| | | | | Uitslagenlijst Vlakwatercross
Venray - Zondag 31 januari 2010
MPC, M PUPILLEN C
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Anouk Terheijden
Lopersgroep Deurne
4:57
4
Chantal Schellekens
ATV Venray
5:01
5
Manon van Rooij
AV Heythuysen
5:11
8
Maxime Reijnen
AV Heythuysen
5:17
12
Vera Glazemakers
AV Heythuysen
6:57
JPC, J PUPILLEN C
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Jari Snijders
Lopersgroep Deurne
5:09
12
Frens van der Heijden
't Jasper Sport
5:38
MPB, M PUPILLEN B
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anouk Roijackers
Lopersgroep Deurne
4:16
6
Nienke Baltussen
GAC Gemert
4:55
7
Anna Beerkens
Lopersgroep Deurne
4:56
JPB, J PUPILLEN B
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daan Biemans
Lopersgroep Deurne
4:19
3
Constantijn Bok
ATV Venray
4:38
5
Gijs van Bommel
GAC Gemert
4:50
9
Mickey Kwakkernaat
Scopias
5:10
MPA, M PUPILLEN A
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Chantal Maas
Lopersgroep Deurne
3:39
8
Nicole Schellekens
ATV Venray
4:15
10
Hannah Cranen
AV Heythuysen
4:18
12
Elke van Rooij
AV Heythuysen
4:20
13
Sofie Glazemakers
AV Heythuysen
4:24
15
Anouk Schrijnemaekers
AV Weert
4:28
16
Charlotte Hermans
ATV Venray
4:30
17
Hannah Kochx
AV Heythuysen
4:31
18
Rebica Flinsenberg
ATV Venray
4:32
19
Jessy van den Boogaard
Lopersgroep Deurne
4:37
25
Sanne van Melis
ATV Venray
4:51
27
Renate Meijer
Lopersgroep Deurne
4:53
31
Marloes Hermsen
ATV Venray
4:57
JPA, J PUPILLEN A
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Lars Mertens
Nijmegen Atletiek
5:43
7
Stan Arts
Lopersgroep Deurne
6:21
8
Bram Rijnders
Lopersgroep Deurne
6:23
11
Bodhi Selow
Lopersgroep Deurne
6:33
13
Daan v/d Mortel
Lopersgroep Deurne
6:44
19
Wesley Rijkers
Lopersgroep Deurne
7:00
22
Floyd van Dijk
Nijmegen Atletiek
7:08
23
Lars Snijders
Lopersgroep Deurne
7:09
26
Mark Martens
Lopersgroep Deurne
7:13
29
Jordi Franssen
Lopersgroep Deurne
7:18
32
Stef Boumans
Sporting Boxmeer
7:32
33
Koen van der Heijden
't Jasper Sport
7:39
34
Lars Knorren
Lopersgroep Deurne
7:40
37
Ronan van Dinther
Lopersgroep Deurne
7:53
38
Jurian van Beusekom
ATV Venray
8:11
39
Thijs Vermeulen
ATV Venray
8:24
40
Martijn Wilms
Lopersgroep Deurne
8:30
MD, MEISJES D
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Sanne Rijnders
Lopersgroep Deurne
5:40
5
Eni van Bree
Lopersgroep Deurne
6:13
6
Anouk Maas
Lopersgroep Deurne
6:19
JD, JONGENS D
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stan Zeegers
Lopersgroep Deurne
7:32
2
Stan van Helmond
Lopersgroep Deurne
7:37
3
Jochem Berkers
Lopersgroep Deurne
7:43
4
Mark van Diesen
Lopersgroep Deurne
7:47
5
Olle van den Boom
ATV Venray
8:08
7
Danny v.d. Berg
Lopersgroep Deurne
8:25
10
Valentijn Ruiter
ATV Venray
8:41
11
Jochem van Daal
GAC Gemert
8:46
16
Jochem Fliervoet
AV Wijchen
9:20
17
Karsten Eelkema
GAC Gemert
9:27
21
Yarince Martis
't Jasper Sport
10:43
23
Koen Westerkamp
ATV Venray
11:07
MC, MEISJES C
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Noël van Selow
Lopersgroep Deurne
8:14
5
Daniëlle van Diesen
Lopersgroep Deurne
8:53
6
Lisanne Meijer
Lopersgroep Deurne
9:01
JC, JONGENS C
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Milco Hahury
Nijmegen Atletiek
10:51
5
Lennert Teuwen
Lopersgroep Deurne
11:43
7
Tim Lelieveld
Seven Hills Running
11:47
8
Jos Maas
Lopersgroep Deurne
12:09
9
Ruud Kuijpers
Lopersgroep Deurne
12:23
13
Rik van der Sterren
Scopias
14:10
MB, MEISJES B
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marije Peters
Seven Hills Running
11:59
3
Pauliena Rooijakkers
't Jasper Sport
12:50
7
Laura Martens
Lopersgroep Deurne
15:09
8
Sandra van den Kerkhof
AV Weert
15:19
JB, JONGENS B
