Uitslagenlijst Halve Marathon van Sint Anthonis

Sint Anthonis - Zaterdag 20 maart 2010

H40-, HALVE MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stefan van Thiel
De Keien
1:11:10
2
Milan Perc
Cifla
1:15:56
3
James Carpenter
Cifla
1:16:51
4
Menno van Bruggen
Loopgroep PK
1:21:22
5
Edwin Kok
HAC
1:22:15
6
Ruud van der Meulen
Cifla
1:22:55
7
Bas de Boer
Altena Road Runners
1:23:05
8
Pol Nabben
Maastricht
1:24:21
9
Olivier Diels
Arnhem
1:26:07
10
Geert Kuijpers
De Keien
1:27:45
11
Florian Hirschvogl
Nijmegen
1:28:09
12
Harry Nillesen
Heijen
1:29:19
13
Noam Schipper
Geldrop Runners
1:29:48
14
Eric de Waal
Beek-Ubbergen
1:31:11
15
Mark van Beek
Sporting Boxmeer
1:31:20
16
Stefan van Oosterwijk
GAC Gemert
1:32:18
17
Jeroen van Weperen
Nijmegen Atletiek
1:32:23
18
Dirk-Jan Boonstra
Veenendaal
1:34:02
19
Corné van Helteren
Dutch Runners Gold
1:34:55
20
Niels van Benthum
Cuijk
1:35:03
21
Rob Verdel
Oudewater
1:38:10
22
David Ressing
Beek Ubbergen
1:38:20
23
Jean-Pierre van der Bo
Molenhoek Lb
1:38:24
24
Rogér van der Borgh
Waalre
1:38:25
25
Maarten Peters
Westerbeek
1:38:38
26
Johnny Tromp
Nijmegen
1:38:55
27
Antoine de Haan
Boxmeer
1:39:53
28
Jos Reijnhout
Bunschoten Spakenbur
1:39:54
29
Alan van Hoey
Cifla
1:39:55
30
Kees Rosendaal
Elst Gld
1:40:20
31
Martin Landstra
Boxmeer
1:40:54
32
Martijn Otten
Heerenveen
1:40:57
33
Marc Nabuurs
Wanroij
1:43:07
34
Huibert Lucas
Zwijndrecht
1:43:46
35
Daan Wals
Nijmegen
1:43:57
36
Sebastiaan Weber
Harderwijk
1:44:58
37
Alfons den Broeder
Nijmegen
1:45:05
38
Björn Jacobs
Cuijk
1:45:14
39
Eric Reijnhout
Amersfoort
1:45:25
40
Sander Roodbeen
Sint Anthonis
1:45:52
41
Vincent Straten
Malden
1:48:32
42
Werner Dijkgraaf
Waalre
1:49:17
43
Martin Rietman
Amsterdam
1:49:29
44
Joris Knoben
's-Hertogenbosch
1:50:43
45
Tonio Andre
De Keien
1:52:22
46
Martijn Linsen
Veghel
1:52:33
47
Martijn van der Cruijs
Wanroij
1:52:52
48
Roy Klein
Wanroij
1:53:01
49
Jurgen Pijnappels
Wanroij
1:53:02
50
Tim Janssen
Boxmeer
1:53:04
51
David ten Hoonte
Molenhoek Lb
1:53:49
52
Bjorn van Mierlo
Cadzand
1:53:55
53
Horst Hartmann
Weeze (GER)
1:58:13
54
Antwan Terburg
Sporting Boxmeer
1:59:56
55
Everaldo Dasilva
Geffen
2:00:18
56
Jos Leen
Nijmegen
2:00:55
57
Stephan Gieben
Rijkevoort
2:02:28
58
Gerben Vat
Nijmegen
2:09:17
59
Bastiaan Bernart
Maarheeze
2:10:35
60
Jan Post
Nijmegen
2:13:38
H40+, HALVE MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michael Schoemakers
Stampersgat (GER)
1:17:17
2
Antonio Duijmelinck
Eindhoven Atletiek
1:17:57
3
Walter van de Pol
Generaal Michaelis
1:19:36
4
Marco van Beek
Kleve (GER)
1:23:25
5
Erwin Jaspers
Cifla
1:24:26
6
Johan Roozemond
Altena Road Runners
1:25:17
7
Klaus Rodermond
Kalkar (GER)
1:26:53
8
Michiel Brussee
Loopgroep Aart Stigt
1:27:10
9
Johnny Manders
