Uitslagenlijst Dwars Door Dordt

Dordrecht - Zondag 28 maart 2010

MSEN, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bart Lieckens
ACHL Herenthals
31:52
31:51
2
Jeroen Maas
Sprint
31:59
31:57
3
Jorrit Pels
Rotterdam Atletiek
32:20
32:20
4
Rob Maas
Sprint
32:31
32:30
5
Ramon van der Wilde
Loopgroep PK
33:36
33:35
6
Harmen Perk
EUR Roadrunners Here
34:43
34:41
7
Bas Bodewes
Parthenon
35:02
35:02
8
Erik Jans
De Keien
35:41
35:39
9
Arian van Helden
Breda
36:36
36:27
10
Alex Mulders
Rotterdam
37:01
36:58
11
Erwin Koens
Rotterdam Atletiek
37:27
37:25
12
Ron Heikoop
Parthenon
37:30
37:28
13
Remko Peters
PAC Heren
37:41
37:37
14
Joris Wulfert
EUR Roadrunners Here
37:52
37:44
15
Peter Loopik
Parthenon
38:18
38:16
16
Lennaert den Hoed
Parthenon
40:32
40:26
17
Marijn Vervoorn
Hercules
43:18
42:49
18
Marijn Rodenburg
EUR Roadrunners Here
44:13
43:51
19
Erik Bouwsma
Zwijndrecht
44:59
44:41
20
Pascal den Hartog
EUR Roadrunners Here
45:40
45:18
M35, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marty de Leij
Parthenon
33:30
33:30
2
Fouad Fertoute
Spirit Oud Beijerlan
33:49
33:49
3
F vd Krol
Energie
34:20
34:20
4
Maarten van Veen
Rotterdam Atletiek
35:57
35:55
5
Barend Klein
Dutch Runners Gold
36:56
36:55
6
Robin Robart
Passaat
37:20
37:19
7
John Stehouwer
Loopgroep Aart Stigt
39:14
39:07
8
Ferrie Kempenaars
Loopgroep PK
39:39
39:33
9
Mario Wesdorp
PAC Heren
39:46
39:43
10
Daniel Gorlitz
Passaat
39:59
39:52
11
Marcel den Ouden
PAC
40:15
40:09
12
Dennis van Linden
Hercules
41:02
40:43
13
Jeroen van Hoorn
Super de Boer
45:36
45:29
14
Vincent Boekhoorn
Running AP
46:44
46:09
15
René van Strien
Atledo
52:24
52:21
M40, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Patrick Kwist
Rotterdam Atletiek
32:12
32:12
2
Erik Klooster
Passaat
35:39
35:38
3
Pieter Heggen
Sprint
36:22
36:20
4
Jacco Schipperen
Scorpio
36:49
36:47
5
Mark van Hemert
Hercules
38:29
38:23
6
Hans Duivendijk
Pallas '93
38:52
38:50
7
Mark Stuurman
Loopgroep PK
41:53
41:50
8
Cor Hamels
Hercules
42:25
42:17
9
Arie Pankras
Parthenon
44:01
43:55
10
Fred Kuipers
Hercules
44:37
44:18
11
Koos Overwater
Spirit Oud Beijerlan
44:46
44:38
12
Bob Polack
Schilderwerken v.d.
45:48
45:24
13
John van de Laar
Rhoon
50:37
50:27
M45, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Amriet Oemraw
Rotterdam Atletiek
35:35
35:34
2
Henk Kerkhof
avVN
35:48
35:47
3
Peter van Zundert
Scorpio
35:50
35:48
4
Frank Faes
Loopgroep PK
37:25
37:20
5
Wim van Ruiven
Loopgroep PK
37:36
37:34
6
Remco Schraven
Voorne Atletiek
37:38
37:36
7
Arco Cooiman
avVN
37:41
37:38
8
Eric Kandel
Passaat
38:28
38:25
9
Marius Besuyen
EON - Powerteam
38:55
38:52
10
Andre Lambregts
Scorpio
39:58
39:56
11
Paul Kommeren
Phoenix
40:19
40:12
12
Steve Sommeling
Passaat
41:23
41:15
13
Eric Rennert
Passaat
41:32
41:24
14
Chris van Wijk
Passaat
41:58
41:51
15
Frans den Outer
Loopgroep PK
42:20
42:17
16
Ab de Buck
Hercules
44:26
44:13
17
Ronald Bik
Schilderwerken v.d.
45:51
45:26
18
A Tuytel
AAA
46:30
46:13
19
Gijsbert van Efferen
Parthenon
47:55
47:43
M50, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Aart van Wijk
Passaat
37:51
37:49
2
Adrie Visser
Zuiderster Team
39:02
39:00
3
Geert Dekker
Hercules
40:17
40:11
4
Arie van Heeren
Parthenon
40:20
40:16
5
Andre de Schipper
THOR
40:24
40:17
6
Harry Gerritse
Parthenon
40:40
40:38
7
Wim van Haperen
Etten-Leur
42:45
42:40
8
Willem Brummel
Clytoneus
44:29
44:21
9
Ben van der Vlugt
Pallas '93
45:26
45:24
10
Bert Spek
Super de Boer
47:43
47:09
11
Henk Garama
Parthenon
48:32
48:26
12
Wim Prins
Ilion
49:10
49:03
13
Jan Pieters
Loopgroep PK
51:47
51:35
14
Joop Kamer
Super de Boer
52:14
51:22
15
Pim de Visser
Hercules
52:35
51:59
16
Ton van der Steen
Super de Boer
53:08
52:37
17
Boudewijn Dijkstra
AV Gouda
55:36
54:31
M55, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Arie van der Leun
Passaat
37:50
37:47
2
Ton Valk
Voorne Atletiek
40:50
40:42
3
Rob Verhorst
Zuiderster Team
41:44
41:37
4
Nico van den BOS
Passaat
42:02
41:54
5
Jan Olsthoorn
Zuiderster Team
42:21
42:19
6
Bert Vogel
Parthenon
42:59
42:47
7
Harry Boezer
avVN
44:26
44:21
8
Bernard den Boogert
Super de Boer
45:47
45:47
9
Teun Noordhoek
Dutch Runners Gold
45:50
45:40
10
Lambert Theunissen
Attila
46:22
46:07
11
Chris den Hartog
Parthenon
46:43
46:22
12
N Schoonderwoerd
Parthenon
47:02
46:47
13
J Bosch
Ridderkerk
47:12
47:07
14
Piet Keller
Parthenon
47:57
47:38
15
Johannes de Jong
Parthenon
49:11
48:51
16
Paul Wobbe
Haag Atletiek
49:42
49:07
17
Cor Romijn
EON - Powerteam
52:33
52:21
18
Kasper Delwel
Super de Boer
53:41
53:17
19
Cees vd Hoven
Super de Boer
57:13
56:22
20
Jan de Vos
Schilderwerken v.d.
1:01:59
1:01:33
M60, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Frans Bekers
Sprint
36:58
36:56
2
Roel Timmers
avVN
38:58
38:55
3
Dre de Wit
Leiden Atletiek
40:08
40:06
4
Leo van Hoorn
Schilderwerken v.d.
40:21
40:14
5
Albert Stehouwer
Passaat
40:28
40:26
6
Tom Hessels
avVN
42:41
42:35
7
Leo Groeneweg
Spirit Oud Beijerlan
46:51
46:47
8
Ton Kuhlmannl
Energie
48:16
48:06
9
Maarten Vogelezang
Hercules
51:45
51:42
10
Nico Brand
Statina
54:13
53:41
11
Arie den Hoed
Parthenon
54:24
53:43
12
H. Slijkhuis
avVN
54:37
53:35
13
Henk van Meerten
Schilderwerken v.d.
