Uitslagenlijst 58e Reeuwijkst Plassenloop

Reeuwijk - Zaterdag 20 maart 2010

MSEN, 15 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Jorrit Pels
Rotterdam Atletiek
50:43
2
Ramon de Wilde
Loopgroep PK
51:50
3
Harmen Perk
EUR Roadrunners here
53:48
4
Wilfred Verhagen
Loopgroep Aart Stigt
54:47
5
Remko Peters
PAC heren
56:20
6
Erwin Koens
Rotterdam Atletiek
58:20
7
Peter Pollemans
Flakkee
58:26
8
Joris Wulfert
EUR Roadrunners here
58:31
9
Michael Woerden
De Veenlopers
58:40
10
Henri Harmsen
Loopgroep Aart Stigt
59:49
11
Johan Fospe
Loopgroep Aart Stigt
59:53
12
Arjan Nomen
Croda Running Team
1:00:01
13
Lennaert den Hoed
Dordrecht
1:00:27
14
Leon van Prooijen
Boskoop
1:02:33
15
Rafael Krijgsman
PAC heren
1:04:54
16
Dimitri Pennings
PAC heren
1:05:31
17
Walter Bouwman
Loopgroep PK
1:07:26
18
Tim Groenendaal
SC Reeuwijk
1:10:36
19
Eduardo Souss
Gouda
1:32:33
M35, 15 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Saïd Kanfaoui
AV Gouda
50:36
2
Fouad Fertoute
Spirit Oud Beijerlan
52:06
3
Pascal van Norden
Croda Running Team
52:22
4
Maurits Heikoop
Loopgroep PK
53:20
5
Folkert van de Krol
Energie
53:43
6
Marc Meeder
Waterweg
56:03
7
Marco de Man
PAC heren
1:07:35
8
Jeroen van Hoorn
Super de Boer
1:12:35
9
F Woerden
Mijdrecht
1:15:26
M40, 15 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Patrick Kwist
Rotterdam Atletiek
49:22
2
Sandor Bron
Croda Running Team
54:19
3
Frank Staal
Phoenix
56:15
4
Kees van der Sar
Croda Running Team
1:01:21
5
Jeroen Schuurman
AV '47
1:01:23
6
Robert Rutjes
Rotterdam
1:01:59
7
Rudo Kalkman
SC Reeuwijk
1:02:50
8
Bob Polack
Schilderwerken v.d.
1:03:13
9
Jos Bloem
Pijnenburg
1:03:54
10
Matthijs van Boxtel
De Koplopers
1:06:14
11
Titus Blom
Pijnenburg
1:06:23
12
Hoptecle
Gouda
1:17:53
13
Chris Roeland
PAC
1:21:06
M45, 15 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Amriet Oemraw
Rotterdam Atletiek
54:32
2
Ab Snoeij
Pallas '93
54:42
3
Evert de Graaf
avVN
55:45
4
John Hemmerle
Pallas '93
56:41
5
Thomas White
Pallas '93
57:42
6
Marius Besuyen
EON - Powerteam
57:49
7
Remco Schraven
Voorne Atletiek
57:55
8
Jan de Jong
AV '47
58:07
9
Wim van Ruiven
Loopgroep PK
58:59
10
Wim Verkleij
SC Reeuwijk
59:52
11
Arjan van Iren
Clytoneus
1:01:55
12
Ruud Verhoef
Ron Clarke
1:02:22
13
Ronald Bik
Schilderwerken v.d.
1:14:26
M50, 15 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Harm van Bruggen
avVN
57:06
2
Aart van Wijk
Passaat
58:18
3
Theo Groenendijk
SC Reeuwijk
59:16
4
Adrie Visser
Zuiderster Team
59:30
5
Egbert Roodbol
PAC
59:45
6
Theo van de Beek
Pijnenburg
1:01:30
7
Jan Oskam
AV '47
1:02:25
8
Arie van Heeren
Parthenon
1:02:48
9
Freek van Mourik
Clytoneus
1:04:22
10
Jan van Meurs
Clytoneus
1:04:22
11
B Drenth
Maartensdijk
1:04:49
12
Edgar Cukier
Pijnenburg
1:07:03
13
Kees Zijlstra
AV '47
1:08:59
14
Ton Vreman
Clytoneus
1:10:05
15
Chris Best
Suomi
1:12:25
16
Anko Bakker
Clytoneus
1:12:29
17
Bert Spek
Super de Boer
1:14:42
18
Paul Wobbe
Haag Atletiek
1:19:59
19
Joop Kamer
Super de Boer
1:21:18
20
Ton van der Steen
Super de Boer
1:29:24
M55, 15 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
John v.d. Wansem
LADB
53:49
2
Arie Leun
Passaat
58:28
3
Paul Streep
PAC
59:09
4
Rob Verhorst
Zuiderster Team
1:04:32
5
Cees van Delft
SC Reeuwijk
1:05:12
6
Leo van den Hoven
Clytoneus
1:10:22
7
Teun Noordhoek
Spirit Oud Beijerlan
1:11:04
8
J Droog
Antilope
1:11:49
9
Bart Bovenberg
Spirit Oud Beijerlan
1:12:18
10
M van den Berg
Gouda
1:12:21
11
Hans Vergeer
Clytoneus
1:14:05
12
Albert van der Meer
Clytoneus
1:18:52
13
Kasper Delwel
Super de Boer
1:24:43
M60, 15 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Dre de Wit
Leiden Atletiek
1:01:14
2
Leo van Hoorn
Schilderwerken v.d.
