hofstede
Erica
49:56
49:45
9
Caroline Postema
Spurt '88
51:02
50:54
10
Janine Pullen
Assen
54:38
54:28
11
Nathalie Klinkien
Hardenberg
54:44
54:38
12
Miriam Dam
Beter Wonen - 1
55:48
55:38
13
Vrauwdeunt
Hardenberg
57:54
57:49
14
Jolinka Feenstra
Zwolle
1:00:41
1:00:27
D35+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Saskia Schutte
Cialfo
40:18
40:15
2
Saskia Bekhuis
LAAC Twente
43:11
43:07
3
Astrid van Velden
Spurt '88
43:37
43:34
4
Gea Benjamins
Emmen
44:00
43:56
5
Janneke Willems
Spurt '88
45:21
45:18
6
Rina Meijer
Spurt '88
48:23
48:19
7
Carla Geesink
Hardenberg
48:47
48:40
8
Esther Ruitenberg
Dalfsen
50:16
50:09
9
Alie Boessenkool
Dedemsvaart
51:26
51:14
10
Gea Plaggenmarsch
Spurt '88
51:41
51:33
11
Charlotte Westerman
Hardenberg
53:37
53:25
12
Van den Berg
Meppel
54:35
54:28
13
Jolande Nanning
Spurt '88
56:13
56:00
14
Moira Vos
Zwolle
58:16
58:08
15
Gerda van der Vegt
ACO Van Elderen
58:30
58:24
16
Marian Bekedam
ACO Van Elderen
59:05
58:59
17
Jolande Broekhof
Hoofddorp
1:01:36
1:01:25
D45+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ingrid Prigge
LAAC Twente
36:10
36:06
2
Marleen Lubbers
avVN
39:27
39:23
3
Roelie Lennips
Spurt '88
46:58
46:55
4
Annemiek Bolks-Offerei
Hardenberg
49:46
49:35
5
Annie Katsma
Spurt '88
54:01
53:50
6
Kelder
Hardenberg
55:37
55:34
Kijk op http://www.hardenbergcityrun.nl voor
alle uitslagen en foto's van dit evenement.
De 7e editie van de Vrieling Hardenberg City-Run
is op 15 april 2011. De volgende wedstrijd van
Spurt '88 is de Klepperstadloop op 7 juli 2010.
Organisatie: Stichting Hardenberg City-Run i.s.m. Spurt '88
www.uitslagen.nl
24-04-2010 23:53