55:10
54:44
14
Richard Westerbeek
Parthenon
57:14
56:13
15
Toon Rutjes
Loopgroep PK
57:36
56:37
16
B Goudswaard
Dordrecht
58:38
57:32
17
G. Meydam
avVN
1:04:01
1:02:52
VSEN, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anne Zijderveld
Hendrik Ido Ambacht
38:59
38:56
2
An Claes
ACHL Herenthals
39:49
39:46
3
Angelien Visbeen
Energie
40:59
40:53
4
Inge Schipperen-Verhag
Scorpio
41:27
41:23
5
Tineke van den Berg
Rotterdam Atletiek
41:30
41:07
6
Birgit Santiago
Clytoneus
42:21
42:16
7
Linda Hoek
EUR Roadrunners Dame
44:24
43:57
8
Christel Timmer
Running AP
46:44
46:09
9
Ariadne Ooms
EUR Roadrunners Dame
52:19
51:40
10
Sandra Flach
Parthenon
59:54
59:18
V40, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Francis Schinkel
PAC
38:07
38:05
2
Gerda Huiskamp
Hercules
44:02
43:55
3
Jeannette Koene
Hercules
46:09
45:49
4
Mirjam Martinot
Achilles
49:03
48:56
5
Hilde Groven
Hercules
1:01:58
1:00:58
V45, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Monique Arkenbout-Andr
AV Castricum
39:11
39:09
2
Marijke von Bergh
Attila
39:52
39:50
3
Cora Vlot
Passaat
41:22
41:16
4
Loes van den Biggelaar
Scorpio
43:19
43:11
5
Carin van der Ende
Olympus '70
43:27
43:23
6
Marjolijn Goos
Fortuna
43:50
43:42
7
Els Snippe-De Jonckhee
avVN
49:15
48:32
8
Irene Dijkstra
Spark
52:22
51:57
9
Yolanda Nobel
Spirit Oud Beijerlan
53:26
53:21
V50, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Cora Broer
NSL
43:29
43:26
2
Marianne de Schipper
THOR
44:15
44:08
3
José van Uffelen
Spark
47:42
47:17
4
Francis Mulders
Zuiderster Team
50:05
49:54
5
Conja de Lange
Super de Boer
52:49
51:56
6
Astrid Bodewes
Hercules
54:14
53:10
7
Margreet Versluis
Passaat
56:48
56:15
H10, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Reinier Burgemeester
Dordrecht
35:33
35:32
2
Michel Sas
Dordrecht
37:21
37:17
3
Adriaan Martin de Geus
Dordrecht
37:29
37:25
4
Ruben van Kesteren
Spijkenisse
37:38
37:32
5
Henk Lodder
Alblasserdam
38:38
38:33
6
Arthur Somers
EUR Roadrunners
39:15
39:12
7
Arjan Hoenselaar
Kleve (GER)
39:22
39:07
8
Marcel Vis
Dordrecht
39:31
39:27
9
Cris Stroe
Dordrecht
39:50
39:42
10
Albert de Vries
Dordrecht
40:14
40:06
11
Aad Geluk
Zwijndrecht
40:23
40:20
12
Gerard van Well
Hercules
40:36
40:23
13
Berend van Zeggeren
Utrecht
40:50
40:41
14
Abdelali Baabbi
Oudenbosch
41:01
40:54
15
Hugo Vogel
Papendrecht
41:03
40:50
16
Simon Hattinga Verschu
Rotterdam
41:10
40:59
17
Bryan Vloemans
Rotterdam
41:25
41:19
18
Aarnout Salwegter
Hercules
41:47
41:44
19
Peter Galanis
Parthenon
41:47
41:15
20
F de Valk
Heerjansdam
41:52
41:50
21
S Dijksman
Hendrik Ido Ambacht
42:29
42:18
22
Rob Viveen
Sliedrecht
42:31
42:22
23
Rene van der Sijde
Breda
42:36
42:25
24
Patrick Smit
Delft
42:52
42:42
25
Simon Barto
Dordrecht
42:57
42:51
26
Sybe de Jong
Tilburg
43:11
42:09
27
Ingmar van der Linden
Vleuten
43:14
42:51
28
Bart-jan Westerhof
Rotterdam Atletiek
43:28
43:23
29
Arie van Meeteren
Groot Ammers
43:42
43:34
30
Alex Teeuw
Papendrecht
43:47
43:38
31
Eddie Smid
Barendrecht
43:48
43:40
32
Nico Wessel
Heerhugowaard
43:49
43:42
33
Richard van Hoek
Hercules
43:54
43:21
34
Aad Jongeneel
Vleuten
43:56
43:32
35
Harm van Hal
Millingen aan de Rij
43:58
43:11
36
Hermen van de Minkelis
Parthenon
43:59
43:45
37
Kees van der Meijden
Streefkerk
44:08
44:04
38
Ronald de Ridder
Hercules
44:14
43:54
39
Gertjan Grundlehner
Parthenon
44:17
43:48
40
Rob Veerman
Parthenon
44:20
43:48
41
Rene Korevaar
Sliedrecht
44:25
43:38
42
Eddo Bakker
Hendrik Ido Ambacht
44:39
44:21
43
Morsink
Passaat
44:47
44:08
44
Marcel Gouwen
Hoogvliet Rotterdam
44:48
43:49
45
Johan Verheij
Dordrecht
44:52
43:38
46
Kevin Visbach
Dordrecht
44:55
44:35
47
Gerjan Tromp
Bergschenhoek
44:59
44:32
48
Ton Wulfert
Dordrecht
45:00
44:46
49
Peter Kuiphof
Dordrecht
45:00
44:45
50
Morsink
Passaat
45:02
44:23
51
Peter Kleinjan
Hendrik Ido Ambacht
45:10
44:43
52
Huibert Lucas
Zwijndrecht
45:27
45:13
53
Hugo du Mez
Hercules
45:29
44:55
54
Paul Landsmeer
Parthenon
45:33
45:07
55
R.R.E. van Herwijnen
Energie
45:34
45:05
56
Pascal Laeijendecker
Heerjansdam
45:38
45:15
57
Henk Kras
Oud Beijerland
45:42
45:36
58
Marco Verhoeff
Alblasserdam
45:51
45:41
59
Leo Boelens
Dordrecht
45:54
45:51
60
Oswald Bohm
Energie
45:55
45:45
61
Guido Hoenselaar
Dordrecht
46:04
45:19
62
Steven Oostdijk
Alblasserdam
46:22
46:03
63
Joop Hylkema
Parthenon
46:25
46:08
64
Jaap van Dijk
Dordrecht
46:33
46:09
65
Wilmar de Pee
Parthenon
46:43
46:22
66
Jaap de Ruiter
Giessenburg
46:44
46:27
67
Niek Al
Parthenon
46:44
46:22
68
Martijn Biemans
Hardinxveld-Giessend
46:44
46:27
69
Marcel Blokland
Hardinxveld Giessend
46:56
46:17
70
RJ van Hulst
Dordrecht
46:58
46:21
71
Jerram Visbach
Dordrecht
47:01
46:42
72
Martijn van Oort
Hendrik Ido Ambacht
47:05
46:19
73
Aaldert van den Heuvel
Papendrecht
47:08
46:29
74
Bas Baggerman
Dordrecht
47:11
46:49
75
Ripzaad
47:12
46:57
76
Carel Adriaans
47:12
46:42
77
Ronald Nuijten
Dutch Runners Gold
47:17
46:53
78
Willy Leferink
Dordrecht
47:20
46:37
79
Pieter Wils
Dordrecht
47:22
46:37
80
Arthur Gootjes
Hercules
47:23
46:51
81
Jan Berger
Hendrik-Ido-Ambacht
47:28
46:56
82
Patrick Mans
Dordrecht
47:31
46:46
83
Maurits van Vijfeijken
Parthenon
47:33
47:28
84
Erik Leijsen
Dordrecht
47:35
46:53
85
Arjen Catsburg
Dordrecht
47:36
46:52
86
Jeroen Markusse
Dordrecht
47:36
46:48
87
Peter Oosters
Gloria
47:39
47:36
88
Peter Boon
Hendrik Ido Ambacht
47:41
46:54
89
Joris Barendrecht
Utrecht
47:52
46:48
90
Paul Gagesteijn
Hercules
