Uitslagenlijst De Gerrit Voortman Lemelerbergloop

Lemele - Zaterdag 7 november 2009

JONGE, 1 KM J T/M 8JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruben Koppelman
Hoge Hetel
4:00
2
Niels Dennekamp
AV Rijssen
4:05
3
Lars Stuckradt
Nijverdal
4:26
4
Craig Post
Nijverdal
4:34
5
Rico Kleine
HAC '63
4:36
6
Jan Hilstjesdam
Rijssen
4:52
7
Arnee Verbokkem
Ijsselstein
5:03
8
Iordache Kikkert
Hardenberg
5:23
9
Joshua Beuving
HAC '63
5:32
10
Marco Baas
HAC '63
5:53
MEISJ, 1 KM J T/M 8JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marjolein Klaren
Twenterand
4:43
2
Bea Post
Nijverdal
5:03
3
Eline Dankelman
Arien
5:09
4
Tessa Meesters
Atletics Nijverdal
5:16
5
Yara Telgenkamp
Nijverdal
5:26
6
Merlijn Paalman
Rijssen
5:39
7
Nienke Stuckradt
Nijverdal
5:45
8
Joy Post
Nijverdal
6:50
9
Sylvie Meesters
Nijverdal
7:04
JONGE, 1 KM J T/M 11J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wilbert Dennekamp
AV Rijssen
3:47
2
Thijs Snijder
Zuidwolde Dr
3:51
3
Chris Dankelman
Arien
4:05
4
Jelmar Mol
HAC '63
4:14
5
Jari Kouwen
ACO Van Elderen
4:45
6
Rachnar Kikkert
Hardenberg
4:45
7
Ingmar Bouwman
ACO Van Elderen
4:50
8
Julian Hamberg
Dedemsvaart
4:59
9
Cornee Beuving
HAC '63
5:42
10
Sander Baas
HAC '63
5:54
MEISJ, 1 KM J T/M 11J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Berle Pronk
Hellendoorn
3:53
2
Merel Loomans
Atletics Nijverdal
3:56
3
Inga Bakker
ACO Van Elderen
4:02
4
Sanne Otten
ACO Van Elderen
4:05
5
Jozieke Hiltjesdam
Rijssen
4:09
6
Emilie Corbeth
ACO Van Elderen
4:10
7
Marinde van Dis
De Sperwers
4:13
8
Elke Pronk
Hellendoorn
4:20
9
Esther Borghuis
Rijssen
4:29
10
Vera Hulzebos
Zuidwolde
4:43
11
Majlen Schonewille
Almelo
4:46
12
Dominique vd Graaf
Rijssen
4:48
13
Fleur Snijder
Zuidwolde Dr
4:55
14
Myrett Kootstra
Dalfsen
5:09
15
Mirte Dekker
Rijssen
5:17
JONGE, 2.5 KM J T/M 15
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen Vermeer
HAC '63
9:15
2
Marc Bakker
ACO Van Elderen
9:28
3
Bas Jongejan
Atletics Nijverdal
9:32
4
Dave Hulzebos
Zuidwolde
9:59
5
Lars Bakker
ACO Van Elderen
10:29
6
Arne Kootstra
ACO Van Elderen
10:37
7
Jelmer Buit
HAC '63
10:40
8
Danny Koppelman
Hoge Hetel
10:41
9
Emiel Veldtink
Vroomshoop
11:07
10
Robin Veltink
Vroomshoop
12:12
11
Lennard Hut
Hoogeveen
13:53
12
Robin Baas
HAC '63
14:41
MEISJ, 2.5 KM J T/M 15
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Savanna Warmink
Ommen
10:14
2
Elise van den Berg
HAC '63
10:57
3
Nadinja Schonewille
SISU
11:00
4
Eva Gnodde
Dedemsvaart
11:09
5
Nathalie Mol
HAC '63
11:09
6
Herlinde Roke
Arien
11:43
7
Gerrianne Hiltjesdam
Rijssen
11:52
8
Laura Dees
HAC '63
12:08
9
Vivian Loomans
