Uitslagenlijst SPAR NK Cross

Hellendoorn - Zaterdag 6 maart 2010

JSCH, 835M
Plts
Naam
Tijd
1
Craig Post
school - groep5
3:54
2
Mathijs Valk
Wingerd groep8
4:02
3
Tristan Mengers
school - groep5
4:03
4
Thomas Dommerholt
Rietslenke groep8
4:08
5
Rachnar Kikkert
Kastanjehof groep6
4:15
6
Jochem Brouwer
beatrixschool groep5
4:16
7
Hessel Berends
de es groep7
4:17
8
Rik Dommerholt
Rietslenke groep6
4:19
9
Bram Poortman
school groep8
4:20
10
Julius Luning
Traingel groep5
4:20
11
Jenno Roelofs
Blenke groep8
4:22
12
Arnoud Spoolder
Schaapskooi gr.6
4:23
13
Niels Broekhuis
St. Sebastianus gr 5
4:25
14
Niels Ekkel
beatrixschool groep6
4:26
15
Musa Tunçer
de Peppel
4:31
16
Syb van Gurp
st antoniusschool gr
4:33
17
Lucas Warmink
St. Sebastianus
4:37
18
Ditchano Suijkerbuijk
De Blokwei gr 3
4:45
19
Pascal Nahuis
St.Sebastianus gr 3
4:57
20
Lordache Kikkert
Kastanjehof groep 3
5:01
21
Jorn Brouwer
pr. Beatrixschool gr
5:17
22
Jonas Phijffers
de es - groep3
5:31
23
Imre ter Halle
school - groep3
5:33
24
Jeroen Jillessen
de grote lier groep3
5:35
25
Joran Klumperman
de blenke - groep3
5:36
26
Chris Wessels
De Brug gr 3
5:44
27
Hugo
de blenke - groep3
6:06
28
Wessel Klumperman
De Blenke gr. 8
6:29
29
Stef Eektimmerman
Rietslenke groep2
6:29
V35, 5060M
Plts
Naam
Tijd
1
Ester Eikendal-Zijderl
Avantri
20:43
2
Mirjam Koersen
GAC Hilversum
20:50
3
Sandra de Jonge
Ciko '66
20:57
4
Judy van den Berg
SV Sportlust
21:04
5
Claudia van Rijn
Leiden Atletiek
21:24
6
Annet van der Linde
AV '56
23:03
7
Jannemien Bosman
Ciko '66
23:43
8
Geke Tempelman
Spurt '88
29:40
V40, 5060M
Plts
Naam
Tijd
1
Agnes Schipper
Hellas
20:38
2
Marlien van Beek
LADB
20:51
3
Lucienne l Groenendijk
SV Sportlust
21:22
4
Sabine de Vries
Altis
22:21
5
Marleen Heemels
Zaanland
22:28
6
Astrid van Velden
Spurt '88
22:36
7
Anita van den Bogert
Altis
22:39
8
Patricia Heijmen
Cifla
23:28
9
Mira Blokland
Altis
23:55
10
Marietta van Anrooij
AV '56
24:11
11
Giny Dunnewind
ACO Van Elderen
24:13
12
Janneke Willems
Spurt '88
24:18
13
Jacoba Marinus
SV Sportlust
25:43
14
Brigitte Hoekstra
SV Sportlust
26:12
15
Ineke Nawijn
Spurt '88
26:58
16
Lisette van Zundert
Altis
27:12
V45, 5060M
Plts
Naam
Tijd
1
Petra Hasper-ten Kate
De Sprinter
21:23
2
Liset van Oosterhout
AVO 1983
22:13
3
José Nouws
THOR
22:25
4
Haike Nillesen
ATC '75
22:33
5
Karin Klamer
LAAC Twente
22:59
6
Florence van Rijsberge
THOR
24:08
7
Jeanet Overweg-Rosink
Spurt '88
24:39
8
Astrid Glorie
Loopgroep PK
25:00
9
Rita van Nunen
De Keien
25:02
10
Roelie Lennips
Spurt '88
25:31
11
Toos de Vries
Start '78
25:43
12
Esther Zaat
Tilburg Road Runners
29:00
V50, 5060M
Plts
Naam
Tijd
1
Carla Ophorst
Olympus '70
21:15
2
Ella Witjes
Altis
21:57
3
Ingrid Coster
AV '23
22:05
4
Eveline Botter
De Spartaan
23:01
5
Bernadette Schuurman
Aquilo
23:30
6
Marja Mulder
SV Sportlust
23:35
7
Anne Rindt
Eindhoven Atletiek
23:46
8
Ineke Visser
ASV
24:56
V55, 5060M
Plts
Naam
Tijd
1
Tilly van de Laar
AV Weert
23:07
2
Angnetta van 't Wout-m
Oss '78
23:23
3
Joke van Bruggen
Wieringermeer
23:40
4
Jeannine Liebrand
Cifla
25:01
V60, 5060M
Plts
Naam
Tijd
1
Anne van Dijk
avVN
23:50
2
Els Raap
Kombijsport
24:41
3
Ria Hoksbergen
Arena
25:02
4
Martha van Hal
Pijnenburg
27:04
5
Mieke Toorenaar
Cifla
27:18
6
Trees Rutten
Nijmegen Atletiek
27:43
7
Marianne Renckens-Klok
Cifla
28:56
M35, 12055M
Plts
Naam
Tijd
1
Remco Grasman
Running2000
42:58
2
Michel van der Klein
PAC
43:05
3
Björn Geerdink
Marathon Pim Mulier
43:44
4
Peter Bruinsma
Atletics Nijverdal
44:39
5
Maarten Klein
Sparta
45:07
6
Fouad Fertoute
Spirit Oud Beijerlan
45:46
7
Jean-Pierre Hoeboer
Spado
46:14
8
Henk hj Smalbrugge
PEC 1910
46:19
9
Jan Albert Veenema
Horror
46:49
10
Marcel Fiering
Pallas '93
47:14
11
Ronald Oostdam
NSL
48:00
12
Peter Gnodde
NOP
49:11
13
Arnoud van Garderen
Triathlon
49:50
14
Sicco Bus
Altis
49:54
15
Job Zijderlaan
Avantri
51:16