Uden
1:29:57
10
Simon van Woerkom
Malden
1:30:38
11
Dick Kant
Altena Road Runners
1:30:47
12
Ad van den Nieuwenhuiz
Beuningen Gld
1:31:23
13
André Webers
Mook
1:32:10
14
Paul van der Horst
Cifla
1:32:15
15
Ronald van Noordenburg
Escharen
1:32:32
16
Joris van Dijk
Son
1:33:26
17
Ron Scheepers
Uden
1:33:30
18
Dick van Goch
Dilbeek (BEL)
1:33:58
19
Bertino Manders
De Keien
1:34:41
20
Loet van Aerle
Gemert
1:34:42
21
Bas van Vliet
Pallas '67
1:36:18
22
Erik Heijmans
Wageningen
1:36:22
23
Matt Siroo
Sint Hubert
1:36:49
24
Wilbert Derksen
Groesbeek
1:37:15
25
Jeroen Ulijn
Megen
1:37:23
26
Stefan Bückmann
Bislich (GER)
1:38:47
27
Jörg Rades
Kleve (GER)
1:38:56
28
Eric van Erp
Bakel
1:41:34
29
Hans Uijen
AV Holten
1:42:29
30
Edwin van Oosten
Cifla
1:43:16
31
Johnny van der Ven
Mill
1:43:17
32
Jan Willem Heurter
Nijmegen
1:43:35
33
Peter Verbruggen
GAC Gemert
1:44:00
34
Simon van Drelen
Geldrop Runners
1:44:20
35
Bernard van den Beld
Boxmeer
1:44:41
36
Jan Zonnenberg
De Keien
1:44:50
37
David Blankers
Altena Road Runners
1:44:57
38
Victor Herckenrath
De Keien
1:45:53
39
Geert-Jan Verstraaten
Wijchen
1:49:07
40
Marco Lans
Nijmegen
1:49:28
41
René Trieling
AV Wijchen
1:51:03
42
Jody van den Ouweland
Molenhoek Lb
1:52:26
43
Jeroen Hund
Ooij
1:52:29
44
Andre Thomassen
Bakel
1:52:36
45
Marcel Sleutejes
Nijmegen
1:54:34
46
Hans Heurter
Druten
2:00:32
47
Ronnie van der Made
Millingen aan de Rij
2:02:51
48
Ron de Bruin
Cuijk
2:05:43
49
Jeroen Janssen
Leuth
2:09:49
50
Janno van den Berg
Abbenbroek
2:17:16
H45+, HALVE MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mark Jillissen
Cifla
1:17:06
2
Jan van Doorn
GAC Gemert
1:24:17
3
Jan Verbruggen
De Keien
1:25:24
4
Mart Stokmans
HAC
1:26:24
5
Niel van Dijk
De Keien
1:26:44
6
Johan van Hal
De Keien
1:27:09
7
Chris van Sonsbeek
Appeltern
1:27:42
8
Willie Hendriks
Sint Anthonis
1:28:07
9
Alex Gijsbers
Oss '78
1:29:14
10
Fred Ketting
avVN
1:30:06
11
Eli Smits
Altena Road Runners
1:30:45
12
Jos Snijders
Gemert
1:31:18
13
Michel Mulders
AV Wijchen
1:33:18
14
Wim van Deursen
GAC Gemert
1:33:40
15
Martin van Leyden
Boxmeer
1:33:56
16
Luc Bruggeman
Helmond
1:34:35
17
Wim Rouvoet
's-Hertogenbosch
1:35:07
18
Hans Langhout
Nijmegen
1:35:16
19
Willie van Boxtel
Sambeek
1:36:02
20
Peter v.d. Putten
Beek en Donk
1:36:21
21
Renco Hatenboer
Veluwe
1:36:43
22
Franz-Josef Bockting
Bedburg-Hau (GER)
1:36:59
23
Mario Vrouwenvelder
Triathlon
1:37:36
24
Jan-Peter Ploemen
Nijmegen Atletiek
1:38:19
25
Rene Cornelissen
Sint Hubert
1:38:46
26
Martien Dupont
Venray
1:38:59
27
Marc Rinkes
Sint Anthonis
1:40:41
28
Hans Leenders
Beek en Donk
1:41:03
29
Bas Schop
Eethen
1:41:24
30
Andreas Ressing
Beek Ubbergen
1:41:38
31
Erik Kuijpers
Eindhoven
1:41:53
32
Roland Robinson
Dutch Runners Gold
1:42:22
33
