Uitslagenlijst De 32 van Kampen

Kampen - Zaterdag 13 maart 2010

MAN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jeroen Kwakkel
De Gemzen
17:47
17:47
2
Gerard Kroes
Cialfo
19:16
19:16
3
Rob ter Haar
Zwolle
19:44
19:42
4
Marcel Thijssen
Coevorden
21:26
21:25
5
Jordie ter Steege
Zwolle
24:45
24:42
6
Ferdi de Groot
Zwolle
25:56
25:54
7
Antoine Wildenberg
Lutten
26:43
26:38
8
Patrick van de Weterin
Isala '96
26:47
26:43
9
Kevin van de Wetering
Isala '96
26:59
26:55
10
Erwin Heidinga
Zwolle
27:37
27:33
11
Wim van Klompenburg
Voorburg
27:42
27:37
12
Jaap Constant
Goes
27:43
27:37
13
G Ettes
Dronten
27:46
27:44
14
Harry Hollander
Kampen
27:54
27:52
15
Bert van Roekel
Dutch Runners Gold
29:16
29:12
16
Richard Lubbers
Zwolle
29:16
29:13
17
Henk Jan Kok
Kampen
29:28
29:22
18
Mark Siebrand
Kampen
30:27
30:25
19
Jan de Wit
Apeldoorn
39:12
39:09
VROUW, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anna Mazereeuw
Urk
22:38
22:37
2
Marleen Stoel
Isala '96
23:45
23:44
3
Chantal Botter
Zwolle
25:07
25:05
4
Rolien Jonker
Lemmer
25:22
25:19
5
T van der Gulik
Zwolle
26:24
26:21
6
Marije van Dijk
IJsselmuiden
28:49
28:46
7
Linda Smits
Nagele
29:08
29:06
8
Corine Ettes-Konings
Dronten
29:29
29:27
9
Jolanda Mastebroek
Emmeloord
29:32
29:30
10
Mascha Kuipers
Kampen
29:47
29:45
11
Anky Goulooze
Dronten
30:39
30:37
12
Marrie van 't Zand
IJsselmuiden
31:12
31:06
13
Dineke vd Kamp
Kampen
31:13
31:07
14
Margreet de Geus
IJsselmuiden
31:14
31:08
15
Fleur Wilmsen
Kampen
31:19
31:14
16
Gery Stuij-van Dijk
Kampen
31:37
31:31
17
Anoya Sopacua
Hoogeveen
31:39
31:35
18
Irma Plate
Hoogeveen
31:39
31:35
19
Anita Kooiker
Kampen
31:59
31:54
20
Esther de Jong
Kampen
32:06
32:00
21
Emmy Brink
IJsselmuiden
32:13
32:08
22
Cristel Plender
Kampen
32:13
32:08
23
Alice van Roekel
Zwolle
32:34
32:31
24
Patricia van Dijk
Kampen
32:34
32:29
25
Mia Salomon
Dronten
34:01
33:57
26
Ellis Zoetebier
Kampen
34:07
34:01
27
Sandy Karsten
Zwolle
34:18
34:14
28
Ria Kwakkel
Kampen
34:24
34:20
29
Hester Plender
Kampen
34:24
34:20
30
Janine Plantinga
Kampen
34:39
34:36
31
Jennet Stoel
Kampen
34:41
34:34
32
Margareth Weyland
Kampen
35:00
34:54
33
Yolanda van der Kolk
Kampen
35:03
34:56
34
Margriet Ruiter
Kampen
35:04
34:56
35
Bertine Bartelds
Dronten
35:23
35:19
MAN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jeroen Vos
Isala '96
36:31
36:30
2
Simon Visser
Isala '96
37:39
37:39
3
Murk Falkena
Spirit Lelystad
37:41
37:40
4
Marcel Wilmink
Pallas '67
39:15
39:13
5
Chris Jan Schaap
Isala '96
40:37
40:35
6
Hans Gommers
Spirit Lelystad
41:30
41:29
7
Elroy Brouwer
Isala '96
41:39
41:37
8
Wilco Visscher
Isala '96
42:06
42:04
9
Erwin van Dalen
Isala '96
42:21
42:21
10
Wesley Pestman
Genemuiden
44:08
44:01
11
Theo van Dijk
Kampen
44:16
44:12
12
Anton Kattenberg
Kampen
44:35
44:30
13
G Pleijter
Flevo Delta
45:05
44:49
14
Johannes Broshuis
Isala '96
45:22
45:20
15
Martijn Borst
Dutch Runners Gold
45:49
45:44
16