16
Dolf van de Voort
PAC
51:36
17
Manfred Kooy
Ciko '66
52:00
18
Vincent Sloterwijk
Altis
52:53
19
Dennis Lambalk
Atos
53:36
20
Gerard Kroes
Cialfo
54:02
21
Maikel Mardjan
AV '34
57:46
M40, 12055M
Plts
Naam
Tijd
1
Simon Vroemen
Groningen Atletiek
41:59
2
Michiel Otten
Prins Hendrik
42:44
3
Rachid Mohammadi
Atos
43:12
4
Wim Opten
SV Veendam
43:39
5
John Aalbers
avVN
43:47
6
Richard Clevett
Zuidwal
44:20
7
Peter van der Velden
AVV
44:47
8
Jack van Avendonk
Attila
45:03
9
Jack Hopmans
Spado
45:35
10
Eric Borg
Marathon Pim Mulier
45:39
11
Abdoel Mohammadi
Atos
46:03
12
Stefan van der Pols
NSL
46:07
13
Ad Peeters
AVV
46:18
14
Bertil Krukkert
Atletics Nijverdal
46:19
15
Nico Altorf
NSL
46:23
16
Peter Mijsberg
Cifla
47:01
17
Alfred Roelen
NSL
47:26
18
Harry van Elk
Leiden Atletiek
47:49
19
Eric Korver
Atverni
48:11
20
Corné van Kempen
PAC
48:47
21
Paul de Brie
Phanos
49:19
22
Addy Versluis
Atverni
50:32
23
Ton Berghout
Veluwe
50:50
24
Rob Verploegh
PAC
51:42
25
Jan Jansen
AV Rijssen
51:46
26
Erik van Leeuwen
Leiden Atletiek
54:09
27
Bernhard Kootstra
ACO Van Elderen
54:58
28
Johann-Frederick te Pe
Phanos
55:53
29
Harry Veldkamp
Cialfo
59:36
30
Egbert Vink
Start '78
1:00:34
M45, 12055M
Plts
Naam
Tijd
1
Abraham Zewdie
Loopgroep Aart Stigt
42:41
2
Peter van Egdom
Loopgroep PK
45:29
3
Theo Peeters
AVV
45:51
4
Hans van de Mortel
Lopersgroep Deurne
46:09
5
Jan Kortekaas
Leiden Atletiek
46:30
6
René Korpershoek
Hera
47:29
7
Daan Noteboom
NSL
47:43
8
Mark Jillissen
Cifla
48:00
9
Bart Claessens
Caesar
48:08
10
Anton van de Heuvel
GAC Gemert
48:22
11
Dirk Hoekman
AV Holten
48:31
12
Marijn Michels
Altis
48:39
13
Marcel Klamer
LAAC Twente
49:07
14
Jeen Kempenaar
Phanos
49:26
15
Jacques Wouda
Nijmegen Atletiek
49:41
16
Kor van der Kooi
Groningen Atletiek
50:02
17
Lucas Buikema
Groningen Atletiek
50:04
18
Erik-Jan van de Voort
't Jasper Sport
50:44
19
Ron Aardenburg
avVN
51:07
20
Hans Rawee
Triathlon
51:11
21
Dick Leseman
Ciko '66
51:20
22
Ron van der Linden
Statina
51:22
23
Rubert Rietkerk
Altis
51:34
24
Archie Staal
Delta Sport
51:51
25
Piet van Mourik
Delta Sport
51:54
26
Jan Groot
Spurt '88
52:03
27
Fer Bouwens
AV '56
52:07
28
Bert Kamphorst
Phoenix
52:09
29
Rian v.d. Broeke
Dynamica
53:18
30
Hilbrand van de Belt
Spurt '88
53:26
31
Freddie Bouma
Start '78
53:52
32
Jos Hilberding
PAC
55:06
33
Harry Breukelman
Spurt '88
55:14
34
Peter Honcoop
Spiridon
55:35
35
Leo Meijerink
ACO Van Elderen
57:30
36
Norbert Piket
Eindhoven Atletiek
59:01
37
Ruud Verhoef
Ron Clarke
59:40
38
Theo Baljon
Ciko '66
1:07:00
M50, 8770M
Plts
Naam
Tijd
1
Aart Stigter
Loopgroep Aart Stigt
32:46
2
Didier Senay
SV Veendam
33:06
3
Chris c.j.a.l. Henet
Running2000
33:17
4
Wim De Weerdt
Cialfo
33:30
5
Bert van Nunen
De Keien
33:42
6
Jack Niessen
ATV Venray
33:44
7
Peter Witlox
Oss '78
34:23
8
Jan de Wilde
AV '56
34:23
9
Klaas Talma
Impala
34:32
10
Adriaan Dekkers
GAC Gemert
34:52
11
Harry Dijk
TION
34:58
12
Peter Huls
Cifla
35:22
13
Roelf Hutten
Spurt '88
35:28
14
Rudy Woord
THOR
35:29
15
Gerrit van Diepen
Hera
35:30
16
Albert Oldehinkel
Spurt '88
35:38
17
Paul Fergus
Lopersgroep Deurne
35:40
18
Jose Hoppenbrouwers
PAC
35:44
19
Chris Daanen
Phoenix
35:48
20
Leo Jansen
PAC
35:52
21
Arnold van Sonsbeek
Oss '78
36:00
22
Ger Kragten
Atos
36:08
23
Izaak de Bruijne
Altis
36:15
24
Sjaak Smetsers
Loopgroep PK
36:23
25
Dirk Ekkelboom
Atos
36:27
26
Rob van Zanten
Fortuna
36:40
27
Klaas van der Veen
Start '78
36:41
28
Piet Stroek
PAC
36:44
29
Hans de Veer
Oss '78
36:49
30
Henk Flipsen
AV Weert
36:59
31
Pieter jan Vlaming
NOP
37:10
32
André Roelofs
Loopgroep Aart Stigt
37:22
33
Egbert Roodbol
PAC
37:39
34
Jan-Hendrik Hutten
Spurt '88
37:47
35
Sander Rietveld
Atos
38:07
36
Adri Groen
Atos
38:40
37
Egbert Meilink
Spurt '88
39:19
38
Jaap Vlaming
NOP
39:21
39
Henk Braad
NSL
39:29
40
Willem de Vries
NOP
39:43
41
Arie van Heeren
