Uitslagenlijst Diepe Hel Holterbergloop

Holten - Zaterdag 31 oktober 2009

MSEN, 10 MIJL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Julius Chepkwony
Kenia
49:37
49:36
2
Reuben Chebii
Kenia
49:52
49:52
3
Joel Mossop
Kenia
50:02
50:02
4
Simon Kamau
Kenia
50:12
50:11
5
Neals Strik
Baarn
50:56
50:56
6
Said Hayek
Eindhoven Atletiek
51:54
51:53
7
Rob Detert Oude Weme
AV '34
51:58
51:57
8
Thijs Feuth
Leiden Atletiek
53:30
53:28
9
Leon Sanderman
College Reggesteyn 1
53:37
53:36
10
Pieter Mans
Twenterand
54:04
54:03
11
Said Kanfaoui
AV Gouda
55:18
55:17
12
Jan Paalman
AV Rijssen
55:21
55:20
13
Sam Landman
Marathon Pim Mulier
55:41
55:40
14
Peter Bruinsma
Atletics Nijverdal
56:01
56:00
15
Thijmen Schouten
Loopgroep PK
56:46
56:43
16
Rik Wolswinkel
Loopgroep Aart Stigt
57:11
57:08
17
Johan Kats
Daventria
57:27
57:24
18
Arnold Klieverik
LAAC Twente
59:05
59:03
19
Maik Voppen
LAAC Twente
1:00:36
1:00:33
20
Sjoerd Veltman
Ede Gld
1:01:07
1:00:52
21
Joost Fortkamp
Hengelo Ov
1:01:10
1:01:08
22
Patrick van de Rijdt
ZLTO 1
1:01:29
1:01:26
23
Udo Zwijnenberg
jansman-bouwgroep
1:01:32
1:01:32
24
Martijn Paalman
AV Holten
1:01:45
1:01:44
25
Michel van der Heide
Goor '75
1:01:51
1:01:41
26
Richard Lugies
Dutch Runners Gold
1:01:52
1:01:50
27
Frank Hofstede
Raalte
1:02:00
1:01:56
28
Rik Waanders
AV Holten
1:02:07
1:02:05
29
Alwin Meijer
Deventer
1:02:49
1:02:45
30
Leonard van Bokhorst
Amsterdam
1:02:57
1:02:41
31
Hans Hagedoorn
Duivendrecht
1:03:13
1:03:10
32
Rafal Gorski
Vitalis
1:03:23
1:03:19
33
Robby Ribbink
Loopgroep PK
1:03:34
1:03:24
34
Martijn Jansen
Twello
1:03:43
1:03:29
35
Tom Hoefnagels
Hengelo Ov
1:03:49
1:03:46
36
Niels Esmeijer
Amsterdam
1:04:02
1:03:52
37
Remco Greven
Daventria
1:04:11
1:04:06
38
Jarno Meijers
Loopgroep Hoorn
1:04:14
1:04:00
39
Gerben Franke
Hengelo Ov
1:04:19
1:04:17
40
Edwin van Straten
Spijkenisse
1:04:24
1:03:55
41
Michiel Brussee
Arnhem
1:04:28
1:04:24
42
Sander Leenaars
Spiridon
1:05:00
1:04:54
43
Gerben Kollaard
Dutch Runners Basic
1:05:23
1:05:21
44
Herman Hassing
LAAC Twente
1:05:24
1:05:20
45
Edwin van Putten
Rotterdam
1:05:48
1:05:30
46
Han Schippers
Bathmen
1:05:48
1:05:39
47
Jorik Huizinga
Pannerden
1:06:06
1:06:00
48
Oskar Albers
Deventer
1:06:18
1:06:05
49
Wim Heebels
PEC 1910
1:06:23
1:06:14
50
Stefan Filart
Borne
1:06:24
1:06:17
51
Rik Eertman
Ootmarsum
1:06:26
1:06:18
52
Harald Huijssoon
College Reggesteyn 1
1:06:31
1:06:30
53
Rutger Thung
Vlaardingen
1:06:43
1:06:39
54
Michel Broeders
Spiridon
1:06:54
1:06:48
55
Dennis van Lohuizen
Apeldoorn
1:06:56
1:06:51
56
Deegens Arno
Velp Gld
1:07:00
1:06:55
57
Maarten van Leeningen
Warnsveld
1:07:08
1:06:59
58
Therry Meisters
jansman-bouwgroep
1:07:24
1:07:11
59
Albert Mussche
Nieuwleusen
1:07:36
1:07:29
60
Bob Leuvelink
LAAC Twente
1:07:39
1:07:32
61
Niels Mulderij
Zwolle
1:07:40
1:07:27
62
Marco Haselbekke
Bramer Aannemersbedr
1:07:42
1:06:03
63
Rene Nijman
Goor
1:07:45
1:07:34
64
Arjan de Groot
Nijverdal
1:08:03
1:07:46
65
Bert Luchies
Vroomshoop
1:08:12
1:08:03
66
Bart Dijkman
Roosdom Tijhuis Rijs
1:08:13
1:07:55
67
Bert-Jan Aaltink
Schüttorf (GER)
1:08:28
1:08:15
68
Gerben op den Dries
Goor
1:08:44
1:08:34
69
Klaas Kooistra
Drachten
1:08:49
1:08:29
70
Christian Hollanders
Hengelo Ov
1:08:58
1:08:56
71
Robert Euren
Coulisse BV 2
1:08:59
1:08:39
72
Martin Krijgsman
Markelo
1:09:08
1:08:56
73
Arjan de Ruijter
Hengelo Ov
1:09:21
1:09:13
74
Jochem Hofstede
Nijverdal
1:09:33
1:09:27
75
Jesse ter Mate
Deventer
1:09:38
1:09:14
76
Robert ten Hove
Gemeente Hellendoorn
1:09:44
1:09:33
77
Joris Maarleveld
Amsterdam
1:09:51
1:09:14
78
Eddie Vaanholt
Avanti-Wilskracht
1:09:56
1:09:51
79
Mick van Amelsvoort
Raalte
1:10:01
1:09:58
80
Marco Wouters
Bladel
1:10:01
1:09:46
81
Rikjan Schuttevaar
Hellendoorn
1:10:21
1:09:59
82
Menno Komduur
's-Gravenhage
1:10:36
1:10:21
83
Michiel van Haaften
Almere
1:10:38
1:09:53
84
Herco Krommendijk
Wierden
1:10:41
1:10:31
85
Rutger Saathof
Nijverdal
1:10:42
1:09:21
86
Iwan Oprins
Spiridon
1:10:43
1:10:31
87
René de Jager
Sibculo
1:10:50
1:10:40
88
Jos de Vries
Kampen
1:11:07
1:10:42
89
Olaf Satink
Zwolle
1:11:11
1:11:01
90
Wilfried Leferink
Dutch Runners Gold
1:11:28
1:11:16
91
Rob van der Donk
LVG
1:11:31
1:11:11
92
George Bennett
Nefit b.v.
