Uitslagenlijst Parelloop

Brunssum - Zondag 28 maart 2010

M10KM, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Richard Lavalle
STB
34:16
34:15
2
Marcus Breuer
Stolberg (GER)
35:16
35:16
3
Robert Payne
Brunssum
35:25
35:24
4
John Reijnen
Achilles-Top
35:37
35:36
5
Lode RASKIN
AAA
35:54
35:53
6
Terrence Olaria
Brunssum
36:03
36:00
7
Volker Jansen
MONSCHAU (GER)
36:33
36:31
8
Ruben Max
Hoeselt (BEL)
36:54
36:51
9
Tom Partoens
Bilzen (BEL)
36:54
36:51
10
Bart Smeets
Susteren
37:06
37:05
11
Marcel Hornlein
BAESWEILER (GER)
37:28
37:27
12
Holger Lengersdorf
Jülich (GER)
37:30
37:29
13
Addy Versluis
Atverni
37:38
37:37
14
Dennis Kroon
Maastricht
37:48
37:46
15
Mario Deserno
Eygelshoven
38:02
37:55
16
Ralf Pauken
Monschau (GER)
38:05
38:03
17
Marcel Coerver
STB
38:10
38:06
18
Frank NSoeters
Maastricht
38:35
38:31
19
Tim van Herk
Brunssum
38:41
38:38
20
Marcel van der Pol
STB
38:51
38:50
21
Christian Blauth
DUREN (GER)
38:57
38:53
22
Roger Veldman
Voerendaal
39:03
38:56
23
Jeroen Heesen
Nuth
39:08
39:04
24
Michiel Stiemer
's-Graveland
39:10
39:07
25
Robert Thönnissen
Hückelhoven (GER)
39:12
39:11
26
Stefan Winter
Simmerath (GER)
39:20
39:11
27
Tom Ehlen
Brunssum
39:24
39:21
28
Marcel Dubois
Brunssum
39:26
39:23
29
Reinhard Mayer
Aachen (GER)
39:41
39:36
30
Jesse van der Woude
Heerlen
39:52
39:51
31
Bertil van Nunen
Pallas '93
40:00
39:56
32
Thijs Kreukels
Amsterdam
40:02
39:57
33
Henny Geelen
Susteren
40:07
39:54
34
Arno ŠKrabanja
Cadier en Keer
40:08
40:05
35
Jan Schwanen
STB
40:13
40:06
36
Kooymans
Elsloo Lb
40:13
40:12
37
Rene Meertens
Berg en Terblijt
40:16
40:07
38
Thijs van der Sterren
Urmond
40:18
40:02
39
Andy Jehae
Eys
40:21
40:16
40
Norbert Bläsing
Niederkruechten (GER
40:26
40:21
41
Ralph Evertz
Walhorn (BEL)
40:31
40:26
42
Harm georg Woelp
vettweiss
40:34
40:29
43
Jos Hanssen
Schinveld
40:44
40:37
44
Rens van der Hijden
Ransdaal
40:47
40:44
45
Sidney Fiegen
Atletiek Maastricht
40:50
40:44
46
Arno Goossens
Susteren
40:56
40:43
47
Dave Swiatalski
Sittard
40:56
40:16
48
Hans de Bakker
Sittard
40:59
40:49
49
Sjef Geitz
STAP
40:59
40:54
50
Tim Roks
STB
41:03
40:55
51
Sebastiaan Rutten
Roermond
41:05
41:01
52
Marcel Velraeds
STAP
41:17
41:11
53
Robert Blokzijl
Geleen
41:30
41:12
54
Frans Lipsch
Schin op Geul
41:30
41:23
55
Didier Boumans
's-Gravenhage
41:30
41:27
56
Imre Porgye
Utrecht
41:39
41:22
57
Klaus Krolzig
Achilles-Top
41:47
41:38
58
Sjaak Vleeshouwers
Unitas
42:01
41:56
59
Jhon van Herk
Bingelrade
42:03
41:57
60
Olav van Besouw
Selfkant (GER)
42:03
41:49
61
Frank Nijholt
Simpelveld
42:06
41:49
62
Stephan Adrian
Aachen (GER)
42:08
41:53
63
Heiko Fuss
Aachen (GER)
42:08
41:54
64
Edwin Sturtz
Schinveld
42:09
41:55
65
Ad Bruijns
Geleen
42:17
42:10
66
Sascha Jansen
Ruhr Eifel Club (GER
42:19
42:11
67
Mmm van den Boogaart
Brunssum
42:23
42:21
68
Pascal Grooten
Vaals
42:24
42:17
69
Dirk Isaac
Aachen (GER)
42:27
42:21
70
Olaf Burger
Vlijmen (GER)
42:39
42:33
71
Harold van de Veerdonk
Unitas
42:41
42:37
72
Ronald Bouwers
STB
42:43
42:35
73
Danyo Muytjens
Maastricht
43:04
43:01
74
Kalle Rohé
Hergenrath (BEL)
43:07
42:52
75
Wolfgang Braun
Ruhr Eifel Club (GER
43:07
42:54
76
Toon Boselie
Bunde
43:09
42:35
77
Jeff Thiele
Stein Lb
43:11
43:08
78
Papanastasioy Athanasi
heinsberg (GER)
43:14
42:39
79
Ronald Bastian
lanaken (BEL)
43:17
43:03
80
Rob Janssen
AV Weert
43:20
43:09
81
Franz peter Peters
Monschau (GER)
43:23
43:10
82
Karel Kruitz
Heerlen
43:27
43:07
83
Wilhelm Puttmann
neu moresnet (BEL)
43:31
43:25
84
Marco Veltrop
Brunssum
43:32
43:23
85
Giel Vullings
Heerlen
43:32
43:31
86
Perry Vankan
Veenendaal
43:34
43:30
87
Dolf Gregoire
Unitas
43:34
43:16
88
Alex van Ginkel
Harmelen
43:35
43:06
89
Amaury Stroux
Maastricht
43:36
43:20
90
Luc van Mil
Landgraaf
43:39
43:24
91
Roger Gillissen
STB
43:39
43:35
92
John Born
STB
43:54
43:38
93
Alexander Schovenberg
Geilenkirchen (GER)
43:57
43:49
94
John Haan
STB
44:02
43:58
95
Jos Hoefnagels
Heerlen
44:08
43:48
96
Jorg Offergeld
Rath (GER)
44:14
43:49
97
Michael Grass
Kreuzau (GER)
44:19
44:04
98
Thomas Kerkhofs
Maastricht
44:22
44:20
99
Matthieu Houben
Achilles-Top
44:24
44:07
100
Patrick Gunia
Heerlen
44:26
43:50
101
Rob van Ass
Schinveld
44:29
44:11
102
Maurice Heiligers
Klimmen
44:33
44:15
103
Friedrich Klinkenberg
Würselen (GER)
44:39
44:20
104
Willy de Boer
Elsloo Lb
44:41
44:34
105
Math Pals
STAP
44:48
44:45
106
Jo Ernots
Tongeren (BEL)
44:49
44:24
107
Pascal Marrone
Tongeren (BEL)
44:50
44:24
108
Quadvlieg
Landgraaf
44:50
44:14
109
Hans Tasma
Ransdaal
44:58
44:50
110
Guido Rosskamp
Heinsberg (GER)
45:04
44:51
111
Klaus Graf
AVON
45:06
44:54
112
Ed Brands
Munstergeleen
45:08
44:38
113
Wolfgang Ant
Kerkrade
45:12
44:34
114
Jos Theunissen
Amstenrade
45:13
44:55
115
Bernd Hensgens
Wuselen (GER)
45:19
45:08
116
Danny Jongen
Atletiek Maastricht
45:19
45:02
117
Harry Kuipers
Wittem
45:20
44:42
118
Ediie Krist
Sittard
45:23
45:13
119
Jack van Dongen
Meerssen
45:25
45:12
120
Armand Denis
Sittard
45:27
45:24
121
Richard Cals
Brunssum
45:33
44:50
122
Ronald Smeets
Brunssum
45:37
45:18
123
Ruud Wildeboer
Sittard
45:40
45:17
124
Rob Bertus
Maastricht
45:45
45:31
125
Arnold de Jonge
Brunssum
45:47
45:39
126
Marc Smits
Puth
45:50
45:28
127
Rene Berends
Brunssum
45:51
45:35
128
Michel Wintraecken
Brunssum
45:51
45:49
129
Jan Gerrits
Caesar
45:54
45:44
130
Guillermo Palos
Brunssum
45:57
45:36
131
Jo Pfeifer
STAP
45:58
45:53
132
Ewout Boogaard
Geleen
45:58
45:29
133
Michael Ahrens
Brunssum
46:00
45:43
134
Laurens Slaats
STB
46:00
45:37
135
Leon Peeters
Brunssum
46:01
45:32
136
Vicente Golin da Cunha
Maastricht
46:03
45:51
137
Lars Lambriks
Valkenburg Lb
46:05
45:50
138
Edo Heinrichs
Heerlen
46:08
45:33
139
Richard Dirix
Stein Lb
46:09
45:28
140
Kin LAM
Landgraaf
46:13
45:43
141
Peter Mevissen
Brunssum
46:14
46:07
142
Marco Jurgen
Eygelshoven
46:15
46:09
143
Volker van den Bosch
Voerendaal
46:18
46:01
144
Frans Kusters
Brunssum
46:19
46:16
145
Rob Vereecken
Nieuwegein
46:21
45:54
146
Marko van Vliet
's-Gravenhage
46:21
46:16
147
Steven de Boer
Maastricht
46:28
46:17
148
Erkens
Honselersdijk
46:31
46:13
149
Jose Iraheta
selfkant (GER)
46:33
46:21
150
Sven Hütten
Gangelt (GER)
46:39
46:20
151
Cassio Paoletto
Hoensbroek
46:44
46:39
152
Johan Visschers
Elsloo Lb
46:47
46:31
153
Ramon Meijers
Brunssum
46:49
46:39
154
Stefan Rutten
Hückelhoven (GER)
46:49
46:26
155
Hay Swillens
Luik (BEL)
46:55
46:18
156
Noud Verbiesen
Oirsbeek
46:56
46:27
157
Frank Maas
Voerendaal
47:02
46:40
158
Eric Notermans
Landgraaf
47:03
46:25
159
Norbert Mimpen
Helmond
47:06
46:39
160
Jean-Paul Untzen
Vaals
47:10
46:45
161
Jean Stijns
Beek Lb
47:12
47:02
162
Richard Vulkers
Achilles-Top
47:15
46:56
163
Maurice Meyers
Kerkrade
47:19
46:58
164
Ed Immerzeel
Geleen
47:19
46:37
165
Fons Andrieu
Merkelbeek
47:22
47:04
166
Sjef Orbons
Eindhoven
47:24
47:07
167
Math Baggen
Achilles-Top
47:27
46:50
168
Cor Lennertz
Achilles-Top
47:28
46:50
169
Jo de Bie
Heerlen
47:29
46:54
170
Theo Bloem
Landgraaf
47:29
46:58
171
Jos Janssens
Unitas
47:31
46:48
172
Henk van Hoof
Sittard
47:32
47:05
173
Richard Gerringa
Heerlen
47:34
46:57
174
Raymond Kersjes
Heerlen
47:35
47:07
175
Bart van Ogtrop
Maastricht
47:36
47:11
176
Harry Blom
Margraten
47:36
47:22
177
Antoine Thielens
Oirsbeek
47:37
47:19
178
Jos Kruiter
Maastricht
47:38
46:58
179
Thomas Wimmer
Nideggen (GER)
47:38
47:22
180
Simon Muller
Eindhoven
47:38
47:08
181
Paul Verjans
Munstergeleen
47:38
47:33
182
Theo Wessels
Heerlen
47:39
47:16
183
Dre Kobilsek
Landgraaf
47:40
47:35
184
Ronald Veltrop
Brunssum
47:45
47:36
185
Wilfried Spruitz
Monschau Rohren (GER
47:47
47:40
186
Levoncia Abrams
Heerlen
47:54
47:15
187
Noël Vossen
Meerssen
47:56
47:34
188
Jos Nauts
Brunssum
47:57
47:40
189
Bert Janssen
Moorveld
47:58
47:36
190
Herman Hendrickx
Nederland
48:00
47:58
191
Roald Severens
Utrecht
48:00
47:43
192
Alois Pilich
STB
48:01
47:37
193
Remco Gadjradj
Heerlen
48:05
47:45
194
Jeroen Eurlings
Maastricht
48:06
47:51
195
Jos van der Loo
Caesar
48:07
48:04
196
Philip Walton
Brunssum
48:07
47:32
197
Ed Hoen
Oirsbeek
48:11
47:56
198
Mat Pereboom
Heerlen
48:19
47:57
199
Herbert Kaulard
Simmerath (GER)
48:20
48:08
200
Randy Stofberg
Brunssum
48:23
48:15
201
Ton Cranen
AV Heythuysen
48:26
48:13
202
Ad Korsten
Oss
48:27
47:50
203
Ramon Hensels
Geleen
48:30
48:07
204
Alex Speth
Landgraaf
48:30
47:57
205
Günter Leinders
Waldfeucht-Bocket (G
48:33
48:04
206
Maurice Szlanina
Spaubeek
48:36
48:16
207
Ruben Swillens
Luik (BEL)
48:40
48:05
208
Bjorn Custers
Geleen
48:43
48:12
209
Ben de Schouwer
Brunssum
48:43
47:57
210
Ad van Remunt
Tilburg Road Runners
48:51
48:45
211
Wim Rutjens
STB
48:53
48:29
212
Nico de Jong
Geleen
48:53
48:46
213
Martijn Meessen
Trevianum
48:54
48:24
214
Jan Outjers
Schinveld
48:55
48:44
215
Cretien Brandsma
Geleen
48:55
48:43
216
Ronald van den Boom
Brunssum
48:59
48:32
217
Peter Cloots
Limbricht
49:06
48:23
218
Thomas van Erps
Wijlre
49:08
48:39
219
Ton Benedictus
Geleen
49:09
48:40
220
Etienne Raeven
Noorbeek
49:14
48:19
221
Ronald Kroes
STAP
49:15
49:09
222
Marc Scheren
Achilles-Top
49:20
48:56
223
Edgar Roderburg
NIDEGGEN
49:27
49:00
224
John Custers
Maastricht
49:33
49:01
225
Harry Hamers
Simpelveld
49:38
49:31
226
Rob Roomans
Sittard
49:42
49:33
227
Jos Gubbels
Landgraaf
49:43
49:10
228
Tom Schoenmakers
Landgraaf
49:46
49:20
229
Eric Vorage
Heerlen
49:48
49:26
230
Albert van Dijk
STAP
49:49
49:36
231
Steven Buijs
Brunssum
49:55
49:29
232
Peter van de Sande
Brunssum
49:59
49:13
233
Bert Vanthoor
Eygelshoven
50:00
49:31
234
Louis Collaris
Nuth
50:02
49:34
235
Ger Caubo
Oirsbeek
50:03
49:48
236
Wil Fleurkens
Landgraaf
50:11
49:25
237
Patrick Claessens
Brunssum
50:11
49:51
238
Hans de Jong
STAP
50:12
50:05
239
Ger van den Munckhof
Brunssum
50:14
49:27
240
Fritz Dahl
Eschweiler (GER)
50:15
49:18
241
Mike Driessen
Born
50:16
50:02
242
Marc HAAS
Heerlen
50:17
49:40
243
Rob Leijten
AVON
50:17
50:06
244
Tom van Bree
Heerlen
50:19
49:53
245
Kuno Huisman
Generaal Michaelis
50:20
49:56
246
Han Verbiesen
Oirsbeek
50:21
49:50
247
Jon Kroes
Brunssum
50:23
50:13
248
Pascal Smeets
Medtronic
50:26
49:45
249
John Stoffelen
Achilles-Top
50:27
50:10
250
Henny Castelijn
Brunssum
50:29
50:11
251
Peter Frissen
Beek Lb
50:32
50:02
252
Marc Sijstermans
AVON
50:37
50:27
253
Thomas Bertram
Inden (GER)
50:43
50:40
254
Arnold van der Goot
Brunssum
50:46
50:27
255
Ron Vroomen
Sittard
50:49
50:20
256
Jeu Vereecken
Simpelveld
50:54
50:26
257
Fred Lemmens
Hoensbroek
50:56
50:17
258
Marius Musiol
Polen
50:57
50:19
259
Yehualashet Tsadik
Hoensbroek
50:58
50:28
260
Tony Widdershoven
Born
50:58
50:17
261
Dave Kierkels
Schinveld
50:59
50:44
262
Patrick Byrman
Brunssum
51:01
50:34
263
Wiel Deguelle
Heerlen
51:04
50:33
264
Arjen van den Doel
Brunssum
51:05
50:15
265
Stefan Outjers
AVON
51:05
50:54
266
Ed Roelandt
Schinveld
51:16
51:03
267
John Corvers
Brunssum
51:16
50:27
268
Peter Jansen
STB
51:20
50:46
269
Karel Coort
Brunssum
51:24
51:01
270
Remco Vroomen
Sittard
51:25
50:54
271
Frank Visser
Brunssum
51:26
51:14
272
Hans Scheuermann
Elsloo Lb
51:26
50:44
273
Willy Klijn
Brunssum
51:27
50:46
274
Norbert Hanf
Stolberg (GER)
51:29
51:01
275
Wanten Jos
Achilles-Top
51:32
51:14
276
Jeroen Schmeetz
Heerlen
51:33
51:23
277
Ramon Byrman
Schimmert
51:34
51:07
278
Maurice Lugger
Heerlen
51:46
51:08
279
Robin Kemper
Brunssum
51:51
51:27
280
Paul Mevis
Brunssum
51:52
51:27
281
Alan Swoboda
Brunssum
51:54
51:11
282
Hub vd Heijden
Sittard
51:57
51:15
283
Ad Bierstekers
STAP
51:59
51:52
284
Henk Sillekens
Oirsbeek
52:03
51:31
285
Ruud van Laar
STB
52:08
52:01
286
Jolanda Tigelaar
Maastricht
52:31
52:11
287
Startnummer 475
52:33
52:19
288
Jan Manders
STB
52:35
52:02
289
Jeu Klinkenberg
Landgraaf
52:47
52:03
290
Mark Brentjens
Geleen
52:48
52:18
291
Limpens
53:00
52:41
292
Raphael Schneider
Medtronic
53:03
52:22
293
Ezequiel Tacsir
Maastricht
53:12
52:24
294
Remco van den Heuvel
Sittard
53:17
53:03
295
Henk Weering
Limbricht
53:18
52:35
296
Rob Gerads
Landgraaf
53:21
52:49
297
Niels Olde Riekerink
Maastricht
53:22
53:02
298
Peter Houben
Landgraaf
53:23
53:02
299
Kevin Mcginnis
maastricht
53:31
52:49
300
Helmut Boneberger
Landgraaf
53:34
53:02
301
Marcel Bisselink
Bocholtz
53:45
53:05
302
Rene Geelen
Landgraaf
53:50
53:13
303
Martin Booij
Munstergeleen
53:50
53:08
304
Don Knapen
Brunssum
53:53
53:31
305
Harry Brienen
Brunssum
53:54
53:36
306
Jan Kraft
AVON
53:55
53:36
307
Martijn van Nunen
Brunssum
54:11
53:39
308
Theo Theeven
Unitas
54:15
54:13
309
Andreas Duda
Monchengladbach
54:19
54:04
310
Cor van Haaren
STB
54:25
53:58
311
John Oostdijk
STB
54:25
53:58
312
Leo Ritschi
Heerlen
54:26
53:38
313
Vincent van den Heuvel
Doetinchem
54:34
54:20
314
Tin Le
Heerlen
54:42
54:10
315
Marc Meijers
Heerlen
54:47
54:06
316
René van der Veerdonk
Landgraaf
54:52
54:09
317
Valentin Bündgens
Aachen (GER)
55:12
54:58
318
Henk Bloebaum
Brunssum
55:15
54:55
319
John Brassé
Brunssum
55:18
54:50
320
Schuivens John
Brunssum
55:22
54:45
321
Michel Cobbe
Maastricht
55:22
54:37
322
Twan Delahaije
Geleen
55:29
55:11
323
Bruno Diepenmaat
Sittard
55:32
54:48
324
Wiel Pelzer
Achilles-Top
55:45
55:07
325
Harry Monaten
Heerlen
55:50
55:13
326
Michiel Dohmen
Munstergeleen
55:51
55:13
327
Ko Krijger
Sittard
56:04
55:20
328
Max van den Doel
Brunssum
56:07
55:15
329
Marcel Kemper
Brunssum
56:11
55:58
330
Ton Dankelman
Oosterhout Nb
56:13
55:58
331
Gerrit van der Horst
Brunssum
56:14
55:41
332
Peter Errens
STAP
56:18
55:49
333
Eric Callantyne
Brunssum
56:20
56:01
334
Wim Dodemont
Dutch Runners Basic
56:29
55:49
335
Fred Janssen
Moorveld
57:00
56:51
336
Arno Dörenberg
Brunssum
57:12
56:30
337
Cornelis Veldhuis
Heerlen
57:38
57:16
338
Ronald Colée
Atletiek Maastricht
57:40
57:02
339
Levin de Koster
Oirsbeek
57:48
57:16
340
Paul Smeets
Landgraaf
57:50
57:28
341
Rob Smeets
Brunssum
58:06
57:29
342
Leo Franssen
Mijdrecht
58:13
57:36
343
Sander van de Coeverin
Heerlen
58:15
57:28
344
Leo Sentis
Stitswerd/wegberg (G
58:21
57:45
345
Sjeng Francot
Echt
58:43
58:17