Parthenon
40:02
42
Jan Jacobs
AVO 1983
40:15
43
Nico Vlaar
PAC
40:49
44
Gerard van de Bovenkam
avVN
41:11
45
Will Conijn
Lycurgus
42:24
46
Jan Tijhuis
AV Rijssen
44:41
47
Herman Lenferink
Phoenix
45:25
M55, 8770M
Plts
Naam
Tijd
1
John van der Wansem
LADB
33:46
2
Ad Buijs
Phoenix
35:20
3
Hennie Punt
Trias
35:58
4
Gijs vanden Hurk
avVN
36:06
5
Gerard Wouters
Spiridon
36:34
6
Frank Schneijderberg
Altis
36:50
7
Leo van Leeuwen
AV '40
36:59
8
Theo den Herder
AV '56
37:05
9
Dick Ramerman
LAAC Twente
37:22
10
Wim Liefers
AV '34
38:18
11
Hans Janssen
Oss '78
38:41
12
Nico van Lent
Oss '78
38:57
13
André Koeslag
Triathlon
39:00
14
Carl Sas
Cifla
39:20
15
Dirk Wigmans
avVN
39:27
16
Kees de Crom
Spado
39:59
17
Henk van Duuren
Spurt '88
40:02
18
Ed de Graaf
Spark
40:25
19
Eppie Oosterhuis
Friesland
40:33
20
Rob de Swart
Spirit Lelystad
43:36
21
Peter Bartels
Atos
43:47
22
Dolf Bartels
Spirit Lelystad
46:38
23
Herman Hommen
Wieringermeer
48:01
24
Marinus Baltus
AV Holten
48:47
M60, 8770M
Plts
Naam
Tijd
1
Cees Stolwijk
Altis
36:15
2
Cor Zegers
Oss '78
36:43
3
Bert Streumer
Hellas
36:57
4
Arie van den Akker
Eindhoven Atletiek
37:44
5
Gerard Joosten
ACW '66
38:55
6
Dick Bravenboer
Energie
39:02
7
Hans van Kampen
NSL
39:43
8
Jaap - Vallentgoed
Altis
39:50
9
Bertus Vrielink
De Veenlopers
40:33
10
Frank Duking
Atletico '73
41:06
11
Arie Snoek
Hera
41:09
12
Ko van Kuijk
Sprint
41:24
13
Karst Anema
Friesland
41:37
14
Eddy van Essen
LAAC Twente
42:32
15
Theo Kosters
Goor '75
43:14
16
Friedhelm Claassens
GVAC
44:57
17
Cor Boeijen
Nijmegen Atletiek
45:49
18
Arie Smedinga
Friesland
47:20
19
Piet Wijnsema
Energie
48:50
20
Fred van der Raaf
Spark
49:15
21
Klaas Nienhuis
HAC '63
49:29
22
Anne Bartelds
Start '78
50:50
M65, 8770M
Plts
Naam
Tijd
1
Joop Lasseur
Delta Sport
38:49
2
Jan Keijzers
Sprint
40:44
3
Frans Dijkman
Generaal Michaelis
42:53
4
Ruud Nieuwenhuis
Kombijsport
45:13
5
Bertus Schutte
ACO Van Elderen
46:07
6
Hans Klomp
LAAC Twente
46:09
7
Wolter Schapelhouman
Start '78
50:30
MPC, 835M
Plts
Naam
Tijd
1
Esther Boekelder
AVA '70
3:48
2
Shirin van Anrooij
AV '56
3:50
3
Sophie Praas
Triathlon
4:13
4
Beau van Helmond
Spiridon
4:19
5
Isabeau Leegwater
Groningen Atletiek
4:24
6
Mara Gog
Fortuna
4:25
7
Olivia Greven
Hanzesport
4:31
8
Veerle Mol
Hanzesport
4:33
9
Jonne Siebrand
Isala '96
4:34
10
Mirjam Hollestelle
Triathlon
4:37
JPC, 835M
Plts
Naam
Tijd
1
Stef Kapteijn
AV '56
3:39
2
Dano van Mierlo
Isala '96
3:39
3
Gjalt Panjer
AV '34
3:39
4
Merlijn van der Velden
AVV
3:49
5
Niels Dennekamp
AV Rijssen
3:53
6
Viggo Parol
Fit
3:54
7
Jarno Kuiper
Start '78
3:56
8
Fedor de Pagter
Hanzesport
4:03
9
Thierry Castelijn
THOR
4:15
10
Karsten van Ommen
Isala '96
4:16
11
Julian Ten Hove
Isala '96
4:16
MPB, 1565M
Plts
Naam
Tijd
1
Judith Witteveen
Generaal Michaelis
7:06
2
Lieke van Tilburg
Fortuna
7:13
3
Hester Aris
Loopgroep Aart Stigt
7:16
4
Amy Hasselton
THOR
7:24
5
Daphne van der Heijden
Attila
7:42
6
Anouk Roijackers
Lopersgroep Deurne
7:48
7
Lianne Vink
Isala '96
7:50
8
Brynn Wagenveld
AV Nijkerk
7:54
9
Bente Wagenveld
AV Nijkerk
7:59
10
Marjolein Klaren
Twenterand
8:00
11
Janneke Mengerink
Gloria
8:09
12
Marieke de Zeeuw
Marathon Pim Mulier
8:12
13
Jette Winkelman
't Jasper Sport
8:15
14
Janna van Zevenbergen
Fortuna
8:17
15
Joelle Klein
AV Holten
8:25
16
Marlot Bruggink
Twenterand
8:31
17
Femke Panjer
AV '34
8:32
18
Manon Los
Isala '96
8:34
19
Nanah Fung Loy
Sparta
8:48
20
Bea Post
Atletics Nijverdal
9:04
21
Iris Jasper
Twenterand
9:07
22
Tessa Meesters
Atletics Nijverdal
9:09
23
Lotte Prakken
Atletics Nijverdal
9:13
24
Madelief H A Kwakkelaa
Hanzesport
9:20
25
Yara Telgenkamp
Atletics Nijverdal
9:31
26
Moniek Timmer
Atletics Nijverdal
9:36
JPB, 1565M
Plts
Naam
Tijd
1
Haico Boer
Energie
6:32
2
Arne van der Linde
Passaat
6:36
3
Jesse Hendriks
THOR
6:39
4
Stan Schipperen
Scorpio
6:44
5
Tibo Visser
