Uitslagenlijst Terschelling Marathon

Terschelling West - Zondag 8 november 2009

MSEN, 21,1 WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Michel Butter
AV Castricum
1:07:13
1:07:12
2
Tom Wiggers
AV Castricum
1:07:29
1:07:28
3
Robert Ton
Phanos
1:08:19
1:08:18
4
David Hemstede
Climax
1:08:28
1:08:27
5
Ronald Schroer
Hera
1:08:53
1:08:53
6
Rens Dekkers
Hera
1:09:08
1:09:07
7
Martin Lauret
AV Castricum
1:09:55
1:09:54
8
Kristof van Malderen
Bakkum
1:09:57
1:09:56
9
Yennick Wolthuizen
DOKEV
1:11:21
1:11:21
10
Alwin Groen
NOVA
1:12:03
1:12:02
11
Niels Verwer
AV Castricum
1:14:56
1:14:55
12
Patrick Kuijken
Athlos
1:14:59
1:14:58
13
Mark Nouws
THOR
1:16:59
1:16:57
14
Marten Korfage
Hera
1:18:36
1:18:34
15
Simon van den Enden
Phoenix
1:18:40
1:18:23
16
Anno Huizenga
SV Friesland
1:19:40
1:19:38
17
Joop Helbers
Pallas '93
1:19:58
1:19:54
18
Marco Rutgers
Argo
1:20:08
1:20:04
19
Tom Bellord
Hylas
1:20:09
1:20:04
20
Maarten van Ommen
Phoenix
1:20:09
1:20:02
21
Ivo van der Meer
Lionitas
1:20:53
1:20:51
22
Alex Bekkers
OSS-VOLO
1:20:55
1:20:51
23
Johan van der Dennen
Marathon Pim Mulier
1:21:21
1:21:19
24
Wiebe-Pieter Mulder
Horror
1:22:42
1:22:40
25
Franky Spaans
NEA Volharding
1:22:44
1:22:37
26
Dennis van Doorn
Phoenix
1:22:47
1:22:29
27
Hendrik Hoekstra
AV Heerenveen
1:23:11
1:23:09
28
Wilfred Brons
ASV
1:23:32
1:23:27
29
Robby Ribbink
Loopgroep PK
1:25:07
1:24:43
30
Tonnie Knigge
Runners Stadskanaal
1:25:11
1:25:06
31
Maarten Nijland
LAAC Twente
1:25:40
1:25:32
32
Ate Bijlsma
Athleta
1:25:50
1:25:45
33
Wabe Roskam
Horror
1:26:06
1:26:00
34
Johannes Postma
Lionitas
1:26:20
1:26:17
35
Jan Julius Buwalda
AV Heerenveen
1:26:29
1:26:22
36
Jack van de Walle
Suomi
1:28:04
1:27:53
37
Martin de Jonge
Hylas
1:28:17
1:28:11
38
Pieter Talsma
Athleta
1:28:30
1:28:26
39
Michiel Snuverink
TION
1:28:44
1:28:32
40
Frank Sjaardema
Sprint
1:29:37
1:29:25
41
Gerrit Betzema
SV Friesland
1:29:41
1:29:28
42
Marco Verkaik
Groningen Atletiek
1:29:51
1:29:36
43
Alex Bergsma
AV Heerenveen
1:30:10
1:29:34
44
Casper Koelma
Marathon Pim Mulier
1:30:26
1:30:16
45
Floris Jansen
Haag Atletiek
1:31:27
1:30:44
46
Wout Peters
Eindhoven Atletiek
1:32:01
1:31:48
47
Mark Bleekemolen
Hylas
1:32:27
1:32:19
48
Frank Stobbe
NOP
1:32:32
1:32:24
49
Folkert Huisma
Impala
1:34:01
1:33:40
50
Gerrit Veldthuis
Loopgroep De Drentsc
1:34:10
1:33:27
51
Michiel van Reen
Running2000
1:35:22
1:34:34
52
Pieter Grabijn
AKU
1:35:54
1:35:51
53
Jogchum Dijkstra
SV Friesland
1:35:56
1:35:37
54
Anton Spinder
Impala
1:36:28
1:36:24
55
Christiaan van Beusich
Loopteam Ed Sligcher
1:37:06
1:36:55
56
Stefan Verweij
PwC
1:37:20
1:36:54
57
Wouter Ribbink
Loopgroep PK
1:37:22
1:36:56
58
Alex de Boer
Loopgroep PK
1:37:50
1:37:30
59
Joost Fortkamp
Marathon Pim Mulier
1:38:28
1:38:18
60
Albert Dam
Triathlon
1:38:31
1:38:18
61
Koos de Vries
SV Friesland
1:39:21
1:38:46
62
Johannes Althuizes
NOP
1:39:23
1:38:48
63
Bas Glasbergen
De Sprinter
1:41:44
1:41:03
64
L. Olthof
Zwolle
1:43:37
1:34:02
65
Marcel Walraven
PwC
1:44:46
1:44:13
66
Niels Laarhuis
LSV Invictus
1:46:07
1:45:25
67
Roald de Smet
Lionitas
2:08:24
2:08:04
M40, 21,1 WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jan Venhuizen
AAC '61
1:12:42
1:12:42
2
Marco Tazelaar
Hylas
1:16:56
1:16:53
3
Erik Grave
Hunzerunners lpgrp A
1:19:33
1:19:32
4
Ruud Jansen
Athlos
1:21:00
1:20:55
5
Jappie Doller
SV Friesland
1:21:46
1:21:44
6
Jan van den Broek
Daventria
1:22:35
1:22:25
7
Klaas Kroese
Horror
1:22:38
1:22:23
8
Harmen Jorritsma
AV Heerenveen
1:22:59
1:22:56
9
Henk Sikma
SV Friesland
1:23:53
1:23:48
10
Hans Brons
PwC
1:24:21
1:23:56
11
Jean Paul Haaksman
Pijnenburg
1:24:30
1:24:28
12
Johann-Frederick te Pe
Phanos
1:25:00
1:24:57
13
Siem Hiemstra
LSV Invictus
1:25:04
1:25:01
14
Theo Oosterbaan
avVN
1:25:17
1:25:14
15
Hero Polet
Horror
1:25:27
1:25:24
16
Henk Hoekman
SV Friesland
1:25:34
1:25:27
17
Jaco Reijgersberg
Athlos
1:26:23
1:26:17
18
Gerard Grabijn
Haarlemmermeer
1:26:34
1:26:32
19
Freddie Bouma
Start '78
1:26:39
1:26:33
20
Lammert Odinga
Lionitas
1:26:49
1:26:36
21
Henkjan Oldewarris
Athlos
1:26:51
1:26:44
22
Erik Steijlen
Athlos
1:27:50
1:27:44
23
Adriaan Huisman
LSV Invictus
1:28:19
1:28:16
24
Paul Oude Vrielink
Groningen Atletiek
1:29:22
1:29:15
25
Peter Brandenburg
De Spartaan
1:29:28
1:29:21
26
Wouter Haak
AV Castricum
1:29:32
1:29:28
27
Hugo van den Ende
PwC
1:29:35
1:29:09
28
Arend Hollebeek
TTW
1:30:04
1:29:47
29
Karst Altena
AV '34
1:30:47
1:30:32
30
Johan Jorritsma
Horror
1:30:51
1:30:37
31
Henk Meijers
Horror
1:30:53
1:30:34
32
Jaap Kuipers
PAC
1:31:05
1:30:52
33
Dick Gelderblom
Impala
1:31:16
1:30:38
34
Johan Meinsma
Lionitas
1:31:20
1:31:00
35
Ernst Dörfel
Fit
1:32:22
1:32:06
36
Emile Nales
Groningen Atletiek
1:32:44
1:32:00
37
Marc Wijsman
Groningen Atletiek
1:33:25
1:33:17
38
Jeroen Oudenhoven
OSS-VOLO
1:33:55
1:33:42
39
Peter Rus
SV Friesland
1:33:57
1:33:22
40
Dimitri Ravensbergen
Lionitas
1:34:06
1:33:44
41
Albert van Duinen
LSV Invictus
1:34:08
1:33:58
42
Nico Hoekstra
Lionitas
1:34:27
1:34:08
43
Arend Jan Zwarteveen
Loopgroep Zuidhorn
1:34:33
1:34:15
44
Bastiaan Adams
AV '23
1:34:44
1:34:08
45
Henk Ruiter
Horror
1:34:46
1:34:32
46
Guus Hoekstra
SV Friesland
1:34:51
1:34:37
47
Tonnie Scheutjens
Tilburg Road Runners
1:34:57
1:34:09
48
Sierk Spits
Hanzesport
1:35:05
1:34:49
49
Anno van den Bosch
SV Sportlust
1:35:21
1:35:18
50
Titus Olthof
TION
1:35:41
1:35:23
51
Robert Kuyper
Arena
1:36:03
1:35:17
52
Gert Verhoeve
Athlos
1:36:10
1:36:04
53
Willem Top
NOP
1:36:15
1:36:07
54
Sief Molenberg
Loopgroep Bedum
1:36:43
1:36:42
55
Jan Olthuis
Hardloopclub Amsterd
1:36:58
1:36:17
56
Geert Reiffers
Loopgroep Bedum
1:37:08
1:36:36
57
Hans Westra
SV Friesland
1:37:10
1:36:57
58
Benno Oderkerk
AV '34
1:37:12
1:36:59
59
Cor van der Meulen
SOS
1:37:12
1:34:05
60
Hans Blankestijn
Daventria
1:37:22
1:37:11
61
Herman Wassens
Lionitas
1:37:41
1:37:09
62
Olaf Kistenmacher
Horror
1:37:42
1:37:10
63
Wietse de Jong
Athlos
1:37:51
1:37:48
64
Paul Koorn
Phanos
1:38:07
1:37:50
65
Thijs van Beckhoven
Daventria
1:38:10
1:37:24
66
Mark van der Heijden
OSS-VOLO
1:38:21
1:38:03
67
Saďd Soulane
Ciko '66
1:38:25
1:38:05
68
Jan Moraal
De Koplopers
1:38:30
1:38:02
69
Henny Berends
Spurt '88
1:38:42
1:38:32
70
Ramon de Haas
OSS-VOLO
1:38:46
1:38:28
71
Ben Janssen
PwC
1:39:01
1:38:28
72
Tjalling Rekker
Statina
1:39:03
1:38:33
73
Stef Hinfelaar
PwC
1:39:29
1:38:57
74
Rogier van Adrichem
Wassenaar
1:39:33
1:39:02
75
Koert Velders
AV Gouda
1:41:12
1:40:44
76
Jan Post
NOP
1:41:44
1:41:37
77
Lars Wudich
Lionitas
1:42:04
1:41:33
78
Eelco de Graaf
Lionitas
1:42:20
1:41:58
79
Arthur Warmerdam
NSL
1:42:50
1:42:15
80
Alex Cretier
PwC
1:43:32
1:43:02
81
Andre Jellema
Lionitas
1:43:49
1:43:21
82
Patrick Romeijn
Altis
1:44:05
1:43:20
83
Winter De
NEA Volharding
1:44:06
1:43:38
84
Rob Barnhoorn
NSL
1:44:39
1:44:04
85
Niek Lauriks
Waterland
1:44:44
1:44:19
86
Ralf Himpler
Bocholt (GER)
1:45:04
1:39:03
87
Frank Vullers
OSS-VOLO
1:45:21
1:44:40
88
Robert Lieuwen
Tempo
1:45:23
1:44:21
89
Wim Koeleman
PwC
1:45:51
1:39:12
90
Hans Steinraht
Spirit Lelystad
1:46:46
1:46:22
91
Jan-Henk Kluin
Loopgroep Astrea
1:48:02
1:47:16
92
Fred Lantinga
Waterweg
1:48:10
1:47:23
93
Richard Bekema
KAV Holland
1:48:11
1:47:08
94
Frank Brandsma
Statina
1:48:33
1:48:02
95
René Roessink
ASV
1:48:39
1:48:02
96
Rene Wijnstra
SV Friesland
1:48:44
1:47:43
97
Walter Tesselhoff
Loopgroep Aart Stigt
1:52:25
1:52:07
98
Reijn Buren
SV Friesland
1:52:29
1:52:00
99
Henk Lageweg
SV Friesland
1:52:31
1:52:08
100
Frank Inklaar
Haag Atletiek
1:53:07
1:52:29
101
Hans Stutvoet
Energie
1:54:08
1:53:28
102
Peter Veltman
avVN
1:57:48
1:54:14
103
Marc de Ruiter
Haag Atletiek
1:59:09
1:58:32
104
Ed Oosterbaan
Haag Atletiek
2:02:22
2:01:20
105
Hans de Bos
Waterland
2:02:23
2:01:32
106
Henk Jongstra
NOP
2:02:25
1:52:18
107
Klaas Regts
AAV '36
2:04:31
1:53:07
108
Anne Meijers
Dutch Gay & Lesbian
2:04:34
1:56:40
109
Fred van der Hoeven
Haag Atletiek
2:09:00
2:03:40
110
Maarten Christiaans
Atletiek Maastricht
2:17:24
2:11:28
111
Bas Westerhof
Groningen Atletiek
2:21:02
2:11:37
M50, 21,1 WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Manuel Jose
U-Track
1:19:58
1:19:56
2
Egon van der Peet
Hylas
1:20:09
1:20:04
3
Ton Smit
Veluwe
1:20:11
1:20:07
4
Klaas Talma
Impala
1:20:23
1:20:22
5
Theo Haverkamp
Loopgroep Aart Stigt
1:21:42
1:21:36
6
Gerard Hesselmans
NOP
1:22:06
1:22:01
7
Jacob vd Leij
Lionitas
1:23:44
1:23:42
8
Leen van Rijn
Rijnsoever
1:24:03
1:23:47
9
Huub van Langen
LAAC Twente
1:25:40
1:25:32
10
Peter Burger
AV Castricum
1:25:45
1:25:33
11
Rink Post
LSV Invictus
1:25:52
1:25:48
12
Otto de Boer
SV Friesland
1:25:54
1:25:41
13
Egbert Roodbol
PAC
1:26:45
1:26:32
14
Hans de Graaf
Suomi
1:26:48
1:26:37
15
Hans Versteeg
SV Friesland
1:26:55
1:26:49
16
Hans van der Steen
Lionitas
1:26:58
1:26:48
17
Gerard Gerritsen
Daventria
1:28:45
1:28:40
18
Dirk Muizer
SV Friesland
1:29:03
1:28:51
19
Henk de Haas
Athlos
1:29:28
1:29:21
20
Egbert Meilink
Spurt '88
1:30:13
1:30:01
21
Jeroen Erkelens
Startbaan
1:30:48
1:30:08
22
De vries Jan
Impala
1:32:03
1:31:25
23
Dirk Blom
Clytoneus
1:32:20
1:32:06
24
Cor Wijnja
AV Heerenveen
1:32:28
1:32:12
25
Reitze Kooistra
AV Heerenveen
1:32:29
1:32:14
26
Eddy Oosterkamp
Start '78
1:32:34
1:32:14
27
Geert de Lange
Athlos
1:33:42
1:33:35
28
Piet Boorsma
the Hague Road Runne
1:34:28
1:34:04
29
Klaasjan Dijkstra
SV Friesland
1:34:50
1:34:30
30
Frits Ankersmit
Fit
1:34:52
1:34:36
31
Anne Stobbe
NOP
1:35:13
1:35:06
32
Frank Troelstra
Horror
1:36:37
1:36:22
33
Hans Heirman
OSS-VOLO
1:36:37
1:36:25
34
Peter Hendriksen
Triathlon
1:36:53
1:36:36
35
Arthur Verstraete
Hellas
1:36:56
1:36:39
36
Kees Breedeveld
SV Friesland
1:37:09
1:37:04
37
Peter Loonen
Sprint
1:37:14
1:36:35
38
Anne Miedema
Athleta
1:37:34
1:37:05
39
Gert Admiraal
TTW
1:37:37
1:37:19
40
Charles Laurey
PwC
1:37:46
1:37:20
41
Frits van der Lubben
RRZ
1:38:38
1:37:57
42
Eppie Oosterhuis
SV Friesland
1:38:54
1:38:27
43
Martin Seevinck
De Liemers
1:39:38
1:39:23
44
Eite Slootheer
Waterweg
1:40:38
1:39:52
45
André van der Werf
Lionitas
1:40:56
1:40:35
46
Flip Nijhoff
De Gemzen
1:40:57
1:40:23
47
Johan Leeverink
SV Friesland
1:41:09
1:40:49
48
Henk Rawee
Triathlon
1:41:11
1:41:07
49
Dirk-marinus Slimmen
SV Friesland
1:41:20
1:41:10
50
Rob Ruijs
Triathlon
1:41:36
1:41:32
51
Herre Methorst
AV Gouda
1:41:41
1:41:29
52
Piet van Veen
RRZ
1:42:01
1:41:19
53
Gerard Pasman
Ciko '66
1:42:07
1:41:39
54
Minne Brouwer
SV Friesland
1:42:17
1:42:05
55
Symen van der Velde
Horror
1:42:17
1:41:38
56
Peter Londema
Horror
1:42:23
1:41:51
57
Jack Ambags
Delta Lloyd Running
1:42:33
1:42:06
58
Ron van Herwijnen
Energie
1:42:35
1:42:24
59
Rob Devilee
RRZ
1:42:36
1:42:19
60
Kees Keijser
AV '23
1:42:49
1:42:13
61
Kees Duivenvoorden
NSL
1:42:58
1:42:24
62
Uilke Bosma
AV Heerenveen
1:43:25
1:43:01
63
Peter Kamerling
Phanos
1:43:29
1:43:09
64
Jouke van der Meulen
ATC '75
1:43:41
1:43:24
65
Rudolf Land
ATC '75
1:43:41
1:43:20
66
Ben Haarhuis
avVN
1:43:53
1:43:20
67
Rob Bruinsma
avVN
1:44:12
1:43:39
68
Ton van Westbroek
Haag Atletiek
1:44:19
1:44:08
69
Ton van Arnhem
avVN
1:44:22
1:43:26
70
Wim Schouten
PAC
1:44:22
1:44:05
71
Erik Dijksman
Loopgroep Aart Stigt
1:44:35
1:44:22
72
Rik Wetser
OSS-VOLO
1:44:57
1:44:44
73
Bart de Ruigh
PwC
1:45:11
1:44:39
74
Jos De Schutter
Fit
1:45:48
1:45:06
75
Andries Koenen
Horror
1:46:01
1:45:53
76
Ben van Laake
SV Friesland
1:46:11
1:45:42
77
Rm de Vogel
Loopgroep Aart Stigt
1:46:36
1:45:46
78
Minne van Houten
SV Friesland
1:46:43
1:45:59
79
Siebren Bosma
AV Heerenveen
1:47:01
1:46:38
80
Lammert Wezeman
Groningen Atletiek
1:47:12
1:44:49
81
Piet Buitendijk
Nijmegen Atletiek
1:47:22
1:46:51
82
Gerard Beernink
De Spartaan
1:47:28
1:41:01
83
Alphons Polman
LAAC Twente
1:47:32
1:47:14
84
Jan Woudstra
Impala
1:48:00
1:47:15
85
Hans Mooij
AKU
1:48:33
1:47:50
86
Age van der Veer
Triathlon
1:48:38
1:48:12
87
Pieter van Dijk
AV Heerenveen
1:48:47
1:48:04
88
Gerrit van Dam
Loopgroep De Drentsc
1:48:59
1:48:31
89
Ad van den Brul
Pijnenburg
1:49:23
1:41:43
90
Frank Bekker
Fortuna
1:50:47
1:43:55
91
Heino Pot
Loopgroep Bedum
1:52:27
1:51:53
92
Dirk Schipper
Loopgroep Bedum
1:52:28
1:51:57
93
Wim Krol
Loopgroep PK
1:53:17
1:52:28
94
Marcel Bakker
HAC '63
1:53:56
1:53:29
95
Henk van Haaster
avVN
1:54:33
1:53:52
96
Cees Westerhoff
avVN
1:54:36
1:53:54
97
Martin Eggens
Loopgroep Bedum
1:54:36
1:53:37
98
Henk Veldhuis
Runners Stadskanaal
1:56:10
1:48:26
99
Wenno Wagenaar
Waterweg
1:56:53
1:56:05
100
Ben Scholte
ATC '75
1:56:53
1:56:02
101
Hans Knoops
Waterweg
1:56:56
1:56:09
102
Hans Willems
Lionitas
1:57:37
1:49:40
103
Gerrit de Goeij
Pallas '93
1:58:33
1:57:53
104
Malcolm Henderson
Waterland
2:10:42
1:58:56
105
Henk Koet
SV Friesland
2:11:41
2:08:42
106
Herbert Bachhuber
Essen (GER)
2:22:43
2:16:38
M60, 21,1 WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Dirk Visser
Hardloopclub Amsterd
1:27:42
1:27:34
2
Jan Rinsma
NOP
1:32:43
1:32:37
3
Fred Tap
Hellas
1:34:40
1:34:24
4
Peter Mensink
PEC 1910
1:37:26
1:37:13
5
Joop Engelen
Hylas
1:39:47
1:39:39
6
Willem Schmidt
PAC
1:40:20
1:40:01
7
Guus Dirksen
Impala
1:41:55
1:41:31
8
Dries Wedzinga
Impala
1:42:10
1:41:52
9
Ruud van Zon
RRZ
1:43:31
1:42:50
10
Leo van den Broek
Loopgroep De Lutte
1:44:34
1:44:01
11
Loek Mensinga
Loopgroep Zuidhorn
1:45:43
1:44:59
12
Ben Vermolen
Haag Atletiek
1:46:00
1:44:57
13
Joop Broekhof
NSL
1:46:22
1:45:51
14
Jean Brakenhoff
AV Castricum
1:46:41
1:46:28
15
André van der Linden
Horror
1:48:08
1:47:43
16
Fred van der Gon Netsc
Haag Atletiek
1:48:16
1:45:52
17
Fons Tiehatten
Avanti-Wilskracht
1:49:00
1:48:43
18
Gerrit Kramer
AV Heerenveen
1:49:41
1:49:18
19
Hans Oostindien
BAV
1:50:53
1:50:30
20
Bert Versluis
Triathlon
1:51:40
1:51:16
21
André van den Berg
KAV Holland
1:52:19
1:52:11
22
Cor Vellinga
Athlos
1:53:39
1:53:05
23
Hans Blumendal
Triathlon
1:53:45
1:53:19
24
Marten van Leeuwen
avVN
1:54:30
1:53:47
25
Theo Schootman
ASV
1:55:04
1:48:04
26
Willem Scheve
PEC 1910
1:55:05
1:54:10
27
Henk Moesman
Haag Atletiek
1:57:02
1:53:30
28
Cor Terlouw
Passaat
2:00:50
2:00:08
29
Dirk van Zon
SV Friesland
2:00:55
2:00:43
30
Paul van Dunné
the Hague Road Runne
2:01:03
2:00:05
31
Herman Fokkink
ASV
2:01:09
1:54:21
32
Jan van Dijk
Lionitas
2:01:47
2:01:24
33
Kees Bozelie
avVN
2:03:15
1:54:12
34
Jos van den Berg
PAC
2:04:17
2:03:38
35
Klaas Duits
SV Friesland
2:04:47
2:04:32
36
Lucas A Bakema
Loopgroep De Drentsc
2:04:48
2:04:37
37
Clemens Koemans
Hellas
2:05:22
1:54:25
38
Gerard den Ouden
PAC
2:05:53
2:05:14
39
Piet Lebbing
avVN
2:06:04
2:05:35
40
Ro de Kruijff
PAC
2:08:27
2:07:47
41
Bert Hesselink
Avanti-Wilskracht
2:10:13
2:02:17
42
Fred Jansen
Energie
2:10:30
2:10:10
43
Rinze Kootstra
SV Friesland
2:11:21
2:11:00
44
Steven Rutgers
Artemis
2:17:09
2:16:23
45
Hans Vugts
avVN
2:17:40
2:16:51
46
Wieger G Klijnstra
AV Heerenveen
2:24:14
2:11:21
47
Egbert Lagerwey
SISU
2:34:17
2:33:33
VSEN, 21,1 WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Inge de Jong
Trias
1:18:28
1:18:27
2
Reina Visser
Nijmegen Atletiek
1:19:58
1:19:56
3
Manon Kruiver
NOVA
1:26:02
1:26:00
4
Raika Lenaarts
Hera
1:27:22
1:27:20
5
Marlin Nijhof
Marathon Pim Mulier
1:28:44
1:28:35
6
Nynke Beunders
LAAC Twente
1:30:24
1:30:15
7
Esther Schipper
AV Castricum
1:30:30
1:30:28
8
Aafje Brandt
Phanos
1:33:45
1:33:07
9
Angéla de Boer
AV Edam
1:35:44
1:34:59
10
Ellen van der Velden
Haag Atletiek
1:37:53
1:37:10
11
Bianca Damme
Marathon Pim Mulier
1:38:28
1:38:18
12
Ivonne Wessels
Start '78
1:39:38
1:39:15
13
Renate Bosman
De Sprinter
1:42:20
1:41:38
14
Lavina Wind
Horror
1:43:04
1:42:24
15
Marjolein Poolman
Climax
1:43:59
1:43:30
16
Esther Cachet
Phanos
1:44:08
1:43:37
17
Cynthia Gijzen
Haag Atletiek
1:45:15
1:42:50
18
Sandra Helbers-vn Orse
Pallas '93
1:46:24
1:40:37
19
Marije Lobstein
Phanos
1:54:42
1:54:11
20
Ytsje Kingma
SV Friesland
2:03:34
2:03:29
21
Harmke Boringa-Wiersma
SV Friesland
2:05:57
1:59:37
V35, 21,1 WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Yvonne Kassenberg
Lionitas
1:23:20
1:23:18
2
Ylona Kruis
Horror
1:25:29
1:25:25
3
Mirjam Bijlsma-Veldman
Loopgroep De Drentsc
1:26:04
1:26:02
4
Bertha Bruggenkamp
AAC '61
1:30:11
1:30:08
5
Helmie Ramakers
Haag Atletiek
1:31:00
1:30:54
6
Anneke de Boer
Horror
1:33:37
1:33:29
7
Inge Wulffelé
Lionitas
1:33:54
1:33:41
8
Bianca Jansen
KAV Holland
1:33:59
1:33:52
9
Ilse Houtman
Haag Atletiek
1:39:35
1:38:58
10
Hilda Brak-van Muylwij
Clytoneus
1:40:19
1:39:53
11
Baudien de Boer
Horror
1:40:28
1:40:20
12
Sandra van Strien
SV Friesland
1:42:04
1:41:29
13
Annemiek Veenkamp v Re
Running2000
1:42:13
1:41:43
14
Marjan Haantjes
SV Friesland
1:42:32
1:42:30
15
Yvonne van der Knaap
Groningen Atletiek
1:42:34
1:41:49
16
Ineke Altenburg
Horror
1:42:34
1:42:25
17
Margreet Wagteveld
Start '78
1:44:37
1:44:16
18
Cathy van Es-Bode
HAC '63
1:45:25
1:44:41
19
Caroline Huitema
Horror
1:45:42
1:45:34
20
Conny Bosselaar
AV '34
1:45:48
1:45:31
21
Angelina den Harder
OSS-VOLO
1:45:49
1:45:34
22
Hester Groenveld
Horror
1:46:02
1:45:53
23
Marina Haak
AV Castricum
1:46:14
1:46:07
24
Irene Bultink
Phanos
1:46:59
1:46:35
25
Karen Kops
OSS-VOLO
1:47:08
1:46:25
26
Lynette van Rooijen
Daventria
1:48:40
1:48:14
27
Thea van der Meulen
SV Friesland
1:48:52
1:48:22
28
Hieke Postma-Teijema
AV Heerenveen
1:50:07
1:49:04
29
Astrid Groeneweg
Energie
1:50:37
1:49:58
30
Gerry Eussen
Suomi
1:51:21
1:50:27
31
Annelies van Buiten
Start '78
1:51:46
1:51:24
32
Marion Goossen
Scheldesport
1:52:19
1:51:56
33
Ria Leeverink
SV Friesland
1:52:45
1:51:49
34
Ellen van Pelt
AAC '61
1:53:22
1:52:45
35
Inge van Oijen
Statina
1:54:01
1:53:31
36
Jolanda Groen
Voorne Atletiek
1:54:19
1:53:24
37
Jetty van Delden
SV Friesland
1:54:48
1:53:54
38
Annemieke Stuit
ATC '75
1:56:18
1:55:22
39
Tjitske Kooistra
AV '23
1:56:39
1:55:36
40
Coby Zijlstra
De Spartaan
1:57:03
1:56:49
41
Renetta Kistenmacher
Horror
1:58:06
1:57:32
42
Esther Stutvoet
Energie
2:04:27
2:03:49
43
Linda Werner
Lionitas
2:04:28
1:53:40
44
Anke Hörig
Essen (GER)
2:04:38
1:57:12
45
Astrid Barnhoorn
KAV Holland
2:07:02
2:06:13
46
Rieka Reiffers
Loopgroep Bedum
2:08:11
2:07:37
47
Yolande Masereeuw
Loopgroep Bedum
2:13:19
2:12:46
V45, 21,1 WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Susan Hagevoort
Triathlon
1:28:11
1:28:08
2
Diny Bosker
SV Friesland
1:29:39
1:29:35
3
Inge Dijkman
Ron Clarke
1:31:44
1:31:34
4
Inge van Schaick
Lionitas
1:32:11
1:32:01
5
Gerda van den Berg
AV '34
1:33:07
1:32:55
6
Diana Luijrink
ASV
1:34:16
1:34:11
7
Aly Waninge
Zuidlaren
1:34:30
1:33:47
8
Jacinta Fancel
Lionitas
1:34:59
1:34:50
9
Ellen Duijzer
RRZ
1:35:32
1:35:14
10
Els Moorman
Argo
1:38:14
1:37:56
11
Tini Visker
Artemis
1:41:30
1:40:56
12
Jose' Stuivenvolt
NOP
1:41:45
1:41:36
13
Liesbeth van Arnhem
avVN
1:42:15
1:41:59
14
Ineke Visser
ASV
1:43:40
1:43:02
15
Janet Werkema
Horror
1:44:53
1:44:36
16
Bertha vd Starre
Ciko '66
1:45:17
1:44:33
17
Rietje Klappe
PEC 1910
1:45:25
1:44:39
18
Ivonne van der Velden
OSS-VOLO
1:45:47
1:45:33
19
Barbara van Loon
Waterweg
1:46:26
1:45:40
20
Ellen Lommerse
AV '23
1:46:27
1:45:52
21
Carla van der Klei
AV '23
1:46:32
1:45:56
22
Elly Rutgers
Loopgroep Bedum
1:48:02
1:47:31
23
Gertie Luyten
OSS-VOLO
1:49:00
1:48:17
24
Yvonne Veldkamp-Nab
Atletics Nijverdal
1:50:27
1:49:43
25
Liesbeth van Haeringen
AV Haaksbergen
1:51:00
1:48:12
26
Anne-Marieke van Helvo
Suomi
1:51:22
1:50:27
27
Margo Roelofs
Groningen Atletiek
1:51:46
1:51:01
28
Tiny Wouda
SV Friesland
1:52:21
1:51:48
29
Carolien Bleijswijk
Ciko '66
1:52:43
1:51:58
30
Adinda Bornkamp
AAC '61
1:53:22
1:52:45
31
Laurien Bakker
Texel
1:54:55
1:54:06
32
Iris Verkuil
avVN
1:55:41
1:54:59
33
Sylvia Talen
De Sprinter
1:55:46
1:55:09
34
Lida Seevinck
De Liemers
1:57:03
1:53:05
35
Ini Wieringa-Wiltink
VAV
1:57:33
1:57:02
36
Rixte Stoker
SV Friesland
1:58:50
1:57:55
37
Cecile Moolhuysen
PAC
1:59:06
1:58:46
38
Corrie Hoogweg
De Koplopers
2:00:09
1:59:07
39
Gerda Verdoes
Rijnsoever
2:00:33
1:59:58
40
Petra Ratterman
AKU
2:00:48
2:00:06
41
Els Huijsmans
avVN
2:00:52
2:00:12
42
Ingrid Keusters
avVN
2:01:13
2:00:32
43
Leontien Ridder
U-Track
2:01:40
2:01:40
44
Marja Breedijk
AKU
2:01:57
2:01:14
45
Sabina Oudman
Loopgroep Bedum
2:02:07
2:01:08
46
Anky Faber
Waterland
2:02:26
2:01:33
47
Margriet de Vries
Waterweg
2:02:42
2:01:55
48
Anna Pouw
Groningen Atletiek
2:03:39
2:02:43
49
Judy Bijlsma
Groningen Atletiek
2:03:39
2:02:43
50
Gudy van Klaveren
Energie
2:05:22
2:02:54
51
Ria Vermeer
Sprint
2:06:33
2:05:53
52
Leontine Dieben
KAV Holland
2:07:02
2:06:12
53
Jolande Slootheer
Waterweg
2:07:44
2:06:56
54
Els Kroese
Atledo
2:08:31
2:03:31
55
Thea Smittenaar
KAV Holland
2:09:35
1:57:00
56
Margot Blokland
AV '23
2:09:48
2:08:48
57
Marja van der Werf- Zo
AV Heerenveen
2:11:34
2:11:00
58
Ria van Gent
NSL
2:15:17
2:14:17
59
Monique van Laethem
Nijmegen Atletiek
2:18:21
2:15:10
60
Sigrid Bachhuber
Essen (GER)
2:22:43
2:16:39
61
Petra Kok
Statina
2:36:35
2:29:45
V55, 21,1 WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Ria Stam
AV Castricum
1:37:43
1:37:31
2
Ans van Veenendaa;
Loopgroep Aart Stigt
1:38:45
1:38:29
3
Gerrie Pasman-Ruardy
Ciko '66
1:45:23
1:44:56
4
Atie van Oostveen
AKU
1:47:21
1:46:56
5
Martha Meijer
Triathlon
1:47:25
1:46:33
6
Rommie de Witte
NOP
1:48:02
1:47:52
7
