Uitslagenlijst 75e SLOTERPLASLOOP

Amsterdam - Zondag 28 maart 2010

2½KMM, 2½ KM RECREATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Antonio van den Heuvel
Hilversum
9:52
9:52
2
Timo Schuringa
Amsterdam
10:17
10:17
3
Imre Fodi
Amsterdam
10:22
10:22
4
Joris Tuit
Amsterdam
10:26
9:59
5
Rafael Gridelli
Amsterdam
11:03
11:01
6
Storm Hartkamp
Amsterdam
11:08
11:07
7
Ruben van Elsberg
Amsterdam
11:17
11:16
8
Koen de Rooij
Amsterdam
11:27
11:26
9
Luigino Refos
Almere
11:50
11:47
10
Zwaan
Amsterdam
11:57
11:55
11
Teun Hilbers
Badhoevedorp
12:20
12:19
12
Stijn Helmer
Amsterdam
12:28
12:26
13
Ming Lie
Amsterdam
13:28
13:27
14
Rovano Refos
Amsterdam
13:30
13:28
15
Raoul Refos
Amsterdam
13:31
13:28
16
Yang Lie
Amsterdam
14:46
14:45
17
Rob Breed
Bussum
14:53
14:52
18
Nino Boonstra
Amsterdam Zuidoost
20:13
20:09
2½KMV, 2½ KM RECREATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ahalli Nesrine
Amsterdam
11:11
11:09
2
Tamar van Alten
Amsterdam
11:39
11:37
3
Zola Zwerver
Amsterdam
11:49
11:47
4
Tineke van Diggelen
Nieuw Vennep
13:39
13:37
5
Dunja van der Ploeg
Amsterdam
14:11
14:09
6
maartje kop
Avenhorn
14:30
14:28
7
Zenna van der Ploeg
Amsterdam
16:01
15:59
8
Larissa Boonstra
Amsterdam Zuidoost
24:37
24:34
5KMM, 5 KM RECREATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ayoub Benchaabane
Amsterdam
17:13
2
Piet de Reuver
Amsterdam
17:16
3
Falco Rademaker
amsterdam
17:23
4
Chris van Hensbergen
IJmuiden
17:29
5
Krijn Schagen
Castricum
17:40
6
Floris Valkema
Amsterdam
18:16
7
Abdelkhalek Laouane
Amsterdam
18:24
8
Mark Horsmeier
Amsterdam
18:36
9
Peter Jan Laverman
Delft
19:50
10
Ivo Kielenstijn
Amstelveen
21:01
11
Sergio Gridelli
Amsterdam
21:05
12
Brian Teuwen
Amsterdam
21:30
13
Eric Hartkamp
Amsterdam
21:31
14
Lei Stassen
Amsterdam
21:38
15
Josef NgendaKumaner(46
Amsterdam
22:05
16
Paul Mulder
Amsterdam
22:15
17
Nick Boonstra
Amsterdam Zuidoost
22:23
18
Jeroen Dusseldorp
Amsterdam
23:08
19
Niels Wijffels
Kortenhoef
23:17
20
Jurgen Schotman
Almere
24:25
21
F.L.Gerrits
Amsterdam
24:40
22
Ronald Steenvoorden
Amsterdam
24:40
23
Erwin Gerlach
Amsterdam
24:48
24
Jan-Kees Tettelaar
Rotterdam
25:30
25
Wim Uijtenhaak
Nuon-Schiphol Rijk
25:39
26
Martin Pouw
Amstelveen
26:16
27
Andre van den Hoven
Nieuwegein
26:51
28
Peter Slappeldel
Nuon-Schiphol Rijk
27:03
29
Berlin Ngendahayo (460
Amsterdam
27:04
30
Camilo Guzman
Amsterdam
27:05
31
T. van der Woude
Amsterdam
27:30
32
Micha van der Wal
Amsterdam