Roel de Lange
Kampen
45:54
45:53
17
Daniël Gouw
Kampen
45:56
45:54
18
Marcel Jaarsma
Zwolle
46:01
45:49
19
Johan Tromp
Zwolle
46:15
46:09
20
Niels vd Wal
Hoogeveen
46:23
46:03
21
Jarno Plate
Hoogeveen
46:23
46:03
22
Bastiaan Winkelaar
Kampen
46:39
46:37
23
Clemens Pot
Kampen
46:39
46:29
24
Simon Schoutsen
Zwolle
47:13
47:07
25
Johan van Noordenburg
Jubbega
47:16
47:11
26
Flip Nijhoff
De Gemzen
48:06
48:00
27
Rick Bruins
Kampen
48:16
47:56
28
Gert-Jan van den Berg
Genemuiden
48:34
48:26
29
Hans Holterman
IJsselmuiden
48:35
48:22
30
Bertjan van Dijk
Nieuwleusen
48:39
48:23
31
Wim van der Leij
Flevo Delta
48:41
48:26
32
Gerard van Maurik
Loopgroep Aart Stigt
49:04
48:55
33
Jeffrey ter Steege
Zwolle
49:28
49:19
34
Harold Post
Isala '96
50:08
50:03
35
Rene Hartkamp
Zwolle
50:24
50:11
36
Jan Kerssies
Zwolle
50:35
50:20
37
Chris van Gelder
IJsselmuiden
51:08
50:57
38
Jos Proost
Almere
51:16
51:11
39
Willem Koelewijn
Zwolle
51:20
51:00
40
II Eghuizen
Apeldoorn
51:22
51:15
41
Fred de Koff
Kampen
52:54
52:32
42
Theo de Kleine
Isala '96
52:57
52:46
43
B Kok
Isala '96
53:07
53:00
44
Be Kok
Kampen
53:08
53:00
45
Luuk Huisman
West Terschelling
53:29
53:14
46
Edwin Claessens
Espel
53:29
53:23
47
Egbert Sluiter
Kampen
53:46
53:30
48
Jeroen de Leeuwe
IJsselmuiden
54:01
53:38
49
Ronald Karel
Wilsum
54:03
53:51
50
Pablo Schaap
IJsselmuiden
54:06
53:49
51
Hendri vd Pol
Kampen
54:54
54:40
52
Xander Jonker
Isala '96
54:56
54:47
53
Marinus Sijbesma
Isala '96
54:59
54:36
54
Johannes Westerink
IJsselmuiden
54:59
54:52
55
Stefan vd Dungen
Barneveld
55:00
54:46
56
Jan Vrieswijk
IJsselmuiden
55:01
54:43
57
Martijn Eghuizen
Elburg
55:14
55:08
58
Henk Riezebos
Kampen
55:41
55:18
59
Robert Kalter
IJsselmuiden
55:53
55:36
60
PieterBas Alferink
IJsselmuiden
56:13
55:59
61
Klaas de Kaste
Kampen
56:16
56:06
62
Henk Rigterink
Isala '96
56:22
56:04
63
Harry Liefers
Kampen
56:30
56:18
64
Eelko Leusink
Zwolle
57:23
57:12
65
Dirk Willem Hiemstra
Meppel
57:49
57:26
66
Alexander Pestman
Genemuiden
57:56
57:46
67
P de Vos
NOP
57:59
57:47
68
Albert Aques
Kampen
58:29
58:04
69
Tom Postuma
Kampen
58:40
58:27
70
Peter de Coene
Kalmthout (BEL)
58:42
58:21
71
Johan Lourens
Zwolle
58:57
58:39
72
Coen de Jong
Alphen aan den Rijn
59:03
58:43
73
Jurjen van der Honing
Isala '96
59:09
58:46
74
D Penninkhof
Isala '96
59:10
58:46
75
Vincent Oldenhof
PEC 1910
59:35
59:09
76
Johan Veltman
Steenwijk
1:00:01
59:47
77
Henrie de Vries
Genemuiden
1:00:38
1:00:30
78
Jaap van Dieren
Kampen
1:00:50
1:00:28
79
Richard Houben
Nijmegen
1:00:52
1:00:46
80
Duncan Hulleman
Kampen
1:00:59
1:00:30
81
Werner Korblet
Zwolle
1:01:48
1:01:20
82
Gerrit Veenstra
Zwolle
1:08:51
1:08:33
VROUW, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gemma van Noordenburg
NOP
50:53
50:48
2
Ineke van Amelsfort
Isala '96
54:01
53:55
3
Grietje Hooisma
Isala '96
55:04
54:58
4
Anette Westerink
IJsselmuiden
55:30
55:23
5
Janny Westendorp
Isala '96
56:22
56:05
6