Jeltsje van der Wal
Lionitas
1:48:11
1:47:52
8
Ali Veenstra
Triathlon
1:50:45
1:50:07
9
Ans Dijkstra
AV '34
1:51:23
1:50:34
10
Marry van den Heuvel
Clytoneus
1:52:03
1:51:37
11
Aukje Woltjer-Veenstra
Fivelstreek
1:53:32
1:52:53
12
Gonnie van Haaster
avVN
1:54:33
1:53:53
13
Hilda Oostema
RRZ
1:56:02
1:55:45
14
Alie Ribbink
avVN
1:56:07
1:55:26
15
Ria van der Schoot
Lionitas
1:56:36
1:56:22
16
Matty de Beer
Hellas
1:59:38
1:59:24
17
Willemien Runia
SV Friesland
2:00:29
2:00:07
18
Nelly van den Broek
Iphitos
2:00:30
1:59:58
19
Rita te Stroete
AAC '61
2:01:11
2:00:35
20
Liesbeth Edelbroek
RRZ
2:01:30
2:01:13
21
Ellie van der Burg
Haag Atletiek
2:06:09
2:05:23
22
Ineke Rutgers
Artemis
2:17:09
2:16:23
23
Helen Drijfhout
Loopgroep Astrea
2:17:40
2:09:24
24
Ineke van der Hoek
SV Friesland
2:37:27
2:37:00
25
Nancy L Caviet
SV Friesland
3:03:23
3:03:01
MSEN, 21,1 RECREANTEN
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Rob de Bos
Terschelling Midslan
1:23:02
1:23:00
2
Frank Eggink
Zwolle
1:25:43
1:22:21
3
Richard Zeelen
Terschelling Formeru
1:26:04
1:26:00
4
Frank Smidstra
Tytsjerk
1:26:37
1:24:30
5
Jelle Roozenburg
Delft
1:28:14
1:25:46
6
Teun Geurts
Berlicum Nb
1:29:35
1:27:22
7
Bouke de Loos
Enschede
1:29:36
1:27:25
8
Onno van Teijens
Enschede
1:29:44
1:27:32
9
Bas van Zandwijk
Terschelling Oostere
1:31:18
1:31:01
10
Imre van Hijum
Heerenveen
1:31:25
1:28:16
11
Ronald Obbes
Assen
1:32:16
1:29:54
12
Bart van Zandwijk
Terschelling Oostere
1:32:27
1:32:22
13
Peter Sibma
Garyp
1:32:42
1:30:29
14
Klaas Kooistra
Drachten
1:33:06
1:30:25
15
Willem Hendrik Ruijg
Terschelling Lies
1:34:02
1:33:56
16
Henk Lucassen
Terschelling West
1:34:02
1:33:53
17
Job Udo
Utrecht
1:34:03
1:28:52
18
Bas Kramer
Terschelling West
1:34:09
1:33:48
19
Van der Geest
Warmond
1:34:17
1:32:00
20
Reinder Meekma
Ferwert
1:34:37
1:30:32
21
Ingmar Slagter
Appingedam
1:34:44
1:30:55
22
Andre Ydema
Dronrijp
1:34:51
1:29:30
23
Ruud van Straten
Wormerveer
1:35:51
1:32:23
24
Erwin Fopma
Terschelling Midslan
1:36:14
1:35:12
25
Roelof Andre
Nijeberkoop
1:36:22
1:34:11
26
Roelof Oostra
Mantgum
1:36:28
1:34:05
27
Wietse Hek
Terschelling West
1:36:31
1:36:23
28
Maarten van Vulpen
Bunnik
1:36:47
1:33:37
29
Thierry van Groen
Gorredijk
1:37:04
1:32:13
30
Jacob van Gent
Leiden
1:37:05
1:34:09
31
Anne Veltman
Enschede
1:37:06
1:34:54
32
Tsjerk-Sake Castelein
Grou
1:37:27
1:35:10
33
Fabian de Jonge
Kropswolde
1:37:38
1:37:27
34
Dennis Mous
Raerd
1:38:15
1:34:09
35
Jan Kornelis Stol
Siddeburen
1:38:17
1:34:50
36
Ronald Schotman
Heino
1:38:19
1:35:12
37
Jurjen Wijma
Oosterwolde Fr
1:38:25
1:35:24
38
Van der Steeg
Hurdegaryp
1:38:31
1:36:17
39
Peter Kroek
Zwolle
1:38:32
1:38:24
40
Marcel Schellinger
Zaandijk
1:38:45
1:35:15
41
Max van Egmond
Haarlem
1:38:51
1:38:24
42
René Meekma
Witmarsum
1:39:25
1:35:21
43
Klaas Foppe Dijkstra
Twijzelerheide
1:39:36
1:36:12
44
Peter van der Vijgh
Soest
1:39:40
1:36:06
45
Peter van der Veen
Groningen
1:39:44
1:36:03
46
Charles Helsper
Utrecht
1:39:45
1:35:26
47
Maarten Zeevat
Wageningen
1:40:03
1:36:51
48
Mattijs Elschot
Utrecht
1:40:04
1:28:46
49
Martijn Toering
Groningen
1:40:45
1:29:24
50
Edwin Boes
Franeker
1:40:49
1:39:45
51
Frank Pauw
Terschelling West
1:40:56
1:40:51
52
Steven van Vulpen
Bunnik
1:41:04
1:37:09
53
Stephan Beentjes
Haarlem
1:41:24
1:41:00
54
Alle Sterk
Beetgum
1:41:30
1:38:16
55
Dries Gerbens
Wergea
1:41:32
1:36:15
56
Melvin Schepers
Harlingen
1:41:47
1:38:56
57
Nico Ypenburg
Amsterdam
1:41:51
1:39:44
58
Peter Brouwer
Enschede
1:41:58
1:32:14
59
Ferry de Jager
Amsterdam
1:42:14
1:41:44
60
Sjouke Meekma
Leeuwarden
1:42:17
1:38:11
61
Henk Veenstra
Drachten
1:42:18
1:35:13
62
Sikke Wolters
Terschelling West
1:42:21
1:41:45
63
Bjřrn van Til
Raalte
1:42:22
1:39:26
64
Mark Folbert
Ternaard
1:42:44
1:39:25
65
Derk Grooten
Siddeburen
1:43:08
1:39:57
66
Martijn Otten
Heerenveen
1:43:09
1:35:06
67
Sander Reerink
Harlingen
1:43:35
1:41:03
68
Ruurd Noordhuis
Noordbroek
1:43:38
1:39:15
69
Ronald van den Heerik
Utrecht
1:43:43
1:32:47
70
Marko Langendijk
Leeuwarden
1:43:43
1:38:12
71
Wiard Kuipers
Terschelling West
1:43:49
1:42:49
72
Arno Deegens
Velp Gld
1:43:50
1:31:30
73
Ronnie Wind
IJlst
1:43:50
1:38:06
74
Thomas Scheutjens
Tilburg
1:44:00
1:40:18
75
Roy Padberg
Enschede
1:44:11
1:37:25
76
Thijs Tonis
Oldenzaal
1:44:25
1:41:52
77
Tjisse Berend Schaap
Engelum
1:44:25
1:41:09
78
Gerwin Hennipman
Utrecht
1:44:32
1:38:31
79
Ragnar van der Valk
Berkel-Enschot
1:44:36
1:38:48
80
Hayo Bootsma
Leeuwarden
1:44:40
1:38:58
81
Roland Burgers
Leusden
1:44:41
1:41:09
82
Chris van Dijk
Terschelling Formeru
1:44:47
1:44:17
83
Willem Aalberts
Zwolle
1:44:53
1:42:17
84
Rutger Wagenaar
Leeuwarden
1:44:59
1:41:26
85
Rob Hoogeveen
Amsterdam
1:45:06
1:37:48
86
Erik Bouma
Sneek
1:45:07
1:36:35
87
Irolt Dijkstra
Oosterbierum
1:45:12
1:39:41
88
Jos Ghijsels
's-Gravenhage
1:45:13
1:42:43
89
Ronald Brouwer
Nieuw Scheemda
1:45:13
1:40:14
90
Rene Bremer
Amersfoort
1:45:32
1:42:26
91
Dirk Smit
Terschelling Hoorn
1:45:34
1:44:40
92
Paul Rekker
Tolbert
1:45:50
1:34:06
93
Peter richard Kroese
Arum
1:45:57
1:43:24
94
Erik Rodenhuis
Stiens
1:45:58
1:34:15
95
Marco de Boer
Zwolle
1:46:05
1:43:31
96
Sebastiaan Knibbeler
Rijsbergen
1:46:08
1:38:51
97
Peter Bil
Sneek
1:46:09
1:39:47
98
Casper Dekker
Leeuwarden
1:46:28
1:43:02
99
Erwin Zweers
Terschelling West
1:46:37
1:45:40
100
Ernst Buijs
Haarlem
1:46:42
1:37:43
101
Dirk Kampen
Hurdegaryp
1:46:58
1:46:40
102
Bart Jansen
Utrecht
1:47:10
1:39:54
103
Tycho Reimers
Leeuwarden
1:47:14
1:44:42
104
Kees Schillemans
Amstelveen
1:47:14
1:40:55
105
Marcel Ouwehand
Katwijk Zh
1:47:22
1:44:29
106
Timo de Raad
Amersfoort
1:47:31
1:44:11
107
Allert Schotman
Utrecht
1:47:33
1:43:24
108
Vincent Hagen
Holten
1:47:41
1:44:36
109
Jordy de Vries
Zaandam
1:47:43
1:42:03
110
Jan Braan
Volendam
1:47:47
1:39:17
111
Gijs Buddeke
Arnhem
1:47:49
1:44:49
112
John Roobol
Rozenburg Zh
1:48:16
1:42:42
113
Anne Speerstra
Terschelling West
1:48:29
1:48:25
114
Michaël Kistemaker
Deventer
1:48:31
1:38:18
115
Marcel Diender
Zwolle
1:48:48
1:45:33
116
Remko Niestijl
Assen
1:48:50
1:38:28
117
Harry Alting
Sloten Fr
1:48:51
1:43:06
118
Jacco Reitsma
Leeuwarden
1:48:51
1:40:30
119
Matthijs de Goede
Emmeloord
1:48:57
1:46:20
120
Ruben Robbers
Apeldoorn
1:49:04
1:39:30
121
Hung Phan
Leeuwarden
1:49:05
1:46:13
122
Remco Klinker
Leeuwarden
1:49:07
1:40:23
123
Mike Vernooij
Rotterdam
1:49:12
1:40:43
124
Jan Symon van Reijen
Terschelling Midslan
1:49:18
1:48:15
125
Jasper Buddeke
IJsselstein Ut
1:49:24
1:42:39
126
Arnold Koekman
Nieuwegein
1:49:48
1:38:22
127
Iwan de Wit
Apeldoorn
1:50:00
1:46:20
128
Marco Mensink
Nieuwkoop
1:50:12
1:45:04
129
Marco Verhage
Nieuwkoop
1:50:14
1:45:05
130
Danny Bulthuis
Assen
1:50:24
1:45:46
131
Niels Verhaagen
Terschelling West
1:50:43
1:47:53
132
Michiel Fritschy
Amstelveen
1:50:45
1:44:23
133
Menno Jonkers
Oegstgeest
1:50:48
1:39:11
134
Peter Ras
Zwolle
1:50:56
1:48:20
135
Marc Stappers
Baarn
1:51:01
1:40:37
136
Karim Blauw
Amstelveen
1:51:03
1:44:32
137
Paul de Bruijne
's-Gravenhage
1:51:13
1:43:34
138
Yne Age Terpstra
Enkhuizen
1:51:14
1:48:14
139
Harold Schuringa
Heerenveen
1:51:22
1:47:17
140
Edwin van Schaik
Mijdrecht
1:51:24
1:48:41
141
Sander Gerritsen
Etten-Leur
1:51:30
1:39:51
142
Mark Zuidema
's-Gravenhage
1:51:36
1:39:04
143
Vincent Geluwie
Utrecht
1:51:39
1:44:13
144
Roland Nauta
Gytsjerk
1:51:45
1:43:04
145
Arne Padt
Amstelveen
1:51:48
1:43:23
146
Joop van Veen
Mijdrecht
1:51:51
1:48:54
147
Marco Huidink
Deventer
1:51:59
1:43:25
148
Imre van der Gaag
Groningen
1:52:02
1:42:22
149
Bas Nijenhuis
Apeldoorn
1:52:09
1:48:30
150
Bram Bakker
Wommels
1:52:10
1:49:11
151
Marcel Snijders
Zierikzee
1:52:10
1:40:31
152
Leo de Haan
Nieuwegein
1:52:16
1:40:50
153
Jon Goosen
Nijmegen
1:52:25
1:47:09
154
Michel Bosch
Amsterdam
1:52:28
1:52:09
155
Joost van Leeuwen
Oosterwolde Fr
1:52:29
1:40:06
156
Vincent Muijskens
Uitgeest
1:52:30
1:49:03
157
Dennis van Ommeren
Tiel
1:52:39
1:48:14
158
Reinout Troelstra
IJlst
1:52:56
1:45:07
159
Stephan Versteeg
Wolvega
1:53:01
1:40:57
160
Hendrik Hornstra
Emmeloord
1:53:02
1:44:29
161
Gerben Aarnoudse
Utrecht
1:53:04
1:41:39
162
Sander Postma
Groningen
1:53:17
1:40:15
163
Herman de Glee
Luinjeberd
1:53:26
1:49:23
164
David Wedema
Groningen
1:53:35
1:42:27
165
Bert Kobus
Leeuwarden
1:53:51
1:43:47
166
Gaatse Westra
Leeuwarden
1:53:59
1:45:20
167
Rachid Herraz
Terschelling Midslan
1:54:03
1:53:58
168
Geert Hamstra
Sint Annaparochie
1:54:03
1:42:20
169
Rico van Houten
Arnhem
1:54:08
1:43:21
170
Sybren Hornstra
Emmeloord
1:54:09
1:45:36
171
H G J Kruiskamp
Vriezenveen
1:54:17
1:49:32
172
Jelmer Klijnstra
Terschelling West
1:54:18
1:52:03
173
Wouter Hoogland
Zwolle
1:54:18
1:45:30
174
Thijs Stege
Emmeloord
1:54:20
1:51:22
175
Ben van der Mark
's-Gravenhage
1:54:21
1:43:47
176
Mark Meinema
Doetinchem
1:54:28
1:48:52
177
Arjan Veldthuis
Emmen
1:54:34
1:49:19
178
Stefan Haantjes
Terschelling Landeru
1:54:39
1:53:51
179
Erik Klink
Raalte
1:54:55
1:45:29
180
Boke Brouwer
Terschelling West
1:54:56
1:54:12
181
Victor Boekeloo
Assen
1:55:00
1:46:07
182
Mark Wesseling
Leeuwarden
1:55:02
1:49:18
183
Allard Friedrich
Heeze
1:55:12
1:48:31
184
Rene Sjoerdsma
Leeuwarden
1:55:16
1:52:41
185
Cor Langius
Leeuwarden
1:55:17
1:52:41
186
Tjaard Spoelstra
Sittard
1:55:22
1:51:00
187
Sander Verdegaal
Haarlem
1:55:28
1:48:20
188
Sven Terhurne
Papendrecht
1:55:38
1:47:37
189
Ivar Smits
Soest
1:56:00
1:48:20
190
Marcel Stinstra
Deinum
1:56:00
1:49:30
191
Mikey Sachs
Enkhuizen
1:56:23
1:48:38
192
Dominicus Mulder
Leeuwarden
1:56:36
1:53:00
193
Leon Hoogeveen
Alphen aan den Rijn
1:56:41
1:46:12
194
Arul Elangovan
Amsterdam
1:56:46
1:49:00
195
Leon Schepers
Harlingen
1:56:47
1:53:46
196
Arman Stoelwinder
Leeuwarden
1:57:00
1:53:47
197
Hanno van Vuren
Gorinchem
1:57:23
1:48:47
198
Jurian Bootsma
Creil
1:57:26
1:54:28
199
Arjen Kwint
Loppersum
1:57:38
1:50:42
200
Bastiaan Mijnheer
Apeldoorn
1:57:49
1:48:19
201
Wytse Benedictus
Zeist
1:57:49
1:50:25
202
Gert Wilgenhof
's-Gravenhage
1:58:38
1:48:25
203
Stephan Elferink
Amsterdam
1:58:40
1:51:30
204
Onno van Dongen
Hilversum
1:58:40
1:53:11
205
Roelof Schuitema
Amsterdam
1:58:46
1:53:43
206
Klaas Bruinenberg
Jirnsum
1:58:49
1:55:12
207
Daco de la Bretoniere
Amsterdam
1:58:52
1:48:08
208
Marten Jager
Dronrijp
1:59:03
1:50:59
209
Reginald Verschoor
Voorburg
1:59:03
1:54:24
210
Sean Koen
Terschelling West
1:59:14
1:58:53
211
Luc Warmerdam
Almelo
1:59:19
1:46:27
212
Rene Warmerdam
Enschede
1:59:19
1:46:27
213
Jako Smit
Terschelling Landeru
1:59:32
1:58:38
214
Luitzen Nijdam
Lippenhuizen
1:59:47
1:47:54
215
Arne Roelevink
Groningen
1:59:52
1:54:40
216
Jan Reinsma
Groningen
1:59:54
1:53:17
217
Raimond Kientz
Zoetermeer
2:00:23
1:56:04
218
Gertjan de Vries
Vlieland
2:00:24
1:53:07
219
Arjen Pals
IJmuiden
2:00:35
1:49:59
220
Emiel Borgardijn
Utrecht
2:00:35
1:52:11
221
Dirk Gross-Heynck
Bocholt (GER)
2:00:51
1:54:52
222
Freek van Kreij
Groenlo
2:00:55
1:48:48
223
Jelle Terpstra
Utrecht
2:00:58
1:53:41
224
Jelmer van der Meulen
Amsterdam
2:01:01
1:50:45
225
Dave Lippens
Hillegom
2:01:05
1:48:09
226
Robbert Smit
Boskoop
2:01:17
1:58:46
227
Sven Walter
Castrop-Rauxel (GER)
2:01:30
1:52:52
228
Erwin Appeldoorn
Best
2:01:33
1:53:26
229
Nelle van Veen
Amsterdam
2:01:34
1:56:21
230
Jeffrey Wery
Apeldoorn
2:01:42
1:55:17
231
Gerben Snijder
Terschelling Hoorn
2:01:53
2:01:24
232
Danny van Ommen
Terschelling Midslan
2:02:18
2:01:22
233
Sven van Bemmel
Soest
2:02:37
1:53:23
234
Albert de Ruiter
Leeuwarden
2:02:38
1:55:07
235
Geo Arnold
Amstelveen
2:02:40
1:51:27
236
Bart van Dijk
Schiedam
2:02:44
1:54:15
237
Ger Smit
Volendam
2:02:47
1:54:17
238
Wybren Roersma
Stiens
2:02:52
1:55:42
239
Marco Wonnink
Zwolle
2:02:57
1:55:35
240
Jered Nuwolt
Drachten
2:03:00
1:50:28
241
Maurijn Odé
Lelystad
2:03:01
1:58:24
242
Catharinus de Schiffar
Nijmegen
2:03:04
1:58:32
243
Gert Jan Eikenaar
Zwolle
2:03:11
1:55:27
244
Johan Kooistra
Sint Jacobiparochie
2:03:16
1:57:47
245
Joost van Oostrum
Den Helder
2:03:19
1:51:53
246
Hans Hoekstra
Joure
2:03:20
1:53:10
247
Bert Jan Hemmen
Amersfoort
2:03:25
1:57:06
248
Jan-Willem van Rijn
Zwolle
2:03:28
1:51:31
249
Wieger Poeze
Amsterdam
2:03:34
1:53:28
250
Arnoud Boom
Monnickendam
2:03:36
1:57:49
251
Frederik Vos
Winsum Gn
2:03:39
1:57:42
252
Almer Scholten
Leeuwarden
2:03:40
1:56:10
253
Ramses de Graaf
Alkmaar
2:03:41
1:52:38
254
Jan van der Veen
Hurdegaryp
2:04:07
2:01:22
255
Jan Elkhuizen
Terschelling Midslan
2:04:09
2:03:13
256
Maarten Goezinnen
Utrecht
2:04:24
1:53:37
257
Sierk Werner
Goutum
2:04:27
1:53:40
258
Jacob Bijker
Leeuwarden
2:04:28
2:01:44
259
Jelte van den Berg
Sneek
2:04:35
1:57:53
260
Jelle Boumans
Amstelveen
2:04:36
1:52:31
261
Maurice Leenstra
Terschelling Midslan
2:04:39
2:04:34
262
Jerry Wolda
Groningen
2:04:44
1:58:07
263
Piter Bosch
Amsterdam
2:05:04
1:55:13
264
Freek van Loon
Utrecht
2:05:13
1:55:08
265
Wouter Haverkamp
Terschelling West
2:05:22
2:04:37
266
Johan Rijskamp
Voorhout
2:05:24
1:57:42
267
Ferry van Oeveren
Rotterdam
2:05:25
1:57:16
268
Bert Koopmans
Groningen
2:05:28
1:59:56
269
Jan van der Wal
Leeuwarden
2:05:38
2:02:45
270
Arjen Snijder
Terschelling Hoorn
2:05:39
2:05:09
271
Frans Broekman
Zuidlaren
2:05:40
1:54:46
272
Martijn van der Werf
Groningen
2:05:48
1:59:39
273
Eric Versluis
Schiedam
2:05:52
1:57:21
274
Dick Boersema
's-Gravenhage
2:05:53
1:58:11
275
Henk van Dalfsen
Folsgare
2:05:53
1:55:34
276
Jorn Boringa
Tytsjerk
2:05:58
1:59:37
277
Ronald van Engelen
Ermelo
2:06:04
1:57:37
278
Bert Jan van Unen
Ermelo
2:06:04
1:57:37
279
Vincent Sark
Haarlem
2:06:06
1:53:23
280
Sil Kroek
Zwolle
2:06:10
1:53:18
281
Caspar Brinkman
Amsterdam
2:06:13
1:55:29
282
Peter Fabriek
Groningen
2:06:15
2:00:51
283
Arjan Kramer
Hensbroek
2:06:15
2:03:05
284
Ronald Bulthuis
Kampen
2:06:16
1:57:36
285
Marno van Houten
Amsterdam
2:06:20
1:54:33
286
Wouter van Dongeren
Vlieland
2:06:23
1:59:00
287
Mark Peereboom
Leeuwarden
2:06:23
1:55:02
288
Harry Huizenga
Kollum
2:07:02
1:59:45
289
Paul Gosselink
Groningen
2:07:24
2:02:34
290
Marijn Beelen
Aerdenhout
2:07:34
1:56:29
291
Marcel Kok
Soest
2:07:34
1:56:32
292
Gerwin van Oene
Burgum
2:07:40
1:57:22
293
Marc Holvoet
Utrecht
2:07:48
2:01:34
294
Eelco van der Schaaf
Harlingen
2:07:52
1:56:43
295
Gert Dillen
Kampen
2:08:00
1:59:20
296
Dirk Goedhart
Rotterdam
2:08:01
2:01:07
297
Marco van Schaik
Soest
2:08:07
1:57:05
298
Jelmer Siemons
Zwolle
2:08:15
1:57:22
299
Job van Iersel
Zwolle
2:08:16
1:57:23
300
Martijn Willems
's-Gravenhage
2:08:19
2:00:21
301
Arjen Buitenkamp
Haarlem
2:08:34
1:55:49
302
Luuk Poppema
Sappemeer
2:08:46
2:02:38
303
Torsten Treydte
Halle (GER)
2:08:47
2:00:09
304
Henri Visscher
Appingedam
2:09:11
2:00:13
305
Martijn Homminga
Haarlem
2:09:32
1:58:19
306
Tjitte Westrik
Ysbrechtum
2:09:41
1:59:32
307
Huib Schilp
Laren Nh
2:09:50
2:02:35
308
Marcel Houtman
Schardam
2:10:11
1:57:40
309
Jeroen Heikens
Sappemeer
2:10:19
2:06:05
310
Antoine van Veldhuizen
Haarlem
2:10:33
1:58:02
311
Marcel Haven
De Meern
2:10:44
1:58:51
312
Ronald de Bode
Woubrugge
2:10:52
2:02:16
313
Michel Niemarkt
Bolsward
2:11:27
2:00:20
314
Alexander Spek
Hoogkarspel
2:11:37
1:59:39
315
Marcel Minnebreuker
Papendrecht
2:11:40
2:02:59
316
Dowan van Hijum
Kollum
2:12:18
2:01:22
317
Eric Datema
Groningen
2:12:59
2:01:35
318
Niels Haven
De Meern
2:13:18
2:01:25
319
Mattijs ter Veen
Harderwijk
2:13:19
2:01:28
320
Jasper Munting
Oosterwolde Fr
2:13:26
2:01:02
321
Roelof de Vries
Burgum
2:13:34
2:05:31
322
Edwin Ooijman
Doetinchem
2:14:00
2:07:03
323
Berend Lensen
Nieuwegein
2:14:05
2:02:38
324
Roy Schuurmans
Oss
2:14:08
2:04:47
325
Edward Maloney
Hoofddorp
2:14:13
2:02:14
326
Bram Doornbos
Rotterdam
2:14:31
2:09:05
327
Sander Kranenburg
Heemstede
2:14:33
2:04:01
328
Simon de Vries
Meppel
2:14:58
2:08:57
329
Harald de Haan
Terschelling West
2:15:12
2:15:06
330
Maarten Vroon
Dordrecht
2:16:07
2:03:29
331
Marc Buenk
Franeker
2:16:33
2:06:22
332
Paul van Raaij
Beverwijk
2:16:33
2:03:47
333
Wouter van IJsseldijk
Terschelling West
2:16:36
2:16:02
334
John van de Kasteele
Steenbergen Nb
2:16:37
2:08:28
335
Dick Aaldenberg
Zwolle
2:16:59
2:11:46
336
Robin Peperkamp
IJsselstein Ut
2:17:08
2:09:46
337
Andre Steenbergen
Blauwhuis
2:17:11
2:05:45
338
Rob van den Heuvel
Terschelling Kinnum
2:17:46
2:06:44
339
Bert van den Bosch
Terschelling West
2:17:49
2:07:26
340
Matthijs Holtman
Arnhem
2:18:12
2:15:11
341
Jochem van der Blom
Schiedam
2:18:18
2:09:47
342
Sander Rob
Edam
2:18:26
2:13:01
343
Ralf Hamstra
Terschelling Midslan
2:18:54
2:18:00
344
Jan-Marc van Beusekom
Utrecht
2:19:05
2:10:51
345
Eddy Brouwer
Midlum
2:19:08
2:13:30
346
Joost Mulder
Zwolle
2:19:16
2:06:44
347
Bert Blom
Ellemeet
2:19:30
2:07:51
348
Ivo de Wilde
Utrecht
2:20:29
2:10:24
349
Matthijs Schulenkloppe
Leusden
2:20:40
2:11:49
350
Gerlof Osinga
Drachten
2:21:31
2:08:30
351
Rik de Boer
Bilthoven
2:21:39
2:12:19
352
Sake Pals
Terschelling West
2:21:46
2:21:40
353
Halbe Huitema
Dearsum
2:22:37
2:12:50
354
Jochem Kijftenbelt
Utrecht
2:22:56
2:12:21
355
Hans de Vries
Kampen
2:23:02
2:17:40
356
Martijn Kos
Amsterdam
2:23:25
2:16:21
357
Joachim tiel Groeneste
Groningen
2:23:27
2:13:40
358
Oscar Harlaar
Badhoevedorp
2:23:59
2:12:23
359
Marten Harlaar
Amsterdam
2:23:59
2:12:23
360
Piet Faber
Nijeberkoop
2:24:13
2:14:07
361
Alex van Ginneken
Drachten
2:24:51
2:12:05
362
Gert Schrovenwever
Etten-Leur
2:25:06
2:13:27
363
Martijn Bannink
Mantgum
2:25:34
2:17:31
364
Mark Nijmeijer
Enschede
2:25:51
2:15:50
365
Arjo Voogt
Papendrecht
2:26:16
2:17:35
366
Eric Schiffer
Utrecht
2:26:20
2:15:38
367
Fokke van der Veen
Burgum
2:27:49
2:15:23
368
Nick Dekker
Terschelling West
2:27:49
2:27:39
369
Patrick Haveman
Enschede
2:28:08
2:16:50
370
Ruud Bakker
Utrecht
2:28:12
2:19:35
371
Rita Peperkamp
IJsselstein Ut
2:28:41
2:21:19
372
Daniel Polling
Hoogezand
2:30:29
2:26:15
373
Ronald Leijstra
Ballum
2:32:06
2:19:33
374
Eelco Brouwer
Voorburg
2:33:03
2:22:25
375
Erik van Rossum
Mijdrecht
2:33:24
2:21:24
376
Roy Dijkman
Heemstede
2:34:50
2:25:37
377
Arien Buren
Terschelling Hoorn
2:36:36
2:35:42
378
Michael Ronde
Dordrecht
2:36:53
2:24:15
379
Rolie Tromp
Groningen
2:39:04
2:27:41
380
Jesse Niemeijer
Groningen
2:41:08
2:29:43
381
Bas vd Graaf
Zevenhoven
2:43:20
2:30:52
382
Gerard Lania
Een West
2:47:37
2:34:43
383
Gijs van Kreij
Groenlo
2:47:48
2:35:38
384
Nic Stienstra
Sneek
2:52:09
2:41:47
M40, 21,1 RECREANTEN
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Frits van Berkel
Duiven
1:23:35
1:21:15
2
Cor Henk Kuipers
Terschelling West
1:27:56
1:27:53
3
Bart Haas
Weesp
1:29:20
1:26:05
4
Rob van Rooijen
Noordwijk Zh
1:29:24
1:28:45
5
Jan-Waling Huisman
Harlingen
1:29:48
1:29:14
6
Folkert Sinnema
Wergea
1:30:42
1:27:18
7
Jan van Beveren
Hardenberg
1:30:44
1:27:20
8
Frederik Wilbrenninck
Balk
1:31:14
1:29:03
9
Henk van Eldik
Leeuwarden
1:31:36
1:28:08
10
Paul Claessen
Opoeteren (BEL)
1:32:05
1:31:45
11
Theo van Bergen
Doetinchem
1:32:16
1:32:01
12
Jan Blokland
Alkmaar
1:32:20
1:28:34
13
Hans Buesink
Wageningen
1:32:43
1:29:06
14
Evert van Veldhuizen
Veldhoven
1:33:38
1:30:29
15
Ed Bosch
Amsterdam
1:34:43
1:34:24
16
Nico Staal
Haarlem
1:35:15
1:34:50
17
Joost Galema
Hilversum
1:35:43
1:29:06
18
Sil Draaisma
Rijswijk Zh
1:36:25
1:33:55
19
Kees Heemskerk
Warmond
1:36:29
1:34:21
20
Arie Blokland
Waalre
1:36:35
1:32:50
21
Jan Roelof Steenbergen
Ruinen
1:37:09
1:33:44
22
Luitzen de Vries
Koudum
1:37:14
1:29:22
23
Pieter Visser
Driesum
1:37:15
1:33:57
24
Wolter Bouknegt
Oudehaske
1:37:19
1:35:12
25
Paul Straathof
Noordwijk Zh
1:37:20
1:33:12
26
Ron Bos
Vollenhove
1:37:25
1:34:06
27
Henk Loman
Twello
1:37:29
1:33:51
28
Peter Hannink
Wierden
1:37:36
1:34:54
29
Han de Hair
Joure
1:37:42
1:37:27
30
Mark Hilderink
Marknesse
1:37:44
1:35:26
31
Marco Hoeks
IJsselstein Ut
1:37:55
1:34:10
32
Luuk van Kreij
Apeldoorn
1:37:57
1:31:33
33
Jelle Miedema
Willemsoord
1:38:04
1:34:12
34
Pieter Tjeerdsma
Warten
1:38:07
1:34:43
35
Gerald Hoogeveen
Bolsward
1:38:12
1:33:01
36
Ruurd Hans de Boer
Oudemirdum
1:38:15
1:35:38
37
Frank Houben
Venlo
1:38:21
1:35:28
38
Ronald van den Berg
Groningen
1:38:26
1:31:49
39
Bastiaan Visser
Bergen Nh
1:38:39
1:32:23
40
Casper vd Kamp
Nes Ameland
1:38:46
1:32:57
41
Henry Snetselaar
Bennekom
1:39:00
1:36:15
42
Hent Hamming
Eelde
1:39:08
1:32:24
43
Paul Smits
Haarlem
1:39:21
1:36:51
44
Pierre Blom
Haarlem
1:39:29
1:39:02
45
Ron van Egmond
Haarlem
1:39:30
1:39:02
46
Roelf Werkman
Arnhem
1:39:31
1:34:50
47
Geert Willems
Millingen aan de Rij
1:39:39
1:35:30
48
Oeds Stienstra
Sneek
1:39:39
1:38:59
49
Dick van Regteren
Arnhem
1:39:42
1:35:59
50
Ahmad Ghelichkhani
Leeuwarden
1:39:46
1:34:20
51
Maurits Servaas
Utrecht
1:39:54
1:33:58
52
Rene van Geenen
Velsen-Noord
1:39:55
1:36:27
53
Edwin Fopma
Kimswerd
1:39:55
1:36:26
54
Peter Spaans
Uitgeest
1:40:07
1:36:39
55
Martijn de Vries
Groningen
1:40:16
1:38:07
56
Willem van der Molen
Een
1:40:27
1:36:37
57
Roelof van de Heide
Oosterwolde Fr
1:40:36
1:35:06
58
Cees Masteling
Marknesse
1:40:42
1:38:24
59
Jan Knecht
Renkum
1:40:48
1:37:14
60
Hedde Bergsma
Haren Gn
1:40:50
1:38:34
61
Ignaas Dusseldorp
Landsmeer
1:40:53
1:31:17
62
Harry van der Schoot
Goutum
1:41:08
1:33:58
63
Nick Snijders
Amsterdam
1:41:11
1:40:51
64
Durk Klopstra
Laag Zuthem
