Uitslagenlijst Corus/Runnersworld AV H'meer cross

Hoofddorp - Zondag 13 december 2009

PUP-M, 1.5 KM PUPILLEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Douwe Koldijk
Haarlemmermeer
5:46
2
Ludo van Kruistum
Castricum
5:49
3
Sjoerd Wezelenburg
Lycurgus
5:55
4
Remco van der Flier
Haarlemmermeer
6:05
5
Joost Koldijk
Haarlemmermeer
6:27
6
Boris Hoogervorst
KAV Holland
6:28
7
Ruben Hazeleger
Loopgroep Aart Stigt
6:37
8
Thijs Noorloos
Zaanland
6:39
9
Nick van Santen
Haarlemmermeer
6:46
10
Bryan Tuinstra
DEM
7:00
11
Adriaan Verhaar
Haarlem
7:05
12
Willem Olsthoorn
De Spartaan
7:06
13
Julian van Meggelen
De Spartaan
7:16
14
Gregory t Hoen
AV Aalsmeer
7:18
15
Graeme t Hoen
AV Aalsmeer
7:26
16
Marthijn Jansen
Hoofddorp
7:29
17
Rowan Tuinstro
DEM
8:01
18
Ralp Wielart
Hoofddorp
8:07
19
Joey van Hal
Haarlemmermeer
8:08
20
Lars Janssen
DEM
8:12
21
Tom Borger
Haarlemmermeer
8:16
22
Jens de Groot
DEM
8:44
23
Wesley van Maas de Bie
Haarlemmermeer
11:05
PUP-V, 1.5 KM PUPILLEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mariska Poel
DEM
6:29
2
Emma Kok
Phanos
6:48
3
Eveline de Jong
De Spartaan
7:03
4
Kaylee van der Spek
Haarlemmermeer
7:13
5
Esmee Bakker
DEM
7:19
6
Hannah Olsthoorn
De Spartaan
8:11
7
Hilary van Thienen
KAV Holland
8:19
8
Femke Janssen
DEM
8:29
9
Mila Brandehof
Haarlemmermeer
9:25
10
Mirte Janssen
DEM
9:39
11
Amber Tuinstra
DEM
10:20
CD-M, 2.5 KM C/D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daniel Donse
Haarlemmermeer
9:58
2
Peter Lauffer
Phanos
10:12
3
Stan Niesten
DEM
10:15
4
Jorn van der Kuil
KAV Holland
10:21
5
Mitchel Ruinard
Atos
10:22
6
Sten Stoltenborg
Haarlemmermeer
10:28
7
Guido Klaassen
Lycurgus
10:31
8
Max Patijn
Haarlemmermeer
10:32
9
Haroun Benyahya
Suomi
10:33
10
Rinze Bakker
Haarlemmermeer
11:20
11
Nicolaas Verhaar
Haarlem
11:23
12
Jeffrey van der Flier
Haarlemmermeer
11:28
13
Edwin v.d. Spek
KAV Holland
11:31
14
Tijs Rothweiler
KAV Holland
11:37
15
Jan van der Put
Hoofddorp
12:00
16
Mick Onrust
Zaanland
12:49
17
Timo Brandehof
Haarlemmermeer
12:54
18
Sietse van der Pal
Zaanland
13:20
19
Siem Boot
AV Haarlem
13:21
20
Sebastiaan van Moerges
Zaanland
14:35
21
Robin Bakker
Zaanland
14:41
CD-V, 2.5 KM C/D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carlijn van Esch
AV Castricum
10:24
2
Jeske van der Pal
Zaanland
10:39
3
Marjet Groen
AV Castricum
10:48
4
Ilona Poel
DEM
11:16
5
Femke van der Pal
Zaanland
11:48
6
Ivanka Groenenberg
Haarlemmermeer
12:01
7
Bowien Jansen
Haarlemmermeer
12:01
8
Emma Bogerd
Phanos
12:02
9
Renée van Rookhuizen
DEM
12:31
10
Nikki Onrust
Zaanland
13:34
11
Luca Reniers
Haarlemmermeer
13:40
ABN-M, 2.5 KM A/B NEO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jordi Baars
AV Aalsmeer
8:20
2
Kasper Neeleman
Haarlemmermeer
3
Jeffrey Spaltman
Hylas
4
Edwin de Vries
