Uitslagenlijst Coop Dorpsloop

De Krim - Zaterdag 19 december 2009

J-12, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jasper Lubbers
Emmen
3:31
2
Chris Dankelman
Arrien
3:58
3
Jelmar Mol
Hollandscheveld
4:13
4
Jari Kouwen
Balkbrug
4:27
5
Rowin Wolting
De Krim
4:35
6
Harry Bakker
De Krim
4:36
7
Elwin v.d. Weide
Gramsbergen
4:42
8
Justen Kroesen
De Krim
5:15
9
Giovany van Groningen
De Krim
5:16
10
Sam Finker
De Krim
5:51
11
Hein v.d. Wetering
De Krim
5:53
12
Joey Wolting
De Krim
6:01
13
Jona Somsen
De Krim
6:05
14
Mark van Dijk
Lutten
6:20
15
Ryan v.d. Wetering
De Krim
7:55
M-12, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eva Gnodde
Dedemsvaart
3:41
2
Inga Bakker
Ommen
3:49
3
Emilie Corbeth
Dalfsen
3:55
4
Sanne Otten
Dedemsvaart
4:06
5
Amy Zomer
De Krim
4:23
6
Marleen v.d. Weide
Gramsbergen
5:01
7
Puck Finkers
De Krim
5:06
8
Veerle
De Krim
5:50
9
Renee Datema
De Krim
6:45
10
Sarah Reefman
De Krim
6:56
11
Yoerike Schuldink
De Krim
7:33
J-15, 2.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marc Bakker
Ommen
9:01
2
Lars Bakker
Ommen
9:31
3
Robin Giethoorn
Hoogeveen
9:48
4
Jasper Lubbers
Emmen
10:05
5
Arne Kootstra
Dalfsen
10:20
6
Melvin Kroezen
De Krim
10:42
7
Jorren Snippe
De Krim
11:30
8
Donavon van Groningen
De Krim
11:45
9
Bareld van Dijk
De Krim
11:55
10
Olaf Slot
De Krim
12:17
11
Riarde Meclenfeld
De Krim
12:47
12
Sander Eggen
De Krim
12:57
13
Wietse Slot
De Krim
13:21
14
Emiel Wijnhoud
De Krim
13:22
15
Jouri Sloots
De Krim
13:23
16
Bjorn Jongebloed
De Krim
13:31
17
Tijmen
De Krim
14:11
18
Yvar Brink
De Krim
14:11
M-15, 2.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Aline Kootstra
Dalfsen
9:59
2
Marije Dankelman
Arrien
10:23
3
Nathalie Mol
Hollandscheveld
10:32
4
Zoë Pater
De Krim
11:38
5
Cornalijn Ramaker
Gramsbergen
12:08
6
Annelies Wijnhoud
De Krim
14:46
7
Mecklenfeld
De Krim
15:15
DSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marije Hulzebos
Zuidwolde Dr
18:21
2
Dineke Welleweerd
Bergentheim
19:52
3
Savanna Warmink
Ommen
20:56
4
Arriane Prins
Koekange
27:00
5
Chantal Potgieter
De Krim
27:56
6
Doreen Mulder
De Krim
30:31
7
Chantal Spijker
De Krim
31:12
8
Sabrina Ribberink
Bruchterveld
34:14
D35, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Giny Dunnewind
Ommen
21:14
2
Ineke Nawijn
Hardenberg
23:12
3
Marianne Elsenaar
Ommen
24:03
4
Geke Tempelman
Beerzerveld
24:03
5
Gerda Ramaker
Gramsbergen
24:39
6
Marieke Brink
De Krim
26:14
7
Riet Mastebroek
Hoogeveen
28:40
8
Ina van Zandwijk
De Krim
29:01
9
G. Benjamins
Gramsbergen
30:38
10
Jansje van Eck
De Krim
30:49
11
Hetty van Groningen
De Krim
41:12
HSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martin Lunenborg
Groningen
16:32
2
Gerben Tiekstra
Dalen
16:47
3
André Plette
Oosterwolde Gld
17:30
4
Danny Giethoorn
Hoogeveen
18:09
5
David van Zandwijk
De Krim
18:16
6
Christiaan Pater
De Krim
19:52
7
Martijn Schonewille
Hollandscheveld
19:58
8
Roelof Rass
Emmen
20:38
9
Jeremy Pater
De Krim
20:39
10
Sebastiaan Slot
Bergentheim
21:12
11
Harrald Schonewille
De Krim
21:12
12
Arnoud Wind
Hardenberg
21:41
13
Timor Sharif
De Krim
21:48
14
Marcel Sieljes
De Krim
22:39
15
Marco Zoomer
Hardenberg
22:57
16
Johan Reefman
De Krim
23:01
17
Quirijn Hamel
Losser
23:21
18
Erik Groen
De Krim
23:25
19
Jeffrey van Dijk
De Krim
23:25
20
Peter Bakker
De Krim
23:25
21
Hendri Meilink
Hardenberg
23:33
22
Nick Bosma
Emmen
23:37
23
Jarko van Zandwijk
De Krim
24:06
24
Daniël Potgieter
De Krim
24:06
25
Jordi Kroezen
De Krim
25:16
26