1:41:19
1:36:15
65
Jaap Zwaagstra
Witmarsum
1:41:21
1:38:43
66
Jeroen Nijhuis
Zwolle
1:41:23
1:40:55
67
Peter Groothoff
Sneek
1:41:31
1:32:50
68
Jan Bloemhof
Oosterwolde Fr
1:41:39
1:37:57
69
Jan Tjalling Pals
Groningen
1:41:41
1:38:37
70
Reno Papa
Leeuwarden
1:41:47
1:36:30
71
Hans Tijsma
Leeuwarden
1:41:50
1:38:35
72
Gerard Bovée
Marknesse
1:41:52
1:39:33
73
Theo Buur
Akersloot
1:41:57
1:38:30
74
Cor Postma
Drachten
1:42:03
1:37:48
75
Henk Visser
Doetinchem
1:42:09
1:38:12
76
Ruurd Jouke van Wieren
Heeg
1:42:10
1:39:52
77
Gordon Abraham
Arnhem
1:42:41
1:39:42
78
Roald van Rossum
Broek Fr
1:42:42
1:36:19
79
Wiebe Wiersma
Eagum
1:42:50
1:39:11
80
Andre Loogman
Zeist
1:42:53
1:39:08
81
Donald Koster
Leeuwarden
1:42:55
1:37:24
82
Harm Alberts
Harlingen
1:42:58
1:39:59
83
John Grotenboer
Oosterwolde Fr
1:43:03
1:40:52
84
Dave Koolbergen
Leiden
1:43:07
1:38:06
85
Gosse Folkertsma
Annen
1:43:09
1:38:37
86
Edwin Veldkamp
Nijverdal
1:43:16
1:33:16
87
Eise Roorda
Menaldum
1:43:17
1:37:18
88
Johannes Schilstra
Scharnegoutum
1:43:18
1:40:20
89
Johan Makkinga
Ommen
1:43:23
1:38:30
90
Martin Elsendoorn
Zwolle
1:43:37
1:40:08
91
Pieter Tolsma
Arum
1:43:42
1:33:23
92
John van der Laan
Nieuwkoop
1:43:43
1:36:20
93
Martin van Solinge
Utrecht
1:43:44
1:39:46
94
Henk Rorije
Gasselternijveensche
1:43:53
1:40:12
95
Germain Bakker
Echt
1:43:57
1:43:44
96
Bart Aten
Vught
1:43:58
1:37:55
97
Peter van Polen
Zwolle
1:44:00
1:38:20
98
Roelof Rekker
Zwolle
1:44:01
1:40:33
99
Richard van Heeckeren
Venlo
1:44:23
1:41:37
100
Henk Kreuze
Paterswolde
1:44:36
1:40:27
101
Winfred Knibbeler
Hilversum
1:44:39
1:38:21
102
Edgar Bakker
Groningen
1:44:39
1:41:15
103
Marco den Haan
Lochem
1:44:40
1:38:41
104
Eppie Wuestman
Holten
1:44:54
1:41:49
105
Edwin Stolk
Den Helder
1:45:02
1:42:38
106
Peter Jesse
Arnhem
1:45:06
1:34:41
107
Harrit Winia
Sint Nicolaasga
1:45:18
1:42:16
108
Gerard Wijma
Oosterwolde Fr
1:45:25
1:42:21
109
Ronald van der Wal
Roden
1:45:31
1:41:56
110
Jan Bos
Zwolle
1:45:35
1:38:15
111
Nico Meeuwenoord
Leiderdorp
1:45:40
1:40:59
112
Pieter Waardenburg
Lochem
1:45:41
1:42:05
113
Rene Sesink
Nijmegen
1:45:41
1:45:41
114
Eddie Koller
Ugchelen
1:45:44
1:43:15
115
Tjeerd Dijkstra
Duiven
1:45:46
1:38:13
116
Erik Jansen
Purmerend
1:45:47
1:42:53
117
René Wissink
Zwolle
1:45:48
1:43:15
118
Frans van Wieren
Zwaagwesteinde
1:45:54
1:41:26
119
Marco Bosman
Gaanderen
1:46:06
1:42:59
120
Eric Veldpaus
IJsselstein Ut
1:46:20
1:40:33
121
Jacques Slingerland
Hellevoetsluis
1:46:23
1:40:37
122
Wijnand Aalderink
Groningen
1:46:23
1:42:56
123
Bas Gillis
Tubbergen
1:46:25
1:43:10
124
Berend Snijder
Terschelling Hoorn
1:46:29
1:46:00
125
Bart Kokx
Dongen
1:46:29
1:41:41
126
Danny Olinga
Meppel
1:46:31
1:42:04
127
Jan Koert Schipper
Annen
1:46:40
1:39:59
128
Jeffery Robbers
Leeuwarden
1:46:49
1:44:15
129
Erik Went
Voorhout
1:47:05
1:42:16
130
Remco Visser
Joure
1:47:19
1:42:47
131
Rutger Fopma
Bears Fr
1:47:19
1:44:59
132
Henk Klijnstra
Oentsjerk
1:47:20
1:45:04
133
Jans Nijboer
Paterswolde
1:47:20
1:42:50
134
Jaap Sije Bosgraaf
Kollumerzwaag
1:47:27
1:44:01
135
Volken de Vries
Heerenveen
1:47:28
1:34:48
136
John van Zutphen
Hellevoetsluis
1:47:40
1:42:20
137
Jeen Boringa
Leeuwarden
1:47:41
1:40:47
138
Edwin Castelein
Arnhem
1:47:44
1:38:31
139
Henk van der Kolk
Lemelerveld
1:47:44
1:38:12
140
Rietberg Hans
Arnhem
1:47:51
1:44:55
141
Hans Theunissen
Arnhem
1:47:58
1:41:15
142
Arno Joosten
Terschelling West
1:48:15
1:47:45
143
Anton Alberts
Harkstede
1:48:18
1:41:57
144
Frans Faber
Sexbierum
1:48:26
1:40:19
145
Robert Haakman
Heemskerk
1:48:32
1:44:53
146
Steven Radersma
Roden
1:48:36
1:44:58
147
Martin Boekeloo
Terschelling West
1:48:42
1:48:21
148
Arjen Castelein
Apeldoorn
1:49:04
1:39:38
149
Wim van der Linden
Arnhem
1:49:05
1:40:28
150
Arjan Timmerije
Eibergen
1:49:19
1:48:41
151
Harry Oomen
Zandvoort
1:49:22
1:49:12
152
Johannes Meijer
De Knipe
1:49:30
1:41:30
153
Ruurt Alle van der Slu
IJlst
1:49:32
1:42:31
154
Louis Schouren
Venlo
1:49:39
1:41:00
155
Arend de Haan
Jubbega
1:49:40
1:44:01
156
Arjan den Hollander
Katwijk Zh
1:49:46
1:46:55
157
Erik Lensink
Vleuten
1:49:51
1:47:04
158
Edward Petersen
Terschelling West
1:49:52
1:49:33
159
Mark Maas
Drachten
1:49:52
1:45:00
160
Tedo Hartlief
Terschelling Hoorn
1:49:59
1:49:35
161
Harry Boer
Terschelling West
1:50:05
1:49:21
162
Hessel Turkstra
Oentsjerk
1:50:06
1:47:37
163
Rene Vissers
Emmeloord
1:50:11
1:46:08
164
Hans Janssen
Heerenveen
1:50:11
1:44:37
165
Rien Florijn
Soest
1:50:13
1:42:44
166
Michiel Blans
Zutphen
1:50:19
1:39:16
167
Erwin Kater
Heemskerk
1:50:21
1:37:34
168
Peter Veldhuijsen
Voorhout
1:50:25
1:38:55
169
Nanne Heida
Mildam
1:50:27
1:39:16
170
Stef van Riggelen
Weesp
1:50:27
1:40:53
171
Jos Stappenbeld
Zwolle
1:50:39
1:38:31
172
Mark Wijdenes
Zwolle
1:50:40
1:42:38
173
Bert Dijkhuis
Hengelo Ov
1:50:41
1:44:27
174
Jan Stalman
Hooglanderveen
1:50:41
1:41:47
175
Tjeerd Oppedijk
Utrecht
1:50:56
1:39:34
176
Jan Vullings
Arnhem
1:51:00
1:42:24
177
Roy Gorres
Hoorn Nh
1:51:00
1:38:25
178
Jouke vander Meulen
Harlingen
1:51:01
1:47:59
179
Bert Wiendels
Roden
1:51:05
1:46:02
180
Johan Sanders
Woerden
1:51:16
1:44:32
181
Thoman Tavenier
Callantsoog
1:51:17
1:41:26
182
Goos Tuinstra
Drachten
1:51:19
1:47:48
183
Niek Wijnen
Steenwijk
1:51:19
1:38:51
184
Erik Oudshoorn
Soest
1:51:31
1:43:53
185
Peter Bolland
Oudenhoorn
1:51:34
1:47:12
186
Arie van den Akker
Maasland
1:51:35
1:44:39
187
Niels Smit
Hallum
1:51:35
1:47:22
188
Tinus Dijkstra
Bolsward
1:51:36
1:40:28
189
Frank de Vries
Enschede
1:51:37
1:39:13
190
Andre Dunnewind
Dalfsen
1:51:42
1:46:58
191
Bas Waterham
Doetinchem
1:51:43
1:41:25
192
Joop Bosch
Dokkum
1:51:44
1:48:59
193
Michiel Thierry
Hilversum
1:51:44
1:45:22
194
Peter Mannaert
Blaricum
1:51:47
1:46:02
195
Frits de Kam
Soest
1:51:49
1:48:25
196
Klaas Kempenaar
Zwagerbosch
1:52:02
1:48:36
197
Jaap Roelofs
Terschelling Formeru
1:52:05
1:51:02
198
Tom Terpstra
Terschelling Hoorn
1:52:06
1:51:02
199
Ronald Annaert
Amsterdam
1:52:07
1:39:19
200
Ton Feldbrugge
Annen
1:52:08
1:46:08
201
Job Ike
Harderwijk
1:52:11
1:46:53
202
Cosmo Schuurmans
Weesp
1:52:13
1:46:24
203
Harry Boerefijn
Emmeloord
1:52:17
1:44:10
204
Martijn Koolhoven
Soest
1:52:18
1:44:49
205
Bert Offringa
Gouda
1:52:18
1:48:18
206
Douwe Wietze de Boer
Joure
1:52:22
1:48:37
207
Chris Keen
Dodewaard
1:52:25
1:49:06
208
Andre Bitter
Hoofddorp
1:52:26
1:50:05
209
Arjen Bruinsma
Hallum
1:52:29
1:49:41
210
Koen Ramaker
Zwolle
1:52:40
1:45:52
211
Harrie Roossien
Leeuwarden
1:52:45
1:42:46
212
Henk Stienstra
Drachten
1:52:54
1:47:36
213
Erik van Limbeek
Zwolle
1:53:02
1:46:15
214
Arno te Veldhuis
Almere
1:53:04
1:49:55
215
Joan Maassen
Uden
1:53:04
1:46:44
216
Maarten van Dort
Arnhem
1:53:07
1:49:34
217
Anton Sikkes
Sloten Fr
1:53:12
1:50:47
218
Martin IJff
Drachten
1:53:13
1:44:28
219
Peter Alkemade
Leiden
1:53:16
1:47:34
220
Harry Hilberdink
Zwolle
1:53:18
1:44:16
221
André Bär
Leeuwarden
1:53:22
1:48:45
222
Steven van Agt
Zeist
1:53:28
1:47:34
223
Jaap Bruijnzeel
Mantgum
1:53:29
1:48:51
224
Max van 't Velt
Hilversum
1:53:42
1:45:31
225
Theo Kuipers
Bussum
1:53:47
1:47:58
226
Martin Lanenga
Zwolle
1:53:51
1:51:26
227
Erwin Frank
Hillegom
1:53:52
1:48:06
228
Johan Duineveld
Krommenie
1:53:55
1:50:42
229
Menco van der Berg
Thesinge
1:53:57
1:44:02
230
Eric Steneker
Arnhem
1:53:58
1:51:43
231
Humphrey Leblans
Alphen aan den Rijn
1:54:00
1:53:31
232
Herman Boersma
Enschede
1:54:07
1:42:35
233
Gregor Terodde
Bocholt (GER)
1:54:11
1:48:05
234
Jan Hiemstra
Eelde
1:54:14
1:46:01
235
Tinus van Es
Eelde
1:54:14
1:46:01
236
Hans Visser
Apeldoorn
1:54:14
1:50:35
237
René Hilhorst
Soest
1:54:16
1:50:52
238
Arthur Davidse
Maasland
1:54:22
1:47:26
239
Wiebe Meilema
Leeuwarden
1:54:23
1:47:11
240
Chris Dol
Stadskanaal
1:54:24
1:41:14
241
Eric Hoeksema
's-Gravenhage
1:54:36
1:46:49
242
Ton Baris
Valkenburg Zh
1:54:44
1:52:07
243
Johan van der Graaf
Berlikum Fr
1:54:51
1:44:03
244
Marko Rijnsburger
Oegstgeest
1:54:56
1:50:11
245
Marcel Jeunink
Dieren
1:54:59
1:48:04
246
Koert vd Meer
Garrelsweer
1:55:06
1:47:06
247
Piet Drost
Noardburgum
1:55:09
1:52:50
248
Wolter Haisma
Harlingen
1:55:09
1:51:41
249
Willem de Gouw
Alphen aan den Rijn
1:55:17
1:51:21
250
M Vlasman
Sneek
1:55:27
1:48:53
251
Eric Annaert
Lisse
1:55:29
1:42:40
252
Marten Heijs
Deventer
1:55:33
1:47:26
253
Joris Vijverberg
Leiden
1:55:38
1:44:04
254
Bob Copper
Eelde
1:55:41
1:43:52
255
W.A. Cupido
Terschelling Hoorn
1:55:45
1:54:42
256
Jurjen Ament
Leeuwarden
1:55:53
1:49:24
257
Erik Ekkel
Nuenen
1:55:56
1:49:19
258
Erik van der Kam
Goutum
1:56:07
1:49:22
259
Sjors Straatman
Den Helder
1:56:08
1:46:16
260
Dirkco Uithof
Heerenveen
1:56:24
1:44:08
261
Tjeerd Osinga
Balk
1:56:30
1:53:13
262
John Haksteen
Dordrecht
1:56:34
1:47:51
263
Jan Eskes
Zelhem
1:56:37
1:51:03
264
Wim van der Plas
Katwijk Zh
1:56:42
1:53:51
265
Jaap Aartman
Katwijk Zh
1:56:42
1:53:52
266
Xander Fransen
Almelo
1:56:43
1:43:52
267
Rene de Jong
Bergschenhoek
1:56:43
1:49:12
268
Ken Haan
Drachten
1:56:44
1:53:31
269
Ruud Zechner
Delfzijl
1:56:46
1:55:56
270
Patrick van Zuilen
Weesp
1:56:50
1:50:58
271
Dirk Lahuis
Eelde
1:56:57
1:50:20
272
Jan ten Cate
Drachten
1:56:58
1:53:47
273
Peter Boersen
Leeuwarden
1:56:59
1:53:42
274
Wim Pitstra
Aldtsjerk
1:57:00
1:49:17
275
Anco Heida
Koudum
1:57:01
1:50:33
276
Donald Gase
Warns
1:57:09
1:46:07
277
Paul Bosma
Glimmen
1:57:18
1:46:08
278
Ronald Vegter
Winschoten
1:57:22
1:50:36
279
Pieter Koolhaas
Amsterdam
1:57:23
1:50:56
280
Ron Raterman
Nijverdal
1:57:24
1:47:21
281
Marco van der Pijl
Nieuwkoop
1:57:30
1:50:06
282
René van Dijk
Ter Heijde
1:57:36
1:48:44
283
Henk-jan Balkema
Terschelling West
1:57:40
1:56:45
284
Erik Velthof
Hemelum
1:57:43
1:46:39
285
Jaap Molenaar
Haren Gn
1:57:50
1:46:14
286
Gabrie Metz
Nes Ameland
1:57:50
1:53:00
287
Jakob Hut
Siddeburen
1:57:57
1:50:44
288
Haje Middeldorp
Sneek
1:58:03
1:51:29
289
Bert Duursma
Apeldoorn
1:58:05
1:48:33
290
Harry Vijge
Epe
1:58:05
1:55:36
291
Marc Jongejan
Emmeloord
1:58:09
1:48:53
292
Jan Rommert de Jong
Oosterbierum
1:58:19
1:45:29
293
Folkert Solle
Kollum
1:58:20
1:50:51
294
Peter de Ruiter
Goutum
1:58:20
1:50:51
295
Mike van der Camp
Voorhout
1:58:29
1:46:58
296
Coen Peeperkorn
Leeuwarden
1:58:29
1:46:26
297
Ernst-Jan Koomans
Amsterdam
1:58:30
1:48:32
298
Luck Prins
Alkmaar
1:58:44
1:50:10
299
Henri Beerda
Assen
1:58:47
1:51:01
300
Remmelt Bakker
Gauw
1:58:47
1:55:07
301
Ido Verbree
Assen
1:58:47
1:51:01
302
Hans Smit
Leiden
1:58:58
1:47:01
303
Mark Strootman
Borne
1:59:04
1:55:11
304
Peter Sels
Harderwijk
1:59:15
1:46:57
305
Gert ter Haar
Groningen
1:59:17
1:49:38
306
Jan van Velzen
Voorhout
1:59:22
1:47:47
307
Wilbert Mazereeuw
Urk
1:59:24
1:52:37
308
Jaap Bakker
Terschelling Oostere
1:59:28
1:58:41
309
Peter Ton
Emmeloord
1:59:31
1:51:08
310
Frederik Amant
Meerbeek (BEL)
1:59:33
1:49:41
311
Peter Tetteroo
Goor
1:59:35
1:50:02
312
Wilco Kotrotsos
Wijk bij Duurstede
1:59:40
1:51:13
313
Cor van de Bilt
Nieuwegein
1:59:40
1:51:14
314
Jeroen de Bos
Terschelling West
1:59:43
1:59:36
315
Diederik Wieman
Soest
1:59:50
1:48:36
316
Gerrie Boersma
Twijzel
1:59:51
1:56:57
317
Theo Veenstra
Joure
1:59:59
1:56:21
318
Saul van Beurden
Houten
2:00:02
1:55:26
319
Teake Dijkstra
Harderwijk
2:00:08
1:47:49
320
Wilfred Selissen
Veldhoven
2:00:16
1:54:51
321
Pieter Burghouts
Leiden
2:00:21
1:48:45
322
Henk van Cappelle
Bilthoven
2:00:23
1:51:03
323
Jan Verbeek
Zeist
2:00:25
1:53:14
324
Assuerus Jorna
Deinum
2:00:31
1:54:01
325
K.G. Bos
Joure
2:00:34
1:48:25
326
Colin Morrison
Hilversum
2:00:35
1:48:24
327
John van den Berg
Noordwijk Gn
2:00:38
1:54:40
328
Gert Draaisma
Groningen
2:00:38
1:58:08
329
Janpiet Nicolai
Groningen
2:00:41
1:51:02
330
Casper Evers
Haarlem
2:00:44
1:52:01
331
Peter Meinderts
Wergea
2:00:49
1:51:26
332
Rein Jacob de Goede
Emmeloord
2:00:50
1:55:18
333
Paul Sessink
Arnhem
2:00:51
1:51:45
334
Hans van Zon
Zwolle
2:00:59
1:57:12
335
Hans Beusen
Zwolle
2:01:02
1:52:02
336
Erik Overdijkink
Duiven
2:01:04
1:56:52
337
Jeroen Schmitz
Amsterdam
2:01:04
1:55:12
338
Eric Smit
Hollum
2:01:05
1:50:55
339
Rob Berger
Krimpen aan den IJss
2:01:06
1:50:24
340
Tim van Bruggen
Edam
2:01:06
1:50:50
341
Gert-Jan van Gerven
Lisse
2:01:09
1:48:13
342
Edwin van Velden
Noordwijk Zh
2:01:11
1:53:01
343
Evert - Jan van Leunen
Terschelling West
2:01:15
2:00:14
344
Teus Lammertse
Zwolle
2:01:15
1:49:09
345
Bert Guns
Hoogezand
2:01:19
1:49:15
346
Jasper Kruizinga
Joure
2:01:20
1:49:12
347
Homburg Gerard
Oostzaan
2:01:24
1:58:40
348
Patrick Vink
Wergea
2:01:28
1:52:07
349
Theunis Osinga
Lippenhuizen
2:01:28
1:54:47
350
Robbie van Haften
Harlingen
2:01:45
1:59:15
351
Berry Jansen
Dieren
2:01:47
1:50:58
352
Wiro Westerwoudt
Bilthoven
2:01:48
1:50:25
353
Guido van Dieten
Velddriel
2:01:52
1:49:53
354
JJ Schaapherder
Hilversum
2:01:52
1:53:38
355
Michiel Turkenburg
Santpoort-Noord
2:02:01
1:59:25
356
Willie van Alst
Amsterdam
2:02:01
1:52:50
357
Koen Grave
Drachten
2:02:01
1:58:30
358
Jan Dijkstra
Beetgumermolen
2:02:02
1:58:16
359
Stefen Alderlieste
Voorschoten
2:02:03
1:49:52
360
Eric Eisenga
Sneek
2:02:04
1:57:58
361
Piet de Jager
Blauwhuis
2:02:09
1:50:14
362
Chris van Dijk
Enschede
2:02:12
1:50:55
363
Harry Went
Voorhout
2:02:13
1:57:38
364
Frans Nab
Apeldoorn
2:02:16
1:50:26
365
Peter Tesink
Bilthoven
2:02:22
1:51:59
366
Albert Heuvelman
Leerdam
2:02:22
1:54:16
367
Jeroen Hogema
Amersfoort
2:02:24
1:53:16
368
Winston van Dijk
Schiedam
2:02:30
1:54:03
369
Hans ter Voorde
Meppel
2:02:38
1:53:13
370
Wim Dekker
Rijssen
2:02:40
1:58:39
371
Harold Nijveen
Hoorn Nh
2:02:41
1:53:34
372
Jan van der Ven
Leusden
2:02:44
1:51:16
373
Marc van Dijl
Doorn
2:02:49
1:56:56
374
Wietse de Jong
's-Gravenhage
2:02:49
1:54:53
375
Adri Kosterman
Wijk bij Duurstede
2:02:50
1:56:58
376
Willem Buren
Terschelling Hoorn
2:02:52
2:01:56
377
Hans Vermeer
Maasland
2:02:53
1:55:45
378
Joey Joosten
Venlo
2:02:53
1:54:12
379
Martin Waslander
Groningen
2:02:53
1:56:01
380
Marcel Stammes
Barneveld
2:02:54
1:55:21
381
Jan Pilon
Garrelsweer
2:02:55
1:54:56
382
Eco Wagendorp
Stiens
2:02:57
1:51:47
383
Rinse Bleeker
Leeuwarden
2:03:02
1:52:44
384
Andreas Riekötter
Paderborn (GER)
2:03:02
1:56:57
385
Victor Valckx
Hendrik-Ido-Ambacht
2:03:05
1:57:24
386
Richard Boot
Westknollendam
2:03:09
1:56:02
387
Ron Boot
Wormerveer
2:03:09
1:56:01
388
Robert van der Stege
Rotterdam
2:03:12
1:54:07
389
Bert Leppers
Veenendaal
2:03:14
1:53:39
390
Wim Koerhuis
Dalfsen
2:03:18
1:58:35
391
Sytse Prins
Joure
2:03:20
1:53:10
392
Jan Belles
Stiens
2:03:23
1:56:12
393
Geert Klinkhamer
Emmeloord
2:03:31
1:50:34
394
Jan Boon
Dokkum
2:03:35
1:56:55
395
Harry Wiechers
Nieuw-Roden
2:03:41
1:56:41
396
Jack van Mensvoort
Enschede
2:03:42
1:53:41
397
Henk de Groot
Burgum
2:03:50
1:56:26
398
Hylco van der Zwaag
Leeuwarden
2:03:52
1:53:43
399
Meindert Westra
Drachten
2:03:57
1:52:41
400
Bart Makkinga
Maasland
2:03:58
1:57:03
401
Wim Ypma
Hilaard
2:04:01
1:54:39
402
Jacob van der Kooi
Stiens
2:04:15
1:59:53
403
Lucien Stabel
Oisterwijk
2:04:18
1:54:25
404
Richard Stabel
Oisterwijk
2:04:18
1:54:23
405
Rob Janssens
Beilen
2:04:26
1:57:10
406
Jur Elzinga
Soest
2:04:31
1:53:29
407
Geert Sibma
Sneek
2:04:32
2:00:28
408
Oscar Dros
Appelscha
2:04:33
1:57:57
409
Bart Jannink
Amsterdam
2:04:35
1:53:49
410
Menno Verbeek
Papendrecht
2:04:36
1:56:36
411
Gerard van der Leeuw
Eibergen
2:04:41
2:00:29
412
Piet Bussing
Ede Gld
2:04:42
1:56:14
413
Van der Struik
Hoogezand
2:04:49
1:54:38
414
Jacob van der Wal
Utrecht
2:04:49
1:58:21
415
Michiel Smits
Maarssen
2:04:49
1:58:20
416
Reinier Koning
Utrecht
2:04:51
1:55:12
417
Jaap Smedes
De Wilgen
2:04:52
1:56:20
418
Theo Willemsen
Emmeloord
2:04:52
1:55:57
419
Sytse Verstraten
Zoeterwoude
2:04:53
1:52:56
420
Gerrit Jansen
Doetinchem
2:04:56
1:54:34
421
Cor Kloostra
Mantgum
2:05:03
1:57:16
422
Reinier Kreeft
Enschede
2:05:04
1:53:51
423
Ronald Tijsseling
Vierpolders
2:05:06
1:52:16
424
Ids Ritskes
Leeuwarden
2:05:10
1:55:33
425
MQE van Bruggen
Castricum
2:05:12
1:52:17
426
Marcel Companjen
Harderwijk
2:05:13
1:52:56
427
Marten Bruining
Enschede
2:05:15
1:57:06
428
Jan Roelof Middeldorp
Sneek
2:05:20
1:59:43
429
Klaas Poort
Groningen
2:05:37
1:53:50
430
Egbert van Zonneveld
Tzum
2:05:38
1:54:38
431
Harry de Groot
Heemstede
2:05:41
1:55:11
432
Gerard van der Veen
Burgum
2:05:42
2:02:26
433
Bert Rienstra
Sneek
2:05:52
1:56:03
434
Hein Damstra
Folsgare
2:05:54
1:55:34
435
Tjard de Haan
Zwolle
2:05:54
2:02:06
436
André van der Weijde
Middenmeer
2:05:54
1:57:31
437
Luuk Veurink
Glimmen
2:05:58
1:54:51
438
Anne Brouwer
Hengelo Ov
2:06:02
1:59:51
439
Heine de Vries
Boornbergum
2:06:07
1:59:02
440
Olaf Huurdeman
Amsterdam
2:06:10
1:56:13
441
Jan Kienstra
Nes Ameland
2:06:10
1:54:46
442
Frits Schutte
Beilen
2:06:11
2:01:09
443
Kerst Heida
Harlingen
2:06:14
1:54:02
444
Jelle van Randen
Vlieland
2:06:27
1:59:11
445
Wichard Jacobi
Leiderdorp
2:06:31
1:55:03
446
Hans Oosterink
Halle
2:06:32
1:56:11
447
Mark Brabänder
Veenendaal
2:06:33
1:58:26
448
Gert Veldman
Bedum
2:06:39
1:58:02
449
Jaap Joldersma
Siddeburen
2:06:42
1:59:30
450
Kor Gillebaard
Franeker
2:06:44
2:01:25
451
Willem Ebbelaar
Assendelft
2:06:46
2:00:25
452
Ariën Cupido
Terschelling Hoorn
2:06:47
2:05:48
453
Matthijs Vleugel
Menaldum
2:06:49
1:56:35
454
Rene Kruger
Enschede
2:06:51
1:56:48
455
Stephane Halleux
Bennebroek
2:06:53
1:56:22
456
Erik Siemonsma
Sneek
2:06:55
1:54:07
457
Kujtim Pema
Egmond aan Zee
2:07:05
2:03:51
458
Gert Harmsen
Eindhoven
2:07:07
1:56:13
459
Jacco Janssen
Rotterdam
2:07:09
1:57:15
460
Fons Bardoel
Zeist
2:07:23
2:00:12
461
Frank Baron
Heiloo
2:07:24
2:00:04
462
Douwe Plantinga
Heerenveen
2:07:26
1:56:49
463
Theo van Vliet
Elst Gld
2:07:30
1:58:16
464
P Hoekstra
Sneek
2:07:40
2:01:05
465
Uwe Baldamus
Burgum
2:07:40
1:57:23
466
Menno Jansma
Loosdrecht
2:07:43
1:59:58
467
Ron Hagen
Leiden
2:07:52
1:56:19
468
Richard Heidinga
Stiens
2:07:54
1:56:43
469
Gerard Donker
Tjalleberd
2:08:00
1:58:10
470
Hans Vreeburg
Heemstede
2:08:00
1:58:51
471
René van Drongelen
Ridderkerk
2:08:02
2:01:07
472
Ard Alderts
Sint Nicolaasga
2:08:03
1:57:54
473
Wibo Zeilstra
Hendrik Ido Ambacht
2:08:07
1:59:52
474
Sije Roolvink
Burgum
2:08:13
1:57:27
475
Cor Dijkstra
Sneek
2:08:16
1:55:27
476
Johan Mous
Jirnsum
2:08:18
2:04:40
477
Rik van Waasbergen
Rotterdam
2:08:25
2:02:08
478
Anton Verschoor
Veenendaal
2:08:30
1:58:47
479
Willem van Rijn
Katwijk Zh
2:08:33
2:05:42
480
Mark Wijne
's-Gravenhage
2:08:34
1:56:01
481
Arjen Vroegop
Heiloo
2:08:41
1:58:25
482
Johan Steensma
Drachten
2:08:41
2:01:07
483
Jaap van Adrighem
Krimpen aan den IJss
2:08:42
1:58:01
484
Fred Drenth
Muntendam
2:08:44
1:58:04
485
Ron Fortman
Leersum
2:08:44
1:58:34
486
Michiel van Breemen
Hoevelaken
2:08:45
1:56:12
487
Bonne Post
Joure
2:08:47
2:00:03
488
Harry Temming
Joure
2:08:56
1:56:48
489
Albert Algera
Hallum
2:09:01
2:05:09
490
Ferdinand Kits
Drachten
2:09:12
1:58:08
491
Roel van Randtwijk
Velserbroek
2:09:17
1:59:28
492
Peter Meinema
Westerbroek
2:09:19
1:57:34
493
Jos Meeuwsen
Bergum
2:09:21
2:03:10
494
Dick Haveman
Godlinze
2:09:42
1:59:18
495
Johan van Maaren
Amersfoort
2:09:44
2:03:01
496
Pieter Zuijdgeest
Hilversum
2:09:49
2:01:54
497
Robert Jacobs
Rosmalen
2:10:09
1:57:33
498
Rolf Meuleman
Oudewater
2:10:11
2:01:46
499
Casper Zoete
Leeuwarden
2:10:11
2:00:53
500
Hans Stoelman
Velserbroek
2:10:29
2:02:55
501
William Teinsma
Stiens
2:10:32
1:58:03
502
Wim Mul
Haarlem
2:10:34
2:01:13
503
Erik Klein-Nagelvoort
Hoofddorp
2:10:36
2:04:07
504
Berthold Breman
Zutphen
2:10:38
1:59:36
505
Kees van der Horn
Bedum
2:10:42
2:02:05
506
Bert Sinnema
Wergea
2:10:46
2:05:27
507
Mark Gruijters
Soest
2:10:52
1:59:35
508
Hindrik Drenth
Sneek
2:10:56
2:01:08
509
Jan Koster
Drachten
2:11:06
1:58:47
510
Han Schuchhard
Voorschoten
2:11:09
1:58:57
511
Sander Smit
Zevenaar
2:11:15
2:00:31
512
Cok van Boheemen
Leiden
2:11:21
2:00:49
513
Paul Kosterman
Wijk bij Duurstede
2:11:24
1:58:19
514
Alex Beijers
Wormerveer
2:11:25
2:03:01
515
Kalman Petro
Driebergen-Rijsenbur
2:11:31
2:00:41
516
Richard van `t Land
Zwolle
2:11:34
2:03:50
517
Andre Regeling
Bolsward
2:11:35
2:00:27
518
Max Vermeij
Kranenburg (GER)
2:11:36
2:04:58
519
Ron Vang
Den Helder
2:11:37
2:04:16
520
Pieter Nienhuis
Sint Nicolaasga
2:11:38
2:06:52
521
Elmond Sasso
Zwolle
2:11:41
1:59:59
522
Ab Leeflang
Zoetermeer
2:11:44
2:00:25
523
Gert-Jan Dijkstra
Groningen
2:11:45
2:00:49
524
Rob van Zijl
Almere
2:11:46
1:59:17
525
Cees Goslinga
Den Burg
2:11:50
2:00:28
526
Rudi Drenth
Holten
2:11:51
2:08:48
527
Marc Schepers
Dordrecht
2:11:52
2:09:02
528
Herman Bos
Groningen
2:11:52
2:05:39
529
Perry Vandam
Ermelo
2:11:52
1:58:54
530
Jitse Werkman
Sint Annaparochie
2:12:01
2:06:08
531
Bouke Klaas Wijbrandi
Wergea
2:12:05
2:06:45
532
Jan Annema
Wergea
2:12:10
1:59:15
533
Hendrik R Bruggen
Terschelling Midslan
2:12:13
2:11:22
534
Ruben Bodo
Boornbergum
2:12:14
2:00:59
535
Ron Bavelaar
Leiderdorp
2:12:23
2:04:25
536
Jos Brouwers
Breda
2:12:27
2:06:18
537
Daniel de Lange
Amsterdam
2:12:36
2:08:48
538
Robert Schat
Froombosch
2:12:38
2:06:30
539
Corbert van Rijn
Voorhout
2:12:44
2:04:27
540
Rob Remans
Sliedrecht
2:12:48
2:04:37
541
Alfred Knobbe
Leeuwarden
2:12:49
2:00:02
542
Frits Jurriens
Hilversum
2:12:50
2:04:28