Parthenon
6:52
6
Jorg Gorissen
Sprint
6:55
7
Paavo de Leng
Dynamica
6:59
8
Gert Tijhuis
Atletics Nijverdal
7:04
9
Sander van Elk
Leiden Atletiek
7:05
10
Ruben Koppelman
Twenterand
7:05
11
Michael de Vries
Isala '96
7:30
12
Koen van Ommeren
THOR
7:38
13
Floris Janssen
OSS-VOLO
7:45
14
Joris Jansen
Isala '96
7:46
15
Thijs van Miltenburg
BAV
7:51
16
Bjarne van Straaten
Ilion
7:56
17
Thomas Wassenaar
AV '47
8:02
18
Jelle van Miltenburg
BAV
8:11
19
Davy Schoeber
HAC
8:41
20
Jarreau Suijkerbuijk
AVO 1983
8:43
21
Jan Dirk Harting
AV '47
8:43
MPA1, 1565M
Plts
Naam
Tijd
1
Roos Hop
THOR
6:35
2
Elke Pronk
Atletics Nijverdal
6:47
3
Silke Brakkee
PAC
6:51
4
Mirthe de Zeeuw
Scheldesport
6:57
5
Danique de Haan
AV '34
7:04
6
Fanny Spikman
Groningen Atletiek
7:07
7
Noelle Venneman
TION
7:10
8
Naomi Mols
Nijmegen Atletiek
7:12
9
Roos van Elk
Leiden Atletiek
7:13
10
Marjolein Kuiper
Groningen Atletiek
7:15
11
Aylan Menick
Clytoneus
7:16
12
Diewertje van Kampen
Hollandia
7:20
13
Marije Hijman
AV '47
7:23
14
Fleur Praas
Triathlon
7:23
15
Marit van der Schaaf
Groningen Atletiek
7:23
16
Sanne van Beek
PAC
7:28
17
Evelien Kuiper
Groningen Atletiek
7:29
18
Robin van Ommeren
THOR
7:42
19
Kyra Keurentjes
Argo
7:44
20
Anne Roossink
Isala '96
7:45
21
Simone Snepvangers
DJA
7:51
22
Gaby Wijnhoven
HAC
7:52
23
Tamara de Graaf
AV '34
7:52
24
Femke Bol
Triathlon
7:52
25
Mirte Mol
Hanzesport
7:54
26
Thirza Kuiper
Start '78
8:00
27
Loes Brand
AV '47
8:07
28
Bregje Sloot
De Liemers
8:12
29
Jasmijn R E Kwakkelaar
Hanzesport
8:13
30
Julie Jillissen
Nijmegen Atletiek
8:20
31
Rinke Spierings
Nijmegen Atletiek
8:24
32
Marieke Hup
HAC '63
8:29
33
Bodine Bakker
BAV
8:37
34
Floortje Corbeth
ACO Van Elderen
8:37
35
Maud Exel
Atletics Nijverdal
8:48
36
Marit de Jong
De Liemers
8:52
37
Julia Swaters
Atletics Nijverdal
9:06
38
Milou Schiebroek
SC Reeuwijk
9:16
JPA1, 1565M
Plts
Naam
Tijd
1
Robin van Riel
Attila
6:33
2
Max van Helmond
Spiridon
6:36
3
Lars Harmsen
Eindhoven Atletiek
6:44
4
Marc Roes
Clytoneus
6:44
5
Jelle de Roon
Atledo
6:47
6
Luuk Wiebenga
AV Heerenveen
6:47
7
Hans Harting
AV '47
6:47
8
Robin van der Veen
Scheldesport
6:59
9
Arvid Gog
Fortuna
7:00
10
Sven Hellendoorn
Isala '96
7:10
11
Nathan Greven
Hanzesport
7:14
12
Daan van der Velden
AVV
7:16
13
Daan Verbakel
HAC
7:16
14
Mirko de Pagter
Hanzesport
7:16
15
Jeroen Zijderveld
Zuidwal
7:17
16
Jibbe Klumpenaar
VAV
7:18
17
Dani Veerman
AV Monnickendam
7:20
18
Bodhi van Selow
Lopersgroep Deurne
7:24
19
Daniël van Huizen
Leiden Atletiek
7:26
20
Roman de Boer
Horror
7:28
21
Tijn van Dingen
Fortuna
7:28
22
Niels van Gaalen
Leiden Atletiek
7:32
23
Jip Steman
Hanzesport
7:34
24
Brest van Kempen
Daventria
7:41
25
Thijs Anderiessen
AKU
7:44
26
Wouter Baljet
Horror
7:49
27
Simon Ensing
Start '78
7:54
28
Jory de Groot
AV Monnickendam
7:55
29
Remco Mulder
Start '78
7:56
30
Boaz Zandgrond
AV '34
8:07
31
Jordi Ouwehand
AV Edam
8:16
32
Victor Sagel
Isala '96
8:19
33
Daan Hollander
Isala '96
8:29
34
Ingmar Bouwman
ACO Van Elderen
8:29
35
Jorick Meenhuis
Atletics Nijverdal
8:46
36
Owen Smidt
AAC '61
9:40
MPA2, 1565M
Plts
Naam
Tijd
1
Waëoby Jones
Scheldesport
6:31
2
Diane van Es
Energie
6:35
3
Irene Bijman
Isala '96
6:37
4
Stella Bolderheij
Energie
6:42
5
Jasmijn Bakker
Triathlon
6:42
6
Merel Loomans
Atletics Nijverdal
6:50
7
Chantal Maas
Lopersgroep Deurne
6:54
8
Ilham Tamrouti
Isala '96
6:56
9
Maaike de Kreek
Scheldesport
6:57
10
Isabelle Spierenburg
Sprint
6:58
11
Michal Smalbrugge
AV Rijssen
6:58
12
Fleur Kuijpers
Seven Hills Running
7:00
13
Lotte de Jong
BAV
7:02
14
Nida Huijben
Atverni
7:06
15
Suzan Werps
AV Weert
7:15
16
Marinde van Dis
De Sperwers
7:17
17
Irene Potma
Energie
7:21
18
Rana van Ginneken
Generaal Michaelis
7:28
19
Amber Schouten
Isala '96
7:37
20
Puck Gerritse
Energie
7:40
21
Susan Wouda
Goor '75
7:40
22
Ilonka Dekker
Clytoneus
7:41
23
Lisanne Wiggers
