Uitslagenlijst Spijkenisse-Spark Marathon

Spijkenisse - Zondag 13 december 2009

MSEN, MARATHON WEDSTR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bart De Grove
Vlierzele Sportief
2:37:15
2
Simon Brownlee
Loopgroep Aart Stigt
2:37:59
3
Andrew Orr
Serpentine Running C
2:39:40
4
Maurice van der Velden
Energie
2:43:52
5
Andy Roodenburg
Energie
2:55:12
6
Dieter van Dooren
ATT
2:56:20
7
Edwin van Straten
Loopgroep PK
2:57:01
8
Patrick Vandebeek
KNOET
2:59:32
9
Wouter Decock
Gistelse Joggingclub
3:00:53
10
Martin Kerkvliet
Atledo
3:07:39
11
Paul van Hiel
Atlemo
4:05:20
M40, MARATHON WEDSTR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ralf Preibisch
Olympia Halsteren
2:34:20
2
Frankie Leus
ACHL
2:48:59
3
Peter De Laere
KAAGent België
2:58:19
4
Johan Watthy
Jogging Team De Olif
2:59:54
5
Ron Huizer
Loopgroep Aart Stigt
3:02:03
6
Mark de Boer
Energie
3:08:18
7
Patrick Kloek
AT84
3:09:49
8
Wim B Tijssen
Loopgroep PK
3:14:03
9
Xavier Verbruggen
Lenig Zulte
3:15:31
10
Frank Stubbe
OB
3:17:07
11
Erwin Tareilus
Fortuna
3:17:36
12
Ronny Samuel
AV '23
3:20:40
13
Ed van Beek
Daventria
3:21:04
14
Richard van der Klis
avVN
3:21:25
15
Ronald Meijer
AAV '36
3:21:25
16
Jesus Caeiro Mouzo
Energie
3:23:57
17
Wim Proost
TJAK
3:27:06
18
Paul Meulemans
De Koplopers
3:27:09
19
Bob Westerduijn
Spark
3:28:58
20
Hugo Koppenol
Spark
3:29:48
21
Hans van Klaveren
Energie
3:32:57
22
Jan van de Erve
De Kieviten
3:32:57
23
Arie Visser
Avantri
3:34:58
24
Machel Nuijten
Sparta
3:35:43
25
Marten Bolt
avVN
3:40:53
26
Arno Ruiter
Avantri
3:49:11
27
Colin Lea
York Knavesmire Harr
3:51:02
28
Haroldinio Abauna
Eindhoven Atletiek
3:56:14
29
Peter Wouters
JCA
4:09:46
30
Koen Vansteenkiste
Jogging Team De Olif
4:12:09
31
Jörg-Dietrich Krohmer
3athlon.org
4:47:40
M50, MARATHON WEDSTR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henk Derks
avVN
2:57:05
2
Anders Bagge
IK Akele
3:03:55
3
Ruud Kok
AV '34
3:07:51
4
Ernst Daniel
AAV '36
3:08:36
5
Sjaak Bus
Spiridon
3:13:51
6
Peter Suijkerbuijk
Diomedon
3:17:08
7
John Bouwens
AAV '36
3:20:57
8
Jack van Aspert
Dynamica
3:23:28
9
Mo Idrissi
DEM
3:24:35
10
John Guequierre
Dynamica
3:24:36
11
Menno de Jager
LAAC Twente
3:27:50
12
Theo van Pamelen
Spark
3:29:23
13
Toon Abrahams
Achil '87
3:35:32
14
Erick Dekkers
Spark
3:37:16
15
Jacques Vandewal
Worldrunners Belgium
3:38:28
16
Leon Dautzenberg
Worldrunners Belgium
3:39:00
17
Kees Gerritsen
Spark
3:44:58
18
Dirk Vandenberghe
AC Duffel
3:49:32
19
David Darton
York Knavesmire Harr
3:50:47
20
Wim Verhage
avVN
4:01:25
21
Hans Griep
Spark
4:03:59
22
Jack van de Sande
Achil '87
4:11:29
23
Lieuwe van Loon
Waterweg
4:11:55
24
Jos Lakwijk
Energie
4:25:10
M60, MARATHON WEDSTR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan van Nuenen
Loopgroep Aart Stigt
3:24:20
2
Karel Leeuwangh
Fortuna
3:29:56
3
Marc Bemong
Worldrunners Belgium
3:38:58
4
Joop Lasseur
Delta Sport
3:52:21
5
David Bindervoet
RWV
4:09:59
6
Rob Hughes
Scorpio
4:28:53
7
Ben Mol
Voorne Atletiek
4:41:21
VSEN, MARATHON WEDSTR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Léonie van den Haak
Loopgroep Aart Stigt
3:21:25
2
Rose-Minke Schure
Triathlon
5:00:07
V40, MARATHON WEDSTR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mieke Hekkers
Daventria
3:21:04
2
Karin van Es
Spark
3:29:23
3
Gertie Theunissen
Eindhoven Atletiek
4:05:00
V50, MARATHON WEDSTR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Els Annegarn
avVN
3:38:08
2
Susan Maes
Worldrunners Belgium
4:08:31
3
Annie P Reijnen de Bie
Spark
4:34:54
MAN, MARATHON TRIM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martin Verveer
