Uitslagenlijst 33e Groet Uit Schoorl Run

Schoorl - Zondag 14 februari 2010

MSEN, 30 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Erik Sanders
Nijmegen Atletiek
1:37:12
1:37:12
2
Frédéric Collignon
België
1:37:24
1:37:23
3
Colin Bekers
Tilburg Road Runners
1:37:50
1:37:50
4
Francies van Steenbrug
Zingem (BEL)
1:38:51
1:38:50
5
Koen Neven
Riemst (BEL)
1:42:27
1:42:25
6
John Evens
Ierland
1:42:55
1:42:55
7
Thijs Feuth
TION
1:43:41
1:43:40
8
Michael Woerden
De Veenlopers
1:47:12
1:47:10
9
Gary Crossan
Ierland
1:48:56
1:48:55
10
Joris Kampen
Groningen Atletiek
1:51:40
1:51:05
11
Olivier Jacques
Purmerend
1:53:42
1:53:40
12
Dave Lommen
Loopgroep Aart Stigt
1:53:51
1:53:47
13
Rik Wolswinkel
Loopgroep Aart Stigt
1:56:59
1:56:48
14
Sven Borghardt
AV Monnickendam
1:57:28
1:57:01
15
Jelle Zwinkels
Olympus '70
1:58:57
1:58:17
16
Evert-jan Hanssen
U-Track
1:59:07
1:58:48
17
Harold Visser
SAV
2:00:33
1:59:10
18
Marc Boes
Hellas
1:59:38
1:59:36
19
Pieter Westers
Leiden Atletiek
2:00:52
2:00:24
20
Sacha Muhlebach
AV Monnickendam
2:04:34
2:04:06
21
Bas Briefjes
AV Castricum
2:05:27
2:05:13
22
Dave Boone
Kruiningen
2:10:57
2:06:50
23
Freek Koersvelt
AKU
2:08:03
2:07:24
24
Ruud Jonk
Volendam
2:10:22
2:08:53
25
Pieter-Jan Cloosterman
Heusden Zolder (BEL)
2:13:30
2:10:59
26
Nico Langedijk
Medemblik
2:15:07
2:11:09
27
Michel Schouten
Loopgroep Aart Stigt
2:12:21
2:11:31
28
Jeroen Meijer
Loopgroep Aart Stigt
2:14:41
2:13:37
29
Rene Zandbergen
Hoofddorp
2:14:47
2:14:04
30
Fred van Dalen
Team 10
2:20:39
2:14:25
31
Maarten Snel
Amsterdam
2:15:10
2:14:31
32
Ruben Laros
De Koplopers
2:16:27
2:14:41
33
Remi van der Leer
Hendrik Ido Ambacht
2:15:35
2:15:24
34
André Schaap
Leiderdorp
2:17:01
2:16:52
35
Michiel van der Blij
Nieuw Vennep
2:18:11
2:17:04
36
Raymond Sneekes
Dutch Runners Gold
2:18:52
2:18:11
37
Ilan Vermeulen
Haarlem
2:21:59
2:18:16
38
Stef van der Zee
Eefde
2:20:14
2:18:50
39
Fedor Exmann
Haarlem
2:20:10
2:19:39
40
Jurre Onrust
Oostzaan
2:20:04
2:19:41
41
Paul Bogaarts
's-Gravenhage
2:21:59
2:20:06
42
Yvo Snoek
Hellas
2:21:31
2:20:58
43
Xander van Leeuwen
Utrecht
2:25:54
2:21:23
44
Alex Kok
Abbekerk
2:24:03
2:21:33
45
Niels Betten
Abbekerk
2:24:15
2:21:46
46
Jesper Onrust
Oostzaan
2:22:11
2:21:49
47
Menno Komduur
's-Gravenhage
2:23:05
2:22:00
48
Carlo Bot
Schiedam
2:27:02
2:22:03
49
Erik Gart
Bloemendaal
2:27:57
2:22:08
50
Djamel Deken
Wormerveer
2:22:50
2:22:31
51
Thierry van Groen
Dutch Runners Gold
2:27:00
2:22:51
52
Dag Destreel
Hasselt (BEL)
2:23:19
2:22:59
53
Martijn Otten
Heerenveen
2:28:11
2:23:30
54
Samy Woliner
Alkmaar
2:25:59
2:23:39
55
Rob Koning
Volendam
2:27:17
2:23:40
56
Jorrit Hendriks
Almere
2:29:31
2:23:47
57
Chiel ter Wal
Amstelveen
2:25:51
2:24:22
58
Nils Mulders
Castricum
2:29:01
2:24:48
59
Eddy Pronk
Leiden
2:26:28
2:25:04
60
Vincent Bal
Alkmaar
2:27:37
2:26:03
61
Ivo van Riemsdijk
AV '23
2:26:36
2:26:21
62
Reinder Bergsma
Zuidhorn
2:31:55
2:26:53
63
Vincent Groenen
Statina
2:28:57
2:27:06
64
Ben Andrea
Westknollendam
2:28:59
2:27:34
65
Bram Ottenhof
Nederland
2:31:26
2:27:35
66
Onno den Otter
Zaandijk
2:28:59
2:27:35
67
Mark Wijbenga
Hollandia
2:31:43
2:28:07
68
Wiebe Janssen
Delft
2:29:57
2:28:12
69
Marcel Plomp
Maassluis
2:35:14
2:28:36
70
Bas Tempelmans Plat
Heemskerk
2:30:06
2:29:04
71
Jerome Hoogstraten
Amsterdam
2:34:18
2:29:07
72
Erik Bohm
Amsterdam
2:33:25
2:29:13
73
Rob Kouwenhoven
Hillegom
2:34:48
2:29:27
74
Arjan Plomp
Maassluis
2:36:11
2:29:33
75
Jeroen van der Linde
Fortuna
2:29:47
2:29:47
76
Ørjan Kooijman
Fortuna
2:31:40
2:30:02
77
Wilse Graveland
Rhenen
2:33:00
2:30:07
78
Joost van Velzen
Vlaardingen
2:31:29
2:30:26
79
Jan-hendrik Wolfis
Loopgroep Bedum
2:36:18
2:30:49
80
Dany Barba
Almere
2:33:37
2:30:51
81
Jort Rodenburg
Uitgeest
2:33:54
2:31:05
82
Hans van den Bemt
Breda
2:33:40
2:31:13
83
Manolito Hulsebos
Deventer
2:35:47
2:31:24
84
Sietze van Dijk
Utrecht
2:33:18
2:31:34
85
Mark Gerritsen
Amsterdam
2:32:45
2:32:06
86
Teun van der Kamp
Amsterdam
2:35:54
2:32:32
87
Didier Boumans
Heerlen
2:41:58
2:33:39
88
Arno Nienhaus
Arnhem
2:41:07
2:34:09
89
Frederic Marquigny
Amsterdam
2:40:53
2:34:24
90
Jochem SCHOONENBERG
Dutch Runners Gold
2:41:03
2:35:05
91
Ernst Eeldert
De Bilt
2:37:38
2:35:27
92
Remco Hilverda
Haarlem
2:39:30
2:35:31
93
Bas de Loos
Wormerveer
2:37:10
2:36:06
94
Laurens van Kessel
Amsterdam
2:42:26
2:36:22
95
Dirk-Jan Funken
's-Gravenhage
2:43:08
2:36:24
96
Silvester Pastoor
Loopgroep Aart Stigt
2:37:19
2:36:30
97
Edwin Rietveld
Hoofddorp
2:37:40
2:36:58
98
Florens Booij
Utrecht
2:40:30
2:37:08
99
Pim Raaijmakers
Rotterdam
2:39:55
2:37:09
100
Marcel Wentzel
Amsterdam
2:47:06
2:38:04
101
Paul Berenbroek
Utrecht
2:45:05
2:38:21
102
Tim Verhoeff
Amsterdam
2:46:17
2:38:41
103
Youri van Vliet
's-Gravenhage
2:48:00
2:39:00
104
Gerben Aarnoudse
Utrecht
2:47:01
2:39:02
105
Remco Kruiswijk
Muiden
2:44:21
2:39:35
106
Peter Meijne
Akersloot
2:44:19
2:40:17
107
Thomas Hessels
Amsterdam
2:42:31
2:41:03
108
Tom van der Lelij
Fortuna
2:44:03
2:41:14
109
Jiro Hiratsuka
Groningen
2:45:01
2:42:15
110
Tom van Greuningen
Uitgeest
2:51:31
2:43:26
111
Sander van der Marel
Leiden
2:47:30
2:43:31
112
Matthieu Magielsen
Den Helder
2:46:08
2:43:32
113
Laurens Kraal
Culemborg
2:49:59
2:43:53
114
Sander Lindemans
Fortuna
2:48:44
2:45:08
115
Hayo Bootsma
Lionitas
2:49:47
2:46:19
116
Sander Keppel
Utrecht
2:51:34
2:48:19
117
Iwan Sombroek
Uitgeest
2:56:55
2:48:50
118
Jasper Fastl
Utrecht
2:56:54
2:49:09
119
Leo Boonen
Zaandam
2:56:31
2:50:04
120
Youri Kersloot
AV Aalsmeer
2:56:15
2:51:48
121
Joost Schreurs
Utrecht
2:59:45
2:52:00
122
Tijdo van der Zee
Amsterdam
2:59:43
2:53:33
123
Ingmar Bruinsma
Uitgeest
3:06:02
2:57:57
124
Sander Kroes
Rotterdam
3:10:42
3:03:42
125
Jeroen van Vuuren
Amsterdam
3:11:15
3:03:51
126
Michiel Sluis
Enkhuizen
3:12:21
3:04:21
127
Mark Sluiter
Zaandam
3:12:21
3:04:22
128
Erik-Jelle de Wit
Bunnik
3:11:31
3:08:52
129
Jeroen Tax
Wormerveer
3:22:09
3:20:35
M35, 30 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ronnie Duinkerken
Rotterdam Atletiek
1:50:43
1:50:17
2
Martine Ketellapper
Lionitas
1:50:30
1:50:28
3
Jay Sauer
Cifla
1:52:41
1:52:39
4
Willem van t Veer
Lycurgus
1:56:38
1:56:33
5
Richard Deen
De Koplopers
1:58:12
1:58:05
6
Bas Poot
NEA Volharding
1:59:10
1:59:03
7
Harry Sikkema
Pijnenburg
2:00:38
1:59:36
8
Maarten Hoogkamer
De Spartaan
2:02:09
2:00:11
9
Sierd Sikkema
THOR
2:01:12
2:00:31
10
Jeroen Bergmans
Voorburg
2:02:25
2:01:58
11
Erik Tange
Amstelveen
2:03:58
2:02:33
12
Hendrik Hoekstra
AV Heerenveen
2:02:59
2:02:53
13
Richard Dijkhuizen
AV Castricum
2:05:27
2:05:11
14
René van Strien
Atledo
2:07:36
2:05:17
15
John Sloof
Hellas
2:09:45
2:05:41
16
Eric Bliekendaal
Dutch Runners Basic
2:06:45
2:06:16
17
Paul jan de Graaf
SV Sportlust
2:06:36
2:06:18
18
Ties de Ruijter
Amsterdam
2:08:59
2:08:37
19
Fred Spruit
Avenhorn
2:09:34
2:08:44
20
Marco Brederode
Wassenaar
2:15:54
2:12:22
21
Toine l 'Ami
Wassenaar
2:15:57
2:12:24
22
Mark van Oostrum
IJsselstein Ut
2:14:31
2:13:13
23
Marco Melis
Leiden Road Runners
2:14:02
2:13:46
24
Edwin Otto
NEA Volharding
2:16:05
2:15:22
25
Theo Schilder
Dutch Runners Gold
2:17:59
2:16:26
26
Wilbert van Leeuwen
Alkmaar
2:20:26
2:17:51
27
Yvo Hauet
Amstelveen
2:22:05
2:18:07
28
Ron Jimmink
Loopgroep PK
2:19:55
2:18:47
29
Marsel Wiegand Bruss
IJsselstein Ut
2:20:54
2:19:36
30
Mark Dijkhuizen
Castricum
2:22:01
2:19:37
31
Thijs Friederich
Amstelveen
2:21:34
2:20:44
32
Peter Pettinga
Groningen
2:21:37
2:20:48
33
Walter van Damme
Amsterdam
2:24:19
2:20:56
34
Gerold van Arkel
Typhoon
2:26:18
2:20:58
35
Sander Willemsen
Dutch Runners Gold
2:29:41
2:22:00
36
Marco Veerman
Volendam
2:23:40
2:22:07
37
Jeroen Bögels
Altis
2:26:49
2:22:15
38
Chris Freijser
Krommenie
2:23:26
2:22:42
39
Paul van Acker
Haarlem
2:24:41
2:23:34
40
Raymond Laseur
Altis
2:25:51
2:23:40
41
Sander van den Eeden
Noordeinde Nh
2:32:01
2:23:42
42
Martijn Augustijn
Triathlon
2:25:17
2:23:46
43
Wessel Rommens
Ede Gld
2:29:07
2:24:00
44
Peter van Rij
Waterland
2:26:53
2:24:07
45
Kees Kuipers
Niezijl
2:26:46
2:24:09
46
Mike Bruce
Zoetermeer
2:24:50
2:24:12
47
Richard Newhouse
Loopgroep Hoorn
2:27:08
2:24:57
48
Harold van Kesteren
Atverni
2:29:08
2:25:07
49
Ludo Abbink
Grijpskerk
2:28:07
2:25:30
50
George Lubeck
Leiden Road Runners
2:28:21
2:25:32
51
Peter van Leeuwen
Nieuwkoop
2:32:32
2:26:34
52
Eric van den Berg
Hollandia
2:30:22
2:26:45
53
Jeroen Verstegen
BDO Hardloopstage
2:27:19
2:26:54
54
Ronald de Haan
Dutch Runners Gold
2:31:39
2:27:21
55
Richard Terburg
Nieuw Vennep
2:34:03
2:27:49
56
Rob Oudejans
Alkmaar
2:30:13
2:28:21
57
Gert-Jan Vlaar
Hylas
2:32:03
2:30:07
58
Marcel Zwiers
Utrecht
2:35:47
2:30:30
59
Raymond Karstens
Blokker
2:34:20
2:31:58
60
Fabian Heijnen
Rotterdam
2:35:04
2:32:25
61
Renno van der Linde
Amsterdam
2:34:35
2:32:47
62
Martijn Mengerink
Loopgroep Hoorn
2:39:54
2:34:47
63
John Eerbeek
Hellas
2:43:19
2:35:32
64
Frank Werkhoven
Lelystad
2:38:08
2:35:43
65
Raymond Vos
Spijkenisse
2:38:34
2:35:49
66
Remco Put
Dutch Runners Basic
2:40:04
2:36:09
67
Michiel de Kremer
Noordwijk Zh
2:37:42
2:36:27
68
Ferry Oorsprong
Breda
2:44:38
2:36:58
69
Remon Ruys
Koog aan de Zaan
2:45:38
2:38:24
70
Pieter den Edel
WZK Tri Team Wassena
2:43:06
2:38:38
71
Kees Krijger
Leiderdorp
2:41:47
2:38:42
72
Maarten Küppers
Rotterdam
2:41:59
2:38:54
73
Martijn van den Hoek
Gouda
2:44:24
2:39:55
74
Maarten van der Lei
Amstelveen
2:46:32
2:40:03
75
Alexander van Agtmael
Amstelveen
2:48:19
2:40:25
76
Dennis Vangangel
Atverni
2:43:17
2:40:29
77
Martijn Beunk
Velserbroek
2:46:42
2:41:21
78
Marc Lammertink
Beverwijk
2:45:05
2:42:43
79
Ronald van Beelen
Loopgroep Oegstgeest
2:51:28
2:43:47
80
Remco den Hartog
Velserbroek
2:49:32
2:44:07
81
Walter van Leeuwen
Vlaardingen
2:44:20
2:44:09
82
Ramon de Jong
Hoofddorp
2:46:01
2:44:19
83
Rene Tol
Volendam
2:49:21
2:44:21
84
Martin Kes
Volendam
2:49:21
2:44:21
85
Marco Mensink
Nieuwkoop
2:51:26
2:45:28
86
Henk-Jan Brug
Utrecht
2:50:24
2:45:52
87
Ronald Nuijten
Dutch Runners Gold
2:47:08
2:46:04
88
Remco Vervloet
Fortuna
2:52:19
2:46:04
89
André Hooijschuur
Loopgroep PK
2:48:47
2:46:10
90
Tim Nulkes
Hoofddorp
2:49:00
2:46:38
91
Rudy Francke
Dokkum
2:52:52
2:46:39
92
Ruud Mieremet
Oegstgeest
2:52:11
2:48:39
93
Tjisse Berend Schaap
Engelum
2:52:41
2:48:56
94
Sigo Simons
Akersloot
2:50:43
2:48:57
95
Leon Winkel
AV '40
2:53:31
2:49:05
96
Peter Koomen
Wervershoof
2:57:20
2:49:26
97
Jorgen Welsink
Haarlem
2:51:27
2:49:27
98
Jurgen Hollemans
Fortuna
2:55:19
2:50:13
99
Martijn Molenaar
Oostknollendam
2:59:24
2:50:29
100
André Schravemade
Zoetermeer
2:52:27
2:50:33
101
Raymond van Daalen
Rotterdam
2:59:34
2:52:01
102
Koen van der Woude
Koog aan de Zaan
2:55:41
2:52:34
103
Kasper van Welsem
Utrecht
3:00:20
2:53:08
104
Hero Haak
Runners Stadskanaal
2:56:37
2:53:09
105
Richard Hoogvorst
Almere
2:58:13
2:53:44
106
Jan-Willem Sterk
Leiden Atletiek
3:00:59
2:54:39
107
Emiel de Jong
Franeker
2:57:35
2:54:52
108
Rob Rustenburg
Zaandijk
3:00:30
2:57:23
109
Remko Koster
Etten Gld
3:02:51
2:57:46
110
Eric de Snaijer
Utrecht
3:02:11
2:58:53
111
Mike van der Mark
Biervliet
3:07:02
3:00:20
112
Johnny Hau
Soest
3:15:31
3:07:17
113
Richard Kenter
AV Zeewolde
3:19:32
3:14:59
M40, 30 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Arthur Schramade
Cifla
1:44:44
1:44:42
2
Pip Tesselaar
Hera
1:46:42
1:46:41
3
John van Dijk
AKU
1:50:40
1:50:34
4
Nico Altorf
NSL
1:54:26
1:53:29
5
Alfred van Pelt
Fortuna
1:57:17
1:57:09
6
Bertil Krukkert
Atletics Nijverdal
1:59:14
1:58:58
7
Peter Bosgoed
ARO '88
1:59:15
1:59:01
8
Maarten Tolsma
AV Castricum
2:00:31
1:59:51
9
Harmen Jorritsma
AV Heerenveen
2:02:29
2:02:13
10
Gerry van Helmond
Spiridon
2:04:20
2:04:14
11
Sjaak Betjes
Lycurgus
2:05:39
2:05:32
12
Richard Pennink
Hellas
2:06:05
2:05:50
13
Marcel Wilmink
Pallas '67
2:08:35
2:07:21
14
Ivar Wierenga
GAC Hilversum
2:08:04
2:07:49
15
Pascal Vroemen
's-Hertogenbosch
2:10:41
2:08:01
16
Kees Lamboo
NEA Volharding
2:10:58
2:09:33
17
Ronald van der Beek
Hoofddorp
2:17:07
2:09:58
18
Peter van Doorn
Noordkop
2:11:21
2:10:57
19
Rene Steur
ARO '88
2:11:22
2:11:08
20
Bert Knol
Houten
2:15:54
2:11:15
21
Willem Peddemors
Amsterdam
2:16:27
2:11:37
22
Henk de Zwaan
Athlos
2:15:47
2:11:38
23
Rob van Rooijen
NSL
2:12:31
2:11:58
24
Ron Dekker
Fortuna
2:12:12
2:12:02
25
Gert Jan Smit
's-Gravenhage
2:14:54
2:12:16
26
Allard Moene
Voorne Atletiek
2:13:51
2:12:27
27
Ronald Tromp
Loopgroep Hoorn
2:13:46
2:12:44
28
Rob Snoeren
Waalwijk
2:14:04
2:12:59
29
Wim van der Heiden
Avantri
2:14:27
2:13:12
30
Marco Knijn
Diemen
2:17:35
2:13:28
31
Cees-Jo van Zwieten
Running AP
2:17:19
2:13:28
32
Paul Meulemans
De Koplopers
2:13:46
2:13:29
33
Tom van der Veldt
Haarlem
2:17:28
2:13:54
34
Edward Pechler
Loopgroep Bedum
2:15:13
2:14:51
35
Willem Koet
AV Heerenveen
2:20:02
2:14:58
36
Nico Haring
Maasland
2:18:53
2:15:02
37
Martin van Dijk
Amsterdam
2:15:24
2:15:03
38
Egon Hus
Heiloo
2:15:55
2:15:40
39
Andre Marrenga
Den Helder
2:18:42
2:16:52
40
Arnold Vermeulen
's-Gravenhage
2:18:25
2:17:18
41
Guus van Doorn
Leiden Road Runners
2:25:50
2:17:37
42
Chris Koolhaas
Alphen aan den Rijn
2:20:15
2:20:01
43
Aernout Vink
Amsterdam
2:24:19
2:20:57
44
Marc Bouwer
Alkmaar
2:24:26
2:21:02
45
Peter Cordes
Monnickendam
2:24:44
2:21:34
46
Albert Bobeldijk
Hoorn Nh
2:29:29
2:21:50
47
Jan Bot
Akersloot
2:25:15
2:22:30
48
John van der Laan
Nieuwkoop
2:28:47
2:22:49
49
Daan van Turenhout
Noordeinde Nh
2:31:10
2:22:50
50
Emile Nales
Groningen Atletiek
2:24:01
2:22:56
51
Ben Timmer
ATC '75
2:24:20
2:23:14
52
Rene Ambrus
's-Gravenhage
2:27:28
2:23:23
53
Evert Boschloo
Amersfoort
2:24:08
2:23:34
54
Alex van Maanen
Zeist
2:25:12
2:23:58
55
Maarten de Bree
Atverni
2:24:31
2:24:07
56
Remco Beentjes
Castricum
2:28:37
2:24:24
57
Andries vd Horst Janse
Castricum
2:27:01
2:24:43
58
Eric Verbugt
AV '23
2:26:38
2:24:52
59
Stefan van Dieken
Loopgroep PK
2:26:53
2:24:53
60
Ronaldo Komen
Alkmaar
2:25:31
2:24:57
61
Marcel Konings
ARO '88
2:25:14
2:25:00
62
Michel van Moorselaar
Zuid-Scharwoude
2:26:40
2:25:11
63
Arjan Vink
KAV Holland
2:28:49
2:25:40
64
Evert Wallien
De Koplopers
2:27:15
2:25:40
65
Ruud Braakman
Grootebroek
2:27:33
2:25:51
66
Maarten Jansz
Amsterdam
2:33:45
2:26:23
67
Sjoerd Huisinga
AV Castricum
2:30:34
2:26:24
68
Albert Kooy
Nieuwkoop
2:32:32
2:26:33
69
Rob Verhaar
Nieuwkoop
2:32:34
2:26:36
70
Paul Koopmans
AV Castricum
2:31:05
2:26:54
71
Otto Sluis
Dutch Runners Gold
2:30:07
2:26:55
72
Alain Vasbinder
Amsterdam
2:34:20
2:27:29
73
Michel Oerlemans
Wieringerwerf
2:28:56
2:27:34
74
Gerrit Bouhuis
Utrecht
2:31:17
2:28:12
75
Bart Luiten
's-Gravenhage
2:29:54
2:28:21
76
Jan Moraal
De Koplopers
2:29:53
2:28:25
77
Lucien de Konink
Dutch Runners Basic
2:29:55
2:28:30
78
Remco van der Velden
Fortuna
2:30:58
2:28:35
79
Hans Theunissen
Ciko '66
2:36:27
2:28:36
80
Jan Knipmeyer
Fortuna
2:30:54
2:28:38
81
Hans van Tellingen
Amstelveen
2:31:24
2:28:44
82
Remco van Bezu
Bennebroek
2:31:07
2:28:45
83
Marc Betgem
Amstelveen
2:35:16
2:28:45
84
Arie Pankras
Parthenon
2:31:04
2:28:57
85
Jeroen Besseling
Altis
2:33:52
2:29:30
86
Harold Vranken
Maastricht
2:36:42
2:30:47
87
Marco Schoen
Hoorn Nh
2:35:37
2:31:53
88
Albert Pesch
PAC
2:39:46
2:32:38
89
Piet Vermeulen
Dutch Runners Gold
2:35:34
2:32:55
90
Herman Mensinga
Utrecht
2:35:06
2:32:57
91
Marco van der Haar
Gouda
2:37:31
2:33:03
92
Daan Hoogland
Hellas
2:39:33
2:33:26
93
John Heuts
Maastricht
2:39:28
2:33:34
94
Dennis Middel
PAC
2:40:56
2:33:48
95
Rene Oppedijk
Andijk
2:38:08
2:33:57
96
Eppe Wolfis
Loopgroep Bedum
2:39:13
2:34:23
97
Lucas Hulsebos
GAC Hilversum
2:36:57
2:34:24
98
Mark Broos
KAV Holland
2:39:49
2:34:35
99
Jacco Buis
SV Sportlust
2:36:46
2:35:13
100
Patrick Nederlof
PAC
2:42:28
2:35:18
101
Peter Pfeiffer
Zeist
2:43:17
2:35:46
102
Koos Hoogenboom
Voorschoten
2:43:12
2:36:02
103
Rene Schoen
Waterland
2:41:00
2:36:17
104
Fred Wemeijer
Atverni
2:40:48
2:36:46
105
Rogier Hoekema
Loopgroep Hoorn
2:40:46
2:37:24
106
Mike Hoogenboom
Zoetermeer
2:42:26
2:37:47
107
Edwin Icke
avVN
2:43:42
2:37:55
108
Michel van der Wal
ARO '88
2:42:07
2:38:44
109
Marcel ter Burg
Meppel
2:44:10
2:38:45
110
Sander Deitmers
Heiloo
2:39:45
2:38:55
111
Gerard de Groot
De Koplopers
2:45:11
2:39:33
112
Onno van Assema
NEA Volharding
2:47:44
2:39:48
113
Rob van der Meulen
Loopgroep Zuidhorn
2:44:54
2:39:53
114
Peter Noordzij
Amstelveen
2:44:56
2:40:14
115
Bram Smits
Nederland
2:47:40
2:40:39
116
Jos Buijsman
Ursem
2:44:09
2:41:12
117
Marcel Wagtelenberg
De Gemzen
2:45:28
2:42:02
118
Martin Vrijenhoek
Voorschoten '97
2:49:05
2:42:10
119
Niels Martens
Bergen Nh
2:45:53
2:42:11
120
Andy Foe
Kombijsport
2:48:27
2:42:14
121
Arthur Davidse
Maasland
2:45:07
2:42:48
122
Gert-jan van Gerven
De Spartaan
2:51:50
2:43:16
123
Edwin Griesdoorn
Zaandijk
2:46:30
2:43:17
124
Bert Degenhart
Zaandijk
2:46:30
2:43:17
125
Uwe Baldamus
Loopclub Rapido
2:48:14
2:43:24
126
Rik Hofman
Edam
2:47:18
2:43:34
127
Marcel Vermeij
Zaandam
2:54:36
2:43:42
128
Frits Bovenberg
Loopgroep Oegstgeest
2:51:28
2:43:47
129
Bert van Orden
Ede Gld
2:47:47
2:44:18
130
John Temme
Loopgroep Hoorn
2:51:07
2:44:20
131
Erik van Houten
Nederhorst den Berg
2:48:25
2:44:24
132
Aram Tutunciyan
Purmerend
2:46:07
2:44:29
133
Claudi van Doorn
Huizen
2:49:31
2:45:20
134
Piet Jan van der Marel
Sassenheim
2:52:20
2:45:29
135
Leen Kruik
Schiedam
2:53:15
2:45:41
136
Jan Riemens
KAV Holland
2:53:29
2:45:54
137
Wichard Steen
SAV
2:50:32
2:46:06
138
Rene Wijnstra
Friesland
2:50:22
2:46:14
139
Ruud Wissenburg
the Hague Road Runne
2:48:30
2:46:22
140
Martin van der Hoorn
Lycurgus
2:51:17
2:47:02
141
Ruud Bakker
Nieuw Vennep
2:54:20
2:47:08
142
Jan Timmerhuis
Rotterdam
2:56:24
2:47:19
143
Sander van Vugt
Dutch Runners Basic
2:53:00
2:47:44
144
Fred Moolenaar
Phanos
2:53:54
2:48:23
145
RRC van Schaik
Leiden
2:56:28
2:48:36
146
Mark Kosters
Hoevelaken
2:55:51
2:48:39
147
Rinie van Pijpen
Leiden Road Runners
2:57:18
2:50:31
148
Peter Jan Haas
Team 10
2:59:58
2:52:36
149
Ids Toxopeus
Westzaan
2:57:47
2:53:06
150
Allan Henrich
Haarlemmermeer
2:59:16
2:53:43
151
Roy Tjin
Amstelveen
3:00:40
2:53:47
152
Erik Fritz
Wormer
3:00:02
2:54:23
153
Aziz Elkardoudi
Startbaan
2:58:34
2:54:59
154
Dirk SChouten
Fortuna
2:59:58
2:55:06
155
Bert Hogema
Haarlem
3:02:29
2:55:08
156
Rob Hunter
Rotterdam
2:59:09
2:55:33
157
Edwin van der Beek
Hoofddorp
3:03:35
2:56:26
158
Jan willem Diependaal
IJmuiden
2:59:34
2:56:31
159
Fedor Bodewitz
Amersfoort
3:04:23
2:56:34
160
Marco van der Pijl
Nieuwkoop
3:02:33
2:56:36
161
Wout van Wissen
Terneuzen
3:04:37
2:56:42
162
Sonny Roest
Purmerend
3:04:01
2:56:52
163
Jeroen ter Wengel
Broek in Waterland
3:05:22
2:57:05
164
Danny George Tilleman
Assendelft
3:05:37
2:57:47
165
John van Leeuwen
Velserbroek
3:06:41
2:58:31
166
Oscar The
PAC
3:06:15
2:59:01
167
Tonny Kiburg
Atos
3:07:32
2:59:25
168
Marcel Grosfeld
Etten-Leur
3:07:23
2:59:29
169
Hans Vermeer
Maasland
3:06:06
3:00:31
170
Gerard van der Laan
Dutch Runners Gold
3:09:40
3:02:49
171
Loet van der Lee
Krommenie
3:08:21
3:03:36
172
Oscar Holterman
Fortuna
3:16:37
3:10:18
173
Remko Renes
Zeist
3:21:03
3:14:06
174
Marcel Verhoef
Hercules
3:25:28
3:17:10
175
Kees van der Horn
Loopgroep Bedum
3:24:35
3:17:30
176
Erik de Vries
Assen
3:28:33
3:20:46
177
Guy Lagrand
Purmerend
3:25:38
3:24:01
M45, 30 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wytze Muijzert
Ron Clarke
1:54:32
1:54:29
2
Tjerry van Schijndel
De Keien
1:58:26
1:57:26
3
Henri Veldman
AV Heerenveen
1:58:52
1:57:31
4
Bas Pieterse
AV Zeewolde
1:59:23
1:58:23
5
Rubert Rietkerk
Altis
2:01:41
2:00:06
6
Hans Nijman
TAS '82
2:04:26
2:00:21
7
Peter Sabel
Fortuna
2:02:44
2:02:36
8
Martin Hoogervorst
Loopgroep PK
2:05:47
2:04:47
9
Marc Castricum
avVN
2:11:48
2:06:12
10
Pim Veeger
Amsterdam
2:08:34
2:08:32
11
Dirk Abbink
DOKEV
2:08:37
2:08:32
12
André Gerritsen
Wieringermeer
2:08:47
2:08:36
13
Piet Calkhoven
Hylas
2:11:39
2:11:31
14
Peter Reus
SAV
2:16:06
2:11:55
15
Bram Bakker
Bloemendaal
2:13:40
2:12:16
16
Christophe Gino
's-Gravenhage
2:12:55
2:12:52
17
Peter den Exter
avVN
2:14:11
2:13:50
18
Jos Roest
Altis
2:15:50
2:14:56
19
Paul Bierman
AAC
2:17:42
2:15:03
20
Michael Willemsen
Midwoud
2:16:15
2:15:37
21
Taco E Remmers
's-Gravenhage
2:17:38
2:16:01
22
Marco Scheffers
Velserbroek
2:18:59
2:16:33
23
Wim Looijen
Waterland
2:18:22
2:17:09
24
Nico Buitendijk
Nederland
2:24:06
2:17:10
25
Leendert van Gastel
Haarlem
2:23:50
2:17:56
26
Cor Zendman
Noordkop
2:19:57
2:18:08
27
Ole Nielsen
Rijswijk Zh
2:19:09
2:18:47
28
Peter Jansen
Hylas
2:22:19
2:20:48
29
Michiel Diependaal
Velserbroek
2:21:42
2:21:13
30
Sjirk Overal
Kiel Windeweer
2:23:33
2:21:33
31
Frank van Wijk
Atverni
2:31:46
2:23:24
32
Gerard Blom
Altis
2:25:51
2:23:40
33
Oscar Mathijssen
Tiel
2:27:22
2:24:19
34
Fred Kies
KAV Holland
2:27:10
2:25:26
35
Paul Hundscheidt
AV Zeewolde
2:26:51
2:25:51
36
Erik de Vos
Lycurgus
2:28:52
2:26:54
37
Henk Mulder
Fortuna
2:30:36
2:26:58
38
Johan van Soest
Atverni
2:32:40
2:27:11
39
Martin Onclin
Dutch Runners Gold
2:28:43
2:27:13
40
Harmjan Postmus
Artemis
2:28:33
2:27:14
41
Bert Schaaphok
Artemis
2:28:48
2:27:31
42
Ruud Verhoef
Ron Clarke
2:28:36
2:27:47
43
Martin Peerdeman
Hylas
2:29:36
2:27:55
44
Flip van 't Riet
Dutch Runners Gold
2:34:53
2:28:01
45
Claudius van den Berk
Purmerend
2:32:37
2:28:15
46
Percy van As
Fortuna
2:29:43
2:28:23
47
Peter Boltjes
Aquilo
2:29:32
2:28:28
48
Carel Kuitenbrouwer
Alkmaar
2:30:51
2:28:45
49
Henk Weijerstrass
Loopgroep Hoorn
2:30:37
2:29:09
50
Hans Helsloot
Ouderkerk aan de Ams
2:35:26
2:29:11
51
Francesco Buda
Startbaan
2:32:13
2:29:34
52
Nanno Rombeek
Oostzaan
2:31:47
2:29:38
53
Ivo Bruns
Baambrugge
2:35:15
2:29:42
54
Hennie Havenaar
Gouda
2:32:24
2:30:29
55
Nico Schotten
Alkmaar
2:32:59
2:31:07
56
Kees Visser
AV Heerenveen
2:35:26
2:31:11
57
Johan van den Burg
Leiden Road Runners
2:35:25
2:31:18
58
Matti Paping
Maassluis
2:33:31
2:31:41
59
Ed Boonders
Waterland
2:35:13
2:32:27
60
Wim Both
PAC
2:39:46
2:32:36
61
Johan Brands
Helmond
2:35:43
2:32:37
62
Flavio Costa
KAV Holland
2:34:38
2:32:50
63
Richard Leeuwis
Dutch Runners Gold
2:38:34
2:33:28
64
Martin Gerritsen
Dutch Runners Gold
2:35:10
2:33:55
65
Piet Bergen
SAV
2:38:08
2:33:58
66
Paul Schwander
's-Gravenhage
2:42:39
2:34:20
67
Laurent van den Bogaar
Amsterdam
2:41:51
2:35:20
68
Bert Eskes
Running AP
2:36:26
2:35:36
69
Jan Doorduin
Groningen
2:41:43
2:35:37
70
Hans Brits
Amstelveen
2:44:38
2:35:55
71
John Beerendonk
Loosdrecht
2:38:31
2:36:02
72
Rob Erdmann
Team 10
2:41:04
2:36:23
73
Toru Furumaya
Oudkarspel
2:39:14
2:36:33
74
Marc Talens
KAV Holland
2:41:54
2:37:06
75
Rob Verheijde
Rotterdam
2:41:40
2:37:20
76
Ed Post
Pijnacker
2:40:06
2:37:38
77
Jan Schipper
Loopgroep Bedum
2:45:38
2:38:01
78
Jan Post
NOP
2:42:36
2:38:31
79
Harry Boerefijn
NOP
2:42:37
2:38:31
80
Bert van Wingerden
Huizen
2:41:47
2:38:33
81
Alex Cofino
Texel
2:41:11
2:38:34
82
Daan Hommes
Nederland
2:45:47
2:38:47
83
Jos Meeuwse
Dynamica
2:42:00
2:39:02
84
Hidemi Kurohara
Amstelveen
2:45:34
2:39:48
85
Wiebo Boer
Loopgroep Bedum
2:45:04
2:39:56
86
Philip Elsinga
Loopgroep Zuidhorn
2:45:02
2:40:00
87
Harry Brugman
Dutch Runners Gold
2:42:40
2:40:01
88
Menno Reus
Bovenkarspel
2:44:21
2:40:10
89
Rob Groen
Leiden Road Runners
2:43:38
2:40:12
90
Jos Mulder
Ouderkerk aan de Ams
2:44:25
2:40:20
91
Jan Kallenbach
Haarlem
2:44:26
2:40:44
92
Herman Bonte
Loopgroep Hoorn
2:42:41
2:41:17
93
Ron Wipper
Kombijsport
2:47:57
2:41:40
94
Tijmen van Bodegraven
Ouderkerk aan de Ams
2:46:18
2:42:16
95
Boy Saija
Dynamica
2:46:01
2:43:02
96
Cees Toor
Nieuwkoop
2:49:56
2:43:58
97
Piet de Kroon
Fortuna
2:48:01
2:44:25
98
Roel Niele
Startbaan
2:46:20
2:44:43
99
Gerard Bartelsman
Dutch Runners Gold
2:55:03
2:44:51
100
Wim Rog
Zoetermeer
2:48:33
2:45:31
101
Ad van der Zanden
Sassenheim
2:53:47
2:45:59
102
Aede Bakker
Kiel Windeweer
2:49:57
2:46:27
103
Ramses Sloeserwij
Driebergen-Rijsenbur
2:51:56
2:47:20
104
Louw Huijgen
Triathlon
2:53:25
2:47:24
105
Willem Hellinga
Schiermonnikoog
2:50:32
2:47:58
106
Eli Blom
Amersfoort
2:55:52
2:48:39
107
Wouter Ritstier
avVN
2:50:47
2:48:55
108
Frank Meijer
Almere
2:52:48
2:48:58
109
Louis Schrijvers
Zaanland
2:53:37
2:48:59
110