Almere '81
5
Ayoub Benchaabane
Atos
6
Carlo Struik
NEA Volharding
7
Mathijs Wiggers
Haarlemmermeer
8
Simon Nijland
AV Haarlem
9
Maxim Moinat
Haarlemmermeer
10
Adil el Azzouzi
Phanos
11
Nino Kraaijer
Lycurgus
8:50
12
Ronald Poel
DEM
8:51
13
T. Rothweiler
KAV Holland
8:56
14
Lucas Nieuweboer
KAV Holland
8:59
15
Wouter Spaans
Haarlemmermeer
9:02
16
Steve Bakker
Suomi
9:04
17
Tim Koenis
Hera
9:15
18
Houd Benyahya
Suomi
9:17
19
Luuk Wagenaar
Phanos
9:21
20
Milan de Blok
Haarlemmermeer
9:29
21
Tomas Donse
Haarlemmermeer
9:32
22
Jim Kruiver
NOVA
9:41
23
Daniel Andriessen
AV Castricum
9:59
24
Bram ieffenbeld
Suomi
10:03
25
Paul Bonnema
Haarlemmermeer
10:12
26
Luuk Oudendijk
Suomi
10:21
27
Jeremy Bertels
Haarlemmermeer
10:33
28
Niels Imamse
Hoofddorp
29
Marthijn Bakker
Zaanland
ABN-V, 2.5 KM A/B NEO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jessie Geel
DEM
10:23
2
Marije Wever
NEA Volharding
10:40
3
Jacqueline Schröer
Hera
10:58
4
Sofia Jarvis
Akersloot
11:17
5
Felicia Los
DEM
12:14
6
Tamar Dindar
Hoofddorp
DAMES, 5 KM DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nina Mathijssen
Phanos
19:01
2
Rinske Nijland
Leiden Atletiek
20:48
3
Nynke Visser
Phanos
21:13
4
Jolice van den Berg
Haarlemmermeer
23:27
5
Valerie Fictorie
Phanos
23:28
6
Sophie Veenstra
Haarlemmermeer
24:19
V35, 5 KM DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ilonka Betjes-Langeber
Lycurgus
21:11
2
Marianne van de Linde
AAC
21:21
3
Susanne Boer
AV Aalsmeer
22:22
4
Cora Sistermans
Zaanland
22:50
5
Ria Stam
AV Castricum
23:07
6
Anneke Lam-Witt
Haarlemmermeer
23:16
7
Elsa Brouwer
Haarlemmermeer
23:28
8
Judith van Hesselingen
DEM
23:44
9
Auke van Heuzen
KAV Holland
23:48
10
Marijke van Oostrum
Phanos
24:12
11
Mirjam Colijn
AV Aalsmeer
24:37
12
Michelle Collingham
Haarlem
25:08
13
Martine Bodemann
KAV Holland
25:09
14
Carla van der Klei
AV '23
25:23
15
Noëlla Kieftenbeld-Pos
Suomi
25:50
16
Jolanda Stas
Zaanland
26:59
17
Annemarie van Rookhuiz
DEM
27:22
18
Caroline van der Flier
Haarlemmermeer
28:06
19
Els Verholt
AKU
29:04
20
Ellen Slootweg
Vijfhuizen
29:49
21
Ans Duin-Schweitzer
DEM
33:31
HEREN, 10 KM HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sullivan Smith
Phanos
34:47
2
Christiaan Bosselaar
KAV Holland
35:09
3
Rik Groenendijk
Haarlemmermeer
35:26
4
Michiel Hulleman
Phanos
36:30
5
Marcel Pool
Haarlemmermeer
37:24
6
Niek van Veen
Phanos
38:14
7
Fabian Ernst
Haarlemmermeer
39:18
8
Wiebe-Pieter Mulder
Oostzaan
40:06
9
Ramon Holtus
Phanos
40:08
10
Chris Dok
Loopgroep PK
40:14
11
Michel Frenay
KAV Holland
42:10
12
Toer van den Berg
AV '23
44:37
13
Richard de Boer
DEM
44:46
14
Ferry Wegbrands
Loopgroep Rietheide
44:49
15
Bas Van Aken
Loopgroep PK
44:50
16
Jacco de Ruijter
Haarlemmermeer
45:16
17
Erik-Jan Wilderom
Suomi
45:41
18
Tom van Kranendonk
Team 10
