Uitslagenlijst Wincanton Montferland Run

's-Heerenberg - Zondag 6 december 2009

MSEN, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nicholas Kamakya Manza
Kenia
42:38
42:38
2
Wilfred Murgor
Kenia
42:47
42:46
3
Ayele Abshiro
Ethiopië
42:50
42:48
4
Jacob Cheshari
Kenia
43:13
43:13
5
Getu Feleke
Ethiopië
43:53
43:53
6
Linus Chumba
Kenia
43:53
43:53
7
Koen Raymaekers
Nederland
47:09
47:07
8
Patrick Stitzinger
Nederland
47:29
47:29
9
Wesley van der Gouw
Prins Hendrik
47:33
47:31
10
Petr Pechek
Tsjechië
48:06
48:05
11
David Hemstede
Climax
48:35
48:34
12
Jorrit Pels
Rotterdam Atletiek
49:04
49:01
13
Koen Vossers
Hanzesport
49:07
49:06
14
Rob Detert
Nederland
49:18
49:16
15
Wilbert van Vliet
Dreumel
49:50
49:48
16
Hidde Tangerman
AAC
50:41
50:39
17
Anton Costeris
AV '23
50:52
50:51
18
Erwin Reijmer
De Liemers
51:00
50:57
19
Jeroen Reintjes
Atletico '73
51:41
51:40
20
Simon Dahl
Kürten (GER)
51:49
51:46
21
Patrick Kuijken
Athlos
52:09
52:07
22
Wouter Hoefsloot
NSAV 't Haasje
52:43
52:39
23
Edwin Wissema
Wehl
52:53
52:50
24
Casper Koelma
Marathon Pim Mulier
53:06
53:02
25
Pascal Meißner
Kürten (GER)
53:43
53:40
26
Bas Mekking
Cialfo
54:44
54:34
27
Michiel Kallenberg
Cifla
54:55
54:50
28
Ruud Nefkens
Loopgroep PK
55:04
55:00
29
Bjorn de Laat
Tilburg Road Runners
55:08
55:02
30
Koen Selie
Loopgroep Hoorn
55:09
55:03
31
Lars Duistermaat
Archeus
55:14
55:09
32
Sander Heesen
Atos
55:27
55:21
33
Evert-Jan Hanssen
U-Track
56:18
56:01
34
Thijmen Kupers
Atletico '73
56:21
56:17
35
Tom Egging
Ciko '66
56:38
56:28
36
Oscar Mulder
Eindhoven Atletiek
57:13
57:06
37
Sander Peters
Pallas '93
57:19
57:10
38
Wilfred Brons
ASV
57:35
57:23
39
Kevin Schaap
LAAC Twente
57:32
57:25
40
Stefan Nijenhuis
Daventria
57:37
57:28
41
Han Disveld
Argo
58:13
57:50
42
Remko Peters
PAC
57:55
57:51
43
Tom Pierik
De Koplopers
58:05
58:00
44
Gerton Prinsen
ASV
58:36
58:26
45
Mark Schuitemaker
Loopgroep Aart Stigt
58:52
58:28
46
Van der Meulen
Nijmegen
59:34
58:31
47
Guido Engelen
Herwen
58:36
58:31
48
Stephen Boekholt
Goch
59:25
58:47
49
Rafal Gorski
Vitalis
59:19
58:50
50
Wouter Westerveld
Lobith
59:01
58:54
51
Sep Thijssen
NSAV 't Haasje
59:11
58:57
52
Sander Leenaars
Spiridon
59:32
59:08
53
Erik Schwartz
Nijmegen
1:00:00
59:27
54
Janwillem Testerink
Leiden Atletiek
1:00:28
59:28
55
Gideon Bouwman
Oosterbeek
59:56
59:46
56
Joost Legtenberg
Arnhem
1:00:20
1:00:05
57
Jan Keemink
Ciko '66
1:00:11
1:00:05
58
Vincent Michielsen
Wageningen
1:00:20
1:00:11
59
Andy Perloy
Brummen
1:01:20
1:00:35
60
Jorik Huizinga
Pannerden
1:00:43
1:00:35
61
Wouter Zandee
's-Gravenhage
1:01:44
1:00:39
62
Teun Geurts
Loopgroep Rosmalen
1:01:49
1:00:42
63
Maarten van Leeningen
Warnsveld
1:01:06
1:00:43
64
Peter de Groot
Running AP
1:00:56
1:00:45
65
Remko Striekwold
Groessen
1:01:03
1:00:47
66
Hans Nibbelink
Nijmegen
1:01:30
1:00:48
67
Bob Hendriks
Nijmegen
1:06:35
1:00:50
68
Niels Siebelink
Arnhem
1:02:55
1:01:46
69
Gerwin Godschalk
Cifla
1:03:30
1:03:13
70
Roel Venderbosch
Utrecht
1:04:41
1:03:19
71
Ralf van Kesteren
Nijmegen
1:09:03
1:03:19
72
Mark van Ampting
Zeddam
1:03:25
1:03:19
73
Jasper Lohuis
TION
1:04:09
1:03:20
74
Hans Houben
Argo
1:04:51
1:03:25
75
Jeroen Payens
Nijmegen
1:04:59
1:03:27
76
Jaap Giezenaar
's-Heerenberg
1:05:45
1:03:38
77
Paul Wegdam
Hengevelde
1:04:53
1:03:49
78
Tom Tiggeloven
Nijmegen
1:06:04
1:04:00
79
Tom Baak
Winterswijk
1:06:46
1:04:04
80
Johan Horst
Huizen
1:07:00
1:04:06
81
David Sonntag
AVA '70
1:04:30
1:04:10
82
Eric de Waal
Beek Ubbergen
1:06:50
1:04:14
83
Remco Kemperman
Delfgauw
1:07:07
1:04:22
84
Dimitri Goossens
Nijmegen
1:05:06
1:04:23
85
Raymond Schuurman
Dinxperlo
1:06:27
1:04:36
86
Bram van Wichen
Dodewaard
1:04:47
1:04:40
87
Martijn van Bree
's-Heerenberg
1:09:38
1:04:46
88
Youri Lentjes
Nijmegen
1:06:33
1:04:46
89
Matthijs van der Putte
Rotterdam
1:08:18
1:04:53
90
Arjan Jansie
De Liemers
1:06:00
1:05:22
91
Frank Janssen
Argo
1:05:38
1:05:30
92
Sander Giezen
's-Gravenhage
1:07:11
1:05:46
93
Wouter Neijenhuis
Huissen
1:08:53
1:05:52
94
Silvester Pastoor
Loopgroep Aart Stigt
1:06:15
1:05:52
95
Rob Zehenpfenning
Spiridon
1:06:20
1:05:59
96
Peter Engelberts jr
Opheusden
1:07:06
1:06:00
97
Maarten Hengeveld
De Heurne
1:08:23
1:06:01
98
Harm Hetterschijt
Zevenaar
1:06:32
1:06:03
99
Daan Wolbrink
Beek gem Montferland
1:06:40
1:06:03
100
Remco Hilverda
Haarlem
1:09:03
1:06:24
101
Mark Baas
De Veenlopers
1:06:45
1:06:24
102
Juri Hertog
VAV
1:09:28
1:06:30
103
Geert Bertijn
Harderwijk
1:06:52
1:06:44
104
Aron de Jong
Gendt
1:07:47
1:07:09
105
Pieter Bloemberg
Groessen
1:08:49
1:07:34
106
Martin Rietman
Doetinchem
1:08:02
1:07:38
107
Bert Wiendels
Didam
1:10:12
1:07:48
108
Edwin Bruens
Gendringen
1:08:53
1:07:50
109
Thom Franken
Beek gem Montferland
1:08:06
1:07:53
110
Juan Cabrera Huygens
Arnhem
1:08:32
1:07:57
111
Joost Bruysters
Arnhem
1:13:04
1:07:59
112
Erik Sanders
De Liemers
1:08:39
1:08:00
113
Mark Heurman
Berlicum Nb
1:12:00
1:08:04
114
Pieter Kal
Utrecht
1:09:31
1:08:09
115
Kees Nijenhuis
Nijmegen
1:10:23
1:08:12
116
Edwin Jansen
Zwolle
1:09:55
1:08:27
117
Jeroen van Baal
Arnhem
1:10:34
1:08:31
118
Vincent Groenen
Statina
1:12:15
1:08:41
119
Jody Kevenaar
Arnhem
1:16:18
1:08:52
120
Jeroen Franken
Argo
1:10:28
1:08:58
121
Niels Linssen
's-Heerenberg
1:12:03
1:08:59
122
Jan Vink
Uitwijk
1:10:10
1:09:01
123
Vince de Groot
Nijmegen
1:11:10
1:09:05
124
Gertjan van der Peet
Utrecht
1:12:26
1:09:06
125
Maurice van Helden
's-Hertogenbosch
1:11:05
1:09:07
126
Martijn Jamry
Eindhoven
1:09:27
1:09:07
127
Stefan van Oss
Druten
1:13:37
1:09:09
128
Erik Bos
Doetinchem
1:10:37
1:09:12
129
Jeroen Meijer
Groesbeek
1:09:58
1:09:13
130
Jan Willem ter Maat
Doetinchem
1:16:30
1:09:20
131
Jesse Poppema
Ede Gld
1:12:19
1:09:21
132
Rob Heukshorst
Megchelen
1:13:27
1:09:28
133
Leon Kolkman
Beltrum
1:10:59
1:09:32
134
Richard van Loosbroek
Nijmegen
1:12:29
1:09:38
135
Ralph Rudolph
Wehl
1:11:03
1:09:42
136
Roel van Beek
's-Heerenberg
1:11:51
1:10:03
137
Wouter Ribbink
Loopgroep PK
1:11:31
1:10:09
138
Mark van Vorselen
Huissen
1:11:41
1:10:23
139
Imre van der Geer
Amersfoort
1:16:51
1:10:28
140
Stefan Janssen
Druten
1:13:51
1:10:35
141
Van Amerongen
Arnhem
1:11:58
1:10:51
142
Niek Reijmer
Doetinchem
1:12:01
1:10:56
143
Alexander Schrader
Spankeren
1:12:15
1:11:03
144
Wouter Horstink
Winterswijk
1:13:02
1:11:08
145
Emil Bode
Enschede
1:15:23
1:11:14
146
Freek van Kreij
Groningen
1:12:57
1:11:18
147
Rogier Scheinck
Groenlo
1:12:58
1:11:19
148
Jeroen Bruns
Arnhem
1:14:53
1:11:29
149
Hans Beltman
Nijmegen
1:17:24
1:11:31
150
Michiel de Boer
Arnhem
1:19:06
1:11:39
151
Robin Wijnhoven
Etten Gld
1:16:20
1:12:13
152
Nick Wentink
Doetinchem
1:16:28
1:12:20
153
Jelle Aalders
Kilder
1:16:31
1:12:23
154
Bart Geurts
Dodewaard
1:14:47
1:12:24
155
Paul Jansen
's-Heerenberg
1:14:47
1:12:36
156
Jamo Q
Leiden
1:14:29
1:12:39
157
Alex Loeven
De Koplopers
1:14:21
1:12:50
158
Ruud Beukema
Arnhem
1:15:54
1:12:54
159
Maikel van Gerven
Zutphen
1:14:42
1:12:55
160
Rob Braun
Heteren
1:14:58
1:13:00
161
Daan Blok
Wageningen
1:18:11
1:13:06
162
Henry van Dijk
Veenendaal
1:15:22
1:13:08
163
Roel van der Aart
Wehl
1:14:15
1:13:10
164
Mark Meinema
Argo
1:17:29
1:13:19
165
Dennis van der Wel
Zeist
1:18:22
1:13:20
166
Laurens Klaassen
Hengelo Ov
1:15:14
1:13:21
167
Rob Sessink
Gaanderen
1:16:13
1:13:30
168
Mart Bruil
Doetinchem
1:15:49
1:13:49
169
Hans Mandemakers
Rheden
1:18:02
1:13:55
170
Jurgen Bouwmeesters
Haaksbergen
1:16:54
1:13:56
171
Gerben van de Looi
Duiven
1:17:10
1:14:09
172
Onbekend
Son
1:18:21
1:14:18
173
Sander van Woudenberg
Arnhem
1:15:32
1:14:21
174
Alan van Hoey
Cifla
1:17:41
1:14:22
175
Jelle Gudden
Doetinchem
1:17:47
1:14:25
176
Gerben Hulsegge
Utrecht
1:20:32
1:14:26
177
Falko Vieth
Duiven
1:16:53
1:14:28
178
Dennis van Kluyve
Wehl
1:18:46
1:14:37
179
Chios Slijkhuis
Westervoort
1:19:38
1:14:38
180
Niels Zondag
Deventer
1:20:32
1:14:39
181
Noud Koomen
Nijmegen
1:19:07
1:14:40
182
Jan Hendrik Oosterink
Haghorst
1:18:43
1:14:41
183
Jan van Gelder
Gennep
1:22:07
1:14:46
184
Alexander Wilk
Arnhem
1:18:01
1:14:51
185
Maurice de Klein
Babberich
1:18:14
1:15:06
186
Daniel Perez-Gil
Nijmegen
1:28:36
1:15:09
187
Mark van der Meer
Doetinchem
1:21:58
1:15:21
188
Mark Wolffensperger
Velp Gld
1:18:52
1:15:22
189
CA Vinkers
Utrecht
1:19:06
1:15:32
190
Jeroen Booiman
Nijmegen
1:20:17
1:15:38
191
Harold Sprick
Eibergen
1:21:59
1:15:40
192
Marco Huidink
Deventer
1:19:45
1:15:53
193
Martijn Grisel
Zevenaar
1:17:49
1:15:57
194
Willem van der Bilt
Utrecht
1:17:27
1:16:18
195
Mark Veldboom
Enschede
1:19:45
1:16:43
196
Roland Heijnen
Arnhem
1:18:34
1:16:44
197
Tom de Graaff
Winterswijk
1:22:03
1:16:45
198
Karsten Mintjes
Doesburg
1:19:22
1:17:01
199
Mark Bisseling
Nijmegen
1:22:11
1:17:01
200
Gijs Kaal
Beek gem Montferland
1:19:22
1:17:01
201
Martijn Francken
Elst Gld
1:22:27
1:17:03
202
Jim Staring
Doesburg
1:24:10
1:17:04
203
Ulysses Williams
Utrecht
1:20:54
1:17:09
204
Remko Bos
Doetinchem
1:24:50
1:17:28
205
Hayco Sypkens
Loopgroep Astrea
1:19:05
1:17:30
206
Martijn Bakers
Arnhem
1:23:41
1:17:41
207
Jeroen Aries
Zevenaar
1:20:05
1:17:47
208
Maarten Bink
Hanzesport
1:21:51
1:17:48
209
Bonnie Kevenaar
Dieren
1:20:07
1:18:06
210
Arjan Gregoor
Ulft
1:21:46
1:18:15
211
Dennis Velthorst
Doetinchem
1:25:45
1:18:22
212
Niki Loffelt
Apeldoorn
1:19:41
1:18:27
213
Konrad Mahler
IJmuiden
1:24:50
1:18:32
214
Boudewijn Geutjes
Nijmegen
1:19:48
1:18:35
215
Eelco Nekkers
Lochem
1:22:33
1:18:40
216
Tom Noordenbos
Amsterdam
1:34:07
1:18:42
217
Mark Vink
Ulft
1:23:55
1:18:44
218
Jeroen Veldhorst
Zeddam
1:20:18
1:18:47
219
Ferry Lodeweges
Zwolle
1:24:57
1:18:48
220
Werner Diemers
Apeldoorn
1:25:26
1:18:56
221
Niels Eerenstein
Amsterdam
1:23:23
1:19:03
222
Bjorn Pothoff
Ulft
1:22:43
1:19:18
223
Niek Rougoor
Sinderen
1:22:57
1:19:40
224
Vincent Beemsterboer
Almere
1:23:47
1:20:01
225
Mick Janssen
Amsterdam
1:24:48
1:20:36
226
George Holtslag
Megchelen
1:24:40
1:20:41
227
Maarten Koster
Utrecht
1:27:02
1:20:44
228
Pascal Zoetbrood
Utrecht
1:26:28
1:21:23
229
Rutger van der Staak
Westervoort
1:27:16
1:21:31
230
Julian van der Post
's-Heerenberg
1:24:41
1:21:35
231
Harm Wiltink
Nijmegen
1:23:50
1:21:39
232
Robbie Ursinus
Ulft
1:28:40
1:21:42
233
Theo Jurrius
Rotterdam
1:24:44
1:21:52
234
William van den Oever
Gameren
1:29:20
1:21:53
235
Laurens Harms
Oosterhout gem Nijme
1:23:38
1:22:38
236
Chris stuchly Hendrixe
Gendringen
1:25:41
1:23:28
237
Wijnand Mahler
Swifterbant
1:29:45
1:23:29
238
Cor Pijnenburg
Rosmalen
1:30:57
1:23:30
239
Sebastiaan Knepper
Doetinchem
1:25:24
1:23:36
240
Sander Knepper
Doetinchem
1:25:31
1:23:43
241
Collin van Gerven
Doetinchem
1:25:31
1:23:44
242
Sander Wolters
Duiven
1:28:20
1:23:55
243
Frank van Gils
Amsterdam
1:27:17
1:24:32
244
Wido Kelderman
Ede Gld
1:28:27
1:25:45
245
Jans Havinga
Dieren
1:32:53
1:26:43
246
Peter Kohlmann
Arnhem
1:32:45
1:27:55
247
Brian Rosendaal
Stokkum
1:32:59
1:28:58
248
Shelton de Gama
Arnhem
1:33:07
1:29:43
249
Casper van Geffen
Enschede
1:34:01
1:30:51
250
Arjan Boomkamp
LVG
1:37:35
1:31:13
251
Joep Kokkeler
Amersfoort
1:37:46
1:31:20
252
Rick Smits
Ede Gld
1:37:47
1:31:41
253
Niels Zoetekouw
Nijmegen
1:40:48
1:33:14
254
Rick de Kleyn
Amersfoort
1:41:30
1:34:15
255
Paul ten Donkelaar
Apeldoorn
1:41:03
1:34:20
256
Dick Janmaat
Wehl
1:38:31
1:34:22
257
Michiel van Duijvendij
Oosterbeek
1:35:56
1:35:20
258
Gregory Duttenhofer
Duivendrecht
1:40:45
1:39:52
M35, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Michiel Otten
Nederland
49:06
49:05
2
Arthur Schramade
Cifla
49:55
49:53
3
Noel Keijsers
Prins Hendrik
49:57
49:56
4
Frank Reintjes
De Liemers
51:37
51:35
5
Coen de Wit
Ciko '66
52:30
52:26
6
Ronald Derksen
Veluwe
52:57
52:54
7
Thomas Nusmeier
Tilburg Road Runners
53:15
53:12
8
Edwin van Asten
Huissen
53:48
53:43
9
Rob Bravenboer
Prins Hendrik
54:02
53:58
10
Antoine Roes
Cifla
54:15
54:11
11
Dennis Hurkmans
Loopgroep Aart Stigt
54:38
54:33
12
Geron Peters
Wehl
54:54
54:50
13
Wytze Muijzert
Ron Clarke
55:16
55:10
14
Dennis Kaspori
Rotterdam
55:58
55:56
15
Marco Gruben
Gelre
56:14
55:56
16
Dorus Jaspers
GAC Gemert
56:19
56:16
17
Erik den Oude
Pijnenburg
56:43
56:20
18
Ronald Orlando
Arnhem
57:49
56:28
19
Hascar van Rijn
Nijmegen
56:41
56:36
20
Maurice Winterman
Veluwe
56:49
56:47
21
Michiel van Dijk
GAC Hilversum
56:52
56:48
22
Marco Rutgers
Argo
57:10
57:06
23
Tonny Klein Gebbink
LVG
57:29
57:17
24
Michel Doeser
Typhoon
57:37
57:26
25
Mark van Vliet
GAC Hilversum
58:24
57:39
26
Stefan Scanu
Argo
58:21
57:59
27
Frank van Eijck
Doetinchem
58:15
58:06
28
Tobi van Scheijndel
Cifla
58:19
58:14
29
Erik Strikker
SV Sportlust
58:20
58:16
30
Gerald Verhaegh
Molenhoek Lb
58:52
58:18
31
Bernard Hilferink
Argo
58:32
58:18
32
Marco van Beek
Bedburg-Hau (GER)
58:36
58:32
33
Martin Gotink
Argo
58:51
58:45
34
Werner Weustenenk
Hengelo Gld
1:00:33
58:57
35
Marc van Onna
Cifla
59:17
58:59
36
Caspar van Capelleveen
Amersfoort
1:00:53
58:59
37
Michiel Brussee
Arnhem
59:35
59:07
38
Alex van Koutrik
Running AP
59:34
59:21
39
Fred van de Berg
Loopgroep Rosmalen
59:40
59:23
40
Harrald van Hell
Typhoon
59:41
59:27
41
Erwin Heister
Terborg
1:00:05
59:59
42
Johann-Frederick te Pe
Phanos
1:00:13
1:00:10
43
Gerold van Arkel
Typhoon
1:00:31
1:00:18
44
Robin van de Mast
Amersfoort
1:01:13
1:00:20
45
Ronald van Aalten
Atletico '73
1:00:52
1:00:29
46
Jan Poelen
Mook
1:00:39
1:00:32
47
Michael van der Lubbe
Dutch Runners Gold
1:01:11
1:00:33
48
Marinus de Vos
AV '34
1:01:08
1:00:38
49
Erik Achterkamp
Westervoort
1:00:50
1:00:46
50
Rutger Thung
Vlaardingen
1:01:17
1:00:58
51
Jeroen Nijland
Loopgroep Aart Stigt
1:02:07
1:01:03
52
Dinand Woolschot
Argo
1:01:23
1:01:19
53
Rob Rave
Bocholt (GER)
1:01:31
1:01:20
54
Erwin Heezen
Dinxperlo
1:01:50
1:01:24
55
Ino Zweers
Atletico '73
1:01:57
1:01:34
56
Arne de Groot
Cifla
1:03:53
1:01:44
57
Hans van der Heijden
't Jasper Sport
1:02:32
1:01:49
58
Peter van de Pol
Ciko '66
1:02:01
1:01:54
59
Dennis van Lohuizen
Veluwe
1:02:38
1:02:04
60
Rob te Koppele
Atverni
1:03:43
1:02:20
61
John Jansen
Zevenaar
1:02:51
1:02:22
62
Sander Willemsen
Utrecht
1:07:36
1:02:23
63
Richard van der Reijde
Elst Gld
1:02:39
1:02:24
64
Corné van Helteren
Dutch Runners Gold
1:03:59
1:02:38
65
Wouter Rouwhorst
Dutch Runners Basic
1:03:15
1:02:42
66
Bernd Depenbrock
Vreden (GER)
1:04:48
1:02:49
67
Lucien Dechesne
Loopgroep PK
1:03:10
1:02:52
68
Mark Huisman
Loopgroep Wijbosch
1:04:19
1:02:58
69
Marcel van Londen
Lobith
1:04:04
1:03:15
70
Marc Muntjewerff
Arnhem
1:04:13
1:03:16
71
Jelmer de Jong
AV Zeewolde
1:05:03
1:03:17
72
Rens van Moolenbroek
Amsterdam
1:06:58
1:03:24
73
Maarten Vrij
Utrecht
1:04:32
1:03:27
74
Thomas Müller
Kerken (GER)
1:04:40
1:03:28
75
Dirk-Jan Boonstra
Veenendaal
1:05:28
1:03:38
76
Tom Nijland
Borculo
1:04:54
1:03:38
77
Gaby Huisman
Ooij
1:03:48
1:03:41
78
Bert Brassee
Argo
1:04:27
1:04:00
79
Joop Sloot
Argo
1:04:27
1:04:00
80
Sjouke Venema
Friesland
1:06:03
1:04:05
81
Rob Berkelder
AVA '70
1:04:29
1:04:08
82
Ap Scheers
LVG
1:05:32
1:04:11
83
Harco Draaijer
Deventer
1:04:16
1:04:11
84
Karst Altena
AV '34
1:05:02
1:04:12
85
Edwin Spieker
Marienvelde
1:04:57
1:04:15
86
Maarten van Triest
Loopgroep Aart Stigt
1:05:14
1:04:15
87
Richard ter Maat
Loopgroep Aart Stigt
1:04:58
1:04:15
88
Richard Rutten
Daventria
1:04:59
1:04:20
89
Matt Siroo
Sint Hubert
1:06:21
1:04:21
90
Martijn Mussche
Arnhem
1:06:35
1:04:26
91
Roy te Lintelo
Enschede
1:04:44
1:04:34
92
Kees Faasse
Argo
1:06:39
1:04:37
93
Sander Giezen
Doetinchem
1:06:00
1:04:50
94
Andre Neerlaar
Beltrum
1:05:25
1:04:52
95
Rob ten Brinck
Duiven
1:05:02
1:04:57
96
Arjan Heuvel
's-Heerenberg
1:06:43
1:04:57
97
Benno Diepenmaat
ASV
1:05:42
1:04:58
98
Berry Spaan
Didam
1:07:08
1:04:59
99
Clemens Krus
Kilder
1:05:56
1:05:03
100
Laurens Reinders
Didam
1:05:45
1:05:05
101
Marco Bremer
Steenderen
1:06:45
1:05:09
102
Bas Kappert
Nijmegen
1:06:31
1:05:12
103
Gerald Vermeulen
Prins Hendrik
1:08:24
1:05:15
104
Richard Rozendal
Vitesse '08
1:06:45
1:05:17
105
Gerrit Bouhuis
Utrecht
1:07:50
1:05:17
106
Peter Mulder
HAC '63
1:10:36
1:05:17
107
Hans Nas
Argo
1:05:30
1:05:26
108
Lars van Westerlaak
U-Track
1:05:54
1:05:26
109
Kees Langerak
U-Track
1:05:54
1:05:28
110
Maarten Hermsen
Elst Gld
1:06:01
1:05:32
111
Andre Meuleman
Cialfo
1:06:05
1:05:33
112
Peter van den Broek
Werkhoven
1:07:31
1:05:38
113
Waldo Duin
Triathlon
1:06:05
1:05:45
114
Rob van der Donk
LVG
1:08:13
1:05:47
115
Peter te Focht
LVG
1:07:08
1:05:48
116
Heine van Wieren
's-Gravenhage
1:06:35
1:05:54
117
Edwin Robat
Argo
1:06:06
1:05:59
118
Marco Liberto
Duiven
1:07:34
1:06:04
119
Stefan van Dieken
Loopgroep PK
1:06:19
1:06:05
120
Huub Hieltjes
Breda
1:06:13
1:06:06
121
Titus Blom
Pijnenburg
1:07:24
1:06:13
122
Dick van Regteren
Arnhem
1:08:06
1:06:15
123
Kenneth Bouwman
Gendt
1:06:27
1:06:16
124
Mark Langenhof
Zeddam
1:08:05
1:06:16
125
Mark van Beek
Sporting Boxmeer
1:08:16
1:06:19
126
Frank Arendsen
's-Heerenberg
1:07:06
1:06:21
127
Marcel van Andel
Cuijk
1:07:28
1:06:26
128
Michiel Blans
Zutphen
1:13:02
1:06:31
129
Frank Salet
Zwolle
1:06:40
1:06:31
130
Frits Onderstal
Heteren
1:07:01
1:06:32
131
Aart Kolk
Doetinchem
1:08:43
1:06:34
132
Kees Peerdeman
Drempt
1:07:15
1:06:35
133
Maarten Lindenhovius
Utrecht
1:08:55
1:06:36
134
Marcel Hendriks
AV '34
1:07:26
1:06:37
135
Ron Kasteel
Borculo
1:07:54
1:06:38
136
Marco de Grauw
Hellas
1:08:36
1:06:38
137
Gert-Willem Vissers
Dieren
1:10:12
1:06:42
138
Mark Huls
Argo
1:06:46
1:06:42
139
Christian Reinders
LVG
1:08:15
1:06:51
140
Hans Coomans
OSS-VOLO
1:07:58
1:06:56
141
Robert Koenders
Loerbeek
1:07:05
1:06:56
142
Bob nan Oosten
Argo
1:08:02
1:07:07
143
Falco van den Boom
Arnhem
1:09:22
1:07:08
144
Koen Wissink
LVG
1:08:28
1:07:10
145
Rene van den Berg
Ciko '66
1:09:13
1:07:11
146
Holger Cremer
U-Track
1:07:44
1:07:17
147
Henrie Drenthel
AVA '70
1:08:23
1:07:19
148
Frank van Rooijen
Ede Gld
1:07:30
1:07:21
149
Maarten Angenent
Breedenbroek
1:09:39
1:07:23
150
Erwin Kroeze
Arnhem
1:08:44
1:07:24
151
Maarten van Alphen
Ciko '66
1:08:58
1:07:24
152
Rene Boerboom
's-Heerenberg
