Uitslagenlijst Rondje Goutum Leeuwarden - Zondag 7 maart 2010
1R, 1 RONDJE PARK
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pascal Sinnema
AV Lionitas
4:42
2
Amber Scheffer
AV Lionitas
4:48
3
Leon van Lunzen
AV Lionitas
4:51
4
Jarin van der Kooi
AV Lionitas
4:52
5
Niels van Deutekom
AV Lionitas
4:59
6
Mare te Biesebeek
AV Lionitas
5:07
9
Herre Pietersen
AV Lionitas
5:42
11
Jort van Deutekom
AV Lionitas
5:45
13
Lars Vleeschhouwer
AV Lionitas
5:48
18
Niels Daniel Smit
AV Lionitas
6:55
19
Floor Boomstra
AV Lionitas
6:56
20
Raymon Pietersma
AV Lionitas
7:15
22
Ewout Vossenberg
AV Lionitas
7:24
23
Mathijs Pietersma
AV Lionitas
7:30
24
Jildou de Jong
AV Lionitas
7:32
27
Eljo van der Zee
AV Lionitas
11:38
2R, 2 RONDJES PARK
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
MAN, 6 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arjen van der Logt
AV Lionitas
23:02
4
Chris van Dijk
SV Friesland
24:45
6
Cor van Sluis
SV Friesland
25:47
7
Marco Pietersma
AV Lionitas
25:58
8
Steven Koffijberg
AV Lionitas
28:16
10
Klaas van Kalsbeek
Scharnegoutum
31:24
12
Koos Pietersma
AV Lionitas
33:46
13
Jaan van der Zee
AV Lionitas
33:59
15
Meindert Roosjen
SV Friesland
35:17
16
Willem Hooghiemstra
Leeuwarden
35:42
18
Gerrit ten Cate
SV Friesland
37:34
19
Martien Pannekoek
AV Lionitas
37:42
VRWN, 6 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tineke van de Vliert
AV Horror
27:03
3
Berber Akkerman
LG Leeuwarden
30:42
4
Marieke van Houten
Leeuwarden
31:34
6
Martine Blumers
AV Lionitas
33:52
7
Sabine Sijbesma
Leeuwarden
34:06
8
Antje Zeldenrust
Leeuwarden
34:39
10
Miranda Fokkema
Leeuwarden
36:26
11
Ina Kleefstra-Buijs
AV Lionitas
36:40
13
Brigitte Feenstra
AV Lionitas
37:54
14
Astrid Zijlstra
SV Friesland
38:57
16
Miranda Overwijk
AV Lionitas
41:24
17
Catrien Schade-Melein
Leeuwarden
42:18
MAN, 10 EM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frank Smidstra
AV Lionitas
59:59
2
Ivo van der Meer
AV Lionitas
59:59
3
Geart Sierd van der Ze
AV Lionitas
1:03:21
4
Willi-Jan Veltman
SV Friesland
1:04:07
7
Wouter de Vries
AV Lionitas
1:06:37
8
Daan v.d. Geest
SV Friesland
1:06:44
9
Lammert Odinga
AV Lionitas
1:08:03
10
Roelof Houttuin
LG Leeuwarden
1:10:55
11
Geert Luinstra
AV Lionitas
1:11:20
13
Piet van der Steeg
AV Lionitas
1:12:27
14
Eelco Jan de Graaf
AV Lionitas
1:12:49
27
Paulus Dompeling
Leeuwarden
1:19:59
31
Bauke van Houten
Leeuwarden
1:20:24
32
Johan Zwerver
SV Friesland
1:20:31
35
Gerben Brouwer
SV Friesland
1:22:39
37
Jan-Watse Jousma
Leeuwarden
1:24:32
39
Jaap Bruijnzeel
AV Lionitas
1:26:05
44
Ronald Planting
SV Friesland
1:27:57
46
Wijbrand de Graaf
SV Friesland
1:28:54
48
Jenneck van der Wolf
AV Lionitas
1:29:32
51
Patrick van Vals
AV Lionitas
1:31:47
52
Joop Boonstra
SV Friesland
1:31:58
53
Jos Tempelman
SV Friesland
1:32:15
56
Hendrik Hiemstra
SV Friesland
1:35:09
57
Herman Hoekstra (13 KM
SV Friesland
1:35:13
58
Tjibbe Sikkes
LG Leeuwarden
1:35:24
62
Harry Schaafsma
SV Friesland
1:35:34
66
Arend de Groot
AV Lionitas
1:39:58
67
Pieter Jan Scholtens
Sibrandabuorren
