Uitslagenlijst 7e Kontakt 5 Mijlen loop

Ameide - Zaterdag 13 maart 2010

MSEN, 5EM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nabil Karimi
Typhoon
26:23
2
Thijmen Schouten
Loopgroep PK
26:53
3
Tom Huijben
Scorpio
27:28
4
Paul Visser
Tilburg Road Runners
27:42
5
Arjan Kaashoek
Typhoon
27:48
6
Ron Heikoop
Parthenon
29:23
7
Henri Harmsen
Loopgroep Aart Stigt
29:24
8
Michel Korevaar
Passaat
29:31
9
Jan Pannekoek
Statina
32:06
10
Robin Huijben
Scorpio
32:26
M35, 5EM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fouad Fertoute
Spirit Oud Beijerlan
26:51
2
Kees van Helmond
Scorpio
27:52
3
Wilfried van Meer
Scorpio
28:06
4
Frank Bulten
Parthenon
28:08
5
Marthel IJkelenstam
Typhoon
28:15
6
Erik Klooster
Passaat
28:27
7
Jan van Hoeven
Olympus '70
28:29
8
Ruben Verlangen
Statina
28:31
9
Jacco Schipperen
Scorpio
28:51
10
Robin Robart
Passaat
29:39
11
Frans Sebregts
Tilburg Road Runners
30:25
12
John Stehouwer
Loopgroep Aart Stigt
30:52
13
Daan Gorlitz
Passaat
31:21
14
Edward Peters
avVN
31:43
15
Arie Pankras
Parthenon
34:36
16
Ingo Schoots
Running AP
35:25
M45, 5EM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hafid Chaaby
Typhoon
27:46
2
Rene Stam
Scorpio
28:13
3
Arjan Korteland
Passaat
28:58
4
Jurgen Gerritsen
Parthenon
29:12
5
Ron van der Linden
Statina
29:38
6
Henry Sunder
AV '40
29:46
7
Arie Visser
Avantri
30:07
8
Han Stellaard
Loopgroep PK
30:10
9
Jan van de Nobelen
Typhoon
30:46
10
Carlo Bolwerk
Loopgroep PK
31:28
11
Kees Koek
Loopvereniging TOF
31:32
12
Jos Verlegh
Avantri
31:50
13
Eric Rennert
Passaat
32:52
14
Jan van Meurs
Clytoneus
33:34
15
Bart van Vliet
avVN
33:37
16
Wim van Beuzekom
Avantri
34:07
17
Goof van den Heuvel
Typhoon
34:18
18
Willem Brummel
Clytoneus
35:17
19
Piet Huizer
Typhoon
36:06
20
Ruud van de Velde
avVN
36:34
21
Anko Bakker
Clytoneus
36:37
22
Willem Zwart
Passaat
36:41
23
Theo Schermers
Typhoon
37:59
24
Henk Versteeg
Alblasserdam
40:11
M55, 5EM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roel Timmers
avVN
29:47
2
Arie van der Leun
Passaat
30:12
3
Hans Vis
avVN
30:47
4
Wim Elshout
avVN
31:08
5
Sjaak Hofmans
Altena Road Runners
31:18
6
Roy Hennekes
avVN
31:33
7
Piet van Wijngaarden
Avantri
31:48
8
Bertus van Ginneken
avVN
32:00
9
Nico van den Bos
Passaat
32:51
10
Kees van der Heul
Avantri
33:21
11
Kees Tak
avVN
34:04
12
Henk Verheijen
avVN
34:34
13
Kees Oomen
Wijk en Aalburg
35:32
14
Henk Verploegh
Haag Atletiek
35:50
15
Gerrit Koerting
Statina
36:12
16
Azelarab Alj
avVN
36:48
17
Frans G Bouter
Passaat
39:08
18
Nico Brand
Statina
41:49
19
Erik van den Berg
Typhoon
44:06
VSEN, 5EM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne Zijderveld
Passaat
30:54
2
Birgit Santiago-vd Heu
Clytoneus
33:32
V35, 5EM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sandra Laros
Scorpio
30:48
2
Annemieke Breukink
Hellas
31:03
3
Rianne Kremers
Typhoon
31:30
4
Frauke van Boekel