543
Ben Potma
Hommerts
2:12:53
2:01:43
544
Jan de Beer
Terschelling West
2:12:55
2:12:46
545
Yko Buursma
Groningen
2:13:08
2:03:20
546
Dick Ferwerda
Amsterdam
2:13:08
2:03:25
547
Gerrit Landman
Drachten
2:13:10
2:03:18
548
Jan de Graaf
Apeldoorn
2:13:21
2:03:50
549
Otto Boekeloo
Amen
2:13:41
2:04:46
550
Bert Martena
Veendam
2:13:53
2:03:14
551
Peter van Roosmalen
Oss
2:14:09
2:04:48
552
Arnold Veenema
Sneek
2:14:12
2:03:50
553
Marc Mulders
Arnhem
2:14:13
2:03:15
554
Ying Mellema
Sneek
2:14:26
2:04:17
555
Walter Jonker
Heiloo
2:14:27
2:03:28
556
Evert de Vries
Heerenveen
2:14:29
2:01:47
557
Elbert Wagensveld
Woerden
2:14:30
2:02:19
558
Eric Hartkamp
Amsterdam
2:14:39
2:04:38
559
Folkert Tijsma
Harich
2:14:43
2:09:52
560
Jan Fennema
Zwolle
2:14:46
2:02:20
561
Harjan van Duren
Zwolle
2:14:47
2:02:16
562
Georg Prokert
Veldhoven
2:14:57
2:02:52
563
Edo van Hattem
Bennebroek
2:15:25
2:04:57
564
Harmen van Zwol
Leusden
2:15:26
2:06:36
565
Sip Bouma
Nijkerk Gld
2:15:38
2:02:41
566
Hans Timmermans
Woubrugge
2:15:39
2:07:04
567
Arjen Stobbe
Castricum
2:15:45
2:02:52
568
Ron Bouthoorn
Castricum
2:15:49
2:08:39
569
Andries Boneschansker
Dordrecht
2:15:59
2:03:20
570
Peter paul Jongerius
Amsterdam
2:16:04
2:06:17
571
Paul Metz
Nes Ameland
2:16:07
2:04:42
572
Diederik Bruins
's-Hertogenbosch
2:16:09
2:10:34
573
Fernand Izeboud
Amsterdam
2:16:15
2:05:36
574
Marcel Verhoef
Dordrecht
2:16:18
2:03:40
575
Onno Uringa
Nijmegen
2:16:40
2:06:24
576
Herman Niezen
Aalsmeer
2:16:49
2:12:30
577
René van Houwelingen
IJmuiden
2:16:55
2:06:25
578
Hans Hendriks
Zwolle
2:17:11
2:04:36
579
Maarten Vrolijk
Dronten
2:17:12
2:04:36
580
Tjalf Smit
Terschelling Hoorn
2:17:27
2:16:28
581
Jan Jongsma
Terschelling Oostere
2:17:37
2:13:56
582
Frank Groen
Brielle
2:17:37
2:04:48
583
Willem Frankvoort
Bussum
2:17:41
2:12:19
584
Gerard van Asperen
Leiderdorp
2:17:42
2:06:13
585
Harry Siegersma
Zwolle
2:17:48
2:05:43
586
Rik van Zadelhoff
Soest
2:18:11
2:10:30
587
André van der Meulen
Leeuwarden
2:18:22
2:07:30
588
Hans Wierenga
Groningen
2:18:24
2:06:11
589
Jim de Jong
Baarn
2:18:37
2:06:04
590
Edwin Brand
Stiens
2:19:00
2:12:49
591
Geert Jan Bosma
Leeuwarden
2:19:30
2:15:00
592
Walter van de Gevel
Neede
2:19:36
2:16:50
593
Gerrit Postma
Drachten
2:19:41
2:07:38
594
Kees Terwisscha
Gytsjerk
2:19:43
2:09:36
595
Rico Delis
Abcoude
2:19:45
2:13:22
596
Marc Verberne
Nieuwegein
2:19:58
2:11:56
597
Rob de Kleyn
Enschede
2:20:08
2:07:10
598
Jurien van den Broek
Rhenen
2:20:12
2:08:32
599
Rob Erades
Heiloo
2:20:13
2:12:18
600
Jan Kappers
Deventer
2:20:18
2:09:03
601
John van Esveld
Langweer
2:20:19
2:16:25
602
Peter Klijsen
Lelystad
2:20:27
2:07:57
603
Erwin Boer
Wildervank
2:20:32
2:10:58
604
Marc Wijkstra
Terband
2:20:35
2:07:55
605
Evert jan Benz
Groningen
2:20:47
2:10:56
606
H. Winters
Lemmer
2:20:53
2:09:42
607
Loek de Jeu
Heemstede
2:20:54
2:09:53
608
Fred van de Pol
Amersfoort
2:20:58
2:14:32
609
Jeroen Homminga
Groningen
2:21:10
2:09:56
610
Marcel Hilferink
Castricum
2:21:15
2:09:10
611
Johan Gerritsen
Velp Gld
2:21:16
2:08:55
612
Roel Mols
Linschoten
2:21:24
2:17:33
613
Erik Berendsen
Zelhem
2:21:30
2:11:00
614
Reinier Dorrepaal
Leidschendam
2:21:31
2:10:44
615
Auke Reidinga
Heerenveen
2:21:55
2:09:47
616
Peter van den Raadt
Amsterdam
2:22:05
2:09:17
617
Jan Sachs
Enkhuizen
2:22:14
2:14:28
618
Peter Dutrieux
Arnhem
2:22:19
2:11:27
619
Richard van Hoewijk
Emmeloord
2:22:47
2:13:32
620
Christine van Adrighem
Krimpen aan den IJss
2:22:49
2:12:07
621
Richard Kraan
Doorn
2:23:59
2:13:24
622
Harry Tepper
Dronten
2:24:44
2:15:49
623
Keimpe van Willigen
Haarlem
2:24:50
2:13:44
624
Cor Prinsen
Farmsum
2:24:51
2:15:51
625
Otto Hartoch
Haarlem
2:24:58
2:15:42
626
Ronald van Remoortere
Zeist
2:25:23
2:16:09
627
Evert Landman
Nijkerk Gld
2:25:40
2:20:52
628
Hans Luijendijk
's-Gravenhage
2:25:41
2:15:07
629
Douwe van der Wal
IJlst
2:25:51
2:17:49
630
Arjen Vonk
Leeuwarden
2:25:52
2:12:53
631
Ras Lalmy
Naarden
2:26:09
2:15:34
632
Hendrik-Jan Rinkel
Leusden
2:26:14
2:15:04
633
Rob V Esch
Brielle
2:26:22
2:13:32
634
Jan Vellinga
Ede Gld
2:26:40
2:22:32
635
Ron van Weldam
Mijdrecht
2:27:09
2:21:01
636
Eelco Collou
Enschede
2:27:13
2:17:12
637
Willem Schouten
Nieuwerkerk ad IJsse
2:27:21
2:16:41
638
Simon Telling
Mijdrecht
2:27:39
2:16:05
639
Paul van der Hijden
Almere
2:27:58
2:20:44
640
Fred Stroombergen
Hillegom
2:28:13
2:15:19
641
Lammert Meuken
Apeldoorn
2:28:25
2:19:23
642
Frank Geelen
Bilthoven
2:28:25
2:16:59
643
Jildert E Visser
Assen
2:28:37
2:15:25
644
Arthur Izeboud
Leidschendam
2:28:58
2:17:06
645
Andre Postma
Leeuwarden
2:29:00
2:21:17
646
Achim Vöcking
Bocholt (GER)
2:29:41
2:23:38
647
Herman Jager
Hurdegaryp
2:30:36
2:19:26
648
John van Weerden
Vleuten
2:31:46
2:28:57
649
Ruud Stramrood
Zeist
2:32:15
2:21:25
650
Jan de Ruiter
Maarssen
2:32:52
2:22:28
651
Menno Swier
Terschelling Landeru
2:33:32
2:29:48
652
Michel Wouters
Heemstede
2:33:59
2:30:14
653
Gebre Middeldorp
Sneek
2:34:35
2:28:58
654
Dick van der Goot
Heerenveen
2:34:44
2:22:21
655
Oscar Kamp
Wergea
2:35:13
2:25:49
656
Mayko Heemskerk
Haarzuilens
2:36:19
2:24:47
657
Henk Poort
Almere
2:36:45
2:24:30
658
Huub Raterink
Veenendaal
2:37:45
2:28:10
659
Jan Wilpstra
Groningen
2:38:28
2:28:13
660
Hans Kroeze
Lageland
2:38:30
2:30:27
661
Richard Bosman
Lisse
2:39:18
2:26:23
662
Teun Hofman
Holten
2:40:12
2:36:09
663
Evert Bosman
Bunnik
2:42:09
2:31:19
664
Fons Ris
Heerenveen
2:45:57
2:33:14
665
Martin de Wolf
Alkmaar
2:48:03
2:37:52
666
Kolja van der Vaart
Rotterdam
3:22:38
3:17:11
667
Frits van Beukering
Leiden
4:59:07
4:59:07
M50, 21,1 RECREANTEN
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Henk Olijve
Haren Gn
1:23:38
1:21:24
2
Doeke Posthuma de Boer
Leiderdorp
1:32:48
1:30:33
3
Peter de Harder
Appingedam
1:33:10
1:29:21
4
Jan Brouwer
Zoetermeer
1:34:38
1:30:32
5
Chris Draijer
Oudega gem Smallinge
1:34:58
1:30:01
6
Rienk de Vries
Burgum
1:35:37
1:33:26
7
Gé de Leeuw
Zwolle
1:37:16
1:33:34
8
Louis Zandbergen
Zwolle
1:37:20
1:33:40
9
Peter Hertsig
Baarlo Lb
1:37:25
1:34:35
10
John van den Bos
Hellevoetsluis
1:37:27
1:33:31
11
Hans Nagtegaal
Grou
1:37:32
1:35:15
12
Ralph Knops
Venlo
1:37:51
1:35:03
13
Frank Ysselmuiden
Gytsjerk
1:38:18
1:32:20
14
Jelle Wijma
Oosterwolde Fr
1:38:24
1:35:23
15
Klaas Jansen
Hasselt
1:39:05
1:35:43
16
Hans van Leeuwen
Noordbroek
1:40:21
1:37:14
17
Hendrik sjoerd de Jong
Sint Annaparochie
1:40:37
1:40:23
18
Einte Elsinga
Gouda
1:40:45
1:37:15
19
Jelle de Jong
Joure
1:40:57
1:37:12
20
Gerrit Walgaard
Maasland
1:41:05
1:34:06
21
Addy Peters
Marknesse
1:41:07
1:38:47
22
Klaas de Jonge
Kropswolde
1:41:27
1:41:17
23
Guus Versluijs
Warmond
1:41:27
1:39:18
24
Henk Burgers
Nieuwegein
1:41:27
1:37:54
25
Henk Wilbers
Gytsjerk
1:41:34
1:39:07
26
Arend Netjes
Emmeloord
1:41:41
1:39:19
27
Peter Jansen
Zwolle
1:41:59
1:38:30
28
Bennie Schakelaar
Zwolle
1:42:00
1:38:51
29
Wibo Drenth
Oudwoude
1:42:02
1:37:59
30
Riekele Heida
Wergea
1:42:24
1:38:44
31
Hans de Groot
Broeksterwoude
1:42:40
1:40:22
32
Hans van Welsem
Oosterwolde Fr
1:43:06
1:40:04
33
Hans Bakker
Noordwijk Zh
1:43:13
1:42:34
34
Fred van Dam
Zwolle
1:43:28
1:41:10
35
At Smit Duyzentkunst
Groningen
1:43:31
1:38:11
36
Peter Melman
Sassenheim
1:43:31
1:41:11
37
Paul Barnhoorn
Noordwijk Zh
1:43:32
1:43:02
38
Andries Tolman
Oldeholtpade
1:43:33
1:39:46
39
Henk Norder
Zwolle
1:43:35
1:41:18
40
Bart de Bos
Terschelling Midslan
1:43:36
1:43:13
41
Teun Keurhorst
Twello
1:43:41
1:40:08
42
KLaas Zwart
Snakkerburen
1:44:18
1:38:17
43
Jan Veldkamp
Nijverdal
1:44:19
1:42:03
44
Hans Bloks
Zwolle
1:44:28
1:42:10
45
Jaap de Boer
Heerenveen
1:44:29
1:44:01
46
Hans Jansen
Zwolle
1:44:31
1:39:31
47
Tseard Jongbloed
Wijtgaard
1:44:32
1:42:10
48
Wim de Wite
Nijverdal
1:44:42
1:40:25
49
Geert Fransen
Nijverdal
1:44:43
1:40:26
50
Jaap de Jong
Emmeloord
1:44:48
1:42:25
51
Wiebe Jongsma
Katlijk
1:44:55
1:41:07
52
Marc van Eijkelenburg
Berlicum Nb
1:45:00
1:39:13
53
Leo Scholte ter Horst
Meppel
1:45:06
1:40:38
54
Willem Krukkert
Almelo
1:45:11
1:44:45
55
Henk Suselbeek
Ruinen
1:45:16
1:41:55
56
Chris Kok
Driehuis Nh
1:45:20
1:41:46
57
Gerrit Verhoeven
Raamsdonksveer
1:45:33
1:42:00
58
Rudi van der Werf
Joure
1:45:38
1:39:30
59
Rein Wuestman
Harfsen
1:46:04
1:40:47
60
Rob Broer
Sassenheim
1:46:05
1:41:23
61
Theo de Groot
Witmarsum
1:46:21
1:43:42
62
Frans Pesschier
Hillegom
1:46:27
1:43:35
63
Wout van de Broek
Waspik
1:46:29
1:41:42
64
Jos Wilmer
Venlo
1:46:44
1:43:52
65
Marcel van der Wolf
Tilburg
1:46:50
1:43:08
66
Jan Markslag
Hengelo Ov
1:46:57
1:43:27
67
Geert Tjarks
Zwolle
1:47:01
1:40:45
68
Theo de Vries
Leeuwarden
1:47:02
1:41:21
69
Ad Jansen
Leiden
1:47:05
1:43:26
70
Bert van der Zwan
Apeldoorn
1:47:09
1:44:22
71
Kees van Wijk
Katwijk Zh
1:47:23
1:44:33
72
Fred Flohil
Emmeloord
1:47:25
1:45:09
73
Fokko Sijtsma
Soest
1:47:37
1:43:49
74
Herman Hofman
Holten
1:47:40
1:43:40
75
Herman Roosenboom
Zoetermeer
1:47:50
1:43:37
76
Sander Bergsma
Jubbega
1:47:50
1:44:41
77
Ben van den Broek
Medemblik
1:47:53
1:44:29
78
Toon van Kessel
Twello
1:48:01
1:45:47
79
Jan Baake
Twello
1:48:01
1:45:47
80
Hans van Unen
Zwolle
1:48:12
1:42:02
81
Jaap Kienstra
Nes Ameland
1:48:14
1:45:20
82
Ronda
Leeuwarden
1:48:15
1:45:20
83
Henk Bremer
Emmeloord
1:48:16
1:46:04
84
Wim Campschroer
Gendt
1:48:28
1:41:49
85
Hans Legebeke
Doetinchem
1:48:29
1:38:12
86
Jaap Veltman
Ruinerwold
1:48:36
1:45:44
87
Wim Koolhaas
Amstelveen
1:48:40
1:44:16
88
Jacob van der Pol
Terschelling Midslan
1:48:45
1:48:04
89
Lieuwe Dijkstra
Oosterwolde Fr
1:49:03
1:46:01
90
Geert Glimmerveen
Utrecht
1:49:20
1:43:47
91
Gerard Visser
Terschelling West
1:49:21
1:48:17
92
Theo Lichteveld
Venlo
1:49:23
1:46:31
93
Sam van Geest
Rijnsburg
1:49:42
1:46:53
94
Gerrit Ravensbergen
Rijnsburg
1:49:45
1:44:01
95
Kees Vrijburg
Zwolle
1:49:45
1:46:14
96
Gerrit Knop
Terschelling West
1:49:47
1:48:47
97
Jack van Rozen
Oosterwolde Fr
1:49:48
1:46:42
98
Aart Goosensen
Haaksbergen
1:49:52
1:41:46
99
Niek de Koning
Gouda
1:49:58
1:42:27
100
René Hombergen
Zutphen
1:50:30
1:39:27
101
Floor Zaal
Nieuwerbrug
1:50:46
1:44:45
102
Willem Flierman
Loon op Zand
1:50:47
1:42:56
103
Nemi van der Reest
Apeldoorn
1:50:58
1:41:32
104
Willem Smit
Zwolle
1:51:02
1:48:30
105
Dirk Lof
Ede Gld
1:51:05
1:42:33
106
Rob Weekenstroo
Enschede
1:51:12
1:45:29
107
Tieme Santes
Annen
1:51:33
1:45:34
108
Frits Meijer
Vlieland
1:51:42
1:44:27
109
Gerard Germes
Gieten
1:51:46
1:43:03
110
Hans van Megen
Bilthoven
1:51:49
1:41:54
111
Gerard van Veldhoven
Valkenswaard
1:51:56
1:48:49
112
Dirk Korf
Harderwijk
1:52:01
1:42:48
113
Rob Olthof
Zwolle
1:52:04
1:49:49
114
Paul Laarhuis
Oosterwolde Fr
1:52:07
1:39:43
115
Roelof Moes
Nijeveen
1:52:15
1:52:14
116
Loek van de Liefvoort
Grubbenvorst
1:52:24
1:49:27
117
Frans Oomen
Hilversum
1:52:26
1:47:59
118
Hans Eeltink
Glimmen
1:52:27
1:45:26
119
Kees van der Graaf
Appelscha
1:52:31
1:49:50
120
Albert Zijlstra
Elsloo Fr
1:52:33
1:42:39
121
Th Berendsen
Haarle gem Hellendoo
1:52:34
1:49:01
122
Jan Jonkman
Emmeloord
1:52:43
1:51:42
123
Jurjen Stellingwerf
Ryptsjerk
1:52:50
1:50:04
124
Jaap Schuurmans
Klazienaveen
1:52:53
1:46:25
125
Jan Buitenkamp
Siddeburen
1:53:11
1:50:00
126
Eric Schepers
Harlingen
1:53:16
1:50:13
127
Theo Stevens
Harderwijk
1:53:18
1:46:35
128
Jaap Lampe
Amstelveen
1:53:28
1:44:32
129
Jaap Nijholt
Oosterwolde Fr
1:53:32
1:50:28
130
Theo Poortinga
Damwoude
1:53:37
1:41:50
131
Peter Broersen
Alkmaar
1:53:40
1:50:55
132
Nick Haasnoot
Heemstede
1:53:50
1:48:04
133
Cor Viëtor
Gytsjerk
1:53:54
1:50:12
134
Kees Schouten
Nieuwkoop
1:53:55
1:49:58
135
Gert Martin van Otterl
Twello
1:54:04
1:50:41
136
Cor Keune
Dongen
1:54:07
1:49:11
137
R Struick
Den Burg
1:54:12
1:50:02
138
Ulbe de Beer
Ermelo
1:54:20
1:47:49
139
Joop Welter
Leusden
1:54:20
1:48:08
140
Lou Bouten
Geleen
1:54:23
1:48:29
141
Theo Szarzynski
Leeuwarden
1:54:24
1:42:38
142
Jan Bilterijst
Enschede
1:54:28
1:42:54
143
Dick van den Berg
Stedum
1:54:39
1:46:39
144
Bob Berends
Arnhem
1:54:41
1:53:43
145
Rones Spinder
Buitenpost
1:54:50
1:51:33
146
Pim Visser
Wijchen
1:54:55
1:47:05
147
Hans Braal
Zeist
1:55:01
1:47:36
148
Ben te Braak
Doetinchem
1:55:09
1:48:51
149
Berend Negerman
Joure
1:55:10
1:52:16
150
Walter Zuidhoek
Alkmaar
1:55:18
1:44:54
151
Rein Reidsma
Stiens
1:55:34
1:50:04
152
Gert van Bokhorst
Bennekom
1:55:36
1:47:13
153
Geert Holtrop
Hurdegaryp
1:55:36
1:51:27
154
Johan Martena
Groningen
1:55:40
1:55:09
155
Alf Tent
Glimmen
1:55:42
1:48:42
156
Nico de Wolff
Hoofddorp
1:55:50
1:51:24
157
Jan van der Wal
Stiens
1:55:55
1:52:22
158
Frits Weijers
Groningen
1:55:55
1:46:07
159
Dick Visch
Haren Gn
1:55:58
1:46:03
160
Nico Eshuis
Hoogeveen
1:56:10
1:43:42
161
Anton Stolte
Deventer
1:56:10
1:52:58
162
Hans Vos
Doetinchem
1:56:14
1:50:39
163
Martin den Heijer
Heerenveen
1:56:21
1:53:16
164
Bart van Loon
Amsterdam
1:56:27
1:48:28
165
Jos Kraakman
Alkmaar
1:56:41
1:45:14
166
Frank Wijsman
Voorst gem Voorst
1:56:43
1:53:19
167
Fonk Wolter Jan
Bontebok
1:56:46
1:48:47
168
René van Wees
Surhuizum
1:57:05
1:46:49
169
Jankees Cappon
Rhenen
1:57:05
1:51:24
170
Nico Oostra
Weidum
1:57:06
1:54:28
171
Xander Sneek
Amsterdam
1:57:09
1:46:58
172
Pieter Benedictus
Heerenveen
1:57:15
1:48:15
173
Frits van der Velden
Dongen
1:57:16
1:52:17
174
Ferry de Boer
Bears Fr
1:57:19
1:54:59
175
Jan k Visscher
Scharmer
1:57:22
1:51:06
176
Henny Hakker
Nieuw Vennep
1:57:24
1:51:29
177
Bert van der Kooi
Amsterdam Zuidoost
1:57:25
1:52:24
178
Klaas van Donkersgoed
Woerden
1:57:29
1:45:13
179
Piet van der Plas
Voorschoten
1:57:31
1:52:58
180
Frans Remmers
Doetinchem
1:57:37
1:53:22
181
John van der Kooi
Franeker
1:57:37
1:53:16
182
Joop Koornwinder
Loenen Gld
1:57:39
1:50:45
183
Keimpe Sinnema
Dalfsen
1:57:41
1:53:03
184
Martin ter Veen
Harderwijk
1:57:41
1:45:51
185
Jan Dijkstra
Apeldoorn
1:57:42
1:48:19
186
Otto Kuhn
Mainhausen (GER)
1:57:42
1:53:54
187
Ale Spijksma
Rijssen
1:57:44
1:52:16
188
Rik Maters
Nes Ameland
1:57:51
1:53:02
189
Jan Flierman
Drachten
1:57:54
1:48:17
190
Hans Schol
Terschelling West
1:57:54
1:56:54
191
Hans van Hees
Soest
1:58:00
1:46:48
192
Ger Raijmakers
Veldhoven
1:58:01
1:54:53
193
Piet Meijvogel
Katwijk Zh
1:58:04
1:55:11
194
Martin Sparreboom
Wekerom
1:58:17
1:50:28
195
Fred de Jong
Winsum Gn
1:58:20
1:48:07
196
Reinier Havinga
Linde Dr
1:58:32
1:47:26
197
Anton Rombouts
Dongen
1:58:34
1:53:38
198
Herwig van Mook
Nijmegen
1:58:35
1:52:00
199
Jan Willem Visser
De Wilgen
1:58:42
1:50:52
200
Marc Vorage
Balloo
1:58:45
1:45:33
201
Arend van Akker
Burgum
1:58:45
1:50:40
202
Jaap van der Meer
Drachten
1:58:47
1:50:57
203
Willem Langendijk
Dronten
1:58:48
1:52:16
204
Albert Raap
Leeuwarden
1:58:50
1:56:14
205
P. Schoenmakers
Haren Gn
1:58:58
1:47:17
206
Johan Scheffe
Alkmaar
1:59:06
1:47:15
207
Henk Winkelaar
Hasselt
1:59:17
1:47:30
208
Ton Scheuten
Oldenzaal
1:59:19
1:53:03
209
Oane Rinkema
Oude Bildtzijl
1:59:20
1:54:01
210
Jan Luursema
Groningen
1:59:28
1:53:14
211
Wim Klein Poelhuis
Haaksbergen
1:59:28
1:55:08
212
Jaap van den Akker
Maasdijk
1:59:29
1:52:21
213
Chris Mijer
Oostvoorne
1:59:30
1:53:01
214
Adrie Dekker
Emmeloord
1:59:31
1:51:10
215
Gerard van Laarhoven
Renkum
1:59:33
1:54:00
216
Henk Stevens
Emmen
1:59:34
1:53:06
217
Tom Veldman
Naarden
1:59:34
1:50:33
218
Jacob Hettinga
Terschelling Midslan
1:59:46
1:58:45
219
Henk Hofstee
Groningen
2:00:15
1:53:09
220
Leen Goossen
Schiedam
2:00:18
1:52:34
221
Piet Boelens
Kollumerzwaag
2:00:21
1:50:18
222
Will Modderkolk
Bennekom
2:00:27
1:52:24
223
Rob van der Linden
Lisse
2:00:35
1:52:22
224
Tom Rooijakkers
Lisse
2:00:35
1:52:22
225
Jan Bakker
Drachten
2:00:36
1:50:58
226
Arno Pouw
Leiderdorp
2:00:38
1:52:41
227
Gijs de Jong
Hoofddorp
2:00:44
1:56:19
228
Paul Kromhout
Wergea
2:00:46
1:51:20
229
Albert Smit
Daarlerveen
2:00:46
1:53:53
230
Wiebe Bordes
Almere
2:00:49
1:51:31
231
Alberto Boon
Meppel
2:00:50
1:51:24
232
Hessel Boersma
Boksum
2:00:59
1:54:14
233
Rein During
Bilthoven
2:01:01
1:55:53
234
Gerard Hooghiem
Ferwert
2:01:02
1:57:40
235
Roelof Falkena
Goutum
2:01:03
1:57:41
236
Piet Spanjer
Terschelling West
2:01:07
2:00:43
237
Jan Knijff
Kamerik
2:01:11
1:49:52
238
Joop de Jong
Nes Ameland
2:01:13
1:56:27
239
Jan Hartman
Utrecht
2:01:26
1:49:16
240
Cees Timmer
Oosterend Nh
2:01:35
1:50:19
241
Willem Koetsier
Zwolle
2:01:49
1:53:47
242
Christiaan Elferink
Enschede
2:01:56
1:48:50
243
Jan Vonk
Noord-Scharwoude
2:02:02
1:58:14
244
Dick Leissner
Roden
2:02:13
1:59:05
245
Jan Knol
Nijeveen
2:02:15
1:52:49
246
Jan Boomsma
Ruinerwold
2:02:20
1:58:40
247
Dick Wezel
Purmerend
2:02:22
1:52:03
248
Jan Cees Baas
Bodegraven
2:02:23
1:57:38
249
Yves Boeltjes-De Vries
Wassenaar
2:02:34
1:51:41
250
Jaap Bakker
Glimmen
2:02:41
1:51:35
251
Richard Weel
Leeuwarden
2:02:48
2:02:12
252
Jos Beerepoot
Amstelveen
2:02:49
1:56:55
253
Melchert Kok
Krommenie
2:02:50
1:57:00
254
Stan Beelen
Bilthoven
2:02:50
1:57:00
255
Aaldert Nekeman
Staphorst
2:02:51
1:58:49
256
Rene van Baal
Leeuwarden
2:02:53
1:55:29
257
Kest Jonkman
Oudehorne
2:02:56
1:50:41
258
Yde de Boer
Bolsward
2:02:57
1:59:28
259
Gert van Gent
Ter Aar
2:02:59
1:55:52
260
Wietse van der Heide
Katlijk
2:03:10
1:53:34
261
Wim Renes
Veenendaal
2:03:12
1:53:30
262
Kees Peeters
Nieuwveen
2:03:16
1:52:24
263
Van kammen Jan
Zwaagwesteinde
2:03:24
2:00:25
264
Peter van Dijk
Schiedam
2:03:26
1:54:56
265
Felix Heeger
De Wilgen
2:03:27
1:58:42
266
Rense Pettinga
Emmeloord
2:03:30
1:50:34
267
Jan Bogerd
Koudekerk aan den Ri
2:03:33
2:00:40
268
Ben van den Hoogen
Bennekom
2:03:33
1:55:12
269
Cees Muijskens
Terschelling Hoorn
2:03:35
2:02:37
270
Bob Doornweerd
Eibergen
2:03:36
1:59:26
271
Jaap Klunder
Groningen
2:03:40
1:55:01
272
Gerard Jansen
Dieren
2:03:44
1:56:51
273
Marius vd Klooster
Hendrik Ido Ambacht
2:03:45
1:59:46
274
Hugo Vollebregt
Rotterdam
2:04:06
1:55:20
275
Kees van den Berg
Leeuwarden
2:04:11
1:53:45
276
Franklin ton Zeijpveld
Rotterdam
2:04:17
2:03:37
277
Herbert Ruesink
Ellecom
2:04:22
1:55:04
278
Robert Laan
Leiderdorp
2:04:25
1:57:00
279
Antoon de Boer
Hazerswoude-Rijndijk
2:04:25
1:55:33
280
Paul van Zwieten
Groningen
2:04:26
1:54:03
281
Van Egmond
Drachten
2:04:28
1:57:21
282
Jan Willem Eyssen
Bergen Nh
2:04:31
1:54:02
283
Douwe Hessel Brouwer
Ferwert
2:04:32
2:00:58
284
Hans Hartman
Lochem
2:04:34
2:00:19
285
Rudy Vermeulen
Zwolle
2:04:37
1:57:16
286
Hans Hoekman
Ommen
2:04:43
1:54:53
287
Rienk Wiersma
Bolsward
2:04:44
1:56:42
288
Ruud Segaar
Leiden
2:04:44
1:55:33
289
Ralf Heck
Rhede (GER)
2:04:50
1:58:46
290
Henk Harkink
Eindhoven
2:04:59
1:52:25
291
Cees van Kreij
Groenlo
2:04:59
1:52:51
292
Arie Ros
Krimpen aan den IJss
2:05:03
1:54:15
293
Dick van der Klaauw
Leersum
2:05:06
1:54:28
294
Bert Siemerink
Oldenzaal
2:05:12
1:58:57
295
Peter van de Poll
Zwolle
2:05:16
1:58:41
296
Meinte Jelsma
Leeuwarden
2:05:20
1:55:08
297
Evert ten Kate
Bilthoven
2:05:24
1:57:44
298
Gerrit Oostenveld
Gouda
2:05:33
1:58:53
299
Harm Postma
Beetgum
2:05:35
2:01:49
300
Jos Borghols
Woerden
2:05:38
1:59:16
301
Igno van der Woude
Veldhoven
2:05:39
1:55:53
302
Peter van den Berg
Woerden
2:05:39
1:59:21
303
Colja Laane
Amsterdam
2:05:40
1:55:23
304
Theo Loth
Haarlem
2:05:44
1:56:27
305
Sip Boelens
Nes Ameland
2:05:45
1:54:20
306
Jos Peeters
Sevenum
2:05:47
2:03:14
307
Wijnand Bok
Emmeloord
2:05:47
1:52:48
308
Inne Borel Rinkes
Utrecht
2:05:47
1:55:52
309
Kees Munting
Oosterwolde Fr
2:05:48
2:02:34
310
Jos Marcelissen
Oisterwijk
2:05:49
1:55:57
311
Hans Flaman
Menaldum
2:05:55
2:01:22
312
Hans Krijnsen
Hengelo Ov
2:05:56
1:56:08
313
Jan Willem Drijvers
Groningen
2:05:59
1:54:19
314
Martin Treub
Makkum Fr
2:06:03
1:58:28
315
Peter Takens
Vries
2:06:06
1:56:59
316
AAlt Zwart
Ede Gld
2:06:08
1:57:43
317
Martin Stam
Heerenveen
2:06:13
1:59:09
318
Helmer Koetje
Sneek
2:06:15
1:55:53
319
Leo Hol
Ede Gld
2:06:19
1:57:53
320
Geert Peereboom
Dronrijp
2:06:23
1:55:02
321
Gerrit Kamers
Eibergen
2:06:27
1:59:24
322
Cees van den Engel
Zwolle
2:06:29
1:57:27
323
Pieter C H M van de Be
Hellendoorn
2:06:29
1:55:06
324
Rein vd Vlasakker
Amersfoort
2:06:30
1:55:57
325
Reinier Zaagsma
Zaandijk
2:06:39
1:53:54
326
Rob van Bladel
Sassenheim
2:06:39
2:06:39
327
Henk Damen
Bemmel
2:06:41
1:57:36
328
Simon Wagenaar
Woerden
2:06:59
2:06:59
329
Peter Snel
Overveen
2:07:07
1:57:39
330
Jan Wolf
Loenen aan de Vecht
2:07:13
1:55:18
331
Gert-Jan Kingma
Leeuwarden
2:07:14
2:00:13
332
Jan van den Belt
Zutphen
2:07:17
1:56:20
333
Wietze van der Meer
Bad Bentheim (GER)
2:07:19
1:59:27
334
Gerard Vincken
Eijsden
2:07:20
2:01:37
335
Frenk Peeters
Maastricht
2:07:20
2:01:37
336
Hans Kamstra
Terschelling Midslan
2:07:20
2:01:39
337
Jaap Vaandrager
Luttelgeest
2:07:24
1:54:24
338
Gert Broerse
Hoofddorp
2:07:26
1:57:02
339
Gerard de Raaf
Terschelling Midslan
2:07:27
2:06:38
340
Geert Visser
Zwolle
2:07:37
1:58:52
341
Philip Augusteijn
Groesbeek
2:07:38
2:00:59
342
Diederik Post
Zoetermeer
2:07:41
1:56:19
343
Frans van Iersel
Wijchen
2:07:44
1:56:53
344
Jan KeesSorgdrager
Heerenveen
2:07:46
1:57:57
345
Ruud Rob
Terschelling Midslan
2:07:54
2:02:30
346
Jelmer Valk
Groningen
2:07:57
1:58:03
347
Jos Helsloot
Diemen
2:08:03
2:02:00
348
Bert Mulder
Assen
2:08:17
1:56:39
349
Willem Hogendoorn
Zoetermeer
2:08:19
1:56:55
350
Aad Ciere
Leiderdorp
2:08:19
2:00:01
351
Arie Perfros
Zoetermeer