Harmke Juffer
Isala '96
56:24
56:05
7
Jolanda Regout
PEC 1910
57:22
57:11
8
Margriet Hindriks
Kampen
57:48
57:26
9
Inge Koster
Isala '96
58:06
57:57
10
Petra Mondria
IJsselmuiden
59:39
59:20
11
Carolien de Vries
AV Heerenveen
59:49
59:45
12
Annemieke van den Belt
Isala '96
59:53
59:34
13
Marijke Liberg
PEC 1910
59:59
59:35
14
Astrid Oomen
Meppel
1:00:01
59:42
15
Marcelle Sneelooper
Kampen
1:01:09
1:00:43
16
Sarina Westendorp
Kampen
1:01:09
1:00:43
17
Wilma Visscher
Genemuiden
1:01:11
1:00:53
18
Jacqueline van Mierlo
Zwolle
1:01:28
1:01:10
19
Gertrude Withaar
Kampen
1:01:30
1:01:06
20
Sylvia Christoffels
IJsselmuiden
1:01:50
1:01:33
21
Anita Brockötter
Zwolle
1:01:58
1:01:34
22
Jose Schilderinck
Isala '96
1:02:03
1:01:46
23
Janneke Dijk
Isala '96
1:02:03
1:01:46
24
Aafke Kok
Isala '96
1:02:04
1:01:47
25
Steenwinkel-Essenberg
Kampen
1:02:19
1:02:07
26
Jessica Spaansen
Isala '96
1:03:25
1:03:00
27
Christel Keizer
IJsselmuiden
1:03:41
1:03:33
28
Fati Faradj
Alphen aan den Rijn
1:03:52
1:03:31
29
Therie Bruynes
Kampen
1:04:03
1:03:55
30
Idette Beuter
Isala '96
1:10:45
1:10:20
31
Alie van Dijk-Baas
Isala '96
1:11:09
1:10:43
32
Maaike Lorist-Bredius
Isala '96
1:11:09
1:10:45
MAN, 21.1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan Scheenstra
Start '78
1:13:51
1:13:50
2
Hans Lindeboom
's-Heerenbroek
1:16:23
1:16:21
3
Bennie Thünker
Isala '96
1:18:16
1:18:16
4
Roy te Lintelo
Enschede
1:23:10
1:23:08
5
Lucas van der Veen
Isala '96
1:23:20
1:23:20
6
Dirk Koning
Ruinerwold
1:26:16
1:26:14
7
Bulent Suvan
Ruinerwold
1:26:25
1:26:22
8
Henk de Zwaan
Athlos
1:26:38
1:26:36
9
Johan Jorritsma
Horror
1:27:31
1:27:31
10
Hans Andriessen
Loopgroep PK
1:28:46
1:28:38
11
Willem Albers
Isala '96
1:28:59
1:28:59
12
Karel Lokhorst
De Gemzen
1:29:09
1:29:07
13
Michel Flens
Hattem
1:31:37
1:31:09
14
Bouke van der Veen
Kampen
1:32:04
1:32:03
15
Gerard van Arendonk
Flevo Delta
1:32:13
1:32:05
16
Henk Oosterveen
HAC '63
1:32:14
1:32:11
17
Martin Boersma
Kampen
1:32:31
1:32:26
18
Jan-Willem Sterk
Leiden Atletiek
1:32:39
1:32:37
19
Jelle Weever
IJsselmuiden
1:33:36
1:33:35
20
Koos Heijmans
PEC 1910
1:33:43
1:33:41
21
Bert de Lange
PEC 1910
1:33:57
1:33:54
22
Albert Timmerman
Staphorst
1:34:45
1:34:41
23
Jan Sinke
Urk
1:34:49
1:34:43
24
Jan Konning
Kampen
1:34:53
1:34:50
25
Dirk Riezebos
Kampen
1:34:55
1:34:52
26
Paul Israel
Heino
1:35:57
1:35:53
27
Robert van der Meulen
Isala '96
1:37:15
1:37:13
28
Vincent Kramer
Zwolle
1:37:18
1:37:11
29
Jonathan Goijert
Amersfoort
1:37:21
1:37:12
30
Bert van Slooten
Urk
1:37:28
1:37:23
31
Paul van Elk
Amsterdam
1:37:30
1:37:14
32
Jan Wielinga
Bunschoten Spakenbur
1:37:48
1:37:39
33
Roelof Pepping
avVN
1:38:08
1:38:07
34
Teun van Bruggen
Isala '96
1:38:20
1:38:16
35
Gerard Boersma
Nieuwe Pekela
1:38:30
1:38:25
36
Jos de Vries
Kampen
1:38:53
1:38:48
37
Frans Wind
Meppel
1:39:11
1:38:55
38
Jeroen Vels
Emmeloord
1:39:58
1:39:47
39
Hans Koster
Isala '96
1:40:58
