Uitslagenlijst Volvo Furness Car Halve Marathon Ommen

Ommen - Zaterdag 10 april 2010

HSEN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Leon Sanderman
Rijssen
1:11:34
2
Pieter Mans
Twenterand
1:11:38
3
Simon Visser
Isala '96
1:21:38
4
Erwin Akkerman
Staphorst
1:23:39
5
Pascal van de Vendel
Noordkop
1:25:23
6
Erik Leusink
Punthorst
1:25:39
7
Mike Lemmen
Vriezenveen
1:28:10
8
Ronald Westerhof
Zwolle
1:31:09
9
Erben Wennemars
Dalfsen
1:31:40
10
Jonathan Goijert
Amersfoort
1:33:56
11
Herman Barkmeijer
Zwolle
1:44:00
12
Michel Koman
Zwolle
1:46:19
13
Rob van Beekum
Arrien
1:48:47
14
Robin Wijers
Westervoort
1:52:35
15
Mihai Sirbu
's-Gravenhage
2:05:51
16
Jos Reinders
Ommen
2:23:02
H35, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rik Meylaers
Wechtel (Belgie)
1:13:05
2
Peter Bruinsma
Atletics Nijverdal
1:14:22
3
Lamko Hulzebos
HAC '63
1:14:59
4
Renť Poppe
Loopgroep Aart Stigt
1:18:05
5
Bennie Thunker
Isala '96
1:18:30
6
Harmen de Vries
Balkbrug
1:20:30
7
Johan Boom
Hardenberg
1:23:08
8
Arendjan van de Hoek
Nieuwleusen
1:24:21
9
Wim Bart Knol
Oldeberkoop
1:24:40
10
Frans Breet
Flevo Delta
1:26:25
11
Tony Ruiter
Twenterand
1:27:46
12
Bernhard Kootstra
ACO Van Elderen
1:28:00
13
Bert Luchies
Vroomshoop
1:28:12
14
Gerald Ningbers
Zwolle
1:28:29
15
H Zweers
Vroomshoop
1:28:29
16
Wimn Ramaker
Spurt '88
1:28:33
17
Herjan Gerrits
Spurt '88
1:29:08
18
Martin Boersma
Kampen
1:29:19
19
Jan ten Cate
HAC '63
1:29:20
20
Gerard van Arendonk
Flevo Delta
1:29:27
21
Henk Meppelink
HAC '63
1:29:28
22
R A Spijkers
Klazienaveen
1:31:24
23
Henk Enoch
Twenterand
1:31:42
24
Ron Sloof
Rijssen
1:31:54
25
Paul van der Brug
Zwolle
1:32:01
26
Gertjan Meulenkolk
Rijssen
1:32:05
27
Cees Dijkstra
Menaldum
1:33:10
28
Hans Andriessen
Dronten
1:34:46
29
Richard de Wit
Arrien
1:35:07
30
Gerrit Pleijter
Flevo Delta
1:35:32
31
Jan Schuurs
Twenterand
1:36:33
32
BjÝrn van Til
Daventria
1:37:49
33
Oscar Last
Tempo
1:37:54
34
Ron Slenders
Flevo Delta
1:37:55
35
Bert Ruitenberg
Dalfsen
1:38:22
36
Han Ordelman
Dutch Runners Gold
1:38:38
37
Rob Somsen
Loopgroep Aart Stigt
1:38:52
38
Jan Willem Loozeman
Vaassen
1:39:07
39
Gert Jansen
Vroomshoop
1:39:40
40
Erik Veurink
Ommen
1:39:41
41
Erik Jutstra
Hardenberg
1:39:41
42
Everhard van den Hoek
Zwolle
1:39:42
43
Aard Lettink
Amersfoort
1:39:44
44
Hugo van Leeuwen
Tempo
1:39:57
45
Bart Oranje
Zwolle
1:39:58
46
Ben Davenschot
AVV
1:40:06
47
Maarten Koelman
Twenterand
1:40:36
48
Bert Bekkernens
Nieuw Heeten
1:40:59
49
Roel Otten
Spurt '88
1:41:14
50
Jan Van Wieren
Emmen
1:42:47
51
Bert vd Vegt
Ommen
1:43:30
52
Roel Kleine
Hoogeveen
1:44:19
53
John Vijfhuizen
Ermelo
1:45:45
54
Vincent van Yperen
Flevo Delta
1:46:20
55
Gerrit-Jan Linker
Nieuw-Amsterdam
1:49:24
56
H van der Weide
Veenendaal
1:50:08
57
Erik Holtman
Dalfsen
1:50:21
58
Albert Coelingh
Zuidwolde Dr
1:51:37
59
Wouter Verduyn
Amersfoort
1:54:49
60
Jan Linthorst