27:45
33
C. van der Woude
Amsterdam
27:54
34
Ab Bertholet
Amsterdam
28:28
35
Jannis Bertholet
Amsterdam
28:29
36
Ewart Tamminga
Amsterdam
28:31
37
Albert Ansink
Nuon-Schiphol Rijk
28:34
38
Imad-Dine Sijaa
Amsterdam
28:43
39
Paul Minde
Amsterdam
29:51
40
Rick Kerssens
Nuon-Schiphol Rijk
30:08
41
Rob Hermkens
Nuon-Schiphol Rijk
31:14
42
Rob Teeuwen
Haarlem
31:17
43
Gurmu Abera
Amsterdam
32:00
44
E.Boonstra
Amsterdam Zuidoost
38:17
45
Ton Adriaansz
Haarlem
40:00
5KMV, 5 KM RECREATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Aafje Brandt
Amsterdam
19:59
2
June Nebbeling
Utrecht
22:42
3
Mariska Dijkstra
Amsterdam
22:52
4
Mieke Hendrikx
Amsterdam
25:15
5
J.Phaff
Amsterdam
27:21
6
Marjolein Lokker
Amsterdam
27:21
7
S.J.Kooks
Amsterdam
27:36
8
Anita Jumelet
Amsterdam
27:41
9
Mirjam E. Lobbes
Amsterdam
27:45
10
Ellen Hubbergen
Amsterdam
27:48
11
Daan Verduin
Amsterdam
27:58
12
Saskia Bonarius
Amsterdam
27:58
13
Denise Pronk
Amsterdam
28:03
14
Joline Pronk
Weesp
28:03
15
Conny Haarms
Amsterdam
28:08
16
Davinja Staphorst
Amsterdam
28:14
17
Geke van der Ende
Amsterdam
28:27
18
Judith van Vegten
Amsterdam
28:31
19
Monika Nierop
Amsterdam
28:36
20
Juliette Schrakamp
Amsterdam
28:49
21
NN
28:54
22
Danielle de Bruyn
Halfweg Nh
29:10
23
Daphne van Rijssen
Hoorn Nh
29:15
24
M.J.C.Kuijper
Halfweg Nh
30:11
25
Anita Geurs
Haarlem
30:36
26
Marleen van den Heuvel
Amsterdam
31:03
27
Ilse Sjonger
Amsterdam
31:03
28
N.Boonstra
Amsterdam Zuidoost
31:05
29
Sandra Siebeling
Badhoevedorp
31:14
30
Cora Meere
Amsterdam
31:14
31
Jiska Sharon
Kudelstaart
31:43
32
Nicole Bader
Nuon-Schiphol Rijk
32:12
33
A.Schotman
Almere
34:01
34
Shahenaz Hegazy
Amsterdam
34:15
35
Thea Schwab
Amsterdam
34:17
36
Ella Mae Wester
Amsterdam
37:15
37
Smadar Sharon
Kudelstaart
37:16
38
Clea Conijnenberg
Amsterdam
39:54
10REM, 10 KM RECREATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Pepijn Vloemans
Amsterdam
36:13
2
A.Benali
Amsterdam
37:28
3
Lodewijk Smoor
Amsterdam
37:29
4
Jan Berkhout
Amsterdam
37:29
5
Joery Goede
Amsterdam
37:35
6
BJ Kerklaan
Amsterdam
38:01
7
Marcus Turner
Amsterdam
38:11
8
Paul den Hertog
Amstelveen
38:11
9
Stefan van der Zijden
Amsterdam
38:27
10
Maarten Groot
Enkhuizen
38:27
11
Tigran Zacharian
Amsterdam
38:53
12
Gerard Versteeg
Amsterdam
38:54
13
Jan-Willem Vergouwen
Amsterdam
39:01
14
Laurens van Kessel
Amsterdam
39:41
15
P.H.Ligthart
Amsterdam
40:04
16
Kerstens
Amsterdam
40:28
17
Andre van Leeuwen