2:08:20
1:56:57
352
Dinand Jansen
Wilnis
2:08:22
1:56:50
353
Arie van Tilburg
Luttelgeest
2:08:23
1:55:22
354
Febo Perdok
Heerenveen
2:08:26
1:58:08
355
Nico Dontje
Nieuwegein
2:08:36
1:58:37
356
Benny Bijlsma
Marssum
2:08:46
2:01:58
357
Geert Posma
Driebergen-Rijsenbur
2:09:06
1:59:04
358
Herman van Ingen
Rhenen
2:09:08
1:59:53
359
Jos Nijhuis
Warmond
2:09:09
2:03:19
360
Jan Lubbers
Joure
2:09:15
2:06:21
361
Leo Rensman
Schiedam
2:09:15
2:00:47
362
Bert de Wolf
Bovenkarspel
2:09:15
1:59:05
363
Jan van der Hilst
Amsterdam
2:09:17
2:03:07
364
Jaap Bouw
Sliedrecht
2:09:20
2:01:08
365
Haaije Jorritsma
Grou
2:09:31
2:00:19
366
John Steentjes
Elburg
2:09:39
1:58:32
367
Peter Ribberink
Groningen
2:09:41
1:57:06
368
Jan Visser
Emmeloord
2:09:44
1:59:55
369
Johan Alferdinck
Arnhem
2:09:45
2:00:26
370
Jaap Scholten
Nijmegen
2:09:48
2:09:15
371
Martin Olijdam
Enschede
2:09:51
1:56:51
372
Ben Kamp
Hengelo Ov
2:10:04
1:57:06
373
Roel Smit
Groningen
2:10:27
2:02:21
374
Hedzer Laskewitz
Drachten
2:10:27
2:03:15
375
Wim Schuurman
Zwolle
2:10:28
2:02:26
376
Peter Witsmeer
Leeuwarden
2:10:37
1:58:30
377
Fokke Wester
Emmen
2:10:46
2:01:51
378
John Broekman
Naarden
2:10:49
1:58:27
379
K E Engelse
Hempens
2:10:54
2:10:01
380
Alfons Knijn
Amsterdam
2:11:02
2:10:40
381
Laurens van Schie
Sassenheim
2:11:05
2:02:49
382
Harry van Keulen
Leusden
2:11:08
2:06:31
383
Peter Fransen
Wolvega
2:11:23
2:00:19
384
Teun van der Meij
Tzum
2:11:28
2:01:06
385
Sytze Grijpma
Heerenveen
2:11:29
2:00:00
386
Willem van Gent
Alphen aan den Rijn
2:11:29
2:04:26
387
Arjen Spijkstra
Leeuwarden
2:11:29
2:04:01
388
Kees Glas
Enschede
2:11:30
1:58:29
389
Roel Bakker
Moergestel
2:11:39
1:59:33
390
Henk van Harselaar
Beverwijk
2:11:54
1:59:09
391
Joost Mulder
Haarlem
2:12:02
1:58:52
392
Fred Rietveld
Bodegraven
2:12:03
2:05:43
393
Rob Buur
Zaandam
2:12:06
2:01:46
394
Hans Hardam
Heerde
2:12:07
2:01:49
395
John Vandam
Donkerbroek
2:12:11
1:59:14
396
Han Rozemeijer
Velserbroek
2:12:11
2:02:04
397
Chris van Dorsser
Beuningen Gld
2:12:12
2:05:41
398
Hans Zwaanenburg
Nieuwegein
2:12:14
1:59:12
399
Henk van der Land
Hurdegaryp
2:12:15
2:08:34
400
Evert Snetselaar
Arnhem
2:12:17
2:00:54
401
Reinder Pruijt
Amsterdam
2:12:18
2:03:08
402
Gerrit Hoogstraaten
Amsterdam
2:12:18
2:00:03
403
Cees Tetteroo
Gieten
2:12:24
2:02:51
404
Jan Buijs
Monnickendam
2:12:44
2:09:18
405
John Jansen
Enschede
2:12:45
1:59:41
406
Meinte Sijbesma
Ubbena
2:12:45
2:02:34
407
John Reuvers
's-Heer Abtskerke
2:12:48
2:02:33
408
Joop van der Linden
Alblasserdam
2:12:53
2:00:57
409
Roel Houttuin
Leeuwarden
2:12:53
2:02:51
410
Bert Loef
Groningen
2:13:04
2:02:18
411
Peter Wienbelt
Alphen aan den Rijn
2:13:07
2:08:55
412
Gerard Rietdijk
Leeuwarden
2:13:12
2:05:44
413
Floor Kleinjan
Witmarsum
2:13:21
2:07:37
414
Louis van Disseldorp
Utrecht
2:13:22
2:03:39
415
Gerrit Roessink
Zelhem
2:13:29
2:02:58
416
Ron van Breukelen
Medemblik
2:13:31
2:02:30
417
Andries Vos
Zwolle
2:13:37
2:10:28
418
Frits Heeringa
Orvelte
2:13:38
2:01:25
419
Reitze Enderlé
Wagenborgen
2:13:39
2:07:44
420
Max Ph Wenniger
Drachten
2:13:42
2:01:30
421
Adriaan Kaptein
Vlaardingen
2:13:44
2:08:22
422
Hans van Buiten
Peperga
2:14:11
2:05:05
423
Yntze Jongsma
Katlijk
2:14:12
2:03:47
424
Theo Veerman
's-Hertogenbosch
2:14:15
2:01:40
425
Bauke de Jong
Goutum
2:14:20
2:11:59
426
Frank Naberman
Rijssen
2:14:32
2:06:41
427
Durk vd Veen
Leeuwarden
2:14:36
2:07:22
428
Rob van Beek
Soest
2:14:42
2:06:46
429
Joachim Werth
Mölln (GER)
2:14:50
2:04:45
430
Geert Nieuwenhuizen
's-Hertogenbosch
2:15:03
2:07:44
431
Matthieu van Winsen
Warmond
2:15:05
2:03:28
432
Tom van der Mijl
Zeddam
2:15:11
2:05:28
433
Toon de Vries
Groningen
2:15:15
2:08:13
434
Gerrit Wolffer
Enschede
2:15:16
2:05:12
435
Constant Gras
Landsmeer
2:15:18
2:10:15
436
Wiebe de Vries
Zutphen
2:15:25
2:02:20
437
Johan Walsweer
Ede Gld
2:15:32
2:02:35
438
Kees Groothuis
Amersfoort
2:15:38
2:11:43
439
Ubbo Elzinga
Nij Beets
2:15:39
2:11:15
440
Jan Iedema
Leeuwarden
2:15:42
2:04:35
441
Martijn Gesink
Wageningen
2:15:50
2:07:22
442
Theo Mulderij
Apeldoorn
2:15:54
2:06:21
443
Jan Pijpker
Grijpskerk
2:16:05
2:11:33
444
Egbert Smit
Stiens
2:16:13
2:03:44
445
Jos Teisman
Eemnes
2:16:24
2:08:02
446
Willem Gerrits
Terschelling West
2:16:36
2:15:39
447
André van Zadel
Soest
2:17:06
2:05:49
448
Jan Steenmeijer
Anjum
2:17:11
2:16:07
449
Jan-Gijsbert Bakker
Amstelveen
2:17:18
2:04:45
450
Johan Tamminga
Jelsum
2:17:20
2:05:26
451
Bert Huisman
Amersfoort
2:17:33
2:07:00
452
Johan van der Veen
Ede Gld
2:17:34
2:09:35
453
Meindert Schroor
Leeuwarden
2:17:38
2:11:48
454
Jack Goedegebuure
's-Hertogenbosch
2:17:39
2:05:38
455
S. Manting
Vlieland
2:17:50
2:10:38
456
M van Wijk
Amsterdam
2:18:28
2:06:02
457
Ruud Hopster
Meppel
2:18:31
2:14:02
458
Ben Wemmers
Gorredijk
2:18:31
2:12:31
459
Jippe Bokma
Leeuwarden
2:18:56
2:09:22
460
Jos van Dijk
Nieuwegein
2:19:05
2:09:07
461
Tomson Anton
Sint Jansklooster
2:19:31
2:08:48
462
Maarten Harteveld
Gaanderen
2:19:40
2:09:19
463
Wim Nijman
Kerkdriel
2:19:41
2:15:56
464
Hennie Zonderland
Zeist
2:19:42
2:09:57
465
Ooldrik Modderman
Groningen
2:19:44
2:08:48
466
Rens Slot
Almere
2:19:46
2:08:43
467
Paul van Kuijeren
Amsterdam
2:19:56
2:07:32
468
Albert Arnoldus
Arnhem
2:20:26
2:13:27
469
Hans Buitelaar
Arnhem
2:20:26
2:13:28
470
Johan Huitema
Leeuwarden
2:20:35
2:12:02
471
Bart Verburg
De Wilgen
2:20:36
2:08:52
472
Jos Bode
Wijk bij Duurstede
2:20:41
2:15:06
473
Johan Groenia
Winsum Gn
2:20:44
2:14:44
474
Cor van den Berg
Kraggenburg
2:20:50
2:09:03
475
Gerrit Haanstra
Joure
2:20:52
2:11:40
476
Hessel Robbers
Apeldoorn
2:20:58
2:11:26
477
Maas Folsche
Ede Gld
2:20:58
2:14:19
478
Henk Snijder
Nieuwehorne
2:21:04
2:08:47
479
Michael de Laat
Groningen
2:21:07
2:09:32
480
Rob Deegens
Velp Gld
2:21:16
2:08:55
481
Freddy de Vos
Oosterwolde Fr
2:21:26
2:17:44
482
Jan Metus
Groningen
2:21:35
2:10:40
483
Roger Caubo
Wijk bij Duurstede
2:22:15
2:12:29
484
Age Vallinga
Wommels
2:22:31
2:11:12
485
Ruud Kok
Zoetermeer
2:22:34
2:12:08
486
Wietze Dupon
Drachten
2:22:53
2:16:00
487
Frans Spijkers
Utrecht
2:22:56
2:12:23
488
Henk Veninga
Broeksterwoude
2:23:04
2:10:42
489
Hemmo Sander
Almere
2:23:06
2:11:25
490
Jan Bruintjes
Rijnsburg
2:23:20
2:11:43
491
Anske Smit
Sneek
2:23:39
2:14:51
492
Rob Gerits
Ede Gld
2:23:43
2:11:01
493
Gert de Wolf
Oldenzaal
2:23:45
2:13:36
494
Jaap van Dalen
Wergea
2:23:53
2:14:29
495
Neal Bastick
Oosterhout Nb
2:23:57
2:13:22
496
Lex Eikenaar
Alphen aan den Rijn
2:24:28
2:18:08
497
Leo Breedvelt
Haren Gn
2:24:29
2:17:54
498
Ed van der Steeg
Veenwouden
2:25:24
2:15:32
499
Kor Poelstra
Heerenveen
2:25:31
2:21:24
500
Ton van der Mark
Sneek
2:25:32
2:16:46
501
Nico Berkhof
Alkmaar
2:25:45
2:14:15
502
Fokke van der Veen
Leeuwarden
2:25:46
2:15:37
503
Wim van den Dries
Loon op Zand
2:25:53
2:15:11
504
Wil Schoenmakers
Ellecom
2:26:32
2:15:35
505
Lieuwe de Vries
Heerenveen
2:26:55
2:24:00
506
Hennie Stoel
Zwolle
2:27:08
2:23:57
507
Aad de Winter
Wassenaar
2:27:41
2:18:56
508
Henk van Driel
Leiderdorp
2:27:44
2:17:12
509
Norbert Groenewegen
Rijnsburg
2:27:51
2:17:13
510
Kees Rozema
Groningen
2:28:16
2:22:16
511
Paul vd Brink
Driebergen-Rijsenbur
2:28:27
2:18:32
512
Klaas Herder
Sint Annaparochie
2:28:43
2:17:54
513
Hans van der Wielen
Castricum
2:29:07
2:21:07
514
Derk Jan van Zeben
Stolwijk
2:29:34
2:18:00
515
Andries Hagendijk
Hellevoetsluis
2:29:35
2:22:16
516
Ludger Lehmkuhl
Rhede (GER)
2:29:41
2:23:39
517
Bram Hartlief
Haren Gn
2:30:12
2:19:14
518
J G Boelens
De Wilgen
2:30:44
2:22:51
519
Fred Ruigrok
Ede Gld
2:31:02
2:22:42
520
Reinder Sinnema
Leeuwarden
2:31:21
2:28:05
521
Herman Hoekstra
Leeuwarden
2:31:21
2:28:09
522
Toon Heuser
Ridderkerk
2:31:28
2:20:31
523
Rinse Feddema
Katlijk
2:31:54
2:21:29
524
Jan Mesman
Leiden
2:32:05
2:23:47
525
Han van Keulen
Leusden
2:32:29
2:24:21
526
Jan Horsten
Dongen
2:33:58
2:30:12
527
Andre Assink
Enschede
2:34:15
2:24:11
528
Gorus van Oordt
Groningen
2:34:17
2:22:16
529
Wim Ziere
Oosterwolde Fr
2:34:27
2:21:45
530
Nico Ruiter
Amsterdam
2:34:48
2:22:01
531
Paul Bosch
Diemen
2:34:49
2:22:01
532
Kiek Rem
Hemrik
2:36:00
2:24:09
533
Fred von Kriegenbergh
Amsterdam
2:36:40
2:30:54
534
Feico Smeding
Grou
2:36:44
2:24:43
535
Joost Kramer
Leiderdorp
2:37:02
2:25:33
536
Gerhard La Crois
Abbekerk
2:37:04
2:24:00
537
Henk Drijfhout
Oldenzaal
2:39:19
2:31:32
538
Hans Assink
Enschede
2:39:38
2:29:33
539
Jos Hermsen
Kaatsheuvel
2:39:41
2:27:16
540
Willem de Groot
Hoofddorp
2:40:37
2:28:10
541
Anne Jongsma
Katlijk
2:43:36
2:31:42
542
Bernard Haantjes
Terschelling Formeru
2:45:30
2:44:43
543
Yntze Rieuwerd Hoekstr
Katlijk
2:46:38
2:34:45
544
Arjaan Tholenaars
Ridderkerk
4:36:45
4:36:45
M60, 21,1 RECREANTEN
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Freek Hommes
Heelsum
1:43:21
1:39:47
2
Tjepke Stelwagen
Wergea
1:43:44
1:40:20
3
Jan Coumans
Stein Lb
1:43:56
1:43:45
4
Johan de Lange
Munein
1:44:25
1:41:21
5
Wim Saaltink
Groningen
1:45:42
1:45:29
6
Ruurd Veenstra
Twijzelerheide
1:48:25
1:44:56
7
Jan Janse
Rotterdam
1:48:38
1:48:12
8
Jan Vos
Tynaarlo
1:48:52
1:48:06
9
Gerard Harleman
Schalkhaar
1:49:11
1:46:14
10
Pieter Wiersma
Zetten
1:49:53
1:44:02
11
Geert Geerts
Vries
1:50:32
1:46:56
12
Christiaan Teljeur
Ridderkerk
1:50:44
1:47:00
13
Klaas van der Kooij
Damwoude
1:51:01
1:46:07
14
Cees Bosselaar
Wenum Wiesel
1:51:15
1:48:39
15
Bor Cornelis de Jong
Heerenveen
1:51:21
1:48:35
16
Neve Ed
Amstelveen
1:51:54
1:45:51
17
Bert Willems
Apeldoorn
1:52:01
1:49:48
18
Ludo de Jong
Nunspeet
1:53:47
1:47:31
19
Frans van Ommeren
Zoelen
1:54:07
1:49:39
20
Jappie Bakker
Burgum
1:54:30
1:44:11
21
Ton Borsboom
Voorschoten
1:54:34
1:47:35
22
Joop Veldthuis
Gasselternijveen
1:54:38
1:49:22
23
Jan Kooistra
Zwolle
1:54:51
1:52:36
24
Puk Wensveen
Hillegom
1:55:08
1:52:47
25
E Schoorl
Terschelling Hoorn
1:55:19
1:54:47
26
Gerrit Halderman
Zandvoort
1:55:32
1:50:50
27
Herman Steeman
Terschelling Seeryp
1:56:07
1:55:18
28
Joop van Zanten
Huizen
1:56:09
1:51:08
29
Geert Knigge
Onstwedde
1:56:12
1:48:29
30
Cor van Gasteren
Heino
1:56:40
1:51:13
31
Dirk Nusselder
Hummelo
1:56:43
1:51:33
32
Pé de Jong
Workum
1:57:01
1:54:46
33
Jan Jorna
Harlingen
1:57:14
1:48:22
34
Johan Zwerver
Leeuwarden
1:58:14
1:46:13
35
Jan Keurs
Weesp
1:58:37
1:50:23
36
Lolke Buma
Witmarsum
1:59:01
1:56:20
37
Auke Boersma
Eelde
1:59:26
1:51:47
38
Dolf Visscher
Alphen aan den Rijn
1:59:32
1:53:43
39
Jan Alting
Enschede
1:59:37
1:55:17
40
G H Altena
Enschede
1:59:52
1:53:04
41
Adrie Gerritsen
Wijk bij Duurstede
2:00:39
1:55:33
42
Johannes Lenes
Harlingen
2:00:48
1:48:41
43
Douwe Dijkstra
Oosterwolde Fr
2:01:29
1:54:56
44
Jan Vesseur
Woerden
2:01:36
1:56:25
45
Jan de Jong
Damwoude
2:01:44
1:58:19
46
Harry Sysling
Amersfoort
2:01:44
1:54:58
47
Wim Schuringa
Peize
2:02:04
1:51:52
48
Ruud van Balkom
Dordrecht
2:02:19
1:53:26
49
Piet Vermeent
Tonden
2:02:32
1:53:53
50
Jan Bosma
Boornbergum
2:02:35
1:52:56
51
Martn van Westerlaak
Hoogland
2:02:41
1:56:28
52
Piet van Mierlo
Dronten
2:02:43
1:56:13
53
Frans Robert
Vlieland
2:02:51
1:55:37
54
Aalders Jantinus
Stadskanaal
2:02:53
1:56:53
55
Bauke Wallinga
Boskoop
2:02:54
1:57:05
56
Piet Mulder
Harlingen
2:04:14
1:57:55
57
Ronald Rademaker
Wolfheze
2:04:18
1:52:44
58
Cor Molenaar
Doorwerth
2:04:21
1:58:16
59
Ted Fleuren
Oosterbeek
2:04:25
1:58:48
60
Joop Boonstra
Leeuwarden
2:04:50
2:00:15
61
Henny Spiegelenburg
Amsterdam
2:05:08
1:52:40
62
Berend Postmus
Drachten
2:05:22
1:59:59
63
Jan Weerelts
Woerden
2:05:39
1:59:16
64
Bert Everts
Lichtenvoorde
2:05:41
1:59:09
65
Nanning Orre
Mantgum
2:06:19
2:02:44
66
Jos Bekkers
Amsterdam
2:06:42
1:57:32
67
Jan Panhuis
Leeuwarden
2:06:48
2:02:04
68
Jan de Heer
Loppersum
2:07:08
1:59:08
69
Hans Sander
Terschelling Lies
2:07:39
2:07:30
70
Pier Spijksma
Schettens
2:08:04
2:05:24
71
Geert Helder
Roden
2:08:06
1:56:26
72
Bert Kuiper
Zoetermeer
2:08:20
1:56:58
73
Paul van Herp
Ter Aar
2:08:41
2:02:45
74
Simon Maasland
Bennekom
2:08:44
1:56:41
75
Luc Nijveen
Roden
2:08:47
1:59:39
76
Hijlko van der Woude
Drachten
2:08:50
2:02:29
77
Manus D
Parrega
2:08:56
2:00:36
78
Klaas van Dijk
Franeker
2:09:31
1:59:08
79
Sjoerd Homminga
Heemstede
2:09:32
1:58:18
80
Wim Verkaik
Krimpen aan den IJss
2:09:34
1:58:52
81
Hans den Hartog
Harmelen
2:09:45
1:57:08
82
Take van der Velde
Tolbert
2:09:48
2:00:19
83
Johan Freese
Groningen
2:10:09
1:59:15
84
Sible van der Meer
Wijtgaard
2:10:16
2:08:00
85
Bert Hoornenborg
Leimuiden
2:10:27
2:04:32
86
Leo de Sonneville
Amstelveen
2:10:45
1:59:44
87
Theo Nieuwveld
Holten
2:10:47
2:07:14
88
Martin Bakker
Hillegom
2:11:04
2:05:07
89
Frans Swaak
Leiden
2:11:16
2:02:56
90
Frans Kamps
Gouda
2:11:32
1:58:57
91
Arie Heslinga
Goor
2:11:35
2:06:05
92
Jan Reij
Maarssen
2:11:37
2:05:02
93
Henk Paulisse
Enschede
2:11:51
2:00:43
94
Gosse Dijkstra
Hurdegaryp
2:12:16
2:05:04
95
Libbe Riemersma
Zwaagwesteinde
2:12:17
2:00:15
96
Theo van Nee
Hattem
2:12:19
2:03:18
97
Henk Westerhof
Harderwijk
2:12:24
2:05:57
98
Rob Greeuw
Bloemendaal
2:12:35
1:59:42
99
Anton Gebbink
Soest
2:12:54
2:05:23
100
Everhard van Dijk
Soest
2:12:54
2:05:23
101
Ep van Faassen
Heino
2:13:12
2:00:35
102
Leo Petersen
Hoorn Nh
2:13:19
2:03:07
103
Chris de Baan
Baarn
2:13:30
2:08:17
104
Carlo Schep
Moerkapelle
2:13:36
2:07:19
105
Henk Ploeg
Leek
2:13:53
2:06:23
106
Peter van Leeuwen
Ridderkerk
2:14:16
2:05:26
107
Nico Kooij
Duiven
2:15:06
2:10:58
108
N H A van der List
Noordwijk Zh
2:15:13
2:07:03
109
Hans Hougardy
Vlieland
2:15:16
2:07:58
110
Erik Kerkvliet
Noordwijkerhout
2:15:21
2:07:03
111
Henk Blaauw
Franeker
2:15:36
2:07:43
112
Jan Leeuwerink
Beverwijk
2:15:39
2:05:35
113
Hans Muller
Paterswolde
2:15:40
2:05:36
114
Jan van Esdonk
Rotterdam
2:15:48
2:09:26
115
WHJ Broere
Den Burg
2:16:12
2:08:20
116
Klaas Fuite
Leersum
2:16:20
2:07:58
117
Jan Mensink
Nijmegen
2:16:38
2:12:39
118
Gert Hoenselaar
Driel
2:16:43
2:05:02
119
Frank van den Bogaard
Heerhugowaard
2:17:06
2:05:34
120
Gossen Roos
Amstelveen
2:17:34
2:07:44
121
Jan Bakker
Zeijerveen
2:17:59
2:09:23
122
Hans Hiemstra
Rolde
2:18:25
2:06:37
123
Hans van den Brink
Terschelling Midslan
2:18:45
2:17:44
124
Frans Stegstra
Stiens
2:18:46
2:12:39
125
Jan van der Hoorn
Boskoop
2:19:32
2:13:41
126
Jaap de Groot
Leeuwarden
2:19:39
2:07:48
127
Rob Smit
Heemstede
2:19:43
2:07:08
128
Henk Hamers
Apeldoorn
2:19:53
2:07:56
129
Peter van Zijp
Zoetermeer
2:20:01
2:08:38
130
Wally Bergsma
Harlingen
2:20:31
2:16:32
131
Ad Smits
Soest
2:21:54
2:14:22
132
Jelte Nijholt
Oosterwolde Fr
2:21:59
2:18:33
133
Jules ten Berge
Wijchen
2:22:13
2:19:05
134
Gert Knook
Slochteren
2:22:16
2:12:04
135
Henk Kamps
Rotterdam
2:22:33
2:09:59
136
Wim Barsingerhorn
Zuid-Scharwoude
2:23:10
2:11:40
137
Hilbrand Waalkes
Tolbert
2:23:17
2:18:34
138
Jan Haas
Goor
2:23:33
2:14:13
139
Peter Saers
Zevenhuizen Zh
2:23:51
2:11:44
140
Piter van der Woude
Heerenveen
2:23:54
2:12:27
141
Ad Vermeulen
Utrecht
2:24:03
2:17:14
142
Willem Minkman
Zandvoort
2:24:11
2:19:14
143
Geert van de Belt
Zwolle
2:24:17
2:24:17
144
Andries Elzinga
Holten
2:24:49
2:20:52
145
Rinze Oosterkamp
Wenum Wiesel
2:25:22
2:16:35
146
Meindert Roosjen
Leeuwarden
2:25:30
2:13:35
147
Joop Naatje
Hengelo Ov
2:25:38
2:13:40
148
Hans Siemes
Duiven
2:26:31
2:22:20
149
Fokko Bosma
Groningen
2:28:21
2:17:25
150
Dieter Haas
Pulheim (GER)
2:29:05
2:17:50
151
Edo Nijhof
Heino
2:29:07
2:16:04
152
Benno Buddeke
IJsselstein Ut
2:29:21
2:22:29
153
Ruud Luiken
Groningen
2:30:05
2:21:08
154
Henk Meier
Almelo
2:32:09
2:25:25
155
Gerard Muiser
Terschelling Midslan
2:32:12
2:31:19
156
Klaas Leffring
Ede Gld
2:32:42
2:19:35
157
Thijs Hofstra
Wijtgaard
2:34:36
2:25:42
158
Teun Snitjer
Groningen
2:38:40
2:28:31
159
Ben Dubois
Groningen
2:46:03
2:36:54
160
Roel Hadderingh
Bussum
2:53:17
2:46:13
161
Jan Stienstra
Ysbrechtum
2:53:56
2:48:23
162
Kees van Hattem
Bennebroek
3:09:08
2:58:39
163
Wim Reidinga
Hasselt
3:10:56
3:02:22
VSEN, 21,1 RECREANTEN
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Marlou Scholtes
Amsterdam
1:37:19
1:35:09
2
Laura Drewes
Lettele
1:39:42
1:37:20
3
Margot Visser
Amersfoort
1:40:05
1:36:46
4
Ans Tiessen
Groningen
1:40:56
1:37:17
5
Marit Smit
Terschelling West
1:41:20
1:41:17
6
Miranda Goossens
Amsterdam
1:43:21
1:40:48
7
Floortje Gierman
Utrecht
1:45:06
1:34:12
8
Manolita Hulsebos
Deventer
1:45:29
1:36:54
9
Lysan Wolf
Valkenburg Lb
1:45:47
1:38:28
10
Monique Zijlstra
Utrecht
1:46:16
1:44:02
11
Margriet de Beus
Haarlem
1:46:23
1:42:00
12
Mireille Baart
Wageningen
1:46:50
1:39:15
13
Sandra Zijlstra
Leeuwarden
1:49:13
1:46:59
14
Liesbeth Simmelink
Groningen
1:49:16
1:45:35
15
Emmie Sloot
Heerenveen
1:49:21
1:45:17
16
Vanessa Wuijster
Groningen
1:50:01
1:49:28
17
Rikst Nynke Schakel
Peize
1:50:10
1:44:55
18
Annemarie de Jong
Leeuwarden
1:52:23
1:45:19
19
Itty Speelman
Heerenveen
1:52:57
1:49:22
20
Liz van Ruiten
Leiden
1:53:41
1:45:22
21
Clara Marcé
Leiden
1:55:08
1:52:13
22
Nicole A E Adema
Terschelling West
1:55:57
1:52:36
23
Leonie Venema
Groningen
1:56:15
1:50:05
24
Simone Brandenburg
Groningen
1:56:50
1:51:34
25
Rejolien Scholten
Reduzum
1:56:54
1:50:07
26
Annemieke van Baar
Amsterdam
1:56:57
1:54:12
27
Marije Siemensma
Driebergen-Rijsenbur
1:58:11
1:47:44
28
Anneke Wenker
Alphen aan den Rijn
1:58:19
1:51:16
29
Lobke Gierman
Utrecht
1:58:42
1:47:23
30
Geertje de Schiffart
Deventer
1:58:46
1:54:15
31
Jette Leentfaar
Rotterdam
1:59:03
1:48:29
32
Nelly Reuvekamp
Zwolle
1:59:19
1:50:16
33
Susanne Groot
Amsterdam Zuidoost
1:59:53
1:54:41
34
Esther de Vries
Groningen
1:59:56
1:52:54
35
Jantje Haagsma
Hindeloopen
2:01:19
1:53:57
36
Silvia Topper
Hillegom
2:01:20
1:48:25
37
Jana Walter
Castrop-Rauxel (GER)
2:01:27
1:52:48
38
Merel Wormgoor
Utrecht
2:01:40
2:01:40
39
Judith Spijkerman
Utrecht
2:01:44
1:50:26
40
Simone Luijt
Amsterdam
2:02:08
1:50:30
41
Froukje Bijma-Striesen
Leeuwarden
2:02:09
1:56:36
42
Maaike IJpenberg
Groningen
2:02:14
1:52:33
43
Jenita Reinders
Meppel
2:02:20
1:58:42
44
Carla Mijlof
Zwolle
2:02:30
1:55:03
45
Marleen Flierman
Zwolle
2:02:55
1:53:18
46
Lenie van den Broek
Voorschoten
2:03:21
1:52:55
47
Ineke Schram
Amsterdam
2:03:34
1:53:29
48
Moniek Looijenga
Terschelling Midslan
2:03:35
2:02:48
49
Jolanda Muizer
Leeuwarden
2:03:40
1:56:09
50
Floor Bosch
Dronrijp
2:03:41
1:51:59
51
Irene Kok
Apeldoorn
2:03:43
1:54:40
52
Sharareh Farmani
Leeuwarden
2:03:57
1:56:29
53
Thessa van Mil
Hazerswoude-Rijndijk
2:04:18
1:55:26
54
Jose van der Lijke
Joure
2:04:20
1:56:27
55
Annet Niestijl
Assen
2:04:50
1:54:26
56
Leonie Postma
Enschede
2:05:04
1:53:51
57
Els Hartog
Terschelling Midslan
2:05:16
2:04:22
58
Berber Akkerman
Leeuwarden
2:05:36
2:01:59
59
Lysbeth Bootsma
Drachten
2:05:41
1:53:36
60
Daniela Frasca
Amsterdam
2:05:43
1:54:05
61
Jacoba Woudwijk
Terschelling West
2:05:55
2:05:02
62
Francien Deinum
Leeuwarden
2:06:23
1:55:02
63
Renee Noppen
Noordwijkerhout
2:06:40
1:57:29
64
Tineke van de Wal
Oudehaske
2:06:40
2:06:40
65
Rosa Marcé
Leiden
2:06:58
2:04:04
66
Marike Robbers
Apeldoorn
2:07:15
1:57:44
67
M Ambrosio
Sneek
2:07:22
1:57:36
68
Jannie de Jong
Gasselte
2:07:37
2:04:16
69
Loraine Zweers
Papendrecht
2:08:07
2:00:02
70
Lineke Eyssen
Groningen
2:08:16
1:57:24
71
Anouk Heeger
Terschelling West
2:08:16
2:07:30
72
Carla van Boven
Zwolle
2:09:06
2:00:02
73
Jildau Siderius
Sneek
2:09:17
2:02:35
74
Britt de Beer-Lankhaar
Nieuwegein
2:09:23
2:08:46
75
Mareille Benak
Drachten
2:09:28
2:05:47
76
Bridget Talan
Heerenveen
2:09:35
1:59:35
77
Irene Visser
Zwolle
2:09:44
1:59:55
78
Lianda van Dam
Zwolle
2:11:27
2:02:14
79
Julia Huijbregts
Utrecht
2:11:39
2:03:14
80
Rianne Koppelaar
Heerewaarden
2:11:39
1:59:41
81
Sabine van der Veer
Amsterdam
2:11:49
1:59:59
82
Maaike van Deelen
Terschelling Midslan
2:12:09
2:11:11
83
Nicole Kuiper
Terschelling Midslan
2:12:58
2:12:05
84
Renée Meulenbroek
Groningen
2:13:00
2:01:35
85
Sanne van den Berg
Groningen
2:13:00
2:01:35
86
Samantha van der Veen
Drachten
2:13:40
2:09:39
87
Esther Lugten
Soest
2:13:49
2:10:57
88
Welmoed Schakel
Voorhout
2:14:05
2:06:23
89
Stevina Stoter
Emmen
2:14:06
2:01:33
90
Gerda Zegeling
Zwolle
2:15:03
2:08:17
91
Maaike Boumans
Amstelveen
2:15:08
2:02:58
92
Anne-marie Hooijschuur
Assendelft
2:15:14
2:04:20
93
Linde Hartman
Leeuwarden
2:16:03
2:06:21
94
Esther Holwerda
Terschelling Hee
2:16:06
2:15:14
95
S Douwes
Terschelling Hoorn
2:16:06
2:15:14
96
Joyce Mooten
Terschelling Midslan
2:16:06
2:15:14
97
Maartje de Bruin
Assen
2:17:00
2:11:08
98
Hillegonda Haak
Drachten
2:17:28
2:05:23
99
Daphne Ouwerkerk
2:17:46
2:07:20
100
Julia Mensing van Char
Amsterdam
2:17:52
2:07:46
101
Manon Dijkers
Groningen
2:17:54
2:07:01
102
Eline Tol
Edam
2:18:26
2:13:01
103
Vera van den Berg
Rheden
2:18:58
2:06:37
104
Hilde Stinstra
's-Hertogenbosch
2:20:08
2:10:22
105
Sanne Bootsma
Amersfoort
2:20:08
2:10:23
106
Ilona Eichhorn
Utrecht
2:20:22
2:08:59
107
Angelina Hartlief
Terschelling Hoorn
2:20:31
2:15:55
108
Frida de Beer
Terschelling West
2:20:37
2:20:00
109
Eva de Vries
Goor
2:20:47
2:12:30
110
Lizzy Folsche
Ede Gld
2:20:58
2:14:19
111
Carla Beijering
Meppel
2:21:16
2:08:37
112
Gonny Ineke Groothuis
Terschelling West
2:21:23
2:18:26
113
Femke Boersma
Utrecht
2:21:40
2:15:26
114
Marjan van Urk
Vught
2:21:45
2:09:59
115
Gea Sijtsema
Heerenveen
2:22:08
2:09:53
116
Margriet Kok
Amsterdam
2:22:33
2:12:08
117