1:09:45
1:07:25
153
Pieter van Zijl
VAV
1:10:28
1:07:29
154
Tino van Doorn
OSS-VOLO
1:08:34
1:07:31
155
Edwin Gierman
Loopgroep PK
1:07:37
1:07:31
156
Hans Andriessen
Loopgroep PK
1:10:49
1:07:45
157
Ronny Bod
Didam
1:08:52
1:07:47
158
Peter Buiting
LVG
1:10:41
1:07:57
159
Taco Hanou
De Liemers
1:08:39
1:07:59
160
Patrick Peters
Bemmel
1:10:42
1:07:59
161
Roel Schutten
Beuningen Gld
1:09:56
1:08:03
162
Martin Poodt
Bemmel
1:11:33
1:08:08
163
Tim Steenbergh
Climax
1:09:47
1:08:15
164
Hans Theunissen
Ciko '66
1:11:23
1:08:19
165
Jack Aries
Zevenaar
1:10:39
1:08:22
166
Hubert Hageman
Didam
1:10:02
1:08:22
167
Mark Buijtenhuijs
Westervoort
1:12:37
1:08:33
168
Ad Wieggers
Lichtenvoorde
1:12:33
1:08:36
169
Berto ten Brinke
Archeus
1:09:24
1:08:37
170
Bob Sent
Deventer
1:12:54
1:08:44
171
Mike Kevenaar
Dieren
1:10:26
1:08:44
172
Koos Meinsma
Velp Gld
1:10:40
1:08:46
173
Rick Huurdeman
Atletico '73
1:11:09
1:08:48
174
Jozo Vulic
LVG
1:10:14
1:08:53
175
Ronald Wiskamp
Delta Lloyd Running
1:10:30
1:08:56
176
René Goorman
Laren Gld
1:10:30
1:09:00
177
Gary Vooges
Lunteren
1:14:16
1:09:00
178
Arjan Onnink
Archeus
1:09:51
1:09:03
179
Arnold Daals
Winterswijk
1:10:38
1:09:14
180
Emil Wassink
Doetinchem
1:09:32
1:09:18
181
Joop te Beest
De Heurne
1:11:58
1:09:20
182
André Bleumink
LVG
1:11:58
1:09:20
183
Alex van Ginkel
Clytoneus
1:12:52
1:09:25
184
Arnold Bredewolt
Cialfo
1:10:03
1:09:29
185
Wytze Kaastra
Dinxperlo
1:11:10
1:09:31
186
Duinmayer E
Terborg
1:09:52
1:09:33
187
Marcel Bruggeman
Breda
1:11:30
1:09:37
188
René Geschiere
Doetinchem
1:14:10
1:09:38
189
Bas Nijenhuis
Apeldoorn
1:10:30
1:09:40
190
Robin Kinsbergen
Dutch Runners Gold
1:09:55
1:09:49
191
Huib Evers
Duiven
1:10:58
1:09:51
192
Marco Wassink
Terborg
1:15:07
1:09:51
193
Maikel Sluiter
Duiven
1:13:08
1:09:53
194
Bart Sturkenboom
Houten
1:12:29
1:09:53
195
Albert Lubbers
Brummen
1:14:01
1:09:54
196
Martijn Sturkenboom
Waalre
1:12:29
1:09:54
197
John Rave
Apeldoorn
1:10:57
1:10:04
198
Patrick Eerden
De Liemers
1:11:10
1:10:04
199
Mark Krus
Didam
1:11:24
1:10:09
200
Mark Berendsen
Atletico '73
1:12:03
1:10:09
201
Rob Paijmans
Veluwe
1:11:09
1:10:11
202
Lodewijk Hendriks
De Liemers
1:11:01
1:10:11
203
Paul Thuijs
Gaanderen
1:15:52
1:10:12
204
Hans Kruisselbrink
Varsseveld
1:13:30
1:10:14
205
Emanuel Brokke
AV '34
1:12:57
1:10:15
206
Anton van Bethray
Argo
1:11:13
1:10:16
207
Robert Wolterink
Arnhem
1:16:51
1:10:17
208
Jeroen Suurmond
Rhenen
1:12:56
1:10:21
209
Bernard Diks
Zevenaar
1:14:05
1:10:24
210
Erik Muller
Elst Gld
1:17:53
1:10:24
211
Richard Bitter
Oosterhout gem Nijme
1:11:27
1:10:27
212
Arthur Jansen
Climax
1:11:59
1:10:28
213
Jurgen Ratering
Didam
1:15:13
1:10:31
214
Frank Vissenberg
Argo
1:13:46
1:10:31
215
Ronald Reijers
Atletico '73
1:12:40
1:10:34
216
Herman van der Pluym
Arnhem
1:11:30
1:10:35
217
Robert Polman
Zevenaar
1:14:19
1:10:38
218
Fons Wolterink
Arnhem
1:17:12
1:10:39
219
Gerald Heijdemann
Eibergen
1:14:56
1:10:41
220
Wilko Linnenbank
Dutch Runners Gold
1:11:29
1:10:41
221
Läslo Brouwer
Arnhem
1:12:31
1:10:45
222
Dik van Schagen
Loo Gld
1:11:11
1:10:58
223
Adri Kroes
Dutch Runners Gold
1:13:52
1:11:05
224
Frank Hollander
Ochten
1:14:53
1:11:05
225
Klaus Rodermond
Kalkar (GER)
1:12:11
1:11:08
226
Hans Berendsen
Braamt
1:11:42
1:11:13
227
Guido van de Ven
Zeddam
1:13:41
1:11:17
228
Piet Meijer
Didam
1:16:29
1:11:19
229
Ferry van der Heiden
Baarn
1:13:03
1:11:23
230
Han Nusmeier
Utrecht
1:15:15
1:11:26
231
Michel Reijers
Zevenaar
1:18:04
1:11:26
232
Hans Zweekhorst
Dutch Runners Gold
1:15:30
1:11:27
233
René Mom
Druten
1:11:59
1:11:30
234
Maarten Hendriks
Apeldoorn
1:15:10
1:11:33
235
Joost Vroonhof
Utrecht
1:13:37
1:11:38
236
Freek Tjassens Keiser
Zutphen
1:17:19
1:11:41
237
Maurice Bolte
Utrecht
1:17:24
1:11:42
238
Peter Bos
Zelhem
1:14:50
1:11:43
239
Coen Hurkmans
Prins Hendrik
1:14:54
1:11:44
240
Edwin Metzemaekers
Passaat
1:11:56
1:11:45
241
Pascal Nas
Didam
1:14:24
1:11:45
242
René Vos
's-Heerenberg
1:12:46
1:11:46
243
Anton Lenders
Hegelsom
1:16:19
1:11:48
244
Bart van Dalsen
Ciko '66
1:13:39
1:11:48
245
Jeroen Peters
Oosterhout gem Nijme
1:12:50
1:11:50
246
Bill Stegers
Vlissingen
1:17:14
1:11:54
247
Ben van Onna
Zevenaar
1:17:10
1:11:56
248
Patrick Fuijk
Arnhem
1:17:28
1:11:57
249
Theo Verwaaijen
Doetinchem
1:17:29
1:12:02
250
Daan Kroesen
Atletico '73
1:15:03
1:12:11
251
Bastiaan Mijnheer
Veluwe
1:16:40
1:12:12
252
Bennie van der Linde
Doetinchem
1:18:18
1:12:15
253
Rolf Pruijsen
Werkendam
1:13:59
1:12:17
254
Marc van Zuilekom
Zelhem
1:15:42
1:12:21
255
Robert Gieling
Arnhem
1:12:57
1:12:31
256
Jan Aalders
Varsselder Veldhunte
1:14:15
1:12:31
257
Wilbert Tomesen
Braamt
1:13:29
1:12:33
258
Martijn van der Heden
Doetinchem
1:17:38
1:12:34
259
Antwan Terburg
Sporting Boxmeer
1:15:13
1:12:34
260
Rik Delsing
LVG
1:14:37
1:12:35
261
Paul Schipper
Zevenaar
1:16:29
1:12:35
262
Pascal Boerkamp
Ulft
1:16:02
1:12:35
263
Arold Moonen
Helmond
1:12:55
1:12:36
264
Ronnie Ebing
's-Heerenberg
1:14:23
1:12:36
265
Gerben Duenk
Aalten
1:15:03
1:12:37
266
Marco den Haan
Lochem
1:17:23
1:12:42
267
Wilbert Menkveld
Vorden
1:17:09
1:12:51
268
Johan van den Akker
Beneden Leeuwen
1:15:44
1:12:55
269
Philip Huinink
Lichtenvoorde
1:16:54
1:12:57
270
Rudy ten Tusscher
Veluwe
1:19:12
1:12:57
271
Han Scholten
Ooij
1:13:18
1:13:01
272
Driss Abbassi
Arnhem
1:15:36
1:13:05
273
Christian Walfort
Vreden (GER)
1:18:40
1:13:09
274
Robert Schreur
Silvolde
1:17:45
1:13:10
275
Rik Plakke
Veluwe
1:16:18
1:13:13
276
Wilco Wisselink
Aalten
1:16:34
1:13:15
277
Martin Jakobs
Hanzesport
1:19:04
1:13:17
278
Michael Weigand
's-Heerenberg
1:15:50
1:13:24
279
Marc van Beuningen
Beneden Leeuwen
1:16:16
1:13:27
280
Marc van Heerde
Rheden
1:17:04
1:13:28
281
Stephan Buitenhuis
Atletico '73
1:18:01
1:13:29
282
Roeland van Schaik
Leiden
1:20:02
1:13:31
283
Rene Wissink
Warnsveld
1:15:21
1:13:36
284
Michel Fiselier
Lichtenvoorde
1:20:00
1:13:37
285
Eus Huurman
Nijmegen
1:15:43
1:13:38
286
Peter Jolink
Terborg
1:18:24
1:13:39
287
John Janssen
Druten
1:19:36
1:13:40
288
Arjan Pieters
Nijmegen
1:17:00
1:13:46
289
Igmar Kaal
Stokkum
1:17:52
1:13:49
290
Richard Folkers
Enschede
1:14:22
1:13:50
291
Edward Konijnenberg
Eerbeek
1:20:50
1:13:52
292
Akko Slotboom
Schiedam
1:18:02
1:13:54
293
Allan van der Werf
Atverni
1:18:59
1:13:55
294
Marco van Wessel
Didam
1:21:04
1:13:58
295
Martijn Melten
Dinxperlo
1:15:38
1:14:00
296
Ivo Knikkink
Varsseveld
1:16:21
1:14:09
297
Leon Detiger
Schoorl
1:18:29
1:14:10
298
Peter van Hal
Argo
1:18:34
1:14:12
299
Richard Nijhof
LVG
1:20:37
1:14:13
300
Eric Terpstra
Pallas '67
1:17:37
1:14:13
301
John de Boer
Running AP
1:17:41
1:14:15
302
Robert Vermeer
Rheden
1:16:55
1:14:18
303
Hans Aaldering
Beek gem Montferland
1:14:30
1:14:21
304
Bart van Leerdam
Prins Hendrik
1:17:36
1:14:26
305
Rémi van der Heide
Borculo
1:19:52
1:14:27
306
Marco Pellegrom
Ede Gld
1:19:37
1:14:34
307
Geert Boersma
Ellecom
1:21:15
1:14:36
308
Marcel Coenen
Doetinchem
1:16:49
1:14:38
309
Arnold Oostrijk
Zwijndrecht
1:15:33
1:14:39
310
Tim Radstake
Vught
1:20:00
1:14:39
311
Sander Bremer
Laag Keppel
1:18:34
1:14:40
312
Rene van Ham
Arnhem
1:21:14
1:14:44
313
Tom Evers
Kilder
1:17:54
1:14:46
314
Jan van den Broek
Eindhoven
1:17:21
1:14:46
315
Johan Geurts
Wehl
1:18:12
1:14:51
316
Bert Filius
Ciko '66
1:17:28
1:14:56
317
Lars Timmermans
Atletico '73
1:17:19
1:14:57
318
Ben Vriezen
Nijmegen
1:17:44
1:14:58
319
Rolph Grasmeijer
Har(t)loopclub Engel
1:21:17
1:14:58
320
Rene Tuinenbreijer
Athlos
1:17:17
1:14:59
321
Leo van der Laan
Breedenbroek
1:17:15
1:15:00
322
Reinier Aartsen
Arnhem
1:17:42
1:15:01
323
Ortwin Linders
Arnhem
1:17:53
1:15:03
324
Henk Mogezomp
Arnhem
1:16:12
1:15:05
325
Leo Kranendonk
Woudenberg
1:22:28
1:15:06
326
Gerd de Lange
Doetinchem
1:20:02
1:15:11
327
Leo van den Steen
Arnhem
1:18:48
1:15:17
328
Herbert Rougoor
Breedenbroek
1:18:54
1:15:21
329
Martin Doornebosch
Zutphen
1:21:04
1:15:30
330
Jan-Willem van der Kna
Didam
1:20:16
1:15:37
331
Camiel Oostendorp
Doetinchem
1:17:17
1:15:38
332
Arjan Kupers
's-Heerenberg
1:20:04
1:15:43
333
Mark Kleeven
Oirlo
1:19:00
1:15:45
334
Erwin Ykema
Oosterbeek
1:20:52
1:15:46
335
Ed Lokhorst
Zwolle
1:18:23
1:15:52
336
Jeroen Janssen
Leuth
1:20:45
1:15:58
337
Stefan Adriaansen
Eindhoven
1:21:04
1:16:00
338
Harry Dijkman
Doetinchem
1:18:16
1:16:01
339
Marco van Rijs
AVA '70
1:20:16
1:16:04
340
Lutz Mischke
KAV Holland
1:21:36
1:16:07
341
Wilfried Keurentjes
Doetinchem
1:21:36
1:16:11
342
Bernd Doktor
Recklinghausen (GER)
1:18:16
1:16:13
343
Leon van den Hoogen
's-Hertogenbosch
1:19:35
1:16:15
344
Frank Schlotter
Eemnes
1:20:14
1:16:22
345
Ed van Ditshuizen
Zevenaar
1:21:42
1:16:28
346
Wilfred Bussink
Doetinchem
1:21:10
1:16:28
347
Gerard van Wengerden
Nieuwkoop
1:23:14
1:16:34
348
Marco Geels
Silvolde
1:21:30
1:16:35
349
Marco Peters
Ulft
1:20:01
1:16:35
350
Marc van Esch
Didam
1:23:46
1:16:40
351
Frank van de Graaf
Beuningen Gld
1:22:46
1:16:58
352
Leo Tijssen
Doetinchem
1:24:24
1:17:16
353
Dennis te Pas
Ulft
1:19:00
1:17:18
354
Jaap-Frank Dijkveld St
Driebergen-Rijsenbur
1:21:11
1:17:22
355
Dennis Severijnse
Almere
1:22:09
1:17:25
356
Marcel Hartenberg
Dutch Runners Gold
1:23:15
1:17:25
357
Eddy Janssen
Haalderen
1:22:29
1:17:26
358
Hans van der Horst
Valburg
1:23:32
1:17:27
359
Frank Teurlings
Doetinchem
1:20:15
1:17:29
360
Mark Kieft
Helmond
1:22:04
1:17:31
361
Sander ter Haar
Arnhem
1:20:50
1:17:32
362
Jos Tanck
Vragender
1:20:56
1:17:34
363
Bart van der Meulen
Zwolle
1:20:18
1:17:35
364
Berry Jansen
Dieren
1:20:08
1:17:36
365
Geert Outjers
Zwolle
1:23:09
1:17:37
366
Peter Bax
Prins Hendrik
1:21:10
1:17:42
367
Peter Broere
Nijmegen
1:23:08
1:17:45
368
Axel Guddas
's-Heerenberg
1:22:57
1:17:49
369
Ronnie Slot
Doetinchem
1:25:14
1:17:50
370
Remko Koster
Etten Gld
1:23:45
1:17:50
371
Theo Tangelder
Silvolde
1:22:33
1:17:56
372
Kees de Jonge
Arnhem
1:25:32
1:18:08
373
Roy Verheij
Stokkum
1:24:05
1:18:09
374
Arno van Geel
Velp Gld
1:23:03
1:18:09
375
Robertino Haverdil
Ulft
1:20:47
1:18:10
376
Erik Hartgerink
Bemmel
1:24:31
1:18:12
377
Max Stolk
Zevenaar
1:22:46
1:18:12
378
Bart Haisma
Nijmegen
1:33:47
1:18:19
379
Peter Bos
Doetinchem
1:22:35
1:18:20
380
Pim Nijland
Duiven
1:23:56
1:18:20
381
Robin van Vliet
Utrecht
1:24:14
1:18:22
382
Lars Dijkstra
Eindhoven
1:22:44
1:18:27
383
Johan van Aalderen
Zwolle
1:23:13
1:18:29
384
Leon Matser
Duiven
1:19:06
1:18:36
385
Roland van den Bergh
Wijchen
1:25:55
1:18:38
386
Eugčne Sedney
Zeist
1:18:54
1:18:43
387
Han Mogezomp
Borculo
1:19:53
1:18:45
388
Willem Boorsma
Zevenaar
1:23:43
1:18:45
389
Gewald Maassen
De Liemers
1:23:32
1:18:48
390
Mike Mendels
Varsseveld
1:21:52
1:18:50
391
Vincent Kortenbach
Voorburg
1:25:23
1:18:52
392
Arjen Lievers
Aalten
1:21:57
1:18:55
393
Arthur van Es
Driebergen-Rijsenbur
1:22:13
1:18:57
394
Arthur van Rooijen
Woerden
1:25:01
1:19:16
395
Patrick Nootebos
Driebergen-Rijsenbur
1:23:49
1:19:16
396
Tom van Lent
Doetinchem
1:22:22
1:19:17
397
Rob van Dis
Dieren
1:20:55
1:19:26
398
Jan Hendrik Varenhorst
Breedenbroek
1:24:20
1:19:27
399
Nico Geels
Leeuwarden
1:24:32
1:19:38
400
Ron Gerritsen
Wehl
1:24:53
1:19:41
401
Will van den Beuken
Kronenberg
1:22:48
1:19:42
402
Remco Smits
Doetinchem
1:23:32
1:19:52
403
Sander Jansen
Zelhem
1:23:04
1:19:52
404
Marcel Overbeek
Heelweg
1:22:09
1:19:54
405
Henk de Jong
Rijswijk Zh
1:26:28
1:20:07
406
Peter Lourensen
Nijmegen
1:24:47
1:20:16
407
Adri te Kampe
Gaanderen
1:27:18
1:20:23
408
Michel Pastoor
's-Heerenberg
1:25:49
1:20:31
409
Heino Blok
Etten Gld
1:25:07
1:20:36
410
Bap Welting
Argo
1:23:50
1:20:37
411
Bert de Vries
Elst Gld
1:24:21
1:20:42
412
Bert Molewijk
Zutphen
1:28:21
1:20:45
413
Marcel Marissink
's-Heerenberg
1:27:16
1:20:49
414
Sander Smit
De Liemers
1:22:03
1:20:52
415
Nick Verweij
Almen
1:26:38
1:20:52
416
Robert Hoitink
Winterswijk
1:26:56
1:20:57
417
Henk van Spil
Zeddam
1:23:18
1:20:59
418
Dolf Ageling
Zeddam
1:27:23
1:21:04
419
Guido Kamps
Doetinchem
1:25:57
1:21:05
420
Marcel Lubbers
Laag Keppel
1:28:04
1:21:10
421
Erik Winkels
Gendringen
1:28:07
1:21:11
422
Gerjan Wagenvoort
Vorden
1:27:03
1:21:18
423
Edwin Ooijman
Argo
1:27:04
1:21:21
424
Marc Mulders
Arnhem
1:23:51
1:21:26
425
Rodney van 't Oost
Arnhem
1:22:00
1:21:28
426
Michel Visser
Wolfheze
1:25:23
1:21:35
427
Antoine van Weerde
Kilder
1:28:32
1:21:39
428
Abel Hameleers
Lathum
1:27:36
1:21:45
429
Ronnie Terhorst
Argo
1:29:07
1:21:49
430
Gerben van der Bijl
Argo
1:28:08
1:21:53
431
Jaap van der Winden
's-Gravenhage
1:27:34
1:22:17
432
Arthur Toonen
's-Heerenberg
1:28:52
1:22:24
433
Alain Bultink
Zeddam
1:26:07
1:22:27
434
Marcel Smith
De Meern
1:25:11
1:22:31
435
Theo Reintjes
Beek Ubbergen
1:29:28
1:22:33
436
Felix Gloudemans
Utrecht
1:26:19
1:22:33
437
Jurgen ten Brink
Gaanderen
1:29:25
1:22:42
438
Nils van der Zwet
Dutch Runners Gold
1:27:08
1:22:52
439
Marcel Nijbroek
Eibergen
1:27:03
1:22:55
440
Roy van der Velde
Enschede
1:28:00
1:22:55
441
Bas Berkemeijer
Doorwerth
1:23:38
1:22:58
442
Dennis Vreeburg
Haarlem
1:24:00
1:23:05
443
Rene Geurts
Rhenen
1:29:52
1:23:08
444
Steve Longhorn
Zevenaar
1:29:57
1:23:10
445
Robert Segers
Utrecht
1:29:40
1:23:14
446
Hayo Timmer
Zutphen
1:28:39
1:23:17
447
Gerrit van Ginkel
De Liemers
1:26:52
1:23:20
448
Koen van Aalst
Nijmegen
1:30:02
1:23:27
449
Paul Hoefsloot
Amersfoort
1:25:16
1:23:35
450
Dennis Soeter
Ulft
1:27:50
1:23:37
451
Rogier van der Maeden
Duiven
1:28:50
1:23:43
452
Martin Leussink
Ruurlo
1:28:38
1:23:59
453
Erik Kremer
Winterswijk
1:27:44
1:24:03
454
Liang Tan
Amsterdam
1:31:09
1:24:04
455
Jurgen van Ampting
Ulft
1:28:49
1:24:13
456
Camiel Helming
Doetinchem
1:27:44
1:24:14
457
Joeri Lebbink
Huizen
1:30:50
1:24:21
458
Frans Raben
Bemmel
1:27:28
1:24:25
459
Jeroen Martens
Doetinchem
1:29:29
1:24:31
460
Frans Weijde
Bemmel
1:26:55
1:24:39
461
Rut Koster
Stokkum
1:30:59
1:24:54
462
Frank Verhagen
Emmerich (GER)
1:28:04
1:24:59
463
Marcellino Dacangelo
Dieren
1:28:34
1:25:02
464
Frank Stolk
Hoofddorp
1:28:52
1:25:09
465
Wytze Vellinga
Dieren
1:28:41
1:25:09
466
Wieko van der Wal
Doetinchem
1:30:47
1:25:21
467
Dick van Gorkum
Maarssen
1:25:37
1:25:23
468
Rob Hartemink
Westendorp
1:29:21
1:25:34
469
Patrick Bleumink
Apeldoorn
1:26:42
1:25:46
470
Adam Braithwaite
's-Gravenhage
1:33:10
1:26:05
471
Jarde Tannemaat
Warnsveld
1:29:26
1:26:09
472
Ronald van den Berg
Ugchelen
1:32:39
1:26:33
473
Edwin de Baay
Argo
1:31:04
1:26:39
474
John Theunissen
Sambeek
1:34:19
1:26:52
475
Guido Zimmer
Sonsbeck (GER)
1:33:16
1:26:54
476
Onbekend
Hoevelaken
1:33:58
1:26:56
477
Erwin Trum
Best
1:34:48
1:27:21
478
Marcel Wienholts
Braamt
1:32:31
1:27:36
479
Lennart Blokland
Ede Gld
1:33:53
1:27:38
480
Barry van Brenk
Doetinchem
1:31:03
1:27:46
481
Frank van Dillewijn
Markelo
1:31:20
1:28:00
482
Theo Verstege
Dutch Runners Gold
1:34:51
1:28:00
483
Hendrik Jan Meutstege
Zelhem
1:35:10
1:28:06
484
Daan van Pelt
Velp Gld
1:33:17
1:28:07
485
Marcel Bossink
Terborg
1:31:17
1:28:26
486
Robert Engel
Duiven
1:34:29
1:28:27
487
Robert-jan Valk
Huissen
1:32:23
1:28:28
488
Frank klein Tank
Doetinchem
1:30:12
1:28:31
489
Marco Kuun
Westervoort
1:35:13
1:28:40
490
Rik Hulshof
Gaanderen
1:35:24
1:28:54
491
Wim Sleurink
Duiven
1:36:15
1:28:56
492
Herbert ter Beek
Amsterdam
1:32:01
1:28:57
493
Marcel Geerlings
Dieren
1:31:41
1:29:08
494
Remko Renes
Zeist
1:34:32
1:29:10
495
Roderick Bleiker
Arnhem
1:32:04
1:29:12
496
Renéé Janssen
Herveld
1:36:21
1:29:13
497
Chris Daniels
Emmerich am Rhein (G
1:36:38
1:29:19
498
Martin Reins
Zwolle
1:36:36
1:29:32
499
Albert Jansen
Arnhem
1:34:14
1:29:37
500
Roel Beuting
Terborg
1:36:54
1:30:26
501
Gian Sanders
Nijmeegse Funrunners
1:38:21
1:31:19
502
Boudewijn Welling
Stokkum
1:38:53
1:31:28
503
Robert Wijnands
Stokkum
1:38:53
1:31:28
504
Gerti van Hal
Doetinchem
1:39:40
1:33:06
505
Mark Meerbeek
Doetinchem
1:38:37
1:34:49
506
Edwin Baars
Doetinchem
1:38:38
1:34:49
507
Bert Zomerdijk
Apeldoorn
1:40:45
1:37:07
508
Ronald Schut
Haarlem
1:41:06
1:38:05
509
Richard Witte
Wehl
1:42:19
1:38:09
510
Nils van Dijk
Arnhem
1:44:18
1:38:49
511
Michiel van de Graaf
Trecho
1:53:56
1:47:17
512
Roy Boesveld
Arnhem
1:53:42
1:47:30
M45, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marc Vanderhoeven
België
50:58
50:57
2
Mark Jillissen
Cifla
52:41
52:39
3
Frank van Eijk
't Jasper Sport
55:18
55:13
4
Pim van der Wijst
Loopgroep Wijbosch
56:57
56:52
5
Peter Huls
Cifla
56:58
56:53
6
Rubert Rietkerk
Altis
57:22
57:08
7
Dick Leseman
Ciko '66
57:26
57:22
8
Rein Derksen
Didam
57:36
57:26
9
John de Rooij
Loopgroep PK
58:01
57:54
10
Rudi Ruesink
De Heurne
58:17
58:08
11
Andre Struker
Hellas
58:58
58:46
12
Henk van der Plas
Loopgroep Wijbosch
59:07
59:01
13
Jos Bruens
avVN
59:06
59:03
14
Han Stellaard
Loopgroep PK
59:26
59:18
15
Peter Weinans
Atletico '73
1:00:32
59:21
16
Jan Piet van Beek
Atletico '73
59:44
59:22
17
Jan Hoekstra
Gelre
59:59
59:35
18
Rob Looijestijn
Doetinchem
59:49
59:38
19
Niek Hietbrink
Hanzesport
1:00:45
59:58
20
Hans Metzemaekers
Argo
1:00:14
1:00:10
21
Rudi Spekschoor
Marienvelde
1:00:34
1:00:13
22
Ronald Verstappen
Daventria
1:00:21
1:00:17
23
Edwin van der Leest
Loopgroep Rosmalen
1:00:35
1:00:17
24
Erik-Jan van de Voort
't Jasper Sport
1:00:37
1:00:27
25
Jan Hollak
Veluwe
1:00:51
1:00:30
26
André Roelofs
Loopgroep Aart Stigt
1:00:49
1:00:46
27
Jan Winters
Eindhoven Atletiek
1:01:07
1:00:52
28
Wim Ritsema
Gelre
1:01:09
1:00:55
29
Hans Bos
Triathlon
1:01:31
1:00:58
30
Godfried Wopereis
Lichtenvoorde
1:01:01
1:00:59
31
Th Ayano Burka
Leersum
1:01:06
1:00:59
32
Eddy van Bemmel
Climax
1:01:15
1:01:06
33
Theo Lam
Vorden
1:01:26
1:01:10
34
Cees Everaert
Nijmegen Atletiek
1:02:08
1:01:10
35
Peter Wissing
Atletico '73
1:01:18
1:01:15
36
Marco Lusing
Arnhem
1:02:20
1:01:22
37
Jos Slutter
Argo
1:01:33
1:01:26
38
Paul Waalders
AVA '70
1:01:45
1:01:26
39
Peter van den Brink
Loopgroep Aart Stigt
1:01:37
1:01:30
40
Martin van Alst
Huissen
1:02:22
1:01:32
41
Heinrich Bäumer
Vreden (GER)
1:01:47
1:01:36
42
René Kersten
's-Heerenberg
1:01:42
1:01:38
43
Erik Weekenstroo
Lochem
1:03:31
1:01:43
44
Carlo Bolwerk
