Uitslagenlijst Running Center Cross Circuit

Leeuwarden - Zondag 15 november 2009

REC, RECREANTEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anke Wudich
Leeuwarden
9:58
2
Lieuwe Hiddema
Appelscha
10:23
3
Lisanne Versteeg
Nijeholtpade
14:50
4
Monique Seerden
Franeker
15:47
5
Nina van der Meer
Leeuwarden
21:25
6
Andrea Michielsen
IJlst
21:35
7
Astrid Jonker
Tijnje
24:36
8
Mieke Arntz
Groningen
28:20
9
Leonie Nienhuis
Oosterwolde Fr
28:48
10
Miranda Hornstra
Warga
32:45
11
Frouke Rullmann
Leeuwarden
33:50
12
Lydia Klessens
Leeuwarden
34:10
13
Auke van der Meer
35:15
14
Renate Siebert
Franeker
36:30
15
Alfred Kuiper
Leek
39:40
16
Geart Sierd van der Ze
Leeuwarden
40:30
17
Meinte Jelsma
Leeuwarden
40:30
18
Roelof de Roos
Leeuwarden
41:14
19
Gerben Yedema
Leeuwarden
41:15
20
Nanja Versprille
Burgum
41:15
21
Alle Hoekstra
Appelscha
41:55
22
Cor de Vries
Leeuwarden
42:12
23
Stefan van der Wal
Drachten
42:43
24
Menno Cramer
Leeuwarden
42:51
25
Jefta Bogaard
Leeuwarden
43:18
26
Arjen van der Logt
Goutum
43:26
27
Koen Kiestra
Leeuwarden
43:51
28
Vellinga
Groningen
44:49
29
René Zandstra
Harlingen
45:22
30
Hugo de Jong
Franeker
45:37
31
Henk Veenstra
Drachten
45:56
32
Ad Michielsen
IJlst
46:28
33
Andrew Guest
Sneek
46:38
34
Stephan Versteeg
Wolvega
46:57
35
Marchel Tissingh
Tuk
47:08
36
Niels Laarhuis
Oosterwolde
47:25
37
Sandra van Strien
Burgum
48:10
38
Gerard Jansma
Goutum
48:23
39
Ed Velderman
Giekerk
49:21
40
Klaas-Jan Huizing
Leeuwarden
49:35
41
Nico Hooisma
Dronrijp
49:57
42
André Jellema
Leeuwarden
50:16
43
Aise Bouma
Kimswerd
50:18
44
Kees Versprille
Burgum
50:40
45
Patrick Derks
Drachten
51:14
46
Piet Struiksma
Boksum
51:47
47
Jakob Veenstra
Drachten
52:21
48
Peter Bax
Drachten
52:33
49
Age Dijkstra
Tzummarum
52:50
50
Froukje Goudberg
Boksum
53:20
51
Nicolle Veffer-Vergnes
Dronrijp
54:01
52
J. Veffer
Dronrijp
54:01
53
Janneke Nienhuis-Koetj
Oosterwolde Fr
54:15
54
Edwin Deelstra
Leeuwarden
54:38
55
Henk Betten
Leeuwarden
54:40
56
Petra Joustra-Werkman
Oosterwolde Fr
54:50
57
Wieger van Keulen
Leeuwarden
54:54
58
Bram de Boer
Leeuwarden
55:15
59
Marjan Rodenhuis
Leeuwarden
55:32
60
Aly Prins-Olijve
Oosterwolde
56:55
61
Jelte Njjholt
Oosterwolde Fr
56:55
62
Peter van der Logt
Leeuwarden
57:32
63
Ella van den Berg
Oosterwolde
57:35
64
Halbe Huitema
Dearsum
1:00:07
MPC, MEISJES PUP. C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ilse Meerdink
Horror
4:23
2
Isabeau Leegwater
Groningen Atletiek
4:27
3
Julie Hoekstra
Jupiter
4:32
4
Selma Spikman
Groningen Atletiek
4:57
5
Anneke Grondsma
Spartacus
5:12
6
Carmen Mulder
Impala
5:21
7
Anna Bo van der Wal
Impala
5:34
8
Yke Hoekstra
Athleta
5:40
9
Dagmar Stenekes
Impala
5:58
10
Yassine Bulthuis
Impala
5:59