1:01:56
3
D. Bravenboer
Energie
1:02:08
4
Albert Stehouwer
Passaat
1:03:31
5
Frans van Mierlo
avVN
1:04:00
6
Leen Harkes
AV '47
1:05:09
7
Tom Hessels
avVN
1:06:09
8
Arie Bunnik
AAV '36
1:08:56
9
Bram Harder
PAC
1:11:33
10
Wil van Loon
SC Reeuwijk
1:12:42
11
Leo Groeneweg
Oud Beijerland
1:13:32
12
A.E.J.I. Kuhlman
Energie
1:18:24
13
Nico Lanser
avVN
1:26:15
14
Chris Steenvoorden
Phanos
1:28:35
15
Hans Kramer
AV Gouda
1:29:15
16
Toon Rutjes
Loopgroep PK
1:29:43
17
Nic Fase
AV '47
1:29:47
18
Pierre Mijnsbergen
Zuiderster Team
1:37:42
VSEN, 15 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Marjon vd Wansem
LADB
57:55
2
Marieke Boekestijn
Waterweg
1:03:16
3
Vanesse van Voskuilen
AV '47
1:07:08
4
Linda Hoek
EUR Roadrunners Dame
1:07:30
5
Loes Nederhoff
1:25:54
6
Ariadne Ooms
EUR Roadrunners Dame
1:30:18
7
Susanne Walraven
Amsterdam
1:34:15
V40, 15 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Marleen van Beek
LADB
59:59
2
Rifka Hesseling-Molman
Clytoneus
1:09:44
V45, 15 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Cora Vlot
Passaat
1:02:49
2
Corina Voorn
De Koplopers
1:02:50
3
Marjolein Goos
Fortuna
1:08:01
4
Carin van der Ende
Olympus '70
1:08:03
5
Ingrid Koene
Yerseke
1:12:56
V50, 15 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Carla Ophorst
Olympus '70
58:30
2
Annie van Dijk
Croda Running Team
1:06:01
3
Cora Broer
NSL
1:07:35
4
Francis Mulders
Zuiderster Team
1:16:57
5
Marry van den Heuvel
Clytoneus
1:17:50
6
Marjan Bovill-Roubos
PAC
1:24:34
7
Conja de Lange
Super de Boer
1:28:24
M15KM, 15 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Tijd
1
André Veldman
Reeuwijk
57:41
2
Robert Schrauwen
Roosendaal
57:54
3
Leon Persoon
Rotterdam
58:49
4
Pieter Tensen
Moordrecht
59:07
5
Danny Binnendijk
Bodegraven
59:24
6
Patrick Binnendijk
Bodegraven
59:24
7
Arno de Vries
Vlaardingen
1:01:20
8
Erik van der Helm
Rotterdam Atletiek
1:02:38
9
Leen Meijer
Sommelsdijk
1:02:45
10
Ruud Verlaan
Boskoop
1:04:23
11
Rob Spit
Gouda
1:05:28
12
Loet Kloos
Reeuwijk
1:05:28
13
P van Leeuwen
AV '47
1:05:46
14
J Goedhart
Waddinxveen
1:05:49
15
Wim Kosten
AV '47
1:06:43
16
Wilburt Rutten
Rotterdam
1:06:43
17
Peter van den Hoogen
Oudewater
1:07:02
18
Hennie Havenaar
Gouda
1:07:20
19
Martin Warbout
Spirit Oud Beijerlan
1:07:47
20
Michel Schippers
Woerden
1:08:08
21
Jeroen van den Tweel
Gouda
1:08:10
22
Adrie van Zoest
AV '47
1:08:11
23
Jaap Kruysifix
Moordrecht
1:08:24
24
Gerard Meijering
Gouda
1:08:40
25
Wim Lammers
Bleskensgraaf ca
1:08:41
26
Patrick vd Berg
Noordwijkerhout
1:08:43
27
Ronald Bode
Gouda
1:09:03
28
Johan van den Berg
's-Gravenzande
1:09:42
29
Roland Verboon
Gouda
1:09:59
30
Kees de Wit
Bodegraven
1:10:13
31
Roel Coumans
Bodegraven
1:10:13
32
Dick Bakker
Gouda
1:10:22
33
Christiaan Zwaan
Bodegraven
1:10:48
34
Leon Verlaan
Boskoop
1:11:21
35
Bas van Twillert
AV '47
1:11:25
36
Jacques van Male
Zoetermeer
1:11:31
37
Marcel de Bruin
Rotterdam
1:11:32
38
Jancko Bunnik
SC Reeuwijk
1:11:37
39
Theo Haerkens
Gouda
1:11:45
40
Alex Bruckner
Olympus '70
1:11:51
41
Peter Schiklmeijer
Barendrecht
1:12:06
42
Wiro van der Werf
Boskoop
1:12:08
43
Ruud vd Laan
Alphen a/d Rijn
1:12:18
44
Bart Jan van den Bosch
Gouda
1:12:21
45
Andre van den Berg
Gouda
1:12:32
46
Peter Verkade