Loopgroep PK
1:03:00
1:01:43
45
Rene Huls
Argo
1:01:48
1:01:45
46
Theo van Bergen
Argo
1:02:15
1:01:47
47
Jaap Rikken
Duiven
1:03:04
1:01:50
48
Hans Boonstra
Hengelo Gld
1:02:02
1:01:53
49
Aart de With
Spiridon
1:03:04
1:01:53
50
Hans Berntsen
Nijmegen Atletiek
1:02:55
1:01:57
51
Maarten Bosch
Loopgroep Wijbosch
1:03:21
1:01:59
52
Wander Bod
Atletico '73
1:03:07
1:02:00
53
Gerrie Heijneman
Zevenaar
1:03:07
1:02:26
54
Hans van der Linden
Typhoon
1:02:48
1:02:32
55
Peter van Hensbergen
Vitesse '08
1:03:13
1:02:35
56
Andries Centen
Argo
1:02:43
1:02:39
57
Alex Soethof
Giesbeek
1:04:11
1:02:48
58
Karel Weijkamp
OSS-VOLO
1:03:34
1:02:50
59
Jacques Hameleers
Spiridon
1:04:00
1:02:50
60
Eddy Wissing
Atletico '73
1:03:32
1:02:50
61
Ton Melssen
Nijmegen
1:04:14
1:02:54
62
Carel Stortelder
Vitesse '08
1:03:55
1:03:00
63
Freddie Kruisselbrink
Almelo
1:05:38
1:03:01
64
Gerd Fleskes
Goch (GER)
1:04:21
1:03:03
65
Paul Bus
De Liemers
1:03:50
1:03:06
66
Jan Smeenk
Wehl
1:03:22
1:03:12
67
Servaas Vleeshouwers
Nijmegen Atletiek
1:04:55
1:03:14
68
Hans Boer
Arnhem
1:04:15
1:03:27
69
Henk Lammers
Archeus
1:04:15
1:03:29
70
Frank Harmsen
Argo
1:03:33
1:03:31
71
Iwan van Aken
Apeldoorn
1:04:02
1:03:33
72
Rene Thus
De Liemers
1:03:49
1:03:34
73
Jos ter Brake
Atverni
1:05:12
1:03:35
74
Jan van de Wetering
Loopgroep Wijbosch
1:04:59
1:03:36
75
Theo Aben
Olympus Land van Cui
1:05:11
1:03:47
76
Carel Lueb
Argo
1:04:34
1:03:50
77
Henk van Zantvoort
Ulft
1:05:20
1:03:52
78
John Boer
Ron Clarke
1:03:59
1:03:54
79
Erik Elbers
Gendt
1:04:05
1:03:55
80
Mick Posthuma
Nootdorp
1:05:23
1:03:56
81
Wim Vink
AVA '70
1:04:41
1:03:56
82
Gerrit Valkeman
Zutphen
1:05:51
1:03:56
83
Karel Crajé
Angeren
1:04:50
1:03:57
84
Eric Arissen
Angeren
1:04:52
1:04:01
85
Johnnie Wissing
Gendt
1:04:26
1:04:09
86
Kees Kuiper
AV '34
1:05:03
1:04:10
87
Ap Overkamp
Hanzesport
1:04:45
1:04:17
88
Rick Hottinga
Bemmel
1:05:41
1:04:20
89
André Petterson
Atletico '73
1:05:02
1:04:27
90
Edgar Cukier
Pijnenburg
1:05:45
1:04:33
91
Wim Kompier
OSS-VOLO
1:05:39
1:04:37
92
Ton Eikmans
Velp Gld
1:05:31
1:04:43
93
Frank Hieltjes
Zeddam
1:04:50
1:04:44
94
Hans den Hollander
AV Zeewolde
1:06:32
1:04:48
95
Kees Bertijn
Athlos
1:04:57
1:04:49
96
Jan Hofstede
Argo
1:05:57
1:05:02
97
Wim Rensink
AVA '70
1:05:47
1:05:05
98
Gerrit van Zuilekom
Lochem
1:07:00
1:05:05
99
Erik Bomhof
Duiven
1:06:56
1:05:22
100
Jos Karstanje
Hellas
1:05:44
1:05:29
101
William Osinga
GAC Hilversum
1:06:30
1:05:29
102
Andre Steintjes
Zelhem
1:06:28
1:05:31
103
Henk Mengers
AVA '70
1:06:18
1:05:32
104
Rene Wiltink
Gendt
1:06:10
1:05:32
105
Berend Drenth
Pijnenburg
1:06:52
1:05:40
106
Wilco Giesen
Silvolde
1:07:30
1:05:46
107
Wilfried Gebbinck
Zeddam
1:07:36
1:05:47
108
Evert Jan Kasteel
Cialfo
1:06:24
1:05:50
109
Peter van Steen
Bennekom
1:08:20
1:05:53
110
Leo Joosten
Vitesse '08
1:07:21
1:05:53
111
Ruud van der Laan
Cuijk
1:07:25
1:05:57
112
Ferry Vreede
Vitesse '08
1:08:15
1:06:02
113
Hans Jansen
Ciko '66
1:06:54
1:06:04
114
Maarte van Hattem
Nijmegen Atletiek
1:07:46
1:06:04
115
Luuk Holleman
Nijmegen
1:07:52
1:06:05
116
Guus Slutter
Atletico '73
1:07:15
1:06:07
117
Ad Aalbers
AV '40
1:08:48
1:06:08
118
Paul Huls
Argo
1:06:19
1:06:13
119
Will Uyting
Arnhem
1:07:45
1:06:14
120
Alex Hendriks
Hanzesport
1:07:09
1:06:16
121
Dennis Heijink
Laag Keppel
1:07:44
1:06:17
122
Henk Woolschot
Argo
1:06:27
1:06:18
123
Ronald Kolk
Doetinchem
1:08:27
1:06:19
124
Theo Wegdam
Hengevelde
1:07:28
1:06:24
125
John Peters
Wehl
1:07:15
1:06:28
126
Hennie klein Gunnewiek
Lichtenvoorde
1:10:29
1:06:31
127
Theo van Boxem
Beek gem Montferland
1:06:46
1:06:34
128
Gerard Smeitink
Argo
1:07:03
1:06:35
129
Henk Visser
Argo
1:06:58
1:06:35
130
Toine van den Berg
Gaanderen
1:10:36
1:06:35
131
Thom Kamphuis
Athlos
1:07:30
1:06:38
132
André van IJzendoorn
Statina
1:10:14
1:06:40
133
Luc Bruggeman
Dutch Runners Gold
1:10:55
1:06:42
134
Hans Spaans
Triathlon
1:09:20
1:06:45
135
Gerrit-Jan Scholtens
Loopgroep Hoorn
1:09:11
1:06:51
136
Gerrit Koopman
Zutphen
1:08:39
1:06:55
137
Bert van Ravenswaaij
Climax
1:08:27
1:06:55
138
Marcel Wijnbergen
Zevenaar
1:12:23
1:06:56
139
Jan Koops
Voorhout
1:11:52
1:06:58
140
He Nusselder
Doetinchem
1:07:32
1:07:03
141
Alfons van Lith
Lichtenvoorde
1:08:37
1:07:04
142
Evert Dorregeest
Ciko '66
1:07:35
1:07:04
143
Eric Bouwmeester
Zutphen
1:13:30
1:07:11
144
Bert Wissels
Hengelo Gld
1:10:35
1:07:13
145
John Bosman
Argo
1:07:42
1:07:16
146
Willie Klein Gunnewiek
Harreveld
1:08:52
1:07:17
147
Bert Arents
Groesbeek
1:08:04
1:07:18
148
Hans Legebeke
Argo
1:09:53
1:07:18
149
Grignion van Montfoort
Clytoneus
1:10:44
1:07:22
150
Eric Catz
Duiven
1:11:01
1:07:26
151
Wilfred van Es
Trecho
1:09:04
1:07:29
152
Paul de Wit
GAC Hilversum
1:10:02
1:07:31
153
Co Rosengarten
Dutch Runners Gold
1:08:40
1:07:31
154
Henk Jansen
Elst Gld
1:08:06
1:07:39
155
Theo Stronks
AVA '70
1:08:29
1:07:44
156
Wim Buevink
Varsseveld
1:09:21
1:07:45
157
Wim Jansen
Millingen aan de Rij
1:10:38
1:07:47
158
Leendert-Jan van der E
Ciko '66
1:08:26
1:07:52
159
Jaap Merkens
Tricht
1:09:08
1:07:54
160
Rick Moezelaar
Ruurlo
1:09:24
1:07:56
161
Wim van der Linden
Ciko '66
1:09:49
1:07:59
162
Henk Rottschäfer
Argo
1:08:29
1:08:01
163
Ad Broeders
Spiridon
1:09:18
1:08:03
164
Guido Eulink
Angerlo
1:09:42
1:08:05
165
Martin Seevinck
De Liemers
1:10:09
1:08:09
166
Henk Kinnaer
Wehl
1:09:36
1:08:11
167
Clemens Wekenborg
Babberich
1:09:55
1:08:11
168
Jan Vullings
Ciko '66
1:09:03
1:08:13
169
Rob Roelofsen
De Liemers
1:08:57
1:08:14
170
Peter Kaal
Babberich
1:09:48
1:08:17
171
Anton Schoonderbeek
AV Nijkerk
1:09:03
1:08:20
172
Eric Groenwold
Vorden
1:09:56
1:08:23
173
Marcel Scholten
De Liemers
1:10:22
1:08:23
174
Jos Heurman
Loopgroep Wijbosch
1:12:21
1:08:27
175
Jos Bruurs
Sprint
1:09:29
1:08:27
176
Nico Heijker
Clytoneus
1:13:08
1:08:31
177
Tonny Smeenk
's-Heerenberg
1:09:35
1:08:31
178
Jan Rademaker
Varsseveld
1:09:17
1:08:34
179
Fred Kies
KAV Holland
1:10:58
1:08:49
180
Gé Oosterbroek
Westervoort
1:13:23
1:08:53
181
Henk Valkeman
Hanzesport
1:10:24
1:08:53
182
Henk ten Thije Boonkka
Hengevelde
1:11:45
1:08:54
183
Wim Simmelink
Vitesse '08
1:10:25
1:08:56
184
Bas Gunsing
Ruurlo
1:13:49
1:08:56
185
Jurgen Bierdrager
Argo
1:09:04
1:08:59
186
Henk Veurman
Dinxperlo
1:09:09
1:09:01
187
Erik Polman
AV '34
1:11:30
1:09:02
188
Bert Wilk
Arnhem
1:12:18
1:09:07
189
Jan Hofman
Ciko '66
1:10:03
1:09:08
190
Paul Kasbergen
Lith
1:13:13
1:09:14
191
Peter Bilstra
Typhoon
1:09:31
1:09:18
192
Leo Bakker
Dutch Runners Gold
1:12:08
1:09:18
193
Henk Woolschot
Doetinchem
1:10:20
1:09:22
194
Edwin den Exter
Dutch Runners Gold
1:12:19
1:09:22
195
Frank Hermans
Nijmegen
1:11:29
1:09:27
196
Marco Bosman
Argo
1:11:01
1:09:27
197
Theo Driessen
Bemmel
1:11:44
1:09:35
198
Henk Mellendijk
LVG
1:10:02
1:09:36
199
Albert Peters
Heteren
1:12:52
1:09:39
200
Jonnie Wissing
Atletico '73
1:12:03
1:09:42
201
Erik Steenbergen
De Liemers
1:12:11
1:09:43
202
Peter Essers
Tiel
1:13:23
1:09:45
203
Raymond Berentsen
Terborg
1:14:02
1:09:46
204
Willem Heling
Duiven
1:14:50
1:09:50
205
Dick Bakker
Gouda
1:12:40
1:09:51
206
Herman te Lindert
Sinderen
1:12:38
1:09:52
207
Klaus Thiel
Emmerich (GER)
1:11:57
1:09:53
208
Albert Koedam
VAV
1:13:23
1:09:56
209
Andre Cornelissen
Didam
1:10:54
1:09:57
210
Nemi van der Reest
Veluwe
1:12:20
1:09:58
211
Walter Toebess
AV '34
1:10:52
1:10:00
212
Ronald van Riesen
Doetinchem
1:12:18
1:10:01
213
Ad Kimenai
Atledo
1:11:40
1:10:01
214
Frank van den Akker
Atledo
1:10:34
1:10:02
215
Ap Bleumink
Teuge
1:12:16
1:10:05
216
Wim Geurink
Gelre
1:12:53
1:10:07
217
Per van Huis
Trecho
1:11:40
1:10:09
218
Ronald van Beek
Loopgroep Rosmalen
1:12:06
1:10:10
219
Joop Kuiper
AV '34
1:11:00
1:10:11
220
Harry Thuijs
Gaanderen
1:15:52
1:10:12
221
Fred Eggenhuizen
Arnhem
1:15:07
1:10:12
222
Gerard Borkus
Argo
1:10:41
1:10:14
223
Marcel Janssen
Bemmel
1:10:29
1:10:15
224
Henk Baltus
Wehl
1:11:21
1:10:15
225
Joost ter Heerdt
Zevenaar
1:10:53
1:10:15
226
Michael Stobrawe
Sonsbeck (GER)
1:14:13
1:10:23
227
Gerard van den Berg
Olympus '70
1:14:17
1:10:26
228
Henri van Aalst
Atletico '73
1:12:41
1:10:27
229
Willem Duenk
Lichtenvoorde
1:12:10
1:10:29
230
Arno Gerretzen
Westervoort
1:13:34
1:10:30
231
Manfred Fleige
Vreden (GER)
1:14:46
1:10:31
232
Ronald Leijzer
Atletico '73
1:12:53
1:10:31
233
Bert Vrieze
Zelhem
1:11:20
1:10:35
234
Toon Masselink
Atletico '73
1:12:28
1:10:36
235
Gert van Oorspronk
AV '34
1:11:27
1:10:37
236
Gert-Jan van der Veen
Atletico '73
1:11:45
1:10:37
237
Ruud Daniëls
Sinderen
1:15:31
1:10:37
238
Dis Kusters
Eindhoven
1:11:04
1:10:42
239
Hendrik-Jan Bikker
Amsterdam
1:12:25
1:10:44
240
Tonnie Scholten
Laren Gld
1:12:56
1:10:47
241
Harrie Wijnroks
Varsseveld
1:13:00
1:10:49
242
Marcel Rensen
Terborg
1:12:33
1:10:53
243
Frans Driessen
Olst
1:12:21
1:10:55
244
Theo Staring
Didam
1:13:21
1:10:55
245
Marcel Verwegen
Lithoijen
1:16:38
1:10:57
246
Ben Oudhuis
Zeist
1:12:38
1:10:57
247
Rob Derksen
Angerlo
1:12:39
1:11:03
248
Aart de With
Benschop
1:18:29
1:11:04
249
Peter Jacobs
Olympus Land van Cui
1:14:15
1:11:06
250
Henk Lammers
AVA '70
1:11:56
1:11:12
251
Marcel Middelhuis
Neede
1:13:58
1:11:16
252
Jan Roffelsen
Megen
1:15:12
1:11:16
253
Peter Kroesen
Dinxperlo
1:14:48
1:11:17
254
Ronald van der Giessen
Zeist
1:16:58
1:11:17
255
Frank de Vleeschhouwer
Argo
1:13:03
1:11:25
256
Henri Lankveld
Argo
1:12:44
1:11:25
257
Henk Harmsen
Bronkhorst
1:15:27
1:11:26
258
Ted Zwetsloot
's-Heerenberg
1:13:11
1:11:26
259
Jan Wildeman
Millingen aan de Rij
1:13:51
1:11:26
260
Gert van Harskamp
De Liemers
1:15:41
1:11:33
261
Frank Bosch
Velp Gld
1:12:37
1:11:34
262
Edgar Kaal
Stokkum
1:15:41
1:11:35
263
Charles Le Poole
Arnhem
1:15:24
1:11:44
264
André Beldhuis
Elst Gld
1:12:22
1:11:54
265
Jeroen van Mierlo
Elst Gld
1:12:24
1:11:56
266
Gerrit Bultman
LAAC Twente
1:14:51
1:12:00
267
Rob Groendijk
Pallas '67
1:19:15
1:12:01
268
Ben Elfring
's-Heerenberg
1:13:45
1:12:01
269
Gert-Jan Blaauw
Zeddam
1:17:20
1:12:02
270
Barend Janbroers
Phoenix
1:15:21
1:12:03
271
Eric Hogeboom
Archeus
1:15:54
1:12:09
272
Marian Aalderink
Hanzesport
1:14:31
1:12:11
273
Roel Niele
Startbaan
1:12:43
1:12:12
274
Gordon Abraham
Ciko '66
1:14:43
1:12:14
275
Eugene Jakubowski
Doetinchem
1:15:39
1:12:15
276
Henk van Ruitenbeek
Vragender
1:14:33
1:12:16
277
Koen Ramaker
Dutch Runners Gold
1:15:05
1:12:17
278
Paul Vleugels
Molenhoek Lb
1:17:04
1:12:20
279
Ben Hofenk
Hanzesport
1:15:00
1:12:21
280
Han Jansen
Doesburg
1:15:37
1:12:22
281
Marcel Wanders
Wehl
1:16:50
1:12:26
282
Henri van de Flier
Zeist
1:15:58
1:12:26
283
Pieter Rutten
Nijmegen Atletiek
1:20:13
1:12:37
284
Hans Leuverink
Atletico '73
1:15:32
1:12:39
285
Geert van Dieren
De Sprinter
1:16:45
1:12:39
286
Dik Kranenburg
Gelre
1:14:17
1:12:41
287
Willem Vink
Ottersum
1:14:57
1:12:44
288
Joep de Haas
Haps
1:16:44
1:12:44
289
Peter Wissing
Braamt
1:15:24
1:12:47
290
Vincent Messing
Varsseveld
1:14:59
1:12:47
291
Klaas van Donkersgoed
Clytoneus
1:17:29
1:12:50
292
Ronald Gerritsen
LVG
1:17:29
1:12:53
293
Frans Pere
Pheidippides
1:17:19
1:12:54
294
Gerrit te Lindert
AVA '70
1:14:52
1:12:55
295
Alberto Palsgraaf
Zeddam
1:17:41
1:13:04
296
Frans van Lokven
's-Hertogenbosch
1:14:58
1:13:09
297
Nico Eshuis
HAC '63
1:18:47
1:13:09
298
Leo de Jong
Scopias
1:15:36
1:13:10
299
Jun Swagemakers
Uitwijk
1:14:21
1:13:10
300
Eric Hulman
Heeten
1:18:01
1:13:12
301
Gillis van Oeveren
Wolfheze
1:17:30
1:13:12
302
Jos van Lavieren
Nijmegen Atletiek
1:15:06
1:13:19
303
Richard Pieterson
Maarssen
1:15:34
1:13:20
304
Arnold Timmer
Doetinchem
1:14:27
1:13:22
305
Johann van der Kamp
De Liemers
1:17:28
1:13:22
306
Gery Bisseling
Zeddam
1:18:31
1:13:24
307
Bernard Smith
Duiven
1:17:55
1:13:25
308
Thomas Heufekes
Vreden (GER)
1:18:57
1:13:26
309
Jos Marissink
's-Heerenberg
1:19:53
1:13:27
310
Sjoerd vd Dam
Kronenberg
1:16:35
1:13:28
311
Theo Smits
De Liemers
1:14:37
1:13:28
312
Jan Kooij
Arnhem
1:20:39
1:13:32
313
Roel Steenbeek
Rotterdam
1:16:03
1:13:32
314
Jan van de Ven
Sporting Boxmeer
1:16:12
1:13:34
315
Manfred Franken
Rees (GER)
1:18:25
1:13:37
316
Jan Aalbers
Antilope
1:18:34
1:13:39
317
Rene van Tilburg
Arnhem
1:16:54
1:13:42
318
Jan Boerema
Loopgroep PK
1:17:06
1:13:43
319
Johan Schutte
Geesteren Gld
1:17:04
1:13:43
320
Ruud Spaargaren
Argo
1:17:01
1:13:47
321
John van Lith
Hegelsom
1:18:17
1:13:49
322
Jos van de Graaf
Sint Anthonis
1:17:49
1:13:52
323
Ruud Poelen
Wijchen
1:16:03
1:13:52
324
Henk Lubberdink
Argo
1:16:53
1:13:53
325
Peter J W Benen
Zevenaar
1:17:44
1:13:54
326
Riny Jansen
Oosterbeek
1:17:41
1:13:58
327
Ben ten Broek
Ulft
1:20:51
1:13:58
328
Cor Lavieren
Lienden
1:14:14
1:13:59
329
Frank Schreur
Amersfoort
1:16:07
1:13:59
330
Henk Beeuwkes
Apeldoorn
1:17:56
1:14:01
331
Raymond Nas
Doetinchem
1:18:23
1:14:03
332
Jan ter Welle
Borculo
1:19:32
1:14:05
333
Frans van Megen
Doesburg
1:17:39
1:14:07
334
Guido Hoomans
Wageningen
1:16:33
1:14:08
335
Wim de Jong
Archeus
1:14:56
1:14:08
336
Dick Hofman
Oosterbeek
1:18:33
1:14:09
337
Hans de Vrught
Zeddam
1:16:50
1:14:09
338
Rini van Roosmalen
Nijmegen Atletiek
1:15:58
1:14:11
339
Claus van Huijkelom
Nijmegen
1:19:35
1:14:12
340
Bé Hilbrink
HAC '63
1:18:32
1:14:20
341
Frank van Laere
Tilburg Road Runners
1:15:38
1:14:23
342
Leo de Jong
Atledo
1:16:04
1:14:25
343
Ruud Kok
AV '34
1:14:32
1:14:26
344
Rob Spierings
Loopgroep Rosmalen
1:16:26
1:14:29
345
Leon Stoffelen
Wijchen
1:16:15
1:14:29
346
Frits van Berkel
Duiven
1:15:51
1:14:29
347
Dick Brouwer
Westervoort
1:15:30
1:14:29
348
Erik van Limbeek
Zwolle
1:17:18
1:14:31
349
Peter Vereschildt
Ciko '66
1:15:46
1:14:31
350
Willem van de Maat
Ede Gld
1:21:59
1:14:33
351
Laurens Nijland
Doetinchem
1:20:20
1:14:40
352
Martin Sterk
Westervoort
1:17:24
1:14:42
353
Pieter Jansen
Sint Oedenrode
1:19:40
1:14:45
354
Bert Duursma
Veluwe
1:19:13
1:14:47
355
Gert Hardeman
Hellas
1:21:25
1:14:51
356
Cees Sanders
Hanzesport
1:17:42
1:14:53
357
Jan Veldkamp
Nijverdal
1:22:20
1:14:56
358
Jos Bosman
Doesburg
1:18:28
1:14:56
359
Jos Mol
Molenhoek Lb
1:20:38
1:14:59
360
Marcel de Zoete
Ermelo
1:20:02
1:15:00
361
Jerry van Zanten
Utrecht
1:20:09
1:15:01
362
Harke Cleveringa
Doorwerth
1:22:13
1:15:02
363
Henk Polstra
Dutch Runners Gold
1:19:25
1:15:04
364
Andre Lindhout
Uden
1:15:44
1:15:04
365
Van Langen
Deventer
1:21:12
1:15:07
366
Gerrit Bouwmeester
Lochem
1:19:01
1:15:07
367
Frank Weijkamp
Winterswijk
1:20:57
1:15:10
368
Herman Wijting
Passaat
1:18:51
1:15:10
369
Bert van der Wal
Deventer
1:16:09
1:15:14
370
Ruud van Lent
Nijmegen Atletiek
1:17:00
1:15:16
371
Frank Hoog Antink
LVG
1:19:55
1:15:19
372
Frank van Esser
Atletico '73
1:17:15
1:15:21
373
Piet Buitendijk
Nijmegen Atletiek
1:18:04
1:15:27
374
Paul van Rooijen
Sprint
1:20:06
1:15:28
375
Paul Sessink
Arnhem
1:19:03
1:15:28
376
Wim van Sint Annaland
Dutch Runners Gold
1:21:16
1:15:28
377
Jan van Diepen
Argo
1:20:17
1:15:31
378
Harry Sasse
Argo
1:18:47
1:15:33
379
Gert Jan Kraaij
Huissen
1:19:28
1:15:33
380
Frans Assmann
Culemborg
1:21:35
1:15:35
381
Roelf Eding
Argo
1:22:56
1:15:39
382
Ben Smeenk
's-Heerenberg
1:17:25
1:15:41
383
Dick Staal
Nunspeet
1:20:46
1:15:44
384
Willem Mojet de Koe
Maarssen
1:18:01
1:15:46
385
Herman Wegerif
Cifla
1:18:55
1:15:46
386
Bernard Cloosterman
Elst Gld
1:16:45
1:15:48
387
Hans Zondag
Beneden Leeuwen
1:18:31
1:15:50
388
Arno Tiemessen
Kilder
1:19:57
1:15:53
389
Egbert Nijstad
Westervoort
1:19:40
1:15:57
390
Rob van Viegen
Typhoon
1:19:25
1:15:57
391
Henk Arendse
Pallas '67
1:20:48
1:16:01
392
Hans Oosterink
Argo
1:19:12
1:16:02
393
Jan Gerritsen
Vorden
1:22:39
1:16:05
394
Van der Zanden
Nijmeegse Funrunners
1:22:27
1:16:07
395
Ron Blom
Huissen
1:19:53
1:16:09
396
Geert Jan van de Pol
Arnhem
1:18:07
1:16:13
397
Genio van Gessel
Doetinchem
1:17:33
1:16:19
398
Herbert Könning
Didam
1:17:30
1:16:21
399
Piet de Jager
De Liemers
1:17:39
1:16:27
400
Rob Ariens
Apeldoorn
1:18:38
1:16:28
401
Martin Looije
Utrecht
1:21:45
1:16:29
402
Peter van Meurs
Oss '78
1:22:00
1:16:29
403
Robin ter Beest
's-Heerenberg
1:16:36
1:16:34
404
Luuk Schenk
Velp Gld
1:23:45
1:16:36
405
Michel Hondong
Ciko '66
1:21:07
1:16:38
406
Menno Dekhuyzen
VAV
1:19:43
1:16:38
407
Ronald Wentink
Velp Gld
1:23:48
1:16:39
408
Rene Weenink
LVG
1:21:19
1:16:43
409
Herman Mocking
Driebergen-Rijsenbur
1:23:28
1:16:47
410
Nico van den Broek
Driebergen-Rijsenbur
1:23:28
1:16:47
411
Dijkstra J H
Veluwe
1:21:15
1:16:48
412
Frans Jansen
Olympus Land van Cui
1:19:58
1:16:49
413
Theo Huistede
Ambt Delden
1:22:10
1:16:53
414
Bertus Sessink
Archeus
1:20:08
1:16:55
415
Jan Eric Krosse
Zevenaar
1:22:22
1:16:55
416
Rene Meijer
Westervoort
1:18:12
1:16:56
417
Dick van Kooi
Rheden
1:20:41
1:17:05
418
Johan Benard
's-Heerenberg
1:18:07
1:17:05
419
Ruud Ross
Lith
1:20:12
1:17:10
420
Alex Luttikholt
Gaanderen
1:23:36
1:17:12
421
Geert van Hal
Zevenaar
1:22:25
1:17:15
422
Toon Helmink
Atletico '73
1:23:00
1:17:16
423
Kees van Paassen
Olympus '70
1:22:03
1:17:23
424
Peter Kuijer
Schalkhaar
1:22:38
1:17:29
425
Ruud Volman
Wehl
1:22:55
1:17:30
426
Paul Snelder
Hoog Keppel
1:20:56
1:17:32
427
Geert Thuis
Didam
1:20:57
1:17:33
428
Paul vd Kamp
Westervoort
1:18:05
1:17:33
429
William Schaap
Enschede
1:21:42
1:17:38
430
Fred Vermeij
Renkum
1:23:50
1:17:44
431
Piet Kranendonk
Velp Gld
1:25:08
1:17:46
432
Ton Harmsen
ASV
1:21:27
1:17:49
433
Wolfgang Schäfer
Kleve (GER)
1:20:32
1:17:54
434
Jan Eskes
Argo
1:22:06
1:17:56
435
John Tombergen
Duiven
1:22:09
1:17:58
436
Theo Verheijen
Deil
1:24:13
1:17:58
437
Leo van Eeuwijk
Kranenburg (GER)
1:18:22
1:18:03
438
Erik van Norden
Utrecht
1:24:29
1:18:06
439
Dick van den Berg
Nijmegen
1:21:45
1:18:08
440
Maarten van der Werff
AV '34
1:20:53
1:18:09
441
John van Rossum
Benschop
1:23:18
1:18:14
442
Nico Berghmans
Climax
1:18:50
1:18:16
443
Johnny Limbeek
Zeddam
1:23:47
1:18:16
444
Coen Maertzdorf
's-Heerenberg
1:23:36
1:18:17
445
Hans ter Voorde
Meppel
1:22:26
1:18:21
446
Martien te Molder
Archeus
1:22:07
1:18:23
447
Mike Wientjes
Veluwe
1:20:15
1:18:25
448
Dick Wikkerink
Doetinchem
1:21:46
1:18:26
449
Frits Witjes
Elst Gld
1:26:01