Louis van der Meer
Leiden Road Runners
2:56:39
2:49:55
111
Henk Nimberg
Doorn
2:56:39
2:50:11
112
Philip Meijer
Loopgroep Bedum
2:56:00
2:50:39
113
Richard Pieterson
Maarssen
2:55:58
2:51:41
114
Just Bennis
Pallas '67
2:56:55
2:52:13
115
Ronald Jansen
Almere
2:55:58
2:52:27
116
Rob van der Gun
Running AP
3:00:29
2:53:11
117
Hans Westra
Friesland
3:00:51
2:53:21
118
Paul van Horn
Assendelft
3:00:42
2:53:23
119
Albèr Giezen
Hanzesport
3:00:52
2:54:07
120
Bert-jan Bakker
DEM
2:58:47
2:54:15
121
Ad van der Valk
Fortuna
3:01:08
2:54:56
122
Jacques van Dingen
Fortuna
2:55:17
2:54:57
123
Henk Visser
Amsterdam
3:01:38
2:54:57
124
Ben Visser
Running AP
3:02:18
2:55:00
125
Dirk van den Dijssel
Almere
3:04:38
2:55:03
126
Bart Witmond
Haarlem
3:00:40
2:55:05
127
Bart van der Sloot
Zuidwal
3:03:04
2:55:09
128
Ton van de Steenoven
Naarden
3:03:05
2:55:10
129
Fred Buijsman
Velserbroek
3:00:59
2:55:23
130
Wim Borsboom
Beverwijk
3:00:17
2:56:02
131
Bouke Fennema
Friesland
3:00:48
2:56:05
132
Bob Copper
ATC '75
3:00:27
2:56:36
133
Sandor Blanckenburg
Haarlem
3:05:04
2:56:53
134
Rik van Lohuizen
Castricum
3:04:40
2:57:41
135
Peter van Leusden
Almere
3:03:32
2:58:14
136
Koos de Wilt
PAC
3:07:25
2:58:20
137
Esjé Geursen
Leiden
3:02:25
2:58:42
138
Jacob van der Wal
Utrecht
3:04:00
2:59:05
139
Jan Hiemstra
ATC '75
3:04:37
2:59:24
140
Mente Wiersema
Loopgroep Bedum
3:08:02
2:59:46
141
Auke Galema
Franeker
3:02:34
2:59:51
142
Bart Makkinga
Maasland
3:06:06
3:00:31
143
Eelco Verhoog
Ouderkerk aan de Ams
3:10:13
3:02:24
144
Mark Keizer
Ter Apel
3:09:12
3:02:43
145
Thijs van der Kolk
Zaanland
3:09:46
3:04:26
146
Joan Algra
Amstelveen
3:11:07
3:05:10
147
Cor Knoester
Oegstgeest
3:14:09
3:10:13
148
Gert Vermeer
Running AP
3:20:53
3:10:30
149
Simon Kroon
ZOEV
3:34:45
3:15:22
150
Rene Scholten
Hanzesport
3:26:19
3:19:42
151
Ron Veldhoen
Maasland
3:30:30
3:23:55
152
Ge Koelink
Soest
3:29:19
3:25:10
M50, 30 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan-Dirk van Zanten
Phanos
1:56:33
1:56:30
2
Manuel Jose
Hellas
2:01:19
1:59:46
3
Theo Woldberg
Phanos
2:06:15
2:04:51
4
Marco Lusing
Arnhem
2:10:45
2:10:11
5
Jos de Bruijn
Houten
2:16:51
2:12:36
6
Jeroen Erkelens
Startbaan
2:14:51
2:13:37
7
Jaap Burgers
Loopgroep PK
2:18:05
2:15:53
8
Peter Hovestad
Groet
2:19:47
2:18:08
9
John Burger
KAV Holland
2:21:16
2:19:04
10
Gijs de Heus
Maarssen
2:21:21
2:20:37
11
Hans van der Linden
Typhoon
2:26:18
2:20:58
12
Harry de Boer
Altis
2:24:18
2:21:19
13
Frank Harms
Haarlemmermeer
2:24:07
2:22:57
14
Rob Spit
Gouda
2:26:02
2:24:08
15
Leo Vloon
Waterland
2:26:18
2:25:05
16
Erik van Zoonen
Trias
2:27:11
2:25:38
17
Han Stroomer
Hylas
2:28:31
2:25:50
18
Louis Rutten
Atverni
2:28:40
2:26:29
19
Laas Bonnema
Friesland
2:28:51
2:27:19
20
Titus Hensen
ATC '75
2:29:13
2:27:36
21
Arie Kossen
NOVA
2:30:13
2:27:38
22
Ruud van Es
Fortuna
2:28:41
2:27:39
23
Jan Mens
Loopgroep Aart Stigt
2:34:45
2:27:54
24
Peter Spruit
AV Gouda
2:32:52
2:28:02
25
Albert Hingstman
AV '23
2:29:30
2:28:27
26
Cor Zoon
Akersloot
2:30:35
2:28:28
27
Han Bart
Bergen Nh
2:30:52
2:28:46
28
Anton Schoonderbeek
AV Nijkerk
2:34:11
2:28:59
29
Henk Jan Kamerbeek
De Gemzen
2:29:36
2:29:28
30
Cor Wijnja
AV Heerenveen
2:33:47
2:29:32
31
Mathé Leeuwenkamp
Amsterdam
2:31:59
2:29:35
32
Wim Hummel
Groningen
2:33:31
2:29:57
33
Eddy Olthoff
Loopgroep De Drentsc
2:33:09
2:31:09
34
Guus Hageman
Loopgroep Hoorn
2:38:38
2:31:39
35
Henri van de Flier
Zeist
2:39:11
2:31:40
36
Ton Hoogakker
Haarlemmermeer
2:36:27
2:31:44
37
Koos Kooij
Culemborg
2:36:06
2:31:50
38
Andre de Roo
Fortuna
2:34:36
2:32:13
39
Joop Majoor
Huizen
2:40:52
2:32:22
40
Rien de Vreede
Middenbeemster
2:34:00
2:32:45
41
Theo Spijker
Loopgroep PK
2:40:42
2:33:51
42
Bert van Aggelen
Huizen
2:35:10
2:34:59
43
Onno Blom
Dutch Runners Basic
2:39:44
2:35:11
44
Gert Jan de Boer
Amsterdam
2:39:00
2:35:45
45
Marcel Vlastuin
's-Gravenhage
2:39:02
2:36:00
46
Ron Linders
De Keien
2:39:13
2:36:28
47
Theo Kruiswijk
Nederhorst den Berg
2:41:23
2:36:36
48
Kees Stam
Fortuna
2:37:02
2:36:42
49
Jan van Kleef
Lycurgus
2:39:43
2:37:12
50
Roland Blonk
Rotterdam
2:43:14
2:38:25
51
Gillis van Oeveren
Wolfheze
2:41:29
2:38:54
52
Paul Wiering
AV '23
2:42:34
2:39:10
53
Paul Olthof
Ouderkerk aan de Ams
2:43:00
2:39:11
54
Michel Barendse
Pijnacker
2:46:51
2:39:20
55
Nico Weel
Haarlemmermeer
2:41:05
2:39:36
56
Erik Meijer
Castricum
2:44:41
2:39:43
57
Pieter Locher
Amsterdam
2:43:13
2:39:45
58
Wietse van der Wal
Vogelenzang
2:47:52
2:40:29
59
Frans Claus
Atverni
2:44:36
2:40:36
60
Egbert Jansen
NEA Volharding
2:49:00
2:41:05
61
Gerard van den Berg
Olympus '70
2:45:08
2:41:21
62
Harindra FERNANDO
Mook
2:43:09
2:41:27
63
Ron Cadenau
Zaanland
2:46:19
2:41:28
64
Uilke Bosma
AV Heerenveen
2:44:37
2:41:30
65
Aad Streefkerk
Fortuna
2:44:43
2:42:17
66
Kees van der Dussen
De Spartaan
2:51:38
2:43:04
67
Marc Goselink
Running AP
2:48:34
2:43:22
68
Peter van der Hulst
Loopgroep Bedum
2:47:51
2:43:25
69
Huib Matthijsse
Groningen Atletiek
2:49:02
2:43:32
70
Bas Kamps
KAV Holland
2:51:15
2:43:40
71
Peter Bilstra
Typhoon
2:45:45
2:43:58
72
Piet Huizer
Typhoon
2:45:45
2:43:59
73
Jan Roos
Alkmaar
2:50:21
2:44:35
74
Michel Albers
Loopgroep De Drentsc
2:52:08
2:44:49
75
Cees Pol
Triathlon
2:53:25
2:47:24
76
Jaap van den Akker
Maasdijk
2:54:00
2:48:05
77
Kees de Zeeuw
Phanos
2:53:54
2:48:22
78
Fons Kuijk
Zaanland
2:51:10
2:48:57
79
Piet van Lankveld
Middenbeemster
2:57:30
2:49:11
80
Swie Tjiang Tan
Leiden Road Runners
2:56:40
2:49:53
81
Alex van Driel
Leiden Road Runners
2:56:40
2:49:57
82
Vino Burgers
Almere
2:54:35
2:50:12
83
Harry Thijssen
Elburg
2:55:28
2:50:30
84
Chris Walraven
Amsterdam
2:54:09
2:50:32
85
Bernd Meisterling-Riec
Mönchengladbach (GER
2:56:09
2:51:34
86
Gert van Leeuwen
De Koplopers
2:56:26
2:52:08
87
Jannes van Mourik
Spark
2:56:47
2:53:06
88
Henh Haarman
Runners Stadskanaal
2:56:38
2:53:10
89
Peter Wiggers
Bergen Nh
2:56:40
2:53:19
90
Jan Mersch
Fortuna
2:58:27
2:53:35
91
Wim Krol
Loopgroep PK
3:00:52
2:53:56
92
Bob Bock
Amsterdam
2:59:09
2:54:10
93
Vincent van Leent
Pijnenburg
3:03:34
2:55:26
94
Hans van der Weiden
Naarden
3:00:34
2:56:21
95
Elber Achterstraat
Climax
3:00:53
2:56:22
96
Kees van Vulpen
Laren Nh
3:04:20
2:56:42
97
Simon Doorgeest
Zaanland
3:04:02
2:57:14
98
Rik Hendrikse
Dutch Runners Gold
3:03:32
2:58:14
99
Marcel van Wolferen
Team 10
3:05:42
2:58:20
100
Rob Stouten
Amsterdam
3:07:32
2:59:24
101
Bert Bos
Loopgroep Bedum
3:07:53
2:59:38
102
Heino Pot
Loopgroep Bedum
3:07:54
2:59:38
103
Frans Plieger
Maasland
3:06:10
3:00:15
104
Piet de Knegt
Rhoon
3:06:04
3:00:37
105
Hans Muller
Loopgroep Landlopers
3:07:13
3:00:41
106
Ruud Nieuwpoort
Delft
3:07:28
3:00:56
107
Jos Mascini
Amsterdam Zuidoost
3:07:53
3:01:37
108
Bert Jansma
Groningen Atletiek
3:06:43
3:02:32
109
Dirk Exalto
Loopgroep Hoorn
3:08:22
3:03:16
110
Hans Klok
Monnickendam
3:07:45
3:03:25
111
Masato Kobayashi
Amsterdam
3:07:46
3:07:19
112
Ronald Rijks
Hoofddorp
3:12:48
3:07:24
113
Ger Coster
Loopgroep Bedum
3:16:29
3:08:14
114
Ger van der Linden
Zoetermeer
3:15:32
3:09:29
115
Roel ter Weele
Hanzesport
3:18:31
3:11:52
116
Sandro Schutte
Groningen
3:17:23
3:13:13
117
Paul Linger
Dutch Runners Gold
3:40:17
3:33:41
M55, 30 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Cor Hoebeke
De Koplopers
1:58:48
1:58:32
2
Dick Heemskerk
SV Sportlust
2:11:49
2:09:16
3
Leo Rijneker
Zevenhoven
2:16:42
2:15:09
4
Kees van Tilburg
Noordkop
2:18:42
2:16:52
5
Hans van Zutphen
Amsterdam
2:19:02
2:17:38
6
Maus Dieleman
Loopgroep Athletic P
2:23:09
2:19:16
7
Paul Hak
Hylas
2:20:53
2:19:31
8
Piet Wuijster
Avantri
2:21:07
2:20:39
9
Wim Ebisch
AV Helden
2:21:52
2:21:17
10
Salvatore Dessi
Maasland
2:28:31
2:26:32
11
Dirk Hakvoort
Lycurgus
2:28:52
2:26:54
12
Gé Sinnige
DEM
2:31:43
2:26:56
13
Peter Zwart
Dutch Runners Gold
2:28:50
2:27:11
14
Piet Boskma
AV Heerenveen
2:32:45
2:28:29
15
Cees de Vries
avVN
2:33:11
2:28:34
16
Wout Verkade
Maasland
2:31:12
2:28:54
17
Ruud Dudink
Poeldijk
2:37:25
2:30:05
18
Henk van de Grootevhee
Alkmaar
2:31:15
2:30:09
19
Henk de Vries
Hoorn Nh
2:37:49
2:30:32
20
Roel Smit
AV Castricum
2:32:58
2:31:20
21
Mo Idrissi
DEM
2:36:23
2:31:20
22
Rudi van der Werf
Joure
2:34:00
2:31:49
23
Willy Geurts
Haarlem
2:34:35
2:32:52
24
Luuk Woldman
Dutch Runners Gold
2:36:50
2:33:32
25
Mike Parramore
Phanos
2:35:24
2:33:49
26
Reza Salehi
Almere
2:37:12
2:36:03
27
Sjaak de Groot
Ursem
2:41:36
2:38:38
28
Martin van Vugt
Hollandia
2:43:19
2:39:00
29
Hans van Driel
Dutch Runners Gold
2:44:45
2:40:14
30
Siebren Bosma
AV Heerenveen
2:43:36
2:40:30
31
Kazushige Kondo
Startbaan
2:43:34
2:40:54
32
Willem Boerkamp
Amsterdam
2:45:18
2:41:23
33
Rob van 't Padje
Amsterdam
2:50:05
2:42:09
34
Leo van der Meer
Fortuna
2:46:26
2:43:43
35
Gijs de Jong
Haarlemmermeer
2:48:58
2:44:35
36
Jan Boos
Atverni
2:46:07
2:45:12
37
Martin Kemperman
Doorn
2:48:05
2:45:41
38
Gerrit de Bruin
De Kieviten
2:52:52
2:46:44
39
Kasper Bontje
Schiedam
2:50:34
2:46:55
40
Harrie Swarte
Leersum
2:53:46
2:47:15
41
Peter van Spronssen
Voorschoten '97
2:54:14
2:47:18
42
Jan Troost
Altis
2:54:46
2:48:00
43
Bas Kouwenhoven
Dutch Runners Basic
2:53:45
2:48:20
44
Klaas Flens
Oostzaan
2:57:02
2:48:36
45
Ton Besselink
Nieuw Amsterdam
2:54:20
2:48:56
46
Jos Schrijvers
Altis
2:56:52
2:52:06
47
Gerard Witteman
Santpoort-Noord
2:54:57
2:52:30
48
Peter Witsmeer
Lionitas
2:57:59
2:52:31
49
Simon Pols
Startbaan
2:56:08
2:52:34
50
Piet Wietzes
Bedum
2:59:07
2:52:45
51
Henny van Doorn
Running AP
3:01:04
2:53:47
52
Pieter Cremer
Friesland
3:02:34
2:55:07
53
Ad Ooms
AV Gouda
2:58:18
2:55:16
54
Robin Willems
AV '23
3:00:14
2:56:02
55
Frank van Overeem
Huizen
3:00:36
2:56:38
56
Jaap Dekker
Haarlemmermeer
3:02:47
2:58:03
57
Fred van Driel
avVN
3:06:02
2:58:33
58
Rogier Rumke
Team 10
3:09:42
2:59:13
59
Hans Leerink
Groningen
3:04:30
2:59:17
60
Karel Moojen
Friesland
3:04:29
3:00:19
61
Dieter Knoblich
Menden (GER)
3:01:55
3:01:10
62
Robert Eggink
ATC '75
3:08:24
3:01:41
63
Wim Havinga
Loopgroep Bedum
3:10:17
3:02:03
64
Femme de Bruin
Friesland
3:09:29
3:02:41
65
Henk Riemersma
Rottum Gn
3:17:22
3:10:52
66
Ronnie Geerse
KAV Holland
3:20:01
3:12:28
67
Carol Hol
Rotterdam
3:24:41
3:16:37
68
Jan van der Hoek
Friesland
3:28:31
3:21:42
M60, 30 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bert Schalkwijk
AV Monnickendam
1:57:39
1:57:20
2
Cees Stolwijk
Altis
1:59:54
1:59:52
3
Mink Zeilstra
Zuidwal
2:19:55
2:18:03
4
Jan de Boer
Zaanland
2:19:26
2:19:08
5
Jan Holterman
Emmen
2:22:12
2:21:03
6
Tiny Raijmakers
De Keien
2:26:47
2:23:44
7
Dirk Jimmink
Loopgroep PK
2:28:16
2:27:08
8
Jan Jansen
Haarlem
2:29:17
2:27:35
9
Henk Schuitema
Loopgroep Bedum
2:34:24
2:30:22
10
Hein van Holsteijn
Arena
2:34:12
2:30:30
11
Cor van Hekken
avVN
2:34:00
2:31:21
12
Evert de Graaf
Altis
2:33:54
2:32:53
13
Arie Bierhaalder
NEA Volharding
2:36:11
2:33:08
14
Arnold van Velthoven
Dutch Runners Gold
2:36:08
2:33:29
15
Gerrit Kramer
AV Heerenveen
2:36:50
2:34:19
16
Ype Bosma
Friesland
2:35:49
2:34:27
17
Gerrit Koerting
Statina
2:39:55
2:38:28
18
Joop Stolwijk
Haastrecht
2:40:37
2:38:44
19
Klaas Lakeman
avVN
2:43:22
2:40:04
20
Piet Blankert
Startbaan
2:46:20
2:44:43
21
Willem van der Wal
Leiden Road Runners
2:50:09
2:45:40
22
Frits Minnebo
Loopgroep Hoorn
2:56:32
2:50:17
23
Paul Koedam
Statina
2:54:44
2:52:16
24
Rien Soeters
PAC
3:01:24
2:54:15
25
Wolbert Broere
Hylas
2:58:51
2:54:35
26
Joop Broekhof
NSL
3:02:09
2:55:15
27
Walter de Ling
Fortuna
2:58:24
2:55:57
28
Arie Wijbenga
Hollandia
3:00:46
2:56:13
29
Ronald Rademaker
Ciko '66
3:04:20
2:56:29
30
Ton Beemer
Zeist
3:04:01
2:56:33
31
Victor Hoya Martinez
De Koplopers
3:05:32
2:59:44
32
Vermeulen Matthie
Den Helder
3:06:57
3:00:33
33
Chiel Spaan
AV Monnickendam
3:09:37
3:01:56
34
Peter van Veen
Heerhugowaard
3:12:45
3:03:05
35
Henk Koster
Delfgauw
3:13:00
3:06:57
36
Jan Kaldenbach
Bergen Nh
3:09:46
3:08:04
37
Paul Tijsen
Startbaan
3:19:16
3:12:57
38
Huib Verkerk
Ouderkerk aan de Ams
3:21:41
3:14:38
39
Kees Bosgieter
PAC
3:23:45
3:16:37
40
HanGiok Kwee
AV Houten
3:32:32
3:24:11
M65, 30 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jac van Rijn
avVN
2:32:20
2:31:18
2
Koos Durenkamp
Artemis
2:35:48
2:34:28
3
Shan Happé
Altis
2:39:58
2:37:25
4
Wim Duivis
Atverni
2:43:17
2:38:28
5
Theo van Vliet
Loopgroep Hoorn
2:43:26
2:38:38
6
Jan Achten
Triathlon
3:00:07
2:53:33
7
Ed J Groot
Zuid-Scharwoude
3:03:37
3:00:08
8
Bauke Tijmstra
Velp Gld
3:08:15
3:00:12
9
Aad van Oosten
Pijnacker
3:16:51
3:10:48
VSEN, 30 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Maria McCambridge
Ierland
1:53:53
1:53:52
2
Miriam van Reijen
Phanos
1:57:00
1:56:58
3
Ilonka van den Hengel
Triathlon
2:13:01
2:12:49
4
Judith Stevens
BDO Hardloopstage
2:27:19
2:26:54
5
Karlijn van Rooijen
Gouda
2:30:14
2:27:12
6
Ingrid Eelkema
Leiden
2:29:24
2:28:18
7
Fieke Gart
Amsterdam
2:34:39
2:28:51
8
Maaike van Vliet
's-Gravenhage
2:30:20
2:29:00
9
Nienke Kluft
Castricum
2:34:17
2:32:10
10
Denise de Beer
Loopgroep Aart Stigt
2:34:35
2:33:29
11
Liesbeth Andreae
Lionitas
2:40:26
2:33:56
12
Sylvia van Grinsven
Loopgroep Rosmalen
2:38:32
2:34:21
13
Marjolein Bil
Utrecht
2:43:19
2:35:21
14
Danielle Schouw
Statina
2:42:08
2:36:23
15
Léonie van den Haak
Loopgroep Aart Stigt
2:43:29
2:38:23
16
Liz van Ruiten
Leiden Road Runners
2:43:38
2:40:12
17
Lonneke van Vooren
De Koplopers
2:44:38
2:41:24
18
Tanneke Wijnsema
Leidschendam
2:47:52
2:42:31
19
Carline Schaad
Nederland
2:47:46
2:42:42
20
Priscilla Moorman
Atos
2:52:55
2:44:48
21
Jolanda Pepping
Uitgeest
2:47:48
2:44:59
22
Katelijne Lodde
Phanos
2:48:07
2:45:38
23
Boukje van der Zee
Amsterdam
2:52:18
2:46:09
24
Babette van Aalten
Amsterdam
2:54:41
2:46:29
25
Alice Steijn
Hilversum
2:56:02
2:48:13
26
Jasna Merkx
Zaanland
2:57:03
2:48:40
27
Claudia Slee
De Koplopers
2:55:23
2:49:17
28
Anna Hekman
PAC
2:58:47
2:49:43
29
Laura van Manen
Amsterdam
2:56:37
2:51:27
30
Rose-Minke Schure
Triathlon
2:57:17
2:54:15
31
Mariska Timmer
Eindhoven
2:59:44
2:54:44
32
Tamara van der Plank
Castricum
3:03:43
2:56:43
33
Vronie Pirovano
Zaanland
3:05:17
2:56:54
34
Esther Hakvoort
Zaanland
3:05:17
2:56:55
35
Esther van Bochove
Zaanland
3:05:20
2:56:57
36
Yvonne Janssen
Tilburg
3:03:14
2:57:17
37
Julie O'Neal
Amsterdam
3:08:09
2:59:51
38
Saskia van Witzenburg
Vlaardingen
3:10:31
3:03:31
39
Marthe Walvoort
Amsterdam
3:16:39
3:08:42
40
Mariella Noto
Haarlem
3:14:38
3:09:24
41
Vanessa Wuijster
Loopgroep Bedum
3:12:49
3:09:39
42
Marie-Louise Heuer
Amsterdam
3:22:42
3:15:52
43
Siepke van den Burg
Utrecht
3:24:55
3:16:58
44
Natalie Adriaenssens
Zwijndrecht (BEL)
3:26:23
3:25:40
45
Nani Jansen
Amsterdam
3:45:33
3:38:59
V35, 30 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Janna Brand
De Kieviten
2:14:37
2:13:50
2
Ilonka Betjes
Lycurgus
2:17:17
2:17:10
3
Naomi Hendriksen
Hylas
2:20:12
2:18:51
4
Esther de Vries
Groningen Atletiek
2:20:53
2:19:54
5
Hannah Wielenga
Loopgroep PK
2:24:15
2:22:46
6
Claudia van Soest
's-Gravenhage
2:32:47
2:25:54
7
Jacqueline Nell
Maasland
2:29:08
2:26:47
8
Jacomina Eijkelboom
Hellas
2:38:41
2:30:43
9
Esther van Duijnhoven
Uden
2:33:52
2:31:19
10
Miranda Zwarthoed-Schi
Volendam
2:38:19
2:37:08
11
Karina Bont-Schilder
Volendam
2:38:19
2:37:09
12
Belinda Talens
Amsterdam
2:43:03
2:38:15
13
Esther Devilee
Loopgroep Oegstgeest
2:51:28
2:43:47
14
Jarna Lanjouw
Loopgroep De Drentsc
2:51:17
2:43:58
15
Christa Hofstra
Leiden
2:47:27
2:46:21
16
Marielle Hoop
Zeist
2:57:50
2:52:55
17
Nicole Jonker
Amsterdam
3:01:52
2:53:09
18
Karolien Vrolijk
NSL
3:01:17
2:54:23
19
Mariska Luth
TTW
3:00:49
2:56:37
20
Geera Poot-Toren
Fortuna
3:03:25
2:57:09
21
Cindy Uneken
Almere
3:06:55
2:57:47
22
Sandra Plukker
Amsterdam
3:05:42
2:58:19
23
Tanja Reus
Haarlem
3:02:47
2:58:22
24
Alice Franje
Statina
3:04:01
2:59:45
25
Cc Halve
Maasland
3:06:06
3:00:31
26
Jeanette Gazzah
Loopgroep PK
3:08:31
3:04:46
27
Mimi Hau
Houten
3:15:26
3:07:13
28
Margaretha Slijkerman
Zuidoostbeemster
3:16:36
3:12:22
V40, 30 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Polly Nkambi
Athlos
2:15:48
2:11:39
2
Rahel Bellinga
Pijnenburg
2:14:55
2:13:52
3
Inge Tijsmans
Loopgroep Hoorn
2:19:39
2:19:24
4
Gien San Tan
Phanos
2:23:23
2:21:03
5
Petra Bus
Loopgroep Bedum
2:31:47
2:27:45
6
Anja van den Hout
Zeist
2:30:02
2:28:48
7
Gerda Huiskamp
Hercules
2:31:05
2:28:57
8
Marion Hoff
KAV Holland
2:31:32
2:30:23
9
Ingrid Dekker
Haarlemmermeer
2:32:11
2:31:58
10
Claudia Wesselman
Friesland
2:38:34
2:33:28
11
Yvonne van der Knaap
Groningen Atletiek
2:35:38
2:34:19
12
Anne Kirschenmann
Amsterdam
2:40:41
2:37:57
13
Heleen Kuitenbrouwer
Schoorl
2:41:30
2:38:27
14
Irene Bultink
Phanos
2:41:36
2:40:15
15
Linda Bosch-Lievendag
AV Monnickendam
2:47:59
2:40:17
16
Bianca Nijhof
Hellas
2:42:20
2:40:54
17
Diana Gram
Olympus '70
2:45:08
2:41:21
18
Tanja de Blaeij
De Koplopers
2:45:01
2:41:31
19
Marja Dijkzeul
Heemstede
2:46:57
2:42:00
20
Heidi van Weelden
Typhoon
2:50:51
2:45:09
21
Madeleen Uitdehaag
Fit
2:48:21
2:45:49
22
Marianne van Loenen
Fortuna
2:52:19
2:46:04
23
Esther Beltgens
Houten
2:54:42
2:46:49
24
Lydia Brouwer
AV Monnickendam
2:54:50
2:47:09
25
Hendriks vd Cingel
Voorschoten '97
2:54:14
2:47:19
26
Ester Wiersma
Fivelstreek
2:51:38
2:47:52
27
Urtha Noslin
Phanos
2:53:55
2:48:22
28
Anjo Brouw
Fortuna
2:52:56
2:48:29
29
Jet van der Werf
ZOEV
2:54:39
2:49:13
30
Karen Marks
Ouderkerk aan de Ams
2:53:51
2:49:14
31
Katie Unoki
Leiden
2:52:17
2:49:30
32
Jeanette Huls
ATC '75
2:56:43
2:50:01
33
Elly Maat
PAC
2:59:07
2:51:54
34
Inge Sipkens
Hanzesport
3:01:03
2:54:21
35
Sandra Spronk
Terneuzen
3:04:37
2:56:42
36
Jellie van der Meer
Ciko '66
3:04:37
2:56:47
37
Jacqueline Schuurman H
PAC
3:04:35
2:57:24
38
Jacqueline de Bree
Middelburg
3:07:56
2:57:44
39
Reina van den Bosch
Nederhorst den Berg
3:03:34
2:58:10
40
Linda Bol
PAC
3:05:58
2:58:42
41
Conny Lie-A-Lien-Bosch
PAC
3:07:57
2:58:52
42
Danielle van Lammeren
Ouderkerk aan de Ams
3:08:44
3:01:41
43
Marlene Meijer-Kerkhov
Heemskerk
3:05:24
3:02:20
44
Silvy Meuwissen
Dutch Runners Basic
3:15:13
3:07:20
45
De Wit-Noorman
Haarlemmermeer
3:16:30
3:10:00
46
Jannneke Hoogeterp
Assendelft
3:15:49
3:10:34
47
Emanta Leenen
Loopgroep Athletic P
3:20:53
3:13:34
48
Marianne Waterman
Artemis
3:26:30
3:18:38
49
Astrid Wals
AV Monnickendam
3:31:57
3:24:16
V45, 30 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ingrid Prigge
LAAC Twente
1:57:52
1:57:50
2
Susan Hagevoort
Triathlon
2:12:59
2:10:48
3
Petra Hasper
De Sprinter
2:14:06
2:13:31
4
Angeli de Koning
Maasland
2:28:29
2:26:30
5
Reina Vlietstra
Lycurgus
2:28:51
2:26:52
6
Hiltje Venema
Loopgroep De Drentsc
2:30:34
2:28:33
7
Jolanda de Vries
Haren Gn
2:33:44
2:31:44
8
Mai Neijens
Atos
2:35:37
2:32:04
9
Jose Stuivenvolt
NOP
2:42:37
2:38:32
10
Jorien van den Doel
Fortuna
2:42:33
2:38:56
11
Marjan Verduijn
Atverni
2:44:12
2:40:12
12
Jackelien Kuntz
Leiden Road Runners
2:43:38
2:40:12
13
Esther Vink
KAV Holland
2:46:17
2:41:19
14
Mieke Peute
Fortuna
2:44:43
2:42:16
15
Selma Smit
Haarlemmermeer
2:47:36
2:42:53
16
Hanée Dentz
Loopgroep Athletic P
2:48:34
2:43:23
17
Hettie Hellinga
Schiermonnikoog
2:46:00
2:43:26
18
Dagmar Morgenschweis
Duisburg (GER)
2:50:05
2:44:21
19
José van Wandelen
Schipluiden
2:52:21
2:46:10
20
Margot Gorter
Startbaan
2:47:59
2:46:23
21
Tracy Andringa
Beverwijk
2:53:05
2:46:59
22
Cisca van der Wal
Vogelenzang
2:54:58
2:47:36
23
Nancy Mettes
Altis
2:52:16
2:47:53
24
Wilma van Nistelrooy
Loopgroep Rosmalen
2:54:27
2:48:23
25
Cinta Groos
Dutch Gay & Lesbian
2:53:54
2:48:23
26
Marjon van Doorn
Huizen
2:53:22
2:49:09
27
Jannie Post
DEM
2:54:29
2:49:57
28
Sandra Kemeling
Leiden Road Runners
2:57:18
2:50:34
29
Linda Vermeulen
Fortuna
3:00:17
2:54:04
30
Mary van Driel
Dutch Runners Gold
3:01:57
2:54:30
31
Monique van der Horst
Soest
3:03:34
2:55:26
32
Ina van den Brink
PAC
3:02:50
2:55:37
33
Wanda Dubois
Team 10
3:03:45
2:56:23
34
Phia van Schaik
Zeist
3:04:02
2:56:34
35
Carla Salet
Maarssen
3:00:24
2:56:38
36
Evelien Schoon-Buma
Nederhorst den Berg
3:03:34
2:58:09
37
Petra Portengen
Startbaan
3:04:55
2:58:36
38
Lizzie Belt
Altis
3:05:33
2:58:39
39
Nel Munnikhuis
PAC
3:05:58
2:58:42
40
Jantine Tjeerdsma
PAC
3:06:15
2:59:04
41
Ina van Es
ATC '75
3:04:37
2:59:24
42
Evelyn Schipper
Loopgroep Bedum
3:07:45
3:00:09
43
Petra Sluijter
Maasland
3:06:06
3:00:31
44
Jilleke Rouwet
Hoogvliet Rotterdam
3:06:04
3:00:37
45
Helma van Leeuwen
Loopgroep Rosmalen
3:06:56
3:00:51
46
Barbara Albers
Den Hoorn Zh
3:07:28
3:00:59
47
Anita Siemerink
AV Zeewolde
3:06:00
3:01:29
48
Willeke Teeuwen
Haarlemmermeer
3:08:09
3:01:39
49
Ria Straathof
Dutch Runners Gold
3:08:44
3:01:51
50
Yolanda Kramer
AV Monnickendam
3:11:17
3:03:30
51
Monique Ridder
Utrecht
3:12:53
3:04:52
52
Marian vd Hoogenband
Pijnacker
3:13:30
3:07:00
53
Gerry Kersbergen
Houten
3:15:30
3:07:17
54
Ingrid Schoemaker
Zaanland
3:17:07
3:08:44
55
Antoinette Brussen
ZOEV
3:16:37
3:09:40
56
Anita Stolk
Barendrecht
3:16:05
3:09:45
57
Ursula Koopmeiners
Zaanland
3:27:29
3:21:20
V50, 30 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ineke Luppers
NEA Volharding
2:21:29
2:20:21
2
Wilma van der Linde
Fortuna
2:29:47
2:28:44
3
Tini Visker
Artemis
2:31:36
2:30:17
4
Toke Sibbel
Amsterdam
2:33:59
2:30:35
5
Marja Bak-Wokke
Loopgroep Aart Stigt
2:37:29
2:35:23
6
Nel Bonnema
Haarlemmermeer
2:43:36
2:38:52
7
Petra van Leeuwen
Atverni
2:44:18
2:40:18
8
Annemarie van Vliet
Purmerend
2:50:59
2:44:42
9
Severien Hollak
Atverni
2:49:33
2:45:33
10
Els Zijlstra
Dutch Runners Gold
2:56:17
2:47:18
11
Jeannette Roosen
Atverni
2:52:18
2:48:17
12
Regina Homan
Purmerend
2:56:43
2:48:31
13
Noortje Buskens
Loopgroep Rosmalen
2:54:38
2:48:33
14
Lilian van der Steen
Fortuna
2:53:24
2:49:43
15
Erika Riecks
Mönchengladbach (GER
2:56:09
2:51:34
16
Annemie van Hattem
Fortuna
2:57:51
2:53:00
17
Aat Kortleven
Fortuna
3:00:17
2:54:05
18
Brigit Rouwhorst
Hanzesport
3:01:03
2:54:21
19
Liesbeth van den Haak
Loopgroep Oegstgeest
3:00:52
2:54:53
20
Els Oosterhuis-Rijkhof
Zaanland
3:05:20
2:56:58
21
Liesbeth Foekens
Amsterdam
3:04:12
2:57:18
22
Kora Wietzes
Bedum
3:05:09
2:58:47
23
Carla Stans
Fortuna
3:05:12
3:00:20
24
Lily Pratasik
Amstelveen
3:03:46
3:00:28
25
Elly Bruinen
Pijnacker
3:07:13
3:00:42
26
Elise Duinker
AV Zeewolde
3:06:00
3:01:29
27
Ineke Berghuis
Schipborg
3:07:13
3:01:52
28
Maaike van Leur
Delft
3:09:18
3:02:49
29
Dieneke de Groot
Friesland
3:09:29
3:03:42
30
Monica Jonker
Zaanland
3:17:07
3:08:44
31
Gerrie Boelhouwer
Hellas
3:16:37
3:09:06
32
Olga Lodder
Fortuna
3:21:46
3:15:27
33
Paloma Kalf
Amsterdam
3:25:38
3:18:13
V55, 30 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ria Stam
AV Castricum
2:28:08
2:27:03
2
Gonny Houtman
Artemis
2:28:51
2:27:35
3
Janny Klarus
Loopgroep Bedum
2:39:24
2:34:17
4
Jeltsje van der Wal
Lionitas
2:42:38
2:39:53
5
Tineke Heres
Loopgroep Bedum
2:45:37
2:40:04
6
Elly Groet-Beers
ARO '88
2:44:47
2:41:25
7
Irene van Wijk
AV '23
2:48:22
2:45:57
8
Conja de Lange
PAC
3:00:09
2:52:59
9
Magda Wuytack
Amsterdam
3:02:46
2:56:12
10
Trudy vd Meer
Pijnacker
3:07:28
3:00:59
11
Anja Blom
Startbaan
3:20:20
3:14:01
12
Ria Pluimgraaff
Fortuna
3:21:05
3:14:22
13
Liesbeth van der Veen
Statina
3:23:40
3:15:16
BUS30, 30 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Konrad Wiebenga
Givaudan Naarden
2:12:32
2:11:03
2
R Fokker
ING Runners
2:23:07
2:21:01
3
Rienk Barendsma
ING Runners
2:23:18
2:21:47
4
Ed Zijlstra
ING Runners
2:26:04
2:24:21
5
Frank Veenman
ING Runners
2:26:58
2:25:27
6
Jeroen Bijman
Sport en Therapie Je
2:34:12
2:27:34
7
FJ Haijer
ING Runners
2:35:14
2:28:04
8
Cees Silvis
Hispa Fruit B.V.
2:31:37
2:28:55
9
Jasper van Bochove
Sport en Therapie Je
2:49:10
2:42:29
10
Joop Schwalbach
ING Runners
2:44:58
2:42:54
11
Startnummer 13035
ING Runners
2:51:29
2:43:41
12
Albert Biek
ING Runners
2:52:56
2:51:25
13
Rob Vis
Schiphol Group
2:59:25
2:51:42
14
Dick Kroon
Schiphol Group
2:59:25
2:51:44
15
Ben van Schaik
ING Runners
2:53:18
2:51:55
16
Henk van Dijk
Schiphol Group
2:59:06
2:53:16
17
Vicki Fritzsche
Givaudan Naarden
2:55:29
2:53:34
18
Martin Klijnstra
Givaudan Naarden
3:01:03
2:57:06
19
Roel ter Voort
Sport en Therapie Je
3:04:48
2:58:10
20
Joop Rikkelman
ING Runners
3:00:18
2:58:34
21
Hendrik-Jan Lammers
Hispa Fruit B.V.