47:55
47:45
91
Rink Janssens
Dordrecht
47:58
47:09
92
nidal etber
EUR Roadrunners
47:59
47:32
93
Paul van den Hoven
Amersfoort
48:01
46:57
94
Hans Willems
Dordrecht
48:02
47:46
95
Jan de Groot
Giessenburg
48:05
47:40
96
H vd Linden
Dordrecht
48:11
47:52
97
Giorgos Boustanidis
Gorinchem
48:16
47:51
98
Co Meerburg
Sliedrecht
48:18
47:54
99
Wim Oussoren
Dordrecht
48:20
47:57
100
Mark van der Linde
Hercules
48:20
47:59
101
Stefan de Kriek
Dordrecht
48:27
47:37
102
Peter de Leng
Hercules
48:28
47:05
103
Erwin in 't Veld
Dordrecht
48:30
47:49
104
Leslie Harder
Almere
48:39
48:01
105
Pieter le Rütte
Dordrecht
48:42
48:02
106
Arjan IJsselstijn
Ridderkerk
48:48
47:57
107
Ben de Visser
Dordrecht
48:51
48:14
108
Edwin Melger
Dordrecht
48:52
48:11
109
Chris van Rossum
Energie
48:53
48:01
110
Paul Hienekamp
Parthenon
48:54
48:41
111
Niek den Hals
Dordrecht
49:05
48:01
112
Nick van Kammen
Hercules
49:08
48:58
113
Arie Kleijn
Passaat
49:15
48:39
114
Joost van Houwelingen
Rotterdam
49:19
48:52
115
Arno Ammerlaan
Zwijndrecht
49:21
48:09
116
Teus van Os
Papendrecht
49:24
48:54
117
Ferry Leutscher
Dordrecht
49:27
49:16
118
Edwin Zwaan
Hercules
49:30
49:16
119
Edo van Kemseke
Dordrecht
49:33
48:46
120
Cor van Leuven
Dordrecht
49:34
48:23
121
John de Heer
Hercules
49:35
49:14
122
Gerard Slotema
Parthenon
49:36
48:20
123
Leen Vermij
Dordrecht
49:36
49:20
124
Brando Lemans
Dordrecht
49:38
49:10
125
Johan Holster
Dordrecht
49:48
49:35
126
Jurrie Boerma
Papendrecht
49:49
49:26
127
Martin van Berkel
Dordrecht
49:51
49:29
128
Rob van Dongen
Dordrecht
49:54
49:43
129
Martin Bijkerk
Willemstad Nb
49:58
49:30
130
Geert Berndsen
Sliedrecht
49:59
49:40
131
Maarten Danckaarts
Dordrecht
50:00
49:33
132
gert van noordenne
Hercules
50:00
49:46
133
Jeroen vd Oever
AAA
50:12
49:55
134
Martin Kraan
Alphen aan den Rijn
50:15
49:32
135
Hugo van Gorkum
Utrecht
50:19
50:04
136
Leon den Braber
Papendrecht
50:20
50:05
137
Dennis de Jong
Dordrecht
50:21
49:24
138
Ruud van den Doel
Dordrecht
50:22
50:08
139
Dennis Buijser
Dordrecht
50:26
49:40
140
Cees Onderwater
Dordrecht
50:32
50:23
141
Mustafa Deger
Parthenon
50:32
50:20
142
Wallie Hakkens
Breda
50:41
49:31
143
R Blommers
Papendrecht
50:42
50:34
144
A. Verschoor
Dordrecht
50:43
50:22
145
Ton van de Minkelis
Dordrecht
50:49
50:33
146
Helmer Dam
Papendrecht
50:52
50:29
147
Frans de Klerk
Hercules
50:57
50:35
148
Martin Vos
Papendrecht
51:02
50:40
149
Paul Hartendorp
Dordrecht
51:03
50:33
150
René Sluyter
Hendrik Ido Ambacht
51:04
50:36
151
Jeroen Doeleman
Dordrecht
51:05
50:42
152
Rob Scholten
Oss
51:07
49:53
153
Eldert Smolders
Zwijndrecht
51:11
50:46
154
Thomas Stravers
Dordrecht
51:17
50:28
155
J vd Velde
Dordrecht
51:18
50:20
156
Frans van der Flier
Willemstad Nb
51:19
51:10
157
Marinus Ploos van Amst
Papendrecht
51:22
50:53
158
Robert Korving
Rotterdam
51:23
51:03
159
Ernstjan Overduin
Dordrecht
51:28
50:57
160
Ruud Sluijter
Rotterdam
51:32
51:04
161
Arno Hoornweg
Hoeven
51:36
51:09
162
Arie Groen
Dordrecht
51:36
51:26
163
Rene Verwer
Parthenon
51:37
51:08
164
Ronald Vlot
Dordrecht
51:41
50:53
165
Johan Sturm
Dordrecht
51:41
50:38
166
Menno van Eijk
Dordrecht
51:43
50:39
167
Govert Boon
Zwijndrecht
51:44
50:58
168
Paul Wisman
Hercules
51:45
51:12
169
Arie van der Weijde
Hercules
51:45
51:24
170
Sjoerd van Seters
Dordrecht
51:49
50:46
171
Peeke Hoekstra
Gouda
51:58
51:31
172
Ernst-Jan van Eck
Rotterdam
52:02
51:11
173
Martijn van Pelt
Dordrecht
52:04
51:48
174
Robert Isendoorn
Rotterdam
52:04
51:49
175
Rien van Ekeren
Passaat
52:11
51:52
176
John Franciosa
Dordrecht
52:13
51:53
177
Anton Peters
Westervoort
52:13
52:03
178
Michel Verburg
Hercules
52:14
52:04
179
Björn Ros
Ridderkerk
52:14
51:18
180
Bart Bolder
Dordrecht
52:18
51:57
181
Ruud Versluis
Papendrecht
52:23
51:46
182
Martin Noteboom
Papendrecht
52:24
51:23
183
Han van de Graaf
Dordrecht
52:24
51:21
184
Peter Stam
Dordrecht
52:26
51:29
185
Hans Korevaar
Alblasserdam
52:27
51:49
186
Bert Visser
Papendrecht
52:29
51:33
187
Arno Mansveld
Rotterdam
52:30
51:53
188
J Bijl
Dordrecht
52:37
52:24
189
Rowdy Jacobson
Passaat
52:39
51:49
190
Joost de Jonge
Breda
52:40
51:26
191
Ernst Vlasblom
Hercules
52:42
52:22
192
Gertjan Fok
Dordrecht
52:43
52:07
193
John Den Hartog
Dordrecht
52:45
52:09
194
Kevin van der Kleij
Zwijndrecht
52:54
52:02
195
M A Hak
Dordrecht
53:04
52:24
196
Eric van den Brink
Passaat
53:09
52:20
197
Mark van Hoek
Ridderkerk
53:12
52:16
198
Herman Wildenbos
Capelle aan den IJss
53:18
52:03
199
Ton van Spijk
Dordrecht
53:20
52:22
200
Rene Rijsdijk
Parthenon
53:26
52:44
201
Ton Smaal
Parthenon
53:28
52:59
202
Bert Broekhuizen
Sliedrecht
53:31
53:00
203
Jeroen Verveer
AAA
53:36
52:18
204
Jeroen Meyer
Dordrecht
53:36
52:19
205
Wilfred Ruitenberg
Hendrik Ido Ambacht
53:44
53:31
206
Van Dalen
Hercules
53:44
53:18
207
Harm van de Meer
53:52
53:40
208
Jan Dijkstra
Dordrecht
53:55
53:40
209
Stefan van Dijl
Dordrecht
54:04
53:01
210
Bert Benschop
Hendrik Ido Ambacht
54:05
53:52
211
JG Voorderhaak
's-Gravenhage
54:07
53:49
212
Dirk Franssens
Parthenon
54:13
53:31
213
Frank van Katwijk
Dordrecht
54:23
53:56
214
Willem Pankow
Hercules
54:33
54:20
215
Wim de Man
Pernis Rotterdam
54:35
53:22
216
Ale van Bergeijk
Dordrecht
54:37
53:53
217
Peter Messemaker
Zwijndrecht
54:43
53:53
218
Fred Goldberg
Hercules
54:52
54:40
219
Jorn Notten
Dordrecht
54:54
54:34
220
Piet van der Waal
Zwijndrecht
54:58
54:44
221
Diederik Borst
Dordrecht
55:01
54:47
222