1:11:44
1:11:05
93
Hilco Vedders
Markelo
1:11:59
1:11:44
94
Bart Huttinga
Utrecht
1:12:01
1:11:03
95
Johan Almekinders
Dutch Runners Basic
1:12:15
1:11:28
96
Paul Wegdam
Hengevelde
1:12:33
1:12:09
97
Henk Wichers
AV Holten
1:12:36
1:12:16
98
Geert-Jan Halsema
de Jong & Laan Veend
1:12:45
1:12:31
99
Edward Huisman
College Reggesteyn 1
1:13:06
1:12:49
100
Roy Padberg
Avanti-Wilskracht
1:13:25
1:12:04
101
Manolito Hulsebos
Deventer
1:13:27
1:12:57
102
Paul de Boer
Holten
1:13:33
1:13:24
103
Dennis Roordink
Deventer
1:13:33
1:13:27
104
Ardjan de Groot
Coulisse BV 2
1:13:41
1:12:57
105
Floris Beltman
Amsterdam
1:13:53
1:12:15
106
Hans de Jonge
Stadskanaal
1:13:58
1:12:33
107
Wouter Ribbink
Loopgroep PK
1:14:01
1:13:33
108
Harco Evers
Coulisse BV 1
1:14:01
1:13:18
109
Dick Veldhuis
Ootmarsum
1:14:01
1:13:53
110
Allard Dijkstra
Enschede
1:14:13
1:13:53
111
Marco Holterman
Zwolle
1:14:15
1:14:02
112
Mikel Aanstoot
Holten
1:14:17
1:13:37
113
Mendel Peereboom
Algemene Bathmense S
1:14:18
1:13:46
114
Bart Pikkemaat
Oldenzaal
1:14:24
1:13:43
115
Jasper ten Berge
Roosdom Tijhuis Rijs
1:14:30
1:14:11
116
Bert Maathuis
Nijverdal
1:14:35
1:14:01
117
Harmen Lucas
Enschede
1:14:37
1:14:09
118
Tim Boers
Coulisse BV 2
1:14:45
1:14:35
119
Onno Timmermans
Beverwijk
1:14:49
1:14:11
120
Richard Oude Bekke
Hengelo Ov
1:14:54
1:13:47
121
Maarten Poortinga
Enschede
1:14:55
1:14:16
122
Gerco Hutten
Haarle gem Hellendoo
1:15:05
1:14:38
123
Frank Meijer
Nijverdal
1:15:07
1:15:02
124
E H ter Keurst
Roosdom Tijhuis Rijs
1:15:14
1:14:58
125
Jeroen van Duijn
Den Ham Ov
1:15:37
1:14:59
126
Kees Koelewijn
Heinen & Hopman Engi
1:15:38
1:14:44
127
Sander van Schoonhoven
Deventer
1:15:42
1:15:27
128
Harold van der Meer
Raalte
1:15:48
1:14:50
129
Marco Huidink
Deventer
1:15:49
1:15:18
130
Ronnie Voigt
Enschede
1:15:51
1:15:06
131
Jurgen Spekreijse
Hengevelde
1:16:00
1:15:35
132
Wouter Versteeg
Nijverdal
1:16:02
1:15:41
133
Edwin de Bruijn
Amsterdam
1:16:11
1:14:34
134
Janko Ham
Hengelo Ov
1:16:25
1:14:58
135
Igor ter Halle
Atletics Nijverdal
1:16:33
1:16:04
136
Hans Meijer
Colmschate
1:16:38
1:16:26
137
Wouter Winkelhorst
AV Haaksbergen
1:16:46
1:15:35
138
Rochère Varenbrink
Gronau (GER)
1:16:50
1:15:33
139
Domien Debruyne
Amsterdam
1:17:03
1:15:14
140
Edwin Jansen
Zwolle
1:17:06
1:16:13
141
Ronald van Diemen
Dionysos
1:17:16
1:17:02
142
Tom Meuleman
de Jong & Laan Loche
1:17:19
1:16:52
143
Martin Timme
Zwolle
1:17:33
1:16:39
144
Rudi Stam
Rijssen
1:17:37
1:16:09
145
John Pijpstra
Nijverdal
1:17:45
1:17:24
146
Pascal Romp
de Jong & Laan Veend
1:17:52
1:17:36
147
Jan Mooren
de Jong & Laan Loche
1:17:53
1:17:26
148
Marc Woolderink
Almelo
1:17:56
1:17:33
149
Koen Reef
Goor
1:18:03
1:17:40
150
Erik Lambeck
Beuningen Gld
1:18:05
1:17:56
151
Mark Goossens
Spado
1:18:07
1:16:52
152
Emiel Huizinga
Laren Gld
1:18:17
1:17:16
153
Edwin Wentink
Enschede
1:18:17
1:17:12
154
Jeroen Sitters
Baarn
1:18:23
1:18:01
155
Rutger van Dijk
Groessen
1:18:41
1:17:52
156
Cas Bakker
Daventria
1:18:46
1:18:39
157
Jan Gert Gast
Almelo
1:19:02
1:17:37
158
Vincent Hagen
Holten
1:19:04
1:18:06
159
Erik J van den Berg
Nijverdal
1:19:19
1:18:31
160
Jelle Schuitemaker
Enter
1:19:20
1:18:58
161
Jan Stegenga
Enschede
1:19:21
1:18:04
162
Peter Snippe
Spijkenisse
1:19:28
1:17:51
163
Frank Frieling
Reutum
1:19:32
1:18:20
164
Sebastiaan Veldhuizen
Nijverdal
1:19:39
1:18:27
165
Robin Otten
Almelo
1:19:40
1:19:20
166
Bob Sent
Deventer
1:19:41
1:18:21
167
Ton Hebing
Gouda
1:19:52
1:18:23
168
Peter Visser
Goor
1:19:54
1:19:34
169
Bert Smid
Odoorn
1:20:03
1:18:35
170
Eelco Velthof
Nijverdal
1:20:34
1:19:12
171
Erik Jan Paalman
Holten
1:20:38
1:19:17
172
Istvan Donders
Nijverdal
1:20:41
1:19:44
173
Anton de Vries
Rijssen
1:20:44
1:19:46
174
Henk Harmens
Zwolle
1:20:53
1:19:32
175
Marcel Vos
Epe
1:20:54
1:19:57
176
Iwan de Wit
Apeldoorn
1:20:59
1:20:23
177
Youri Nijhoff
Amsterdam
1:21:13
1:20:29
178
Erik Kastenberg
Rijssen
1:21:20
1:20:32
179
Tjeerd Fontein
Hevea bv
1:21:43
1:21:21
180
Wan Man
Almelo
1:21:44
1:20:46
181
Dirkjan Olthoff
Deventer
1:22:26
1:21:51
182
Ronald van Haas
Buiting Staalbouw
1:22:36
1:21:23
183
Nico van Dellen
Atletics Nijverdal
1:22:44
1:22:15
184
Chris Paas
Dutch Runners Gold
1:22:49
1:21:54
185
Ronald Jansen
Zwolle
1:22:50
1:21:28
186
Henk Schraa
Lelystad
1:23:08
1:22:35
187
Gerard Bultje
Amersfoort
1:23:21
1:22:59
188
Eric Lassche
Vollenhove
1:23:34
1:22:28
189
Rob Zwinselman
Holten
1:23:44
1:22:59
190
John Velnaar
Nijverdal
1:24:02
1:23:46
191
Robbert Huser
ZLTO 2
1:24:10
1:23:57
192
Jan Jansen
Bramer Aannemersbedr
1:24:18
1:22:39
193
Vincent Ivens
Borne
1:24:34
1:23:43
194
Alexander Huften
Houten
1:24:50
1:23:56
195
Bastiaan Winkelaar
Kampen
1:24:58
1:23:58
196
Bas Klein Tuente
Coulisse BV 1
1:25:13
1:24:00
197
Pim Doppen
Deventer
1:25:23
1:24:54
198
Hans ter Steege
Holten
1:25:39
1:24:04
199
Jörgen de Vries
Enschede
1:25:46
1:25:41
200
Frank van Dillewijn
Markelo
1:25:54
1:25:19
201
Daan Bekhuis
Deventer
1:26:13
1:25:07
202
Marthijn Groenewoud
Almelo
1:26:26
1:24:59
203
Ruben Zwart
Hoogeveen
1:26:33
1:25:05
204
Petran Verhoef
Vriezenveen
1:26:48
1:25:16
205
Erwin Kleise
Almelo
1:26:50
1:26:29
206
Gertjan Akkens
Deventer
1:27:41
1:26:22
207
Niels Olij
Borne
1:27:46
1:26:25
208
Robert Draaijer
Deventer
1:28:12
1:28:03
209
Lennaert Roumen
Leidschendam
1:28:14
1:28:03
210
Jan van Alsteda
Haaksbergen
1:28:22
1:27:52
211
Ralf Piepers
Wageningen
1:28:24
1:26:57
212
Wessel Hebing
Gouda
1:28:28
1:26:58
213
Addo Kranendonk
Nijmegen
1:28:35
1:27:16
214
Eric Wermelink
Almelo
1:28:38
1:27:26
215
Pim van der Meer
Enschede
1:28:44
1:27:47
216
Manno van der Sluis
Deventer
1:28:45
1:27:04
217
Tom Vleerbos
Cogas 2
1:28:46
1:28:23
218
Paul Barten
Utrecht
1:28:46
1:28:09
219
Marco Fühner
Emmen
1:29:27
1:28:07
220
Jethro Bakker
Amersfoort
1:29:28
1:28:41
221
Barnd Hammer
Rijssen
1:29:59
1:29:11
222
Niek Kuipers
Nijverdal
1:30:14
1:29:10
223
Roy Nelissen
ZLTO 3
1:30:33
1:29:34
224
Richard Steijn
Atletics Nijverdal
1:30:41
1:29:56
225
Paul Hulscher
Enschede
1:30:52
1:29:55
226
Jan Pezie
SISU
1:31:21
1:30:15
227
Maurice Klasen
Kampen
1:31:37
1:30:37
228
Nathan Nekkers