3:06:46
3:04:02
22
Marnix Reijenga
ING Runners
3:16:39
3:08:42
23
Ed van der Meer
Schiphol Group
3:23:00
3:15:00
MSEN, 21 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hugo van de Broek
AV Castricum
1:03:42
1:03:41
2
Eric Gérome
België
1:07:47
1:07:45
3
Koen Wilssens
Beveren (BEL)
1:07:53
1:07:52
4
Michiel Snuverink
TION
1:11:17
1:11:15
5
Koen van Havermaet
Lokeren (BEL)
1:12:06
1:12:06
6
Adriaan Fransen
AAC '61
1:14:53
1:14:51
7
Tjade van Wittmarschen
AV Castricum
1:15:43
1:15:34
8
Toine Groot
SAV
1:17:48
1:17:45
9
Gerard Hollestelle
Amsterdam
1:19:13
1:19:08
10
Bram van Baar
Alkmaar
1:19:22
1:19:19
11
Tom Bellord
Hylas
1:19:44
1:19:40
12
Klaas Ettema
AV Edam
1:20:58
1:20:51
13
Janwillem Testerink
Leiden Atletiek
1:22:58
1:22:29
14
Remco Spigt
Amsterdam
1:26:39
1:22:35
15
Jochem Duijnhoven
Hellas
1:24:13
1:22:49
16
Jelle Roozenburg
De Koplopers
1:23:51
1:23:32
17
Jos Wever
Alkmaar
1:24:06
1:23:41
18
Chris van Dok
Loopgroep PK
1:24:20
1:23:57
19
Paul den Hertog
Amstelveen
1:25:21
1:24:41
20
Joery Goede
Amsterdam
1:25:23
1:24:44
21
Tom ten Bruggencate
Sint Pancras
1:25:39
1:25:10
22
Kevin van Dronkelaar
Loopgroep PK
1:30:32
1:25:26
23
Freek Spruijt
Rotterdam
1:25:57
1:25:35
24
Leon van der Made
Haarlem
1:30:51
1:25:49
25
Elmar Duiveman
Utrecht
1:29:49
1:26:07
26
Hans Hoorweg
Utrecht
1:26:34
1:26:29
27
Jasper ten Berge
Amsterdam
1:26:43
1:26:35
28
Jort van Zutphen
Weidum
1:34:02
1:26:45
29
Dennis Looze
Lycurgus
1:26:52
1:26:46
30
Klaas de Vries
Amsterdam
1:28:34
1:27:00
31
Johan Baas
Hollandia
1:28:13
1:27:04
32
Ronald de Wit
Loopgroep Aart Stigt
1:27:59
1:27:18
33
Pascal van de Vendel
Noordkop
1:28:13
1:27:51
34
Casper Sombroek
AV Castricum
1:29:15
1:28:00
35
Martijn Snip
Leiden
1:29:05
1:28:11
36
Bernou Homan
Wedde
1:32:35
1:28:17
37
Klaas van Gisbergen
Amsterdam
1:29:14
1:28:29
38
Mark Bleekemolen
Hylas
1:30:04
1:28:42
39
Sieger de Blok
Phoenix
1:29:14
1:28:58
40
Paul Bastiaan van der
Phanos
1:31:34
1:29:12
41
Alexander Bybau
Utrecht
1:29:45
1:29:13
42
Sander Kager
Warmenhuizen
1:29:41
1:29:36
43
John Wolters
Amsterdam
1:31:06
1:29:42
44
Hisso Homan
De Bilt
1:36:51
1:29:51
45
Emile Penn
Culemborg
1:30:07
1:29:57
46
Joris van Berkel
Utrecht
1:35:29
1:29:59
47
Joram Kauwoh
Den Helder
1:30:17
1:30:01
48
Martin Schipper
Amsterdam
1:32:33
1:30:03
49
Martin de Jonge
Hylas
1:31:07
1:30:26
50
Bram van den Broek
Amsterdam
1:31:34
1:30:38
51
Ischa van Straaten
Amsterdam
1:32:22
1:31:44
52
Niels Tesselaar
Heerhugowaard
1:32:29
1:32:01
53
Koen Burgers
Alkmaar
1:35:59
1:32:05
54
Erick Bakker
Castricum
1:36:01
1:32:22
55
Rick Kout
Alkmaar
1:33:07
1:32:31
56
Sander Meijerse
Eindhoven
1:33:28
1:32:35
57
Chris van de Bruinhors
Bergen Nh
1:32:56
1:32:35
58
Korné Viskil
Bunnik
1:33:22
1:32:49
59
Joost van der Vaart
Alkmaar
1:33:48
1:32:52
60
Martijn Mulder
KAV Holland
1:35:29
1:32:54
61
Yuri Schram
Castricum
1:39:28
1:33:02
62
Matthijs Fleurke
's-Gravenhage
1:34:00
1:33:02
63
Bob Rootjes
AV Castricum
1:34:37
1:33:08
64
Xander van der Pijl
Amsterdam
1:35:51
1:33:21
65
Daniel Oosterwaal
Amsterdam
1:37:52
1:33:24
66
Arjan Reinders
Leiden Road Runners
1:33:39
1:33:24
67
Thomas Duijzer
Heiloo
1:33:54
1:33:28
68
Michel Steeman
Castricum
1:33:44
1:33:37
69
Theo Quist
Loopgroep Hoorn
1:34:15
1:33:39
70
Stefan van der Molen
Heerhugowaard
1:34:07
1:33:44
71
Christof Coenders
Amsterdam
1:33:48
1:33:44
72
Hiddo Prevo
Castricum
1:37:43
1:34:04
73
Dirk Graafland
's-Gravenhage
1:38:16
1:34:11
74
Ronald Grooteman
Wervershoof
1:36:05
1:34:14
75
Jaap van Baar
Bergen Nh
1:41:25
1:34:14
76
Sjouke Meekma
Leeuwarden
1:35:16
1:34:19
77
Niels Molenaar
Schermerhorn
1:35:06
1:34:30
78
Neal Keijzer
Volendam
1:39:33
1:34:38
79
Nick Brouns
Haarlem
1:38:55
1:34:41
80
Arjan van den Heuvel
Heerhugowaard
1:35:44
1:34:46
81
Marcel Beishuizen
Utrecht
1:39:18
1:34:49
82
Martijn Berghuijs
Amsterdam
1:35:05
1:34:53
83
Rolf van Toorn
Amsterdam
1:36:51
1:35:03
84
Jan-Willem Kolenbrande
Leiden
1:41:36
1:35:04
85
Dick van Zelst
Heiloo
1:39:15
1:35:06
86
Mark Mooijman
Nibbixwoud
1:39:47
1:35:20
87
Richard Sijtsma
Velserbroek
1:35:55
1:35:26
88
Peter Wiggers
Delft
1:36:05
1:35:39
89
Paul Nieuwenhuizen
DOKEV
1:36:34
1:35:49
90
Walter Bouwman
Loopgroep PK
1:36:41
1:35:52
91
Peter van Venrooij
Alkmaar
1:43:53
1:36:07
92
Cyrus Vermeij
Nieuw Vennep
1:36:49
1:36:14
93
Anton de Groot
Leiden Atletiek
1:36:48
1:36:19
94
Coen Esser
Amsterdam
1:39:12
1:36:37
95
Joost Bazelmans
Heemstede
1:41:43
1:36:58
96
Dirk Schrama
Amsterdam
1:42:17
1:37:04
97
Jan de Waard
Lycurgus
1:37:34
1:37:16
98
Norbert Bijvoet
Hollandia
1:44:48
1:37:24
99
Robert Boerhout
Amsterdam
1:43:24
1:37:55
100
Pascal van Dalen
Opperdoes
1:38:31
1:37:58
101
Arvid Blijleven
Uithoorn
1:40:44
1:38:03
102
Dirk Wolthuis
Krommenie
1:46:18
1:38:06
103
Rob Hof
Tuitjenhorn
1:38:44
1:38:16
104
Mark Berkelaar
Almere
1:39:07
1:38:16
105
Jan Wijkhuizen
Haarlem
1:39:13
1:38:21
106
Dion Houtman
Amsterdam
1:43:26
1:38:33
107
Remy Staring
Haarlem
1:44:08
1:38:38
108
Palko de Vink
Bussum
1:41:05
1:38:42
109
George Ziedses des Pla
Dutch Runners Gold
1:39:09
1:38:51
110
Harm Weidenaar
Alkmaar
1:39:40
1:38:57
111
Bouwe Groot
Heiloo
1:39:43
1:38:59
112
Marcel Bijmold
Amsterdam
1:39:25
1:39:02
113
Jobert Winkel
Hellas
1:39:37
1:39:09
114
Mark van Dijk
Heerhugowaard
1:41:36
1:39:14
115
Olivier Hendriks
Amsterdam
1:47:28
1:39:16
116
Wout Bakker
Trias
1:39:27
1:39:22
117
Jaap van Blaaderen
Amstelveen
1:44:46
1:39:45
118
Vincent Broekkamp
Alkmaar
1:40:37
1:39:48
119
Martijn Thoutenhoofd
Amsterdam
1:42:57
1:40:02
120
Hokkie Blogg
Phanos
1:40:46
1:40:10
121
Mark Jongman
Heerhugowaard
1:42:45
1:40:11
122
Lennart van Mastrigt
Amsterdam
1:45:11
1:40:12
123
Erik Nickolson
Amsterdam
1:45:59
1:40:26
124
Dave van Gellekm
Wognum
1:45:30
1:40:32
125
Sander Hage
Leiden
1:42:20
1:40:35
126
Pieter Helderman
Heiloo
1:45:03
1:40:36
127
Laurent Liemance
Duisburg (BEL)
1:41:27
1:40:39
128
Wouter Beemsterboer
Sint Maarten
1:44:06
1:40:46
129
Marcel Taanman
Zaanland
1:42:21
1:40:49
130
Tim den Uyl
Utrecht
1:44:07
1:40:58
131
Richard Scholten
Heiloo
1:45:27
1:41:01
132
Ferdiand Bak
Alkmaar
1:43:58
1:41:04
133
Ferdinand de Ridder
Gorinchem
1:47:00
1:41:11
134
Vincent Mulder
Hoorn Nh
1:49:11
1:41:26
135
Sjoerd Liefting
Amsterdam
1:42:24
1:41:28
136
Robin van Horn
Almere
1:43:10
1:41:36
137
Bas Peereboom
Heerhugowaard
1:42:00
1:41:40
138
Auk Fluitman
Beverwijk
1:45:49
1:41:45
139
Fabian Olof
Heemskerk
1:42:59
1:42:04
140
Lennaert Boekweit
Amsterdam
1:46:52
1:42:08
141
Maarten van Leeuwen
Leiden
1:43:55
1:42:10
142
Richard Kort
Zwiggelte
1:43:03
1:42:16
143
Remko Huitema
Heerhugowaard
1:43:34
1:42:22
144
Ruben Bergkamp
Lycurgus
1:42:41
1:42:22
145
Daniël Vlasveld
Leiden
1:52:07
1:42:23
146
Robby Garritsen
Almere
1:50:40
1:42:23
147
Floris Boekel
Alkmaar
1:43:02
1:42:26
148
Evert Nagel
Purmerend
1:48:36
1:42:45
149
Erwin Ooms
Egmond aan den Hoef
1:46:49
1:42:47
150
Martijn Borst
Dutch Runners Gold
1:44:18
1:42:48
151
Werner Voorn
Purmerend
1:48:53
1:43:02
152
Bas Commandeur
Beverwijk
1:49:15
1:43:04
153
Rein van der Pijl
Amsterdam
1:45:50
1:43:14
154
Felix Wierstra
Amsterdam
1:53:06
1:43:18
155
Richard Abma
Amsterdam
1:50:32
1:43:32
156
Art van Horick
Castricum
1:48:25
1:43:37
157
Arno Bisschop
Amsterdam
1:48:25
1:43:38
158
Daan Oppenhuis
Haarlem
1:49:13
1:43:42
159
Rico Luman
Alkmaar
1:50:56
1:43:42
160
Jan Stoeltie
Amsterdam
1:49:13
1:43:45
161
Greg Broekmans
Paal Beringen (BEL)
1:46:17
1:43:45
162
Frank Aarts
Loopgroep PK
1:50:38
1:43:48
163
Marcel Stuijt
Hoorn Nh
1:46:24
1:43:48
164
Paul Kreuning
GAC Hilversum
1:44:36
1:43:49
165
Ronald Kleverlaan
Amsterdam
1:47:20
1:44:03
166
Klaas Zeeman
Monnickendam
1:52:30
1:44:09
167
Ronald Kos
Assendelft
1:51:30
1:44:18
168
Nick Reineman
Amsterdam
1:48:36
1:44:20
169
Maarten Buiter
Bussum
1:52:07
1:44:21
170
Jaap-Jan Boom
Sint Maartensbrug
1:53:18
1:44:21
171
Dave Kruijer
Alkmaar
1:51:35
1:44:21
172
RPW Burgering
Alkmaar
1:52:23
1:44:26
173
Roel Beentjes
Hoofddorp
1:52:33
1:44:37
174
Matthieu Nunnink
Beverwijk
1:52:39
1:44:45
175
Thom Bartelse
Rotterdam
1:51:43
1:44:47
176
Ralf Stam
Heiloo
1:46:07
1:44:52
177
Martijn Monster
BDO Hardloopstage
1:45:14
1:44:56
178
Jan Aalders
Alkmaar
1:45:58
1:45:05
179
Frank Jonker
Sint Pancras
1:50:06
1:45:10
180
Jochem van Tongeren
Heemskerk
1:49:28
1:45:17
181
Ruben Ruigendijk
Purmerend
1:47:53
1:45:24
182
Fokko Sterk
Amsterdam
1:51:48
1:45:28
183
Niels Duineveld
Uitgeest
1:49:41
1:45:29
184
Chaggai Kon
Amsterdam
1:50:38
1:45:36
185
Thomas Keijzer
Amstelveen
1:46:28
1:45:52
186
Quinten Buskermolen
Hoorn Nh
1:46:35
1:45:57
187
Bob Klaasse
Haarlem
1:46:32
1:45:57
188
Robin Pater
Alkmaar
1:50:27
1:46:23
189
Jeff van den Dool
Den Helder
1:49:08
1:46:24
190
Kilian Koekenbier
Amsterdam
1:54:26
1:46:58
191
Ed Hogendoorn
Purmerend
1:54:20
1:47:03
192
Rudolf Jurgens
's-Gravenhage
1:50:58
1:47:04
193
Martijn Estor
Phoenix
1:47:48
1:47:13
194
Harm van Donk
Utrecht
1:50:19
1:47:33
195
Dennis van de Vosse
Deventer
1:55:52
1:47:37
196
Fernando Knosp
Wormerveer
1:47:52
1:47:38
197
Joris van Gelder
Amsterdam
1:53:45
1:47:49
198
Sven Toering
Hoorn Nh
1:55:29
1:47:53
199
Victor Poen
Utrecht
1:56:27
1:47:54
200
Dennis Wever
Alkmaar
1:50:21
1:48:03
201
Startnummer 6662
Assendelft
1:54:12
1:48:04
202
Sjoerd Compier
Amsterdam
1:55:45
1:48:05
203
Bert Leek
Oosthuizen
1:50:52
1:48:05
204
Danny Baris
Rhoon
1:50:12
1:48:19
205
Derek van Zoonen
Groningen
1:53:27
1:48:21
206
Bart Seghers
Amsterdam
1:54:05
1:48:22
207
Christiaan Schakel
Amsterdam
1:51:58
1:48:31
208
Jorgen Holzmann
Alkmaar
1:49:59
1:48:36
209
Rick Stobbe
Amsterdam
1:54:07
1:48:50
210
Ronald Backer
Amsterdam
1:54:40
1:48:53
211
Mark Poel
Castricum
1:50:20
1:49:01
212
Michiel Verwoerd
Castricum
1:53:02
1:49:23
213
Jeroen Schoorel
Utrecht
1:56:21
1:49:25
214
Marvin Jonk
Volendam
1:51:54
1:49:33
215
Nol Gerritse
Amsterdam
1:53:35
1:49:37
216
Wouter Caro
Utrecht
1:57:43
1:49:39
217
Jamie van Oost
Beverwijk
1:52:07
1:49:41
218
Mark Lowenberg
Amsterdam
1:52:28
1:49:41
219
Rick Kaandorp
Noord-Scharwoude
1:54:57
1:49:45
220
Youri Janssen
Hoorn Nh
1:57:15
1:49:46
221
Alex van Amersfoort
Arnhem
1:58:07
1:49:50
222
Steven Bouman
Almere
1:52:16
1:49:53
223
Robin Stolk
Amstelveen
1:56:33
1:49:56
224
Nanne Batelaan
Utrecht
1:54:55
1:50:00
225
William de Vreede
Amsterdam
1:57:45
1:50:01
226
Gerwin Willemsen
Amsterdam
1:56:04
1:50:04
227
Mark Groot
Utrecht
1:56:17
1:50:16
228
René Prins
Zaandam
1:56:31
1:50:17
229
Tonnie Brandt
Amsterdam
1:56:00
1:50:18
230
Mark van Wersch
Haarlem
1:52:23
1:50:36
231
Hans Keukenschrijver
Arnhem
1:53:55
1:50:38
232
David van Leeuwen
Den Oever
2:00:29
1:50:51
233
Wouter van Dorp
Utrecht
1:58:23
1:50:55
234
Patrick Vos
Almere
1:58:30
1:51:10
235
Emiel Both
Krommenie
1:54:57
1:51:17
236
Olivier Nijland
Hilversum
1:57:55
1:51:30
237
Pieter Klaver
AV '40
1:53:02
1:51:38
238
Bas Rookhuijzen
Amsterdam
1:55:39
1:51:50
239
Sander van den Born
Huizen
1:55:39
1:51:50
240
Onno de Vent
Wormer
1:55:16
1:51:55
241
Joris Wester
Uitgeest
2:00:20
1:52:17
242
Ewout Witte
Amsterdam
1:58:31
1:52:17
243
Sunny Schippers
Amsterdam
1:58:31
1:52:18
244
Arjan Zonneveld
Uitgeest
2:00:32
1:52:28
245
Ruben Snellenberg
Alkmaar
1:55:02
1:52:29
246
Peter Maas
Utrecht
1:56:37
1:52:29
247
Wouter Stoer
Groningen
2:00:59
1:52:42
248
Pieter Gräper
Zwolle
1:57:42
1:52:48
249
Martijn van Luit
Nieuwegein
1:56:38
1:52:58
250
Jurgen van den Berg
Heerhugowaard
1:54:22
1:52:59
251
Floris Quant
Amstelveen
1:59:15
1:53:01
252
HM Boelsma
Haarlem
1:55:17
1:53:05
253
Remco Boelsma
Haarlem
1:55:21
1:53:08
254
Coen van Dijck
Amsterdam
1:55:10
1:53:10
255
Marc Dikhoff
Utrecht
1:58:43
1:53:23
256
Erik Bak
Noord-Scharwoude
1:59:53
1:53:26
257
Bastiaan Winkelaar
Kampen
2:01:29
1:53:30
258
Joost Graeper
Koudekerk aan den Ri
1:58:36
1:53:42
259
Peter Zoon
Limmen
1:59:56
1:53:42
260
Michiel ten Hagen
Edam
1:58:44
1:53:45
261
Ramon Nouwens
Alphen aan den Rijn
2:00:12
1:53:45
262
Erwin Prakken
Ouderkerk aan de Ams
2:00:03
1:53:52
263
Erik Prakken
Amsterdam
2:00:03
1:53:53
264
Daan Remijnse
Zwanenburg
1:58:12
1:53:54
265
David Gall
Rotterdam
2:00:02
1:53:57
266
Michiel van Groeningen
Heiloo
1:57:23
1:54:02
267
Kjeld Vosjan
Vleuten
2:02:43
1:54:23
268
Yuri Roos
Waterland
1:59:47
1:54:31
269
Steef Koning
Egmond-Binnen
1:55:38
1:54:34
270
Rogier Visser
Alkmaar
2:02:30
1:54:37
271
Bob Wind
Amsterdam
1:55:36
1:54:40
272
Barry Bisschop
Alkmaar
1:59:30
1:54:42
273
Robin de Vink
Bussum
2:03:02
1:54:53
274
Marco Lamminga
Loopgroep Hoorn
2:00:20
1:54:59
275
Mathijs van de Wiel
Lelystad
1:59:37
1:55:15
276
Remko Modderkolk
Amsterdam
2:01:05
1:55:28
277
Bart-Jan Langereis
Amsterdam
2:04:07
1:55:43
278
Bart Mejier
Bergen aan Zee
2:04:03
1:56:13
279
Wouter Rijnaerts
Nederland
1:57:13
1:56:19
280
Erik van Tricht
Amsterdam
2:03:11
1:56:20
281
Jeroen Krudde
Heerhugowaard
2:01:26
1:56:20
282
Marco Hauff
Heemstede
2:01:26
1:56:20
283
Michel van Diepen
Zaanland
2:01:36
1:56:46
284
Marc Spuijbroek
Amstelveen
2:01:17
1:56:57
285
Michiel Wientjes
Breukelen Ut
2:06:04
1:56:59
286
Richard Matchett
Startbaan
2:04:31
1:57:02
287
John Eilert
Alkmaar
2:01:26
1:57:09
288
Sander Bac
Trecho
2:00:55
1:57:10
289
Bert Grootjen
VAV
2:02:31
1:57:11
290
Niels de Boer
De Kwakel
2:00:54
1:57:12
291
Elroy van der Linde
Amsterdam
2:01:31
1:57:12
292
Dennis Spaander
Wormerveer
1:59:32
1:57:36
293
Edwin de Lange
Almere
2:04:55
1:58:14
294
Bas Fukken
Amsterdam
2:03:01
1:58:28
295
Maarten t' Sas
Amsterdam
2:01:16
1:58:32
296
EAEA op de Coul
Hoofddorp
2:08:22
1:58:40
297
AJ van der Putten
Dutch Runners Gold
2:01:26
1:58:53
298
Valentijn Wiegel
Haarlem
2:01:17
1:59:27
299
Merijn Martens
Beverwijk
2:03:51
1:59:47
300
Ruud Lek
Alkmaar
2:07:46
2:00:21
301
Jorg Becker
Warmenhuizen
2:04:46
2:00:42
302
Jelte Homminga
Sneek
2:06:12
2:00:54
303
Remco Visser
DEM
2:02:01
2:01:07
304
Jeroen Donker
Koog aan de Zaan
2:08:37
2:01:23
305
Stijn Gabeler
Alkmaar
2:07:12
2:01:39
306
James Kerr
Utrecht
2:08:35
2:02:28
307
Lennart van Dillewijn
Aalsmeer
2:11:18
2:02:56
308
Stefan Dijkstra
Heerhugowaard
2:10:30
2:03:05
309
Johan Laan
Edam
2:05:51
2:03:35
310
Gerben Boeynaems
Heerhugowaard
2:08:25
2:03:37
311
Reinout wallis de Vrie
Amsterdam
2:11:55
2:03:53
312
Maarten Kwik
Amsterdam
2:13:42
2:04:49
313
Norman Sachs
Amsterdam
2:12:47
2:05:01
314
Arjo Hooimeijer
Haarlem
2:07:31
2:05:47
315
Theo Luinenburg
Vleuten
2:14:40
2:06:20
316
Robert-Jan Boezeman
Amsterdam
2:15:29
2:06:28
317
Raymond Kort
Zoetermeer
2:12:39
2:06:36
318
Bernard Luttikhuizen
Haarlem
2:10:01
2:07:19
319
Jasper Brand
Den Helder
2:15:36
2:08:48
320
Sietse Reijnen
Haarlem
2:14:35
2:10:08
321
Bas Groot
Lycurgus
2:17:30
2:10:15
322
Jeroen de Boer
Scherpenzeel Gld
2:15:14
2:10:50
323
Tom Piscaer
Duivendrecht
2:12:44
2:11:44
324
Jeroen Veen
Castricum
2:15:27
2:11:44
325
Casper Brasser
Utrecht
2:16:56
2:12:04
326
Rick Kostelijk
Almere
2:19:01
2:13:14
327
Perry Koot
Koedijk
2:17:40
2:13:28
328
Cas Kaandorp
Alkmaar
2:19:42
2:13:47
329
Joris Goedhart
Amsterdam
2:21:51
2:14:53
330
Jeffrey Stolker
Statina
2:22:50
2:16:03
331
Alex Derksen
Beverwijk
2:22:30
2:16:31
332
Bjorn Paree
AV Aalsmeer
2:26:27
2:16:59
333
Peter Duivenvoorden
Almere
2:34:42
2:26:12
334
Joost Patist
Assendelft
2:34:07
2:28:14
335
Carlo Sier
Amsterdam
2:38:53
2:31:46
336
Robert Bijdemast
Enkhuizen
2:38:53
2:32:03
337
Eddy Tromp
Zaandijk
2:41:07
2:33:35
338
Anne Dirk van der Goot
Rotterdam
2:57:22
2:49:57
M35, 21 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Noel Keijsers
Prins Hendrik
1:09:35
1:09:34
2
Fransua Woldemariam
Almere '81
1:09:38
1:09:37
3
Joop Pauw
Hellas
1:13:31
1:13:28
4
Simon van den Enden
Phoenix
1:17:22
1:17:12
5
Wouter van Winden
's-Gravenhage
1:17:38
1:17:29
6
Peter Tas
DOKEV
1:18:05
1:18:03
7
Erik Bakker
De Spartaan
1:18:52
1:18:49
8
Remko van Hove
Trias
1:20:22
1:20:18
9
Iwan Smit
AV Edam
1:21:44
1:21:39
10
Gerben van der Luijt
Leiden Atletiek
1:22:26
1:21:54
11
Mark Overtoom
Heerhugowaard
1:22:36
1:22:32
12
Hans Klanker
Leiden Atletiek
1:23:08
1:22:36
13
Erik van der Velden
Texel
1:23:05
1:22:59
14
Nelson Jonk
AV Edam
1:24:58
1:24:21
15
Jarl Cotterink
Lycurgus
1:24:40
1:24:31
16
Eddy van Leeuwen
Zaandam
1:28:40
1:24:34
17
Eelco Lok
Sint Pancras
1:24:42
1:24:39
18
Arien Kruijer
Tuitjenhorn
1:25:29
1:25:04
19
Richard Bijpost
Texel
1:26:04
1:25:18
20
Niels Geise
Phanos
1:26:10
1:25:25
21
Martin Helmantel
KAV Holland
1:25:49
1:25:27
22
Andries Bosma
Loopgroep Aart Stigt
1:30:00
1:25:31
23
Arne Kooijman
TAS '82
1:26:35
1:26:27
24
Jan-Willem Vergouwen
Amsterdam
1:28:14
1:27:34
25
Joris Ruhe
Haarlem
1:28:35
1:27:38
26
Remco Drewes
Loopgroep De Drentsc
1:28:22
1:28:09
27
Frank Sjaardema
Sprint
1:28:23
1:28:10
28
Richard Smit
Waarland
1:28:22
1:28:19
29
Bernd Thien
Haarlem
1:31:33
1:29:30
30
Dennis van Bakel
Haarlemmermeer
1:30:40
1:29:37
31
Rene van der Meer
Haarlemmermeer
1:30:39
1:29:38
32
Andre Deumers
AV Castricum
1:35:25
1:29:52
33
Kees Ruiter
Warmenhuizen
1:30:14
1:30:05
34
Sander Bergers
Heerhugowaard
1:30:14
1:30:07
35
Sander Speekenbrink
Kombijsport
1:36:36
1:30:23
36
Bruijnzeel A
Sint Pancras
1:31:07
1:30:26
37
Ton van Leeuwen
Amsterdam
1:32:54
1:31:03
38
Anton Boot
Lycurgus
1:31:38
1:31:04
39
Allard Roeterink
Amsterdam
1:31:44
1:31:25
40
Arjan Kalwij
Bergen Nh
1:32:36
1:31:46
41
Arjen Fortuin
Amsterdam
1:32:55
1:31:55
42
Bram van Essen
Hilversum
1:32:12
1:32:03
43
Oscar Lammers
GAC Hilversum
1:33:22
1:32:48
44
Martin Heruer
Loopgroep PK
1:33:03
1:32:56
45
Heino Welman
Loopgroep Aart Stigt
1:33:49
1:32:59
46
Rob de Vrieze
Loopgroep Hoorn
1:33:27
1:33:00
47
Evert Metz
Alkmaar
1:33:33
1:33:12
48
Alex SNOEKS-PAQUOT
Schoorl
1:39:01
1:33:16
49
Pim Stevens
Heemstede
1:33:58
1:33:18
50
Geert Woei
Heerhugowaard
1:34:31
1:33:56
51
Michiel Bosland
AV Castricum
1:34:47
1:34:06
52
Arthur van der Meer
Haarlem
1:38:56
1:34:11
53
Jeroen Verheul
OSM '75
1:34:39
1:34:23
54
Vincent van Vugt
Zaanland
1:40:37
1:34:45
55
Rudolf van Zelst
Hylas
1:39:21
1:35:12
56
Collin Hoogenboom
LVA Plantaris
1:35:23
1:35:13
57
Hugo Houben
Haarlem
1:36:13
1:35:15
58
Caspar Houben
Scorpio
1:35:59
1:35:20
59
Wim Geijssen
Almere
1:37:30
1:35:25
60
Bert Houtenbos
Egmond-Binnen
1:36:52
1:35:59
61
Richard de Boer
DEM
1:36:39
1:36:03
62
Jeffrey Laterveer
Zoeterwoude
1:38:53
1:36:39
63
Richard Kamerling
Leiden
1:37:23
1:37:15
64
Rutger de Haan
Zaandam
1:38:05
1:37:19
65
Einar de Croon
Nieuw Vennep
1:39:25
1:37:30
66
Robin Uijt de Boogaard
Hoorn Nh
1:38:54
1:37:32
67
Marcel Dol
Haarlem
1:43:27
1:37:51
68
Marcel den Breejen
Dutch Runners Gold
1:46:05
1:37:52
69
Elwin Boskma
Alkmaar
1:45:17
1:37:54
70
Niels Kramer
Amsterdam
1:40:30
1:37:58
71
Richard Levering
Barneveld
1:40:57
1:38:05
72
Marco de Boer
Koog aan de Zaan
1:39:26
1:38:10
73
Mischa Wesdorp
Schagerbrug
1:44:40
1:38:16
74
Jos van der Kooij
KAV Holland
1:39:22
1:38:23
75
Martijn Witteveen
Hoorn Nh
1:40:14
1:38:28
76
Johan Pont
Culemborg
1:38:43
1:38:33
77
Erwin Hoekstra
Heemskerk
1:41:51
1:38:48
78
Robert Jan van Vliet
Noordkop
1:40:45
1:39:07
79
Robin Schilder
Alkmaar
1:41:40
1:39:10
80
Pieter C van Oranje
Nederland
1:39:42
1:39:17
81
Ibrahim Elhadji
Hoofddorp
1:41:04
1:39:20
82
Patrick Lansing
Fit
1:40:10
1:39:24
83
Vincent Turk
Statina
1:45:52
1:39:33
84
Tim Visser
Sint Pancras
1:40:22
1:39:39
85
Rene Noordhof
Houten
1:41:57
1:39:44
86
Lennart Jongeneel
Amsterdam
1:42:38
1:39:50
87
Remco Coolen
Hilversum
1:40:20
1:40:02
88
Remko Groot
GAC Hilversum
1:40:53
1:40:09
89
Guy Kerstens
Heemstede
1:44:56
1:40:11
90
Vincent Mink
Ouderkerk aan de Ams
1:41:21
1:40:17
91
Gijsbert Voorneveld
Vianen Ut
1:41:40
1:40:23
92
Rene de Koning
Heerhugowaard
1:42:04
1:40:27
93
Ronald van Bakel
Hoofddorp
1:48:41
1:40:28
94
Brian Groot
Egmond aan Zee
1:41:22
1:40:40
95
Bas van Os
Haarlem
1:41:44
1:40:45
96
Dennis Ridder
Waarland
1:41:25
1:40:53
97
Dick Otto
Rotterdam Atletiek
1:41:45
1:41:07
98
Mark de Boer
Bussum
1:47:11
1:41:11
99
Ronald Blom
Heiloo
1:46:24
1:41:20
100
Paul Dassel
Schoorl
1:46:25
1:41:21
101
Pepijn List
Kwadijk
1:45:31
1:41:24
102
Kees Baltus
Hera
1:47:02
1:41:31
103
Dave Asbridge
Waterland
1:45:55
1:41:51
104
Gerwin van der Lei
Statina
1:47:38
1:42:10
105
Abdel el Amrani
SAV
1:48:15
1:42:15
106
Paul van der Molen
Heerhugowaard
1:42:45
1:42:21
107
Edwin Roest
Phanos
1:47:44
1:42:37
108
Ugo Di Leva
Lelystad
1:45:32
1:42:40
109
Rene Hol
Triathlon
1:44:19
1:42:44
110
Marc Boskamp
Schagen
1:47:52
1:42:46
111
Raymond Blaeser
Bolsward
1:43:19
1:42:53
112
Sander t' Sas
Amsterdam
1:43:40
1:42:56
113
Van Kuijen
Egmond-Binnen
1:49:10
1:43:05
114
Edwin Bleijenbergh
Hellas
1:46:47
1:43:27
115
Richard Jacet
Castricum
1:47:50
1:43:28
116
Dim Hendriksen
Hylas
1:45:01
1:43:29
117
Yuri van Ginkel
TAS '82
1:46:21
1:43:32
118
Sijbrand Tieleman
Ouderkerk aan de Ams
1:45:41
1:43:50
119
Rients Wagenaar
Broek op Langedijk
1:44:34
1:43:51
120
Kurt Koevoets
Hoofddorp
1:44:38
1:43:55
121
Benny Verbiest
Utrecht
1:51:47
1:43:59
122
Peter van der Wel
Atverni
1:52:33
1:44:37
123
Benoit Sigwald
Groet
1:46:03
1:44:42
124
Daco de la Bretoniere
Amsterdam
1:49:03
1:44:47
125
Bas Bourgonje
Trias
1:48:59
1:44:56
126
Rob Helsloot
Amsterdam
1:47:47
1:44:57
127
Tibo Rodenburg
Zaandam
1:46:31
1:45:07
128
Dennis van Halteren
Haarlem
1:53:46
1:45:27
129
Walter Klanker
Sint Pancras
1:47:29
1:45:44
130
RHJ Hoogland
Alkmaar
1:46:27
1:45:44
131
Chris Hoffman
Groet
1:48:21
1:45:53
132
Edwin de Bruin
Amsterdam
1:48:25
1:45:56
133
Michiel van der Zee
Krimpen aan den IJss
1:53:54
1:46:11
134
Pieterbas van der Weij
Oudorp Nh
1:47:08
1:46:14
135
Ralph Lodder
Haarlem
1:47:45
1:46:19
136
René Valk
Noord-Scharwoude
1:47:17
1:46:28
137
Martin Rietman
Amsterdam
1:49:41
1:46:31
138
Jacco van der Vinne
Arnhem
1:48:24
1:46:39
139
Bart van den Berg
Oosterhout gem Nijme
1:49:06
1:46:41
140
Paul Speijer
Waddinxveen
1:50:54
1:46:47
141
M´hamed Ouarous
Almere
1:54:09
1:47:03
142
Chris Schoorstra
Alkmaar
1:52:47
1:47:04
143
Robert Muller
Assendelft
1:53:34
1:47:26
144
Martijn Gouman
Amsterdam
1:48:32
1:47:28
145
Pieter Vink
Amsterdam
1:48:48
1:47:33
146
Wouter van Onzenoort
Alkmaar
1:49:44
1:47:36
147
Peter Visser
Friesland
1:49:04
1:47:45
148
Tom Broersen
Haarlem
1:51:32
1:47:48
149
Norbert Deitmers
Heemstede
1:50:15
1:48:07
150
Michael Westra
Badhoevedorp
1:51:13
1:48:25
151
Piet van Stijn
Haarlem
1:50:44
1:48:27
152
Tako Horsley
Amsterdam
1:50:04
1:48:27
153
Caspar Brinkman
Amsterdam
1:52:47
1:48:31
154
Bram de Bruyn
Amsterdam
1:55:10
1:48:46
155
Anouk Woudman
Haarlem
1:50:12
1:48:46
156
Jeroen Doornbosch
Haarlem
2:03:03
1:48:47
157
Jacco Snoeks
Haarlem
1:49:45
1:48:53
158
Rene Jonker
Zaanland
1:50:33
1:49:01
159
Sander Daems
Bussum
1:51:18
1:49:04
160
Marcel Deen
Wervershoof
1:51:15
1:49:12
161
Jeroen Wester
Heerhugowaard
1:50:36
1:49:16
162
Neil Purcell
Amsterdam
1:55:35
1:49:18
163
Bob Veerman
Volendam
1:54:23
1:49:26
164
Marco Rol
NEA Volharding
1:51:18
1:49:33
165
Maarten Edixhoven
Amsterdam
1:58:15
1:49:39
166
Lucien van Uffelen
Rotterdam
1:56:45
1:49:44
167
Kees Peerdeman
KAV Holland
1:52:02
1:49:44
168
Arjan de Laet
Haarlem
1:50:22
1:49:44
169
Patric Roes
Hanzesport
1:52:29
1:49:57
170
Guido Hoogeveen
Limmen
1:55:59
1:50:01
171
Arjan Hoes
Velserbroek
1:58:15
1:50:03
172
Sergio Felter
Loopgroep Rietheide
1:54:27
1:50:24
173
Stefan Bus
Limmen
1:52:23
1:50:26
174
Remco van Achthoven
Heerhugowaard
1:53:52
1:50:36
175
Bart Winter
Koedijk
1:58:03
1:50:37
176
Gerwin van Dijken
Anna Paulowna
1:53:42
1:50:45
177
Riné van Dingstee
Apeldoorn
1:54:53
1:51:14
178
Arjen van Zanten
Amsterdam
1:58:47
1:51:29
179
Marnix van Delft
Rotterdam
1:59:06
1:51:39
180
Ruud Winter
Bovenkarspel
1:59:13
1:51:47
181
Timo Gerlagh
Zeist
1:59:20
1:51:49
182
Erik van der Veen
Biddinghuizen
1:54:59
1:51:56
183
Marco Bol
Huizen
1:53:52
1:51:58
184
Luc Janssen
Haarlem
1:54:23
1:52:01
185
Jacco Aarnoutse
Uithoorn
1:58:08
1:52:04
186
Remco van der Pol
Leerdam
1:54:51
1:52:27
187
Steve Middelhoff
Apeldoorn
1:59:51
1:52:33
188
Sander Bijkerk
Heerhugowaard
1:55:26
1:52:46
189
Olaf de Jong de Haas
Almere
2:00:18
1:52:48
190
Erwin de Horde
Aalsmeer
1:55:59
1:52:55
191
Martin Broodman
Nieuwegein
1:56:38
1:52:58
192
Maarten Luijf
Den Helder
1:55:25
1:53:21
193
Johan Jipat
Soest
2:02:02
1:53:57
194
Maarten Elands
Amsterdam
2:03:40
1:53:58
195
Hans Kramer
Heiloo
1:56:42
1:54:02
196
Peter Meinen
Koog aan de Zaan
1:55:11
1:54:03
197
Peter Plaizier
Haarlem
2:01:20
1:54:05
198
Dennis Wessing
Zaandam
2:03:15
1:54:08
199
Lorenz Snoek
Volendam
1:59:08
1:54:12
200
Sjoerd Everts
Huizen
1:58:58
1:54:37
201
Stefan Meijer
Heiloo
1:55:49
1:54:49
202
Jeroen Bot
SAV
2:01:09
1:54:52
203
Lode Cornelissen
Amsterdam Zuidoost
1:58:10
1:54:53
204
Albert Dam
Triathlon
1:58:57
1:54:58
205
Arjan Ket
De Meern
2:00:40
1:55:00
206
Vermeulen Huib
Utrecht
2:00:28
1:55:02
207
Menno Huisman
Anna Paulowna
2:00:26
1:55:08
208
John van der Plas
Katwijk Zh
2:00:21
1:55:17
209
Niels Flierman
Dieren
1:57:49
1:55:21
210
Michael Kellogg
Amsterdam
2:01:39
1:55:22
211
Luuk Hoogerdijk
Houten
2:05:05
1:55:29
212
Raymond Sprokholt
Grootebroek
2:00:32
1:55:36
213
René Mulder
Berghem
2:03:42
1:55:46
214
Erik Spieker
Alkmaar
2:02:07
1:55:50
215
Olof Konst
Maarssen
2:02:18
1:56:02
216
Wilfried de Groot
Heerhugowaard
2:00:31
1:56:11
217
Richard Vegelien
Heerhugowaard
2:01:24
1:56:27
218
Remko de Rooij
Assendelft
1:58:35
1:56:44
219
Robert Veenman
Amsterdam
2:05:02
1:56:59
220
Ton Vlaar
Alkmaar