Marathon Pim Mulier
7:47
24
Tjeerdtje van Gastel
Triathlon
7:57
25
Demi Wassenaar
AV '47
8:04
26
Lisa Schriek
Energie
8:05
27
Inge de Vries
AV '40
8:08
28
Maud Blokzijl
Energie
8:13
JPA2, 1565M
Plts
Naam
Tijd
1
Brian Versluis
Atverni
6:12
2
Lammert Ekkers
AV Heerenveen
6:19
3
Jurriaan de Rijk
Haag Atletiek
6:20
4
Robert ten Hulzen
Passaat
6:21
5
Jasper Janssen
OSS-VOLO
6:28
6
Lauri Hulleman
AV '34
6:31
7
Martin Oonincx
THOR
6:33
8
Victor Aris
Loopgroep Aart Stigt
6:36
9
Pascal Sinnema
Lionitas
6:40
10
Cain Rutgers
Almere '81
6:40
11
Lars Mertens
Nijmegen Atletiek
6:41
12
Hoeven van Lars
AV Heerenveen
6:44
13
Jaap van Zevenbergen
Fortuna
6:44
14
Thomas Noteboom
Energie
6:46
15
Rafael Raap
Fortuna
6:51
16
Wilbert Dennekamp
AV Rijssen
6:52
17
Richard Meuleman
Isala '96
6:54
18
Tim Winkelman
't Jasper Sport
6:56
19
Xander Bakker
BAV
6:58
20
Daan Lutgens
AVON
6:58
21
Joppe Stokvis
Triathlon
6:59
22
Robert Los
Isala '96
7:00
23
Chris Wever
AV Heerenveen
7:01
24
Denilson Kleintjes
BAV
7:05
25
Rick Hollestelle
Triathlon
7:05
26
Ruben Boekelder
AVA '70
7:08
27
Thomas Witteveen
Generaal Michaelis
7:08
28
Juras Huijben
Atverni
7:09
29
Ezeqiel Suijkerbuijk
AVO 1983
7:10
30
Youri Siebols
Leiden Atletiek
7:13
31
Daan van de Mortel
Lopersgroep Deurne
7:14
32
Julian Hellendoorn
Isala '96
7:14
33
Bram Anderiessen
AKU
7:14
34
Reinder Prince
Triathlon
7:23
35
Ruben Rigter
BAV
7:24
36
Jesper Hout
Leiden Atletiek
7:25
37
Sander Klaassen
Atletics Nijverdal
7:26
38
Michiel Hollestelle
Triathlon
7:26
39
Jay Jay Fung Loy
Sparta
7:27
40
Jonathan Niemeijer
Fortuna
7:31
41
Wesley Hoekstra
Start '78
7:34
42
Eric Stuiver
Start '78
7:35
43
Peter-jort Bakhuis
Twenterand
7:41
44
Roy van Os
Atletics Nijverdal
7:43
45
Jan Pieter Jansen
AV Rijssen
7:47
46
Wytse de Vries
AV '40
7:53
47
Max Stokvis
Twenterand
8:08
48
Stijn Jansonius
AV '34
8:11
MD1, 1565M
Plts
Naam
Tijd
1
Isa Videler
Spado
6:29
2
Willemijn ter Avest
De Liemers
6:29
3
Susan van Weperen
LSV Invictus
6:30
4
Ashley Melcherts
Energie
6:32
5
Leonie Glazenborg
Aquilo
6:36
6
Maayke Tjin A-Lim
Sparta
6:36
7
Danique Coolen
Marathon Pim Mulier
6:37
8
Maimouna Barry
SC Reeuwijk
6:39
9
Jessie van Maele
RK HAV
6:41
10
Jetske van Kampen
Hollandia
6:44
11
Bente Lutteke
Hanzesport
6:44
12
Myrthe Schouten
AV '34
6:44
13
Nanda de Jong
Olympus '70
6:49
14
Eva Janssen
AV '34
6:58
15
Gaya van Nifterik
Atletics Nijverdal
6:58
16
Dian Rolf
Isala '96
7:04
17
Sanne Otten
ACO Van Elderen
7:06
18
Staes Annelot
Gloria
7:12
19
Lisan van Duppen
Lopersgroep Deurne
7:17
20
Nanou Vos
Triathlon
7:21
21
Pieta Hardeman
Triathlon
7:21
22
Odile Verzantvoort
Triathlon
7:27
23
Naomie Zwaag
Hollandia
7:29
24
Lara van Ravenstein
Start '78
7:34
25
Emilie Corbeth
ACO Van Elderen
7:36
26
Nina Becx
Attila
7:41
27
Marthe Onstein
ASV
7:42
28
Amber van Elk
Leiden Atletiek
7:43
29
Jet Gerritse
Energie
7:45
30
Zoe Bakker
Energie
7:49
31
Lineke Stoop
AV '34
7:52
32
Nina van der Pasch
Generaal Michaelis
8:02
33
Julia Molenaar
Atletics Nijverdal
8:30
34
Myrett Kootstra
ACO Van Elderen
8:49
MD2, 1565M
Plts
Naam
Tijd
1
Melissa de Haan
AV '34
5:59
2
Sanne Reichgelt
Nijmegen Atletiek
6:04
3
Floortje van Kampen
Hollandia
6:13
4
Veerle Bakker
Triathlon
6:17
5
Ina van Woersem
BAV
6:21
6
Tessa van den Brink
Scheldesport
6:22
7
Fieke Kivits
DAK
6:23
8
Helen Coenen
AVON
6:24
9
Sanne Rijnders
Lopersgroep Deurne
6:25
10
Kim Lahaije
Attila
6:28
11
Rosalie Wijnker
Hera
6:29
12
Sabine Rutten
VAV
6:30
13
Corinde van Es
Energie
6:31
14
Daphne van Zandvoort
DAK
6:33
15
Irene Kalter
Lionitas
6:36
16
Ornella Wierikx
THOR
6:37
17
Zillah Cornelissen
Nijmegen Atletiek
6:38
18
Danaid Prinsen
Aquilo
6:40
19
Britt noah Mosselman
SAV
6:41
20
Zoë van Helden
Energie
6:41
21
Beele Pronk
Atletics Nijverdal
6:45
22
Maureen Sprenkels
Scheldesport
6:47
23
Eline de Jong
De Liemers
6:48
24
Merel Lasschuijt
AV '34
6:54
25