Hendrik Ido Ambacht
2:49:08
2
Paul Keehnen
Spijkenisse
2:53:07
3
Gert vd Vinden
Biggekerke
2:58:10
4
Vincent Meers
Gentbrugge (BEL)
3:06:27
5
Alec Schellen
Ekeren (BEL)
3:08:22
6
Didier Dendal
Ličge (BEL)
3:09:24
7
Guido Weuts
Tessenderlo (BEL)
3:09:28
8
Egbert Reurich
Hendrik-Ido-Ambacht
3:10:44
9
Bonno Odijk
Puttershoek
3:10:51
10
Hans Bosman
Dordrecht
3:13:23
11
Otmar Montroos
Apeldoorn
3:14:44
12
Wouter Rouwhorst
Dutch Runners Basic
3:15:21
13
John Davidse
Dynamica
3:18:59
14
Bert van der Wagt
Spijkenisse
3:19:51
15
P Thenaers
Aartselaar (BEL)
3:19:52
16
Gerard Mellaard
Spark
3:21:56
17
Jurgen Stock
Beernem (BEL)
3:22:38
18
Luc Gerlo
Temse (BEL)
3:23:19
19
Hans Spieker
Daventria
3:23:51
20
Jos Crynen
Antwerpen (BEL)
3:25:32
21
Pol De Saedeleer
Lier (BEL)
3:26:04
22
Jan van Bellinghen
Itterbeek (BEL)
3:26:38
23
Rene Pieterman
Huizen
3:27:12
24
Luc De Jaeger-Braet
Watervliet (BEL)
3:27:14
25
Roland Boussemaere
Heist-aan-Zee (BEL)
3:28:07
26
Ingmar Bebelaar
Den Helder
3:29:03
27
Pascal Valentijn
Ter Aar
3:29:08
28
Ton Vlasveld
Almere
3:31:07
29
Kees Jonkers
Oud Gastel
3:32:06
30
Hans Lems
Wateringen
3:32:48
31
Rudy Van Daele
WALO
3:33:56
32
Ronald de Jonge
Hendrik Ido Ambacht
3:35:10
33
Willy Luyten
Oud-Turnhout (BEL)
3:37:39
34
Patrick Poppe
Borsbeek (Antw.) (BE
3:37:55
35
Martin van Dijk
Hoevelaken
3:38:04
36
Paul Wiering
Diemen
3:38:08
37
James Staten
Redwood City (USA)
3:38:47
38
Ronald Pol
Fortuna
3:39:23
39
René Meijwaard
Spark
3:40:18
40
Jef Jacobs
Meersel-Dreef (BEL)
3:41:35
41
Ronald Willemsen
Kamperland
3:42:00
42
Juan Caeiro-Mouzo
Energie
3:43:02
43
Jan van Katwijk
Rhoon
3:43:51
44
Thomas Falmagne
Bouxieres (FRA)
3:43:59
45
Jelle Bolte
Rotterdam
3:44:21
46
Christian Herteleer
Aalter Bellem (BEL)
3:45:01
47
Marc Vandevoorde
Ruiselede (BEL)
3:45:25
48
Ben Verbree
Zeist
3:45:38
49
Mark van der Kaap
Zevenbergen
3:46:07
50
Art Grit
HAC '63
3:47:01
51
Johan Snijders
Voorne Atletiek
3:47:13
52
John van Hoorn
Voorne Atletiek
3:48:51
53
Jan Claereboudt
Lint (BEL)
3:49:33
54
Angus Gillespie
's-Gravenhage
3:52:10
55
Benoit Avau
Strombeek-Bever (BEL
3:53:39
56
Marc Beffort
Berlinus
3:53:39
57
Vincent Ambuhl
Berlinus
3:53:39
58
Guido Breedveld
Den Hoorn Zh
3:54:07
59
Leo van Groningen
Spark
3:55:00
60
Dirk Kwak
Rotterdam Atletiek
3:56:36
61
Ross McGuire
Berghem
3:56:49
62
Eddy Heijnen
Dutch Runners Gold
3:57:13
63
Gert van Beek
Arnhem
3:57:18
64
Xerxes de Belder
Gent (BEL)
3:57:28
65
Marco Ermini
Meerbusch (GER)
3:57:46
66
Johan Baekelmans
Merksem (BEL)
3:59:06
67
Eddy van Boven
Schoonaarde (BEL)
3:59:33
68
Johan Bundervoet
Evergem (BEL)
4:00:06
69
Martin Savenije
Klazienaveen
4:01:54
70
Ted Bruggeling
Monster
4:02:58
71
Jannes van Mourik
Spark
4:04:47
72
Willem Kramer
Apeldoorn
4:05:35
73
Jaap van Gelder
Olst
4:06:22
74
Alexander Hehanussa
Spark
4:07:01
75
Bert van Zwieten
Spijkenisse
4:07:01
76
Wim Nobel
Lekkerkerk
4:07:31
77
Mark Blyaert
Merchtem (BEL)
4:08:31
78
Jos Cornelissen
Dutch Runners Gold
4:09:53
79
Cock Hogervorst
Leiden Road Runners
4:10:29
80
Bram Sprij
Waterweg
4:11:55
81
Cees van den Bulck
Middelburg
4:15:59
82
Michael Ford
Weert
4:17:59
83
Cock Qualm
Rozenburg Zh
4:21:44
84
Peili Wang
's-Gravenhage
4:25:07
85
Carlo Vos
Energie
4:25:10
86
Michiel van de Sanden
Dutch Runners Gold
4:25:26
87
Aad Spruijt
Poortugaal
4:27:49
88
Richard van de Kant
Spijkenisse
4:30:19
89
Jacob de Ruiter
Dutch Runners Gold
4:31:24
90
Pierre Vanhove
Antwerpen (BEL)
4:32:19
91
Hans Lems
Wateringen
4:32:48
92
Pim Eijlders
Hoogvliet Rotterdam
4:38:06
93
Rinus van der Wal
Heemskerk
4:38:10
94
Louis Hufkens