2:03:18
1:57:02
221
André van Leeuwen
Wezep
2:02:27
1:57:10
222
Joost Dekker
Zwaag
2:02:17
1:57:12
223
Joris Brieffies
Amsterdam
2:05:19
1:57:30
224
Harald de Jong
Amsterdam
1:58:27
1:57:45
225
Edwin Kusters
Hoofddorp
1:59:20
1:57:45
226
John Sitters
Altis
2:04:15
1:57:46
227
Erik Rovers
Amsterdam
2:04:39
1:57:53
228
Erik van der Hoek
Amsterdam
2:06:34
1:57:55
229
Peter van de Plasse
Zaandam
1:59:03
1:57:55
230
Raymond Krikke
Heerhugowaard
2:02:42
1:58:02
231
Marcel Brouwer
Almere
2:04:05
1:58:05
232
Erwin Zelvelder
Krommenie
2:01:25
1:58:09
233
Jeroen Derwort
Amstelhoek
2:05:14
1:58:36
234
Marcel vd Veen
Grootebroek
2:05:46
1:58:42
235
Adrie van Schaik
Krimpen aan den IJss
2:07:08
1:59:12
236
Mark Zwanenburg
Alkmaar
2:00:13
1:59:15
237
Rens van den Berg
Medemblik
2:06:02
1:59:27
238
Edwin den Dunnen
Groningen
2:06:36
1:59:44
239
Roland Piceni
Wilnis
2:02:35
1:59:47
240
Gerwin Bruining
Haarlem
2:03:09
1:59:54
241
Jaap Brinkman
Lycurgus
2:01:56
2:00:07
242
Gerben van der Weij
Alkmaar
2:07:55
2:00:09
243
Ralf Groot
Hylas
2:05:48
2:00:10
244
Paul van Raaij
Beverwijk
2:06:27
2:00:11
245
Marco Voorthuis
Hilversum
2:10:35
2:00:22
246
Chiel de Graas
Purmerend
2:07:34
2:00:24
247
Machiel Wester
Dutch Runners Gold
2:06:00
2:00:43
248
Ewald Kuiper
Zaandam
2:06:16
2:01:06
249
Eric Staats
Hoorn Nh
2:08:41
2:01:21
250
Jos van Dongen
Haarlem
2:07:29
2:01:26
251
Olaf Estoppey
Amsterdam
2:05:28
2:01:51
252
Martijn Ligthart
Gorssel
2:09:09
2:01:51
253
Pascal den Hartog
Loopgroep Hoorn
2:08:07
2:02:18
254
Manfred Boom
Monnickendam
2:10:59
2:02:44
255
Ronald Bulthuis
Kampen
2:10:37
2:02:45
256
Marius van der Linden
Heerhugowaard
2:06:30
2:02:54
257
Martijn Gaarthuis
AAV '36
2:04:58
2:03:00
258
Edo Rensman
Diemen
2:12:02
2:03:07
259
Jean-Paul Busker
Amsterdam
2:12:02
2:03:08
260
Henry ten Hoeve
Den Helder
2:10:56
2:03:21
261
Matthieu VAN TELLINGEN
Utrecht
2:12:09
2:03:31
262
Gerwin van Oene
Loopclub Rapido
2:09:26
2:04:31
263
Guido Boonstra
Haarlem
2:10:13
2:04:46
264
Pascal van Mierlo
Voorburg
2:06:24
2:04:55
265
Bastiaan Groenhout
Wijchen
2:08:56
2:05:27
266
Jeroen Anbeek
Statina
2:12:47
2:05:27
267
Egon Mecklenfeld
Huizen
2:14:54
2:05:36
268
Rodney Lionarons
Team 10
2:13:41
2:06:29
269
Jeroen Dijkman
Amsterdam
2:12:34
2:06:53
270
Remco Schmieman
Amsterdam
2:16:55
2:07:23
271
Remco Smit
Ouderkerk aan de Ams
2:12:28
2:07:31
272
Gerard Sieben
Wognum
2:09:33
2:08:05
273
Jeroen Karamat Ali
Nieuwegein
2:15:58
2:08:13
274
Danny van den Berg
Atverni
2:15:58
2:08:14
275
Dimitry Vleugel
Barendrecht
2:15:40
2:08:39
276
Pieter Visser
Amsterdam
2:17:40
2:09:39
277
Guido IJzerman
Velserbroek
2:17:48
2:09:50
278
Emiel Huisman
De Goorn
2:18:07
2:10:25
279
Gerrit-Jan Schrijver
Hoornaar
2:20:03
2:11:02
280
Jascha de Goede
Schoorl
2:14:27
2:11:27
281
Remco Dekker
Triathlon
2:14:27
2:11:27
282
Henk-Peter van Hagen
Hoorn Nh
2:19:42
2:12:06
283
Ben Kampert
Hoorn Nh
2:19:43
2:12:06
284
Bernardus Renzema
Berlikum Fr
2:20:35
2:12:14
285
Peter Out
Beverwijk
2:20:17
2:14:10
286
Sander Belderink
Amsterdam
2:27:02
2:17:30
287
Kjeld van Hees
Hellas
2:43:10
2:35:10
288
Johan van Eyk
Maarssen
2:55:14
2:51:26
289
Arnoud Zuijdendorp
Hoofddorp
3:13:48
3:08:04
290
VM Boekhoorn
Running AP
3:22:59
3:12:36
M40, 21 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Michiel Otten
Prins Hendrik
1:09:40
1:09:39
2
Kris Moernaut
Dendermonde (BEL)
1:11:04
1:11:02
3
Bart Wassenberg
Hellas
1:12:25
1:12:23
4
Dennis Hurkmans
Loopgroep Aart Stigt
1:17:25
1:17:10
5
Vladimir Lopes Cardozo
Phanos
1:17:28
1:17:27
6
Abdelhamid Mohammadi
Atos
1:18:43
1:18:37
7
Ronald de Roos
Hellas
1:19:34
1:19:32
8
Rober Stroet
SAV
1:19:51
1:19:35
9
Arnoud Ritsma
Lycurgus
1:19:53
1:19:49
10
Remco Schram
Loopgroep Aart Stigt
1:21:10
1:20:38
11
Menno Heijstek
's-Hertogenbosch
1:25:44
1:20:42
12
Robbin van der Molen
Haarlem
1:23:09
1:22:31
13
Gian Lelieveld
Hazerswoude Dorp
1:22:56
1:22:33
14
Arthur Hopman
Hylas
1:23:03
1:22:57
15
John Buikman
AV Edam
1:23:45
1:23:07
16
Ruud Doodeman
NOVA
1:27:47
1:23:11
17
Jan van der Veer
Lycurgus
1:24:15
1:23:47
18
Anko Top
Wieringermeer
1:26:04
1:25:42
19
Borst Jack
Schagen
1:26:15
1:25:42
20
Bart Hulst
AV Castricum
1:25:57
1:25:42
21
Marcel Broods
AV Weert
1:26:49
1:26:31
22
Walter Hanssen
Amsterdam
1:27:27
1:26:52
23
Sam Blom
KAV Holland
1:27:27
1:27:04
24
Peter Schenk
Den Helder
1:28:15
1:27:28
25
Coen Schoonheden
Texel
1:31:49
1:27:44
26
Marcus Turner
AAC
1:28:25
1:27:44
27
Wouter van der Haak
Alkmaar
1:28:34
1:28:08
28
Peter Ipema
Loopgroep De Drentsc
1:28:18
1:28:09
29
Ron Schoones
Alkmaar
1:28:34
1:28:22
30
Paul de Boer
KAV Holland
1:29:37
1:28:50
31
Mark Wester
ARO '88
1:29:15
1:29:00
32
John Dekker
SAV
1:32:10
1:29:04
33
Cem Tanyeri
Nederland
1:29:50
1:29:10
34
Tjitte de Vries
Oranjewoud
1:31:32
1:29:20
35
Ronald Meijer
AAV '36
1:29:50
1:29:36
36
Roelant Horree
Weesp
1:30:13
1:29:43
37
Ronald Reiche
Trias
1:30:32
1:29:46
38
Emiel Schilder
Trias
1:30:36
1:29:58
39
Jos Bloem
Pijnenburg
1:30:38
1:30:22
40
Peter Keet
DOKEV
1:30:38
1:30:30
41
Fred Louter
Maasland
1:31:25
1:30:34
42
Paul Olij
Waterland
1:31:01
1:30:45
43
Robert Zwemmer
Breugel
1:31:02
1:30:58
44
Hein Veldman
Loopgroep PK
1:31:51
1:31:01
45
Rick Houtenbos
Warmenhuizen
1:31:58
1:31:25
46
Cees Zuurbier
Hylas
1:32:00
1:31:26
47
Reinder Meekma
Ferwert
1:32:25
1:31:29
48
Peter van Stralen
Heerhugowaard
1:37:29
1:31:32
49
Louis Kinsbergen
Baarn
1:32:15
1:31:32
50
Johan Jorritsma
Horror
1:33:32
1:31:35
51
Dirk Klaassen
Lycurgus
1:31:48
1:31:48
52
Nico van Dalen
SV Sportlust
1:32:16
1:32:07
53
Boy Oudejans
Loopgroep Aart Stigt
1:33:03
1:32:22
54
Ted Jan Groen
Amsterdam
1:34:09
1:32:29
55
Ron van Lamoen
Houten
1:34:37
1:32:37
56
Yuri Gumbs
Landsmeer
1:33:57
1:32:42
57
Jannes Dolfing
Westerbork
1:33:31
1:32:44
58
Peter Loos
avVN
1:38:31
1:32:56
59
Kees Ritsema van Eck
's-Gravenhage
1:35:35
1:33:23
60
Ted ter Heegde
Heerhugowaard
1:38:16
1:33:32
61
Harry de Jong
Nieuwe Niedorp
1:34:26
1:33:37
62
Paul Zijp
Zuid-Scharwoude
1:34:12
1:33:50
63
Siebe Talsma
Limmen
1:34:39
1:33:52
64
Harry Gul
Trias
1:34:39
1:33:53
65
Marc Willems
Amsterdam
1:34:18
1:33:56
66
Henk Meijers
Horror
1:38:19
1:34:00
67
Arnold Kok
Haarlem
1:34:37
1:34:00
68
Lieven Pieters
De Panne (BEL)
1:34:41
1:34:02
69
Jos Rozemeijer
Hera
1:35:04
1:34:06
70
Bart van Dam
Heerhugowaard
1:34:49
1:34:10
71
Eric-Jan Zijdel
Hilversum
1:36:10
1:34:13
72
Bart Dekker
Vleuten
1:36:09
1:34:18
73
Anno van den Bosch
SV Sportlust
1:36:44
1:34:38
74
Milo Hacquebard
AV Castricum
1:35:25
1:34:44
75
Ed Broek
Zaanland
1:40:38
1:34:46
76
Peter Beerens
Heemstede
1:34:55
1:34:50
77
Michiel van Zutphen
Badhoevedorp
1:35:34
1:34:55
78
Arnold Kop
Avenhorn
1:35:23
1:35:01
79
Hans Pater
Callantsoog
1:36:25
1:35:35
80
Wouter Hes
Amstelveen
1:42:57
1:35:37
81
Jan van Wonderen
Groet
1:36:18
1:35:54
82
John Min
Alkmaar
1:36:29
1:35:55
83
Perry Vankan
Veenendaal
1:37:22
1:35:57
84
Hans Bleeker
SAV
1:37:22
1:35:59
85
Erik Koopmans
Oosterblokker
1:37:02
1:36:04
86
Rene Kauwen
Heerhugowaard
2:01:34
1:36:05
87
Jan Koper
Castricum
1:36:18
1:36:06
88
Erik de Jong
Beverwijk
1:36:22
1:36:09
89
Erik Manshanden
Hera
1:36:58
1:36:10
90
Ton van den Broek
Oss '78
1:36:43
1:36:17
91
Maaikel van Velzen
Heerhugowaard
1:37:38
1:36:20
92
Michel de Boer
Heemskerk
1:37:18
1:36:27
93
Joost Molenaar
Amsterdam
1:36:49
1:36:38
94
Nico Ruis
Schoorl
1:36:51
1:36:42
95
Hans Eveleens
KAV Holland
1:42:02
1:36:50
96
Titus Blom
Pijnenburg
1:37:13
1:36:56
97
Philip Stam
Egmond aan Zee
1:39:16
1:36:58
98
Johan Tuijp
Volendam
1:37:38
1:37:12
99
Ben van der Heul
NEA Volharding
1:37:53
1:37:22
100
Rik van den Berg
Hilversum
1:38:38
1:37:32
101
Marco Hagen
Lycurgus
1:37:51
1:37:33
102
Marc Brinkman
AV Castricum
1:38:17
1:37:34
103
Niels Goudsblom
Warmenhuizen
1:37:50
1:37:42
104
Peter Mooij
IJmuiden
1:39:09
1:37:51
105
Roy Gorres
Loopgroep Hoorn
1:39:19
1:38:18
106
Erwin Cardol
Zaandijk
1:41:57
1:38:20
107
Carl Hagenhoek
Middelie
1:43:19
1:38:24
108
Jan willem Oosterveld
Wormer
1:42:50
1:38:27
109
Ronny Kasten
Haarlem
1:39:06
1:38:30
110
Marco Eerdhuijzen
Alkmaar
1:41:11
1:38:41
111
Peter Koppies
Lutjebroek
1:40:26
1:38:42
112
Stefan Dalinghaus
Haarlem
1:39:12
1:38:42
113
Enno Stemerding
Alkmaar
1:48:22
1:38:43
114
Marcel Veldhuis
Heemskerk
1:39:27
1:38:50
115
Edwin Knol
Egmond aan den Hoef
1:40:27
1:38:53
116
Edwin Sier
Volendam
1:39:21
1:38:55
117
Guus Franssen
Nijmegen
1:39:17
1:38:55
118
Patrick Vos
Bennebroek
1:44:44
1:39:14
119
Kees van Zijp
Loopgroep Aart Stigt
1:41:02
1:39:18
120
Bert Verschoor
Amstelveen
1:41:08
1:39:30
121
Hans Beentjes
Loopgroep Aart Stigt
1:40:24
1:39:33
122
Frank Aalders
Almere
1:40:53
1:39:42
123
Peter van Asselt
Driehuis Nh
1:40:44
1:39:52
124
Ronald de Boer
NEA Volharding
1:44:55
1:40:07
125
Hans van Beijnen
Amsterdam
1:49:50
1:40:09
126
Richard van Berge
Hera
1:40:25
1:40:14
127
Dennis Glas
Zaanland
1:40:48
1:40:28
128
Eric van Weerden
Lycurgus
1:41:28
1:40:30
129
Wil Pronk
Warmenhuizen
1:41:09
1:40:35
130
Erik Beentjes
Warmenhuizen
1:41:09
1:40:36
131
Steven van der Burg
SV Putten
1:47:23
1:40:44
132
Pé Stam
Hera
1:40:55
1:40:45
133
Roland Verboon
Gouda
1:43:55
1:40:51
134
Simon Verhaar
AV Castricum
1:41:31
1:40:51
135
Hans Jongejeugd
Purmerend
1:46:14
1:40:54
136
Marco de Grauw
Hellas
1:45:06
1:41:00
137
Peter de Laat
Heemskerk
1:41:59
1:41:03
138
Sjoerd Melsert
Naarden
1:48:58
1:41:05
139
Marcel Kragtwijk
Mijdrecht
1:44:12
1:41:08
140
Danny Bergkamp
Heemskerk
1:44:47
1:41:12
141
Marco Bakker
Bovenkarspel
1:46:12
1:41:14
142
Peter Huisman
Amstelveen
1:44:41
1:41:21
143
Frank van Westerop
Heerhugowaard
1:46:43
1:41:26
144
Marcel Versteeg
Loopgroep PK
1:41:55
1:41:27
145
Henk Beers
Amsterdam
1:46:23
1:41:27
146
Ard Augustinus
Fortuna
1:44:00
1:41:34
147
Rick Verbree
Amsterdam
1:47:00
1:41:35
148
Andrew Hutchings
Ouderkerk aan de Ams
1:43:37
1:41:35
149
Markwin Statius Muller
Santpoort-Zuid
1:44:58
1:41:39
150
Eugene Striekwold
Hera
1:41:51
1:41:41
151
Luc Rademakers
NOVA
1:43:06
1:41:49
152
Frits van Twuyver
Loopgroep Julianador
1:43:24
1:41:51
153
Christoffel Klimbie
Amsterdam
1:46:24
1:41:56
154
Marc de Droog
Hoofddorp
1:46:22
1:42:00
155
Jeroen Wilhelm
Nederland
1:44:36
1:42:04
156
Rob Koene
Zaandijk
1:49:05
1:42:06
157
De Boer
Heerhugowaard
1:42:38
1:42:11
158
Steven Melkman
Loenen aan de Vecht
1:46:39
1:42:23
159
Wouter K Vos
Oosterbeek
1:43:04
1:42:24
160
Martijn Vos
Heemstede
1:43:04
1:42:24
161
Bart Brinkman
Den Helder
1:43:48
1:42:27
162
Marcel Ursem
Uitgeest
1:44:19
1:42:31
163
Henk van Diest
Assendelft
1:46:16
1:42:48
164
Joost Zegstroo
Zwanenburg
1:48:05
1:42:57
165
Hendrik Havik
Wormer
1:47:23
1:43:00
166
Gerrie Masteling
Hera
1:46:24
1:43:06
167
Edwin Heuvelman
Fortuna
1:43:28
1:43:08
168
Paul Jordaan
PAC
1:45:51
1:43:16
169
Han Ordelman
Dutch Runners Gold
1:44:01
1:43:20
170
Jan Frommé
Amsterdam
1:48:31
1:43:26
171
Ger Vlaming
Oosterend Nh
1:47:02
1:43:29
172
Ben de Boer
Dutch Gay & Lesbian
1:50:04
1:43:31
173
Paul Rietveld
KAV Holland
1:44:42
1:43:38
174
Jacco Huber
Edam
1:51:22
1:43:43
175
Jos van Galen
Waterland
1:47:39
1:43:44
176
Peter van Tiel
Trias
1:45:53
1:43:44
177
Jan-Paul van Nes
Abcoude
1:48:49
1:43:45
178
Peter Tol
Sint Pancras
1:49:14
1:43:46
179
Steven Bouman
Rotterdam
1:52:01
1:43:46
180
Ignaz van der Tol
Alkmaar
1:48:22
1:43:54
181
Robbert de Vreng
Hoorn Nh
1:44:41
1:44:05
182
Arjan van Andel
Hylas
1:46:43
1:44:07
183
Jelle de Voogd
Leiden
1:48:02
1:44:07
184
Bart Zwagemaker
AV Castricum
1:46:47
1:44:12
185
Dennis Bos
Amstelveen
1:50:00
1:44:14
186
Frank de Rover
Alkmaar
1:45:54
1:44:21
187
Dirk Beerse
Anna Paulowna
1:44:46
1:44:23
188
John van Dijk
Bovenkarspel
1:48:52
1:44:31
189
Paul Eliens
Velserbroek
1:45:59
1:44:32
190
Gerjan van 't Riet
Oudorp Nh
1:48:08
1:44:36
191
FG Meekel
Purmerend
1:46:56
1:44:39
192
Arjan van Staalduinen
Hylas
1:47:22
1:44:42
193
Rob Vliegenthart
Hylas
1:46:25
1:44:43
194
Patrick van der Waal
Castricum
1:47:05
1:44:44
195
Jan Warmerdam
Haarlem
1:52:29
1:44:46
196
Paul van der Zee
Lekkerkerk
1:52:31
1:44:48
197
Maarten van der Sanden
Haarlem
1:48:45
1:44:49
198
Joep Teunissen
Zeist
1:51:08
1:45:02
199
Mike Hoep
AV Aalsmeer
1:48:58
1:45:09
200
John Groot
Hoorn Nh
1:45:24
1:45:15
201
Darryl Tjin-A-Lim
Amstelveen
1:46:49
1:45:17
202
Frank R Oppedijk
Almere
1:46:26
1:45:20
203
Peter Koelemeij
Dutch Runners Basic
1:46:24
1:45:21
204
Soeren Bech
Weesp
1:50:09
1:45:22
205
Dirkjan Koopman
Noordkop
1:47:26
1:45:29
206
Johan Mulder
Schoorl
1:46:29
1:45:31
207
Eric Keizer
Den Helder
1:46:37
1:45:33
208
Willem Boezen
Muiderberg
1:52:06
1:45:42
209
Paul Leinarts
Alkmaar
1:46:32
1:45:52
210
Louis Broersen
Lutjebroek
1:47:46
1:46:03
211
Barend FRANS
Hylas
1:47:57
1:46:16
212
Herman Meeuwsen
Almere
1:53:03
1:46:18
213
Kees Vink
BAV
1:47:55
1:46:19
214
Marco Braxhoofden
Alkmaar
1:53:31
1:46:29
215
Berry Dekker
Egmond aan Zee
1:47:18
1:46:31
216
Rober Spigt
Wervershoof
1:48:23
1:46:32
217
Roger Welsch
Castricum
1:47:30
1:46:33
218
Frans Ursem
Oudorp Nh
1:53:58
1:46:46
219
Cees Veldhuis
Beverwijk
1:49:03
1:46:53
220
Kees Verberne
Egmond aan Zee
1:49:17
1:47:01
221
Olof Glorie
Trias
1:48:08
1:47:08
222
Eddy Vink
Zaandam
1:47:45
1:47:12
223
Frank Roerink
Heemstede
1:49:45
1:47:16
224
Arnold Franse
Heiloo
1:55:08
1:47:17
225
Hans Nederstigt
Alkmaar
1:54:41
1:47:17
226
Willem Struijs
Amersfoort
1:49:40
1:47:21
227
Edwin Zandbergen
Heiloo
1:53:42
1:47:28
228
Arjan de Jong
Assendelft
1:52:54
1:47:35
229
Patrick van Zuilen
Weesp
1:51:12
1:47:37
230
Ernst Brandt
Hera
1:49:24
1:47:53
231
Edwin Schaafstra
Bovenkarspel
1:52:22
1:47:56
232
Jan Otto Nieuwenkamp
Almere
1:49:56
1:48:01
233
Pim van den Boom
Amsterdam
1:50:27
1:48:06
234
Alex van der Ham
Velserbroek
1:49:34
1:48:08
235
Richard Vegelin
Noord-Scharwoude
1:48:46
1:48:10
236
Wouter Paardekooper
Amsterdam
1:49:10
1:48:19
237
Chris van Galen
Assendelft
1:49:50
1:48:19
238
Dirk Compas
Bovenkarspel
1:52:52
1:48:31
239
Marco Wijnstekers
Sint Pancras
1:50:39
1:48:32
240
Paul Wagenaar
Hoorn Nh
1:54:56
1:48:33
241
Gerard Glasius
Hilversum
1:55:11
1:48:34
242
Eric Butter
Zaandijk
1:54:17
1:48:36
243
Erwin van Braak
Tuitjenhorn
1:56:09
1:48:37
244
Arjan Petschi
Haarlem
1:50:03
1:48:37
245
Erik de Graaf
Castricum
1:49:05
1:48:43
246
Mark Wellink
Velserbroek
1:50:10
1:48:46
247
Jan Jaap Biemond
Amstelveen
1:52:41
1:48:49
248
Hans Spek
Hera
1:50:16
1:48:55
249
Robin van Noordt
Vlaardingen
1:52:38
1:48:59
250
Hans van Veen
Maasland
1:53:35
1:49:01
251
Gido Schouten
Alkmaar
1:51:01
1:49:05
252
Frank Masteling
Breukelen Ut
2:00:33
1:49:11
253
John Meppelink
Westerbork
1:51:31
1:49:16
254
Jochum Jarigsma
Bussum
1:57:26
1:49:17
255
Hans Schilder
TAS '82
1:52:11
1:49:17
256
Edwin ter Hennepe
Amersfoort
1:57:04
1:49:18
257
Marcel Bos
Assendelft
1:54:40
1:49:21
258
Marcel van der Veldt
Nieuw Vennep
1:57:58
1:49:23
259
Jaco Vijn
Noord-Scharwoude
1:54:02
1:49:32
260
Bart Bakker
GAC Hilversum
1:50:25
1:49:34
261
Tim Jansen
KAV Holland
1:54:16
1:49:37
262
Odin Kuhn
IJmuiden
1:59:15
1:49:49
263
Adrie Leliveld
Volendam
1:54:58
1:49:49
264
Ferry de Vries
1:50:22
1:49:51
265
Stef Moison
Bennebroek
1:51:43
1:49:52
266
Jan Komen
Haarlem
1:55:36
1:49:57
267
Roelof Oppenhuis
Haarlem
1:55:29
1:49:58
268
Cor Pauws
Edam
1:57:37
1:49:59
269
Michael Dirkzwager
Assendelft
1:58:29
1:50:00
270
Bart van den Hooff
Alkmaar
1:56:14
1:50:01
271
Barend van de Kar
Amsterdam
1:52:56
1:50:05
272
Patrick Groenewegen
KAV Holland
1:54:50
1:50:11
273
Ruud van der Pasch
Dutch Runners Basic
1:54:23
1:50:11
274
Michael van den Eeckho
Velserbroek
1:52:18
1:50:11
275
Marc Burgering
Alkmaar
1:56:14
1:50:24
276
Ruben de Nijs Bik
Haarlem
1:52:35
1:50:29
277
Robert van Gent
Oudorp Nh
1:53:06
1:50:33
278
Wilco Brands
Houten
1:52:35
1:50:34
279
Wiebren Snel
Hoofddorp
1:58:26
1:50:44
280
Johan Verbeek
Alkmaar
1:51:46
1:50:54
281
Pim Meeth
Zaanland
1:54:13
1:51:04
282
Michiel Hoogendijk
Utrecht
1:53:56
1:51:12
283
Marc Burgmeijer
Heiloo
1:53:10
1:51:19
284
Jeroen Jansen
Almere
1:57:00
1:51:19
285
Michiel Lexmond
Fit
1:53:27
1:51:23
286
Mathijs Vroegop
Huizen
1:57:02
1:51:23
287
Chris Vermeulen
Noordkop
1:55:37
1:51:33
288
Richard van Drimmelen
Diemen
2:00:21
1:51:56
289
Eran van Deijl
Amsterdam
1:55:56
1:52:03
290
Ben Agricola
Alkmaar
1:55:43
1:52:07
291
Jur van der Slikke
Weesp
1:56:33
1:52:12
292
Jan Kooy
Amsterdam
1:53:47
1:52:14
293
Cees de Smalen
Amsterdam
1:52:37
1:52:19
294
Robert van Someren
Bussum
1:56:00
1:52:25
295
Harry Vos
Westerbork
1:54:43
1:52:27
296
Menno Bijkerk
Utrecht
1:55:12
1:52:29
297
Ronald Veraart
Utrecht
1:54:04
1:52:41
298
Rick Nolting
Schoorl
1:55:56
1:52:52
299
Theo Kuipers
Bussum
1:55:19
1:52:55
300
Jan Glazenborg
Opperdoes
1:54:26
1:52:56
301
Arthur van der Goes
Amsterdam
1:57:18
1:52:58
302
Paul Mooij
Sint Pancras
1:57:04
1:53:01
303
Pieter Thoes
Alkmaar
1:59:05
1:53:05
304
Marc Roodenburg
Krommenie
1:54:52
1:53:06
305
Ron van Leeuwen
Delfgauw
1:57:03
1:53:14
306
Mario Dingemans
Rhoon
1:59:55
1:53:25
307
Leo Woudwijk
Haarlem
2:01:13
1:53:26
308
Bert Schuurman
Purmerend
2:00:04
1:53:27
309
Michel Bosma
't Veld
1:56:26
1:53:37
310
Thonie Bouwmeester
Lycurgus
1:54:49
1:53:44
311
Frans Appels
Amstelveen
2:02:25
1:53:50
312
Clazinus van Vugt
Amstelhoek
2:00:58
1:53:51
313
Ron de Jong
Purmerend
1:57:22
1:53:55
314
Ben Weijerstrass
Westzaan
1:57:22
1:53:56
315
Tjeerd Oppedijk
U-Track
1:56:16
1:53:57
316
Wim Twisk
Castricum
1:58:22
1:53:59
317
Paul Gräfe
Koog aan de Zaan
1:58:19
1:54:10
318
Arjan Fluit
Mijdrecht
2:01:30
1:54:23
319
Marco van Balen
Beverwijk
2:00:15
1:54:31
320
Jan Paul Vrolijk
Krommenie
1:59:50
1:54:35
321
Stefan van Dijk
Heiloo
1:56:54
1:54:38
322
Marcel Burgers
Haarlem
1:59:33
1:54:49
323
Menno Koomen
Hoogkarspel
2:01:23
1:54:50
324
Edwin Högemann
Dutch Runners Gold
1:58:10
1:54:52
325
Erwin van der Kwaak
Lycurgus
1:57:10
1:54:52
326
Wilfred Kleefsman
Haarlem
1:57:08
1:54:55
327
Ron van der Gragt
Waarland
2:00:43
1:54:58
328
Erik-Jan Bouman
Alkmaar
2:02:36
1:55:07
329
Martin Wijenberg
Spirit Lelystad
1:59:03
1:55:10
330
Roy van Wechem
Purmerend
2:02:39
1:55:10
331
Wilco Kuiper
Almere
2:01:54
1:55:14
332
Patrick Zonderop
Leiden Road Runners
2:00:21
1:55:18
333
Jeroen Borger
Zaandam
1:58:25
1:55:18
334
Sander Smit
De Liemers
1:58:21
1:55:24
335
Nick Feeney
Amsterdam
2:00:49
1:55:27
336
Erik Staal
Amsterdam
1:56:56
1:55:39
337
Paul Hoefsloot
Amersfoort
2:03:31
1:55:40
338
Maarten Padmos
Bergen Nh
1:58:26
1:55:42
339
Cees Peter Huibers
Zuid-Scharwoude
2:02:09
1:55:42
340
Matthijs Visser
Maarssen
2:02:18
1:56:02
341
Erik van Dijk
Hoorn Nh
2:04:22
1:56:02
342
Jan Klaver
Schagen
2:03:57
1:56:08
343
Michael Geertsema
Renkum
2:00:36
1:56:15
344
Bart Voogel
Haarlem
1:57:57
1:56:16
345
William Hoedjes
AV Castricum
2:02:49
1:56:24
346
Jeroen Petit
Almere '81
2:01:57
1:56:29
347
Fabian de Nie
Grootebroek
2:03:35
1:56:33
348
René de Haan
Haarlem
2:00:46
1:56:40
349
Frank Arendsen
Otterlo
2:02:05
1:56:46
350
Hans Vreeburg
KAV Holland
2:04:35
1:56:51
351
Erik Boeree
Aalsmeer
2:02:23
1:56:51
352
Paul Verhoeff
Amsterdam
1:59:47
1:56:52
353
Martin de Jongh
Gouda
2:04:30
1:57:02
354
Ronald Plat
AV Edam
2:05:07
1:57:05
355
Ed Cornelissen
Heerde
2:02:27
1:57:10
356
André Struijk
Noordkop
2:01:19
1:57:13
357
Dirkjan de Ruiter
Alkmaar
2:03:43
1:57:57
358
Diederik Uytenbogaart
Dutch Runners Gold
1:59:54
1:58:04
359
Frank de Goede
Alkmaar
2:04:02
1:58:12
360
Peter Laker
Utrecht
2:07:01
1:58:23
361
Hans Kos
Castricum
2:02:29
1:58:35
362
Carl van der Horst
Heiloo
2:03:07
1:58:43
363
Marijn Muhlenbruch
Amsterdam
2:07:31
1:59:01
364
Lucien Heusy
Haarlem
2:03:48
1:59:03
365
Maurice Blankennagel
Zaandam
2:10:26
1:59:16
366
Ron Bakker
Amsterdam
2:00:13
1:59:16
367
Patrick van der Wilt
Bentveld
2:02:59
1:59:21
368
Marco Bellis
Heerhugowaard
2:05:25
1:59:33
369
Denny Roos
Hoorn Nh
2:06:01
1:59:38
370
Joost Haverman
DEM
2:02:53
1:59:40
371
Frank Olthoff
Alkmaar
2:02:52
2:00:02
372
Gert Kos
Huizen
2:07:35
2:00:12
373
Gerco Loogman
Alkmaar
2:07:34
2:00:16
374
John de Boer
Running AP
2:10:35
2:00:22
375
Theo Gercama
Sneek
2:05:50
2:00:32
376
Victor Koopman
Amsterdam
2:01:16
2:00:34
377
Erik Boltendal
Den Helder
2:04:10
2:00:39
378
Rene Admiraal
Alkmaar
2:04:38
2:01:08
379
Jan van der Meulen
Alkmaar
2:07:55
2:01:15
380
Yme Pasma
Leiden
2:09:29
2:01:23
381
Robert Segers
Utrecht
2:07:21
2:01:36
382
Corné de Kok
Tilburg
2:08:12
2:01:42
383
Henri Elberse
Nederland
2:07:41
2:01:46
384
John van Dort
Heemskerk
2:06:01
2:02:12
385
Rob Molenaar
TAS '82
2:07:51
2:02:13
386
Martin Bouma
AV Castricum
2:06:34
2:02:17
387
Jan van Erven
Alkmaar
2:11:53
2:02:31
388
JC Bakker
Bovenkarspel
2:07:12
2:03:25
389
Andy van Ham
Hoofddorp
2:11:34
2:03:26
390
Anne van Zoelen
Atos
2:06:54
2:03:53
391
Remko van Lun
Lycurgus
2:06:25
2:03:54
392
Michiel van de Graaf
Trecho
2:07:46
2:03:58
393
Michiel van rees Velli
Amsterdam
2:10:04
2:04:02
394
Marco van der Wal
Badhoevedorp
2:06:34
2:04:03
395
Arjen Vroegop
Heiloo
2:07:25
2:04:11
396
Marten Bootsma
Alkmaar
2:11:32
2:04:26
397
Ronald Meijlink
Heerhugowaard
2:11:33
2:04:26
398
Mikis Westerweel
Velserbroek
2:06:41
2:04:27
399
David Veldt
Alphen aan den Rijn
2:08:32
2:04:29
400
Herwin van Denderen
Amsterdam
2:10:16
2:05:12
401
Emiel Schouw
Soest
2:14:42
2:05:14
402
Olivier van Strien
Amsterdam
2:08:57
2:05:27
403
Peter Buter
Tuitjenhorn
2:09:27
2:05:53
404
Jacobus Hendrik Berger
Amsterdam
2:12:34
2:06:14
405
Peter Groen
avVN
2:06:48
2:06:28
406
Rene Heijt
Amsterdam
2:14:52
2:07:12
407
Dennes Konijn
Uitgeest
2:15:24
2:07:31
408
Peter Becker
Amsterdam
2:11:43
2:07:48
409
Jan Boon
Dokkum
2:16:26
2:08:30
410
Jan Jaap Folmer
Zuidermeer
2:12:50
2:08:38
411
Eric Groenland
Amstelveen
2:13:43
2:09:57
412
Raoul Guda
Delft
2:15:03
2:10:05
413
Albert Bartelsman
Hoofddorp
2:17:00
2:10:15
414
Henry Sableroll
Atos
2:13:25
2:10:23
415
Paul Kramer
Zaanland
2:14:16
2:10:32
416
Rene van Rossum
Zaanland
2:14:16
2:10:33
417
Michel Westerveld
Zaanland
2:14:16
2:10:33
418
Jurgen de Vries
Loopgroep Bedum
2:17:06
2:10:35
419
Frank Barmentlo
Ouderkerk aan de Ams
2:13:04
2:10:35
420
Ruud Deul
Hoorn Nh
2:16:10
2:10:45
421
Wim van den Berg
Zaandam
2:18:35
2:11:03
422
Cees van der Blom
Wormer
2:20:19
2:14:40
423
Petro de Graaf
Loopgroep Julianador
2:18:03
2:14:51
424
Ron van Gerven
Wijk aan Zee
2:18:12
2:15:25
425
Adrian Brinkhaus
Amsterdam
2:20:53
2:15:35
426
Paul Willems
Breda
2:23:45
2:15:57
427
Jaap Koopman
Team 10
2:26:45
2:17:00
428
Rob van der Veen
Almere
2:24:12
2:17:31
429
Peter Lauffer
Wilnis
2:23:15
2:17:44
430
Arthur Izeboud
Leidschendam
2:24:51
2:17:58
431
Pierre Meermans
Amsterdam
2:22:50
2:19:34
432
Jan Boon
Amsterdam
2:26:40
2:19:56
433
Roelof Favot
Beverwijk
2:28:00
2:21:24
434
Alex Schaap
Dutch Runners Gold
2:40:28
2:32:08
M45, 21 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Theo van Graven
DOKEV
1:20:08
1:20:05
2
Ron Kuyer
Lycurgus
1:20:40
1:20:34
3
Piet Mossel
AV Edam
1:21:39
1:21:01
4
Pim van der Wijt
Loopgroep Wijbosch
1:21:56
1:21:49
5
Cor van Baar
Haarlemmermeer
1:22:09
1:22:01
6
Imro Simmelink
Leiden Atletiek
1:24:08
1:23:39
7
Ruud Klaver
Hera
1:25:07
1:24:40
8
Hero Polet
Horror
1:26:53
1:24:57
9
Willem de Ruijter
BAV
1:25:34
1:25:11
10
Rombout Aarden
Amsterdam
1:30:15
1:25:48
11
Alex Kösters
Trias
1:26:00
1:25:49
12
Yvo Muthert
AV Castricum
1:26:05
1:25:51
13
Bart Schillings
Nijmegen
1:30:42
1:26:19
14
Rob Hendrikse
Assen
1:31:36
1:27:01
15
Jan Piersma
Baarn
1:29:04
1:28:21
16
Jan Meester
Hera
1:29:06
1:28:46
17
Teun Burgers
TAS '82
1:29:01
1:28:55
18
Maarten Bosch
Loopgroep Wijbosch
1:29:18
1:29:00
19
Erik van der Schee
Hylas
1:29:48
1:29:00
20
Paul Koopman
Egmond aan Zee
1:32:53
1:29:09
21
Pierre Bonnet
Texel
1:30:13
1:30:01
22
Erik Leibbrand
Noordkop
1:30:29
1:30:07
23
Gerbrand Beunder
Hollandia
1:34:52
1:30:09
24
Martijn Gribnau
Amsterdam
1:38:47
1:30:17
25
Edwin Bonvie
Den Oever
1:30:46
1:30:21
26
Reinoud Sluiters
AV Monnickendam
1:31:52
1:30:38
27
Peter Berghuis
Loopgroep De Drentsc
1:31:00
1:30:47
28
Theo Nieuweboer
Edam
1:31:31
1:30:56
29
Henny Tiben
avVN
1:34:09
1:31:01
30
Kees Bleeker
ARO '88
1:31:32
1:31:18
31
Marco Havelaar
Egmond-Binnen
1:32:11
1:31:56
32
Albert van Ramshorst
Horror
1:37:01
1:31:56
33
René Duijvekam
AV '23
1:36:30
1:32:02
34
Lukas Verhagen
Alkmaar
1:32:27
1:32:05
35
Herman Ploeger
Den Burg
1:33:47
1:32:08
36
Sander Schuurman
Zandvoort
1:32:39
1:32:16
37
Dick Ernste
Warmenhuizen
1:32:39
1:32:31
38
Frank van Eijk
Heemstede
1:32:45
1:32:33
39
Ernst Dörfel
Fit
1:33:20
1:32:34
40
Jeroen Bot
Hoogkarspel
1:32:53
1:32:45
41
Jan Duijzer
Breezand
1:36:58
1:32:53
42
Tom Min
Egmond aan Zee
1:33:31
1:32:59
43
Rob Berger
Trias
1:33:09
1:33:03
44
Bennie Haverkort
ACO Van Elderen
1:33:45
1:33:15
45
Bert Holman
Oegstgeest
1:34:18
1:33:25
46
Michel Ligthart
Heiloo
1:34:13
1:33:25
47
Jasper Stek
Amsterdam
1:35:49
1:33:38
48
Gijs Schenk
Enkhuizen
1:34:10
1:33:51
49
Hans Burger
Tuitjenhorn
1:38:43
1:33:51
50
Sjaak Pronk
Spanbroek
1:34:12
1:33:59
51
Peter Leeuwerink
Zaanland
1:34:21
1:34:02
52
Rn de Lange
Hylas
1:34:58
1:34:08
53
Aad van Heijningen
Fortuna
1:34:50
1:34:13
54
Otto Korstenbroek
Heemstede
1:35:19
1:34:35
55
John Schouten
Hollandia
1:38:04
1:35:02
56
Marcel Beentjes
Hollandia
1:35:39
1:35:05
57
Steven Kempkes
Amsterdam
1:37:11
1:35:05
58
Haroldinio Abauna
Eindhoven Atletiek
1:43:10
1:35:18
59
Cees Piet
Alkmaar
1:36:26
1:35:29
60
John Brands
Heemskerk
1:36:16
1:35:34
61