AV '47
1:12:36
47
Jasper van der schoot
gouda
1:12:50
48
Dennis Kompier
SC Reeuwijk
1:13:06
49
Henk de Witte
Delft
1:13:11
50
Remco Oldebesten
Nieuwegein
1:13:36
51
Juan Caeiro-Mouzo
Energie
1:13:42
52
Marco Vink
Delft
1:13:54
53
Andre Kruithof
Zwolle
1:14:05
54
Jan de Jong
Bleiswijk
1:14:11
55
Wil Egberts
Capelle aan den IJss
1:14:13
56
Robert Janssens
Rotterdam
1:14:13
57
André Schravemade
Zoetermeer
1:14:36
58
Sjaak Nobel
Waddinxveen
1:14:37
59
B. Veninga
Stolwijk
1:14:53
60
Guido Jilderda
Utrecht
1:14:54
61
Willem de Jong
Barendrecht
1:14:57
62
Jan Kooter
AV '47
1:15:08
63
Adrie Vollering
Clytoneus
1:15:19
64
Rob Meijer
Waddinxveen
1:15:23
65
Steve van der Lek
Rotterdam
1:15:25
66
Koos van Oosterhoud
Leiden
1:15:45
67
Bas van de Lest
Breda
1:15:54
68
Erwin Bromet
Vijfhuizen
1:16:11
69
Corne Remmers
Reeuwijk
1:16:32
70
Harry Hesseling
Woerden
1:16:41
71
Jan Hilgeman
Boskoop
1:16:44
72
Rob van Dijk
Reeuwijk
1:16:54
73
Maurice Jong
Amsterdam Zuidoost
1:16:58
74
Joost Rietvelt
Leiderdorp
1:17:02
75
Edwin de Koning
Bodegraven
1:17:09
76
Frank Mak
Rotterdam
1:17:11
77
Jeroen de Looy
Alphen aan den Rijn
1:17:32
78
Martin Kraan
Alphen aan den Rijn
1:17:53
79
Herman Pinkse
AV '47
1:18:09
80
Jeroen van Elst
Utrecht
1:18:45
81
Pieter Zwinkels
Amsterdam
1:18:46
82
Carel Adriaans
's-Gravenhage
1:18:49
83
Martijn Beemer
Vleuten
1:19:10
84
Nico Slappendel
Gouda
1:19:26
85
Gerrit van Weerdhuizen
Capelle aan den IJss
1:19:50
86
Arno Meijer
IJsselstein Ut
1:19:52
87
Danny Koenes
Woerden
1:20:15
88
Paul Gildhuis
Austerlitz
1:20:17
89
Rob Zirko
Bodegraven
1:20:26
90
Frans Verhoeven
Waddinxveen
1:20:46
91
Henri Timmer
Amersfoort
1:21:20
92
A Ooms
AV Gouda
1:21:25
93
Peter de Vacois
Zoetermeer
1:21:31
94
Hans Kempen
AAV '36
1:22:43
95
Carl Janssen
Gouda
1:23:02
96
Marcel van Fulpen
Leiden
1:23:09
97
Henk-Jan Lammers
De Lier
1:23:17
98
Paul de Valk
AV '47
1:23:20
99
G vd Stok
Olympus '70
1:23:29
100
Fritz Tjong-Ayong
Gouda
1:23:54
101
Jerry Leatemin
Capelle aan den IJss
1:23:57
102
J vd Meij
AV '47
1:24:09
103
Gerard Floor
Rotterdam
1:24:14
104
Gerard v. Vliet
Haastrecht
1:24:26
105
Ton van Rossum
Gouda
1:24:29
106
Jako Hes
Gouda
1:24:42
107
Ruud Lambregts
Gouda
1:24:49
108
Joop Brand
Boskoop
1:25:17
109
Leen Nelemans
Leiden
1:25:29
110
Ab Hooyer
Amstelveen
1:25:40
111
Johan Grobben
Well Gld
1:25:42
112
Mara Buters
Gouda
1:25:50
113
Frank Verweij
Reeuwijk
1:26:59
114
Bert Toorman
Schiedam
1:27:23
115
D vd Pol
Zevenhuizen Zh
1:28:00
116
Maarten van Dijk
Rotterdam
1:28:04
117
Ben Salzmann
Reeuwijk
1:28:22
118
Wim kromrij
Bodegraven
1:29:01
119
Evert Groen
Boskoop
1:29:16
120
Hans Kruijt
Gouda
1:31:53
121
Paul Möhle
Gouderak
1:32:21
122
Henk Kooij
Rotterdam
1:32:30
123
G van Manen
Reeuwijk
1:32:36
124
Arie Fleerkate
Linschoten
1:33:28
125
Leo Schoonhoven
SC Reeuwijk
1:39:00
V15KM, 15 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Tijd
1
Monique Logger
Reeuwijk
1:11:59
2
Danielle van Beusekom
Passaat
1:12:47
3
Miranda Kerkvliet
AV '47
1:15:56
4
Linda Scherpbier
SC Reeuwijk
1:15:56
5
Alexandra Houtstad
Boskoop
1:16:51
6
Corrie Bosman
Nieuwerkerk ad IJsse
1:19:18
7
Thea Bosman
Nieuwerkerk ad IJsse
1:19:18
8
Lenie Hoogweg
Leidschendam
1:19:30
9
Ineke Blom
SC Reeuwijk
1:20:20
10
Lian Gebhart