Halfweg Nh
40:40
18
Steef de Groot
Amsterdam
40:42
19
Louis herrema
Amsterdam
40:53
20
André Greven
Almere
40:55
21
Reuben Wijnberg
Amsterdam
40:55
22
Tristan Griek
Hoorn Nh
40:57
23
Ischa van Straaten
Amsterdam
41:12
24
Reinier Ooteman
Amsterdam
41:13
25
JW Martijn
Amsterdam
41:21
26
Rick Porcelijn
Amsterdam
41:41
27
T.M.Gualtherie van Wee
Amsterdam
41:42
28
Walter Bouwman
Amsterdam
41:45
29
Randall de Boer
Amsterdam
42:19
30
Rob van Leijsen
Amsterdam
42:21
31
Arnold Kop
Avenhorn
42:25
32
Hans Heppener
Amsterdam
42:45
33
Alain Vasbinder
Amsterdam
42:46
34
Ronald Groot
Amsterdam
43:00
35
Chris van der Neut
Amsterdam
43:06
36
Reggy Rumanwatine
Amsterdam
43:06
37
J.E. Muller
Edam
43:11
38
Justin de Kleuver
Amsterdam
43:21
39
Kamstra
Amsterdam
43:29
40
Berthold Eshuis
Amersfoort
43:30
41
St.Nic.Mees Kraaijenbr
Vinkeveen
43:49
42
Anker van Warmerdam
Edam
44:12
43
Paul Helmer
Amsterdam
44:16
44
Roel van der Wal
Amsterdam
44:23
45
Ivo Dommisse
Diemen
44:31
46
Freek Menger
Nuon-Schiphol Rijk
44:44
47
Martijn Koedijk
Amsterdam
44:45
48
W.de Haan
Amsterdam
44:47
49
Jos Huppelschoten
Amsterdam
44:50
50
Jos van Losser
Amsterdam
45:10
51
Peter van den Berg
Amsterdam
45:18
52
Martijn Simons
Amsterdam
45:20
53
V.Cabral
Amsterdam
45:24
54
Arjen Klein Poelhuis
Amsterdam
45:36
55
S.Zevenhuizen
Amsterdam
45:44
56
Robbert Engel
Amstelveen
45:49
57
st. Nic. Oscar Gonzale
Amsterdam
45:52
58
Tijn Porcelijn
Leiden
45:59
59
Stephan Valenta
Amsterdam
46:10
60
De Goede
Amsterdam
46:11
61
Hans van Beijnen
Amsterdam
46:17
62
Benjamin Go
Amstelveen
46:18
63
Casper Hopman
Amstelveen
46:23
64
Hugo de Munnik
Weesp
46:40
65
Peter Koeneman
Amsterdam
46:56
66
Leon Hanssen
Amsterdam
47:07
67
Ruud Wijchers
Abcoude
47:16
68
Marcel Groot
Amsterdam
47:23
69
Floris Lugt
Amsterdam
47:30
70
St. Nic. Stefan Verwei
Amsterdam
47:31
71
R.Bouwman
Amsterdam
47:45
72
Marcel Voorn
Amsterdam
47:47
73
St. Nic. J. den Os
Amsterdam
47:49
74
St. Nic. Jordy v.d. Ho
Amsterdam
47:49
75
Rob Aarnoudse
Badhoevedorp
47:51
76
St. Nic. Mike Wildeman
Amsterdam
47:52
77
Neil Purcell
Amsterdam
47:58
78
Jorrit Baerends
Amsterdam
48:00
79
Gernot Lenz
Amsterdam
48:03
80
Rogier Posthuma
Amstelveen
48:04
81
Manuel Pastor
's-Gravenhage
48:07
82
Mauro Muraro
Amsterdam
48:10
83
Raimond Speckgens
Amsterdam
48:12
84
Bas Heemskerk
Amsterdam
48:13
85
Marijn Muhlenbruch
Amsterdam
48:19
86
Eduard van der Linde
Monnickendam
48:20
87
Case Hooijschuur
Zaandam
48:30
88
Frans Koop