Dalfsen
1:55:11
61
Dik Hulleman
Ommen
1:55:21
62
Dick Remmers
Ommen
1:55:39
63
Jos Boer
Zutphen
1:58:50
64
Henkjan Ruijfrok
PEC 1910
2:01:17
H50, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Agten
Belgie
1:13:04
2
Peter Rolink
Erica
1:18:05
3
Albert Oldehinkel
Radewijk
1:23:08
4
Hans Bosman
Deventer
1:24:23
5
Roelof Hutten
Spurt '88
1:27:45
6
Bennie Haverkort
Ommen
1:31:04
7
Kees Regelink
Vollenhove
1:31:41
8
Koos Heijmans
PEC 1910
1:32:27
9
Jos Willems
Dronten
1:33:18
10
Albert Timmerman
Staphorst
1:33:48
11
Peter Jansen
PEC 1910
1:33:58
12
Arian Wassink
Daventria
1:34:11
13
Wolter Croezen
Twenterand
1:34:43
14
Herman Bouhuis
Den Ham Ov
1:35:14
15
Jan Tjerkstra
ACO Van Elderen
1:35:36
16
Dick Aalderink
Ommen
1:38:09
17
Klaas Jansen
Hasselt
1:38:44
18
Roelof Veurink
Twenterand
1:39:34
19
Henk Veurink
Ommen
1:39:43
20
Fokke Wind
Den Ham Ov
1:40:17
21
Arie va de Worp
Zwolle
1:41:06
22
Harrie Fokkens
Nieuwleusen
1:41:30
23
Henk Nimeijer
Koekange
1:41:32
24
Jacob Vonder
Ommen
1:44:47
25
Herman Zwakenberg
Zwolle
1:45:06
26
Frits Lautenbag
Hattem
1:46:10
27
Bertus Schutte
ACO Van Elderen
1:46:11
28
Jos Jutten
Dalfsen
1:48:55
29
Rieks Koggel
Ommen
1:51:01
30
Arjo van der Veken
Zwolle
1:51:59
31
Tonny Holleboom
Broekland Ov
1:52:05
32
Albert Doelwijt
Loopgroep Aart Stigt
1:52:43
33
Ben van Thiel
Apeldoorn
1:53:59
34
Jan Bongers
Westervoort
1:55:59
35
Jan van den Belt
Terschelling Kinnum
1:56:09
36
Co van der Sluis
Dedemsvaart
1:56:55
37
F Wolff
Ommen
1:57:36
38
Rudy Vermeulen
Zwolle
1:57:55
39
Ton Onderwater
Zwolle
1:58:12
40
Roel Gaasbek
Ommen
1:59:55
41
Gerard Oudhuis
Coevorden
2:00:20
42
George Splinter
Coevorden
2:02:48
43
Jan Scholten
Weesp
2:02:59
44
Michiel Honig
Druten
2:04:21
45
Jan Timmerman
AVV
2:05:01
46
Ben Schrijver
Lemelerveld
2:05:56
47
Gerrit Schuitema
Emmen
2:07:59
48
Paul Bijl
Hardenberg
2:10:36
49
Bob Hiddingh
Dalen
2:23:38
DSEN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hellen de Vries
PEC 1910
1:28:19
2
Antien van der Vegt
Zuidwolde Dr
1:29:19
3
Marieke ten Brinke
Westerhaar-Vriezenv
1:44:31
4
Bianca van Kralingen
Amsterdam
1:54:04
5
Valerie Torenstra
Flevo Delta
1:58:41
6
Irma Prenger
Ommen
2:14:41
D35, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Saskia Schutte
Cialfo
1:28:57
2
Anne van Schuppen
Cialfo
1:30:01
3
Jeannet Leppink- de Ha
PEC 1910
1:37:09
4
Gea Benjamins
Emmen
1:38:15
5
Jolita Bekhof
Zwolle
1:39:44
6
Heidy Snijders
Zuidwolde Dr
1:41:27
7
Joke Lubberdink
AVV
1:42:07
8
Ellen van Dijk-v d Meu
Loopgroep Aart Stigt
1:43:27
9
Nynke van der Kooij
Daventria
1:45:37
10
Marry de Lange
ACO Van Elderen
1:48:47
11
Eline Aasman-Louwissen
Dalerpeel
1:49:02
12
Ria Spoor
Twenterand
1:49:26
13
Annemiek Bolks-Offerei
Hardenberg
1:49:26
14
Els Heuts
Zwolle
1:49:44
15
Marianne Nevens
Amersfoort
1:51:47
16
Trudy Vendrig
Dalfsen
1:55:37
17
Marry Hooijer
Zwolle
1:57:55
18
Jeannette Nijeboer-Mui
Bruchterveld
