Uitslagenlijst Koude Polderloop

Nijkerk Gld - Zaterdag 12 december 2009

HEREN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rik Wolswinkel
Woudenberg
16:52
2
Joshua Groen
Amersfoort
16:58
3
Jamal Malik
Amersfoort
17:25
4
Sven Duits
Amersfoort
18:18
5
Stefan Jansen
Bunschoten
18:53
6
Rob ter Haar
Zwolle
18:57
7
Frank Rutten
Amersfoort
19:05
8
Arjen Mink
Bunschoten Spakenbur
19:23
9
Jasper Bikkel
Bunschoten
19:29
10
Tom van den Brink
Zeewolde
19:34
11
Hans Melgers
Nijkerk
23:46
12
Daan Koster
Amersfoort
24:14
13
Niels Veldman
Doornspijk
25:01
14
Thomas Geenen
Nijkerk
25:08
15
Erik Calis
Nijkerk
26:57
16
Erik Stoffer
Elspeet
27:03
17
Bianca van Baaren
Hoogland
28:04
18
Jan Klein Negelvoort
Amersfoort
28:12
19
Danny Steen
Nijkerk Gld
33:09
20
Juun Steen
Amersfoort
33:10
DAMES, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Melanie Spruyt
Zeewolde
18:33
2
Ilonka van den Hengel
Nijkerk
19:19
3
Sanne Sibbald
Zeewolde
20:11
4
Thirza Stiphout
Veenendaal
22:20
5
Yvon van Dusschoten
Nijkerk Gld
22:28
6
Cora Wulfsen
Nijkerk
23:37
7
Astrid Reichardt
Nijkerk
23:43
8
Marrie Biggli
Bunschoten
23:53
9
Monique Schoon
Nijkerk
24:00
10
Marleen Verhage
Harderwijk
26:23
11
Klaassien Groeneveld
Nijkerk
27:48
12
Djoeke Saaltink
Hoogland
28:04
13
Cisca vd Boom
Nijkerk
28:21
14
Trees Koster
Amersfoort
28:44
15
Rinda Lozeman
Nijkerk Gld
29:33
16
Charlotte Runderkamp
Vaassen
29:35
17
Eveline ten Brink
Nijkerk
29:50
18
Gerda Eling
Voorthuizen
29:53
19
Berdien Boone
Nunspeet
32:49
20
Tine Kamphorst
Nijkerkerveen
33:11
H40+, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ronald op der Heijde
Amersfoort
17:18
2
Peter Schipper
Hoogland
18:11
3
Jan Koelewijn
Bunschoten
18:51
4
John de Vries
Nijkerkerveen
19:17
5
Jan Wielinga
Bunschoten
19:37
6
Peter de Graaf
Bunschoten
21:31
7
Mark Allum
Lelystad UK
23:23
8
Huib van de Bor
Nijkerk
23:30
9
Paul van Maanen
's-Gravenhage
24:50
10
Jan Wenmaekers
Apeldoorn
25:02
11
Wim den Boer
Leusden
25:41
12
Cees Veldman
Doornspijk
25:48
13
Erik Pijnenburg
Leusden
25:53
14
Nigel Riley
Manchester UK
28:25
D40+, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Astrid Beerten
Apeldoorn
23:48
2
Annette Schraverus
Nijkerk Gld
24:15
3
Paula van Wijk
Apeldoorn
25:06
4
Maria Ruizendaal
Bunschoten
25:24
5
Agnes Alfrink
Nijkerk
27:04
6
Petra Alkemade
's-Gravenhage
29:48
7
Ilse Wery
Hoogland
31:27
H50+, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Abraham de Graaf
Bunschoten
21:11
2
Teus Smokers
Zeewolde
22:56
3
Steven Pul
Lelystad
25:32
4
Gert Woudenberg
Nijkerk Gld
26:18
D50+, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Els Gies
Langbroek
24:20
2
Ria Koorevaar
Nijkerk
25:22
3
Michèle Ummels
Leusden
29:13
H60+, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Piet Wassenaar
Barneveld
21:51
2
Henk vd Brink
Nijkerk
24:10
3
Paul Gies
Langbroek
24:42
4
Bart Hoeve
Zeewolde
26:09
5
Paul Kok
Apeldoorn
26:22
6
Hans van den Bos
Elburg
31:52
7
Ad van der Donk
Wageningen
33:27
8
Jan de Wit
Apeldoorn
35:08
HEREN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Steven Dobbelaere
Drongen (VL) Belgie
32:38
2
Remco Grasman
Luttelgeest
33:46
3
Wilfred Verhagen
Woerden