1:40:56
40
Erik Vinke
Kampen
1:41:03
1:41:01
41
Erik van Dongen
IJsselmuiden
1:41:23
1:41:10
42
Klaas Vrieswijk
IJsselmuiden
1:42:14
1:42:04
43
Martijn Karel
Kampen
1:43:02
1:42:36
44
René Nieuwenhuis
Apeldoorn
1:43:31
1:43:21
45
Henk Kattenberg
Isala '96
1:43:39
1:43:31
46
Pieter van Dijk
Kampen
1:43:45
1:43:43
47
Peter Bosma
Huizen
1:43:58
1:43:38
48
Fake Schonewille
Bunschoten Spakenbur
1:44:29
1:44:19
49
Bert Schilder
Kampen
1:44:57
1:44:36
50
Onno Reehoorn
Zwolle
1:45:46
1:45:36
51
Robert-jan de Jager
Zoetermeer
1:45:48
1:45:28
52
Rob Olthof
Zwolle
1:45:51
1:45:35
53
Hans Schuite
Zwolle
1:46:06
1:45:51
54
Bert van Dijk
Isala '96
1:46:10
1:45:46
55
Henk van den Brink
Bennekom
1:46:25
1:46:15
56
Frans Bennink
Isala '96
1:46:32
1:46:22
57
Erik van de Pol
Isala '96
1:46:43
1:46:35
58
Joan Smit
Isala '96
1:47:03
1:46:51
59
Harald Bloemers
Kampen
1:47:03
1:46:42
60
J last
PEC 1910
1:47:42
1:47:38
61
Barend ten Have
Isala '96
1:47:54
1:47:45
62
Cor Sagel
Kampen
1:48:13
1:47:59
63
Ronald Jansen
Zwolle
1:48:44
1:48:21
64
Vincent van Yperen
Flevo Delta
1:48:57
1:48:42
65
Fokko Sterk
Amsetrdam
1:49:08
1:49:06
66
Robert Wijs
Isala '96
1:49:43
1:49:39
67
Frits Lautenbag
De Gemzen
1:49:43
1:49:26
68
Erik van der Veen
Biddinghuizen
1:50:08
1:49:54
69
Berend Brijder
Isala '96
1:50:12
1:49:50
70
Everhard van den Hoek
Zwolle
1:50:18
1:50:02
71
Arjen de Groot
Lelystad
1:50:20
1:50:03
72
Marco Hollander
Hoorn Nh
1:51:20
1:51:10
73
Gerwin Stoel
Kampen
1:52:04
1:51:53
74
Arend Lanser
Grafhorst
1:52:11
1:51:56
75
Richard Kist
Kampen
1:52:25
1:52:04
76
Johan van der Kolk
Isala '96
1:53:10
1:52:58
77
Michael van Knippenber
Isala '96
1:53:17
1:53:07
78
Bert van Bommel
Olympus '70
1:53:32
1:53:13
79
Huy Nguyen
IJsselmuiden
1:53:58
1:53:43
80
Jan Nijburg
Zwolle
1:55:42
1:55:38
81
E Duitman
Kampen
1:55:46
1:55:35
82
Geert Mattelé
Kampen
1:56:18
1:55:58
83
Ernesto Fräser
Amersfoort
1:56:23
1:56:07
84
Peter de Wilde
Kampen
1:56:56
1:56:36
85
Kees Vrijburg
Zwolle
1:57:01
1:56:39
86
J van Dongen
IJsselmuiden
1:57:05
1:56:50
87
Theo Bos
Kampen
1:57:18
1:57:00
88
Arie van Tilburg
NOP
1:57:53
1:57:42
89
Geert Langeslag
Isala '96
1:58:16
1:58:09
90
Rene Spliet
8014 PG
1:58:48
1:58:24
91
Johan Doosje
IJsselmuiden
1:59:10
1:58:48
92
Bertus Otten
Kampen
1:59:11
1:58:54
93
Willem Lam
Nijkerk Gld
2:00:05
1:59:55
94
Harm Klein
Deventer
2:00:15
2:00:11
95
Ronald Bulthuis
Kampen
2:00:58
2:00:35
96
Steven Dissel
Isala '96
2:01:56
2:01:43
97
Douwe Abma
Kampen
2:01:57
2:01:50
98
Guus Sarneel
Roelofarendsveen
2:02:00
2:01:40
99
Frank Maurits
Zwolle
2:04:21
2:04:09
100
Marco Wijnhoud
Emmeloord
2:05:54
2:05:47
101
Peter Karel
Kampen
2:05:55
2:05:48
102
Ralph de Boer
Zwolle
2:06:53
2:06:44
103
Karel Bos
Dronten
2:12:08
2:11:49
104
A van de Brink
Eindhoven
2:12:46
2:12:36
105
Chrisjan Pol
Dronten
2:15:50
2:15:43
VROUW, 21.1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sabine de Vries
Altis
1:29:09
1:29:08