Grobbendonk (BEL)
4:38:16
95
Piet de Knegt
Rhoon
4:44:09
96
Arjan Hulsebos
Dutch Runners Gold
4:47:24
97
Francis Spoelstra
Leiden
4:58:13
98
Pieter Jan van den Bus
Gentbrugge (BEL)
4:58:49
VROUW, MARATHON TRIM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martine Hofstede
Rotterdam
3:32:57
2
Judy Leslie
the Hague Road Runne
3:43:29
3
Liane van Egmond
Ter Aar
3:53:28
4
Esther Devilee
Loopgroep Oegstgeest
3:53:28
5
Christel Muis
Rotterdam
4:11:31
6
Ellen Steinebach
Voorne Atletiek
4:13:42
7
Monique Kuller
Spijkenisse
4:35:34
8
Lia van Trigt
Zevenhoven
4:43:17
9
Jilleke Rouwet
Rhoon
4:44:10
10
Nathalie Opstal
Spirit Oud Beijerlan
4:57:45
MAN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rachid Fadis
Hoogvliet Rotterdam
1:19:45
2
Hans Berendsen
Pallas '93
1:19:55
3
Pieter Heggen
Sprint
1:20:39
4
John Hemmerlé
Spijkenisse
1:21:56
5
Th. Troost
Voorne Atletiek
1:23:26
6
Rob Hirs
Nieuwerkerk ad IJsse
1:23:58
7
Albert Corveleijn
Spijkenisse
1:24:37
8
Erik Pruijmboom
Rotterdam
1:25:32
9
John Gijzen
Roosendaal
1:25:55
10
Henk Lodder
Alblasserdam
1:26:37
11
Leon den Duin
Spijkenisse
1:26:53
12
Ronald van der Waarde
Barendrecht
1:27:03
13
Ali Shugul
Rotterdam
1:27:12
14
Richard de Klerk
Rotterdam
1:27:16
15
Niek Bravenboer
Oud Beijerland
1:27:17
16
Richard Kruithof
Puttershoek
1:27:42
17
Lex Reuvers
Rockanje
1:27:44
18
Vincent Eijst
Zoetermeer
1:28:14
19
Pieterjan Griep
Spark
1:28:52
20
Johan Benne
avVN
1:28:58
21
Chiel Sponselee
Hellevoetsluis
1:29:50
22
Marcel den Hollander
RRZ
1:29:55
23
Rob van Heerden
Almere
1:30:27
24
Nicolas A Pastén
Spijkenisse
1:31:04
25
Martijn van der Plas
Voorburg
1:31:19
26
Ole Nielsen
Rijswijk Zh
1:31:25
27
Bob Polack
PAC
1:31:28
28
Patrick Huijding
Schiedam
1:31:43
29
Cor Kros
Poortugaal
1:32:22
30
Mark de Ruiter
Haarlem
1:32:57
31
Sylvain Verheij
Westmaas
1:32:59
32
Frans van der Weijden
Leiden
1:33:47
33
Cees Waasdorp
Spark
1:33:54
34
Rainer Bode
ebenwalde (GER)
1:34:06
35
Vincent van Oudheusden
Oostvoorne
1:34:22
36
Edwin Metzemaekers
Streefkerk
1:34:33
37
Percy van As
Fortuna
1:34:43
38
Dennis Brouwer
Rotterdam
1:34:46
39
Piet Lodder
Hendrik-Ido-Ambacht
1:34:53
40
Leo van Zielst
Pallas '93
1:35:14
41
Joost Sturkenboom
Spark
1:35:15
42
René van den Berg
Spijkenisse
1:35:31
43
Jacques Slingerland
Pallas '93
1:35:39
44
Marcel Baars
Dordrecht
1:35:48
45
Joop van Lammeren
Barendrecht
1:35:59
46
Peter Schouten
Haarlem
1:36:08
47
Isto Knaap
Goes
1:36:15
48
Ruud van Beek
Spark
1:36:20
49
Arie Bunnik
Rijnsaterwoude
1:36:27
50
Jeroen van Kessel
Spijkenisse
1:36:54
51
Marijn Poortvliet
Utrecht
1:37:03
52
Rob Erwich
Spark
1:37:37
53
Peter Ziekman
Spijkenisse
1:37:42
54
Piet van Veen
RRZ
1:37:44
55
Henk Vlekke
Voorne Atletiek
1:37:47
56
Sikko Hoekzema
Spijkenisse
1:37:53
57
Björn Lentjes
Hardinxveld-Giessend
1:38:16
58
Arie Pankras
Parthenon
1:38:26
59
Arlé Troost
Loopgroep PK
1:38:29
60
Leendert de Groot
1:38:30
61
Koen de Vries
Vlissingen
1:38:33
62
Izaäk Verhoeven
Zwijndrecht
1:38:51
63
Arie Kelderman
Veenendaal
1:38:54
64
Michael Scott
Borgerhout (Antwerpe
1:38:57
65
Jacco van der Poel
Heenvliet
1:39:04
66
Rob Bosboom
PAC
1:39:30
67
Cor vd Kleij
Heenvliet
1:39:31
68
Peter van den Berg
AAV '36
1:39:54
69
Eduard Bordewijk
Spijkenisse
1:40:24
70
Erik Spruytenburg
Waddinxveen
1:40:28
71
Hans Schoonen
Rucphen
1:40:34
72
Marco Fais
's-Gravenhage
1:40:40
73
Dirk de Groot
1:41:01
74
Anton van der Lubbe
RRZ
1:41:03
75
Vincent Rosendaal
Hellevoetsluis
1:41:04
76
Günter Gies
Middelburg
1:41:07
77
Deddie Lutam
Pallas '93
1:41:31
78
Bram Ottenhof
Rozenburg Zh
1:41:35
79
Joek Sloots