Pascal Kroone
TAS '82
1:36:05
1:35:56
62
Kasper Mobach
Trecho
1:41:10
1:36:10
63
Martin Klaver
Warmenhuizen
1:37:07
1:36:23
64
Erwin Kater
Heemskerk
1:38:35
1:36:25
65
Ton Spaan
Lycurgus
1:36:42
1:36:25
66
Jeroen Abbing
Lycurgus
1:37:07
1:36:50
67
Henderikus Doorten
Westerbork
1:37:37
1:36:51
68
Ed Keil
Heiloo
1:37:08
1:36:58
69
Willibrord Vos
Hilversum
1:41:50
1:37:03
70
Kees Cassee
Almere
1:38:05
1:37:23
71
Olof Kistenmacher
Sneek
1:38:29
1:37:31
72
Gerard Grabijn
Haarlemmermeer
1:42:29
1:37:34
73
Gerrit Kaal
Scharwoude
1:38:08
1:37:54
74
Marc Hooijman
SAV
1:38:15
1:38:07
75
Rob Koopman
Heerhugowaard
1:41:15
1:38:08
76
Raymond Gerritsen
Alkmaar
1:39:44
1:38:15
77
Hans Wolters
Loopgroep PK
1:38:58
1:38:26
78
Theo Nibbering
De Rijp
1:38:53
1:38:30
79
Ruud Duinmeijer
Schoorl
1:38:37
1:38:30
80
Jacco Butter
Heerhugowaard
1:39:31
1:38:36
81
Martin Taams
Waterland
1:39:47
1:38:50
82
Bart Boersma
Schoorl
1:39:42
1:38:51
83
Simon Kloosterman
Heerhugowaard
1:39:46
1:38:52
84
Willem van Beek
Trias
1:39:04
1:38:57
85
Kees Roodt
Spanbroek
1:43:58
1:38:57
86
Pierre Muurling
Aalsmeer
1:42:47
1:38:59
87
Ron van Veen
Amsterdam
1:44:16
1:39:01
88
Gerard Koopman
Wieringerwaard
1:44:39
1:39:02
89
Gerard Groen
Hollandia
1:40:28
1:39:04
90
Arne van der Schuit
Loopgroep Hoorn
1:39:47
1:39:04
91
John Hopman
Egmond-Binnen
1:45:03
1:39:21
92
Stef Boers
Den Helder
1:39:35
1:39:25
93
Rico Honselaar
Heerhugowaard
1:44:13
1:39:30
94
John Kok
SAV
1:45:51
1:39:34
95
Frank van der Laan
Haarlem
1:40:33
1:39:35
96
Kees van der Sluijs
Emmen
1:40:58
1:39:37
97
Nico Buijs
avVN
1:44:01
1:39:55
98
Andre Broere
Heemskerk
1:40:47
1:40:14
99
Kaz de Jong
Amsterdam
1:47:27
1:40:30
100
Kees van der Pijl
Hera
1:44:27
1:40:34
101
Martien Slagt
Hilversum
1:44:30
1:40:50
102
Rene Overtoom
't Veld
1:44:10
1:40:51
103
Eelco de Graaf
Lionitas
1:41:34
1:41:03
104
Ben van Aken
Vogelenzang
1:47:31
1:41:06
105
Harry Visser
Egmond aan Zee
1:42:11
1:41:15
106
Bram Dijkstra
Amsterdam
1:41:52
1:41:18
107
Paul van den Boogaard
Castricum
1:42:12
1:41:33
108
Richard Langedijk
Spanbroek
1:46:47
1:41:36
109
Rob Wams
Loopgroep Hoorn
1:44:49
1:41:42
110
Ed Meerevoort
Oosterblokker
1:43:36
1:41:43
111
Peter Kaemereit
Amsterdam
1:46:11
1:41:43
112
Pierre Le Cat
Amsterdam
1:42:57
1:41:43
113
Pieter Rijnsburger
Heerhugowaard
1:42:35
1:41:54
114
Peter van der Fluit
Bergen Nh
1:43:30
1:41:57
115
Rob van Kerkwijk
AV Monnickendam
1:43:11
1:42:23
116
Gerard Harink
Oosthuizen
1:43:18
1:42:33
117
Paul Helmer
Amsterdam
1:50:08
1:42:34
118
Nico de Wit
Haarlem
1:46:32
1:42:35
119
Jos Huppelschoten
Kombijsport
1:43:30
1:42:36
120
Evert Slaman
Kombijsport
1:42:56
1:42:38
121
Frans Mak
Trias
1:44:46
1:42:38
122
Max Thoolen
Trias
1:44:49
1:42:40
123
Rob Oud
Hylas
1:46:48
1:42:58
124
Jan van der Meulen
Enkhuizen
1:43:29
1:43:04
125
Bas Pfister
Dutch Runners Gold
1:48:09
1:43:18
126
Eelco Vogt
Culemborg
1:43:37
1:43:26
127
Gerard van Rijn
Phanos
1:47:19
1:43:28
128
Arjen van Zuydam
Aerdenhout
1:53:37
1:43:30
129
Paul Coesel
Velserbroek
1:49:13
1:43:35
130
Frank de Groot
Zaandam
1:44:06
1:43:41
131
Jaap Blokker
Wieringerwerf
1:45:40
1:43:46
132
Simon Aarden
Haarlem
1:48:27
1:43:50
133
Rene Mijnen
Hoogkarspel
1:44:08
1:43:50
134
Ruud Sweep
Winkel
1:45:51
1:43:55
135
Gerben Rienk Visser
Team 10
1:45:45
1:44:06
136
Jos Botman
Heerhugowaard
1:47:19
1:44:14
137
Peter Van Buijtene
Hera
1:44:28
1:44:15
138
Bart Bijl
Nederhorst den Berg
1:46:35
1:44:18
139
Jan Alex Brandsma
Broek op Langedijk
1:46:24
1:44:20
140
Rob van Breukelen
Trecho
1:50:41
1:44:20
141
Herman Ruseler
Fortuna
1:44:47
1:44:28
142
Rob Romijn
Den Helder
1:46:22
1:44:35
143
Eddie Veenstra
Coevorden
1:48:26
1:44:37
144
Anton Stevens
AV Monnickendam
1:45:44
1:44:38
145
Boyd Goslinga
Wieringerwerf
1:45:09
1:44:40
146
Loet Bonnie
Alkmaar
1:48:45
1:44:40
147
Pieter Swarts
Bloemendaal
1:47:08
1:44:57
148
Leo Glas
Lycurgus
1:45:28
1:44:59
149
Coen Reinders
Baarn
1:51:21
1:45:00
150
Wim Loos
Groningen
1:50:48
1:45:04
151
Pierre Elhorst
Almere
1:47:09
1:45:07
152
Jan van de Wetering
Loopgroep Wijbosch
1:51:13
1:45:37
153
Michel Warga
Weesp
1:51:35
1:45:42
154
Jan Balkenende
Utrecht
1:50:10
1:45:45
155
Cees Sintenie
DOKEV
1:46:46
1:45:46
156
Sjoerd Groen
Amsterdam
1:55:33
1:45:49
157
Jos Groen
Heemskerk
1:46:44
1:45:53
158
Geert Woltjer
Spier
1:49:46
1:46:02
159
Erik Goedegebuure
Breukelen Ut
1:53:33
1:46:06
160
Vinni Zandee
Dutch Runners Gold
1:54:00
1:46:06
161
Frank Kuin
Hera
1:50:01
1:46:08
162
Robert de Vres
Amsterdam
1:49:08
1:46:14
163
Martien de Man
De Koplopers
1:47:41
1:46:19
164
Geert de Jong
Wieringermeer
1:47:58
1:46:22
165
Paijmans Martin
AV Wijchen
1:48:00
1:46:23
166
Maarten Frissel
Hilversum
1:51:24
1:46:30
167
Wim Steunenberg
Loopgroep Astrea
1:47:44
1:46:34
168
Jan Aalbers
Antilope
1:48:43
1:46:36
169
Patrick van den Hoven
Amsterdam
1:49:07
1:46:47
170
Arnold Gutter
Assendelft
1:50:40
1:46:52
171
Arjen Valk
Hoorn Nh
1:49:21
1:47:01
172
Remko Neijman
Purmerend
1:54:20
1:47:02
173
Peter van der Gulik
Alkmaar
1:47:39
1:47:07
174
Jacques Moison
Heemstede
1:48:59
1:47:08
175
Mark Heijnen
Schoorl
1:48:50
1:47:17
176
Jan Erftemeijer
Baarn
1:48:52
1:47:27
177
Siem Stoop
Tuitjenhorn
1:47:55
1:47:27
178
Wilfred Jurjaanz
Hera
1:48:50
1:47:34
179
Rob Kruijssen
Dutch Runners Basic
1:50:11
1:47:39
180
Pieter Zuijdgeest
Hilversum
1:48:33
1:47:42
181
Rob van Zuuk
Lycurgus
1:50:56
1:47:52
182
Rob Hilberts
Oterleek
1:57:19
1:47:57
183
Bruno van der Sloot
Team 10
1:51:23
1:47:58
184
Luc Dierikx
Amsterdam
1:53:20
1:47:59
185
Jan Wilms
Ugchelen
1:50:35
1:47:59
186
Engel Wijker
Egmond aan Zee
1:49:36
1:48:00
187
Anne Fennema
Hera
1:49:50
1:48:08
188
Peter Witte
Texel
1:50:07
1:48:13
189
John van Vliet
IJsselstein Ut
1:49:38
1:48:23
190
Henri van de Kamer
TAS '82
1:51:35
1:48:27
191
Frank Aalten
GAC Hilversum
1:51:27
1:48:29
192
Willem de Boer
TAS '82
1:50:29
1:48:46
193
Luuk Bos
Callantsoog
1:52:22
1:48:49
194
Marco Groenewegen
's-Gravenhage
1:54:46
1:48:59
195
Menno Langeveld
Haarlem
1:51:00
1:49:00
196
Gerard Mooij
IJmuiden
1:50:28
1:49:01
197
Rene Boekhoff
Pijnenburg
1:49:28
1:49:04
198
Jan-willem Doelman
Maasland
1:54:09
1:49:34
199
John Kunst
Alkmaar
1:50:23
1:49:40
200
Niek Lauriks
Waterland
1:54:48
1:49:40
201
Huib de Kanter
Amsterdam
1:58:15
1:49:40
202
Dick Slieker
Heemstede
1:56:13
1:49:47
203
Frank van Osch
Fit
1:54:12
1:49:52
204
Rob Pater
Alkmaar
1:53:57
1:49:53
205
Niek Valk
AV Castricum
1:56:53
1:49:53
206
Henry Sprenkels
Team 10
1:54:43
1:50:01
207
Vincent Bouwer
Alkmaar
1:54:35
1:50:05
208
Paul Blokdijk
Heerhugowaard
1:54:57
1:50:10
209
Danny Wierda
Almere
1:52:21
1:50:13
210
Mathijs Verbrugge
Aerdenhout
1:56:27
1:50:15
211
Ed Handjes
Almere
1:53:58
1:50:22
212
Mark van der Veen
Hilversum
1:52:30
1:50:23
213
Arjen Berendse
Ilpendam
1:56:34
1:50:38
214
Wilbert de Wit
Heerhugowaard
1:52:10
1:50:41
215
Edwin Wasch
Noordkop
1:54:46
1:50:42
216
Bas van Eck
Amsterdam
1:54:21
1:50:47
217
Cees Bol
Hoorn Nh
1:55:39
1:50:48
218
Robert van der Meer
Maasland
1:55:26
1:50:51
219
Richard Boulan
Amsterdam
1:55:54
1:50:57
220
Marcel Wink
Tienhoven Ut
1:53:33
1:50:58
221
Paul Zoeters
Abcoude
1:53:39
1:50:59
222
Van der Linden
Beekbergen
1:54:29
1:51:11
223
Kieft Charles
Almere
1:53:00
1:51:12
224
Marko vd Wakker
Velserbroek
1:55:02
1:51:15
225
Thijs Steins Bisschop
Nederland
1:51:50
1:51:16
226
Maarten Pathuis
Nederland
1:58:15
1:51:18
227
Mark Pijl
Waterland
1:54:17
1:51:32
228
Paul Mulder
Heiloo
1:55:03
1:51:33
229
Martin van Noort
DEM
1:54:47
1:51:34
230
Ben Sintenie
Schagerbrug
1:57:15
1:51:39
231
Eric Molenaar
Loopgroep Hoorn
1:55:13
1:51:39
232
Klaas Tromp
Oudkarspel
1:53:01
1:51:40
233
Aldert Seinen
Poortugaal
1:56:04
1:51:41
234
Marcel van Lingen
Oostzaan
1:56:27
1:51:44
235
Fred van der Meer
Utrecht
1:54:20
1:51:46
236
Joost de Haan
Heemstede
1:58:03
1:51:51
237
Jan Arens
Hera
1:55:05
1:51:55
238
Marcel van Hassel
Koog aan de Zaan
1:56:06
1:51:56
239
Ben Bosboom
Zaanland
2:00:53
1:52:06
240
Rinus Molenaar
Warmenhuizen
1:54:54
1:52:08
241
Ton Hoogenbosch
Den Helder
1:54:24
1:52:09
242
Marcel van der Tuin
Sint Pancras
1:58:09
1:52:20
243
Piet Rood
Sint Pancras
1:56:48
1:52:22
244
Hans van Wijck
Alkmaar
1:55:31
1:52:27
245
Gerard de Wit
Warmenhuizen
1:57:52
1:52:29
246
Paul Veerman
Amsterdam
1:56:26
1:52:30
247
Eric Knijn
Beverwijk
1:57:01
1:52:46
248
Hans Elffers
Heemstede
2:00:54
1:52:53
249
Stoffer Havinga
Loopgroep Astrea
1:55:33
1:52:59
250
Frank Wijngaard
Oudorp Nh
1:57:19
1:53:00
251
Arie van Ham
Anna Paulowna
1:56:54
1:53:01
252
Willem van Willigenbur
GAC Hilversum
1:59:16
1:53:19
253
William Teinsma
Stiens
1:56:51
1:53:24
254
Fred Roelofs
Dutch Runners Gold
1:59:58
1:53:31
255
André de Wit
SAV
1:59:56
1:53:39
256
Bauke Keekstra
Dokkum
1:59:28
1:53:43
257
Martien Komen
DOKEV
1:57:08
1:53:44
258
Frank Eggink
Wassenaar
1:55:25
1:53:45
259
Martin van Maanen
Haarlem
1:56:45
1:53:47
260
Nico Graaf
Alkmaar
1:59:37
1:53:53
261
Ron Mors
Sint Pancras
1:59:52
1:54:03
262
Rob van Bilsen
Geldrop
1:55:44
1:54:05
263
Cees Goslinga
Texel
2:00:32
1:54:25
264
Jos van Es
Koedijk
1:57:46
1:54:32
265
Louis Kramer
Alkmaar
1:56:13
1:54:33
266
Chiel van Berkel
Waterland
2:00:14
1:54:38
267
Willem Bakker
Alkmaar
1:58:47
1:54:48
268
Has van Beers
Bussum
2:03:40
1:54:50
269
John Broersen
SAV
2:01:17
1:54:59
270
Gerrit-jan Vos
Bergen Nh
1:57:12
1:55:13
271
Anton Hollemans
Dutch Runners Gold
1:57:34
1:55:17
272
Marc Geluk
Hera
2:01:10
1:55:18
273
Roberto de Freitas
Loopgroep Aart Stigt
2:03:53
1:55:25
274
Johan Struijs
Vlaardingen
1:57:55
1:55:36
275
René Prins
Zaandam
2:01:08
1:55:36
276
Menno Gmelig Meijling
Amsterdam
2:01:12
1:55:38
277
Rene Besteman
Trias
2:00:35
1:55:42
278
Herman Wassens
Lionitas
1:56:04
1:55:43
279
Peter Disseldorp
Loopgroep Zuidhorn
2:00:46
1:55:44
280
Ron Feller
Wognum
2:03:28
1:55:47
281
Stefan Zwart
Zaandam
2:03:44
1:55:48
282
Joep Boxelaar
Hoofddorp
1:57:39
1:55:49
283
Danny Emanuels
Haarlem
1:59:12
1:55:51
284
Jan Woudwijk
Haarlem
2:03:39
1:55:52
285
Gerard Beerepoot
Wognum
1:57:53
1:55:52
286
Piet Bankersen
Hoorn Nh
2:03:33
1:55:57
287
Matthijs Loerakker
Haarlem
1:58:07
1:56:00
288
Wilbert Vane
Edam
2:02:30
1:56:04
289
Ed van de Bijl
Venhuizen
1:56:45
1:56:09
290
Wilfred Kooijman
Wormerveer
1:57:34
1:56:18
291
Peter van den Berg
Nederland
1:57:14
1:56:19
292
Robbert Polak
AV Castricum
2:01:11
1:56:34
293
Jaron Link
Startbaan
1:58:39
1:56:34
294
Mark van Bergen
Amsterdam
2:04:25
1:56:40
295
Marcel Schuurman
Amersfoort
2:04:44
1:56:53
296
Van Muiswinkel
Breukelen Ut
2:02:32
1:56:58
297
Richard van Maarseveen
Hilversum
2:00:43
1:57:04
298
Theo Bond
Volendam
2:05:07
1:57:05
299
Martin Krems
Castricum
2:00:47
1:57:06
300
Simon Dubbeldam
Alkmaar
2:00:55
1:57:12
301
Arjan Sierveld
KAV Holland
2:05:01
1:57:29
302
Lein Schuman
Amsterdam
1:59:54
1:57:34
303
Michael Crandel
Krommenie
2:01:21
1:57:34
304
Paul van der Bijl
Leiden
2:02:50
1:57:35
305
Reijer Bakker
Stompetoren
2:02:13
1:57:35
306
Frank Haazelager
Heiloo
2:01:07
1:57:39
307
Henny Mors
Amsterdam
2:03:34
1:57:44
308
Piërre Potjes
Oterleek
2:02:29
1:57:51
309
Johan van Kruistum
Castricum
2:03:27
1:57:57
310
Bas van der Linden
Haarlem
2:02:53
1:58:07
311
Peter Smits
KAV Holland
2:05:04
1:58:25
312
Wouter van Dam
Alkmaar
2:05:13
1:58:36
313
Arjen Hemelaar
Haarlem
2:07:33
1:58:42
314
Martijn Smit
Edam
2:05:09
1:58:43
315
Geni Slot
Dutch Runners Gold
2:07:05
1:58:45
316
Erik Wiedijk
Haarlem
2:05:36
1:59:15
317
Edwin Gruijs
Zaandam
2:02:35
1:59:19
318
Peter Reinerie
Den Hoorn Zh
2:05:23
1:59:19
319
Johan Smit
Avenhorn
2:05:01
1:59:33
320
Leo Mayer
Heiloo
2:05:47
1:59:38
321
Jeroen Hollander
Trecho
2:03:03
1:59:41
322
Hans Wiebes
Purmerend
2:00:54
1:59:43
323
Frank Post
Lycurgus
2:01:57
1:59:56
324
Erik Speckmann
Weesp
2:03:34
1:59:57
325
André Batenburg
Dutch Runners Gold
2:04:51
2:00:05
326
Carel Hilferink
Heiloo
2:05:15
2:00:06
327
Bert van Zijtveld
Ruurlo
2:02:34
2:00:19
328
Bas Keultjes
AV '23
2:05:55
2:00:47
329
Peter Knotter
Blokker
2:02:12
2:01:21
330
Abe de Graaf
Uden
2:08:43
2:01:43
331
Frank Pijnappel
Amsterdam
2:08:40
2:01:44
332
Van der Donk
Loopgroep Astrea
2:10:03
2:01:57
333
Pieter van den Hurk
Dutch Runners Gold
2:04:02
2:02:02
334
Ronald Smout
Houten
2:09:38
2:02:05
335
Ron Schreuder
Heemstede
2:06:57
2:02:12
336
Jelte Visser
Sint Pancras
2:05:00
2:02:32
337
Harry de Vries
Dutch Runners Gold
2:11:04
2:03:03
338
Gerrit de Vries
Sint Pancras
2:07:42
2:03:18
339
René van Houwelingen
Suomi
2:08:01
2:03:22
340
Arie de Jong
Driehuis Nh
2:08:26
2:03:33
341
Willem Doornink
Velserbroek
2:11:45
2:03:34
342
Domien Abel
PAC
2:10:52
2:03:36
343
Aad Keij
Nieuw Vennep
2:13:13
2:04:04
344
Jaap Joldersma
Fivelstreek
2:11:00
2:04:14
345
Ruud Groenhuijzen
Loopgroep Hoorn
2:09:33
2:04:15
346
Erik Schoon
Driebergen-Rijsenbur
2:07:35
2:04:19
347
Herman van der Sluijs
AV Monnickendam
2:12:15
2:04:27
348
Rene Aubrun
Haarlem
2:06:50
2:04:44
349
John Brandhoff
Loopgroep Hoorn
2:12:42
2:04:46
350
Nico Kok
Wervershoof
2:11:34
2:04:47
351
Richard Beentjes
Amsterdam
2:12:21
2:05:14
352
Harrie van Diepen
Blokker
2:12:23
2:05:56
353
William Kooy
Abbekerk
2:09:42
2:05:57
354
Fred Schreuder
Wildervank
2:11:03
2:05:59
355
Klaus Beckers
Veghel
2:13:56
2:06:17
356
Hubert Passial
Hoogkarspel
2:13:08
2:06:21
357
Remco Blom
Oudkarspel
2:10:43
2:06:35
358
Roy E Koot
Heerhugowaard
2:11:40
2:06:59
359
Hans Krabben
Atos
2:15:04
2:07:01
360
Kees Walter
Zaanland
2:13:55
2:07:30
361
Kas Beumkes
Oudorp Nh
2:10:55
2:07:34
362
Frank Rotteveel
Alphen aan den Rijn
2:11:48
2:07:44
363
Albert Noppert
Burdaard
2:12:33
2:07:59
364
Peter Molenaar
AV Castricum
2:12:32
2:08:20
365
Marcel Hilferink
Castricum
2:13:12
2:08:29
366
Martin F Vermaat
Heerhugowaard
2:16:32
2:09:01
367
Ed Noordeloos
Hoogkarspel
2:14:08
2:09:11
368
Ronald Beens
Den Helder
2:14:36
2:09:21
369
Vittorio de Lisa
Beverwijk
2:17:10
2:09:49
370
Erwin Boerman
Hylas
2:18:36
2:09:55
371
Cees Maaskant
Wijk bij Duurstede
2:12:14
2:09:59
372
Willem Buren
Terschelling Hoorn
2:17:37
2:10:34
373
Robert Water
Castricum
2:16:06
2:10:37
374
Jan Alberdingk Thijm
De Goorn
2:15:02
2:10:43
375
Harry Hoeksema
Grootegast
2:18:55
2:10:49
376
Eric van Bemmel
Den Helder
2:16:47
2:10:56
377
Jurrien Krol
Lycurgus
2:18:22
2:11:04
378
Lammert van Raan
Amsterdam
2:19:52
2:12:01
379
Rob van Drimmelen
Zaandijk
2:15:51
2:12:01
380
Marty van den Heuvel
Huizen
2:20:28
2:12:27
381
Jan Willem Greefhorst
Harmelen
2:19:43
2:12:46
382
Marinus Voskuil
Sneek
2:17:58
2:12:47
383
Patrick Vaneer
Almere
2:19:25
2:13:09
384
Lex Segveld
Zaandam
2:19:39
2:13:47
385
Bert Gravendeel
Hilversum
2:21:24
2:14:06
386
Rob van Viegen
Typhoon
2:19:55
2:14:13
387
Wally van Beek
De Cocksdorp
2:20:37
2:14:26
388
Dick Everts
Woerden
2:21:55
2:15:33
389
Rene van der Linden
Alkmaar
2:19:33
2:16:14
390
Leo Onderwater
's-Gravenhage
2:24:32
2:16:34
391
Menno Schokker
Zoetermeer
2:26:53
2:17:49
392
Sake Ruiter
Den Burg
2:25:16
2:18:50
393
Albert Visser
Rotterdam
2:24:22
2:18:58
394
Lute Berends
Broek op Langedijk
2:20:17
2:19:12
395
Hugo Schouten
Utrecht
2:26:11
2:19:13
396
Wouter Verboon
Woerden
2:26:17
2:20:12
397
Willem van der Lee
Bussum
2:29:08
2:20:18
398
Bor-Jan van den Bergh
Bergen Nh
2:31:50
2:23:11
399
Ton van Sevenbergen
Kamerik
2:31:24
2:24:13
400
Nico de Bruijne
Diemen
2:30:12
2:24:13
401
Martin Eegerdingk
NEA Volharding
2:27:26
2:25:28
402
Ties van Elst
De Koplopers
2:29:22
2:28:48
403
Frans Hofstede
Clytoneus
2:58:38
2:53:18
M50, 21 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Theo Stelling
AV '23
1:16:11
1:16:10
2
Peter Burger
AV Castricum
1:17:47
1:17:45
3
Jeroen Auener
Loopgroep De Drentsc
1:24:20
1:24:11
4
Henry Hofmann
NOVA
1:25:39
1:25:36
5
Nico Bes
Loopgroep Aart Stigt
1:26:30
1:25:42
6
Sander Rietveld
Atos
1:26:05
1:26:02
7
Rob Emmerig
Lycurgus
1:26:24
1:26:21
8
Michel Eekhof
GAC Hilversum
1:27:34
1:26:39
9
Frank Harmsen
Argo
1:28:21
1:28:18
10
Hans Wessel
Trias
1:28:23
1:28:18
11
Theo van de Beek
Pijnenburg
1:28:46
1:28:31
12
Marcel Cools
Sprint
1:28:49
1:28:36
13
Aike Dirkzwager
KAV Holland
1:30:54
1:29:27
14
John Duinmeijer
Groet
1:29:36
1:29:33
15
Theo Tesselaar
NOVA
1:30:26
1:30:12
16
Theo Brakenhoff
AV Castricum
1:30:54
1:30:14
17
Kees Rootjes
AV Castricum
1:32:28
1:30:18
18
Jan-Willem Schutte
Noordkop
1:31:23
1:30:53
19
Cock Reijnders
AV Castricum
1:31:36
1:31:21
20
Rene Peetoom
ARO '88
1:37:41
1:31:23
21
Gerrit Valkeman
Zutphen
1:32:17
1:31:24
22
Frits Van Komen
Noordkop
1:31:52
1:31:43
23
Leen de Wit
TAS '82
1:32:11
1:31:51
24
Kees Mak
avVN
1:32:43
1:32:31
25
Jan de Zwaan
Heerhugowaard
1:33:18
1:32:35
26
Frank van Esch
AV Castricum
1:34:42
1:33:08
27
Simon van der Eng
Assendelft
1:33:22
1:33:17
28
Walter Pronk
AV Castricum
1:39:42
1:34:57
29
Harm Beishuizen
Zeist
1:39:44
1:35:15
30
Gerrit-Jan Scholtens
Loopgroep Hoorn
1:36:06
1:35:37
31
Cor Termes
AV Castricum
1:38:20
1:35:44
32
Willem Jan de Widt
AV Monnickendam
1:35:52
1:35:50
33
Maarten Groen
Egmond aan Zee
1:36:47
1:35:52
34
William Osinga
GAC Hilversum
1:36:46
1:35:59
35
Ruud van Ammers
Amsterdam
1:36:48
1:36:06
36
Hein Balkenende
Hellas
1:37:08
1:36:11
37
Edgar Cukier
Pijnenburg
1:36:32
1:36:16
38
Cees Marees
Grootschermer
1:36:39
1:36:22
39
Piet Jonker
Heiloo
1:37:23
1:36:45
40
Ger Duijkersloot
Limmen
1:41:08
1:37:01
41
Ab Vos
Noordkop
1:37:10
1:37:08
42
Jan Steur
AV Edam
1:42:03
1:37:09
43
Wilfred van Es
Trecho
1:37:55
1:37:31
44
Kees Zuurbier
Hera
1:41:56
1:37:40
45
René Bakker
TAS '82
1:37:52
1:37:42
46
Aart van Dijk
Assendelft
1:38:37
1:38:22
47
Kees Mooijer
Volendam
1:40:09
1:38:36
48
Aad Bentvelzen
Zaanland
1:44:10
1:38:51
49
Henk van Rosmalen
Tilburg
1:44:20
1:39:14
50
Ad Aalbers
Rijswijk Zh
1:41:29
1:39:21
51
Jaap Baalbergen
Dokkum
1:41:28
1:39:27
52
Duco Zijlstra
Friesland
1:43:09
1:39:27
53
René Hoekstra
Spanbroek
1:40:11
1:39:42
54
Jos Harthoorn
Lycurgus
1:40:05
1:39:49
55
Paul Neering
Haarlem
1:45:19
1:40:08
56
Bas Swildens
Loopgroep Aart Stigt
1:45:14
1:40:15
57
Ruud Verwer
Egmond-Binnen
1:46:14
1:40:32
58
Kor Brandts
Loopgroep De Drentsc
1:41:16
1:40:38
59
Hans Vogel
Haarlem
1:40:49
1:40:41
60
Jan Lagemaat
Warmenhuizen
1:42:09
1:40:43
61
Jelle Heins
Olympus '70
1:41:47
1:41:01
62
Mario Prak
Oss
1:41:40
1:41:07
63
Paul Gordijn
Loopgroep Aart Stigt
1:42:06
1:41:10
64
Jac op 't Hoog
Moergestel
1:46:22
1:41:16
65
Miel Stapel
Attila
1:42:00
1:41:34
66
Henk de Jong
Loopgroep Hoorn
1:44:49
1:41:42
67
Jos ter Brake
Atverni
1:42:10
1:41:46
68
Peter Koelewijn
IJmuiden
1:43:29
1:42:02
69
Ferry Ronde
Hylas
1:42:27
1:42:14
70
Hans Nagtegaal
Lionitas
1:42:40
1:42:20
71
Leo de Mooij
Alkmaar
1:45:34
1:42:26
72
Siem Groen
Andijk
1:44:27
1:42:28
73
Gertjan Zonneveld
Castricum
1:44:46
1:42:31
74
Elmer van Krimpen
GAC Hilversum
1:46:22
1:42:31
75
Eduard van der Linde
AV Monnickendam
1:43:12
1:42:57
76
Iain Taylor
AV Castricum
1:48:00
1:43:06
77
Gerard Comello
AV '23
1:45:30
1:43:11
78
Kees Groenland
ARO '88
1:44:36
1:43:18
79
Hans Schipper
Hylas
1:44:56
1:43:22
80
Roland Versluis
Amsterdam
1:46:33
1:43:29
81
Koen Hesseling
Haarlem
1:46:02
1:43:35
82
Karels Fred
Egmond-Binnen
1:44:34
1:43:46
83
Eric Wijnbeek
Heiloo
1:48:31
1:44:11
84
Kees Rozemeijer
Haarlem
1:48:12
1:44:14
85
Hans Koppelman
Almere '81
1:44:42
1:44:15
86
Peter Groot
Beverwijk
1:44:42
1:44:15
87
Rinus Kooiman
Heerjansdam
1:51:25
1:44:25
88
Ari Smit
AV Castricum
1:46:50
1:44:30
89
Paul van Geffen
Loopgroep Wijbosch
1:50:12
1:44:35
90
Gerrit Verhoeven
Raamsdonksveer
1:48:35
1:44:39
91
Leen Duijzer
DOKEV
1:48:51
1:44:45
92
Bob Boeren
Oudkarspel
1:47:29
1:45:07
93
Ewald Scholten
Trias
1:50:08
1:45:11
94
Cor Stevens
Loopgroep Hoorn
1:51:52
1:45:30
95
Eus Konst
Hoofddorp
1:47:05
1:45:39
96
John de Boer
't Veld
1:47:01
1:45:50
97
René Sijmons
Phanos
1:51:22
1:45:51
98
Rob Ruitenberg
SAV
1:47:36
1:45:54
99
Jac Kaandorp
Trias
1:47:59
1:46:05
100
Jaap Ory
SV Sportlust
1:46:26
1:46:13
101
Henk Mosseveld
Voorhout
1:47:19
1:46:17
102
Jack Smit
Oudkarspel
1:47:06
1:46:17
103
Cors van Kruining
Loopgroep Julianador
1:48:57
1:46:17
104
Wim Snoey Kiewit
Hoorn Nh
1:46:36
1:46:36
105
Ton de Ree
Heemskerk
1:47:57
1:46:50
106
Leo van Eeuwijk
Kranenburg (GER)
1:47:34
1:47:10
107
Wim den Braanker
Apeldoorn
1:54:06
1:47:13
108
Teddy Bezuijen
Westerbork
1:49:39
1:47:24
109
Rogier Simonse
Culemborg
1:48:18
1:47:52
110
George Guns
Eindhoven Atletiek
1:56:25
1:48:07
111
Jos Buter
Nieuwe Niedorp
1:50:03
1:48:11
112
Zweers Wijnholds
Westerbork
1:50:26
1:48:12
113
Kees van Puijenbroek
Bussum
1:54:40
1:48:15
114
Hans Hes
Hera
1:49:47
1:48:29
115
Leen van Dipten
Schagen
1:52:55
1:48:37
116
Peter Broersen
Alkmaar
1:50:47
1:48:41
117
Cees Stobbe
De Rijp
1:54:00
1:48:44
118
Erik Verzaal
Triathlon
1:54:54
1:48:53
119
Hans van der Geest
Oudkarspel
1:51:19
1:48:58
120
Peter Bloedjes
AV Castricum
1:51:28
1:49:07
121
Wim Heijblom
Fortuna
1:49:27
1:49:07
122
Nico Jurrien
Suomi
1:54:46
1:49:08
123
Pedro Hollenberg
AV Castricum
1:51:26
1:49:09
124
Evert Kranendonk
Atos
1:51:41
1:49:09
125
Loek Out
Hollandia
1:51:45
1:49:16
126
Ralph Ferouge
Phanos
1:50:57
1:49:16
127
Ab Bertholet
Phanos
1:56:24
1:49:19
128
Michael Lucassen
Bussum
1:58:37
1:49:46
129
Peter Harder
Hem
1:54:50
1:49:46
130
Frank Dekker
Heiloo
1:55:32
1:50:27
131
Frans Hoeke
Soest
1:52:44
1:50:33
132
Wim Adriaanse
Sparta
1:55:21
1:50:34
133
Ton Koppes
Hera
1:53:58
1:50:40
134
Jan Plasse
Castricum
1:54:00
1:51:03
135
Peter Hildering
Assendelft
1:51:43
1:51:06
136
Jan Westland
Huizen
1:56:50
1:51:22
137
Harry Mengers
Utrecht
1:56:00
1:51:23
138
Rolph Warmenhoven
Nederland
1:58:16
1:51:33
139
Jack Groen
Alkmaar
1:57:38
1:51:41
140
Ko Kwakman
Enschede
1:53:57
1:51:43
141
Erik Steenkist
Haarlem
1:59:46
1:51:45
142
Dick Frinsel
Loopgroep Athletic P
1:54:06
1:51:54
143
Keat Kho
Trias
1:56:01
1:51:55
144
Jan Haveman
Kudelstaart
2:00:26
1:52:04
145
Paul Riteco
Den Helder
1:54:24
1:52:08
146
Wim Hanemaaijer
Olympus '70
1:54:14
1:52:09
147
Jan Janssen
Hollandia
1:57:59
1:52:17
148
Luuk Klaassen
Alkmaar
1:55:30
1:52:23
149
Jaap Nijland
Hilversum
2:01:18
1:52:28
150
Roel de Vogel
Loopgroep Aart Stigt
1:54:11
1:52:31
151
Ben van den Broek
Dutch Runners Basic
1:53:24
1:53:03
152
Arnold Boot
Castricum
1:57:03
1:53:05
153
Marcel Kuhlmann
BDO Hardloopstage
1:55:07
1:53:06
154
Jeroen de Haas
Alkmaar
1:58:43
1:53:33
155
Jos Schalkwijk
NOVA
1:56:53
1:53:34
156
Ward de Vin
Dutch Runners Gold
1:55:35
1:53:35
157
Ed Ebbers
Amsterdam
1:54:49
1:53:43
158
Willem Bouman
Amsterdam
2:00:11
1:53:49
159
Jan Kuilman
Diemen
1:57:44
1:53:51
160
Eric van Tol
Zuid-Scharwoude
1:59:17
1:53:53
161
Jan Jorna
't Veld
1:57:58
1:53:59
162
Frank van Krimpen
Amsterdam
1:59:28
1:54:20
163
Otto Hegeman
Amsterdam
2:00:18
1:54:24
164
Gerrit Kunst
Avenhorn
1:59:35
1:54:34
165
Willem Slippens
Nibbixwoud
1:57:10
1:54:41
166
Rex Schomaker
Delft
2:00:48
1:54:46
167
Rob Oudshoorn
Nederland
1:55:38
1:55:01
168
Piet Callaars
Loopgroep Aart Stigt
2:00:46
1:55:01
169
René Stammes
Nieuwe Niedorp
1:56:02
1:55:10
170
Ruud Poldner
Hollandia
1:56:56
1:55:20
171
Niels Pabst
Haarlem
2:04:35
1:55:29
172
Hessel Boersma
Boksum
1:59:29
1:55:36
173
Hans van Duin
Den Helder
1:59:27
1:56:04
174
Rock Ashworth
Haarlem
1:59:31
1:56:08
175
Willem Hakkert
NEA Volharding
1:59:18
1:56:10
176
Toon Heuser
Energie
2:02:55
1:56:17
177
Jan Krol
Amsterdam
2:03:50
1:56:18
178
Martin Kelder
Alkmaar
2:00:51
1:56:22
179
Ed de Boer
KAV Holland
1:58:07
1:56:24
180
Kees Copier
SAV
1:59:40
1:56:26
181
Nico Korn
Alkmaar
1:59:16
1:56:31
182
Oscar Sprenger
Capelle aan den IJss
2:02:11
1:56:31
183
Hans Smulders
Purmerend
2:04:50
1:56:32
184
Henk van der Schans
Alkmaar
1:58:48
1:56:45
185
Peter Snel
Overveen
2:01:52
1:56:45
186
Jan van der Wal
Friesland
1:58:20
1:56:46
187
Jan van Knippenberg
Delft
2:05:38
1:56:58
188
Henk van Harselaar
Dutch Runners Gold
2:00:35
1:57:00
189
Ton Slob
PAC
2:01:39
1:57:02
190
Jan de Vries
Abbekerk
1:59:56
1:57:03
191
Jos Blankendaal
Almere
2:02:10
1:57:07
192
Peter Noordhoek
Gouda
2:03:12
1:57:18
193
Michiel van Druten
Alkmaar
2:03:36
1:57:28
194
Ronald Schouwink
Hoorn Nh
2:04:51
1:57:28
195
Rene Smeink
GAC Hilversum
2:00:27
1:57:29
196
Pim Mul
AV Castricum
2:02:05
1:57:31
197
Ad van Ommen
Purmerend
2:05:51
1:57:33
198
Klaas Jonk
Volendam
1:59:59
1:57:38
199
Roelof Noord
Kudelstaart
2:00:28
1:57:47
200
Theo Vink
Hollandia
1:59:01
1:57:53
201
Johan Neeft
Dutch Runners Gold
2:01:08
1:57:58
202
Wil Olsthoorn
Amstelveen
2:01:23
1:58:02
203
Peter Welsink
Lycurgus
2:00:30
1:58:11
204
Rena van Waardenberg
Typhoon
2:03:45
1:58:27
205
Paul Spiertz
Waterland
2:03:46
1:58:37
206
Jan Joseph Krimpenfort
Loenen aan de Vecht
2:03:02
1:58:43
207
Ed Schenk
Heerhugowaard
2:05:39
1:58:49
208
Rob Jongerhuis
Noordwijk Zh
2:01:51
1:58:52
209
Dolf Klijn
Hera
2:00:11
1:58:53
210
Jacob Dijkstra
Friesland
2:01:27
1:58:55
211
Robert Gombault
Dutch Runners Basic
2:06:22
1:58:59
212
Rob Arensman
Texel
2:01:31
1:59:34
213
Rien Jan de Bruijn
Amsterdam
2:01:24
1:59:35
214
Hein Wiering
Schiedam
2:00:10
1:59:39
215
Ton Eisenberger
BDO Hardloopstage
2:02:58
1:59:47
216
Jaap Joorse
BDO Hardloopstage
2:02:58
1:59:48
217
Hans Blom
Hollandia
2:04:42
2:00:06
218
Cees Westerhoff
avVN
2:07:36
2:00:08
219
Leen Zandvliet
Hoorn Nh
2:03:20
2:00:16
220
Gerrit Mulder
Fortuna
2:04:21
2:00:42
221
Kees Keijser
AV '23
2:05:56
2:00:48
222
Frans Lomans
Arnhem
2:05:31
2:00:49
223
Egbert Takens
Groningen Atletiek
2:07:25
2:01:01