Daan van Strien
Dordrecht
55:05
54:18
223
Henk Zwep
Parthenon
55:05
54:06
224
HTM Nijssen
Dordrecht
55:09
54:08
225
Hurks
55:14
54:14
226
Dirk Pelle
Gorinchem
55:28
54:15
227
C.F. van Pieterson
Dutch Runners Gold
55:33
54:55
228
Hans Ronteltap
Dordrecht
55:35
54:55
229
Robert Dirven
Etten-Leur
55:40
55:24
230
Marcel Heijboer
Boskoop
55:46
55:02
231
Max Hartendorp
Dordrecht
55:47
55:17
232
Johan Sieben
Dordrecht
55:53
55:24
233
Dimitry Reichwein
Hendrik Ido Ambacht
56:14
55:15
234
Ruud van Balkom
Dordrecht
56:15
55:43
235
Ton Laurijssens
Dordrecht
56:19
55:28
236
Rene de Snoo
Papendrecht
56:19
55:50
237
Matthieu Wüst
Hercules
56:37
55:25
238
Gerard van de Brug
Hercules
56:37
55:26
239
Gerard Kalis
Etten-Leur
56:45
55:33
240
Hans Pors
Montfort
56:45
55:32
241
Thierry Deboysere
Eindhoven
56:45
55:25
242
Van Eeden
Gorinchem
56:48
56:04
243
Douwe Zwep
Stelle Runners
56:51
56:11
244
Leo van Oosterhout
Hendrik Ido Ambacht
56:52
56:12
245
Tim Willems
Dordrecht
57:00
56:05
246
Jan Visser
Papendrecht
57:02
56:07
247
Anthony Richardson
Dordrecht
57:09
56:10
248
Fued Heumonds
Breda
57:14
57:01
249
Driek van Griensven
Breda
57:14
57:01
250
Wim Jongejan
Zwartewaal
57:17
56:18
251
Gert Vonk
Dordrecht
57:29
57:11
252
Marcel Liefbroer
Papendrecht
57:34
56:49
253
Ad Durinck
Parthenon
57:38
56:41
254
Hans Windgassen
Parthenon
57:42
57:20
255
Jurriaan Barkey Wolf
Dordrecht
57:55
56:42
256
René Korteweg
Dordrecht
57:59
57:59
257
Peter aan de Wiel
Hercules
58:00
57:45
258
Dick Korving
Gorinchem
58:02
57:43
259
Vojislav Petkovic
Vlaardingen
58:05
57:20
260
Onno Kastelein
Dordrecht
58:05
56:52
261
Joost Emmen
AV Gouda
58:35
58:05
262
Juriaan Kos
Dordrecht
58:40
58:28
263
Ton Kos
Dordrecht
58:40
58:28
264
Remko Mol
Parthenon
58:44
57:42
265
Marius Lodder
Dordrecht
58:46
57:54
266
Marinus Kruis
Rotterdam
58:46
57:46
267
H.A. van der Berg
Hercules
58:48
57:36
268
Alex Boers
Dordrecht
58:50
57:55
269
Johan van de Griend
Dutch Runners Gold
58:50
57:42
270
Erik van Konijnenburg
Dordrecht
58:57
57:59
271
Peter Makop
Hellevoetsluis
59:08
57:53
272
Brian Swift
59:18
58:19
273
Daniël Salbert
's-Gravenhage
59:42
58:30
274
Franco Sanavro
Loopgroep Oegstgeest
59:45
58:38
275
Chris Rozier
Dordrecht
59:47
58:44
276
Hugo van der Zwan
Oudehorne
59:52
59:43
277
Edwin van der Flier
Dordrecht
1:00:05
59:15
278
Piet Kooijman
Ridderkerk
1:00:20
59:15
279
Marnix Merkx
Ridderkerk
1:00:20
59:14
280
Henk Davids
Hercules
1:00:31
59:22
281
Ries van Wendel de Joo
Dordrecht
1:00:36
59:28
282
Jan den Braanker
Passaat
1:00:36
59:24
283
Mark Spiljard
Dordrecht
1:00:47
59:36
284
Arthur Eyongo
Dordrecht
1:00:59
59:38
285
Marcel Verhoef
Hercules
1:01:06
59:54
286
Nick Luitwieler
Dordrecht
1:01:46
1:00:33
287
Joseph Vogelezang
Passaat
1:02:25
1:01:12
288
Mark Monster
Zwijndrecht
1:02:37
1:01:43
289
Siemon van Brakel
Dordrecht
1:02:44
1:01:40
290
Dick Markesteijn
Passaat
1:02:45
1:01:56
291
Sven Reijerkerk
Dordrecht
1:03:55
1:03:01
292
Frans Jansen
Dordrecht
1:05:13
1:04:05
293
Dirk Stoop
Alblasserdam
1:05:20
1:04:14
294
Joachim Bruggeman
Dordrecht
1:06:26
1:05:09
295
Geoffrey Versluis
Dordrecht
1:08:04
1:07:29
296
Eric van der Steen
Dordrecht
1:09:55
1:08:44
297
Peter Alderliesten
Dordrecht
1:10:17
1:09:08
298
Jos Erkelens
Papendrecht
1:11:49
1:10:44
299
Ewald van Houten
Passaat
1:13:16
1:12:02
D10, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nathalie Klaassen
Alphen aan den Rijn
41:23
41:16
2
Patricia Keller
Dordrecht
45:21
45:05
3
Daniëlle van Beusekom
Passaat
46:58
46:23
4
Esther Nolf
Hercules
47:13
46:52
5
Marjolein Borsje
Dordrecht
48:27
47:59
6
Miranda Nugteren
Ridderkerk
48:39
48:02
7
Kimberly Tholenaars
Dordrecht
48:53
48:43
8
Hanneke van Kalkeren
Dordrecht
49:14
48:43
9
Claudia Fasol
Rotterdam Atletiek
49:24
49:19
10
Yvonne Mulders
Dordrecht
49:49
48:46
11
Annemieke Smid
Barendrecht
49:56
49:18
12
Marissa de Ruiter
Giessenburg
51:12
50:55
13
Alice Franje
Statina
51:17
50:44
14
Mirjam 't Mannetje
EUR Roadrunners
51:25
50:45
15
Margreet van Berloo
Langerak
51:55
51:14
16
Irene van der Plank
Parthenon
52:10
51:52
17
Roelie Vos
Lekkerkerk
52:18
51:53
18
Muskens
Atledo
52:23
52:14
19
Debbie Bohemen
Rotterdam
52:30
51:52
20
Bianca Gerritsen
Parthenon
52:34
52:15
21
Joline van Zoggel
Parthenon
52:40
52:21
22
Marianne den Braven
Dordrecht
52:49
52:13
23
Willy Diepeveen
Hercules
52:50
52:31
24
Carin van Zwienen
AAA
53:16
53:00
25
Marianne Muijzer
Puttershoek
53:18
52:45
26
Diana Versteeg
's-Gravendeel
53:46
53:17
27
Pauline de Boo van Uij
Parthenon
53:46
53:32
28
Wanda Groffen
Hercules
53:47
53:12
29
Hanneke de Heer
Dordrecht
54:06
53:32
30
Hester Bruijn
Amersfoort
54:19
53:09
31
Yvette Ebbers
Hercules
54:45
54:18
32
Claudia Scheepers
Dordrecht
54:46
54:06
33
Pauli Roedolph
Hercules
54:47
53:40
34
de Bakker
Hercules
54:47
53:40
35
Maaike Bonnier
Dordrecht
55:26
54:38
36
Esther Schotman
Dordrecht
55:29
54:33
37
Astrid van Tricht
Parthenon
55:32
55:11
38
Patricia Cornelissen
Millingen aan de Rij
55:40
54:53
39
Danielle van Hulst
Dordrecht
55:40
55:03
40
Lianne van Amelsvoort
Hendrik Ido Ambacht
55:52
55:27
41
Willemijn Hulscher
Dordrecht
55:53
55:04
42
Anja Melkert-Nieuwenhu
Dordrecht
55:53
55:25
43
Ellen Visser
Parthenon
56:09
55:46
44
Stakelbeek
Hercules
56:12
55:31
45
Antoinette Beljaars
Hercules
56:14
55:47
46
Jolanda van Lambaart
Dordrecht
56:32
55:35
47
Natalie Rieborn
Rotterdam
56:44
56:09
48
Elly Ammerlaan
Dordrecht
57:12
56:07
49
Charlotte Mol
