Uitslagenlijst Shell Ziedewij Oude Maasloop

Barendrecht - Maandag 5 april 2010

M<40, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fouad Fertoute
Spirit Oud Beijerlan
33:03
2
Folkert van de Krol
Energie
33:08
3
Wilfred Verhagen
Loopgroep Aart Stigt
33:23
4
Pascal van Norden
AV Gouda
33:45
5
Edwin Stolk
Flakkee
34:18
6
Matthijs Riemens
Fortuna
34:23
7
Maurice van der Velden
Energie
34:36
8
Mario Wesdorp
PAC
37:52
9
Michael Kerkhof
Flakkee
38:17
10
Jaap Dekker
PAC
38:56
11
Kees Kodde
PAC
39:51
12
Frans Dekker
Olympus '70
39:58
13
Martin den Hamer
Waterweg
40:28
14
Frans van den Hoek
Maassluis
40:55
15
Radjesh Ramasray
PAC
44:54
16
Erik Bouwsma
Parthenon
45:27
M40+, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erik Klooster
Passaat
34:46
2
Ton Berghout
Veluwe
35:31
3
Henk Kerkhof
avVN
35:34
4
Cock Dorst
Pallas '93
37:21
5
Wim van Ruiven
Loopgroep PK
37:36
6
Robert Rutjes
Energie
38:35
7
Pedro Heezen
Energie
38:53
8
Aart-Peter Baan
Energie
38:54
9
Wibo Verstraate
Dynamica
39:08
10
Jesus caeiro Mouzo
Energie
39:19
11
Bertil Van Nunen
Pallas '93
39:45
12
Gerard Trommel
Ilion
39:59
13
Jos Hilberding
PAC
40:27
14
Arnoud Monster
Loopgroep Aart Stigt
40:27
15
Jeroen Schreuder
PAC
40:35
16
Erik Boehlé
Energie
40:53
17
Wilco Hoogendoorn
PAC
48:26
18
Eric Stam
Rotterdam Atletiek
48:30
M50+, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Prins
Passaat
34:22
2
Egbert Roodbol
PAC
38:53
3
Jan Lagendijk
Rotterdam Atletiek
38:54
4
Harry Gerritse
Parthenon
39:57
5
Piet van Wingerden
avVN
41:33
6
Arie Booij
Loopgroep PK
44:47
7
Ron Huizer
Loopgroep Aart Stigt
44:53
8
Ruurd Tolman
Spark
48:43
9
Boudewijn Dijkstra
AV Gouda
51:43
M60+, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Drikus Haalboom
avVN
37:57
2
Frans van Mierlo
avVN
41:10
3
Eddy Smit
Delta Sport
42:17
4
Karel Oosthoek
avVN
42:50
5
Leen de Koning
Tenaco
45:06
6
Leo Groeneweg
Spirit Oud Beijerlan
45:58
7
Kees Rutten
avVN
50:12
8
Piet Wijnsema
Energie
50:24
9
Joop de Bruijn
Energie
54:59
10
Nico Lanser
avVN
55:21
11
Marius van Zanten
PAC
56:39
12
G Meydam
avVN
1:00:24
V<40, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
A Visbeen
Energie
40:48
2
Linda Hoek
PAC
43:48
3
Lisa Habermehl
Energie
44:23
4
Mirte van der Wel
Rotterdam Atletiek
45:30
5
Ariadne Ooms
EUR Roadrunners
49:18
6
Annemieke Bloem
EUR Roadrunners
49:57
7
Annelies Ramakers
PAC
57:24
8
Esther Prooi
Energie
57:27
V40+, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cora Vlot
Passaat
40:51
2
Simone Hartong
Loopgroep Aart Stigt
41:24
3
Mirjam Martinot
Achilles
47:15
4
Marion Verdijsseldonck
PAC
51:13
5
Angelique Jansen
Loopgroep PK
56:01
V50+, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carla Ophorst-Marrewij
Olympus '70
38:11
2
Ineke Schurer
Energie
45:20
3
Marja Sundermeijer
Spirit Oud Beijerlan
45:39
4
Marijke Kroon
Phoenix
46:32
5
Margreet Versluis
Passaat
53:50