346
Peter Smeets
Stein Lb
58:48
58:13
347
Michael Heuvelsland
Landgraaf
59:11
58:48
348
Jos van Nijnanten
Brunssum
59:15
58:59
349
Robbert Pronk
Heerlen
59:27
59:04
350
Harald Paffen
Herzogenrath (GER)
59:29
58:48
351
Bram Kroon
Bunde
59:36
59:17
352
Eric Koch
Düren (GER)
59:54
59:03
353
Jim Frenken
Brunssum
1:00:58
1:00:09
354
Peter Heijthuyzen
Susteren
1:02:15
1:01:34
355
Vincent Offermans
Brunssum
1:03:16
1:02:34
356
Willem Thijssen
Brunssum
1:03:23
1:03:03
357
Martin Melissen
Kerkrade
1:04:39
1:04:07
358
Rolf Collombon
Heerlen
1:05:19
1:04:42
359
Josef Krammer
ALDENHOVEN (GER)
1:15:07
1:14:23
360
Wilhelm Schmitz
Baesweiler (GER)
1:15:57
1:15:11
V10KM, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Marion Braun
Ruhr Eifel Club (GER
42:37
42:30
2
Eva Offermann
Ruhr Eifel Club (GER
42:48
42:40
3
Elisabeth Kemper
Herzogenrath (GER)
45:59
45:50
4
Anke Linssen
Landgraaf
46:04
46:00
5
Majella Pawlak
Brunssum
46:16
46:07
6
Ginette Miller
52511 Geilenkirchen
47:14
46:32
7
Melanie Vermeulen
Achilles-Top
47:27
46:49
8
Graziella Runchina
Stein Lb
47:45
47:32
9
Birgit Kranz
herzogenrath (GER)
48:00
47:52
10
Anita Kuijpers
STB
48:02
47:40
11
Marjon van Ommen
Achilles-Top
48:40
48:05
12
Rita Heuel
LG Mutzenich (GER)
49:28
49:22
13
Wendy Houben
Atletiek Maastricht
49:30
49:21
14
Renske Wevers
Wijlre
50:24
50:07
15
Nancy Ogier
STAP
50:24
49:57
16
Gerrie van Deuren
AV Weert
50:33
50:20
17
Joke de Jonge
brunssum
51:03
51:02
18
Anjolie Deguelle
Heerlen
51:04
50:33
19
Angeline Kleinjans
Brunssum
51:05
50:55
20
Maria Reisser
Puth
51:06
50:48
21
Desiree Knops
Hoensbroek
51:09
50:40
22
Lisette van Mulken
Stein Lb
51:29
50:47
23
Mascha Angerer
Wijlre
51:30
51:01
24
Lena Ladniak
Geleen
51:43
51:13
25
Marcella van Hoof-Hijm
Sittard
51:43
51:17
26
Tine Quast
Niederzier (GER)
52:13
51:50
27
Dagmar Roderburg
NIDEGGEN (GER)
52:19
51:51
28
Nicole Kennerknecht
Kuckelhoven (GER)
52:23
51:47
29
Loes Smeets
Sittard
52:53
52:51
30
Karin Radermacher
Jülich (GER)
53:00
52:36
31
Ingrid Ploumen
STB
53:06
52:40
32
JOSE VAn Beek
Heerlen
53:09
52:39
33
Marianne Bartels
Landgraaf
53:10
52:39
34
Helene Gijsen
Sittard
53:13
52:51
35
Jacqueline Munnichs
Schimmert
53:15
52:40
36
Tanja Doering
eschwiler (GER)
53:33
53:15
37
Jose Kolkman-Smeets
Voerendaal
53:46
53:06
38
Emily Sunderland
Brunssum
53:56
53:29
39
Esther Wildeboer
Sittard
53:56
53:33
40
Kitty Smeets
Voerendaal
53:58
53:19
41
Marlies Wolter
Landgraaf
54:09
53:26
42
Sanne Born
Heerlen
54:10
53:53
43
Elke Wimmer
Nideggen (GER)
54:20
54:04
44
Els Frins
STB
54:25
53:59
45
Patricia Knops
Brunssum
54:37
54:08
46
Manon Vollers
Sittard
54:52
54:24
47
Chantal van der Horst
Brunssum
55:20
54:47
48
Elke de Bakker
Sittard
55:46
55:26
49
Annerin Pin
Brunssum
55:51
55:20
50
Anita Knops
Heerlen
55:52
55:09
51
Milica Nugteren
Rotterdam
55:57
55:14
52
Jose Maas
Stein Lb
56:10
55:28
53
Melissa Siegel
Maastricht
56:42
55:54
54
Anouk Ehlen
Roermond
56:52
56:20
55
Karen Regtop
Heerlen
56:56
56:32
56
Sandra Claessens
Heerlen
57:08
56:57
57
Alexandra Kirsch
Heinsberg (GER)
57:30
56:54
58
Tanja de Jong
STAP
57:40
57:14
59
Danielle Smeets
Landgraaf
57:50
57:29
60
Andrea Kok
Bocholtz
57:58
57:12
61
Nel Lurken
Achilles-Top
58:14
57:34
62
Katja Peeters
Spaubeek
58:24
57:59
63
Crijns
Voerendaal
58:28
57:51
64
Yvonne Meijer
Voerendaal
58:39
58:02
65
Paula Rinkens
Stein Lb
58:48
58:13
66
Heike Hütten
Gangelt (GER)
58:55
58:20
67
Corry van den Boorn
Valkenburg Lb
59:15
59:01
68
Rhiannon Giesen
Oirsbeek
59:26
59:05
69
Feline Kroon
Maastricht
59:36
59:14
70
Maud Romeijn
Landgraaf
59:41
59:02
71
Tanja Reijnaerts
Voerendaal
1:00:03
59:41
72
Vanessa Boecking
Düren (GER)
1:00:26
1:00:10
73
Sylvia Traini
aken (GER)
1:00:31
1:00:02
74
Caroline Colaris
Geleen
1:00:53
1:00:23
75
Marjo Hendriks
Heerlen
1:00:54
1:00:29
76
Wendy Meers
Schinnen
1:01:08
1:00:26
77
Claudia Richter
Kreuzau (GER)
1:01:15
1:00:24
78
Monique van Ginkel
Geleen
1:02:00
1:01:30
79
Ute Bodden
Eschweiler (GER)
1:02:19
1:01:34
80
Loes Petit-Tilmans
Meerssen
1:02:49
1:02:01
81
Angela Kynaston
52511 GEILENKIRCHEN
1:03:37
1:02:56
82
Verona Janssen
Geleen
1:04:44
1:04:10
83
Petra Romeijn
Landgraaf
1:05:00
1:04:21
84
Jolanda Lenssen
Heerlen
1:05:20
1:04:41
MBR10, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Maurice Quaedvlieg
Herlecollege
36:06
36:04
2
Lou Maas
Universiteit Maastri
36:56
36:54
3
Frans Schoonbrood
Hogeschool Zuyd 1
37:20
37:19
4
Remko Rinia
Universiteit Maastri
38:04
38:01
5
Raoul Spronken
Universiteit Maastri
38:24
38:22
6
Han Welzen
APG 1
39:10
39:06
7
Guy Mostard
Atrium MC 1
39:30
39:28
8
John Ramakers
Herlecollege
39:32
39:27
9
André Postema
Universiteit Maastri
39:34
39:31
10
Erik Haakma
Universiteit Maastri
39:59
39:56
11
Quirien van Son
Parellooprunners
40:13
40:11
12
Robert Erdkamp
APG 1
40:25
40:18
13
Hans Kam
Parellooprunners
40:27
40:20
14
Stan Alers
Hogeschool Zuyd 1
41:00
40:50
15
Arjan Reinders
APG 1
41:11
41:07
16
Rick Kleintjes
APG 1
42:14
42:08
17
Laurens Juhasz
WML
42:18
42:05
18
Pascal Bazuin
Media Groep Limburg
42:44
42:33
19
Luc Palmen
Parellooprunners
42:49
42:33
20
Wiel Simons
Atrium MC 1
43:01
42:57
21
Eric Raemaekers
Hogeschool Zuyd 2
43:21
43:09
22
Leo Quaedflieg
Hogeschool Zuyd 2
43:23
43:15
23
Ric Schrijvers
Mondriaan 1
43:27
43:03
24
Paul Jehoul
Mondriaan 2
43:27
43:03
25
Patrick Frijns
Rabobank
43:59
43:50
26
Florian Henning
Universiteit Maastri
44:07
43:20
27
Daan Kersemakers
Atrium MC 1
44:10
43:59
28
Theo Custers
Parellooprunners
44:21
44:05
29
John van Eys
Mondriaan 1
44:29
44:05
30
Rob Huberts
WML
44:34
44:21
31
Leon Moureau
Media Groep Limburg
44:36
44:25
32
Rob Wassenberg
Boston Scientific
44:43
44:40
33
Jan Moors
WML
44:47
44:36
34
Ad Meisters
APG 1
44:48
44:43
35
Frank Aerden
Atrium MC 1
45:18
45:07
36
Frank Gommans
Carbooncollege
45:20
45:00
37
Maurice Hellenbrand
Hogeschool Zuyd 2
45:33
45:19
38
Ruud Erens
APG 1
45:35
45:31
39
Kees Franssen
Parellooprunners
45:44
45:13
40
Raymond Offermans
WML
46:13
46:04
41
Frans Timmermans
APG 1
46:26
46:15
42
Jo Lennartz
APG 1
46:32
46:20
43
Bram Ruiters
Jongen BV
46:35
46:18
44
Ben de Vos
Parellooprunners
46:45
46:26
45
Leo Mevis
APG 2
46:50
46:46
46
Wil Moonen
Parellooprunners
47:00
46:44
47
John Aarden
Parellooprunners
47:01
46:52
48
Maurice Bouwens
Arcus college
47:23
47:18
49
Hans Franssen
Rabobank
47:26
47:14
50
Walter Schmidt
Parellooprunners
47:41
47:24
51
Harry Derksen
Hestia groep
47:49
47:34
52
Jan Reinders
APG 2
47:49
47:10
53
Hein Roeks
Jongen BV
47:56
47:48
54
Herman van Buggenum
WML
48:06
47:54
55
Serge Snelders
Parellooprunners
48:21
48:01
56
John van Puijvelde
Parellooprunners
48:39
47:45
57
Paul Zomerplaag
APG 2
48:39
48:01
58
Peter Verberk
Mondriaan 2
48:46
48:22
59
Jos Janssen
Boston Scientific
48:47
48:46
60
Jos de Vries
APG 2
48:50
48:22
61
Rob Jacobs
Carbooncollege
49:10
48:49
62
Etienne van Mulken
Jongen BV
49:22
48:42
63
Roger Willems
Van Riet Advocaten
49:29
49:05
64
Pierre Muijrers
Atrium MC 1
50:04
50:00
65
Andre de Bie
Media Groep Limburg
50:17
50:05
66
Axel Schijns
Parellooprunners
50:18
50:08
67
Stefan Outjers
AVON
51:05
50:55
68
Ron Vonhögen
Atrium MC 1
51:06
50:49
69
John Potma
Parellooprunners
51:16
51:06
70
Roger Leenhouts
Hestia groep
51:30
51:14
71
Arno van Tetering
Boston Scientific
51:38
51:37
72
Marcel Dassen
Mondriaan 1
51:55
51:31
73
Jo Widdershoven
Weller
52:09
51:37
74
Peter van de Bergh
Weller
52:21
51:47
75
Wim Geurts van Kessel
Hogeschool Zuyd 2
52:27
52:06
76
Harald Meuwissen
Van Riet Advocaten
52:31
52:06
77
Ruud Rober
Van Riet Advocaten
53:17
52:53
78
Ad Eizema
Parellooprunners
53:40
53:04
79
Rafael Spera
Jongen BV
54:06
53:57
80
Wiel Volders
Mondriaan 1
54:09
53:44
81
Patrick Keidel
Parellooprunners
54:24
54:16
82
Jos Jacobs
Hestia groep
54:42
54:28
83
Frank van Erve
Movare
55:16
54:32
84
Michel Banen
Gastenhof
55:36
54:50
85
Ron Hendriks
Mondriaan 1
55:47
55:21
86
Frans Roumen
Atrium MC 1
55:47
55:11
87
Jo Reumkens
Movare
56:05
55:33
88
Jo Rehahn
Parellooprunners
56:47
56:01
89
Henk Weerts
APG 2
56:50
56:11
90
Ed Ramakers
Weller
57:07
56:32
91
Peter Peeters
Primera
57:11
56:37
92
Wim Dragstra
Primera
57:25
56:50
93
Bert Meys
Primera
57:25
56:51
94
Theo Peters
Primera
57:25
56:48
95
Ger Rompelberg
Gastenhof
57:36
56:51
96
Jack Kok
Gastenhof
57:42
56:56
97
Frans Ramachers
Weller
1:00:20
59:47
98
Nico Brouwers
Gastenhof
1:01:23
1:00:37
99
William Peeters
Parellooprunners
1:03:52
1:03:33
100
Jean Leunissen
Parellooprunners
1:08:12
1:07:25
VBR10, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Nikki van Willigen
Universiteit Maastri
41:04
41:01
2
Lucie van Gastel
Universiteit Maastri
43:40
43:35
3
Suzan Savelkouls
Jongen BV
44:51
44:43
4
Paula Kersten
Media Groep Limburg
44:55
44:43
5
Eline Reijnders-Zaad
Parellooprunners
48:14
48:05
6
Bianca Geitz
Hogeschool Zuyd 2
48:21
48:13
7
Nanda Harings
Parellooprunners
49:06
48:57
8
Marielle Moors
WML
49:23
49:11
9
Claudia Steinbusch
Hogeschool Zuyd 2
51:04
50:58
10
Helma Pluijmen
Media Groep Limburg
53:33
53:01
11
Sonja Schriebl
Gastenhof
54:55
54:11
12
Marleen Bus
Parellooprunners
55:14
54:42
13
Angeline Aarden
Wijnandsrade
55:49
55:39
14
Manon Kohnen
Hogeschool Zuyd 2
56:21
56:12
15
Marjon Muller
Gastenhof
56:26
55:43
16
Monique Dahmen-Deckers
Herlecollege
56:35
56:14
17
Helga van den Berg
Parellooprunners
56:42
56:18
18
Helga van den Berg
Parellooprunners
56:44
56:18
19
Alexandra Peeters
Primera
57:11
56:37
20
Saskia Lipsch-Besling
Herlecollege
57:34
57:13
21
Desirée van Puijvelde-
Parellooprunners
58:57
58:25
22
Liesbeth Bazuin
Media Groep Limburg
59:00
58:28
23
Joyce Hermans
Hogeschool Zuyd 2
59:04
58:50
24
Saskia Webbers
Mondriaan 1
59:18
58:55
25
Alice Golding
Mondriaan 1
59:18
58:55
26
Bettina Hennen-Platzbe
APG 2
1:00:04
59:20
27
Jacqueline de Veth
APG 2
1:00:04
59:20
28
Margo Habets
Mondriaan 1
1:01:00
1:00:37
29
Marinella Lisci
Media Groep Limburg
1:01:49
1:01:16
30
Lea Penders
Atrium MC 1
1:01:56
1:01:49
31
Fenneke Linker
Weller
1:03:30
1:02:57
32
Mieke Thomas
Parellooprunners
1:03:35
1:03:10
33
Sonja Resnik
Herlecollege
1:05:42
1:05:21
34
Brigitte Dankelman
Hestia groep
1:08:36
1:08:20
35
Angèle Lemmens
Gastenhof
1:14:20
1:13:35
M<23, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Sven Haag
Atletiek Maastricht
16:09
16:08
2
Roel Fober
Brunssum
18:31
18:28
3
Ricardo Floris
Maastricht
18:31
18:31
4
Chris Weerts
Born
19:00
18:54
5
Len Rijvers
Brunssum
19:28
19:22
6
Roy Janssen
Brunssum
19:34
19:30
7
Boris Hellenbrand
Brunssum
19:44
19:38
8
Mitch Schroyen
Brunssum
19:47
19:40
9
Simon van der Schaft
STAP
19:53
19:51
10
Jeroen van Es
Brunssum
19:57
19:52
11
Aljosja Leyten
Maastricht
20:08
20:02
12
Bjarne Garritsen
Brunssum
20:13
20:09
13
Rik Hermans
Brunssum
20:25
20:23
14
Tom Gielkens
Brunssum
20:26
20:21
15
Kevin Peters
Brunssum
20:31
20:31
16
Lucien Thyssen
Berg en Terblijt
20:33
20:33
17
Guy Tunchilek
Brunssum
21:06
20:51
18
Jesper Jacobs
Weert
21:13
21:12
19
Peter Suppers
Brunssum
21:31
21:29
20
Matthijs ten Cate
Brunssum
21:44
21:23
21
Tobias Rijken
Amsterdam
22:11
21:55
22
Bas Relouw
Sittard
22:37
21:49
23
Sam Hellebrekers
Unitas
22:40
22:30
24
Roy Renneberg
Schinveld
22:54
22:29
25
Ferry Bloemen
Brunssum
23:11
22:56
26
Jorn Cörvers
Brunssum
23:17
23:02
27
Dominique Smeets
Kerkrade
23:21
23:08
28
Yannick van Loon
Hoensbroek
23:30
23:30
29
Bas Huizinga
Brunssum
23:44
23:39
30
Niek Raats
Brunssum
23:46
23:41
31
Guy Tillemans
Brunssum
23:47
23:40
32
Mark Bakker
Tilburg
24:58
24:23
33
Wing-Hohng LAM
Landgraaf
24:59
24:38
34
Damiano Vrancken
Brunssum
25:01
24:50
35
Jannick Smeets
Parellooprunners
25:03
24:57
36
Jordy Stofberg
Brunssum
25:10
24:26
37
Jelle Loots
Parellooprunners
25:21
25:19
38
Gijs Pelzer
Brunssum
25:48
25:13
39
Gerard Jansen
Parellooprunners
31:52
31:16
40
Geoffrey van den Broek
Parellooprunners
34:49
34:06
V<23, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Eveline Martens
Atletiek Maastricht
18:54
18:50
2
Wenke Brouns
AV Weert
21:30
21:30
3
Anne Balter
Parellooprunners
21:52
21:49
4
Yordi Dekkers
Brunssum
23:43
23:43
5
Maika Bryanc
Brunssum
24:03
24:00
6
Michelle van den Broek
Hoensbroek
24:03
24:00
7
Arlette Rademakers
AVON
24:47
24:40
8
Fenne Loots
Klimmen
24:53
24:52
9
Maril Haakma
Nijmegen
26:11
25:56
10
Lisette Welzen
Brunssum
27:00
26:21
11
Marisa Szymczak
herzogenrath (GER)
27:10
27:08
12
Demi Outjers
Schinveld
28:06
27:59
13
Anouk Boorsma
Brunssum
29:37
28:59
14
Anke Thiele
herzogenrath (GER)
29:56
29:53
15
Elena Hermens
Valkenburg Lb
30:30
29:57
16
Lieke Mevis
Parellooprunners
31:06
30:44
17
Lindsay Martius
Brunssum
31:23
30:44
18
Chantal Hendrix
STAP
31:37
31:00
19
Naomi van den Broeke
Parellooprunners
34:19
33:37
20
Maaike Boetsen
Nuth
37:27
37:01
M5KM, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Arend Mulder
Tartlétos
15:45
15:43
2
Joost Rademakers
Weert
16:13
16:12
3
Tom Ehlen
Brunssum
17:32
17:31
4
Jos Timans
Atletiek Maastricht
17:37
17:35
5
Ralf Nuttjens
Ubach-Palenberg (GER
17:48
17:46
6
Steven Opsteijn
Dilsen Stokkem (BEL)
17:53
17:53
7
Jasper Souren
Nuth
18:05
18:04
8
Marcel Dubois
Brunssum
18:14
18:12
9
Theo van Puijvelde
Sweikhuizen
18:36
18:34
10
Ger Cruts
Beek Lb
18:57
18:56
11
Gerd Langhanki
Wegberg (GER)
19:03
18:58
12
Peter van Berkel
STAP
19:05
19:03
13
Tim Snijders
Atletiek Maastricht
19:15
19:14
14
Peter Hendrix
STAP
19:21
19:20
15
Thijs Thielemans
Maastricht
19:26
19:21
16
Paul Elfering
Tüddern (GER)
19:37
19:20
17
Jurjen Knarren
AVON
19:39
19:37
18
JosephLogez
19:42
19:28
19
Jeroen Meerveld
Parellooprunners
19:47
19:42
20
Menno Verhoeven
Eindhoven Atletiek
19:49
19:45
21
Loek Malecki
AVON
19:52
19:45
22
Rudy Aarts
Atletiek Maastricht
19:55
19:53
23
Bram Coenen
Heerlen
20:00
19:57
24
Mark Jacobs
Nuth
20:00
19:59
25
Michel Lemmens
Voerendaal
20:01
19:51
26
Randy Stofberg
Brunssum
20:07
20:05
27
Vincent Snijders
Caesar
20:17
20:16
28
Gerjo Griffioen
Selkant Wehr (GER)
20:18
20:15
29
Ed Janssen
Elsloo Lb
20:23
20:03
30
Marcel Zielemans
Parellooprunners
20:24
20:20
31
Wouter Kersjes
Brunssum
20:28