Atletics Nijverdal
12:15
10
Ilona Hogenkamp
ACO Van Elderen
12:29
HEREN, 5.3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Caimin Stevens
Loopgroep Aart Stigt
19:22
2
Gert-Jan Stevens
HAC '63
19:59
3
Robbin Schulenburg
AV Rijssen
20:43
4
Savio Strik
Atletics Nijverdal
20:49
5
Arne Lubbers
AV Rijssen
21:04
6
René van Weezep
Atletics Nijverdal
21:08
7
Martijn van Goor
HAC '63
21:19
8
Léon Bosch
Loopgroep Aart Stigt
21:33
9
Jan Jansen
AV Rijssen
21:41
10
Jan Bloemert
Staphorst
21:44
11
Michiel Gerritsen
AV Rijssen
22:19
12
Bjorn Brink
Lemelerveld
22:21
13
Jan Eikelboom
Lemelerveld
22:26
14
Horst van den Berg
HAC '63
22:30
15
Ron Willems
Twenterand
22:51
16
Arjen Oldehinkel
Radewijk
23:26
17
Willem Bloemert
Rouveen
23:40
18
Henk Enoch
Twenterand
23:45
19
Edwin Oldehinkel
Groningen
24:12
20
Jan van Lubek
Zuidwolde Dr
24:19
21
Andre Sasbrink
Nijverdal
25:10
22
Marko Vlaming
ACO Van Elderen
25:13
23
Joop Weenink
Enschede
25:37
24
Erwin Hamberg
Spurt '88
25:46
25
Foppe de Lange
SISU
25:48
26
Bob Oost
HAC '63
26:04
27
Elroy Bosman
Hoogeveen
26:10
28
Hendrik Bekedam
Dalfsen
26:55
29
Rinus Zwinselman
Lemelerveld
27:10
30
Bertus Schutte
ACO Van Elderen
27:17
31
Richard Brinkhuis
Zwolle
27:19
32
Loe Andriol
Ruinerwold
27:20
33
Foppe Peterson
Hoogeveen
27:35
34
Jelle Zweers
Hardenberg
27:42
35
Herman Schepers
Coevorden
27:55
36
Ronald Prins
Vriezenveen
28:50
37
Noah Bos
Dalfsen
28:57
38
Jos Hagel
Coevorden
29:08
39
Arjan Harthoorn
De Wijk
29:09
40
Erik Bouwknegt
Hoogeveen
29:12
41
Gert Bosch
Enschede
29:31
42
Jack Zwager
Dalfsen
29:32
43
Roel Hooge
Dalen
30:11
44
Gert Baas
HAC '63
30:12
45
Jan van der Lans
HAC '63
30:26
46
Koop Klok
Dwingeloo
30:26
47
Ton Martens
Hardenberg
30:49
48
Wim Smit
Nieuwlande
30:59
49
Jaap Makkinga
Dalfsen
31:00
50
Leo Kruger
Zwolle
31:36
51
Harron Dekker
Coevorden
31:43
52
David Bos
Dalfsen
31:50
53
Pieter Johan Wattel
Coevorden
31:56
54
Anton Koenjer
Zwolle
31:57
55
Ruud van Beveren
Zwolle
31:59
56
Johan Bosman
Zwolle
32:02
57
Rik Apeldoorn
Vriezenveen
32:13
58
Paul Bijl
Hardenberg
32:19
59
Rogier Winkel
Hoge Hexel
32:20
60
Henny Biemans
Slagharen
32:30
61
Freddy Bijker
Sibculo
32:37
62
Anthon Mesman
Westerbork
33:34
63
Nico Wassens
Dedemsvaart
33:40
64
Henk Schulenburg
AV Rijssen
33:44
65
Jörgen Jagt
Assen
33:47
66
Kees Slingerland
Hardenberg
34:01
67
Wim Hut
HAC '63
34:20
68
Dik Herbers
Coevorden
34:41
69
Juan Nieto
Gouda
34:42
70
Wilco Ruiter
Hardenberg
34:43
71
Jos Snippe
Zuidwolde Dr
35:16
72
Klaas Plas
HAC '63
36:07
73
Gerard Bolte
Hardenberg
37:37
74
Luc Klunder
Dronten
39:14
75
Jaap van der Spek
Nieuwleusen
40:29
76
Gradus Meijering
Dalen