2
Henriët Koornberg
PEC 1910
1:36:48
1:36:45
3
Kika van Ginkel
Isala '96
1:37:42
1:37:39
4
Marietje Bolle
Emmeloord
1:42:03
1:41:59
5
Jetske Teune
Isala '96
1:43:56
1:43:53
6
Linda Dekker
Isala '96
1:44:55
1:44:42
7
Anne van Raalte
the Hague Road Runne
1:47:57
1:47:40
8
Dick Stevens
Hoogeveen
1:49:04
1:48:49
9
Beppie Fixe
Isala '96
1:49:18
1:49:10
10
Rosanne Vrieswijk
Isala '96
1:49:18
1:49:10
11
Anneke Bouwknegt
Isala '96
1:49:18
1:49:10
12
Linda Schwering
Vollenhove
1:49:50
1:49:47
13
Silvia Net
Isala '96
1:51:20
1:51:07
14
Henny van den Akker
Kampen
1:51:49
1:51:46
15
Alie van der Meulen
Isala '96
1:52:58
1:52:54
16
Sienke van Ittersum
Isala '96
1:53:11
1:53:07
17
Lisette Toeter
Isala '96
1:55:44
1:55:31
18
Leonie den Harder
Isala '96
1:55:45
1:55:32
19
Janny van Bommel
Olympus '70
1:55:50
1:55:30
20
Annelies van Buiten
Start '78
1:56:10
1:56:03
21
Valerie Torenstra
Running2000
1:57:43
1:57:33
22
Joke Lorist
Isala '96
1:58:55
1:58:41
23
Willemien Bakker
Amsterdam
2:01:19
2:00:56
24
Ingrid van de Poll
Isala '96
2:03:57
2:03:43
25
Susanne Sellies
Kampen
2:06:16
2:05:54
26
Jeannette Dijkstra
Kampen
2:06:16
2:05:54
27
Coby Vos
Kampen
2:08:18
2:08:14
28
Angelique van der Kroe
Doornspijk
2:09:39
2:09:20
29
Hetty Gunters
Loopgroep PK
2:09:54
2:09:42
30
Marian Scheer
Utrecht
2:16:58
2:16:40
MAN, 32 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Shayne Rookhuyzen
Veluwe
1:57:36
1:57:35
2
Theo Haverkamp
Loopgroep Aart Stigt
2:00:21
2:00:20
3
Vincent Gouttebarge
Almere
2:02:11
2:02:11
4
Bas Pieterse
AV Zeewolde
2:10:29
2:10:28
5
Dick Bennink
Broekland Ov
2:11:41
2:11:37
6
Johan Boom
Hardenberg
2:11:51
2:11:47
7
R Jansen
Athlos
2:12:24
2:12:23
8
Wilco Steenwijk
PEC 1910
2:12:54
2:12:52
9
Hendrik Hoekstra
AV Heerenveen
2:13:06
2:13:04
10
Gerrit Alkema
Athlos
2:13:12
2:13:11
11
Jimmy Venema
HAC
2:13:20
2:13:17
12
Ronald op der Heijde
Triathlon
2:14:12
2:14:11
13
Arjan Stegeman
Triathlon
2:14:27
2:14:25
14
Eelco Visserman
Genemuiden
2:14:28
2:14:19
15
Herman Hassing
LAAC Twente
2:16:04
2:15:55
16
Harold Kruidhof
Staphorst
2:16:29
2:16:26
17
Gerrit Duits
Sneek
2:17:26
2:17:25
18
Theo Boekema
Loopgroep Aart Stigt
2:17:33
2:17:29
19
Jan Koelewijn
Dutch Runners Gold
2:17:34
2:17:17
20
Jan Eikelboom
Lemelerveld
2:19:14
2:19:11
21
Harold Dijkstra
Gieten
2:20:54
2:20:52
22
Ronald Verstappen
Daventria
2:20:59
2:20:58
23
Hans Versteeg
Friesland
2:21:48
2:21:40
24
Wout Westhuis
Zwartsluis
2:21:59
2:21:55
25
Charel Marais
Helmond
2:22:53
2:22:49
26
Jack Weerdmeester
AV Zeewolde
2:23:23
2:23:22
27
Stephan Schudde
Emmeloord
2:24:04
2:24:02
28
Rene Steunenberg
Vaassen
2:24:20
2:24:13
29
Michiel van Dellen
Zwolle
2:24:42
2:24:33
30
Dirk-Jan Boonstra
Veenendaal
2:24:45
2:24:35
31
Martin Hendriks
De Gemzen
2:24:46
2:24:43
32
Bob Leuvelink
LAAC Twente
2:25:56
2:25:47
33
Frits Malcorps
Isala '96
2:26:41
2:26:37
34
Gerard Hesselmans
NOP
2:28:28
2:28:21
35
Paul van Tellingen
PEC 1910
2:29:00
