Uitslagenlijst 25e Oudejaarsloop

Hilvarenbeek - Donderdag 31 december 2009

5KM M, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Milan Stawicki
Prins Hendrik
16:20
2
Ward van Roy
Arendonk (BEL)
17:04
3
Camille Hendrikx
Reusel
17:17
4
Wichard de Benis
Generaal Michaelis
17:19
5
Edward Geertse
Spado
17:20
6
Steffen Lang
Hannover (GER)
17:43
7
Tom Raas
No-Limits
17:53
8
Sammy Peter
Achil '87
17:54
9
Simon Forde
's-Hertogenbosch
18:01
10
Bas van der Ree
Eindhoven Atletiek
18:08
11
Toon Kuijpers
Loopgroep Goirle
18:12
12
Teun van Gorp
Tilburg Road Runners
18:13
13
Herman van Haaren
Achil '87
18:40
14
Rob Michiels
AVR '69
18:44
15
Laurens van Bokhoven
Eindhoven
18:50
16
Walter Stals
Eindhoven Atletiek
19:22
17
Steven van Bunningen
Attila
19:28
18
Sven Brok
Tilburg
19:32
19
Geert van Oosterhout
Ven-Zelderheide
19:39
20
Michel Jehoe
Attila
19:48
21
Carel Hesselberth
Dongen
19:58
22
Peter Faes
Attila
20:02
23
Geert Abrahams
Achil '87
20:15
24
Mike Willems
DES
20:30
25
Johan Monden
Achilles
20:57
26
Arjan Geerts
Hooge Mierde
21:02
27
Stef van Zundert
Terheijden
21:06
28
Alexander Wirken
Gilze
21:15
29
Paul de Kort
Alphen Nb
21:17
30
Kees Verhoeven
Loopgroep Goirle
21:23
31
Mark Ligtvoet
Goirle
21:23
32
Fons vd Heijning
Gilze
21:41
33
Cees Willems
Loopgroep PK
22:06
34
Ralph van Houwelingen
's-Hertogenbosch
22:23
35
Richard Groenenberg
Terheijden
22:24
36
Mark Wuyten
Barcelona (ESP)
23:16
37
Eddy van Steenberger
Weelde (BEL)
23:17
38
Laurens Groenenberg
Nieuwendijk Nb
23:44
39
Sander Fitters
Hilvarenbeek
23:51
40
Henk Ligtvoet
Goirle
24:03
41
Tommie Kluijtmans
Hilvarenbeek
24:20
42
Dylan Rombouts
Tilburg Road Runners
25:00
43
RenÚ Suppers
Attila
25:15
44
Robert Meeuwissen
Bavel
25:48
45
Wil de Laat
Attila
25:52
46
Bart Herrijgers
Hilvarenbeek
25:55
47
Patrick Coomans
Hilvarenbeek
26:11
48
Mike Aarts
Goirle
26:45
49
Greg van Gestel
Hilvarenbeek
26:48
50
Jan van Gestel
Hilvarenbeek
26:48
51
Lars van Gastel
Gilze
28:05
52
Rien van Oirschot
Tilburg Road Runners
28:12
53
Enos Abbo
Terheijden
28:43
54
Erik van Assema
Ursem
29:46
55
Kevin Heiner
Udenhout
30:02
56
Theo Cools
Achil '87
30:03
57
Theo Nefkens
Hilvarenbeek
30:36
58
Enno Sikkema
Haarlem
31:15
59
Jack van de Sande
Achil '87
31:16
60
Wouter de Geijter
Netersel
36:00
5KM V, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Amy van den Broek
Attila
20:03
2
Marjon de Kok
Prins Hendrik
20:03
3
Nathalie Lotthrinkx
Eindhoven Atletiek
20:19
4
Annie Michiels
AVR '69
20:38
5
Nicole Loeve
HAC
20:38
6
Miriam Martinot
Achilles
22:20
7
Edith van Aarle
Diessen
23:16
8
Mieke van Hoof
No-Limits
23:50