41:32
DAMES, 5.3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jacelyn Gruppen
HAC '63
23:23
2
Karina Willems
AV Rijssen
23:54
3
Rachel Rozenkamp
Rijssen
24:57
4
Giny Dunnewind
ACO Van Elderen
25:58
5
Larissa Mars
Heino
27:18
6
Eline Aasman-Louwissen
Dalerpeel
27:24
7
Cathy van Es-Bode
HAC '63
27:38
8
Ingrid Stellingwerf
Dalen
27:58
9
Lammie Lomulder-Luis
Dalen
28:10
10
Evelien Besten
ACO Van Elderen
28:59
11
Carla Dubbelman
Zwolle
29:05
12
Lotte Huiberts
Laag Zuthem
29:07
13
Agnes Meinen
HAC '63
29:09
14
Brenda Vonder
Ommen
29:23
15
Feline Platzer
Beilen
29:33
16
Ingrid Benjamins
Hoogeveen
29:38
17
Anne-Marie Eijkelkamp
Dalfsen
30:21
18
Riet kievitsbosch
Dalfsen
30:29
19
Mariska Snippe
Zuidwolde Dr
30:42
20
Everdien de Lange
Enter
30:45
21
Ciska Dankelman
ACO Van Elderen
30:50
22
Roelie Meijering
Dalen
31:04
23
Sonja Braakman
Lemele
31:06
24
Wil-Inge Hulzebos
HAC '63
31:07
25
Jeannet Woudsma
Lemelerveld
31:37
26
Alida de Graaf-Klungel
De Wijk
31:47
27
Judith Baas
HAC '63
31:58
28
Janet Noordman
Zwolle
32:08
29
Annie Katsma
Spurt '88
32:10
30
Marjolein Katsma
Spurt '88
32:30
31
Gerda van der Vegt
ACO Van Elderen
32:44
32
Ria Bies
Kloosterhaar
32:45
33
Femmieke Lovers
HAC '63
32:45
34
Jolande Nanning
Spurt '88
33:09
35
Jacqueline Nanning
Spurt '88
33:09
36
Femke Borneman
Hardenberg
33:23
37
Margo Hooijer
Hoogeveen
33:27
38
Karin Bezemer
Gouda
33:32
39
Sjoukje Reinink
Hoogeveen
34:01
40
Alberta Breunis
Dalfsen
34:06
41
Inge Wilson
Spurt '88
34:11
42
Anita Brockötter
Zwolle
34:16
43
Janny Kooiker
Rouveen
34:28
44
Rina Huiskes
Zuidwolde Dr
34:39
45
Bertine Kobessen
Zwolle
34:43
46
Marian Bekedam
ACO Van Elderen
34:47
47
Anniek Santing
Zwolle
34:50
48
Marieke van Schuppen
Wolvega
35:03
49
Marga Kleine
HAC '63
35:05
50
Monique Koenjer
Dalfsen
35:16
51
Betsy Gelderman
Pesse
35:16
52
Els van der Vlist-Stra
Westerbork
35:18
53
Martine Doppenberg
Ermelo
35:58
54
Carla Jacobs
Dalfsen
36:22
55
Marith Kampman
HAC '63
36:27
56
Joke Helsloot
Daventria
36:54
57
Anje Slagter
Zwolle
37:46
58
Henny Bucker
Deventer
37:52
59
Annette Hagel
Coevorden
41:30
HEREN, 10.8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerold Hartger
Neuenhaus (GER)
38:15
2
leon Sanderman
AV Rijssen
38:31
3
Jan Paalman
AV Rijssen
39:23
4
Jan Venhuizen
AAC '61
39:53
5
Werner Wessels
AV Rijssen
40:48
6
Richard Lugies
Dutch Runners Gold
43:59
7
Ramon Holtus
Phanos
44:12
8
Rudi Jansen
Markelo
45:22
9
Sebastiaan Boertien
Haag Atletiek
46:47
10
Aard van der Vinne
Dedemsvaart
47:21
11
Kevin Timmerman
Spurt '88
48:39
12
Herman Hassing
LAAC Twente
48:44
13
Bert Snijder
HAC '63
49:00
14
Rikjan Schuttevaar