Amsterdam
48:31
89
J.J.Moes
Amsterdam
48:32
90
Maurits Dohmen
Nuon-Schiphol Rijk
48:34
91
Ronald
Amsterdam
48:41
92
Vincent Wensink
Amsterdam
48:43
93
Hans Thissen
Amsterdam
48:51
94
Albert Hankel
Dieren
48:54
95
Olivier van Hirtum
Ouderkerk aan de Ams
48:56
96
Erik Baijards
Diemen
49:22
97
Wouter Weijand
Amsterdam
49:24
98
Sibon
Amsterdam
49:25
99
St. Nic. Joram Melis
Amsterdam
49:27
100
Klaas Jan Veldhuizen
Amsterdam
49:27
101
Rob Vrouwes
Amsterdam
49:28
102
St. Nic. Finn Ahea
Amsterdam
49:34
103
Cyril Chermin
Amsterdam
49:38
104
Martijn Smit
Edam
49:40
105
Christopher Körber
Amsterdam
49:40
106
St.Nic. Donald Dingema
Amsterdam
49:45
107
St. Nic. Steyn Kahrel
Amsterdam
49:54
108
Bart ter Steege
Amsterdam
49:55
109
Mark de Beer
Amsterdam
49:56
110
Sjef van Bommel
Amsterdam
50:05
111
St. Nic. Stijn v.d. Be
Amsterdam
50:11
112
Jos Mancini
Amsterdam Zuidoost
50:12
113
Sven Kuipers
Amsterdam
50:13
114
Simon van Veen
Amsterdam
50:22
115
Martijn Luub
Amsterdam
50:32
116
Jan Kooy
Amsterdam
50:33
117
J.Krol
Amsterdam
50:33
118
Duco Biemans
Amsterdam
50:35
119
Charles Hueber
Amsterdam
50:56
120
Leo van Gelder
Amsterdam
51:26
121
Hans van der Woude
Groningen
51:44
122
Bob de Jongh
Almere
51:45
123
P. van de Laak
Amsterdam
51:58
124
Lammert van Raan
Amsterdam
52:00
125
Lex Winkler
Amsterdam
52:01
126
St. Nic. Ruben Smits
Amsterdam
52:20
127
Folke Lundberg
Amsterdam
52:32
128
P.W.Visser
Amsterdam
52:48
129
Chris Overdevest
Badhoevedorp
53:01
130
Gerard Straatman
Amsterdam
53:04
131
Kees de Rover
Rijsenhout
53:05
132
Alphons Ernestens
Amstelveen
53:19
133
Mike Griese
Amsterdam
53:34
134
Sjors Takes
Amstelveen
53:47
135
Thieu Engels
Amsterdam
53:54
136
Stefan Holla
Nuon-Schiphol Rijk
54:13
137
Eric-Jan Dekker
Amsterdam
54:17
138
H.Boelsma
Kudelstaart
54:18
139
St. Nic. Sam Verkerk
Amsterdam
54:20
140
St. Nic. Danny Bouland
Amsterdam
54:20
141
Paul van Rutten
Uithoorn
54:31
142
Nico Mastenbroek
Amstelveen
54:36
143
Henno Wiertz
Amstelveen
54:37
144
Karl de Haan
Amsterdam
54:45
145
Gary Plunkett
Amsterdam
55:03
146
Andre Wieringa
Huizen
55:04
147
Pieter de Jager
Nuon-Schiphol Rijk
55:17
148
Edward Goossens
Amsterdam
55:30
149
Wesley Stokhof
Amsterdam
55:33
150
Evert Schuringa
Amsterdam
55:38
151
Hugo Correa
Amsterdam
55:42
152
Michiel de Beet
Amsterdam
55:47
153
Niels Stam
Amsterdam
55:57
154
Gijs van Gemert
Amsterdam
56:26
155
St. Nic. G. Siebert
Abcoude
56:41
156
Nico Busker
Almere
56:42
157
Kachun Ng