224
Leo Vogelpoel
Hoorn Nh
2:06:34
2:01:20
225
Leo Stans
Fortuna
2:06:31
2:01:30
226
Henny Tol
Hollandia
2:07:18
2:01:36
227
John Waltman
Altis
2:08:08
2:01:36
228
Bart Molenaar
AV Castricum
2:04:09
2:02:00
229
Hwie-Bing Kwee
Tempo
2:08:09
2:02:12
230
Ton Visser
AV Castricum
2:07:52
2:02:22
231
Toon de Vries
Groningen Atletiek
2:09:26
2:03:03
232
Henk van Aspert
Eindhoven Atletiek
2:11:12
2:03:08
233
Hessel Katsma
Burdaard
2:07:49
2:03:15
234
Ton van der Meij
Assendelft
2:08:37
2:03:18
235
Fred Bos
Heerhugowaard
2:07:43
2:03:18
236
Joop Kamer
PAC
2:05:35
2:03:27
237
Egbert Smit
Stiens
2:07:20
2:03:52
238
Jos Harder
Hoorn Nh
2:07:21
2:03:55
239
Peter Bakker
Enkhuizen
2:11:08
2:04:04
240
Jim Boerma
Haarlem
2:10:57
2:04:20
241
Johan Duitscher
Schiedam
2:04:55
2:04:24
242
Erik van Houten
Assen
2:07:26
2:04:31
243
John Reuvers
Dutch Runners Gold
2:07:57
2:04:41
244
Cees Voesenek
avVN
2:07:41
2:04:55
245
Martin Kniestedt
Purmerend
2:12:04
2:04:59
246
Frank van der Kruk
De Koplopers
2:13:43
2:05:58
247
John Brinker
Groningen Atletiek
2:12:51
2:06:24
248
Henk Hendriksen
Zwaagdijk
2:10:46
2:06:34
249
Bob Heijnis
Zaanland
2:09:54
2:06:42
250
Ed Kriek
Bergen aan Zee
2:14:34
2:06:44
251
Erik Hulsegge
PAC
2:15:59
2:06:54
252
Walther van der Vos
PAC
2:15:59
2:06:54
253
Reinier Backus
Amsterdam
2:10:20
2:07:03
254
Eric Lemstra
Bussum
2:14:13
2:07:20
255
Cas Schonagen
Amsterdam
2:11:01
2:07:46
256
Wim Keizer
Amsterdam
2:17:15
2:08:11
257
Jan Scholten
Atos
2:10:03
2:08:12
258
Fred Antonides
GAC Hilversum
2:12:23
2:08:27
259
Piet Zuiker
Wognum
2:14:14
2:08:35
260
Peter Stam
Hera
2:14:47
2:08:54
261
Jerry Kesauly
Amsterdam
2:16:24
2:09:22
262
Ger Breure
Egmond-Binnen
2:16:45
2:09:39
263
Hans Boer
Amersfoort
2:13:28
2:10:12
264
Wilco de Vries
Almere
2:17:30
2:11:46
265
Stefan van den Hoek
Hoofddorp
2:19:04
2:11:48
266
Jack Ploeger
Runners Stadskanaal
2:19:29
2:12:37
267
Reinier Zaagsma
Zaandijk
2:20:58
2:12:46
268
Mario de Wit
Bennebroek
2:20:58
2:12:47
269
Freek Verkerk
Diemen
2:22:48
2:14:24
270
Ad Brinkkemper
Krommenie
2:24:25
2:16:07
271
Martin Klijnstra
Naarden
2:20:50
2:16:53
272
Loek van der Peet
Antilope
2:24:13
2:20:16
273
Willem Elsnerus
Amsterdam Zuidoost
2:28:18
2:21:27
274
Wout Molthoff
Warmenhuizen
2:27:01
2:22:00
275
Bob Philippus
Purmerend
2:29:23
2:24:01
276
Bob Koeter
Haarlem
2:38:10
2:31:21
277
Harm Hilgevoord
Leiderdorp
2:38:30
2:32:44
278
Harry van der Woerd
Zandvoort
3:15:13
3:09:02
M55, 21 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan Zwarthoed
AV Edam
1:20:34
1:20:32
2
Punt Hennie
Trias
1:22:57
1:22:54
3
Rene van der Jagt
Ter Aar
1:24:30
1:24:21
4
Hans van Urk
Lycurgus
1:25:27
1:25:23
5
Dick ten Bruggencate
Trias
1:26:32
1:26:22
6
Her Tesselaar
avVN
1:29:25
1:29:20
7
Alfons Knijn
Phanos
1:32:30
1:30:32
8
Rob Spijker
NEA Volharding
1:34:48
1:30:46
9
Cor Grabijn
Lycurgus
1:32:02
1:31:52
10
Frans Dekker
avVN
1:32:10
1:31:56
11
Mat Pronk
Hera
1:35:36
1:32:17
12
Klaas Dekker
Lycurgus
1:33:34
1:33:27
13
Eppie Oosterhuis
Friesland
1:34:26
1:34:15
14
Hans Dickhout
Cifla
1:34:39
1:34:17
15
Hennie Lensink
avVN
1:38:11
1:34:23
16
Jan Stoof
Hylas
1:38:27
1:36:18
17
Adrie van der Wijk
Hera
1:39:03
1:38:15
18
Nico Castricum
AV Castricum
1:40:33
1:38:24
19
Fred Nes
Winkel
1:39:27
1:38:34
20
Joop Heurter
Altena Road Runners
1:38:40
1:38:36
21
Huibert Geesink
Heemstede
1:40:42
1:38:45
22
Cor Looijesteijn
DOKEV
1:39:24
1:38:53
23
Rene Groenewoud
Kombijsport
1:39:50
1:38:58
24
Cor Nibbering
De Rijp
1:39:34
1:39:11
25
Ton Hollak
Loopgroep Hoorn
1:40:44
1:40:16
26
Dirk den Oude
Pijnenburg
1:41:08
1:41:04
27
Willem Groen
TAS '82
1:41:28
1:41:23
28
Nico Kroon
Lycurgus
1:41:58
1:41:41
29
Bert de Boer
Alkmaar
1:42:11
1:41:45
30
Frank Bekker
Fortuna
1:44:28
1:42:01
31
Henk van Dijk
Heemskerk
1:45:17
1:42:11
32
Cees Bakker
Hera
1:42:39
1:42:28
33
Bram Schoon
Heiloo
1:43:32
1:42:47
34
Jurjen Mous
Lemmer
1:47:20
1:42:53
35
Hans Wortel
Zeist
1:44:43
1:43:08
36
Harry Smit
Schoorl
1:44:30
1:43:10
37
Sjoerd Meijer
Noordkop
1:45:24
1:43:22
38
Dick Henkes
Lionitas
1:45:45
1:43:35
39
Jan de Groot
Warmenhuizen
1:48:13
1:43:38
40
Paul Valkering
NOVA
1:46:29
1:43:48
41
Ren Bastiaansen
Bergen Nh
1:44:49
1:43:54
42
Leo Witteman
TAS '82
1:45:50
1:44:01
43
Ab Hoek
TAS '82
1:44:28
1:44:01
44
Dirk van de Peppel
De Liemers
1:47:11
1:44:15
45
Sjaak Zuurbier
Anna Paulowna
1:45:06
1:44:34
46
Jur de Groot
avVN
1:46:05
1:44:38
47
Piet Visser
Hollandia
1:45:44
1:44:39
48
Henk Jan Strabbing
Dutch Runners Basic
1:51:01
1:45:01
49
Wim Bijvoet
Ursem
1:47:13
1:45:14
50
Ruud Groenenboom
Sint Pancras
1:50:11
1:45:45
51
Ger Brakenhoff
TAS '82
1:46:18
1:45:50
52
Freek Baan
Alkmaar
1:47:09
1:45:56
53
René Daalmans
AV Castricum
1:48:04
1:45:58
54
Hans Wever
Opmeer
1:46:36
1:46:08
55
Walter Zuidhoek
Alkmaar
1:48:07
1:46:28
56
Sijmen Schilder
Dirkshorn
1:53:49
1:46:32
57
Jan Reekers
Dutch Runners Gold
1:49:54
1:46:34
58
Cor Ruigendijk
Purmerend
1:49:24
1:46:55
59
Dirk Schipper
Loopgroep Bedum
1:48:10
1:47:01
60
Jan Oostenrijk
Startbaan
1:48:03
1:47:37
61
Jan Koornneef
De Koplopers
1:51:31
1:47:38
62
Karst van der Sluis
Lycurgus
1:49:18
1:48:07
63
Aad Hamoen
Dutch Runners Gold
1:49:27
1:48:10
64
Boon Sjaak
avVN
1:51:10
1:48:34
65
Oeli Reitsma
Horror
1:49:34
1:48:36
66
Peter Kamerling
Phanos
1:50:57
1:48:46
67
PETER van DONSELAAR
Bergen Nh
1:55:41
1:48:48
68
Martin van der Vliet
Leusden
1:50:22
1:48:56
69
Thijs Langeveld
Breezand
1:49:59
1:49:28
70
Kees Kuiper
Hylas
1:52:29
1:49:30
71
Ben Kleinbekman
Oudkarspel
1:50:01
1:49:41
72
Henk Winkelaar
Hasselt
1:57:44
1:49:46
73
Chris van de Kamp
GAC Hilversum
1:57:02
1:49:50
74
Dick de Ruiter
Nieuw Vennep
1:54:57
1:50:09
75
Rob Kuiper
Vinkeveen
1:55:15
1:50:29
76
Rob Walter
Maastricht
1:53:34
1:50:35
77
Johan Mulder
Horror
1:55:34
1:50:47
78
Dick van Huisstede
Nederhorst den Berg
1:56:25
1:50:48
79
Henk ter Wal
Amsterdam
1:54:14
1:51:12
80
Cees Pastoor
Maarssen
1:52:58
1:51:18
81
Gerard Pater
Alkmaar
1:51:26
1:51:21
82
Martin Kool
Zaanland
1:52:31
1:51:22
83
Peter Kroon
AV '23
1:53:28
1:51:29
84
Henk van Veen
SAV
2:00:08
1:51:52
85
Herman Nijholt
Prins Hendrik
1:59:49
1:51:52
86
Henk Klabbers
Glimmen
2:00:16
1:51:58
87
Jan de Wit
Medemblik
1:53:59
1:52:03
88
Ton Wever
Zuid-Scharwoude
1:54:38
1:52:19
89
Piet Stuyt
NOVA
1:53:26
1:52:27
90
Roel Achterberg
Amsterdam
1:54:46
1:52:34
91
Arie Hennevanger
BDO Hardloopstage
1:54:40
1:52:39
92
Arie Kleijn
Castricum
1:56:39
1:52:44
93
Roland Broersen
Groet
1:54:25
1:52:47
94
Fred Wartna
Rotterdam
1:56:01
1:53:06
95
Cees de Schipper
Hoofddorp
1:54:56
1:53:09
96
Jan Dijksman
Rijswijk Zh
1:56:47
1:53:11
97
Evert van Kuilenburg
Loopgroep Aart Stigt
1:56:57
1:53:15
98
Peter Houben
Heerhugowaard
1:56:58
1:53:28
99
Tjebbe Bosma
Weesp
1:56:02
1:53:39
100
Nick Schoenmaker
Heemstede
1:59:46
1:53:43
101
Ted Boots
Opmeer
1:57:24
1:53:59
102
Thom Dielen
De Koplopers
1:56:27
1:54:12
103
Bram Varga
Oud Beijerland
2:00:57
1:54:17
104
Kees Post
PAC
2:00:27
1:54:19
105
Frank Teune
Amsterdam
1:56:08
1:54:20
106
Ton Kramer
Assendelft
2:01:44
1:54:48
107
Peter Uyttewaal
Nederland
1:55:34
1:54:57
108
Foppe Remerij
De Sperwers
2:00:22
1:55:12
109
Remi Beukers
Egmond aan den Hoef
1:59:44
1:55:16
110
Kees Brink
Heiloo
1:59:25
1:55:40
111
Ton van den Brink
Leiden
2:03:20
1:55:42
112
Rob Rooijackers
TAS '82
1:58:51
1:56:21
113
Bert de Goede
GAC Hilversum
2:02:18
1:56:21
114
Jan Blaauw
TAS '82
2:02:13
1:56:21
115
Ger van Nijkerken
Eext
2:03:28
1:56:25
116
Ronald Kenninck
Vught
2:01:21
1:56:40
117
Henk Hiemstra
Heerhugowaard
2:00:31
1:56:42
118
Wim Lourens
Alphen aan den Rijn
2:01:57
1:56:44
119
Malcolm Henderson
Waterland
2:03:41
1:56:49
120
Peter Prikkel
Wieringerwerf
1:59:30
1:56:59
121
Wim Vijfhuize
AAV '36
2:03:29
1:57:02
122
Cees Kuijper
TAS '82
2:00:25
1:57:12
123
Geurt Toorenburgh
Almere
1:58:36
1:57:29
124
Wim van der Hoek
Waterland
2:03:46
1:58:09
125
Henny ten Brink
Dutch Runners Gold
2:04:35
1:58:25
126
Eric Betsman
Dutch Runners Gold
2:04:57
1:58:32
127
Cor Groet
ARO '88
2:00:52
1:58:56
128
Theo Pepping
Akersloot
2:02:03
1:59:13
129
Anton Renshoff
Almere
2:07:33
1:59:20
130
Gerlof van der Veen
Haarlem
2:04:10
1:59:24
131
Arno Oudejans
West Graftdijk
2:02:06
1:59:29
132
Frans Kaptein
Capelle aan den IJss
2:05:50
2:00:11
133
Pim Heiliegers
Haarlem
2:07:12
2:00:17
134
Henk Eilert
Uitgeest
2:04:36
2:00:19
135
Ben Wokke
Hylas
2:06:03
2:00:27
136
Rens Bal
Heiloo
2:04:47
2:01:18
137
Piet Blokland
Loopgroep Hoorn
2:03:43
2:01:44
138
Reinout Koperdraat
AV '23
2:09:59
2:01:49
139
Wim van der Gaauw
Groet
2:03:22
2:02:02
140
Hans Dijkhof
Alkmaar
2:09:17
2:02:02
141
Ad Corver
Overveen
2:06:23
2:02:05
142
Johan Brand
Den Helder
2:09:20
2:02:32
143
Jaap van der Veen
Almere
2:06:50
2:02:47
144
Arnold Beentjes
Alkmaar
2:08:45
2:02:49
145
Nol Bos
Zaandam
2:06:14
2:02:56
146
Gerrit Besseling
SAV
2:11:16
2:03:00
147
Wim Siemerink
Alkmaar
2:06:28
2:03:06
148
Bauke van der Wijk
Horror
2:08:15
2:03:33
149
Peter de Vries
Atos
2:06:38
2:03:38
150
Sjaak Groen
Noord-Scharwoude
2:06:14
2:03:43
151
Victor de Haas
Schagen
2:06:00
2:03:48
152
Arie Koeman
Heemskerk
2:07:40
2:03:50
153
Henny Tempelaar
Zwijndrecht
2:10:50
2:03:58
154
Wiebe de Vries
Hanzesport
2:11:00
2:04:17
155
Jan Verweij
De Gemzen
2:06:58
2:04:30
156
William Seton
Callantsoog
2:07:10
2:04:45
157
Tejo de Blok
Lycurgus
2:11:57
2:05:08
158
René Torley Duwel
Amsterdam
2:11:19
2:05:16
159
Frank Blankendaal
AV Castricum
2:11:11
2:05:25
160
Ruud van Bokhorst
GAC Hilversum
2:10:24
2:06:17
161
Ad Kragtwijk
Ens
2:12:35
2:06:24
162
Ooldrik Modderman
Groningen Atletiek
2:12:51
2:06:28
163
Leo Tetteroo
GAC Hilversum
2:10:35
2:06:39
164
Piet Enthoven
Wieringerwerf
2:12:30
2:07:21
165
Simon Rumping
Hoorn Nh
2:12:18
2:07:29
166
Jan Potharst
Amstelveen
2:15:47
2:08:14
167
Cees van Gellekom
Wognum
2:13:47
2:08:47
168
Ies Korpershoek
Fortuna
2:12:28
2:08:49
169
Leo Kaaij
Hylas
2:15:26
2:09:11
170
Ger Schep
Atos
2:13:34
2:09:15
171
Wim van der Duin
Amsterdam
2:12:56
2:09:28
172
Don Oppedijk
GAC Hilversum
2:19:14
2:09:29
173
Rene Tenniglo
Almere
2:16:00
2:09:35
174
Peter Sterkenburg
GAC Hilversum
2:13:50
2:09:42
175
Gerrit Smit
Avenhorn
2:17:10
2:09:50
176
Jaap Boom
Sint Maartensbrug
2:17:55
2:10:06
177
Gerard van Velzen
AV Castricum
2:16:38
2:11:18
178
Maarten van Tricht
Almere
2:18:38
2:11:46
179
Peter van Heijningen
Almere
2:13:08
2:12:03
180
Wim van Veen
Mijdrecht
2:17:44
2:12:49
181
Harrie Robben
Taxandria
2:17:32
2:13:03
182
Wim Verbunt
Taxandria
2:17:32
2:13:03
183
Piet van Ooy
Trecho
2:19:39
2:15:51
184
Jan Bosch
Almere
2:22:28
2:16:04
185
Frans Stoker
Lycurgus
2:25:24
2:16:46
186
André Woutersen
BDO Hardloopstage
2:18:51
2:16:46
187
Mark Goedhart
De Weere
2:24:01
2:17:03
188
John Spruitenburg
Heerenveen
2:23:24
2:17:16
189
Klaas Rep
Almere
2:24:11
2:17:31
190
Jetse Sietse Schokker
Dutch Runners Gold
2:26:53
2:17:49
191
Jetse Timmers
Waddinxveen
2:27:37
2:19:35
192
Kiek Rem
Hemrik
2:27:40
2:20:17
193
Henk Koper
Zaanland
2:29:13
2:22:02
194
Tim Veld
Hollandia
2:30:11
2:27:37
195
Gerrit Brinkman
Fortuna
2:37:02
2:36:01
196
Ype Bosma
Zwolle
2:44:01
2:40:55
197
Ovi Henriquez
Dutch Runners Basic
2:55:48
2:49:30
M60, 21 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Frans Bekers
Sprint
1:20:12
1:20:11
2
Rob Sluijter
avVN
1:30:19
1:30:07
3
Rob de Vries
avVN
1:30:12
1:30:09
4
Jean Freese
Lycurgus
1:32:02
1:31:55
5
Laus Bosman
GAC Hilversum
1:32:40
1:32:04
6
Ko van Kuijk
Sprint
1:33:34
1:33:25
7
Lody Peeters
AV Edam
1:34:32
1:34:01
8
Henk Evers
TAS '82
1:35:18
1:34:18
9
Wim Tas
Delta Lloyd Running
1:36:56
1:36:43
10
Anton Coertjens
Sprint
1:37:23
1:37:11
11
Louis SLEBOS
Bergen Nh
1:41:11
1:38:37
12
Aad van Wonderen
Zijdewind
1:39:01
1:38:54
13
Tom van Breukelen
Phanos
1:39:57
1:38:57
14
Jan Warmerdam
DOKEV
1:39:43
1:39:14
15
Arie Bunnik
AAV '36
1:41:53
1:39:27
16
Ed de Jong
Atos
1:40:23
1:39:48
17
Jan Visser
Alkmaar
1:40:47
1:40:24
18
Bert Versteeg
Hylas
1:41:40
1:41:17
19
Henny Ruedisueli
Sprint
1:41:57
1:41:31
20
Wim Kraakman
Schoorl
1:43:28
1:41:48
21
Peter Robert
NOVA
1:47:40
1:41:57
22
Wim Blok
TAS '82
1:44:10
1:42:28
23
Henk Daling
Hoogeveen
1:43:57
1:42:53
24
Siem Zeilemaker
avVN
1:43:49
1:43:28
25
Tjerk van Gelderen
Phanos
1:47:19
1:43:28
26
Nico Brantjes
Uitgeest
1:45:49
1:43:56
27
Peter Bakker
AV Edam
1:44:54
1:44:09
28
Jean Brakenhoff
AV Castricum
1:46:18
1:44:40
29
Arie Lover
Heerhugowaard
1:46:10
1:44:52
30
Jan Tuinman
Hylas
1:49:17
1:45:28
31
Fred Sinselmeijer
AV Edam
1:46:11
1:45:41
32
Nico Intema
Lutjewinkel
1:47:54
1:46:04
33
Henk Zwagerman
Hylas
1:47:37
1:46:05
34
Ton de Boer
Lycurgus
1:48:13
1:46:13
35
Martin Kwakkel
avVN
1:48:02
1:46:44
36
Ton Thelen
GAC Gemert
1:47:59
1:46:53
37
Gerard de Vries
Horror
1:49:33
1:47:20
38
Ruud Keizer
TAS '82
1:49:15
1:47:25
39
Jan Springveld
Hera
1:48:50
1:47:34
40
Jan Reinders
Leiden Road Runners
1:49:59
1:48:10
41
Co Wiskerke
TAS '82
1:49:02
1:48:13
42
Peter Londema
Sneek
1:49:33
1:48:34
43
Luud Pijl
Loopgroep Bedum
1:51:29
1:50:07
44
Carel Majoor
Hilversum
1:55:54
1:50:20
45
Leo van Klink
Lycurgus
1:53:19
1:50:32
46
Niek Wever
ARO '88
1:52:49
1:50:45
47
Fedde de Boo
TAS '82
1:55:18
1:50:50
48
Peter Petiet
Alkmaar
1:52:15
1:51:11
49
Cor Braber
Limmen
1:52:48
1:51:26
50
Theo van Norden
Lycurgus
1:52:37
1:51:26
51
Roelof Wolters
Heteren
1:54:42
1:51:29
52
Rolf Jacobi
Alkmaar
1:57:46
1:51:33
53
Mart Houtenbos
Egmond aan den Hoef
1:53:34
1:51:59
54
Roelof den Drijver
Loopgroep PK
1:54:47
1:52:12
55
Lou Coevert
Loopgroep Hoorn
1:59:35
1:52:19
56
Ted Wester
Hera
1:53:39
1:52:19
57
Peter Faber
Zoetermeer
2:00:44
1:52:24
58
Jan Munster
ARO '88
1:54:37
1:52:34
59
Rudolph Stevens
Alkmaar
1:57:24
1:53:01
60
Nanno Brink
Dutch Runners Gold
1:54:55
1:53:16
61
Martin Pool
AV Edam
1:53:48
1:53:18
62
Theo Fennis
GAC Hilversum
1:59:45
1:53:36
63
Peter van Amelsvoort
Heemskerk
1:55:32
1:53:39
64
Gerard Notenboom
Oisterwijk
1:58:45
1:53:44
65
Koos van den Wijngaard
GAC Hilversum
2:01:38
1:54:28
66
Dirk de Snaijer
Beverwijk
1:58:15
1:54:56
67
Wim Saaltink
Groningen Atletiek
1:58:54
1:55:27
68
André van den Berg
KAV Holland
2:04:29
1:56:45
69
Henk Ooms
Lutjewinkel
2:01:31
1:57:29
70
Bert Mol
Heerhugowaard
2:01:52
1:58:21
71
Geert Muggen
Hylas
2:01:54
1:58:29
72
Hans Visser
Moordrecht
2:02:14
1:59:01
73
Henk Wildschut
Zuid-Scharwoude
2:02:27
1:59:15
74
Johan Freese
Groningen Atletiek
2:05:39
1:59:17
75
Ton Pots
Limmen
2:05:22
1:59:24
76
Sjaak Ridder
Waarland
2:00:48
1:59:34
77
Harrie Stiekema
Mijdrecht
2:02:40
1:59:39
78
Nico Brand
Statina
2:05:39
2:00:14
79
Jan Bouma
Middenmeer
2:01:23
2:00:17
80
Cor Haleber
TTW
2:06:12
2:01:08
81
Wan Geertsema
Noordkop
2:07:36
2:01:09
82
Hidde Hoekstra
Akersloot
2:07:11
2:01:13
83
Ed Hennequin
Lycurgus
2:06:09
2:02:01
84
Jan van der Laan
Weesp
2:05:58
2:02:03
85
Alphons vd Wiel
Lelystad
2:06:42
2:02:21
86
Martien Verhagen
De Koplopers
2:09:47
2:02:32
87
Ivo Blessing
Purmerend
2:11:42
2:02:59
88
Jaap van Hamersveld
GAC Hilversum
2:04:33
2:04:15
89
Walter Hollenkamp
avVN
2:06:27
2:04:29
90
Hijlke Veenstra
Groningen
2:13:06
2:04:30
91
Aat van Delft
's-Gravenhage
2:12:42
2:05:14
92
Ron Schoorstra
Bergen Nh
2:12:32
2:05:33
93
Piet Buis
SAV
2:14:29
2:06:13
94
Gijs van Gemert
Amsterdam
2:13:44
2:07:38
95
Bert Broekhuizen
Dutch Runners Gold
2:14:34
2:07:48
96
Ben Lover
Alkmaar
2:14:34
2:07:54
97
Giel Schavemaker
Haarlem
2:16:18
2:07:59
98
Ruben Donker
Zaanland
2:13:09
2:09:54
99
Nico van Zwieten
Heemskerk
2:15:09
2:10:44
100
Bert Groot
Uitgeest
2:16:48
2:10:49
101
John Rodenburg
BDO Hardloopstage
2:14:53
2:11:42
102
Ben Laros
De Koplopers
2:17:47
2:11:44
103
Marten Otten
Amersfoort
2:20:09
2:12:19
104
Rik van Beijma
Monnickendam
2:24:08
2:17:29
105
Nico Lakenman
Hollandia
2:24:01
2:18:28
106
Gerard Groen
Zuid-Scharwoude
2:26:20
2:20:26
107
Jan van Veen
Nieuwe Niedorp
2:25:38
2:22:07
108
Karel Stoffels
Alkmaar
2:28:08
2:23:10
109
Jack Jonathans
Amsterdam Zuidoost
2:32:34
2:24:32
110
James Fulkerson
AV Monnickendam
2:25:50
2:25:29
111
Peter Herben
Dutch Runners Gold
2:38:40
2:33:03
112
Ger Janssen
Santpoort-Zuid
3:02:25
2:55:03
M65, 21 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Niek Tromp
Trias
1:39:04
1:38:15
2
Ruud van Hilst
Phanos
1:39:45
1:39:38
3
Joop Engelen
Hylas
1:40:20
1:40:07
4
Jan KoK
AV Edam
1:41:17
1:40:47
5
Jan Sinnige
Heemskerk
1:44:18
1:42:09
6
Harry Plompen
Krommenie
1:45:35
1:42:23
7
Rob Stofberg
ING Runners
1:47:09
1:45:37
8
Ruud Mars
Bergen Nh
1:47:31
1:46:07
9
Willem Glas
Lycurgus
1:46:53
1:46:34
10
Anton Visser
ING Runners
1:51:48
1:49:39
11
Jan List
AV Castricum
1:57:32
1:52:02
12
Dick Smit
NOVA
1:55:05
1:52:41
13
Paul Deitmers
Heiloo
1:57:02
1:53:27
14
Kees Bozelie
avVN
1:57:27
1:53:32
15
Cees Dubbeld
TAS '82
1:59:03
1:54:41
16
Henk van der Kroon
Schoorl
1:58:27
1:55:25
17
Sjaak Bommer
De Rijp
1:58:49
1:55:59
18
Lou Godijn
Alkmaar
2:02:44
1:56:33
19
Cees W Bakker
Waterland
2:03:46
1:58:37
20
Cees Esser
NEA Volharding
2:05:28
2:00:16
21
Jos Put
avVN
2:03:45
2:01:12
22
Thieu Engels
Phanos
2:10:25
2:05:20
23
Paul de Boer
Heerhugowaard
2:12:51
2:09:39
24
William Engel
TAS '82
2:15:44
2:11:17
25
Fokko Bosma
Groningen Atletiek
2:19:37
2:13:13
26
Gerhard van Vilsteren
Naarden
2:21:49
2:14:21
27
Hans de Ridder
GAC Hilversum
2:23:24
2:17:17
28
Joop van't Veen
Hylas
2:24:08
2:18:33
29
Albert Klooster
Zaanland
2:31:42
2:26:40
30
Chris Sijbrands
Atos
2:39:07
2:30:58
31
Theo Bouwman
Lisse
2:37:44
2:36:25
32
Dick van der Wilt
Bergen Nh
2:51:52
2:47:17
33
Philip Eggink
Amsterdam
2:53:14
2:47:52
34
Jan Willem Masion
Medemblik
3:00:02
2:58:36
VSEN, 21 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mounia Aboulahcen
België
1:18:48
1:18:47
2
Anouk Claessens
AKU
1:26:09
1:25:09
3
Arenda Abbink
Atletics Nijverdal
1:27:39
1:27:23
4
Valerie Fictorie
Phanos
1:36:16
1:33:50
5
Inge Heus
Leiden
1:34:05
1:33:54
6
Fiona Meereboer
Hippolytushoef
1:35:07
1:34:39
7
Cathelijne Antonisse
Bergen Nh
1:42:34
1:35:45
8
Sandra van Doorn
Delft
1:38:13
1:36:59
9
Ciska van Vliet
's-Gravenhage
1:42:14
1:37:23
10
Lisa Bos
Phanos
1:46:48
1:39:20
11
Claudia Geldermans
Noordkop
1:40:59
1:40:35
12
Eline Rampen
Hera
1:42:26
1:41:42
13
Lieneke Jooren
Leiden Atletiek
1:47:50
1:42:01
14
Annika Fangmann
De Hoef
1:50:33
1:42:54
15
Kirsten Braem
Paal Beringen (BEL)
1:46:17
1:43:46
16
Laura Hak
Hera
1:44:33
1:43:48
17
Annelies Wester
U-Track
1:45:17
1:43:57
18
Ilse Kaastra
Nederland
1:45:15
1:44:44
19
Miranda Verbrugge
Noordkop
1:46:40
1:44:55
20
Tineke Peek
Alkmaar
1:52:47
1:44:58
21
Marleen Stroomer
Nibbixwoud
1:47:37
1:45:05
22
Marieke Buijtendijk
Amstelveen
1:49:54
1:45:58
23
Tia Westerlaken-Roordi
Nijmegen
1:54:42
1:46:35
24
Marloes Hovestad
Alkmaar
1:49:18
1:46:51
25
Nikki Damen
Amsterdam
1:52:38
1:47:06
26
Frederike van Vilstere
Amsterdam
1:55:35
1:47:58
27
Mechteld Bontes
Amsterdam
1:55:44
1:48:04
28
Iris Thoutenhoofd
Amsterdam
1:51:28
1:48:37
29
Nathalie Nelemans
Wieringerwaard
1:51:14
1:48:48
30
Femke Bosma
Almere
1:52:16
1:49:53
31
Saskia Wolthuis-Taams
Krommenie
1:58:36
1:50:25
32
Moniek van Kilsdonk
Loopgroep Hoorn
1:54:10
1:50:33
33
Linda de Wit
Loopgroep Hoorn
1:56:23
1:50:54
34
Claudia Wessing
Heerhugowaard
1:53:40
1:51:07
35
Marleen Flobbe
Dutch Runners Gold
1:54:21
1:51:23
36
Lia op den Velde
Phanos
1:55:16
1:51:56
37
Karlijn van Helmond
Spiridon
1:53:46
1:52:13
38
Caroline Henneman
Amsterdam
1:56:31
1:52:14
39
Kim van Breda
Almere
2:00:38
1:52:17
40
Marjolein Peters
Amsterdam
2:00:09
1:52:31
41
Dafna Tsadok-Hai
TTW
1:58:45
1:53:01
42
Marieke ten Have
Amsterdam
2:02:28
1:53:04
43
Eva Warmerdam
Alkmaar
2:00:08
1:53:30
44
Josien Ruts
Kamerik
1:58:30
1:53:35
45
Jitske Bosma
Weesp
1:56:01
1:53:37
46
Anke Redeker
Leiden
2:02:46
1:53:55
47
Willemijn van den Anck
Ouderkerk aan de Ams
2:00:08
1:53:57
48
Charlotte Favot
Beverwijk
1:57:36
1:54:05
49
Elke Burger
Warmenhuizen
1:55:22
1:54:12
50
Angelique Kuipers
Alkmaar
1:57:05
1:54:20
51
Monique Beers
Heerhugowaard
1:56:20
1:54:27
52
Frederike Linssen
Amsterdam
1:59:09
1:54:32
53
Heidy Vermeulen
Castricum
1:58:30
1:54:36
54
Wenny Geenevasen
De Koplopers
2:00:49
1:54:47
55
Elke van den Elsen
Hoorn Nh
2:02:28
1:54:49
56
Nienke Bergmans-Kok
Voorburg
1:56:37
1:54:53
57
Marie Hogervorst
Amsterdam
2:01:07
1:55:03
58
Danja Donkervoort
Amstelhoek
2:02:56
1:55:18
59
Joyce van Spengen
Alphen aan den Rijn
1:59:14
1:55:18
60
Nanda van der Sluis
De Koplopers
2:01:26
1:55:20
61
Monique Koen
Leiden
1:57:53
1:55:26
62
Linda Mooij
Benningbroek
1:58:54
1:55:27
63
Myrthe Boss
Amstelveen
2:00:59
1:55:49
64
Suzanne Berkelaar
Almere
2:01:05
1:56:03
65
Emilie Vismans
Amsterdam
1:59:57
1:56:16
66
Jenneke van Ravenswaai
AV Monnickendam
2:04:55
1:56:28
67
Irene Sier
Volendam
2:02:00
1:56:51
68
Ilse Kuitwaard
Hylas
2:03:39
1:56:56
69
Sigrid Weitenberg
Amsterdam
2:01:22
1:57:08
70
Floor Koopmans
Amersfoort
1:59:50
1:57:34
71
Jante Parlevliet
Amsterdam
2:02:50
1:57:35
72
Dagmar Drost
Harlingen
2:03:27
1:57:36
73
Linda Roetman
Utrecht
2:06:48
1:57:45
74
Renate Zoon
Nijmegen
2:03:51
1:58:46
75
Femke Hoogendoorn
Amstelveen
2:05:58
1:58:52
76
Stefanie van Rossem
Haarlem
2:03:28
1:59:11
77
Tessa Gruijs
Zaanland
2:02:35
1:59:18
78
Susanne Hazendonk
Bussum
2:07:25
1:59:27
79
Heleen Schouwenaar
Amsterdam
2:08:10
1:59:58
80
Jose van Gijzen
Arnhem
2:08:20
2:00:03
81
Marike Nieuwenhuijs
NEA Volharding
2:03:58
2:00:09
82
Willeke Trompers
Nijmegen
2:08:29
2:00:23
83
Aisling Kloosterhuis
Amsterdam
2:06:59
2:00:38
84
Lizet Opmeer
Leiden
2:09:20
2:01:07
85
Sanne Dekker
Heerhugowaard
2:07:41
2:01:40
86
Frederique Ummels
Amsterdam
2:06:36
2:02:02
87
Rosa Bos
Amsterdam
2:10:16
2:02:49
88
Nadia Meijer
NEA Volharding
2:06:58
2:03:09
89
Sophie de Haas
Schagen
2:05:27
2:03:15
90
Rianne Beentjes
AV Castricum
2:11:39
2:03:28
91
Miranda Lahuis
Haarlem
2:11:08
2:03:38
92
Karena Water
Obdam
2:06:41
2:04:27
93
Murkje Koopmans
Amsterdam
2:11:29
2:04:27
94
Renate Leek
Alkmaar
2:09:10
2:04:45
95
Debbie Spanenburg
Assen
2:15:30
2:05:05
96
Maartje Overmars
Amsterdam
2:07:52
2:05:05
97
Kimja Schouten
Dutch Runners Gold
2:08:04
2:05:18
98
Annelous Vogtschmidt
Amsterdam
2:11:44
2:05:33
99
Wendy Kuik
Heerhugowaard
2:08:23
2:05:39
100
Anne Bedaux
Amsterdam
2:11:06
2:05:54
101
Femke van der Wey
Amsterdam
2:07:50
2:06:01
102
Linda Hofman
AV Castricum
2:14:15
2:06:04
103
Heleen Esser
Amsterdam
2:15:30
2:06:30
104
Carla Beerpoot
Grootebroek
2:12:32
2:07:06
105
Chantal Romkes
Rotterdam
2:09:05
2:07:09
106
Barbro van Hoven
Haarlem
2:13:17
2:07:28
107
Frédérique Geerdink
Amsterdam
2:16:39
2:07:38
108
Loes Elzinga
Fivelstreek
2:11:49
2:08:03
109
Merel Bod
Heiloo
2:17:59
2:08:08
110
Simone Nell
Maasland
2:14:56
2:08:19
111
Saskia Vrenegoor
Medemblik
2:15:23
2:08:48
112
Merel Boom
Sint Maartensbrug
2:17:01
2:09:12
113
Aukje Santegoets
Hilversum
2:19:14
2:09:29
114
Miranda Kraaij
Amsterdam
2:09:30
2:09:30
115
Fieke Kok
Utrecht
2:19:13
2:09:58
116
Sara Mouris
Ouderkerk aan de Ams
2:14:47
2:10:10
117
Kimberley Stam
Egmond-Binnen
2:18:07
2:10:25
118
Saida Bou-Chamach
Loopgroep Hoorn
2:14:40
2:10:52
119
Iris van Hoorn
Dutch Runners Gold
2:19:40
2:11:27
120
Fieke Verhoeff
Utrecht
2:21:13
2:11:58
121
Nicole Gelissen
Utrecht
2:18:57
2:12:58
122
Eva Jongepier
Amsterdam
2:17:26
2:13:31
123
Jorien Hamerslag
Utrecht
2:22:44
2:14:12
124
Linda van Boven
Culemborg
2:21:46
2:14:21
125
Anneke Martens
Blokker
2:16:46
2:15:18
126
Pascal Rouwenhorst
Zaanland
2:21:26
2:16:05
127
Mieke Terlouw
Alkmaar
2:26:45
2:18:45
128
Monique Giljam
Alkmaar
2:26:45
2:18:45
129
Irene Rol-Klos
Wormer
2:25:59
2:21:00
130
Tamara Lut
Amstelveen
2:29:21
2:24:48
131
Monique Koopman
Amsterdam
2:30:43
2:25:06
132
Rianne Oolders
Siddeburen
2:31:53
2:25:43
133
Therie Bruynes
Kampen
2:34:10
2:26:03
134
Pauline Gouwens
Almere
2:33:29
2:26:09
135
Mascha Botter
Heemstede
2:35:55
2:27:51
136
Christel Timmer
Running AP
3:22:58
3:12:36
137
Romy Miltenburg
Nederland
3:18:34
3:13:20
V35, 21 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Fa Adda
Nederland
1:22:34
1:22:33
2
Ylona Kruis
Horror
1:26:54
1:24:58
3
Jolanda ten Brinke
AKU
1:25:32
1:25:27
4
Esther van Heerde
Loopgroep Aart Stigt
1:31:36
1:30:49
5
Leonie Verstegen
Loopgroep PK
1:33:12
1:32:34
6
Carolina Verspuij
OSM '75
1:35:46
1:35:31
7
Sandra Stam-Mol
Groet
1:36:51
1:36:43
8
Angelique Derwort
Dutch Runners Gold
1:45:30
1:36:51
9
Nanneke Doeven
KAV Holland
1:37:45
1:36:59
10
Sjamke Sintenie
KAV Holland
1:38:42
1:38:10
11
Marleen Haakma
Atos
1:39:27
1:38:51
12
Anoesjka Timmermans
KAV Holland
1:45:57
1:41:11
13
Corine Visser
Friesland
1:42:01
1:41:16
14
Marja Klijn
Team 10
1:45:26
1:42:00
15
Corinne Knaap
Heiloo
1:47:43
1:42:51
16
Esther Brakenhoff
GAC Hilversum
1:43:33
1:43:22
17
Rita Quist-Kuip
Loopgroep Hoorn
1:47:07
1:43:30
18
Esther de Joode
Statina
1:50:21
1:43:49
19
Michelle Collingham
Asterix
1:45:37
1:43:53
20
Lilian Koelemeij
Hera
1:45:45
1:45:33
21
Ageeth Wilbrink-van Ar
SV Sportlust
1:46:01
1:45:45
22
Sonja Dijkhuis
Hoorn Nh
1:46:38
1:45:59
23
Christina King
Amsterdam
1:47:56
1:46:23
24
Maartje van Hes
Dutch Runners Gold
1:53:57
1:46:31
25
Jolanda van der Star
Kombijsport
1:51:35
1:47:01
26
Simone Hessing
Bosch en Duin
1:53:10
1:47:36
27
Jacqueline Ooms
Loopgroep Hoorn
1:49:45
1:47:36
28
Joan Stolk
Bosch en Duin
1:53:10
1:47:37
29
Martina van der Gaauw
Groet
1:50:06
1:47:39
30
Marian Niemeijer
Alkmaar
1:51:29
1:48:09
31
Mj van der Star
Kombijsport
1:52:46
1:48:11
32
Carla Bruin
Warmenhuizen
