Uitslagenlijst Kerstcross Opmeer

Spanbroek - Zaterdag 26 december 2009

2JONG, 2 KM 7+8 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tim Floris
De Goorn
9:52
2
Klaas Jan Schipper
Obdam
10:17
3
Nick Beerepoot
Spanbroek
10:27
4
Ard Ursem
Spanbroek
10:34
5
Jesper Groot
Spanbroek
10:43
6
Koen Spaander
Spanbroek
11:26
7
Sjoerd Smit
Spanbroek
11:32
8
Raphael Winkel
Delft
11:45
9
Frank Koenis
Spanbroek
11:46
10
Damian Schilder
Spanbroek
12:55
11
Samuel Limmen
Hoogwoud
13:07
12
Rowin Vlaar
Opmeer
13:41
13
Raúl Schipper
Hoogwoud
13:43
14
Willem Koopman
Spanbroek
13:51
15
Bram Jong
Spanbroek
14:04
16
Sander Oudt
Spanbroek
14:06
17
Sjors Angevare
Spanbroek
15:08
18
Pieter Groot
Spanbroek
15:14
2MEIS, 2 KM 7+8 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nina van Diepen
Heerhugowaard
10:05
2
Amber Steur
Avenhorn
11:07
3
Esther Kuin
Bovenkarspel
12:09
4
Gwenda Bom
Venhuizen
12:21
5
Mette Roex
Amersfoort
13:32
6
Famke Groot
Spanbroek
14:02
7
Anike Vlaar
Spanbroek
14:18
8
Kiki Pronk
Opmeer
14:41
9
Emma Boode
Spanbroek
14:43
3JONG, 3 KM 9 TM 11 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elias Loukili
Zeist
10:51
2
Pascal Sinnema
Leeuwarden
11:22
3
Stefan Kok
Grootebroek
11:23
4
Melle Lagerweij
Heerhugowaard
12:01
5
Joost Schipper
Obdam
12:06
6
Wouter Leijen
Waarland
12:23
7
Brent van der Plas
Heemskerk
12:33
8
Sem van Diepen
Spanbroek
12:37
9
Vincent Fontaine
Dirkshorn
12:44
10
Joel van Os
Sijbekarspel
12:46
11
Alexander Jansma
Opmeer
13:09
12
Remo Jonker
Hoogwoud
13:13
13
Sven Reus
SAV
13:16
14
Daan Hoogewerf
Hoogwoud
13:17
15
Sietse van der Pal
Westzaan
13:32
16
Niels Hoogewerf
Hoogwoud
13:39
17
Elias Groot
Spanbroek
14:05
18
Gijs Beerepoot
Spanbroek
14:06
19
Mick
Spanbroek
14:07
20
Jesse Limmen
Hoogwoud
14:08
21
Nick van Diepen
Spanbroek
14:14
22
Mick
Spanbroek
14:17
23
Britt Bouman
Egmond aan den Hoef
14:18
24
Michiel Fontaine
Dirkshorn
14:31
25
Dennis Vlaar
Spanbroek
14:54
26
Rick Sunder
Venhuizen
15:07
27
Tom Vlaar
Spanbroek
15:11
28
Maarten Groot
Spanbroek
15:43
29
Daan Elings
Spanbroek
15:45
30
Pim Bouman
Egmond aan den Hoef
15:50
31
Mick Koopman
Spanbroek
15:54
32
Jens Ursem
Hoogwoud
15:55
33
Jelle Groot
Hoogwoud
15:55
34
Shane Knijn
Hoogwoud
15:55
35
Erwin Mol
Hoogwoud
15:56
36
Bram Groenland
Opmeer
15:57
37
Joop Vriend
Spanbroek
16:01
38
Luuk Vriend
Spanbroek
16:18
39
Jesper Postt
Spanbroek
16:19
40
Jeroen de Groot
Spanbroek
16:32
41
Shane Hiemstra
Hoogwoud
16:39
42
Ruba Koelemeijer
Spanbroek
16:44
43
Jordi Boon
Venhuizen
17:14
44
Ko Ursem
Spanbroek
17:16
45
Pieter de Rijcke
Hoogwoud
17:35
46
Sven Schipper
Hoogwoud
17:47
47
Maarten Smit
Spanbroek
17:51
3MEIS, 3 KM 9 TM 11 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jetske van Kampen
Hollandia
12:43
2
Mariska Poel