Nijverdal
1:32:01
1:30:57
229
Marcel Smith
De Meern
1:32:37
1:31:23
230
Piet Ypma
Lettele
1:32:38
1:31:20
231
Ton van de Hee
Nijverdal
1:33:06
1:32:03
232
Roberto Verleun
Hengelo Ov
1:33:14
1:32:29
233
Arjen van Bleijswijk
Dronten
1:33:32
1:32:07
234
Gijs van Elk
Deventer
1:33:48
1:32:36
235
Robert Schuttinga
Lochem
1:34:10
1:32:54
236
Joris Broks
Amsterdam
1:35:37
1:33:58
237
Christian Hogenkamp
Nijverdal
1:35:43
1:34:38
238
Jan van Voorden
RIJSSEN
1:36:01
1:35:37
239
Ralph de Boer
Zwolle
1:36:50
1:35:20
240
Fred Bekker
Apeldoorn
1:37:31
1:35:53
241
Wouter de Beuz
Buiting Staalbouw
1:37:48
1:36:31
242
Desmond Vorst
Holten
1:37:58
1:36:33
243
Henk de Wit
Apeldoorn
1:40:06
1:39:54
244
Roelof Jonkers
Stadskanaal
1:41:29
1:40:04
245
Tom Pronk
Heino
1:42:14
1:40:50
246
Christiaan Getkate
Zwolle
1:43:56
1:42:30
247
Jos Koekkoek op Munste
Enschede
1:45:40
1:44:43
248
Jeroen Jonker
Voorhout
1:46:25
1:44:57
249
Marcel Katerberg
Deventer
1:47:41
1:46:23
M40, 10 MIJL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wim Opten
SV Veendam
53:33
53:32
2
Benjamin Romkes
Zaanland
54:17
54:16
3
Eric Borg
Marathon Pim Mulier
57:14
57:13
4
Marcel Klamer
LAAC Twente
59:08
59:07
5
Carel Opten
AAC '61
59:20
59:18
6
Vincent Hentzepeter
Westerhaar-Vriezenv
59:41
59:39
7
Dirk Hoekman
AV Holten
1:00:08
1:00:07
8
Harmen de Vries
Balkbrug
1:00:20
1:00:17
9
Manfred Boogaard
Ede Gld
1:00:25
1:00:21
10
Jeroen Geerling
AV Rijssen
1:00:41
1:00:39
11
Bert Leusink
Oldenzaal
1:01:10
1:01:08
12
Adri Deemter
Spurt '88
1:01:18
1:01:16
13
Rob Zwartjens
Loopgroep PK
1:01:38
1:01:36
14
Jan Reichardt
Heinen & Hopman Engi
1:01:50
1:01:48
15
Jens Erik Bergmann
Versmold (GER)
1:01:51
1:01:49
16
Jan van den Broek
Daventria
1:01:53
1:01:49
17
Dick Bennink
Aebi Schmidt Nederla
1:02:09
1:01:59
18
Vincent Holtmaat
jansman-bouwgroep
1:02:10
1:02:00
19
Tom Oude Lenferink
Almelo
1:02:37
1:02:22
20
Marten van der Veen
Daventria
1:03:08
1:03:05
21
Eric Jansen
Loopgroep PK
1:04:06
1:04:02
22
Henk Dijkstra
Zwolle
1:04:13
1:04:05
23
Silvester Holtmaat
jansman-bouwgroep
1:04:16
1:04:11
24
Hans Koier
Marathon Pim Mulier
1:04:30
1:04:25
25
Gerard Dunnink
Steenwijk
1:04:38
1:03:55
26
Johann-Frederick te Pe
Phanos
1:04:44
1:04:42
27
Ab Reurslag
Lochem
1:04:45
1:04:34
28
Bert Scholtens
Artemis
1:04:51
1:04:38
29
Peter de Boer
PEC 1910
1:04:56
1:04:47
30
Stefan Lamain
Valthe
1:05:13
1:04:23
31
Freddy Dekker
Lichtenvoorde
1:05:17
1:05:12
32
Hanko van Giessen
Denekamp
1:05:21
1:05:14
33
Boudewijn Weierink
Ootmarsum
1:05:21
1:05:15
34
Jan Roosink
AV Rijssen
1:05:34
1:05:22
35
Paul Kommeren
Phoenix
1:05:45
1:05:27
36
Pieter-Jan Kooi
Loppersum
1:05:46
1:05:35
37
Peter Bleeker
Bennekom
1:05:59
1:05:43
38
Harco Draaijer
Deventer
1:06:01
1:05:56
39
Thijs van Beethoven
Deventer
1:06:27
1:06:21
40
Wouter Rouwhorst
Dutch Runners Basic
1:06:34
1:06:17
41
Henk Meppelink
Gramsbergen
1:06:50
1:06:41
42
Marcel van Tellegen
LAAC Twente
1:06:57
1:06:54
43
Jan Buwalda
ZLTO 3
1:07:08
1:06:58
44
Jan Eikelboom
Lemelerveld
1:07:08
1:07:05
45
Michel IJzerman
Coulisse BV 2
1:07:11
1:07:02
46
Jan van Beveren
Hardenberg
1:07:45
1:07:24
47
Ali Ozbalaban
Oldenzaal
1:07:52
1:07:48
48
Jos Bosma
SISU
1:08:00
1:07:53
49
Roelant Horree
Weesp
1:08:06
1:07:36
50
Edwin Marquart
Phoenix
1:08:07
1:07:23
51
Gerard Markvoort
Ruurlo
1:08:13
1:07:58
52
Gerard Veldscholten
LAAC Twente
1:08:22
1:08:16
53
Bernhard Kootstra
Dalfsen
1:08:24
1:08:11
54
Hans Peter de Ruiter
SISU
1:08:26
1:07:46
55
André Oude Vrielink
Vasse
1:08:35
1:08:27
56
Jan Roeles
Loopgroep Beilen
1:08:36
1:08:05
57
Simon Engelberts
Enschede
1:08:36
1:08:19
58
Erik Post
Bergentheim
1:08:38
1:07:52
59
Rob Rouwers
Ootmarsum
1:08:46
1:08:40
60
Tony Ruiter
Twenterand
1:08:52
1:08:24
61
Ronnie Wargers
De Lutte
1:08:56
1:08:52
62
Piet-Hein de Leeuw
Daventria
1:08:59
1:08:52
63
Anton van Amerongen
Leidschendam
1:09:06
1:08:52
64
René Hermsen
Marathon Pim Mulier
1:09:10
1:09:05
65
Freddie Kruisselbrink
Almelo
1:09:15
1:08:51
66
Michel van Straaten
Raalte
1:09:41
1:09:34
67
Hans Bramer
Hoge Hexel
1:09:50
1:09:10
68
Hans Blekkenhorst
Hellendoorn
1:09:50
1:09:22
69
Eric Hutten
de Jong & Laan Veend
1:09:51
1:09:36
70
Leo Tolboom
Haag Atletiek
1:09:58
1:09:39
71
Leon ter Wee
SISU
1:10:00
1:09:20
72
Marcel Lucassen
LAAC Twente
1:10:04
1:09:39
73
Erwin Geels
Enter
1:10:05
1:09:40
74
Aalt Hagedoorn
Wierden
1:10:07
1:09:24
75
Jos Nij Bijvank
Oisterwijk
1:10:09
1:09:54
76
Henk Enoch
Twenterand
1:10:19
1:09:49
77
Edwin Veldkamp
Nijverdal
1:10:22
1:09:40
78
Peter te Focht
LVG
1:10:42
1:10:22
79
Harry Derksen
Raalte
1:10:43
1:09:51
80
Jos Mensink
Heino
1:10:59
1:10:48
81
René Klink
Laag Zuthem
1:11:00
1:10:48
82
Hans Dat
LAAC Twente
1:11:06
1:11:03
83
Laurens Stiekema
Winsum Gn
1:11:07
1:10:53
84
Arend Burgers
Hevea bv
1:11:10
1:11:05
85
Edwin van Hurck
Assen
1:11:13
1:10:36
86
Rinus Marsman
Den Ham Ov
1:11:13
1:11:06
87
Michel Haarhuis
Almelo
1:11:19
1:10:39
88
Paul Wichink
Haarle gem Hellendoo
1:11:21
1:10:55
89
Jan Pieter de Vries
Marathon Pim Mulier
1:11:26
1:11:03
90
André Bleumink
LVG
1:11:28
1:11:22
91
Onno Ebbens
Fochteloo
1:11:33
1:11:12
92
Jan Rotman
Wierden
1:11:34
1:10:47
93
Jeroen Velthuis
Bramer Aannemersbedr
1:11:47
1:10:08
94
Eduard Leusink
Rijssen
1:11:48
1:11:40
95
Henk Ophoff
Raalte
1:11:58
1:11:38
96
Dik Kranenburg
Gelre
1:12:01
1:10:51
97
Cas de Roos
Culemborg
1:12:17
1:12:07
98
John Tanke
Borne
1:12:22
1:12:12
99
Joost Meijers
Goor '75
1:12:26
1:12:19
100
Jan Schuurs
Twenterand
1:12:29
1:11:59
101
Henk-Jan Koier
Venlo
1:12:30
1:12:27
102
Harry van Coeverden
AV Holten
1:12:32
1:12:11
103
Wim Janssen
Laren Gld
1:12:33
1:12:02
104
Jan Baan
Nijverdal
1:12:37
1:12:04
105
Bas van der Heide
Wageningen
1:12:43
1:12:01
106
Jaap Trotsenburg
Holten
1:12:51
1:11:27
107
Henk van de Riet
Nijverdal
1:12:56
1:12:26
108
Ahmet Golak
Almelo
1:12:57
1:12:49
109
Arjan Nieuwenhuis
Kampen
1:13:00
1:12:01
110
Henk Koopman
Dutch Runners Gold
1:13:02
1:12:37
111
Stefan van Leeuwen
Dutch Runners Gold
1:13:03
1:12:11
112
Norbert Beltman
Marathon Pim Mulier
1:13:07
1:12:44
113
Bennie van Schaik
Klarenbeek
1:13:08
1:13:08
114
Rudi Rodijk
Nefit b.v.