Johannes Eerden
Bedburg-Hau (GER)
1:42:27
34
Colin van Leyden
Boxmeer
1:42:32
35
Donald Janssen
Oss
1:43:11
36
Erik van Eijken
Lent
1:43:21
37
Hugo van Schayik
De Keien
1:43:22
38
Gerrit van der Pijl
Almkerk
1:43:25
39
Geert Willems
Millingen aan de Rij
1:43:39
40
Harry Willems
Nijmegen
1:43:48
41
Rob Laport
Arnhem
1:43:56
42
Guus Bruijstens
Beek en Donk
1:44:09
43
Pieter Hermens
AV Wijchen
1:44:22
44
Peter Roelofs
Malden
1:45:13
45
Maurice van den Berge
Eindhoven Atletiek
1:46:07
46
Piet van der Steen
Erp
1:46:22
47
Günther Eerden
Kleve (GER)
1:47:15
48
Arjan Naagen
Oosterhout Nb
1:47:17
49
Hans Jonkers
De Keien
1:47:27
50
Frank Hermans
Nijmegen
1:47:48
51
Jan van de Ven
Sporting Boxmeer
1:47:57
52
Robert aan de Stegge
Malden
1:49:00
53
Eddy Ruijter
Oss
1:49:09
54
Mark Massa
Nijmegen
1:49:16
55
Gerrit Jan Griepsma
Millingen aan de Rij
1:49:23
56
Peter Kuijpers
De Keien
1:49:34
57
Tjeu Sprenger
Cuijk
1:49:35
58
Ruud van Lent
Nijmegen Atletiek
1:50:24
59
Guido van Gemert
Lent
1:50:26
60
Hans Roestenburg
Mariahout
1:52:35
61
Geert van den Akker
Oss
1:53:51
62
Peter Kok
Nijmegen
1:54:36
63
Gert van den Hoven
Uden
1:55:52
64
Nico Reijnders
AV Wijchen
1:56:33
65
Jaap-jan Rijn
Vortum Mullem
1:57:29
66
Harrie Kwaks
Sint Anthonis
1:59:53
67
Perry Kuijpers
Uden
1:59:56
68
Nico Geurts
Cuijk
1:59:57
69
Gérard van Gendt
AV Wijchen
2:01:19
70
Henk Kollee
Boxmeer
2:06:31
71
Shahien Mohamedradja
Boxmeer
2:08:26
72
Abe de Graaf
Uden
2:11:39
73
Henk Harbers
Heteren
2:12:25
74
René van Halderen
Cifla
2:14:41
H50+, HALVE MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Herman Segers
Beek en Donk
1:28:39
2
Bert Baxker
Bakel
1:30:01
3
John van Opstal
Molenhoek Lb
1:30:33
4
Marcel van Thiel
Zeeland
1:31:16
5
Wim Kuijpers
Altena Road Runners
1:32:13
6
Hans Scheltinga
Nijmegen
1:32:16
7
Piet Teunissen
Waalre
1:32:53
8
Manfred Raith
Bedburg Hau (GER)
1:33:34
9
Willie van de Haar
Handel
1:33:42
10
Henry Wijffelaars
Fortuna '67
1:34:03
11
Coos Diepenbroek
Lent
1:34:05
12
Harrie v.d. Heijden
Reusel
1:34:36
13
Gerol Fleskes
Kruisland (GER)
1:34:54
14
Len van der Burgh
Nijmegen Atletiek
1:36:08
15
Guido Adriaansens
Beuningen Gld
1:36:35
16
Jos te Bogt
Bemmel
1:38:17
17
Marco van den Wildenbe
HAC
1:38:17
18
Leo Bakker
Dutch Runners Gold
1:38:27
19
Aart Beekman
Zaltbommel
1:38:34
20
Wim van Kessel
Bakel
1:38:50
21
Henk de Leest
Liessel
1:39:03
22
Joop van den Hoogen
Nijmegen Atletiek
1:39:38
23
Willem Vrouwenvelder
Venray
1:40:06
24
Ernst Henke
Rees (GER)
1:40:10
25
Twan Peters
Aarle-Rixtel
1:40:22
26
Geert Ariaans
Nijmegen Atletiek
1:41:23
27
Fons de Kleijne
Landhorst
1:42:53
28
Gerard Verbaarschot
Nijmegen
1:43:34
29
Ron Wessel
Nijmegen
1:44:51
30
Frans Baltussen
Sint Anthonis
1:45:26
31
Rob Bovens
Cifla
1:45:40
32
Kees Hoeks
Oss
1:46:05
