Uitslagenlijst de Meeuw Auwjaorscross

Oirschot - Zondag 27 december 2009

TRIM, TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans Nijhof
Best
21:31
2
Hans Willems
Eindhoven
23:13
3
Rob Wilcke
Son
25:18
4
Tonny Prater
Tilburg
27:19
5
Annemieke Govers
Rijen
29:19
6
Jan Smits
Eindhoven
29:27
7
Irene de Rooij
Nieuwendijk
29:42
8
Richard Cleven
Eindhoven
30:33
9
Chantal van Berkum
Best
30:34
10
Hannie Schilders
Oost West en Middelb
31:04
11
Pim van Summeren
Middelbeers
31:40
12
Dimitri van de Kelft
Eindhoven
32:28
13
Nol Veldhuizen
Oirschot
35:54
14
Jan Kemps
Oirschot
36:29
15
Rob de Ridder
Veldhoven
38:00
16
Mari Oerlemans
Oirschot
38:23
17
Angelie van den Bosch
Nuenen
38:35
18
Stefan de Wijs
Oirschot
38:43
19
Stefan van Happen
Eindhoven
38:45
20
Waldo van Hemert
Son en Breugel
38:54
21
Jeroen van der Burgt
Oirschot
39:24
22
Igor Garay
Eindhoven
39:28
23
Gerrie Dijkstra
Oirschot
39:41
24
Bloemsma Mediation
Oost West en Middelb
39:57
25
Jan de Groot
Eindhoven
40:23
26
Frank Harperink
Eindhoven
40:28
27
Jeroen Gruben
Eindhoven
40:36
28
Ron Rombouts
Rijen
40:37
29
Aaldert Elevelt
Best
40:39
30
Ad van Amerongen
Eindhoven
41:03
31
Freek Aertsen
Son
41:06
32
Roel Vrenken
Tilburg
41:23
33
Sjaak van Esdonk
Eindhoven
41:24
34
Peter Pijpers
Eindhoven
41:35
35
Erwin Pieschel
Best
41:42
36
Erik van Verseveld
Eindhoven
41:51
37
Antoine Dankers
Eindhoven
42:04
38
Fred Box
Veldhoven
42:17
39
Frans Louwers
Best
42:22
40
Ad van Kollenburg
Best
42:28
41
Anniek Masman
Rijen
42:42
42
Carol Snoeren
Eindhoven
42:59
43
Harrie Bullens
Oost West en Middelb
43:00
44
Vincent Klabbers
Oirschot
43:17
45
Beydine Schijvens
Eindhoven
43:22
46
Elise Huysen-Dijkmans
Eindhoven
43:40
47
Henk van Gerven
Oostelbeers
43:54
48
Henk van Rosmalen
Tilburg
43:55
49
Jac op 't Hoog
Moergestel
43:56
50
Jan Op 't Hoog
Moergestel
44:05
51
Helga Kemps
Oirschot
44:12
52
Rene van Veen
Eindhoven
44:23
53
Jack Kuyten
Waalre
44:38
54
George Immink
Best
44:42
55
Antonio Manders
Veghel
44:54
56
Bert van Hoof
Oost West en Middelb
45:03
57
Henk vd Ven
Oirschot
45:12
58
Jan de Jong
Moergestel
45:17
59
Ron Blommers
Hilvarenbeek
45:20
60
Jules Marsé
Hilvarenbeek
45:22
61
Maarten Sanders
Reusel
45:32
62
Ronald van de Vondervo
Oirschot
45:41
63
Rinus Bok
Heeswijk-Dinther
45:44
64
Michael Boon
Oirschot
45:45
65
Ad van der Heijden
Sint Oedenrode
45:49
66
Hans Berentsen
Veldhoven
45:51
67
Wil Dijkhuizen
Veldhoven
45:53
68
Wil Bierens
Eersel
45:54
69
Joep Vrenken
Tilburg
45:56
70
Wim Hekkens
Sterksel
46:01
71
Jan Sanders
Oirschot
46:08
72
Koen Minnebach
Eindhoven
46:14
73
Johan der Kinderen
Oirschot
46:25
74
Ton Smetsers
Oirschot
46:30
75
Piet Vermeulen
Bladel
46:31
76
Arnold Davies