1:13:16
1:12:37
115
Titus Olthof
TION
1:13:31
1:13:18
116
Bas Coreelmont
Utrecht
1:13:38
1:12:04
117
Clemens Schotman
Deventer
1:13:41
1:13:21
118
Wim Klein Baltink
AV Holten
1:13:43
1:13:03
119
Eelco Jan Bruinsma
Nijverdal
1:13:50
1:13:03
120
Nico Kerssens
Apeldoorn
1:13:53
1:12:21
121
Hendrie Drenthel
Aalten
1:13:56
1:13:37
122
Klaas van de Groep
Heinen & Hopman Engi
1:13:56
1:13:38
123
Rein de Boer
Manderveen
1:13:57
1:13:11
124
Maurice Zandhuis
Bussum
1:13:57
1:13:29
125
Dinant Rossing
Markelo
1:14:00
1:13:48
126
Gerben ter Horst
Swift
1:14:04
1:13:46
127
Ronald Maatman
Nijmegen Atletiek
1:14:11
1:14:05
128
Ruud Kolthof
Enschede
1:14:12
1:13:53
129
Eduard Vossebeld
Holten
1:14:13
1:14:01
130
Johan Makkinga
Ommen
1:14:20
1:13:54
131
Alex Klein
Dutch Runners Gold
1:14:20
1:13:56
132
Jacco Smit
Atletics Nijverdal
1:14:27
1:14:18
133
Gert Teunissen
Rijssen
1:14:27
1:13:06
134
Bram Meijer
Twenterand
1:14:39
1:14:10
135
Hans de Boer
Zwolle
1:14:40
1:13:42
136
Hans Hollander
Dutch Runners Gold
1:14:41
1:13:58
137
Bernd Depembroek
VREDEN
1:14:42
1:13:10
138
Jaap Baalbergen
Dokkum
1:14:49
1:14:36
139
Rene Hulsman
Raalte
1:14:52
1:14:00
140
John van Kemenade
Deventer
1:14:52
1:13:52
141
Erik Nijsink
College Reggesteyn 1
1:14:54
1:14:15
142
Gerrit Schooten
AV Rijssen
1:14:57
1:14:19
143
Johan Tijdhof
LAAC Twente
1:15:02
1:14:38
144
Henk van der Kolk
ACO Van Elderen
1:15:04
1:14:34
145
Hans Uijen
AV Holten
1:15:07
1:14:28
146
Gijs Bonestree
Nunspeet
1:15:08
1:14:38
147
Bert Manenschijn
Lemele
1:15:13
1:14:34
148
Ton Vloedgraven
Heino
1:15:17
1:14:27
149
Wiljan Gijgink
Rekken
1:15:27
1:14:22
150
Peter ten Dam
Hengelo Ov
1:15:50
1:15:27
151
Marcel Nijhuis
Raalte
1:15:53
1:15:33
152
Jan Hooge
Hoogeveen
1:16:04
1:15:15
153
Jeroen Bosch
De Lutte
1:16:09
1:15:52
154
Leo Meijerink
ACO Van Elderen
1:16:13
1:15:47
155
Martin Jansman
Raalte
1:16:14
1:14:50
156
Theo de Winter
Kring van Dorth
1:16:15
1:15:25
157
Cor Schuttrups
Emmen
1:16:17
1:15:03
158
Roelof Veurink
Twenterand
1:16:20
1:15:59
159
John Pelgröm
Twello
1:16:26
1:16:19
160
Andre Beddinkhaus
Avanti-Wilskracht
1:16:28
1:16:03
161
Anton Rosing
Markelo
1:16:31
1:15:47
162
Bert Bekkernens
Nieuw Heeten
1:16:34
1:15:24
163
René Hoff
Holten
1:16:38
1:15:02
164
Marcel Monnink
Zwolle
1:16:42
1:15:33
165
Gert Jansen
Vroomshoop
1:16:45
1:16:13
166
Peter Mensink
Heeten
1:16:46
1:15:54
167
Remco Smits
PEC 1910
1:16:47
1:15:52
168
Jan van Beesten
Ommen
1:16:48
1:16:11
169
Marc Diepmaat
Warnsveld
1:16:50
1:15:58
170
Bert Broekmate
Aebi Schmidt Nederla
1:16:50
1:16:24
171
Noël Peeters
Salland
1:16:55
1:16:26
172
Marko Vlaming
ACO Van Elderen
1:16:56
1:16:02
173
Rob Hutten
Broekland Ov
1:16:57
1:16:04
174
Bas Tönis
Zwolle
1:16:58
1:16:21
175
Jelle ter Bekke
Den Ham Ov
1:17:00
1:16:19
176
Harry Hegeman
Nijverdal
1:17:03
1:16:05
177
Henri Wittenberg
Lochem
1:17:03
1:15:34
178
Henk ter Harmsel
Wierden
1:17:07
1:16:45
179
Peter Scheeren
Goor '75
1:17:13
1:16:55
180
Paul Kruiper
Luttenberg
1:17:14
1:16:33
181
Klaas Ophoff
Zwolle
1:17:21
1:17:14
182
Bert Boeve
Atletics Nijverdal
1:17:23
1:16:56
183
Jos Ramaker
Lierderholthuis
1:17:25
1:16:32
184
Willy Hoberg
Gorssel
1:17:27
1:17:08
185
Jan Visser
Wierden
1:17:29
1:16:40
186
Erwin Vos
Nijverdal
1:17:30
1:15:59
187
Frans Noordman
Heino
1:17:34
1:16:44
188
Harjan Potgieter
Daarlerveen
1:17:37
1:17:29
189
Harry Dommerholt
Nijverdal
1:17:38
1:17:30
190
Jack Stroop
Atos
1:17:44
1:16:29
191
Wilgert Kamp
Nijverdal
1:17:51
1:17:24
192
Roelof Dekker
Almelo
1:18:03
1:16:51
193
Joop Jansen
AAA
1:18:05
1:16:52
194
Sjack Visser
Baarn
1:18:08
1:17:13
195
Harry van Os
Loopgroep Beilen
1:18:11
1:17:40
196
Jan Post
NOP
1:18:21
1:17:47
197
Hans Roerink
Atletics Nijverdal
1:18:22
1:17:52
198
Arie van der Lee
Raalte
1:18:27
1:18:06
199
Rene Niessen
Prins Hendrik
1:18:28
1:18:23
200
Vincent Jansen
Wijhe
1:18:31
1:17:25
201
Haree Ekkel
Hardenberg
1:18:33
1:17:58
202
Edwin Kampman
Heino
1:18:34
1:17:47
203
Harald Wiggers
Marathon Pim Mulier
1:18:38
1:18:16
204
Gert de Vries
Atletics Nijverdal
1:18:41
1:18:12
205
Eppie Wuestman
Holten
1:18:52
1:17:21
206
Jan Pladdet
Colmschate
1:18:56
1:18:23
207
Henk Kamstra
Winsum Gn
1:18:57
1:18:23
208
Nico van Putten
Goor '75
1:18:58
1:18:39
209
Robert Visscher
Wierden
1:19:04
1:18:21
210
Fred Hollander
Deventer
1:19:04
1:18:21
211
Bert Visser
Deventer
1:19:11
1:17:40
212
Marten Dijkstra
Markelo
1:19:18
1:18:42
213
Arjan Baan
Rijssen
1:19:19
1:19:10
214
Marco Dik
Zwolle
1:19:24
1:19:16
215
Jeroen van den Hoeven
Arnhem
1:19:26
1:18:37
216
Andre Holterman
Heino
1:19:45
1:18:53
217
Kees den Besten
Elburg
1:19:48
1:18:36
218
Adriaan van Overbeek
Enter
1:19:56
1:19:07
219
Herman Litjens
ZLTO 1
1:19:57
1:19:18
220
Berry Pees
Bramer Aannemersbedr
1:19:57
1:18:20
221
Paul van Rooijen
Sprint
1:19:59
1:19:10
222
Lucien Popma
Vriezenveen
1:20:01
1:18:49
223
Jeroen Dirks
Vught
1:20:02
1:18:44
224
Huub Elshof
Heino
1:20:05
1:19:13
225
Paul Vaarhorst
Cogas 1
1:20:11
1:19:29
226
Erik Zondag
Zevenaar
1:20:16
1:19:27
227
Bart van Leerdam
ZLTO 3
1:20:17
1:18:52
228
Johan Grolleman
Zwolle
1:20:20
1:19:50
229
Arthur Vennink
Zwolle
1:20:23
1:19:21
230
Gerben ten Broeke
Lemelerveld
1:20:24
1:19:12
231
Harrie Jasper
Sibculo
1:20:32
1:19:48
232
Hendri Markvoort
Holten
1:20:39
1:19:44
233
Bert Barmentloo
Deventer
1:20:46
1:19:14
234
Karst Nieboer
Nijverdal
1:20:53
1:20:11
235
Bert Dijkhuis
Hengelo Ov
1:20:55
1:20:10
236
Johan Schuppert
Holten
1:20:59
1:20:37
237
Leo Abrahamse
Woerden
1:21:01
1:20:11
238
Willem van der Woude
Apeldoorn
1:21:03
1:20:14
239
Tonny Schutte
Holten
1:21:04
1:19:33
240
Theo Roelofs
Vaassen
1:21:07
1:20:08
241
Daniel Prosser
Amsterdam
1:21:17
1:20:26
242
Albert Wijnen
College Reggesteyn 1
1:21:24
1:20:42
243
Theo Huistede
Ambt Delden
1:21:29
1:20:48
244
Wim de Boss
Buiting Staalbouw
1:21:30
1:20:19
245