1:41:09
70
Herman wassens
AV Lionitas
1:42:09
71
Pieter Cremer
SV Friesland
1:44:52
72
Johan Planting
AV Lionitas
1:46:27
VRWN, 10 EM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Liesbeth Andreae
AV Lionitas
1:16:12
2
Marjan Rodenhuis
AV Lionitas
1:20:46
4
Willie Muizer
SV Friesland
1:26:55
6
Tabitha Dijkman
AV Lionitas
1:31:59
7
Anneke Sijtsma
SV Friesland
1:35:16
9
Aulina Luinstra
AV Lionitas
1:37:43
12
Fokkelien v.d. Meulen
Leeuwarden
1:41:13
13
Clementina Kors
Leeuwarden
1:44:25
MAN, 20,3 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Rienk de Vries
SV Friesland
1:34:13
3
Hans Nagtegaal
AV Lionitas
1:38:53
6
Donald Rijfkogel
AV Lionitas
1:48:42
7
Michiel Wagenaar
Leeuwarden
1:50:19
8
Acronius Hettinga
SV Friesland
1:50:19
10
Gerrit Hoitinga
AV Lionitas
2:08:21
11
Anton Hogervorst
Leeuwarden
2:11:44
VRWN, 20,3 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
MAN, 30 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martin Ketellapper
AV Lionitas
1:44:59
2
Remon van Lunzen
AV Lionitas
1:46:38
3
Henri Veldman
AV Heerenveen
1:54:00
4
Harmen Jorritsma
AV Heerenveen
2:01:35
6
Jacob van der Ley
AV Lionitas
2:09:23
9
Hans Versteeg
SV Friesland
2:14:16
10
Ahmad Ghelichkhani
LG Leeuwarden
2:15:01
11
Johannes van der veen
AV Lionitas
2:19:18
13
Giorgio Delea
SV Friesland
2:22:24
14
Ben van der Heul
AV Nea Volharding
2:23:00
18
Richard Kienstra
AV Lionitas
2:23:12
19
Harry Jorritsma
AV Heerenveen
2:23:14
21
Henk van Eldik
AV Lionitas
2:24:17
23
Johan bvan Noordenburg
AV Heerenveen
2:24:47
25
Wouter Papenhove
AV Lionitas
2:24:55
27
Johannes Postma
AV Lionitas
2:25:36
31
Thierry van Groen
Gorredijk
2:29:22
32
Gerrit Kramer
AV Heerenveen
2:31:28
39
Siebren Bosma
AV Heerenveen
2:35:42
42
Jerffrey Robbers
SV Friesland
2:39:29
43
Henk Boonstra
SV Friesland
2:39:50
44
Johan Beintema
SV Friesland
2:42:25
45
Gerard Houbein
AV Spartacus
2:43:16
46
Wieger van Keulen
SV Friesland
2:44:18
47
Mink v.d. Weg
SV Friesland
2:47:28
50
Jurge van der Wal
Leeuwarden
2:50:00
51
Pieter van Dijk
AV Heerenveen
2:51:12
52
Klaas Veldman
St. Nicolaasga
2:53:39
53
Willem Hakkert
AV Nea Volharding
2:53:45
54
Femme de Bruin
SV Friesland
2:54:57
57
Arie Smedinga
SV Friesland
3:03:14
58
Maurice Middendorp
Leeuwarden
3:08:37
59
Jan van der Hoek
SV Friersland
3:18:35
VRWN, 30 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yvonne Kassenberg
AV Lionitas
2:09:23
2
Berdina Seinstra
Leeuwarden
2:19:34
3
Silvia Brouwer
AV Heerenveen
2:23:30
5
Inge van Schaick
AV Lionitas
2:33:04
6
Jeltsje van der Wal
AV Lionitas
2:40:21
8
Bettie Agricola
AV Heerenveen
2:50:30
9
Jacquelien van Bloois
AV NOP
2:53:37
11
Marja van der Werf-Zoe
AV Heerenveen
3:00:19
12
Dieneke de Groot
SV Friesland
3:03:14
13
Sandra van Diemen
Leeuwarden
3:08:43
Voor opmerkingen op de uitslag kun je mailen naar sytze.wetting@hetnet.nl Zie ook voor uitslag op www.lionitas.nl Je kunt je ook inschrijven voor de Condensloop 10 april (1 km,2.8 km, 5 km, 10 km en 21 km) via www.inschrijven.nl of zie "Agenda" www.lionitas.nl
Uitslagen.nl
14-03-2010 22:00