1:18:28
450
Rini Romijnders
Beneden Leeuwen
1:21:12
1:18:29
451
Peter Schrauwen
Argo
1:24:27
1:18:32
452
Douwe Müller
Argo
1:22:43
1:18:33
453
Dirk Kok
Hanzesport
1:21:15
1:18:36
454
Marcel Tenhagen
Utrecht
1:23:17
1:18:37
455
Ferry Lancee
Tiel
1:22:19
1:18:40
456
Wim Geessink
Winterswijk
1:24:44
1:18:45
457
Hans van Kessel
Nijmegen Atletiek
1:20:53
1:18:46
458
Jan Kruit
Ridderkerk
1:20:47
1:18:51
459
Rens van Waardenberg
Typhoon
1:22:20
1:18:52
460
Theo Hutting
Dutch Runners Basic
1:23:17
1:18:53
461
Daan Remmers
Doesburg
1:24:42
1:18:53
462
Jan van den Crommenack
HAC
1:23:40
1:18:55
463
Ton van de Poll
Wageningen
1:20:51
1:19:01
464
Bart Ahrens
Athlos
1:19:59
1:19:02
465
Jacques Loeven
Wehl
1:20:36
1:19:04
466
Peter Dousma
Climax
1:22:29
1:19:06
467
Henk van der Kammen
Kerkdriel
1:23:13
1:19:07
468
Georgy Sinelshchikov
Breugel
1:25:31
1:19:09
469
Hans Derksen
Aalten
1:24:26
1:19:11
470
René Boxem
Argo
1:22:21
1:19:12
471
Peter Mouthaan
Clytoneus
1:23:58
1:19:16
472
Ronny de Groen
Zutphen
1:24:18
1:19:17
473
Toon Balduk
Beek gem Montferland
1:22:18
1:19:20
474
Hans Duetz
Zeddam
1:21:21
1:19:21
475
Bram Baan
Zwolle
1:22:10
1:19:21
476
Theo Franken
Arnhem
1:24:21
1:19:22
477
Johan Kolenbrander
Doetinchem
1:22:46
1:19:24
478
René Bannink
Dieren
1:26:26
1:19:28
479
Sybren van der Linde
VAV
1:21:43
1:19:28
480
Albert Durinck
Doetinchem
1:26:33
1:19:29
481
Cees van Kreij
Groenlo
1:21:08
1:19:30
482
Richard de Keyzer
Arnhem
1:25:25
1:19:32
483
Rudi Rexwinkel
Westendorp
1:24:54
1:19:34
484
Wilhelm Thieme
Pallas '67
1:26:51
1:19:35
485
Ronald Koops
Arnhem
1:24:28
1:19:38
486
Michiel van Wijhe
Didam
1:23:44
1:19:39
487
Peter Stevens
Dinxperlo
1:23:13
1:19:40
488
Jos van Heusden
Duiven
1:26:47
1:19:40
489
Theo Thijssen
Zevenaar
1:24:54
1:19:43
490
Bas Arts
Amsterdam
1:24:25
1:19:45
491
Wolfgang Lindlar
Kalkar (GER)
1:24:06
1:19:50
492
Ronald Franken
Beek gem Montferland
1:24:25
1:19:56
493
Harry de Vries
Dutch Runners Gold
1:23:47
1:20:01
494
André Nijenhuis
Doetinchem
1:23:20
1:20:04
495
Bertus Peters
Beek gem Montferland
1:25:05
1:20:06
496
Piet Callaars
Loopgroep Aart Stigt
1:25:34
1:20:10
497
Ger Oosterbaan
Ciko '66
1:20:30
1:20:10
498
Frans Boddé
Arnhem
1:26:09
1:20:11
499
Jan van den Belt
Hanzesport
1:21:45
1:20:13
500
Adriaan Lindenhovius
Amsterdam
1:25:36
1:20:15
501
Wim Bouwman
Etten Gld
1:24:02
1:20:17
502
Fred Horning
Duiven
1:24:14
1:20:22
503
Jan Nederstigt
Atletico '73
1:24:45
1:20:23
504
Gerard Luijmes
Wijhe
1:27:26
1:20:23
505
Paul Vlaanderen
GAC Hilversum
1:23:29
1:20:28
506
Frank Gesthuizen
Didam
1:22:52
1:20:30
507
Eddy Pendavingh
Hanzesport
1:26:16
1:20:31
508
Hildo den Breejen
Veenendaal
1:27:31
1:20:32
509
Wim Brinkman
AVA '70
1:24:48
1:20:36
510
Wim Krol
Loopgroep PK
1:24:11
1:20:36
511
Albert Wijting
Spijkenisse
1:24:20
1:20:40
512
Harry Menting
Wehl
1:23:37
1:20:45
513
Joost Theeuwes
Hanzesport
1:26:41
1:20:45
514
Addo Kranendonk
Nijmegen
1:28:08
1:20:46
515
Frank van Halteren
Zeddam
1:25:56
1:20:48
516
Maarten Michiel Mahler
Olympus Land van Cui
1:27:07
1:20:50
517
Andre Bot
Arnhem
1:21:58
1:20:57
518
Hans van Aalst
Atletico '73
1:25:18
1:21:00
519
Hans van den Waardenbu
Zeddam
1:21:15
1:21:02
520
Dick Hogeweg
Arnhem
1:27:39
1:21:07
521
Jaap Kettelerij
Warnsveld
1:28:07
1:21:09
522
Henri Kettelerij
Almelo
1:28:07
1:21:10
523
André Willemsen
Belfeld
1:24:38
1:21:21
524
Wim van den Hoek
Eindhoven
1:21:44
1:21:22
525
Alfons Storck
Archeus
1:25:08
1:21:24
526
Bert Timmer
Duiven
1:28:14
1:21:27
527
Gerard Versteeg
Loopgroep Rosmalen
1:25:58
1:21:30
528
John Hagenouw
Doesburg
1:24:16
1:21:34
529
Gerard Timmer
Warnsveld
1:27:10
1:21:37
530
Jan Overeem
VAV
1:25:52
1:21:42
531
Theo van der Staak
Westervoort
1:27:31
1:21:46
532
Henri Ritzer
Atverni
1:26:50
1:21:47
533
Pieter Lammers
Westervoort
1:27:00
1:21:48
534
Ronald Rosendaal
Lengel
1:23:42
1:21:58
535
Harry Buiting
Zeddam
1:23:42
1:22:00
536
André Batenburg
Dutch Runners Gold
1:28:10
1:22:00
537
Bert Scholten
Duiven
1:26:45
1:22:04
538
Albčr Giezen
Hanzesport
1:29:19
1:22:05
539
John Jansen
Enschede
1:26:10
1:22:06
540
Ton Voortman
Wehl
1:28:19
1:22:06
541
Jan Kleberg
Groessen
1:22:41
1:22:07
542
Ben Kerkhof
Keijenborg
1:29:08
1:22:11
543
Joep Payens
Nijmegen
1:24:00
1:22:11
544
Martin Tiggeloven
Winterswijk
1:28:08
1:22:12
545
Hans Kortstee
Zaandam
1:28:52
1:22:16
546
Fred Kleinee
Arnhem
1:29:16
1:22:16
547
Henk Neijenhuis
Huissen
1:26:46
1:22:23
548
Joop van de Sande
's-Heerenberg
1:25:36
1:22:24
549
Ben Engelen
Cifla
1:25:29
1:22:24
550
Jos Stokkel
Huissen
1:28:01
1:22:28
551
Ronald Smallenburg
GAC Hilversum
1:26:50
1:22:29
552
Alex Sons
Duiven
1:29:15
1:22:30
553
Gerald Grashof
Olst
1:29:44
1:22:41
554
Harry Langenberg
's-Heerenberg
1:25:59
1:22:46
555
Ad Durinck
Doetinchem
1:29:50
1:22:47
556
Ralf Piepers
Wageningen
1:28:16
1:22:49
557
Freddy Terink
Zutphen
1:26:44
1:22:54
558
Harrie Wickerhoff
Huissen
1:26:48
1:22:55
559
Jan de Graaf
Veluwe
1:27:23
1:22:57
560
Peter Pas
Lengel
1:29:56
1:23:08
561
Marty Overgoor
Borculo
1:28:19
1:23:08
562
Dirk Lettink
Doetinchem
1:27:51
1:23:09
563
George de Groot
GAC Hilversum
1:25:48
1:23:12
564
Hans Verberkt
Geldern (GER)
1:27:13
1:23:13
565
Lambert Timmers
Duiven
1:30:16
1:23:22
566
Clemens de Jager
Gaanderen
1:28:03
1:23:23
567
Alex Hendrixen
Gendringen
1:25:41
1:23:28
568
Frans van Oers
Groenlo
1:26:01
1:23:31
569
Jos Maandag
Doetinchem
1:29:10
1:23:33
570
Richard Courant
Winterswijk
1:29:30
1:23:34
571
Ton Snelder
's-Heerenberg
1:30:44
1:23:43
572
Arthur Balduk
Doesburg
1:30:57
1:23:51
573
Jan Hendriks
Duiven
1:29:27
1:23:52
574
Bert van der Louw
's-Heerenberg
1:29:55
1:23:58
575
Bennie Wonnink
Doetinchem
1:30:54
1:23:58
576
Albert Jan Schouten
Dutch Runners Gold
1:30:45
1:24:07
577
Eugene Tangelder
Silvolde
1:28:49
1:24:13
578
Jeroen Bakkenes
Leusden
1:30:58
1:24:14
579
Hans Kolkman
Almen
1:30:01
1:24:15
580
Ge Ge Gussekloo
Utrecht
1:31:22
1:24:17
581
Fred Tacke
Brummen
1:29:11
1:24:18
582
Jack Thijssen
Arnhem
1:29:18
1:24:20
583
Ronald Driessen
Twello
1:29:43
1:24:21
584
Maarten Kleiman
Ede Gld
1:28:36
1:24:23
585
Rob Berendsen
Arnhem
1:30:13
1:24:23
586
Rob Simons
Dutch Runners Gold
1:30:13
1:24:24
587
Egbert van der Weide
HAC '63
1:29:59
1:24:25
588
Ferdi Bolder
Argo
1:31:13
1:24:27
589
Udo Dr Burczyk
Kleve (GER)
1:28:03
1:24:29
590
Bennie Mullink
Wehl
1:29:29
1:24:31
591
Gert Tolkamp
Atletico '73
1:27:28
1:24:34
592
Jack Huisman
De Liemers
1:30:22
1:24:34
593
Jan Tiecken
Ellecom
1:31:39
1:24:34
594
Fred Tollenaar
Zeist
1:26:36
1:24:41
595
Pierre Sophie
Nijmegen Atletiek
1:31:35
1:24:43
596
Frank-jan van der Veld
Echteld
1:29:33
1:24:44
597
Hans Langezaal
Atverni
1:29:56
1:24:47
598
Marcel Schuurman
's-Heerenberg
1:30:23
1:24:48
599
Joop Rijnbergen
Atverni
1:30:10
1:25:00
600
Jos van Beusekom
Duiven
1:31:53
1:25:05
601
Peter Wesche
Apeldoorn
1:30:43
1:25:07
602
Henk van Ballegooij
Oss '78
1:32:05
1:25:16
603
Conjo van Gameren
Kerk Avezaath
1:32:29
1:25:18
604
Henri Hendrixen
Doetinchem
1:29:45
1:25:18
605
Hans Homan
Arnhem
1:32:14
1:25:19
606
Michiel van Lieshout
Didam
1:32:57
1:25:21
607
Jaap Stern
Zutphen
1:30:56
1:25:22
608
Hans de Nijs
Bennekom
1:32:08
1:25:27
609
Henk Kollee
Boxmeer
1:28:43
1:25:30
610
Hans Veldpaus
Wijchen
1:33:01
1:25:35
611
Norbert Scholten
Xanten (GER)
1:29:36
1:25:36
612
Peter Bakker
Doesburg
1:31:50
1:25:42
613
Peter Scheinck
LVG
1:30:05
1:25:42
614
Henri Klein Tuente
LVG
1:31:13
1:25:54
615
Luc Holtslag
Ulft
1:29:53
1:26:00
616
Gerard Taks
Loopgroep Rosmalen
1:30:53
1:26:19
617
Jos Kampshof
Archeus
1:30:08
1:26:23
618
Henk Kummeling
Pannerden
1:32:31
1:26:26
619
Jos Schrauwen
Doetinchem
1:32:24
1:26:28
620
Ton Fransen
Dutch Runners Gold
1:32:27
1:26:36
621
Marchel Chevalking
Doetinchem
1:32:05
1:26:42
622
Jan Wenmaekers
Veluwe
1:32:47
1:26:47
623
Fred Pieters
Enspijk
1:33:03
1:26:47
624
Marcel Hageman
's-Gravenhage
1:34:16
1:26:48
625
Gerrie Overkamp
Westervoort
1:32:41
1:26:51
626
John Waltman
Altis
1:33:57
1:26:53
627
André Otemann
Gendt
1:33:25
1:27:05
628
Tom Garritsen
Doetinchem
1:34:28
1:27:08
629
Hans ter Welle
ASV
1:32:38
1:27:11
630
Steef Woldinga
Nijmegen
1:32:08
1:27:20
631
Ben de Blok
Argo
1:33:48
1:27:20
632
Henk van Elk
Arnhem
1:34:01
1:27:28
633
Erik ter Burg
Boxmeer
1:34:57
1:27:29
634
Klaas Boessenkool
Gendringen
1:34:34
1:27:35
635
Ruud Burgers
Westervoort
1:28:12
1:27:41
636
Hans Tomassen
Athlos
1:34:34
1:27:44
637
Jansonius Frank
AV '34
1:33:27
1:27:44
638
Theo Jansen
Beek gem Montferland
1:32:46
1:27:47
639
Ron Reitsma
Warnsveld
1:34:56
1:27:58
640
Jos Wolters
Ciko '66
1:34:48
1:28:05
641
Marinus Kok
Velp Gld
1:32:00
1:28:07
642
Ronald Swaen
Ede Gld
1:33:11
1:28:13
643
Robert Schoppink
Enschede
1:33:10
1:28:20
644
Jan Pieters
Loopgroep PK
1:31:56
1:28:27
645
Leo Poen
AV '34
1:34:10
1:28:28
646
Jan Kok
PEC 1910
1:33:12
1:28:34
647
Thijs Post
Duiven
1:33:55
1:28:35
648
Peter van Giersbergen
Silvolde
1:33:12
1:28:36
649
Hans Miggelbrink
Argo
1:32:58
1:28:42
650
Fons Tuerlings
Duiven
1:34:45
1:28:45
651
Lammert Meuken
AV '34
1:30:01
1:29:10
652
Bruno Goddijn
Lochem
1:36:02
1:29:13
653
WAR Visser
's-Heerenberg
1:36:02
1:29:13
654
Ronny Kock
Doetinchem
1:35:58
1:29:18
655
René van Houwelingen
Suomi
1:35:25
1:29:24
656
Paul Bogaard
Dutch Runners Basic
1:36:14
1:29:30
657
Wilard Hamstra
Amersfoort
1:37:09
1:29:35
658
Bennie Groot Wassink
Zelhem
1:33:45
1:29:56
659
Joost Fontaine
GAC Hilversum
1:34:36
1:30:17
660
Paul van Vliet
AV '34
1:33:18
1:30:35
661
Peter Ariese
Ouderkerk aan de Ams
1:37:02
1:30:49
662
Paul Bussink
Arnhem
1:37:53
1:31:00
663
Stefan van Uem
LVG
1:35:38
1:31:00
664
Jack van Oijhuizen
Nijmeegse Funrunners
1:38:04
1:31:13
665
Gerard Kuipers
Veenendaal
1:38:52
1:31:26
666
Victor Droop
Arnhem
1:32:57
1:31:29
667
Mario Visser
Westervoort
1:32:55
1:31:47
668
Robert te Pas
Zutphen
1:37:47
1:32:00
669
Jan van Lanen
Borne
1:37:32
1:32:04
670
Martin Zeegers
Hanzesport
1:39:51
1:32:38
671
Geert Pel
Dutch Runners Gold
1:38:52
1:33:03
672
Evert Jan Bloemen
Hummelo
1:40:10
1:33:05
673
Ton Kistemaker
Doetinchem
1:39:40
1:33:12
674
Paul Broenland
Zetten
1:39:13
1:33:19
675
Arno de Bont
Hanzesport
1:40:42
1:35:04
676
Alex Beumer
Ulft
1:39:18
1:35:21
677
George Witjes
Arnhem
1:40:43
1:35:47
678
Gertie Korten
Ruurlo
1:42:36
1:36:41
679
Joop Tomassen
Ermelo
1:43:54
1:37:03
680
Ruurd Firet
Duiven
1:44:44
1:37:28
681
Bob de Rijcke
Argo
1:39:45
1:38:24
682
Wim Klompenhouwer
Varsselder Veldhunte
1:44:46
1:40:09
M55, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Frans Bekers
Sprint
56:54
56:51
2
Jos Dekker
GAC Hilversum
1:00:18
59:21
3
Tonnie Scheurwater
Loopgroep Aart Stigt
1:00:26
1:00:16
4
André Koeslag
Triathlon
1:01:46
1:01:15
5
Bert Klutman
AVA '70
1:01:48
1:01:29
6
Drikus Haalboom
avVN
1:02:59
1:02:36
7
Jan Romeijn
Eerbeek
1:04:48
1:02:42
8
Bert Oosterhuis
GAC Hilversum
1:04:06
1:03:09
9
Henny Roodhorst
Cifla
1:03:30
1:03:15
10
Pieter Bastiaanse
Arnhem
1:04:22
1:03:35
11
Frans Mocking
Atverni
1:05:12
1:03:38
12
Izak Patty
Daventria
1:04:44
1:04:04
13
John van Ampting
Argo
1:04:18
1:04:12
14
Willy Elshof
De Liemers
1:04:29
1:04:25
15
Toon Verkerk
avVN
1:05:55
1:04:32
16
Chris Driessen
GAC Hilversum
1:05:44
1:04:46
17
Peter Giesberts
Mook
1:05:00
1:04:48
18
Adrie Honders
Loopgroep PK
1:06:14
1:05:00
19
Theo Gerritsen
Elst Gld
1:05:14
1:05:12
20
Willy Gunsing
Zevenaar
1:05:19
1:05:12
21
Enno Posthuma
Doetinchem
1:06:47
1:05:17
22
Laus Bosman
GAC Hilversum
1:06:29
1:05:29
23
Gerard Bodde
Argo
1:05:37
1:05:30
24
Hans Dickhout
Cifla
1:06:23
1:05:46
25
Ton Rückert
Scopias
1:08:19
1:05:52
26
Alois Hesselink
Argo
1:06:37
1:05:58
27
Frans Dorrestein
Eindhoven Atletiek
1:09:23
1:06:54
28
Ben van der Heide
Argo
1:07:27
1:06:58
29
Willy Weijers
Argo
1:07:33
1:07:02
30
Hennie Lensink
avVN
1:07:27
1:07:10
31
Ernst Jan de Heer
Atletico '73
1:08:02
1:07:25
32
Ferdi Pellen
Kranenburg (GER)
1:08:58
1:07:45
33
Kees Remy
Millingen aan de Rij
1:10:55
1:07:53
34
Piet Blankert
Startbaan
1:08:34
1:08:03
35
Robert Portengen
Heteren
1:13:57
1:08:07
36
Tonnie Gotink
Ruurlo
1:09:39
1:08:10
37
Wiebe Cnossen
Atletico '73
1:08:42
1:08:11
38
Richard Koster
LVG
1:09:47
1:08:25
39
Wilbert Houweling
Arnhem
1:09:54
1:08:36
40
Frans Ewes
De Liemers
1:08:56
1:08:39
41
Geertjan Reuser
Lent
1:11:49
1:08:46
42
Jan van Boekholt
Nijmegen
1:10:53
1:08:50
43
Henk Willemsen
Keijenborg
1:09:00
1:08:50
44
Fred van Bakel
Gemert
1:09:36
1:08:54
45
Rob Flipse
Lichtenvoorde
1:10:34
1:09:23
46
Hans Bugter
Ciko '66
1:11:36
1:09:31
47
Ben Tabor
Zevenaar
1:12:04
1:09:38
48
Chris Knoop
Lobith
1:12:56
1:10:04
49
Frank Mullink
Kilder
1:10:40
1:10:15
50
Joop Bosma
AV '34
1:11:12
1:10:18
51
Pieter Wiersma
Zetten
1:14:08
1:10:23
52
Martin Toonen
Vitesse '08
1:12:49
1:10:24
53
Frits Ehren
Cifla
1:12:41
1:10:38
54
Stef van Leeuwen
Puiflijk
1:13:52
1:10:38
55
Wim Hulshof
Hengelo Gld
1:12:53
1:10:46
56
Ed Bouwman
De Liemers
1:15:26
1:10:50
57
Bert Post
Argo
1:12:42
1:10:50
58
Bert Gerritsen
Deventer
1:13:57
1:11:04
59
Ben te Braak
Argo
1:14:29
1:11:15
60
Hans Beltman
avVN
1:11:55
1:11:16
61
Warner de Boer
Cifla
1:13:50
1:11:18
62
Willie Penterman
Beltrum
1:12:59
1:11:20
63
Bert Kremer
Loerbeek
1:14:30
1:11:30
64
Gertie Harleman
Cifla
1:13:50
1:11:43
65
Ben Wassenaar
Argo
1:14:44
1:11:43
66
Albert Broekhoff
Daventria
1:13:14
1:11:43
67
Wim Bosveld
avVN
1:13:02
1:11:45
68
Jan de Block
Nijmegen Atletiek
1:13:44
1:11:55
69
Jan Wieriks
LVG
1:16:33
1:11:57
70
Jan Jansen
Huissen
1:15:03
1:11:59
71
Gerrit Vos
Typhoon
1:12:45
1:12:01
72
Rinus Bok
Loopgroep Wijbosch
1:13:41
1:12:11
73
Henk Gijsbers
Boxmeer
1:15:01
1:12:22
74
Ab Salemink
Gaanderen
1:13:34
1:12:22
75
Uli Benke
Vreden (GER)
1:17:55
1:12:26
76
Paul van Pul
Wehl
1:13:38
1:12:28
77
Jo ten Have
Rheden
1:13:10
1:12:29
78
Gerrit Wensink
Doetinchem
1:14:53
1:12:32
79
Bas Vooijs
Typhoon
1:12:59
1:12:38
80
Theo Bleumer
Kilder
1:13:04
1:12:38
81
Sietse Abels
De Liemers
1:13:22
1:12:41
82
Nol Janssen
Gendt
1:13:54
1:12:44
83
Henk van Doorn
Nijmegen
1:14:49
1:12:45
84
Joost Rossen
Wijchen
1:14:00
1:12:50
85
Ton Rutten
Geldermalsen
1:14:57
1:12:54
86
Johan Bergsma
Huissen
1:18:45
1:12:54
87
Gerard van Keeken
Zeist
1:16:31
1:12:58
88
Cyril Seesing
De Liemers
1:15:33
1:13:04
89
Hans Kuijken
Athlos
1:14:08
1:13:17
90
Paul Knuvers
LVG
1:16:56
1:13:19
91
Eric Rietveld
Arnhem
1:15:45
1:13:30
92
Jan Notten
Atletico '73
1:16:33
1:13:42
93
Freek Notten
Eibergen
1:18:09
1:13:47
94
Roel Ribbink
avVN
1:15:08
1:13:51
95
Wopke Pol
Gelre
1:16:45
1:13:58
96
John v't Verlaat
Running2000
1:16:49
1:13:59
97
Wim Schreurs
Winterswijk
1:20:03
1:14:05
98
Cor van de Wert
Sint Anthonis
1:18:02
1:14:06
99
Dirk van de Peppel
De Liemers
1:15:14
1:14:07
100
Jan Talmon
Swift
1:18:36
1:14:14
101
Jan Harbers
Harreveld
1:15:40
1:14:22
102
John Punt
Doetinchem
1:18:48
1:14:23
103
Gerard Kuppers
Loopgroep Rosmalen
1:16:26
1:14:29
104
Herman Verlint
Phanos
1:17:43
1:14:35
105
Ton de Haan
Loopgroep Rosmalen
1:19:12
1:14:40
106
Geritde Bruin
De Kieviten
1:18:34
1:14:50
107
Cees Pastoor
Maarssen
1:18:01
1:14:54
108
Gerard Wolbrink
Beek gem Montferland
1:19:48
1:14:56
109
Jacob Lubben
Doetinchem
1:18:36
1:14:59
110
Peter Brouwer
Climax
1:16:34
1:15:00
111
Fried van Hoek
Dutch Runners Gold
1:18:32
1:15:02
112
Manfred Schöpper
Lünen (GER)
1:20:00
1:15:05
113
Jan Meijerink
Argo
1:15:33
1:15:11
114
Eddie Drent
Dutch Runners Gold
1:19:33
1:15:15
115
Jan Mijwaart
Zuidwal
1:17:16
1:15:17
116
Jaap Immerzeel
Pallas '67
1:20:57
1:15:19
117
Henk Weerkamp
Argo
1:19:54
1:15:24
118
Ad van Oirschot
Arnhem
1:21:16
1:15:33
119
Sjaak Hoogendoorn
Atletico '73
1:18:26
1:15:34
120
Geard Beltman
Velp Gld
1:17:30
1:15:35
121
Wil Oosterwegel
Dieren
1:16:27
1:15:45
122
Willem Buiting
Doetinchem
1:19:26
1:15:50
123
Bernd Hoymann-Joosten
Millingen aan de Rij
1:20:38
1:15:52
124
Adrie Rijk
Heeten
1:16:46
1:15:52
125
Leo Salemink
Nijmegen
1:21:24
1:15:53
126
Ron Blomsma
Argo
1:20:03
1:15:57
127
Henk Kok
Borculo
1:21:19
1:15:59
128
Coen Bisterbosch
Silvolde
1:22:41
1:16:15
129
Henk van Hattem
Ochten
1:19:58
1:16:16
130
Jan Keurs
GAC Hilversum
1:20:23
1:16:22
131
Alex van Bindsbergen
Didam
1:18:32
1:16:24
132
Herman Aalbers
Haaksbergen
1:20:43
1:16:28
133
Gerrit Koerting
Statina
1:22:49
1:16:33
134
Kees van der Made
's-Heerenberg
1:17:49
1:16:41
135
Kees Wijnberg
Sinderen
1:17:45
1:16:42
136
Willy Loesink
Gaanderen
1:22:50
1:16:42
137
Harrie Baak
Nijmegen
1:22:17
1:16:48
138
Alfred Gaasbeek
Climax
1:24:29
1:16:50
139
Geurt Liet
Zutphen
1:19:35
1:17:01
140
Pieter Oostendorp
Astylos
1:19:21
1:17:20
141
Bart van de Weerd
GAC Hilversum
1:19:55
1:17:21
142
Rob Hageman
STAP
1:18:08
1:17:26
143
Geert Hendriks
Vianen Nb
1:20:46
1:17:26
144
Ronald Rademaker
Ciko '66
1:19:58
1:17:28
145
Herm Vlake
Argo
1:21:25
1:17:37
146
Andre Voskuilen
Waalre
1:22:54
1:17:44
147
Jos Nabuurs
Ciko '66
1:21:43
1:17:52
148
Wim Berendsen
Didam
1:18:31
1:17:54
149
Gijs van der Meijden
VAV
1:21:09
1:18:04
150
Jo Westerveld
Ruurlo
1:21:33
1:18:08
151
Pieter Zonderwijk
Velp Gld
1:21:19
1:18:10
152
Goof Spiekman
Boxmeer
1:20:55
1:18:18
153
Meijnt Jansen
AV '34
1:19:11
1:18:20
154
Aloys Pelgrom
Drempt
1:21:32
1:18:21
155
Peter Huvenaars
Zeeland
1:24:06
1:18:27
156
Wim Frits
Huissen
1:24:34
1:18:30
157
Bert Janssen
Duiven
1:21:15
1:18:31
158
Harrie Swarte
Leersum
1:22:02
1:18:35
159
Eddie Grotenhuis
Eibergen
1:22:02
1:18:37
160
Vincent Blom
De Liemers
1:19:20
1:18:39
161
Ben Vink
De Steeg
1:24:44
1:18:40
162
Rien Dorregeest
avVN
1:25:04
1:18:46
163
Harry Creemers
Cifla
1:22:00
1:18:54
164
Jo Egging
Dutch Runners Gold
1:24:13
1:18:59
165
Aloys te Braake
Groenlo
1:22:22
1:19:01
166
Robert Swijtink
Daventria
1:21:02
1:19:02
167
Bertus Wind
Argo
1:22:38
1:19:09
168
Wim Groot Landeweer
avVN
1:20:58
1:19:13
169
Gerard Vink
's-Heerenberg
1:25:18
1:19:17
170
Freek Willemink
VAV
1:21:40
1:19:18
171
Jan Grondman
Didam
1:26:16
1:19:22
172
Jan Derksen
Millingen aan de Rij
1:24:11
1:19:24
173
Adri Peek
Zevenaar
1:19:45
1:19:28
174
Ben Koops
's-Gravenhage
1:24:17
1:19:29
175
Bennie Wieskamp
Didam
1:22:18
1:19:38
176
Henk Bruggeman
Loopgroep Aart Stigt
1:23:44
1:19:39