Hilvarenbeek
46:34
77
Peter Hesselmans
Diessen
46:35
78
Piet Pijnenburg
Best
46:47
79
Paul Kanters
Eindhoven
47:06
80
Theo van Summeren
Middelbeers
47:27
81
Corrie de Kroon
Oirschot
47:28
82
Meindert de Laat
Waalwijk
47:41
83
Johan Hellstern
Eindhoven
47:49
84
Adrie van de Wal
Oirschot
47:52
85
Hans van Hal
Oost West en Middelb
47:54
86
Hans van de Wal
Oirschot
47:57
87
Frans Verhagen
Oost West en Middelb
48:05
88
Wim Verhagen
Wintelre
48:06
89
Menno Sanders
Reusel
48:20
90
Mark van der Heijden
Tilburg
48:32
91
Martin Dijkmans
Gouvieux (FRA)
48:38
92
Ruud Esdonk
Veldhoven
48:38
93
Ad van den Hout
Eersel
48:44
94
Erik van Ingen
Oirschot
48:45
95
Tios de Vaan
Best
48:47
96
Tommy Verbakel
Oirschot
48:51
97
Rinus van Geffen
Oirschot
49:45
98
Pieter Smits
Oirschot
49:47
99
Johan Roefs
Spoordonk
49:50
100
Reny van Straten
Oirschot
50:00
101
Jeroen van Beers
Moergestel
50:28
102
Marco Nagtegaal
Eindhoven
50:53
103
Leo Scheepers
Best
51:01
104
Dolf Haank
Capelle aan den IJss
51:28
105
Cees van Bladel
Eindhoven
51:51
106
Ingrid Dirckx
Eindhoven
51:54
107
Arie Aarts
Moergestel
52:27
108
Hans Hoogmoet
Oirschot
52:32
109
Wil Schroemges
Eindhoven
52:45
110
Maarten Roozen
Oirschot
52:46
111
Jeanne Kemps
Oirschot
52:50
112
Arja Oerlemans
Oirschot
52:54
113
Mariette Vlassak
Eindhoven
53:21
114
Twan Witlox
Oirschot
53:30
115
Dick de Rooij
Nieuwendijk
53:36
116
Harrie Maas
Reusel
53:40
117
Geert Eijsink
Gorinchem
53:41
118
Cees van de Putten
Bergeijk
53:57
119
Erica Spanjers
Oirschot
53:58
120
Marjon de Kort
Oirschot
54:01
121
Nicole Scheepers-Dohme
Best
54:29
122
Mieke Bouwman
Oirschot
54:32
123
Mario Wiercx
Oirschot
54:57
124
Anton Verkooijen
Best
55:07
125
Peter van de Louw
Hilvarenbeek
55:21
126
Jan van Beers
Almkerk
56:19
127
Ger van Beers
Hilvarenbeek
56:20
128
Harrie Loijens
Diessen
56:20
129
Theo van der Zanden
Bladel
56:38
130
Thea de Jong
Oirschot
56:46
131
Liesbeth van der Sande
Eindhoven
57:07
132
Emile van Loon
Oirschot
57:21
133
Henk Verbeek
Oirschot
57:48
134
Harry Pieschel
Oirschot
1:00:40
135
Moniek Kemps-Verbeek
Oirschot
1:00:48
136
Toon Capel
Oirschot
1:00:49
137
Loes van der Heijden
Oirschot
1:00:57
138
Marijke de Graaf
Oost West en Middelb
1:01:47
139
Jan van der Heijden
Eindhoven
1:02:57
140
Godelieve vd Heuvel
Oirschot
1:03:03
VSEN, VSEN+M 6966M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Corine Spaans
Eindhoven
25:25
2
Ruth van der Meijden
Eindhoven
25:26
3
Rian van der Burgt
Veldhoven
28:33
4
Marjolein Secrève
Huizen
29:41
5
Karien Coppens
Tilburg
31:14
6
Janneke Videler
Eindhoven
31:44
7
Yvonne Vosters
Reusel
33:53
8
Susan van Breugel
Veghel
34:26
9
Ellen van de Borne
Reusel
36:46
10
Ank van de Borne
Reusel
42:00