2:00:25
19
Iepie Roorda
PEC 1910
2:01:18
20
Anja Bennink
HAC '63
2:01:54
21
Marjan Sanderman
Daarlerveen
2:03:59
22
Eugenie ter Grote
Twenterand
2:04:01
23
Jenny Jansen
Vroomshoop
2:04:47
24
HenriŽtte Bosch
Vroomshoop
2:05:00
25
Edith Braakman
Ommen
2:05:33
26
Femmieke Lovers
HAC '63
2:07:58
27
I Bolt
Zwolle
2:09:47
28
Marga Kleine ten Buur
HAC '63
2:13:38
HSEN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joep Emmen
Zwolle
35:32
2
Kevin Timmerman
Spurt '88
39:39
3
Thijs van Aerde
Amsterdam
39:56
4
Arjen Oldehinkel
Radewijk
40:04
5
Rudy Leenders
Zwolle
42:18
6
Maarten Hanekamp
Vroomshoop
44:57
7
Nick Schuitert
Rijssen
44:57
8
Erik Blomsma
Ommen
46:09
9
Erik Zagers
Rheeze
47:06
10
Harron Dekker
Steenwijksmoer
50:52
11
Arnoud Nijhuis
Balkbrug
55:26
H35, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Berthold Berger
PEC 1910
33:49
2
Martijn Schakelaar
De Gemzen
36:22
3
Hendrik-Jan Hanning
Pallas '67
36:45
4
Adri Deemter
Spurt '88
36:54
5
Bennie van Schaik
Klarenbeek
37:34
6
Arjen Driesen
NOP
37:38
7
Erik Brink
IJsselmuiden
37:57
8
Rob van der Valk
Ilion
38:02
9
Alex Sjoerdsma
Hattem
38:09
10
Jan Willem Davidse
Zwolle
38:48
11
Borre de Gier
Zwolle
39:13
12
Peter Ligthart
PEC 1910
39:20
13
Bronnie Dodde
Veendam
40:11
14
Bernard Dummer
Zwolle
40:13
15
Johan Willems
Ommen
40:24
16
Hans Overbeek
Loopgroep Oudewater
40:46
17
Olaf Satink
Zwolle
41:04
18
Geert Immerzeel
Prins Hendrik
41:29
19
Jan Akkerman
Staphorst
41:36
20
Wobbe vd Meulen
Driebergen
42:13
21
Jasper Klein
Dedemsvaart
42:58
22
Jan Hankamp
Vroomshoop
43:09
23
Bram van der Boon
Ommen
43:18
24
Cor Kooiker
Rouveen
43:27
25
Henk Huisman
Hattem
43:34
26
Jan Staman
Wierden
44:13
27
Henk Kooijman
Noordkop
44:29
28
Henk Akkerman
Staphorst
44:42
29
Sjef van de Leur
Dalfsen
44:52
30
Henk Oldehinkel
Dedemsvaart
44:57
31
Hans Klein
Dedemsvaart
45:46
32
Robert Wezenberg
Zwolle
46:16
33
Hans Logtenberg
Ommen
46:18
34
Joop Menke
Noordkop
46:26
35
Jaap den Bakker
ACO Van Elderen
46:28
36
Sake Pol
HAC '63
46:31
37
Ed Agema
Noordkop
46:36
38
John Hukom
Noordkop
46:49
39
Alex Grootemarsink
Ommen
47:16
40
Germo Vrolijken
Lemelerveld
48:09
41
Erik Jan Barends
Zwolle
48:12
42
Jan Kerssies
Zwolle
48:23
43
Richard Kuijper
Noordkop
48:35
44
Harry Kraak
Noordkop
48:46
45
Theo Hanekamp
De Gemzen
48:50
46
Jonathan Garbutt
Ommen
49:46
47
Gerrit Voorman
Steenwijksmoer
50:52
48
Hans Hoekman
Ommen
51:24
49
Gerdrik Koster
Dalfsen
51:37
50
Bernard Dekker
Vollenhove
52:24
51
Lucas Vermeeren
Ommen
52:37
52
R Biemans
Nijmegen
53:11
53
Wilbert van Ommen
Dalfsen
53:50
54
Karst Schonewille
Klazienaveen
53:58
55
Hans van Oostrom
Zwolle
58:31
56
E Kleinlugtenbelt
Witharen
1:06:07
57
H Dragt
Nieuwleusen
1:06:07
DSEN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lieve Tollet
Zwolle
42:51
2
Claudia Geldermans
Noordkop
44:08
3
Mirella Makkinga
Nieuwleusen
44:34
4
Marleen Herbert
Hardenberg
44:52
5