Parthenon
57:13
56:11
50
Ria van Dijk
Dordrecht
57:23
56:51
51
Helen Stroebel
Amsterdam
57:29
56:53
52
Monique Liefbroer
Passaat
57:34
56:48
53
Jacquline Durinck-Boom
Parthenon
57:38
56:41
54
Anne-Marie Kuiphof-Geu
Dordrecht
57:42
56:58
55
Alicia Alzueta
Dordrecht
57:48
57:15
56
Arline van den Boogaar
Dordrecht
57:49
56:44
57
Raquel Currie
Rotterdam
58:03
57:27
58
Thirza Monster
Dordrecht
58:06
57:31
59
Elke Jetten
Dordrecht
58:06
57:32
60
Naomi Vriesema-vdSpek
Parthenon
58:13
57:38
61
Marjon Vreugdenhil
Castricum
58:37
58:03
62
Hunting
58:46
58:14
63
Mieke Salden
Hercules
58:47
58:04
64
Yvonne Vonk-Smits
Dordrecht
58:50
58:33
65
Karoline 't Lam
Parthenon
58:57
57:59
66
Jeannette van den Hil
Barendrecht
59:02
58:01
67
Joke van Liempd
Hercules
59:25
58:42
68
Esther Schmidt
Hendrik Ido Ambacht
59:38
58:28
69
Annet Torsy
Hendrik Ido Ambacht
59:39
58:29
70
Sija van Milt
Parthenon
59:48
58:44
71
Netty van den Brink
Passaat
59:53
59:06
72
Elly Vlug
Dordrecht
59:55
58:59
73
Barbara Bakker
Papendrecht
59:55
59:08
74
Lorette van Leuven
Hercules
1:00:13
59:05
75
Sharine Markes
Parthenon
1:00:19
59:17
76
Lotte Verhoeven
Dordrecht
1:00:41
1:00:12
77
Jolanda Emden
Hercules
1:00:44
59:37
78
Martine van der Steeg
Dordrecht
1:01:01
59:50
79
Iris de Reus
Dordrecht
1:01:02
1:00:07
80
Astrid van Leeuwen-Zan
Hercules
1:01:06
59:55
81
Esther Rensman
Passaat
1:01:22
1:00:36
82
Yvonne Hoffmann
Hercules
1:02:09
1:01:01
83
fleur van dijl
Dordrecht
1:02:15
1:01:12
84
Pauline Olde Engberink
Alblasserdam
1:02:44
1:01:56
85
Liesbeth Reugebrink
Papendrecht
1:02:54
1:01:59
86
Anne Verweij
Hercules
1:03:03
1:02:02
87
Karin Hollander
Dordrecht
1:03:06
1:02:32
88
Ingrid Landsmeer
Hercules
1:03:09
1:02:07
89
Sandra Catsburg
Dordrecht
1:03:11
1:02:23
90
Heleen Davies
Papendrecht
1:03:25
1:02:30
91
Maaike Duine
Dordrecht
1:03:28
1:02:55
92
Jannie Harlaar
Hercules
1:03:28
1:02:57
93
Claudia van Dijk
Papendrecht
1:03:29
1:02:34
94
Rian Roubos
Hercules
1:03:32
1:02:31
95
Mireille van Kleij
Dordrecht
1:04:05
1:02:51
96
Eveline Pluymert
Dordrecht
1:04:16
1:04:04
97
Kristel van Bavel
Goirle
1:04:46
1:03:44
98
Janneke de Vries
Tilburg
1:04:46
1:03:45
99
Willy Leferink
Dordrecht
1:05:13
1:04:04
100
Veronique den Oudsten
Capelle aan den IJss
1:06:14
1:05:39
101
Caroline Kemper
Dutch Runners Basic
1:06:20
1:05:05
102
Berni Larkin
Dordrecht
1:06:23
1:05:16
103
Marianne van Bochove
Dordrecht
1:06:25
1:05:08
104
Marion Braat
Dutch Runners Gold
1:07:27
1:06:32
105
Anja Muller
Dutch Runners Gold
1:07:33
1:06:39
106
eline van der giessen
Dordrecht
1:07:48
1:06:34
107
Marieke Knol
Hercules
1:08:04
1:07:29
108
Francisca van Fok van
Dordrecht
1:08:06
1:07:25
109
Marina Muilwijk
Dordrecht
1:09:32
1:08:22
110
Gerda Boon
Hercules
1:09:40
1:08:32
111
Karin Hamels
Parthenon
1:10:07
1:09:19
112
Jeanet van der Perk
Passaat
1:10:11
1:08:57
113
Conny Schieveen-De Vla
Passaat
1:10:20
1:09:26
114
Agnes Verhagen
Dordrecht
1:11:24
1:10:14
115
Karin Huisman
Dordrecht
1:11:49
1:10:44
116
Marion van Holstein
Dordrecht
1:15:49
1:14:40
H5, 5 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Frank Bulten
Parthenon
17:19
17:18
2
Greg van der Velde
Hercules
18:11
18:08
3
Dean Salwegter
Parthenon
18:26
18:23
4
den Hartog
18:38
18:33
5
Michael Kerkhof
Flakkee
18:53
18:51
6
Hans van den Kerkhof
Parthenon
19:06
18:59
7
Eloy Urbano Cruz
Hercules
19:44
19:40
8
Sander Geijs
Berkel en Rodenrijs
20:06
19:50
9
John van Amelsvoort
Parthenon
20:25
20:14
10
Rien de Wit
Zevenbergen
21:03
20:57
11
Kusters
21:12
20:53
12
H Barendregt
Dordrecht
21:22
21:00
13
Rody Kroon
Dordrecht
22:16
21:08
14
Fedor van de Velde
Dordrecht
22:19
22:10
15
Jan-Pleun Lens
Sprint
22:29
22:20
16
Erik Groot
Parthenon
22:51
22:46
17
Chiel van Oosterom
EUR Roadrunners
23:08
22:42
18
Rens Bodewes
Hercules
23:08
22:54
19
Walter Verbeet
Energie
23:22
23:18
20
Aart de Bruin
Passaat
23:33
23:24
21
Jeroen van Meel
Dordrecht
23:57
23:00
22
Jasper van Heeren
Dordrecht
24:01
23:19
23
Rob Sörensen
Dordrecht
24:16
24:11
24
Richard Kroon
Dordrecht
24:19
23:10
25
J Guis
Bleskensgraaf ca
24:22
23:44
26
Dennis Herrewijnen
Vierpolders
24:29
24:00
27
Jaap Pieter Verhulst
Papendrecht
24:33
24:03
28
William de Blok
's-Gravenhage
24:54
24:01
29
Arend Visser
Dordrecht
24:56
24:50
30
Sorensen
Dordrecht
24:56
24:51
31
Guido Herrewijnen
Dordrecht
24:58
24:28
32
Paul ten Zijthoff
Typhoon
25:11
24:25
33
Jan-Kees de Zeeuw
Dordrecht
25:12
24:47
34
Kusters
Parthenon
25:18
24:58
35
Erik Keemink
Ridderkerk
25:43
24:43
36
Hendry Locht
Dordrecht
25:52
25:34
37
Mark Smit
Dordrecht
26:41
25:26
38
Rens van den Brink
Dordrecht
27:14
25:56
39
Rene Schachtschabel
Dutch Runners Gold
27:42
26:43
40
Matthijs Lambers
Dordrecht
28:23
27:51
41
Hans van Hengel
Barendrecht
28:26
27:42
42
Geoffrey Behr
Dordrecht
28:41
28:02
43
Mike Behr
Dordrecht
28:41
28:02
44
Willem-Jan Leenhouts
Alblasserdam
28:56
28:05
45
W. van Wijngaarden
Dordrecht
28:57
28:06
46
Leijten
Heusden gem Heusden
29:01
28:02
47
David Wansink
Teteringen
29:06
28:15
48
Koolen
Dordrecht
29:11
28:21
49
Cor Hardenbol
Parthenon
30:13
30:13
50
Fred van Leen
Dordrecht
30:38
29:28
51
Nico Bakker
Dordrecht
32:05
31:21
52
Cees Helmink
Dordrecht
32:17
31:21
53
Jeroen van Nes
Dordrecht
33:46
32:39
54
Jan van Oost
Dordrecht
35:11
34:17
55
Victor Onvlee
Passaat
35:18
34:04
56
Evert Kalwij
Dordrecht
35:19
34:13
57
Stef Huijts
Rotterdam
35:20
34:39
58
Cees de Ruijter
Puttershoek
35:50
34:58
59
Tim de Boer
Dordrecht