9
Loes van Zuilen
PAC
23:50
10
Eva Postuma
Tilburg Road Runners
23:55
11
Marion Kluijtmans
Achil '87
24:30
12
Irma Faes
Gilze
24:40
13
Magda van Deventer
Attila
24:49
14
Marja de Heer
Etten-Leur
25:45
15
Jacqueline Botermans
Raamsdonksveer
25:48
16
Miriam Hultermans
Berkel-Enschot
25:55
17
Bernadette van Rooij
Achil '87
26:17
18
Anette Bentink
Son
26:18
19
Brigitte Schiering
Velserbroek
26:23
20
Glenda van Bochove
Eindhoven
26:31
21
Marian van Lieshout
Achil '87
26:33
22
Marion Kindt
Tilburg Road Runners
27:00
23
Babette van Haaren
Tilburg
27:11
24
Cristel van Erven
Loopgroep Goirle
27:13
25
Trudie Schils
Attila
28:14
26
Ans Verhoeven
Achil '87
28:45
27
Ankie Snoeren
Terheijden
28:47
28
Kim Aarts
Goirle
29:20
29
Marianne Timmermans
Achil '87
29:37
30
Anja Coppens
Achil '87
29:45
31
Cecile Scholten
Hilvarenbeek
29:55
32
Karin de Laat
Hilvarenbeek
29:58
33
Katrien van Bommel
Achil '87
30:02
34
Marije Geerts
Bladel
30:05
35
Josefien Hoosemans
Achil '87
30:14
36
Francy Derix
Hilvarenbeek
30:33
37
Esther Ramaekers
Achil '87
30:44
38
Annie Geerts
Hulsel
31:15
39
Marie-josÚ Spapens
Achil '87
31:16
40
Trudy Redert
Achil '87
31:37
41
Corine Boterblom
Raamsdonksveer
31:49
42
Inge vd Vorst
Ven-Zelderheide
31:49
43
Monique Peters
Hylas
32:25
44
Paulien de Geijter
Netersel
36:00
MPUPC, 1 KM JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Charlotte Pennynck
Deinze (BEL)
4:47
2
Toop Nouwens
Diessen
5:19
3
Eva Coomans
Hilvarenbeek
5:20
4
Bregje Nefs
Achilles
5:52
5
Lola Nouwens
Diessen
6:11
JPUPC, 1 KM JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sebastiaan Martinot
Etten-Leur
4:47
2
Tobias Martinot
Achilles
5:02
3
Pieter Coomans
Hilvarenbeek
5:05
4
Bart Coomans
Hilvarenbeek
5:49
JPUPB, 1 KM JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rick van der Heijden
Taxandria
3:46
2
Thomas van der Heijden
Taxandria
3:49
3
Sietse Nefs
Achilles
4:46
4
Daan Verzijlberg
Attila
5:41
MPUPA, 1 KM JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hanneke van de Sanden
Tilburg Road Runners
4:13
2
Laura Schelling
Nuenen
4:14
3
Lotte Bosma
Taxandria
4:32
4
Floor Leermakers
Hilvarenbeek
5:15
JPUPA, 1 KM JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Max Polak
Passaat
3:53
2
Jules de With
Spiridon
3:58
3
Tonnie De Benis
Generaal Michaelis
4:01
4
Tim Uytdewilligen
Hilvarenbeek
4:02
5
Sjoerd Nefs
Achilles
4:06
6
Noud Becx
Oisterwijk
4:09
7
Jordi Keyzer
Diessen
4:34
8
Sam van der Pol
Atledo
4:35
9
Polle Dankers
Tilburg
4:56
MJUND, 1 KM JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ymke Verstegen
Tilburg Road Runners
3:52
2
Baukje Nefs