Hellendoorn
49:41
15
Gijs Landsman
Zwolle
49:53
16
Niek Veerman
Rouveen
51:33
17
Marco Kleinlugtenbeld
Dalfsen
51:34
18
Harmen Wattel
Coevorden
52:05
19
Alfred Boschman
Elburg
54:24
20
Jan de Ruiter
Veeningen
56:39
21
Henk de Jonge
Ruinerwold
56:45
22
Haj Lodeweges
Zwolle
58:00
23
Johan Veninga
Wolvega
58:07
24
Peter Mulder
HAC '63
1:01:43
25
Martijn Goeman
Zwolle
1:04:28
26
Sybren Snieder
Hoogeveen
1:12:16
HEREN, 10.8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wim Opten
SV Veendam
38:18
2
Eric Borg
Marathon Pim Mulier
40:12
3
Jan van Ommen
Cialfo
40:29
4
Fred Sluys
Atletics Nijverdal
41:15
5
Jeroen Machilsen
Atletics Nijverdal
43:15
6
Johan Hulzebos
HAC '63
43:44
7
Gerard lugtenberg
Heino
43:52
8
Stefan Lamain
Valthe
44:10
9
Rob Zwartjens
Loopgroep PK
46:08
10
Henk Meppelink
Gramsbergen
46:57
11
Alfons Groot KOerkamp
Heino
47:30
12
Gerald Ningbers
Zwolle
47:51
13
Richard Tiemeijer
DEM
47:58
14
Bernhard Kootstra
ACO Van Elderen
48:00
15
Jan Verdonkschot
Klazienaveen
48:11
16
Jos Keulstra
Boekelo
48:37
17
Harry Zweers
Twenterand
48:37
18
Marcel van Tellegen
LAAC Twente
48:44
19
Freddie kruisselbrink
Almelo
49:15
20
Jan Schuurs
Twenterand
49:31
21
Evert Bisschop
Koekange
50:00
22
Leo Meijerink
ACO Van Elderen
50:01
23
Henk Hogenhorst
Ruinerwold
51:38
24
Wim Hulleman
ACO Van Elderen
51:47
25
Arnoud Lammers
Zwolle
51:58
26
Johan Carsouw
Zuidwolde Dr
52:08
27
Rinus Marsman
Den Ham Ov
52:09
28
Wouter Bos
Dalfsen
52:36
29
Pieter Stoeten
Dalfsen
53:00
30
Alphons Schokker
ACO Van Elderen
53:22
31
Harjan Potgieter
Daarlerveen
54:00
32
Antoon Huis in `t Veld
ACO Van Elderen
54:21
33
Richard de Wit
ACO Van Elderen
54:28
34
Wilfred Roebersen
De Gemzen
54:31
35
Rene Hulsman
Raalte
55:05
36
David ten Broeke
Lemelerveld
55:27
37
Marinus Dunnewind
Ommen
55:28
38
Gerben ten Broeke
Lemelerveld
55:39
39
Erik Verboeket
De Sperwers
55:50
40
Han Kleinjan
Ommen
56:03
41
Erik Holtman
Dalfsen
56:48
42
Hilbrand Bodewits
Dutch Runners Gold
58:37
43
Erik Analbers
Dalfsen
59:20
44
Leo Meelenhorst
De Gemzen
1:00:21
45
JacoB Weideman
Ruinerwold
1:00:54
46
Dick Ellenbroek
Borne
1:01:42
47
Francis Mars
Lemelerveld
1:02:41
48
Patrick Grobbee
Dalfsen
1:05:56
49
Wim van der Vegt
Borne
1:06:05
HEREN, 10.8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Willem de Weerdt
Cialfo
42:10
2
Albert Oldehinkel
Spurt '88
43:11
3
Tjibbe de Vries
Cialfo
44:05
4
Arie Prins
HAC '63
46:23
5
Johan Willems
Ommen
47:06
6
Victor van Dijk
Wapenveld
48:19
7
Willem Brinkman
De Schiphorst
50:39
8
Jans Kikkert
Alteveer gem De Wold
50:55
9
Fokke Wind
Den Ham Ov
50:59
10
Martin Kreeft
HAC '63
51:10
11
Arie van der Wal