Vera de Vreugt
Ilion
6:56
26
Arlyn Haveman
Leiden Atletiek
6:57
27
Kim Siteur
ASV
6:58
28
Michelle Musumeci
Nijmegen Atletiek
6:59
29
Paula Spoolder
Atletics Nijverdal
7:01
30
Noa van Ginneken
Generaal Michaelis
7:02
31
Aisha van Es
Scheldesport
7:03
32
Anne Bijsterbosch
AV '34
7:03
33
Eva Gnodde
ACO Van Elderen
7:04
34
Rohmana Koops
BAV
7:05
35
Evy Paulussen
Caesar
7:07
36
Eveline Brand
De Liemers
7:07
37
Thessa Beernink
Iphitos
7:08
38
Inga Bakker
ACO Van Elderen
7:11
39
Denise Smetsers
De Keien
7:13
40
Francis Sikkenga
Hollandia
7:13
41
Eni van Bree
Lopersgroep Deurne
7:14
42
Floor Buigel
Groningen Atletiek
7:15
43
Jelynn Timisela
AV '34
7:16
44
Natascha Fedder
Iphitos
7:16
45
Roos Hughes
Triathlon
7:17
46
Anouk Maas
Lopersgroep Deurne
7:28
47
Anouk Hof
AAC '61
7:29
48
Bente Klumpenaar
VAV
7:30
49
Lotte Bart
NEA Volharding
7:30
50
Emma Rosing
Goor '75
7:30
51
Annemarie ten Kate
De Spartaan
7:38
52
Laurien te Nijenhuis
Marathon Pim Mulier
7:38
53
Floor Mulder
AV '34
7:39
54
Chantal Wiggers
Marathon Pim Mulier
7:42
JD1, 2050M
Plts
Naam
Tijd
1
Tom van Ommeren
THOR
8:09
2
Elias Loukili
Atverni
8:11
3
Bart Brand
AV '47
8:21
4
Jens van der Poel
Spado
8:30
5
Joël Plantinga
Isala '96
8:34
6
Sven Folbert
Twenterand
8:38
7
Stan van Helmond
Lopersgroep Deurne
8:42
8
Rowdy de Groot
AV Monnickendam
8:49
9
Daan Dirks
Achilles
8:49
10
Martijn Snepvangers
DJA
8:51
11
Thijs van de Hel
Sprint
8:53
12
Stef Dirks
Achilles
8:54
13
Wiel Wijnen
Atverni
9:03
14
Thomas van der Vooren
Triathlon
9:05
15
Mark van der Meulen
Isala '96
9:06
16
Tom Benerink
Marathon Pim Mulier
9:09
17
Oscar Greven
Hanzesport
9:09
18
Haroun Benyahya
Suomi
9:12
19
Thijs Onstein
ASV
9:18
20
Koen van Duijnhoven
Achilles
9:20
21
Chris Dankelman
ACO Van Elderen
9:22
22
Wim Vonk
Triathlon
9:25
23
Rinse Altena
Horror
9:26
24
Tiemen Onstein
ASV
9:26
25
Koen Wiggers
Marathon Pim Mulier
9:27
26
Niek van Eekelen
Sprint
9:27
27
Rik Albers
Isala '96
9:28
28
Guus Kooi
Triathlon
9:29
29
Jouri Keulen
Caesar
9:33
30
Corné Parol
Atverni
9:34
31
Oxo van Kempen
Daventria
9:35
32
Frank Gerritsen
AV '34
9:38
33
Ids Biemans
OSS-VOLO
9:39
34
Stijn van der Wal
Zuidwal
9:56
35
Noah Keulen
Caesar
10:12
36
Thijs Grashuis
AV '34
10:29
37
Peter te Brake
ASV
10:29
38
Jurian van Lohuizen
AV '34
10:32
39
Tim van Ommeren
THOR
10:40
40
Jari Kouwen
ACO Van Elderen
10:43
41
Patrick van Oostrom
Triathlon
11:50
JD2, 2050M
Plts
Naam
Tijd
1
Lex Bolderheij
Energie
8:09
2
Rody de Wolff
AV Heerenveen
8:09
3
Stan Zeegers
Lopersgroep Deurne
8:10
4
Dion Cirk
Passaat
8:13
5
Djurre Hoeksema
AAC '61
8:23
6
Wouter Verstraate
Dynamica
8:25
7
Freek van de Weerd
Sprint
8:27
8
Kris de Kreek
Scheldesport
8:28
9
Kelide Aminboru
Triathlon
8:29
10
Thijs Spierenburg
Sprint
8:30
11
Nout Wardenburg
AV '34
8:33
12
Jochem Berkers
Lopersgroep Deurne
8:35
13
Mark van Diesen
Lopersgroep Deurne
8:35
14
Stijn Martens
Caesar
8:48
15
Neflin de Weerdt
Athlos
8:49
16
Anthony van Reeuwijk
Ilion
8:50
17
Thijmen Dofferhoff
De Spartaan
8:52
18
Bauke Fontein
Energie
8:57
19
Johan Ouwehand
AV Edam
8:58
20
Daan Tromp
AV '40
8:58
21
Robin Wassens
Groningen Atletiek
8:59
22
Tijke Wentink
Attila
8:59
23
Wietse Koot
Daventria
9:01
24
Finn de Leng
Dynamica
9:01
25
Luc de Jong
BAV
9:04
26
Remco Voncken
Caesar
9:05
27
Tim Machiels
Triathlon
9:05
28
Tim Buschers
Daventria
9:09
29
Luuk Vos
PEC 1910
9:15
30
Jitse Spierings
Nijmegen Atletiek
9:15
31
Bébéto Kleintjes
BAV
9:16
32
Teun de Vries
ATC '75
9:16
33
Tim te Brake
AVA '70
9:19
34
Raúll Delhaas
Energie
9:20
35
Ermias 't Hooft
Marathon Pim Mulier
9:20
36
Danny Koppelman
Twenterand
9:28
37
Nick Smidt
AAC '61
9:36
38
Bas Peeters
Marvel
9:41
39
Diemer Harbers
ASV
9:47
40
Rens de Boer
Almere '81
9:49
41
Arthur Bouma
BAV
9:56
42
Tim Schiebroek
SC Reeuwijk
10:03
43
Jorean Groen
Groningen Atletiek
10:11
44
Daan Verheijke
Ilion
10:13
45
Job van der Stoel