Bodegraven
1:23:21
11
Linda Elbersen
Houten
1:24:24
12
Elise Neven
Waddinxveen
1:24:42
13
Judith van der Pijl
Vlaardingen
1:25:17
14
Iris Houba
Bodegraven
1:26:21
15
Petra Berkelaar
Bleiswijk
1:26:42
16
Bianca Perfors
Vleuten
1:28:11
17
Barry Ooms
Nieuwkoop
1:28:11
18
Gwen de Jong
Gouda
1:28:37
19
Lina Rapisarda
Rotterdam
1:28:39
20
Mario Bremmer
Zegveld
1:29:23
21
Hendri Masseurs
Bodegraven
1:29:57
22
Caroline de Jager
Rotterdam
1:30:21
23
Elly van Zwieten
Hazerswoude Dorp
1:31:57
24
Sylvia Lemmen
Bleiswijk
1:32:15
25
Clara van Vliet
Hazerswoude Dorp
1:32:28
26
Sandy van Beuzekom
Utrecht
1:34:15
M10KM, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Tijd
1
Sjoerd Verweij
SC Reeuwijk
37:29
2
Michel Sas
Dordrecht
37:35
3
Gerard Droog
Rotterdam
37:35
4
Johan Verburg
Zoetermeer
37:48
5
A. van Koutrik
Vleuten
38:12
6
Ron vd Graaf
PAC
38:31
7
Thijs Geurts
IJsselstein Ut
38:40
8
Arthur Somers
Delft
38:54
9
Roy Nobel
SC Reeuwijk
40:01
10
Jaap Kuipers
Capelle aan den IJss
40:05
11
Dimitri Chmakon
Berkel en Rodenrijs
40:28
12
Jan Rijken
Energie
40:37
13
Geert Moelker
AV Gouda
41:02
14
Edwin Tasseron
Gouda
42:01
15
Gert Burger
Gouda
42:03
16
Jasper Veldman
SC Reeuwijk
42:08
17
Sander Geijs
Berkel en Rodenrijs
42:13
18
Hans Overbeek
Polsbroek
42:21
19
Frans van den Hoek
Waterweg
42:26
20
Michel Nobel
SC Reeuwijk
42:46
21
Ron van Dam
Bodegraven
42:49
22
Marcel van Dijk
Doorn
42:55
23
Maikel Mardjan
AV '34
43:00
24
Koen Verkaik
SC Reeuwijk
43:05
25
Arco v/d Vlist
Schoonhoven
43:09
26
Ruud Melkert
Gouda
43:10
27
T de Jong
Waddinxveen
43:13
28
Dennis Hakker
Gouda
43:16
29
Patrice Pauw
Montfoort
43:52
30
Arno Korenhof
Schoonhoven
44:30
31
Max Borger
Zoetermeer
44:40
32
Raoul van Aalst
Clytoneus
44:45
33
Bas van Polanen
Waddinxveen
44:48
34
John Van Zweden
's-Gravenhage
44:49
35
Hans van de Hil
Antilope
44:53
36
Harry van Zuijlen
Nieuwkoop
45:02
37
Wim de Groot
Loopgroep Oudewater
45:05
38
Ben Vermeent
Reeuwijk
45:08
39
Willem Brummel
Clytoneus
45:13
40
Jacob-Jan De Koning
Bodegraven
45:13
41
Ruben Dol
Zwolle
45:37
42
Harald de Groot
Alphen aan den Rijn
45:44
43
Edward van Stiphout
Rotterdam
46:07
44
Joop Briedé
Waddinxveen
46:17
45
Kees de Koning
Bodegraven
46:55
46
Rob Stofberg
Clytoneus
47:03
47
Piet van Herk
Boskoop
47:11
48
Leo Ernst
Boskoop
47:27
49
Michiel Nederveen
Gouda
47:29
50
Albert Kruijt
Gouda
47:40
51
Bert Grijze
Reeuwijk
47:44
52
Jacob Versteeg
Gouda
47:49
53
Jeroen Kramer
Reeuwijk
48:01
54
Pieter Verhorst
SC Reeuwijk
48:12
55
Frans van Zoest
SC Reeuwijk
48:13
56
Martijn van Weerdhuize
Lelystad
48:25
57
Kelly van Dam
Reeuwijk
48:26
58
Ernst de Bruijn
Waddinxveen
48:30
59
Peter Pouw
AV '47
48:40
60
Ari den oudsten
Waddinxveen
48:47
61
Erik Naafs
Reeuwijk
48:47
62
Bernard Bruinsma
Reeuwijk
49:02
63
Ron Rijneveld
Gouda
49:07
64
Jan van Dillen
Alblasserdam
49:13
65
Jos Naus
Gouda
49:15
66
Jan-Pleun Lens
Sprint
49:25
67
Johan van Kersbergen
Moerkapelle
49:32
68
Peter Kleiweg
SC Reeuwijk
49:38
69
Herman van Rooijen
Clytoneus
49:50
70
Hans Kroon
AV '40
49:55
71
Wim Lexmond
Reeuwijk
49:58
72
Tjeerd Jansen
Reeuwijk
50:00
73
Dick Smits
Reeuwijk
50:01
74
Jan Peek
Reeuwijk
50:06
75
Mark Leidelmeijer
Reeuwijk
50:22
76
Dick Janmaat
Waddinxveen
50:31
77
Eric Snaterse
Gouda
50:33