M PRS, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martin Verveer
Hendrik Ido Ambacht
34:32
2
Remco Peters
PAC
35:23
3
Steven Wolhoff
Spark
37:49
4
Erik Tuk
Brielle
37:56
5
Arthur Somers
EUR Roadrunners
38:08
6
Andy Oskam
Rijswijk Zh
38:50
7
Christian Monna
spijkenisse
38:52
8
Marco Poot
Maassluis
39:01
9
Rene Oostdijk
Ridderkerk
39:14
10
Albert de Vries
Dordrecht
39:24
11
Martin Kleinjan
Barendrecht
39:39
12
Michiel de Roo
Oud Beijerland
40:15
13
Mark Stuurman
Oud Beijerland
40:33
14
Gerard Dijksman
Hendril Ido Ambacht
40:42
15
Abdurraouf Abuagela
the Hague Road Runne
40:44
16
Menno de Jonge
Barendrecht
41:04
17
Bert van den Bar
Barendrecht
41:36
18
Norbert Verinmeier
den hoorn
41:40
19
Ron Vroon
Rotterdam
41:57
20
Nico Baas
Bleskensgraaf
42:18
21
Ernesto Gonzalez
Ridderkerk
42:23
22
Martin Warbout
's-Gravendeel
42:25
23
Thijs Boogert
Rotterdam
42:34
24
Nico Wessel
Heerhugowaard
42:44
25
Bert Delhaas
Rotterdam
42:52
26
Alexander Achterberg
Rotterdam
43:08
27
Piet Blom
Energie
43:22
28
Ruud van Eck
43:49
29
Stephan Gonzales
Ridderkerk
44:10
30
Marcel de Brabander
Honselerdijk
44:12
31
René Wagemakers
Barendrecht
44:21
32
Tim Koert
Rotterdam
44:24
33
Eddie Smid
Barendrecht
44:28
34
Wim Kooijman
Spijkenisse
44:39
35
Leo Snijders
Capelle aan den IJss
44:40
36
Paul Potma
Zwijndrecht
44:41
37
Michiel Boudewijn
Barendrecht
44:51
38
Pieter de Lange
barendrecht
44:55
39
Fedor van de Velde
Dordrecht
45:04
40
Oswald Bohm
Energie
45:07
41
Henrie Rombout
Heerjansdam
45:13
42
Henk van Nieuwekerk
vlaardingen
45:19
43
Marcel Blokland
Hardinxveld Giessend
45:21
44
Dylan Gonzalez
Ridderkerk
45:38
45
Sander Collignon
Mijnsheerenland
45:41
46
Jaapjan Kuijper
Vlaardingen
45:42
47
Edwin De Groot
Rotterdam
45:44
48
Fons Oorschot
Zwijndrecht
45:47
49
Maarten Landman
Barendrecht
46:10
50
Wim Nienhuis
Barendrecht
46:13
51
Jacob Arie Sonneveld
Nieuw Beijerland
46:24
52
Leo van der Molen
Spark
46:25
53
Ary Wijnolst
Maasdam
46:37
54
Jan Brilman
Parthenon
46:42
55
Harry Sinke
Koewacht
47:05
56
Arjan Rietveld
barendrecht
47:08
57
Mike Burghoorn
Waddinxveen
47:12
58
Michel Siep
Rotterdam
47:30
59
Wil Kania
Spark
47:39
60
Dick van Oosten
Barendrecht
47:50
61
Huub Vankan
Barendrecht
47:58
62
Wim de Schipper
Ridderkerk
48:13
63
Wilko Huiden
Zoetermeer
48:16
64
Huib Uittenbogaart
Rotterdam
48:29
65
Paul Klis
Capelle aan den IJss
48:31
66
Martin Punt
Ridderkerk
48:36
67
Alex Elbers
Zuidbeijerland
48:58
68
Ernst-Jan van Eck
Rotterdam
48:59
69
Matthijs den Boef
Energie
49:00
70
Arie Stok
Rotterdam
49:07
71
Henk Tuk
Brielle
49:16
72
Johan van de Velde
Dordrecht
49:23
73
John de Roo
Oud Beijerland
49:38
74
Rahiem Riad
Energie
49:58
75
Ron 't Lam
Schiedam
50:36
76
Vincent Verstegen
Spijkenisse
50:42
77
Arie Klootwijk
Barendrecht
50:43
78
Peter Bergman
Zwijndrecht
50:44
79
Jos Eijkelestam
Fortuna
50:44
80
Roland van Gent
Barendrecht
50:47
81
Carel Kuhlmann