DEM
13:00
3
Laura Konings
ARO '88
13:36
4
Naomie Zwaag
Zwaag
13:42
5
Anoek Steur
Avenhorn
13:43
6
Maaike Wittink
Alkmaar
13:58
7
Diewertje van Kampen
Hollandia
14:08
8
Britt Agasi
Trias
14:23
9
Lotte Runia
Enkhuizen
14:58
10
Michelle van Dorth
Bergen Nh
16:00
11
Amber Ruijter
Hem
17:26
12
Maartje Kop
Avenhorn
18:01
13
Isa Appel
Spanbroek
18:52
14
Michelle Schuit
Spanbroek
20:48
15
Yvette Appel
Spanbroek
21:38
16
Lotte Hopster
Opmeer
21:40
5JONG, 5 KM JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lucas Nieuwboer
Heemstede
18:39
2
Rob ter Burg
Noordkop
18:48
3
Erik Tesselaar
Sint Maarten
19:20
4
Joeri Slagter
Hera
19:24
5
Joost Kok
Grootebroek
19:58
6
Bas Bouman
Egmond aan den Hoef
20:08
7
Vasko Vos
Den Helder
20:14
8
Tony van Diepen
Heerhugowaard
20:19
9
Edwin Sjerps
Nibbixwoud
20:20
10
Jordi Stam
Diever
21:19
11
Marc Burger
Waarland
21:21
12
Yassine Loukili
Zeist
21:23
13
Stan Niesten
Beverwijk
21:28
14
Stefan Steur
Spanbroek
22:31
15
Chris van Hensbergen
Suomi
22:40
16
Lars Rodenburg
Krommenie
23:03
17
Tyko Kieskamp
Alkmaar
23:08
18
Jeffrey Kok
Spierdijk
23:42
19
Dennis Sjerps
Nibbixwoud
24:17
20
Colin Meijners
Abbekerk
24:45
21
Roy Ruijter
Hem
25:06
22
Robin Schuit
Spanbroek
25:19
23
Raymond van Os
Sijbekarspel
25:22
24
Ruud Hoogewerf
Hoogwoud
25:41
25
Mark Dekker
Ridderkerk
25:49
26
Menno Kuin
Bovenkarspel
27:50
27
Bryan Warrink
Hoorn Nh
28:25
28
Jos Spaan
Spanbroek
28:33
29
Jelle Schuit
Wognum
29:42
30
Elmar Beerepoot
Spanbroek
31:15
31
Jullius Groot
Spanbroek
31:15
32
Daan Huisman
Spanbroek
32:31
33
Jesse Koomen
Spanbroek
33:04
34
Ramon Schreuder
Spanbroek
33:11
35
Lorenzo Schreuder
Spanbroek
34:11
36
Wouter Zuurbier
Spanbroek
35:26
37
Karel Koelemeijer
Spanbroek
35:26
38
Erik Hoebe
Opmeer
35:30
39
Michael Koelemeijer
Opmeer
35:54
40
Jeroen Bijman
Spanbroek
37:13
41
Mark Hooglugt
Spanbroek
37:13
5MEIS, 5 KM JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Femke van der Pal
Westzaan
21:31
2
Floortje van Kampen
Hollandia
21:35
3
Fleur Baljet
Horror
21:38
4
Jeske van der Pal
Westzaan
22:26
5
Denise Sinnema
Leeuwarden
23:14
6
Ilona Poel
DEM
23:55
7
Emma Venneker
Alkmaar
24:13
8
Anna Sjoukje Runia
Enkhuizen
24:15
9
Marit Steur
Spanbroek
24:49
10
Danielle van Dorth
Bergen Nh
24:53
11
Lia Spaan
Spanbroek
24:57
12
Dana van Velde
Heerhugowaard
25:08
13
Iris van der Plas
Heemskerk
25:11
14
Heleen Wildoer
Lutjebroek
25:25
15
Thea Noordeloos
Grootebroek
25:33
16
Rosan Steur
Avenhorn
26:25
17
Merel Koomen
Opmeer
26:37
18
Ayla Agasi
Trias
27:04
19
Willemyna Runia
Enkhuizen
27:08
20
Francis Sikkenga
Zwaag
27:12
21
Els Noordeloos
Grootebroek
27:26
22
Noortje Wittink
Alkmaar
27:38
23
Laura Kuin
Amsterdam
27:50
24
Kathy Agasi
Trias
28:18
25
Izell Jonker
Hoogwoud
30:43
26
Angela Komen