Achilles
3:52
3
Lovelyn-Joyce Vlayen
Eeklo (BEL)
4:06
4
Jolien Bruininx
AVR '69
4:10
5
Lieke van den Broek
Haghorst
4:13
6
Britt van Gestel
Hilvarenbeek
4:37
JJUND, 1 KM JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pim van der Pol
Atledo
3:37
2
Maik van de Pas
AVR '69
3:41
3
Jordy Pennynck
Deinze (BEL)
3:57
4
Kamiel Dankers
Tilburg
4:01
5
Ramon Hameleers
Spiridon
4:05
6
Maurick Verhoeven
Hilvarenbeek
4:09
7
Jeroen Schelling
Nuenen
4:11
8
Joeri Vleugels
Attila
4:30
9
Niels Verzijlberg
Attila
5:11
10
Justin Rombouts
Tilburg
5:17
MJUNC, 1 KM JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eline Bekkers
Attila
3:59
2
Milou Uijtdewilligen
Hilvarenbeek
4:07
JJUNC, 1 KM JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roald Nefs
Achilles
3:14
2
Karsten Nefs
Achilles
3:21
3
Yoram Polak
Passaat
3:27
4
Daan Michiels
Netersel
3:45
MSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bart Verschoren
Lint (BEL)
33:16
2
Stefan de Laat
Tilburg Road Runners
33:41
3
Maarten van der Donck
Herentals (BEL)
34:10
4
Paul Visser
Tilburg Road Runners
34:13
5
Thomas Verbeek
Poppel (BEL)
34:42
6
Bram van Rijswijk
Eindhoven Atletiek
34:51
7
Harm de Haas
Eindhoven
34:52
8
Joery Kouwenberg
Tilburg Road Runners
35:58
9
Berry Snoeren
Tilburg Road Runners
36:50
10
Martijn Hamers
Hilvarenbeek
36:59
11
Gijs van Helvoirt
Esbeek
38:46
12
Bjorn Denissen
Berkel-Enschot
38:57
13
Theodorus Oerlemans
Esbeek
38:59
14
Sander Leenaars
Spiridon
39:07
15
Dolf Willemen
Spiridon
41:38
16
Rob van Lierop
Sprint
41:55
17
Ferdy Migchelbrink
GVAC
43:31
18
Maurits van Laarhoven
Tilburg
43:54
19
Bas de Boer
Altena Road Runners
43:57
20
Rob Smits
Eindhoven
43:58
21
Rob Zehenpfenning
Spiridon
44:02
22
Leo Alkemade
Tilburg
45:07
23
Ron de Moel
Hylas
45:34
24
Robbert Kramer
Goirle
45:50
25
Michiel de Bruijcker
's-Hertogenbosch
46:31
26
Jarno van Esch
Heemstede
47:53
27
Jeroen van Beers
Moergestel
48:14
28
Daan Huijnen
Tilburg
57:51
M35, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Greg van Hest
Tilburg Road Runners
32:23
2
Bernard te Boekhorst
Phoenix
32:27
3
Fons Liebregts
Eindhoven Atletiek
34:16
4
CornÚ van Oirschot
Tilburg Road Runners
34:29
5
Marco Tramontina
Eindhoven Atletiek
34:50
6
Peter van Gool
Eindhoven Atletiek
35:01
7
Sadik el Mourabite
Eindhoven Atletiek
36:50
8
Anton Bogers
Atledo
36:57
9
Roland van Loon
AV Oirschot
38:17
10
Christophe Schapdryver
Gilze
38:25
11
Harry Wasseveld
Attila
38:51
12
Rob Rietdijk
Udenhout
38:53
13
Cocky de Brouwer
Achil '87
39:02
14
Wiljan Roosen
Bladel
39:22
15
Ferdie Rommen
Tilburg
39:44
16
Jeroen Verstegen
Sprint
40:26