Jaap Haaze
Zuidwolde Dr
1:21:37
1:20:53
246
Douwe Hokwerda
Dutch Runners Gold
1:21:41
1:21:25
247
Peter Klaver
Bentelo
1:21:45
1:21:19
248
Han Swinkels
ZLTO 1
1:21:53
1:20:54
249
Robert te Raa
Zwolle
1:21:58
1:20:48
250
René Kreuwel
Harbrinkhoek
1:21:58
1:21:24
251
Bart Huiskamp
Markelo
1:22:01
1:21:23
252
Arnold van Leeuwen
de Jong & Laan Veend
1:22:07
1:21:50
253
Henk Wijnberg
Hevea bv
1:22:11
1:21:49
254
Adri Berger
Enschede
1:22:14
1:20:50
255
Rene Karsten
Nijverdal
1:22:14
1:21:18
256
Richard Blankenvoort
Vasse
1:22:22
1:21:48
257
Bert Holst
Hengelo Ov
1:22:29
1:22:07
258
Michiel Kirch
Cogas 1
1:22:31
1:21:47
259
Herbert Veger
Loopgroep De Lutte
1:22:54
1:22:22
260
Herman Huinink
Deventer
1:22:57
1:21:43
261
Bertus Jansen
Atletics Nijverdal
1:22:58
1:22:14
262
Martin Paalman
Holten
1:23:01
1:21:25
263
Peter Kuijer
Schalkhaar
1:23:06
1:22:21
264
Jan Slagman
Rijssen
1:23:13
1:22:08
265
Heite Dommerholt
Holten
1:23:13
1:22:09
266
René Leemhuis
Nijverdal
1:23:23
1:22:19
267
Erik Hengstman
Atletics Nijverdal
1:23:26
1:21:55
268
Joop van der Fels
Almelo
1:23:32
1:22:20
269
Jaap Stramrood
Arnhem
1:23:32
1:22:01
270
Jan Peter de Jager
Rijssen
1:23:43
1:22:32
271
Henk Pieffers
AV Holten
1:23:45
1:22:14
272
Dirk Werkman
Lochem
1:23:46
1:22:24
273
Arno Witteveen
Daventria
1:23:52
1:22:23
274
Aart Hoeke
Hank
1:24:05
1:23:07
275
Robert Water
Castricum
1:24:09
1:23:42
276
Hildebrand Bijleveld
Loosdrecht
1:24:14
1:23:40
277
Arnold Fincken
Holten
1:24:14
1:22:42
278
Ton Harmsen
ASV
1:24:16
1:23:37
279
Erjan Kikkert
Twenterand
1:24:19
1:24:11
280
Jonny van Ee
Holten
1:24:19
1:22:56
281
Henk Plaggenmarsch
Bergentheim
1:24:22
1:23:57
282
Wouter Meijer
Oldenzaal
1:24:22
1:23:34
283
Edwin Knobben
Haarle gem Hellendoo
1:24:23
1:23:57
284
Ronald van Leeuwen
Nijmegen
1:24:38
1:23:31
285
Wim Wibbelink
AV Holten
1:24:47
1:23:27
286
Jan-Henk Reef
Goor
1:24:53
1:23:37
287
Erik van Jaarsveld
Wierden
1:24:54
1:24:31
288
Henri Achterkamp
AV Holten
1:25:14
1:24:36
289
Coen Weerkamp
Pijnenburg
1:25:20
1:24:20
290
Wieck van Haren
Beuningen Gld
1:25:35
1:24:26
291
Gert-Jan van der Vegt
Deventer
1:25:38
1:24:17
292
Arjan Eggink
Markelo
1:25:41
1:24:48
293
Hans Beumers
Enschede
1:25:54
1:25:05
294
Peter Hafkamp
Arnhem
1:25:57
1:25:44
295
Rob Salman
Delden
1:25:59
1:24:37
296
Johan Martinus
Almelo
1:26:01
1:24:48
297
Gerard Aarnink
Nutter
1:26:12
1:25:38
298
Harald Mulder
Hengelo Ov
1:26:13
1:25:28
299
Jorge Dellan
Almelo
1:26:26
1:25:00
300
Bart van Pagée
Rijssen
1:26:39
1:25:28
301
Marcel Kemper
Haag Atletiek
1:26:43
1:26:24
302
Maarten Jan Verhoeve
Capelle aan den IJss
1:27:05
1:25:33
303
Gijs de Graaf
Utrecht
1:27:12
1:26:40
304
Johan van der Molen
Zwolle
1:27:15
1:25:56
305
Eddy de Boer
De Wijk
1:27:22
1:26:09
306
Laurens Verwoest
Deventer
1:27:22
1:26:46
307
Bert Reuvecamp
PEC 1910
1:27:26
1:26:19
308
Bert Eggink
Neede
1:27:34
1:26:18
309
Christiaan van Benthem
Ootmarsum
1:27:51
1:27:17
310
Jaap Duijst
Heinen & Hopman Engi
1:28:01
1:27:07
311
Joost Rutgers
Schalkhaar
1:28:05
1:28:00
312
Hans Kieboom
Capelle aan den IJss
1:28:19
1:27:52
313
Frits Gijsbertse
Amersfoort
1:28:30
1:26:56
314
Johan Aalpoel
Markelo
1:28:31
1:27:53
315
Hans wichers Schreurs
Apeldoorn
1:28:32
1:28:02
316
René Kroese
Almere
1:28:42
1:27:22
317
Elko Levinga
Loopgroep RUN&FUN Tw
1:28:42
1:27:40
318
Fred Adema
Zwartemeer
1:28:53
1:27:40
319
Claus Stiekema
PEC 1910
1:29:05
1:27:56
320
Bert van der Pol
Almelo
1:29:17
1:27:59
321
Martijn Vonk
Bussum
1:29:20
1:28:52
322
Rob Steeghs
Zwolle
1:29:30
1:28:20
323
Ronald Wissink
AV Holten
1:29:37
1:28:02
324
Frans Verwer
ZLTO 2
1:29:49
1:28:52
325
Sabih Gerez
Hengelo Ov
1:30:01
1:29:14
326
Gerard Baan
Rijssen
1:30:06
1:29:17
327
Henk Vaanholt
Wierden
1:30:14
1:28:46
328
Klaas Jonker
Groningen
1:30:18
1:29:15
329
Jan Meijer
Nijverdal
1:30:28
1:29:45
330
Eit Frits van der Veld
Raalte
1:30:41
1:29:11
331
Wim Dekker
Rijssen
1:31:06
1:30:45
332
Gerard Vuuregge
Rheden
1:31:15
1:29:49
333
Henk Schoeman
de Jong & Laan Loche
1:31:24
1:30:08
334
Antoon Koehorst
Oldenzaal
1:31:38
1:30:51
335
Hans de Boer
Lochem
1:31:42
1:31:29
336
Geert Jan Bosma
Loopgroep Leeuwarden
1:31:43
1:30:50
337
Hannes Houben
Leeuwarden
1:31:45
1:30:52
338
Marcel Slinkman
Heino
1:31:54
1:30:31
339
John Hagenouw
Doesburg
1:32:14
1:31:19
340
Jeroen Hoekstra
Amsterdam
1:32:32
1:30:58
341
Kees Post
Urk
1:33:28
1:32:18
342
Gerben Schulenburg
Nijverdal
1:33:29
1:32:30
343
Wessel Nies
Kampen
1:34:04
1:33:09
344
Marc Ouwehand
Utrecht
1:34:13
1:32:51
345
Rob Oude Weernink
Wierden
1:34:47
1:33:27
346
Han Jansen
Nijverdal
1:35:54
1:34:12
347
Joop Timmer
Nijverdal
1:36:43
1:35:39
348
Patrick Smit
Rotterdam
1:36:59
1:35:54
349
Johan Versteeg
Capelle aan den IJss
1:37:00
1:35:55
350
Timo Meijer
Raalte
1:37:05
1:35:34
351
Arjan Hulsebos
Dutch Runners Gold
1:37:22
1:35:52
352
Remco Mennegat
Gemeente Hellendoorn
1:38:13
1:37:44
353
Hans Klünder
Winsum Gn
1:38:58
1:37:55
354
Michel Huizinga
Hengelo Ov
1:39:14
1:38:26
355
Cees de Feijter
Wesepe
1:41:08
1:40:27
356
Klaas Feenstra
Raalte
1:42:16
1:40:46
357
Johan Kamp
Nijverdal
1:43:27
1:42:05
358
Rob Vos
Neede
1:47:32
1:46:14
359
Theo Visscher
Genemuiden
1:51:25
1:50:08
360
Peter Brand
Krimpen aan de Lek
1:52:46
1:51:16
M50, 10 MIJL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Albert Oldehinkel
Radewijk
1:00:18
1:00:17
2
Marcel Elfrink
Apeldoorn
1:00:22
1:00:19
3
Meindert Koopman
Holten
1:04:40
1:04:38
4
Adrie van Graafeijland
Triathlon
1:04:42
1:04:32
5
Wim Ogink
ZLTO 2
1:05:11
1:05:06
6
Henk Oldehinkel
Spurt '88
1:05:37
1:05:33
7
André Koeslag
Triathlon
1:05:50
1:05:40
8
Drikus Haalboom
avVN
1:06:41
1:06:32
9
Jos Vrielink
Luttenberg
1:06:50
1:06:38
10
Hans Hegeman
Hevea bv
1:07:17
1:07:12
11
Hans Uittenhout
TION
1:07:59
1:07:48
12
Gerard Gerritsen
Deventer
1:08:09
1:08:04
13
Izak Patty
Deventer
1:08:39