Pallas '93
1:41:40
80
Aart Versluis
Zwijndrecht
1:41:52
81
Peter Voogt
Spark
1:41:53
82
Peter de Groot
Hoogvliet Rotterdam
1:42:05
83
Edwin de Haas
Rotterdam
1:42:12
84
Theo Leijdens
Numansdorp
1:42:14
85
Cor Ribbens
Dutch Runners Gold
1:42:29
86
Pierre Hooimeijer
Hendrik Ido Ambacht
1:42:37
87
Andre Jansen
Abbenbroek
1:42:57
88
Marco Plug
Spijkenisse
1:43:06
89
Dino Fageraas
Rotterdam
1:43:19
90
Benjamin Adelmund
Spark
1:43:21
91
Frans Kanters
Zuidland
1:43:21
92
RunningGerard nl
Dutch Runners Gold
1:43:31
93
Andre de Roo
Vlaardingen
1:43:32
94
Hans Matthijssen
Rijsbergen
1:43:37
95
Kevin Rooney
's-Gravenhage
1:43:41
96
Martijn van Dijk
Spijkenisse
1:44:02
97
Ronald Bik
PAC
1:44:12
98
Ruben van Kesteren
Spijkenisse
1:44:14
99
Rens Korver
Voorne Atletiek
1:44:16
100
Frank Hoogendoorn
Spark
1:44:47
101
Fred van Mil
Spark
1:44:47
102
Jan van Triet
Spark
1:44:47
103
Jack Verbeek
Kudelstaart
1:44:57
104
Ruud Verbeek
Arnhem
1:44:58
105
Ferhat Ozdemir
Voorne Atletiek
1:44:59
106
Stefan Elders
Eindhoven
1:45:18
107
Arjun van der Dussen
Hekelingen
1:45:26
108
Remco Vervloet
Fortuna
1:45:32
109
John van Zutphen
Pallas '93
1:45:59
110
Antonio Sergio Ellero
Wassenaar
1:46:07
111
Johan van de Poll
Spijkenisse
1:46:09
112
Maurice van der Schee
Rotterdam
1:46:12
113
Paul A Seghers
Hulst
1:46:20
114
Joop Terwiel
Fortuna
1:46:38
115
Huib Boon
Rotterdam
1:46:49
116
Reinier van der Wal
Dordrecht
1:47:00
117
Guido van der Griend
Rotterdam
1:47:03
118
Nico vd Velden
Spark
1:47:10
119
Gerrit den Haan
Papendrecht
1:47:15
120
Leo van Sintmaartensdi
Zuidland
1:47:16
121
Steven van de Veire
De Wielingen
1:47:17
122
Martin Fuss
Rotterdam
1:47:30
123
Rik Suijker
Schipluiden
1:47:43
124
Hennie Sallet
Spijkenisse
1:47:51
125
Dirk Pols
Berkel en Rodenrijs
1:48:04
126
Hans van den Berg
Pallas '93
1:48:07
127
Eelko van den Boogaard
Phoenix
1:48:10
128
John Stolk
Hellevoetsluis
1:48:11
129
JOhan Romers
Spijkenisse
1:48:33
130
Robert Langendam
Spijkenisse
1:48:34
131
John Koert
Rotterdam
1:48:34
132
Tim Koert
Rotterdam
1:48:35
133
Jacques ten Kate
Haag Atletiek
1:48:35
134
Jacques Hofs
Spijkenisse
1:48:37
135
Marco Peters
Pallas '93
1:48:38
136
Arno Brouwer
Spijkenisse
1:48:38
137
Co Meerburg
Sliedrecht
1:48:42
138
Ad van Genderen
Zuidland
1:48:45
139
Opie Reintke
Spijkenisse
1:48:45
140
Johan van Aken
Spijkenisse
1:48:46
141
Menno Kraaijeveld
Spijkenisse
1:48:56
142
Marcel Koeleman
Zwijndrecht
1:48:58
143
Nico Stoop
Spijkenisse
1:49:04
144
Wilko Heijmans
Zuidland
1:49:08
145
Ger Smits
Spijkenisse
1:49:08
146
Sjaak Nieuwland
Spark
1:49:08
147
Jurrie Boerma
Papendrecht
1:49:17
148
Dimitri Stumpf
Spijkenisse
1:49:26
149
Wolf Schättgen
Spijkenisse
1:49:27
150
Floor Groeneveld
Zwijndrecht
1:49:33
151
Casper de Vries
Mijdrecht
1:49:39
152
Marcel Moret
Hoogvliet Rotterdam
1:49:42
153
Hans Buitenberg
Krimpen aan den IJss
1:49:45
154
Marco van Hengel
Clytoneus
1:49:54
155
Piet Peet
Passaat
1:50:11
156
Leo Osseweijer
Diomedon
1:50:14
157
Roel Bonkes
Capelle aan den IJss
1:50:16
158
Ger van de Werken
Oud Beijerland
1:50:20
159
Kevin Mouthaan
Klaaswaal
1:50:31
160
Roy Rutten
Rozenburg Zh
1:50:49
161
Mark Van Steen
Vilvoorde (BEL)
1:50:58
162
Sander Lindemans
Fortuna
1:51:06
163
Aad Zuiderwijk
Pallas '93
1:51:07
164
Patrick van der Gaag
Rotterdam
1:51:23
165
Hendrik J Gorter
Hoogvliet Rotterdam
1:51:39
166
Patrick Meertens
Hellevoetsluis
1:51:50
167
Ruurd Tolman
Spark
1:51:57
168
Rault Harmeling
Spijkenisse
1:52:07
169
Jan Koudijzer
Spijkenisse
1:52:12
170
John den Haan
Papendrecht
1:52:14
171
Ben van Mil
Hekelingen
1:52:15
172
Tallis van der Valk
Almere