Typhoon
32:49
5
Marleen Zijderlaan
Avantri
33:31
6
Gerda Huiskamp
Hercules
34:47
7
Marleen Jansen
Passaat
35:35
8
Mirjam Martinot
Achilles
36:02
9
Pauline van Norden
Avantri
36:49
10
Hilda Brak-van Muijlwi
Clytoneus
36:57
V45, 5EM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cora Vlot
Passaat
33:01
2
Anja van Vliet
avVN
34:38
3
Cora Goudswaard
Passaat
37:06
4
Anja Verschoor
Passaat
38:29
5
Marry van den Heuvel
Clytoneus
40:49
6
Lyda van Doorn-Jonk
avVN
43:18
MREC, 5EM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Remon van der Wal
Papendrecht
28:44
2
Hans de Man
Papendrecht
29:45
3
Erik den Hartog
Woudrichem
30:50
4
Bert Schild
Hardinxveld Giessend
31:03
5
Henkjan den Braven
Hoogblokland
31:53
6
Bas Heiden
Ridderkerk
32:04
7
Sjakko van Houwelingen
Ottoland
32:32
8
Nico Bogaard
Leerdam
32:56
9
André van IJzendoorn
Tiel
32:57
10
Sjaak Dijksman
Hendrik Ido Ambacht
33:03
11
Hans vd Sande
Nootdorp
33:06
12
Maarten van Houwelinge
Ottoland
33:07
13
Pascal Viveen
Gorinchem
33:27
14
Carolus Kwakernaak
Molenaarsgraaf
33:30
15
Adrie Schrijver
Hoornaar
34:00
16
Marcel Blokland
Nootdorp
34:31
17
Gerrit Maasland
Noordeloos
34:38
18
Remco Oldebesten
Nieuwegein
34:41
19
Hans Verhoeven
Giessenburg
34:54
20
Peter Bilstra
Gorinchem
34:56
21
Arie van Meeteren
Groot Ammers
35:12
22
Remon de Groot
Ameide
35:15
23
Rene Verdaasdonk
Oosterhout Nb
35:16
24
Leo Valkhof
Goudriaan
35:20
25
Ad Slomp
Hoornaar
35:27
26
Dirk Veenvliet
Zeist
35:29
27
Pieter Niesing
Herwijnen
35:57
28
Ed Wieles
Leerdam
36:02
29
Casper Koerting
Gorinchem
36:09
30
Edwin Stehouwer
Papendrecht
36:31
31
Rick de With
Ameide
36:40
32
Danny Visser
's-Hertogenbosch
36:47
33
Peter de Jong
Ameide
36:49
34
Aad Holsteijn
Nootdorp
36:56
35
Dammes Ros
Meerkerk
37:00
36
Ton Jongbloed
Lopik
37:04
37
Rob Viveen
Sliedrecht
37:10
38
Cor Hoekstra
Gorinchem
37:11
39
Johan de Jong
Hardinxveld Giessend
37:14
40
Henk Dubbeldam
Hardinxveld Giessend
37:23
41
Siegfried van den Brin
Gorinchem
37:27
42
Martijn Streek
Gorinchem
37:30
43
Dirk Kersbergen
Hei en Boeicop
37:33
44
Jan de Groot
Giessenburg
37:39
45
Twan Schermers
Hardinxveld-Giessend
37:57
46
Arnold Schiphof
Ameide
38:07
47
Kees Westerhout
Hardinxveld Giessend
38:11
48
Harry van Eldik
Tienhoven Zh
38:14
49
Huib den Braven
Hoogblokland
38:24
50
Aad van Loon
Nieuw Lekkerland
38:32
51
Mark Kamp
Papendrecht
38:33
52
Harm Kamp
Oud Beijerland
38:35
53
Thom Schermers
Hardinxveld-Giessend
38:47
54
Jan van Dillen
Alblasserdam
39:01
55
Peter de Jong
Gorinchem
39:03
56
Gerrit van der Leun
Meerkerk
39:23
57
Dirk Vlot
Noordeloos
39:25
58
Peter de Jong
Ameide
39:27
59
Jan Rekers
Asperen
39:50
60
Rob de Roo
Lexmond
39:51
61
Czesiu Godlewski
Gorinchem
39:54
62
Gerard Radstaat
Lexmond
39:55
63
Bastiaan v Meeteren
Groot Ammers
39:59
64
Ad Schild
Hardinxveld-Giessend
40:01
65
Frans van der Meer
Leerdam
40:08
66
Arie van Donk
Hoornaar
40:09
