| | | | | Uitslagenlijst 25e Dijkgatboscross (Roele de VriescrossCircuit)
Wieringerwerf - Zondag 8 november 2009
J8, 1K CROSS JONGEN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
J10, 1K CROSS JONGEN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sjoerd Wezelenburg
Lycurgus
4:20
J12, 1K CROSS JONGEN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Pieter Rotgans
Wieringermeer
4:21
M8, 1K CROSS MEIDEN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Alisia Bruin
Wieringermeer
5:49
9
Sascha Schenk
Wieringermeer
6:43
11
Amber van den Hoff
Wieringermeer
7:27
12
Dalisay de Boer
Wieringermeer
7:29
13
Sterre van Etten
Wieringermeer
7:48
M10, 1K CROSS MEIDEN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jetske van Kampen
Hollandia
4:37
2
Diewertje van Kampen
Hollandia
4:54
7
Monique Schoen
Wieringermeer
5:39
11
Ellenoor Wildoer
Lutjebroek
6:04
12
Danielle Geel
Wieringermeer
6:10
M12, 1K CROSS MEIDEN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Floortje van Kampen
Hollandia
4:00
7
Francis Sikkenga
Hollandia
4:45
15
Nina Kuperus
Wieringermeer
5:41
M15, 2K CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
7
Eline van Breukelen
Wieringermeer
8:19
9
Kaylee Elfring
Wieringermeer
8:28
13
Iris van Zuylen
Wieringermeer
9:18
J15, 2K CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Joost Langedijk
Sijbekarspel
7:42
8
Bjorn Abbink
Anna Paulowna
8:54
M19, 3K CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Ashley Schouwenaar
SV Sportlust
14:21
7
Jessica de Visser
Noordkop
16:36
11
Samantha van der Zee
Horror
18:53
J19, 3K CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
JTRIM, 3K CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Richard van der Poel
Venhuizen
17:54
MSEN, LANGE CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
10
Albert Timmers
SV Sportlust
38:35
19
Hidde Timmermans
Hollandia
43:04
23
Theo Quist
Loopgroep Hoorn
44:40
28
Coen van der Geest
Wieringermeer
52:58
29
Casper Beentjes
Oosthuizen
1:03:43
M35+, LANGE CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Hans Klanker
Leiden Atletiek
39:29
7
Paul-Jan de Graaf
SV Sportlust
41:54
10
Eric van den Berg
Hollandia
45:16
12
Marthijn Boon
SV Sportlust
49:00
13
Jacob van der Wulp
SV Sportlust
49:22
M40+, LANGE CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Geert-Paul Smit
Nibbixwoud
42:08
4
Dolf Oosterbeek
SV Sportlust
42:11
7
Patrick Blankenzee
Noordkop
44:15
15
Wilco van de Kuijt
Heerhugowaard
46:05
16
T. ter Heegde
Heerhugowaard
46:22
18
Olaf ter Heurne
Loopgroep Hoorn
47:22
19
Michel Oerlemans
Wieringerwerf
47:30
23
Richard Stroet
Wervershoof
49:33
25
Peter Koelemeij
Dutch Runners Basic
51:17
M45+, LANGE CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Andre Gerritsen
Wieringermeer
42:35
7
Bert Kronenburg
SV Sportlust
43:38
8
Sjaak van Diepen
Loopgroep Hoorn
43:44
10
Francois Flisijn
SV Sportlust
43:51
13
John van der Genugten
SV Sportlust
45:23
14
Ruud van Breukelen
Hollandia
45:30
19
Ronald van Etten
Hollandia
47:24
32
Roel Cruiming
Wieringermeer
53:06
33
Eric Molenaar
Loopgroep Hoorn
53:37
34
A. L. Wehrman
Wieringerwerf
55:46
M50+, LANGE CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Kees Denneman
AV Castricum
41:27
7
Humphrey Mijnals
SV Sportlust
41:52
13
Jan-Willem Schutte
Noordkop
45:20
14
Jos ten Velden
SV Sportlust
45:48
20
Nico van Koningsbrugge
Noordkop
50:28
M55+, LANGE CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Ton van der Meche
SV Sportlust
42:48
4
Dick Heemskerk
SV Sportlust
43:16
18
Theo Vertelman
Wervershoof
1:06:16
M60+, LANGE CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
14
Donald J.M. van Raaij
Hera
55:00
15
Peter van Veen
Heerhugowaard
55:05
17
Kees de Ruiter
Heerhugowaard
58:55
18
Jan van Veen
Nieuwe Niedorp
1:01:07
VRECR, LANGE CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
VSEN, KORTE CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
6
Talisa van der Fluit
Hollandia
27:43
10
Claudia Geldermans
Noordkop
29:59
13
Tanya ten Velden
SV Sportlust
32:14
16
Tamara Oorburg
SV Sportlust
39:15
V35+, KORTE CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Judy van den Berg
SV Sportlust
25:39
2
Rita Quist-Kuip
Loopgroep Hoorn
29:58
3
Margret van Kampen
Wieringermeer
30:56
V40+, KORTE CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lucienne Groenendijk
SV Sportlust
26:41
4
Jacoba Marinus
SV Sportlust
31:31
5
Annemarie Kranenburg
TAS '82
31:57
6
Lydia van der Oord
SV Sportlust
33:08
7
Mea Ligthart-van Hoven
TAS '82
33:17
V45+, KORTE CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Jessica Bustos-Soza
Hollandia
30:21
V50+, KORTE CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Caroline Penthum
SV Sportlust
33:20
3
Wijtske ten Velden
SV Sportlust
33:59
V55+, KORTE CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ina Swinkels
Loopgroep Hoorn
28:46
MRECR, KORTE CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
21
Patrick Kuperus
Middenmeer
34:18
24
Arend van den Berg
Loopgroep Hoorn
36:53
Uitslagen.nl
08-11-2009 14:21