177
Henk Burger
Lochem
1:24:13
1:19:41
178
Wiebe de Vries
Hanzesport
1:27:10
1:19:56
179
Ben van Thiel
Apeldoorn
1:22:20
1:19:57
180
Peter Korzelius
Huizen
1:24:38
1:19:57
181
Simon Maasland
Bennekom
1:26:00
1:20:08
182
Jan Welleweerd
Nieuwegein
1:21:09
1:20:10
183
Jos Helmes
Etten Gld
1:23:28
1:20:14
184
Anton Zaalmink
Argo
1:27:29
1:20:17
185
Peter Wenting
Ciko '66
1:20:38
1:20:19
186
Bart van Mourik
Dieren
1:23:15
1:20:24
187
Chris van de Kamp
GAC Hilversum
1:24:43
1:20:24
188
Willie Brandts
Didam
1:23:24
1:20:29
189
Ab van Zwieten de Blom
Zutphen
1:26:44
1:20:30
190
Wim PETERS
's-Heerenberg
1:25:53
1:20:38
191
Johan Schrader
Spankeren
1:21:56
1:20:42
192
Henk Lammerts
Groningen
1:26:18
1:20:43
193
Jan Braam
Borculo
1:25:17
1:20:45
194
Jan Mulder
Atletico '73
1:23:40
1:20:46
195
Bastiaan Niggebrugge
Ulft
1:25:54
1:20:49
196
Joop Koornwinder
Gelre
1:23:34
1:20:57
197
Jan Bongers
Westervoort
1:22:08
1:21:02
198
Evert van t Veld
avVN
1:24:06
1:21:08
199
Lex Hendriks
Gendt
1:26:57
1:21:11
200
Ton Beemer
Zeist
1:24:56
1:21:24
201
Arend Minkman
De Liemers
1:29:02
1:21:24
202
Henk Oostendorp
Zevenaar
1:25:13
1:21:27
203
Willem Peul
Doesburg
1:27:40
1:21:32
204
Jaring de Vries
Veluwe
1:24:10
1:21:47
205
Sjoerd Sjoerdsma
Doetinchem
1:24:07
1:21:50
206
Alphons Klaassen
Breedenbroek
1:27:03
1:21:54
207
Ger van Bernebeek
Loopgroep PK
1:23:45
1:21:58
208
Herman Koetsier
Hengelo Gld
1:25:29
1:22:08
209
Peter Toonen
Ottersum
1:29:40
1:22:12
210
Luco Post
Eibergen
1:26:30
1:22:19
211
Marcel Altink
AV '34
1:25:06
1:22:22
212
Frans Nieling
Sonsbeck (GER)
1:26:13
1:22:22
213
Wieger Westerhof
Westervoort
1:22:58
1:22:24
214
Harry Visser
Didam
1:25:26
1:22:29
215
Theo Angenent
Silvolde
1:26:00
1:22:31
216
Frans Remmers
Argo
1:29:23
1:22:36
217
Ko Stoker
Goor
1:27:54
1:22:37
218
Leon Ruesen
Duiven
1:28:42
1:22:39
219
Henk Damen
Bemmel
1:27:42
1:22:40
220
Wim Welberg
Goor
1:27:56
1:22:40
221
Theo Sessink
Molenhoek Lb
1:25:10
1:22:42
222
Jean Pierre Portier
Huissen
1:28:47
1:22:44
223
Wim van Nijkerken
Dieren
1:25:26
1:22:54
224
Gerrit Schuitema
Emmen
1:29:46
1:23:00
225
Hemmy ten Barge
Druten
1:26:52
1:23:01
226
Henny Buijtenhuijs
Doetinchem
1:26:26
1:23:11
227
Kees Rutten
avVN
1:25:25
1:23:28
228
Evert Snetselaar
Arnhem
1:29:39
1:23:39
229
Piet op den Kelder
OSS-VOLO
1:27:58
1:23:42
230
Henk Rave
AV '34
1:27:39
1:23:48
231
Herman van Rooijen
Bronkhorst
1:29:38
1:23:49
232
Paul Kemp
Groessen
1:28:35
1:23:52
233
Harrie Düking
Ulft
1:29:47
1:23:58
234
Jos Thuijs
Argo
1:30:39
1:24:02
235
Jozef Tomesen
Argo
1:30:41
1:24:11
236
Rinus van den Born
STAP
1:26:48
1:24:15
237
Peter van Gemert
Arnhem
1:31:23
1:24:16
238
Harry Ketels
Didam
1:27:26
1:24:28
239
Tom van der Mijl
Zeddam
1:31:04
1:24:29
240
Siert Wieringa
Hoog Keppel
1:27:54
1:24:29
241
Ton Arts
Leuth
1:29:20
1:24:34
242
Jo Weijers
Argo
1:31:04
1:24:36
243
Ferry Timmerman
Dutch Runners Gold
1:30:11
1:24:37
244
Hans Voortman
Borculo
1:31:22
1:24:39
245
Hans van der Mark
Silvolde
1:30:41
1:24:49
246
Alex Gudden
Doetinchem
1:28:12
1:24:50
247
Jan Reij
Phoenix
1:29:10
1:24:58
248
Emiel Botteram
Wijchen
1:30:34
1:25:00
249
Nico Kooij
Duiven
1:27:46
1:25:01
250
Han Rutgers
Dinxperlo
1:29:34
1:25:11
251
Leo Zuurmond
Enspijk
1:31:27
1:25:12
252
Peter van der Burgt
Heesch
1:31:33
1:25:22
253
Eugčne Milot
GAC Hilversum
1:32:03
1:25:38
254
Jan Bulten
Hummelo
1:29:55
1:25:42
255
Jan Welling
's-Heerenberg
1:31:15
1:25:50
256
Jan Gelinck
LVG
1:31:47
1:25:53
257
Jos Pierik
Archeus
1:31:08
1:25:54
258
Herman Futselaar
Westervoort
1:30:43
1:25:58
259
Bart Willemsen
Lieren
1:31:35
1:26:02
260
Henny Nieberg
Dutch Runners Gold
1:28:49
1:26:05
261
Thijs Laboyrie
Baarn
1:29:41
1:26:08
262
Dik Bril
Giesbeek
1:27:46
1:26:20
263
Hans Driever
Doesburg
1:33:27
1:26:22
264
Ton van Uem
Dutch Runners Gold
1:32:48
1:26:57
265
Klaas de Mooij
Velp Gld
1:32:34
1:26:59
266
Edwin Konings
Winterswijk
1:33:04
1:27:05
267
Sibe Jan Koster
Dutch Runners Gold
1:33:26
1:27:22
268
Harrie Stempher
avVN
1:28:51
1:27:23
269
Hans Hugen
Zevenaar
1:34:28
1:27:28
270
Bert van Rossum
Harmelen
1:30:39
1:27:35
271
Harrie Liet
Lochem
1:30:35
1:28:01
272
Paul Steenmans
De Liemers
1:32:38
1:28:15
273
Maarten Harteveld
Argo
1:34:26
1:28:28
274
Peter Sterkenburg
GAC Hilversum
1:33:05
1:28:35
275
Piet van Lith
Sint Anthonis
1:35:28
1:28:44
276
Willem Minkman
Zandvoort
1:31:46
1:28:46
277
Gerrit Halderman
Zandvoort
1:31:46
1:28:47
278
Pierre Klaassen
Doetinchem
1:34:28
1:29:03
279
George Copray
Argo
1:35:01
1:29:03
280
Cor Gieling
Didam
1:32:17
1:29:19
281
Henry Swankhuizen
GAC Hilversum
1:35:53
1:29:21
282
Dirk van der Scheer
Hanzesport
1:31:40
1:29:22
283
Ton Gijsbers
Cuijk
1:33:15
1:29:36
284
Frits Verstraete
Utrecht
1:35:11
1:29:54
285
Van Langen
Atletico '73
1:32:23
1:29:59
286
Berend Jan van der Ste
Werkhoven
1:36:48
1:30:31
287
Ton Bloemberg
Groessen
1:38:13
1:30:57
288
Ben Bruil
Varsseveld
1:38:11
1:31:13
289
Henk Nuijen
Nijmeegse Funrunners
1:38:21
1:31:20
290
Frans Vervoordeldonk
Nijmegen
1:36:26
1:31:25
291
Bert Kalf
Ciko '66
1:37:13
1:31:29
292
Henk Sjabbens
Renkum
1:38:11
1:31:30
293
Bennie Keurntjes
Beek gem Montferland
1:36:51
1:31:52
294
Wil Kling
Helmond
1:37:03
1:32:38
295
Nico Spaans
Dutch Runners Gold
1:39:22
1:33:01
296
Bert Holkamp
Westervoort
1:40:20
1:33:10
297
Kees van Dijk
Heesch
1:41:32
1:33:59
298
Bas van Gelderen
Phoenix
1:34:19
1:34:11
299
Willem de Kleyn
Duiven
1:41:30
1:34:15
300
Ben Hebing
Ulft
1:41:40
1:34:42
301
Eef Oudenampsen
Dutch Runners Gold
1:41:08
1:35:01
302
Engelbert Sonntag
Südlohn-Oeding (GER)
1:35:36
1:35:15
303
Ton Lamers
Groesbeek
1:40:25
1:35:38
304
Bert Sauer
Ede Gld
1:42:28
1:35:40
305
Jan Kapaan
Elspeet
1:42:28
1:35:41
306
Walle Nauta
Nijmegen
1:43:00
1:35:59
307
Bert Minkman
Nootdorp
1:43:52
1:36:13
308
Piet Nass
Groessen
1:44:10
1:36:53
309
Jos Tangelder
Ulft
1:43:25
1:37:20
310
Tonny Holthuis
Dinxperlo
1:44:08
1:37:28
311
Evert Fritzsche
Bussum
1:45:13
1:37:52
312
Rene van Schendel
Oss '78
1:45:00
1:38:44
313
André Westerhuis
the Hague Road Runne
1:42:59
1:38:57
314
Hidde Kuiper
Amsterdam
1:41:12
1:39:31
315
Nico Kraaijvanger
Atletico '73
1:44:30
1:41:35
316
Hennie van Ling
Utrecht
1:45:06
1:42:06
317
Cor Nederveld
Stegeren
1:49:00
1:42:51
318
Willem van het Hekke
Nijmegen
1:50:29
1:43:38
319
Henk Hiddink
Almere
1:54:25
1:47:17
M65, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sjef Schellekens
Atledo
1:04:55
1:04:46
2
Siegfried Kalweit
Mülheim (GER)
1:07:16
1:07:04
3
Frans Dijkman
Generaal Michaelis
1:08:17
1:08:14
4
Klaas Molenaar
STAP
1:09:16
1:08:50
5
Piet de Haas
avVN
1:10:04
1:09:56
6
Rien Walk
Grave
1:15:00
1:12:53
7
Guus Schmitz
's-Heerenberg
1:16:45
1:15:23
8
Piet Segers
AV Monnickendam
1:19:19
1:16:26
9
Carel Huiskamp
Velp Gld
1:19:27
1:17:16
10
Louis van der Hoef
Zevenaar
1:17:58
1:17:25
11
Frans Otten
Didam
1:18:59
1:17:35
12
Bert Hamming
STAP
1:23:07
1:18:06
13
Rembrand Rietveld
Zetten
1:22:05
1:18:58
14
Eugene van der Laan
Prins Hendrik
1:23:56
1:19:04
15
Pieter van Alphen
avVN
1:23:42
1:19:13
16
Jan Hofstad
Silvolde
1:23:32
1:19:19
17
Aloys Dieker
Gaanderen
1:25:16
1:19:37
18
Frans Teunissen
Bemmel
1:24:55
1:19:52
19
Theo van de Ven
Loopgroep Rosmalen
1:25:27
1:20:59
20
Jan Verplak
Cuijk
1:24:56
1:21:18
21
Tonnie Tomassen
Wehl
1:26:42
1:21:41
22
Johan Meenink
ASV
1:23:50
1:21:45
23
John Zitvast
Startbaan
1:27:42
1:21:47
24
Dolf Meijer
Oss '78
1:28:13
1:21:57
25
Ger Grob
Duiven
1:28:53
1:23:11
26
Theo Liesting
Dieren
1:26:11
1:23:38
27
Fons Marres
Nijmegen
1:32:08
1:24:26
28
Joep Schennink
De Liemers
1:29:38
1:24:29
29
Albert Meulenbeek
Didam
1:27:57
1:25:01
30
Joop Calsbeek
Loopvereniging TOF
1:29:41
1:25:02
31
Jac van Garderen
Dutch Runners Basic
1:33:13
1:26:19
32
Adri Dijkema
Renkum
1:32:27
1:26:36
33
Ad Kuijpers
OSS-VOLO
1:29:56
1:26:48
34
Theo van Aalst
Terborg
1:34:05
1:27:29
35
Jan Vesseur
Clytoneus
1:34:23
1:27:30
36
Ab C Molewijk
Wehl
1:35:34
1:27:59
37
Loek Bekker
Dutch Runners Gold
1:34:38
1:28:17
38
Gerard Bergevoet
avVN
1:34:19
1:28:21
39
Rien Los
Zevenaar
1:36:08
1:29:59
40
Jan Wieles
Gendringen
1:38:03
1:30:39
41
Anne Kaldenberg
Typhoon
1:34:45
1:31:23
42
Bernt Brandt
Eefde
1:45:23
1:38:03
43
Guus Metzemaekers
Passaat
1:53:51
1:53:43
VSEN, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Caroline Cheptonui Kil
Kenia
49:57
49:57
2
Constantina Dita
Roemenië
51:36
51:35
3
Ilse Pol
Nederland
51:46
51:45
4
Fridah Domongole
Kenia
52:37
52:36
5
Merel de Knegt
Nederland
53:14
53:12
6
Naomy Jepkosgei
Kenia
53:22
53:22
7
Petra Kaminkova
Tsjechië
54:37
54:36
8
Miriam van Reijen
Nederland
56:17
56:15
9
Lenka Šibravova
Tsjechië
57:21
57:19
10
Melanie Spruyt
Running2000
58:35
58:31
11
Esther Schipper
Nederland
1:00:38
1:00:35
12
Kim Dillen
GVAC
1:01:13
1:01:09
13
Mariska Dute
Marathon Pim Mulier
1:02:49
1:01:34
14
Josien Aarntzen
Seven Hills Running
1:01:45
1:01:41
15
Manon Menaink
Ciko '66
1:03:31
1:02:06
16
Lisa te Molder
Atletico '73
1:04:49
1:04:15
17
Grada Boschker
Apeldoorn
1:05:24
1:05:08
18
Renske Dickhout
Cifla
1:06:23
1:05:45
19
Esme Moricke
Nijmegen
1:07:05
1:06:50
20
Mirte Leloup
Nijmegen
1:08:40
1:07:04
21
Judith Stevens
Breda
1:10:03
1:08:05
22
Martine Withag
Enschede
1:08:42
1:08:17
23
Nicole Smeenk-Wijnsche
Groessen
1:12:46
1:08:32
24
Mireille Baart
Wageningen
1:10:42
1:08:44
25
Margot Sloot
Didam
1:12:25
1:09:29
26
Heidie Jentink
AVA '70
1:10:58
1:10:09
27
Sylvia van Grinsven
Loopgroep Rosmalen
1:12:25
1:10:29
28
Melanie Heijmen
Beek Ubbergen
1:13:46
1:11:07
29
Kim Bos
Zwolle
1:12:39
1:11:14
30
Karin te Vaarwerk
ASV
1:15:09
1:11:29
31
Barbara Steenbergen
Argo
1:14:00
1:11:50
32
Anneke de Groot
GAC Hilversum
1:13:59
1:12:17
33
Danielle Schouw
Statina
1:19:42
1:13:25
34
Else Tutert
Deventer
1:17:14
1:13:46
35
Andrea van Lieshout
Loopgroep Aart Stigt
1:17:40
1:14:15
36
Charlotte Dunselman
De Liemers
1:16:10
1:14:38
37
Janna Brouwer
Arnhem
1:18:57
1:14:43
38
Kimbre Beumer
Zeddam
1:17:26
1:14:59
39
Floor Perquin
Ciko '66
1:16:17
1:15:33
40
Dorien Scholten
De Liemers
1:17:36
1:15:35
41
Dineke van der Wal
Loopgroep Astrea
1:17:13
1:15:39
42
Elles van de Vorst
Eindhoven
1:16:03
1:15:42
43
Aukje Jansen
Argo
1:19:08
1:15:57
44
Heidi Derks
Olympus Land van Cui
1:20:35
1:17:36
45
Suzanne Heijmans
Arnhem
1:21:24
1:17:49
46
Josine Weijers
Eindhoven
1:23:18
1:17:57
47
Stefanie Etzel
Arnhem
1:23:36
1:19:01
48
Hilka Wind
Doetinchem
1:22:34
1:19:04
49
Frederieke Boesveld
De Heurne
1:25:07
1:19:45
50
Marieke Knies
Alphen aan den Rijn
1:27:18
1:20:27
51
Lisette Kwakkel
Rhenen
1:28:00
1:21:12
52
Kim van de Veerdonk
Amsterdam
1:25:46
1:21:19
53
Esther Brandsen
Etten Gld
1:27:17
1:21:34
54
Saskia Valen
Arnhem
1:26:56
1:21:43
55
Kim Hermsen
's-Heerenberg
1:24:13
1:22:22
56
Mariska Timmer
Eindhoven
1:23:01
1:22:23
57
José van Gijzen
Arnhem
1:28:46
1:22:38
58
Natasja Thuis
Wehl
1:28:16
1:23:04
59
Marjorie O Connell
's-Heerenberg
1:24:55
1:23:44
60
Stefanie Reuselaars
Nijmegen
1:28:35
1:23:52
61
Willemijn Botje
Utrecht
1:30:34
1:23:59
62
Maaike de Glee
Arnhem
1:30:50
1:24:08
63
Tessa Hofman
Dutch Runners Gold
1:29:34
1:24:23
64
Mairead White
Amsterdam
1:27:17
1:24:32
65
Rinske Wolters
Arnhem
1:31:38
1:24:55
66
Eefke Goossen
Nijmegen
1:26:16
1:25:30
67
Jorieke Bleumer
Amstelveen
1:29:09
1:25:52
68
Keun Young Sliedrecht
Arnhem
1:30:52
1:26:01
69
Bianca Peters
Brummen
1:32:35
1:27:03
70
Renée Hugen
Nijmegen
1:34:28
1:27:30
71
Isabel Ruesen
Duiven
1:33:36
1:27:34
72
Marleen Kohlmann
Doetinchem
1:32:45
1:27:56
73
Lotte Hobbelt
Wageningen
1:31:43
1:27:59
74
Mascha Dekker
Maarssen
1:31:02
1:28:42
75
Simone ter Maat
Doetinchem
1:36:52
1:29:43
76
Laurie Kranendonk
's-Gravenhage
1:34:45
1:29:45
77
Vera Eisink
Dutch Runners Gold
1:36:40
1:29:58
78
Marijn Post
Arnhem
1:36:52
1:29:59
79
Barbara Götte
Arnhem
1:39:01
1:31:40
80
Wing Che Wong
Haarlem
1:37:47
1:31:41
81
Ilse Feenstra
Nijmegen
1:39:07
1:31:46
82
Marion Broekhuizen
Megchelen
1:35:00
1:32:30
83
Jessica Pel
Arnhem
1:38:51
1:33:02
84
Annemiek van Noort
Goes
1:40:01
1:33:28
85
Karlijn Edink
Nijmegen
1:39:47
1:33:29
86
Sally Fritzsche
AV '23
1:40:56
1:33:40
87
Lieneke van Dijk
Nijmegen
1:41:32
1:33:58
88
Maureen Bannink
Gendringen
1:41:02
1:34:05
89
Valesca Wieskamp
Didam
1:42:01
1:34:26
90
Marina van Dijk
Amersfoort
1:41:01
1:34:35
91
Esther Koree
Doetinchem
1:36:49
1:34:45
92
Natascha Duis
Doetinchem
1:41:52
1:34:56
93
Nienke Kaal
Stokkum
1:39:45
1:35:41
94
Kirsten Osterhaus
Oss
1:44:12
1:37:35
95
Laura Moure-Arts
avVN
1:41:42
1:38:03
96
Liselotte Friesen
Zeddam
1:45:48
1:38:45
97
Carolien Friesen
Zeddam
1:45:48
1:38:46
98
Wendy Schorfhaar
Amersfoort
1:45:14
1:39:18
99
Judith Hofman
Oosterbeek
1:47:17
1:40:26
100
Bea Hengeveld
Beek gem Montferland
1:52:19
1:46:56
V35, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Irma Heeren
Athlos
57:31
57:30
2
Marjon de Kok
Prins Hendrik
58:05
58:03
3
Vivian Ruijters
Rotterdam
1:00:27
1:00:26
4
Agnes Schipper
Hellas
1:02:04
1:00:49
5
Heleen Ritsma
Zutphen
1:03:12
1:01:53
6
Anita vd Bogert
Altis
1:03:09
1:02:35
7
Liesbeth Oud
Loopgroep Wijbosch
1:04:19
1:02:58
8
Ingrid Grutters
Prins Hendrik
1:03:08
1:03:05
9
Saskia Schutte
Cialfo
1:03:24
1:03:13
10
Liesbeth Spoelma
AV '34
1:05:26
1:04:36
11
Frauke van Boekel
Typhoon
1:06:24
1:04:47
12
Patricia Heijmen
Cifla
1:05:07
1:04:59
13
Susan Zweers
Atletico '73
1:07:46
1:06:53
14
Jirina Kaal
's-Heerenberg
1:07:27
1:06:55
15
Dorothé Vrieze
Argo
1:07:52
1:07:00
16
Jannemien Bosman
Ciko '66
1:07:35
1:07:23
17
Nancy Achterkamp
Westervoort
1:08:16
1:08:05
18
Mariska van der Vat
Triathlon
1:09:01
1:08:38
19
José van Vliet-Lok
Elst Gld
1:09:07
1:08:39
20
Brigit Overveld
Atletico '73
1:11:28
1:09:23
21
Anneleen Winters
Eindhoven
1:11:25
1:09:27
22
Marianne Folmer
Valburg
1:09:36
1:09:30
23
Sonja Vesseur
AV '34
1:10:29
1:09:38
24
Sandra Huntink
Argo
1:10:45
1:10:33
25
Karin Knopper
Triathlon
1:11:19
1:10:56
26
Ingrid van Zolingen
AVA '70
1:15:23
1:11:12
27
Jacqueline Loeffen
OSS-VOLO
1:13:06
1:11:40
28
Sylvia van Mullem
Bemmel
1:17:25
1:11:58
29
Mirjam Lueb
Gaanderen
1:15:40
1:11:58
30
Carlie Bolder
Didam
1:16:07
1:12:31
31
Monique Kranenburg
Gelre
1:14:17
1:12:41
32
Irma Vijn
Pallas '67
1:14:55
1:12:55
33
Cathy van Es-Bode
HAC '63
1:18:48
1:13:08
34
Patricia Huisman-Hersb
Olympus '70
1:17:07
1:13:16
35
Gea Batteram
Argo
1:16:24
1:13:23
36
Conny Bosselaar
AV '34
1:14:33
1:13:40
37
Katja Demkes
AVA '70
1:14:43
1:13:55
38
Rianne Vossers
AAA
1:17:22
1:14:36
39
Cordien Schreurs
Ciko '66
1:19:57
1:14:43
40
Van der Meer
Hanzesport
1:20:19
1:14:50
41
Irene Enthoven
Honselersdijk
1:19:23
1:15:32
42
Miranda Moonen
Helmond
1:16:03
1:15:42
43
Anita van Zuilekom
Zelhem
1:19:06
1:15:47
44
Anke te Pas
Kilder
1:19:07
1:15:47
45
Miriam Peelen
Nijmegen
1:22:16
1:16:01
46
Mieke Akkermans
Lent
1:20:27
1:16:32
47
Kirsten Bolle
Duiven
1:20:57
1:16:53
48
Ilse Coenen
Gelre
1:19:10
1:17:01
49
Cécile Bruns
Doesburg
1:24:10
1:17:04
50
Hedwig Nijland-Boerkam
ASV
1:20:42
1:17:05
51
Karin Dellemann
Atletico '73
1:22:51
1:17:07
52
Stefanie van Oosterhou
Spiridon
1:19:08
1:17:10
53
Berna van Eerten
Ciko '66
1:19:44
1:17:14
54
Aukje van Egteren
Zelhem
1:18:32
1:17:34
55
Liane Hartjes
Argo
1:20:52
1:17:34
56
Anja Bennink
HAC '63
1:18:50
1:17:46
57
Evelien Hillen
AVA '70
1:20:13
1:17:47
58
Gemma Jansen
Doetinchem
1:23:46
1:18:08
59
Jellie van der Meer
Ciko '66
1:22:34
1:18:13
60
Ingrid Otten
Didam
1:23:26
1:18:44
61
Mieke Evers
Elst Gld
1:25:59
1:18:59
62
Hendrien Minkhorst
Argo
1:22:47
1:19:02
63
Marianne Smeitink
Argo
1:25:50
1:19:04
64
Helga Wissink
Warnsveld
1:21:03
1:19:19
65
Linda Dijk
's-Heerenberg
1:27:16
1:19:47
66
Ineke Klappe
Beverwijk
1:26:43
1:20:03
67
Judith Arendsen
Lengel
1:25:55
1:20:16
68
Eva Puntman
Doetinchem
1:22:47
1:20:20
69
Marian Tromp
Tiel
1:24:31
1:20:48
70
Margreet Jansen
Winterswijk
1:27:17
1:21:22
71
Sjoukje ten Broeke
Elst Gld
1:21:56
1:21:23
72
Maureen Balduk
Giesbeek
1:27:07
1:21:30
73
Natalia Fokina
Breugel
1:28:08
1:21:46
74
Gisella van Helteren
Groesbeek
1:26:39
1:21:47
75
Lucie Jansen
Argo
1:28:22
1:21:53
76
Gerdi Mielke
Clytoneus
1:26:42
1:21:57
77
Suze Beerten
Daventria
1:27:08
1:22:01
78
Renate Goldewijk
Varsseveld
1:24:14
1:22:01
79
Simone Knijff
Utrecht
1:27:49
1:22:01
80
Paulien van der Ven
Westervoort
1:22:41
1:22:06
81
Angélique van Schagen
Loo Gld
1:22:41
1:22:07
82
Francis Geurts
Stokkum
1:27:04
1:22:21
83
Maruschka van Marle
Pallas '67
1:29:43
1:22:28
84
Jolanda Golembiewski
De Liemers
1:24:34
1:22:56
85
Nancy Masselink
Argo
1:29:30
1:23:05
86
Carla Koenderink
Hengevelde
1:29:08
1:23:06
87
Claire Pas-King
Ciko '66
1:29:57
1:23:10
88
Ruth Hegger
Sonsbeck (GER)
1:27:14
1:23:14
89
Laura Rupp
Utrecht
1:29:42
1:23:14
90
Judith Wolvenne
GAC Hilversum
1:27:37
1:23:16
91
Jacqueline Molenaar
Varsselder Veldhunte
1:27:53
1:24:00
92
Greetje Piek-Wienholts
Argo
1:28:24
1:24:16
93
Mirjam Dikken
Nijmegen
1:29:10
1:24:18
94
Dorethea Bil
Rozendaal
1:26:15
1:24:21
95
Mireille van den Berg
Loerbeek
1:29:41
1:24:26
96
Caroline Gerritsen
Doetinchem
1:30:00
1:24:44
97
Claudia Drenthel
AVA '70
1:27:48
1:25:32
98
Hanneke Wissing
Druten
1:29:38
1:25:34
99
Ellen Winkels
Gendringen
1:32:31
1:25:35
100
Janet Granneman
Athlos
1:31:55
1:25:41
101
Simone Raben
Groenlo
1:30:05
1:25:42
102
Annette Weterings
Zeddam
1:30:07
1:25:48
103
HTL Eugelink
the Hague Road Runne
1:33:10
1:26:05
104
Henriette Bussink
Zelhem
1:29:59
1:26:12
105
Monique Derksen
Zeddam
1:32:27
1:26:14
106
Karen van Sluijters
Hanzesport
1:32:57
1:26:26
107
Petra van Heiningen
Duiven
1:31:22
1:26:43
108
Christel Welling
's-Heerenberg
1:32:13
1:26:49
109
Klaske Hoogstra
Pallas '67
1:34:26
1:27:11
110
Wilma Kruithof
Atverni
1:32:13
1:27:11
111
Esther Kuster-Schut
Varsselder Veldhunte
1:32:06
1:27:27
112
Joyce te Pas
Ulft
1:32:31
1:27:35
113
Ursula Winters
Etten Gld
1:30:23
1:27:53
114
Desiree Beernink
Etten Gld
1:30:21
1:27:53
115
Mariëtte Straub
's-Heerenberg
1:35:28
1:28:05
116
Francis Ahrens
Athlos
1:34:23
1:28:09
117
Lisa Heijdemann
ASV
1:32:27
1:28:17
118
Diana Engelen
Westervoort
1:33:46
1:28:32
119
Annet Wolters
Doetinchem
1:35:11
1:28:58
120
Saskia Husken
De Liemers