JPC, JONGENS PUP. C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Allard Voorwinde
Athleta
4:21
2
Jarno Kuiper
Start '78
4:29
3
Harm-Jan Kootstra
Impala
4:48
4
Tobias Bouma
Impala
4:49
5
Gerwin Koopmans
Spartacus
5:09
6
Raymon Pietersma
Lionitas
5:18
7
Bjorn Rinsma
Impala
5:19
8
Devin Mennink
Impala
5:33
9
Justin Boes
Spartacus
5:35
MPB, MEISJES PUP. B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Emy Guikema
Jupiter
4:03
2
Anne Sikkema
Lionitas
4:09
3
Nina Hof
SV Veendam
4:21
4
Aukje Vellinga
Groningen Atletiek
4:32
5
Francis Nienhuis
Impala
4:38
6
Nikée Siemonsma
Horror
4:39
7
Suzanne Nicolai
Lionitas
4:48
8
Vera Derksema
Groningen Atletiek
4:52
9
Amber Stenekes
Impala
4:58
10
Rianne Ottens
Horror
5:01
11
Gerike Nijboer
Impala
5:01
12
Tessa de Meer
Impala
5:06
13
Sanne Verbaas
Lionitas
5:27
14
Wianne Kiers
Impala
5:43
JPB, JONGENS PUP. B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jelger de Boer
Horror
3:55
2
Rein Kramer
Horror
4:09
3
Sjoerd de Boer
Horror
4:10
4
Ruben Talstra
Impala
4:30
5
Sytse Oudman
Impala
4:37
6
Alwin van der Veen
Lionitas
4:40
7
Wisse Leistra
Spartacus
4:44
8
Jarno Dirksen
Impala
4:46
9
Justus Ravensbergen
Athleta
4:59
10
Jorrit Rodenhuis
Spartacus
5:17
11
Yannick Stuurman
Impala
5:23
12
Jurre Veenstra
Lionitas
5:27
13
Gwen Diepenmaat
Lionitas
5:45
MPA1, MEISJES PUP. A1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marjolein Kuiper
Groningen Atletiek
3:48
2
Fanny Spikman
Groningen Atletiek
3:49
3
Marit van der Schaaf
Groningen Atletiek
4:07
4
Evelien Kuiper
Groningen Atletiek
4:08
5
Laila van der Meer
Athleta
4:10
6
Thirza Kuiper
Start '78
4:10
7
Rosalie Tissingh
Start '78
4:14
8
Nanke van den Brink
ATC '75
4:20
9
Lieke van der Heide
LSV Invictus
4:20
10
Merle Louwinger
Athleta
4:28
11
Noa Knip
Spartacus
4:37
12
Femke van der Veen
Athleta
4:39
13
Laura Mulder
Impala
4:40
14
Roos Postma
Impala
4:41
15
Fenna Hoekstra
Athleta
4:43
16
Marleen Anna Freijssen
Lionitas
4:45
17
Ellis de Wit
Impala
5:06
18
Magali Siri
Spartacus
5:15
19
Lysanne Nijmeijer
Start '78
5:25
20
Tessa Zwart
Lionitas
5:33
21
Mèrcènnè Meijer
SV Veendam
5:41
MPA2, MEISJES PUP. A2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Soraya Servage
Start '78
3:43
2
Joska Lukkes
Lionitas
3:48
3
Marieke Driesprong
DOS
3:57
4
Rianne Nyenhuis
Lionitas
4:07
5
Mara Leistra
Spartacus
4:14
6
Jorien Reekers
Impala
4:18
7
Berber Struiksma
Lionitas
4:19
8
Daphne Poelstra
DOS
4:20
9
Linda Kramer
Lionitas
4:25
10
Eef Bosveld
Impala
4:44
11
Romylie Leegwater
Groningen Atletiek
4:48
12
Melanie Nawijn
Impala
5:08
13
Rixt Velzing
Impala
5:09
JPA1, JONGENS PUP. A1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Luuk Wiebenga
AV Heerenveen
3:40
2
Jeroen van Weperen
LSV Invictus
3:42
3
Roman de Boer
Horror
3:51
4
Luc Tjalma
Athleta
4:02
5