45:44
19
Christiaan Fornier
Team 10
52:03
20
Mirko Post
Team 10
52:51
21
Michiel van Gorkum
Phanos
55:02
M40, 10 KM HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rachid Mohammadi
Atos
35:01
2
Stefan van der Pols
NSL
36:48
3
Vladimir Lopes Cardozo
Phanos
37:48
4
Abdelhamid Mohammadi
Atos
38:06
5
Cees van Leenen
DEM
38:48
6
Martin Breedijk
Kombijsport
39:27
7
Ruben Romkes
Zaanland
40:18
8
Sjaak Betjes
Lycurgus
42:00
9
Konrad Wiebenga
Startbaan
42:05
10
John 't Hoen
AV Aalsmeer
43:36
11
Joost van Leenders
Team 10
43:43
12
Marco de Boer
Suomi
44:15
13
Dirk Klaassen
Lycurgus
44:51
14
W. Remijnse
AV Castricum
46:12
15
Tom Endstra
Dutch Runners Gold
46:24
16
Hayo Wagenaar
Team 10
47:17
17
Jeroen Peeters
AV Haarlem
50:28
18
Arno Beliën
Santpoort-Noord
58:22
M45, 10 KM HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Edwin Aardenburg
DEM
37:57
2
Wannes den Toonder
avVN
38:02
3
Martijn Hiemsch
Phanos
38:50
4
Martin Hoogervorst
Loopgroep PK
39:14
5
René van Ravenzwaaij
Phanos
40:00
6
Ron Aardenburg
avVN
40:29
7
Ronald Wiering
Zaanland
40:51
8
Fred Hazeleger
Loopgroep PK
40:59
9
Cor van Baar
Haarlemmermeer
41:08
10
Simon Luckett
KAV Holland
42:15
11
H. Numan
DEM
43:28
12
Frank Peeters
AV Haarlem
44:17
13
Dick Verhoef
AV Aalsmeer
45:21
14
Adrie Tol
AV Haarlem
45:27
15
Adrie Krom
DEM
45:39
16
Rob Erdmann
Team 10
48:48
17
Maarten Fornerod
Dutch Runners Basic
50:40
18
Marcel van Sleeuwen
Suomi
50:50
19
Thijs van der Kolk
Oostzaan
56:38
M50, 10 KM HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Johan Smet
Phanos
38:00
2
Peter Burger
AV Castricum
40:50
3
Hans de Graaf
Suomi
40:57
4
Wim Schoots
Phanos
41:59
5
Niek van Noort
AV Aalsmeer
43:56
6
Cock Reijnders
AV Castricum
44:00
7
Anton van Rooij
AV Castricum
44:01
8
Sjaak van der Linden
Haarlemmermeer
44:25
9
Rene Kops
Suomi
44:43
10
Grietus Wiggers
Haarlemmermeer
44:59
11
Jacques Verhoef
AV Aalsmeer
46:20
12
Frank Harms
Haarlemmermeer
46:30
13
Ino Sohl
Loopgroep PK
46:55
14
Ruud Revers
AV Aalsmeer
47:09
15
Jan C.J. van Hout
DEM
47:51
16
John Kraaijer
Zaandijk
49:42
17
Rogier Rumke
Team 10
53:52
18
René Hondema
DEM
54:39
19
Kees van den Berg
AV '23
56:29
20
Toni Samallo
Alphen aan den Rijn
57:23
M60, 10 KM HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arnold van Velthoven
Dutch Runners Gold
49:07
2
Piet van Amsterdam
Loopgroep PK
49:57
3
Rene Ruis
AV Haarlem
51:29
4
Roel Ramakers
avVN
52:36
5
Martin Jansen
DEM
58:11
6
Nico Cobelens
KAV Holland
1:02:33
TRIMM, 2.5 KM TRIM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dik vd Stelt
Abbenes
10:33
TRIMM, 5 KM TRIM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Timo Maarleveld
Hoofddorp
20:20
2
Rene de Jong
Hoofddorp
20:56
3
Erik van Dijk
Hoofddorp
22:37
4
Henk Onrust
Zaandam
22:43
5
Rob Mittertreiner
Hoofddorp
24:55
6