1:34:17
1:29:00
121
Saskia Kruit
Atletico '73
1:34:00
1:29:04
122
Leonie Welman
Wehl
1:35:19
1:29:06
123
Marleen van Manen
Utrecht
1:36:03
1:29:25
124
Erinne Baarslag
Beek Ubbergen
1:36:58
1:30:07
125
Karin Wissink
Hanzesport
1:37:25
1:30:12
126
Jacqueline van Eenenaa
NSL
1:35:09
1:30:18
127
Karin Rikken
Zeddam
1:36:22
1:30:26
128
Alice Vos-Westert
HAC '63
1:36:17
1:30:37
129
Sylvia Schut
Doetinchem
1:35:29
1:30:40
130
Mieke van Aspert-Mos
Rekken
1:34:36
1:30:58
131
Adriana Boesveld
Arnhem
1:37:09
1:30:58
132
Ingrid Boerstoel
Arnhem
1:37:53
1:31:00
133
Saskia ten Berge
Dutch Runners Gold
1:35:52
1:31:11
134
Nicole Sander
Zetten
1:38:26
1:32:04
135
Ilse Berentsen
AV '34
1:37:57
1:32:14
136
Carla Everhard
Elst Gld
1:38:03
1:32:14
137
Mireille Boschker
Doetinchem
1:39:40
1:32:44
138
Van der Hout
Zelhem
1:40:27
1:33:24
139
Drifa el Bakkali
Bemmel
1:37:26
1:33:37
140
Dayenne Smeenk
Etten Gld
1:40:28
1:33:45
141
Nicol Delaroy
Arnhem
1:41:58
1:34:04
142
Mienke Droop
Utrecht
1:40:52
1:34:14
143
Mirjam Boerboom
De Steeg
1:40:23
1:34:15
144
Jose Abbink
Varsseveld
1:41:11
1:34:32
145
Alice Kock
Atletico '73
1:39:53
1:34:56
146
Susan Gussinklo
Atletico '73
1:39:55
1:34:58
147
Jennifer Demeijer
Atletico '73
1:38:57
1:35:28
148
Wilrieke Groot Wassink
Doetinchem
1:42:09
1:35:55
149
Mieke Kortmann
Dutch Runners Basic
1:40:42
1:35:57
150
Monique van Ginkel
Clytoneus
1:38:14
1:35:59
151
Ester Evers
Duiven
1:43:08
1:36:24
152
Francisca van de Schep
Didam
1:39:04
1:36:36
153
Kitty Wissink
Lengel
1:42:38
1:36:41
154
Ans Liebrand
Etten Gld
1:39:30
1:36:59
155
Anja de Bont
Zutphen
1:43:07
1:37:30
156
Ellen Hubers
Argo
1:45:03
1:37:55
157
Haske van Aken
Doetinchem
1:44:39
1:37:59
158
Catrien Wientjes
Hanzesport
1:45:26
1:38:13
159
Antoinette van der Gee
Veluwe
1:46:33
1:39:59
160
Margot Andriese
Veenendaal
1:50:40
1:44:15
161
Ellen van de Graaf
Trecho
1:53:58
1:47:18
162
Manuela Tousain
Atletico '73
1:54:56
1:49:58
V45, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nadja Wijenberg
Nederland
55:16
55:13
2
Susan Hagevoort
Triathlon
1:02:01
1:01:27
3
Ella Witjes
Altis
1:02:25
1:01:51
4
Mariëtte ten Bokkel
Atletico '73
1:03:49
1:03:18
5
Trees Vermeulen
Trecho
1:10:05
1:07:11
6
Jeanne Vermeulen
Ochten
1:08:37
1:07:23
7
Ans van Veenendaal
Loopgroep Aart Stigt
1:09:00
1:08:03
8
Marianne Spronk
Goch (GER)
1:09:55
1:08:06
9
Els Moorman
Argo
1:08:59
1:08:42
10
Danielle Gorgels
Prins Hendrik
1:10:12
1:09:11
11
Thea Abels
De Liemers
1:09:53
1:09:13
12
Joke Hendrikx
Hegelsom
1:14:18
1:09:51
13
Ivonne van der Velden
OSS-VOLO
1:11:54
1:10:06
14
Maria Peters
Ciko '66
1:11:31
1:10:30
15
Gabi Natrop
Atletico '73
1:12:42
1:10:44
16
Carola van Dijk
Utrecht
1:17:24
1:10:57
17
Gerda Damen
avVN
1:11:52
1:11:40
18
Willy Klomp
Cifla
1:15:17
1:11:58
19
Ineke Klaver
GAC Hilversum
1:14:42
1:12:07
20
Astrid Weinans
Atletico '73
1:14:10
1:12:19
21
Rita Sessink
Atletico '73
1:16:22
1:12:21
22
Will Elsman
Hengelo Gld
1:14:40
1:12:36
23
Maria Dooyenburg
Prins Hendrik
1:13:45
1:12:44
24
Tineke de Graaf
Eibergen
1:16:20
1:12:55
25
Monique Haans
Tilburg Road Runners
1:14:18
1:13:01
26
Karla Blom
Vorden
1:18:38
1:13:09
27
Thea Loevering
Atletico '73
1:15:24
1:13:18
28
Thea Ottens
Loopgroep PK
1:17:05
1:13:42
29
Tineke van Amersfoort
Argo
1:15:06
1:13:52
30
Wilma van Nistelrooij
Loopgroep Rosmalen
1:18:24
1:13:58
31
Betty Verwegen
Oss '78
1:19:42
1:14:12
32
Bea Geurtsen
Ede Gld
1:16:52
1:14:16
33
Karin Muzerie
Phoenix
1:17:44
1:14:17
34
Geerte Gesthuizen
Didam
1:16:54
1:14:33
35
Alida Jansma
HAC '63
1:20:09
1:14:35
36
Marianne Verrijt
Hanzesport
1:20:19
1:14:50
37
Jannie de Vries
Vlissingen
1:20:13
1:14:52
38
Ingrid Jansen
Fortuna '67
1:19:51
1:14:57
39
Annet Arent
Doorwerth
1:17:34
1:15:00
40
Willie Derks
Landhorst
1:19:15
1:15:20
41
Ria Beudel-Beekman
Babberich
1:15:35
1:15:23
42
Anny Jordans
Landhorst
1:19:19
1:15:23
43
Wilma Migchelbrink
Zeddam
1:18:27
1:15:32
44
Trees van Bohemen
Nijmegen
1:21:09
1:15:43
45
Betsie van Donkersgoed
Clytoneus
1:20:31
1:15:50
46
Ans Hulzebos
Hanzesport
1:18:33
1:16:15
47
Moniek Roijers
Amerongen
1:22:08
1:16:40
48
Iet van der Sluijs
Dutch Runners Gold
1:20:53
1:16:55
49
Lida Seevinck
De Liemers
1:19:12
1:17:11
50
Jose Kampshof
Archeus
1:22:29
1:17:16
51
Jose Geling
Argo
1:19:53
1:17:24
52
Jolanda Donders
Ciko '66
1:19:58
1:17:27
53
Gea Bos
Triathlon
1:17:51
1:17:27
54
Jose Verlaan
Gelre
1:20:11
1:17:34
55
Yvonne van Druenen
Nijmegen Atletiek
1:21:52
1:17:58
56
Ans van Riesen
Argo
1:20:33
1:18:17
57
Aqns Dijkstra
Veluwe
1:19:15
1:18:23
58
Reinou Thijssen
De Liemers
1:23:38
1:18:27
59
Jannie Teunisssen
Athlos
1:18:47
1:18:39
60
Anita Hubers
Atletico '73
1:21:36
1:18:43
61
Mauri Liebrand
Nijmegen
1:26:01
1:19:00
62
Margret Spekschoor
Lievelde
1:19:49
1:19:01
63
Ineke van Gastel
Randwijk
1:22:06
1:19:04
64
Cornia van der Salm
Gendt
1:19:21
1:19:11
65
Elly Neijland
Dutch Runners Gold
1:21:16
1:19:12
66
Els ter Laak
Doetinchem
1:23:21
1:19:20
67
Lia Nummerdor
Vragender
1:21:38
1:19:22
68
Terry Brand
Trecho
1:24:07
1:19:44
69
Gerrie van Loon
Cifla
1:21:52
1:19:46
70
Ingrid Versteeg
Loopgroep Rosmalen
1:24:20
1:19:51
71
Thea Verstegen
Olympus Land van Cui
1:23:07
1:19:54
72
Alien van Wilgenburg
Athlos
1:20:05
1:19:56
73
Maria Thuss
Beek gem Montferland
1:26:44
1:19:59
74
Suzan Meijer
Argo
1:23:42
1:19:59
75
Jolanda Wissels
Argo
1:26:31
1:20:01
76
Jokelien Beunk
Argo
1:26:31
1:20:02
77
Mathilde Menting
Wehl
1:23:41
1:20:02
78
Rita Harbers
LVG
1:24:12
1:20:05
79
Lidwine Houben
Cifla
1:24:57
1:20:08
80
Gillian Butler
Maarssen
1:22:36
1:20:15
81
Dinie Janssen
Dieren
1:23:15
1:20:25
82
Anja Hermsen
's-Heerenberg
1:22:16
1:20:25
83
Ineke Moreno
Atletico '73
1:23:25
1:20:30
84
Ingrid Ketelaar
Atletico '73
1:24:08
1:20:40
85
Yvonne Veldkamp-Nab
Atletics Nijverdal
1:28:06
1:20:41
86
Carla Horstink
Hengelo Gld
1:24:34
1:20:44
87
Gerry Willemink
VAV
1:23:08
1:20:45
88
Marian Leijten
Oss '78
1:26:27
1:20:45
89
Christa Schenk
Velp Gld
1:27:57
1:20:48
90
Adrie Verdam
GAC Hilversum
1:25:09
1:20:48
91
Ans Siebers
Sint Anthonis
1:24:49
1:20:52
92
Idelette Sleurink
Altis
1:23:36
1:20:54
93
Anke Kolkman-Boschloo
Almen
1:26:48
1:21:02
94
Maranka Verkerk
avVN
1:25:56
1:21:09
95
Alie Ribbink
avVN
1:25:26
1:21:14
96
Joyce Hovius
GAC Hilversum
1:27:51
1:21:27
97
Willy Milot
GAC Hilversum
1:27:51
1:21:28
98
Yvonne ten Broek
Ulft
1:28:20
1:21:28
99
Helma van Leeuwen
Loopgroep Rosmalen
1:26:02
1:21:33
100
Annemiek Roozen
Clytoneus
1:26:42
1:21:57
101
Riet Bijleveld-Boere
Clytoneus
1:26:42
1:21:58
102
Ans Moorman
Zevenaar
1:26:33
1:21:58
103
Marij Aarntzen
Hanzesport
1:24:19
1:21:58
104
Berta Streumer
Tiel
1:25:44
1:22:03
105
Valerie Thiel
Maarssen
1:24:24
1:22:04
106
Marjolijn van den Heuv
Heesch
1:25:20
1:22:05
107
Erna Vink
Atletico '73
1:25:24
1:22:08
108
Inge Oppers
Enschede
1:26:10
1:22:11
109
Patty de Kleijn
Dutch Runners Gold
1:26:51
1:22:13
110
Jannie de Vries
Veluwe
1:24:39
1:22:15
111
Henriette Verhoeven
Olympus Land van Cui
1:25:29
1:22:17
112
Jacqueline Oosterwegel
Dieren
1:23:03
1:22:22
113
Wilma Polman
AV '34
1:28:16
1:22:38
114
Ria Krieger
Clytoneus
1:27:27
1:22:43
115
Vicki Fritzsche
Bussum
1:28:40
1:22:47
116
Marjolein Poortman
Goor
1:28:06
1:22:50
117
Wilma Schouwburg
Athlos
1:23:05
1:22:50
118
Marjo Pijloo
Athlos
1:23:06
1:22:51
119
Yvonne Berben-Muylkens
Ciko '66
1:27:19
1:22:52
120
Joke Honing
Zuidwal
1:27:33
1:22:52
121
Ciel Scheinck
Groenlo
1:27:33
1:22:55
122
Astrid Beerten
Veluwe
1:25:05
1:22:58
123
Lies v bokhorst Muntsl
GAC Hilversum
1:27:22
1:23:03
124
Carla Bosker
LVG
1:28:58
1:23:04
125
Marga van der Voort
Westervoort
1:27:24
1:23:10
126
Maria Kisters
Sonsbeck (GER)
1:27:14
1:23:16
127
Doris Nieling
Sonsbeck (GER)
1:27:14
1:23:16
128
Wilma Markvoort
Gelre
1:25:05
1:23:28
129
Lyda Steenbergen
Startbaan
1:25:32
1:23:28
130
Anouschka Stortelers
Groenlo
1:26:01
1:23:31
131
Liesbeth Bosman
Nijmegen
1:28:39
1:23:47
132
Anita Liesting
Borculo
1:29:20
1:23:56
133
Ria Baselliers-van Arn
Trecho
1:28:33
1:24:09
134
Mieneke van Even
Oosterbeek
1:28:47
1:24:14
135
Ellen Kolkman
Heteren
1:26:51
1:24:18
136
Bernadette Reij
OSM '75
1:28:29
1:24:18
137
Paula van Wijk
Veluwe
1:30:23
1:24:23
138
Rian van Pelt
Velp Gld
1:29:43
1:24:33
139
Monique Blankvoort
ASV
1:29:02
1:24:42
140
José Kip-de Stigter
Rheden
1:30:54
1:24:52
141
Hetty den Daas
Utrecht
1:31:30
1:25:02
142
Hennie Calsbeek
Loopvereniging TOF
1:29:40
1:25:03
143
Tineke Voetberg
Hanzesport
1:27:48
1:25:05
144
Corry Vervoort
Ciko '66
1:27:06
1:25:11
145
Betty Ligtenberg
Ciko '66
1:29:43
1:25:16
146
Letty Albers
Oss '78
1:32:05
1:25:16
147
Josien Gudden
Doetinchem
1:32:10
1:25:21
148
Helma Smeenk
Enschede
1:29:28
1:25:28
149
Dinie Römer
Stokkum
1:30:12
1:25:54
150
Hanneke Holtslag-Masso
Ulft
1:29:52
1:25:56
151
Thea Zweers
Atletico '73
1:29:30
1:26:01
152
Petra Gevers
Loopgroep Rosmalen
1:30:53
1:26:19
153
Manoelle Janssen
Malden
1:30:09
1:26:21
154
Jacqueline Kamphuis
Athlos
1:30:27
1:26:22
155
Eugenie Massop
Arnhem
1:30:23
1:26:27
156
Flora Jonkman
Argo
1:31:56
1:26:32
157
Desiree van den Berg
Zeist
1:32:13
1:26:32
158
Petra van de Grint
Loo Gld
1:32:36
1:26:35
159
Wilmien Jannink
LVG
1:29:45
1:26:42
160
Anne Jansen
Gelre
1:33:22
1:26:47
161
Annelies Dickhout
Cifla
1:32:09
1:26:47
162
Monique Dam
OSS-VOLO
1:30:00
1:26:52
163
Beppie Janssen
Doetinchem
1:34:11
1:26:58
164
Tini Grotenhuis
Argo
1:34:11
1:26:58
165
Thea van Uem
Nijmegen
1:32:55
1:27:04
166
Jose van Vliet
IJsselstein Ut
1:32:47
1:27:05
167
Anne Kemming
Nijmegen
1:34:29
1:27:13
168
Cecile Koops
Nijmegen
1:32:08
1:27:19
169
Paulien Hieltjes
LVG
1:33:20
1:27:27
170
Hanneke Beijer
Utrecht
1:32:44
1:27:28
171
Annelies Stokkel-Roelo
Huissen
1:33:06
1:27:34
172
Ria de Vries
Atletico '73
1:31:07
1:27:38
173
Pieternel van Kreij
Groenlo
1:32:08
1:27:44
174
Els de Vries
't Jasper Sport
1:30:21
1:27:45
175
Sonja de Wit
Atverni
1:32:51
1:27:47
176
Rianne Maas
Archeus
1:33:52
1:27:52
177
Carla Kleinee
Arnhem
1:34:58
1:27:58
178
Sylvia Walterbos
LVG
1:32:28
1:28:04
179
Elles Hobbelt van Leeu
Argo
1:31:52
1:28:08
180
Annie Groen
Didam
1:33:25
1:28:19
181
Leis Sommers
De Liemers
1:33:45
1:28:20
182
Vera Dikkers
De Liemers
1:33:46
1:28:20
183
Helena Leusink
Duiven
1:35:13
1:28:26
184
Annelies Trienekens
Nijmegen
1:33:23
1:28:29
185
Dorothč Bodde
's-Heerenberg
1:32:48
1:28:32
186
Marieke Wittenhorst
Arnhem
1:35:50
1:28:32
187
Frea Hagebeuk
HAC '63
1:34:19
1:28:39
188
Hilma van der Stok
Utrecht
1:35:04
1:28:41
189
Maria van Gils
De Liemers
1:35:28
1:28:42
190
Sonja Blom
Ciko '66
1:34:30
1:28:53
191
Loes Stelder
Westervoort
1:35:59
1:29:21
192
Corrie Koedam-vd Brand
VAV
1:32:50
1:29:23
193
Marijke Schuit
Lievelde
1:31:44
1:29:39
194
Marian van Uffelen
Zutphen
1:34:45
1:29:45
195
Irma Wellink
AVA '70
1:32:34
1:29:53
196
Els Heythuyzen
Didam
1:35:00
1:29:54
197
Eline den Boer
Utrecht
1:35:11
1:29:54
198
Jeannette Oosterbroek
Westervoort
1:34:40
1:30:10
199
Dorothe Moorman
Hanzesport
1:37:24
1:30:11
200
Helga van den Broek
Millingen aan de Rij
1:35:03
1:30:13
201
Ellie Rijnbergen
Atverni
1:35:25
1:30:20
202
Mieke Mienis
De Keien
1:37:10
1:30:44
203
Maria Fortuin
Zeddam
1:35:01
1:30:44
204
Cecile Lardinois
Kranenburg (GER)
1:37:02
1:30:50
205
Carla Debets
Argo
1:38:04
1:30:50
206
Elise Schnitzler
Arnhem
1:37:10
1:30:58
207
Riet Seesing
De Liemers
1:36:09
1:31:02
208
Lidy Migchelbrink
Gaanderen
1:37:58
1:31:03
209
Karin Houtzager
VAV
1:35:13
1:31:13
210
Pleunie de Bruin
Noordeloos
1:34:45
1:31:23
211
Mirjam Dekker
De Keien
1:37:51
1:31:25
212
Nel Maat
Typhoon
1:31:50
1:31:27
213
Marga Peters-van den D
Doornenburg
1:34:45
1:31:39
214
Ineke van Hattem
Nijmegen Atletiek
1:33:45
1:31:43
215
Martina van Meurs
Oss '78
1:38:17
1:31:56
216
Lucie te Grotenhuis
Atletico '73
1:35:13
1:32:17
217
Dorry Sleutels
Nijmegen Atletiek
1:36:18
1:32:28
218
Anita van Schendel-Wol
Oss '78
1:39:00
1:32:39
219
Marieke Rijpkema
De Keien
1:37:38
1:32:45
220
Venus-slutter Monique
Atletico '73
1:37:44
1:32:47
221
Marga van Eldijk
Oss '78
1:39:12
1:32:54
222
Ria Schoolderman
Eefde
1:36:06
1:33:10
223
Marja van Uijthoven-He
Dieren
1:39:28
1:33:26
224
Ans Ruesen
Duiven
1:39:40
1:33:38
225
Caroline Waltman
Altis
1:41:04
1:34:04
226
Dedie de Jongh
Duiven
1:39:30
1:34:11
227
Hanneke Elema
Pallas '67
1:40:56
1:34:20
228
Anita Klein Tuente
Prins Hendrik
1:39:54
1:34:34
229
Thea Brandes
Wierden
1:37:06
1:35:02
230
Wilma Kok-Vos
Dutch Runners Gold
1:41:14
1:35:52
231
Yvonne Rutting
Kranenburg (GER)
1:36:14
1:35:55
232
Grada Asta
Gelre
1:38:53
1:37:17
233
Josien Coenders
Atletico '73
1:41:07
1:38:10
234
Fieke de Rijcke
Hummelo
1:39:46
1:38:26
235
Joke ter Beek
Silvolde
1:43:45
1:40:17
236
Silvana van der Waal
Altis
1:47:26
1:40:26
237
Dorie Maasland
Bennekom
1:47:03
1:41:11
238
Berna Lebbink
Argo
1:44:48
1:41:25
239
Truus Lensink_Wiersma
Dalen
1:46:55
1:41:32
240
Ans van den Berg
Nijmegen
1:50:29
1:43:39
241
Dirkje Hofman
Oosterbeek
1:54:36
1:47:15
242
Els Koes
Nieuwegein
1:51:34
1:48:35
MAN, 7,5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Milan Perc
Cuijk
25:17
25:16
2
Jelmer van Leeningen
Beekbergen
25:45
25:45
3
Chris Henet
Bemmel
26:02
26:01
4
Sten Schaper
Wijnbergen
26:12
26:11
5
Sietze Spiek
Wehl
26:19
26:18
6
Bowie Jansen
Didam
26:26
26:26
7
Arjan Weijenborg
Lichtenvoorde
26:59
26:58
8
Roland Schmitz
Goch (GER)
27:13
27:11
9
Koen Wiersema
Doetinchem
28:23
28:22
10
Coen van Zantvoort
Ulft
28:26
28:22
11
Casper van Leeningen
Beekbergen
28:58
28:57
12
Frank Roos
Aalten
29:12
29:10
13
Henk van Assen
's-Heerenberg
29:26
29:24
14
Erwin Wamelink
Aalten
29:28
29:27
15
Ingo Mulder
Arnhem
29:32
29:28
16
Leon Delleman
Lathum
29:35
29:33
17
A Webers
Mook
29:40
29:38
18
Sander Hilferink
Arnhem
29:43
29:43
19
Geert Wevers
Aalten
29:53
29:52
20
Martijn Mensink
Arnhem
30:03
30:02
21
Henri Hummelink
Lichtenvoorde
30:19
30:13
22
Harm Putman
Beek gem Montferland
30:27
30:22
23
Arwin Moerman
Hegelsom
30:25
30:24
24
Rene Wesselink
Apeldoorn
30:36
30:30
25
David van Bergen
Doetinchem
30:37
30:33
26
Ewoud Moraal
Doorwerth
30:37
30:35
27
Erwin Wanders
Duiven
31:24
31:21
28
Jos de Kock
Graauw
31:32
31:30
29
Jorn Waalder
Aalten
31:51
31:47
30
Frans Theelen
Geldrop
32:19
31:49
31
Mark Glissenaar
Wehl
32:07
31:53
32
Ruben Elfring
's-Heerenberg
32:14
32:03
33
Mark Jansonias
Apeldoorn
32:11
32:09
34
Peter Wijnands
Roermond
32:22
32:18
35
Han Budde
Arnhem
32:42
32:23
36
Haroldinio Abauna
Eindhoven
32:24
32:23
37
Jannes Jansen
Braamt
32:51
32:28
38
Rob Blesgraaf
Arnhem
32:30
32:28
39
Frank Bod
Oosterhout Gld
32:35
32:33
40
Thorgall Wiggers
Doetinchem
32:59
32:34
41
Herman Fransen
Gendringen
32:50
32:43
42
Gertjan Aarmink
Eibergen
32:47
32:43
43
Ritchie Meuzer
Opheusden
32:45
32:44
44
Hans van Leer
Nieuwland
32:50
32:48
45
Erik Klink
Raalte
32:50
32:48
46
Maarten Tappen
Doetinchem
32:53
32:49
47
Marco Weijenborg
Lichtenvoorde
32:57
32:50
48
Dirk Jan Robbe
Groenlo
32:57
32:54
49
Nick van Dulmen
's-Heerenberg
33:17
33:06
50
Ronald Wormskamp
Winterswijk
33:19
33:09
51
Antoine Hendriks
Angerlo
33:23
33:21
52
Marco Burgers
Sinderen
33:41
33:22
53
Eyob Belayaleh
Arnhem
33:25
33:23
54
Roger Beumer
Apeldoorn
34:02
33:26
55
Tonny Sopacua
Kesteren
33:33
33:31
56
Rogier Bodde
's-Heerenberg
34:04
33:48
57
Rob Bergervoet
's-Gravenhage
34:00
33:51
58
Ramon Hueskes
's-Heerenberg
34:09
33:54
59
Clemens van Onna
Zevenaar
34:15
33:58
60
Wouter Weijers
Doetinchem
34:13
34:00
61
Jeroen van der Lubbe
Winterswijk
34:13
34:03
62
Luuk te Boekhorst
Westendorp
34:24
34:04
63
Helalou M-Semn
Arnhem
34:08
34:07
64
Peter Klein Mentink
Arnhem
34:38
34:07
65
Hans Kerkwijk
Doetinchem
34:21
34:10
66
Thijs Jansen
Doetinchem
34:22
34:11
67
John Palm
Rheden
34:26
34:23
68
Casper Rupp
's-Gravenhage
34:36
34:27
69
Frank van Os
Duiven
34:48
34:31
70
Jos Jansen
Didam
34:43
34:40
71
Peter Kok
Nijmegen
35:10
34:48
72
Frans Zents
Loerbeek
34:58
34:51
73
Lucas Bloemers
's-Heerenberg
35:05
34:55
74
Chiel Kroesen
Zevenaar
34:58
34:56
75
Raymond Vrochten
Dinxperlo
35:39
35:04
76
Rob van Gool
Uden
35:56
35:07
77
Ybele Smedes
Utrecht
35:15
35:10
78
Koen Franzen
Gendringen
35:19
35:12
79
Vincent Brouwer
Zutphen
35:22
35:14
80
Victor Duurland
Heelweg
35:27
35:23
81
Wout Abbink
Westendorp
35:42
35:24
82
Antoine Menting
Lengel
35:50
35:24
83
Joost Reesink
Velp Gld
35:48
35:30
84
Freek Heuvels
Ulft
35:46
35:40
85
Heinz Vogel
Erftstadt (GER)
36:26
35:40
86
Ricardo Rosendaal
's-Heerenberg
35:57
35:40
87
Ferry Boers
's-Heerenberg
35:57
35:41
88
Lars Hogenboom
Beuningen Gld
36:46
35:54
89
Arnold Bodenkamp
Arnhem
36:10
35:54
90
Fred van Keulen
Loerbeek
36:39
35:58
91
Wilbert Kokke
Doetinchem
36:10
35:58
92
William Swaters
Babberich
36:08
36:04
93
Rembert Groenman
Dieren
36:14
36:11
94
Floris Neijland
Silvolde
37:16
36:16
95
Edwin Wenting
Braamt
36:23
36:20
96
Wim Kock
Zeddam
36:27
36:22
97
Herman van Weegen
Doetinchem
36:30
36:24
98
Erik Hoppenbrouwer
Utrecht
37:25
36:31
99
Sander Oosterink
Zelhem
37:41
36:32
100
Eugene Venes
Zeddam
36:44
36:36
101
Jurgen Peppelman
's-Heerenberg
37:18
36:57
102
Marcel Overcolde
Hengelo Gld
37:38
36:58
103
Nico van den Bogaard
Wehl
37:12
36:59
104
Marcel van Hal
Doetinchem
37:37
37:04
105
Andreas Stomps
Terborg
37:15
37:07
106
Ad Smits
Wehl
38:17
37:12
107
Niek Meijer
Zeddam
37:56
37:12
108
Rolf Heinst
Terborg
37:47
37:13
109
Eric Roes
Arnhem
38:04
37:22
110
Eric Evers
Lengel
38:27
37:22
111
Brussen
Doetinchem
38:10
37:30
112
Ronald Hendriks
Zevenaar
37:49
37:31
113
Frank Konings
's-Heerenberg
37:41
37:34
114
Ricardo Kok
Nijmegen
37:58
37:35
115
Arjan Weijers
Zeddam
38:19
37:35
116
Hailekiross Abadi
Arnhem
37:42
37:40
117
Peter Dutrieux
Arnhem
37:47
37:42
118
Tiddo Klinkenberg
Zevenaar
38:07
37:53
119
Michiel Venhoven
Gaanderen
38:01
37:53
120
Andre Heinst
Spijk Gld
38:40
37:56
121
Sander Spaan
's-Heerenberg
38:12
37:57
122
Witt
's-Heerenberg
38:12
37:57
123
Marco Raben
Winterswijk Meddo
38:18
38:07
124
Rogier Esselink
Winterswijk Meddo
38:18
38:08
125
Leo Brouwer
Westervoort
38:26
38:09
126
Wilco Vos
Didam
38:51
38:15
127
Regi Muller
Tolkamer
38:46
38:19
128
Harald Nieswand
Doetinchem
38:32
38:27
129
Maikel Toebes