Henk Reinders
De Krim
25:17
27
Mark Donker
De Krim
25:40
28
Ruben Tangenberg
De Krim
25:41
29
Rutger Mulder
De Krim
25:59
30
Alex Grobbe
Coevorden
26:30
31
Ferdi Okken
Hardenberg
26:50
32
Jan Huigen
De Krim
27:56
33
Karlo v.d. Wetering
De Krim
28:16
34
Fran Perez
De Krim
28:22
35
Remco Kerssies
De Krim
28:40
36
Wouter Grendelman
De Krim
28:45
37
Stef Tangenberg
De Krim
28:45
38
Joey van Dijk
De Krim
28:51
39
Gerben Hamberg
De Krim
29:01
40
Justin Neep
De Krim
30:31
41
Giel Benjamins
De Krim
30:36
42
Jeffrey ter Horst
De Krim
34:15
H40, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Mulder
Hardenberg
19:49
2
Bert Dekker
Hollandscheveld
20:05
3
Ivan Lubek
Zuidwolde Dr
20:10
4
Marcel Thijssen
Coevorden
20:13
5
Willy Heijnen
Dalen
20:17
6
Henk Meppelink
Gramsbergen
20:51
7
Wim Welleweerd
Bergentheim
21:17
8
Rob Somsen
De Krim
21:23
9
Jaap Talen
Hoogeveen
21:37
10
Johan Nijland
IJhorst
21:52
11
Erik van de Belt
Slagharen
22:11
12
J. Maas
Losser
23:21
13
Aaldert Kroesen
De Krim
24:20
14
Elzinga
Nieuwleusen
25:48
15
Bosman
Zwolle
26:37
16
Wim Kerssies
De Krim
26:44
17
Biemans
Slagharen
27:01
18
Ton Martens
Hardenberg
27:12
19
Rald Bruggink
De Krim
27:28
20
Gert van de Belt
Hardenberg
27:35
21
Ronald Datema
De Krim
27:35
22
Ard v.d. Wetering
De Krim
27:45
23
Jan Mastebroek
De Krim
30:29
24
H.P. Langemaat
De Krim
30:59
25
J.H. Spijker
Schuinesloot
31:13
26
Jan v.d. Wetering
De Krim
31:18
DSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Antien van der Vegt
Zuidwolde Dr
40:28
2
Mariëtte Kosse
De Krim
46:28
D35, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gea Benjamins
Emmen
44:22
2
Roelie Lennips
Hardenberg
46:15
3
Elisabeth Hesemans
Amsterdam
55:30
4
Gery van Beek
Lelystad
59:59
5
Margreet Moesman
Zwolle
1:01:24
HSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gertjan Stevens
Noordscheschut
34:59
2
Richard Lugies
Slagharen
36:01
3
Frank Everts
Hollandscheveld
36:59
4
André Plette
Oosterwolde Gld
38:29
5
Jarno van der Veen
Assen
39:33
6
Kevin Timmerman
Hardenberg
40:56
7
Martijn van Goor
Hardenberg
41:09
8
Quirijn Hamel
Losser
42:32
9
Sander Zoer
Hardenberg
43:21
10
Stephan Belt
Assen
44:15
11
Erik Zagers
Rheeze
46:04
12
Marcel Hulst
Dedemsvaart
47:25
13
Harron Dekker
Coevorden
48:06
14
Arjan Potgieter
De Krim
48:36
15
Martijn Olthoff
Hardenberg
53:08
16
Remko Meijerink
Dalen
54:50
H40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter Rolink
Erica
36:43
2
Adri Deemter
Hardenberg
37:08
3
Hilbrand v.d. Belt
Collendoorn
37:50
4
A.J. van de Hoek
Nieuwleusen
38:31
5
Arie Prins
Koekange
39:30
6
Jan Hendrik Hutten
Radewijk
39:44
7
Robert Terlouw
Hardenberg
39:49
8
Gerhard Stroeve
Emlichheim (Dui)
39:53
9
Bennie Kosse
De Krim
41:03
10
Henk Meppelink
Gramsbergen
41:37
11
Ben Zuidersma
Hoogeveen
42:33
12
Jasper Klein
Dedemsvaart
42:47
13
Marcel Thijssen
Coevorden
45:09
14
Harrie Reinders
Hardenberg
47:20
15
Harm Croezen
Gramsbergen
47:51
16
Mans Veldsink
Dedemsvaart
48:30
17
Jan Timmermans
Hardenberg
48:40
18
H. Folkers
De Krim
50:43
19
J. Maas
Losser
50:52
20
Egbert Geertsma
Groningen
51:18
21
Tonny Haandrikman
Gramsbergen
51:39
22
Theo Zoer
Hardenberg
54:00
23
Sjerp Meijerink
De Krim
54:50
Met dank aan onze sponsoren:
Coop supermarkt Alfing, Mastebroek Auto Service BV
Univé Verzekeringen, Cafe - Smulwereld - Slijterij
Raterink, Bakker Bart
Organisatie: v.v. D.K.B. in samenwerking met Loopgroep De Krim
Uitslagen via ww.uitslagen.nl en www.loopgroepdekrim.punt.nl
www.uitslagen.nl
20-12-2009 20:59