1:52:32
173
Tim Eikmans
Spijkenisse
1:52:35
174
Frank Nagy
Utrecht
1:52:39
175
Willem Rosbergen
Voorne Atletiek
1:52:48
176
Leo van der Ent
Vierpolders
1:53:09
177
Richard de Nekker
Hoogvliet Rotterdam
1:53:24
178
Erik-Jan Beuzenberg
Bergschenhoek
1:53:42
179
RIen Scholten
Spijkenisse
1:53:52
180
Raymond Verschoor
Rotterdam
1:53:55
181
Marco Zwaan
Zuidland
1:53:58
182
Wil Kania
Spark
1:53:59
183
Helmer Dam
Passaat
1:54:08
184
Wil Raaphorst
Spijkenisse
1:54:13
185
Frans Jongkoen
's-Gravendeel
1:54:17
186
Arie Kamps
Spijkenisse
1:54:24
187
Sep Dekker
Lisserbroek
1:54:57
188
Ron de Leeuw van Weene
Zuidland
1:55:19
189
Erik Rooduijn
Bergschenhoek
1:56:25
190
Mark-Peter Rooduijn
Rotterdam
1:56:25
191
Kees Koolwijk
Spark
1:56:39
192
Jos Hovens
Voorne Atletiek
1:56:58
193
Marcel Lagendijk
Oud Beijerland
1:57:03
194
Peter van Gorp
Spijkenisse
1:57:03
195
Ton Timmerman
Pernis Rotterdam
1:57:06
196
Sander Bahnerth
Berkel en Rodenrijs
1:57:39
197
Huib Uittenbogaart
Rotterdam
1:57:43
198
Jan Heus
Spijkenisse
1:58:11
199
Johan Struijs
Vlaardingen
1:58:14
200
Richard Westerbeek
Parthenon
1:58:29
201
Wim Goudswaard
Puttershoek
1:58:36
202
Aad van Oversteeg
Spark
1:58:42
203
Peter Makop
Hellevoetsluis
1:58:42
204
Hans van Raam
Spijkenisse
1:58:53
205
Cor de Boer
Hoogvliet Rotterdam
1:59:40
206
Egidius van Dongen
Voorne Atletiek
1:59:51
207
Han Vlielander
Spijkenisse
1:59:59
208
Joop Wolf
Energie
2:00:00
209
Martin R van den Heuve
Rotterdam
2:00:05
210
Michel Sap
Rotterdam
2:00:18
211
John vd Broek
Hoogvliet Rotterdam
2:00:37
212
René Dekker
Rotterdam
2:00:50
213
Frans Ploegmakers
Dordrecht
2:01:07
214
Michiel Vree
's-Gravendeel
2:01:46
215
Jack van Eersel
Barendrecht
2:02:42
216
Siebe Messemaker
Breda
2:02:52
217
Paul Mastenbroek
Spijkenisse
2:03:08
218
Arie van Vliet
Hoogvliet Rotterdam
2:04:10
219
Rien vd Akker
Spijkenisse
2:04:53
220
Philippe Janssen
Berlinus
2:06:03
221
Egbert van Dijk
Fortuna
2:08:22
222
Jan de Vette
Spark
2:09:23
223
Ysbrand van Hengel
Spark
2:10:14
224
Bob Winkel
Spark
2:10:36
225
Wiebe Kuiper
Spijkenisse
2:14:13
226
Rob Vlam
Spijkenisse
2:14:13
227
Bjorn Paree
AV Aalsmeer
2:14:25
228
Mike van der Mark
Biervliet
2:14:25
229
Arjan de Leeuw van Wee
Sommelsdijk
2:20:22
230
Paul Cummins
Barendrecht
2:22:10
VROUW, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Francis Schinkel
PAC
1:24:38
2
Elsemieke de Vos
Spark
1:28:33
3
Gerda Huiskamp
Hercules
1:38:26
4
Nathalie Timmermans
Spijkenisse
1:39:00
5
Mascha Schellings
Nuenen
1:39:57
6
Monique Panis
Rotterdam
1:41:06
7
Martine Lemson
RRZ
1:41:09
8
Christel van Ham
Spijkenisse
1:42:39
9
Marianne van Loenen
Fortuna
1:45:32
10
Joyce Dijkhuizen
RRZ
1:45:40
11
Eva Hilkhuijsen
Schipluiden
1:47:43
12
Jacqueline Bevaart
Zuidland
1:48:36
13
Astrid de Ruiter
Spijkenisse
1:51:49
14
Jannie Haddeman
Spark
1:51:56
15
Nel de Wit
Spark
1:51:56
16
Dannielle van Mil
Hekelingen
1:52:15
17
Wilma de Zoete
Voorne Atletiek
1:53:10
18
Pia van Eersel
Spijkenisse
1:53:26
19
Arlette Roso
Zwijndrecht
1:53:33
20
Marijke Kalkman
Rotterdam
1:53:41
21
Danielle van Lierop
Spijkenisse
1:54:17
22
Monique van der Horst
Spijkenisse
1:54:24
23
Danielle Goebbels
Oss
1:55:12
24
Ineke Snijder
Spijkenisse
1:55:18
25
Jacqueline de Bree
Middelburg
1:56:25
26
Jolanda Groen
Voorne Atletiek
1:57:06
27
Jacqueline van Bemmele
Spijkenisse
1:57:06
28
Ellen Bominaar
Zoetermeer
1:57:20
29
Monique Denkelaar
Spijkenisse
1:57:53
30
Siet van Leyden
Hellevoetsluis
1:58:33
31
Claudia Martin
Voorne Atletiek
1:58:53
32
Miriam Reeders
PAC
1:59:49
33
Claudia Rooimans
Voorne Atletiek
1:59:51
34
Anita Kabbedijk