17
Mike Schrijvers
Achil '87
40:26
18
Rob Soffers
Breda
40:35
19
Huub van Dommelen
Oisterwijk
40:51
20
Ary Sahabuddin
Tilburg
41:11
21
Kees van Sas
Alphen Nb
41:44
22
Giel Ulijn
Oisterwijk
41:48
23
Maurits Appels
Attila
42:04
24
Joris vd Aker
Achil '87
42:57
25
Bart Drinkenburg
Achil '87
43:06
26
Sjef Schijven
Spiridon
43:15
27
Erik Catsburg
Hilvarenbeek
43:16
28
Wim Maguin
Waalwijk
43:32
29
CornÚ van Dorst
Achilles
43:37
30
Paulus Karremans
Tilburg
43:38
31
Dirk-Jan Bles
Hilvarenbeek
43:45
32
Martin Struijk
Eindhoven Atletiek
44:05
33
Henri Schoeman
Tilburg
44:08
34
Theo Gommer
Goirle
44:08
35
Frank van Rijthoven
Loopgroep Goirle
44:12
36
Ronald vd Vondervoort
AV Oirschot
44:20
37
Twan de Jong
Oirschot
44:43
38
Henk Kats
Hilvarenbeek
44:51
39
John Neutkens
Veldhoven
45:08
40
Henri Dahlem
Tilburg Road Runners
45:19
41
Bernd Klein
Breda
46:19
42
Theon Scholten
Tilburg
46:21
43
Hans van de Wege
Goirle
46:36
44
Mark Buijze
Tilburg
46:54
45
Jannis Deeleman
Sprint
47:05
46
Jeroen Jansen
Tilburg
47:23
47
Frank Sanders
Goirle
47:34
48
Bas van de Lest
Breda
47:47
49
Roald Riet
Hooge Mierde
48:13
50
Sven van den Berg
Hilvarenbeek
48:30
51
Wim Dankers
Tilburg
48:46
52
Hans de Man
Achil '87
49:03
53
Marcel de Kok
Rosmalen
49:45
54
Peter Voogt
De Koplopers
50:08
55
Jan Posthumus
Tilburg
50:17
56
Roland Hollanders
Tilburg
50:32
57
Michel de Haas
Hilvarenbeek
51:06
58
Hans de Groot
Bergen Nh
51:29
59
RenÚ Uytdewilligen
Achil '87
51:33
60
Christian Jongenelen
Roosendaal
52:31
61
RenÚ Vriens
Waalwijk
52:58
62
Wil de Kort
Hilvarenbeek
53:15
63
John Koolwijk
Achil '87
58:31
64
Annick Schyvaerts
Oud-Turnhout (BEL)
1:00:43
M45, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
John Vanneste
Bavikhove (BEL)
35:36
2
Arie van Houwelingen
Eindhoven Atletiek
35:43
3
Ad van Beek
Road Runners Etten-L
35:56
4
Henk van der Plas
Odiliapeel
37:34
5
Dirk Vissers
Vorselaar (BEL)
37:58
6
Paul Denolf
Vorselaar (BEL)
38:39
7
Jos Bergervoet
Eindhoven Atletiek
39:01
8
Jack van de Huygevoort
Achil '87
39:42
9
Eric van Dorsselaer
Atledo
39:45
10
Peter Gulden
Achilles
40:00
11
Jan van Gerwen
Loopvereniging TOF
40:04
12
Peter Cras
Generaal Michaelis
40:19
13
Eddy van Hoof
Begijnendijk (BEL)
40:37
14
Peter de Brouwer
Achil '87
40:38
15
Mark van de Ven
Attila
40:48
16
Peter Peeters
Achil '87
40:56
17
Jack Goossens
DJA
40:58
18
Roland Vos
Tilburg
41:18
19
Frans Louwers
Generaal Michaelis
41:24
20
Gust van de Pol
Oud-Turnhout (BEL)
41:25
21
Aart de With
Spiridon
41:58
22
Arnoud van Leuven
Attila
42:04
23
Cees Koppen
AV Oirschot
42:37
24
Rien Verhoeven
Achilles
42:41
25