Silvolde
38:47
38:28
130
Gerald van der Lee
Zeddam
38:53
38:29
131
Tonnie Hermsen
's-Heerenberg
39:09
38:29
132
Ronald Witjes
Zevenaar
38:49
38:31
133
Bob Engelbarts
Stokkum
38:51
38:34
134
Rob van Eldik
Zevenaar
38:54
38:37
135
Vincent te Braake
Borculo
39:06
38:39
136
Cor Janssen
Renkum
38:59
38:40
137
Henk Aaldering
Didam
39:31
38:40
138
Huibert Veth
Arnhem
38:45
38:40
139
Berry Peters
Huissen
38:52
38:43
140
Heiko Jansen
Duiven
39:33
38:48
141
Matthijs Schukking
Zutphen
39:01
38:49
142
Theo van der Lee
Wijchen
39:15
38:50
143
Alex ten Westeneind
Millingen aan de Rij
39:45
39:00
144
Franklin Derksen
Etten Gld
39:43
39:00
145
Wil Hol
Millingen aan de Rij
39:45
39:01
146
Henry van Keulen
Loerbeek
39:42
39:02
147
Berno Til
Doetinchem
39:37
39:03
148
Jos Castenmiller
Utrecht
39:21
39:06
149
Raymond Bosch
Arnhem
39:40
39:09
150
Hans Lassche
Zeddam
39:30
39:17
151
Willy Jansen
Loerbeek
39:26
39:20
152
Caspar ter Horst
De Steeg
40:02
39:23
153
Ton Faassen
Nijmegen
39:51
39:23
154
Rob Willems
Nijmegen
39:51
39:23
155
Roel Hogenboom
Beuningen Gld
40:30
39:37
156
Geert Nieuwenhuizen
's-Hertogenbosch
39:50
39:37
157
Gerard Notenboom
Oisterwijk
40:42
39:47
158
Jarne Theunissen
Zeddam
40:52
39:49
159
Ton Whien
Zevenaar
40:12
39:54
160
Rob Bakke
Almelo
40:48
39:54
161
Anton Aaldering
Zevenaar
40:47
39:55
162
Ton Kleinsmann
Doetinchem
40:32
39:56
163
Maup van Ravensteijn
Zeddam
40:25
40:00
164
Peter van de Poll
Zwolle
40:17
40:01
165
Jarno Geurds
Zevenaar
40:35
40:03
166
Joep te Pas
Zeddam
41:08
40:05
167
Victor Hendriks
Gaanderen
41:03
40:05
168
Martijn Venhoeven
Doetinchem
40:33
40:07
169
Ben Driesse
Arnhem
40:22
40:09
170
Tijmen Tomesen
Doetinchem
40:56
40:12
171
Marco Kappert
Doetinchem
40:46
40:12
172
Tom Jansen
Arnhem
41:03
40:13
173
Sjoerd Wissing
Doetinchem
41:24
40:14
174
Rob Hofstraat
Oss
41:07
40:21
175
Jelmer Bakker
Groningen
41:19
40:25
176
Ron van Stralendorff
Zevenaar
41:15
40:35
177
Koen Buseman
Rotterdam
41:37
40:44
178
Bart Broex
Utrecht
41:11
40:47
179
Hans Theunissen
Zeddam
41:51
40:47
180
Raymond Nelissen
Duiven
41:38
40:48
181
Armando Witjes
Gendt
41:32
40:58
182
Arthur Adriaensen
Oosterhout gem Nijme
41:37
41:02
183
Rene Schipper
Duiven
41:10
41:03
184
Rob Kuiper
Zevenaar
41:10
41:04
185
Mike Kniest
's-Heerenberg
41:31
41:15
186
WJm Rouwmaat
Doetinchem
41:26
41:16
187
Michel Ebbers
Doetinchem
41:36
41:18
188
Andre ten Berge
Doetinchem
41:26
41:19
189
Gert Steintjes
Varsseveld
41:33
41:25
190
Glenn Baars
's-Heerenberg
42:24
41:26
191
Jan van de Pol
Groesbeek
42:15
41:26
192
Sjon Hokke
Dieren
41:34
41:27
193
Wilco Regelink
Velp Gld
41:58
41:29
194
Arie Kok
Gaanderen
41:43
41:31
195
Max de Mey
Zevenaar
42:20
41:42
196
Mart Leenders
Millingen aan de Rij
42:28
41:43
197
Frank Snijders
Zwolle
42:10
41:48
198
George
Zeddam
42:05
41:50
199
Frank te Pas
Zeddam
43:02
41:59
200
Tom Oomen
Ulft
42:54
42:08
201
Stijn Hofstraat
Oss
42:56
42:09
202
Stephan Weijl
Ulft
42:33
42:10
203
Rene Tiemessen
Wehl
43:02
42:11
204
Ad Verhagen
Best
42:22
42:18
205
Ferry Bergmans
Zevenaar
42:53
42:24
206
Wim Polman
Wehl
43:02
42:47
207
Martien Beekema
Silvolde
43:34
42:50
208
Edwin Kaak
's-Heerenberg
43:02
42:53
209
Theo Gerritsen
Arnhem
43:35
42:53
210
Bart Thuss
Beek gem Montferland
43:45
42:54
211
Schiphorst
Beek gem Montferland
43:44
42:58
212
Robert van Lith
Wehl
43:19
43:03
213
Glen Meijer
Lengel
43:17
43:05
214
Rene Meerman
Wehl
43:30
43:07
215
Olaf Brouwer
Zutphen
43:17
43:10
216
Youri Geurds
Zevenaar
43:43
43:11
217
Wilfried Massen
Doetinchem
43:45
43:15
218
Fred Wenneker
Doetinchem
43:46
43:15
219
Albert Berenpas
Doetinchem
43:25
43:18
220
Ron Jansen
Wehl
43:39
43:23
221
Bert Budding
Veenendaal
43:33
43:24
222
Auke Smit
Arnhem
43:58
43:28
223
Geert Smits
Arnhem
43:58
43:29
224
Hans Jansen
Didam
44:03
43:40
225
Rob Koot
Dieren
44:00
43:41
226
John Bloemhard
Doetinchem
44:46
43:45
227
Wouter Jacobs
Utrecht
44:23
43:47
228
Erwin Derksen
Almelo
44:24
43:49
229
Chris de Mey
Doetinchem
44:35
43:58
230
Michel Keuben
Ulft
44:32
44:04
231
Bas van Hal
Doetinchem
44:41
44:04
232
Paul Willekens
Doetinchem
44:20
44:07
233
Roy Reijmer
's-Heerenberg
44:44
44:09
234
Paul Hendriks
Millingen aan de Rij
44:55
44:10
235
Gert Nas
Beek gem Montferland
44:18
44:12
236
Corstiaan Bleijenberg
Wehl
44:34
44:18
237
Hans Meijer
Doetinchem
45:10
44:19
238
Michael Bagijn
Wehl
44:34
44:19
239
Alex Bekking
Dieren
45:23
44:25
240
René Westenberg
Didam
45:11
44:42
241
F Smits
Groesbeek
45:38
44:46
242
R van den Bosch
Duiven
45:27
44:53
243
Frits Dijkgraaf
Winterswijk
45:24
44:57
244
Huub van Haeren
Doetinchem
45:45
45:03
245
Peter Krahmer
Doetinchem
45:17
45:09
246
Paul Berendsen
's-Heerenberg
45:44
45:10
247
Hans van Teijlingen
Rijswijk Zh
45:45
45:13
248
Martin van Grootheest
Zevenaar
46:03
45:24
249
Fred Driesse
Arnhem
45:45
45:31
250
Cor Tuit
Arnhem
45:48
45:39
251
Carlo van Mourik
's-Heerenberg
46:08
45:40
252
Gerrit Kamers
Eibergen
46:03
45:43
253
Anton Bloemink
Emmen
45:59
45:48
254
Marco Leyting
Beek gem Montferland
46:35
45:50
255
Karel Post
Lathum
46:04
45:52
256
Emiel Visser
Arnhem
46:37
45:52
257
Ralf Simons
Arnhem
47:06
46:04
258
Wimjan Schippers
Bilthoven
46:26
46:11
259
Frans Eijt
's-Heerenberg
46:31
46:12
260
Dick Janssen
Dieren
46:33
46:12
261
Tom Spek
Duiven
48:08
46:17
262
Ruud Tousain
's-Heerenberg
47:38
46:33
263
HM Papen
Groenlo
46:45
46:42
264
Leo Geurds
Zevenaar
47:17
46:44
265
Geert-jan Mathijssen
Arnhem
47:36
46:50
266
Dennis Lankveld
Silvolde
47:44
46:51
267
Wim van Dijk
Zevenaar
47:09
46:56
268
Roland Bloem
Wehl
47:10
46:57
269
André Menting
Stokkum
47:29
47:04
270
Gerard Kerbof
Dieren
47:33
47:13
271
Ido van der Molen
Westervoort
47:41
47:21
272
C A M Seggelink
's-Heerenberg
47:50
47:36
273
Maurits Monnereau
Doetinchem
47:46
47:36
274
Patrick Vellinga
Heteren
48:19
47:40
275
Bas de Groot
Doetinchem
47:55
47:42
276
Robbie Sweers
Didam
48:06
47:59
277
Martin Sluyter
Gaanderen
48:45
48:08
278
Joop van IJzendoorn
Zetten
49:49
48:53
279
Erwin Bolks
Borculo
49:57
49:21
280
Andries Ulderink
Aalten
49:55
49:30
281
Ronald den Dekker
Doetinchem
50:34
49:38
282
Hans van Rijswijk
Huissen
51:15
50:58
283
Ivo de Wit
Wehl
51:23
51:08
284
Henk van Amerongen
Doetinchem
52:20
51:25
285
Jan Kruitbos
Lichtenvoorde
51:48
51:43
286
A vd Donk
Wageningen
51:58
51:54
287
Nico Pauw
Montfoort
52:46
52:07
288
Theo Welling
Stokkum
52:15
52:07
289
Ronald Kersten
's-Heerenberg
52:48
52:23
290
Marc Arns
Elst Gld
53:40
52:50
291
Jeroen Groenewoud
Arnhem
53:34
52:55
292
Willem van IJzendoorn
Zetten
58:43
57:46
293
H M Hofstee
Didam
1:04:01
1:03:18
VROUW, 7,5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Yvonne van Braak
Doetinchem
32:18
32:04
2
Inge Gijsberts
Wehl
34:19
33:37
3
Yvonne Jansen
Drempt
34:37
34:33
4
Kimley Sanders
Silvolde
34:49
34:46
5
Monique de Kock
Zeddam
35:14
35:08
6
Gré Spieker
Marienvelde
35:40
35:36
7
Lenneke Theunissen
Groesbeek
35:54
35:48
8
Katinka Nijland
Wehl
36:28
36:16
9
Marietta van Dijk
Zevenaar
36:53
36:36
10
Wieke van der Leij
Apeldoorn
37:39
37:03
11
Chantal Janssen
Arnhem
37:35
37:16
12
Sandra de Reus
Zevenaar
37:37
37:20
13
Marloes Bosveld
Winterswijk
38:08
37:21
14
Evelien Termeer
Doetinchem
37:44
37:27
15
Claudia Borgyink
Varsseveld
37:47
37:36
16
Annelies Wesselink
Zelhem
37:47
37:38
17
Marieke Venderbosch
Didam
38:17
37:49
18
Monique van Drie
Arnhem
38:14
38:00
19
Loes Eggink
's-Heerenberg
38:12
38:03
20
Rieneke ter Maat
Winschoten
38:15
38:06
21
Shimora Laarman
Arnhem
39:02
38:11
22
Thea Bisseling
Zeddam
38:48
38:21
23
Annelies Groeneveld
Zeddam
39:04
38:37
24
Dianne Schutmaat
Arnhem
38:47
38:39
25
Anne-Marie Bruggert
Arnhem
39:14
38:39
26
Jenny Frazer
Ulft
39:21
39:16
27
Ine Lanters
's-Heerenberg
39:48
39:26
28
Jacqueline Klutman
Babberich
39:39
39:34
29
Carmen Berger
Nijmegen
40:12
39:44
30
Diana Linders-Baker
Eindhoven
40:42
39:48
31
Sophie Hulsman
Heelweg
39:59
39:50
32
Sabine Weustenenk
Hengelo Gld
40:12
39:59
33
Liesbeth Gerritsen
Zevenaar
40:39
40:09
34
Georgette Demmink
Dieren
40:37
40:18
35
Wilma Zweers
Voorschoten
41:07
40:20
36
Ria Loesink
Gaanderen
40:52
40:27
37
Irene van Halteren
Zeddam
41:23
40:28
38
Desirée van Steenveldt
Arnhem
41:13
40:42
39
Eva van Ginkel
Nijmegen
41:12
40:43
40
Dayelle te Grotenhuis
Etten Gld
41:04
40:46
41
Alice Migchels
Doetinchem
40:57
40:47
42
Estelle Jansen
's-Heerenberg
41:25
40:47
43
Maria te Braake
Braamt
41:15
40:48
44
Irma van Dijken
Winschoten
41:16
40:54
45
Berris van Kessel
Bunnik
41:19
40:55
46
Anique Mangnus
Gendringen
41:41
40:58
47
Adriana Hoppenbrouwer
Utrecht
42:12
41:17
48
Ellen Span
Wehl
41:38
41:24
49
Maaike Kapoen
Huissen
42:49
41:25
50
Marjan Schmitz
Roermond
41:33
41:26
51
Manja Jansen
Arnhem
42:19
41:29
52
Annemarie Erinkveld
Duiven
41:57
41:31
53
Femke Kopp
Doetinchem
41:51
41:31
54
Ellen Willems
Doetinchem
42:23
41:33
55
Jacqueline Könning
Didam
42:26
41:37
56
Ans Hermsen
Zevenaar
41:44
41:41
57
Hester de Feiter
Doetinchem
42:10
41:44
58
Jolanda Baerends
Duiven
42:08
41:48
59
Karine Bruil
Doetinchem
41:58
41:48
60
Jozien Vogel
Arnhem
42:16
41:51
61
Meike Hogenboom
Beuningen Gld
42:49
41:56
62
Tiki Tangelder
Winterswijk
42:22
41:58
63
Raba Sonneveldt
Ellecom
42:09
41:58
64
Rinske Groot Nibbelink
Doetinchem
42:40
41:59
65
Maureen Hermsen
Doetinchem
42:29
42:01
66
Dian Agustini
Arnhem
42:29
42:04
67
Anouk de Ruiter
Beek gem Montferland
42:21
42:11
68
Marijke de Weerd
Elten (GER)
42:26
42:16
69
Sandra Fischer
Ulft
42:49
42:17
70
Marianne van Kooten
Doetinchem
43:08
42:24
71
Anne Dorrestein
Rotterdam
42:48
42:27
72
Joannie Hogenboom
Beuningen Gld
43:25
42:32
73
Thea van de Pol-Hermse
Groesbeek
43:27
42:39
74
Marianne van Braak
Zevenaar
43:11
42:42
75
Manon Tichelaar
Duiven
43:10
42:44
76
Erna Krol-Runneboom
's-Heerenberg
43:48
43:01
77
Dorien van den Eijnde
Nijmegen
43:40
43:01
78
Sanne Wemekamp
Ulft
43:35
43:04
79
Gerrie Hoogendoorn
Ulft
43:35
43:05
80
Monique Morel
Arnhem
43:14
43:09
81
Esther Diepenmaat
Rekken
43:50
43:18
82
Marijke Limbeek
Zeddam
43:39
43:19
83
Ineke Pingen
Nijmegen
43:31
43:19
84
Augustine van Ree
Wehl
43:52
43:31
85
Mieke Pilzecker
Leusden
44:06
43:36
86
Natalie te Kamp
Breedenbroek
43:52
43:40
87
José Willemsen
Zeddam
44:24
43:42
88
Hannie Buser
Wehl
43:52
43:44
89
Tilly Hermsen
Zevenaar
44:03
43:51
90
Monique de Jong
Beek gem Montferland
44:13
43:58
91
Mardy Konink
's-Heerenberg
44:44
44:03
92
Kin Huntink
's-Heerenberg
44:44
44:09
93
Gerke Luesink-Besselin
Hummelo
44:21
44:11
94
Pia WillekensNieuwenhu
Doetinchem
44:25
44:13
95
Danny Jonkman
Arnhem
45:16
44:18
96
Monique Everink
Silvolde
44:42
44:18
97
Rieja Bienias
Doetinchem
44:30
44:22
98
Carla van Zantvoort
Ulft
45:07
44:27
99
Inge de Ruiter
Zeddam
44:56
44:28
100
Puck Langenhof
Zeddam
45:41
44:38
101
Margot Verhagen
Emmerich (GER)
45:39
44:53
102
Marian Hekkers
Wehl
45:06
44:57
103
Amarja Peppelman
Doetinchem
45:29
44:58
104
Els Verhaagen
De Steeg
46:01
45:02
105
Tanja Lomers
De Steeg
46:03
45:03
106
Josje Blesgraaf
Arnhem
45:07
45:03
107
Carin Dalebout
Duiven
45:15
45:08
108
Peggy van Uum
Zevenaar
47:02
45:10
109
Kelly Sweers Derksen
Didam
45:20
45:13
110
Karin Spekreijse
Borne
45:37
45:15
111
Jolanda Olthof
Borne
45:37
45:16
112
Heidi Peppelman-Berend
's-Heerenberg
45:42
45:20
113
Thijs Verhagen
Emmerich (GER)
46:08
45:22
114
Stephanie de Vries
Groenlo
46:15
45:27
115
José Mulling
Zeddam
45:45
45:28
116
Annemieke Hendriks
Zevenaar
46:05
45:34
117
Chantal Bekker
Gendt
46:10
45:34
118
Annet Bolt
Arnhem
46:03
45:36
119
Leonie Knapen
Ruurlo
45:43
45:37
120
Paulien van Aalst-Zeve
Silvolde
46:20
45:37
121
Jessica Kerckhoffs
Doetinchem
46:34
45:42
122
Monique Derksen
Oosterhout gem Nijme
46:19
45:44
123
Ingeborg Bekker
Utrecht
46:22
45:47
124
Ruth van Schriek
Halle
46:21
45:50
125
Hilde Knipping
Ulft
46:34
45:51
126
Bianca van Essen
Apeldoorn
46:49
45:52
127
Nanda van der Schrier
Apeldoorn
46:53
45:56
128
Tiny Kollee
Boxmeer
46:12
46:00
129
Riet Jansen
Doetinchem
46:45
46:07
130
Marieke Peppelman
Utrecht
46:45
46:07
131
Monique Elshof-Bisseli
Kilder
46:48
46:11
132
Gerti Soerel
Nieuwkoop
46:33
46:16
133
Marleen Elshout
Lichtenvoorde
47:01
46:16
134
Ingrid Schepper
Wehl
46:58
46:17
135
Trudy van den Berg
's-Heerenberg
46:28
46:18
136
Cisca Stokkink
Velp Gld
46:43
46:24
137
Regina Schutten
Lichtenvoorde
47:13
46:24
138
Desiree Franke-Helming
's-Heerenberg
47:22
46:26
139
Manon Terink
Zutphen
47:05
46:28
140
Chantal te Pas
Ulft
47:20
46:31
141
Birgit Baumann
Nijmegen
46:42
46:35
142
Nicole Willink
Utrecht
47:08
46:35
143
Sandra van den Berg
Velp Gld
47:10
46:44
144
Susan Kroekenstoel
Groenlo
47:42
46:54
145
Corrie Abbenhuis
Didam
46:59
46:55
146
Peggy Jansen
Arnhem
47:45
46:55
147
Marieke Velthuis
Doetinchem
47:52
46:59
148
Manuela Steinmann
's-Heerenberg
47:28
46:59
149
Helma de Bakker
Zeddam
47:17
47:07
150
Petra van den Brink
Arnhem
47:54
47:08
151
Heidy Wezenberg
Vragender
47:57
47:09
152
Corinne Jansen
Beek gem Montferland
48:09
47:15
153
Lydia Jansen
Beek gem Montferland
48:09
47:15
154
Karin Aalders
Ulft
48:04
47:17
155
Jolanda Joosten
's-Heerenberg
47:59
47:24
156
Jolanda Ferrier
Zevenaar
48:00
47:27
157
Ida Selimovic
Zevenaar
48:00
47:28
158
Nicole Derksen
Emmerich (GER)
47:33
47:29
159
Melanie Kraan
Ulft
48:09
47:29
160
Annelies Horstink
Lichtenvoorde
47:52
47:30
161
Ingrid Vermolen
Oud Beijerland
47:55
47:30
162
Femke Wolterink
Groenlo
48:16
47:31
163
Jolanda van 't Land
Duiven
48:02
47:34
164
Margit Gasseling
Zevenaar
48:17
47:35
165
Erna van Harten
Zelhem
48:22
47:39
166
Sylvi Kock
Ulft
48:19
47:41
167
Corine Vellinga
Heteren
48:20
47:41
168
Diane Peters
Didam
48:05
47:45
169
Petra Schwab
Zutphen
48:19
47:45
170
Willy Kniest
Zevenaar
48:20
47:49
171
Gerry Vreuls-Chevalkin
Zeddam
48:27
47:50
172
Jaqueline Bolder
Doetinchem
48:46
47:51
173
Chantal Migchelbrink
Doetinchem
48:46
47:52
174
Sandra van Gaalen
Doetinchem
48:19
47:58
175
Maaike Menting Ebbing
's-Heerenberg
48:27
48:00
176
Heike Vogel
Erftstadt (GER)
48:53
48:08
177
Astrid Hogenkamp
Harreveld
48:58
48:09
178
Petra Reijers
Zeddam
48:51
48:32
179
Ahilya de Wit
Wehl
49:16
49:00
180
Sanne Duis
Didam
49:49
49:07
181
Nettie Gerritsen
Tonden
49:49
49:09
182
Karin Mout
Babberich
49:41
49:11
183
Dorien Sluyter-Wilbrin
Gaanderen
49:52
49:15
184
Myrthe Sikkink
Winterswijk
50:06
49:19
185
Corrie van Leer
Nieuwland
49:39
49:24
186
Sandra Harmsen
Etten Gld
50:33
49:35
187
Claudia Helmink
Etten Gld
50:33
49:36
188
Lidy Rikken
Gendringen
50:18
49:41
189
Annie Koot-Ammerlaan
Maarssen
50:46
49:48
190
Daphne Seegers
Zevenaar
49:55
49:55
191
Lenie Arts
Eindhoven
50:09
49:58
192
Carmen Janssen
Elst Gld
50:00
50:00
193
Thea Thuss
Didam
50:30
50:03
194
Astrid Boekelder
Lichtenvoorde
50:55
50:07
195
Otti Quik
Delft
50:42
50:09
196
Natascha van den Steen
Arnhem
50:40
50:13
197
Ine Bod
Beek gem Montferland
50:57
50:14
198
Maud Aaldering
Nijmegen
50:41
50:20
199
Kiki Gerritzen
Didam
51:09
50:28
200
Ellen Rexwinkel
Doetinchem
51:42
50:54
201
Leni van de Poll
Zwolle
51:14
50:58
202
Anne Linda Kramer
Dieren
51:14
51:06
203
Mientje Kersten
's-Heerenberg
51:37
51:19
204
Anne-Marie Jager
Doetinchem
51:52
51:19
205
Esther Peters
Tonden
52:01
51:22
206
Karin Jansen
Dieren
51:31
51:24
207
Marijke van der Sijde
Arnhem
52:04
51:28
208
Natalie Kolk
Doetinchem
52:16
51:30
209
Melanie Berkelder
Doetinchem
52:16
51:30
210
Chantal van Wessel
Zevenaar
52:30
51:48
211
Anna Zwart
Leeuwarden
52:17
51:54
212
Mariska Thuis
Rijen
52:17
51:56
213
Monique Meyer
Achterveld
52:57
51:58
214
Hanny Jansen
Emmerich (GER)
52:26
51:59
215
Bauke Hesselink
Zeddam
52:37
52:00
216
Anouschka Davelaar
's-Heerenberg
53:10
52:12
217
Annemarie Menting
Zutphen
52:55
52:15
218
Thera van Gemert
Ulft
52:46
52:22
219
Martie Renkema
Velp Gld
53:18
52:22
220
Belinda Dorland
Velp Gld
53:19
52:22
221
Monique Beije
Wehl
53:26
52:44
222
Gerrie van Alst
Lichtenvoorde
52:44
52:44
223
Brigitte Aens
Elst Gld
53:50
52:59
224
Liesbeth van den Brand
Breda
54:02
53:04
225
Maria Spinola
Veldhoven
53:41
53:12
226
Marleen van der Linde
Halle
54:22
53:22
227
Thea van Dijk
Doetinchem
54:02
53:29
228
Adeline Keizer
Doetinchem
54:01
53:29
229
Aggie van Driel
Elst Gld
53:56
53:48
230
Lucie Hensel
Lünen (GER)
54:25
54:02
231
Marleen de Vries
Wehl
54:41
54:28
232
Mirella Huisintveld
Doetinchem
55:13
54:34
233
Marijke Berntsen
Zeddam
55:13
54:34
234
Kim van Zantvoort
Doetinchem
55:13
54:35
235
Marlies Ensing
Zeddam
58:18
57:19
236
Michelle Tobben
Silvolde
58:44
57:53
237
Ellen Koster
Zeddam
58:42
58:00
238
Diane Meerbeek
Doetinchem
59:05
58:36
239
Thea Boschker
Winterswijk
59:00
58:37
240
Patricia Limbeek
Doetinchem
1:01:45
1:00:50
241
Lydia Alferink
Doetinchem
1:07:46
1:06:50
242
Ineke de Boer Herder
Doetinchem
1:07:46
1:06:50
J6-7, 1 KM 6-7 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Viggo Parol
Bosch en Duin
4:12
4:11
2
Kasper Weijkamp
Atletico 73
4:19
4:19
3
Niels Wissink
Roncallischool
4:20
4:19
4
Evert Krus
Kilder
4:36
4:32
5
Chiel Mijnen
Galamaschool
4:37
4:33
6
Tom Went
Mariabasisschool
4:37
4:30
7
Raoul Krijger
Mariabasisschool
4:37
4:31
8
Gijs Esselink
Mariabasisschool
4:40
4:33
9
Max Heijink
Mariabasisschool
4:44
4:37
10
Camiel van Onna
Bemmel
4:44
4:44
11
Jochem van Boekel
Gorinchem
4:47
4:40
12
Marijn Jansen
Roncallischool
4:47
4:43
13
Nick Thomassen
St. Jozefschool
4:51
4:50
14
David Delleman
Roncallischool
4:55
4:53
15
Rens Varwijk
Galamaschool
4:56
4:53
16
Ties Saalmink
OBS. 't Montferland
4:56
4:50
17
Bart Seegers
Suitbertusschool
5:06
5:02
18
Lars Kremen
OBS. 't Montferland
5:07
5:01
19
Cas Hartskeerl
Doetinchem
5:08
5:01
20
Wout Renskers
Doetinchem
5:08
5:08
21
Stan Ebbing
OBS. 't Montferland
5:08
5:02
22
Troy Kruit
Varsseveld
5:09
5:02
23
Jup Heuvel
Mariabasisschool
5:10
5:01
24
Stan de Winter
Suitbertusschool
5:11
5:06
25
Tim Berendsen
Roncallischool
5:11
5:06
26
Rick Jansonius
Apeldoorn
5:12
5:10
27
Stan Gerritsen
Mariabasisschool
5:13
5:06
28
Thijs Gerritsen
Roncallischool
5:15
5:12
29
Maarten Schenning
Galamaschool
5:15
5:12
30
Alexander Smeenk
Zeddam
5:18
5:15
31
Geert Seegers
Suitbertusschool
5:20
5:15
32
Teun Groeneveld
Galamaschool
5:22
5:18
33