V35, VSEN+M 6966M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lia Wijnberger
Utrecht
28:14
2
Hilde de Boer
Goirle
29:25
3
Inge Schipperen
Dussen
30:50
4
Esther van Hoof
Reusel
30:52
5
Niekol Dols
Son
32:41
6
Carla van Dijk
Sint Oedenrode
33:57
7
Jacqueline Thijssen
Veldhoven
43:26
V45, VSEN+M 6966M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mak Ponjee
Waalre
30:56
2
Anne Rindt
Son
30:58
3
Nellie van Beers
Oirschot
33:03
4
Antoinette van de Laar
Veghel
33:41
5
Heather MacDuff
Eindhoven
34:22
6
Paulien Snoeks
Sint Oedenrode
34:50
7
Rikie Huyberts
Sint Oedenrode
36:11
8
Ria van Hoof
Reusel
37:39
JJA, JJA 6966M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pieter van Oirschot
Best
25:21
2
Robin Schreur
Veldhoven
25:55
3
Daan Crombach
Best
27:27
MSEN, MSEN+M 9288M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gino Steemans
Retie (Bel) (BEL)
31:46
2
Maikel van Eekelen
Hilvarenbeek
32:06
3
Robert Planting
Tilburg
32:13
4
Frans Pasmans
Bergeijk
32:48
5
Frans Giebels
Sint Oedenrode
34:12
6
Thijs Dekkers
Sint Oedenrode
34:49
7
Paul van Limpt
Reusel
37:03
8
Coen Lauwers
Reusel
37:27
9
Merijn Trommar
Eindhoven
37:50
10
Joost Bouwman
Eindhoven
38:32
11
Mat Lavrijsen
Reusel
38:42
12
Paul Roest
Reusel
40:09
13
Walter Stals
Eindhoven
40:44
14
Gerrit Vosters
Reusel
41:18
15
Ben Maas
Reusel
43:11
16
Roel Segers
Helmond
43:28
17
Marco Peeters
Eindhoven
43:41
18
Bart Noyen
Oirschot
46:29
M35, MSEN+M 9288M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bernard te Boekhorst
De Bilt
32:33
2
Joan School
Veldhoven
34:15
3
Andres Stelling
Eindhoven
35:59
4
Roland van Loon
Oost West en Middelb
37:48
5
Jorrit Dekkers
Son
37:59
6
Jean-Pierre Louwers
Rijswijk Zh
40:54
7
Mark Prins
Eindhoven
41:28
M40, MSEN+M 9288M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Armand van der Smissen
Tilburg
32:02
2
Ad Peeters
Waalre
32:50
3
Peter van der Velden
Eersel
33:22
4
Jack van Avendonk
Bladel
33:43
5
Leon van der Heijden
Oisterwijk
33:47
6
Peter Mijsberg
Veghel
34:45
7
Jacco Schipperen
Dussen
36:44
8
Bart Lavrijsen
Reusel
39:25
9
Jeroen van Woerden
Reusel
42:38
M45, M45+ 6966M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michel Kerstens
Beerse (Bel) (BEL)
24:46
2
Theo Peeters
Valkenswaard
25:05
3
Arnold van Putten
Eindhoven
26:17
4
Kees Wouters
Casteren
26:58
5
Hans Peeters
Kessel
27:45
6
Peter Scheutjens
Gemonde
28:21
7
Toon Wouters
Bergeijk
28:33
8
Mark Moeskops
Reusel
30:26
9
Arie van Gerwen
Reusel
30:32
10
John Meeuwesen
Sint Oedenrode
32:39
11
Geert Cornelissen
Geldrop
33:56
12
Peter Verhagen
Tilburg
34:29
13
Peer Blom
Eindhoven
38:16
M50, M45+ 6966M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans Verbaandert