2:28:50
36
Jan-Willem Davidse
PEC 1910
2:29:04
2:28:41
37
Gert Tadema
Zwolle
2:30:00
2:29:53
38
Alex Sjoerdsma
De Gemzen
2:31:59
2:31:54
39
Ax Dil
Cialfo
2:32:19
2:32:14
40
Martin Krijgsman
Markelo
2:32:35
2:32:24
41
Kees Visser
AV Heerenveen
2:32:42
2:32:37
42
Bert van Duuren
PEC 1910
2:33:09
2:32:59
43
Jeroen Vink
Start '78
2:33:15
2:33:09
44
Erik Tavenier
NOP
2:33:16
2:33:13
45
Dick Nijland
AV Rijssen
2:33:19
2:33:07
46
Peter Jansen
PEC 1910
2:33:36
2:33:34
47
Gertjan Meulenkolk
Rijssen
2:33:36
2:33:25
48
Marcel van Olst
Zwartsluis
2:33:37
2:33:28
49
Cees de Vries
avVN
2:33:45
2:33:40
50
Arjan de Jong
Emmeloord
2:33:56
2:33:53
51
Bjřrn van Til
Daventria
2:34:01
2:33:56
52
René Hulsman
Raalte
2:34:18
2:34:05
53
Adriaan Sparreboom
Flevo Delta
2:35:05
2:35:02
54
Henk van Veen
Athlos
2:35:16
2:35:14
55
Geert de Lange
Athlos
2:35:16
2:35:14
56
Ben Hermeler
Sprint
2:35:30
2:35:26
57
Arjen van de Werve
Wierden
2:36:09
2:35:57
58
Pieter Maas
NOP
2:36:10
2:36:07
59
Iwan van Aken
Apeldoorn
2:36:20
2:36:19
60
Frank van Oene
De Gemzen
2:36:28
2:36:20
61
Richard Hoekman
Breda
2:36:33
2:36:19
62
Henk Kooistra
avVN
2:36:37
2:36:27
63
Frans van der Velde
NOP
2:36:37
2:36:33
64
Jan Post
NOP
2:36:37
2:36:34
65
Gerhard Pool
NOP
2:36:38
2:36:33
66
Anne Stobbe
NOP
2:36:38
2:36:34
67
Hans Rochat
Emmeloord
2:36:40
2:36:20
68
G Heerink
8152 AN
2:36:52
2:36:34
69
Auke Lenstra
Assen
2:37:13
2:37:03
70
Bart Oranje
PEC 1910
2:37:25
2:37:23
71
Hans de Boer
Kampen
2:37:39
2:37:34
72
Kees van de Wetering
Isala '96
2:37:44
2:37:40
73
Ronald Meijer
AAV '36
2:37:44
2:37:39
74
Bert Nap
VAV
2:37:47
2:37:34
75
Eric van den Berg
Hollandia
2:37:47
2:37:39
76
Richard Dam
Kampen
2:37:58
2:37:56
77
Edo Dijkman
Nijmegen
2:38:06
2:37:55
78
Bert Kleiboer
PEC 1910
2:38:13
2:38:07
79
Arend Netjes
NOP
2:38:24
2:38:20
80
Mynko Peterink
Veluwe
2:38:27
2:38:22
81
Harry Loos
NOP
2:38:48
2:38:45
82
Han Stiekema
Zwolle
2:38:56
2:38:37
83
Arnold Broek
Start '78
2:39:35
2:39:28
84
Jan Boogaard
Spirit Lelystad
2:40:06
2:39:56
85
Henk van der Kolk
ACO Van Elderen
2:40:21
2:40:04
86
Rene Grote Beverborg
De Lutte
2:40:24
2:40:19
87
Jan Kersloot
Ermelo
2:40:59
2:40:53
88
Rob de Swart
Spirit Lelystad
2:41:21
2:41:12
89
Jan Boerman
AV Rijssen
2:41:26
2:41:15
90
Gert Reuvekamp
Zwolle
2:41:29
2:41:15
91
Hugo Stuurman
Wageningen
2:41:42
2:41:28
92
Walter Elferink
Flevo Delta
2:41:44
2:41:27
93
Harold Coenders
Rotterdam
2:41:57
2:41:50
94
Jan van Beesten
Ommen
2:42:20
2:42:02
95
Tim van Leeuwen
Heerde
2:43:09
2:43:01
96
Henk Doornebosch
PEC 1910
2:43:18
2:43:05
97
Patrick Nijmeijer
PEC 1910
2:43:46
2:43:35
98
Arjen Mink
Bunschoten Spakenbur
2:43:48
2:43:31
99
Hans Steinraht
Spirit Lelystad
2:44:23
2:44:08
100
Martin van Vugt
Hollandia
2:45:04
2:44:55
101
Andre Gijsendorffer
Zwolle
2:45:21
2:45:09
102
Joop de Zwaan
Loopgroep PK
2:45:34
2:45:27
103
René Ikink
Spirit Lelystad
2:45:38
2:45:29
104
Frans Noordman
Heino
2:45:59