AV '34
10:24
46
Simon Spierings
Nijmegen Atletiek
10:30
47
Bram Gerritse
Energie
10:47
48
Bram Schumer
Twenterand
10:49
49
Koen Hijman
AV '47
10:49
MC1, 2050M
Plts
Naam
Tijd
1
Marjolein Verheem
Achilles
8:14
1
Nisrine Masrhalmi
Energie
8:14
3
Imke van Bunningen
Nijmegen Atletiek
8:31
4
Claudia Oosterkamp
Start '78
8:38
5
Tessa de Boer
AV Heerenveen
8:43
6
Suzanne Jonkers
Sprint
8:48
7
Lynn van der Schaaf
Groningen Atletiek
8:50
8
Celine Ruiter
Trias
8:54
9
Lotte Keizers
Nijmegen Atletiek
8:56
10
Nienke de Jong
Olympus '70
8:59
11
Esther Brilman
Triathlon
9:04
12
Judith Rasch
Pijnenburg
9:05
13
Bernice Meijer
SV Veendam
9:07
14
Anouschka Schroder
Flevo Delta
9:07
15
Lynn Staes
Gloria
9:17
16
Tessa den Heijer
Groningen Atletiek
9:18
17
Dagmar van Hinte
Flevo Delta
9:20
18
Marleen Stoel
Isala '96
9:20
19
Aniek Wolsing
Triathlon
9:26
20
Lindy van Anrooij
AV '56
9:28
21
Caitlin van Gessel
Triathlon
9:31
22
Tess Wegman
Altis
9:32
23
Reinet van der Wal
AV '40
9:34
24
Shirley Dolman
BAV
9:38
25
Laura Moelard
LAAC Twente
9:44
26
Selena Bordes
Zuidwal
9:49
27
Startnummer 1083
9:58
28
Martje Bekius
AV Heerenveen
10:00
29
Emma van Mourik
Delta Sport
10:02
30
Madelief Uijen
AV Holten
10:04
31
Marlou Zandgrond
AV '34
10:14
32
Lucy van Berkel
Statina
10:19
33
Vivian Loomans
Atletics Nijverdal
10:42
34
Eline Vuijst
Zuidwal
11:11
MC2, 2050M
Plts
Naam
Tijd
1
Laura Rijvers
Attila
8:14
2
Minke vd Meer
AV Heerenveen
8:26
3
Fenna van Burg
Prins Hendrik
8:29
4
Sophie van der Most
Duiven
8:31
5
Kim Hittinger
AKU
8:43
6
Steffi Geelen
AV Weert
8:47
7
Jessie Homminga
GAC Hilversum
8:49
8
Ellen Jansen
Start '78
8:52
9
Shehrazade de Zwager
Daventria
8:55
10
Denise Sinnema
AV Heerenveen
8:57
11
Katja Slangewal
Altis
9:04
12
Karlijn van Es
Energie
9:04
13
Meike van Gastel
AV '56
9:09
14
Lisanne van Huigenbosc
Almere '81
9:17
15
Feline Klamer
LAAC Twente
9:17
16
Noël van Selow
Lopersgroep Deurne
9:19
17
Eline Kolb
Daventria
9:27
18
Maaike Boon
De Spartaan
9:31
19
Sanne Matthijsse
Groningen Atletiek
9:35
20
Ilonka de Bresser
Generaal Michaelis
9:37
21
Anne Martens
Caesar
9:39
22
Katja Poltavets
AV Heerenveen
13:22
JC1, 3490M
Plts
Naam
Tijd
1
Mats Fierkens
De Liemers
13:13
2
Mels Lambregts
THOR
13:23
3
Lars van der Poel
Spado
13:24
4
Miel Andriessen
HAC
13:34
5
Felix Warndorff
Groene Ster
13:48
6
Rein Sloof
Groningen Atletiek
13:52
7
Thomas Potma
Energie
14:01
8
Koen Jansen
Pallas '67
14:08
9
Rob Honcoop
Spiridon
14:10
10
Tony van Diepen
Hera
14:12
11
Koen van der Meijden
Spado
14:13
12
Mike Foppen
Nijmegen Atletiek
14:19
13
Luc van Dormolen
BAV
14:23
14
Daniel Oderkerk
AV '34
14:26
15
Yassine Loukili
Atverni
14:33
16
Tim de Boer
Start '78
14:38
17
Bob den Hartigh
Fortuna
14:39
18
Roy Hinrichs
Fivelstreek
14:42
19
Alvin Severijn
Ilion
14:44
20
Dave Hulzebos
HAC '63
14:45
21
Floris Koops
Hercules
14:51
22
Bart van Manen
GAC Hilversum
14:51
23
Thierry Willigenburg
Triathlon
14:53
24
Anton Borgstijn
AAV '36
14:54
25
Loek van Zevenbergen
Fortuna
14:54
26
Wesley Mols
Nijmegen Atletiek
14:57
27
Rutger Tiesma
Hellas
14:59
28
Jorn Heinst
De Liemers
15:14
29
David Lensen
Iphitos
15:14
30
Jelmer de Mare
Hellas
15:14
31
Bram Kielman
AV Heerenveen
15:15
32
Lars Besselaar
GAC Hilversum
15:18
33
Jasper Koopmans
Hellas
15:19
34
Mark Jansonius
AV '34
15:30
35
Roy Zaal
Sparta
15:32
36
Tobias Zijderveld
Zuidwal
15:39
37
Guido Klaassen
Lycurgus
15:44
38
Yorick Veenhuizen
AAC '61
15:58
39
Steven Mijnhout
GAC Hilversum
16:19
40
Max de Jong
Zuidwal
16:40
41
Arne Kootstra
ACO Van Elderen
16:41
42
Robin van de Ree
Spado
16:50
43
Tim Jansen
De Liemers
16:58
JC2, 3490M
Plts
Naam
Tijd
1
Niek Blikslager
Groningen Atletiek
13:04
2
Roy van Eekelen
Sprint
13:07
3
Tim vd Broeke
Dynamica
13:09
4
Jorik van Egdom
VAV
13:22
5
Ingmar de Klerk
BAV
13:28
6
Milco Hahury
Nijmegen Atletiek
13:29
7
Arnold Berghuizen
Atos
13:29
8
Rob ter Burg