Nuon-Schiphol Rijk
56:53
158
Pieter Lont
Amsterdam
56:55
159
Dick Claassen
Amsterdam
56:55
160
Ton Engwirda
Amsterdam
57:02
161
Frans van den Berg
Amsterdam
57:35
162
R.Groenhart
Amsterdam Zuidoost
57:53
163
Marco Tjaarda
Wormer
57:58
164
St. Nic. Boris Wolbrin
Amsterdam
58:28
165
M.I.W. Swinkels
Amsterdam
58:40
166
Pieter van Musschenbro
Amsterdam
58:46
167
Klaas Jorritsma
Diemen
59:02
168
Ron Uijttenboogaard
Almere
59:21
169
Guillermo Correa
Amsterdam
59:28
170
R.W.A.van den Brink
Amsterdam Zuidoost
59:39
171
Olmedo Correa
Amsterdam
59:47
172
Eric Wahl
Amsterdam
59:54
173
Rob Wansink
Amsterdam
59:55
174
Hans Grit
Amsterdam
1:01:02
175
Hans Peter van Arkel
Amsterdam
1:01:25
176
S.Djamani
Amsterdam
1:01:33
177
A.W.Talman
Amsterdam
1:02:08
178
Herbert Dupont
Amstelveen
1:02:32
179
St. Nic. Niels Ormerod
Amsterdam
1:02:44
180
Hans Dornseiffen
Ouderkerk aan de Ams
1:03:58
181
Harry Ebbink
Amsterdam
1:04:41
182
Bas Sarlemijn
Amsterdam
1:08:58
183
Dick Praamstra
Amsterdam
1:09:35
10REV, 10 KM RECREATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
St. Nic. C. Hélant Mul
Amsterdam
43:49
2
Debora Timmerman
Amsterdam
44:22
3
N.Smit
Amsterdam
46:12
4
Astrid Riemslag
Ankeveen
46:17
5
Madeleen van Elsberg
IJmuiden
46:36
6
Danielle Westra
Amstelveen
46:41
7
Regina Homan
Purmerend
48:00
8
Maria Giol Llobet
Amsterdam
48:13
9
Ryan Angler
Amsterdam
48:13
10
Aafke Laumans
Amsterdam
48:52
11
Neeltje Rozen
Amsterdam
49:05
12
Jessica Kamp
Amsterdam
49:44
13
Willemien van den Hoog
Amsterdam
50:10
14
St. Nic. Lotte Matsla
Amsterdam
50:17
15
Babette Drijber
Amsterdam
50:33
16
Gisèle Gerhardus
Amsterdam
51:30
17
Nathalie Meyer
Amsterdam
51:59
18
Paula wesselink
Amsterdam
52:28
19
St. Nic. Isabella Slim
Amsterdam
52:40
20
Rina de Blieck
Uithoorn
53:18
21
Lisa Verberne
Amsterdam
53:24
22
Mirjam Pulleman
Amsterdam
53:33
23
Sandra Langenveld
Amsterdam
53:41
24
Ester Snoek
Amsterdam
53:41
25
Linda van Straaten
Amsterdam
54:04
26
St. Nic. R. Lont
Amsterdam
54:18
27
Stefanie Bakker
Amsterdam
55:00
28
Thecla van der Wal-Wee
Halfweg Nh
55:39
29
Arienne M. Huizer
Boskoop
55:40
30
Erika Thung
Amsterdam
55:51
31
C.Pasteuning
Amsterdam
55:58
32
Anita Buijs
Amsterdam
55:59
33
Marjan Peters
Amsterdam
56:09
34
Lian Kosse
Zaandam
56:22
35
Hannah Sluis
Amsterdam
56:47
36
Diana Jansen
Amsterdam
56:49
37
Yvonne Frijters
Badhoevedorp
56:53
38
Jolande Landzaat
Amsterdam
56:58
39
Manon van Eijsden
Amsterdam
57:23
40
Rosalie ANDRE