1:08:32
14
Willie Mars
Loopgroep Aart Stigt
1:08:39
1:08:26
15
Theo Leerkes
Daventria
1:09:09
1:09:05
16
Roelof van der Velde
Daarlerveen
1:09:16
1:09:10
17
Wilfried Oldenkotte
Haaksbergen
1:09:31
1:09:26
18
Dirk Blom
Clytoneus
1:09:58
1:09:51
19
Chris Offringa
AV Holten
1:10:20
1:10:17
20
Theo Oude Hesselink
Borne
1:10:30
1:10:26
21
Hennie Nijenhuis
Atletics Nijverdal
1:10:39
1:10:05
22
Ko van Kuijk
Sprint
1:10:46
1:10:36
23
Jack Paassen
Loopgroep Aart Stigt
1:10:55
1:10:41
24
Alphons Weierink
Ootmarsum
1:10:57
1:10:51
25
Simon van Boven
Nijkerk Gld
1:11:10
1:10:53
26
Chris van der Spek
Enschede
1:11:14
1:10:14
27
Karel Smit
Nijverdal
1:11:43
1:11:38
28
Fokke Wind
Twenterand
1:11:52
1:11:49
29
Jan Boerman
AV Rijssen
1:12:02
1:11:52
30
Ben Zuidersma
Hoogeveen
1:12:05
1:11:43
31
Theo Wegdam
Hengevelde
1:12:40
1:12:16
32
Harm Veenstra
Impala
1:12:43
1:12:06
33
Menno de Jager
LAAC Twente
1:12:45
1:12:38
34
Ben Graven
Ootmarsum
1:12:46
1:12:40
35
Klaas Molenaar
STAP
1:12:57
1:12:45
36
Wolter Croezen
Twenterand
1:13:00
1:12:31
37
Henk Janssen
Apeldoorn
1:13:11
1:13:00
38
Jan Tjerkstra
ACO Van Elderen
1:13:14
1:12:59
39
Gerritjan van Alst
Oldenzaal
1:13:25
1:13:00
40
Gerard Roelofs
Borne
1:13:36
1:13:00
41
Gerrit-Jan Scholtens
Loopgroep Hoorn
1:13:46
1:13:30
42
Hans Klomp
LAAC Twente
1:13:54
1:13:31
43
Ton Vreman
Clytoneus
1:14:02
1:13:54
44
William van Dijk
Tilburg Road Runners
1:14:08
1:13:14
45
Hans te Rietmole
ASV
1:14:14
1:14:10
46
Ashok Jodha
avVN
1:14:15
1:12:34
47
Jan Wolterink
Groesbeek
1:14:17
1:14:00
48
Henk Doornebosch
PEC 1910
1:14:30
1:14:16
49
Willem Schoterman
Loopgroep PK
1:14:38
1:14:31
50
Herman Weening
Hardenberg
1:14:39
1:14:25
51
Ep Boode
AV Holten
1:14:47
1:14:07
52
Richard Koster
LVG
1:14:48
1:14:29
53
Leo van den Hoven
Clytoneus
1:14:52
1:14:46
54
Diederik Tempert
Nijverdal
1:15:00
1:14:42
55
Jans Vincent
Rijssen
1:15:01
1:14:51
56
Theo Gomis
TION
1:15:13
1:13:58
57
Rudie van der Walle
Loopgroep De Lutte
1:15:13
1:14:56
58
Henk ten Thije Boonkka
Hengevelde
1:15:15
1:14:50
59
Cor Overkempe
Holten
1:15:18
1:14:46
60
Cor Kuiper
TION
1:15:42
1:14:59
61
Vincent Vaarhorst
Cogas 1
1:16:00
1:15:19
62
Sjef Olde Scholtenhuis
LAAC Twente
1:16:03
1:15:43
63
Carl Voorhaar
Hengelo Ov
1:16:11
1:14:36
64
Alfred Ruiter
Nijverdal
1:16:19
1:15:59
65
Marcel ter Ellen
Enschede
1:16:21
1:15:58
66
Ton Wissink
Cogas 1
1:16:24
1:15:44
67
Harry van der Vegt
Raalte
1:16:32
1:15:50
68
Johan Cremer
Nefit b.v.
1:16:35
1:15:57
69
Henk Voortman
Wierden
1:16:37
1:15:36
70
Rob Mentink
Hengelo Ov
1:16:38
1:16:16
71
Hans Nijhuis
Enschede
1:16:40
1:16:18
72
Ben Haarhuis
avVN
1:16:44
1:16:04
73
Paul Brugman
Haaksbergen
1:16:48
1:16:11
74
Bert Gerritsen
Deventer
1:16:51
1:16:36
75
Ben Hofenk
Hanzesport
1:16:55
1:16:34
76
Wim Brok
AV Rijssen
1:17:01
1:16:14
77
Rob Weekenstroo
Enschede
1:17:08
1:16:52
78
Onne Haitsma
LAAC Twente
1:17:26
1:17:11
79
Theo Kosters
Goor '75
1:17:36
1:17:19
80
Jan Stam
Holten
1:17:51
1:17:13
81
Roel Ribbink
avVN
1:18:06
1:17:38
82
André Mulder
Deurningen
1:18:10
1:17:47
83
Bert van Drunen
Diomedon
1:18:13
1:18:04
84
Cor van der Hoek
avVN
1:18:33
1:18:05
85
Rensen Arnold
Borne
1:18:33
1:17:45
86
Ed van Renswouw
Soest
1:18:38
1:17:38
87
Freek Notten
Eibergen
1:18:45
1:18:40
88
Jan Meyer
Haaksbergen
1:18:48
1:17:43
89
Ronald Waanders
Enschede
1:18:49
1:18:37
90
Arie Cuppen
Pallas '67
1:18:49
1:18:07
91
Piet Schippers
Heino
1:19:00
1:18:01
92
Rob A Stofberg
Clytoneus
1:19:07
1:18:57
93
Ben Nijboer
SISU
1:19:08
1:18:27
94
Fons Krabbe
Weerselo
1:19:08
1:18:42
95
Johan van Duuren
Dutch Runners Gold
1:19:10
1:17:49
96
Wim Overkamp
Heino
1:19:11
1:18:19
97
Henk Nijhuis
Markelo
1:19:13
1:18:35
98
Ap Bleumink
Teuge
1:19:14
1:18:35
99
Cor Berenschot
Haaksbergen
1:19:28
1:18:57
100
Anton Haitink
Dalfsen
1:19:31
1:18:12
101
Tonny Jansen
Dutch Runners Gold
1:19:32
1:19:06
102
Bé Haandrikman
Nijverdal
1:19:36
1:18:30
103
Tonnie Aipack
Hengelo Ov
1:19:39
1:19:27
104
Arie van Erk
Vriezenveen
1:19:41
1:18:30
105
Klaas Vanderkooij
Damwald
1:19:46
1:19:32
106
Gerard Harleman
Daventria
1:19:48
1:19:26
107
Cyril Seesing
De Liemers
1:19:48
1:18:59
108
Bert Nijkamp
Lochem
1:19:48
1:19:23
109
Jan Argind
Deventer
1:19:48
1:18:29
110
Geert Ariaans
Nijmegen Atletiek
1:19:52
1:19:04
111
Bert ten Hoff
Runners Stadskanaal
1:19:55
1:19:02
112
Juud de Lange
LAAC Twente
1:19:59
1:19:43
113
Albert Zwaaneveld
Almelo
1:20:05
1:19:24
114
Henny Disselhorst
Heeten
1:20:07
1:18:56
115
Ton Zomerdijk
Heino
1:20:07
1:18:45
116
Paul Scheltinga
Enschede
1:20:10
1:19:53
117
Henk Schuutman
Lemele
1:20:23
1:20:02
118
Frank Heitbrink
Algemene Bathmense S
1:20:27
1:19:31
119
Adrian Wadham
ATC '75
1:20:34
1:20:03
120
Jan Tieben
LAAC Twente
1:20:40
1:19:27
121
Alfonds Kuiper
Heeten
1:20:43
1:19:32
122
Ko Kwakman
Enschede
1:20:55
1:19:51
123
Fetze Stellema
Zwolle
1:21:01
1:20:35
124
George Klomp
Hengelo Ov
1:21:03
1:20:51
125
Ben Hofland
Oldenzaal
1:21:21
1:20:48
126
Mannus Schulenburg
Nijverdal
1:21:23
1:20:25
127
Gerrit Altena
Avanti-Wilskracht
1:21:24
1:21:07
128
Johan Harbers
Rijssen
1:21:26
1:20:37
129
Alphons Polman
LAAC Twente
1:21:35
1:21:11
130
Gerrit Baan
Noardburgum
1:21:49
1:20:50
131
Bart de Rode
Dutch Runners Gold
1:21:54
1:21:45
132
John Bekke
Atletics Nijverdal
1:21:54
1:20:49
133
Huib van den Berg
PAC
1:21:55
1:21:09
134
Hans van Bentheim
Geesteren Ov
1:21:58
1:21:25
135
Adrie Dekker
Emmeloord
1:22:03
1:21:28
136
Koos de Koning
Holten
1:22:05
1:20:58
137
Johan Slot
Enter
1:22:06
1:21:42
138
Leo van het Bolscher
Hengelo Ov
1:22:13
1:21:59
139
Bert van der Wal
Deventer
1:22:28
1:21:34
140
Jan Meuleman
Haaksbergen
1:22:33
1:22:05
141
Sjaak
Doesburg
1:22:37
1:22:08
142
Rob Vlietstra
Nijkerkerveen
1:22:39
1:22:08
143
Wim Koetsier
PEC 1910
1:22:45
1:21:37
144
Ton Altink
Apeldoorn
1:22:46
1:22:06
145
Nico Offeringa
Nefit b.v.