Spanbroek
31:54
27
Anique Broers
Spanbroek
31:55
28
Eline Reus
SAV
34:17
29
Iris Koopman
Spanbroek
35:57
30
Sonia Hornstra
Opmeer
37:49
5D16+, 5 KM DAMES 16+
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maureen Koster
Boskoop
20:07
2
Margriet Akkerman
Nijemirdum
3
Sigrid Postma
Koufurderrige
4
Marcella Klaver
Opmeer
5
Mw francien Langedijk
Spanbroek
6
Kyra Kieskamp
Alkmaar
7
Floor ter Burg
Noordkop
8
Juliette Oden
Sneek
9
Lea Berkhout
Nibbixwoud
10
Linda Buis
Hensbroek
11
Pieternel Oden
Sneek
12
Samantha vd Zee
Sneek
13
Nicole Langedijk
Spanbroek
14
Rianne van de Laan
Hensbroek
5D19+, 5 KM DAMES 16+
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Masila Ndunge
Kenia
17:59
2
Mw helen Hofstede
Utrecht
18:57
3
Talisa van der Fluit
Nieuwe Niedorp
4
Linda Bakker
Bovenkarspel
5
Veekle van Balen
Amsterdam
6
Monique le Blansch
Zwaagdijk
7
Eline Rampen
Schagerbrug
8
Ilona van Langen
Berkhout
9
Esther de Bruijn
Heerhugowaard
10
Gerda Klaver
Obdam
11
Joyce Roemer
Amsterdam
12
Tané Vriend
Nieuwe Niedorp
13
Agnita Klaver
Beemster
14
Nienke Bijman
Obdam
5D35+, 5 KM DAMES 16+
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Afstand
1
Mw judy van den Berg
Hippolytushoef
2
Lucien Groenendijk
Den Helder
3
Petra Boorsma
Amsterdam
4
Lida Deen
Nieuwe Niedorp
5
Ivonne Kramer
Andijk
6
Susanne Boer
Haarlem
7
Margret van Kampen
Wieringermeer
8
Rita Quist-Kuip
Westwoud
9
Mw lilian Koelemeij
Heerhugowaard
10
Annemieke van Dijk
Zaandam
11
Nelleke Groenveld
Spanbroek
12
Melinda van Moorst
Heerhugowaard
13
Marjo de Kooning
Midwoud
14
Margareth Scholten
Oudendijk Nh
15
Ingeborg Fehrmann
Heerhugowaard
16
Annette Wester
Spanbroek
5D45+, 5 KM DAMES 16+
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Afstand
1
Wijtske ten Velden
Den Helder
2
Margreth Rood-Overman
Obdam
3
Els Wessels
Oudkarspel
4
Annemiek vd Bos
Obdam
5
Mw alma Zigterman
Heerhugowaard
6
Leone Hamaker
Castricum
5D55+, 5 KM DAMES 16+
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Afstand
1
Afra Kruijer
Hera
2
Mary Koenis
Hoorn Nh
3
Elly Groet
Hensbroek
10WJO, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Richard Douwma
Zaandam
33:39
2
Ronald Poel
DEM
34:28
3
Menno Munster
Oudorp Nh
39:54
4
John Boon
Bovenkarspel
40:27
5
Lars de Boer
Hoogwoud
41:28
6
Mels Zuurbier
Zuid-Scharwoude
42:44
7
Maarten de Groot
Hoogwoud
46:09
8
Bas Oojevaar
Wognum
51:59
10W19, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pim Molenaar
Alkmaar
29:10
2
Michiel de Ruiter
Hera
29:20
3
Alexander vd Vooren
Utrecht
29:53
4
Sybren Mulder
Groningen
30:08
5
Alwin Groen
NOVA
30:10
6
Marten Korfage
Hensbroek
31:05
7
Bjorn Nat
Sint Maartensbrug
31:23
8
Dennis ten Bruggencate
Oudkarspel
31:28
9
Mike Tesselaar
Heerhugowaard
31:34
10
Tom Bellord
Alkmaar
31:37