Anja Hoenselaar
Arnhem
2:22:37
2:11:00
118
Dora Kasper
Deventer
2:22:45
2:14:01
119
José van Egmond
Leeuwarden
2:24:14
2:14:31
120
Dagmar Aarts
Leiderdorp
2:24:33
2:14:07
121
Sandra van den Broek
Voorschoten
2:24:34
2:14:07
122
Larissa Dekkers
Wijk bij Duurstede
2:24:49
2:16:22
123
Annemijn Eijssen
Bergen Nh
2:24:56
2:14:34
124
Marlous Hembrecht
Utrecht
2:25:24
2:14:46
125
Rosalie Andre
Amsterdam
2:26:48
2:15:10
126
Esther Broekhuizen
Haarlem
2:27:00
2:15:54
127
Mirjam Gerritsen
Dieren
2:27:22
2:14:39
128
Karin Huitema
Jubbega
2:27:22
2:15:05
129
Willemijn Assink
Enschede
2:27:35
2:17:32
130
Karin Medendorp
Zwolle
2:28:10
2:19:23
131
Hilda Herder
Sint Annaparochie
2:28:43
2:17:53
132
Caroline Wijnands
Zwolle
2:28:44
2:19:32
133
Eefje Smit
Terschelling West
2:29:51
2:28:53
134
Marieke Geitenbeek
Terschelling Hoorn
2:30:27
2:27:07
135
Marleen Karstens
Leiden
2:32:23
2:20:28
136
Noortje Assink
Enschede
2:34:15
2:24:11
137
Paula Wester
Rotterdam
2:35:04
2:26:10
138
Marije Korendijk
Amsterdam
2:35:43
2:23:59
139
Martine Schroor
Leeuwarden
2:36:37
2:30:48
140
Anne de Vries
Nijmegen
2:40:36
2:32:18
141
Anna Melse
Bennebroek
2:42:49
2:32:19
142
Robin Zeevat
Terschelling Midslan
2:43:04
2:42:18
143
Siepy Soeting
Rotsterhaule
2:43:36
2:32:07
144
Mariska Simonis
Rockanje
2:45:42
2:35:27
145
Yvonne Buursma
Lemmer
2:51:29
2:41:16
146
Eva Struijk
Rotterdam
2:51:42
2:41:08
147
Myrte Klaasman
Amsterdam
3:28:05
3:17:15
V35, 21,1 RECREANTEN
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jacquie Gough
Venlo
1:39:09
1:36:17
2
Margriet Dijkstra
Haarlem
1:39:21
1:36:50
3
Bea Dijkstra
Stiens
1:41:05
1:37:53
4
Judith van der Meer
Dronrijp
1:41:07
1:36:29
5
Karen Geerts
Groningen
1:43:00
1:42:44
6
Anna Mazereeuw
Urk
1:43:24
1:40:10
7
Annemieke Rademaker
Amersfoort
1:44:05
1:40:47
8
Lucia van Wassenberg
Leiderdorp
1:44:13
1:41:08
9
Sonja Vesseur
Apeldoorn
1:44:24
1:40:45
10
Joke Aldershoff
Terschelling West
1:44:38
1:44:34
11
Sacha van den Hoed
Roden
1:44:49
1:38:37
12
Esther Eisen
Zwolle
1:45:17
1:42:05
13
Corrie Stoker
Dronten
1:45:59
1:40:42
14
Mariette van de Langer
Egmond aan Zee
1:46:46
1:40:34
15
Jansje Bakkker
Terschelling West
1:48:45
1:48:27
16
Petra Castelein
Apeldoorn
1:49:04
1:39:38
17
WA de Vries
Erica
1:49:05
1:42:45
18
Gerdi Wicherson
Emmeloord
1:49:32
1:43:15
19
Marianne Wildeman
Zwolle
1:50:06
1:47:29
20
Astrid van Tol
Voorhout
1:50:19
1:38:48
21
Ellen Maseland
Terschelling West
1:51:07
1:50:37
22
Marleen Meijaard
Amsterdam
1:51:20
1:42:11
23
Sylvia van Mullem
Bemmel
1:51:52
1:45:15
24
Klaske Botterweg
Apeldoorn
1:51:54
1:49:40
25
Hanneke van Loon
Veldhoven
1:51:56
1:48:48
26
Wilma Jansen
Groningen
1:51:58
1:45:44
27
Bettine Rössel
Vlieland
1:52:31
1:45:17
28
Jannie Nijenhuis
Raalte
1:52:41
1:48:55
29
Marjo van den Essen
Venlo
1:52:44
1:49:46
30
Coby Bouma
Franeker
1:52:51
1:47:37
31
Lianne Arling
Schalkhaar
1:53:09
1:46:32
32
Tamara Kleijwegt-Jonkm
Maasland
1:53:31
1:46:37
33
Klaske Post
Grou
1:53:48
1:48:46
34
Edith Pronk
Vlieland
1:53:57
1:46:43
35
Annemiek van den Brink
Hooglanderveen
1:54:07
1:49:40
36
Marlies Smit
Heemstede
1:54:45
1:50:58
37
Marianne Kalkman
Utrecht
1:55:13
1:50:45
38
Heleen Koetsier
Alphen aan den Rijn
1:55:17
1:51:21
39
Hettie ZurMuhlen
Zeist
1:55:25
1:52:20
40
Foekje van der Zee
Kollum
1:55:45
1:52:13
41
Gerda Wissink
Zwolle
1:55:52
1:53:18
42
Mareen Hennen
De Knipe
1:56:05
1:48:04
43
Laura Suilen
Almere
1:56:06
1:53:27
44
Francis van der Schoot
Goutum
1:56:06
1:48:56
45
Else van Es
Woerden
1:56:17
1:52:11
46
Claudia Carlier
Merksplas (BEL)
1:58:01
1:47:00
47
Vishirta Benschop
Leeuwarden
1:58:27
1:53:56
48
Jacqueline Post
Dongen
1:58:34
1:53:40
49
Jessica van Dongen
Hilversum
1:58:40
1:53:11
50
Desiree de Ronde
Amersfoort
1:58:41
1:54:03
51
Linda Sijtsma
Wieringerwerf
1:58:41
1:55:16
52
Cindy Groenveld
Medemblik
1:58:56
1:55:32
53
Ada Folio
Meppel
1:59:00
1:46:24
54
Ingrid Moonen
Swifterbant
1:59:04
1:55:10
55
Joke Breugem
Apeldoorn
1:59:10
1:52:28
56
Katerijne Slot
Soest
1:59:28
1:48:25
57
Sandra paulette van Hu
Arum
1:59:32
1:56:04
58
Nelleke van den Berg
Soest
1:59:32
1:56:27
59
Paula Wesselink
Amsterdam
1:59:41
1:56:13
60
Annet Hegeman
Emmeloord
1:59:43
1:50:11
61
Aad van Noordt
Monster
1:59:47
1:53:41
62
Edith Bekker
Vlieland
1:59:55
1:52:38
63
Gitima van der Putten
Tienhoven Ut
2:00:18
1:50:56
64
Sandy Merks
Assen
2:00:27
1:54:36
65
Mirjam Haasnoot
Leiden
2:00:36
1:49:00
66
Sonja van den Berg
Noordwijk Gn
2:00:37
1:54:40
67
Pietsje Fekkes-v d Goo
Koudum
2:01:09
1:56:30
68
Jellie van der Meer
Arnhem
2:01:17
1:54:34
69
Joke Amplonius
Molkwerum
2:01:19
1:53:57
70
J Geisman
Oegstgeest
2:01:27
1:49:51
71
Saskia Asbreuk
Hengelo Ov
2:01:30
1:56:50
72
De Groot
Terschelling Midslan
2:01:42
1:54:20
73
Marlies Smit- Mast
Terschelling Landeru
2:02:19
2:01:25
74
Silvia Brechler
Rotterdam
2:02:23
1:59:55
75
Jolanda Pater
Emmeloord
2:02:25
1:56:06
76
Helga Steenbergen
Ruinen
2:02:38
1:54:51
77
Maaike van Veen
Hoorn Nh
2:02:41
1:53:33
78
Roelien Hogerheijde
Terschelling Hoorn
2:02:42
2:01:47
79
Annemieke Vreken
Haarlem
2:02:51
1:54:09
80
Karin Smit
Sneek
2:02:52
1:52:41
81
Cindy de Haas
Maassluis
2:02:53
1:55:44
82
Mirjam Weemhoff
Maastricht
2:02:54
1:55:35
83
Margreet van der Meer
Sneek
2:03:01
1:56:20
84
Verena Vöcking
Bocholt (GER)
2:03:02
1:56:58
85
Margot Groenendijk
's-Heerenberg
2:03:27
1:57:51
86
Marchien Klappe
Terschelling Midslan
2:03:32
2:02:40
87
Ursula Driessen
Arnhem
2:03:33
1:54:22
88
Joke Heida
Koudum
2:03:33
1:57:05
89
Lucia van der Bijl
Bolsward
2:03:47
1:58:36
90
Saar van Dijk
Ter Heijde
2:03:57
1:57:46
91
Ineke Halve
Maasland
2:03:59
1:57:01
92
Isabel Ingwersen-Hisch
Harlingen
2:04:11
1:57:44
93
Karin Verhagen
Ugchelen
2:04:14
1:52:20
94
Carla Vogelvanger
Sneek
2:04:34
1:56:40
95
Jacqueline Kooistra
Terschelling West
2:05:04
2:04:05
96
Concetta Pichierri
Brielle
2:05:05
1:52:16
97
Simone Dahmes
Terschelling Midslan
2:05:20
2:04:23
98
Jolanda Lansdaal
Amsterdam
2:05:44
1:56:16
99
Laura Wagemaker
Terschelling West
2:05:59
2:05:09
100
Lysbeth Rijf
Terschelling West
2:06:07
2:05:14
101
Jose Klunder
Groningen
2:06:18
1:55:57
102
Majken Juul Jensen
Emmeloord
2:06:26
1:59:35
103
Esther Knop
Terschelling Midslan
2:06:26
2:05:33
104
Simone Smid
Franeker
2:06:29
1:56:03
105
Maruschka van Marle
Ede Gld
2:06:30
2:01:46
106
Gertrude Roza
Utrecht
2:06:32
1:58:27
107
Regina Meijer
Edam
2:06:42
1:55:44
108
Kathy De Bruycker
Wetteren (BEL)
2:06:48
2:02:48
109
Petra Moltmaker
Den Helder
2:06:50
1:59:44
110
Anjo Brouw
Vlaardingen
2:06:54
2:01:47
111
Ellen van den Maagdenb
Vlaardingen
2:06:54
2:01:46
112
Corina Stok
Boksum
2:06:58
2:04:01
113
Bea Visser
Joure
2:07:05
2:02:34
114
Annemieke Harmens
Meppel
2:07:06
1:56:33
115
Louise Feelders-Spelt
Soest
2:07:11
2:03:18
116
Joke Slagter
Assen
2:07:27
2:02:23
117
Mona Maijoor
IJsselstein Ut
2:07:30
1:59:47
118
Gerdina Brouwer
Burgum
2:07:31
1:57:16
119
Rielke Bracht
Haren Gn
2:07:36
1:54:58
120
Gonda Prosje
Deinum
2:07:46
1:57:44
121
José Sinnema
Oentsjerk
2:07:49
2:05:23
122
Saskia Groeneveld
Heerenveen
2:07:57
1:57:57
123
Nathalie Bleijerveld
Baarn
2:07:58
1:58:40
124
Carla Severein
Utrecht
2:07:59
1:58:03
125
Petra Kremer
Deventer
2:08:12
2:01:36
126
Jantina Laan
Groningen
2:08:13
2:02:05
127
Hennie Sinnema
Wergea
2:08:14
2:05:32
128
Annette Schapers
Vlaardingen
2:08:33
2:03:25
129
Margreet Vermeer
Oegstgeest
2:08:34
1:57:25
130
Anja Bakker
Amsterdam
2:08:40
2:01:30
131
Kina Koetse
Assen
2:08:43
2:03:24
132
Marianne Smeitink
Doetinchem
2:08:48
2:00:13
133
Monique Roukema
Harlingen
2:08:53
2:06:04
134
Lia Haarman- van der V
Dronrijp
2:08:54
1:57:11
135
Tietie Niemarkt
Hallum
2:09:02
2:05:10
136
Uilkje Jansma
Langweer
2:09:04
2:06:02
137
Suzanne Hoyinck
Zutphen
2:09:10
1:58:09
138
Ingrid Koops
Haren Gn
2:09:20
1:57:35
139
Trudy de Wit
Leiden
2:09:21
1:57:45
140
Heleen Flinkert
Ruinen
2:09:26
2:02:05
141
Gea de Haan
Sneek
2:09:34
2:02:43
142
Tineke Algera
Makkum Fr
2:09:34
2:02:43
143
Karin Groenewegen
Rotterdam
2:09:40
1:59:12
144
Jeanet Ris- Buter
Oudehaske
2:09:41
2:07:14
145
Lianne van de Guchte
Emmeloord
2:09:43
2:00:11
146
Renie Plantinga
Heerenveen
2:10:30
1:59:53
147
Aleid van der Wal
Zutphen
2:10:38
1:59:38
148
Femke Piersma
Utrecht
2:10:47
1:59:27
149
Karin Schuchhard
Voorschoten
2:11:08
1:58:57
150
Els Westdijk
Zwolle
2:11:10
2:01:58
151
Sandra Stultiens
Helvoirt
2:11:24
1:59:05
152
Brigitte Feenstra
Leeuwarden
2:11:33
2:03:35
153
Ellen Smit
Rotterdam
2:11:34
2:01:05
154
Desiree van der Poel
Krimpen aan den IJss
2:11:35
2:00:30
155
Carola van Tol
Voorhout
2:11:42
2:00:12
156
Yvette Spiering
Zoetermeer
2:11:44
2:00:25
157
Liesbeth Brouwer
Assen
2:11:45
2:00:50
158
Ingrid Leenders
Opoeteren (BEL)
2:11:53
2:01:40
159
Annie Sibma
Sneek
2:11:59
2:07:54
160
Petra Bitterling
Soest
2:12:01
2:00:44
161
Tjitske Anema
Sint Annaparochie
2:12:01
2:06:08
162
Carin Donk
Amsterdam
2:12:03
2:03:46
163
Jantina Buijs
Monnickendam
2:12:15
2:08:49
164
Karly Batenburg
Monster
2:12:17
2:06:05
165
Selma Ruiter
Groningen
2:12:30
2:01:45
166
Welmoed Visser
Amsterdam
2:12:31
2:07:27
167
Monique Nicolay
Wezep
2:12:31
2:03:18
168
Eppie de Haan
Oudehorne
2:12:32
2:08:14
169
Inge Tuinhof
Leeuwarden
2:12:53
2:02:52
170
Beppie Klumpenaar
Veenendaal
2:12:59
2:00:29
171
Kitty Koelman
Utrecht
2:13:02
2:01:38
172
Carin Kuiper
Leeuwarden
2:13:04
2:03:02
173
Jebbien Greijdanus
Assen
2:13:06
2:06:33
174
Claartje Uitendaal
Amsterdam
2:13:17
2:08:11
175
Liesbeth Hillebrand
Meppel
2:13:18
2:00:39
176
Eva van der Vlis
Vlaardingen
2:13:44
2:08:23
177
Jody Hille
Egmond aan den Hoef
2:13:44
2:02:53
178
Janny Fennema
Britsum
2:13:50
2:07:54
179
Renate van Leijen
Baarn
2:13:52
2:03:28
180
Elles Hoeks
IJsselstein Ut
2:13:55
2:03:22
181
Nathalie Goemans
Zoeterwoude
2:14:10
2:07:28
182
Bianca Poelstra
Dronrijp
2:14:15
2:02:33
183
Petra Lok
Leeuwarden
2:14:32
2:04:31
184
Marleen van der Meulen
Annen
2:14:34
2:04:36
185
Erica Stroombergen
Hillegom
2:14:36
2:01:43
186
Aaf Schut
Driebergen-Rijsenbur
2:14:39
2:04:42
187
Petra Vissers-Oonk
Hilversum
2:14:40
2:02:30
188
Ninke van der Kooy
Enschede
2:14:46
2:03:31
189
Hednrien Minkhorst
Hummelo
2:15:12
2:04:51
190
Nicolette van der Hoek
Haarlem
2:15:22
2:04:16
191
Marjan Roos
Terschelling West
2:15:23
2:14:23
192
Margreet Berghuis
Apeldoorn
2:15:27
2:12:04
193
Jannet Muller
Terschelling West
2:15:31
2:14:30
194
Annette Voskuilen
Maastricht
2:15:38
2:08:20
195
Ingrid Posthuma
Maastricht
2:15:38
2:08:20
196
Joke Regeling
Bolsward
2:15:52
2:04:43
197
Gea Bouma
Nijkerk Gld
2:15:53
2:02:58
198
Aline Smink
Amersfoort
2:16:03
2:09:07
199
Gerene van Maaren
Amersfoort
2:16:03
2:09:07
200
Claudia Veenis
Terschelling Midslan
2:16:11
2:15:18
201
Chantal Kormelink
Zutphen
2:16:44
2:05:44
202
Esther Cupido-de Jong
Terschelling Hoorn
2:16:48
2:15:47
203
Simone Ebbelaar
Assendelft
2:16:57
2:06:04
204
Nelise Westeneng
Veenendaal
2:16:58
2:04:30
205
Linette Bonnema
Hoorn Nh
2:17:02
2:04:50
206
Jetty Drost
Nunspeet
2:17:09
2:05:09
207
Akkelien Arends
Harlingen
2:17:30
2:05:19
208
Cordien Schreurs
Rheden
2:17:39
2:06:42
209
Ida Hylkema
It Heidenskip
2:17:51
2:08:29
210
Claudia Rooimans
Brielle
2:18:12
2:05:22
211
Cornely Dijk
Kropswolde
2:18:45
2:08:47
212
Willeke Buiter
Delfzijl
2:18:45
2:08:47
213
Mariette Wagenaar
Wergea
2:19:01
2:09:38
214
Ingrid Lamsma
Wergea
2:19:01
2:09:38
215
Luony van der Haar
Vaassen
2:19:08
2:06:27
216
Jeannette Medema
Leeuwarden
2:19:30
2:15:00
217
Brigitte de Kok
Vught
2:19:31
2:07:12
218
Ingrid Breimer
Kimswerd
2:19:34
2:16:04
219
Anja Lefeber
Abcoude
2:19:39
2:13:30
220
Annet Huntink
Soesterberg
2:19:42
2:15:51
221
Denise Hilferink
Castricum
2:19:51
2:07:47
222
Karin Huigen
Leek
2:19:54
2:08:20
223
Mirjam Aukema
Dronrijp
2:20:02
2:08:20
224
Irma j Kloezen
Heerenveen
2:20:22
2:11:51
225
Sita Dolstra
Hoorn Nh
2:20:42
2:09:35
226
Ingrid de Boer
Heerenveen
2:20:42
2:16:30
227
Ingrid te Lintum
Doetinchem
2:20:49
2:16:27
228
Marijke Schaapman
Doetinchem
2:20:50
2:16:30
229
Jip Nauta
Nieuwegein
2:20:55
2:12:05
230
Monica Deen
Eelde
2:21:02
2:11:37
231
Ellen Scheper
Emmeloord
2:21:11
2:10:53
232
Henny Postma-Douma
Leeuwarden
2:21:18
2:10:12
233
Grada Sloos
Leidschendam
2:21:18
2:09:23
234
Irma Pronk
Stiens
2:21:23
2:17:34
235
Nelly Tillema
Marknesse
2:21:29
2:11:12
236
Ineke Buijsman
Medemblik
2:22:04
2:11:05
237
Gerda Engelage
Groningen
2:22:06
2:13:35
238
Greetje Bos
Groningen
2:22:14
2:10:28
239
Margreet Elting-Bloems
Amersfoort
2:22:26
2:19:06
240
Nynke Uilkema
Groningen
2:22:30
2:12:38
241
Eveline van Dorp
Haarlem
2:22:32
2:09:51
242
Lique Wiggers
Enschede
2:23:26
2:12:09
243
Suzanne Keijl
Bodegraven
2:23:30
2:13:04
244
Nelleke Oostenveld
Makkum Fr
2:23:58
2:15:13
245
Elly Koning
Enschede
2:24:03
2:11:47
246
Jelanda Kloosterman
Hoornsterzwaag
2:24:04
2:11:46
247
Anne-Marie Visser
Vlaardingen
2:24:08
2:19:01
248
Elisabeth Post
Broeksterwoude
2:24:32
2:17:04
249
Ellen van der Spoel-Bu
Vught
2:24:33
2:12:12
250
Adriane van Duivendijk
Nieuwegein
2:24:34
2:15:41
251
Ingrid Super
Farmsum
2:24:51
2:15:51
252
Ilse Waanders
Raalte
2:25:01
2:14:16
253
Jaline Wijkhuizen
Amsterdam
2:25:04
2:15:51
254
Jose Zweering
Apeldoorn
2:25:07
2:14:17
255
Johanna Noot
Veenwouden
2:25:24
2:15:33
256
Suzanne Steenkamp
Nijkerk Gld
2:25:41
2:20:52
257
Karin Boersma
Sint Nicolaasga
2:25:42
2:13:21
258
Janke Jongstra
Emmeloord
2:26:01
2:15:42
259
Jana Knot-Dickscheit
Groningen
2:26:08
2:15:23
260
Eveline Blok
Rotterdam
2:26:14
2:17:08
261
Ageeth Hodes
Wergea
2:26:39
2:17:20
262
Roelina Nijmeijer
Apeldoorn
2:26:40
2:17:08
263
Geralda van den Brink
Apeldoorn
2:26:40
2:17:09
264
Rita Wierda
Katlijk
2:26:52
2:15:40
265
Mattie Balvert
Mijdrecht
2:27:09
2:15:09
266
Ida Veenstra - vd Veld
Burgum
2:27:38
2:15:12
267
Monique van Boheemen-S
Leiden
2:27:42
2:17:11
268
Anne-Marie Vos
Nieuwerkerk ad IJsse
2:27:46
2:16:42
269
Baukje Venema
Oosterwolde Fr
2:27:55
2:17:27
270
Theresa van der Zee
Leeuwarden
2:27:57
2:18:38
271
Bionda Kreeft
Enschede
2:28:08
2:16:50
272
Estelle Römkens
Enschede
2:28:32
2:18:29
273
Annemarie Rozema
Aldtsjerk
2:28:39
2:17:33
274
Riemke de Jong
Blauwhuis
2:28:41
2:16:53
275
Femke Veerman
Deventer
2:29:21
2:16:47
276
Carolien Kuipers
Siddeburen
2:30:33
2:20:33
277
Irene Tholenaars
Ridderkerk
2:31:21
2:20:23
278
Wytske van der Kooi-Po
Burgum
2:31:27
2:19:07
279
Ike Kooistra
Leeuwarden
2:31:29
2:22:14
280
Gina Wielink
Dedemsvaart
2:32:19
2:23:13
281
Yvonne Kerkvliet
Leiden
2:32:41
2:24:30
282
Miriam van Scheppingen
Mijdrecht
2:33:30
2:21:30
283
Anita Dijker
Terschelling West
2:33:32
2:33:00
284
Judith de Bruijn
Sommelsdijk
2:34:08
2:28:40
285
Irene Enkt
Uitgeest
2:34:20
2:21:34
286
Carola Wierenga
Schermerhorn
2:35:22
2:27:02
287
Sarina Jannes
Heerenveen
2:35:45
2:26:10
288
Ienskje van der Weg
Ouwsterhaule
2:35:45
2:26:10
289
Ida Flapper
Mildam
2:35:55
2:24:01
290
Barbara van Cortenberg
Barendrecht
2:36:04
2:25:12
291
Henriette Westra
Leeuwarden
2:36:08
2:26:53
292
Algina Bults
Groningen
2:36:37
2:25:25
293
Martina Mak
Groningen
2:36:37
2:25:25
294
Hetty Bakker- Hofman
Hoorn Nh
2:38:04
2:25:46
295
Jacolien Visscher
Oosterwolde Fr
2:38:36
2:25:53
296
Gea Kuipers
Harlingen
2:39:16
2:34:10
297
Rieta van Heuveln
Woltersum
2:39:34
2:29:20
298
Ingrid Koelstra-Brouwe
Terschelling West
2:39:46
2:39:35
299
Jinny Schippers
Langweer
2:44:07
2:31:13
300
Tineke kraaijeveld-Kno
Barneveld
2:44:08
2:32:04
301
Margreet Stammes-Dijks
Barneveld
2:44:08
2:32:05
302
Hetty Post-Veenstra
Wjelsryp
2:47:08
2:36:37
303
Astrid Hoving
Groningen
2:50:42
2:44:10
304
Noeka Masselman
Tienhoven Zh
2:52:31
2:44:26
305
Anita Berendsen
Noordwolde Fr
2:52:59
2:40:19
306
Trees Maatman
Joure
3:11:20
3:02:35
V45, 21,1 RECREANTEN
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Janet Wetser
Soest
1:43:07
1:39:37
2
Marian Blokland
Maastricht
1:44:52
1:38:57
3
Lian de Jonge
Roden
1:45:08
1:42:01
4
Joke Hendrikx
Venlo
1:47:04
1:44:15
5
Ineke Eleveld
Emmen
1:47:17
1:40:53
6
Bertha Bryan
Erica
1:47:17
1:40:53
7
Kitty Kiebert
Noordwijk Zh
1:47:37
1:46:57
8
Helene Geers
Apeldoorn
1:47:50
1:45:37
9
Ineke Schurer
Rotterdam
1:47:53
1:47:13
10
Bianca Dekker
Rijssen
1:48:39
1:44:41
11
Willie Lozeman
Marienheem
1:49:22
1:41:30
12
Herma Inklaar
Westervoort
1:49:41
1:41:04
13
Vera Dalm
Amsterdam
1:49:44
1:44:56
14
Corrie Nusselder
Hummelo
1:49:57
1:47:44
15
Clara Klinkers
Annen
1:50:35
1:44:38
16
Betsy Meijer
Haaksbergen
1:50:43
1:47:55
17
Ina Stege
Emmeloord
1:51:41
1:49:26
18
Jantje Wiersema
Oldehove
1:51:45
1:46:47
19
Wies van Ravenswaaij
Veenendaal
1:52:04
1:39:34
20
Marjon Werink
Apeldoorn
1:53:37
1:49:58
21
Ankie Hanzens
Sloten Fr
1:53:39
1:50:22
22
Gerrie Ebbeling-van Di
Nijeveen
1:53:40
1:50:57
23
Mieke van den Bos
Hellevoetsluis
1:53:55
1:49:57
24
Nynke van der Kooij
Deventer
1:54:02
1:44:25
25
Jenny Hamminga
Langedijke
1:54:44
1:49:23
26
Hilde van Heuveln
Zandeweer
1:55:25
1:52:09
27
Ineke Duitscher-Hummel
Woerden
1:55:35
1:51:42
28
Afra Galama
Heeg
1:55:36
1:52:56
29
Ingrid Roodink
Wenum Wiesel
1:56:01
1:53:25
30
Annie Osinga
Soest
1:56:09
1:53:04
31
Annet Dijkema
Garrelsweer
1:56:10
1:46:20
32
Annet Grooten
Oldenzaal
1:56:16
1:55:33
33
Sascha Dekkers
Arnhem
1:56:23
1:49:42
34
Pita Hoogendoorn
Weesp
1:56:27
1:52:01
35
Ina Komdeur
Vlieland
1:56:42
1:49:28
36
Patricia van der Zwan
Apeldoorn
1:57:00
1:51:45
37
Josien Greenwood
Dongen
1:57:18
1:52:31
38
Tineke Hoekstra
Gouda
1:57:20
1:53:20
39
Annemiek Leppink
Haaksbergen
1:57:33
1:54:44
40
Jose Verlaan
Dieren
1:57:33
1:50:40
41
Ina Haasewinkel
Tubbergen
1:57:34
1:54:19
42
Suzan Meijer
Doetinchem
1:57:47
1:53:32
43
Margreet Dikken
's-Gravenhage
1:58:00
1:54:27
44
Else Tepper
Hoogeveen
1:58:11
1:51:24
45
Minke Baak
Woerden
1:58:17
1:47:37
46
Irma Dunnewind
Dalfsen
1:58:30
1:53:49
47
Grazyna Hendrix
Noordwijkerhout
1:58:54
1:58:43
48
Helen Smit
Enschede
1:59:24
1:55:09
49
Dineke Mijer
Oostvoorne
1:59:31
1:53:01
50
Alien Scholte
Yde
1:59:44
1:52:47
51
Lenie Stapper
Katwijk Zh
1:59:50
1:56:13
52
Jacquelien van Bloois
Emmeloord
1:59:51
1:53:33
53
Reina Haayema
Vries
2:00:12
1:56:37
54
Gerrie van der Veen
Rotterdam
2:00:14
1:48:55
55
Annemarie van Vliet
Purmerend
2:00:28
1:50:13
56
Anne Molenberg-Voortma
Finsterwolde
2:00:28
1:51:13
57
Karin Monshouwer
's-Hertogenbosch
2:00:37
1:48:37
58
Monica Westra
Grou
2:00:49
1:58:11
59
Anneke van der Leest
Annen
2:00:53
1:54:55
60
Im Brinks
Assendelft
2:01:10
1:50:18
61
Marja van den Burg
Ter Heijde
2:01:29
1:55:22
62
Betsie van Donkersgoed
Woerden
2:01:34
1:50:53
63
Adri Kalkman
Maassluis
2:01:35
1:55:29
64
Corrie Slingerland
Hellevoetsluis
2:01:37
1:54:18
65
Jeannet Nagtegaal
Grou
2:01:45
1:59:08
66
Martha Tiedema
Leeuwarden
2:01:49
1:54:18
67
Mariette Wiegers
Enschede
2:01:50
1:56:02
68
Gerda Nouwen
Soest
2:01:51
1:54:23
69
Anita Klifman
Soest
2:01:51
1:54:07
70
Ans van der Meer
Garrelsweer
2:01:53
1:53:58
71
Mirjam Arkenbout
Den Burg
2:01:58
1:54:07
72
Coby van den Heuvel
Veenendaal
2:02:00
1:59:37
73
Tineke Roorda
Garrelsweer
2:02:03
1:54:05
74
Wilma Markvoort
Eerbeek
2:02:15
1:56:11
75
Dianne Roosenboom
Zoetermeer
2:02:22
1:58:05
76
Anneke Goede
Landsmeer
2:02:26
1:57:29
77
Marjan Bult
Ruinen
2:02:26
1:54:39
78
Ella vanden Berg
Oosterwolde Fr
2:02:29
1:59:25
79
Helma Citroen
Lisserbroek
2:02:43
1:54:29
80
Simone Nieuwenhuyzen
Parrega
2:02:46
1:51:02
81
Annelies Dijkstra
Haarlem
2:02:56
1:53:29
82
Baukje van der Burg
Cornjum
2:02:58
1:51:48
83
Elly van der Kooij
Zoetermeer
2:03:07
1:54:03
84
Lidia Stoelman
Velserbroek
2:03:17
1:55:43
85
Riekie vd Berg
Stedum
2:03:24
1:55:28
86
Marja Vester
Vogelenzang
2:03:26
2:03:15
87
Annet Tjarks-Wieltink
Zwolle
2:03:29
1:53:25
88
Corrine van den Bergen
De Hoef
2:04:06
1:55:26
89
Margreet Noort
Katwijk Zh
2:04:12
2:00:41
90
Astrid de Wit
Hillegom
2:04:21
1:58:19
91
Anita van Zutphen
Stiens
2:04:24
1:58:12
92
Patricia de Vries
Ede Gld
2:04:37
1:56:17
93
Corrie Bussing
Ede Gld
2:04:43
1:56:17
94
Corrie de Jager
De Cocksdorp
2:04:48
1:53:31
95
Bea Downar
Sint Nicolaasga
2:05:11
2:02:09
96
Diny Does
Haren Gn
2:05:14
1:56:58
97
Alita Ordelman
Doetinchem
2:05:17
2:00:55
98
Bea Geurtsen
Ede Gld
2:05:23
1:57:04
99
Mirjam Ernst
Tolbert
2:05:24
1:58:18
100
Akke Jurna
Soest
2:05:27
1:57:44
101
Laetitia Ooms
Soest
2:05:27
1:57:44
102
Hanneke Stam
Heerenveen
2:05:27
1:58:25
103
Trudie Teljeur Vos
Ridderkerk
2:05:32
1:56:43
104
Marja Bruin
Gytsjerk
2:05:34
2:01:38
105
Petra Sluijter
Maasland
2:05:34
1:58:37
106
Liesbeth Cruts
Veldhoven
2:05:37
1:55:52
107
Alie Karman
Landsmeer
2:05:43
1:59:02
108
Wieke Bosma-Wind
Joure
2:05:47
2:01:35
109
Thea Nijhuis
Enschede
2:05:50
1:55:39
110
Gerda Bruinsma
Bornerbroek
2:05:55
2:01:42
111
M Blankvoort-ten Barge
Eibergen
2:06:01
2:01:43
112
Nelly Kempenaar-Yff
Hauwert
2:06:07
1:55:56
113
Alie vd Dries
Bennekom
2:06:09
1:57:50
114
S C Koetje
Sneek
2:06:13
1:55:44
115
Jeannet Huitema
Leeuwarden
2:06:17
2:01:38
116
Annemarie Panhuis
Dordrecht
2:06:28
1:59:05
117
Saskia Koster
Mijdrecht
2:06:29
1:54:56
118
Alie Sinnema-Louwsma
Jelsum
2:06:39
1:55:28
119
Fabienne Tousain
Zutphen
2:06:39
1:59:07
120
Marjolein Poortman
Goor
2:06:43
1:58:52
121
Carla Houwaard
Katwijk Zh
2:07:01
2:03:29
122
Bernadette Jansen-Ulke
Dalfsen
2:07:02
2:02:22
123
Pauline Houtackers
Venlo
2:07:03
1:58:22
124
Renea Gerlach
Groningen
2:07:13
1:54:58
125
Monique van Dorsten