Amsterdam
57:26
41
M.Baart
Amsterdam
57:27
42
Astrid Wouters
Amsterdam
57:33
43
St. Nic. Donna Bos
Amsterdam
57:44
44
Rosa Landzaat
Amsterdam
58:00
45
St. Nic. Laura Roose
Amstelveen
58:02
46
Inger van Leeuwen
Halfweg Nh
58:07
47
Jorien Blom
Amsterdam
58:12
48
A.Sparmann
Amsterdam
58:16
49
Mette Morup
Amsterdam
58:31
50
Francien Dijkstra
Amsterdam
58:43
51
Irene ten Dam
Amsterdam
59:07
52
Berna Homan
Purmerend
59:07
53
St. Nic. Hanna van Ger
Amsterdam
59:09
54
Saskia Rave
Amersfoort
59:17
55
Marijke Palstra
Amsterdam
59:21
56
Renate Wiedeman
Amsterdam
59:32
57
Cindy Stijger
Amsterdam
59:37
58
Anneke Janssen
Amsterdam
59:43
59
Angela Wolbink
Amsterdam
59:47
60
Marjon Blankevoort
Amsterdam
59:55
61
Els van Straaten
Duivendrecht
59:57
62
Ida Glasbergen
Amsterdam
1:00:35
63
Antoinette Jacobs
Naarden
1:00:44
64
Cynthia Wietzes
Amsterdam
1:00:52
65
Hedi Holsheimer
Amsterdam
1:01:35
66
Marjolijn van Nes
Amsterdam
1:01:55
67
Mary v/d Werf
Amstelveen
1:02:11
68
Esther Rensink
Amsterdam
1:02:24
69
Claartje Berns
Amsterdam
1:02:35
70
Renske Berns
Amsterdam
1:03:24
71
LIJKWELGEK Eilbracht
Amsterdam
1:04:11
72
Annelies Giezeman
Amsterdam
1:04:11
73
Wendy Snijder
Amsterdam
1:04:45
74
Liselore Bongers
Amsterdam
1:05:19
75
Gerry Timmermans
Amsterdam
1:05:34
76
Deborah Wietzes
Amsterdam
1:05:44
77
Nancy Gerrese
Rijswijk Zh
1:06:00
78
Elles Mulder
Amsterdam
1:06:42
79
Sandra Bakker
Hoorn Nh
1:08:01
80
Michele Talens
Amsterdam
1:08:33
81
Leontine Mols
Alphen aan den Rijn
1:09:50
82
Floortje Bakkeren
Amsterdam
1:12:51
10MSE, 10 KM KNAU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jermaine Goveia
Hellas
34:47
2
Jeroen Wit
Phanos
34:51
3
Frank de Graaf
AAC
35:07
4
Jelle Kok
Phanos
35:23
5
Gerard Hollestelle
Phanos
35:26
6
Michael Muusse
Rotterdam Atletiek
35:35
7
Niek van Veen
Phanos
35:43
8
Jaap Vink
Phoenix
35:58
9
Ruud Weijer
Phanos
36:35
10
Thomas Merlijn
Phanos
37:22
11
Marc Antoine OLIVE
Phanos
38:56
12
Paul v/d Nat
Phanos
39:54
13
Nicolas Arancibia
Phanos
40:10
14
Toer van den Berg
AV '23
42:21
15
Richard Neuhof
Phanos
42:24
16
Cees Groenland
AAC
42:29
10M35, 10 KM KNAU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jelte Kuijs
Amsterdam
35:16
2
Dave Baars
Phanos
35:19
3
Sicco Bus
Altis
36:04
4
Erwin Metselaar
AV Aalsmeer
36:20
5
Paul van Haaren
TTW
36:26
6
Jan Hendrikse
avVN
36:49
7
Niels Geise
Phanos
36:51
8
Jeroen Brinkhoff
Dutch Gay & Lesbian
37:12
9
Piotr Janmaat
Phanos
37:37
10