Loek van Onna
Bemmel
5:23
5:22
34
Alex Holtermann
Vleuten
5:24
5:17
35
Mike Schenning
Lengel
5:26
5:22
36
Julian Holtermann
Vleuten
5:30
5:21
37
Wouter van Haren
OBS. 't Montferland
5:31
5:24
38
Maik Fennenman
Roncallischool
5:31
5:28
39
Kay Menting
Galamaschool
5:34
5:30
40
Mart Kruitbosch
Wehl
5:35
5:31
41
Ivar de Vries
St. Jozefschool
5:36
5:35
42
Cain Meuleman
Mariabasisschool
5:38
5:31
43
Daan Lukassen
OBS. 't Montferland
5:39
5:34
44
Bart Boerboom
Mariabasisschool
5:40
5:32
45
Joris van Waardenburg
Didam
5:45
5:40
46
Thijs Berendsen
's-Heerenberg
5:45
5:37
47
Gijs Ariens
Roncallischool
5:50
5:45
48
Coen Versteeg
Suitbertusschool
5:50
5:44
49
Max Kaal
Roncallischool
5:51
5:49
50
ThiemeTheunissen
Roncallischool
5:51
5:48
51
Giovanni Raben
Suitbertusschool
5:54
5:50
52
Neal Moller Kobold
OBS. 't Montferland
5:55
5:49
53
Jaap Jansen
Mariabasisschool
5:56
5:48
54
Sten Kroesen
Atletico 73
6:08
6:07
55
Milan Lijbers
's-Heerenberg
6:22
6:15
56
Jesse Wolff
Mariabasisschool
6:23
6:15
57
Jelle Bolk
Galamaschool
6:27
6:24
58
Jari du Plessis
OBS. 't Montferland
6:39
6:33
59
Remco Huizing
OBS. 't Montferland
6:42
6:36
60
Luke Arendsen
Galamaschool
6:46
6:42
61
Pieter Raaijman
OBS. 't Montferland
6:47
6:40
62
Collin du Plessis
OBS. 't Montferland
7:04
6:57
M6-7, 1 KM 6-7 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sophie van Bergen
Doetinchem
4:51
4:48
2
Demi Berentsen
St. Jozefschool
4:54
4:52
3
Sterre van Uum
Zevenaar
5:01
5:00
4
Marie klein Tuente
's-Hertogenbosch
5:02
4:58
5
Miek Sinderdinck
St. Jozefschool
5:04
5:02
6
Marit vd Bosch
Roncallischool
5:20
5:16
7
Lara Smits
St. Jozefschool
5:30
5:28
8
Lieke Westerveld
St. Jozefschool
5:32
5:30
9
Maup Jansen
St. Jozefschool
5:34
5:32
10
Anne Siebes
Montferland School
5:37
5:31
11
Rosalie Fischer
Mariabasisschool
5:37
5:29
12
Mette Zweden
Mariabasisschool
5:41
5:33
13
Sophie Frerix
Mariabasisschool
5:42
5:34
14
Nikki Ruttenberg
Suitbertusschool
5:43
5:37
15
Lynn Kobessen
St. Jozefschool
5:44
5:42
16
Startnummer 4028
Atletico 73
5:44
5:43
17
Cai Giskes
Suitbertusschool
5:45
5:39
18
Jet Esman
Mariabasisschool
5:46
5:37
19
Juliëtte Versteeg
Suitbertusschool
5:49
5:44
20
Linde Verhagen
OBS. 't Montferland
5:56
5:49
21
Penelope Mitchell
Atletico 73
5:57
5:55
22
Julia Wilting
Mariabasisschool
5:57
5:50
23
Liza van Zeijl
OBS. 't Montferland
5:59
5:54
24
Silvana Bussing
OBS. 't Montferland
6:00
5:55
25
Brechtje Hamer
Dinxperlo
6:01
5:56
26
Ilanri van Rossum
OBS. 't Montferland
6:02
5:56
27
Naomi Loffeld
Galamaschool
6:04
6:02
28
Merel Seegers
Suitbertusschool
6:09
6:03
29
Maureen Kupers
Mariabasisschool
6:11
6:02
30
Isley Gasseling
Mariabasisschool
6:17
6:09
31
Liza Slager
Galamaschool
6:18
6:16
32
Huba Wachtendonk
Mariabasisschool
6:21
6:13
33
Megan Matthews
Suitbertusschool
6:23
6:16
34
Renske Seegers
Suitbertusschool
6:24
6:17
35
Pien Hell
Galamaschool
6:25
6:22
36
Eva Arentz
Galamaschool
6:28
6:25
37
Lisanne Berntsen
St. Jozefschool
6:32
6:30
38
Famke Wissink
St. Jozefschool
6:38
6:37
39
Bente Meijer
St. Jozefschool
6:40
6:37
40
Taylor Pasman
Galamaschool
6:45
6:43
41
Lynn Berendsen
Basisschool De Kolks
6:58
6:54
42
Amber Bennink
OBS. 't Montferland
7:03
6:57
43
Kimlian Teben
Basisschool De Kolks
7:09
7:04
44
Jessi Peters
Basisschool De Kolks
7:09
7:05
45
Janice Vergeer
Zeddam
7:13
7:11
46
Diana Hasanaj
Mariabasisschool
7:13
7:04
47
Toska Jansen
Suitbertusschool
8:43
8:37
J8, 1 KM 8-9 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wesley Leeuwerik
Mariabasisschool
3:52
3:52
2
Stijn Straatman
Wageningen
4:07
4:05
3
Rody Elting
Suitbertusschool
4:19
4:16
4
Dani Pollmann
Mariabasisschool
4:25
4:23
5
Max Bloemes
Roncallischool
4:27
4:25
6
Pascal Terpstra
Wageningen
4:28
4:26
7
Bas Nibbeling
Roncallischool
4:30
4:28
8
Mike Stoppelman
Mariabasisschool
4:30
4:29
9
Mack Delleman
St. Jozefschool
4:31
4:26
10
Robin Bekius
Mariabasisschool
4:31
4:29
11
Vince Jones
Mariabasisschool
4:35
4:30
12
Jort Hunting
Mariabasisschool
4:36
4:30
13
Dylan Spekschoor
Marienvelde
4:38
4:34
14
Timon Kraan
Atletico 73
4:41
4:39
15
Nick Helmes
Mariabasisschool
4:43
4:38
16
Tijmen Kremer
OBS. 't Montferland
4:50
4:45
17
Niek Dijkman
Mariabasisschool
4:50
4:48
18
Mees ten Vaarwerk
Basisschool De Kolks
4:54
4:47
19
Bram van der Hubbe
Winterswijk
5:00
4:55
20
Pim Maas
Arnhem
5:03
4:57
21
Ivan Korthof
Zeewolde
5:04
4:56
22
Bjorn Ambting
Roncallischool
5:05
5:03
23
Ties Centen
Doetinchem
5:08
5:03
24
Tigo Leene
St. Martinus
5:12
5:04
25
Dion van der Velden
Mariabasisschool
5:13
5:06
26
Sem Angenent
OBS. 't Montferland
5:22
5:22
27
Loek Prang
Mariabasisschool
5:24
5:19
28
Victor Kupers
OBS. 't Montferland
5:26
5:19
29
Werner van Rossum
OBS. 't Montferland
5:26
5:21
30
Daan Slager
Galamaschool
5:26
5:23
31
Dion Jansen
Ulft
5:28
5:22
32
Wessel Danen
Ulft
5:28
5:22
33
Bo Otten
Montferland School
5:29
5:22
34
Philip van Kralingen
OBS. 't Montferland
5:31
5:30
35
Joost Esselink
Winterswijk Meddo
5:42
5:37
36
Teun Bussing
OBS. 't Montferland
5:56
5:51
37
Tim Kox
Suitbertusschool
5:57
5:54
38
Anouk Fischer
Mariabasisschool
6:04
6:02
39
Fleur vd Ven
Roncallischool
6:04
5:59
40
Patrick Ubbink
Basisschool De Kolks
6:12
6:04
41
Romek Franck
OBS. 't Montferland
6:17
6:15
42
Max Coanielje
's-Heerenberg
6:19
6:17
43
Koert Barkhuysen
OBS. 't Montferland
7:12
7:05
M8, 1 KM 8-9 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ynte Biemans
Kerkdriel
3:44
3:43
2
Janneke Mengerink
Baarle Hertog
4:12
4:12
3
Kyra Keurentjes
Wehl
4:13
4:12
4
Dorte Heideman
Oldenzaal
4:22
4:20
5
Maaike Hageman
Didam
4:22
4:21
6
Anna Vierdag
Atletico 73
4:24
4:19
7
Margo Schippers
Holten
4:28
4:26
8
Emma Sinderdinck
St. Jozefschool
4:37
4:28
9
Kelly Blokland
Ede Gld
4:37
4:36
10
Mille Winters
Doetinchem
4:40
4:40
11
Hanna Krus
Kilder
4:45
4:36
12
Ivette Spieker
Marienvelde
4:50
4:46
13
Indy Huls
OBS. 't Montferland
4:51
4:43
14
Nadia Venneman
Roncallischool
4:54
4:51
15
Fenna Rasing
Didam
5:09
5:07
16
Roos-An van Halteren
Roncallischool
5:16
5:13
17
Nadia Baakman
Basisschool De Kolks
5:25
5:17
18
Lois de Ronde
's-Heerenberg
5:38
5:34
19
Micki Roes
Basisschool De Kolks
5:43
5:36
20
Marit Ziegler
Dinxperlo
5:44
5:41
21
Birta Singhkhora
OBS. 't Montferland
5:49
5:44
22
Rianne Berntsen
St. Jozefschool
5:54
5:48
23
Maaike Thuis
OBS. 't Montferland
5:54
5:49
24
Ferona Jansen
Roncallischool
6:00
5:56
25
Tessa Meijer
Suitbertusschool
6:21
6:18
26
Hiske Messing
St. Jozefschool
6:27
6:22
J9, 1 KM 8-9 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Max Venderbosch
Didam
3:42
3:41
2
Finn Garritsen
Doetinchem
3:53
3:52
3
Rutger Molenkamp
Atletico 73
3:55
3:48
4
Driek Klein Tuente
's-Hertogenbosch
4:00
4:00
5
Floris Schuurman
Roncallischool
4:05
4:03
6
Gijs Renskers
Doetinchem
4:11
4:07
7
Merlijn Wentink
Wehl
4:12
4:09
8
Sam Helmink
OBS. 't Montferland
4:12
4:10
9
Kjell Venderbosch
Roncallischool
4:14
4:10
10
Dylan Verstegen
Suitbertusschool
4:16
4:11
11
Cas Meisters
OBS. 't Montferland
4:16
4:13
12
Baue Menting
Mariabasisschool
4:22
4:21
13
Iwan Berntsen
Roncallischool
4:24
4:20
14
Bart de Ronde
's-Heerenberg
4:24
4:22
15
Roman te Wildt
Mariabasisschool
4:25
4:24
16
Nathan Naberman
's-Heerenberg
4:27
4:25
17
Rens Derksen
Roncallischool
4:28
4:27
18
Twan Ruikes
Mariabasisschool
4:29
4:27
19
Milan te Wildt
Mariabasisschool
4:31
4:25
20
Jim vd Waardenburg
Roncallischool
4:33
4:32
21
Kevin Thomassen
St. Jozefschool
4:35
4:34
22
Bart Vergeer
Zeddam
4:35
4:27
23
Symen Korthof
Zeewolde
4:38
4:31
24
Jeroen Vos
OBS. 't Montferland
4:39
4:36
25
Luuk Goris
OBS. 't Montferland
4:41
4:38
26
Agi Strijker
OBS. 't Montferland
4:42
4:40
27
Sander Kregel
Roncallischool
4:43
4:42
28
Yur Steenbergen
OBS. 't Montferland
4:45
4:43
29
Mart klein Hesselink
Roncallischool
4:45
4:41
30
Niels Ebben
Mariabasisschool
4:46
4:43
31
Stan Derksen
Suitbertusschool
4:46
4:43
32
Timo vd Bosch
Roncallischool
4:48
4:46
33
Dylan Derksen
Mariabasisschool
4:51
4:49
34
Pascal Bodde
Arnhem
4:53
4:50
35
Rik Stoppelman
Mariabasisschool
4:53
4:52
36
Timo van de Sande
Galamaschool
4:54
4:50
37
Mylan van Brenk
Doetinchem
4:58
4:55
38
Lex Bosch
Wijnbergen
5:01
4:54
39
Bram Wissink
St. Jozefschool
5:01
4:57
40
Jessie Wolters
Galamaschool
5:07
5:04
41
Jayde Maatman
Mariabasisschool
5:08
5:04
42
Jorn Jansen
St. Jozefschool
5:09
5:05
43
Mathijs van den Berg
St. Martinus
5:13
5:05
44
Twan ten Have
St. Jozefschool
5:30
5:24
45
Jelle Franke
Galamaschool
5:36
5:29
46
Hidde Kroesen
Atletico 73
5:41
5:38
47
Jaques Doeleman
Mariabasisschool
5:53
5:46
48
Jody Kruitwagen
OBS. 't Montferland
6:16
6:12
49
Marijn Kobessen
St. Jozefschool
8:35
6:33
M9, 1 KM 8-9 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Famke Hennekes
Zevenaar
4:08
4:07
2
Marjolein Kuiper
Leek
4:13
4:10
3
Marlijn van Boekel
Gorinchem
4:14
4:09
4
Maud Saalmink
OBS. 't Montferland
4:20
4:14
5
Vera Hulzebos
Zuidwolde Dr
4:20
4:19
6
Milou Mattijssen
Arnhem
4:21
4:20
7
Marit de Jong
Didam
4:22
4:22
8
Iris Bokkers
Atletico 73
4:23
4:18
9
Loes Brand
Boskoop
4:25
4:22
10
Alex Toonen
OBS. 't Montferland
4:27
4:21
11
Harmke Rasing
Didam
4:30
4:29
12
Sanne Cornelissen
Atletico 73
4:31
4:25
13
Dewi Muller
Wehl
4:42
4:37
14
Linde van Dulmen
Atletico 73
4:49
4:46
15
Thirza Matilda
Amsterdam
4:54
4:53
16
Stephanie Kok
Doetinchem
4:57
4:56
17
Vere Megens
OBS. 't Montferland
5:00
4:57
18
Ilse Surenbroek
Mariabasisschool
5:06
5:04
19
Maud Centen
Doetinchem
5:08
5:03
20
Noa Menting
Galamaschool
5:09
5:06
21
Maureen Krijger
Mariabasisschool
5:10
5:08
22
Anne Wever
St. Jozefschool
5:12
5:07
23
Esmee Piek
Wehl
5:19
5:18
24
Marit Mijnen
Azewijn
5:20
5:14
25
Annemiek van der Graaf
OBS. 't Montferland
5:20
5:17
26
Fleur Beekhuizen
Galamaschool
5:26
5:19
27
Nora van der Duin
Mariabasisschool
5:26
5:23
28
Ilse Marissink
Galamaschool
5:27
5:21
29
Pien Esman
Mariabasisschool
5:29
5:22
30
Isa Brücker
St. Jozefschool
5:41
5:35
31
Sanne Wolff
Mariabasisschool
5:47
5:40
32
Femke Dijkman
Mariabasisschool
5:47
5:43
33
Jetske Willemsen
St. Martinus
5:53
5:44
34
Silke Jansen
St. Martinus
5:54
5:46
35
Iris Sturrij
OBS. 't Montferland
5:58
5:53
36
Laura Reumer
Mariabasisschool
6:06
5:59
37
Joëlle de Lange
St. Jozefschool
6:08
6:03
38
Loemi Hasanaj
Mariabasisschool
6:13
6:06
J1011, 1 KM 10-11 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Brian Versluis
Lopik
3:20
3:19
2
Stan van Helmond
Deurne
3:27
3:26
3
Colin Wegman
Leusden
3:27
3:25
4
Bart Brand
Boskoop
3:30
3:30
5
Bram Mengerink
Baarle Hertog
3:34
3:33
6
Corne Parol
Bosch en Duin
3:39
3:39
7
Nicholas Mitchell
Atletico 73
3:41
3:40
8
Milan van Boxem
Beek gem Montferland
3:42
3:42
9
Mattijs Kok
Atletico 73
3:43
3:40
10
Mathijs Weijkamp
Atletico 73
3:44
3:43
11
Ronan Aardenburg
Didam
3:46
3:45
12
Pim Rooswinkel
Arnhem
3:49
3:47
13
Bert Esselink
Mariabasisschool
3:51
3:50
14
Willy Overman
Mariabasisschool
3:52
3:50
15
Daan Krauts
Mariabasisschool
3:52
3:50
16
Rob Maas
Arnhem
3:52
3:51
17
Luuk Maandag
Hummelo
3:53
3:52
18
Pim van Londen
Lobith
3:58
3:53
19
Glenn Kunst
's-Gravenhage
3:59
3:59
20
Kevin ter Horst
Doetinchem
4:00
3:58
21
Stan Dijkman
Mariabasisschool
4:00
3:59
22
Lars van Bergen
Doetinchem
4:01
3:59
23
Luuk Nusselder
Hummelo
4:01
3:59
24
Frans Overman
Mariabasisschool
4:03
4:02
25
Tom Rewinkel
Ulft
4:03
4:02
26
Rico Leeuwerik
Mariabasisschool
4:04
4:03
27
Mark Kregel
Roncallischool
4:06
4:03
28
Pieter Vierdag
Atletico 73
4:09
4:06
29
Tom Wever
St. Jozefschool
4:09
4:04
30
Tigo Berentsen
St. Jozefschool
4:13
4:08
31
Bram Sinderdinck
St. Jozefschool
4:14
4:09
32
Vince Toonen
OBS. 't Montferland
4:15
4:11
33
Hielke Wissing
Roncallischool
4:15
4:10
34
Jim Blokland
Ede Gld
4:19
4:14
35
Stijn Jansonius
Apeldoorn
4:21
4:21
36
Marc van den Berg
St. Martinus
4:22
4:20
37
Job Messing
St. Jozefschool
4:23
4:17
38
Gijs Ketelaar
St. Jozefschool
4:23
4:18
39
Tom Seegers
Suitbertusschool
4:25
4:23
40
Twan Berentsen
St. Jozefschool
4:27
4:23
41
Jordy te Boekhorst
Mariabasisschool
4:29
4:27
42
Tjeerd Weigand
Galamaschool
4:30
4:28
43
Luc Roes
Roncallischool
4:30
4:27
44
Siebe Bolder
St. Jozefschool
4:31
4:26
45
Dominiek Hulzebos
Zuidwolde Dr
4:32
4:29
46
Bram Seegers
Suitbertusschool
4:32
4:31
47
Kevin de Lange
St. Jozefschool
4:34
4:29
48
BAs Kruitbosch
Wehl
4:36
4:35
49
Stan Jansen
St. Martinus
4:37
4:35
50
Gijs Maertzdorf
OBS. 't Montferland
4:37
4:33
51
Jorg Evers
Zeddam
4:44
4:41
52
Kirti Singkhora
OBS. 't Montferland
4:45
4:41
53
Fabian Lettink
OBS. 't Montferland
4:48
4:42
54
Bram van der Graaf
OBS. 't Montferland
4:50
4:46
55
Jeffrey Gerritsen
OBS. 't Montferland
4:52
4:48
56
Sven Groeneveld
Galamaschool
4:59
4:56
57
Bart Lukassen
OBS. 't Montferland
5:01
4:58
58
Bart Reijmer
OBS. 't Montferland
5:02
4:59
59
Mika van Uum
Zevenaar
5:11
5:05
60
Steven Bennink
OBS. 't Montferland
5:43
5:37
61
Dylan Moller Kobold
OBS. 't Montferland
6:00
5:57
62
Pim Eerden
Didam
9:10
4:13
M1011, 1 KM 10-11 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anniek van Boekel
Gorinchem
3:35
3:31
2
Elke Molenaar
Lelystad
3:43
3:40
3
Jasmin Brinkerhof
Noordwijkerhout
3:46
3:46
4
Hanna van Aalten
Atletico 73
3:51
3:49
5
Merel Wevers
Ugchelen
3:58
3:56
6
Marinde van Dis
Odoornerveen
4:00
3:58
7
Marijke Esselink
Winterswijk Meddo
4:02
3:56
8
Nienke Wijenberg
Winterswijk
4:05
4:00
9
Lynn Chevalking
Zelhem
4:06
4:05
10
Ilene Cleveringa
Doorwerth
4:07
4:04
11
Jiska van de Sande
Galamaschool
4:20
4:19
12
Silke Westerveld
St. Jozefschool
4:22
4:17
13
Emma Matse
Atletico 73
4:26
4:23
14
Valesca Braam
Atletico 73
4:30
4:27
15
Kim Venderbosch
Roncallischool
4:32
4:25
16
Katie van der Linde
Doetinchem
4:36
4:34
17
Ilona de Winter
Suitbertusschool
4:38
4:36
18
Miek Lubbers
Roncallischool
4:38
4:35
19
Marlin Theunissen
Roncallischool
4:40
4:36
20
Jaimy Wissing
Roncallischool
4:40
4:37
21
Meike Heideman
Oldenzaal
4:43
4:40
22
Hanna Pöpping
Braamt
4:44
4:39
23
Lin Gerritsen
Mariabasisschool
4:46
4:43
24
Ralf te Wildt
Galamaschool
4:46
4:44
25
Daisy Vergeer
Zeddam
4:56
4:52
26
Eline Bekius
Mariabasisschool
4:58
4:56
27
Valerie Spieker
Marienvelde
4:59
4:53
28
Maggy Vink
St. Jozefschool
5:01
4:55
29
Pleun Marissink
OBS. 't Montferland
5:02
4:57
30
Nadeche Ciurans
OBS. 't Montferland
5:04
5:00
31
Milou Heiting
Roncallischool
5:06
5:02
32
Brittany Jones
Mariabasisschool
5:08
5:05
33
Imke Vollenberg
Mariabasisschool
5:09
5:08
34
Judith Gerritsen
Roncallischool
5:12
5:08
35
Eva Overbeek
St. Jozefschool
5:15
5:08
36
Myrthe Franke
Galamaschool
5:17
5:15
37
Romy Cornielje
OBS. 't Montferland
5:18
5:14
38
Jilly Berntsen
Roncallischool
5:24
5:20
39
Chanelle Bouwman
OBS. 't Montferland
5:26
5:22
40
Lois Pastoor
OBS. 't Montferland
5:27
5:21
41
Dominique van den Berg
OBS. 't Montferland
5:27
5:23
42
Nadide Arikan
OBS. 't Montferland
5:27
5:24
43
Jonneke van Empelen
5:36
5:33
44
Ruby Lee Delleman
St. Jozefschool
5:37
5:30
45
Tamara Gerrits
Azewijn
5:37
5:31
46
Lisa Peters
Basisschool De Kolks
5:39
5:35
47
Vivian Kuster
Suitbertusschool
5:40
5:36
48
Roos van de Langenberg
Atletico 73
5:47
5:44
49
Lotte vd Ven
Roncallischool
5:47
5:43
50
Julissa Ciurans
OBS. 't Montferland
6:02
5:57
51
Linde Wolters
Galamaschool
6:03
6:00
52
Nienke van Haren
OBS. 't Montferland
6:04
5:59
53
Jessie Ebbing
Mariabasisschool
6:14
6:12
J1213, 1 KM 12-13 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Dave Hulzebos
Zuidwolde Dr
3:16
3:15
2
Bart Maas
Arnhem
3:17
3:16
3
Mike Foppen
Nijmegen
3:20
3:18
4
David Spiro
Winterswijk
3:23
3:20
5
Feelde
Gaanderen
3:25
3:23
6
Stan Zeegers
Deurne
3:27
3:25
7
Robin Pastoor
Team Sicco MVR
3:29
3:27
8
Lars Biemans
Kerkdriel
3:31
3:29
9
Tim te Brake
Aalten
3:32
3:32
10
Bernard Overman
's-Heerenberg
3:34
3:31
11
Dirk Mulleman
Ulft
3:38
3:35
12
Tim Jansen
Didam
3:40
3:39
13
Pepijn Roosendaal
Team Sicco MVR
3:42
3:40
14
Aike de Heer
Gaanderen
3:44
3:42
15
Pim Venderbosch
Didam
3:45
3:43
16
Boudewijn Bongers
Team Sicco MVR
3:46
3:44
17
Yorick Kaal
Team Sicco MVR
3:47
3:44
18
Kay Sanders
Silvolde
3:48
3:46
19
Casper Frerix
Team Sicco MVR
3:49
3:48
20
Guido de Winter
Team Sicco MVR
3:50
3:49
21
Stefan Roes
Team Sicco MVR
3:51
3:49
22
Thijs van Aalten
Terborg
3:54
3:52
23
Tom Overgoor
Dinxperlo
4:00
3:57
24
Tjerk van der Duin
Mariabasisschool
4:02
4:00
25
Thijs Esselink
Winterswijk Meddo
4:02
4:00
26
Pim van Empelen
Dinxperlo
4:03
4:01
27
Gertjan Bentert
Aalten
4:09
4:08
28
Bram Roes
Ulft
4:13
4:11
29
Wouter Weijkamp
Atletico 73
4:15
4:11
30
Lars Eringfeld
Voorst Oude IJsselst
4:17
4:15
31
Ricardo van den Berg
OBS. 't Montferland
4:30
4:27
32
Mathias Machewski
Oberhausen (GER)
6:52
4:40
M1213, 1 KM 12-13 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Melissa de Haan
Apeldoorn
3:14
3:13
2
Anouschka Schröder
Dronten
3:27
3:26
3
Tess Wegman
Leusden
3:30
3:29
4
Eline de Jong
Didam
3:32
3:29
5
Dagmar van Hinte
Lelystad
3:34
3:33
6
Carolien de Korte
Doetinchem
3:42
3:40
7
Jelynn Timisela
Apeldoorn
3:43
3:43
8
Mayke Nusselder
Hummelo
3:54
3:51
9
Anouk Hof
Gieterveen
3:56
3:55
10
Fleur Hunink
's-Heerenberg
3:56
3:55
11
Jaira Matilda
Amsterdam
4:04
4:02
12
Jolijn Heitkamp
's-Heerenberg
4:04
4:03
13
Nina Lanke
Ulft
4:09
4:07
14
Joelle Kraayenvanger
Westervoort
4:11
4:10
15
Jullian Seevinck
Didam
4:13
4:11
16
Maureen Wissing
Megchelen
4:33
4:32
17
Tessa ten Have
St. Jozefschool
4:45
4:40
18
Celine Gerritsen
OBS. 't Montferland
5:30
5:27
19
Suzanne Vos
OBS. 't Montferland
6:08
6:06
20
Sanne Hell
Galamaschool
6:51
6:48
J1415, 1 KM 14-15 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Reinout Wieggers
Duiven
2:53
2:53
2
Melvin Seevinck
Didam
3:00
3:00
3
Wiebe de Heer
Gaanderen
3:02
3:02
4
Steven van Kesteren
Silvolde
3:06
3:05
5
Bram van Aalten
Terborg
3:07
3:07
6
Niels Cloosterman
Nijmegen
3:08
3:08
7
Rowan van Emden
Team Sicco MVR
3:25
3:24
8
Marc Pennards
Team Sicco MVR
3:37
3:36
9
Dyan Mulder
Team Sicco MVR
3:38
3:37
10
Ruud Mulleman
Ulft
3:42
3:40
11
Sven Wissink
Team Sicco MVR
3:47
3:45
12
Niels van Lent
Team Sicco MVR
3:50
3:50
13
Salman Selcik
Team Sicco MVR
3:51
3:51
M1415, 1 KM 14-15 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Saskia Weinans
Gendringen
3:15
3:14
www.montferlandrun.nl
www.uitslagen.nl
15-02-2010 09:26