Ingmar Hoekstra
Jupiter
4:03
6
Wouter Baljet
Horror
4:09
7
Jarin van der Kooi
Lionitas
4:13
8
Lammert Kerkhof
Athleta
4:21
9
Remco Mulder
Start '78
4:23
10
Gijs van der Wijk
Impala
4:27
11
Wieger Tuithof
Groningen Atletiek
4:33
12
Wiger Hartstra
Impala
4:36
13
Ruben Glazenborg
Aquilo
4:37
14
Stephan van Es
Impala
5:02
15
Mathijs Bouma
Impala
5:06
16
Owen Smidt
AAC '61
5:27
17
Mike van der Veen
Spartacus
5:31
18
Allard Koopmans
Spartacus
5:49
19
Wolter Nijmeijer
Start '78
5:54
JPA2, JONGENS PUP. A2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lammert Ekkers
AV Heerenveen
3:34
2
Pascal Sinnema
Lionitas
3:44
3
Chris Wever
AV Heerenveen
3:54
4
Jelle Bruinsma
ATC '75
4:41
5
Niels Bouma
Impala
4:51
MD1, MEISJES D1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Susan van Weperen
LSV Invictus
4:44
2
Leonie Glazenborg
Aquilo
4:52
3
Judith Telenga
Spartacus
5:11
4
Irma Michielsen
Horror
5:30
5
Marieke van den Brink
ATC '75
5:34
6
Jasmijn Wagenaar
Impala
5:35
7
Anneke Kootstra
Impala
5:44
8
Minke Ribberink
Groningen Atletiek
5:47
9
Esther Wijnalda
Impala
5:48
10
Henrike Vellinga
Groningen Atletiek
5:48
11
Mare van der Weg
AV Heerenveen
6:29
12
Sanne Graafstra
LSV Invictus
6:40
13
Soraya Bennen
DOS
7:09
14
Jeske Stam
DOS
7:15
MD2, MEISJES D2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Irene Kalter
Lionitas
4:51
2
Danaid Prinsen
Aquilo
5:03
3
Alycia Wouda
Lionitas
5:03
4
Dorine van der Veen
Lionitas
5:04
5
Ineke van Koldam
Groningen Atletiek
5:15
6
Floor Buigel
Groningen Atletiek
5:18
7
Anouk Hof
AAC '61
5:18
8
Laura Veenman
Jupiter
5:34
9
Welmoed Mink
Lionitas
6:02
10
Renske van Ginkel
Athleta
6:33
JD1, JONGENS D1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rinse Altena
Horror
5:03
2
Marijn van Haren
Loopgroep De Drentsc
5:04
3
Jelmer Kootstra
Impala
5:05
4
Yönten Staal
ATC '75
5:05
5
Peter-Jan de Jong
AV Heerenveen
5:09
6
Robin Honebecke
ATC '75
5:16
7
Marijn van der Veen
Lionitas
5:38
8
Rowan Veenhuizen
Ekehaar
5:46
9
Julian Roffel
Horror
5:58
10
Nick Rodermond
Start '78
5:59
11
Obbe Tibben
Start '78
6:00
12
Axel Knip
Spartacus
6:03
13
Rense Negenman
Impala
6:07
14
Roan Landstra
Horror
6:08
15
Rutger Schaaf
Lionitas
6:15
16
Stefan Ottens
Horror
6:31
17
Bas Venema
Jupiter
6:56
18
Emiel de Wit
Impala
7:03
19
Thijs Verbaas
Lionitas
7:09
JD2, JONGENS D2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Corné Dijkstra
Impala
4:42
2
Jelmer van der Veen
Lionitas
4:44
3
Robin Wassens
Groningen Atletiek
4:45
4
Djurre Hoeksema
AAC '61
4:46
5
Sven Boersma
Annen
5:05
6
Tim de Vries
Groningen Atletiek
5:23
7
Mark Wijnalda
Impala
5:30
8
Jeffrey Roseboom
Impala
5:46
9
Nick Smidt
AAC '61
5:55
10
Jorean Groen
Groningen Atletiek
5:58
11
Jurien Rijkaarsdam
LSV Invictus
6:25