HP Ligthart
AAC
39:50
11
Derk Frijmersum
Phanos
40:23
12
John Koopen
Atos
41:33
13
Ronald Vogel
Phanos
42:39
14
Henry Lie
Phanos
43:26
15
Faycal Ouali
Atos
43:35
16
Robbert van den Hoogen
ZOEV
44:08
17
Jorg Sauren
Phanos
44:23
18
Ben Bakker
Lycurgus
44:28
10M45, 10 KM KNAU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Edwin van Dort
Phanos
35:12
2
Jos Broekhuis
Loopgroep Aart Stigt
35:38
3
Martijn Hiensch
Phanos
35:48
4
Ronald de Roos
Hellas
35:49
5
Jan-Dirk van Zanten
Phanos
36:10
6
Pierre Berntsen
AV '23
36:34
7
Ger Kragten
Atos
36:46
8
Bert Kamphorst
Phoenix
37:36
9
Riny van Brienen
Hellas
38:14
10
Theo Woldberg
Kombijsport
38:36
11
John Hammond
Phanos
39:52
12
Ruud Verhoef
Ron Clarke
40:49
13
Caspar Janssen
Phanos
40:55
14
Joris de Wijs
Phanos
41:10
15
Willem Jan de Widt
AV Monnickendam
41:14
16
Faisal Callender
Atos
41:17
17
Pepijn Herberghs
Phanos
42:32
18
Ton Tijssen
Loopgroep PK
42:51
19
Rinse Vreugdenhil
Phanos
46:00
20
Rolf van der Meulen
avVN
46:10
21
Ralph Ferouge
Phanos
47:16
22
Teus Smokers
Running2000
49:48
10M55, 10 KM KNAU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Oscar Smit
avVN
38:50
2
Gerard van Breukelen
Startbaan
42:21
3
Peter Zwart
Atos
42:36
4
Ed de Jong
Atos
42:38
5
Gerard Blees
AV Castricum
45:29
6
Pieter Servatius
Phanos
47:08
7
Peter Kroon
AV '23
47:09
8
Peter Groen
AV '23
47:19
9
Wim Metselaar
AV Aalsmeer
47:52
10
Kees van den Berg
AV '23
48:07
11
Reinout Koperdraat
AV '23
49:40
12
F.J. Levelt
avVN
52:06
10VSE, 10 KM KNAU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Miriam van Reijen
Phanos
36:52
2
Melanie Spruyt
Running2000
37:39
3
Corine Nelen
AV Edam
40:21
4
Janine Stutterheim
Phanos
40:25
5
Julitta Boschman
AV Aalsmeer
41:22
6
Yvonne Versteegh
Loopgroep PK
42:15
7
Valerie Fictorie
Phanos
42:19
8
Veerle van Balen
Phanos
43:55
9
Katelijne Lodde
Phanos
47:22
10
Jolein de Bruin
Loopgroep Aart Stigt
48:17
11
Maaike Tjepkema
Phanos
49:25
12
Charlotte van Ammers
AAC
55:18
10V35, 10 KM KNAU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marleen Haakma
Atos
41:33
2
Gabriela Guzman
Phanos
42:04
3
Marieke Wiersum
Phanos
45:33
4
Martha van Hal
Pijnenburg
48:36
5
Agnes Weel
Kombijsport
49:01
6
Sandry Meerdink
Atos
49:48
7
Ineke Rietveld_Pel
Loopgroep Aart Stigt
1:03:09
onderdeel van TradeXchangeRondjeMokum, hoofdsponsors RUNNERSWORLD AMSTERDAM
HAARLEM ZAANDAM; m.m.v. FINISH BOX Amsterdam Self Storage (opslagruimte)
www.uitslagen.nl
28-03-2010 20:17