67
Henry Wolterink
Alblasserdam
40:10
68
Peter van der Linden
Leerdam
40:11
69
Gerrit-Jan Schrijver
Hoornaar
40:13
70
Pleun Mijnsbergen
Gorinchem
40:23
71
Berrie Kremers
Gorinchem
40:31
72
Sander Roos
Groot Ammers
41:09
73
Rob Remans
Sliedrecht
41:22
74
Rien van Ekeren
Papendrecht
41:23
75
Eimert Vink
Hoornaar
41:27
76
Henk Voormolen
Noordeloos
41:29
77
Wim Brandwijk
Brandwijk
41:34
78
Mustafa Akman
Gorinchem
41:44
79
Henk Streek
Hendrik Ido Ambacht
41:53
80
Peter van oosterhout
Made
42:20
81
Cees Sins
Oosterhout Nb
42:26
82
Frans Bruurmijn
Kaatsheuvel
42:30
83
Frans Verhage
Giessenburg
42:31
84
Leo van Hees
Arkel
42:31
85
Johan Thijssen
Made
42:44
86
Michel van der Sanden
Made
42:47
87
Gerrit de Jong
Hardinxveld Giessend
42:49
88
Piet Tukker
Gorinchem
43:09
89
Bjorn de Jong
Gorinchem
43:16
90
Kees Blom
Deil
43:30
91
Gert Lemmen
Gorinchem
43:33
92
Ab Hooijer
Utrecht
43:38
93
Marijn Brauns
43:58
94
Vincent Brauns
Nieuw-Lekkerland
43:58
95
Erik de Rover
Hardinxveld Giessend
44:01
96
Henk Lodder
Nieuwegein
44:15
97
Erik Barth
Maassluis
44:18
98
Ton van Meeteren
Hardinxveld Giessend
44:27
99
Jolle Bosma
Krimpen aan den IJss
45:37
100
Hans Krijgsman
Heukelum
46:06
101
Marco van Es
Tienhoven Zh
47:15
102
Johan Simon
Gorinchem
50:14
103
Pieter Stets
Utrecht
52:01
104
Harold Hommerson
Hoogblokland
52:14
105
Johan Bakker
Gorinchem
52:40
VREC, 5EM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yvonne Dijksman
Hendrik Ido Ambacht
34:55
2
Janita Koorevaar
Groot-Ammers
35:07
3
Anita van der Hoek
Groot Ammers
36:45
4
Lidewy van de Nobelen
Giessenburg
36:48
5
Paula Meijer
Utrecht
37:09
6
Janet Rietveld
Schoonhoven
37:20
7
Judith Kooijman
Gorinchem
37:23
8
Janneke de Bruin
Hardinxveld Giessend
39:12
9
Corina van der Linden
Culemborg
39:28
10
Nienke van Dijk
Hoornaar
39:54
11
Nanda Schermers
Hardinxveld Giessend
39:58
12
Karen van Willigen
Gorinchem
40:02
13
Liesbeth Kazen
Hardinxveld Giessend
40:26
14
Jolanda den Haan
Giessenburg
41:24
15
Adri den Hartog
Asperen
41:35
16
Gerda Oostveen
Meerkerk
42:11
17
Ingrid de Stigter
Arkel
42:54
18
Jacky van der Meijden
Rossum Gld
43:51
19
Helene de Jong
Nieuwpoort
44:27
20
Margreet Versluis
Papendrecht
44:28
21
Ellen Veenvliet
Zeist
44:29
22
Danielle Slomp
Hoornaar
44:34
23
Barbera van Dijk
Giessenburg
44:35
24
Irene Eissens
Gorinchem
44:42
25
Nel van den Heuvel
Tienhoven Zh
46:08
26
Sandra Heijdra
Gorinchem
46:17
27
Annette Koster
Gorinchem
46:31
28
Nelleke Vonk
Gorinchem
47:01
29
Jannie Duijzer
Hoornaar
47:54
30
Adrie Verschuuren
Gorinchem
47:56
31
Wilma Trapman
Schelluinen
47:58
32
Els den Otter
Hoornaar
48:03
33
Lia Zomer
Dussen
48:21
34
Angelique van 't Erve
Gorinchem
49:04
35
Rina Schrijver- de Vos
Hoornaar
49:07
36
Joke de Paus
Giessenburg
51:05
37
Alexandra Lingen
Schoonhoven
52:19
38
Hendrien van de Geest
Tiel
52:38
Univé Grote Rivieren Loopcircuit
Uitslagen.nl
13-03-2010 20:06