20:25
32
Lars Quaedvlieg
Brunssum
20:28
20:27
33
Tob Thissen
Trevianum
20:30
19:46
34
Roger Hendrix
Schimmert
20:32
20:13
35
Keyi Burggraaff
Maastricht
20:32
20:12
36
Boy Pijls
Helmond
20:36
20:20
37
Michel Brouwers
Maastricht
20:36
20:33
38
William Krautscheid
STAP
20:45
20:43
39
Mike Ververgaert
Brunssum
20:45
20:42
40
Paul Coppus
ATV Venray
20:48
20:45
41
Mario Geilen
Beek Lb
20:51
20:34
42
Marcel Greven
Eygelshoven
20:53
20:46
43
Peter van Buggenum
AVON
20:58
20:55
44
Maria Locorotondo
Brunssum
21:02
21:00
45
Ger Dohmen
Geleen
21:10
20:53
46
John Vreuls
Kerkrade
21:15
21:00
47
George Brauers
Parellooprunners
21:15
21:10
48
Mark Balk
Landgraaf
21:16
20:44
49
Paul Claessen
Opoeteren-Maaseik (B
21:17
21:00
50
Rudie Scholten
AVON
21:21
21:01
51
Cor Suppers
Brunssum
21:25
21:23
52
Jeroen Huijskens
Beek Lb
21:28
21:11
53
Guido Meijers
Stein Lb
21:29
20:54
54
Patrick van de Poel
Geleen
21:31
21:25
55
Hans Meijer
Achilles-Top
21:32
21:27
56
Mark Offermans
Brunssum
21:33
21:28
57
Tom Loog
Heerlen
21:34
21:22
58
Kaz Hendrix
Brunssum
21:41
21:37
59
Hugo Reijnders
Brunssum
21:41
21:30
60
@®№ Mulder
Susteren
21:43
21:06
61
Kris Wiktorowicz
Trevianum
21:45
21:01
62
Ger Gouw
Brunssum
22:05
22:03
63
Theo Flapper
Maastricht
22:06
21:57
64
Guus Irik
Landgraaf
22:07
21:57
65
Alfred Geven
Brunssum
22:08
21:42
66
Wil Pepels
Parellooprunners
22:09
22:03
67
Co van den Bogert
Heerlen
22:12
22:07
68
Christian Urbach
Riemst (BEL)
22:15
21:46
69
Eric van Teemsche
STB
22:16
22:09
70
Jack Claassen
Stein Lb
22:18
22:16
71
Rik Rompen
Landgraaf
22:19
22:03
72
Rene Homminga
Landgraaf
22:20
22:19
73
Bart Peeters
Atletiek Maastricht
22:24
22:03
74
Cor van Haaren
STB
22:25
22:20
75
Jeroen Broeren
Trevianum
22:26
21:43
76
Leo Franssen
STAP
22:27
22:17
77
Sigi Marell
Heerlen
22:31
22:07
78
Freek Nieman
meens
22:32
22:15
79
Tom Peeters
AVON
22:33
22:13
80
Jack Gerardts
Trevianum
22:36
21:53
81
Marcel Hamers
Schinveld
22:40
22:24
82
Huub Gossens
AVON
22:41
22:37
83
Pim Martens
Brunssum
22:43
22:39
84
Renaldo Secchi
Landgraaf
22:47
22:16
85
Danny Peters
Vianen Ut
22:55
22:38
86
Norbert Ramakers
Bocholtz
23:00
22:39
87
Rob Mullenders
Sittard
23:03
23:00
88
Sebastiaan Winkelhorst
Vianen Ut
23:04
22:46
89
Kevin Nowak
Brunssum
23:07
23:04
90
Ton Fiegen
Brunssum
23:09
22:47
91
Marcel Eykenboom
Landgraaf
23:09
23:07
92
René Mullerij
Parellooprunners
23:12
22:59
93
Laurens Rutten
Brunssum
23:13
22:53
94
Carol Paszewski
Parellooprunners
23:18
23:08
95
Jan Vleugels
AVON
23:18
22:49
96
Wil Moonen
Parellooprunners
23:18
22:53
97
Johan Mak
Dutch Runners Gold
23:19
23:02
98
Peter Kammerer
Hoensbroek
23:23
23:03
99
Paul Orbons
Dutch Runners Gold
23:23
23:15
100
Huub Collaris
STB
23:29
23:28
101
Guus Hendrix
Brunssum
23:39
23:37
102
Roger Brands
Heerlen
23:51
23:33
103
Pieter Zeyen
Trevianum
23:51
23:08
104
Thans Cel
Elsloo Lb
23:53
23:45
105
Robert Zimny
Heerlen
23:58
23:52
106
Wil Fleurkens
Landgraaf
23:59
23:47
107
Jon Rompen
Heerlen
23:59
23:45
108
Luc Dinjens
Parellooprunners
24:02
23:51
109
Geert Postuma
Parellooprunners
24:02
23:50
110
Juri Verschoor
Landgraaf
24:03
23:31
111
Jos Vos
Parellooprunners
24:15
23:44
112
Fred Kirpenstein
Brunssum
24:17
24:12
113
Tom Pierik
Parellooprunners
24:29
24:19
114
Gaston Thijsen
Brunssum
24:31
24:19
115
Toine Hensgens
Achilles-Top
24:32
24:19
116
Steffan Golobiec
Heerlen
24:33
24:25
117
Harry Verstegen
Kerkrade
24:40
24:26
118
Kai Acampo
Geleen
24:45
24:28
119
Steve van de Berg
Landgraaf
24:47
24:37
120
John Immerzeel
Brunssum
24:50
24:22
121
Coppus John
Horst
24:51
24:37
122
Georg Berks
Alsdorf (GER)
24:51
24:38
123
Marco Brugmans
Parellooprunners
24:55
24:43
124
Roy Jacobs
STAP
24:56
24:42
125
Mat Arets
Brunssum
24:57
24:40
126
Harry Relouw
Hoensbroek
24:58
24:09
127
Raymond Vanthoor
Landgraaf
25:09
24:37
128
Jan Mevis
Parellooprunners
25:11
25:04
129
Martin van Es
Landgraaf
25:13
24:33
130
Theo Broeren
Trevianum
25:14
24:31
131
John Schoeters
Achilles-Top
25:16
25:01
132
Jack van Oosterwijck
Achilles
25:21
25:08
133
Jim Dautzenberg
Brunssum
25:28
25:13
134
Peter Wijnen
Parellooprunners
25:31
25:23
135
Arno Pauly
Brunssum
25:34
24:57
136
Victor Schols
Brunssum
25:43
24:34
137
Ed Roelandt
Hoensbroek
25:48
25:40
138
Jos Smeets
Voerendaal
25:52
25:19
139
Michel Otten
Echt
25:53
25:23
140
Danny Köhler
Heerlen
25:54
25:44
141
Tom Richter
Sittard
25:56
25:44
142
Marcel Zinken
Tilburg
25:59
25:46
143
Bart Loog
Heerlen
26:01
25:48
144
Pascal Stofberg
Brunssum
26:07
25:24
145
Dees Tacken
Brunssum
26:08
25:52
146
John Kok
Geleen
26:13
26:01
147
Roger Hendriks
Epen
26:14
25:43
148
Lowie Rademakers
Kerkrade
26:15
25:55
149
Vincent Pijpers
Stein Lb
26:21
25:45
150
Ron Jacquemont
Brunssum
26:24
26:11
151
Guido Budé
Parellooprunners
26:26
26:16
152
Edwin de Ruijter
Brunssum
26:29
26:06
153
Patrick Baaij
Heerlen
26:30
25:36
154
Huub Janssen
Landgraaf
26:30
26:19
155
Jos Nelissen
Brunssum
26:32
26:22
156
Funs Kloor
Maastricht
26:37
25:59
157
Richard Renneberg
Brunssum
26:39
26:34
158
Thomas Gelissen
Brunssum
26:40
26:36
159
Jos Habets
Heerlen
26:45
25:53
160
Barry Kicken
Landgraaf
26:45
26:04
161
Harold van Hooren
Heerlen
26:47
26:16
162
Sascha Hillmann
Brunssum
26:48
26:36
163
Hans Sinnige
Heerlen
26:51
26:29
164
Ruud Weerwag
Unitas
26:52
26:17
165
Bernie Engeln
Trevianum
26:54
26:11
166
Roger Hermanns
Heerlen
26:54
26:33
167
Paul Daudeij
Parellooprunners
26:55
26:36
168
Sjaak Veldman
Parellooprunners
26:57
26:30
169
Hein Bodelier
Landgraaf
26:58
26:03
170
Jeffrey Lutgens
Brunssum
26:59
26:03
171
Raymond Hendriks
Elsloo Lb
27:04
26:56
172
Erik Joosten
Geleen
27:09
26:21
173
Gerjan Wassink
Vijlen
27:09
26:47
174
Johan ten Donkelaar
Brunssum
27:12
26:45
175
John Bruls
Brunssum
27:17
27:10
176
Jan Hoekstra
Landgraaf
27:20
26:55
177
John-Paul Colaris
Geleen
27:23
26:36
178
Peter Heuts
Parellooprunners
27:24
27:15
179
Karel Mom
Amstenrade
27:27
27:08
180
Danny Stevelmans
Brunssum
27:34
27:26
181
Vincent Wouters
Brunssum
27:39
26:47
182
René Kerstgens
Parellooprunners
27:42
27:36
183
Wim van de Wiel
Dutch Runners Gold
27:42
26:50
184
Michel Timmewrmans
Brunssum
27:50
27:00
185
William van Iersel
Hoensbroek
27:56
27:18
186
John Hameleers
Nuth
27:57
27:31
187
Herman Peters
STAP
27:59
27:46
188
Jos Schmitz
Hulsberg
27:59
27:32
189
Jo Bahnen
Kerkrade
28:00
27:06
190
Manfred Frijns
Nuth
28:03
27:37
191
Jos Scholl
Parellooprunners
28:03
27:51
192
Marco de Bruijn
Geleen
28:07
27:33
193
Martin van Malde
Brunssum
28:13
27:36
194
Jo Meulenberg
Landgraaf
28:21
27:25
195
Mark Winkelman
Hoensbroek
28:24
27:47
196
David Oberije
Brunssum
28:26
27:56
197
Chris Pals
Kerkrade
28:26
27:57
198
Martijn Mulkens
Geulle
28:27
27:35
199
Eugène Heijnen
Parellooprunners
28:30
28:02
200
Eelco Gielkens
Landgraaf
28:34
28:02
201
Huub Hanssen
Landgraaf
29:02
28:05
202
Jan Verhoeven
Landgraaf
29:03
28:30
203
Math Brinkhoff
Landgraaf
29:07
28:14
204
Jos Miltenburg
Brunssum
29:13
28:57
205
Rob Krotwaar
Hoensbroek
29:15
28:53
206
Xavé Palmen
Parellooprunners
29:18
28:57
207
John Tackenberg
Landgraaf
29:21
29:10
208
Frans Steinbrück
Parellooprunners
29:33
29:10
209
Evrim Onat
Heerlen
29:36
29:03
210
Mike America
Vroenhoven (BEL)
29:37
28:47
211
Robert Lindelauf
Parellooprunners
29:37
28:50
212
Roger Cremer
Gemert
29:37
29:04
213
Pascal Breijer
Stein Lb
29:39
29:01
214
Pattrick Nolten
Brunssum
29:41
29:17
215
Joost van Uden
Brunssum
29:44
29:30
216
Willem Adema
STAP
29:44
29:32
217
Harry Dubois
Brunssum
29:45
28:49
218
Johnny Hoogerwerf
Heerlen
29:46
28:56
219
Rob Paffen
Wijnandsrade
29:50
29:42
220
Jan van der Plas
Parellooprunners
29:52
29:27
221
Kevin Moran
Brunssum
29:59
29:17
222
Dave Raadschelders
Parellooprunners
30:06
29:45
223
Azeddine El Barouta
Brunssum
30:16
29:24
224
Theo Duijzings
Jabeek
30:17
29:40
225
Gerrit de Jongh
Parellooprunners
30:26
29:55
226
Roger van Goethem
Brunssum
30:27
30:09
227
Timo van Egdom
Hoensbroek
30:29
30:21
228
Arno de Haas
Klimmen
30:31
29:59
229
Johan Boorsma
Brunssum
30:37
29:57
230
Heijnen
Caesar
30:49
29:58
231
Albert Kampermann
Heerlen
30:53
29:59
232
Jacques Pasmans
Elsloo Lb
31:04
30:39
233
Willie Arets
Parellooprunners
31:05
30:18
234
Frans Schlooz
Heerlen
31:08
30:35
235
Hans Friederichs
Einighausen
31:08
30:22
236
Helmut Reisso
Puth
31:09
30:38
237
Ruud Seelen
Geleen
31:21
30:32
238
Pieter Persoon
Parellooprunners
31:26
30:49
239
Nol Kragten
Brunssum
31:35
30:55
240
Math Houben
Parellooprunners
31:39
31:26
241
Ralph Heuts
Heerlen
31:45
31:36
242
Simon Castelijn
Heerlen
31:54
31:41
243
Ger Jansen
Parellooprunners
31:54
31:17
244
Hub Bloebaum
Merkelbeek
31:58
31:30
245
Guido Claessen
Oirsbeek
32:08
31:32
246
Paul Kooij
Oirsbeek
32:27
31:51
247
John Bron
Brunssum
32:43
32:14
248
Ad Loog
Hoensbroek
32:51
32:21
249
Dre Op Den Kamp
Landgraaf
33:14
32:39
250
Michael Barneveld
Geleen
34:45
34:07
251
Pieter Slob
Geleen
34:46
34:08
252
Albers
potsdam (GER)
35:24
34:43
253
Huub Blezer
Landgraaf
35:30
34:40
254
William Davis
Parellooprunners
36:12
35:24
255
Theo van Deursen
Hoensbroek
36:32
35:55
256
Harrie Boetsen
Parellooprunners
39:30
39:05
V5KM, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Femke Kouters
Munstergeleen
21:23
21:14
2
Femke van Heugten
STB
22:16
22:01
3
Branka Rybakowski
STB
22:23
22:16
4
Nettie Smeets-L'Homme
Parellooprunners
22:35
22:30
5
Judith Hoeven
Maastricht
23:00
22:40
6
Bonita Kwerreveld
Parellooprunners
23:26
23:17
7
Maureen Putzeist-Vince
Heerlen
23:56
23:41
8
Carmen Jacobs
Oirsbeek
24:03
23:59
9
Anke Drielsma
Parellooprunners
24:11
24:05
10
Miriam Jancsch
Landgraaf
24:11
24:04
11
Solange Portengen
Doenrade
24:14
24:00
12
Peggy Loffeld
Venlo
24:14
24:09
13
Chantal Golobiec
Heerlen
24:20
24:12
14
Wendy Gelissen
Brunssum
24:22
24:18
15
Silvia Palmen
Brunssum
24:24
24:15
16
Monique Blezer
Parellooprunners
24:48
24:27
17
Taryn Dautzenberg
Brunssum
24:50
24:19
18
Rixt Klitsie
Heerlen
25:19
25:12
19
Nicole Tuncbilek
Brunssum
25:27
25:11
20
Tamara Salej
Brunssum
25:32
25:18
21
Louise Walton
Brunssum
25:42
25:03
22
Anne Gilsing
Maastricht
25:51
25:40
23
Angelique Hamers
Brunssum
26:15
26:09
24
Laura Frijns-Landré
Parellooprunners
26:20
25:59
25
Ellen Schilperoort
Sittard
26:25
25:51
26
Rita Hendrix
STAP
26:26
26:02
27
Simone Herzog
Brunssum
26:27
26:09
28
Angie Rees
PMCJFCQ Brunssum
26:28
25:10
29
Mieke Heijlighen
Beek Lb
26:29
26:12
30
Silvia Schulz
Lemmer
26:32
26:17
31
Darja Tacken-Dijkstra
Parellooprunners
26:36
26:18
32
Evelien Schmeitz
Parellooprunners
26:38
26:18
33
Desirèe Bodelier
Landgraaf
26:44
26:33
34
Liane Herzog
Brunssum
26:46
26:29
35
Sandra Urbach
Heerlen
26:47
26:17
36
Irene Ermans
Susteren
26:53
26:26
37
Angelique Arets
Puth
26:53
26:37
38
Ina Korver
Brunssum
26:54
26:35
39
Marianne Killaars
Caesar
26:58
26:39
40
Ivana Wolters-Jacobs
Parellooprunners
26:58
26:40
41
Miriam Jeurissen
Parellooprunners
26:59
26:40
42
Sandra Gouw
Brunssum
26:59
26:42
43
Nellie Gooijen-Verdoes
Parellooprunners
27:09
26:47
44
Annemarie de Rouw
Dutch Runners Gold
27:11
26:48
45
Mandy Gabriel
AVON
27:19
26:51
46
Karin Hartman
Wijnandsrade
27:26
27:07
47
Natascha Zaad
Schinveld
27:33
27:30
48
Astrid Pleijers
Achilles-Top
27:35
27:05
49
Mirjam Jeurissen
Merkelbeek
27:40
27:16
50
Bianca Heuts-Stevelman
Parellooprunners
27:43
27:34
51
Yvonne Nelissen
Brunssum
27:46
27:37
52
Roelie Kortis
Landgraaf
27:50
27:20
53
Marij den Teuling
Parellooprunners
27:53
27:42
54
Nancy Nunumete
Landgraaf
27:56
27:42
55
Nellie Rademaekers
Weert
27:56
27:39
56
Marianne van Engelen
Parellooprunners
27:56
27:45
57
Vera Ummels
Parellooprunners
28:04
27:45
58
Bianca Sluis
Achilles-Top
28:13
27:43
59
Roxanne Outjers
Kerkrade
28:20
28:13
60
Diana Bukowski-Lucasse
Parellooprunners
28:21
28:12
61
Bianca van Hest
Brunssum
28:25
28:13
62
Chantal Verkoijen
Parellooprunners
28:26
28:07
63
Chantal Derks
Achilles-Top
28:26
28:16
64
Carola Baburek
Achilles-Top
28:30
28:00
65
Sylvia Vaessen-Peters
Heerlen
28:30
28:14
66
Willy Drummen
Geleen
28:43
28:27
67
Fia Tilmans
Caesar
28:46
28:27
68
Erna Ruiters
28:47
27:59
69
Anita Jongbloed
Heerlen
28:52
28:05
70
Karin van Bilsen
Unitas
28:54
28:15
71
Estha Slaats
Brunssum
28:54
28:06
72
Monique Nelissen
Kerkrade
29:01
28:20
73
Miranda Bemelmans
Brunssum
29:05
28:16
74
Ingrid Leenders
Opoeteren-Maaseik (B
29:07
28:14
75
Ilona Stevelmans
Parellooprunners
29:08
28:59
76
Franca Zanatta
Brunssum
29:09
28:37
77
Yvette Dubois
Brunssum
29:16
28:27
78
Monique Niessen
Parellooprunners
29:17
28:56
79
Jacqueline Bonnie
Kerkrade
29:20
28:40
80
Yolanda de Bie
Heerlen
29:25
28:58
81
Maud Palmen
Parellooprunners
29:29
29:07
82
Andrea Berks
Alsdorf (GER)
29:29
29:13
83
Astrid Kusters
Hoensbroek
29:30
28:40
84
Pauline de Looff
Geleen
29:31
28:40
85
Francien van Haaren
STB
29:34
29:28
86
Anja Vogels
Voerendaal
29:35
29:13
87
Karin Nauts
Brunssum
29:36
28:56
88
Kim Janssen
Brunssum
29:41
29:17
89
Ilonka Timmermans
Bingelrade
29:42
29:38
90
Lisette Nitsch
Nijmegen
29:43
28:53
91
Patrizia Ortu
Parellooprunners
29:44
28:58
92
Rita Verkennis
STAP
29:44
29:32
93
Swantje Thiele
Aachen (GER)
29:44
29:34
94
Marianne Dubois
Brunssum
29:45
29:09
95
Jeanny Jongen
Achilles-Top
29:45
29:35
96
Simone Beaujean
Brunssum
29:46
29:10
97
Rien Odenkerken
Landgraaf
29:46
29:09
98
Hetty Dassen
Dutch Runners Gold
29:47
29:22
99
Xandra Vaessen
Achilles-Top
29:53
29:22
100
Shirly Hesse
Parellooprunners
29:53
29:10
101
Nicole Stienen
Parellooprunners
29:54
29:26
102
Constance Debats
Heerlen
29:54
29:04
103
Annemie Peeters- van O
Parellooprunners
29:57
29:29
104
Anja Nijenhuis
Parellooprunners
29:58
29:30
105
Wilma Brounen
STAP
30:01
29:22
106
Gwen Dautzenberg
Brunssum
30:02
29:35
107
Petra Dijkstra
Oirsbeek
30:03
29:36
108
Karin de Bie
Heerlen
30:03
29:37
109
Anne Manders
Heerlen
30:03
29:37
110
Belinda Barendsen
Parellooprunners
30:06
29:13
111
Ingrid Schuivens
Brunssum
30:10
29:32
112
Joyce Bongers
Medtronic
30:23
29:42
113
José Hermens
Valkenburg Lb
30:30
29:57
114
Daniëlla Wouters-Warri
Landgraaf
30:30
30:03
115
Linda Daenen
Medtronic
30:36
29:55
116