36:46
35:37
D5, 5 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Fanny van Maanen
Rotterdam Atletiek
19:17
19:16
2
Y Dijksman-de Waard
Hendrik Ido Ambacht
21:19
21:07
3
Irene Groot
Parthenon
21:58
21:53
4
Mirte van der Wel
Rotterdam Atletiek
22:45
22:38
5
Jessie ter Berg
PAC
22:53
22:44
6
Mirjam van 't Hof
Hercules
22:58
22:53
7
Annemieke Roeland
Alblasserdam
23:03
22:55
8
Jantine van Wingerden
Sliedrecht
23:32
23:23
9
Annemieke Bloem
EUR Roadrunners
24:03
23:24
10
Jennifer Bal
Parthenon
24:45
24:24
11
Esther van 't Zelfde
Dordrecht
24:48
24:27
12
Adriëtte van der Sijde
Breda
25:34
25:22
13
Annelies Bouma
Hercules
26:03
24:56
14
Janneke van Loo
Middelburg
26:41
25:41
15
Cindy de Kok
Dordrecht
27:05
26:25
16
Annelies Leijten
Heusden gem Heusden
27:29
26:30
17
Ingrid Adriaans
Dordrecht
27:38
27:08
18
Martine Voogt
Dordrecht
27:43
26:49
19
Melanie van der Meulen
Rotterdam
27:50
27:11
20
Angeniet Gillissen
Parthenon
27:56
27:33
21
Greta Spruit
Parthenon
28:13
27:59
22
Mariska Wust
Hercules
28:23
27:12
23
Nienke Blauw
Dordrecht
28:24
27:41
24
Margot Poot
Dordrecht
28:44
27:36
25
Huysen-Dijkmans
Moordrecht
28:59
27:52
26
Karen Vos
Dordrecht
29:10
28:21
27
Linde Löbert
Parthenon
29:31
28:11
28
Dea van Soest
Dordrecht
29:48
29:09
29
Silvia Valk
Dordrecht
30:19
29:42
30
Margriet Smit
Dordrecht
30:31
29:12
31
Angela Deelen
Nieuw Lekkerland
30:35
29:28
32
Jacinta Lechner
Dordrecht
31:16
30:10
33
Esther Hofland
Dordrecht
31:28
30:22
34
Brigitta van Slooten
Parthenon
31:28
31:05
35
Linda van Heeren
Dordrecht
31:31
30:50
36
Helma Seelen
Dordrecht
31:35
31:17
37
A.M. Lorsheijd
Spijkenisse
31:41
30:49
38
Rosanne de Bruijn
Dordrecht
31:49
30:31
39
Patricia Blom
Dordrecht
32:28
31:34
40
Tanja Oorburg
Parthenon
32:52
31:43
41
Inora van de Rest
Parthenon
33:02
32:10
42
Anneke van Prooijen
Dutch Runners Gold
33:03
31:57
43
Franciska Locht
Dordrecht
33:07
32:51
44
Mirjam de Bus
Dordrecht
33:14
32:13
45
Corrie van Herwijnen
Energie
33:27
32:44
46
Hurks
Dordrecht
33:41
32:39
47
Mirjam Stomp
Dordrecht
33:54
32:51
48
Martine van Nes-Voskui
Dordrecht
33:59
32:52
49
Ineke Roodhuijzen
Dordrecht
34:01
33:08
50
Jagt
Passaat
34:19
34:13
51
Patricia van der Pluij
Hercules
35:20
34:13
52
Sabine van Biene
Rotterdam
35:22
34:41
53
Heleen de Boer-vdVelde
Dordrecht
35:29
34:18
54
Ellen Swart
Parthenon
35:32
34:40
55
Arianne de Ruiter
Dordrecht
35:51
35:00
56
Alwine te Veldhuis
Dordrecht
36:28
35:42
57
Emma te Veldhuis
Dordrecht
36:37
35:51
58
Nel Hofman
Hendrik Ido Ambacht
36:55
36:30
59
Jeannet Sieben
Hercules
37:39
36:27
60
Hermien Teske
RWV
48:28
48:23
J1113, 1600M JUNIOREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Dion Cirk
Passaat
5:30
5:30
2
Max Morsink
Passaat
5:49
5:49
3
Dion Gerritse
Dordrecht
5:53
5:53
4
Djordy Treuren
obs Mondriaan
6:24
6:24
5
Koen Hubregtse
Hercules
6:24
6:24
6
Jeroen Box
Moordrecht
6:35
6:35
7
Joeri van Dijk
Dordrecht
6:55
6:55
8
Dylan Huisman
Passaat
7:00
7:00
9
Sem van Zweeden
de Keerkring
7:13
7:13
10
Silvan Naaktgeboren
Parthenon
7:17
7:14
11
Freek Goldberg
bs Noordhove
7:23
7:21
12
Hamza Günes
obs Mondriaan
7:25
7:25
13
Joppe de Geus
bs Noordhove
7:25
7:23
14
Coen Sweers
bs Noordhove
7:26
7:24
15
Noah Zwang
bs Noordhove
7:30
7:27
16
Nathan Heuser
bs Noordhove
7:33
7:30
17
Ghianno Gibson
obs Mondriaan
7:37
7:36
18
Thijs de Buck
Dordrecht
7:56
7:55
19
Jelle Roozen
de Keerkring
7:58
7:58
20
Jasper Dee
bs Noordhove
8:21
8:18
21
Hugo Ooms
de Keerkring
8:29
8:29
22
Morlaye Toure
obs Mondriaan
8:34
8:33
23
Jesper Neijenhuis
Montessorischool
8:36
8:35
24
Aaron Kock
de Keerkring
8:37
8:37
25
Max van Stee
Montessorischool
8:46
8:45
26
Daan Voermans
bs Noordhove
8:51
8:48
27
Sven Wolting
bs Noordhove
8:53
8:51
28
Max Groen
Montessorischool
9:01
8:56
29
Mees van Stee
Montessorischool
9:05
9:04
30
Matthijs vd Sijde
bs Noordhove
9:23
9:23
31
Lars van der Linde
obs de Griffioen
9:25
9:24
32
Lorenzo Foort
bs Noordhove
9:28
9:27
33
Joey Hulsebos
bs Noordhove
9:32
9:31
34
Victor Sonders
obs de Griffioen
9:33
9:29
35
Jason Roffel
de Keerkring
9:42
9:42
36
Bradley Roelofs
de Keerkring
9:57
9:56
37
Leroy vd Velden
de Keerkring
9:57
9:57
38
Merijn Marcus
Montessorischool
10:19
10:14
39
Roy Wink
de Keerkring
10:59
10:59
M1113, 1600M JUNIOREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Puck van Wiltenburg
6:41
6:41
2
Nowel van Doorne
Montessorischool
6:50
6:49
3
Roelie Mol
Parthenon
7:05
7:04
4
Manja Deurwaarder
sbo Het Kompas
7:08
7:08
5
Elise Beljaars
Hercules
7:28
7:27
6
Britt Kars
De Bever
7:29
7:28
7
Fleur Willems
Parthenon
7:35
7:33
8
Nicole Loendersloot
Hercules
7:37
7:37
9
Mila van der Linden
Montessorischool
7:42
7:37
10
Hilde den Engelsen
bs Noordhove
7:43
7:43
11
Sienna Segboer
De Bever
7:56
7:54
12
Melisa Durgut
De Bever
8:02
7:58
13
Alyssia Mol
Parthenon
8:15
8:14
14
Chanel Schmid
obs de Griffioen
8:17
8:14
15
Thayrishan Doran
obs Mondriaan
8:22
8:22
16
Marit Beerstra
bs Noordhove
8:27
8:24
17
Shannon Bronder
obs de Griffioen
8:29
8:28
18
Myrrhe Venema
bs Noordhove
8:40
8:37
19
Athalja Smith
obs de Griffioen
9:12
9:09
20
Maranka Onderlinden
obs de Griffioen
9:13
9:10
21
Tirza Roodenburg
obs de Griffioen
9:13
9:10
22
Selin Ülten
obs de Griffioen
9:28
9:28
23
Samantha Seferovic
obs Mondriaan
9:37
9:37
24
Marieke de Keizer
bs Noordhove
9:39
9:37
25
Isolde Passhier
bs Noordhove
9:40
9:38
26
Hale Akyuz
bs Noordhove
9:52
9:49
27
Jamycia Kooijman
de Keerkring
9:54
9:53
28
Dylan Polat
obs Mondriaan