33
Henk van Kruijsbergen
Beuningen Gld
1:47:19
34
Marcel Verwegen
Lithoijen
1:47:28
35
Sjaak Hendriks
Elst Gld
1:47:45
36
Ron Linders
De Keien
1:48:05
37
Hein Vissers
Loopgroep Wijbosch
1:48:29
38
Wouter Schelvis
Sprint
1:48:41
39
Jos Hendriks
Wanroij
1:48:50
40
Ron Tersmette
Nijmegen Atletiek
1:48:54
41
Peter Bongers
Wilbertoord
1:49:23
42
Piet Selten
Wilbertoord
1:49:25
43
Niek Verheijen
Sporting Boxmeer
1:49:37
44
Jos van de Graaf
Sint Anthonis
1:49:51
45
Wim van der Maat
Geldrop Runners
1:50:09
46
Ad de Laat
Geldrop Runners
1:50:10
47
Gerard Manders
Mierlo
1:50:45
48
Frans Peters
Ewijk
1:52:02
49
Rien Klokgieter
GAC Gemert
1:52:18
50
Bob Hendriks
AV Wijchen
1:52:57
51
Theo van den Boomen
De Keien
1:55:50
52
Hans Hermkens
Gemert
1:55:58
53
Rini van Roosmalen
Nijmegen Atletiek
1:56:48
54
Fons Adolfs
Wijchen
1:58:09
55
Ton van Son
Vlijmen
1:58:46
56
Titus Gelsing
Berg en Dal
2:00:54
57
Ed Wisse
Oss
2:01:05
58
Erwin Althof
Nijmegen
2:01:15
59
Robert van Dongen
Nijmegen
2:04:31
60
Jos van Meijel
Venray
2:07:00
61
Aart van der Velden
Beek Ubbergen
2:09:48
62
Ludger Elting
Rees (GER)
2:14:31
63
Peter Klaasen
Rozenburg Zh
2:17:17
64
Antonio Visscher
Sporting Boxmeer
2:20:45
H55+, HALVE MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bert Janssen
Cifla
1:24:26
2
Bart Mulders
Cifla
1:27:51
3
Bert van de Sande
Boekel
1:28:50
4
Mies van Berlo
Lieshout
1:29:20
5
Piet Wuijster
Avantri
1:29:37
6
Harrie Theunissen
Oeffelt
1:30:28
7
Hans van Wijk
Nijmegen
1:30:49
8
Geert van Elten
Eindhoven
1:31:21
9
David van Toor
avVN
1:35:22
10
Bert Nap
Veenendaal
1:38:04
11
Fred van Bakel
GAC Gemert
1:38:31
12
Pieter Lucassen
Leunen
1:38:43
13
Manfred Beyerinck
Kleve (GER)
1:41:01
14
Harry Boezer
avVN
1:41:11
15
Ties Louwers
Geldrop
1:41:41
16
Jan van Boekholt
Nijmegen
1:41:57
17
Ton Weijters
avVN
1:42:07
18
Cor van Summeren
Maasbommel
1:42:48
19
Bert van Kessel
De Keien
1:43:50
20
Relou Hendrik
Milheeze
1:45:00
21
Gertie Harleman
Cifla
1:45:08
22
Philip Wheeler
Cifla
1:45:21
23
Karl Lörks
Kalkar (GER)
1:46:08
24
Theo den Engelsman
Milheeze
1:46:50
25
Martin Toonen
Siebengewald
1:46:55
26
Harrie van der Laak
Deurne
1:48:29
27
Günter Gerold
Kleve (GER)
1:49:47
28
Willi Lauscher
Kleve (GER)
1:50:16
29
Jacques van de Boel
Olympus Land van Cui
1:52:10
30
Hans Bach
Millingen aan de Rij
1:52:23
31
Harry van de Meulenhof
Uden
1:52:24
32
Jos Nabuurs
Ciko '66
1:54:12
33
Cor van de Wert
Sint Anthonis
1:54:42
34
Leo de Bijl
Cuijk
1:55:28
35
Jan Litjens
Afferden Gld
1:55:39
36
Ben Janssen
AV Wijchen
1:56:17
37
Tinus Meulenbroeks
GAC Gemert
1:57:20
38
Ad Smits
Nistelrode
1:57:33
39
Hans Govers
Nijmeegse Funrunners
1:59:04
40
Nico van Loon
Cifla
2:00:57
41
Jan Derksen
Millingen aan de Rij
2:01:53
42
Harrie Clemens
Nijmegen
2:02:43
43
Nico Quijs