33:58
4
Erik van de Broek
Amersfoort
34:09
5
Martijn van Rijn
Amersfoort
35:05
6
Sam Drost
Hoogland
35:33
7
Henri Harmsen
Woerden
36:47
8
Eelco Goud
Lelystad
37:35
9
Randy Hendriks
Lelystad
37:38
10
Henri van Essen
Nijkerk
39:55
11
Jorrit Nieuwenhuis
Amersfoort
39:59
12
Leendert Folkers
Nijkerk
41:25
13
Mark Doornhof
Nijkerk
41:43
14
Bart Hanekamp
Veenendaal
42:25
15
David van der Meer
Zeewolde
42:26
16
P van Montfrans
Nijkerk
42:28
17
Ruben van Boven
Nijkerk
42:38
18
Maurits Willemsen
Ermelo
44:17
19
Jan Hessel Boermans
Amersfoort
44:26
20
Marcel vd Bovenkamp
Veenendaal
45:55
21
Ernesto Fräser
Amersfoort
46:58
22
Frank Lankhorst
Nijkerk Gld
47:18
23
Ben de Ruiter
Voorthuizen
47:31
24
M Folkers
Nijkerk
48:39
25
Peter Koelewijn
Bunschoten
50:35
26
Jaap Beekhuis
Bunschoten
50:35
27
Freek de Jong
Lelystad
51:08
28
Johan Malenstein
Bunschoten
53:27
29
graag melden
53:37
30
Matthijs
Nijkerk
57:01
31
Luuk Barkema
Nijkerk Gld
57:41
32
Willem Lam
Nijkerk
58:46
33
Sjoerd Siewe
Lelystad
58:51
34
S Crama
Amersfoort
1:01:06
DAMES, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Monique Doornekamp
Nijkerkerveen
42:49
2
Eefke Vroemen
Leusden
45:39
3
Leoni Alfrink
Amersfoort
45:59
4
Doesburg
graag melden
46:46
5
Inge Versluis
Ermelo
48:26
6
Ineke van der Kaaij
Nijkerk
49:27
7
Therese Doppenberg
Harderwijk
49:58
8
Willeke den Dikken
Amersfoort
51:05
9
Diana Boonen
Leusden
51:39
10
Rianka van de Berg
Nijkerk Gld
52:37
11
Albertine van Leeuwen
Nijkerk
52:51
12
Bianca van Gool
Harderwijk
52:58
13
Rita van der Sloot
Harderwijk
53:41
14
Nelleke van Os
Nijkerk Gld
53:50
15
Laura Iking
Nijkerk Gld
54:18
16
Inge Pouw
Leusden
56:10
17
Yvette Vlietstra
Nijkerk
56:56
18
Dorien van Boven
Nijkerk
57:09
19
Wilma vd Horst
Nijkerk
58:46
20
Irma Schonewille
Ermelo
1:00:54
21
Anneloes van Ark
Amersfoort
1:01:46
22
Wilma de Vries
Groningen
1:03:09
23
Marjolein van Hemert
Lelystad
1:09:45
H40+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frans Deenen
Venray
36:41
2
Hans Rawee
Amersfoort
37:08
3
Jan Reichardt
Nijkerk
37:21
4
Picu van Ravenhorst
Kootwijkerbroek
38:00
5
Harry van 't Veld
Nijkerk
38:02
6
Harrald van Hell
Herwijnen
38:28
7
B vd Hoorn
Oosterwolde
39:09
8
Johan Pul
Elspeet
39:38
9
Wiebe Goodijk
Voorthuizen
39:52
10
Ludger Stuijt
Zeewolde
39:57
11
Mulder
Nijkerk
40:16
12
Harm Jaap de Witt
Nijkerk
40:18
13
Jorgen Best
Nunspeet
41:08
14
Eric Kuyer
Nijkerk Gld
41:38
15
Mario Nijland
Lelystad
41:53
16
Evert Bonhof
Nunspeet
42:10
17
Andre Cozijnsen
Barneveld
42:44
18
Jaap Pluim
Amersfoort
42:49
19
G Bonestroo
Nunspeet
43:24
20
Hans van Brummelen
Barneveld
43:38
21
Joop Aalbers
Amersfoort
44:20
22
G van het Ende
Nijkerk
45:50
23
R van Koot
Spakenburg
45:56
24
Frank Weijers
Zeewolde
46:31
25
Fred Vahle
Amersfoort
46:33
26
Dirk Jan Matthijsse
Zeewolde
46:35
27
Jacques Bootsman
Amersfoort
47:08
28
Marc Berghuis
Ermelo
47:13
29
Eric van Gool
Harderwijk
47:14
30
Rob van Viegen
Herwijnen
47:54
31
Anton Pluim
Nijkerk Gld
48:14
32
André Schonewille
Ermelo
48:54
33
Herman Heideveld
Nijkerk
48:59
34
Ralph Schuurman
Nieuwegein
49:07
35
Peter Varenkamp
Nijkerk
49:13
36
Martin Geleedst
Nijkerk
49:39
37
Erik Bood
Nijkerk