9:54
9:54
29
Celina Kneefel
Montessorischool
9:54
9:50
30
Krysia Geers
de Keerkring
9:57
9:57
31
Alma van den Ende
de Keerkring
10:00
10:00
32
Amanda Kirchhoff
de Keerkring
10:09
10:09
33
Seyda Avci
De Bever
10:18
10:18
34
Marretje Oomen
bs Noordhove
10:20
10:16
35
Jeanine Vos
de Keerkring
11:27
11:27
36
Aleyna Bulut
bs Noordhove
11:28
11:25
37
Sanela Masinovic
obs de Griffioen
12:32
12:29
38
Loraine Saly
obs de Griffioen
12:32
12:30
J9-10, 800M PUPIL A/B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rick Groot
Parthenon
3:06
3:03
2
Daan Spiljard
Hercules
3:08
3:08
3
Donald Huysen
Moordrecht
3:13
3:08
4
Simcha Kuiters
sbo Het Kompas
3:14
3:14
5
Sjoerd Ijzerman
Streefkerk
3:16
3:14
6
Ruben Vos
de Keerkring
3:20
3:17
7
Diederik Huysen
Moordrecht
3:22
3:19
8
Ezrah de Waal
bs Noordhove
3:26
3:25
9
Jolan Klijnjan
De Bever
3:26
3:25
10
Luuk Hamberg
Montessorischool
3:29
3:27
11
Bob Verdonk
De Bever
3:33
3:32
12
Rida Bellahcen
obs Mondriaan
3:33
3:31
13
Espen Sturm
Hercules
3:33
3:30
14
Kevin de Korver
De Bever
3:34
3:34
15
Damon
de Keerkring
3:37
3:33
16
Viktor
de Keerkring
3:38
3:36
17
Levy Verby
De Bever
3:41
3:37
18
Wietse de Buck
Dordrecht
3:45
3:41
19
Sam van de Ende
de Keerkring
3:46
3:44
20
Olivier Vroom
obs de Griffioen
3:48
3:45
21
Marc Lammers
De Bever
3:49
3:42
22
Dylan Sponselee
De Bever
3:50
3:47
23
Mert Oz
De Bever
3:54
3:54
24
Gillian van der Meijde
Streefkerk
3:55
3:53
25
Kevin Roozen
de Keerkring
3:58
3:52
26
Sanno van de Graaf
obs de Griffioen
4:01
3:56
27
Owen Sjerp
De Bever
4:05
3:59
28
Kim Holling
Dordrecht
4:09
4:04
29
Lucas Mosca
obs Mondriaan
4:09
4:02
30
Ralph Kakes
Hercules
4:10
4:07
31
Mitchell Kroonen
De Bever
4:14
4:07
32
Mitchel Sweebe
de Keerkring
4:14
4:10
33
Joppe Aarden
sbo Het Kompas
4:16
4:10
34
Mohammed Charkaoui
obs Mondriaan
4:19
4:16
35
Xuwen Zhou
Montessorischool
4:21
4:21
36
Thomas Dee
bs Noordhove
4:21
4:16
37
Fé Vermeulen
De Bever
4:22
4:22
38
Eef van Vijfeijken
bs Noordhove
4:23
4:17
39
Jesse Firing
De Bever
4:25
4:22
40
Bowie Elbers
bs Noordhove
4:25
4:19
41
Bart Krahe
obs de Griffioen
4:25
4:22
42
Bryan Roffel
de Keerkring
4:26
4:22
43
Kaisha de Koster
bs Noordhove
4:29
4:25
44
Yassine Loukili
obs Mondriaan
4:29
4:22
45
Timo
de Keerkring
4:31
4:29
46
Youri vd Velde
de Keerkring
4:32
4:28
47
Nin Makkelie
de Keerkring
4:33
4:32
48
Luca
de Keerkring
4:34
4:30
49
Tristan Tonnaer
Montessorischool
4:39
4:32
50
Rowan Naaktgeboren
's-Gravendeel
4:40
4:37
51
Berend Oomen
bs Noordhove
4:45
4:40
52
Yu-shi Burger
de Keerkring
4:46
4:44
53
Denzel Roelofs
de Keerkring
4:48
4:42
54
Hilal Koc
bs Noordhove
5:04
5:02
55
Joeri
de Keerkring
5:07
5:04
56
Joey van Dijk
Montessorischool
5:12
5:06
57
Abdullah Mohammedali
sbo Het Kompas
5:12
5:10
58
Dorian den Haan
de Keerkring
5:31
5:26
59
Nick van Heeren
sbo Het Kompas
5:37
5:35
60
Hamza Sögüt
obs Mondriaan
5:38
5:33
61
Emre Rudolfs
bs Noordhove
5:38
5:33
62
Abdi Mahamad
obs Mondriaan
5:42
5:40
63
Sharvensley Marti
sbo Het Kompas
5:43
5:37
64
Eren Özturk
sbo Het Kompas
6:22
6:15
65
Halil Ozbas
sbo Het Kompas
6:23
6:18
66
Jaylison Doran
obs Mondriaan
6:28
6:23
67
Marco Stal
De Bever
6:30
6:30
M9-10, 800M PUPIL A/B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Maud Willems
Parthenon
3:16
3:10
2
Suzanne Visser
Parthenon
3:21
3:19
3
Camille van de Brug
Hercules
3:26
3:23
4
Amber Dekker
Parthenon
3:28
3:24
5
Eline Oerlemans
De Bever
3:46
3:44
6
Selina Stokman
obs de Griffioen
3:52
3:51
7
Lieke Schepers
De Bever
3:56
3:54
8
Siegrid Dielhof
De Bever
3:58
3:55
9
Sylvia Loendersloot
obs de Griffioen
4:05
4:00
10
Demi van Dijk
Dordrecht
4:10
4:04
11
Esther Jacobs
Montessorischool
4:11
4:10
12
Stella Jegen
De Bever
4:13
4:07
13
Joëlla van der Bogt
sbo Het Kompas
4:19
4:15
14
Rachel Kassa
obs de Griffioen
4:20
4:19
15
Kayleigh Verhagen
Energie
4:21
4:16
16
Lisa Holling
Dordrecht
4:28
4:23
17
Annable Kop Jansen
bs Noordhove
4:30
4:22
18
Sanne de Weers
De Bever
4:36
4:30
19
Rashwika Bajnath
obs de Griffioen
4:36
4:34
20
Anna Bakker
bs Noordhove
4:36
4:33
21
Yasmina Blom
bs Noordhove
4:37
4:32
22
Abbey Beemer
de Keerkring
4:42
4:35
23
Tammy-Jo Heyn
Montessorischool
4:44
4:41
24
Demi Stam
de Keerkring
4:45
4:38
25
Besra Avci
De Bever
4:53
4:49
26
Chantay Lissenberg
obs de Griffioen
4:53
4:51
27
Nikita Silva
obs Mondriaan
4:54
4:49
28
Leliandra Quashie
obs Mondriaan
4:54
4:52
29
Emma Klarenbeek
bs Noordhove
4:56
4:52
30
Mare Hornes
De Bever
4:56
4:50
31
Puck Scheepbouwer
De Bever
4:58
4:55
32
Sanne van Voorst
de Keerkring
5:10
5:07
33
Britt Bakker
de Keerkring
5:10
5:09
34
Anna Kotek
De Bever
5:16
5:05
35
Shania Windhaus
obs Mondriaan
5:21
5:19
36
Sanne van Herpen
obs de Griffioen
5:26
5:19
37
Kim van Nijf
de Keerkring
5:31
5:27
38
Sarah Mahamad
obs Mondriaan
6:06
6:01
39
Shani Elias
obs Mondriaan
6:06
5:59
40
Taina Poulina
obs Mondriaan
6:09
6:04
41
Meghan
de Keerkring
6:12
6:09
42
Mylčne Hermans
De Bever
6:17
6:17
43
Manzambi Da Costa Davi
obs Mondriaan
6:18
6:15
44
Rojda Polat
obs Mondriaan
6:19
6:16
45
Christy de Ronde
de Keerkring
6:33
6:28
J11+, 800M PUPIL A/B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Thayrison Doran
obs Mondriaan
4:14
4:11
2
Sigmar Santiago
sbo Het Kompas
5:49
5:44
M11+, 800M PUPIL A/B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marianne Tjallings
sbo Het Kompas
4:50
4:48
2
Swasti Rambaran
obs de Griffioen
4:51
4:50
J6-8, 800M PUPIL C/D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tibo Visser