1:50:05
1:48:56
33
Puck Boot
Heiloo
1:54:37
1:49:01
34
Thea van der Meulen
Friesland
1:52:37
1:49:18
35
Ilonka Schanzleh
Koog aan de Zaan
1:52:17
1:49:26
36
Melanie Maas
Amsterdam
1:58:17
1:49:45
37
Judith Kuijs-Ligthart
Warmenhuizen
1:52:57
1:49:57
38
Mirjam Hoogeterp
Heerhugowaard
1:51:48
1:50:22
39
Mariska Bouwer
Trias
1:51:45
1:50:23
40
Katja Nederhoed
Ouderkerk aan de Ams
1:52:45
1:50:43
41
Bianca van den Beitel
Badhoevedorp
1:53:04
1:50:53
42
Ingrid Bergman
Badhoevedorp
1:53:10
1:50:59
43
Isabel Lopez
Soest
1:54:54
1:51:14
44
Ineke Klappe
Beverwijk
1:56:02
1:51:22
45
Caroline Gautier
De Koplopers
1:59:25
1:51:34
46
Anita van Dalen
U-Track
1:54:02
1:51:42
47
Carolien Muusse
Koog aan de Zaan
1:53:33
1:51:48
48
SHJM Warmerdam
Amstelveen
1:55:54
1:52:59
49
Maureen Schoutsen
Leersum
1:56:57
1:53:15
50
Amanda Jipat
Soest
2:02:02
1:53:57
51
Simone Munster
Haarlem
2:01:20
1:54:05
52
Brenda Bruggeman
Amsterdam
1:59:08
1:54:05
53
Janke Locht
Weesp
1:57:44
1:54:34
54
Prajna van Lieshout
Amsterdam
1:56:22
1:54:50
55
Mirjan de Jong
Spanbroek
1:58:55
1:55:28
56
Astrid van 't Veer
Alkmaar
2:01:00
1:55:33
57
Frasca Daniela
Amsterdam
2:04:58
1:55:34
58
Sandra Blakenburg
Lycurgus
2:02:28
1:55:38
59
Helene van Gorsel
Amsterdam
1:57:05
1:55:42
60
Jeanet Walraven
Haarlem
2:01:19
1:55:44
61
Annelies van Bentum
Assendelft
1:59:28
1:56:00
62
Elice de Kruijk
Anna Paulowna
1:57:37
1:56:03
63
Esther van den Boogaar
Bergen Nh
2:01:00
1:56:04
64
Sabine Oskamp
Loopgroep Aart Stigt
2:05:51
1:56:48
65
Ramona van der Veldt
Nieuw Vennep
2:05:29
1:56:54
66
Astrid Sitters
Tempo
2:03:36
1:57:08
67
Mascha Roodakkers
Leiden Road Runners
2:03:56
1:57:11
68
GeertjeMarije Takkenbe
Amsterdam
2:00:00
1:57:18
69
Marieke Sluiters
Amsterdam
2:01:02
1:57:37
70
Sigrid de Graaf
KAV Holland
2:05:39
1:57:55
71
Marleen Slagt
Haarlem
2:01:13
1:57:59
72
Annet Tollens
GAC Hilversum
2:00:54
1:58:00
73
Marja van Starkenburg
Tempo
2:06:01
1:58:02
74
Nienke Slot
Alkmaar
2:01:24
1:58:07
75
Nathalie Koch
Rotterdam
2:01:04
1:58:26
76
Natasja Jelsma
Dutch Runners Gold
2:05:20
1:59:16
77
Gonda Prosje
Lionitas
2:02:31
1:59:38
78
Sigrid Diemeer
Heemskerk
2:05:47
1:59:48
79
Christel Betten
Hollandia
2:02:52
1:59:51
80
Sandy Spaander
Zaandam
2:01:47
1:59:52
81
Natasja de Bruijn
Zaandam
2:04:20
1:59:58
82
Karin van Soest
Zaandijk
2:04:20
1:59:58
83
Monique Berger
Heerhugowaard
2:07:28
2:00:38
84
Sandy Jagers
Alkmaar
2:05:33
2:01:19
85
Danielle Tukker
Amsterdam
2:08:30
2:01:23
86
Moniek Terra
Heerhugowaard
2:05:56
2:01:41
87
Nicole Jong-Missoudan
Hera
2:07:50
2:01:57
88
Linda Lansbergen
Maasland
2:08:41
2:02:05
89
Suzan Boogaerdt
Amsterdam
2:10:34
2:02:29
90
Jane Al
Beverwijk
2:05:14
2:02:36
91
Lenneke de Voogd
Leiden
2:09:27
2:02:39
92
Anneke Renzema
Amsterdam
2:12:41
2:04:20
93
Mariska Pronk
Sint Pancras
2:09:20
2:04:21
94
Marjolein Binkhorst
Castricum
2:07:30
2:04:52
95
Indra Atman
Haarlem
2:14:24
2:05:17
96
Karin Heinen
Lycurgus
2:12:13
2:05:24
97
Simone Bensdorp
Amsterdam
2:13:42
2:06:29
98
Carla van der Gaag
De Koplopers
2:11:15
2:06:41
99
Angela Bibo
SAV
2:13:37
2:06:45
100
Rian Postma
Biddinghuizen
2:10:55
2:07:53
101
Kim Bod
Heiloo
2:17:59
2:08:08
102
Nadine Meertens
Utrecht
2:10:20
2:08:19
103
Suzanne van Stratum
Amsterdam
2:15:13
2:08:40
104
Diana van Laarhoven
Dutch Runners Gold
2:14:36
2:09:21
105
Patricia Kerssens
Lycurgus
2:13:16
2:09:31
106
Marrit Ormeling
Amsterdam
2:16:55
2:09:34
107
Femia Smit
Amsterdam
2:18:37
2:09:45
108
Bettina de Jong-Kamper
Hoofddorp
2:15:58
2:10:15
109
Sandra Zuijdendorp
Hoofddorp
2:16:06
2:10:23
110
Christel Duivesteijn
Beverwijk
2:16:12
2:10:33
111
Nicolette Steenstra
Amsterdam
2:17:11
2:10:39
112
Danielle Hartog
Amsterdam
2:16:15
2:11:03
113
Daniëlle Slomp
Typhoon
2:20:03
2:11:03
114
Rixt Noordermeer
Egmond aan Zee
2:18:34
2:11:12
115
Masja Schriever
Amsterdam
2:19:52
2:11:37
116
Nel Schoehuijs
Almere
2:18:43
2:11:39
117
Martine Oortwijn
NEA Volharding
2:19:25
2:11:52
118
Sandra Oortwijn
KAV Holland
2:19:25
2:11:52
119
Nicolette Kuiper-Penni
Amsterdam
2:19:52
2:12:01
120
Clare Roy
Naarden
2:16:11
2:12:59
121
Anouk Waterman
's-Gravenhage
2:23:37
2:14:29
122
Marijke van den Brule
Loopgroep Julianador
2:22:58
2:15:56
123
Margreet Ploegmakers
Amsterdam
2:20:12
2:15:56
124
Heidi van der Schaft
Amstelhoek
2:21:16
2:18:01
125
Bianca van Gool
Hera
2:25:26
2:19:33
126
Saskia Horeman
Haarlem
2:24:05
2:21:24
127
Katrijn Prins
Amsterdam
2:30:20
2:25:07
128
Bianca de Leeuw
Diemen
2:36:05
2:27:36
129
Nicole de Haan
Amsterdam
2:37:09
2:29:55
130
Selma Dag
Waterland
2:40:43
2:32:27
131
Francis Buis
SV Sportlust
2:42:22
2:35:23
132
Anique Groesbeek
Pijnacker
3:16:51
3:10:20
V40, 21 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Cuny van der Kroon
Hera
1:33:28
1:32:44
2
Carol Rademakers
NOVA
1:33:53
1:33:50
3
Petra de Boer
Amsterdam
1:38:50
1:33:52
4
Judith Tamis
AV Castricum
1:35:25
1:34:43
5
Christel Brandhoff
Loopgroep Hoorn
1:35:39
1:35:09
6
Esther Veldhuis
SAV
1:35:33
1:35:23
7
Margot van der Ven
Groene Ster
1:36:21
1:35:39
8
Elsa Rasch
Groet
1:36:56
1:36:40
9
Lucienne Dekker
Oudkarspel
1:38:42
1:38:34
10
Marietta van Anrooy
Nederland
1:39:13
1:38:42
11
Clara Huisinga - Fisch
AV Castricum
1:42:26
1:38:50
12
Olga van Leeuwarden
KAV Holland
1:39:28
1:38:55
13
Esther Koning
avVN
1:45:58
1:39:05
14
Graziella kalf-sala Pe
Zaanland
1:43:20
1:40:49
15
Ellie Schreuder
AV Castricum
1:41:42
1:40:55
16
Maroesja Huijzer-Beers
Oudkarspel
1:41:14
1:41:02
17
Monique Leijen
TAS '82
1:44:42
1:41:10
18
Christa de Bruin
Utrecht
1:45:34
1:43:00
19
Marion Visser
Noord-Scharwoude
1:44:33
1:43:14
20
Esther van de Grift
Pijnenburg
1:44:50
1:43:29
21
Guurtje de Goede
Egmond-Binnen
1:50:36
1:44:47
22
Jacoba Marinus
SV Sportlust
1:48:12
1:44:50
23
Startnummer 9316
avVN
1:48:54
1:45:51
24
Asttrid de Wind
PAC
1:49:30
1:46:56
25
Ireen Mantel
TAS '82
1:49:57
1:47:02
26
Ella Heddes
TAS '82
1:50:09
1:47:15
27
Ineke Altenburg
Horror
1:50:21
1:47:48
28
Wendela van Oosterom
Amsterdam
1:50:53
1:49:06
29
Renata Vermeulen
Noordkop
1:53:28
1:49:25
30
Susanne van den Hooff
Loopgroep Marathon U
1:51:15
1:49:29
31
Petra Schoon-van der T
Driebergen-Rijsenbur
1:54:42
1:49:33
32
Monique Feldberg
Hylas
1:51:05
1:49:41
33
Liesbeth Heijink
Ouderkerk aan de Ams
1:52:21
1:49:52
34
Christina Melsert
Naarden
1:58:21
1:50:29
35
Annemarie Kranenburg
TAS '82
1:52:15
1:50:32
36
Karin de Rooy
Zaanland
1:51:26
1:50:38
37
Louki Maas
Amsterdam
1:57:23
1:51:03
38
Corry Leijen
Alkmaar
1:53:40
1:51:07
39
Christl Korzelius
Triathlon
1:58:39
1:51:11
40
Mai Liem
Loenen aan de Vecht
1:55:34
1:51:15
41
Annemieke Stuit
ATC '75
1:54:43
1:51:24
42
Mirjam Schoutsen
Medemblik
1:53:55
1:52:07
43
Helga Lammertsma
Schoorl
1:53:56
1:52:15
44
Marianne Baas
Waddinxveen
1:58:05
1:52:54
45
Mirjam Melkman
Amsterdam
1:57:22
1:53:02
46
Denise Hilferink
Castricum
1:58:37
1:53:36
47
Caroline van der Veldt
Haarlem
1:57:10
1:53:36
48
Miranda Stigter
't Veld
1:56:26
1:53:37
49
Dieuwer Spaander
Haarlem
2:01:26
1:53:44
50
Astrid Zwart
Amsterdam
1:55:47
1:54:15
51
Albertina Bakker
Nieuwe Niedorp
1:58:26
1:54:25
52
Marcia Hand
Lycurgus
1:57:09
1:54:51
53
Irma Hurks
Prinsenbeek
1:58:07
1:54:58
54
Mariëtte Klaver
Schagen
2:03:15
1:55:26
55
Diane Bombeld
Woerden
2:02:42
1:56:36
56
Marion Bakker
Amsterdam
1:58:17
1:56:37
57
Saskia Taggenbrock
Amsterdam
2:01:58
1:56:44
58
Linda van Galen
KAV Holland
2:05:29
1:57:46
59
Yvonne Jansen
KAV Holland
2:05:32
1:57:48
60
Sharon Bulthuis
Purmerend
2:06:37
1:58:39
61
Ilse Boekweg
Amsterdam
2:03:02
1:58:41
62
Linda Bleeker
Abcoude
2:07:05
1:58:45
63
Lia van der Vaart
Maarssen
2:02:46
1:58:59
64
Françoise Smeekes
Hilversum
2:05:34
1:59:00
65
Marguerite Verstraelen
Amsterdam
2:06:00
1:59:06
66
Marike Spijker
NEA Volharding
2:04:29
1:59:09
67
Sandra Willeboordse
Noordkop
2:01:53
1:59:10
68
Mandy Kool
Waterland
2:02:16
1:59:20
69
Martine de Min
Loopgroep All Sports
2:04:04
1:59:26
70
Debby Stevense
Volendam
2:04:40
1:59:32
71
Caro Baumeister
GAC Hilversum
2:02:42
1:59:49
72
Brigitte Wieles
Leidschendam
2:08:56
2:00:05
73
Judith Groenveld
Hera
2:05:58
2:00:05
74
Ingrid Hoogenboom
Castricum
2:05:11
2:00:09
75
Sigrid de Mul
Haarlem
2:05:06
2:00:20
76
Monique Duijn
Grootebroek
2:06:16
2:00:50
77
Jeannette van Hemert
Almere
2:04:09
2:01:17
78
Martine Keijser
Trias
2:06:42
2:01:39
79
Nancy den Besten
Statina
2:05:54
2:01:40
80
Mieke Molenaar
TAS '82
2:07:52
2:02:14
81
Marianne Bremer
Noordkop
2:05:56
2:02:14
82
Monique Suzenaar
Zaanland
2:10:41
2:02:56
83
Marina Metselaar
Almere
2:11:09
2:03:09
84
Peggy Curley
Dutch Runners Basic
2:09:12
2:03:21
85
Bianca Ligthart
Hem
2:09:12
2:03:23
86
Nicolien Kerkmeester
Hylas
2:09:29
2:03:50
87
Saskia Boon
SAV
2:09:22
2:03:56
88
Simone Verhoeven
Oudorp Nh
2:07:31
2:04:00
89
Ivon Soldaat
Amsterdam
2:13:13
2:04:05
90
Ellen Veldhoen
Maasland
2:10:53
2:04:18
91
Petra van Houten
Heemskerk
2:09:13
2:04:20
92
Gerdina-J Brouwer
Loopclub Rapido
2:09:26
2:04:33
93
Petra van der Sluijs
AV Monnickendam
2:12:27
2:04:40
94
Astrid Meier
Amersfoort
2:11:28
2:04:51
95
Marjolein Lensink-Neij
Zaanland
2:11:29
2:05:08
96
Carly van de Meulenhof
Trias
2:11:21
2:05:12
97
Marja Rozemeijer
Uitgeest
2:14:11
2:05:22
98
Lineke Dogger
Hoofddorp
2:12:15
2:05:26
99
Kathleen Mc Elligott
Waterland
2:08:36
2:05:39
100
Ivonne van Barneveld
Altis
2:12:05
2:05:52
101
Mirjam Mooy
Fortuna
2:12:14
2:05:55
102
Hesther Karmerood
Tempo
2:13:13
2:06:39
103
Mariëlle Baas
SAV
2:13:37
2:06:45
104
Claudia Berolo
Amsterdam
2:14:35
2:06:47
105
Anne Marttin
Amsterdam Zuidoost
2:10:23
2:07:06
106
Yolanda Tanja
Heerhugowaard
2:12:27
2:07:28
107
Caroline Coleman
Amsterdam
2:15:14
2:07:45
108
Karin Wissink
Hanzesport
2:14:38
2:07:53
109
Ingrid Tuinstra
Heemskerk
2:14:01
2:07:55
110
Sandra Middel - de Ste
PAC
2:15:16
2:08:02
111
Monique Brouwer
Hera
2:14:18
2:08:25
112
Sandra Vos
Tilburg
2:16:59
2:08:27
113
Thea Pluister
Hera
2:14:20
2:08:27
114
Ellie van Haren
Almere
2:15:30
2:09:06
115
Helga Develing
Leiden Road Runners
2:11:25
2:09:20
116
Margreet Sluimer
Leiden Road Runners
2:16:05
2:09:20
117
Anita Boonstra
AV Heerenveen
2:15:29
2:09:28
118
Annemieke Smit
Amsterdam
2:18:37
2:09:45
119
Tessa de Kolf
Nieuw Vennep
2:15:50
2:10:07
120
Janny Postma
Friesland
2:16:11
2:10:20
121
Marga Winkel
Haarlem
2:14:44
2:11:02
122
Jacqueline Wannee
Nieuw Vennep
2:17:23
2:11:40
123
Renske Molenwijk
Amstelveen
2:18:22
2:11:45
124
Anita Kinsbergen
Baarn
2:17:05
2:12:22
125
Juul Beelen
Haarlem
2:20:56
2:12:46
126
Esther Elie
Statina
2:20:31
2:13:06
127
Mireille Boerma
Amstelveen
2:18:24
2:13:39
128
Annemarie van Velzen
Uitgeest
2:18:18
2:13:49
129
Marianne van de Pas
Bleiswijk
2:19:33
2:14:18
130
Karen Ramsoender
Amersfoort
2:20:58
2:14:48
131
Karin Bierman
Amsterdam
2:21:23
2:15:10
132
Maud vd Giessen
Uitgeest
2:22:12
2:15:18
133
Louise Kohlhoff
Startbaan
2:22:05
2:16:50
134
Patricia Gerritsen
Dutch Runners Gold
2:24:22
2:18:58
135
Joke Opmeer
Hilversum
2:26:22
2:19:01
136
Amber de Wit
Hilversum
2:26:22
2:19:01
137
Mariet Haverkamp
Heiloo
2:27:18
2:19:19
138
Judith Wijnker
Winkel
2:24:14
2:19:33
139
Elly Bus
Nieuw Vennep
2:31:30
2:21:39
140
Jeanette van Zanten
Utrecht
2:30:07
2:21:46
141
Edith Mak
Trias
2:25:47
2:22:20
142
Jacqueline Louwe-Zijls
Zaanland
2:29:19
2:23:10
143
Sandra Schot
Bussum
2:32:36
2:24:03
144
Rosa Prosee
Dutch Runners Gold
2:31:53
2:26:16
145
Irma de Leeuw
Hilversum
2:34:15
2:30:34
V45, 21 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lydia Klessens
Friesland
1:32:07
1:31:56
2
Yolanda Buter
Trias
1:33:36
1:33:30
3
Jacinta Fancel
Lionitas
1:38:57
1:38:11
4
Marlies Neefjes
avVN
1:40:45
1:40:19
5
Ineke Klaver
GAC Hilversum
1:45:32
1:40:36
6
El Pelo
Attila
1:41:41
1:41:16
7
Miebeth Lucassen
Amsterdam
1:43:31
1:41:43
8
Inge van Schaick
Lionitas
1:42:40
1:41:54
9
Marjan Seignette
AV Castricum
1:46:51
1:42:14
10
Rita de Wit
DOKEV
1:49:16
1:43:53
11
Jolande Scheer
Bloemendaal
1:47:48
1:44:35
12
Linda Broere
Heemskerk
1:48:34
1:46:48
13
Annelies Knol
AV Castricum
1:51:20
1:46:50
14
Ellen van Dijk-v d Meu
Loopgroep Aart Stigt
1:47:06
1:46:52
15
Janetta Joziasse
Lycurgus
1:48:22
1:47:11
16
Irma Kaandorp
Altis
1:50:54
1:47:13
17
Hanneke van der Reijde
DEM
1:52:02
1:47:22
18
Ilse Land
Pijnenburg
1:47:41
1:47:23
19
Jessica Bustos-Soza
Hollandia
1:51:12
1:47:35
20
Smit-v an Dillewijn
SV Sportlust
1:49:34
1:47:37
21
Luisa Agosti
Ouderkerk aan de Ams
1:55:46
1:47:38
22
Jacquelien Buitendijk
De Koplopers
1:51:41
1:47:48
23
Colette van der Ree
Bergen Nh
1:50:38
1:48:13
24
Adri Kranenburg
AAA
1:50:05
1:48:13
25
Mieke van Veen
Limmen
1:52:55
1:48:37
26
MOnique Kramer
TAS '82
1:52:36
1:48:58
27
Carla van Lint
Ron Clarke
1:50:05
1:48:59
28
Mieke Akkermans
Lent
1:50:19
1:49:21
29
Raquel Pereira
AV Castricum
1:54:08
1:49:38
30
Gerda Duinmaijer
Uitgeest
1:56:59
1:49:59
31
Jenneke Duijzer-Satter
DOKEV
1:54:08
1:50:27
32
Gerda van Straaten
Tuitjenhorn
1:52:24
1:50:42
33
Rian Flikweert
Dynamica
1:53:46
1:50:48
34
Marion Klaver
Trias
1:56:06
1:51:04
35
Margareth Rood-Overman
ARO '88
1:53:11
1:51:08
36
Jacqueline Edixhoven
Kombijsport
1:56:04
1:51:12
37
Sienie Norder
Hippolytushoef
1:54:55
1:51:34
38
Marina Wijnbeek
Heiloo
1:56:32
1:52:13
39
Anneke Rietveld
Eindhoven Atletiek
2:01:12
1:52:54
40
Marjan Zwolsman
Trias
1:55:22
1:53:08
41
Sonja de Jong
AV '47
1:58:57
1:53:10
42
Mariet Bastiaansen
Tilburg
1:54:14
1:53:20
43
Adrie Verdam
GAC Hilversum
2:00:32
1:53:21
44
Hedy De Smet
Prinsenbeek
1:56:49
1:53:40
45
Ineke Duitscher-Hummel
Woerden
1:58:42
1:53:47
46
Ina Roozendaal
Groet
1:55:34
1:53:52
47
Leontien Ridder
U-Track
1:56:16
1:53:56
48
Ingrid Peperkamp
Loopgroep All Sports
2:00:45
1:53:57
49
Margreet Stroomer
Hylas
1:57:05
1:53:59
50
Annemieke Bijleveld
ZOEV
2:02:47
1:54:01
51
Ellis Pieterse
Amstelveen
2:03:58
1:54:14
52
Loes Kunst
Hollandia
1:59:30
1:54:30
53
Fenna Beets
Waterland
2:00:16
1:54:40
54
Rita Spoor
DOKEV
1:58:08
1:54:45
55
Joke Langendijk
Medemblik
2:01:22
1:54:47
56
Marieke Bos
Krommenie
2:00:04
1:54:49
57
Carin van den Dries
Haarlem
2:01:25
1:55:44
58
Carina Groot
Heemstede
2:00:38
1:55:48
59
Eric Tabak
AV Castricum
2:01:07
1:56:06
60
Ellen Doeleman- Pouwe
NEA Volharding
1:59:18
1:56:10
61
Petra Burger
Haarlem
1:58:56
1:56:43
62
Els de Ruijter
Phanos
2:01:09
1:57:17
63
Xandra Kusen
Amsterdam
2:01:09
1:57:17
64
Caroline Don
Waterland
2:02:29
1:57:19
65
Annelies Dijkstra
KAV Holland
2:04:08
1:57:22
66
Christel Cornelissen
KAV Holland
2:05:01
1:57:29
67
Els Moester
Hylas
2:04:13
1:57:58
68
Christina Bongertman
Fivelstreek
2:01:48
1:58:02
69
Pia Haan
SV Veendam
2:02:01
1:58:09
70
Elles Bleijendaal
AV Castricum
2:02:45
1:58:15
71
Sylvia Kater-Kerkhoff
Heemskerk
2:02:05
1:58:15
72
Ingrid Venneker-SLoove
Sint Pancras
2:01:50
1:58:27
73
Jeannet Huitema
Lionitas
2:01:18
1:58:42
74
Alice Muller
Lycurgus
2:03:45
1:58:51
75
Berthelle Passchier
Noordwijk Zh
2:01:51
1:58:52
76
Janine Marien
Utrecht
2:05:08
1:59:37
77
Marjan van Gerwen
Rotterdam
2:04:21
1:59:42
78
Anita Bosch
Hollandia
2:03:01
1:59:59
79
Alie Karman
Waterland
2:03:56
2:00:11
80
Lucy de Vries
Groningen Atletiek
2:06:49
2:00:26
81
Hanneke Beneden
Amsterdam
2:07:49
2:00:44
82
Rose Goslinga
Texel
2:05:05
2:00:59
83
Magda Weeda
AV Castricum
2:05:44
2:01:06
84
Ellen van Hoorn
Lycurgus
2:06:18
2:01:24
85
Karla Huiberts
DOKEV
2:09:46
2:01:25
86
Edith van Olst
Egmond aan den Hoef
2:10:27
2:01:48
87
Karin Bachmann
AV Castricum
2:06:04
2:02:22
88
Elly de Haan
Hera
2:03:58
2:02:41
89
Marjan van Breukelen
Trecho
2:09:04
2:02:43
90
Miriam van Loenhout
Alkmaar
2:10:00
2:02:56
91
Anne Jacobs
Oegstgeest
2:10:01
2:02:57
92
Annemieke Frederiks
Alkmaar
2:11:46
2:02:59
93
Marjan van Aspert
Eindhoven Atletiek
2:11:11
2:03:07
94
Jana Vervelde
Startbaan
2:10:56
2:03:27
95
Ellen Boekema
Hylas
2:07:29
2:03:34
96
Margareth Henrich
Haarlemmermeer
2:09:11
2:03:38
97
Meranda Koster
Venhuizen
2:09:29
2:03:41
98
Mariëlle van Velzen
Hylas
2:10:20
2:03:50
99
Carolina Scheelings
Lycurgus
2:06:25
2:03:54
100
Ellen van Kaam
Bergen Nh
2:07:47
2:04:53
101
Helen Van Komen
Noordkop
2:07:51
2:05:08
102
Louise Hexspoor
Hellas
2:08:58
2:05:08
103
Gitta Hamel
Hilversum
2:12:28
2:05:10
104
Ine Kok
KAV Holland
2:10:56
2:05:15
105
Annet Vader
Uitgeest
2:14:11
2:05:22
106
Jacinta Jansing
De Koplopers
2:13:25
2:05:41
107
Petra Brinker
Groningen Atletiek
2:12:51
2:06:28
108
Astrid Klemkerk
Hanzesport
2:13:22
2:06:38
109
Anja van Holten
AV Zeewolde
2:11:21
2:06:50
110
Mirjam van Veelen
Amsterdam
2:12:34
2:06:54
111
Els Wessels
Hera
2:12:59
2:06:54
112
Dorothe Moorman
Hanzesport
2:14:38
2:07:53
113
Tineke Molenaar
Amsterdam
2:14:28
2:08:44
114
Alberdien Zandbergen
DOKEV
2:17:16
2:08:54
115
Ageeth Geus
Zaanland
2:17:07
2:09:21
116
Loes den Dulk
Gouda
2:17:06
2:11:12
117
Nynke van Dijk
Loopgroep Julianador
2:18:50
2:11:48
118
Jeanine de Graaf-van Z
Warmenhuizen
2:15:22
2:12:44
119
Annemieke Reuvecamp
Nieuwkoop
2:20:40
2:13:58
120
Marion Conijn
AV Edam
2:20:43
2:14:18
121
Susanne Gast
Almere
2:23:41
2:16:24
122
Elvira Dolstra
Loopgroep Julianador
2:23:43
2:16:41
123
Agnes van den Dijssel
Dutch Runners Gold
2:26:33
2:16:53
124
Rinske Sipkens
Bussum
2:27:03
2:18:15
125
Marian Baarda
SV Veendam
2:24:13
2:19:10
126
Ingrid van Houten
Assen
2:25:56
2:19:45
127
Berends Marja
PAC
2:26:59
2:19:49
128
Suzan Sulaiman
Dutch Runners Gold
2:27:47
2:21:12
129
Yolande Masereeuw
Loopgroep Bedum
2:27:01
2:21:28
130
Agnita van Roode
Hoofddorp
2:31:30
2:21:35
131
Mary Kolk
Egmond aan Zee
2:28:03
2:23:30
132
José Wittebrood
Egmond aan den Hoef
2:28:03
2:23:30
133
Ingrid Radhakishun
Assen
2:30:12
2:24:01
134
Christel de Rooij
NEA Volharding
2:27:27
2:25:28
135
Anna Snip
Amsterdam
2:42:58
2:33:17
136
Loes Gratama
Amsterdam
2:42:59
2:33:18
137
Ria Bosman
Almere
2:41:29
2:35:09
138
Martine Hofstede
Rotterdam
2:43:30
2:38:23
V50, 21 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marijke Zeekant
Loopgroep Aart Stigt
1:34:34
1:34:31
2
Rietje de Weger
Hollandia
1:37:42
1:36:21
3
Annet Hartnack
Lycurgus
1:36:52
1:36:29
4
Anneke Starrenburg
Olympus '70
1:43:03
1:37:52
5
Hilly Jonk
AV Edam
1:40:09
1:39:45
6
Anke Loomans
Blokker
1:46:30
1:40:58
7
Nel Grootjen
AV Castricum
1:46:02
1:43:32
8
Ineke Opstal
Hylas
1:44:59
1:44:18
9
Marja Kortekaas
Zuid-Scharwoude
1:47:17
1:45:15
10
Joke Ursem-Sijs
ARO '88
1:50:55
1:45:50
11
Gerda Ruitenberg
SAV
1:47:36
1:45:55
12
Marian Baas
Hollandia
1:47:00
1:45:55
13
Wies Blommers
Passaat
1:47:39
1:46:08
14
Marjolijn Renshoff
Hilversum
1:54:15
1:47:39
15
Mieke Kroon
Lycurgus
1:49:12
1:48:01
16
Caroline van Weerdenbu
Ouderkerk aan de Ams
1:52:33
1:48:45
17
Yvonne Neuteboom
Leiden Road Runners
1:52:00
1:49:55
18
Yvonne Wijermans
Team 10
1:53:47
1:50:22
19
Lia Blom
Limmen
1:56:06
1:51:17
20
Liesbeth van Haeringen
AV Haaksbergen
1:59:19
1:51:21
21
Tannes Kruijer-Kieft
NOVA
1:55:12
1:52:07
22
Cora van der Haar
Leeuwarden
1:53:54
1:52:17
23
Joyce Dihal
Eindhoven Atletiek
2:01:15
1:52:58
24
Marjan Bos
Waarland
1:57:00
1:53:00
25
Berra van Dapperen
Hattem
1:54:06
1:53:07
26
Annemiek Rambach
Beuningen Gld
1:58:07
1:55:18
27
Frederika Welle Donker
Fortuna
1:58:12
1:55:46
28
Hettyden Daas
Utrecht
2:01:40
1:55:56
29
Trudy Schuijtemaker
SAV
1:58:06
1:55:59
30
Caroline Penthum
SV Sportlust
2:00:29
1:56:49
31
Elly Reekers-Sonsma
Loopgroep PK
2:02:06
1:57:41
32
Magda Kesteloo
TTW
2:02:39
1:57:45
33
Gerda Kooij
GAC Hilversum
2:01:34
1:58:39
34
Trudy Buren
AV '23
2:05:55
2:00:47
35
Ellen Straver
Ouderkerk aan de Ams
2:07:51
2:00:50
36
Ina Bruns
Zaanland
2:08:25
2:01:01
37
Loes Boekema
Almere
2:02:20
2:01:13
38
Betsy Groen-Schoorl
NOVA
2:07:17
2:01:25
39
Agnes Blokker-van Egmo
Trias
2:06:42
2:01:39
40
Willy Barsema
Altis
2:07:21
2:03:22
41
Angeline de Graaff
Haarlemmermeer
2:09:30
2:03:35
42
Elly van der Wel
Maassluis
2:10:53
2:04:17
43
Klara Hummel
Groningen
2:13:06
2:04:30
44
Annelies Dickhout
Cifla
2:07:27
2:04:37
45
Marijke Nijland-Dito
Hilversum
2:13:34
2:04:47
46
Anja Vlot-Baart
Noordkop
2:07:32
2:04:49
47
Henny Kok
Waterland
2:08:36
2:05:40
48
Reina Hes
Dutch Runners Gold
2:09:26
2:06:07
49
Marijke van Bokhorst
GAC Hilversum
2:10:24
2:06:16
50
Armanda van Veldhoven
Castricum
2:11:14
2:06:40
51
Karin Aarsman
AV '23
2:14:32
2:07:20
52
Anke van den Bergh
Weesp
2:13:13
2:08:20
53
Nienke Broekhoven
TAS '82
2:12:26
2:08:26
54
Jolande Landzaat
Amsterdam
2:12:40
2:08:37
55
Janny van Gelder
Atos
2:13:25
2:10:23
56
Angèle Zwetsloot
Medemblik
2:14:00
2:10:40
57
José van Tiggelen
Maarssen
2:18:42
2:11:12
58
Mirjam Horjus-Hinfelaa
AV Monnickendam
2:18:03
2:12:01
59
Agnes Zaagsma - Holleb
Zaandijk
2:20:59
2:12:47
60
Kitty Bruijn
Lycurgus
2:18:44
2:12:57
61
Karin Peperkamp
Lycurgus
2:18:44
2:12:58
62
Anita van Burken
Amsterdam
2:21:57
2:13:19
63
Cora Jongens
NEA Volharding
2:18:38
2:13:26
64
Pleuni de Bruin
Noordeloos
2:19:55
2:14:14
65
Jeannette Fölsche
Lycurgus
2:23:04
2:14:26
66
Lucia Blijleven
Lycurgus
2:19:43
2:14:28
67
Conny Witteman
KAV Holland
2:20:50
2:15:09
68
Gerry van Schaik
Almere
2:21:44
2:15:26
69
Saskia van der Meer
Amstelveen
2:23:14
2:16:19
70
Monica van den Hoven
Amsterdam
2:23:14
2:16:19
71
Trix Eschweiler
AV '47
2:23:02
2:17:15
72
Yvonne Spigt
Almere
2:24:49
2:18:24
73
Odette Verlee
Dutch Runners Gold
2:27:44
2:19:01
74
Yvonne Rutting
Kranenburg (GER)
2:22:29
2:19:21
75
Ingrid Huiskamp
GAC Hilversum
2:22:16
2:19:24
76
Alma Zigterman
Hera
2:26:06
2:19:25
77
Joke Cremer
Friesland
2:27:21
2:19:54
78
Silvana Boos
Atverni
2:24:00
2:21:12
79
Silvana van der Waal
Altis
2:28:11
2:21:17
80
Lia Noom Kuijper
Lycurgus
2:29:13
2:21:59
81
Willy Peeperkorn-Groot
Lycurgus
2:28:29
2:23:04
82
Trijnie Spanjer
Aquilo
2:34:05
2:27:19
83
Tineke Bouchier
Hylas
2:36:17
2:29:47
84
Bea Boetje
Zandpol
2:39:09
2:31:49
V55, 21 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ina Swinkels
Loopgroep Hoorn
1:32:59
1:32:59
2
Antoinette Briët
Loopgroep PK
1:44:42
1:39:55
3
Trees Vermeulen
Trecho
1:40:49
1:40:24
4
Gerrie den Oude
Pijnenburg
1:42:10
1:42:07
5
Rosalinde Bakker Rens
AV Edam
1:45:30
1:44:27
6
Marijke Stok
Phanos
1:45:24
1:45:20
7
Rinie Ebisch
AV Helden
1:48:17
1:46:47
8
Tini Kolijn-Zwarthoed
AV Edam
1:51:49
1:46:56
9
Aty Duin
NEA Volharding
1:48:49
1:47:40
10
Atti Ursem-Braam
Alkmaar
1:49:50
1:47:58
11
Trees Konijn - Ransijn
Wijdewormer
1:55:10
1:50:27
12
Riet Tas
avVN
1:52:06
1:50:59
13
Nel van Wijk-Morsch
Heemskerk
1:56:01
1:52:01
14
Thea de Wit
Medemblik
1:54:01
1:52:04
15
Nel de Goede
Lycurgus
1:53:49
1:52:38
16
Nanda Witteman
TAS '82
1:55:00
1:53:11
17
Ditte Oerlemans
GAC Hilversum
1:56:30
1:53:34
18
Tonny Houtenbos
TAS '82
1:57:11
1:54:03
19
Matty de Beer
Hellas
2:02:00
1:54:58
20
Ria Reuzenaar
Lycurgus
2:01:01
1:56:29
21
Ina van Kleef
Lycurgus
2:02:03
1:57:31
22
Janny Stoke
BDO Hardloopstage
2:03:46
1:57:42
23
Adri van der Zon
Pijnenburg
1:58:57
1:57:44
24
Corrie Postmus
Lycurgus
2:02:19
1:57:48
25
Marijke van Leeuwen- B
Nederhorst den Berg
2:00:53
1:57:57
26
Maria Best
ATC '75
2:04:45
1:58:59
27
Joke Honing
Zuidwal
2:06:38
2:00:24
28
Carla Ruedisueli
Sprint
2:02:43
2:01:13
29
Vera Burgering
Heiloo
2:10:51
2:02:54
30
Marjolein Roet
Lycurgus
2:06:48
2:04:07
31
Annie Zoontjes
Beverwijk
2:14:11
2:05:22
32
Elly van der Zijden
Triathlon
2:14:52
2:05:35
33
Joke de Jong
AV Zeewolde
2:11:21
2:06:50
34
Afra Broersen Bleeker
SAV
2:10:52
2:06:53
35
Lize Dirks
Fortuna
2:09:23
2:06:57
36
Grietje Berger
Dutch Runners Gold
2:14:02
2:06:58
37
Saskia LammertsvanBuer
Taxandria
2:11:39
2:07:10
38
Eefke Arends
Lycurgus
2:12:55
2:07:32
39
Adri A Bom-van Noorloo
Lycurgus
2:13:00
2:07:37
40
Ria Baseliers-van Arnh
Trecho
2:11:37
2:07:50
41
Lilian Schreuder
avVN
2:10:29
2:08:19
42
Ria de Wagenaar
Lycurgus
2:16:21
2:10:56
43
Ingrid Koopman
Utrecht
2:18:43
2:11:12
44
Marlies Mensen
Amsterdam
2:20:21
2:11:53
45
Marion Geertsema
Noordkop
2:18:40
2:12:12
46
Jolanda Gaastra
Runners Stadskanaal
2:19:28
2:12:37
47
Annette Schutte
Doorn
2:21:01
2:12:47
48
Lies Willockx
Gorinchem
2:21:48
2:14:25
49
Ina van der Kleij
Lycurgus
2:19:43
2:14:28
50
Bwee Tien Poll-The
Amsterdam
2:20:36
2:14:40
51
Rietje van Opmeer
Almere
2:22:55
2:16:37
52
Astrid Haleber
TTW
2:24:30
2:19:37
53
Gerda Dielen
De Koplopers
2:28:13
2:20:58
54
BEPPIE van DONSELAAR
Bergen Nh
2:26:34
2:21:37
55
Janna Kuipers
Assen
2:27:59
2:21:46
56
Margo Dijkhof
Alkmaar
2:35:28
2:28:13
57
Netty Wildeman
Atos
2:37:44
2:29:34
58
Truus Wiersma
Dalen
2:39:21
2:32:02
59
Leny Beers
Noord-Scharwoude
2:37:38
2:32:28
60
Jolande Schaap-Penneka
Den Helder
2:42:17
2:35:19
61
Lydia Knoblich
Menden (GER)
2:37:57
2:37:13
62
Atie Zijlstra
Waterland
2:43:25
2:38:16
63
Willemien van Dongen
Loopgroep Astrea
2:45:22
2:38:23
BUS21, 21 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ton Sjerps
Scholtens Groep
1:24:49
1:23:45
2
Tjerk Maij
ING Runners
1:27:10
1:25:08
3
Raymond Dijkhof
BBV adviseurs BV
1:27:38
1:26:30
4
John Rozing
Clusius College
1:29:40
1:28:37
5
Eugene Rozing
GP Groot bv
1:32:50
1:29:02
6
Jeroen van Bemmel
mbm bouwkosten bv
1:40:52
1:29:55
7
Dick Appel
BBV adviseurs BV
1:32:20
1:31:11
8
Dick Appel
Horizon College
1:32:20
1:31:11
9
Leo Goes
Delta Lloyd NV
1:33:46
1:32:35
10
Ignaas Dusseldorp
Delta Lloyd NV
1:34:42
1:32:52
11
Harrie Brils
ING Runners
1:36:41
1:33:12
12
Startnummer 8127
Randstad
1:36:08
1:33:55
13
Mussa Isse
Roto B.V.
1:35:55
1:34:21
14
Henri Numan
Stichting Tabijn
1:37:24
1:35:54
15
Marieke Faber
Randstad
1:38:39
1:36:25
16
Matthijs Wilgenhof
Roto B.V.