Veldhoven
25:24
2
Ruud van Woensel
Middelbeers
27:52
3
Pieter Grootes
Best
28:29
4
Titus Crombach
Veldhoven
29:04
5
Willy Claessen
Neerkant
29:19
6
Jack Goossens
DJA
30:14
7
Hans Bijsterveld
Eindhoven
30:40
8
Henry Wijffelaars
Sint Oedenrode
30:42
9
Cor Mandigers
Eindhoven
30:45
10
Kees Timmermans
Hoogeloon
31:08
11
Cees Koppen
Oirschot
31:21
12
Jack van Wetten
Son
31:57
13
Cees Willems
Eersel
33:50
14
Pierre Lardenois
Son
35:27
M55+, M45+ 6966M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arie van den Akker
Eindhoven
28:38
2
Joop Slagboom
Veldhoven
28:51
3
Johan van Litsenburg
Duizel
29:52
4
Martien van de Ven
Oirschot
30:10
5
John Williams
Eindhoven
30:24
6
Jos Moesman
Eindhoven
31:24
7
Wim Hermans
Eindhoven
32:24
8
Wim Verstappen
Stiphout
33:42
9
Rinus van Dijck
Eindhoven
34:22
10
Cees van der Schoot
Oirschot
34:35
11
Jos van Uden
Schijndel
34:48
12
Hans van Limpt
Reusel
35:36
13
Ad van Limpt
Hapert
38:34
14
Peter Hellings
Sint Oedenrode
40:22
KCR, K.CROSS 4644M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fons Liebregts
Hapert
16:25
2
Joeri Spoor
Eindhoven
17:00
3
Oscar Mulder
Eindhoven
17:09
4
Lennart van der Burgt
Maastricht
17:14
5
Evelien Ruyters
Maastricht
17:55
6
Michiel Boonstra
Tiel
17:58
7
Luc Bekers
Veldhoven
18:06
8
Sander van Esch
Oirschot
19:24
9
Karen Wijlaars
Den Bosch
19:48
10
Rob Janssen
Ittervoort
20:32
11
Nathalie Lotthrinkx
Eindhoven
20:41
12
Amely van Bavel-Verrey
Den Bosch
21:17
13
Wilma Venmans
Best
21:37
14
Rene van de Ven
Oirschot
23:36
15
Ruud Lauwers
Reusel
27:54
MJA, MJA+JJB 4644M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rosanne van Dijsseldon
Hapert
21:59
2
Evelien Lauwers
Reusel
26:19
JJB, MJA+JJB 4644M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martin Mom
Eindhoven
18:21
2
Remy van Oosterhout
Empel
18:34
3
Maurice Lardenois
Son
18:54
4
Dirk van Leuken
Best
19:02
5
Rob Michiels
Reusel
19:11
6
Onno Meeuwis
Best
19:18
7
Gijs Graat
Eindhoven
20:05
8
Mike Willems
Eersel
21:27
9
Wilfred Altena
Oosterhout Nb
21:34
10
Stijn Jansen
Reusel
23:17
11
Lennart Zandbergen
Schijndel
23:31
MJB, MJB+JJC 2202M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Judi Becx
Tilburg
8:32
2
Rianne van Slooten
Valkenswaard
9:33
3
Anouk vd Ouweland
Valkenswaard
9:52
4
Demis Saris
Best
10:07
5
Anne Elevelt
Best
10:15
6
Noukje Verhoeven
Oirschot
13:45
JJC, MJB+JJC 2202M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Casper van der Putten
Eindhoven
7:46
2
Martin Flipsen
Weert
7:51
3
Roel Verhagen
Tilburg
8:29
4
Shaun Harris
Eindhoven
8:43
5
Bram Elevelt
Best
8:46
6
Sam van der Pasch
Oirschot
8:49
7
Sjoerd Prinsen
Eindhoven
9:17
8
Roel Kox
Reusel
9:28
9
Dylan Rombouts
Tilburg
9:31
10