Harmelen
2:07:34
2:03:10
126
Marise Valk
Amstelveen
2:07:50
2:03:29
127
Femia van Rijn
Diemen
2:08:04
2:01:59
128
Alice Hagens
Rijnsburg
2:08:07
1:56:30
129
Siska Folkertsma
Heerenveen
2:08:07
1:58:07
130
Anja Lettinga-Hiemstra
Ferwert
2:08:11
1:55:42
131
Sonja Kerkdijk
Apeldoorn
2:08:13
1:56:23
132
Marian Connotte
Soest
2:08:14
2:04:23
133
Liesbeth Ramler
Overveen
2:08:20
1:58:53
134
Inge Olthof
Soest
2:08:24
2:04:33
135
Geesje Timmermans
Odoorn
2:08:26
2:03:03
136
Hilda Brouwer
Leeuwarden
2:08:27
1:58:12
137
Astrid Gerritsen
Nijverdal
2:08:39
2:04:22
138
Grietje de Groot
Woudsend
2:08:41
1:58:35
139
Marion Lammertink
Enter
2:08:50
2:04:33
140
Tanja Luttik
's-Gravenhage
2:09:00
2:03:43
141
Mirjam Driesen
Rhenen
2:09:08
1:59:54
142
Jelly Douma
Zutphen
2:09:10
1:58:09
143
Agnes Wesselink
Dalfsen
2:09:36
2:04:56
144
Christa Jonker
Hilversum
2:09:37
2:05:08
145
Jacqueline de Jong
Woerden
2:09:37
1:58:57
146
Ineke Telgen
Apeldoorn
2:09:42
2:06:03
147
Els de Boer
Leeuwarden
2:09:47
2:03:53
148
Gerda Bos-Gosselink
Wichmond
2:09:48
2:09:16
149
Esther Benz
Assen
2:09:51
1:58:24
150
Jose Baas-Zondag
Grou
2:10:03
2:07:22
151
Magda Biesheuvel
Hellevoetsluis
2:10:18
1:57:28
152
Marina van Laake
Terschelling Hoorn
2:10:20
2:09:19
153
Anna Veldhuis-Wubs
Onstwedde
2:10:31
2:02:36
154
Marilou Troelstra
IJlst
2:10:39
2:02:50
155
Jolanda Kruger
Enschede
2:10:47
2:00:44
156
Karin Heslinga-Pouwels
Goor
2:10:49
2:05:25
157
Margreet Visch
Haren Gn
2:10:50
1:59:06
158
Anita van Hemert
Leiden
2:10:53
2:06:17
159
Grace Roetert
Arnhem
2:10:56
1:59:57
160
Sonja Dijkstra-De Gort
Harlingen
2:10:58
2:07:28
161
Conny Rooijakkers
Lisse
2:11:05
2:02:50
162
Tineke Schipper
Nunspeet
2:11:07
1:59:06
163
José Driessen
Twello
2:11:09
2:06:40
164
Ina Krijgsveld
Haren Gn
2:11:14
1:59:30
165
Will Kapteyn
Leiden
2:11:15
2:02:58
166
Brenda van Ginkel
Rotterdam
2:11:16
2:02:14
167
Tina Antoni
Haren Gn
2:11:16
1:59:34
168
Karin Siegelschmidt
Hilversum
2:11:17
1:59:07
169
Elly Bijlsma
Terband
2:11:22
2:00:38
170
Geiske de Vries
Leeuwarden
2:11:29
2:04:00
171
Nia Berk
Oegstgeest
2:11:30
1:59:59
172
Mayke Verweij
Bilthoven
2:11:38
2:01:42
173
Gerda Klooster
De Wilgen
2:11:46
2:00:00
174
Riet Modderkolk
Bennekom
2:11:51
2:03:27
175
Sietske Slob
Leeuwarden
2:11:55
2:03:57
176
Co van der Werf-Hahury
Zwolle
2:11:56
2:02:44
177
Elly Trommelen
Dongen
2:11:57
2:07:02
178
Marianne kokshoorn van
Stiens
2:12:04
2:05:55
179
Henriette Kruger
Groningen
2:12:07
2:01:48
180
Liesbeth Lagerwey
Terschelling Midslan
2:12:09
2:11:11
181
Hilda Knop
Terschelling West
2:12:09
2:11:09
182
Doritha de Koning
Landsmeer
2:12:10
2:00:25
183
Hennie Wesseling
Assen
2:12:15
2:05:15
184
Klaske vd Wal
Menaldum
2:12:17
2:05:17
185
Ina van Es
Eelde
2:12:21
2:04:09
186
Hanny Laskewitz
Drachten
2:12:26
2:05:13
187
Elsbeth van der Ham
Lisse
2:12:29
2:04:14
188
Geja Sikkes de Vries
Sloten Fr
2:12:36
2:09:17
189
Jolanda Buisman-Verwei
Papendrecht
2:12:49
2:04:38
190
Suzan Groeneveld
Lelystad
2:12:59
2:08:57
191
Margot Verstegen
Utrecht
2:13:22
2:03:39
192
Roeleke Dragt
Zwolle
2:13:24
2:03:18
193
Liesbeth van den Haak
Rijnsburg
2:13:42
2:02:06
194
Saskia de Ruigh-De Mee
Zeist
2:13:44
2:02:54
195
Gerda de Vries-Bruinja
Drachten
2:13:45
2:04:07
196
Nelja Kaspersma
Sneek
2:14:12
2:03:43
197
Ulla Angenendt
Bocholt (GER)
2:14:25
2:07:36
198
Elly Germes
Gieten
2:14:25
2:11:13
199
Cora Repkes
Stiens
2:14:27
2:10:38
200
Corine Verbeek
Amsterdam
2:14:32
2:08:17
201
Monique Versluis
Driebergen-Rijsenbur
2:14:38
2:04:40
202
Annemarie van Geest
Rijnsburg
2:14:39
2:05:29
203
Trudy Buren
Duivendrecht
2:14:50
2:02:34
204
Heep Gall
Sint Nicolaasga
2:15:13
2:02:52
205
Jeannette Veldhuizen
Ede Gld
2:15:15
2:06:55
206
Lies Klumper
Amsterdam
2:15:27
2:12:51
207
Jo Stokkers
Haaksbergen
2:15:30
2:12:42
208
Eefke van de Scheur
Veenendaal
2:15:41
2:03:12
209
Louise Hexspoor
Utrecht
2:15:44
2:09:00
210
Nienke Brouwer
Wageningen
2:15:54
2:11:12
211
Ans Scholte
Enschede
2:15:58
2:04:23
212
Linda Vloedbeld-Montei
Apeldoorn
2:16:06
2:04:17
213
Marjo Jager
Vught
2:16:06
2:03:46
214
Lia Huijskes
Soest
2:16:10
2:03:44
215
Marianne van der Velde
Dongen
2:16:14
2:11:14
216
Annejet Mattijssen
Lent
2:16:15
2:05:42
217
Carla Bisseling
Driebergen-Rijsenbur
2:16:27
2:06:29
218
Petra Schimmel
Soest
2:16:31
2:12:39
219
Jouk Dijkstra
Appelscha
2:16:36
2:06:46
220
Elly Bokma
Maarssen
2:16:48
2:13:23
221
Carla Spek
Bodegraven
2:16:49
2:12:42
222
Nellie Ouweltjes
De Woude
2:16:51
2:05:06
223
Sylvia Kater-Kerkhoff
Heemskerk
2:16:53
2:04:07
224
Astrid Heeringa
Groningen
2:17:12
2:04:59
225
Christien de Jong
Midlum
2:17:30
2:05:18
226
Yvonne Hogenkamp
Nijkerk Gld
2:17:33
2:07:01
227
Jetske Vulsma
Amstelveen
2:17:34
2:08:39
228
Monique van Buuren
Baarn
2:17:36
2:08:25
229
Jenny Haze Gunnink
Meppel
2:17:37
2:14:54
230
Lida Anbergen
Nieuw Buinen
2:17:44
2:09:50
231
Yvonne Reintsema
Gasselternijveensche
2:17:44
2:09:50
232
Netty van Offeren
Veenendaal
2:17:48
2:05:20
233
Saakje Berkenbosch
Oldeberkoop
2:17:56
2:10:05
234
Sjoerdtje Keizer
Tzum
2:18:00
2:05:13
235
Ank Verhoeff
Heerenveen
2:18:19
2:11:21
236
Sonja Olthuis
Amsterdam
2:18:20
2:05:57
237
Sherryl Sveiven
Haarlem
2:18:23
2:07:56
238
Hanny Batenburg
Winsum Gn
2:18:26
2:08:13
239
Gerda Smilda
Wehe den Hoorn
2:18:40
2:07:14
240
Els van Leeuwen
Amsterdam
2:18:57
2:12:42
241
Neel van Mourik
Ravenswoud
2:19:05
2:15:17
242
Marijke van Schijndel
Helvoirt
2:19:12
2:13:18
243
Harma Vandam
Donkerbroek
2:19:28
2:06:32
244
Margret Overgoor
Vught
2:19:32
2:07:12
245
Marjolein Staal
Weidum
2:19:43
2:09:36
246
Ellen Greuter
Dronrijp
2:20:02
2:08:20
247
Jet van der Maaten
Amsterdam
2:20:30
2:10:32
248
Fokelien van der Meule
Leeuwarden
2:20:35
2:12:02
249
Elly van Veen
Soest
2:20:39
2:12:59
250
Caroline van der Goot
Heerenveen
2:20:57
2:08:34
251
Anke Sikma
Hoornsterzwaag
2:21:00
2:08:42
252
Hanneke Korendijk
Zwolle
2:21:08
2:09:23
253
Hilja Smits
Eelde
2:21:08
2:12:56
254
Ingrid Hoekstra
Akkrum
2:21:09
2:14:07
255
Mieke Pater
Oldenzaal
2:21:18
2:13:20
256
Lineke Tepper
Zwolle
2:21:33
2:14:44
257
Lidwien Broenink
Joure
2:21:34
2:16:34
258
Ina Veenstra
St. Nicolaasga
2:21:41
2:09:19
259
Mirjam Bode
Amsterdam
2:21:59
2:17:10
260
Inge Bode
Amsterdam
2:21:59
2:17:11
261
Trees van Leeuwen
Noordbroek
2:22:12
2:11:33
262
Petra Bosman
Amersfoort
2:22:21
2:12:22
263
Riet vd Meer (Zitvast)
Baambrugge
2:22:21
2:13:51
264
Tea van der Hoek
Bedum
2:22:36
2:18:42
265
Anneke Varkevisser
Katwijk Zh
2:22:42
2:16:57
266
Hanneke van der Blom
Krimpen aan den IJss
2:22:50
2:12:09
267
Wilma Leunge
Rijssen
2:23:12
2:18:59
268
Carla Damink
Groningen
2:23:16
2:10:58
269
Mascha Voster
Almere
2:23:16
2:12:12
270
Annemarie Bekker
Soest
2:23:17
2:10:51
271
Jolande Landzaat
Amsterdam
2:23:19
2:11:46
272
Willemijn Berk
Leiden
2:23:20
2:11:45
273
Miriam kroes van Gelde
Wormer
2:23:22
2:10:38
274
Agnes Zaagsma
Zaandijk
2:23:22
2:10:38
275
Katy van Ree
Leusden
2:23:28
2:16:58
276
Marlene Spanjer
Terschelling West
2:23:45
2:23:21
277
Mai Adriaensen
Apeldoorn
2:24:20
2:17:29
278
Frida Bilterijst-d Wed
Enschede
2:24:21
2:12:46
279
Jenny Neuman
Joure
2:24:32
2:20:45
280
Regien Kievits
Vught
2:24:33
2:12:13
281
Hedwig Darley
Amsterdam
2:24:34
2:13:56
282
Nynke Hoogendoorn
Nieuwegein
2:24:36
2:15:44
283
Marie Haisma
Harlingen
2:24:49
2:12:42
284
Martha Thenu
Assen
2:24:52
2:14:31
285
Marina Stap
Haaksbergen
2:25:19
2:18:53
286
Alie Schokker
Aduard
2:25:46
2:18:56
287
Astrid Lodewijkx
Ermelo
2:25:51
2:19:34
288
Trees Stens
Apeldoorn
2:25:52
2:14:03
289
Liesbeth Mols
Linschoten
2:25:56
2:22:04
290
Connie Jongejan
Emmeloord
2:26:00
2:15:44
291
Gelske Jager
Driesum
2:26:51
2:15:40
292
An Bierman
Annen
2:26:58
2:16:59
293
Marielise Darley
Hilversum
2:27:50
2:17:13
294
Toos Koning
Oudehorne
2:27:54
2:15:37
295
Joan Terpstra
Hilversum
2:27:59
2:15:50
296
Trudy Tomson
Sint Jansklooster
2:28:03
2:17:20
297
Ellis Mackenzie
Groningen
2:28:07
2:19:08
298
Carin Janse
Amsterdam
2:28:10
2:18:53
299
Anja Jongsma
Katlijk
2:28:18
2:16:25
300
Ella Gruiters
Sliedrecht
2:28:24
2:20:13
301
Ietsje Popma
Blauwhuis
2:28:41
2:16:53
302
Simone Volbeda
Almere
2:28:51
2:17:12
303
Pieternel van Kreij
Groenlo
2:29:10
2:17:01
304
Marga Mulder
Diemen
2:29:18
2:24:05
305
Willy Dekker
Ebmatingen (SUI)
2:29:24
2:24:38
306
Gisčle van Zeben
Stolwijk
2:29:34
2:18:00
307
Sien Saija
Assen
2:29:49
2:19:29
308
Janny Aarden
Zwolle
2:30:00
2:20:54
309
Anja Boot
Orvelte
2:31:10
2:18:56
310
Akky Couperus
Tolbert
2:31:10
2:21:41
311
Inge Kools
Leeuwarden
2:31:21
2:28:09
312
Harriet Poot
Utrecht
2:31:22
2:19:13
313
Nel Rol
Oostknollendam
2:31:51
2:19:05
314
Els Thoen
Warmond
2:31:56
2:21:20
315
Margreet Reekers
Terschelling Midslan
2:32:12
2:31:20
316
Elisabeth de Boer
Katlijk
2:32:32
2:20:39
317
Karin Engelsman
Edam
2:32:38
2:22:22
318
Dineke Rekker
Tolbert
2:32:46
2:23:16
319
Linda Smit
Assendelft
2:34:20
2:21:34
320
Margreet Moesman
Zwolle
2:34:55
2:25:59
321
Gerda van Wier
Almere
2:35:08
2:22:52
322
Leonie Deutz
Zeist
2:35:25
2:24:43
323
Gemma van Erkelens
Krommenie
2:35:34
2:22:49
324
Dicky van Vliet-Schuur
Woerden
2:35:42
2:24:56
325
Colina van der Heide
Katlijk
2:35:45
2:26:10
326
Corrie van Herwijnen
Barendrecht
2:36:04
2:25:12
327
Francis Tomesen
Doetinchem
2:36:23
2:25:45
328
Hannie van Donselaar
Culemborg
2:36:35
2:29:45
329
Marleen Bos
Groningen
2:36:37
2:25:24
330
Miriam Poort
Almere
2:36:45
2:24:30
331
Sylvia Haverkamp-Hooge
Nunspeet
2:36:56
2:24:15
332
Joke cremer Bakker
Gorredijk
2:37:05
2:28:14
333
Anja Beks
Kaatsheuvel
2:37:15
2:24:51
334
Jolanda Nijenhuis
Minnertsga
2:37:21
2:26:10
335
Joke van Lonkhuijzen
Purmer
2:39:20
2:28:44
336
Hanny Westhuis van Zuy
Nunspeet
2:40:46
2:28:05
337
Gerda Hardam - Postma
Heerde
2:40:48
2:30:31
338
Jessica van Urk
Terschelling West
2:40:48
2:40:24
339
Aline Koning
Amsterdam
2:40:52
2:29:07
340
Janneke Vermeent
Tonden
2:41:01
2:28:36
341
Jolanda Donkersloot
Amsterdam
2:41:13
2:31:56
342
Joke vd Graaf
Zevenhoven
2:43:20
2:30:51
343
Wiesje Rutgers
Terschelling Midslan
2:45:33
2:44:41
344
Mieke van Gelderen
Wormerveer
2:49:33
2:36:49
345
Marian Luursema
Groningen
2:49:40
2:40:40
346
Fenny Kanning-Cazemier
Lettelbert
2:50:36
2:41:06
347
Jacueline Hoetmer
Wekerom
2:53:00
2:40:28
V55, 21,1 RECREANTEN
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Arda van den Bogaard
Heerhugowaard
1:51:58
1:40:26
2
Margreet Berkhof-Cobel
Alkmaar
1:52:03
1:40:33
3
Wil Vos
Rotterdam
1:52:55
1:47:46
4
Annie Wilmer vd Homber
Venlo
1:53:32
1:50:35
5
Pieta Sloot-de Jong
Heerenveen
1:54:59
1:50:54
6
Tjitske Wijngaard
Apeldoorn
1:55:16
1:47:31
7
Femmie Tuin
Hasselt
1:55:24
1:50:33
8
Regina Hoornenborg
Leimuiden
1:56:21
1:45:03
9
Corry Rooijakkers
Dalfsen
1:57:41
1:53:02
10
Jeanne Kanning
Zwolle
1:58:03
1:47:02
11
Wilma Noort
Katwijk Zh
1:59:09
1:55:32
12
Kea de Boer-Meulman
Tolbert
1:59:50
1:52:47
13
Anke Peterson
Leeuwarden
1:59:53
1:59:20
14
Loes Goede
Landsmeer
2:01:46
1:56:50
15
José de Groot
Zoetermeer
2:02:55
1:53:51
16
Nel Stoffels
Bergen op Zoom
2:03:02
1:57:12
17
Liesbeth Rensman
Leiden
2:03:14
1:58:40
18
Willie Muizer
Leeuwarden
2:03:40
1:56:10
19
Marry Hooijer
Zwolle
2:03:49
1:56:29
20
Irma Briejer
Voorthuizen
2:03:59
1:58:33
21
Mieke Baken
Leiden
2:04:06
2:04:06
22
Ineke Terpstra Nagel
Amsterdam
2:04:35
1:55:06
23
Gerda Oostveen
Meerkerk
2:04:35
2:01:25
24
Ida Hoekstra
Akkrum
2:04:46
2:01:40
25
Lidwien Siemerink
Oldenzaal
2:05:12
1:58:57
26
Lyda Jansen
Bavel
2:05:19
2:01:45
27
Ria Kerkhof
Tolbert
2:05:45
1:58:38
28
Maria Best
Yde
2:06:51
1:59:55
29
Diana Vester
Utrecht
2:07:25
1:57:31
30
Margriet Koekoek
Rogat
2:08:08
1:59:05
31
Thea van den Berge
Hazerswoude Dorp
2:08:08
2:02:12
32
Tineke Heres
Zuidwolde Gn
2:08:11
2:07:37
33
Cecile de Vries
Raamsdonksveer
2:08:48
2:05:17
34
Jeannette Verspuij
Oegstgeest
2:09:06
1:57:36
35
Marijke Stark
Oosterend Nh
2:09:19
2:03:37
36
Bernadette Reij
Maarssen
2:09:29
2:02:55
37
Geke Moes ten Brug
Nijeveen
2:09:57
2:07:18
38
Yvonne Meijer
Zwanenburg
2:10:30
2:01:01
39
Marja Slijkhuis
Bennekom
2:11:51
2:03:27
40
Tilly Renckens-Ganzebo
Drachten
2:11:57
2:07:33
41
Ineke Hekking-Weijma
Rotterdam
2:12:06
2:01:37
42
Evelien Haas
Goor
2:12:16
2:07:57
43
Rita van der Krogt
Rijnsburg
2:12:29
2:04:14
44
Metty Vellinga
Ermelo
2:12:30
2:06:02
45
Gerda van Dam
Rotterdam
2:12:32
2:07:22
46
Chris Vos
Tynaarlo
2:12:46
2:06:35
47
Janny Suselbeek
Ruinen
2:13:15
2:09:55
48
Henny Lugten-Wijmenga
Soest
2:13:49
2:10:57
49
Gerry Michel-ten Have
Zwolle
2:14:02
2:03:54
50
Corrie Spoelstra
Balkbrug
2:14:04
2:07:40
51
José Oostvogels
Eindhoven
2:14:10
2:01:46
52
Marry vd Klooster
Hendrik Ido Ambacht
2:14:16
2:05:27
53
Helga de Jonge
Kropswolde
2:14:35
2:11:17
54
Mieneke Ophoff
Zwolle
2:14:50
2:04:43
55
Grada Asta
Eerbeek
2:14:56
2:08:53
56
Jeltje Gras
Landsmeer
2:15:18
2:10:18
57
Helma Smeenk
Enschede
2:15:28
2:02:25
58
Elly Labee
Rijen
2:16:19
2:11:22
59
Joke Stroombergen
Huizen
2:16:23
2:06:25
60
Margriet Prins
Velsen-Zuid
2:16:52
2:09:08
61
Lil Lindeijer
Nieuw Vennep
2:17:09
2:10:43
62
Claske Braun-de Rooy
Alphen aan den Rijn
2:17:09
2:10:43
63
Evelyn Nieuwland
Wezep
2:17:16
2:13:59
64
Riek de Nobel
Leiderdorp
2:17:30
2:12:54
65
Jose Mesman
Leiden
2:17:30
2:12:55
66
Ria Hooftman
Boskoop
2:17:54
2:11:30
67
Reineke Tjho-Heslinga
Amsterdam
2:18:36
2:13:07
68
Dirkje Visser
Rotterdam
2:18:43
2:08:14
69
Atie Zijlstra
Landsmeer
2:19:31
2:07:43
70
Willie Zwart
Kaatsheuvel
2:19:50
2:14:52
71
Hanneke van Olst
Nunspeet
2:19:58
2:07:58
72
Patricia van der Ven
Zoeterwoude
2:20:16
2:15:40
73
Tineke Blaauw
Franeker
2:21:08
2:13:15
74
Marianne Robert
Amsterdam
2:21:51
2:12:27
75
Ans Smits-van Rooijen
Soest
2:21:54
2:14:23
76
Joke van Brug
Landsmeer
2:22:08
2:10:20
77
Dymphi Vermelis-Petit
Veldhoven
2:22:13
2:09:49
78
Margreet van Harsselaa
Haaksbergen
2:22:30
2:16:04
79
Annie Roosjen
Leeuwarden
2:22:44
2:10:49
80
Mieke van Rooy
Hilversum
2:22:49
2:14:38
81
Martha Wantenaar
Soest
2:23:10
2:10:44
82
Antoinette Terberg
Soest
2:23:24
2:10:58
83
Mariëtte Klein
Ede Gld
2:23:43
2:11:01
84
Mieke Schouten
Polsbroek
2:23:51
2:11:44
85
Greet van Rijn
Eelde
2:23:57
2:15:43
86
Agnes Jut-Oostveen
Woerden
2:24:05
2:13:21
87
Ria van Arnhem- vd Vli
Woerden
2:24:05
2:13:22
88
Akke Wijngaard
Apeldoorn
2:24:19
2:17:29
89
Carla Debets
Doetinchem
2:24:26
2:15:51
90
Gre de Kloet
Alphen aan den Rijn
2:24:35
2:17:31
91
Willy van Vliet
Rogat
2:24:38
2:15:36
92
Marline Visscher
Alphen aan den Rijn
2:25:10
2:18:46
93
Joke de Vries
Purmerend
2:25:35
2:22:12
94
Thea Verkaaik-Isarin
Groningen
2:25:37
2:18:26
95
Anneke Sijtsma
Leeuwarden
2:26:17
2:14:15
96
Ietje Veldman
Eelde
2:28:28
2:22:13
97
Ankie van der Velde-Li
Grou
2:29:24
2:26:44
98
Anneke van Oord
Zuidlaren
2:30:05
2:18:22
99
Deddie Hartlief
Haren Gn
2:30:12
2:19:14
100
Lies de Vries-Groen
Broek Fr
2:30:40
2:17:47
101
Elly de Wit
Sassenheim
2:31:07
2:25:05
102
Johanna Kempenaar
Rijnsaterwoude
2:32:16
2:20:43
103
Joke Heijmans
Dordrecht
2:32:40
2:20:03
104
Trees Bons
Eindhoven
2:32:46
2:20:22
105
Ineke Martijn-Guicheri
Dronrijp
2:34:08
2:28:39
106
Tineke Langelaar
Krommenie
2:34:20
2:21:36
107
Antoinet Stevens
Apeldoorn
2:35:35
2:28:44
108
Marianca Holleman
Woerden
2:35:41
2:24:56
109
Rika Stork
Woerden
2:35:41
2:24:55
110
Jannie van der Wal
Sneek
2:35:42
2:26:54
111
Dorie Maasland
Bennekom
2:36:22
2:24:19
112
Fien van Herwaarden
Terschelling West
2:36:43
2:36:20
113
Toos van Wijnbergen
Grou
2:36:44
2:24:43
114
Anna van der Staaij
Landsmeer
2:37:20
2:25:32
115
Nicolette Boot-de Vrie
Nunspeet
2:37:45
2:25:05
116
Henderijetta Winter
Groningen
2:39:16
2:35:33
117
Ellen Oosterbeek
Bedum
2:39:20
2:35:24
118
Grietje Waalkes
Tolbert
2:40:21
2:30:51
119
Henny Rijpkema - Koppe
Landsmeer
2:41:13
2:31:56
120
Carla Wijngaard
Baak
2:41:48
2:34:57
121
Loly de Jong - Berger
Heerenveen
2:44:25
2:41:40
122
Rika Ploeg
Leek
2:50:36
2:41:07
123
Jenny Stuivenberg
Roden
3:03:30
2:51:50
124
Geertruid Kortmann
Zeist
3:09:29
2:59:45
125
AnneMarie Buschers
Zeist
3:09:29
2:59:44
MSEN, 42,2 WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Christiaan Hemstede
Climax
2:40:51
2:40:51
2
Stefan van der Pal
SV Friesland
2:43:54
2:43:53
3
Paul van Haaren
TTW
2:58:59
2:58:58
4
Erik Goossen
Scheldesport
2:59:14
2:59:12
5
Peter Mulder
HAC '63
3:25:20
3:25:18
6
Ron Jimmink
Loopgroep PK
3:28:26
3:28:13
7
Richard Ippel
Wieringermeer
3:30:48
3:30:41
8
Hans Stegeman
Loopgroep PK
3:38:15
3:37:57
9
Sjouke Venema
SV Friesland
3:42:19
3:42:03
10
Jarno van der Veen
AAC '61
3:47:36
3:47:15
11
Wilfred Brons
ASV
3:55:27
3:55:02
12
Meindert Hibma
Loopgroep PK
4:08:24
4:08:12
M40, 42,2 WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Dirk de Vries
Impala
2:54:23
2:54:22
2
Johan Matthijsse
Loopgroep PK
2:59:59
2:59:57
3
Sieds Wiersma
Impala
3:02:44
3:02:42
4
Ronald Meijer
AAV '36
3:03:29
3:03:21
5
Rob van Noordt
Olympus '70
3:03:39
3:03:37
6
Anton Slagers
Groningen Atletiek
3:05:02
3:04:58
7
Ignas Dümmer
AAC '61
3:05:48
3:05:46
8
Karel Lokhorst
De Gemzen
3:05:59
3:05:57
9
Ben Kerkvliet
Leiden Atletiek
3:06:24
3:06:20
10
Juriaan Simonis
avVN
3:06:34
3:06:27
11
Peter Ligthart
PEC 1910
3:08:54
3:08:52
12
Simon Luckett
KAV Holland
3:09:32
3:09:30
13
Van der geest Daan
SV Friesland
3:11:26
3:11:24
14
André Postema
Atletiek Maastricht
3:11:50
3:11:42
15
Robin Hooghiemstra
Atletiek Maastricht
3:12:26
3:12:19
16
Gert Evers
AV '34
3:16:20
3:16:18
17
Mark de Boer
Energie
3:16:25
3:16:13
18
Gerard Verveer
Energie
3:16:25
3:16:15
19
Jouke Jorritsma
Impala
3:17:10
3:17:05
20
Frank Zondag
AAC '61
3:18:07
3:18:05
21
Ton ten Kate
Waterweg
3:21:17
3:21:08
22
John Sloot
SV Friesland
3:21:38
3:21:36
23
Pedro Heezen
Spark
3:23:50
3:23:48
24
Kees van de Wetering
Isala '96
3:24:08
3:24:00
25
Jan Prins
AAC '61
3:26:57
3:26:42
26
Erik Boehle
Energie
3:27:22
3:27:10
27
Jan Schipper
Loopgroep Bedum
3:28:19
3:28:02
28
Harry Pot
LAAC Twente
3:28:51
3:28:39
29
Oscar de Jong
Artemis
3:29:07
3:28:55
30
Ronald van Ingen
AV '34
3:30:01
3:29:57
31
Henk Doorten
AAC '61
3:31:12
3:31:02
32
Erik Steenbeek
Astylos
3:31:23
3:31:06
33
Roland Groen
Voorne Atletiek
3:32:20
3:31:45
34
Peter Boer
AAA
3:32:32
3:32:19
35
Kees Kuiper
AV '34
3:35:01
3:34:58
36
Jean-Louis Schlienger
Rosheim (FRA)
3:35:20
3:34:59
37
Rene Hermsen
Marathon Pim Mulier
3:35:48
3:35:42
38
Arien Bakker
the Hague Road Runne
3:36:32
3:36:15
39
Hielke Nienhuis
SV Friesland
3:37:05
3:37:04
40
Adri Tuytel
AAA
3:38:11
3:37:58
41
Edwin Icke
avVN
3:39:34
3:39:27
42
Robert Wielinga
Loopgroep Aart Stigt
3:40:03
3:39:42
43
Dimitri Wieker
Essen (GER)
3:41:21
3:41:16
44
Peter Boltjes
Aquilo
3:45:33
3:45:25
45
Emiel van der Graaf
Groningen Atletiek
3:46:37
3:46:20
46
Jodi Kremer
Loopgroep Bedum
3:46:52
3:46:47
47
Benno Lutje Wagelaar
LAAC Twente
3:46:57
3:46:54
48
Marc van Gelder
Arena
3:47:44
3:47:22
49
Hans van Klaveren
Energie
3:48:30
3:48:17
50
Hink Slagter
Hunzerunners lpgrp A
3:48:41
3:48:27
51
Jeroen Moser
Groningen Atletiek
3:49:24
3:49:22
52
Lars Toonen
ATC '75
3:49:40
3:49:12
53
Schmitz du Moulin
LAAC Twente
3:51:40
3:51:28
54
Nico Hagen
LAAC Twente
3:54:24
3:54:13
55
Dick van der Klei
the Hague Road Runne
3:55:35
3:55:20
56
Richard Hol
Triathlon
3:55:35
3:55:29
57
Philip Meijer
Loopgroep Bedum
3:56:19
3:56:04
58
Catrinus Bouma
Loopgroep Nienoord
4:01:56
4:01:34
59
Dick Kroon
LVA Plantaris
4:04:10
4:03:47
60
Henk van der Meiden
Triathlon
4:04:35
4:04:32
61
Hermen Grasman
ATC '75
4:04:42
4:04:15
62
Martin Veenhuizen
AAC '61
4:08:07
4:08:06
63
Thierry Loth
Rosheim (FRA)
4:14:17
4:13:56
64
Albert Heikens
ATC '75
4:25:58
4:25:37
65
Wim de Kwant
PAC
4:29:48
4:29:28
66
Ed van der Meer
LVA Plantaris
4:47:58
4:47:34
67
Jan Grobben
LAAC Twente
4:53:32
4:53:10
68
Marco Bruggemans
PAC
5:04:53
5:04:33
M50, 42,2 WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Henk Derks
avVN
2:59:29
2:59:27
2
Wim Bakker
SV Friesland
2:59:45
2:59:43
3
Harry Rutgers
Loopgroep Bedum
3:03:51
3:03:48
4
Ruud Kok
AV '34
3:07:17
3:07:16
5
Banning Cees
AV Castricum
3:12:54
3:12:37
6
Karel Vos
AAC '61
3:15:58
3:15:57
7
Pim van den Heuvel
Loopgroep PK
3:16:50
3:16:47
8
Klaas Abrahams
Loopgroep Hoorn
3:16:56
3:16:53
9
Peter Suijkerbuijk
Diomedon
3:19:35
3:19:31
10
Frans de Raadt
Energie
3:21:38
3:21:27
11
Anton van der Lubbe
RRZ
3:21:59
3:21:55
12
Frans Dorrestein
Eindhoven Atletiek
3:22:17
3:22:08
13
Herman Geritz
SV Friesland
3:23:39
3:23:25
14
Laas Bonnema
SV Friesland
3:24:00
3:23:57
15
Lútsen Wijma
SV Friesland
3:24:05
3:23:53
16
Jan Bogaard
De Gemzen
3:25:13
3:24:54
17
Mo Idrissi
DEM
3:25:31
3:25:04
18
Ad Peltenburg
RRZ
3:29:09
3:29:04
19
Cor Mandigers
Eindhoven Atletiek
3:30:20
3:30:11
20
Walter Toebes
AV '34
3:30:54
3:30:51
21
Joep Jillings
Ciko '66
3:31:33
3:31:14
22
Henny Driessen
De Liemers
3:32:47
3:32:43
23
Piet Boskma
AV Heerenveen
3:35:17
3:35:09
24
Dirk Jimmink
Loopgroep PK
3:37:47
3:37:34
25
Harry Wolters
ATC '75
3:43:28
3:43:08
26
Peter Verkaaik
Loopgroep PK
3:43:30
3:43:26
27
Frank Harms
Haarlemmermeer
3:45:36
3:45:28
28
Paul van der Zande
GAC Hilversum
3:48:43
3:48:39
29
Herman Euverman
PEC 1910
3:48:51
3:48:29
30
Lieuwe van Loon
Waterweg
3:48:58
3:48:46
31
Peter vd Hulst
Loopgroep Bedum
3:48:59
3:48:45
32
IJsbrand Reijneveld
PEC 1910
3:49:32
3:49:25
33
Hans-Jürgen Klein
Essen (GER)
3:50:10
3:50:00
34
Michel Albers
Loopgroep De Drentsc
3:52:10
3:51:54
35