78
Frank van der Knaap
Gouda
50:33
79
Michel Huijskens
Baarn
50:48
80
Bert Kuiper
Waddinxveen
50:49
81
Jerome Brands
Gouda
51:01
82
Martin de Jongh
AV Gouda
51:11
83
Henri Jansen
SC Reeuwijk
51:11
84
Jan Willem van Polanor
TTW
51:13
85
Sebastiaan Jonkers
Arnhem
51:20
86
Tim de Vrind
's-Gravenhage
51:24
87
Wim Minnaard
Bodegraven
51:25
88
Hans de Swart
Zoetermeer
52:03
89
Marc Dankloff
the Hague Road Runne
52:17
90
Hans van der Wolf
AV '47
52:19
91
Johan vd Pol
Reeuwijk
52:23
92
Mischa Schouten
Bodegraven
52:37
93
Jan de Kok
Gouda
53:05
94
Marco Molenaar
Gouda
53:05
95
Martin de Jong
Alphen aan den Rijn
53:10
96
René Goudkuil
Bodegraven
53:16
97
Ard Jan Kraakman
Gouda
53:20
98
Jeroen Pecasse
Amersfoort
53:23
99
Ad Kraal
Moerkapelle
53:25
100
Mart van de Kamp
Gouda
53:36
101
Joost vd Aardweg
SC Reeuwijk
53:43
102
Maarten Ramp
Boskoop
53:58
103
Pieter Hensen
Rotterdam
53:59
104
Peter Schuurman
Wageningen
54:00
105
Peter den Boek
Gouda
54:05
106
Han Schuurman
Gouda
54:05
107
Karel van Hensbergen
Capelle aan den IJss
54:09
108
Marco Koren
's-Gravenhage
54:19
109
Boudewijn Dijkstra
Gouda
54:25
110
Bram Jansen
Haastrecht
54:29
111
Rob Groeneweg
Reeuwijk
54:43
112
Henkbert Kruizenga
Rotterdam
54:46
113
Arjan Prins
Gouda
54:47
114
Fred van Heerde
Gouda
54:47
115
Erik Jan Smit
Gouda
54:48
116
Joost Verhoeven
Alphen aan den Rijn
54:50
117
Martin Vergeer
Clytoneus
54:59
118
Piet Tetteroo
Delft
55:00
119
Michel Klinkhamer
Alphen aan den Rijn
55:27
120
Willem van Poeteren
Leiderdorp
55:31
121
Serge Kievit
Waddinxveen
55:34
122
Dick Slob
Gouda
55:34
123
Hans Droog
Waddinxveen
55:37
124
Coen Damen
Zoetermeer
55:58
125
Cees van Duin
Krimpen aan den IJss
56:09
126
Tim Teeuwen
Gouda
56:11
127
Johan van Veen
Reeuwijk
56:24
128
Peter Versteeg
Gouda
56:28
129
Sjaak van de Worp
Woudenberg
56:30
130
Dennis Janmaat
Waddinxveen
56:44
131
Dick Roeleveld
SC Reeuwijk
56:58
132
Wessel Kuipers
Hoofddorp
57:08
133
Jose Don Griot
the Hague Road Runne
57:10
134
Joost Emmen
Gouda
57:20
135
Anco Dol
Gouda
57:23
136
Henk van Meerten
Schilderwerken v.d.
57:28
137
Carlo Schep
SC Reeuwijk
57:40
138
Alex Kant
Voorburg
57:44
139
C. van Kooten
Gouda
57:56
140
Richard Verstegen
SC Reeuwijk
58:37
141
Wim Zondag
's-Gravenhage
58:43
142
Rene den Boer
Rotterdam
58:56
143
Eric Kraan
Reeuwijk
58:58
144
Frank Kouwenhoven
AV '47
59:45
145
Sander van Wasbeek
Vlaardingen
59:56
146
Erik van der Aar
Gouda
1:00:20
147
Albert Segers
Bodegraven
1:00:40
148
Bram Brenkman
Gouda
1:00:42
149
Rob Verbeij
Delft
1:00:59
150
T de Jong
Gouda
1:01:02
151
Gerard Elberse
Alphen aan den Rijn
1:01:03
152
Henk Jongman
Lelystad
1:01:08
153
Cor Kant
Zoetermeer
1:01:36
154
Sieds Elze Sennema
Gouda
1:01:43
155
Paul Hootsen
Rockanje
1:01:50
156
Erno Vink
Reeuwijk
1:02:01
157
Juan Nieto
Gouda
1:02:45
158
Wim Peppel
Nieuwerkerk ad IJsse
1:03:10
159
Thom de Kort
Kamerik
1:03:20
160
Jens Nooitgedagt
SC Reeuwijk
1:03:28
161
Arthur de Jong
SC Reeuwijk
1:03:28
162
Huub Kraan
Reeuwijk
1:04:02
163
Van Rij
Moordrecht
1:04:37
164
Henk Wiggemansen
Ter Aar
1:05:11
165
Daniel van Veldhuijzen
Rotterdam
1:05:13
166
Jos Tetteroo
Reeuwijk
1:05:21
167
Peter Hootsen
Alphen aan den Rijn
1:06:14
168
Tristan Langeveld
Gouda
1:07:20
169
Andries Offringa
's-Gravenhage