Energie
50:52
82
Ben Eijkelhof
Rotterdam
50:59
83
Michel Tabak
Ridderkerk
51:07
84
Van der Graaf
Rotterdam
51:17
85
Jan Hoogendorp
Barendrecht
51:18
86
Ralph Potappel
Rotterdam
51:25
87
Jeroen vd Have
Energie
51:28
88
Henk Zwep
Parthenon
51:29
89
Hans Stutvoet
Energie
51:44
90
Taha El-Kwafi
Den Haag
52:04
91
Alex Pluijmert
Zwijndrecht
52:06
92
Marc Fuhring
Barendrecht
52:52
93
Chris Rust
Ridderkerk
52:58
94
Frank Kooijman
Spijkenisse
53:48
95
Ruud Versluis
Papendrecht
53:52
96
Henri Nafzger
Barendrecht
54:26
97
Maarten den Boef
Ridderkerk
54:58
98
Ed Becude
Oud Beijerland
55:01
99
Henk Lansbergen
Hondselerdijk
55:33
100
Wim Stutvoet
Oud Beijerland
55:37
101
Nico Zuidermeer
Rotterdam
55:39
102
Jan Bel
Barendrecht
55:40
103
Jan van Tour
Energie
55:55
104
Marius van der Klooste
Energie
55:57
105
Gijs Kruger
Hendrik Ido Ambacht
55:58
106
Toon Rutjes
Loopgroep PK
56:02
107
Hans van Hengel
Barendrecht
56:24
108
Charlie Lew
Barendrecht
56:31
109
Reimon Vink
Ridderkerk
56:51
110
Rob Eger
Energie
56:51
111
Brecht Moerman
Energie
57:04
112
Hans Verhagen
Rotterdam
57:06
113
Jan Teijgeler
Vlaardingen
57:18
114
René Dijkers
Barendrecht
57:48
115
Ton Geleijnse
Hendrik Ido Ambacht
57:50
116
Rap de Jong
Heerjansdam
58:10
117
Arjan den Dekker
Vlaardingen
58:18
118
George Teyhoff
Oud-Beijerland
1:02:49
119
Kees van Dongen
PAC
1:04:47
120
Edwin van Brugge
Ridderkerk
1:05:39
V PRS, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jansen
den hoornm
44:34
2
Marjolijn Brouw
Ridderkerk
45:41
3
Irma Oosterman
Spijkenisse
46:00
4
Judith Poot
Maassluis
46:08
5
Aad van Loon
Nieuw Lekkerland
47:55
6
Conny Slooter
Strijen
48:44
7
Mirjam 't Mannetje
Rotterdam
49:23
8
Tonnie de Groen
Rotterdam
50:19
9
Marloes Pluijmert-Penn
Zwijndrecht
50:21
10
Editha van Loon
Nottingham (GBR)
50:37
11
Marleen van der Goes
Barendrecht
51:18
12
Antje Wagner
Mijnsheerenland
51:25
13
Silvia van Schaick
Spark
51:33
14
Carla van Gemert
Rotterdam
51:38
15
Ingeborg Nieuwenhuizen
Barendrecht
52:57
16
Carin van der Burg
Berkel en Rodenrijs
53:02
17
Christina Furhing-Benn
Barendrecht
53:38
18
Esther van Bezouwen
PAC
53:39
19
Brenda van der Stoel
Krimpen aan den IJss
53:41
20
Marian Waardeloo
Rotterdam
53:42
21
Ingrid van Wiggen
Barendrecht
53:58
22
Linda Becude
Oud-Beijerland
54:24
23
Eline Vree
Oud Beijerland
54:29
24
Lina Rapisarda
Schiedam
54:33
25
Raquel Currie
Rotterdam
56:35
26
Annemieke Schram
Poortugal
56:36
27
Monique Punt
Ridderkerk
56:51
28
Marry van der Klooster
Energie
57:07
29
Nicolette Iburg
Barendrecht
57:31
30
Noortje Eijkelestam
Vlaardingen
58:19
31
Dubbeldam Yvonne
Barendrecht
58:22
32
Eugenie Boudewijn
Barendrecht
58:39
33
Janine Huiden
Zoetermeer
58:46
34
José Pijl-Mak
Energie
59:07
35
Ingrid Kempen
Barendrecht
59:43
36
Sandra Rietveld
Barendrecht
1:00:25
37
Antoinette Cassée
Rotterdam
1:04:43
38
Mieke Verdijsseldonck
Barendrecht
1:06:14
39
Yvonne Wielandt