Leks Bovie
Brunssum
30:38
30:22
117
Christa Hyndycz
AVON
30:38
30:00
118
Marijke Poublon
Amstenrade
30:39
30:23
119
Lida Donners
AVON
30:48
30:10
120
Ankie Vromen
Vianen Ut
30:55
30:09
121
Thea Vromen
Brunssum
30:56
30:10
122
Judith Nelissen
Hoensbroek
30:57
30:07
123
Patricia Schipper-Weer
Parellooprunners
31:03
30:24
124
Gabriele Hermans- ten
Parellooprunners
31:17
30:52
125
Bertie Jongbloed
Parellooprunners
31:18
30:31
126
Floor Franssen
Brunssum
31:21
30:48
127
Paula van der Goot-Bre
Brunssum
31:22
30:48
128
Joseppe Wishaupt
Sponsor Harry Driess
31:22
30:48
129
Carla Hoen
Brunssum
31:23
30:50
130
Ans Franssen
Brunssum
31:23
30:51
131
Hiwot Haylu
Parellooprunners
31:23
30:37
132
Trineke Hermans-Radema
Parellooprunners
31:25
31:04
133
Petra Novakova
Medtronic
31:28
30:59
134
Petra Dzurakova
Medtronic
31:28
30:59
135
Karin de Jonge
Brunssum
31:45
31:04
136
Bea Heuts
Brunssum
31:45
31:04
137
Monique Nelissen
Parellooprunners
31:45
31:25
138
Marieke van de Sande
Nijmegen
31:45
30:55
139
Mia Pals
STAP
31:48
31:08
140
Dini Korten
Parellooprunners
31:52
31:27
141
Ellen Hensen
Parellooprunners
31:54
31:18
142
Jeanine Ruijters
Heerlen
31:58
31:23
143
Edith Coonen
Parellooprunners
31:59
31:52
144
Wietske Postma
Parellooprunners
32:13
31:29
145
Anja Eijkenboom
Parellooprunners
32:15
31:30
146
Janou de Kleijn
Parellooprunners
32:19
31:59
147
Paulien Gouw
Brunssum
32:21
32:18
148
Marian Welzen
Brunssum
32:29
31:53
149
Carla Gulikers
Atletiek Maastricht
32:29
31:37
150
Corry Sinay
Media Groep Limburg
32:35
31:50
151
Marijke Friederichs
Einighausen
32:41
31:57
152
Sarah Archer
52538 Birgden Gangel
32:42
32:10
153
Cosima Godde
52538 Birgden-Gangel
32:43
32:10
154
Ella Lemmens
Parellooprunners
32:46
32:04
155
Annemiek Mooij
Geleen
32:51
32:06
156
Marion Drenth-Maas
Parellooprunners
32:56
32:10
157
Julai Sektman
Heerlen
32:59
32:23
158
Leontine Smeijsters
Parellooprunners
33:00
32:14
159
Bianca Mullejans
Bocholtz
33:04
32:46
160
Natasja Paffen
Brunssum
33:05
32:46
161
Kerstin Thiele
Herzogenrath (GER)
33:06
32:52
162
Erika Vallinga
Oirsbeek
33:11
32:34
163
Mariëtte Schobers
Parellooprunners
33:12
32:33
164
Leonie van den Elzen
Parellooprunners
33:14
32:49
165
Carina Lam
Landgraaf
33:15
32:41
166
Reny Mendelsohn
Heerlen
33:15
32:50
167
Jacqueline Bisschop
Parellooprunners
33:22
32:58
168
Marion Lizzi
Parellooprunners
33:45
33:25
169
Irene Meerveld
Parellooprunners
33:45
33:25
170
Tanja Leisten Lavicka
Parellooprunners
33:46
33:27
171
Conchita Izquierdo
Sittard
33:54
33:29
172
Maud Boorsma-Eshuis
Parellooprunners
33:59
33:33
173
Marjon Eikens
AVON
34:08
33:39
174
Carin Mevis
Parellooprunners
34:11
33:47
175
Mandy Wiermans
Parellooprunners
34:19
33:36
176
Cinja Gulikers
Bunde
34:52
33:59
177
Sylvia Garritsen-Vanho
Parellooprunners
34:55
34:16
178
Simone Zuketto
Brunssum
35:02
34:36
179
Dorethe Pisters-Heuts
Parellooprunners
35:10
34:28
180
Margot Joosten-Sterk
Parellooprunners
35:11
34:25
181
Agnieszka Ulbrych
Medtronic
35:24
34:42
182
Anneke Steinbrück
Parellooprunners
35:55
35:13
183
Renee Enning
Riemst (BEL)
36:09
35:39
184
Marije Dautzenberg
Parellooprunners
36:53
36:22
185
Miriam van Drunen
Kerkrade
37:20
36:26
186
Resi Consten
Parellooprunners
37:24
36:30
187
Gerda Schwanen-Remmerd
Parellooprunners
37:27
37:07
188
Isis Rompen
Heerlen
37:38
36:48
189
Bertie Goossen
Parellooprunners
38:13
37:30
190
Carmen Mevis
Parellooprunners
39:10
38:46
191
Lenny Adams
Parellooprunners
39:33
38:46
192
Kitty Mendel-Joosten
Parellooprunners
39:34
38:48
193
Wilma Brugmans-Maessen
Parellooprunners
40:32
40:10
194
Ola Rook
Parellooprunners
41:39
41:18
195
Wies Aelmans
Parellooprunners
41:39
41:17
196
Silke Souren
Brunssum
45:13
44:27
197
Jocye Hanssen
Brunssum
45:13
44:27
MBR5, BUSINESS 5 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Hub Kurvers
Runners World
16:21
16:20
2
Arno Hanssen
MeanderGroep Zuid-Li
17:30
17:28
3
Kamiel Jacobs
Runners World
18:05
17:55
4
Nico Beckers
Universiteit Maastri
18:07
18:07
5
Bart Candel
Universiteit Maastri
18:18
18:18
6
Fons de Bie
CBS
18:20
18:19
7
Marcel de Veen
Runners World
18:28
18:23
8
Boy Hayen
INNOVO
18:30
18:27
9
Harry Driessen
Runners World
18:32
18:30
10
Martin van Dijk
Universiteit Maastri
18:34
18:32
11
Frans Schoonbrood
Hogeschool Zuyd
18:44
18:42
12
Bart Hofmeijer
Weller
18:47
18:45
13
Pascal Bazuin
Media Groep Limburg
18:48
18:47
14
Marc vam Sintmaartensd
Adelmeijer Hoyng Adv
19:05
19:00
15
Richard van Sintmaarte
Adelmeijer Hoyng Adv
19:06
19:01
16
Maurice Knol
Media Groep Limburg
19:09
19:08
17
Roger Jung
Media Groep Limburg
19:13
19:12
18
Bas Rijken
MeanderGroep Zuid-Li
19:14
19:12
19
David Peskens
Arcus college 3
19:20
19:19
20
Ronald Smeets
Media Groep Limburg
19:22
19:21
21
Sean Bastian
Universiteit Maastri
19:26
19:25
22
Stefan van Schendel
Universiteit Maastri
19:28
19:27
23
Maurice Hendricks
Universiteit Maastri
19:34
19:33
24
Marcel van Herwijnen
Universiteit Maastri
19:44
19:34
25
Frank Gielen
BCT 2
19:50
19:45
26
Koos Arts
CBS
19:51
19:49
27
Ronald Deumens
Arcus college 1
19:57
19:55
28
Ronald Balter
Harmonie Caecilia 1
20:02
20:00
29
Lon Dortants
Reanimatie-est. v.Op
20:08
20:06
30
Melvin van Oppen
Reanimatie-est. v.Op
20:09
20:09
31
René Smits
MeanderGroep Zuid-Li
20:12
20:06
32
Pierre Albert
MeanderGroep Zuid-Li
20:13
20:10
33
Tom Reulings
Adelmeijer Hoyng Adv
20:17
20:12
34
Robert Smulders
Adelmeijer Hoyng Adv
20:18
20:13
35
Dennis Lymandt
INNOVO
20:21
20:18
36
Frank Gommans
Carbooncollege 1
20:41
20:35
37
Richard Maessen
ABN AMRO Bank
20:43
20:41
38
George Joosten
Arcus college 3
20:44
20:42
39
Robert Bopp
ORBIS Sport
20:46
20:44
40
Cor Timmermans
BCT 2
20:52
20:47
41
Cyriel Schuyren
Atrium MC
20:56
20:40
42
Toni Haberland
Jongen BV
20:56
20:50
43
Hans Schipper
Orbis Sport
21:10
20:57
44
Ronald Jansen
Gemeente Brunssum 1
21:11
21:04
45
Raf Meijers
Theater a/h Vrijthof
21:11
21:07
46
Chris Gerards
Reanimatie-est. v.Op
21:12
21:10
47
Wilco Tilburgs
Harmonie Caecilia 1
21:22
21:15
48
Willem Spelthan
Gemeente Brunssum 1
21:24
21:00
49
Niek Bremen
MeanderGroep Zuid-Li
21:27
21:23
50
Herm Hofmeijer
Weller
21:33
21:30
51
Jan Muijrers
Theater a/h Vrijthof
21:34
21:29
52
Tim Gielen
Harmonie Caecilia 2
21:38
21:32
53
Frank Gielkens
Reanimatie-est. v.Op
21:40
21:39
54
Lars Jacobs
Gemeente Brunssum 1
21:42
21:38
55
David Schreurs
ABN AMRO Bank
21:45
21:41
56
Roy Karstenberg
Media Groep Limburg
21:46
21:42
57
Bas Nicaise
Loyalis 1
21:48
21:25
58
Jos Wetzels
Boston Scientific
21:48
21:27
59
Leo Soffers
Van Riet Advocaten
21:53
21:52
60
Bram Defeche
Movare 2
21:55
21:39
61
Paul Dobbelaar
Orbis Sport
21:56
21:43
62
Kevin Hendrix
Harmonie Caecilia 1
21:57
21:51
63
Raymond Offermans
WML
21:58
21:53
64
Peter Lardenoye
WML
21:58
21:54
65
Frans Hayen
INNOVO
22:03
22:00
66
Pol Janssen
Boston Scientific
22:07
21:46
67
Rene Klinkers
Media Groep Limburg
22:08
22:05
68
Marcel Curfs
Loyalis 1
22:11
21:54
69
Pim Philippen
Gemeente Brunssum 1
22:15
21:49
70
Arno Helgers
Atrium MC
22:16
22:02
71
Rob Jacobs
Carbooncollege 1
22:17
22:05
72
Hub Donders
Rabobank
22:21
22:06
73
Han Gehlen
Rabobank
22:21
22:14
74
Andrew Simons
Movare 1
22:24
22:09
75
Jan Lassche
Orbis Sport
22:27
22:12
76
Michel Beckers
Hogeschool Zuyd
22:28
22:14
77
Johan van de Bult
Arcus college 2
22:31
22:10
78
Rene van Gurp
Daemen Advocaten 1
22:34
22:18
79
Jacques Martens
Rabobank
22:34
22:27
80
Bert Deguelle
BCT 2
22:36
22:26
81
Hans Vogels
Adelmeijer Hoyng Adv
22:38
22:34
82
Willem Voragen
Atrium MC
22:39
22:24
83
Andre Nijboer
BCT 1
22:40
22:33
84
Dominique Lardinois
Universiteit Maastri
22:40
22:38
85
Jeroen Bayens
GAMMA-KARWEI
22:43
22:29
86
Danny Ruijzendaal
BCT 2
22:46
22:40
87
Ten Gerard Dam
MeanderGroep Zuid-Li
22:50
22:42
88
Glenn Coert
Jongen BV
22:50
22:44
89
Bert Pelt
Carbooncollege 2
22:52
22:37
90
Peter Bolk
MeanderGroep Zuid-Li
22:52
22:42
91
Sjef Jacobs
Gemeente Brunssum 1
22:53
22:49
92
Hub Simons
Maastro-Clinic
23:05
22:45
93
Martin van Oppen
Media Groep Limburg
23:07
23:02
94
Patrick Bruininks
Movare 1
23:11
22:56
95
Robert Borkes
BCT 2
23:12
23:02
96
Theo Breukers
Licom Talent 1
23:14
23:05
97
Bert Joosten
Arcus college 3
23:14
23:12
98
Pierre Martens
Rabobank
23:15
23:08
99
Michel Soffers
Van Riet Advocaten
23:18
23:17
100
Hans Haemers
Licom Talent 1
23:18
23:11
101
Ralf Deckers
BCT 1
23:19
22:44
102
Hermans Brouwer
CBS
23:19
22:55
103
Hans van den Broeck
Weller
23:22
23:10
104
Leander Versleijen
Movare 1
23:24
23:05
105
Klaus Jurezek
Aurubis Stolberg Gmb
23:25
23:10
106
Patrick Deumens
Arcus college 1
23:25
23:22
107
Jos van Montfort
INNOVO
23:31
23:22
108
John Oostdijk
Licom Talent 1
23:32
23:23
109
Ed Rijvers
MeanderGroep Zuid-Li
23:34
23:29
110
Patrick Vandegard
Boston Scientific
23:38
23:16
111
Jos Burell
BCT 2
23:41
23:34
112
Boogie Lymandt
MeanderGroep Zuid-Li
23:45
23:42
113
Frank Ploemen
BCT 2
23:55
23:52
114
Eddy Oldenburger
Gemeente Brunssum 1
23:56
23:29
115
Peter Peels
Licom Talent 1
23:57
23:48
116
Frans Merkens
Rabobank
23:58
23:42
117
Wim Reumkens
Gemeente Brunssum 1
24:02
23:37
118
Frits Vromen
Maastro-Clinic
24:09
23:52
119
Mark Möllenbeck
Harmonie Caecilia 1
24:14
24:07
120
Niels Harteman
Universiteit Maastri
24:15
24:03
121
Roger Ruijters
MeanderGroep Zuid-Li
24:16
24:09
122
Amin El-Boubsi
Aurubis Stolberg Gmb
24:23
23:50
123
Lou Emonds
Licom Talent 2
24:34
24:25
124
Dominique Roomberg
Adelmeijer Hoyng Adv
24:34
24:29
125
Frans Verhoeve
Licom Talent 1
24:35
24:24
126
Harry Zuidervaart
Daemen Advocaten 2
24:37
24:18
127
Edwin Daamen
Weller
24:37
24:23
128
David Doek
Harmonie Caecilia 1
24:37
24:30
129
John Wevers
Movare 1
24:40
24:19
130
Luud Schoonen
MeanderGroep Zuid-Li
24:40
24:33
131
Benny Vaessen
Runners World
24:45
24:18
132
Robert Honings
MeanderGroep Zuid-Li
24:50
24:41
133
Hans van der Maas
Daemen Advocaten 1
24:50
24:32
134
Michaël Berkers
Loyalis 1
24:51
24:28
135
Bèr Elie
WML
24:51
24:22
136
Maurice Bastin
Theater a/h Vrijthof
24:53
24:49
137
Luud Frolijk
Aurubis Stolberg Gmb
24:54
24:22
138
Ger Fiegen
Movare 2
24:55
24:27
139
Jos Meerten
MeanderGroep Zuid-Li
25:00
24:52
140
Jan Meijers
Carbooncollege 2
25:03
24:49
141
Leon de la Bije
Daemen Advocaten 1
25:04
24:46
142
Robbert de Veen
Media Groep Limburg
25:04
24:48
143
Rinus Wanders
Maastro-Clinic
25:09
24:49
144
Gerald Bonnemayer
Atrium MC
25:09
24:54
145
Bert van Eck
Orbis Sport
25:13
24:58
146
Sander Bonne
Harmonie Caecilia 1
25:13
25:04
147
Dennis Möllenbeck
Harmonie Caecilia 1
25:14
25:04
148
Jos Mannens
Arcus college 2
25:16
24:56
149
Mayckel Bonn
Licom Talent 2
25:19
25:11
150
Ton Peeters
Licom Talent 1
25:22
25:11
151
Jos Devoi
Licom Talent 1
25:22
25:11
152
Rob Bemelmans
Daemen Advocaten 1
25:28
25:10
153
Jan Deumens
Arcus college 1
25:33
25:27
154
Victor Barisic
Aurubis Stolberg Gmb
25:36
25:04
155
Arthur Rameckers
BCT 2
25:37
25:27
156
Ruud Splint
Arcus college 3
25:39
25:19
157
Jan Nauts
INNOVO
25:50
25:40
158
Roger Brocken
Media Groep Limburg
25:51
25:47
159
Frank van Erve
Movare 2
25:53
25:26
160
Wiebe de Vries
Licom Talent 1
25:56
25:48
161
Ivo Keijdener
MeanderGroep Zuid-Li
25:57
25:50
162
A Dauwerse
Jongen BV
25:59
25:28
163
Gerard Worms
Mondriaan
26:02
25:43
164
Mustapha Ouarani
Adelmeijer Hoyng Adv
26:03
25:59
165
Paul Thissen
Hogeschool Zuyd
26:08
25:43
166
Roger Hoen
BCT 1
26:11
26:06
167
Pascal Belleflame
BCT 1
26:12
26:07
168
Marcel van Mulken
Weller
26:13
26:02
169
Stefan Lambertz
Aurubis Stolberg Gmb
26:15
25:42
170
Marco Winters
Movare 2
26:16
25:58
171
Pascal Dautzenberg
Runners World
26:22
25:54
172
Frank Joosten
Licom Talent 1
26:22
26:13
173
Jean-Paul Widdershoven
Weller
26:23
26:12
174
Roel Janse
Adelmeijer Hoyng Adv
26:34
26:27
175
Robert van Oppen
Media Groep Limburg
26:34
26:19
176
Henk Roberts
CBS
26:35
26:14
177
Karel Dewitte
Loyalis 1
26:35
26:11
178
Alexander Gelissen
Gemeente Brunssum 2
26:39
26:11
179
Marco Zanatta
Media Groep Limburg
26:40
26:26
180
Remy van der Wal
Carbooncollege 1
26:43
26:21
181
Erwin de Graaff
Loyalis 1
26:45
26:21
182
Nico Haster
Loyalis 1
26:45
26:21
183
John Wagelaar
Licom Talent 2
26:49
26:40
184
Hub Lipsch
CBS
26:51
26:28
185
Maurice Quaedackers
Jongen BV
26:52
26:22
186
Karel Laurs
Loyalis 1
26:58
26:33
187
Bram Bolk
Carbooncollege 1
27:02
26:48
188
Jack Berkers
Daemen Advocaten 2
27:04
26:44
189
Roel der Kinderen
BCT 2
27:04
26:56
190
Lei Raets
Gemeente Brunssum 2
27:08
26:45
191
Sjef Loock
Arcus college 1
27:10
26:44
192
Jo Vodeb
Licom Talent 2
27:11
26:58
193
Roel Schoenmaeckers
Theater a/h Vrijthof
27:14
27:02
194
R Smeets
Jongen BV
27:17
26:50
195
Louis Linssen
Hogeschool Zuyd
27:18
27:01
196
Toon Bolk
Carbooncollege 1
27:18
27:04
197
Freek Bolk
Carbooncollege 1
27:18
27:04
198
Antoine Terpstra
GAMMA-KARWEI
27:20
27:07
199
Rolf Kapma
Gemeente Brunssum 2
27:21
26:57
200
Rob van de Broek
Arcus college 2
27:24
26:59
201
Jos van Eck
Mondriaan
27:29
27:11
202
Dannie Emonds
Movare 1
27:30
27:03
203
Winand van der Kooy
Weller
27:32
27:30
204
Leon Dautzenberg
Rabobank
27:34
27:17
205
Herman Boerboom
Arcus college 1
27:35
27:09
206
Arnoud Voost
Van Riet Advocaten
27:38
27:03
207
Huub Peters
Primera
27:39
27:32
208
Jo Daemen
Daemen Advocaten 2
27:40
27:22
209
Steve Koot
CBS
27:47
27:25
210
Mohamed El-Boubsi
Aurubis Stolberg Gmb
27:50
27:08
211
Freddy Peschen
Mondriaan
28:03
27:43
212
Benny Paulssen
CBS
28:04
27:42
213
Louis van de Wouw
CBS
28:12
27:50
214
Timothée Bastin
BCT 1
28:13
28:05
215
Jan van der Rijt
Licom Talent 1
28:29
28:18
216
Dirk Schlinke
Aurubis Stolberg Gmb
28:35
26:56
217
Robert Spicker
Aurubis Stolberg Gmb
28:35
27:52
218
Theo Kleiweg
Harmonie Caecilia 2
28:35
28:28
219
Ferry Mertens
Jongen BV
28:46
28:16
220
Jos Jager
Maastro-Clinic
28:47
28:24
221
Frans Hanssen
Daemen Advocaten 2
28:50
28:31
222
Patrick Aalmans
Gemeente Brunssum 2
28:58
28:28
223
Frans Burggraaff
Jongen BV
29:01
28:30
224
Jos Krul
Daemen Advocaten 1
29:20
29:03
225
Louis Senden
Loyalis 1
29:37
29:12
226
Ger Janssen
Mondriaan
29:52
29:34
227
Jan Stokvis
Arcus college 2
29:57