MB, SPRINTCROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Aly Boersma
Horror
5:00
2
Aafje Seinstra
AV Heerenveen
5:45
3
Pieternel Oden
Horror
5:49
JB, SPRINTCROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen Vochteloo
LSV Invictus
3:59
MA, SPRINTCROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marijke Portema
AV Heerenveen
4:55
2
Juliette Oden
Horror
5:36
JA, SPRINTCROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lowie van der Woude
Start '78
4:07
2
Menno Hunneman
LSV Invictus
4:09
3
Peter Peereboom
AV Heerenveen
4:32
VSEN, SPRINTCROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Simone Falkena
AV Heerenveen
5:16
MSEN, SPRINTCROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jesper Greijdanus
Vitalis
3:52
2
Sybout Wijma
Impala
4:04
3
Kevin Damstra
AV Heerenveen
4:06
4
Sietze van der Goot
Impala
4:20
5
Nico Rusticus
Horror
4:25
6
Erik Verhaar
Vitalis
4:28
7
Jürgen Guikema
Jupiter
4:29
8
Jeen Nauta
Start '78
4:32
9
Eric Portema
AV Heerenveen
4:42
10
Jan Jepma
Lionitas
4:48
11
Wouter Visch
Groningen Atletiek
4:50
12
Klaas de Vries
Impala
4:50
13
Arjen Portema
AV Heerenveen
4:53
14
Jelmer Jepma
Impala
5:49
MC, MEISJES C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ellen Jansen
Start '78
6:40
2
Yacintha Aakster
Groningen Atletiek
6:42
3
Lynn van der Schaaf
Groningen Atletiek
6:45
4
Denise Sinnema
AV Heerenveen
7:08
5
Nathalie Kreleger
Groningen Atletiek
7:21
6
Bernice Meijer
SV Veendam
7:33
7
Sacha Martini
Groningen Atletiek
7:36
8
Sanne Matthijsse
Groningen Atletiek
7:37
9
Corien Vlaming
Groningen Atletiek
7:38
10
Anke Zonderlnd
Impala
7:45
11
Sandra Boxum
Start '78
7:59
12
Berber Nooitgedagt
Horror
8:00
13
Birgit Scheffer
Impala
8:05
14
Judith Michielsen
Horror
8:21
15
Manon Siri
Spartacus
8:34
16
Geesje Nijmeijer
Start '78
10:16
MB, MEISJES B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ydwine van der Veen
Lionitas
10:15
2
Marlijn van der Mei
AV Heerenveen
10:21
3
Jolien de Waard
Groningen Atletiek
10:31
4
Anniek de Jong
AV Heerenveen
11:01
5
Maren Bulthuis
Horror
11:09
6
Wieke Nijmeijer
Start '78
17:52
JC, JONGENS C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Niek Blikslager
Groningen Atletiek
9:04
2
Rein Sloof
Groningen Atletiek
9:14
3
Jordi Stam
DOS
9:32
4
Bram Buigel
Groningen Atletiek
9:48
5
Hille Dalstra
AV Heerenveen
9:55
6
Mark Houwaart
Aquilo
10:14
7
Rein Reinsma
Horror
10:18
8
Jasper Bos
Groningen Atletiek
10:18
9
Willem van Zoelen
Impala
10:34
10
Bram Kielman
Athleta
10:40
11
Yorick Veenhuizen
Ekehaar
10:45
12
Martijn de Vreeze
Horror
10:48
13
Leon de Vries
Groningen Atletiek
11:04
14
Wessel van Trijp
Impala
11:06
15
Jarno van der Weg
AV Heerenveen
11:38
16
Patrick Reitsma
Impala
12:02
17
Henk Jan Schaaphok
Groningen Atletiek
12:06
18
Rienk Tuithof
Groningen Atletiek