Leen van Dijk
Hoofddorp
26:11
7
Hans Groot
Vijfhuizen
27:32
8
Kees Verkerk
Uithoorn
30:17
9
Peter Groot
Rijsenhout
33:34
TRIMV, 5 KM TRIM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Judith Boer
Haarlem
25:12
2
Robin Hoyer
Amsterdam
25:13
3
Ineke Klappe
Beverwijk
26:27
4
Angeline de Graaff
Nieuw-Vennep
27:30
5
Kitty Meijburg
Hoofddorp
27:52
6
Christine Rubeling
Heemstede
28:00
7
Jolanda Lucassen
Rijsenhout
28:21
8
Ageeth Klaassen
Uitgeest
29:35
9
Yt Stap
Hoofddorp
30:30
10
Laura Siemerink
Alkmaar
31:11
11
Martine van Kooy
Hoofddorp
31:58
12
Myrte Vorstermans
Zwanenburg
34:32
TRIMM, 10 KM TRIM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yoshi Goen
Amsterdam
22:45
2
Dick Nieuweboer
Heemstede
25:37
3
Sander Assendelft
Haarlem
38:40
4
Thilo Varenhout
Amsterdam Zuidoost
38:49
5
Menno de Boer
Alkmaar
42:42
6
Reinoud van Laar
Haarlem
42:59
7
David Pesarra
Haarlem
43:11
8
Joris Rulze
Haarlem
43:38
9
Erwin Schuit
Uithoorn
44:00
10
Frank van Eijk
Heemstede
44:44
11
Hijstek
Nieuw-Vennep
45:49
12
Peter van der Lee
Hoofddorp
46:08
13
Jesse Schuuring
Hoofddorp
46:26
14
Pieter van der Velden
Haarlem
46:32
15
Bas Commandeur
Beverwijk
46:49
16
Wilbert van Leijen
Amsterdam
47:23
17
Marcel Romijn
Hoofddorp
47:33
18
Steve Hanley
Overveen
47:41
19
Martin Hofstra
Hoofddorp
48:03
20
Reinier Stoltenborg
Hoofddorp
48:37
21
Joost Verduijn
Amsterdam
49:47
22
Paul Kok
Amsterdam
50:26
23
Maurice Wokke
Oudorp Nh
50:55
24
Derissen
Heemstede
51:08
25
Danny Emanuels
Haarlem
51:33
26
Max Commandeur
Beverwijk
51:42
27
Maarten Poppe
Amsterdam
52:09
28
Johan Berkhout
Hoofddorp
52:20
29
Peter van der Berg
Amsterdam
52:31
30
Adrie Pinxten
Amsterda
52:34
31
Ted van der Putten
Nieuw Vennep
53:16
32
Erik Berkhof
Haarlem
54:08
33
Arthur Breebaart
Hoofddorp
54:46
34
Daan Germans
Haarlem
55:03
35
Onno Raymakers
Amsterdam
55:37
36
Klaas Bruin
Hoofddorp
55:46
37
Bert Holdijk
Haarlem
56:01
38
Gijs Zandbergen
Hoofddorp
56:57
39
Bart Folkerts
Hoofddorp
58:38
40
Hans Koster
Haarlem
59:00
41
Harry de Gier
Broek in Waterland
59:47
42
Peter Lauffer
Wilnis
1:00:05
43
Joost Knol
Velserbroek
1:00:15
44
Ronald Koens
Beverwijk
1:01:07
45
Arno Vaes
Hoofddorp
1:01:14
46
Paul Schuuring
Hoofddorp
1:02:24
47
Peter Kierkels
Hoofddorp
1:04:24
48
Fernand Fens
Uithoorn
1:04:42
TRIMV, 10 KM TRIM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Selma Smit
Hoofddorp
51:17
2
Marieke Jonker
Haarlem
53:18
3
Irene Hoogstad
Hoofddorp
54:10
4
Marinka Maas
Uithoorn
57:34
5
Charlotte van Ammers
Amsterdam
57:41
6
Nina van Kranendonk
Amsterdam
58:25
7
Margaret Henrich
Hoofddorp
1:00:06
8
Astrid Commandeur
Beverwijk
1:01:11
9
Laurenske Admiraal
Haarlem
1:01:19
10
Ursula Potters
Amsterdam
1:01:43
Velota Totaal Zonweringen, Runnersworld Haarlem, Mizuno, Jamin Hoofddorp
www.uitslagen.nl
13-12-2009 16:28