Nelleke Barkmeijer
Zwolle
53:15
6
Marjon Dijsselhof
Zwolle
58:31
D35, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ans Reusken
Klarenbeek
46:40
2
Ineke Smit
Noordkop
46:48
3
Rina Meijer
Hardenberg
48:49
4
Helena Seeger
Noordkop
49:16
5
Anita Deemter
Hardenberg
49:18
6
A Bezemer
Breugel
49:41
7
Annemarie Wessels
Zuidwolde Dr
50:58
8
Sandra Willeboordse
Noordkop
53:12
9
Francien Westendorp
ACO Van Elderen
53:33
10
Anja Vlot-Baart
Noordkop
53:36
11
Wouter Wijnen
Dedemsvaart
54:39
12
Sandra Berenst
Vroomshoop
55:39
13
Roelie Merijering
Dalen
55:41
14
Ingrid Blonk
Noordkop
57:21
15
Geertje Boelen
Zuidwolde Dr
58:15
16
Lisette Boer-Martens
HAC '63
58:41
17
Marian Bekedam
ACO Van Elderen
59:58
18
B Horst-van Harte
Ommen
1:04:42
HSEN, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gertin Roke
ACO Van Elderen
16:43
2
Gerrit Jan Kastenberg
Nijmegen
17:03
3
Matthijs Imhof
Nijverdal
17:35
4
Remco Sprenger
Uithoorn
17:55
5
Jordi Stam
DOS
18:07
6
Manfred Boer
Ommen
18:24
7
Marc Bakker
Ommen
19:28
8
DaniŽl Gouw
Kampen
19:34
9
Lars Bakker
Ommen
20:48
10
Arne Kootstra
ACO Van Elderen
22:18
11
Martijn Reurink
Vriezenveen
23:08
12
Renť van den Berg
Zwolle
24:32
H35, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henk Smalbrugge
PEC 1910
16:40
2
Martijn Mensink
Arnhem
17:44
3
Renť van Weezep
Atletics Nijverdal
17:56
4
Gerard Kroes
Cialfo
18:25
5
Jan Beldman
Dalfsen
18:34
6
Wilco Lohuis
Raalte
19:04
7
Jan Grissen
Bergentheim
19:46
8
Jan Mulder
Hardenberg
19:49
9
Marco Vlaming
Ommen
21:36
10
Dhr Nijland
IJhorst
21:37
11
Petras Kavaliauskas
Ommen
21:43
12
Roel Veldhuijsen
Ommen
21:44
13
Frank NoŽ
Lemelerveld
22:08
14
Jan Otten
Nieuwleusen
24:11
15
Henk van de Riet
Wierden
25:43
16
E Bakker
Zaandam
26:19
17
Berry Koens
Zwolle
26:37
18
Peter van der Heide
Den Helder
28:28
19
Zeljko Zoric
Ommen
28:58
20
Koos Kuiper
Peize
29:43
21
Antoon van den Berg
Zwolle
30:34
22
Henk Altena
Hardenberg
32:06
DSEN, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henrieke Krommendijk
Unitas
19:08
2
Karina Willems
Bergentheim
19:29
3
Ingrid Tempert
Lemele
19:37
4
Savanna Warmink
Ommen
19:53
5
Aline Kootstra
Dalfsen
20:39
6
Margje Timmerman
Staphorst
22:46
7
Marije Dankelman
Arrien
22:47
8
Suzanne Oosterloo
Beilen
27:25
9
M Dunewind
Ommen
28:07
D35, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Giny Dunnewind
ACO Van Elderen
20:19
2
Ineke Nawijn
Hardenberg
22:52
3
Sandra Vos
Noordkop
24:53
4
Henrietta Ordelman
Noordkop
25:09
5
Karin Bron-Oppel
Noordkop
25:59
6
Anita Post
Den Helder
27:19
7
Hanneke Grimme Dankelm
Beerze
28:46
8
Annet Bakker
Enschede
28:50
9
Marita Hartholt
Ommen
28:52
10
Rineke Bakker
Zaandam
29:26
11
Odilia Poel-Bakker
ACO Van Elderen
29:36
12
Wilma Rohaan
Rijssen
30:06
13
Gitty Bakker
Wijhe
31:42
14
Alide Rohaan
Rijssen
32:04
15
HenriŽtte Gorter
Twenterand
32:22
16
Aline van der Heide
Den Helder
33:26
www.uitslagen.nl
10-04-2010 00:00