AV Wijchen
2:11:01
44
Alex van Doorn
Gendt
2:11:34
45
Ton van der Sanden
DAK
2:11:48
46
Ton Gijsbers
Cuijk
2:13:20
47
Marcel Manders
Sint Anthonis
2:13:23
48
Gosse Douma
Bennekom
2:21:34
H60+, HALVE MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter Giesberts
Mook
1:31:06
2
John Williams
Eindhoven Atletiek
1:32:40
3
Tiny Raijmakers
De Keien
1:37:25
4
Mari van Houtum
Fortuna '67
1:39:01
5
Willie de Vries
Oss
1:39:22
6
Wim Verstappen
Helmond
1:40:12
7
Tiny Delisse
Nijmegen
1:40:51
8
Hans Wouters
HAC
1:42:34
9
Jan Kempen
Sint Anthonis
1:43:13
10
Gerd Aengenheister
Kranenburg (GER)
1:43:58
11
Henk van Doorn
Nijmegen
1:44:55
12
Theo van den Berg
Overloon
1:45:02
13
Jasper van der Toorn
Geldrop Runners
1:46:15
14
Herman Vullings
Druten
1:46:41
15
Michel Mulder
Geldrop Runners
1:48:15
16
Peter van den Berg
Sporting Boxmeer
1:48:20
17
Piet Waterschoot
Geldrop Runners
1:49:19
18
Hans Kleijnen
Nijmegen
1:49:46
19
Gerard Vorstenbosch
Lieshout
1:51:12
20
Ad van der Wallen
Asten
1:51:26
21
Hans Bos
Boxmeer
1:53:06
22
Jos Smith
De Keien
1:53:58
23
Feliks de Vroomen
Goirle
1:54:40
24
Kees Fransen
Grave
1:55:30
25
Jan Kusters
Vianen Nb
1:55:46
26
Jean Waterval
Helmond
1:56:47
27
Will Donkers
Dutch Runners Gold
1:57:24
28
Jan Verplak
Cuijk
1:58:23
29
Ton van der Zanden
Cuijk
1:59:42
30
Mari Vereijken
Beek en Donk
2:01:38
31
Frits Ehren
Cifla
2:02:49
32
Jan Cornelissen
Beugen
2:03:54
33
Jos van Reen
Nijmegen
2:04:32
34
Piet van Engeland
Fortuna '67
2:05:21
35
Leo Klomp
Beuningen Gld
2:07:20
36
Albert Nooijen
HAC
2:08:16
37
Arthur van der Poel
Eindhoven
2:08:55
38
Hans Elderson
Nijmegen Atletiek
2:09:11
39
Frans Ploegmakers
Dordrecht
2:09:45
40
Henk Olthuis
Nijmegen
2:10:55
41
Helmut Brockmeyer
Nijmegen
2:19:41
D40-, HALVE MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Inge van der Meulen
Eindhoven Atletiek
1:29:25
2
Lotte de Hosson
Nijmegen Atletiek
1:34:37
3
Bantita Haeve-Busicha
Beek en Donk
1:38:22
4
Connie van Hout
Aarle Rixtel
1:40:23
5
Heleen Goeting
Nijmegen
1:42:19
6
Monique Peters
Wijchen
1:43:49
7
Esther van Duijnhoven
Uden
1:46:59
8
Sandra Verwaal
Nijmegen
1:49:27
9
Elke Ebben
Oss
1:49:33
10
Els Pollemans
Nijmegen
1:51:12
11
Femke Janssen
Nijmegen
1:53:44
12
Evelien Kooij
Plasmolen
1:53:50
13
Nicole Jansen-Hermens
Wijchen
1:55:34
14
Jacomijn van Vonno
De Keien
1:55:51
15
Jennifer Soeter
Nijmegen Atletiek
1:56:04
16
Lonneke van de Voort
Nijmegen
1:56:14
17
Francis Aarts
Wijchen
2:00:29
18
Esther Coppes-van Wijk
Wijchen
2:00:31
19
Carla Muytjens
Nijmegen Atletiek
2:00:53
20
Ingrid Hund-Scheepers
Cifla
2:01:30
21
Koos Vercauteren
Nijmegen Atletiek
2:03:40
22
Karlijn Derkx
Sint Anthonis
2:04:20
23
Hester Gerritsen
AV Wijchen
2:06:40
24
Anne-Marie Arendsen
Nijmegen
2:07:53
25
Daphne Hubeek
Nijmegen
2:08:19