Marcel Jager
No-Limits
42:44
26
Paul van Lieshout
Tilburg
43:00
27
William van Dijk
Tilburg Road Runners
43:13
28
Frank de Haan
Waalre
43:14
29
Johan van de Pas
AVR '69
44:15
30
Peter van Doormaal
Achil '87
44:36
31
Luc Verbeek
Poppel (BEL)
44:38
32
Eric Kramer
Goirle
44:39
33
Hans van den Eerenbeem
Achil '87
44:44
34
Peter Wouters
DES
44:45
35
Robert Bijmolt
Uden
44:47
36
Frans Van De Pol
Ravels
44:50
37
Marc Verbeek
ACW '66
45:00
38
Frank van Zijl
Tilburg
45:01
39
Paul Aarts
Tilburg Road Runners
45:05
40
Wil Bierens
DES
45:20
41
Peter Hesselmans
Achil '87
45:59
42
Jan de Jong
Moergestel
46:07
43
Luc Kusseneers
Rumst (BEL)
46:49
44
Paul van Herwaarden
Gilze
47:12
45
Rom van de Ven
Tilburg
47:51
46
Jan Schillebeeckx
Oud-Turnhout (BEL)
48:10
47
Frans van Zon
Hilvarenbeek
48:20
48
Stef Mennens
Dutch Runners Basic
48:58
49
Herman van Haaren
Achil '87
49:00
50
Wil Goossens
Achilles
49:45
51
Damian vd Berg
Achil '87
50:02
52
Rob Janssen
Hooge Mierde
50:31
53
Jan Vriens
Tilburg
50:44
54
Paul van Gisbergen
Hilvarenbeek
51:10
55
Bob Udink
Loopgroep Goirle
51:24
56
Ton Wilthagen
Tilburg
51:27
57
Jan Klessens
Diessen
51:53
58
Jos Schippers
Bladel
52:07
59
Wim van Hout
Berkel-Enschot
52:14
60
Seb de Groot
Achil '87
52:56
61
Willem Mes
Tilburg
53:23
62
Daan Reuhman
Wintelre
53:49
63
Cor Langenberg
Achil '87
54:26
64
Mart van der Meijs
Tilburg
54:30
65
Cees van den Putten
DES
55:15
66
Cees de Kok
Achil '87
55:26
67
Ad Vromans
Achil '87
56:07
68
Piet Kiemeney
Hilvarenbeek
59:17
69
Peter de Vries
Hilvarenbeek
59:17
70
Ad van Gestel
Achil '87
1:00:10
71
Ulrich Temps
Granollers Barcelona
1:02:05
M55, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ad van Rooij
Loopgroep PK
38:52
2
Sjef van Beerendonk
Tilburg Road Runners
39:10
3
Wim Ogink
Tilburg Road Runners
39:16
4
Bertus van Ginneken
avVN
41:46
5
Martien van de Ven
AV Oirschot
42:15
6
Jos Bierens
Duizel
43:28
7
Willy Luyten
Oud Turnhout
44:15
8
Frits Claassens
GVAC
44:42
9
Ad van der Heijden
Fortuna '67
46:13
10
Wim Blom
Achilles
46:47
11
Pieter Vriens
Achil '87
46:56
12
Gerard Heijda
ACW '66
47:14
13
Sjef Stokmans
Tilburg
48:09
14
Martien van Veen
avVN
48:10
15
Jan Kiewit
Achilles
49:14
16
Ruud Groenendijk
Hilvarenbeek
49:36
17
Ad Kouwenberg
Attila
49:57
18
Ger van Beers
Achil '87
50:01
19
Jan van Beers
Altena Road Runners
50:21
20
Jan Weijnen
Tilburg Road Runners
51:31
21
Peter van Gool
Achil '87
52:27
22
Jan van Boxtel
Achil '87
52:29
23
Harrie Loijens
Achil '87
52:49
24
Marcel Hoonderd
Dordrecht
52:49
25
Pieter Verweij
Dordrecht
52:50
26
Henk Eilander
Attila
53:09
27
Felix de Vroomen
Goirle
53:10
