Uitslagenlijst Najaarsloop Cialfo Epe

Epe - Zaterdag 7 november 2009

MSEN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Willem de Boer
Horror
1:17:23
2
Bas van Beek
Cialfo
1:21:14
3
Bas Mekking
Cialfo
1:23:40
MM35+, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Johan Kats
Daventria
1:16:43
2
Reinald Bosman
PEC 1910
1:21:49
3
Hans van Renselaar
De Gemzen
1:28:16
4
Andre Meuleman
Cialfo
1:28:17
5
Ax Dil
Cialfo
1:30:19
6
Arjan Kluin
Cialfo
1:30:33
7
William Knoeff
Veluwe
1:36:02
8
Klaas Salverda
Isala '96
1:40:25
9
Peter Bood
De Gemzen
1:41:50
10
Harry Veldkamp
Cialfo
1:43:51
MM45+, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter timmer
Veluwe
1:19:28
2
Marcel Elfrink
AV '34
1:19:46
3
Henk Uitslag
Cialfo
1:22:08
4
Henk Oldehinkel
Spurt '88
1:26:10
5
Toine Poelman
PEC 1910
1:30:22
6
Christiaan Kats
Cialfo
1:34:17
7
Evert Jan Kasteel
Cialfo
1:34:58
MM55+, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roy Hennekes
avVN
1:26:20
2
Wim Elshout
avVN
1:28:00
3
Jan Witsenboer
Cialfo
1:35:53
4
Henk van Duuren
Spurt '88
1:37:29
5
Arend Netjes
NOP
1:39:14
6
Roelof Pepping
avVN
1:40:38
7
Willi van Miert
Kronos
1:40:42
8
Jan Baack
Cialfo
1:48:45
VM35+, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Irma Heeren
Athlos
1:22:08
2
Saskia Schutte
Cialfo
1:33:13
MRECR, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joost Kloosterman
Amsterdam
1:25:51
2
Bulent Suvan
Ruinerwold
1:26:31
3
Dolf de Rouw
Wageningen
1:28:29
4
Cor van Emmerik
Epe
1:28:43
5
Martin Krijgsman
Markelo
1:31:59
6
Ronald Plenter
Barneveld
1:32:34
7
Wim Nijkamp
Epe
1:35:46
8
Silvo van der Vegte
Wijhe
1:36:22
9
Frank Proost
Lelystad
1:36:58
10
Gert Reuvekamp
Zwolle
1:39:20
11
Popke Gerlofs
Assen
1:39:36
12
Jan Lassche
Hattem
1:39:40
13
Gerrit van Wijngeeren
Vaassen
1:39:43
14
Auke Brouwer
Urk
1:39:45
15
Menno Peterson
Meppel
1:39:47
16
Albert Dantuma
Epe
1:40:54
17
Dennis van Lith
Epe
1:43:30
18
Fred Kers
Vaassen
1:43:31
19
Martin van den Berg
Vaassen
1:43:32
20
Ton Hollak
Vaassen
1:43:35
21
Marten Prins
Epe
1:45:24
22
Ronald Moska
Arnhem
1:45:51
23
Theo Roelofs
Vaassen
1:46:10
24
Hans Popping
Epe
1:49:12
25
Rudi de Reuver
Utrecht
1:49:18
26
Frits Poppema
Epe
1:49:20
27
Frits Lautenbag
Hattem
1:51:15
28
Toine Rongen
Epe
1:53:34
29
Bertus van den Burg
Epe
1:53:59
30
Kees Post
Urk
1:54:19
31
Ronald Mout
Apeldoorn
1:55:15
32
Paul Brandsma
Amersfoort
1:55:25
33
Andy van Rooyen
Katwijk Zh
1:55:26
34
Rob Steeghs
Zwolle
1:56:43
35
Mark Deckers
Deventer
1:57:05
36
Marc Berghuis
Ermelo
1:57:51
37
E.J.H. Berends
Noordwolde Zuid
1:57:58
38
Jos Blom
Zeist
1:58:13
39
Flip van de Waerdt
Woudenberg
1:58:13
40
Johan Gerber
Rotterdam
2:01:09
41
Freek Brouwer
Urk
2:01:18
42
Jan Wouter Luiks
Nunspeet
2:05:00
43
Nico Schoone
Apeldoorn
2:10:30
VRECR, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jacolien Kapitein
Tollenbeek
1:49:19
2
Astrid van der Vegt
Zutphen
1:58:45
3
Bea Claessens
Oene
1:59:02
4
Katarina Gerber
Rotterdam
2:01:10
5
Sandra Frederickx
Belgie
2:02:28
6
Annelies Pijper
Zwolle
2:05:23
7
Marlies Jellema
Zwolle
2:21:36
MRECR, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joris van de Meent
Heerde
35:05
2
Gerard Limbeek
Dieren
35:58
3
Cees Weeda
Apeldoorn
37:56
4
Cees Kraaijeveld