26
Sandra Bernart - Marte
Maarheeze
2:10:34
27
Cecile Vandecasteele
Nijmegen
2:13:12
28
Eefje de Bruijn
Vortum Mullem
2:13:43
29
Anja Dekkers
Sint Anthonis
2:16:56
30
Lonneke Toonen
Grave
2:17:42
D40+, HALVE MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Paula Jorritsma
Woudrichem
1:40:17
2
Thean v Thiel
Lieshout
1:41:02
3
Inge Arts
AV Wijchen
1:41:35
4
Maria van Dinther
Lopersgroep Deurne
1:41:39
5
Judy van Haaster
Berghem
1:49:35
6
Charlotte Keetels
Cifla
1:50:21
7
Elian van der Loop
De Keien
1:51:05
8
Mireille van Schijndel
Gemert
1:54:18
9
Evelyn Vullings
Druten
1:54:26
10
Miriam Peelen
Nijmegen
1:57:08
11
Mieke van Maasacker
Sint Hubert
1:57:30
12
Tracey Gruijters
GAC Gemert
1:57:35
13
Matty Lupker
Nijmegen Atletiek
1:58:24
14
Renee van de Kerkhof
GAC Gemert
1:58:59
15
Babette Smit
Ravenstein
1:59:50
16
Gerthe de Wild
Erp
1:59:58
17
Anita van der Made
Millingen aan de Rij
2:02:52
18
Deana Peters
Nijmegen
2:02:57
19
Jolanda Derks
Millingen aan de Rij
2:05:18
20
Jildau Albada Jelgersm
Overasselt
2:07:47
21
Tanja Janssen
Leuth
2:08:56
22
Anne-Marie Wingels
Millingen aan de Rij
2:11:23
23
Toosje van Eck
AV Wijchen
2:14:49
24
Leonie Wessels
Millingen aan de Rij
2:20:06
25
Wilma Verhofstad
's-Hertogenbosch
2:29:42
D45+, HALVE MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mieke Brouwers
GAC Gemert
1:34:43
2
Muly van der Mull
Nijmegen Atletiek
1:41:13
3
Christina van Agt
Nijmegen Atletiek
1:42:10
4
Willy Klomp
Cifla
1:43:14
5
Wilma de Jong
Lieshout
1:47:49
6
Petra Schoon-van der T
Driebergen-Rijsenbur
1:49:53
7
Ines van Oort
De Keien
1:53:57
8
Ilona Stevens
Cifla
1:55:01
9
Jolande Spierings
GAC Gemert
1:55:20
10
Marij Kuijpers
Sint Anthonis
1:57:21
11
Berthe van de Weem
Dutch Runners Gold
1:57:26
12
Annet de Grunt
Beuningen Gld
1:57:41
13
Ria Peters-Mulders
Nijmeegse Funrunners
1:58:18
14
Friedel Bierings
Leende
1:58:28
15
Agnes de Grunt
Beuningen Gld
1:58:31
16
Loes Wijers
Groesbeek
1:59:03
17
Inge van Bakel
Wijchen
1:59:40
18
Boudewien Bosma
Sint Anthonis
2:00:20
19
Henriette Verbruggen
Nijmegen Atletiek
2:00:22
20
Marion Chatrou
Sporting Boxmeer
2:03:22
21
Katharina Kelputt
Kleve (GER)
2:03:47
22
Marielle Jans
Almere
2:04:18
23
Ildiko Baars
Nijmegen
2:10:11
24
Carla van Lankveld
Boekel
2:10:21
25
Jose Beurskens
Sporting Boxmeer
2:12:37
26
Anita Alders
Sporting Boxmeer
2:12:38
D50+, HALVE MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marion van de Veerdonk
avVN
1:40:31
2
Annie Claassen
Malden
1:40:40
3
Betty Verwegen
Oss '78
1:45:35
4
Marian Wouters-Opsteeg
Loopgroep PK
1:46:33
5
Marjet Derks
Nijmegen
1:48:24
6
Anny Jordans
Landhorst
1:49:12
7
Doris Raith
Bedburg Hau (GER)
1:50:15
8
Tineke Mous
Sint-Oedenrode
1:54:11
9
Ans Siebers
Sint Anthonis
1:55:32
10
Annemiek Rambach
Beuningen Gld