29:55
228
Ger Drenth
Jongen BV
29:57
29:26
229
Paul Bours
GAMMA-KARWEI
30:05
29:52
230
Ton Embregts
Daemen Advocaten 1
30:05
29:49
231
Ataman Durahim
ABN AMRO Bank
30:07
30:04
232
Jürgen Winter
Jongen BV
30:12
29:42
233
Con Palada
Gemeente Brunssum 2
30:15
29:44
234
Ber Gootjens
Licom Talent 2
30:26
30:14
235
Milo Barisic
Aurubis Stolberg Gmb
30:39
30:06
236
Abderrahmane El-Boubsi
Aurubis Stolberg Gmb
30:39
30:07
237
René Wismans
BCT 1
30:43
30:10
238
Frits Scholten
Van Riet Advocaten
31:05
30:30
239
Ad Bon
CBS
31:12
30:48
240
Ron Hermans
Daemen Advocaten 2
31:37
31:17
241
Peter Heinen
Daemen Advocaten 2
31:40
31:21
242
John Nendels
Orbis Sport
32:20
31:54
243
Peter Verberk
Mondriaan
32:27
32:08
244
Jan van Riet
Van Riet Advocaten
32:31
31:55
245
Hub Lipperts
BCT 1
32:50
32:16
246
Daniel Franzen
Aurubis Stolberg Gmb
33:55
32:17
247
Karel Helgers
MeanderGroep Zuid-Li
34:11
34:02
248
Tadeusz Kriegel
Aurubis Stolberg Gmb
34:20
33:47
249
Dennis Dokter
Harmonie Caecilia 1
35:07
34:57
VBR5, BUSINESS 5 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Milou Beelen
Universiteit Maastri
20:21
20:19
2
Emilia Gvozdenovic
Universiteit Maastri
21:05
21:02
3
Esther Ruiters
Universiteit Maastri
21:27
21:23
4
Natasja Hendriks
Media Groep Limburg
22:15
22:10
5
Petra van Tongeren
Runners World
22:34
22:32
6
Els Roovers
Runners World
22:36
22:16
7
José Simons-Brandt
Movare 1
22:40
22:23
8
Monique Roberts
Carbooncollege
22:45
22:41
9
Lily-Anne Smeets
ORBIS Sport
22:53
22:48
10
Loes Geitz
Harmonie Caecilia 1
22:55
22:50
11
Romy van Oppen
Media Groep Limburg
23:07
23:02
12
Garcia Stegen
Universiteit Maastri
23:22
23:19
13
Augustine Boshouwers
MeanderGroep Zuid-Li
23:33
23:29
14
Josette Gijselaers
Runners World
24:11
24:03
15
Dionne van Oppen
Reanimatie-est. v.Op
24:25
24:24
16
Suzanne Kikken
INNOVO
24:28
24:18
17
Miranda Sterk
ABN AMRO Bank
24:46
24:43
18
Birgit van de Bult
Arcus college 2
24:49
24:29
19
Manon Niessen
WML
24:50
24:21
20
Anita Isenborghs
Daemen Advocaten 1
25:04
24:48
21
Iris Kanera
Orbis Sport
25:29
25:14
22
Vivian Wassenberg
Boston Scientific
25:49
25:28
23
Tessa Bemelmans
Daemen Advocaten 1
25:52
25:35
24
Sonja Bos
WML
25:54
25:26
25
Connie Tempelman
Maastro-Clinic
25:59
25:39
26
Marjolein Smit
BCT 1
26:24
26:16
27
Linda Heijnen
Arcus college 1
26:27
26:04
28
Ans Zee
Runners World
26:31
26:19
29
Henriette Munstermann
Media Groep Limburg
26:31
26:20
30
Inge Dovermann
Theater a/h Vrijthof
26:54
26:41
31
Petra Muijrers
Theater a/h Vrijthof
26:55
26:43
32
Sanne de Groen
Harmonie Caecilia 1
27:03
26:56
33
Mireille Wulf
ORBIS Sport
27:06
26:42
34
Suzanne van Bronswijk
Universiteit Maastri
27:07
26:43
35
Maart van Riet
Van Riet Advocaten
27:07
26:32
36
Hanneke Reul
Gemeente Brunssum 2
27:18
26:54
37
Penny Krawczyk
Arcus college 2
27:38
27:15
38
Sylvia Santing
Arcus college 1
27:41
27:20
39
Helmy Koolen
MeanderGroep Zuid-Li
27:59
27:55
40
Marina de Man
Movare 1
28:08
27:41
41
Kristi Hanssen
Movare 2
28:10
27:42
42
Lauwke Haakma
Media Groep Limburg
28:20
28:09
43
Judith Mingers
Media Groep Limburg
28:20
28:09
44
Yvonne van de Broek
Arcus college 2
28:24
27:58
45
Danielle Adams
Adelmeijer Hoyng Adv
28:30
28:24
46
Mariëlle Gommans
Carbooncollege 1
28:33
28:12
47
Josephine Hirsch-L'Ort
Arcus college 2
28:41
28:20
48
Sylvia Heijnen
GAMMA-KARWEI
28:54
28:36
49
Saskia Brugman
Loyalis 1
29:12
28:46
50
Diana Patelski
Media Groep Limburg
29:13
29:00
51
Karien Wolters
Weller
29:17
29:05
52
Wieke Kool
Boston Scientific
29:30
29:08
53
Roelie van Dijck
Weller
29:31
29:18
54
Sylvia Niessen
Aurubis Stolberg Gmb
29:32
28:39
55
Miriam Canisius
Daemen Advocaten 2
29:33
29:16
56
Shirley Zanatta
Media Groep Limburg
30:04
29:51
57
Lotte van Riet
Van Riet Advocaten
30:11
29:37
58
Dieny Winter
Jongen BV
30:12
29:41
59
Marijke van Geest
Daemen Advocaten 2
30:15
29:58
60
Ragna Sewalt
Arcus college 2
30:16
29:52
61
Zelie Embregts
Daemen Advocaten 1
30:25
30:08
62
Marion Vrusch
Daemen Advocaten 1
30:33
30:15
63
Nina Moust
Arcus college 1
30:38
30:15
64
Marijella Jung
Theater a/h Vrijthof
30:39
30:28
65
Brigitte Mildner
Boston Scientific
31:59
31:40
66
Miranda Spinder
Orbis Sport
32:05
31:39
67
Anneli Koort
Mondriaan
32:27
32:07
68
Anita Hueben
Mondriaan
32:27
32:07
69
Anny Derks
Mondriaan
32:29
32:09
70
Marijke van der Brugge
Boston Scientific
32:45
32:24
71
Caroline Radstake
MeanderGroep Zuid-Li
32:45
32:37
72
Ellie van Riet
Van Riet Advocaten
33:27
32:52
73
Pascalle Mevis
Loyalis 1
33:44
33:18
74
Els Schlooz
MeanderGroep Zuid-Li
33:46
33:40
75
Julian Perse
Aurubis Stolberg Gmb
33:54
32:16
76
Prissilla Rademakers
Daemen Advocaten 2
34:05
33:43
77
Maartje Daemen
Daemen Advocaten 2
34:07
33:45
78
Geraldine Jöris
Boston Scientific
34:40
34:17
79
Chantal Meijers-Lennae
Arcus college 2
34:53
34:30
80
Yasmine El-Boubsi
Aurubis Stolberg Gmb
35:19
34:47
81
Marijke Logister-Bertr
Loyalis 2
36:19
35:54
82
Patricia Nizet
GAMMA-KARWEI
36:21
36:03
83
Nicole Fischer
Aurubis Stolberg Gmb
36:23
34:44
84
Miriam Otzenberger
GAMMA-KARWEI
37:17
36:58
85
Desire Klijn
Brunssum
37:29
37:14
86
Sonja van Delden
Arcus college 1
37:52
37:29
87
Silke Birkenstock
Aurubis Stolberg Gmb
38:02
37:31
88
Esther Wismans
BCT 1
38:43
38:10
89
Nikki Kenny
GAMMA-KARWEI
39:12
38:53
M1215, 2.5 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Etienne Mees
Carbooncollege / St.
8:33
8:30
2
Ekongo Enock
CMC Brandenberg
8:41
8:39
3
Jeffrey Roelands
Heerlen
8:55
8:53
4
Wouter van Rooyen
Groenewald
8:59
8:56
5
Twan Schlechtriem
Groenewald
8:59
8:57
6
Mac Engbers
Carboon/St.Jan
9:02
8:59
7
Koen Harbers
Groenewald
9:09
9:05
8
Bas Delfsma
Munstergeleen
9:09
9:04
9
Daefvon Frenken
Groenewald
9:20
9:19
10
Kars Pastoor
Brunssum
9:31
9:30
11
Demen Roumen
Groenewald
9:32
9:29
12
mareK Philippen
tudderen (GER)
9:39
9:35
13
Aaron Wijns
Groenewald
9:39
9:33
14
Tim Berghs
Groenewald
9:44
9:40
15
Rens Verhaegh
Trevianum
9:45
9:40
16
Marko Bude
Carbooncollege / St.
9:51
9:47
17
Ritchie Zwart
CMC Brandenberg
9:53
9:42
18
Jordi Baur
CMC Brandenberg
9:55
9:52
19
Giel Piereij
Trevianum
9:55
9:47
20
Kevin Meller
Groenewald
10:02
9:58
21
Michael Maas
Carbooncollege / St.
10:05
10:00
22
Kenneth Visseren
Elsloo Lb
10:05
9:58
23
Ben Wauben
Groenewald
10:06
10:03
24
Noel Schoffeleers
Groenewald
10:08
10:03
25
Clint Douven
Carbooncollege / Rom
10:08
10:07
26
Kaj Verhaegh
Trevianum
10:08
10:00
27
leroy van hart
Geleen
10:11
10:06
28
Crifven Frenken
Groenewald
10:14
10:09
29
Timo Haberland
Groenewald
10:15
10:10
30
Remco Ponje
Groenewald
10:15
10:12
31
Henk Werink
CMC Brandenberg
10:16
10:12
32
Bram Janssens
CMC Brandenberg
10:18
10:16
33
Trym Lintzen
Groenewald
10:23
10:21
34
Bram Nauts
Carbooncollege / Rom
10:28
10:26
35
Ayman Bouazizi
Groenewald
10:33
10:28
36
Peter de Boer
Groenewald
10:35
10:28
37
Rik Larue
Carbooncollege / St.
10:38
10:35
38
Maarten Heuts
Trevianum
10:39
10:30
39
Jeroen de Boer
Groenewald
10:40
10:32
40
Laurens van Engelen
Brunssum
10:41
10:39
41
Remco Pijpers
Groenewald
10:48
10:44
42
Yhijs de Veen
Carbooncollege / Rom
10:48
10:47
43
Lars Peters
Groenewald
10:49
10:46
44
Guur Urlings
Groenewald
10:50
10:48
45
Jordi Clevers
Carbooncollege Rombo
10:55
10:50
46
Frank de Konink
Trevianum
10:56
10:45
47
Mika Lenssen
Groenewald
10:56
10:54
48
Luuk Jeurissen
Carbooncollege / St.
10:58
10:55
49
Matisse Voncken
Groenewald
10:59
10:55
50
Jorn Meijers
Schinveld
10:59
10:54
51
Brandon Wolters
Groenewald
11:00
10:53
52
Marciano Steevens
Groenewald
11:02
10:58
53
Jari van Nuil
Groenewald
11:02
10:55
54
Odin Douven
Carbooncollege / St.
11:04
10:58
55
Bouke Bosma
Carbooncollege / St.
11:07
11:01
56
Youri Mucher
Herlecollege
11:08
10:57
57
Tom Janssen
Trevianum
11:09
10:58
58
Branco Salden
Trevianum
11:12
11:03
59
Gino Oomen
Groenewald
11:14
11:11
60
Jordi Pierik
Carbooncollege / Emm
11:14
11:07
61
Jordy Koumans
Groenewald
11:18
11:14
62
Victor Ramaekers
Carbooncollege / St.
11:20
11:13
63
Bart van Es
Carbooncollege / St.
11:23
11:19
64
Ward Westerink
Carbooncollege / St.
11:23
11:18
65
Jesse Hanckmann
Trevianum
11:26
11:19
66
Rick Luijten
Carbooncollege / Rom
11:28
11:22
67
Sven Revenberg
Carbooncollege / St.
11:28
11:24
68
Calvin Schmitz
Carbooncollege / Emm
11:34
11:27
69
Bas Thijssen
Carbooncollege / Emm
11:35
11:28
70
Mark Schonewille
Trevianum
11:37
11:27
71
Lorenzo Schoutens
Herlecollege
11:46
11:34
72
Vincent Patelski
Trevianum
11:47
11:39
73
Dion Dörenberg
Brunssum
11:48
11:42
74
Thomas de Haas
Klimmen
11:50
11:39
75
Vincent Noordenbos
Herlecollege
11:52
11:40
76
Rowan Frins
Carbooncollege / St.
11:55
11:52
77
Tim Bongaards
Trevianum
11:55
11:47
78
Mark Janssen
Sittard
11:55
11:46
79
Donny Huijnen
Groenewald
12:06
12:00
80
Kay Willemsen
Carbooncollege / St.
12:10
12:03
81
Steven de Bruyne
Trevianum
12:14
12:03
82
Nick Werdekker
Groenewald
12:15
12:11
83
Wes Ploum
Herlecollege
12:18
12:06
84
Simen Vaessen
Trevianum
12:19
12:10
85
Chris Sermon
Groenewald
12:21
12:19
86
Tim Versteeg
Carbooncollege / St.
12:26
12:19
87
Mika van den Bergh
Carbooncollege / Rom
12:27
12:21
88
Ton Velraeds
Brunssum
12:36
12:33
89
Marco Schouteten
Carbooncollege / Rom
12:43
12:39
90
Ruben Engeln
Carbooncollege / Rom
12:51
12:49
91
Mike Kivits
Trevianum
12:52
12:45
92
Guido Rondas
Trevianum
13:05
12:56
93
Lori Salvino
Trevianum
13:07
12:57
94
Robin Albert
Carbooncollege / St.
13:12
13:10
95
Arno Smits
Trevianum
13:25
13:25
96
Remco Slangen
Carbooncollege / Emm
13:34
13:26
97
Remco Schijns
Carbooncollege / Emm
13:39
13:30
98
Mitch Somers
Carbooncollege / Emm
13:39
13:30
99
Casper Bonné
Carbooncollege / Emm
13:44
13:35
100
Wim van Maenen
Carbooncollege Rombo
13:48
13:42
101
Thomas Evers
Carbooncollege / St.
13:54
13:47
102
Ronee van de Bergh
Trevianum
13:55
13:47
103
Dennis Quaedvlieg
Schinveld
14:04
13:54
104
Bas Ahn
Trevianum
14:36
14:25
105
marcel bemelmans
klimmen
15:24
15:14
106
Jochem Welling
Herlecollege
15:44
15:32
107
Joaquim Boels
Trevianum
15:48
15:39
108
Mervyn Franssen
Nieuwstadt
15:49
15:38
109
Jan Willem de Lange
Trevianum
15:59
15:49
110
Jeroen Schmitz
Trevianum
16:08
15:58
111
Ron Ritzen
Carbooncollege / Emm
16:17
16:08
112
Gijs Hodenius
Trevianum
16:47
16:37
V1215, 2.5 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Kirsty Jacobi
Heerlen
9:39
9:35
2
Robbin Zijlstra
Carbooncollege / Rom
9:42
9:40
3
Nelleke Scheijen
Groenewald
10:19
10:15
4
Guusje Scheijen
Groenewald
10:19
10:15
5
Anne Martens
Groenewald
10:35
10:32
6
Linsey Schols
Trevianum
10:44
10:44
7
Jarra Langeslag
Trevianum
10:44
10:44
8
Linda Verkoeijen
Groenewald
10:50
10:47
9
Floor Schumacher
Groenewald
10:53
10:50
10
Sanne Grenda
Brunssum
11:20
11:13
11
Vivian Vromen
Carbooncollege / Rom
11:30
11:24
12
Kim Habets
Groenewald
11:30
11:27
13
Aniek Sluijsmans
Groenewald
11:37
11:33
14
Lotte Grenda
Carbooncollege / St.
11:41
11:34
15
Anne van de Bruggen
Trevianum
11:42
11:33
16
Axel Cornelissen
Carbooncollege / Rom
11:45
11:42
17
Anne Richter
Sittard
11:47
11:46
18
Celine Snippe
Trevianum
11:49
11:39
19
Naomi Moonen
Landgraaf
11:56
11:48
20
Myrthe Janssen
Groenewald
12:08
12:04
21
Kim Massen
Trevianum
12:09
11:58
22
Laudy Dikken
Carbooncollege / St.
12:11
12:05
23
Tess van de Worp
Trevianum
12:18
12:12
24
Meike Bude
Carbooncollege / St.
12:24
12:16
25
Anoek Driessen
Groenewald
12:33
12:30
26
Anke Janssen
Carbooncollege / Rom
12:34
12:28
27
Femke Castermans
Trevianum
12:35
12:25
28
Ginger Raaymakers
Carbooncollege / St.
12:41
12:36
29
Wievien Alberts
Herlecollege
12:42
12:30
30
Saskia Tolen
Groenewald
12:43
12:41
31
Nanja Adema
CMC Brandenberg
12:45
12:42
32
Sionlee Westenkamp
Carbooncollege / Rom
12:45
12:43
33
Wynona Wilms
Trevianum
12:49
12:42
34
Myrthe Crombaghs
Heerlen
12:50
12:46
35
Tamara Palm
Groenewald
13:15
13:13
36
Femke de Vries
Groenewald
13:15
13:13
37
Stella Starink
Carbooncollege / St.
13:19
13:14
38
Anne-Fleur van Dam
Carbooncollege / St.
13:20
13:14
39
Nikki Chiaradia
Herlecollege
13:21
13:10
40
Fabienne Erdas
Carbooncollege / Emm
13:27
13:26
41
Janneke Daamen
Trevianum
13:28
13:20
42
Janine Grollemans
Carbooncollege / St.
13:38
13:30
43
Manouk van Kerkhof
Trevianum
13:40
13:31
44
Dewi Costa
Carbooncollege / Rom
13:50
13:48
45
Rianne Vos
Carbooncollege / Rom
13:51
13:46
46
Anouk Slangen
Carbooncollege / St.
14:05
13:57
47
Lisanne Simons
Landgraaf
14:05
13:57
48
Naomi Frings
Carbooncollege / St.
14:14
14:08
49
Mathilde Maassen
Carbooncollege / St.
14:15
14:10
50
Maura Guner
Trevianum
14:15
14:05
51
Samuel Spiekers
Carbooncollege / Rom
14:21
14:18
52
Daphne Ulaga
Brunssum
14:24
14:19
53
Milou Dreessen
Trevianum
14:28
14:19
54
Irene Ruyters
Trevianum
14:46
14:36
55
Yvette Dullens
Trevianum
14:54
14:47
56
Romy Roomans
Trevianum
14:55
14:55
57
Manon Philippens
Groenewald
15:07
15:03
58
Mitte Heuts
Trevianum
15:33
15:24
59
Kyra Dörenberg
Brunssum
15:35
15:28
60
Melissa Magermans
CMC Brandenberg
15:37
15:33
61
Janneke Kempen
Trevianum
15:43
15:33
62
Chnatal Ehlert
Herlecollege
15:48
15:37
63
Charlotte van Heteren
Trevianum
16:01
15:51
64
Christine Hoofs
Geleen
16:07
15:57
65
Julia Wijnands
Sittard
16:08
15:58
66
Suzanne van der Veer
Limbricht
16:08
15:58
67
Shanna Vialle
Carbooncollege / Emm
17:20
17:18
68
Imke Nouwen
Trevianum
17:32
17:22
69
Sindy Geerings
Herlecollege
17:42
17:31
70
Michelle Janssen
Herlecollege
17:49
17:38
71
Aylin Celik
Trevianum
18:59
18:48
M1619, 2.5 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Roel Wijmenga
Groenewald
8:01
8:00
2
Bas Janssen
CMC Brandenburg
8:31
8:30
3
Tom Janssen
CMC Brandenburg
8:33
8:32
4
Tim Gijbels
Groenewald
9:12
9:11
5
Luc Janssen
Groenewald
9:29
9:25
6
Lars Meijers
Schinveld
9:38
9:33
7
Koen van Deursen
Trevianum
9:46
9:41
8
Rik Kroese
Carbooncollege / St.
9:57
9:52
9
Max Monse
Brunssum
10:00
9:55
10
Joost Heynen
Carbooncollege / St.
10:08
10:04
11
Boyan Bos
Groenewald
10:20
10:17
12
Lennart Jongen
Groenewald
10:27
10:26
13
Brain Arts
Groenewald
10:34
10:33
14
Roy Driessen
Groenewald
10:36
10:33
15
Edward Hyde
Carbooncollege / Rom
11:02
10:58
16
Rik Gardeniers
Carbooncollege / St.
