| | | | | Uitslagenlijst 25 km van Hulst
Hulst - Zaterdag 27 maart 2010
PUP V, 800 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
PUP M, 800 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Sem Schockaert
Wetteren (B)
3:07
DAMES, 3 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Veerle Matthieu
Sinaai (B)
12:30
4
Liselotte Kaijser
Terneuzen
12:57
7
Romy van Dorsselaer
RK HAV
14:13
12
Astrid de Bruin-Schutt
RK HAV
17:40
HEREN, 3 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pascal Rijdant
Geeraardsbergen (B)
11:08
2
Patrick de Sutter
Stekene (B)
11:44
4
Thomas Rijdant
Gerardsbergen (B)
13:28
5
Stijn van de Voorde
RK HAV
13:32
7
Arjan van Dorsselaar
RK HAV
15:35
10
Emiel Freijsen
Kapellen (B)
23:51
DAMES, 7,1 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Linda Vanrijckegem
Waasmunster
35:21
3
Nancy Schacht
Beveren Waas (B)
36:59
4
Wendy van der Veeken
Zaamslag
39:04
5
Marian van Voren
Terneuzen
39:05
11
Anja van Waterschoot
Hulst
50:32
HEREN, 7,1 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sebastiaan Bouterse
Terneuzen
28:33
3
Bert Verbeke
Sint Laureins
29:41
6
Michiel van Mulder
Antwerpen (B)
33:12
7
Roni de Geest
Sint Pauwels
33:35
9
Roland Scheers
Beveren (B)
35:02
10
Steve van der Haegen
Antwerpen (B)
35:16
14
Juren van Himst
Gillis-Waas (B)
36:15
15
Willem Jan de Koeijer
Axel
36:15
16
Leander van Haver
Elversele (B)
36:30
18
Herman Sarneel
Sas van Gent
38:40
19
Gino Moorthamers
Beveren Waas (B)
42:48
20
Daniel de Geest
Aartselaar (B)
50:27
21
Greta de Vylder
Sint Gillis Waes (B)
50:40
DAMES, 12,8 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Niki Bogaert
Nieuwe Molen (B)
1:00:45
3
Dagmar van Eesvelde
Ertvelde (B)
1:07:35
4
Mia Clijmans
Vosselaar (B)
1:09:49
5
Sandra van Dorsselaer
Hulst
1:09:57
6
Chantal Nachtegael
Heikant
1:09:59
10
Francoise van Watersch
Hulst
1:21:16
11
Hannie Corlijn
Oostkapelle
1:21:56
HEREN, 12,8 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Dony Vergouwen
Sint-Niklaas
49:55
6
Marc Versheuren
Lokeren (B)
51:10
7
Patrick van Remortel
Hulst
53:09
10
Wilco Franken
Kappellebrug (B)
58:47
13
Eddy van de Pol
Grobbendonk (B)
59:29
17
William Goossens
Kieldrecht (B)
1:01:46
22
Romain Bolssens
Kieldrecht (B)
1:04:56
26
Camos de Willomaseur
Aalter (B)
1:06:06
27
Eddy van Boven
Schoonaarde (B)
1:06:21
36
Frank van Aertselaere
Zwijndrecht (B)
1:17:01
DAMES, 25 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Merel Doossche
Antwerpen (B)
2:13:24
6
Cecile Boel
Nieuwkerker waas (B
2:13:40
7
Anne-Marie Thomaes
Hoofdplaat
2:13:52
HEREN, 25 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Chris Verbeeck
Stekene (B)
1:31:51
3
Wim van Sparretak
Sint Laurens
1:31:59
4
Koen van Havermaet
Lokeren
1:32:45
5
Michel Kerstens
Beerse (B)
1:33:42
8
Sjakko Joziasse
Koudekerke
1:36:33
10
Patrick Hembrecht
Sint Gillis (B)
1:36:59
11
Frederic Lesdamon
Nieuwkerken-Waas
1:38:06
13
Leo de Leeuw
Wolphaartsdijk
1:39:48
15
Govanni van der AA
Sint-Niklaas (B)
1:40:20
16
Maurice van Speybroeck
Ertvelde
1:41:02
19
Patrick Roeland
Sint-Niklaas
1:41:34
21
Mike van Derroost
Zottegem (B)
1:43:23
26
Philippe Groenweghe
Kortrijk (B)
1:45:48
28
Wim Schelfhout
Sint Pauwels (B)
1:46:24
31
Olivier Roelands
Brussel (B)
1:49:04
32
Manfred Meulmeester
Vlissingen
1:49:21
36
Tony Demaret
Sint-Kruis-Winkel
1:49:58
37
John van Tilburg
Hoogerheide
1:50:04
38
Pascal de Letter
Assenede (B)
1:50:37
42
Rudy van Daele
Sint-Niklaas
1:51:42
43
Ludwig van Waterschoot
Heikant
1:52:10
47
Peter Jordaens
Kapellen (B)
1:53:48
48
Rudy van Laerhoven
Stabroek (B)
1:53:48
50
Patrick Temmerman
Kaprijke
1:54:13
51
Fons de Rijcek
Kloosterzande
1:54:23
52
Andy Huybens
Beveren Waas (B)
1:54:34
53
Ray Cornips
Waterlandkerkje
1:55:25
57
Willem van der Heyden
Kieldrecht (B)
1:56:39
59
Jos van Gremberghe
Koewacht
1:58:53
72
Ron van Waterschoot
RK HAV
2:00:25
75
Tonny Verwer
Sint Jansteen
2:02:59
76
Jurgen Verstraeten
Sint Jansteen
2:03:25
77
Bart Timmerman
Lovendegem (B)
2:03:33
82
Danny Debaere
Waasmunster (B)
2:05:54
83
Dirk de Bosscher
Lokeren (B)
2:05:55
84
Dominique Guilbert
Destelbergen (B)
2:06:41
87
Philippe van Geertruy
Ekeren
2:08:17
92
Olivieer Verhaege
Lovendegem (B)
2:13:25
95
Franck van Dorsselaer
Hulst
2:13:55
96
Aureel Lippens
Waarschoot (B)
2:14:09
99
William Verdonck
Beveren-Waas (bel)
2:16:53
100
Domien van Parijs
Westdorpe
2:17:27
105
Hans van Sluijs
Middelburg
2:27:11
106
Rudy van de Velde
Wachtebeke
2:28:16
107
Didier van den Bulck
Gent (B)
2:29:53
Uitslagen.nl
28-03-2010 10:55