51:14
38
Frank Wery
Hoogland
51:22
39
Bram Jonkheer
Nijkerk
52:48
40
Rikkert van Emous
Nijkerk Gld
53:15
41
Jan van Velthoven
Nijkerk Gld
53:16
42
Marcel Hilhorst
Bunschoten
53:22
43
Dries Vis
Nunspeet
54:38
44
Jacko van der Windt
Apeldoorn
55:10
45
Ringo van Wijnen
Nijkerk
55:19
46
Erik Staal
Amersfoort
57:30
47
Rick Bol
Nijkerk Gld
1:03:12
48
Frank van Gessel
Harderwijk
1:05:06
D40+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Monique de Roder
Nijkerkerveen
49:04
2
Ingrid Jansen
't Loo Oldebroek
49:40
3
Ellen Knopper
Nunspeet
50:02
4
Annelies vd Haar
Ermelo
50:11
5
Jeannette Kleinendorst
Nijkerk Gld
51:24
6
Cisca de Weert
Amersfoort
52:37
7
Saskia Henskens
Deventer
53:17
8
Klara Bultsma
Lelystad
53:30
9
Eef Nagtegaal
Nijkerk
54:23
10
Bouke Werkman
Harderwijk
54:56
11
Marianne Pijnenburg
Leusden
56:10
12
Hélène Knoester
Schoonhoven
56:26
13
Henriet Schagen
Zeewolde
57:47
14
Nella Vis
Nunspeet
58:54
15
Luberthy Withaar
Nunspeet
58:54
16
Irma van Veen
Nunspeet
58:54
17
Eef van Ginkel
Nijkerk
59:15
18
Margryt Oldenhof
Ermelo
1:00:10
19
Anita van Velthoven
Nijkerk Gld
1:00:25
20
Greetje Bos
Zeewolde
1:01:58
21
Gerrie Verlaan
Zeewolde
1:03:15
22
Janet Grootkarzijn
Zeewolde
1:03:23
H50+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wim Elshout
Hillegom
39:14
2
Adrie van Graafeijland
Amersfoort
39:50
3
Gerard Hol
Amersfoort
41:06
4
Henry van de horst
Zeewolde
41:15
5
Ruud de Boer
Leusden
42:17
6
Simon van Boven
Nijkerk
42:53
7
Abraham de Graaf
Bunschoten Spakenbur
43:35
8
Hittjo Homan
Amersfoort
44:22
9
Aart Goossensen
Ermelo
44:30
10
Hendrie de Bruin
Nunspeet
45:32
11
H vd Berg
Nijkerk
47:42
12
Bertus Bonhof
Nunspeet
47:55
13
Dick de Reus
Nunspeet
48:07
14
K Nagtegaal
Nijkerk
48:11
15
Rudi vd Molen
Nunspeet
49:08
16
Bessel Woudenberg
Nijkerk Gld
49:09
17
Leo Hol
Ede
49:38
18
Bert Vlijm
Doornspijk
49:55
19
Patricia de Vries
Ede
50:23
20
Jos
Amersfoort
51:00
21
Jan van der Weide
Doornspijk
51:40
22
R H van den Top
Putten
51:44
23
Jan Antony van Hoff
Nijkerk
53:58
24
Bonenberg
Nunspeet
58:40
25
Henk van Wijk
Nijkerk
58:45
26
Ronald Bruinse
Zeewolde
1:01:58
D50+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Buitenwerf Atty
Nijkerk Gld
45:50
2
Jolanda Smink
Almere
48:19
3
Bertha van 't Hul
Oldebroek
50:31
4
Marlies van Gerven
Lelystad
51:41
5
Minke Oord
Joure
52:03
6
Loes Jacobs
Nunspeet
56:05
7
Gera van Boven
Nijkerk
57:09
8
Marian Bagnaij
Amersfoort
58:50
9
Agnes van den Bos
Elburg
58:54
10
Karin Vesterink_Geubbe
Lelystad
1:00:33
11
Pauline van Nus
Zeewolde
1:03:24
H60+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wim Oudejans
Nijkerk
42:22
2
M Kemperman
Hilversum
45:16
3
Frank van 't Hul
Oldebroek
45:38
4
Henk van der Heiden
Lelystad
51:09
5
Sjaak Mammersteeg
Utrecht
51:11
6
A Crama
Leidendorp
53:00
7
G Nieuwenhuis
Amersfoort
53:30
8
Hans Iking
Nijkerk
57:44
9
B van Donk
Lelystad
1:04:10
10
Tiemen Alink
Lelystad
1:04:10
D60+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Janny Reezigt-Ponsteen
Nunspeet
52:34
Zonnig en droog. Veel wind. Temperatuur 5 graden
Opmerkingen/vragen: uitslagen@loopgroep2000.nl
Dank aan Rakhorst Keukens.
www.uitslagen.nl
15-12-2009 23:28