Zuidland
2:00:25
35
Chrystel van der Starr
Spijkenisse
2:01:56
36
Miriam Bauer
TSV Bayer 04
2:02:17
37
Lennie Groenewegen
Rotterdam
2:02:23
38
Yvonne Edhie Hoesein
Spijkenisse
2:02:23
39
Bertine Zoon
Voorne Atletiek
2:02:32
40
Els Schenk
Spijkenisse
2:02:58
41
Corinne Lochmans
Spijkenisse
2:03:00
42
Karin de Bruin
Hellevoetsluis
2:03:22
43
Saskia Blok
Hellevoetsluis
2:03:54
44
Annelies Virginia
PAC
2:05:07
45
Inge Wegereef
Voorne Atletiek
2:05:13
46
Esther van Bezouwen
Rotterdam
2:05:32
47
Barbara Pauwels
Berlinus
2:06:02
48
Suzanne van Rooij
Hoogvliet Rotterdam
2:06:18
49
Elly van Mil
Hekelingen
2:07:45
50
Sonja Sital
Energie
2:12:15
51
Annie van Rossum
avVN
2:56:29
MAN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ab Snoeij
Pallas '93
35:17
2
Ferry ten Hove
Spark
35:19
3
Thomas White
Hellevoetsluis
36:02
4
Cock Dorst
Pallas '93
36:52
5
Bert van Galen
Herkingen
37:21
6
Michiel de Roo
Oud Beijerland
37:40
7
Christian Monna
Spijkenisse
37:47
8
Ardy Felius
Spijkenisse
38:43
9
Ronald Kohn
Zuidland
39:04
10
Ronald Borgdorff
Spijkenisse
39:24
11
Remco Meulenbroek
Spijkenisse
39:40
12
Peter van Gils
Energie
39:51
13
Frans de Raadt
Energie
39:53
14
Erwin Poldervaart
Zuidland
40:03
15
Floris Jansen
Haag Atletiek
41:17
16
Erik Dulfer
Schiedam
41:23
17
Ralf van den Bos
's-Gravenhage
41:27
18
Eric van Winden
Spark
41:59
19
Harold de Keizer
Poortugaal
42:30
20
John van Zweeden
's-Gravenhage
42:48
21
Jos Huisman
Delft
42:54
22
Norbert Veringmeier
Waterweg
43:03
23
Peter Hogendoorn
Delft
43:04
24
Bart Dam
Goudswaard
43:38
25
Jan Passchier
Haag Atletiek
43:42
26
Johnny de Koning
Schiedam
43:50
27
Erik de Winter
Stelle Runners
43:55
28
Bas Hofman
Spijkenisse
43:56
29
Ruben Vermeij
Spark
44:18
30
Bas van Delft
Spijkenisse
44:48
31
Reinoud van Soest
Rijswijk Zh
44:52
32
Arne van der Kemp
Heenvliet
45:17
33
Arie van Meeteren
Groot Ammers
45:24
34
Vincent Dirven
Spijkenisse
45:54
35
Paddy de Vos
Spijkenisse
46:27
36
Juriaan Leissner
Spijkenisse
46:40
37
Trofim Teriochin
Rotterdam
47:00
38
Martin Liefting
Berkel en Rodenrijs
47:04
39
Enno van Waardenberg
PAC
47:28
40
Cornelis Chatziioannou
Spijkenisse
47:29
41
Gert Jan van der End
Fortuna
47:33
42
Ben Driessen
Voorne Atletiek
47:49
43
Richard Gouw
Hoogvliet Rotterdam
47:52
44
Jeroen Nieuwstraten
Hoogvliet
48:07
45
Cor Spruijt
Monster
48:32
46
de Koning
Schiedam
48:33
47
Arthur Dalmulder
Oud-Beijerland
48:38
48
Willem Marloo
Spijkenisse
48:43
49
Aad Streefkerk
Fortuna
48:44
50
Wim Lootens
Zoetermeer
49:13
51
Phillipp Janssen
Spijkenisse
49:14
52
Koen Janssen
Hellevoetsluis
49:37
53
Peter Vefferen
Puttershoek
49:40
54
Marcel Huijsing
Delfgauw
49:47
55
John van Deursen
Spijkenisse
50:07
56
Gerard van Staveren
Rhoon
50:18
57
Rob de Boer
Rotterdam
50:19
58
Frank Kouwenberg
Delfgauw
50:25
59
Peter Borgdorff
Spijkenisse
50:33
60
Peter van Meel
Gouda
50:38
61
Robert Hol
Spijkenisse
50:39
62
Michel Hoogendoorn
Delfgauw
50:42
63
Fred Snel
Ridderkerk
50:43
64
Johnny Janse
Koudekerke
50:50
65
Coen Otto
Spijkenisse
50:58
66
Herman Maljers
Spijkenisse
51:08
67
Martijn de Rooij
Zwartewaal
51:31
68
Hannes Bögels
Rotterdam
51:40
69
Cees van Muiden
Running Ambassadors
51:44
70
John de Roo
Oud Beijerland
51:46
71
Fred Vermeer
Poortugaal
51:51
72
Theo Koolen
Hoogvliet Rotterdam
51:52
73
Paul Koopmans
Spijkenisse
51:55
74
Peter Uri
Spijkenisse
52:10
75
Ben de Groot
Oss '78
52:30
76
Rien de la Rie
Rotterdam
52:31
77
Henk Hofstra
's-Gravenhage
52:32
78
Peter van Koppen
Delft
52:35
79
Willem vd Heijden
Vlaardingen
52:38
80
Frans Lansberge -Karel
Gouda
52:47
81
Ricardo Snijders
Spijkenisse
52:50