1:22:47
1:22:30
146
Gerard van der Wal
Lochem
1:22:55
1:21:27
147
Riekel de Groot
Emmen
1:23:20
1:22:06
148
Wim Saaltink
Groningen Atletiek
1:23:21
1:22:12
149
Edward Nagel
Nijmegen
1:23:30
1:22:55
150
Fons Tiehatten
Avanti-Wilskracht
1:23:32
1:23:08
151
Albert Doelwijt
Veenendaal
1:23:47
1:23:35
152
Jan van den Boom
Nijmegen
1:23:52
1:22:27
153
Gerard Reef
Cogas 2
1:23:55
1:23:32
154
Piet van Riel
AV Holten
1:23:58
1:23:22
155
Jo Hobert
Atletics Nijverdal
1:24:04
1:23:55
156
Peter van de Beek
Hellendoorn
1:24:15
1:24:08
157
Willem Smit
PEC 1910
1:24:32
1:23:23
158
Arie Mol
Enschede
1:24:33
1:23:53
159
Huub Detert
Amsterdam
1:24:36
1:23:22
160
Leo Vreeswijk
Borne
1:24:37
1:23:21
161
Dolf Bierhuizen
avVN
1:24:44
1:24:10
162
Henk Kok
Borculo
1:24:44
1:23:36
163
Herman Fokkink
Dutch Runners Gold
1:25:11
1:24:47
164
Th g Berendsen
Haarle gem Hellendoo
1:25:14
1:24:41
165
Jan Folkers
Dutch Runners Gold
1:25:15
1:24:45
166
Henk Haarman
Runners Stadskanaal
1:25:22
1:24:29
167
Ben Tempert
Nijverdal
1:25:23
1:25:05
168
Wim Welberg
Goor
1:25:26
1:24:46
169
Bertus Alferink
Nijverdal
1:25:36
1:25:01
170
Wim Lindenhovius
Den Ham Ov
1:25:37
1:24:30
171
Rik Wielaard
Holten
1:25:39
1:24:20
172
Berti Hesselink
Avanti-Wilskracht
1:25:39
1:24:59
173
Peter Paree
ZLTO 2
1:25:40
1:24:43
174
Henk Reuvekamp
Heino
1:25:41
1:24:48
175
Hans Hoekman
ACO Van Elderen
1:26:05
1:25:02
176
Joop Oude Bos
Goor
1:26:19
1:25:28
177
Rob van Rooijen
Hengelo Ov
1:26:23
1:25:56
178
Anton Stolte
Deventer
1:26:32
1:25:55
179
Jos Kleine Schaaks
Wijhe
1:26:32
1:25:05
180
Henny Leferink
Cogas 1
1:26:34
1:25:51
181
Ben Postma
Oldenzaal
1:26:36
1:25:22
182
Henrie Geuzendam
Leiderdorp
1:26:36
1:25:32
183
Albert Smit
Gemeente Hellendoorn
1:26:45
1:26:02
184
Jan Euren
Coulisse BV 1
1:26:53
1:25:32
185
Tiele Jansen
Zwolle
1:27:11
1:26:08
186
Flip de Granada
Markelo
1:27:11
1:26:47
187
Alwie Brummelhuis
Cogas 2
1:27:13
1:26:30
188
Joop Hengeveld
Hengelo Ov
1:27:19
1:25:35
189
Henk Altena
Nijverdal
1:27:19
1:26:17
190
Bertus van Beek
Enschede
1:27:25
1:26:40
191
Harry Jeurissen
Wierden
1:27:26
1:26:21
192
Willem Verdaasdonk
Raalte
1:27:37
1:26:07
193
Gerrit van Ommering
Apeldoorn
1:27:43
1:27:32
194
René Spitzen
Heeten
1:28:06
1:27:04
195
Wim Jeurnink
Deventer
1:28:08
1:26:45
196
Wim Proper
Zwolle
1:28:09
1:26:43
197
Martin Blanke
Heino
1:28:15
1:26:52
198
Jan Brouwer
Heino
1:28:17
1:26:55
199
Jos Geuzendam
Nijverdal
1:28:25
1:27:21
200
Theo Thijssen
Zevenaar
1:28:27
1:27:07
201
Arie Bijl
TION
1:28:27
1:27:43
202
Carlus Veldhuis
TenCate Protect 1
1:28:31
1:27:11
203
Gerrit Krukkert
Almelo
1:28:33
1:28:11
204
Thijs Laboyrie
Baarn
1:28:35
1:27:20
205
Albert Bosma
Leidschendam
1:28:41
1:28:30
206
Frans van den Broek
Bathmen
1:28:56
1:27:36
207
Joop Achterhoek
TenCate Protect 1
1:29:16
1:27:55
208
Paul Nauta
Nijmegen Atletiek
1:29:27
1:28:28
209
George Mantiri
Vriezenveen
1:29:31
1:28:15
210
Huub Smits
Amersfoort
1:29:51
1:28:24
211
Cees Rommens
Wierden
1:30:00
1:29:47
212
Lou van Hurck
Zoetermeer
1:30:09
1:29:33
213
Gerrit Schepers
Laren Gld
1:30:09
1:29:06
214
Ben van Thiel
Apeldoorn
1:30:21
1:29:34
215
Chris Nijland
Lochem
1:30:29
1:29:18
216
Jan Haas
Markelo
1:30:34
1:29:11
217
Harrie Essing
Hengelo Ov
1:30:46
1:29:26
218
Bert Koster
SISU
1:31:05
1:30:14
219
Wim Houtjes
Raalte
1:31:09
1:29:42
220
Kees Heil
TenCate Protect 1
1:31:11
1:30:30
221
Ed van der Graaf
Dutch Runners Gold
1:31:16
1:30:37
222
Ko Stoker
Goor
1:31:18
1:30:17
223
Wim Brekveld
Twello
1:31:20
1:30:55
224
Bas van Voorst
Nunspeet
1:31:21
1:30:09
225
Harry Vulink
Heeten
1:31:27
1:30:48
226
Jan te Luggenhorst
ASV
1:31:31
1:29:57
227
Piet Wijnsema
Ridderkerk
1:32:07
1:30:39
228
Djurre van der Schaaf
Friesland
1:32:16
1:31:24
229
Anton Jeurnink
Deventer
1:32:21
1:30:57
230
Johan Betsema
Ten Boer
1:32:42
1:31:19
231
Gerdinand Piksen
Nijverdal
1:32:51
1:31:52
232
Ab Hooyer
Utrecht
1:33:11
1:31:58
233
Jan Rietberg
Holten
1:33:19
1:31:59
234
Jan Timmerman
AVV
1:33:26
1:32:18
235
Frank Naberma
Rijssen
1:33:58
1:32:25
236
Piet Noordenbos
Terschelling Hoorn
1:34:07
1:33:51
237
Hek Schreurs
Deventer
1:34:14
1:32:50
238
Adri van Senten
Utrecht
1:34:22
1:32:53
239
Tjits de Jong
Koekange
1:34:36
1:33:05
240
Aris van Holland
Lochem
1:34:49
1:33:32
241
Ton van Vliet
Gouda
1:35:01
1:33:31
242
Cees Mooiman
Warnsveld
1:35:15
1:34:10
243
Ap Ruiterkamp
Hanzesport
1:35:16
1:34:10
244
Leo Wesselink
Weerselo
1:35:21
1:34:46
245
Gerald Grashof
Olst
1:35:33
1:34:37
246
Albert Mesland
Argo
1:35:47
1:34:15
247
Hans Pasman
Hengevelde
1:35:51
1:34:49
248
Robert Kruese
Hengelo Ov
1:36:05
1:34:37
249
Harry van der Woerd
Zandvoort
1:36:10
1:35:19
250
Adrie Michels
Barchem
1:36:16
1:35:16
251
Peter Huigen
De Wijk
1:36:23
1:35:08
252
Wim Schoonheym
Amersfoort
1:36:28
1:35:28
253
Wim Schuurman
PEC 1910
1:36:32
1:35:24
254
Harm Visser
AV Rijssen
1:36:43
1:35:10
255
Bert Berkenbosch
Dedemsvaart
1:36:56
1:35:24
256
Fred Smit
Rotterdam
1:36:59
1:35:53
257
Henk Buursen
Enschede
1:37:43
1:36:29
258
Oortwijn Theo
AAA
1:38:05
1:36:31
259
Frits Daatselaar