Barendrecht
1:07:28
PM M, JEUGDLOOP 1K.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ewoud Boer
Energie
4:58
2
Daan Boertien
Energie
5:58
PC M, JEUGDLOOP 1K.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daniel van Noordenne
Energie
4:20
PC V, JEUGDLOOP 1K.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Claire van der Sluijs
PAC
4:29
2
Jennifer Weijers
Energie
4:30
3
Maaike Verveer
Energie
4:57
PB V, JEUGDLOOP 1K.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lieke van Tilburg
Fortuna
3:51
2
Rianne Schenk
Energie
4:00
3
Eva de Mol
Energie
4:04
4
Ilvia Hederik
Energie
4:35
5
Britt Biesheuvel
Fortuna
4:41
PA1 M, JEUGDLOOP 1K.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Max Polak
Passaat
3:39
2
Lars Boertien
Energie
4:07
PA2 M, JEUGDLOOP 1K.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen Heiden
Energie
4:12
2
Dani Mouzo
Energie
4:45
PA2 V, JEUGDLOOP 1K.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stella Bolderheij
Energie
3:39
2
Irene Potma
Energie
3:41
JUD M, JEUGDLOOP 1K.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lex Bolderheij
Energie
3:02
2
Wouter Verstraate
Dynamica
3:10
3
Raul Delhaas
Energie
3:27
JUD V, JEUGDLOOP 1K.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dagmar Smid
AAV '36
3:03
2
Zoe van Helden
Energie
3:16
3
Ashley Melcherts
Energie
3:21
JUC M, JEUGDLOOP 1K.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robert Bons
Energie
2:52
2
Thomas Potma
Energie
2:59
JL M, JEUGDLOOP 800M.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arjan Huiden
Zoetermeer
3:07
2
Maryn de Lange
Barendrecht
3:18
3
Elwin Huiden
Zoetermeer
3:20
4
Rick van Miltenburg
Hendrik Ido Ambacht
3:32
5
Laurens Pos
Ridderkerk
3:38
6
Roel Koorman
Barendrecht
3:45
7
Sven van der Pennen
Hendrik Ido Ambacht
3:53
8
Thom van Gent
barendrecht
4:06
9
Owen van der Wal
Papendrecht
JL V, JEUGDLOOP 800M.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yosta De Stigter
Heerjansdam
3:13
2
Emma Verstraten
Westkapelle
3:35
3
Deborah Sonneveld
Barendrecht
3:42
4
Isabel de Lange
barendrecht
3:49
5
Famke Koorman
Barendrecht
4:07
6
Kayleigh Verhagen
Zwijndrecht
4:17
7
Esmeralda Elbers
Zuid Beijerland
5:26
8
Josephine van Os
Brendrecht
5:43
9
Anouk Reitzema
Rotterdam
5:48
JL M, JEUGDLOOP 2K.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yoram Polak
Papendrecht
7:19
2
Haico Boer
Strijensas
7:26
3
Bert Gerlag
Pernis
7:31
4
Sjors Visser
Klaaswaal
8:00
5
Maurice de Stigter
heerjansdam
8:07
6
Walter Verbeet
Hendrik Ido Ambacht
8:10
7
Mitchel Fran Caeiro Mo
Rotterdam
8:10
JL V, JEUGDLOOP 2K.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Karlijn van Es
Rotterdam
7:09
2
Corinde van Es
Rotterdam
7:10
3
Diane van Es
Rotterdam
7:12
4
Linda Alrate Ramirez
zoetermeer
8:08
5
Pamela Alzate-Ramirez
Zoetermeer
8:25
6
Jessica Alzate Ramirez
Zoetermeer
9:17
www.uitslagen.nl
07-04-2010 21:55