Jordan Harris
Eindhoven
9:55
11
Geert Jansen
Reusel
9:59
12
Bas van Oirschot
Best
10:30
13
Aaron Mandemaker
Best
10:31
14
Carlo Tromp
Oirschot
14:29
MJC, MJC+JJD 2202M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kim Lahaye
Tilburg
8:29
2
Laura Rijvers
Chaam
8:41
3
Suzanne Verhoeven
Oud-Turnhout (Bel) (
8:49
4
Carlijn van Es
Rotterdam
8:52
5
Sofie van Haeren
Aerendonk (BEL)
9:36
6
Mirna van Slooten
Valkenswaard
9:49
7
Ilona van der Giessen
Tuil
9:54
8
Anne-Marijke Voets
Eindhoven
10:24
9
Fleur van Griensven
Waalre
10:39
10
Michelle Lavrijsen
Reusel
10:57
11
Bo van der Branden
Oirschot
11:14
12
Esmée De Bakker
Eindhoven
11:34
13
Lotte Verhoeven
Oirschot
11:49
JJD, MJC+JJD 2202M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dries de Smet
Dendermonde (BEL)
8:32
2
Koen van der Lip
Veldhoven
8:56
3
Maik van de Pas
Reusel
8:57
4
Maurizio van Dalen
Eindhoven
9:02
5
Vincent Verhaar
Valkenswaard
9:19
6
Geert Dekker
Valkenswaard
9:33
7
Ids Biemans
Kerkdriel
9:38
8
Martijn Boon
Eindhoven
9:43
9
Luuk Antonius
Reusel
9:50
10
Thijs Roymans
Reusel
9:52
11
Rob Wouters
Reusel
10:01
12
Nick Meulenbroeks
Reusel
10:04
13
Remon de Weerd
Geldrop
10:06
14
Tuur Krekels
Reusel
10:10
15
Bart Boonstra
Tiel
10:34
16
Harrie Meulenbroeks
Reusel
10:40
17
Roel van Veen
Best
10:44
18
Teun Roymans
Reusel
11:06
19
Joran Robbe
Valkenswaard
11:52
MJD, MJD 1101M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Corinde van Es
Rotterdam
4:03
2
Noa van Ginneken
Oirschot
4:05
3
Milou Dekkers
Eindhoven
4:11
4
Nina van der Pasch
Oirschot
4:19
5
Janne Gebruers
Westerlo (BEL)
4:22
6
Maud ter Bogt
Knegsel
4:22
7
Carlijn van Schaik
Eindhoven
4:30
8
Quirien Robbe
Valkenswaard
4:33
9
Lisse Cobussen
Eindhoven
4:34
10
Jip Hendriks
Valkenswaard
4:36
11
Jody Schellekens
Reusel
4:40
12
Lieke Schulting
Eindhoven
4:43
13
Kim Wouters
Reusel
4:46
14
Karin Flipsen
Weert
4:49
15
Jolien Bruininx
Reusel
4:50
16
Marieke Intven
Valkenswaard
4:58
17
Vera van Nunen
Eindhoven
4:59
18
Caitlin van Spreuwel
Reusel
5:00
19
Iris van Slooten
Valkenswaard
5:02
20
Queen Okunde
Eindhoven
5:06
21
Anniek Smolders
Valkenswaard
6:13
MPC, MPC+JPC 811M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jiska Beuk
Veldhoven
3:42
2
Anouk Köpping
Valkenswaard
3:52
3
Isa de Bruijn
Boxtel
3:54
4
Floor van Veen
Best
3:56
5
Chenne de Laat
Boxtel
4:02
6
Sanne Noijen
Geldrop
4:04
7
Sophie Arts
Valkenswaard
4:14
8
Karlijn Hoogendorp
Veldhoven
4:33
9
Vera Jansen
Veldhoven
4:38
10
Kristen Peeters
Valkenswaard
4:44
JPC, MPC+JPC 811M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Merlijn van der Velden
Eersel
3:30
2
Chiel Sanders
Reusel
3:59
3
Stef van den Broek
Oirschot
4:00
4
Tom Michielsen
Oirschot