82
Lem Holslag
Spijkenisse
53:10
83
Jos Eijkelestam
Fortuna
53:27
84
C van Tienhoven
Spijkenisse
53:32
85
Ron Dijkhuizen
RRZ
53:32
86
Peter Baumann
Vlaardingen
53:38
87
Rick Dijkhuizen
Spijkenisse
54:20
88
John van Zomeren
Schiedam
54:45
89
Michiel Dohmen
Munstergeleen
55:34
90
John den Uijl
Brielle
55:46
91
James Scharink
Hoogvliet Rotterdam
56:04
92
Ruud Jansen
Geervliet
56:08
93
Patrick Schuitemaker
Hellevoetsluis
56:29
94
Theo Schefers
Spijkenisse
56:30
95
Gert Jan Stehouwer
Puttershoek
56:48
96
Jan Bakker
Spark
57:01
97
Hans de Wijs
Spijkenisse
57:01
98
Marc Jan Holslag
Spijkenisse
57:17
99
Bart Oortwijn
Zeist
57:41
100
Ernst de Jonge - Karel
Fortuna
58:03
101
Erwin Warmerdam
Spijkenisse
58:08
102
Jan Stehouwer
Puttershoek
58:11
103
Marcel Suijkerbuijk
Spijkenisse
59:24
104
Conrad Stad
Numansdorp
59:26
105
Johan Ripmeester
Spijkenisse
59:28
106
Jordy Lahaye
Spijkenisse
59:37
107
Hans Verduijn
Spijkenisse
1:00:00
108
Rob Fintelman
Spijkenisse
1:00:57
109
Tim de Visser
Nieuwerkerk ad IJsse
1:01:12
110
Robin van Vliet
Rhoon
1:01:20
111
Jelle van Dam
Numansdorp
1:02:06
112
Nico Mookhoek
PAC
1:02:20
113
Mike de Gruijl
Dordrecht
1:02:36
114
John de Jong
Rotterdam
1:02:47
115
Jos Haddeman
Spijkenisse
1:03:12
116
Hans Meijndert
Pernis Rotterdam
1:03:58
117
Evan Marmarinos
Spijkenisse
1:05:45
VROUW, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Monique Leentvaar-Kooi
Fortuna
42:58
2
Paulien de Geest
Spijkenisse
45:59
3
Sonja Jansen
Waterweg
47:01
4
Marjolein de Jager
Schiedam
47:54
5
Roely Prenger
Dynamica
48:17
6
Cora Mooijman
Monster
48:31
7
Iris Uri
Spijkenisse
48:40
8
Wendy v't Verlaat-Woon
Spijkenisse
48:58
9
Afke Verhoef
Voorne Atletiek
49:24
10
Marjan Rijsdijk
Hellevoetsluis
50:46
11
Petra Janse
Koudekerke
50:54
12
Marian Putter
Rotterdam Atletiek
51:44
13
Ellemieke Zaal
Bergschenhoek
52:33
14
Leontien Barends
Nieuwerkerk ad IJsse
53:00
15
Jilly Baumann
Vlaardingen
53:38
16
Jolanda van den Bos
Spijkenisse
53:40
17
Maaike Witte
Rotterdam Atletiek
54:21
18
Corine van den Berg
Spark
54:35
19
Kathryn Yardley
Ottawa (CAN)
55:18
20
Aukje Steijvers
Venlo
55:31
21
Jacqueline Stultiens
Sittard
56:14
22
Greetje Jansen
Geervliet
57:48
23
Erika van der Heijden
Spijkenisse
57:54
24
Tina Pieters
Spark
57:55
25
Vera Mannaerts
Schoten (BEL)
58:00
26
Ilse de Visser
Rozenburg Zh
58:01
27
Emilie Hofs
Spark
58:02
28
Marja de Jonge - Karel
Fortuna
58:03
29
Astrid van Eck
Beverwijk
58:23
30
Roxanne Comvalius
Haag Atletiek
58:23
31
Irene de Bloois
Maasland
58:51
32
Sascha Stehouwer
Puttershoek
1:00:24
33
Annemarie Schuitemaker
Hellevoetsluis
1:01:19
34
Marjan Goudswaard
Puttershoek
1:01:29
35
Diana van der Sluijs
Dordrecht
1:01:30
36
Isabelle Beeckman
Temse (BEL)
1:01:34
37
Beverley Borra
Spijkenisse
1:02:23
38
Marieke de Vos
Hoogvliet Rotterdam
1:02:38
39
Gonny Poot
Spijkenisse
1:04:35
40
Regine Monde
's-Gravenhage
1:05:02
41
Sylvia Hughes
Oosterhout Nb
1:05:15
42
Mary vd Zouwen
Schiedam
1:05:17
43
Judith Brinkman
Poortugaal
1:05:47
44
Martha Vakkers
Voorburg
1:12:14
MAN, 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dennis Postma
Pallas '93
16:12
2
Sander Peters
Pallas '93
17:51
3
Hans van Duivendijk
Hellevoetsluis
17:57
4
Dolf van de Voort
PAC
18:09
5
Marcel Gelton
Pallas '93
18:29
6
Luc Lacroix
Pallas '93
18:29
7
Vincent Hoek
Bergambacht
18:36
8
Maurice van Vugt
Spark
18:54
9
Jeroen van 't Verlaat
Spijkenisse
19:00
10
Chris Zuiderwijk
Pallas '93
19:08
11
Thorsten Kuipers
Dordrecht
19:21
12
Arjen Teijn
Spijkenisse
20:34
13
Hans van Meurs
Capelle aan den IJss
20:55
14
Dennis Versleijen
Spijkenisse
21:00
15