Apeldoorn
38:16
5
Rob Laenen
Beel
38:38
6
Gerard Kroes
Oldebroek
39:19
7
Piet de Wildt
Vaassen
40:23
8
Erwin van Duinen
Epe
40:56
9
Hans Wijgers
Vaassen
41:03
10
Theo Jacobs
Apeldoorn
41:20
11
Luc Thijssen
Utrecht
41:24
12
Olaf Satink
Zwolle
42:24
13
Bert Kleiboer
Zwolle
43:23
14
Frank van Rees
Apeldoorn
43:24
15
Jan Bultman
Oldebroek
44:23
16
Gian Dorsthorst
Epe
44:48
17
Arnout Slijkhuis
Groningen
44:49
18
Jan Lubbinge
Oene
44:56
19
Ton van der Cruijsen
Apeldoorn
45:04
20
Rene van Vliet
Apeldoorn
45:05
21
Piet de Wildt
Vaassen
45:50
22
Alex van Oosten
Epe
46:16
23
Frank Berghuis
Epe
46:24
24
Frans Driessen
Olst
46:32
25
Geert Braaksma
Epe
47:21
26
Dick Hofman
Oosterbeek
47:35
27
Theo Fredriks
Wapenveld
47:49
28
Willie Koudenburg
Vaassen
48:00
29
Henry Velthuijzen
Epe
48:05
30
Marco Liberto
Duiven
48:15
31
Dirk van de Peppel
Duiven
48:16
32
Guido Fintelman
Epe
48:45
33
Fred de Koff
Kampen
48:47
34
Daan Stoter
Zwolle
49:42
35
Marthijn van Mossel
Epe
49:42
36
Don de Ridder
Olst
49:57
37
Roy Agema
Apeldoorn
50:08
38
Fred Zweere
Apeldoorn
50:20
39
Jan ter Haar
Borne
50:25
40
Gerrit Durberg
Epe
51:06
41
Roy van de Broeke
Epe
51:40
42
Henk Rozendal
Epe
52:11
43
Leo van der Vliet
Leusden
52:17
44
B. ter Horst
Epe
54:51
45
Sjef Theuws
Casteren
54:55
46
Evert Klomp
Apeldoorn
54:57
47
Ralf Koenhen
Lathum
55:33
48
Taco Hoppener
Emst
55:49
49
Robert Ruesink
Zwolle
55:54
50
Harrie Huzen
Apeldoorn
58:27
51
John Faber
Epe
58:28
52
Jan Huizinga
Epe
59:55
53
Bert Degenaar
Amsterdam
1:00:09
54
Paul de Rooij
Meppel
1:01:54
55
Jan Vuik
Heerde
1:23:01
VRECR, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marion Hofenk
Epe
46:15
2
Annet Bultman
Oldebroek
46:26
3
Kim Baner
Deventer
48:12
4
Floor Perquin
Arnhem
48:27
5
Rianne Huzen
Apeldoorn
55:43
6
Moira Vos
Zwolle
56:51
7
Hanneke Philipsen
Epe
59:04
8
Evelien van Schoonhove
Epe
1:00:12
9
Ans Visch
Epe
1:00:14
10
Ankie van Schoonhoven
Epe
1:00:14
11
Bea Kattenberg
Kampen
1:01:14
12
Judith hofman
Oosterbeek
1:03:33
13
Mink Römer
Amsterdam
1:03:43
14
Jose Versteeg
Epe
1:05:04
15
Yvonne van de Broeke
Epe
1:07:01
MRECR, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hr van Vilsteren
Raalte
18:16
2
Evert Dorregeest
Arnhem
19:27
3
Tjerk van Beersum
Deventer
20:10
4
Johan Kanis
't Harde
21:00
5
Sander van Schoonhoven
Deventer
21:41
6
Marcel van Harn
Arnhem
21:51
7
H. Rankenberg
Oldeholtwolde
22:14
8
Marko Brontsema
Zuidwolde Dr
24:46
9
Martijn Eikelboom
Heerde
26:30
10
Ekkie Bruintjes
Epe
27:28
11
Sjaak Vosselman
Vaassen
28:28
12
Remko van Hell
Zwolle
29:01
13
Piet de Ruiter
Epe
32:27
VRECR, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Manon Mensink
Arnhem
20:53
2
Karin Hoppener
Emst
25:47
3
Mariska van de Berg
Epe
26:22
4
Manon Logtenberg
Epe
27:25
5
Jolien Philipsen
Epe
27:47
6
Ingrid van Duinen
Epe
27:52
7
Janny Uitslag
Oldebroek
27:54
8
Jolande Steenwoerd
Vaassen
28:45
9
Ruth van Amersfoort
Beemte Broekland
29:17
10
Cindy Frijns
Amsterdam
29:26
11
Ans Frijns
Epe
29:27
12
Miranda Kluin
Epe
31:02
13
Karin Lubbinge
Apeldoorn
31:47
14
Laury Rankenberg
Oldeholtwolde
31:58
15
Simone Veldkamp
Heerde
32:02
16
Anita Kooiker
Kampen
32:34
Zondag 27 december 13.00 uur 6-uursloop, 13.30 est.marathon (max 4 pers)
www.uitslagen.nl
08-11-2009 00:40