11:11
11:08
17
Leo de Groot
Carbooncollege / Rom
11:40
11:34
18
Joep de Wit
Carbooncollege / St.
14:56
14:49
V1619, 2.5 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Leonie Balter
AVON
9:03
8:58
2
Willeke a Campo
Carbooncollege / St.
9:35
9:31
3
Renee Vrancken
Groenewald
10:05
10:03
4
Robin Knoben
Groenewald
10:35
10:30
5
Iris Haine
Groenewald
10:37
10:32
6
Leidy Kupers
Groenewald
11:03
11:01
7
Emma Palmen
Carbooncollege / Rom
11:30
11:24
8
Vera Bachaus
Carbooncollege / St.
12:47
12:41
9
Michelle Vis
Carbooncollege / St.
12:52
12:46
10
Caroline Hakke
Groenewald
13:36
13:34
11
Danielle Grolleman
Brunssum
13:51
13:44
12
Dorien de Veen
Carbooncollege / Rom
14:22
14:20
13
Laura Bachaus
Carbooncollege / St.
14:56
14:50
J1113, 1K RUNAWAY
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Martin Flipsen
Weert
3:01
3:01
2
Rick Nuy
St Franciscus
3:24
3:23
3
Stijn Martens
Elckerlyc
3:25
3:25
4
Remco Voncken
Beek Lb
3:27
3:27
5
Jasper Irik
Landgraaf
3:43
3:43
6
Ron Hochstenbach
Tarcisiusschool
3:44
3:43
7
Errol Brugman
Oirsbeek
3:46
3:45
8
Luc Tissingh
Tarcisiusschool
3:50
3:49
9
Bjorn Jonkers
3:51
3:50
10
Joep Paas
Tarcisiusschool
3:51
3:50
11
Rob Timmermans
Brunssum
3:53
3:52
12
Joep van den Eijnden
Windekind
3:54
3:51
13
Ginn Naebers
Heerlen
3:54
3:52
14
Jelle Nauts
De Trampoline
3:55
3:53
15
Saf Alberts
De Carrousel
3:56
3:54
16
Calvin van Affelen van
De Trampoline
3:56
3:55
17
Conner Verboeket
Langeberg
3:57
3:57
18
Roel van Dijk
Tarcisiusschool
4:00
3:59
19
Eric van den Elzen
Brunssum
4:00
3:58
20
Timo Dirkx
Meander
4:01
3:58
21
Jesse Crombaghs
De Ganzerik
4:02
4:02
22
David Boumans
De Trampoline
4:02
4:01
23
Korak Herpers
Sittard
4:03
4:01
24
Jannick Smeets
Fatima
4:05
4:03
25
Ruben van Herk
Bingelrade
4:07
4:06
26
Tom Reep
Tarcisiusschool
4:07
4:06
27
Keano van den Boogaart
De Trampoline
4:10
4:09
28
Mikey Tempelman
Fatima
4:10
4:08
29
Xante Naebers
Windekind
4:10
4:08
30
Bjorn Wintraecken
Meander
4:11
4:08
31
Stefan Lemmens
Landgraaf
4:12
4:12
32
Floris Evers
De Trampoline
4:18
4:15
33
Levi Daamen
De Trampoline
4:22
4:20
34
Rens Gaastra
De Schakel
4:26
4:25
35
Rowan Vromen
Brunssum
4:28
4:26
36
Thijmen Bruist
De opstap
4:28
4:28
37
Stijn Mevis
Tarcisiusschool
4:31
4:30
38
Kyrano Vrancken
Langeberg
4:33
4:31
39
Milan Mevis
De Trampoline
4:33
4:32
40
Jasper Jansen
OBS Treebeek
4:35
4:33
41
Jason Head
Brunssum
4:37
4:35
42
Noud Creugers
De Tovercirkel
4:45
4:44
43
Jesse van Straten
Voerendaal
4:47
4:44
44
Felix Ant
Bleijerheide
4:56
4:53
45
Bart Rogge
OBS Treebeek
5:03
5:01
46
Abdoul Jabbari Hakizim
Titus Brandsma
5:06
5:05
47
Mika Berends
Brunssum
5:16
5:14
48
Kevin Richter
De Vlieger
5:19
5:16
49
Julian van Wissen
De Schakel
5:23
5:21
50
Lars van der Heijden
Frans Postma
5:30
5:29
51
Damian Smeets
SBO de Boemerang
5:33
5:32
52
Sven Berends
Brunssum
5:50
5:47
M1113, 1K RUNAWAY
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Kelly Roelands
De piramide Freinet
3:17
3:17
2
Helen Coenen
Frans Postma
3:25
3:25
3
Lotte Crombaghs
De Ganzerik
3:36
3:35
4
Livia Peltrera
Hulsberg
3:46
3:45
5
Lara Bisschops
t Valder
3:48
3:47
6
Britt Jacobi
Tarcisiusschool
3:54
3:54
7
Isabelle Koot
Heerlen
3:56
3:56
8
Karin Flipsen
Weert
3:58
3:57
9
Sophie Laven
D'r Durpel
4:00
4:00
10
Esmee Lodewijks
Windekind
4:01
4:01
11
lynn vogelij
Heerlen
4:02
4:00
12
Lisa Oldenburger
Titus Brandsma
4:05
4:04
13
Sanne Verwasch
Tarcisiusschool
4:09
4:09
14
isa philips
Brunssum
4:10
4:08
15
Sanne van Rijmenam
De opstap
4:12
4:10
16
Mirte Verwasch
Tarcisiusschool
4:19
4:18
17
Simone Kessen
St Franciscus
4:19
4:18
18
Yanouk Vievermanns
Langeberg
4:20
4:18
19
Yoell Schuivens
Dr. Albert Schweitze
4:22
4:22
20
Laura Prins
Fatima
4:23
4:22
21
Elise Somba
De Doorkijk
4:25
4:23
22
Lynn Busser
Windekind
4:26
4:25
23
Bo Stavasius
Fatima
4:28
4:27
24
Caro Huben
Fatima
4:30
4:28
25
Lieke Lipsch
De piramide locatie
4:31
4:28
26
Daniëlle Koch
t Kakertshofke
4:33
4:33
27
Lisa van Duuren
Langeberg
4:35
4:33
28
Ellen Pijls
Aan de Belboom
4:35
4:34
29
Caro Voragen
Titus Brandsma
4:37
4:36
30
Miloe Nijenhuis
Fatima
4:37
4:36
31
Lea Leentjes
De Trampoline
4:43
4:42
32
Rebecca Abrahams
Windekind
4:45
4:44
33
Bo Garritsen
St Franciscus
4:46
4:44
34
Kinga Corvers
Meander
4:48
4:47
35
FAYE HUNTJENS
Heerlen
4:48
4:47
36
daphne cranen
Heythuysen
4:48
4:46
37
Patricia Orbons
De opstap
4:49
4:47
38
Kim Krijnen
Frans Postma
4:50
4:47
39
Elian Didderen
De Trampoline
4:50
4:49
40
Mar van der Kooij-Mart
St Franciscus
4:54
4:54
41
Manon Peeters
Fatima
5:00
4:58
42
Sacha Hallingse
De Trampoline
5:02
5:01
43
Dewi Körver
Langeberg
5:06
5:05
44
Ryanne Smeets
St. Jozef
5:18
5:16
45
Robin Lüth
De Wegwijzer
5:38
5:36
46
Kim Vogelzang
Langeberg
5:41
5:39
47
Grace Kuru
HERZOGENRATH
5:42
5:40
48
Andrea Kamsma
Langeberg
5:54
5:52
49
Lisa Bogman
Meander
6:00
6:00
50
Esther Irik
Landgraaf
6:27
6:26
J910, 1K RUNAWAY
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Brian Versluis
Lopik
3:22
3:22
2
Jurriaan de Rijk
's-Gravenhage
3:22
3:22
3
Stan Loog
Aan de Belboom
3:31
3:31
4
Youp Ramaekers
Titus Brandsma
3:36
3:35
5
Youri Vraets
Langeberg
3:45
3:44
6
Juras Huijben
Nieuwegein
3:45
3:45
7
Daan Lutgens
Frans Postma
3:48
3:47
8
Jessey Schins
Fatima
3:50
3:49
9
Kaj Stevelmans
Gravenrode
3:52
3:51
10
Camiel Lodewijks
Tarcisiusschool
3:58
3:56
11
Luka Quaedvlieg
Heerlen
3:58
3:56
12
Roemer Tissingh
Tarcisiusschool
4:02
3:59
13
Ischa Lipsch
Schin op Geul
4:02
4:00
14
Joost Peters
Tarcisiusschool
4:03
4:01
15
Koen Frenken
Landgraaf
4:04
4:02
16
Niels Donners
Koningin Beatrix
4:04
4:02
17
Ross Busser
Windekind
4:04
4:04
18
Daniel te Giffel
De Trampoline
4:05
4:04
19
Dennis Odekerken
Fatima
4:06
4:06
20
Pieter Max Kam
De Vlieger
4:07
4:05
21
Scott Geelen
Harlekijn
4:07
4:03
22
Ruben Meurs
De Trampoline
4:07
4:06
23
Jarno van Wely
Windekind
4:11
4:10
24
Quinn Claessen
Titus Brandsma schoo
4:11
4:07
25
Pim Iding
De Diabolo
4:14
4:09
26
Colin Raeven
Fatima
4:14
4:13
27
Glenn Palmen
Langeberg
4:15
4:11
28
Olivier Hardin
Windekind
4:16
4:15
29
Serge Pluijmen
Windekind
4:17
4:14
30
Stan Janssen
Aan de Belboom
4:17
4:16
31
robin michelle leuer
geilenkirchen (GER)
4:17
4:14
32
Sander Odekerken
Fatima
4:18
4:16
33
Damey van Schoonhoven
Fatima
4:18
4:15
34
Kenneth Hoven
D'r Durpel
4:19
4:15
35
Torben Mulitze
SBO de Wissel
4:19
4:14
36
Kean van Sloun
OBS Treebeek
4:19
4:17
37
Jari Meeuwissen
Fatima
4:20
4:19
38
Kathees Sivasubramania
St Franciscus
4:20
4:18
39
Nick Mighielsen
St Franciscus
4:20
4:17
40
Niels Spoel
Frans Postma
4:22
4:19
41
Max Koot
Heerlen
4:22
4:20
42
Jan Spicker
GEILENKIRCHEN (GER)
4:23
4:20
43
Bryan Marchal
St. Jozef
4:23
4:20
44
Bart Hendirkx
Fatima
4:24
4:21
45
Ian Wolters
Langeberg
4:24
4:22
46
Davey Marchal
St. Jozef
4:25
4:22
47
Jasper Wijnen
Fatima
4:26
4:25
48
Max Hoenen
Aan de Belboom
4:26
4:25
49
Jake Rap
Fatima
4:27
4:26
50
Achraf Abdaoui
Titus Brandsma
4:28
4:25
51
Ryan Bachaus
De opstap
4:28
4:27
52
Pim Kroes
Fatima
4:29
4:27
53
CEDRIC GERHARDT
STOLBERG (GER)
4:29
4:25
54
Alexander Vermeij
Schinveld
4:29
4:25
55
Stijn Herregodts
Tarcisiusschool
4:29
4:26
56
Tycho Vromen
Hoensbroek
4:30
4:30
57
Joey Tempelman
Fatima
4:31
4:29
58
Paul Schonewille
De Ganzerik
4:31
4:28
59
Jean-luc van der Schaf
Koningin Beatrix
4:31
4:29
60
Rik Hochstenbach
Tarcisiusschool
4:32
4:29
61
Tijn Erens
De Wegwijzer
4:32
4:29
62
Bram Verhooren
Fatima
4:32
4:31
63
Paul Orbons
De opstap
4:35
4:35
64
Denis Peters
Fatima
4:35
4:32
65
Stijn Baart
Bergen Nh
4:36
4:32
66
Kasper Tijdeman
Tarcisiusschool
4:37
4:32
67
TOM KELTJENS
BOCHOLT (BEL)
4:37
4:33
68
Lars Hanssen
An d'r Put
4:37
4:34
69
Tim Spicker
Geilenkirchen (GER)
4:38
4:34
70
Salim el Haddadi
Koningin Beatrix
4:38
4:37
71
Remco Fioravanti
Brunssum
4:39
4:34
72
Ruben Willems
De Schatkist
4:40
4:36
73
Dwayne Kemper
De opstap
4:41
4:36
74
Aron Fredrix
D'r Durpel
4:41
4:41
75
Luc van Deenen
Koningin Beatrix
4:42
4:38
76
Niels Hitters
Fatima
4:42
4:39
77
Stan Kuipers
D'r Durpel
4:43
4:40
78
Wessel Maassen
Limbricht
4:44
4:42
79
tim jaups
geilenkrichen (GER)
4:45
4:42
80
Tymo van den Heuvel
Fatima
4:47
4:43
81
Amir Quaedvlieg
Windekind
4:50
4:47
82
Mick Rijken
Windekind
4:51
4:49
83
Thimo Gubbels
St Franciscus
4:53
4:50
84
Nicki Nuij
Langeberg
4:54
4:49
85
Kjell Bakker
Hoensbroek
4:55
4:54
86
Max Vissers
Fatima
5:00
4:56
87
Melvin Bierstekers
St. Jozef
5:02
4:59
88
Falk Pinkaers
St. Jozef
5:03
4:59
89
Erik Dohmen
Hoensbroek
5:06
5:02
90
Martijn Weckseler
OBS Treebeek
5:06
5:04
91
Wesley den Dekker
Fatima
5:06
5:03
92
Ruben van der Velden
St. Jozef
5:07
5:05
93
Jaydon Vroomen
Titus Brandsma
5:12
5:09
94
Ousmane Bangura
Bleijerheide
5:23
5:22
95
Steven Goosens
Windekind
5:26
5:22
96
Daan Eggen
Windekind
5:26
5:24
97
Stan Rademakers
Frans Postma
5:27
5:24
98
William Spinks
Munstergeleen
5:28
5:27
99
Kevin Deckers
St Franciscus
5:29
5:26
100
Robin Abdulrahman
De Trampoline
5:31
5:28
101
Tom Rogge
OBS Treebeek
5:35
5:31
102
Geray Rossen
St. Jozef
5:44
5:41
103
Aron Heidstra
Langeberg
5:46
5:41
104
Bjorn van der Heijden
Frans Postma
5:50
5:48
105
Quentin Wanders
Koningin Beatrix
6:04
6:01
106
Tom Barrels
Langeberg
6:08
6:04
107
Rik de Vreeze
Frans Postma
6:10
6:07
108
Julian van Wolde
OBS Treebeek
6:13
6:11
109
Dario Jaeger
De Blokkenberg
6:17
6:12
M910, 1K RUNAWAY
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Nida Huijben
Nieuwegein
3:43
3:43
2
Suzan Werps
Weert
3:47
3:46
3
Manyima Stevelmans
De opstap
3:54
3:54
4
Pam Dohmen
Tarcisiusschool
3:57
3:55
5
Mara de Wolff
Titus Brandsma
3:57
3:56
6
maren lutgens
Brunssum
4:02
3:59
7
Binta Diallo
Heerlen
4:02
4:02
8
Carmen Reep
Tarcisiusschool
4:04
4:03
9
Hannah Cranen
Heythuysen
4:04
4:03
10
Cathelijne Kam
De Vlieger
4:06
4:06
11
Danique van de Veerdon
t Valder
4:06
4:05
12
Anique Dahmen
Landgraaf
4:10
4:08
13
Hannah de Kraker
Tarcisiusschool
4:12
4:10
14
Kayli De roy van Zuyde
Tarcisiusschool
4:12
4:10
15
Lorraine Tuncbilek
Langeberg
4:13
4:11
16
Maud Schuivens
St Franciscus
4:14
4:13
17
Britt Gouw
Titus Brandsma
4:16
4:14
18
Anne van Straten
Voerendaal
4:17
4:15
19
Floor Temme
Tarcisiusschool
4:19
4:17
20
Kyona Jansonius
Tarcisiusschool
4:19
4:17
21
Malou Putzeist
Windekind
4:21
4:17
22
Lynn Cox
St. Jozef
4:23
4:19
23
Luana Peltrera
Hulsberg
4:24
4:24
24
Sanne Kusters
St Franciscus
4:24
4:22
25
Noë van Sloun
Langeberg
4:25
4:24
26
Danique Lemans
Aan de Belboom
4:26
4:24
27
Fay Weibel
Titus Brandsma
4:27
4:25
28
Britt Bazuin
De Ganzerik
4:27
4:24
29
Fleur Baart
Bergen Nh
4:28
4:27
30
Romy Marchal
St. Jozef
4:28
4:26
31
Fenna van Dijk
Langeberg
4:28
4:25
32
Britney Roelands
De piramide Freinet
4:28
4:26
33
Britt Boumans
St. Jozef
4:28
4:25
34
Tess Cox
St. Jozef
4:30
4:28
35
Maud Hanssen
An d'r Put
4:31
4:28
36
Lynn Moureau
De Ganzerik
4:33
4:29
37
ivy korkelkorn
Kerkrade
4:34
4:33
38
Lindy Crijns
t Valder
4:34
4:33
39
Mirza Mevis
De Trampoline
4:35
4:33
40
Wafa el Hafi
Aan de Belboom
4:35
4:34
41
Sophie Haas
t Valder
4:36
4:33
42
Rona Klinkers
Fatima
4:36
4:33
43
Alysia Breemer
Tarcisiusschool
4:38
4:36
44
Maura-marie Mevis
Oirsbeek
4:39
4:35
45
Cheyenne Donselar
De Schatkist
4:39
4:38
46
Valesca Lipsch
Schin op Geul
4:39
4:38
47
Sophie Zambon
Windekind
4:39
4:35
48
Melissa Corvers
Meander
4:41
4:39
49
Wiza Antonia Peters
OBS Treebeek
4:43
4:39
50
Kim Raats
De Trampoline
4:44
4:44
51
Esther Voncken
Beek Lb
4:45
4:44
52
Tiffany Zijlstra
Langeberg
4:46
4:43
53
Emilie van der Werf
St Franciscus
4:46
4:44
54
Sterre Zambon
Windekind
4:47
4:42
55
Fabienne van Kleef
t Valder
4:48
4:47
56
Hanna van Goethem
De Trampoline
4:48
4:46
57
Denise Nijkamp
Langeberg
4:49
4:44
58
Sanne Peerlings
Hulsberg
4:49
4:48
59
Ivana Heijmans
St. Jozef
4:49
4:46
60
Myrthe Alofs
Titus Brandsma
4:50
4:46
61
Yanaika Poulino
SBO de Boemerang
4:50
4:46
62
Esmeralda Piras
SBO de Boemerang
4:51
4:51
63
Lisette Tofohr
Windekind
4:51
4:48
64
Aukje Mulder
Langeberg
4:52
4:48
65
Isabel Roncken
t Valder
4:54
4:51
66
Carlijn Claessens
Fatima
4:54
4:50
67
Anouk Groenheide
Meander
4:55
4:54
68
Elaine Martha
SBO de Boemerang
4:55
4:50
69
Amber Klijn
Meander
4:56
4:51
70
Lisa Rijnders
Titus Brandsma
4:56
4:55
71
Quincy Borger
Fatima
4:56
4:53
72
Joelle Peeters
Fatima
4:59
4:57
73
Kirsty Arents
Langeberg
5:01
4:57
74
Tessa Brouwers
Langeberg
5:01
5:01
75
ijf kwerreveld
Brunssum
5:03
5:00
76
Destiny Weinreich
St Franciscus
5:07
5:05
77
Stephanie Coenders
Titus Brandsma
5:10
5:10
78
Evy Wulms
Titus Brandsma
5:11
5:06
79
Imke Pastoor
Langeberg
5:12
5:07
80
Joanna Wiesenthal
Tarcisiusschool
5:13
5:10
81
Megan van den Brink
Brunssum
5:14
5:09
82
Romy Slob
Langeberg
5:14
5:12
83
Anne Cobben
Titus Brandsma
5:15
5:15
84
Kylie Wintraecken
Meander
5:15
5:13
85
Maud Luckers
Langeberg
5:18
5:15
86
Kyra de Jonge
De Wegwijzer
5:18
5:15
87
Lynn Verkoyen
Fatima
5:18
5:15
88
Rachelle Heugen
Brunssum
5:20
5:19
89
Femke Heinz
De Carrousel
5:20
5:18
90
Kelly Hellenbrand
SBO de Boemerang
5:21
5:17
91
Lieke Versteeg
OBS Treebeek
5:21
5:20
92
Fleur Schoenmakers
St. Jozef
5:21
5:19
93
Robin Raes
Fatima
5:23
5:21
94
Mellanie Offermans
Langeberg
5:24
5:20
95
Ilse Hamers
Hulsberg
5:27
5:24
96
Iris de Vreeze
Frans Postma
5:30
5:26
97
Julia van Putten
Titus Brandsma
5:30
5:30
98
Nadine Sporl
Heythuysen
5:31
5:30
99
Salih Bouhamdi
St. Jozef
5:34
5:31
100
Warda Janssen
OBS Treebeek
5:35
5:30
101
Fabienne Paquay
Titus Brandsma
5:35
5:35
102
Manon Wolff
SBO de Boemerang
5:38
5:34
103
Alicia Lopez Igualada
Fatima
5:41
5:37
104
Fabienne Wouters
Fatima
5:41
5:37
105
Linsey Vrolings
De Schakel
5:42
5:39
106
Jela Peschen
Fatima
5:42
5:38
107
Nerea de Jong