Ben van der Vlugt
Pallas '93
21:05
16
Jan Louter - Karel100
Vlaardingen
21:06
17
Michel Siep
Rotterdam
21:08
18
Gaetano Westerduijn
Spijkenisse
21:28
19
Frank Heusdens
Spijkenisse
21:34
20
Paul vd Leij
Hellevoetsluis
21:41
21
Wesley Bouman
Spijkenisse
22:05
22
Rinus Venhout
Spijkenisse
22:06
23
Lennart van Neck
Goedereede
22:11
24
Rámon van Dongen
Zwijndrecht
22:37
25
Erwin Kuipers
Dordrecht
22:56
26
Marcel van Gameren
Piershil
22:58
27
Jordy Monster
Hoogvliet Rotterdam
23:23
28
Leendert van den Berg
Spark
24:13
29
Gerard Bank
Spijkenisse
24:44
30
Rob Metheuver
Spijkenisse
25:26
31
Mark Pedersen
Spark
25:29
32
Walter de Ling
Fortuna
26:01
33
Gerard Woerdeman
Spijkenisse
27:03
34
Ruud Balm
Berkel en Rodenrijs
27:13
35
Jan Hijdra
Berkel en Rodenrijs
27:14
36
Bert Passchier
Spijkenisse
27:50
37
Ron Bosklopper
Spijkenisse
28:06
38
Frank Triezenberg
Barendrecht
28:26
39
Robert-Jaap van der Zw
Rotterdam
28:30
40
Marius van Drunen
Capelle aan den IJss
28:45
41
Jeroen Stam
Hoogvliet Rotterdam
29:15
42
Lex Schreurs
Capelle aan den IJss
30:12
43
Kees Pedersen
Den Hoorn Zh
30:14
44
Bas van Noort
Spijkenisse
30:17
45
Ton van Kasteren
Spijkenisse
30:28
46
Elmar Huijsing
Delfgauw
30:29
47
Ton Kersting
Spijkenisse
31:44
48
Jan du Mortier
Spijkenisse
31:56
49
Joop Hardenbol
Spijkenisse
32:02
50
Sjaak vd Bos
's-Gravenhage
32:11
51
Wout van Wieringen
Spijkenisse
34:06
52
Ed Koenders
Pijnacker
34:18
53
Alex van der Knaap
Hellevoetsluis
34:34
54
Jan Hoek
Hoogvliet Rotterdam
34:46
55
Jeroen Uijlen
Waddinxveen
34:49
56
Hans Sluijters
Schiedam
35:16
57
Ruud Bakker
Hellevoetsluis
37:05
VROUW, 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Larissa du Mortier
Spijkenisse
22:42
2
Cris Rosmolen
Rotterdam
23:31
3
Celine Verhoef
Brielle
24:36
4
Loena Bank
Spijkenisse
24:43
5
Kim van Deursen
Spijkenisse
26:26
6
Elsemiek van Pamelen
Spijkenisse
26:50
7
Miranda Joosten
Zuidland
27:40
8
Eline van der Zwan
Rotterdam
27:49
9
Liesbeth Oey
's-Gravenhage
28:25
10
Van Uytrecht
Spijkenisse
28:26
11
Hanneke van Drunen
Capelle aan den IJss
28:27
12
Carola van Veen
Spijkenisse
28:32
13
Sylvia Steenbeek
Spijkenisse
28:57
14
Wanda van Zundert
Hoogvliet Rotterdam
28:57
15
Bernadette Broeders
Hoogvliet Rotterdam
28:58
16
Simone Joosten
Zuidland
29:00
17
Carla Stans-Karel100
Vlaardingen
29:45
18
Martha Fortijn
Schiedam
29:45
19
Wendy Laurentius
Spijkenisse
30:02
20
Mariska Simonis
Oostvoorne
30:18
21
Karin van der Weel
Rhoon
30:21
22
Nel van der Knaap
Hellevoetsluis
30:21
23
Mandy Huijsing
Delfgauw
30:30
24
Hilde de Leeuw van Wee
Zuidland
30:48
25
Lianne Keemink
Poortugaal
31:09
26
Wilma van der Wende
Spijkenisse
31:22
27
Paula Hofs
Spijkenisse
31:43
28
Petra Meijndert
Pernis Rotterdam
31:48
29
Sylvia de Keijzer
Poortugaal
31:49
30
Lia Walkier
Spijkenisse
31:54
31
Monique Kriesch
Spijkenisse
32:10
32
Inge Booister
Vlaardingen
32:29
33
Wil van der Raaf
Fortuna
32:30
34
Sabrina Bongers
Hellevoetsluis
32:35
35
Corry Vente
Nieuwerkerk ad IJsse
33:25
36
Anneke Buitendiijk
Krimpen aan den IJss
34:27
37
Helen Passchier
Hekelingen
34:31
38
Arina Nieuwland
Spijkenisse
34:33
39
Sandra van Tuijll
Spijkenisse
34:39
40
Marianne Verheij
Spijkenisse
34:39
41
Marian van der Toorn
Spijkenisse
34:39
42
Karin Mulder
Rotterdam
35:27
43
Diane van Beurden
Heerjansdam
35:27
44
Tanja van Deursen
Spijkenisse
37:19
45
Yolande van Kasteren
Spijkenisse
39:20
46
Ellen Vliegenthart
Spijkenisse
40:15
Stichting SSP,Rotterdam Short Sea Terminals,Rabobank Voorne-Putten,Odfjell,
Autohandel Harry Meijndert,Bakker Bouw,Gebr.Pasten,Runnersworld,Bouman.
www.uitslagen.nl
16-12-2009 17:34