1:08:22
170
Lucas van Rennes
Leiden
1:11:16
171
Jan Vrijenhoek
Vlaardingen
1:11:32
172
Robert Slootmaekers
SC Reeuwijk
1:12:59
173
Nico Baas
Bleskensgraaf ca
1:26:08
174
Rene van der Zon
Nieuwkoop
1:27:48
V10KM, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Tijd
1
Birgit Santiago
Woerden
43:21
2
Janneke Verhorst
SC Reeuwijk
45:17
3
Marloes Nuijten
Berkel en Rodenrijs
45:48
4
Hilda Brak-v Muylwijk
Zegveld
46:29
5
Deborah van der Jagt
Alphen aan den Rijn
46:59
6
Marijke Kroon
Phoenix
47:07
7
Mirte van de Wel
Rotterdam Atletiek
48:26
8
Jessie ter Berg
PAC
49:15
9
Lyda van der Linden
SC Reeuwijk
49:37
10
Marga Teeuwen
Gouda
50:00
11
Lea van Pamelen
Dordrecht
50:07
12
Sonja Hogerbrugge
AV '47
50:24
13
Carla van der Wolf-Bui
SC Reeuwijk
50:28
14
Ceciel Thuys
Gouda
50:29
15
Annemarie Dekema de Re
Gouda
50:34
16
Peggy van Loon
Reeuwijk
50:35
17
Corine Baas
Gouda
51:45
18
Ariane Timmer
SC Reeuwijk
52:01
19
Marjan Bakker
Montfoort
52:31
20
Marcia Hamers
Amsterdam
52:49
21
Sabine Sonneveld
Bleiswijk
52:51
22
Nelleke de Jong
SC Reeuwijk
53:05
23
Petra van Rijnsbergen
Oud Alblas
53:13
24
Isabel Versluijs
Loopgroep Oudewater
53:16
25
Liesbeth van der Poel
SC Reeuwijk
53:30
26
Petra vd Pol
SC Reeuwijk
53:57
27
Agnes van Veen-Kooijma
SC Reeuwijk
55:02
28
Anja van der Pol
SC Reeuwijk
55:03
29
Angelique Zuidam
Reeuwijk
55:09
30
Brigit Droog
SC Reeuwijk
55:38
31
Renske Gast
Rotterdam
56:15
32
Annet Lafeber
Reeuwijk
56:32
33
Marianne van Beek
SC Reeuwijk
56:33
34
Corie Aalbess
Gouda
57:06
35
Mirjam Jongerius
Vlist
57:12
36
Rosalie Jongenotter
Gouda
57:18
37
Sandra Roland
SC Reeuwijk
57:30
38
Ingrid Zwarts
Reeuwijk
57:39
39
Leanne van Goch
Berkel en Rodenrijs
58:07
40
Lenie Vonk
Schiedam
58:23
41
Mylène Printems
Gouda
58:24
42
Anja Grijze
SC Reeuwijk
58:51
43
Nanette Haze
Nijmegen
59:18
44
Mariëlle Telder
Amersfoort
59:19
45
Nancy van Gerwen
Amsterdam
59:20
46
Caroline Bos
Reeuwijk
59:21
47
Karin Bezemer
Gouda
59:23
48
Jolanda Stil
AV '47
59:45
49
Sophie Brenkman
Gouda
59:52
50
Simone Hoogerbrug
Reeuwijk
59:54
51
Lisa Arends
SC Reeuwijk
1:00:00
52
Bernadet de Keyzer
Gouda
1:00:15
53
Corine Cluistra-Rodenb
Rotterdam
1:00:25
54
Renate Hensen
Rotterdam
1:00:25
55
Ineke Ruting
Gouda
1:00:32
56
Rina den Hollander
Moordrecht
1:00:34
57
Lia Vermond
Lopik
1:00:39
58
Ilona Haarman
Woerden
1:00:40
59
Alies Oplaat
Vinkeveen
1:00:43
60
Chris van Vlodrop
Amsterdam
1:00:43
61
Hannie Verbeij
Delft
1:00:58
62
Heleen Kanermann
Gouda
1:01:03
63
Maaret Terhurne
Gouda
1:01:28
64
Judith Haarman
Woerden
1:01:32
65
Anita Tromp
Bodegraven
1:02:37
66
Tessa Hamers
Apeldoorn
1:03:20
67
Ria Bijl
Rotterdam
1:03:22
68
Astrid Nuijten
Gouda
1:04:05
69
Liesbeth Eustatia
Reeuwijk
1:04:08
70
Angelique Blom
Rotterdam
1:04:29
71
Van Rij van Leeuwen
Moordrecht
1:04:37
72
Iris van der Bie
Hoogvliet Rotterdam
1:04:48
73
Saskia Elberse
Reeuwijk
1:05:07
74
Maaike Greven
Rotterdam
1:05:13
75
Linda Hootsen-Noordzij
Alphen aan den Rijn
1:06:14
76
Madelon Steinkühler
Rotterdam
1:08:00
77
Jeanine van Leeuwen
's-Gravenhage
1:08:22
78
Melek Delen
Vlaardingen
1:09:29
79
Inga van Goudoever
Amsterdam
1:11:28
80
Cristel Slootmaekers
Reeuwijk
1:12:58
M 5KM, 5 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Tijd
1
Kevin van Leusden