Hoogeveen
51:41
12
Ashok Jodha
avVN
52:10
13
Jan Timmerman
Spurt '88
52:31
14
Wim Brok
AV Rijssen
53:19
15
Max Staal
Smilde
53:42
16
Dirk Hilarides
Giethoorn
53:46
17
Jan Bouw
Apeldoorn
53:46
18
Wim overkamp
Lemelerveld
54:51
19
Gerrit Jurjens
Coevorden
54:58
20
Sake Pol
HAC '63
55:04
21
Theo Stevens
De Sperwers
55:13
22
KLaas Veerman
Nieuwleusen
55:42
23
Dick Aalderink
ACO Van Elderen
55:54
24
Dirck vd Vegt
Ruinerwold
56:22
25
Hans Logtenberg
Ommen
56:54
26
Eef Nijhoff
Dalmsholte
57:27
27
Henk Schuurman
Lemele
57:45
28
Rieks Koggel
Ommen
58:12
29
Tonny Holleboom
Broekland Ov
58:56
30
Lex van den Berg
Lemelerveld
59:52
31
Peter Wattel
Coevorden
59:54
32
Fred Meijer
Fluitenberg
1:01:43
33
Ben Schrijver
Lemelerveld
1:02:09
34
Remond Akkermans
Lemelerveld
1:02:15
35
Sjaco Aalbers
Nieuwleusen
1:03:17
36
Tjits de Jong
Koekange
1:04:43
37
Willem van Essen
Hoogeveen
1:04:50
38
Jan Pezy
AVV
1:07:23
39
Marcel Hölscher
Loopgroep Oegstgeest
1:07:35
40
Lammert Nienhuis
Zuidwolde Dr
1:07:43
HEREN, 10.8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Garmt Borgman
Friesland
48:12
2
Heinz Stroeve
Emlichheim (GER)
49:35
3
Ko van Kuijk
Sprint
50:16
4
Jaap Talen
Hoogeveen
53:29
5
Albert Boschman
Elburg
54:37
6
Jan Lip
HAC '63
54:42
7
Jan Kuipers
Spurt '88
56:23
8
Henk Daling
Hoogeveen
56:37
9
Jan Assink
AV Rijssen
57:12
10
John Prooi
Zwolle
59:38
11
Klaas Nienhuis
HAC '63
59:44
12
Marinus Jaspers
Daventria
1:01:01
13
Harrie Morssinkhof
Overdinkel
1:01:31
14
Ton Goeman
Houten
1:05:23
15
Ab Koetsier
AV Holten
1:08:47
DAMES, 10.8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mariska Dute
Borculo
46:54
2
Antien van der vegt
HAC '63
48:24
3
Hellen de Vries
PEC 1910
49:14
4
Arenda Abbink
Atletics Nijverdal
51:02
5
Margriet Zwartjens
's-Hertogenbosch
54:10
6
Manon Herbert
Spurt '88
54:43
7
Marianne reuvecamp
Zwolle
57:32
8
Eva Kouw
Zwolle
58:39
9
Mariette Kosse
De Krim
1:00:07
10
Diana Pekkeriet
Dalfsen
1:05:57
11
Tanja Geurtse
Lemelerveld
1:06:45
12
Irene Goeman
Zwolle
1:11:39
DAMES, 10.8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Brigit Landewe
Enschede
46:33
2
Marleen Lubbers
avVN
47:16
3
Bertha Bruggenkamp
AAC '61
48:24
4
Helma Tielbeke
Lemelerveld
55:17
5
Karen van der Kooij
Haag Atletiek
55:19
6
Marianne Folmer
Valburg
55:53
7
Adele Smits
LAAC Twente
56:13
8
Petra Visser
TION
58:28
9
Yvonne Rosenkamp
Salland
58:56
10
Jacqueline t Brummelhu
HAC '63
59:03
11
Anja Bennink
HAC '63
1:00:37
12
Monique Hester
Ruinen
1:00:49
13
Karin Meijerman
Lemelerveld
1:06:01
14
Sandra de Goede
Dutch Runners Gold
1:08:18
15
Ciska Tielbeke
Lemelerveld
1:08:47
www.uitslagen.nl
07-11-2009 00:00