12:17
19
Wybe Jongema
Impala
12:31
20
Tom Bax
Impala
12:38
JB, JONGENS B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jesse Nijboer
Start '78
10:55
2
David Hofstee
Impala
11:23
3
Bert Bos
Groningen Atletiek
11:38
4
Mick Bolland
AAC '61
11:45
5
Lars de Rijk
De Sperwers
11:49
6
Aldo Michielsen
Horror
12:10
7
Alger Hiemstra
Impala
12:33
8
Jesse Boiteveld
LSV Invictus
12:43
9
Niels Moek
AAC '61
13:26
10
Steven Koffijberg
Lionitas
13:29
11
Jasper Staal
Jupiter
14:38
MA, MEISJES A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sifan Hassan
Lionitas
11:44
2
Margriet Akkerman
Horror
12:57
3
Nynke Bruinsma
Horror
13:19
4
Nynke van der Zee
ATC '75
14:43
VSEN, WEDSTRIJD VROUW
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hanneke Hink
Groningen Atletiek
26:28
2
Brenda de Jong
Impala
28:43
3
Marieke van der Vegt
Vitalis
29:01
4
Meta Schouten
Groningen Atletiek
29:25
5
Jelly van der Kloet
Impala
29:40
6
Sandra Sikkema
Impala
30:50
7
Vera Keidel
Lionitas
31:38
8
Hilde Prikken
DOS
31:47
V35+, WEDSTRIJD VROUW
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Geke Venema
Athleta
29:58
JA, JONGENS A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marwin Iedema
Impala
18:33
2
Tim Sandys
AV Heerenveen
20:31
3
Jesper Keidel
Lionitas
22:38
MSEN, WEDSTRIJD MAN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Jouke Vos
AV Heerenveen
36:26
2
Willem de Boer
Horror
39:00
3
Marco Wels
Impala
39:08
4
Gerben Tiekstra
HAC '63
39:35
5
Douwe Nauta
Horror
40:01
6
Gerko Floor
LSV Invictus
40:27
7
Rene Jaasma
Impala
40:42
8
Jarno Dekker
Vitalis
41:50
9
Ruud Hadders
Tritanium
42:49
10
Thijs Rood
Vitalis
43:11
11
Kees Hink
Groningen Atletiek
45:07
12
Andres Faber
DOS
47:15
13
Tim Stoffelsma
Tritanium
54:23
M35+, WEDSTRIJD MAN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Remon van Lunzen
Lionitas
37:12
2
Gerrit Kramer
Horror
37:59
3
Jan Albert Veenema
Horror
37:59
4
Martin Veenhuizen
Ekehaar
39:44
5
Lammert Odinga
Lionitas
41:58
6
Eddy Elsinga
AV Heerenveen
45:28
7
Guido Leurink
Dracxhten
50:23
M45+, WEDSTRIJD MAN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Klaas Talma
Impala
40:12
2
Kor van der Kooi
Groningen Atletiek
40:52
3
Ritske Flootman
Lionitas
41:28
4
Jacob Oden
Horror
43:21
5
Johannes van der Veen
Lionitas
44:04
6
Willie Kiewiet
Lionitas
44:09
7
Hans Versteeg
Friesland
46:02
8
Eddy Oosterkamp
Start '78
46:45
9
Jebbe Westerbeek
Start '78
47:12
10
Harm Veenstra
Impala
47:35
11
Duco Zijlstra
Friesland
51:01
M55+, WEDSTRIJD MAN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cor Wetting
Lionitas
43:53
2
Eppie Oosterhuis
Friesland
46:22
Voor opmerkingen op de uitslag kun je mailen naar
sytze.wetting@hetnet.nl
Zie ook voor uitslag op www.lionitas.nl
www.uitslagen.nl
21-11-2009 20:23