John Bekke
Atletics Nijverdal
3:53:08
3:52:48
36
Klaas Laan
Phanos
3:53:21
3:53:13
37
Uwe Braun
Essen (GER)
3:54:33
3:54:23
38
IJnze de Vries
AAC '61
3:54:34
3:54:19
39
Gerard van der Zijden
Haag Atletiek
3:54:46
3:54:27
40
Duco Zijlstra
SV Friesland
3:55:14
3:55:12
41
Wilbert Roeleveld
Ron Clarke
3:55:24
3:55:00
42
Bertus van Elburg
Atletics Nijverdal
3:56:04
3:55:54
43
Eddy Olthoff
Loopgroep De Drentsc
3:56:33
3:56:13
44
Jaap Hengeveld
Triathlon
3:58:08
3:58:02
45
Johan Kamps
ATC '75
4:04:42
4:04:14
46
Dick Slof
Clytoneus
4:06:45
4:06:31
47
Dik Jagersma
SV Friesland
4:15:18
4:13:55
48
Edsel Sambro
SV Friesland
4:16:37
4:16:26
49
Ton van Laethem
Nijmegen Atletiek
4:18:30
4:18:07
50
Herman Holterman
LAAC Twente
4:27:52
4:26:13
51
Abdellah ait Tami
Loopgroep Astrea
4:31:42
4:30:30
52
Rainer Kettelhake
Essen (GER)
4:32:13
4:31:50
53
Jan Pieters
Loopgroep PK
4:32:50
4:32:20
54
Albert Bos
SV Friesland
4:46:35
4:46:19
55
Jan van der Hoek
SV Friesland
4:56:01
4:55:45
M60, 42,2 WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jan Veltman
AV '34
3:18:24
3:18:22
2
Martien van den Akker
Altis
3:28:55
3:28:47
3
Henk Schuitema
Loopgroep Bedum
3:30:39
3:30:24
4
Johan van Noordenburg
AV Heerenveen
3:33:18
3:33:11
5
Leonhard Doetsch
Essen (GER)
3:35:11
3:35:06
6
Roel Ribbink
avVN
3:43:53
3:43:48
7
Karst Anema
SV Friesland
3:51:18
3:51:03
8
Wilfried Crauwels
Mechelen (BEL)
3:58:06
3:57:53
9
Harry van Maanen
Haag Atletiek
4:09:05
4:08:43
10
Rob Salomonson
Spirit Lelystad
4:17:40
4:16:12
11
Cor Zeemans
SV Friesland
4:42:16
4:41:57
VSEN, 42,2 WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jolanda Jansen
SV Friesland
3:36:17
3:36:13
2
Katelijne Lodde
Phanos
3:50:19
3:50:13
3
Aleid Pans
the Hague Road Runne
3:55:32
3:55:17
V35, 42,2 WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Inge Tijsmans
Loopgroep Hoorn
3:18:12
3:18:08
2
Claudia Wesselman
SV Friesland
3:21:08
3:20:58
3
Diana den Hertog
AV Nijkerk
3:31:57
3:31:49
4
Geke Venema
Athleta
3:39:47
3:39:42
5
Carina Juch
Arena
3:47:43
3:47:21
6
Rianne Vossers
AAA
3:50:11
3:48:49
7
Jeanette Huls
ATC '75
4:04:42
4:04:16
8
Matty Lupker
Nijmegen Atletiek
4:34:03
4:33:39
V45, 42,2 WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Ida Verduin
avVN
3:17:22
3:17:13
2
Jacqueline Veth
RRZ
3:23:22
3:23:19
3
Janny Jonker
AV '34
3:26:07
3:26:04
4
Mieke Hekkers
Daventria
3:26:33
3:25:50
5
Gerry Visser
LAAC Twente
3:27:34
3:27:24
6
Petra van Tongeren
STAP
3:33:39
3:33:36
7
Jorien van den Doel
Fortuna
3:36:00
3:35:42
8
Nellie van der Made
AAC '61
3:42:37
3:42:27
9
Hanneke Verheul
AAC '61
3:43:25
3:43:18
10
Afke Hekman
ATC '75
3:44:56
3:44:38
11
Jantsje Lageveen
Impala
3:45:15
3:45:08
12
Truus Bekke
Atletics Nijverdal
3:49:10
3:48:52
13
Frouwkje Herder
LSV Invictus
3:53:55
3:53:44
14
Wilma Sangers
SV Friesland
3:57:04
3:56:46
15
Joyce Dijkhuizen
RRZ
3:58:23
3:58:17
16
Winy Grent
Loopgroep Hoorn
3:59:36
3:59:22
17
Yvonne van Keulen-Jeke
Triathlon
4:00:34
4:00:18
18
Ineke Scheffer
SV Friesland
4:00:56
3:59:49
19
Evelyn Schipper
Loopgroep Bedum
4:01:09
4:00:52
20
Ada Groeneveld
Climax
4:05:56
4:05:44
21
Annelies Appelhof-Noor
AAC '61
4:08:06
4:07:59
22
Helen Verstoep
SV Friesland
4:49:20
4:49:04
V55, 42,2 WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Bets Gerritsen
Ron Clarke
3:37:50
3:37:45
2
Janny Klarus
Loopgroep Bedum
3:45:22
3:45:05
3
Gerda Damen Janssen
avVN
3:46:00
3:45:25
4
Ria van Dam - de Haan
Loopgroep De Drentsc
3:48:16
3:48:02
5
Heleen Oterdoom
ATC '75
3:48:43
3:48:25
6
Angela Veld
Statina
3:50:04
3:50:00
7
Christl Heine
Wolfenbüttel (GER)
4:17:18
4:17:02
8
Elisabeth Pama
Ron Clarke
4:22:59
4:22:39
MSEN, 42,2 RECREANTEN
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Friso Wolters
Amsterdam
2:58:16
2:58:12
2
Roy te Lintelo
Enschede
3:05:54
3:05:22
3
Jendo Eelke Visser
Deventer
3:09:48
3:09:23
4
Pieter Bloemberg
Groessen
3:10:25
3:09:45
5
Eric Crombaghs
Eindhoven
3:16:23
3:15:34
6
Johan de Jong
Haren Gn
3:18:55
3:18:25
7
Walter Immerzeel
Utrecht
3:19:42
3:18:50
8
Martijn Rutte
Assendelft
3:22:07
3:20:43
9
Giorgio Delea
Leeuwarden
3:23:11
3:22:46
10
Hein Dijkstra
Oosterbierum
3:29:56
3:29:01
11
Tom Nijland
Borculo
3:32:11
3:31:06
12
Tsjeard Hofstra
Wommels
3:32:55
3:31:58
13
Hajo Jonker
De Rijp
3:34:58
3:34:30
14
Pjerke Pover
Arnhem
3:35:15
3:34:29
15
Martijn Quak
Haarlem
3:35:31
3:34:10
16
Sjoerd Huinink
Haren Gn
3:35:31
3:35:02
17
Miron Ziekman
Luxembourg (LUX)
3:37:58
3:36:26
18
Fekke Fekkes
Koudum
3:38:27
3:37:55
19
Joris Ruhe
Haarlem
3:38:33
3:37:57
20
Han van den Berg
Zwolle
3:40:04
3:39:25
21
Ivo Limpens
Veldhoven
3:41:06
3:40:14
22
Bob van der Vlist
Rotterdam
3:43:44
3:42:51
23
Ritchie Limaheluw
Leeuwarden
3:43:48
3:42:18
24
Johan Wolthuizen
Sneek
3:44:44
3:44:10
25
Wouter Assink
Enschede
3:49:57
3:48:37
26
Michel Winkels
Zierikzee
3:51:20
3:50:33
27
Durk Haitsma
Franeker
3:51:22
3:50:35
28
Pepijn Tammeling
Zevenaar
3:51:43
3:51:02
29
Vyan Vonk
Gouda
3:54:06
3:53:31
30
Ingo Uytdehaage
Amsterdam
3:54:49
3:53:28
31
Sebastian Hufe
Rhede (GER)
3:55:50
3:54:48
32
Wiebe Bareld Kootstra
Twijzelerheide
3:55:52
3:55:21
33
Paul Balstra
Almelo
3:56:16
3:55:49
34
Dmitri Hendriksen
Egmond aan Zee
3:56:51
3:55:08
35
Michel Manintveld
Apeldoorn
3:59:14
3:58:35
36
Marcel Sysling
Steenwijk
4:00:13
3:59:20
37
Ramon Sijmons
's-Gravenhage
4:00:51
3:59:51
38
Kees Stelwagen
Doetinchem
4:03:00
4:02:15
39
Ewout Lap
Utrecht
4:06:54
4:06:08
40
Jesper Onrust
Oostzaan
4:07:12
4:06:28
41
Lukas Gortemaker
Utrecht
4:08:28
4:07:14
42
Luuk Smeets
Diever
4:09:45
4:08:56
43
Eldert Teijema
Heerenveen
4:11:36
4:10:05
44
Wout Albers
Amsterdam
4:11:40
4:10:54
45
Kees van der Laan
Heerenveen
4:13:30
4:12:29
46
RJT Lahaye
Baexem
4:14:03
4:13:13
47
Onno Kramer
Gersloot
4:15:13
4:14:31
48
Rob Roelofs
Hoofddorp
4:15:25
4:14:19
49
Jens Grothe
Oberhausen (GER)
4:16:28
4:15:51
50
Peter Weijer
Winsum Fr
4:18:04
4:17:12
51
Willem Postma
Beetgum
4:19:04
4:17:54
52
Edwin Hageman
Blaricum
4:19:54
4:18:28
53
Teije Velds
Reduzum
4:20:21
4:19:14
54
Einte van der Wal
Amsterdam
4:21:27
4:20:12
55
Jurgen van der Wal
Leeuwarden
4:23:25
4:22:25
56
Koen Zijlstra
Oudeschoot
4:25:31
4:24:25
57
Jeroen Kooijman
Zeist
4:26:03
4:24:56
58
Ruud van Bokkem
Hendrik Ido Ambacht
4:27:15
4:26:26
59
Marc Lammertink
Beverwijk
4:29:21
4:28:13
60
Robin Brandon
Bronkhorst
4:42:08
4:41:21
61
Barend van Wonderen
Amsterdam
4:43:12
4:42:25
62
Joel Gat
Torrance (USA)
4:46:10
4:44:47
63
Arno van den Vlekkert
Rotterdam
5:01:43
5:00:06
M40, 42,2 RECREANTEN
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Meint Waterlander
Amstelveen
3:12:17
3:11:44
2
Gerard Terwisscha van
Haren Gn
3:12:27
3:11:56
3
Henk van Wijhe
Deventer
3:12:34
3:11:50
4
Marco Polman
Oosterbeek
3:14:56
3:13:21
5
Michiel Diependaal
Velserbroek
3:15:13
3:14:40
6
Jouke de Vries
Haren Gn
3:18:55
3:18:26
7
Cees Hoeksema
Garrelsweer
3:20:20
3:19:35
8
Henk Korteschiel
Steenwijk
3:21:41
3:21:13
9
Derk Boschman
Terschelling West
3:22:26
3:22:20
10
Cees Dijkstra
Menaldum
3:24:04
3:23:37
11
Richard Koomen
Wervershoof
3:24:12
3:22:17
12
Joost Visser
Utrecht
3:25:02
3:24:33
13
Harry Snel
Montfoort
3:25:44
3:24:42
14
IJme Woensdregt
Groningen
3:27:01
3:26:33
15
Johannes de Boer
It Heidenskip
3:28:09
3:27:37
16
Sjirk Overal
Kiel Windeweer
3:28:15
3:27:26
17
Michael Willemsen
Midwoud
3:28:31
3:28:02
18
Tjitte de Vries
Oranjewoud
3:28:59
3:27:35
19
Donne Lek
Uithoorn
3:29:16
3:28:05
20
Arno van der Laan
Vught
3:29:16
3:28:05
21
Rob Verhaar
Nieuwkoop
3:29:35
3:29:05
22
Jetse Stoorvogel
Wageningen
3:30:08
3:29:14
23
Ron Zwinkels
Tinte
3:31:21
3:30:47
24
Johan Tijdhof
Oldenzaal
3:32:04
3:31:35
25
Gertjan van Pelt
Gorinchem
3:32:05
3:31:23
26
Jan Hakvoort
Leiden
3:33:07
3:32:41
27
Ton Vlasveld
Almere
3:33:37
3:32:06
28
Jan van de Brug
Amersfoort
3:34:45
3:34:15
29
Xylander Kroon
Deventer
3:34:49
3:34:06
30
Nico Rawee
Haren Gn
3:35:30
3:35:01
31
Rob Wijfjes
Nieuwkoop
3:35:34
3:35:04
32
Casper Bekken
Schalkhaar
3:36:25
3:35:41
33
Simon Kok
Deventer
3:36:48
3:36:05
34
Lense pieter Lijzen
Gasselternijveen
3:38:55
3:37:43
35
Dick Huizing
Garmerwolde
3:38:55
3:37:42
36
Harold van Leeuwen
Assen
3:39:11
3:38:57
37
Wilfried Duivenvoorden
Hoofddorp
3:39:45
3:38:54
38
Wout van Wissen
Terneuzen
3:40:45
3:39:25
39
Marti Schoenmakers
Schiedam
3:41:02
3:40:16
40
Siebolt de Boer
Oosterhout gem Nijme
3:41:28
3:40:20
41
Sibbele Oegema
Dedemsvaart
3:41:29
3:40:51
42
Hans Hevink
Enschede
3:41:34
3:40:07
43
René Voorhuis
Hengelo Ov
3:41:47
3:41:16
44
Gert-Jan Kootstra
Enschede
3:42:30
3:41:14
45
Kees de Groot
Harderwijk
3:43:07
3:42:30
46
Marc van den Berg
Overveen
3:43:08
3:41:48
47
Carel Kuitenbrouwer
Alkmaar
3:43:16
3:41:52
48
Johan Snijders
Rockanje
3:43:23
3:42:47
49
Erik Offereins
Ede Gld
3:43:36
3:42:42
50
Herman Bonte
Hoorn Nh
3:44:22
3:43:53
51
Harry Doornbosch
Naarden
3:45:06
3:44:02
52
Robert-Jan van Nieuwke
Amsterdam
3:45:32
3:43:56
53
Jan Baan
Nijverdal
3:45:34
3:44:59
54
Eric Joosten
Joppe
3:46:15
3:45:43
55
Ben Meskers
Leiden
3:46:35
3:46:01
56
Ton Krol
Rijswijk Zh
3:47:15
3:45:39
57
Theo Wolfs
Warstiens
3:47:30
3:47:03
58
Rik Plakke
Zutphen
3:47:57
3:46:38
59
Fred Inklaar
Utrecht
3:48:05
3:46:50
60
Douwe de Jong
Wolsum
3:48:39
3:47:25
61
Durk Polet
Burgum
3:48:53
3:47:27
62
Jos Beers
Mook
3:49:08
3:48:30
63
Henk Poortinga
Dokkum
3:49:29
3:48:47
64
Peter Jan Haas
Amsterdam
3:49:31
3:48:54
65
Hanno Treep
Zwolle
3:49:49
3:48:38
66
Carry Lebbink
Oosterhout Gld
3:50:17
3:49:37
67
Jos Raedts
Molenhoek Lb
3:50:28
3:49:49
68
Gerrit Smit
Driebergen-Rijsenbur
3:51:37
3:51:10
69
Aede Bakker
Kiel Windeweer
3:52:16
3:51:26
70
Bouke de Roos
Burgum
3:53:10
3:51:37
71
Fred Kamp
Rottevalle
3:53:10
3:51:59
72
Wim Steunenberg
Groningen
3:53:19
3:52:02
73
Jogchum Oosterhof
Bedum
3:53:36
3:52:06
74
Edwin van Hurck
Assen
3:53:36
3:52:06
75
Evert Hoekstra
Drachten
3:54:54
3:54:22
76
Harm de Roos
Wijk bij Duurstede
3:55:24
3:54:59
77
Alex van Zurk
Leeuwarden
3:55:25
3:53:55
78
Eric Hulman
Heeten
3:55:26
3:54:05
79
Vincent Fennis
Annen
3:55:30
3:54:29
80
Bouke Fennema
Britsum
3:55:32
3:54:46
81
Jürgen Honderboom
Rhede (GER)
3:55:33
3:54:31
82
Jeroen Oosthof
Apeldoorn
3:55:38
3:54:59
83
Rick Nolting
Schoorl
3:55:55
3:54:30
84
Marco Terlouw
Barendrecht
3:56:34
3:55:30
85
Cees Buren
Amsterdam
3:56:44
3:55:28
86
Gijs Lensink
Anloo
3:57:03
3:56:02
87
Marc anthonius Visser
Amsterdam
3:57:10
3:56:01
88
Rense Buimer
Leeuwarden
3:57:27
3:56:54
89
Klaas Wierenga
Schermerhorn
3:58:05
3:56:58
90
Victor Claessens
Amsterdam
3:58:15
3:56:38
91
Kees Willemsen
Alphen aan den Rijn
3:58:34
3:58:25
92
Frank Meijer
Edam
3:58:38
3:58:01
93
Jack Mulder
Haren Gn
3:58:50
3:57:28
94
Michael Klein
Lelystad
3:59:16
3:57:48
95
Rob Vis
Roelofarendsveen
3:59:32
3:58:29
96
Paul Zoeters
Abcoude
3:59:34
3:58:36
97
Han Peter Kelder
Haren Gn
3:59:57
3:58:35
98
Xavier van Goch
Woerden
4:00:26
3:59:39
99
Wijnterp Auke
Apeldoorn
4:00:33
3:59:33
100
Marcel Wetsteijn
Zuidlaren
4:01:35
4:00:56
101
Anno Zwaan
Deinum
4:02:07
4:01:30
102
Fokko Bosker
Lippenhuizen
4:02:14
4:01:14
103
Cor Visser
Heerenveen
4:02:45
4:01:55
104
Philip van Elsdingen
Amsterdam
4:02:48
4:01:22
105
Regi Melcherts
Den Dolder
4:03:48
4:02:27
106
Marc Vandevoorde
Ruiselede (BEL)
4:05:37
4:04:56
107
Otto Postmus
Velserbroek
4:06:33
4:05:19
108
Marcel Vlastuin
's-Gravenhage
4:07:33
4:06:51
109
Ronald Nieuwenhuijse
Amsterdam
4:08:15
4:07:16
110
Folkert Deelstra
Leusden
4:08:41
4:06:58
111
Theo Gercama
Sneek
4:10:50
4:10:09
112
Kees Afman
Zuidhorn
4:11:23
4:10:56
113
Joop Schwalbach
Oostzaan
4:12:43
4:11:59
114
Rob Beijersbergen
Baarn
4:12:46
4:11:49
115
John van Hoorn
Heenvliet
4:12:50
4:11:05
116
Bob Klappe
Hoorn Nh
4:13:55
4:12:13
117
Erwin Wijman
Monnickendam
4:14:27
4:13:05
118
Marchel Kemper
Purmerend
4:14:33
4:12:58
119
Jan Schuitemaker
Emmen
4:16:38
4:15:19
120
Willem Staal
Zeist
4:16:54
4:15:22
121
Cor Dekker
Ebmatingen (SUI)
4:17:45
4:16:27
122
Frank Mélotte
Lisse
4:18:23
4:16:51
123
Jos Cornelissen
Aalsmeer
4:19:35
4:18:28
124
Jochem Pröpper
Lettelbert
4:20:01
4:18:29
125
Henry Hulsman
Nijverdal
4:20:06
4:19:05
126
Joop Klaver
IJsselstein Ut
4:20:35
4:19:29
127
Cees Hoekstra
Kropswolde
4:20:37
4:19:37
128
Ruud Bakker
Nieuw Vennep
4:21:49
4:20:53
129
Hans Meijer
Schiedam
4:21:51
4:21:05
130
Piet Alkema
Hoogezand
4:23:53
4:23:19
131
Jan Frumau
Rotterdam
4:24:43
4:23:40
132
Jan Sloterwijk
Purmerend
4:25:42
4:24:33
133
Andries Welles
Lippenhuizen
4:27:22
4:26:19
134
Cees Zielman
Gendt
4:28:26
4:27:21
135
Lolke Cnossen
Sneek
4:28:35
4:27:02
136
Durk Jan de Bruin
Vogelenzang
4:28:58
4:28:07
137
Wiebe Tolman
Lippenhuizen
4:29:09
4:28:06
138
Feike Politiek
Leeuwarden
4:29:18
4:28:09
139
Arthur Vennik
Zwolle
4:31:41
4:30:01
140
PAJM van den Bosch
Eindhoven
4:33:01
4:31:35
141
Ronald Snijders
Enschede
4:34:11
4:32:50
142
Siebe van der Laan
Annen
4:34:23
4:33:06
143
Peter Poort
Oud Beijerland
4:35:18
4:34:21
144
Wietze Hofman
It Heidenskip
4:43:27
4:42:05
145
Jan Hoekstra
Peize
4:44:23
4:42:55
146
André van de Visse
Lemmer
4:46:50
4:45:52
147
Remco van Bezu
Bennebroek
4:55:37
4:54:04
148
Thedieck Andreas
Amersfoort
4:56:21
4:54:54
M50, 42,2 RECREANTEN
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Leo Rijneker
Zevenhoven
3:23:26
3:23:00
2
John Rodewijk
Oude Wetering
3:25:57
3:24:53
3
Peter Machiels
Apeldoorn
3:26:08
3:25:37
4
Ype de Boer
It Heidenskip
3:26:14
3:25:26
5
Nico van Leeuwen
Ermelo
3:28:55
3:28:23
6
Frans Knoben
Echt
3:32:40
3:31:43
7
Lútsen Wijngaard
Zutphen
3:32:46
3:31:47
8
Nico Salomons
Bedum
3:33:24
3:32:31
9
Peter van Spronssen
Voorschoten
3:34:34
3:33:21
10
Ab de Boer
Zeist
3:34:48
3:33:31
11
Bram Noordhuis
Appingedam
3:35:45
3:35:00
12
Andre Mulder
Deurningen
3:39:20
3:38:50
13
Rene Thus
Zevenaar
3:40:13
3:39:35
14
Boudewijn Bons
Eindhoven
3:40:23
3:39:33
15
Bert Lemmens
Rijen
3:41:08
3:40:25
16
Jan Schuttert
Amsterdam
3:41:08
3:40:09
17
Nico Goudkamp
Bovensmilde
3:41:11
3:40:57
18
Rob Teisman
De Cocksdorp
3:42:16
3:41:17
19
Tseard Wijma
Veenwouden
3:42:27
3:41:42
20
Jos van der Maarel
Nieuw Lekkerland
3:42:38
3:41:13
21
Piet Jetze Faber
Sint Annaparochie
3:42:51
3:42:18
22
Han Bart
Bergen Nh
3:43:16
3:41:52
23
Ruud Andree
Ede Gld
3:43:47
3:42:51
24
Wout Verkade
Maasland
3:44:06
3:43:30
25
Christian Hancke
Amstelveen
3:44:52
3:43:49
26
Luc de Jaeger-Braet
Watervliet
3:45:02
3:44:21
27
Bert Kremer
Loerbeek
3:45:14
3:44:35
28
Eric van der Starre
Raamsdonksveer
3:45:27
3:44:43
29
Mink van der Weg
Sint Nicolaasga
3:46:10
3:45:24
30
Johan Nieuwland
Wezep
3:46:44
3:45:04
31
Alex Tiemes
Hengelo Ov
3:47:09
3:45:45
32
Andre Sietsma
Hoogezand
3:47:33
3:46:44
33
Hans Nauta
Kolham
3:47:39
3:46:47
34
Hein van Holsteijn
Rhenen
3:47:43
3:46:48
35
Martin Grootveld
Warnsveld
3:48:03
3:47:20
36
Bert Rekker
Tolbert
3:48:15
3:47:34
37
Hans van Veelen
Amsterdam
3:48:24
3:47:51
38
Jos Smit
Amsterdam
3:48:35
3:47:17
39
Johan Bonnema
Wieringerwerf
3:50:24
3:49:32
40
Gert Zeevat
Terschelling Midslan
3:50:41
3:50:22
41
Hans van der Keur
's-Gravenhage
3:50:46
3:49:31
42
Andries Tulner
Sint Annaparochie
3:51:02
3:49:52
43
Toon van Vlimmeren
Roelofarendsveen
3:51:45
3:50:49
44
Martin Honsel
Rhede (GER)
3:52:09
3:51:08
45
Cor de Boer
Hoofddorp
3:52:15
3:51:03
46
Arend Littink
Aarlanderveen
3:52:31
3:51:54
47
Henk de Vrind
Waalre
3:52:44
3:51:54
48
Gerrit Baan
Noardburgum
3:52:52
3:52:17
49
Corne Zwinkels
Tinte
3:52:58
3:51:14
50
Jappie vd Veer
Oude Bildtzijl
3:54:14
3:53:09
51
Peter Pijnacker
Bodegraven
3:55:04
3:53:59
52
Maurice Boyer
Amsterdam
3:55:07
3:54:36
53
Gerard van Veen
Purmerend
3:56:51
3:56:21
54
Gerhard Heeringa
Harderwijk
3:57:26
3:56:39
55
Bart Koolstra
Bussum
3:57:48
3:56:44
56
Frans Arends
Veldhoven
3:58:30
3:57:39
57
Dick Blanken
Veldhoven
3:58:30
3:57:37
58
Rob Tollenaar
Rhenen
3:58:41
3:57:59
59
Hessel de Boer
Leeuwarden
3:58:42
3:57:13
60
Andre Langejan
Kiel Windeweer
3:59:02
3:58:13
61
Julius vd Werf
Leeuwarden
3:59:19
3:57:51
62
Ton Hoogakker
Hoofddorp
4:00:32
3:59:18
63
Patrick Schuerman
Tilburg
4:00:51
4:00:06
64
Remco Kraaijenzank
Lageland
4:01:17
4:00:49
65
Arjen Santema
Diepenveen
4:01:17
4:00:08
66
Arjaan Tholenaars
Ridderkerk
4:01:45
4:00:40
67
Bé Meerman
Enschede
4:02:30
4:01:11
68
Hans Kroeze
Emmen
4:02:52
4:01:22
69
Rik Hendrikse
Almere
4:03:38
4:02:27
70
Bert van der Noord
Haren Gn
4:03:38
4:02:18
71
Ed Schouten
Hoofddorp
4:03:48
4:02:37
72
Hans Hoffs
Arnhem
4:05:28
4:04:49
73
Dinant Bruiss
Enschede
4:07:15
4:05:46
74
Tiele Jansen
Zwolle
4:08:24
4:06:44
75
Wibo Veenstra
Assen
4:11:35
4:11:05
76
James Schatz
Oud Beijerland
4:13:08
4:11:47
77
Femme de Bruin
Leeuwarden
4:14:10
4:13:16
78
Henk Robaard
Meppel
4:14:28
4:13:30
79
Leo Sparreboom
Delfzijl
4:14:41
4:13:13
80
Henk Krabshuis
Heemstede
4:16:08
4:14:56
81
Louis Bakker
Ryptsjerk
4:16:20
4:14:51
82
Wim Kremers
Waalre
4:17:43
4:16:50
83
Johan van Herpen
Geffen
4:20:06
4:18:29
84
Henk Momberg
Zelhem
4:22:06
4:20:48
85
Willem Kramer
Apeldoorn
4:23:02
4:21:28
86
Bart van Wichen
Amsterdam
4:23:56
4:23:18
87
Gerrit de Jong
Wieringerwerf
4:27:00
4:26:02
88
Pieter Cremer
Gorredijk
4:27:52
4:26:12
89
Nicky Konings
Groenlo
4:29:45
4:28:10
90
Cees Voesenek
Breda
4:30:17
4:29:08
91
Peter de Wit
Hillegom
4:35:51
4:34:26
92
Frans van de Visse
Ermelo
4:39:29
4:38:32
93
Jaap Dekker
Hoofddorp
4:42:18
4:41:05
94
Peter Vedder
Hengelo Ov
4:47:39
4:46:04
95
Peng Yip Cheah
Schildwolde
4:48:56
4:47:13
96
Peter Nielsen
Almere
4:50:23
4:48:44
97
Doede Damsma
Leeuwarden
4:53:16
4:51:35
98
Kees Heil
Apeldoorn
4:57:48
4:56:57
99
Matthias Grissmer
Edesheim (GER)
5:00:15
4:58:34
100
Piet Enthoven
Wieringerwerf
5:03:08
5:02:15
M60, 42,2 RECREANTEN
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Peter Giesberts
Mook
3:29:46
3:29:10
2
Jan Zondag
Leeuwarden
3:37:17
3:36:25
3
Piet Anjema
Veenendaal
3:47:44
3:47:24
4
Fedde de Boo
Schagerbrug
3:50:25
3:49:29
5
Joop Geurts
Malden
3:52:42
3:52:05
6
Aat van der Valk
Ter Aar
4:01:54
4:00:58
7
Willem Oostindier
Groningen
4:03:30
4:02:30
8
Jan Boersma
Goutum
4:06:39
4:05:32
9
Henk Diephuis
Harderwijk
4:08:04
4:06:59
10
Hans Gortemaker
Driebergen-Rijsenbur
4:08:28
4:07:13
11
Rob Schmidt
Bergen op Zoom
4:11:32
4:10:50
12
Frans Dobbe
Ter Aar
4:16:10
4:15:14
13
Sjaak Schipper
Groningen
4:18:06
4:16:42
14
Rien van der Kolk
Cothen
4:19:24
4:17:51
15
Ton de Vries
Oss
4:22:06
4:20:48
VSEN, 42,2 RECREANTEN
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Martine Withag
Enschede
3:28:23
3:27:50
2
Immy-Auck Kersbergen
Wommels
3:51:40
3:50:41
3
Maaike Riedijk
Rotterdam
3:56:25
3:55:01
4
Berber Kapitein
Hendrik Ido Ambacht
4:27:15
4:26:27
V35, 42,2 RECREANTEN
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Claudia van Soest
's-Gravenhage
3:32:57
3:31:47
2
Jose van Vliet-Lok
Elst Gld
3:34:15
3:33:39
3
Esther Devilee
Leiden
3:41:42
3:40:56
4
Christel ter Horst
Enschede
3:43:51
3:42:29
5
Jacqueline Nell
Maasland
3:44:06
3:43:30
6
Monique Zoeteman
Beuningen Gld
3:50:28
3:49:50
7
Mirjam Ganzinga
Leeuwarden
3:50:47
3:49:47
8
Jarna Lanjouw
Eext
3:52:09
3:52:09
9
Yvon Beke
Arnhem
3:55:53
3:55:06
10
Heleen Kuitenbrouwer
Schoorl
3:55:55
3:54:30
11
Rosa Brink-Elshoff
Voorschoten
3:56:12
3:55:00
12
Geke Severein
Harderwijk
4:00:44
4:00:07
13
Marijke Hendriks vd Ci
Voorschoten
4:01:38
4:00:25
14
Margo van Mol-den Oude
Spijk gem Lingewaal
4:07:41
4:07:03
15
Ilse Knijn
Muiderberg
4:12:04
4:10:41
16
Sandra Spronk
Terneuzen
4:13:52
4:12:32
17
Erica Homburg
Oostzaan
4:15:55
4:14:38
18
Linda van Galen
Velserbroek
4:15:59
4:14:50
19
Ramona van der Veldt
Nieuw Vennep
4:18:23
4:16:51
20
Jacolien Schreuder
Haarlem
4:19:25
4:18:16
21
Ellen Hoogland
Gieten
4:20:34
4:19:47
22
Ellen Tibbe
Enschede
4:22:01
4:21:13
23
Piety Feenstra
Leeuwarden
4:23:40
4:23:04
24
Marijke de Jong
Wolsum
4:39:10
4:37:53
25
Monique Medema
Leeuwarden
4:42:48
4:41:07
V45, 42,2 RECREANTEN
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Ingeborg de Boorder-Ba
Voorschoten
3:37:14
3:36:04
2
Marit Janse
Fenton MI 48430 (USA
3:41:59
3:41:21
3
Cora Straatman
Meppel
3:50:46
3:49:33
4
Nynke Hoogland
Groningen
3:53:19
3:52:03
5
Harriet Speelman
Nijeveen
3:55:35
3:54:49
6
Yvonne Sant
Heemskerk
3:57:37
3:56:19
7
Janny Wolf
Loenen aan de Vecht
3:58:04
3:56:46
8
Gina Heuser
Ridderkerk
4:01:45
4:00:41
9
Henderea Wortman
Hengelo Ov
4:02:31
4:01:07
10
Betty Osinga
Leeuwarden
4:09:14
4:07:45
11
Ineke Plant
Groningen
4:15:18
4:13:55
12
Ellen Abbringh
Doorn
4:15:37
4:15:05
13
Fokje Blokstra
Emmen
4:15:43
4:15:08
14
Rose Goslinga
Den Burg
4:17:54
4:17:16
15
Jozefine Pröpper
Groningen
4:20:01
4:18:28
16
Yvonne den Enting
Amsterdam
4:22:41
4:22:07
17
Terry van Velthooven
Leiden
4:24:15
4:23:40
18
Annemarie Wieman
Zuidlaren
4:26:27
4:25:26
19
Ineke Goosensen
Haaksbergen
4:27:52
4:26:13
20
Van den Tweel
Bemmel
4:29:19
4:28:10
21
Elly Hoorn
Annen
4:34:23
4:33:06
22
Henny Huisken
Markelo
4:40:38
4:40:11
23
Loes Oorsprong
Barendrecht
4:46:06
4:44:59
24
Marion Titulaer
Groenlo
4:46:50
4:45:15
25
Lucy de Vries
Groningen
4:50:17
4:49:15
V55, 42,2 RECREANTEN
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Ciel Scheinck
Groenlo
4:29:41
4:28:07
2
Coby van Beek
Hoofddorp
4:30:36
4:29:20
3
Ingrid Koopman
Utrecht
4:30:47
4:29:16

www.terschellingmarathon.nl
Organisatie: Sportvereniging Friesland en St. Evenementen Terschelling
www.uitslagen.nl
08-11-2009 00:00