Rotterdam Atletiek
16:52
2
Sander Eijs
AAV '36
17:40
3
Stephan van Leeuwen
Krimpen aan de Lek
18:04
4
Micheal Groen
Krimpen aan de Lek
18:38
5
Hans Kruis
Hellas
19:02
6
Bart de Jong
Boskoop
19:37
7
Henk van Oyen
SC Reeuwijk
19:48
8
Matthijs Verhoog
Gouda
19:53
9
Thierry Droog
SC Reeuwijk
19:55
10
Bas Tromp
Delft
20:46
11
Eric van Westering
Antilope
20:54
12
Reinier van Dam
Reeuwijk
21:14
13
Dennis Broeckx
Bodegraven
21:29
14
Bas van der Meer
SC Reeuwijk
21:55
15
Matthijs Blokzijl
SC Reeuwijk
23:27
16
Koen Dekker
SC Reeuwijk
24:52
17
Martin de Jong
Boskoop
25:27
18
Arie den Hoed
Dordrecht
25:46
19
Jaap Blokzijl
SC Reeuwijk
26:11
20
Hans Bargeman
Arnhem
26:14
21
Martin van der Graaff
Rotterdam
26:58
22
Paul Geenen
Bodegraven
27:44
23
Gijs Graveland
SC Reeuwijk
27:54
24
Stefan Bitter
SC Reeuwijk
28:35
25
Pieter de Paus
Alphen aan den Rijn
28:39
26
Lucas Agema
SC Reeuwijk
29:56
27
Jan Oosterhoff
EUR Roadrunners
29:56
28
Tiemans
's-Gravenhage
31:05
29
Jerrin Groen
Haastrecht
31:19
30
Douwe Buwalda
Gouda
31:24
31
Nieko Jongerius
Vlist
31:46
32
Bert Snippert
SC Reeuwijk
32:21
33
Wouter Slob
Gouda
33:25
34
John de Visser
Schiedam
37:46
35
Alfred van Klaveren
SC Reeuwijk
46:19
V 5KM, 5 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Tijd
1
Ilona Lievaart
Olympus '70
19:27
2
Karlijn van Es
Rotterdam
20:13
3
Corinde van Es
Rotterdam
20:19
4
Tirza vd Wolf
SC Reeuwijk
21:15
5
Irene van der Reijken
Antilope
21:20
6
Marja Zwijnenburg
Maassluis
21:22
7
Annemarie Schreuder
SC Reeuwijk
23:32
8
Anemiek Bloem
Rotterdam
23:46
9
Laura van Oijen
SC Reeuwijk
24:55
10
Lizette Zwijnenburg
SC Reeuwijk
25:50
11
Caroline van der Neut
LVG
26:44
12
Heleen de Groot
Loopgroep Oudewater
26:56
13
Jolanda Gerbrandts
SC Reeuwijk
27:04
14
Marijke Kegge-Deege
SC Reeuwijk
27:12
15
Esther Staal
Alphen aan den Rijn
27:30
16
Anita van der Blom
Gouda
27:44
17
Mariel Lamers
SC Reeuwijk
27:56
18
Elise Huysen-Dijkmens
Moordrecht
28:31
19
Laura vd Wolf
Stolwijk
28:50
20
Linda Mank
Gouda
28:51
21
Esther Prooi
Energie
29:21
22
Debora Rietveld
Stolwijk
29:33
23
Jolanda Kleiweg
SC Reeuwijk
29:34
24
Rosann Gorissen
Gouda
29:35
25
Isla Muller
Dordrecht
29:39
26
Brenkman
Antilope
29:43
27
Eva Smits
Utrecht
30:12
28
Eefke Steenvoorden-v.d
Phanos
30:16
29
Ganna Rondhuis
SC Reeuwijk
30:51
30
Eva Jansen
Bodegraven
31:04
31
Marleen van der Meer
Gouda
31:13
32
Inge Jongerius
Utrecht
31:13
33
CJM Visser
Haastrecht
31:25
34
Iris van der Aar
Gouda
31:35
35
Josefien van der Aar
Gouda
31:39
36
Masja van Dillen
Alblasserdam
32:08
37
Marjolijn Kool
Amersfoort
32:10
38
Marije Plomp
Alphen aan den Rijn
32:17
39
Anca van der Teijken
Antilope
32:35
40
Kockie Neven
Reeuwijk
33:06
41
Simone Abel
Haastrecht
33:21
42
Helen Verkade
Alphen aan den Rijn
33:31
43
Sandra Kouwenberg
Woerden
33:49
44
Henriëtte vd Velden
SC Reeuwijk
34:08
45
Meike Berkhoff
Gouda
34:57
46
Anne Berkhoff
Gouda
34:58
47
Sietske Dijkstra
Woerden
36:26
48
Mariët Geeuen
Bodegraven
42:40
J1100, 1100 KIDSRUN
Plts
Naam
Tijd
1
Martijn de Jong
Boskoop
4:15
2
Jan Zijderlaan
Benschop
4:21
3
Diederik Huysen
Moordrecht
4:38
4
Nelson van den Heuvel
Bodegraven
4:44
5
Dennis Nederveen
Gouda
4:47
6
Bas Meeuwenoord
Lisse
4:49
7
Rik Reimus
Alys Ambacht 7
4:50
8
Bram Praamsma
Reeuwijk