2:45:40
105
Martin Vrijenhoek
Voorschoten '97
2:46:07
2:46:00
106
Arjan ten Cate
HAC '63
2:46:09
2:46:03
107
Maikel Egging
Arnhem
2:46:13
2:45:51
108
Jasper Ritsema
Bunschoten Spakenbur
2:47:15
2:46:58
109
Guus Spaarman
Leusden
2:47:31
2:47:16
110
Jan Broers
Nijkerkerveen
2:47:57
2:47:52
111
Mink van der Weg
Friesland
2:47:58
2:47:42
112
Gerard Holterman
Heino
2:48:26
2:48:07
113
Roel Nijhof
Veluwe
2:49:36
2:49:30
114
Frank Hammega
Dutch Runners Gold
2:50:09
2:49:45
115
Rob Steeghs
Zwolle
2:50:19
2:50:00
116
Dennis Rosenbrand
Westervoort
2:50:23
2:50:16
117
Olaf Kistenmacher
Sneek
2:50:27
2:50:25
118
Nemi van der Reest
Veluwe
2:50:36
2:50:33
119
Bastiaan Mijnheer
Veluwe
2:50:36
2:50:33
120
Erik Siemonsma
Horror
2:50:40
2:50:30
121
Eibert Leusink
Zeewolde
2:50:52
2:50:36
122
Jonny de Lange
Isala '96
2:51:31
2:51:26
123
Peter Bil
Horror
2:52:10
2:52:00
124
Carel Diekerhof
Isala '96
2:52:13
2:52:08
125
Jeroen Nijhuis
Zwolle
2:52:35
2:52:17
126
Michael Kellogg
Den Haag
2:52:45
2:52:34
127
Marcel ter Burg
Meppel
2:53:09
2:52:46
128
Rene de Vries
Flevo Delta
2:53:17
2:53:00
129
Rene Vissers
Emmeloord
2:53:22
2:53:16
130
F Jonkers
Heerde
2:55:16
2:55:08
131
E Visser
Lelystad
2:56:12
2:56:04
132
Harry Boerefijn
NOP
2:56:18
2:56:11
133
Frank Jansen
Bunne
2:56:39
2:56:26
134
Marcel de Groot
Kampen
2:57:31
2:57:12
135
PD Londema
Horror
2:57:32
2:57:30
136
Johan Bergsma
Huissen
2:57:49
2:57:30
137
Robert Portengen
Heteren
2:57:49
2:57:31
138
Joep Wolfkamp
Zwolle
2:58:01
2:57:39
139
Jitze Weber
Haaksbergen
2:58:05
2:57:48
140
Cor Vegterlo
NOP
2:58:17
2:58:10
141
Michel Jansen
Veghel
2:58:19
2:58:01
142
Rik Hendrikse
Almere
2:58:56
2:58:44
143
Daan Boonstra
Tollebeek
2:59:00
2:58:54
144
Ton Bloemzaad
Oosterbeek
2:59:21
2:59:03
145
Tonny Kiburg
Atos
2:59:23
2:59:15
146
Frank Weijers
Zeewolde
3:00:01
2:59:41
147
Gerald
Apeldoorn
3:00:03
2:59:47
148
Jan Bogaard
De Gemzen
3:00:52
3:00:38
149
Jacco van der Vinne
Arnhem
3:01:09
3:00:52
150
Willem Langendijk
Flevo Delta
3:01:35
3:01:17
151
Lolke Cnossen
Sneek
3:02:00
3:01:49
152
Jan Meijerink
Spirit Lelystad
3:02:36
3:02:21
153
Wim Krooshof
De Gemzen
3:02:47
3:02:33
154
Klaas Osinga
Zwolle
3:03:31
3:03:09
155
Martijn Stremmelaar
Kampen
3:03:49
3:03:35
156
Herman Euverman
PEC 1910
3:04:08
3:03:55
157
Auke Pul
Heerde
3:04:24
3:04:11
158
Henk Veldman
Heerde
3:05:16
3:05:07
159
Klaas Wierenga
Lelystad
3:07:36
3:07:20
160
Jan Reuvekamp
Zwolle
3:07:37
3:07:22
161
Peter van Leusden
Almere
3:08:13
3:08:01
162
W Smid
De Sperwers
3:09:20
3:09:06
163
Danny Wierda
Almere
3:10:42
3:10:25
164
Anjos de Lange
Zwolle
3:11:05
3:10:44
165
Bert Vlijm
Doornspijk
3:11:29
3:11:09
166
Martin Wijenberg
Spirit Lelystad
3:14:12
3:13:51
167
Jan ter Burg
PEC 1910
3:14:41
3:14:22
168
Sjef Damhuis
Steenwijkerwold
3:15:10
3:14:58
169
Harjan van Duren
PEC 1910
3:17:27
3:17:14
170
Febo Perdok
AV Heerenveen
3:17:47
3:17:29
171
C van Wijk
Spirit Lelystad
3:19:37
3:19:20
172