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rik van der Steen
Lopersgroep Deurne
14:08
2
Sebastian Steegemans
Eindhoven Atletiek
14:19
3
Casper van Well
Nijmegen Atletiek
14:35
4
Erik van Rijsewijk
Seven Hills Running
14:41
5
Niels Aarns
Nijmegen Atletiek
14:45
7
Teun Fliervoet
Seven Hills Running
14:54
8
Niels Cloosterman
Nijmegen Atletiek
14:55
9
Sjuul Postulart
Seven Hills Running
14:59
11
Kevin van de Berg
Lopersgroep Deurne
15:16
12
Tipp Bongers
Seven Hills Running
15:34
14
Arno Dekkers Los
't Jasper Sport
17:34
MA, MEISJES A
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Nina van de Rijdt
Atletiek Maastricht
13:33
3
Irene van den Berkmort
Lopersgroep Deurne
15:40
4
Ingrid Jaspers
't Jasper Sport
16:38
5
Yvonne Jaspers
't Jasper Sport
17:09
JA, JONGENS A
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Juri van Lierop
't Jasper Sport
14:23
VS, KORTE CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Esther Arts
Lopersgroep Deurne
15:28
3
Cindy van de Avoort
GAC Gemert
17:11
4
Janneke Dekkers
GAC Gemert
19:09
V35, KORTE CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Christel van Boxtel
ATV Venray
25:39
V45+, KORTE CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fiona Jaberg
Lopersgroep Deurne
17:44
2
Tilly van de Laar
AV Weert
18:12
5
Francien Lenssen-Roefs
GAC Gemert
19:24
MKC, KORTE CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Robin Teunissen
ATV Venray
13:49
3
Bas Oorschot
Seven Hills Running
13:53
4
Jens Verschuren
GAC Gemert
13:57
6
Sep Thijssen
NSAV 't Haasje
14:28
8
Theo Aben
Olympus Land van Cui
16:03
9
Willy Claessen
Lopersgroep Deurne
16:05
12
Eric Verschuren
GAC Gemert
16:39
14
Frank Hoogers
Lopersgroep Deurne
16:50
18
Frans de Waal
Nijmegen Atletiek
17:49
21
Jeffrey de Rooij
ATV Venray
20:31
MREC, KORTE CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
15
Harry vd Mortel
St Anthonius
19:21
17
Mohd Azwon Abdul Kader
Bemelen
19:35
18
Patrick Hendriks
Oostrum Lb
19:38
DREC, KORTE CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Gea Verschuren
Sint Anthonis
23:55
5
Marja vd Mortel
St Anthonius
24:10
6
Sandra de Rooij-Senger
Venray
24:18
8
Nicole Hendriks
Oostrum Lb
24:22
HS, LANGE CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tom van Oorschot
Seven Hills Running
26:15
3
Wilbert van Vliet
Seven Hills Running
27:04
4
Werner Gentle
Lopersgroep Deurne
27:24
5
Jeroen van den Biggela
GAC Gemert
27:41
6
Frans Pasmans
Loopgroep PK
27:44
7
Joost Rademaekers
AV Weert
28:03
16
Merijn Trommar
Eindhoven Atletiek
32:26
HV40, LANGE CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
HV45, LANGE CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans van de Mortel
Lopersgroep Deurne
28:34
3
Anton van den Heuvel
GAC Gemert
29:25
4
Sam Rosen
Lopersgroep Deurne
31:54
6
Henry Verbugt
Lopersgroep Deurne
32:30
8
Chris Fliervoet
AV Wijchen
37:32
11
Lars-Olaf Schnier
Duitsland
39:58
HV50, LANGE CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Paul Fergus
Lopersgroep Deurne
30:49
5
Adriaan Dekkers
GAC Gemert
31:34
HV55, LANGE CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Piet Jaspers
't Jasper Sport
34:21
4
Jan v.d. Rijdt
't Jasper Sport
34:41
HV60+, LANGE CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Peter Hendrikx
't Jasper Sport
36:34
5
Jan Melkert
Lopersgroep Deurne
37:14
7
Piet van den Oever
Olympus Land van Cui
38:41
8
Piet Loverbosch
Lopersgroep Deurne
41:20
9
Wiel Langenhuizen
GAC Gemert
41:24
DRECL, LANGE CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Geertje Thuijls
Maastricht
35:46
11
Lianne Teunissen
Ysselsteyn Lb
45:54
HRECL, LANGE CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
15
Alexander Leeman
Molenhoek
34:50
Uitslagen.nl
01-02-2010 15:33