1:56:36
11
Marga Bistervelds
Nijmegen
1:57:09
12
Gerrie van Loon
Cifla
1:57:57
13
José Arts
Sporting Boxmeer
1:59:54
14
Jacqueline Crooijmans
Nijmegen Atletiek
2:01:12
15
Erna Emons
ATV Venray
2:06:59
16
Erica van den Berg
Nijmegen Atletiek
2:07:09
17
Carla Oude Lenferink
Boxmeer
2:08:25
18
Hennie Janssen
Millingen aan de Rij
2:08:56
19
Lidwine Houben
Cifla
2:09:08
20
Tonnie van Horik
HAC
2:10:04
21
Annelies van Og
Wijchen
2:18:34
22
Ineke van de Geijn
Nijmegen
2:18:50
23
Carla van der Velden
Beek Ubbergen
2:20:18
24
Leonie Cremers
Sporting Boxmeer
2:21:02
D55+, HALVE MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gonnie van de Hel-Brou
Nijmegen Atletiek
1:41:39
2
Elly Faber
Beek en Donk
1:45:01
3
Willie Derks
Landhorst
1:49:21
4
Will Arts
Cuijk
1:54:58
5
Mieke Toorenaar
Cifla
1:56:42
6
Ans Jacobs
GAC Gemert
1:59:39
7
Trudie Derksen
Nijmegen Atletiek
2:01:03
8
Tineke v Boxmeer
Sint-Oedenrode
2:01:59
9
Marianne Renckens-Klok
Cifla
2:03:43
10
Jose van den Berg
AV Wijchen
2:04:17
11
Ria Derksen
Nijmegen Atletiek
2:05:54
12
José van der Zon
Beuningen Gld
2:06:53
13
Lenie Wouters
Helmond
2:08:54
14
Ria Korthuis
HAC
2:11:14
15
Maria Cranenbroek
Heusden gem Asten
2:16:17
16
Joke van den Bogaard
Langenboom
2:25:23
H40-, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jens Verschuren
GAC Gemert
16:42
2
Sam Lavrijsen
Haps
17:03
3
Erik van Rijsewijk
Seven Hills Running
17:39
4
Arian Adriaans
Cifla
18:57
5
Hugo Pennings
Oeffelt
19:42
6
Eric Verschuren
GAC Gemert
19:54
7
Ronny Derks
Rijkevoort
20:56
8
Max van Bruggen
Lunteren
21:42
9
Frank Verheijen
Gennep
22:07
10
Erik van Nunen
Berghem
22:10
11
Peter Winkelmolen
Smakt
22:58
12
Jürgen Engels
Ledeacker
23:02
13
Rinaldo Derks van de V
Vierlingsbeek
24:50
14
Sebastiaan Houtman
Kuitaart
25:05
15
P. Henckens
Overloon
27:17
16
Koen Gerrits
Vierlingsbeek
27:21
H40+, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans Heuer
Sporting Boxmeer
18:28
2
Ruud Foppen
Nijmegen
18:39
3
Tonnie Thelosen
Cuijk
19:15
4
Carel Stortelder
Vitesse '08
19:33
5
Frans Artz
Sporting Boxmeer
20:07
6
Koen Sommers
Vierlingsbeek
20:27
7
Hans Bulkens
Boxmeer
20:53
8
Ben van Rijsewijk
Leuth
21:11
9
Ricardo Pengel
Cifla
21:28
10
Sjors Gieselaar
Nijmegen
22:06
11
Ad van der Heijden
Fortuna '67
22:16
12
Wullings
Nijmegen
22:45
13
Cor Heisen
Nijmegen
23:01
14
Kurt Gietmann
Kranenburg (GER)
23:05
15
Rene vd Bosch
Sint Anthonis
23:17
16
piet gerrits
Cuijk
23:29
17
Bob Klaver
Overasselt
23:33
18
Harry Creemers
Cifla
23:52
19
Perry Ermers
Vortum-Mullem
24:16
20
Anton Gerrits
Rijkevoort
24:38
21
John Coppus
Horst
25:51
22
Tonnie van den Heuvel
Mill
26:21
23
Ronald Schuurman
Nijmegen
26:40
24
Fons Jacobs
Vierlingsbeek
26:57
25
Ruud Muselaers
Boxmeer
27:02
26
Ton Simons
Nijmegen
27:07
27
Rita Bukkems