4:11
5
Kevin Kerkhofs
Reusel
4:15
6
Ties Knoester
Veldhoven
4:22
7
Maarten van den Elshou
Boxtel
4:23
8
Stefan Engbers
Valkenswaard
4:35
9
Remco van den Elshout
Boxtel
4:50
MPB, MPB+JPB 1101M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Judith Witteveen
Best
4:53
2
Marieke Gebruers
Westerlo (BEL)
5:07
3
Myrthe Kouwenberg
Boxtel
5:15
4
Vera Intven
Valkenswaard
5:28
5
Zarha Heussen
Eindhoven
5:37
6
Marle van Ham
Veldhoven
5:46
JPB, MPB+JPB 1101M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sven Roosen
Veldhoven
4:27
2
Jasper Cobussen
Eindhoven
4:30
3
Jens Peeters
Valkenswaard
4:55
4
Dylan van de Rijt
Valkenswaard
4:57
5
Floris Janssen
Den Bosch
5:10
6
Luc Geeris
Best
5:14
7
Bram Sanders
Reusel
5:25
8
Luuk Mentink
Oisterwijk
5:32
9
Ward Jansen
Veldhoven
5:57
10
Maiko de Weerd
Geldrop
5:58
11
Thomas Somers
Sint Oedenrode
6:08
12
Jorn Heesters
Reusel
6:29
MPA, MPA 1101M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Diane van Es
Rotterdam
4:19
2
Silke Peeters
Valkenswaard
4:32
3
Meike Hendriks
Valkenswaard
4:33
4
Ynte Biemans
Kerkdriel
4:35
5
Rosa Bogaerts
Eindhoven
4:46
6
Rana van Ginneken
Oirschot
4:59
7
Fenna van de Steen
Boxtel
5:07
8
Tessa van Slooten
Valkenswaard
5:10
9
Jaime Hermsdorf
Best
5:11
10
Lotte Bosma
Oisterwijk
5:13
11
Bo Geeris
Best
5:16
12
Louise Beuk
Veldhoven
5:18
13
Jans van Gennip
Boxtel
5:18
14
Kelsey de Laat
Boxtel
5:20
15
Kylie Hoiting
Waalre
5:21
16
Silke Berendsen
Valkenswaard
5:22
17
Eline van Hout
Oirschot
5:27
18
Ellis Arts
Valkenswaard
5:31
19
Anne Roosen
Veldhoven
5:32
20
Jenna Sanders
Veldhoven
5:35
21
Bente van Ham
Veldhoven
5:40
22
Aragsan Omer Ige
Oirsterwijk
6:11
23
Sara Vosters
Reusel
6:15
24
Franca de Laat
Reusel
7:42
JPA, JPA 1101M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jasper Janssen
Den Bosch
4:11
2
Luca Schliekelmann
Eindhoven
4:16
3
Thomas Witteveen
Best
4:20
4
Lars Harmsen
Eindhoven
4:23
5
Thomas Spiekhout
Eindhoven
4:32
6
Thijs Hulsen
Best
4:33
7
Victor Bierbooms
Breda
4:34
8
Daan van der Velden
Eersel
4:36
9
Juul Knoester
Veldhoven
4:37
10
Niels Dirkx
Reusel
4:38
11
Wessel Heesters
Reusel
4:44
12
Thijs Kouwenberg
Boxtel
4:45
13
Vincent Engbers
Valkenswaard
4:49
14
Gijs Knoester
Veldhoven
4:52
15
Rens Hoogendorp
Veldhoven
4:56
16
Tonnie de Benis
Best
4:57
17
Wouter Kuypers
Boxtel
4:57
18
Wessel van Nierop
Valkenswaard
5:05
19
Luuk de Bruijn
Boxtel
5:06
20
Max Meulenbroeks
Reusel
5:09
21
Max Schellekens
Reusel
5:10
22
Loed Krekels
Reusel
5:13
23
Luc van Ham
Oirschot
5:14
24
Jeroen Klessens
Reusel
5:18
25
Thom van den Broek
Oirschot
5:21
26
Jelle Antonius
Reusel
5:23
De Meeuw mobiele bouwsystemen, vandaag bouwen aan morgen
www.uitslagen.nl
04-01-2010 14:51