De Bever
2:52
2:52
2
Stan Schipperen
Scorpio
2:56
2:56
3
Sam Bron
de Keerkring
3:32
3:31
4
Ditmar Sturm
Hercules
3:36
3:30
5
Sven Rosbergen
Dordrecht
3:36
3:35
6
Sebastiaan Martinot
Etten-Leur
3:40
3:36
7
Semi Dural
De Bever
3:46
3:44
8
Jesse Verdonk
De Bever
3:49
3:47
9
Tobias Martinot
Achilles
3:49
3:48
10
Terence Pol
De Bever
3:49
3:47
11
Kaj Dielhof
De Bever
3:50
3:45
12
Thomas van Rossum
Dordrecht
3:56
3:50
13
Bjurre Potters
De Bever
3:57
3:54
14
Christiaan Andeweg
De Bever
4:01
3:58
15
Hidde Venema
De Bever
4:03
4:02
16
Rogan Babakerwal
obs Mondriaan
4:04
3:57
17
Owen
de Keerkring
4:09
4:04
18
Mounir Hmida
obs de Griffioen
4:09
4:04
19
Jarell Bajnath
obs de Griffioen
4:12
4:09
20
Dion van Helsbergen
bs Noordhove
4:13
4:04
21
Sehmi Kost
de Keerkring
4:16
4:08
22
Hidde Eichhorn
De Bever
4:17
4:16
23
Elmo Kuiters
sbo Het Kompas
4:17
4:14
24
Dylan
de Keerkring
4:17
4:16
25
Marvin
de Keerkring
4:18
4:18
26
Bo Nederlof
De Bever
4:18
4:16
27
Jardel Teneggi
obs de Griffioen
4:19
4:14
28
Jelmar Paardenkooper
de Keerkring
4:20
4:16
29
Menno van Voorst
de Keerkring
4:20
4:16
30
Mels van Zweeden
de Keerkring
4:27
4:19
31
Bryan Hooijschuur
Dordrecht
4:27
4:20
32
Jarid van Hork
De Bever
4:32
4:31
33
Ozzy Scheepbouwer
De Bever
4:34
4:30
34
Frank de Jong
De Bever
4:36
4:35
35
Menno Hulleman
De Bever
4:36
4:34
36
Jorijn van de Graaf
obs de Griffioen
4:40
4:35
37
Nino Balestreri
obs de Griffioen
4:42
4:40
38
Joran Makkelie
de Keerkring
4:46
4:41
39
Kingston van Laak
de Keerkring
4:47
4:42
40
Giovanni Helmen
bs Noordhove
4:48
4:41
41
Luuk van der Meer
de Keerkring
4:49
4:40
42
Kars van Houten
De Bever
4:49
4:45
43
Tim Groeneweg
De Bever
4:49
4:44
44
Emil Bozua
Montessorischool
4:50
4:44
45
Kes Visser
De Bever
4:52
4:44
46
Dano de Kreek
De Bever
4:53
4:48
47
Enrico van Tol
sbo Het Kompas
4:53
4:51
48
Thonmas Mensonides
de Keerkring
4:54
4:51
49
Rowin van Herpen
obs de Griffioen
4:56
4:54
50
Harley Stam
Dordrecht
4:57
4:55
51
Max Koopmeiners
de Keerkring
5:02
4:59
52
Damian van Twist
obs de Griffioen
5:03
4:58
53
Ziwe Zhou
Montessorischool
5:04
5:00
54
Kenny Nathalia
bs Noordhove
5:05
5:00
55
Joshua van Genderen
de Keerkring
5:05
5:02
56
Jullian Goud
obs de Griffioen
5:07
5:02
57
Tianzi Zhou
Montessorischool
5:11
5:05
58
Thomas Busch
bs Noordhove
5:13
5:08
59
Myron van Twist
obs de Griffioen
5:16
5:14
60
Ernesto Leal Lopez
De Bever
5:18
5:10
61
Ashwin Tjallings
sbo Het Kompas
5:22
5:21
62
Sanishy Sarha
sbo Het Kompas
5:24
5:20
63
Eric Jan Bakker
bs Noordhove
5:31
5:24
64
Daan van Herpen
obs de Griffioen
5:35
5:30
65
Lotfi Hmida
obs de Griffioen
5:35
5:31
66
Ivan Bosscher
de Keerkring
5:39
5:33
67
Mohammed Sarha
sbo Het Kompas
5:45
5:42
68
Raoul den Haan
de Keerkring
5:47
5:43
69
Jelle Vogelezang
Montessorischool
5:54
5:48
70
Jordy Franken
de Keerkring
5:54
5:49
71
Djamel Sefrain
sbo Het Kompas
6:15
6:13
72
Sam Wouters
Dordrecht
6:35
6:25
73
Imail Yilmaz
obs Mondriaan
6:48
6:38
M6-8, 800M PUPIL C/D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sophievan der Spoel
Hercules
3:22
3:21
2
Vera Kuipers
Hercules
3:41
3:38
3
Amber van de Merwe
Hercules
3:50
3:49
4
Gwen Lommerde
Papendrecht
3:52
3:48
5
Eva van der Graaf
De Bever
3:57
3:55
6
Jessica Voermans
bs Noordhove
4:19
4:11
7
Roos Loef
De Bever
4:24
4:20
8
Inčs Jacobs
Montessorischool
4:27
4:22
9
Amber Bruins Slot
Dordrecht
4:37
4:33
10
Eva
de Keerkring
4:41
4:35
11
Sophie Beckman
de Keerkring
4:42
4:34
12
June de Kreek
De Bever
4:48
4:45
13
Kimberley Vriendjes
De Bever
4:48
4:47
14
Zoë Scheurwater
obs de Griffioen
4:49
4:47
15
Britney Havelaar
sbo Het Kompas
4:49
4:48
16
Bo van der Put
De Bever
4:51
4:43
17
Suzanne van der Geer
obs de Griffioen
4:52
4:49
18
Yentl de Jong
obs de Griffioen
4:53
4:49
19
Hanne Stappers
4:56
4:49
20
Tamara van Dijk
Montessorischool
5:02
4:59
21
Alisha van Dijk
Montessorischool
5:04
5:01
22
Celeste Sponselee
De Bever
5:06
4:57
23
Nadine Doolhof
obs de Griffioen
5:06
5:00
24
Lotte Kamphorst
Montessorischool
5:07
5:04
25
Judith van de Rest
bs Noordhove
5:10
5:01
26
Myrthe Ponte
bs Noordhove
5:20
5:11
27
Madike Dee
bs Noordhove
5:23
5:19
28
Amira Hmida
obs de Griffioen
5:33
5:27
29
Daphne Stam
de Keerkring
5:38
5:31
30
Esmee Baas
De Bever
5:42
5:42
31
Benthe Severien
Montessorischool
5:44
5:41
32
Jihane Elouardi
obs Mondriaan
5:44
5:43
33
Nienke Klarenbeek
bs Noordhove
5:48
5:41
34
Gina van Dungen
bs Noordhove
5:49
5:46
35
Valerie Balistreri
obs de Griffioen
5:53
5:51
36
Ezgi Paltaci
De Bever
6:03
6:01
37
Nani Da Costa David
obs Mondriaan
6:45
6:40
38
Lorena Uytterschout
obs de Griffioen
6:48
6:43
J9+, 800M PUPIL C/D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ikram Abouchehaten
sbo Het Kompas
4:47
4:39
M9+, 800M PUPIL C/D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Michelle Dooren
sbo Het Kompas
4:16
4:15
2
Eline Czenki
sbo Het Kompas
5:39
5:31
3
Lausanne van Laak
de Keerkring
6:10
6:10
SWM, 10 KM SNELWANDE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marcelino Sobczak
Unitas
49:24
48:32
2
Hans van der Knaap
RWV
58:31
58:17
3
Frans Leijtens
RWV
1:00:06
59:34
4
Peter Van Hove
Lille (BEL)
1:04:23
1:03:48
5
Joachim Bauer
Schwalmstadt (GER)
1:04:32
1:03:26
6
Paul Koks
Haag Atletiek
1:14:02
1:13:27
SWV, 10 KM SNELWANDE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marleen Radder
RWV
1:03:37
1:03:20
Werkelijke afstand 5 km loop: 5060 m
Definitieve Uitslag - zaterdag 10 april 17:00
www.uitslagen.nl
10-04-2010 15:05