11
Toine Groot
Hem
31:41
12
Erikjan Spijkerman
Nibbixwoud
31:43
13
Gideon Kok
Heerhugowaard
32:40
14
Bart Klaver
Opmeer
32:53
15
Sjaak Bakker
Wervershoof
32:57
16
Edward Appelman
Alkmaar
33:14
17
Remco Verveer
Hera
33:15
18
Eric van Santen
AV Edam
33:20
19
Paul Boon
Bovenkarspel
33:26
20
Mw loise Kangogo
kenia
33:33
21
Maurice Vriend
Venhuizen
33:56
22
Tom Groot
Dirksland
33:58
23
Martijn Venhuizen
Nijmegen
33:59
24
Tom Gakes
Zwaag
34:21
25
Harold Visser
Wervershoof
34:32
26
Remco Spigt
Amsterdam
34:39
27
Nico Langedijk
Medemblik
34:46
28
Jellekreuk
Grootebroek
34:47
29
Lisanne Groen
Burgerbrug
35:10
30
Ronald Nijssen
Heerhugowaard
35:11
31
Hidde Timmermans
Hoorn Nh
35:13
32
Chris van Dok
Alkmaar
35:47
33
Maarten Groot
Enkhuizen
35:57
34
Bart Pruiksma
Sint Pancras
36:08
35
Gerald Koeman
Hollandia
36:20
36
Bart Tesselaar
Spanbroek
36:22
37
Jos Vlaar
Spanbroek
36:23
38
Jaime Hoogesteger
Wageningen
36:36
39
Mark Wijte
Hensbroek
36:39
40
Remco Mettes
Hollandia
36:45
41
Peter van Stralen
Heerhugowaard
36:49
42
Niels Slagter
Zwaag
36:50
43
Roel Munster
Heerhugowaard
36:51
44
Martijn Kamp
Grootebroek
37:14
45
Weyert Beemster
Hoogkarspel
37:26
46
Jorrit Tool
Amsterdam
37:41
47
Roel Neuvel
Grootebroek
37:42
48
Jan Klaver
Medemblik
38:21
49
Mark Bleekemolen
Alkmaar
38:28
50
Glen Vriend
Waarland
38:40
51
Maarten Deutekom
Aartswoud
38:53
52
Roelof Pruiksma
Alkmaar
39:12
53
Rob Smit
Spanbroek
39:32
54
Frank Biersteker
Zuid-Scharwoude
39:48
55
Anton de Groot
Leiden
39:50
56
Bart Buur
Amsterdam
39:56
57
B J Hamauer
Amsterdam
40:05
58
Martin Koelman
Spanbroek
40:10
59
Peter Wiggers
Delft
40:24
60
Norbert Bijvoet
Wognum
40:26
61
Johan Berga
Andijk
40:34
62
Cees Groenland
Amsterdam
40:43
63
Maikel van der Wiel
Obdam
41:12
64
Ruud Boon
Amsterdam
41:36
65
Rob Molenaar
Alkmaar
41:37
66
Rick Wijnker
Amsterdam
41:42
67
Maarten Slot
Oosterblokker
42:13
68
Philippe Favie
Spanbroek
42:45
69
Jorril Wagenaar
Oosterblokker
42:48
70
Jos van den Berg
Lutjebroek
42:49
71
Michel Mayens
Hoorn Nh
42:59
72
Peter Borst
Hensbroek
43:18
73
Hans Munster
Alkmaar
43:20
74
Chiel Wester
Spanbroek
43:38
75
Rick Zuurbier
Heerhugowaard
43:47
76
Dave van Hinte
Hoorn Nh
44:08
77
Martijn Staal
Spanbroek
44:13
78
Peter Jan Deen
Hoogwoud
44:57
79
Tom Overpelt
Spanbroek
45:32
80
Piet Beemster
Hoogkarspel
45:34
81
Martijn Visscher
Altis
45:46
82
Jasper Wagenaar
Oosterblokker
46:10
83
Sander Karsten
Amsterdam
46:21
84
Chris van Baar
Hensbroek
46:29
85
Dennis vd Wee
Wognum
46:38
86
Erik Snip
Zwaag
47:04
87
Rick Pelt
Oosterblokker
47:06
88
Daniel van Ammers
Westzaan
47:14
89
Jeffrey van Gellekom
Wognum
47:22
90
Dave van Gellekom
Wognum
47:35
91
Bastiaan Rood
Wognum
48:15
92
Frank Dekker
Spanbroek
48:23
93
Mw Mascha Hoogeland
Amsterdam
48:23
94