4:51
9
Remco Klinkenberg
Reeuwijk
4:52
10
Nick Rijsbaarman
Reeuwijk
4:54
11
Jip Dijkstra
Reeuwijk
4:56
12
Sam Ankoné
Reeuwijk
4:59
13
Robin van Loo
Reeuwijk
5:02
14
Sander Kersseboom
Reeuwijk
5:03
15
Zakaria Kanfaoui
Gouda
5:08
16
Jan Dirk Harting
Alphen a/d Rijn
5:09
17
Sam Graveland
Reeuwijk
5:13
18
Rick Huisman
Reeuwijk
5:14
19
Luca Verheul
Bodegraven
5:19
20
Yesper Schouten
Reeuwijk
5:20
21
Berend Verstegen
Reeuwijk
5:29
22
Bart Huisman
Reeuwijk
5:32
23
Huub Depree
Reeuwijk
5:34
24
Baskar Ahmel
Utrecht
5:37
25
Stijn Naafs
Reeuwijk
5:40
26
Nicky Craanen
Bodegraven
5:44
27
Didier de Werd
Reeuwijk
5:48
28
Wouter Klunnen
Reeuwijk
5:52
29
Coen Schuurmans
Reeuwijk
5:55
30
Jari Brenninkmeijer
Reeuwijk
6:22
31
Jannes de Keijser
Reeuwijk
6:35
32
lars naafs
Reeuwijk
8:20
33
Oscar de Jong
Gouda
8:44
M1100, 1100 KIDSRUN
Plts
Naam
Tijd
1
Marije Hijman
Boskoop
4:05
2
Denise Bosch
Zoetermeer
4:09
3
Inge Verleun
Bodegraven
4:24
4
Saskia Klinkenberg
Reeuwijk
4:53
5
Esra Zijderlaan
Polsbroek
5:01
6
Lieke Zijderlaan
Benschop
5:04
7
Milou Schiebroek
Reeuwijk
5:16
8
Marije van de Hondel
Reeuwijk
5:18
9
Samar Ahmad
Utrecht
5:25
10
Robin Droog
Reeuwijk
5:27
11
Tamar Withagen
Roosendaal
5:31
12
Lieke van de Vlindertu
Gouda
5:31
13
lana tensen
Moordrecht
5:52
14
Xela Stam
Reeuwijk
6:15
15
Kim van Dam
Reeuwijk
6:17
16
Fanny May
Reeuwijk
6:24
17
Tessa Snoeck
Reeuwijk
6:27
18
Emma van Loo
Reeuwijk
6:34
19
Louisa van Leeuwen
Reeuwijk
6:48
20
Kyra de Jong
Gouda
6:54
21
Femke Reimus
Reeuwijk
7:50
22
Emma Koster
Reeuwijk
8:33
23
hedy schuurmans
Reeuwijk
8:34
J2400, 2400 KIDSRUN
Plts
Naam
Tijd
1
Daan Tromp
Delft
8:36
2
Michael Kooter
Boskoop
8:45
3
Thomas Noteboom
Barendrecht
8:58
4
Brahim Harrouc
Gouda
9:11
5
Tim Schiebroek
Reeuwijk
9:22
6
Sjors Visser
Klaaswaal
9:52
7
Jeroen Box
Moordrecht
10:00
8
Joram Withagen
Roosendaal
10:07
9
Koen Klinkenberg
Bodegraven
10:27
10
Michael van der zwan
reeuwijk
10:39
11
Koen Hyman
Boskoop
10:42
12
Daan Graveland
Reeuwijk
10:43
13
Zico van Dam
Bodegraven
10:47
14
Stefan van der zwan
reeuwijk
10:48
15
Quentin vd Heuvel
Bodegraven
10:49
16
Corné Slob
Gouda
10:51
17
Donald Huyser
Moordrecht
11:05
18
Dennis Melkert
Gouda
11:38
19
Guus van Holten
Reeuwijk
11:52
20
Nick van Dam
Reeuwijk
11:56
21
Thomas Verkleij
Reeuwijk
11:57
22
Guus Kloos
Reeuwijk
12:18
23
Arjen Brenninkmeijer
Reeuwijk
12:43
24
Rick van der Laan
Alphen aan den Rijn
12:53
25
Tim Keulen
Bodegraven
13:06
M2400, 2400 KIDSRUN
Plts
Naam
Tijd
1
Diane van Es
Rotterdam
8:45
2
Maimouna Barry
Reeuwijk
9:04
3
Lieke Klinkenberg
Bodegraven
9:36
4
Linda Ramirez
9:49
5
Lisette Verleun
Bodegraven
9:59
6
Anouk Dekker
Gouda
10:08
7
Anne de Jong
Boskoop
10:12
8
Lieke Meijvogel
Reeuwijk
10:16
9
Sacha Palsgraaf
Moordrecht
10:18
10
Julia Damen
Zoetermeer
10:31
11
Anne Tromp
Delft
11:01
12
Pamela Ramirez
11:16
13
Cindy Kersseboom
Reeuwijk
12:29
14
Marije Verstegen
Reeuwijk
12:46
15
Jessica Ramirez
12:54
16
Isa Sauer
Bodegraven
13:06
17
Fenne Jansen
Bodegraven
13:06
18
Fien Kloos
Reeuwijk
13:57
19
Celeste Verkleij
Reeuwijk
14:16
20
Jose Schuurmans
Reeuwijk
15:19
21
Esmy Griffioen
Reeuwijk
15:52
22
Teddie van Noppen
Reeuwijk
16:02
23
Sofie Dupree
Reeuwijk
16:12
24
Myrthe Koster
Reeuwijk
16:19
www.uitslagen.nl
20-03-2010 00:00