Jeroen Waanders
Zwolle
3:19:56
3:19:34
173
Jan Fennema
PEC 1910
3:19:57
3:19:44
174
Freddie Dooijeweerd
Apeldoorn
3:20:52
3:20:38
175
Paul Verboon
Dieren
3:22:08
3:21:47
176
Stan van Dam
Dronten
3:23:13
3:23:01
177
Gijs van Reen
Utrecht
3:23:40
3:23:22
178
Durk van Tuinen
Horror
3:26:56
3:26:46
179
Bauke van der Wijk
Horror
3:27:01
3:26:51
180
Gerard de Jongh
Nijkerkerveen
3:30:40
3:30:25
181
W J H de Jonge
IJsselmuiden
3:42:31
3:42:19
182
Jan van Til
Meppel
3:47:58
3:47:46
183
Jacques van der Kleij
Lelystad
3:48:12
3:47:55
VROUW, 32 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Irma Heeren
Athlos
2:12:24
2:12:24
2
Ylona Kruis
Horror
2:14:51
2:14:49
3
Jacqueline Rustidge
Isala '96
2:15:51
2:15:50
4
Petra Hasper
De Sprinter
2:17:14
2:17:12
5
Polly Nkambi
Athlos
2:18:17
2:18:15
6
Jeannet Leppink-de Haa
PEC 1910
2:33:19
2:33:16
7
Corrie Stoker
Flevo Delta
2:34:14
2:34:12
8
Harriette Lalkens
Zwolle
2:36:23
2:36:03
9
Angeli Poppe
Zwolle
2:37:01
2:36:42
10
José Stuivenvolt
NOP
2:42:52
2:42:49
11
Karin Bergmans
Flevo Delta
2:44:58
2:44:42
12
Esther Eisen
Zwolle
2:47:40
2:47:25
13
Tieneke de Jong-Brouwe
Zwolle
2:47:40
2:47:25
14
Jolanda Hogenhuis
Isala '96
2:48:10
2:48:04
15
Cecilia Hfmann
Veldhoven
2:49:13
2:49:08
16
Ineke Altenburg
Horror
2:50:01
2:49:58
17
Petra Wegman
Spirit Lelystad
2:50:44
2:50:28
18
Helma Tielbeke
Lemelerveld
2:50:54
2:50:32
19
Dineke Dankert
Groningen
2:50:56
2:50:44
20
Monique Overmars
Raalte
2:51:13
2:50:52
21
Gerda van der Kolk
Isala '96
2:52:13
2:52:08
22
Jannie Nijenhuis
Raalte
2:55:24
2:55:12
23
Elise Duinker
AV Zeewolde
2:58:10
2:58:02
24
Jolanda Akkermans
Marknesse
2:58:16
2:58:05
25
Priscilla Moorman
Atos
2:59:28
2:59:19
26
Anne-Marie Schaftenaar
De Gemzen
3:00:52
3:00:38
27
Anita Siemerink
AV Zeewolde
3:01:22
3:01:13
28
Ingrid Jansen
't Loo Oldebroek
3:01:32
3:01:12
29
Yvonne Maas
Zuidwal
3:01:35
3:01:27
30
Nelly Reuvekamp
PEC 1910
3:03:31
3:03:10
31
Els Heuts
Zwolle
3:04:31
3:04:16
32
Annet Hegeman
NOP
3:05:04
3:04:48
33
Lianne van de Guchte
NOP
3:05:04
3:04:47
34
Anneke Wenker
AAV '36
3:06:20
3:06:05
35
Esther Hakvoort
Zaanland
3:09:43
3:09:36
36
Esther van Bochove
Zaanland
3:09:44
3:09:36
37
Jeannet Woudsma
Lemelerveld
3:10:18
3:09:56
38
Erna Emmens
AV Zeewolde
3:11:53
3:11:44
39
Carla van Boven
PEC 1910
3:12:27
3:12:06
40
Els Westdijk
PEC 1910
3:28:08
3:27:47
41
Lianda van Dam
PEC 1910
3:28:08
3:27:47
42
Gre de Kloet
AAV '36
3:48:15
3:48:00
5X5, 5 X 5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Akzo Nobel
Wapenveld
2:00:45
2:00:43
2
Dino Runningteam
Dronten
2:03:43
2:03:43
3
De Spoedjes
Rijssen
2:04:15
2:04:13
4
AV Flevo Delta
Flevo Delta
2:06:48
2:06:44
5
Gemeente Kampen
Kampen
2:13:01
2:12:55
6
Familie Schoorlemmer
Kampen
2:13:29
2:13:22
5X2,5, 5 X 2,5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
AV Isala '96 (2)
Isala '96
54:38
54:38
2
AV Isala '96 (1)
Isala '96
56:43
56:43
www.uitslagen.nl
15-03-2010 22:57