Bruno Favie
Haarlem
49:28
95
Joost Kraakman
Amsterdam
49:58
96
Mw melanie Leek
Opmeer
51:58
10W35, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ron van Diepen
Heerhugowaard
30:04
2
Remko van Hove
Alkmaar
32:48
3
Peter Tas
DOKEV
34:11
4
Richard Smit
Waarland
35:59
5
Harald van Gils
Loopgroep Aart Stigt
36:31
6
Eric van den Berg
Hollandia
37:42
7
Ron Jimmink
Breezand
37:48
8
Hans Boots
Nibbixwoud
39:45
9
Vincent van Vught
Westzaan
40:32
10
Joost van der Louw
Hoorn Nh
40:46
11
Kees Baltus
Heerhugowaard
41:04
12
Pieter Mul
Hensbroek
41:35
13
Sjaak van Grieken
Breezand
44:03
14
Rob Eradus
Broek op Langedijk
44:35
15
Leon Winkel
Delft
45:45
16
Mw Marian Niemajer
Alkmaar
45:57
17
Stefan Hes
Amsterdam
47:08
18
Moerkamps
Krommenie
52:04
10W40, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruud Beerepoot
Spanbroek
30:32
2
Marco Tazelaar
Hylas
31:38
3
Rober Stroet
SAV
33:35
4
Peter Bosgoed
ARO '88
33:42
5
Milo Hacquebard
Akersloot
33:57
6
Ruud Doodeman
Warmenhuizen
34:06
7
Martin Breewijk
Amsterdam
34:17
8
Sjaak Mettes
Hollandia
35:22
9
Stephan Doodeman
Ganderkesee
35:49
10
Mark Wester
Wognum
35:58
11
Pim de Waard
Trias
36:03
12
Rene Post
Leixlip, Co. Kildare
36:11
13
John Dekker
SAV
36:12
14
Johann-Frederick te Pe
Phanos
36:17
15
Ronald Jacobs
Den Helder
36:19
16
Rene Steur
Avenhorn
37:52
17
Marcel Overboom
Avenhorn
38:09
18
Frans Dekker
Obdam
38:10
19
P Schilder
Venhuizen
38:29
20
Marcel Konings
ARO '88
38:44
21
Michel Smit
Hensbroek
39:10
22
Richard van Berge
Ursem
40:43
23
Robbert van Meulem
Loopgroep Hoorn
41:06
24
Henk van Dijk
Hera
42:53
25
Mw Judith Tamis
Akersloot
43:15
26
Andre Struijk
Den Helder
44:13
27
Douwe vd Vaart
Spanbroek
45:32
28
Menno Koomen
Hoogkarspel
47:10
29
Olof Glorie
Trias
47:13
30
Mw Renate Vermeulen
Den Helder
47:55
31
Chris Vermeulen
Den Helder
48:06
32
Guus Braam
't Veld
48:35
33
Dennis Plat
Purmerend
50:34
34
S de Boer
Twisk
50:58
35
Ernst Bronner
Hoorn Nh
52:05
10W45, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rene Korpershoek
Nieuwe Niedorp
34:03
2
Frank Ossen
Alkmaar
34:19
3
Louis Dam
Assendelft
35:17
4
Rene Burger
Waarland
35:20
5
Ron Aardenburg
avVN
35:40
6
Gerbrang Beunder
Hoorn Nh
35:46
7
John Reus
SAV
36:07
8
Sjaak van Diepen
Loopgroep Hoorn
36:40
9
Frank Ettes
36:41
10
Koert Lindenberg
Alkmaar
36:47
11
Frank Boon
Venhuizen
37:05
12
Sjaak Pronk
Spanbroek
38:00
13
Pieter Grandiek
Zaanland
38:33
14
Ruud Barhorst
Heerhugowaard
38:34
15
Gerard Groen
Wognum
38:49
16
Freddie Bouma
Steenwijk
39:29
17
Marcel Beentjes
Hollandia
39:34
18
Marcel Wijnker
Obdam
40:35
19
Hans Burger
Tuitjenhorn
41:00
20
Wilfred Jurjaanz
Hoogwoud
41:16
21
Theo Nibbering
De Rijp
41:21
22
Hessel Jansen
Hoorn Nh
41:46
23
Jan Bakker
Westzaan
42:35
24
Leo van der Raadt