1:39:12
1:36:27
17
Startnummer 13076
Horizon College
1:40:32
1:36:59
18
Emiel Bakker
Horizon College
1:41:06
1:37:33
19
Patrick Dekker
Horizon College
1:40:50
1:37:58
20
Hans van Maurik
Staatsbosbeheer
1:40:10
1:38:03
21
Wallie Bloemer
Delta Lloyd NV
1:39:18
1:38:07
22
Joris Liefting
Clusius College
1:40:13
1:38:25
23
Peter Domen
Stichting Tabijn
1:40:16
1:38:27
24
Johan van der Grift
Horizon College
1:39:46
1:38:30
25
Natasja van der Velden
GP Groot bv
1:42:37
1:38:38
26
Martijn Tesselaar
Flynth adviseurs en
1:41:24
1:39:05
27
Pascal Milhous
Horizon College
1:42:16
1:39:20
28
Paula Jorritsma
Staatsbosbeheer
1:40:47
1:39:26
29
Ronald Lammers
Randstad
1:41:49
1:39:35
30
Sean Mullen
Horizon College
1:43:31
1:39:40
31
Nico Wagner
GP Groot bv
1:41:28
1:39:44
32
Marco van Grevenbroek
ING Runners
1:41:42
1:39:55
33
Marco Mollee
ASICS
1:41:45
1:40:04
34
Marc Carton
ING Runners
1:42:07
1:40:38
35
Rinus Visser
ING Runners
1:42:13
1:40:41
36
Marcel Ursem
Horizon College
1:45:45
1:40:45
37
Antoine Terluin
GP Groot bv
1:45:11
1:41:11
38
Derk Jan Broekema
Zwitserleven
1:43:08
1:41:21
39
Piet Groot
BBV adviseurs BV
1:42:54
1:41:26
40
Arnold Res
GP Groot bv
1:46:01
1:41:49
41
Ramond Breebaart
Horizon College
1:45:24
1:41:51
42
Joost Wagemaker
Horizon College
1:45:24
1:41:51
43
Jan Zonneveld
Stichting Tabijn
1:43:52
1:42:03
44
Jan Ferwerda
Horizon College
1:43:27
1:42:22
45
Eric Zandbergen
GP Groot bv
1:46:38
1:42:37
46
Oscar Phielix
ING Runners
1:45:29
1:43:28
47
Jaap van Groenigen
Staatsbosbeheer
1:45:54
1:43:47
48
Rien van Tilburg
Clusius College
1:45:12
1:43:52
49
Ans Hopman - Thole
Delta Lloyd NV
1:45:05
1:44:00
50
Ferry Weel
Horizon College
1:47:46
1:44:12
51
Lukas Koning
Horizon College
1:45:28
1:44:16
52
Fred Smulders
Randstad
1:48:48
1:44:21
53
Johan Duineveld
ASICS
1:46:10
1:44:29
54
Paul Cees Loon
ASICS
1:45:41
1:44:31
55
Ron Melis
mbm bouwkosten bv
1:55:43
1:44:44
56
Marco Hassing
Roto B.V.
1:51:34
1:44:46
57
Jan van Hout
Stichting Tabijn
1:46:40
1:44:50
58
Kees Bruins-Slot
ING Runners
1:50:48
1:44:54
59
Rob van Haaren
mbm bouwkosten bv
1:51:10
1:45:35
60
Marcel van Leeuwen
ING Runners
1:47:15
1:45:45
61
Collin Sal
Horizon College
1:49:24
1:45:50
62
Bjorn de Wit
Horizon College
1:49:24
1:45:50
63
Onno Klinkhamer
ASICS
1:48:38
1:46:25
64
Marion Bakker
Zwitserleven
1:48:20
1:46:34
65
Sander Terwee
GP Groot bv
1:49:00
1:46:36
66
Harry Verduin
Roto B.V.
1:48:55
1:46:38
67
Kevin de Wit
Horizon College
1:51:11
1:46:45
68
Paul van Houten
GP Groot bv
1:49:11
1:46:49
69
Sylvia van Zijl
Horizon College
1:48:04
1:46:51
70
Martin Roest
Givaudan Naarden
1:50:45
1:47:20
71
Gerard Bergehenegouwen
Scholtens Groep
1:49:06
1:47:25
72
Theo van den Wijngaard
Horizon College
1:49:24
1:47:45
73
Justin van Zeeland
Schiphol Group
1:49:12
1:47:54
74
Bert Woltheus
ING Runners
1:49:43
1:48:06
75
Jory Witlam
Horizon College
1:52:53
1:48:28
76
Manus Borst
GP Groot bv
1:53:50
1:49:15
77
Nick Burger
Horizon College
1:52:24
1:49:31
78
Jack Korff
GP Groot bv
1:53:52
1:49:53
79
Marcel Fortuin
ASICS
1:51:10
1:50:00
80
Daan Rootlieb
ASICS
1:52:18
1:50:24
81
Marcel Jobse
Clusius College
1:54:45
1:50:26
82
Ron Pietersen
ASICS
1:54:41
1:50:27
83
Lazlo Moerkerken
mbm bouwkosten bv
2:01:46
1:50:49
84
Thijs Zwakman
Scholtens Groep
1:52:34
1:50:53
85
Frans Loos
Flynth adviseurs en
1:53:38
1:51:21
86
Rob van der Weele
Hispa Fruit B.V.
1:54:16
1:51:34
87
Ilco de Groot
Horizon College
1:55:27
1:51:54
88
Willy Beyers
ASICS
1:53:36
1:51:55
89
John Ruiter
Stichting Tabijn
1:54:08
1:52:25
90
Cees Hollenberg
Clusius College
1:54:09
1:52:49
91
Kitty Molenaar
GP Groot bv
1:54:56
1:53:11
92
Marion Schipper
GP Groot bv
1:55:36
1:53:50
93
Uwe Dumpelmann
Roto B.V.
1:58:13
1:54:31
94
Hans Fleuren
ING Runners
1:56:50
1:54:47
95
Dave Groot
Horizon College
1:57:50
1:54:58
96
Gerald Koeman
BBV adviseurs BV
1:56:40
1:55:10
97
Gerjon Rooker
BBV adviseurs BV
1:56:41
1:55:11
98
Peter Boekweit
Teckru Projects
1:58:44
1:55:12
99
Jan Hooiveld
Teckru Projects
1:58:44
1:55:12
100
Bert Toebes
BBV adviseurs BV
1:56:47
1:55:17
101
Elles Zuijdam
Horizon College
1:58:27
1:55:32
102
Gijs van der Linden
Horizon College
2:00:20
1:55:50
103
Simone Gaarthuis
GP Groot bv
2:00:12
1:55:51
104
Wil Kaandorp
Stichting Tabijn
1:58:02
1:56:06
105
Gerard Kruiver
Teckru Projects
1:59:48
1:56:16
106
Kay Olofsen
Horizon College
1:59:24
1:56:33
107
Startnummer 13077
Horizon College
2:00:02
1:57:06
108
Filippo Piredda
Horizon College
2:01:07
1:57:16
109
Johan van der Laan
Zwitserleven
1:59:33
1:57:24
110
Nick Met
Horizon College
2:01:29
1:57:45
111
Daley Piek
Horizon College
2:01:29
1:57:45
112
Gerben Punter
Roto B.V.
2:04:39
1:57:50
113
Cees Cornelissen
Horizon College
1:59:32
1:57:53
114
Niels Visser
ASICS
2:00:22
1:58:09
115
Richard van der Veen
Delta Lloyd NV
1:59:49
1:58:36
116
Ed Martens
Zwitserleven
2:00:48
1:58:40
117
Patrick Wessels Beljae
BBV adviseurs BV
2:00:13
1:58:45
118
Arjan van Poecke
ASICS
2:00:53
1:59:00
119
Thaam Wijnker
Teckru Projects
2:03:04
1:59:33
120
Dennis Blok
Zwitserleven
2:04:12
2:00:04
121
Gerard Stam
Teckru Projects
2:03:45
2:00:14
122
Bernard Hillen
ING Runners
2:03:33
2:01:34
123
Moniek Terra
Roto B.V.
2:05:56
2:01:41
124
Dirk Van Meegdenburg
Teckru Projects
2:05:31
2:01:59
125
Startnummer 8126
Randstad
2:04:17
2:02:03
126
Tim Bakker
Horizon College
2:05:40
2:02:48
127
Bianca Tielman
Sport en Therapie Je
2:09:21
2:03:19
128
Marco Zandbergen
ASICS
2:06:02
2:04:08
129
Marcella Klaver
Horizon College
2:07:27
2:04:33
130
Gon Pater
BBV adviseurs BV
2:06:19
2:04:50
131
Thea Cordus
Delta Lloyd NV
2:06:11
2:04:59
132
Hanneke Sliedrecht
Stichting Tabijn
2:11:11
2:05:25
133
Jannelies Blommaert
Scholtens Groep
2:10:12
2:05:36
134
Coen vd Linden
Horizon College
2:10:18
2:05:52
135
Guido Scholtens
Scholtens Groep
2:07:58
2:06:18
136
Richard Klaver
Scholtens Groep
2:07:58
2:06:19
137
Mark Lodewijks
Schiphol Group
2:11:14
2:06:22
138
Startnummer 13017
Schiphol Group
2:11:14
2:06:22
139
Jos Braas
Teckru Projects
2:10:31
2:06:58
140
Sander van Aalst
GP Groot bv
2:10:27
2:08:51
141
Fred van Aalst
GP Groot bv
2:10:27
2:08:52
142
Wibo de Vries
Sport en Therapie Je
2:15:34
2:08:54
143
Wisjaal Chedi
Horizon College
2:13:59
2:10:09
144
Roy Kramer
Sport en Therapie Je
2:17:02
2:10:30
145
Startnummer 8117
Flynth adviseurs en
2:15:02
2:12:25
146
Jacqueline Slaaf
Delta Lloyd NV
2:14:53
2:12:48
147
David Stommen
Givaudan Naarden
2:14:18
2:12:50
148
Michiel de Kort
Horizon College
2:17:48
2:13:22
149
Martine Blankenaal
Horizon College
2:17:44
2:14:05
150
Wim Tip
ING Runners
2:18:17
2:16:15
151
Casper Mouissie
mbm bouwkosten bv
2:22:59
2:18:18
152
Ronald Rijkers
Horizon College
2:20:42
2:19:35
153
Daphne Hollenberg
Scholtens Groep
2:24:45
2:20:09
154
Corne de Moel
Horizon College
2:25:06
2:22:13
155
Han Schaper
Teckru Projects
2:38:40
2:35:08
156
Danielle Vliem
Horizon College
2:39:55
2:36:17
157
Geertje Buysman
Horizon College
2:41:53
2:38:56
158
Eline Melissen
Horizon College
2:55:35
2:46:54
159
Danillo Bisecco
Horizon College
2:53:13
2:49:35
160
Merle vd Blom
Horizon College
2:53:14
2:49:35
161
Denise de Boer
Horizon College
3:01:16
2:52:35
162
Marit Hagenaars
Horizon College
3:01:03
2:58:06
JJUNA, 10 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Edwin de Vries
Almere '81
32:27
32:24
2
Tommy Staal
Burgh-Haamstede
33:31
33:27
3
Chiel Klaver
Trias
35:59
35:53
4
Omar Brons
Almere '81
37:18
37:12
5
Jorrit Welling
Trias
37:36
37:31
MSEN, 10 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Koen Raymaekers
Hellas
28:51
28:50
2
Patrick Stitzinger
Pegasus
29:11
29:11
3
Michel Butter
AV Castricum
29:13
29:12
4
Morten Toft Munkholm
Denemarken
29:36
29:35
5
Koen Naert
Roeselare (BEL)
29:47
29:46
6
Antoine Duvivier
België
29:50
29:47
7
Mohamed Ali Mohamed
Eindhoven Atletiek
29:51
29:50
8
Stefan van den Broek
Duffel (BEL)
29:54
29:51
9
Diete van Streels
Nederland
29:55
29:53
10
Saji Abdelkabir
Marokko
29:55
29:52
11
Jorit van Malsen
Hellas
29:56
29:54
12
Lander van Droogenbroe
België
30:00
29:59
13
Jeroen Veldhuis
AAC
30:02
30:00
14
Robert Ton
Phanos
30:10
30:08
15
Ronald Schroer
Hera
30:19
30:19
16
Michel Schrier
Dynamica
30:20
30:18
17
Stijn Fincioen
Varsenare (BEL)
30:20
30:18
18
Wesley Paul
Almere '81
30:21
30:21
19
Yennick Wolthuizen
DOKEV
30:23
30:23
20
Rens Dekkers
Hera
30:27
30:26
21
Pieter Rijnders
Wiekevorst (BEL)
30:28
30:25
22
Roy Hoornweg
Passaat
30:35
30:33
23
Sven Nijs
Bilzen (BEL)
30:41
30:40
24
Olfert Molenhuis
Groningen Atletiek
30:42
30:41
25
Marco Gielen
Scopias
30:50
30:49
26
Tom Wiggers
AV Castricum
31:02
31:00
27
Jelte Brontsema
Phanos
31:04
31:02
28
Joost van den Ende
Seven Hills Running
31:15
31:13
29
Alwin Groen
NOVA
31:16
31:15
30
Rob Detert Oude Weme
AV '34
31:19
31:17
31
Edo Baart
Atos
31:21
31:19
32
Stefan Thiel
Prins Hendrik
31:22
31:19
33
Michiel de Ruiter
Hera
31:27
31:25
34
Naanaa Adnan
Amsterdam
31:28
31:27
35
Erik Niemeijer
Spirit Lelystad
31:29
31:26
36
Tom Vanslambrouck
Sint-Andries (BEL)
31:30
31:28
37
Simon Dahl
Duitsland
31:30
31:27
38
Sander Schutgens
Pegasus
31:49
31:47
39
Hidde Tangerman
AAC
32:05
32:01
40
Said Kanfaoui
AV Gouda
32:11
32:08
41
Milco Driessen
Hellas
32:14
32:11
42
Andrea Winterholler
Duitsland
32:25
32:22
43
Jarno van Miltenburg
Hellas
32:32
32:30
44
Caimin Stevens
Loopgroep Aart Stigt
32:45
32:42
45
Ruben Geys
België
32:47
32:47
46
Ruben Scheurwater
Passaat
32:50
32:48
47
Bart Uiterwijk
Hellas
32:55
32:51
48
Mart Solleveld
Olympus '70
33:09
33:04
49
Bart van Aalst
Prins Hendrik
33:23
33:20
50
Emiel Pieterse
AV '23
33:37
33:32
51
Dennis ten Bruggencate
Trias
33:40
33:38
52
Wouter Hoefsloot
NSAV 't Haasje
33:49
33:45
53
Jelle Enthoven
Loopgroep PK
34:03
33:59
54
Maarten van Ommen
Phoenix
34:08
34:03
55
Albert Timmers
SV Sportlust
34:08
34:03
56
Edwin Wissema
De Liemers
34:10
34:02
57
Arjen Hart
Hera
34:12
34:09
58
Björn Kristian Nat
Hera
34:18
34:14
59
Tim van Leeuwen
Olympus '70
34:24
34:19
60
Maarten Prins
Hellas
34:32
34:29
61
Maarten Gouda
Trias
34:37
34:34
62
Marcel Pool
Haarlemmermeer
34:49
34:46
63
Willem de Boer
Horror
34:52
34:46
64
Bas Mekking
Cialfo
34:53
34:47
65
Koen Selie
Loopgroep Hoorn
34:54
34:49
66
Anton Costeris
Isala '96
35:09
35:05
67
Thorsten Wienecke
Duitsland
35:16
35:13
68
Arnold Vreeker
Trias
35:34
35:29
69
Remco Verveer
Hera
35:42
35:36
70
Karel Petiet
Clytoneus
35:54
35:48
71
Emiel Admiraal
Trias
36:21
36:16
72
Bastiaan Gouda
Trias
36:30
36:26
73
Eric van Santen
AV Edam
36:35
36:28
74
Thijs Onderwater
De Keien
36:39
36:33
75
Pieter-Jelle Moenandar
Hellas
36:41
36:33
76
Thijs Rood
Vitalis
37:10
37:06
77
Bert Dijkstra
Lionitas
38:22
38:15
78
Milan Brons
Almere '81
38:34
38:30
79
Melvin Disco
SV Sportlust
38:39
38:34
80
Jarno Meijers
Loopgroep Hoorn
39:15
39:10
81
Michel Broeders
Spiridon
39:38
39:31
82
Loek Zoon
Trias
39:42
39:36
83
Michel de Vries
TAS '82
40:17
40:06
84
Matthijs de Groot
NOVA
40:48
40:41
85
Tense Brunemann
Phanos
42:08
42:00
86
Gertjan van der Peet
Hellas
45:12
44:58
87
Bart Broex
Phoenix
53:26
53:12
M35, 10 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ron van Diepen
Hera
31:33
31:30
2
Patrick Franken
Pegasus
32:32
32:30
3
Ricky Meylaers
Hechtel (BEL)
32:59
32:54
4
Sven Hagen
AV Edam
33:04
32:57
5
Jan Albert Veenema
Horror
35:08
35:02
6
Erik Strikker
SV Sportlust
36:56
36:52
7
Jeroen Slagter
Hera
38:53
38:45
8
Robin Klanker
Dutch Runners Gold
39:18
39:08
9
Werner Halter
Phoenix
40:28
40:20
10
Derk Frijmersum
Phanos
40:52
40:45
11
Jozua van der Ploeg
Loopgroep PK
41:41
41:32
12
Bert Fink
Hylas
41:55
41:46
13
Jacob van der Wulp
SV Sportlust
45:08
45:00
14
Michael Elzenga
Trias
46:43
46:35
15
Eric Wolfswinkel
AV Monnickendam
47:40
47:32
16
Marthijn Boon
SV Sportlust
48:06
47:56
M40, 10 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Peter van der Velden
AVV
32:46
32:43
2
Herman Leeman
avVN
33:01
32:56
3
Richard Clevett
Zuidwal
33:34
33:30
4
Ad Peeters
AVV
34:01
33:57
5
Marco Tazelaar
Hylas
34:22
34:18
6
Getachew Ayele
KAV Holland
34:26
34:22
7
Olchert Spoelder
Loopgroep PK
36:15
36:08
8
Johann-frederick te Pe
Phanos
40:05
39:59
9
Marc Eriks
Suomi
42:18
42:11
10
Henk van Dijk
Hera
45:14
45:02
11
Sjaak Betjes
Lycurgus
47:17
47:05
M45, 10 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Theo van den Abbeel
Bornem (BEL)
32:22
32:20
2
Robbert Jak
SV Sportlust
36:40
36:35
3
René Korpershoek
Hera
37:04
36:58
4
Koen Martens
Running2000
37:26
37:19
5
John Romkes
Loopgroep PK
38:37
38:28
6
Jan-Waling Huisman
Friesland
39:55
39:46
7
Pieter Grandiek
Zaanland
39:56
39:47
8
Martin van Steenis
SV Sportlust
40:07
40:03
9
Francois Flisijn
SV Sportlust
40:20
40:12
10
Ruud Barhorst
Hera
41:32
41:25
11
Rik Smit
Dutch Runners Gold
45:10
45:01
12
Hans van Klaveren
Energie
46:09
45:56
13
Ton Mosch
AV Edam
46:30
46:24
14
Berend Timmermans
TAS '82
47:31
47:20
15
Edwin Agema
Noordkop
47:31
47:17
16
Rob Vreenegoor
Phanos
1:06:18
1:01:07
M50, 10 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ronny Agten
Hechtel (BEL)
32:47
32:43
2
Philiep Steelandt
Waregem (BEL)
37:41
37:39
3
Humphrey Mijnals
SV Sportlust
37:49
37:43
4
Piet de Waard
NOVA
41:19
41:13
5
Antoon van der Jagt
avVN
41:58
41:53
6
Frits Ankersmit
Fit
42:23
42:14
7
Klaas Gerssen
SV Sportlust
43:54
43:45
8
John Coster
AV '23
47:06
46:52
9
Bert Burger
Hylas
48:20
48:06
10
Koert Angevare
Loopgroep Julianador
50:59
50:46
11
Jacques de Weger
Zaanland
51:09
50:57
12
Martien Hoebe
Loopgroep Julianador
57:02
56:49
13
Han Hoogenraad
Loopgroep Julianador
1:03:46
1:03:36
M55, 10 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Menno van Stralen
DEM
40:30
40:23
2
Conno du Fossé
avVN
40:45
40:39
3
Ton van der Meche
SV Sportlust
41:09
41:03
4
Jos ten Velden
SV Sportlust
41:24
41:17
5
Ben van Vliet
avVN
42:39
42:32
6
Dick de Vries
TAS '82
42:51
42:40
7
Jan Louter
Fortuna
44:18
44:08
8
Willem van Dijck
TAS '82
45:14
45:02
9
Henk Hoks
Fortuna
46:09
45:58
10
Ricardo Pengel
Cifla
46:40
46:32
11
Joop Menke
Noordkop
47:28
47:14
12
Ad Wilbrink
Trias
49:57
49:47
13
Johan Koops
Loopgroep Aart Stigt
50:24
50:10
M60, 10 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hans Vis
avVN
39:20
39:14
2
Arie Snoek
Hera
42:30
42:22
3
Henk Nordt
avVN
45:17
45:10
4
Joop Terwiel
Fortuna
46:49
46:38
5
Fred van der Gon Netsc
Haag Atletiek
53:39
53:26
M65, 10 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Michiel Koorn
avVN
42:40
42:34
2
Jan Keijzers
Sprint
43:09
43:03
3
Jan Kooij
Hylas
46:28
46:20
4
Ruud Nieuwenhuis
Kombijsport
47:06
46:57
MJUNA, 10 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jeanine vd Klashorst
U-Track
38:10
38:04
2
Roanne Bruin
Trias
44:00
43:50
VSEN, 10 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Michelle Ross-Cole
Groot-Brittannië
33:03
33:02
2
Merel de Knegt
Attila
33:09
33:07
3
Sabine van de Reijt
Sprint
34:49
34:47
4
Sanne Broeksma
PAC
34:55
34:55
5
Masila Ndunge
Kenia
34:57
34:56
6
Manon Kruiver
NOVA
35:07
35:05
7
Inge de Jong
Trias
35:09
35:07
8
Corine Spaans
Eindhoven Atletiek
35:17
35:14
9
Reina Visser
Nederland
35:28
35:25
10
Manuela Soccol
Genk (BEL)
36:05
35:59
11
Lisanne Groen
Phanos
36:35
36:34
12
Marisa Hopmans
Spado
37:08
37:03
13
Nadja Wijenberg
Unitas
37:15
37:11
14
Anjolie Engels-Wisse
Dynamica
38:29
38:26
15
Maaike Zuiderwijk
Lycurgus
38:40
38:36
16
Jacelyn Gruppen
HAC '63
38:47
38:42
17
Gwendoline Dedyne
Maldegem (BEL)
38:59
38:57
18
Marlin Nijhof
Hengelo
39:04
39:01
19
Kelly Schouten
TAS '82
40:32
40:28
20
Lotte van Dinther
Nijmegen Atletiek
40:53
40:48
21
Eileen Groenland
Trias
40:55
40:48
22
Karen Wijlaarts
Prins Hendrik
41:00
40:57
23
Talisa van der Fluit
Hera
41:37
41:33
24
Amy Broek
Prins Hendrik
42:00
41:57
25
Suzanne van der Weide
Noordkop
42:20
42:09
26
Bianca Wessel
Trias
44:16
44:07
27
Esther van den Busken
NOVA
46:23
46:07
28
Tessa Boot
Horror
50:15
50:03
29
Marieke Breuer
Wieringermeer
55:01
54:48
30
Elisa Bakker-Assorgia
Loopgroep Julianador
57:08
56:58
31
Samantha Riteco
Loopgroep Julianador
58:49
58:34
32
Tamara Oorburg
SV Sportlust
1:00:28
57:23
33
Carla Beertsen
SAV
1:01:07
1:00:53
V35, 10 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Miranda Boonstra
Nijmegen Atletiek
33:22
33:21
2
Mariska Kramer
Friesland
35:06
35:03
3
Inge van Bergen
Unitas
35:14
35:11
4
Marjon de Kok
Prins Hendrik
37:50
37:47
5
Mirjam Koersen
GAC Hilversum
39:07
38:59
6
Esther Bos
SV Sportlust
45:48
45:37
7
Fleur Woldendorp
Trias
47:07
46:58
8
Ilonka Betjes
Lycurgus
48:24
48:12
9
Claudia Dekker
NEA Volharding
50:27
50:17
V40, 10 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lucienne Groenendijk
SV Sportlust
39:57
39:57
2
Sabine de Vries
Altis
40:09
40:04
3
Petra Rol
NOVA
43:18
43:13
4
Astrid Kops
Trias
44:35
44:27
5
Léontine Coelen
AV Castricum
46:48
46:45
6
Margret de Weerd
GAC Hilversum
46:50
46:39
7
Sandra Wormgoor
Statina
47:37
47:27
8
Elles Wagenaar
Wieringermeer
53:45
53:38
V45, 10 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mirjam de Boer
SAV
42:15
42:09
2
Ineke Smit
Noordkop
47:22
47:07
3
Marlies Hoebe
Loopgroep Julianador
50:59
50:46
4
Annie Flisijn
SV Sportlust
52:57
52:46
5
Mirjam Gerssen-Gerrits
SV Sportlust
56:05
55:54
6
Kathy Jonk
Hylas
1:00:46
58:24
7
Els Kruizinga
Hylas
1:16:09
1:10:56
V50, 10 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ingrid Coster
AV '23
41:15
41:10
2
Marja Mulder
SV Sportlust
43:56
43:49
3
Cora Broer
NSL
44:13
44:06
4
Ineke Admiraal
Trias
48:16
48:07
5
Helga Geerts-de Haan
Hera
48:27
48:17
6
Ten Velden
SV Sportlust
50:19
50:09
7
Anny Top-Glas
SV Sportlust
54:16
54:05
8
Sjanneke Mulder Ramler
SV Sportlust
54:39
54:27
9
Marion Beertsen
SAV
1:07:58
1:07:43
V55, 10 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Joke van Bruggen
Wieringermeer
43:40
43:34
2
Dula Brandsma
SV Sportlust
48:38
48:28
3
Martha van der Meche
SV Sportlust
54:39
54:27
4
Guurtje Hoogenraad
Loopgroep Julianador
1:03:46
1:03:36
V60, 10 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Els Raap
Kombijsport
43:36
43:30
2
Anne van Dijk
avVN
44:22
44:19
3
Martha van Hal
Pijnenburg
48:02
47:57
4
Myra van Es
Noordkop
53:52
53:44
5
Nel Pot
Noordkop
56:20
56:07
MRECR, 10 KM RECREATIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan Komen
Amsterdam
35:22
35:21
2
Roy Eversteijn
Olympus '70
36:52
36:51
3
Menno Munster
Hylas
37:22
37:22
4
Ruud van der Laan
Nederland
38:29
37:50
5
Mike Zijlmans
Rotterdam
39:44
39:34
6
Christiaan Zandbergen
Roelofarendsveen
40:34
39:35
7
Gertjan van der Ende
Alkmaar
41:33
40:02
8
Rob Houtenbos
Hellas
40:13
40:07
9
Wibo Posthumus
De Meern
42:45
40:24
10
Ton Visser
Koedijk
40:28
40:26
11
Peter Pronk
NOVA
40:33
40:30
12
Joost de Kruif
Utrecht
42:05
40:33
13
Jeroen Stam
Groet
40:37
40:33
14
Jochem Tolk
Alkmaar
42:50
40:40
15
Dave van Brederode
Tuitjenhorn
40:57
40:54
16
Lars Eelman
Noordkop
43:48
40:57
17
Wilco van de Kuijt
Heerhugowaard
41:04
41:03
18
John van der Genugten
SV Sportlust
41:21
41:08
19
Nico van Egmond
Groet
41:14
41:14
20
Carel Stortelder
Vitesse '08
41:18
41:16
21
Bart Pruiksma
Sint Pancras
41:59
41:27
22
Iwan Sneekes
Alkmaar
43:31
41:51
23
Arno Buijten
Purmerend
42:09
42:00
24
Ronald Aarts
Zaandijk
42:19
42:00
25
Bert Westhoff
Dutch Runners Gold
42:46
42:00
26
Floris Valkema
Amsterdam
43:53
42:02
27
Ritsert Haitsma
Phanos
43:02
42:04
28
Hielke Burghgraef
Amsterdam
42:25
42:09
29
Dik Nanne
Warmenhuizen
42:21
42:18
30
Bas Francis
Oudkarspel
42:21
42:19
31
Ruben Bleeker
Sint Pancras
43:41
42:39
32
Anton Engels
Middelburg
44:04
42:50
33
Ton Groenestein
Amersfoort
47:27
43:12
34
Ard Dekker
Castricum
44:13
43:13
35
Tjerk van der Krieke
Alkmaar
43:22
43:16
36
Dirk Jan Silver
Den Helder
43:35
43:22
37
Richard Fatels
Uitgeest
45:32
43:27
38
Jan Gerrand
Volendam
43:59
43:32
39
Henk Waal
Purmerend
44:32
43:34
40
Rick Wijnker
Amsterdam
44:03
43:36
41
Ed Noordeloos
Hoogkarspel
45:41
43:37
42
Loek Dingerdis
Hylas
46:59
43:54
43
Matthijs Willemsen
De Rijp
44:30
43:55
44
Rolf Vetter
Amsterdam
45:23
43:56
45
Ivo van Ee
Landsmeer
44:06
44:00
46
Ronald de Wit
Nederland
44:54
44:02
47
Berwout Toonen
Blaricum
44:11
44:02
48
Wilbert van Leijen
Amsterdam
44:15
44:11
49
Robert Westdijk
Heerhugowaard
45:20
44:14
50
Vincent Göttgens
Alkmaar
45:15
44:14
51
Edwin Visser
Zaandam
46:25
44:15
52
Gert van Veldhuisen
Odijk
44:49
44:15
53
Lukas Jonkers
Texel
46:13
44:20
54
Cornelis Chatziioannou
Nederland
45:43
44:20
55
Patrick Kas
Zuid-Scharwoude
45:36
44:22
56
Joop Duivenvoorden
Oudorp Nh
48:05
44:25
57
Klaas Diepeveen
Schagen
45:04
44:26
58
Mark Duursma
Schagen
45:00
44:29
59
Tim Albertsma
Den Helder
47:52
44:30
60
Jelle Jansen
GAC Hilversum
46:41
44:36
61
Laurens Veldman
Amsterdam
45:25
44:38
62
Albert Zeestraten
Castricum
45:45
44:38
63
Thijs Derksen
Alkmaar
45:21
44:40
64
Soerin van Nieuwland
Rijswijk Zh
45:18
44:44
65
Rick Zuurbier
Heerhugowaard
46:33
44:50
66
Jeffrey Mercx
Volendam
45:03
44:52
67
Michiel Beeldman
Schoorl
45:14
44:56
68
Theo Tas
't Zand Nh
45:02
45:00
69
Harry van den Band
46:27
45:02
70
Hans Breuker
Loopgroep Leeuwarden
47:46
45:02
71
Rogier Jansen
Amsterdam
47:11
45:02
72
Olivier Burgering
Groningen
48:58
45:05
73
Hans Klopper
Dutch Runners Gold
45:14
45:11
74
Bernard Juffermans
Bergen Nh
45:24
45:18
75
Sip Greidanus
Schoorl
46:43
45:21
76
Tonny Teunissen
Heemskerk
46:01
45:28
77
Jonathan Bleeker
Sint Pancras
46:34
45:32
78
Wim Tempelaar
Koog aan de Zaan
46:42
45:33
79
Leon Emmel
Leiden
46:13
45:44
80
Edwin Haringa
Koog aan de Zaan
46:59
45:44
81
Stefan Wehnes
Assendelft
46:09
45:44
82
Joep Huijsmans
Schoorl
47:32
45:45
83
Hugo Janssen
Alkmaar
45:56
45:47
84
Johan Bruijn
Noord-Scharwoude
46:23
45:47
85
Danny Wage
Enkhuizen
46:16
45:48
86
Maurice Wokke
Oudorp Nh
46:15
45:49
87
Robbert Heemskerk
Bloemendaal
46:54
45:51
88
Bart van der Hoek
Amstelveen
48:03
45:52
89
Robert Buitendijk
Rotterdam
46:51
45:54
90
Bob Hary
Heerhugowaard
46:12
45:54
91
Hans van Unen
Zwolle
47:50
45:54
92
Robin Regelink
Amsterdam
47:48
46:00
93
René Wagenaar
Amsterdam
48:12
46:01
94
Rene Cnossen
Schagerbrug
48:52
46:05
95
Martijn van Staalduine
Heiloo
48:17
46:05
96
Walter van Nieuwland
's-Gravenhage
46:45
46:10
97
Tristan Vellekoop
Amsterdam
48:06
46:12
98
Simon Douw
Haarlem
47:11
46:13
99
Henk Ossebaar
Noordkop
46:43
46:14
100
Michiel Sanderse
Den Helder
49:01
46:15
101
André Köhne
Hera
46:27
46:16
102
Michael Beemsterboer
Oudorp Nh
46:49
46:19
103
Mario van Til
Alkmaar
46:50
46:21
104
Jeroen van den Born
Amsterdam
48:22
46:22
105
Rein Hazewinkel
Amsterdam
46:29
46:25
106
Rob Marinus
Heerhugowaard
47:35
46:27
107
Dylan Goslinga
Wieringerwerf
46:55
46:28
108
Theo Tamis
Amsterdam
47:05
46:28
109
Jamie Carton
Zaandam
47:32
46:29
110
Leon Bakker
De Goorn
48:16
46:31
111
Steven Jongejan
Amsterdam
46:40
46:33
112
Steffan van Slooten
Amsterdam
47:04
46:35
113
Gerard Schoppema
Heerhugowaard
46:42
46:36
114
Art Kruithof
Alkmaar
47:29
46:37
115
Thijs Tonnon
Amsterdam
48:33
46:38
116
Jeroen van Hattem
IJsselstein Ut
46:48
46:39
117
Rob Dirksen
Noordkop
46:54
46:41
118
Niels Tol
Schagen
46:56
46:46
119
Menno Rigter
Nieuw Vennep
47:44
46:48
120
Hans Bulthuis
Leiden
49:36
46:53
121
Hoyin Kong
Hylas
47:06
46:53
122
Frans Gieling
Muiden
47:50
47:00
123
Jan Stavenuiter
Wervershoof
49:56
47:00
124
Eric Thomasz
Amsterdam
47:28
47:01
125
Hans Kalsbeek
Leeuwarden
47:05
47:02
126
Jurgen Verstegen
Schoorl
47:23
47:02
127
Richard Brouwer
Heerhugowaard
48:27
47:07
128
Marcel Hoek
Amsterdam
47:54
47:10
129
Jack Paassen
Loopgroep Aart Stigt
48:32
47:12
130
Jeroen Sengers
Heerhugowaard
47:25
47:12
131
Roy Twisk
Egmond aan Zee
47:19
47:12
132
Zeger Koenders
Alkmaar
50:43
47:13
133
Thomas Richter
Texel
49:31
47:13
134
Paul Roelvink
Leeuwarden
49:56
47:14
135
Rafael Lizanzu
Amersfoort
47:48
47:15
136
Rinus Koch
Alkmaar
47:33
47:20
137
Johan Reurts
Castricum
47:21
47:21
138
Lex van der Mey
Haarlem
49:14
47:22
139
Herman Dhaene
Hoofddorp
49:19
47:23
140
Robert Smid
Amsterdam
50:07
47:24
141
Ernst-Jan Zwijnenberg
Eemnes
47:43
47:26
142
Yorick Meijdam
's-Gravenhage
48:00
47:26
143
Ad van Nieuwland
Oegstgeest
48:02
47:26
144
Marco Elhorst
Heerhugowaard
47:35
47:31
145
Aart Jansen
Zeist
47:45
47:34
146
Daniel Mulder
Den Helder
51:05
47:35
147
Joost Meijer
Heerhugowaard
49:16
47:36
148
Tom van Nieuwland
Oegstgeest
48:11
47:36
149
Dennis Hogervorst
Den Helder
48:42
47:40
150
Reinier Keitz
Alkmaar
48:08
47:40
151
Henno de Jong
Dutch Runners Basic
51:24
47:41
152
Dirk Zutt
Schoorl
50:07
47:41
153
Koen Essen
SAV
48:38
47:45
154
Joep vd Velden
Egmond aan den Hoef
48:44
47:46
155
Herman van Dam
Loopgroep Aart Stigt
48:20
47:51
156
Joost van Ballegooijen
Alkmaar
51:32
47:52
157
Jasper de Boer
Alkmaar
49:36
47:58
158
Jan Eeken
Amsterdam
49:38
48:00
159
Arne Diemeer
Krommenie
49:16
48:00
160
Johan van Duinen
Nederland
48:54
48:00
161
Cees Boekel
Sint Maarten
50:44
48:04
162
Edwin Lether
Amsterdam
53:47
48:04
163
Jelmer van Schagen
TAS '82
48:15
48:04
164
Walter Bil
Tuitjenhorn
50:03
48:05
165
Nic Grandiek
Zaanland
51:27
48:05
166
Ben van Arum
Loopgroep PK
48:53
48:05
167
Niek Dalmulder
Weesp
49:21
48:05
168
Ybo Brunt
Bergen Nh
49:59
48:06
169
Herman de Weerd
Krommenie
49:18
48:06
170
Leo de Wit
Nederland
49:03
48:10
171
Marcel Dekker
Heiloo
51:41
48:10
172
Ruud Tolk
Alkmaar
51:47
48:10
173
Dirk van der Snoek
Doorn
50:24
48:16
174
Rob Scholten
Bergen Nh
50:19
48:19
175
Henk Rootjes
Sint Maarten
50:59
48:20
176
Niels van Vliet
Zwaag
48:37
48:22
177
Herbert van Maastricht
Den Helder
51:58
48:25
178
Paul Zwart
Purmerend
50:27
48:26
179
Anton de Vries
Rijssen
50:17
48:27
180
Eric Pluijmers
Almere
50:54
48:29
181
Eric Okkers
Uitgeest
48:47
48:31
182
Jan Seiwald
Alkmaar
50:00
48:32
183
Ronald van Schaick
Zaandam
50:42
48:34
184
Fred van Wageningen
Anna Paulowna
50:18
48:38
185
Roy Hengeveld
Anna Paulowna
51:33
48:38
186
Walter de Wit
Amsterdam
49:12
48:40
187
Johan Meijer
Hippolytushoef
48:48
48:42
188
Giebert Schoone
Assendelft
48:53
48:45
189
Paul Bedijs
Amsterdam
52:11
48:46
190
John Hukom
Noordkop
49:12
48:47
191
Chris Karsten
NOVA
48:56
48:49
192
Kees Riekwel
Den Helder
49:30
48:50
193
Gareth Davis
Amsterdam
52:01
48:51
194
Jordy Schuit
Den Helder
49:33
48:52
195
Vincent Wensink
Amsterdam
51:10
48:53
196
Louk Leffelaar
Amsterdam
49:11
48:54
197
Alex Halter
Passaat
49:24
48:56
198
Wim Biemold
Nederland
52:48
48:57
199
Jan Jorna
Trias
51:29
48:58
200
Jelle Jonker
Alkmaar
50:00
48:58
201
Joeri van Gellekom
Petten
51:25
48:59
202
Michel Mooij
Hoorn Nh
51:25
48:59
203
Peter de Jong
Heiloo
49:13
48:59
204
Ton Appel
Haarlem
52:13
49:00
205
Obbe Norbruis
Zwolle
50:56
49:00
206
Henk Visser
Groet
52:01
49:00
207
Lucas Louter
Schoorl
52:05
49:02
208
Kees Wassenaar
Bleiswijk
49:59
49:02
209
Remco Fritz
Loopgroep Hoorn
50:39
49:06
210
Chris Mulders
Alkmaar
49:07
49:06
211
Wouter Beeldman
Schoorl
50:10
49:08
212
Jacco Kaarsemaker
Enkhuizen
50:42
49:08
213
Jan Schilder
Enkhuizen
50:26
49:09
214
Martin Treub
Makkum Fr
49:56
49:10
215
Raymond J Visser
Purmerend
51:16
49:11
216
Ruud Lute
Heerhugowaard
52:41
49:14
217
Hans van Arum
Loopgroep Hoorn
50:03
49:15
218
Frans den Hartog
Groet
50:47
49:17
219
Bob Struwe
Hoorn Nh
51:20
49:18
220
Paul Joustra
Bussum
50:35
49:19
221
René Bos
Enkhuizen
50:18
49:21
222
Jeroen Schreur
Heerhugowaard
51:38
49:22
223
Michel Schooneman
Amsterdam
52:47
49:22
224
Martijn Schooneman
Enkhuizen
52:47
49:23
225
Wibe van der Pol
Amersfoort
49:42
49:23
226
Arno Kesselaar
Zaandam
49:34
49:24
227
Ton Hoogeveen
Wieringerwaard
49:36
49:25
228
Ron Boot
Wormerveer
51:27
49:26
229
Erik Nijland
's-Gravenhage
49:42
49:29
230
Rob de Bruin
Bergen Nh
51:29
49:30
231
Mark Stoel
Hoogwoud
50:27
49:33
232
Roel Beurskens
Haarlem
49:44
49:36
233
Rene van den Dikkenber
Utrecht
49:57
49:36
234
Joost Jonker
Rotterdam
50:37
49:37
235
Hank Reinhoudt
Delft
53:28
49:39
236
Ed Kramer
Haarlem
53:24
49:40
237
Marvin Kreuger
Dutch Runners Gold
53:00
49:42
238
Sjors van Kuipers
Alkmaar
52:47
49:43
239
Jan de Jongh
Purmerend
52:02
49:45
240
Paul Frietema
Beverwijk