Willemstad (AHO)
5:44
5:43
108
Bethany Spinks
Munstergeleen
5:45
5:44
109
Isa Lasoe
St. Jozef
5:52
5:52
110
Ryanne Smeets
St. Jozef
5:54
5:51
111
Fleur de Vreeze
Frans Postma
5:54
5:50
112
Laura Bierman
Hulsberg
5:55
5:53
113
Demi Lemans
St. Jozef
5:56
5:56
114
Aicha van Oosten
Titus Brandsma
6:06
6:01
J8, 1K RUNAWAY
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Adil Assri
De opstap
4:03
4:01
2
Camiel Weijers
Tarcisiusschool
4:07
4:06
3
Tom van Mulken
De Trampoline
4:08
4:08
4
Luuk Bouwmeester
De Trampoline
4:12
4:11
5
Kylian Huijnen
t Valder
4:13
4:12
6
Stijn Peerlings
Hulsberg
4:14
4:12
7
Iwan Hobus
Heythuysen
4:20
4:19
8
Joris Groenheide
Meander
4:23
4:22
9
Merlyn Hermans
De Wegwijzer
4:24
4:22
10
Dylan Strik
Tarcisiusschool
4:25
4:23
11
Sjoerd Thissingh
De Tweesprong
4:26
4:25
12
naufal Pijjou
Brunssum
4:27
4:25
13
Silvano Renneberg
De Tweesprong
4:27
4:26
14
Nassin Douch
De Robbedoes
4:28
4:26
15
Thom Görtzen
Windekind
4:29
4:26
16
Yezmend van Straaten
Tarcisiusschool
4:31
4:29
17
Yuri Piosik
Tarcisiusschool
4:31
4:30
18
Mark Spelthan
Fatima
4:32
4:29
19
Timo Quaedackers
St. Jozef
4:34
4:30
20
Edward De roy van Zuyd
Tarcisiusschool
4:34
4:32
21
Max Schonewille
De Ganzerik
4:35
4:32
22
Rens Boumans
St. Jozef
4:36
4:34
23
Liam Houkes
Langeberg
4:39
4:36
24
Jesse Kosmann
Tarcisiusschool
4:39
4:39
25
Sem Heesakkers
Tarcisiusschool
4:40
4:39
26
Jelle Kosmann
Tarcisiusschool
4:42
4:40
27
sam kwerreveld
Brunssum
4:42
4:42
28
Yaniz Baumgarten
Kreuzau (GER)
4:42
4:40
29
Niels Camps
Windekind
4:44
4:42
30
Bas Peters
De Carrousel
4:46
4:43
31
Rick van Dosselaar
Meander
4:46
4:44
32
Koen Mevis
Tarcisiusschool
4:47
4:46
33
Mathijn Goossens
De Tovercirkel
4:48
4:45
34
Cas Janssen
Tarcisiusschool
4:48
4:46
35
thijs vogelij
Heerlen
4:48
4:46
36
Jelle de Jong
OBS Treebeek
4:49
4:47
37
Timo Goossens
Fatima
4:51
4:48
38
Quinten Reuling
Brunssum
4:51
4:51
39
Oscar Schoffelen
St. Jozef
4:52
4:50
40
Dean Hermans
Prins Willem Alexand
4:56
4:54
41
Alexander Peters
OBS Treebeek
4:58
4:58
42
Timo Gerards
De Trampoline
4:58
4:57
43
Fabian van Herk
Bingelrade
5:02
5:00
44
Ruben Bronneberg
Langeberg
5:07
5:04
45
Justin Moonen
Koningin Beatrix
5:07
5:06
46
Lorenzo van de Lei
Titus Brandsma
5:09
5:07
47
Royce Esser
De Trampoline
5:11
5:10
48
Milan Hoekstra
Fatima
5:12
5:11
49
Shane Erkens
Windekind
5:14
5:12
50
Wouter Lipsch
De piramide locatie
5:15
5:13
51
Mart Classens
De Trampoline
5:16
5:15
52
Sem Welling
De Trampoline
5:20
5:18
53
Glenn Hellemons
Fatima
5:21
5:19
54
Noah van Rossum
Tarcisiusschool
5:22
5:22
55
Sam Franssen
Fatima
5:24
5:22
56
Djigo Valize
Langeberg
5:28
5:26
57
Enrico Elhebri
De opstap
5:43
5:40
58
Maarten Maessen
Koningin Beatrix
5:47
5:45
59
Xandro Jeurissen
t Valder
5:51
5:49
60
Siemen Duijzings
Maastricht
5:51
5:48
61
Dylan von Weersch
OBS Treebeek
6:27
6:24
M8, 1K RUNAWAY
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Cis Ypelaar
St. Ursula
4:05
4:04
2
Britt Theunissen
Aan de Belboom
4:10
4:09
3
Kaddy Stevelmans
De opstap
4:13
4:12
4
Julia van den Eijnden
Windekind
4:14
4:12
5
Quinten van Ommen
De Diabolo
4:17
4:16
6
Fatima Diallo
Heerlen
4:34
4:34
7
Estelle Zaad
Aan de Belboom
4:37
4:35
8
Eliza Berendsen
Windekind
4:37
4:36
9
Sasha Reep
Tarcisiusschool
4:42
4:41
10
Yasmin Velraeds
De opstap
4:45
4:44
11
Maud Verhooren
Fatima
4:48
4:47
12
Eva Baaij
Gerardus Majella
4:51
4:50
13
Michelle Grass
Kreuzau (GER)
4:54
4:52
14
Amber Berendse
St Franciscus
4:56
4:53
15
Fleur Mighielsen
St Franciscus
4:58
4:57
16
Crissy Hoefnagels
De opstap
4:59
4:58
17
Robin Martens
De Trampoline
5:01
4:59
18
Ravelynn Fijten
Langeberg
5:02
5:01
19
Ayla Ermers
Fatima
5:09
5:07
20
Indy Helgers
St Franciscus
5:11
5:09
21
Charlotte Meens
Windekind
5:16
5:15
22
Benthe Jacobs
St. Jozef
5:19
5:17
23
Britney Tieben
Koningin Beatrix
5:19
5:17
24
Willemijn Aelmans
De opstap
5:29
5:28
25
Zoe Stavasius
Fatima
5:38
5:35
26
Loaka Kleijnen
Tarcisiusschool
5:47
5:45
27
Paola Martens
Fatima
5:48
5:46
28
Myrthe Broeksmit
Fatima
5:48
5:46
29
Noa Spijkers
Tarcisiusschool
5:50
5:48
30
Naomi ter Hark
Meander
6:00
6:00
31
Melissa Crd
Koningin Beatrix
6:03
6:01
32
Demi Gouw
Langeberg
6:09
6:07
33
Femke Hameleers
De opstap
6:10
6:07
34
Kim Cuvelier
Meander
6:12
6:11
35
Lindsey Verbeek
Koningin Beatrix
6:13
6:11
36
Celina Walstra
Fatima
6:16
6:13
37
Janna Hilkhuizen
Tarcisiusschool
6:21
6:19
38
Christie Thielen
De Trampoline
6:26
6:24
39
Kalina Debeij
De opstap
6:33
6:32
40
Dylana van der Wal
SBO de Boemerang
6:34
6:32
41
Suzanne Ranft
Brunssum
6:36
6:36
J7, 500 METER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Niels Eussen
Fatima
1:53
1:51
2
Miklo van den Boogaart
De Trampoline
1:53
1:52
3
Thomas Odekerken
Fatima
1:55
1:51
4
Thomas Jongen
Windekind
1:55
1:51
5
Cerino Karstenberg
Windekind
1:58
1:54
6
Daan Stevelmans
Koningin Beatrix
1:59
1:58
7
Justin Moureau
De Ganzerik
2:02
1:59
8
Olaf van der Weijden
Windekind
2:06
2:04
9
Wesley Vermeij
De Schatkist
2:10
2:07
10
Saydou Bangura
Bleijerheide
2:10
2:08
11
Cas Meuwissen
Windekind
2:12
2:08
12
Jessin Elie
De Blokkenberg
2:14
2:11
13
Nick Rooke
De Schatkist
2:14
2:10
14
Jellle Pastoor
St Franciscus
2:15
2:13
15
Thom van den Kommer
Tarcisiusschool
2:15
2:14
16
Timo van Graven
St Franciscus
2:16
2:15
17
Ward Janssen
Fatima
2:16
2:14
18
Lorenzo Lejeune
Fatima
2:17
2:13
19
Timo Mikelj
Fatima
2:18
2:16
20
Jorge van Straten
Voerendaal
2:18
2:15
21
Justin v Limborch vd M
St Franciscus
2:19
2:17
22
Max Housen
Tarcisiusschool
2:19
2:16
23
Stijn Krouweel
St Franciscus
2:19
2:17
24
Joery Broeksmit
Fatima
2:20
2:15
25
Luuk Giezenaar
Langeberg
2:21
2:18
26
Andy Kockelkorn
Langeberg
2:21
2:18
27
Mick van der Meulen
Tarcisiusschool
2:21
2:18
28
Rafe Lucassen
OBS Treebeek
2:22
2:19
29
ZEF HANSSENNN
Landgraaf
2:23
2:19
30
Bjorn Houben
De Wegwijzer
2:23
2:21
31
Timo Stoffer
De Trampoline
2:23
2:21
32
Rick Schulz
Fatima
2:24
2:22
33
Deslyn Leyssenaar
OBS Treebeek
2:24
2:21
34
Koen van der Kolk
De Trampoline
2:24
2:21
35
Didier Kok
St Franciscus
2:24
2:23
36
Tijn Gorissen
De Trampoline
2:24
2:21
37
Saimen te Giffel
De Trampoline
2:24
2:20
38
Jochem Widdershoven
Fatima
2:25
2:22
39
kieran reidy
Heerlen
2:26
2:21
40
Roel Veltrop
Aan de Belboom
2:26
2:21
41
Ivar Hendriks
De Wegwijzer
2:27
2:23
42
Frank Offermans
Langeberg
2:28
2:25
43
Conné Mulder
Langeberg
2:28
2:25
44
Boyd Byrman
Schimmert
2:29
2:25
45
Marijn Klijn
Meander
2:29
2:27
46
Stan Reuvers
Koningin Beatrix
2:30
2:24
47
Ian Raeven
Fatima
2:31
2:28
48
Job Mevis
De Trampoline
2:31
2:29
49
Robin Triepels
Elckerlyc
2:31
2:26
50
Remco Danker
Fatima
2:31
2:27
51
Mick Timmermans
Brunssum
2:32
2:27
52
Matthijs Maessen
Koningin Beatrix
2:33
2:30
53
Luuk Valkenburg
Windekind
2:34
2:30
54
Ingo Lüth
De Wegwijzer
2:34
2:30
55
Jochem Jansonius
Tarcisiusschool
2:35
2:32
56
Dean Schendelaar
Fatima
2:35
2:33
57
Mees Keidel
De Schatkist
2:36
2:33
58
Lars Meijers
Meander
2:37
2:34
59
Maurits Gien
Windekind
2:37
2:32
60
Dylano Brouwers
Langeberg
2:37
2:33
61
Keano Peeters
St Franciscus
2:38
2:36
62
Xam Vriezelaar
Dr. Albert Schweitze
2:38
2:34
63
Jarrin Quadtflief
OBS Treebeek
2:39
2:37
64
Mathijs Meeuwsen
St Franciscus
2:40
2:38
65
Joey Tukker
Langeberg
2:41
2:39
66
Jordy Wolff
SBO de Boemerang
2:41
2:38
67
Gunnar Dohmen
Tarcisiusschool
2:42
2:37
68
Marn Smit
Koningin Beatrix
2:45
2:41
69
Jules Schipper
Titus Brandsma
2:46
2:42
70
Julius Vermeulen
Fatima
2:46
2:45
71
Amin Nouri
De Trampoline
2:47
2:45
72
Joep Didden
Titus Brandsma
2:47
2:43
73
Niels Luiten
St Franciscus
2:48
2:45
74
Pieter van Oostenbrug
Windekind
2:49
2:45
75
Sem Goessens
De Trampoline
2:50
2:47
76
Kibandari Jumapili
Titus Brandsma
2:51
2:50
77
Tom Wienk
Tarcisiusschool
2:51
2:48
78
Kurtin Kriehn
Fatima
2:54
2:50
79
Dirk Douma
Tarcisiusschool
2:54
2:51
M7, 500 METER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Minke Bisschops
t Valder
1:52
1:51
2
Marissa Snippe
Fatima
1:59
1:58
3
Emma Nuy
St Franciscus
2:00
1:58
4
Chayenna Rouschop
De Wegwijzer
2:00
1:59
5
Inez Musso
Tarcisiusschool
2:05
2:03
6
Laura Veders
Fatima
2:08
2:07
7
ShirleY Bremen
St Franciscus
2:10
2:09
8
Hanna Schijns
St Franciscus
2:14
2:12
9
Britney Eijkmans
Frans Postma
2:16
2:15
10
Lize Holka
Elckerlyc
2:17
2:12
11
Maud Nijenhuis
Fatima
2:17
2:14
12
Lotte Herregodts
Tarcisiusschool
2:18
2:16
13
Merel Voncken
Beek Lb
2:19
2:18
14
Sammy Zwiers
Titus Brandsma
2:19
2:17
15
Mirhte de Bie
De Ganzerik
2:20
2:17
16
Iza Huijnen
Koningin Beatrix
2:22
2:20
17
Isa Frijns
Koningin Beatrix
2:22
2:20
18
Merle Szlanina
Spaubeek
2:22
2:19
19
Imke Erens
De Wegwijzer
2:24
2:21
20
Silvana Eleveld
Koningin Beatrix
2:28
2:27
21
Jill Hulzinga
St Franciscus
2:28
2:27
22
Kyra Jaeger
De Blokkenberg
2:29
2:26
23
Beau Ritzen
t Valder
2:29
2:27
24
Diantha Theunissen
De Tweesprong
2:29
2:26
25
Anissa el Haddadi
Koningin Beatrix
2:30
2:29
26
Jolijn Post
Frans Postma
2:30
2:26
27
Noa Schaeks
Koningin Beatrix
2:31
2:29
28
Lotte Theunissen
De Trampoline
2:31
2:28
29
Evi van Berkel
Brunssum
2:32
2:30
30
phoebe michiels
Brunssum
2:32
2:29
31
Maud Cornips
Tarcisiusschool
2:33
2:32
32
Joelle Debie
Brunssum
2:35
2:31
33
Claudia Cornelder
Tarcisiusschool
2:37
2:36
34
Aimée Halmans
t Valder
2:37
2:33
35
Lian Gyorke
Titus Brandsma
2:38
2:35
36
Serena Remmers
De Regenboog
2:38
2:34
37
Fabienne Mees
St Franciscus
2:38
2:36
38
Quinty Vroomen
St Franciscus
2:39
2:37
39
Sam Tijdeman
Tarcisiusschool
2:41
2:39
40
Joy Rijken
Windekind
2:42
2:41
41
Sarah Eggen
Windekind
2:44
2:42
42
Gillian Koevoets
Fatima
2:45
2:42
43
Soraya Delnoy
De Trampoline
2:46
2:45
44
Quincy Theunissen
St Franciscus
2:50
2:48
45
Sanne FRENKEN
Landgraaf
2:53
2:50
46
Jalyssa Janssen
Meander
2:54
2:52
47
Merle Krutzen
St Franciscus
2:54
2:52
48
Ella Gaudes
St. Jozef
2:55
2:52
49
Cita Schuivens
t Kakertshofke
2:58
2:56
50
Iris Wijshof
Titus Brandsma
3:00
2:57
51
Tessa Rogge
Titus Brandsma
3:01
2:58
52
Lisa van der Werf
De Trampoline
3:04
3:00
53
Lara Holtus
An d'r Put
3:12
3:09
54
Marit Schröders
Koningin Beatrix
3:12
3:08
55
Cassidy Gussen
Langeberg
3:12
3:09
56
Luma Muyrers
De Blokkenberg
3:19
3:16
57
Shirley Vodermans
Meander
3:21
3:19
J6, 500 METER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Thomas Stevelmans
De Wegwijzer
1:55
1:54
2
Bram Stevelmans
Koningin Beatrix
2:04
2:03
3
Sil Hollemans
De Wegwijzer
2:08
2:06
4
Darwin Crijns
t Valder
2:08
2:05
5
Noud Minnaard
De Robbedoes
2:11
2:08
6
Stijn Oldenburger
Titus Brandsma
2:17
2:14
7
Marwan Bahaali
Aan de Belboom
2:17
2:15
8
Tim van der Heiden
St Franciscus
2:17
2:13
9
Jop Bazuin
De Ganzerik
2:18
2:17
10
Ewoud Boer
Strijensas
2:18
2:16
11
Roy Althuijzen
t Valder
2:19
2:17
12
Roel Wevers
De Tweesprong
2:19
2:17
13
Jason Donselar
De Schatkist
2:20
2:18
14
Daan Strassfeld
Fatima
2:22
2:19
15
Lars Gillissen
t Valder
2:22
2:19
16
Rian Luttijens
t Valder
2:22
2:18
17
Devano Starmans
De opstap
2:25
2:23
18
Wiek Rademakers
De Tweesprong
2:27
2:26
19
justin albee
birgden (GER)
2:28
2:20
20
Liam Smith
De Schatkist
2:28
2:21
21
Achraf Ait Mellouk
Tarcisiusschool
2:29
2:28
22
Wassin Assri
De opstap
2:29
2:28
23
Staf Pinkaers
St. Jozef
2:31
2:27
24
Yoshi Daamen
De Trampoline
2:31
2:27
25
Denzel Engin
De Ganzerik
2:31
2:29
26
Darren von Weersch
OBS Treebeek
2:32
2:29
27
Ainsley Verbeek
Koningin Beatrix
2:32
2:30
28
Morris van den Brink
OBS Treebeek
2:32
2:29
29
Jai de Heij
Fatima
2:32
2:29
30
Golan van Wolde
OBS Treebeek
2:33
2:31
31
Roel Iding
Kerkrade
2:34
2:32
32
Thijs Oostenbrug
Windekind
2:35
2:32
33
Jermo Schaeks
Koningin Beatrix
2:35
2:34
34
Rick van den Kommer
Tarcisiusschool
2:35
2:34
35
Tycho Franssen
De Wegwijzer
2:35
2:31
36
Dax Berkers
De Regenboog
2:37
2:33
37
Christian van der Haij
De Trampoline
2:37
2:34
38
Finn Janssen
Tarcisiusschool
2:37
2:35
39
Jelle Schoenmaeckers
St. Jozef
2:37
2:35
40
Jules Musso
Tarcisiusschool
2:38
2:35
41
Dani Mierop
De opstap
2:39
2:37
42
Hassan Bairi
Langeberg
2:39
2:37
43
Justin Hundscheidt
De opstap
2:40
2:38
44
Jesper Florie
De Carrousel
2:40
2:33
45
Timo Martens
De Trampoline
2:40
2:37
46
Cyril Gijsen
Frans Postma
2:41
2:38
47
Ties Spijkers
Tarcisiusschool
2:42
2:36
48
Glenn Nijkamp
Langeberg
2:42
2:39
49
Tim Hofman
Langeberg
2:42
2:37
50
Rik Griek
Titus Brandsma
2:42
2:38
51
Ricky Dupuits
Langeberg
2:42
2:39
52
Milan Offermans
Langeberg
2:44
2:40
53
Elijah Roelofs
Titus Brandsma
2:44
2:40
54
Niels Speetjens
Fatima
2:44
2:41
55
Martin Budé
Koningin Beatrix
2:45
2:43
56
Sem Hartendorp
St Franciscus
2:46
2:42
57
Joost Claessens
Fatima
2:46
2:40
58
Sem Hoevenaars
Langeberg
2:46
2:42
59
Lars Vootz
Brunssum
2:47
2:38
60
Joery Schins
Fatima
2:48
2:44
61
Jelle Outjers
Aan de Belboom
2:48
2:44
62
Mark Douwe Wierda
Windekind
2:50
2:47
63
Senna Persoon
Titus Brandsma
2:52
2:48
64
Sidney den Dekker
Fatima
2:52
2:49
65
Milan Heutz
Langeberg
2:52
2:50
66
Niels van der Heijden
Frans Postma
2:54
2:52
67
Max de Ruijter
Titus Brandsma
2:54
2:51
68
Jasper Keulen
t Valder
2:56
2:51
69
Martijn Römkens
Tarcisiusschool
2:56
2:53
70
Lars Zielemans
Koningin Beatrix
2:56
2:52
71
Justin Roumen
Langeberg
2:56
2:55
72
Rainier van der Schaft
Koningin Beatrix
2:57
2:54
73
River Zdrojewski
Gravenrode
2:57
2:53
74
Julian Goossens
De Tovercirkel
2:58
2:52
75
Markus Schwarze
Bleijerheide
2:58
2:55
76
Marwin Aerden
De Tweesprong
2:58
2:55
77
Noah Dohmen
De opstap
2:59
2:56
78
Thimo Haemers
Frans Postma
2:59
2:56
79
Collin Rozema
St Franciscus
2:59
2:55
80
Nigel Dirkx
SBO de Boemerang
3:38
3:34
M6, 500 METER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Damanja Lipsch
Schin op Geul
2:04
2:02
2
Maxime Dahmen
Landgraaf
2:06