Assendelft
43:14
25
Heman Bonte
Hoorn Nh
43:42
26
Mw Monique Arkenbout
Limmen
43:45
27
Peter Van Buijtene
Hera
43:53
28
Frank Kuin
Heerhugowaard
44:05
29
Rob Kruijssen
Hoogwoud
44:11
30
Jaap Dekker
Ridderkerk
45:54
31
Willem Slippens
Nibbixwoud
46:05
32
Mw Loes Kunst
Avenhorn
46:48
33
Peter van Grieken
Breezand
47:01
34
Dick Nieuweboer
Heemstede
47:36
35
Marc Geluk
Hera
47:55
36
Ben Veken
Abbekerk
48:05
37
Mw Elly de Haan
Hoogwoud
49:19
10W50, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kees Portegijs
Breezand
33:40
2
Ton Sjerps
Nibbixwoud
33:53
3
Peter Rietveld
Heerhugowaard
34:25
4
Peter Burger
Heiloo
34:37
5
Kees Denneman
Limmen
35:22
6
René Peetoom
ARO '88
36:09
7
Jan Smit
opperdoes
36:28
8
Antoon van der Jagt
avVN
37:45
9
Peter Dekker
Heerhugowaard
38:15
10
Co Berkhout
Nibbixwoud
38:18
11
Peter Mettes
Hollandia
40:00
12
Cn Zuurbier
Zuid-Scharwoude
40:30
13
Cees Rood
Zwaagdijk
41:29
14
Harry de Jong
Oudkarspel
41:39
15
Aad Vlaar
Spierdijk
42:54
16
Jos Mathot
Wervershoof
42:56
17
Theo Broers
De Weere
43:37
18
Peter Jacobs
Den Helder
43:41
19
Ton Koppes
Heerhugowaard
44:26
20
Hans Hes
Sint Pancras
44:43
21
Hans van Diepen
Spanbroek
45:22
22
Peter Wiggers
Bergen Nh
45:37
23
Gerard Luken
ARO '88
46:06
24
Mw marian Braas
Wognum
46:45
25
Jack Kuiper
Heerhugowaard
48:44
26
Peter Stam
Zuid-Scharwoude
50:39
10W55, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Zwarthoed
Volendam
35:18
2
Jan Kreuk
Lutjebroek
36:18
3
Nico Wenker
Wognum
37:36
4
Jos ten Velden
Den Helder
38:23
5
Mat Pronk
Berkhout
39:09
6
Frans Dekker
Heerhugowaard
39:36
7
Eelke Slootheer
Alkmaar
40:39
8
Hans van Stralen
Heerhugowaard
40:40
9
Cor Mol
Wervershoof
40:58
10
Mw Ina Swinkels
Hoorn Nh
41:02
11
Piet Luken
Obdam
41:13
12
Adrie van der Wijk
Hera
41:27
13
Paul Hak
Heerhugowaard
41:32
14
Dirk Jimmink
Den Helder
41:44
15
Ton Berkhout
Schagen
42:37
16
Peter Tock
Assendelft
43:32
17
Boom
Venhuizen
44:14
18
Edward Borst
Ursem
44:18
19
Ben Hamaker
Castricum
44:32
20
Henk van Veen
SAV
44:37
21
Herman Hommen
Wieringermeer
45:12
22
Wim van der Poel
Callantsoog
48:05
23
Jan J Laan
Hollandia
49:45
24
Tim Veld
Hoorn Nh
54:33
10W60, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arie Snoek
Hera
38:48
2
Wim Tas
Bergen Nh
39:05
3
Joop Bos
Enkhuizen
39:53
4
Herman Bos
Zuid-Scharwoude
40:48
5
Jan van Hout
Beverwijk
41:09
6
Jack Tol
Zwaagdijk
41:11
7
Piet Baardse
Hoorn Nh
41:40
8
Ad Steltenpool
avVN
43:07
9
Siem de Ruijter
Heerhugowaard
43:18
10
Kik Huisman
Wervershoof
43:30
11
Piet van Amsterdam
Spaarndam
43:49
12
Ton Overpelt
Spanbroek
45:30
13
Mw Riet Tas
Callantsoog
45:45
14
Niek Wever
ARO '88
45:50
15
Roel Linstra
Winkel
46:11
16
Jan Musnster
Hensbroek
47:42
17
Nico Laan
Oosterblokker
51:51
www.uitslagen.nl
30-12-2009 18:47