28
Henri Nafzger
Barendrecht
54:14
29
Frans van Hees
Achil '87
54:17
30
Rini Gootjens
Tilburg Road Runners
54:29
31
Gust van Eijken
Achil '87
54:44
32
Joost Klaarenbeek
Goirle
54:45
33
Wim Deenen
Achil '87
55:30
34
Ed Verhoeven
No-Limits
56:04
35
Henk Schepens
Generaal Michaelis
56:05
36
Addy van Seeters
Achil '87
56:08
37
Frans Rommelse
Generaal Michaelis
56:11
38
Ad van de Wouw
Esbeek
56:50
39
Jan Driesser
Achil '87
59:50
VSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Janneke Videler
Eindhoven Atletiek
41:50
2
Marloes van Loon
TartlÚtos
42:29
3
Veronique Timmermans
Deinze (BEL)
42:41
4
Judith Stevens
Sprint
43:35
5
Linda Jansen
Amsterdam
49:12
6
Ingrid Vingerhoets
Diessen
53:25
7
Janette van Roosmalen
AV Oirschot
55:35
8
Michaela Smeulders
Poppel (BEL)
57:44
9
Sophie Serrarens
Tilburg
57:50
10
Muriel Klijn
Tilburg
57:52
V35, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hilde de Boer
Loopgroep Goirle
40:42
2
Ingrid Spapens
Achil '87
43:27
3
Silvia Verhoeven
Achilles
43:40
4
Nathalie Backer
Achil '87
44:10
5
Loes Vingerhoets
Achil '87
45:24
6
Sandra Kleine
Breda
46:18
7
Ingrid van Elderen
Achil '87
46:56
8
Suzanne vd Berg
Moergestel
47:59
9
Susanne Verheggen
Tilburg
48:14
10
Anita Veron
Achil '87
48:19
11
Maria Smolders
No-Limits
48:35
12
Liesbeth van Zon
Achil '87
48:51
13
Ank Mouwen
Tilburg
48:53
14
Anke de Groot
Achil '87
48:58
15
Ingrid Verheggen
Achil '87
48:59
16
Anne-Marie vd Schoot
Achil '87
48:59
17
Laurien Wouters
No-Limits
49:48
18
Anita van Dorst
Achilles
49:54
19
Sandra Dijks
Riel
50:31
20
Catherine Bolman
No-Limits
51:28
21
Leny Burgmans
Berkel-Enschot
51:38
22
Conny Pijnenburg
Attila
51:39
23
Bernadette Jansen
No-Limits
52:09
24
Xandra Beckers
Hilvarenbeek
52:12
25
Erica Spanjers
AV Oirschot
53:01
26
Nelly de Brouwer
Achil '87
53:20
27
Mieke Heuvelmans
Attila
53:24
28
Moniek Rooijakkers
Diessen
53:25
29
Mai van Limpt
Achil '87
53:27
30
Jeanne Legius
Achil '87
53:27
31
Antoinette van Doormaa
Achil '87
53:27
32
Palma Spadart
Tilburg
55:06
33
Lies Smulders
Achil '87
55:29
34
Maria van Eijken
Achil '87
55:45
35
JosÚ Kuys
Achil '87
55:52
36
Linda Way
Achil '87
56:55
37
Jeanne Ketelaars
Achil '87
56:56
38
Angelique Reijnen
Tilburg
57:52
39
Koosje de Vries
Hilvarenbeek
1:00:40
40
Karin van Gestel
Hilvarenbeek
1:00:41
41
Carla van Esch
Heemstede
1:01:07
42
Conny Kiemeney
Hilvarenbeek
1:01:44
43
Ilse Kloosterman
Breda
1:02:18
44
Petra Batenburg
Goirle
1:02:59
45
Kary van Riel
Breda
1:03:05
Achil bedankt u voor uw deelname en wenst u een fijne jaarwisseling en een
voorspoedig 2010.
www.uitslagen.nl
26-02-2010 11:24