Milheeze
27:29
28
Mark Willems
Sint Anthonis
27:51
29
Guido Schrama
GAC Gemert
28:02
30
Th. Jagers
Boxmeer
28:31
31
Frank Roosenboom
Boxmeer
28:55
32
Willy Ankersmit
Boxmeer
30:08
33
Loek Neve
Sporting Boxmeer
30:10
34
Hans Taks
Sporting Boxmeer
30:11
35
Bertus Braam
Sint Anthonis
33:23
36
Jan Pieters
Nijmegen
34:48
D40-, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marije Peters
Seven Hills Running
19:58
2
Melanie Heijmen
Beek-Ubbergen
21:03
3
Katja Broers
Venray
21:04
4
Jet Straver
Uden
21:33
5
Susan van Breugel
De Keien
21:44
6
Wietske Klomp
Nijmegen
21:59
7
Jolien Raymakers
Afferden Lb
22:02
8
Leonie Roodhorst
Cifla
23:25
9
Annemieke van Keijster
Oeffelt
24:15
10
Heleen Fritschy
Nijmegen
24:32
11
Nicky Nillesen
Arnhem
24:48
12
Kittie Spierings
Elsendorp
26:06
13
Wendy Smits
Overloon
27:16
14
Sindy Hendrixks
Kuitaart
27:22
15
Veerle van Dongen
Gassel
28:26
16
Colinda Derks
Sint Anthonis
29:04
17
Marlou Donnee
Kuitaart
29:33
18
Marieke Houtman
Kuitaart
29:59
19
Edith Mobach
Boxmeer
30:07
20
Ute Gietmann
Kleve (GER)
30:37
21
Lisette Jansen
Heerenveen
32:27
22
Sanne van Zutven
Kuitaart
33:41
23
Van Dam
Bergen Lb
33:42
24
Marischca van der Wijs
Wanroij
33:53
D40+, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Monique Derks
Nijmegen Atletiek
19:45
2
Patricia Heijmen
Cifla
20:23
3
Else Carrière
Cifla
23:19
4
Lenneke Theunissen
Groesbeek
24:07
5
Rikie Huyberts
Fortuna '67
24:20
6
Paula Freriks
Leuth
25:01
7
Hannie Geurts
Haps
25:18
8
Anny Nabben
Sint Anthonis
26:26
9
Carolien Smits
Sint Anthonis
26:28
10
Dorien Gerrits
Sporting Boxmeer
26:29
11
Gerdie Houterman
Cifla
26:54
12
Annemarie Wammes
Boxmeer
27:04
13
Kitty van der Maas
Raamsdonksveer
27:25
14
Marja Smits
Sambeek
27:26
15
Marja van de Mortel
Dutch Runners Gold
27:31
16
Liesbeth van Halder
Wijchen
28:08
17
Ank van Dongen
Gassel
28:38
18
Mies Kuipers
Sprint
28:39
19
Carla van den Heuvel
Boxmeer
28:41
20
Tiny Kollee
Boxmeer
28:55
21
Marion Abels
Sporting Boxmeer
28:57
22
Marita Hubers
Oploo
29:01
23
Diana Swart
Nijmegen
29:02
24
Geurts
Milheeze
29:03
25
Nancy Ariens
Wanroij
29:21
26
Caroline van den Akker
Milheeze
29:37
27
Marleen Smits
Milheeze
29:41
28
Silvia Kersten
Sporting Boxmeer
29:42
29
Jeanne Goeting
Nijmegen
30:01
30
Esther Daris
Valkenswaard
31:41
31
Leny Jacobs
Nijmegen
31:52
32
Wilma Kleijnen
Nijmegen
31:54
33
Marianne Derks
Wijchen
34:06
34
Meindi Centen
Wanroij
34:07
35
Nancy Huijbers
Boxmeer
36:08
Mede mogelijk gemaakt door:
Kempen-Küppers accountants & belastingadviseurs
Rabobank Land van Cuijk en Maasduinen
Rutten Recreatie, Wanroij
Hennie Wolters Sportservice
Wij zien u graag terug bij onze volgende editie op 19 Maart 2011!
Wij bedanken onze sponsoren en in het bijzonder hoofdsponsor Kempen-Küppers
Uitslagen.nl
21-03-2010 22:56