Noordkop
13:34
9
Berend Swaters
Atletics Nijverdal
13:34
10
Casper van der Putten
Eindhoven Atletiek
13:39
11
Mark te Brake
AVA '70
13:42
12
Jordi Stam
DOS
13:45
13
Bas Jongejan
Atletics Nijverdal
13:47
14
Steef Severijn
Ilion
13:47
15
Joeri Slagter
Hera
13:54
16
Carliho Suijkerbuijk
THOR
13:57
17
Yuri ten Katen
Groningen Atletiek
14:01
18
Rob Spin
LAAC Twente
14:05
19
Chris van Hensbergen
Suomi
14:06
20
Bram van Aalten
Atletico '73
14:08
21
Davey Kaak
De Spartaan
14:08
22
Sietse van den Elzen
De Liemers
14:09
23
Bram Buigel
Groningen Atletiek
14:15
24
Rik Palings
THOR
14:23
25
Jari van Ravenstein
AV Heerenveen
14:29
26
Joost Wieleman
Almere '81
14:35
27
Bas van de Vuurst
BAV
14:37
28
Wiebe de Heer
Atletico '73
14:37
29
Jordy Dikkers
De Sprinter
14:40
30
Paul van der Sluijs
Haag Atletiek
14:43
31
Luuk Molenaar
SISU
14:43
32
Martijn de Vries
AV Heerenveen
14:49
33
Luc Lacroix
Pallas '93
14:52
34
Mark Rigter
BAV
14:53
35
Thijs Hubers
De Liemers
14:55
36
Jordin Bijstra
Zuidwal
15:04
37
Hille Dakstra
AV Heerenveen
15:16
38
Lars Bakker
ACO Van Elderen
15:28
39
Yorben Ruiter
PAC
15:34
40
Sven van Wijnbergen
Hellas
15:41
41
Dorus van de Brink
Scheldesport
16:02
42
Thijs Wiggers
Marathon Pim Mulier
16:06
43
Martijn Mak
Atletics Nijverdal
16:31
44
Tom Wouda
AV Haaksbergen
16:49
ESTBC, 4*400
Plts
Naam
Tijd
1
de Thorrekes
THOR
6:53
2
de Snelle Dukkies
Isala '96
7:19
3
Kamper Kanjers
Isala '96
7:48
4
AV Twenterand pupillen
Twenterand
8:01
5
Atletics b-tjes
Atletics Nijverdal
8:18
6
Bovenste Beste B's
Daventria
8:22
ESTA, 4*400
Plts
Naam
Tijd
1
de A-Thorren
THOR
6:11
2
Mila Fryslan
AV Heerenveen
6:16
3
BAV
BAV
6:20
4
Leidse Glibbers
Leiden Atletiek
6:24
5
de snelle slakken
Isala '96
6:24
6
de Blauwe hazen
Triathlon
6:25
7
AV Scheldesport
Scheldesport
6:29
8
Fortuna
Fortuna
6:32
9
de Diesels
Energie
6:34
10
Wat gaan de snel
Triathlon
6:51
11
Hanzesport
Hanzesport
6:52
12
Groningen atletiek MPA
Groningen Atletiek
7:00
13
Pupillen Start '78
Start '78
7:04
14
de snell smurfen
Isala '96
7:11
15
Allemaal Aanvallen
Daventria
7:13
16
HAC
HAC
7:15
17
AV'34 Huppelloos
AV '34
7:20
18
de energiegantjes
Energie
7:28
ESTD, 4*400
Plts
Naam
Tijd
1
Next Generation Olympi
Atverni
5:41
2
Blauw is de kleur
Triathlon
5:44
3
de Deurse Crosshaasse
Lopersgroep Deurne
5:46
4
AV Scheldesport
Scheldesport
5:53
5
Racozolex
Energie
5:53
6
Top Gear
Isala '96
5:55
7
Caesarboys
Caesar
6:06
8
DCrossers Hollandia
Hollandia
6:09
9
The Blue Yellow Fish
Lopersgroep Deurne
6:10
10
BAV
BAV
6:16
11
MPM-girls
Marathon Pim Mulier
6:21
12
AV'34 Tuimelaars
AV '34
6:26
13
de energieganten
Energie
6:35
14
Ilion
Ilion
6:42
15
AV'34 Graspiepers
AV '34
6:45
16
AV Twenterand junioren
Twenterand
6:47
17
AV'34 Tortelaars
AV '34
6:55
18
AVT Hupsakee
Triathlon
7:05
ESTC, 4*400
Plts
Naam
Tijd
1
de C-Mila's van Energi
Energie
5:14
2
BAV
BAV
5:18
3
mila Fryslan
AV Heerenveen
5:22
4
Mila Groningen jongens
Groningen Atletiek
5:24
5
TEAM FIRST
THOR
5:37
6
The fastest Hellas fou
Hellas
5:38
7
Daventria mix 1
Daventria
5:46
8
Joshua Track Team
Nijmegen Atletiek
5:55
9
Daventria mix 2
Daventria
5:57
10
1,2 in de maat, anders
Triathlon
5:59
11
AV'34 Slagroom
AV '34
6:01
12
AV'34
AV '34
6:02
13
Mila groningen meisjes
Groningen Atletiek
6:04
14
de Caesarkippetjes
Caesar
6:14
15
Opzij, opzij, opzij
Triathlon
6:33
16
AV'34 girls
AV '34
6:35
MSCH, 835M
Plts
Naam
Tijd
1
Nienke Wolterink
Johan Friso gr 7
4:13
2
Patty Verkooijen
Rietslenke groep 4
4:33
3
Sophie Warmink
St. Sebastianus gr 5
4:56
4
Esmee de Vries
Elimschool groep 8
5:04
5
Ilse van Boxtel
school groep6
5:06
6
Julia Scharphof
Bongerd groep5
5:10
7
Ylene Scharphof
Bongerd groep3
5:27
8
Joy Post
Triangel groep2
5:29
9
Jasmijn van Hall
lochtersnest groep4
5:54
10
Liz Kamphuis
school groep3
6:05
11
Bibiene Suijkerbuijk
De Blokwei
6:30
www.nkcross.nl
www.uitslagen.nl
06-03-2010 00:00