2:05
3
Eva Boumans
De Trampoline
2:14
2:13
4
Carlijn Mols
De Schatkist
2:14
2:12
5
Loes Temme
Tarcisiusschool
2:22
2:20
6
Hanne zoglmann
Wijlre
2:22
2:20
7
Julie Mostard
Margraten
2:23
2:22
8
Sanne Rutten
Koningin Beatrix
2:25
2:22
9
saphia heijkoop
Hoensbroek
2:26
2:22
10
Imke Rameckers
Titus Brandsma
2:26
2:25
11
Anna Willems
De Schatkist
2:27
2:24
12
Karish Nugteren
De Wegwijzer
2:28
2:24
13
Zoë Koops
Tarcisiusschool
2:28
2:26
14
Nienke Rybakowski
Dr. Albert Schweitze
2:28
2:26
15
Sica Verwasch
De Schatkist
2:28
2:26
16
Amy Eggen
Langeberg
2:36
2:33
17
Caitlijn Huijnen
t Valder
2:37
2:33
18
Miki Quaden
t Valder
2:37
2:36
19
Nadia el Barouta
Koningin Beatrix
2:38
2:35
20
Laura Nuy
Brunssum
2:38
2:36
21
Liz Nienhuis
Brunssum
2:39
2:35
22
Luana Bresser
St. Jozef
2:39
2:36
23
Keara Ermers
Fatima
2:40
2:38
24
Iris Drieman
Langeberg
2:40
2:38
25
Bo Peeters
Fatima
2:43
2:39
26
Nikita Korver
t Valder
2:43
2:39
27
Evi Quaedackers
St. Jozef
2:43
2:40
28
Jeslyn Van Dierendonck
An d'r Put
2:44
2:42
29
Sien Keiren
Bingelrade
2:45
2:40
30
Imme Eijck
Brunssum
2:46
2:42
31
Eka van Meulenbrouck
Langeberg
2:46
2:44
32
Britt Verkoyen
Fatima
2:47
2:45
33
Jill van Loo
St Franciscus
2:48
2:46
34
Syël Valize
Langeberg
2:49
2:46
35
ENYA GERHARDT
STOLBERG (GER)
2:50
2:47
36
Aya Kaabouch
Aan de Belboom
2:50
2:49
37
Charisma Bus
St Franciscus
2:50
2:48
38
Demi Foxen
OBS Treebeek
2:51
2:48
39
Eline Lurken
St Franciscus
2:53
2:51
40
Amanda Pisters
St Franciscus
2:53
2:51
41
Avensis Sanders
De opstap
2:53
2:50
42
Cheryl Marchal
St. Jozef
2:53
2:51
43
Quincey Keeren
De Trampoline
2:54
2:51
44
Isa Gelissen
Fatima
2:54
2:52
45
Sxella Aelmans
De opstap
2:56
2:53
46
mira roomans
Sittard
2:57
2:56
47
Danique van de Lei
Titus Brandsma
2:57
2:56
48
Kiki Reubsaet
Titus Brandsma
2:58
2:55
49
Ily Cremers
Koningin Beatrix
3:09
3:06
50
Fleur van Eck
St Franciscus
3:23
3:20
51
Myrthe van Oppen
De opstap
3:47
3:44
J45, 500 METER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Bjarne Bruce
t Valder
2:19
2:19
2
Lucas Koolen
An d'r Put
2:21
2:19
3
Sem Schreurs
De opstap
2:25
2:24
4
Merijn Snippe
Fatima
2:27
2:25
5
Yärvi Vraets
Langeberg
2:27
2:26
6
Anour Pijen
Brunssum
2:32
2:30
7
Daan Lanters
Tarcisiusschool
2:36
2:34
8
milan molnar
Heerlen
2:38
2:34
9
Keanu Post
OBS Treebeek
2:39
2:37
10
Tybo Leuchter
De Tweesprong
2:40
2:37
11
Milan Schaeks
Koningin Beatrix
2:40
2:39
12
Senna Lindelauf
Fatima
2:40
2:39
13
Jay Didden
Aan de Belboom
2:41
2:39
14
Thimo Lau
Frans Postma
2:44
2:41
15
Joop Coenen
Windekind
2:45
2:43
16
Jesse van Dijk
Brunssum
2:45
2:43
17
Gianni Muyrers
De Blokkenberg
2:46
2:43
18
Wouter Didden
Titus Brandsma
2:47
2:45
19
Mette Kockelkorn
Kerkrade
2:47
2:44
20
Tijs Rogge
St Franciscus
2:49
2:46
21
Koen van Bree
De Trampoline
2:52
2:47
22
Wouter Meeuwsen
St Franciscus
2:54
2:52
23
Sjoerd Groenheide
Meander
2:55
2:51
24
Marnix Heutz
Frans Postma
2:55
2:51
25
Alexander van Etten
Meander
2:56
2:54
26
Nicky van Guilik
De opstap
2:59
2:55
27
Joey van Guilik
De opstap
2:59
2:57
28
Qwin Haemers
Frans Postma
3:00
2:58
29
Daan Vootz
Langeberg
3:01
2:55
30
Jip Berkers
De Regenboog
3:04
3:01
31
Tycho Nuij
Langeberg
3:05
3:02
32
Sam Jeurissen
Fatima
3:05
3:03
33
Remco Bies
De opstap
3:06
3:00
34
Jop Winterink
Fatima
3:06
3:04
35
Jayden Conemans
Langeberg
3:08
3:05
36
Renco Coenen
Nieuw Lotbroek
3:10
3:08
37
Guy Kok
Langeberg
3:13
3:12
38
Jip Keiren
Bingelrade
3:14
3:11
39
Bram Von den Hoff
OBS Treebeek
3:14
3:11
40
Imre van Straten
Voerendaal
3:15
3:11
41
mike engel
Brunssum
3:16
3:11
42
Luuk Douma
Tarcisiusschool
3:16
3:13
43
Djayden Smeets
Fatima
3:17
3:13
44
JULIAN WELTJENS
Hoensbroek
3:19
3:12
45
Freek Regtop
Tarcisiusschool
3:19
3:11
46
Keanu Bies
St Franciscus
3:20
3:13
47
Jordy Gielkens
De Trampoline
3:23
3:21
48
Tygo Smeets
De Trampoline
3:23
3:19
49
Guttorm Dohmen
Tarcisiusschool
3:24
3:21
50
Sem van Putten
Titus Brandsma
3:27
3:25
51
Lenny Smits
St Franciscus
3:28
3:23
52
Roman Lamein
De Tweesprong
3:28
3:22
53
Celesto Lankhorst
De Trampoline
3:28
3:24
54
Daan Schipper
Titus Brandsma
3:29
3:25
55
Loek Minnaard
De Robbedoes
3:30
3:28
56
Mees Hoevenaars
Langeberg
3:31
3:27
57
Michael Thielen
De Trampoline
3:32
3:27
58
Jesse Vanthoor
De Carrousel
3:32
3:28
59
Levi Gelissen
Fatima
3:33
3:27
60
Ian van der Linden
Fatima
3:35
3:30
61
Rafael Zuketto
Langeberg
3:37
3:32
62
Zeb Scheffers
Langeberg
3:38
3:35
63
Nico Eizema
Heerlen
3:39
3:34
64
Tycho Keeren
De Trampoline
3:40
3:38
65
Keerthan Sivasubramani
St Franciscus
3:41
3:36
66
Fin Heuts
Langeberg
3:42
3:39
67
Cesario Hendrix
De opstap
3:44
3:39
68
Sander Römkens
Tarcisiusschool
3:44
3:39
69
Coorain Looijs
Langeberg
3:45
3:39
70
Yart Vroomen
St Franciscus
3:45
3:42
71
Justin van Zanten
Fatima
3:57
3:52
72
Ayoub Bairi
Langeberg
4:03
3:59
73
Jeswin Kruts
Meander
4:06
4:02
74
Teun Vermeulen
Fatima
4:13
4:09
M45, 500 METER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Zoe van Zanten
St Franciscus
2:24
2:23
2
Ilse Donners
Koningin Beatrix
2:29
2:27
3
Lela Rap
Fatima
2:30
2:26
4
Startnummer 9218
Brunssum
2:32
2:30
5
Sarah Wolters
Langeberg
2:34
2:32
6
Kelysa van Straaten
Tarcisiusschool
2:44
2:42
7
Liv Weibel
Titus Brandsma
2:46
2:44
8
Yarka Lipsch
De piramide locatie
2:48
2:46
9
Eefje van der Kolk
De Trampoline
2:52
2:50
10
Jill v Limborch vd Mee
St Franciscus
2:53
2:49
11
Rivjeena Gerlofsma
Titus Brandsma
2:54
2:47
12
Tara Quaedvlieg
Titus Brandsma
2:54
2:50
13
Cilia Hermans
Prins Willem Alexand
2:59
2:56
14
Floor Heussen
Titus Brandsma
3:00
2:56
15
Zoë Verbruggen
De opstap
3:01
2:57
16
Fara Hendriks
De opstap
3:01
2:58
17
Shakira Jabri
Meander
3:02
3:00
18
Floortje Eijkmans
Frans Postma
3:02
2:59
19
Lindy Franssen
De Wegwijzer
3:03
3:01
20
Lotte Strassfeld
Fatima
3:03
3:02
21
Llywelyn Vrouenraets
Langeberg
3:04
3:02
22
Fabienne Paffen
De opstap
3:05
3:01
23
Sanne Zielemans
Koningin Beatrix
3:06
3:03
24
Jessica van der Wal
Meander
3:06
3:04
25
Ilse Dirks
Koningin Beatrix
3:07
3:04
26
Nea Sturtz
Schinveld
3:08
3:05
27
Sam Wijnen
Langeberg
3:08
3:05
28
Jennifer van der Wal
Meander
3:09
3:05
29
Eva Braeken
Langeberg
3:12
3:07
30
Lieke Theunissen
De Trampoline
3:12
3:07
31
Lana Swoboda
Langeberg
3:12
3:06
32
Milou de Wit
Langeberg
3:15
3:11
33
noortje duijzings
Maastricht
3:15
3:13
34
Morgain Koevoets
Fatima
3:16
3:12
35
Yana Ummels
St. Jozef
3:17
3:14
36
Lieke Widdershoven
Fatima
3:18
3:14
37
Nienke Pastoor
St Franciscus
3:18
3:14
38
Yanne van den Broek
Langeberg
3:19
3:17
39
Jill Pauly
De Regenboog
3:20
3:16
40
Julie Frijns
Koningin Beatrix
3:21
3:17
41
Lott Hauben
De opstap
3:22
3:18
42
Hannah Bronneberg
Langeberg
3:23
3:18
43
Candice Jongen
Langeberg
3:23
3:19
44
Sanne Houben
De Wegwijzer
3:23
3:21
45
Jade Gouw
Titus Brandsma
3:24
3:21
46
Hope Wanders
Koningin Beatrix
3:25
3:21
47
Kimberly Rouschop
De Wegwijzer
3:26
3:24
48
Indy Lindelauf
Brunssum
3:26
3:22
49
Anne Keidel
De Schatkist
3:27
3:22
50
Anouk de Ruijter
Titus Brandsma
3:29
3:25
51
Pien Rosbeek
Koningin Beatrix
3:29
3:25
52
Lynn Leunissen
Meander
3:32
3:29
53
Hannah King
Tarcisiusschool
3:32
3:28
54
Kirsten Schilder
Tarcisiusschool
3:34
3:29
55
wanton asmun
Brunssum
3:35
3:28
56
Lisa Ranft
Brunssum
3:37
3:33
57
Djounica Hissink
St. Ursula
3:37
3:34
58
Bo Berendsen
Aan de Belboom
3:39
3:34
59
Liz Beckers
Titus Brandsma
3:39
3:35
60
Jaydie van Dierendonck
An d'r Put
3:40
3:37
61
Lieke Lenzen
Koningin Beatrix
3:40
3:34
62
Floor Rybakowski
Dr. Albert Schweitze
3:49
3:45
63
Anne Puts
Fatima
3:54
3:50
64
Kim Deckers
St Franciscus
4:03
4:01
MSEN, 10 KM TOPRUN
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Martin Mathati
Kenia
27:22
27:21
2
Micah Kogo
Kenia
27:52
27:52
3
Berhanu Delale
Ethiopië
28:08
28:06
4
Mike Kigen
Kenia
28:09
28:09
5
Job Tanui
Kenia
28:25
28:25
6
Abraham Rotich
Kenia
28:26
28:26
7
Pius Kirop
Kenia
28:52
28:51
8
Abdi Nageeye
Nederland
29:14
29:14
9
Najim El Qady
Marokko
29:21
29:20
10
Saji Abdelkabir
Marokko
29:21
29:21
11
Dennis Licht
Nederland
29:24
29:23
12
Patrick Stitzinger
Nederland
29:26
29:25
13
Noureddin Htaibi
Marokko
29:26
29:26
14
Mohamed Ali Mohamed
Somalië
30:03
30:03
15
Rachid Ezzouniou
Marokko
30:28
30:27
16
Florent Caelen
België
30:28
30:26
17
Jamal Baligha
Marokko
30:50
30:49
18
Abdelatine Fakhreddine
Frankrijk
30:50
30:49
19
Wouter Jansen
Nederland
30:55
30:53
20
Gerwin van den Hurk
Nederland
31:02
30:59
21
Raymon van den Berg
Nederland
31:09
31:07
22
Sven Nijs
België
31:14
31:13
23
Said Hayek
Marokko
31:23
31:21
24
Dennis Weijers
Nederland
31:34
31:32
25
Christiaan van Beusich
Nederland
31:52
31:50
26
Tarik Ouamoum
België
32:01
31:58
27
Roger Königs
België
32:41
32:39
28
Maarten Mortelmans
België
32:51
32:50
29
Ruben Geys
België
32:56
32:54
30
Peter Wilhelmus
Nederland
33:12
33:08
31
Ferdy van der Heide
Nederland
33:15
33:13
32
Ronnie Overgaauw
Zoutelande
34:03
33:59
33
Michael Groeneweegen
Nederland
34:07
34:05
34
Roger Heiligers
Nederland
34:23
34:18
35
Anton Costeris
Nederland
34:26
34:22
36
Lars van der Eerden
Nederland
36:27
36:25
37
Gideon Kok
Nederland
36:49
36:45
38
Joost Blokland
Nederland
37:18
37:16
VSEN, 10 KM TOPRUN
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Tabitha Wambui Gichia
Kenia
32:57
32:56
2
Naomy Jepkosgei
Kenia
33:15
33:12
3
Joyce Mwangi
Kenia
33:25
33:23
4
Alice Jepkemboi
Kenia
34:24
34:21
5
Merel de Knegt
Nederland
34:25
34:24
6
Emily Chemutai
Kenia
35:05
35:05
7
Ferahiwat Gamachu
Ethiopië
36:14
36:13
8
Maud Golsteyn
Nederland
36:26
36:24
9
Hillary Stellingwerff
Canada
36:33
36:30
10
Nadja Wijenberg
Nederland
36:43
36:40
11
Manuela Soccol
België
36:46
36:42
12
Jolanda Verstraten
Nederland
37:18
37:18
13
Ellis Jacobs
Nederland
38:17
38:13
M35, 10 KM TOPRUN
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Vladimir Tontchinski
Wit-Rusland
30:53
30:52
2
Roger Smeets
Nederland
31:24
31:23
3
Ron van Diepen
Nederland
31:26
31:23
4
Said Kanfaoul
Nederland
32:02
32:01
5
Edo Baart
Nederland
32:21
32:19
6
Toon Heeren
Nederland
32:43
32:41
7
Patrick Delait
België
33:06
33:03
8
Juan Planas
België
33:56
33:53
9
Asad Zaki
Duitsland
34:22
34:18
10
Leo van Houten
Nederland
34:36
34:34
11
Johan Govaers
België
35:58
35:54
V35, 10 KM TOPRUN
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Inge Bergen
Nederland
36:14
36:12
M45, 10 KM TOPRUN
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Ronny Agten
België
32:45
32:43
2
Jos Lemmens
België
33:26
33:24
3
Wil Pepels
Nederland
34:53
34:49
4
Jos Krist
Nederland
36:26
36:24
5
Gerrit van Diepen
Nederland
37:06
37:02
6
Robert Willems
Nederland
38:23
38:18
V45, 10 KM TOPRUN
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Annie Munten
België
43:20
43:15
M<23, 5 KM TALENTEN
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Wouter Warndorff
First Runningteam
15:27
15:26
2
Timothy Vergauwen
Loopteam Velocitas
15:42
15:42
3
Jeffrey van der Park
Hera
15:45
15:45
4
Tom Koetsenruijter
First Runningteam
15:52
15:52
5
Alwin Rovers
Loopteam Velocitas
16:01
16:00
6
Guido Jonkers
NTB Boys
16:03
16:02
7
Daan van den Ende
Limburgs Running Tea
16:06
16:05
8
Wouter Timmermans
Team Tonnie Dirks 1
16:06
16:05
9
Lex Sinnige
Limburgs Running Tea
16:06
16:05
10
Jelle Kemper
Team Tonnie Dirks 1
16:07
16:05
11
Roel Wijmenga
Limburgs Running Tea
16:16
16:15
12
Ivo Bijl
Passaat
16:28
16:27
13
Carmin Stevens
NTB Boys
16:30
16:28
14
Maico Suijkerbuijk
First Runningteam
16:32
16:31
15
Juul van de Kruis
NTB Boys
16:37
16:36
16
Bryan de Kraker
Almere
16:40
16:38
17
Jelle Harpenau
Hera
16:42
16:41
18
Neal Bouterse
Team Tonnie Dirks 1
16:43
16:41
19
Ewout Kraakman
Hera
16:45
16:44
20
Erik Roeloffs
Loopteam Velocitas
16:51
16:50
21
Marco Akershoek
Flakkee
16:54
16:53
22
Maarten Vliex
Limburgs Running Tea
16:55
16:52
23
Lars Gerritsen
Passaat
16:59
16:58
24
Bart van Nunen
Passaat
17:04
17:03
25
Dennis Verstappen
Energie
17:07
17:06
26
Sander Brouwers
Team Tonnie Dirks 1
17:08
17:06
27
Frank Tijdink
Caesar
17:10
17:08
28
Rick Ritterbeeks
Caesar
17:15
17:12
29
Lion van Egmond
Loopteam Velocitas
17:18
17:17
30
Tom Rademaker
NTB Boys
17:20
17:18
31
Jamel Achour
Hera
17:41
17:39
32
Tony van Diepen
Hera
17:44
17:42
33
Koen Totte
Hera
17:46
17:44
34
Rutger Oisterwijk
Loopteam Velocitas
17:54
17:53
35
Joeri Slagter
Hera
17:56
17:55
36
Erik Tesselaar
Hera
18:06
18:05
37
Jordi Hoek
Loopteam Velocitas
18:35
18:34
38
Ludi Claessen
Caesar
18:51
18:48
39
Ralph Griffioen
Limburgs Running Tea
19:21
19:17
40
Erik van Diepen
Hera
19:39
19:38
41
Melle Lagerwey
Hera
20:21
20:18
42
Haico Boer
Energie
20:30
20:27
43
Lesley Basten
AVON
20:38
20:35
44
Colin Diederen
Caesar
21:10
21:07
45
Robin Lemmens
Caesar
22:13
22:10
46
Pim Zwanenburg
Hera
22:51
22:49
V<23, 5 KM TALENTEN
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Nisrine Masrhalmi
Energie
17:51
17:50
2
Marlin van Hal
Team Tonnie Dirks 2
18:13
18:11
3
Leonie Balter
Team Tonnie Dirks 2
18:39
18:36
4
Laura Wientjes
First Runningteam
19:02
19:01
5
Esther Arts
NTB Girls
19:07
19:06
6
Rosalie Wijnker
Hera
19:22
19:21
7
Talisa van de Fluit
Hera
19:42
19:39
8
Marloes van Loon
Team Tonnie Dirks 2
20:16
20:14
9
Suzanne Timmermans
Limburgs Running Tea
20:26
20:24
10
Lotte Visser
Energie
20:35
20:33
11
Renee Vranken
Caesar
20:42
20:39
12
Niki Collaris
Caesar
20:48
20:44
13
Ashley Stienen
NTB Girls
20:52
20:50
14
Steffie Geelen
AV Weert
21:19
21:17
15
Evi van Ekris
Team Tonnie Dirks 2
21:40
21:37
16
Rianne van Diepen
Hera
22:38
22:36
17
Sara Pater
Hera
24:11
24:08
18
Renske Rodenhuis
Hera
25:48
25:46
19
Beber Jacquemijns
Atletiek Maastricht
26:50
26:48
www.parelloop.nl
www.uitslagen.nl
28-03-2010 00:00