Marathon Pim Mulier
1:38:06
1:37:43
260
Anton van de Moesdijk
Hengelo Ov
1:38:07
1:37:43
261
Bekir Demiray
Apeldoorn
1:38:09
1:37:28
262
Theo Sessink
Molenhoek Lb
1:38:18
1:37:46
263
Henk Lentfert
Avanti-Wilskracht
1:38:32
1:37:24
264
Pieter Wensveen
Voorburg
1:39:16
1:38:23
265
Ton van Nieuwenhuijzen
Marathon Pim Mulier
1:39:53
1:38:43
266
Jan-albert Koetsier
AV Holten
1:40:39
1:40:00
267
Harrie Heuvelmans
AV Holten
1:40:40
1:39:16
268
Nico Wassens
Dedemsvaart
1:40:50
1:39:18
269
Jac G Van Lindenberg s
Holten
1:41:57
1:40:27
270
Herman Bril
Aebi Schmidt Nederla
1:43:01
1:42:35
271
Gerhard Borkent
Deventer
1:43:09
1:42:33
272
Eef Oudenampsen
Dutch Runners Gold
1:44:42
1:43:33
273
Pieter ten Voorde
Loopgroep RUN&FUN Tw
1:45:18
1:44:16
274
Gerard Meijerink
TenCate Protect 1
1:45:35
1:44:24
275
Hans Jeurissen
Wierden
1:46:47
1:45:20
276
Marinus Jeurissen
NEUENHAUS (GER)
1:46:55
1:45:28
277
John van de Geer
Zwolle
1:57:33
1:56:04
V, 10 MIJL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Agnes Kiprotich
Kenia
57:11
57:10
2
Loise Kangogo
Kenia
57:15
57:14
3
Ingrid Prigge
LAAC Twente
1:00:41
1:00:38
4
Irma Heeren
Athlos
1:00:50
1:00:48
5
Lia Wijnberger
Utrecht
1:04:17
1:04:12
6
Ilonka van den Hengel
Triathlon
1:05:14
1:05:12
7
Susan Hagevoort
Triathlon
1:05:35
1:05:25
8
Petra Hasper
De Sprinter
1:05:55
1:05:51
9
Hellen de Vries
PEC 1910
1:07:01
1:06:58
10
Marijke Dijkstra
Utrecht
1:08:20
1:08:14
11
Karin Klamer
LAAC Twente
1:08:33
1:08:30
12
Antien van der Vegt
HAC '63
1:08:37
1:08:32
13
Dione Scheuten
LAAC Twente
1:08:40
1:08:36
14
Ans Lammertink
Enter
1:09:51
1:09:34
15
Judith Stevens
Sprint
1:09:52
1:09:37
16
Diana Luijrink
ASV
1:10:26
1:10:21
17
Cora Kloosterziel
PEC 1910
1:11:29
1:11:14
18
Arenda Abbink
Atletics Nijverdal
1:11:50
1:11:44
19
Nienke Dijk
Holten
1:11:51
1:11:42
20
Kirsten Verkooijen
Wageningen
1:12:41
1:11:59
21
Anja Hofman
LAAC Twente
1:12:58
1:12:49
22
Ellen Wopereis
Lichtenvoorde
1:14:07
1:14:02
23
Gerry Visser
LAAC Twente
1:14:11
1:14:01
24
Jolien Schutte
Olst
1:15:17
1:14:26
25
Willie Lozeman
Salland
1:15:55
1:14:47
26
Aleid Busser
ATC '75
1:16:04
1:15:32
27
Wiea Nijhoff
Heino
1:16:05
1:15:30
28
Dianne Boevenbrink
AV '34
1:16:37
1:16:25
29
Marieke ten Brinke
Twenterand
1:16:49
1:16:21
30
Nina Joosten
Pallas '67
1:16:50
1:16:07
31
Marianne Folmer
Valburg
1:16:52
1:16:40
32
Bianca Dekker
Rijssen
1:17:22
1:16:59
33
Mirjam vd Horst
Laren Gld
1:17:28
1:16:30
34
Anita Bieren
AAA
1:17:31
1:16:19
35
Martha van Hal
Pijnenburg
1:18:13
1:18:10
36
José Stuivenvolt
NOP
1:18:22
1:17:47
37
Roelie Lennips
Spurt '88
1:18:34
1:18:03
38
Hedwig Wiggers
Marathon Pim Mulier
1:18:38
1:18:14
39
Diny detert oude Weme
LAAC Twente
1:18:40
1:18:24
40
Durkje Bouma
Zwolle
1:18:47
1:17:39
41
Marianne Reuvecamp
PEC 1910
1:18:51
1:18:28
42
Joke Lubberdink
Vriezenveen
1:19:06
1:18:51
43
Coco Kornegoor
Zutphen
1:19:50
1:19:33
44
Thea Klink
Laag Zuthem
1:20:07
1:19:31
45
Helma Tielbeke
Lemelerveld
1:20:08
1:19:36
46
Marianne Leeuwen
SISU
1:20:39
1:20:22
47
Yvonne Rosenkamp
Salland
1:20:51
1:19:44
48
Ellen van Dijk vd Meul
Leersum
1:21:01
1:20:49
49
Jannie Nijenhuis
Raalte
1:21:12
1:20:18
50
Rianne Loomans
Atletics Nijverdal
1:21:22
1:20:38
51
Monique Kranenburg
Gelre
1:21:27
1:20:17
52
Betsy Meijer
Haaksbergen
1:21:27
1:20:22
53
Liesbeth van Haeringen
Haaksbergen
1:21:27
1:20:23
54
Hilda Broekhuizen
Artemis
1:22:43
1:21:41
55
Hilma Krul
Nieuwleusen
1:23:07
1:22:55
56
Lianne Arling
Daventria
1:23:07
1:22:12
57
Ineke Nawijn
Spurt '88
1:23:16
1:22:45
58
Ria Beldman
AV Holten
1:23:43
1:22:14
59
Jantje Wiersema
Artemis
1:23:51
1:22:49
60
Hedwig Nijland-Boerkam
ASV
1:24:15
1:23:37
61
Agatha Zonderland
Almelo
1:24:31
1:24:13
62
Danielle Steggink
SISU
1:24:40
1:23:58
63
Ria Meijerink Demkes
Nijverdal
1:24:44
1:24:16
64
Rieneke Leusink
Rijssen
1:24:47
1:24:03
65
Agnes Bruinsma
Nijverdal
1:24:53
1:24:05
66
Joyce Dijkhuizen
Zoetermeer
1:25:04
1:24:56
67
Stefanie van Oosterhou
Spiridon
1:25:07
1:24:52
68
Marjon Krol
ZLTO 2
1:25:40
1:24:43
69
Judith Hulsman
Raalte
1:26:00
1:24:37
70
Geke Tempelman
Spurt '88
1:26:13
1:25:55
71
Marry van den Heuvel
Clytoneus
1:26:14
1:26:07
72
Sonia Heemstra
Hengelo Ov
1:26:24
1:25:37
73
Linda Vos
Nijverdal
1:26:29
1:25:38
74
Klazien Jansma
Friesland
1:26:34
1:26:20
75
Elise Venemans
Raalte
1:26:42
1:26:22
76
Marlien Boerdijk
Heino
1:26:42
1:26:22
77
Mireille Janssen
Dutch Runners Gold
1:26:50
1:25:27
78
Sanne Hesselink
Neede
1:27:00
1:25:44
79
Marry Hooijer
PEC 1910
1:27:36
1:26:29
80
Petra Kremer
Daventria
1:27:41
1:26:46
81
Jeannette Hoeben
Losser
1:27:48
1:27:13
82
Anita Pieper
Rijssen
1:28:06
1:26:45
83
Reinou Thijssen
De Liemers
1:28:06
1:26:46
84
Elly Jansen
Heeten
1:28:12
1:27:03
85
Lyan Blikman
Nijverdal
1:28:32
1:28:14
86
Carla Koenderink
Hengevelde
1:28:45
1:28:14
87
Rita van de Sande
Prins Hendrik
1:28:46
1:27:27
88
Hadewych van den Heuve
Vught
1:28:46
1:27:27
89
Willeke den Dikken
Amersfoort
1:28:57
1:28:22
90
Marjo Slootjes
Enschede
1:29:00
1:28:41
91
Mariëlle Lesscher
Saasveld
1:29:21
1:28:35
92
Sylvia Wichink
Raalte
1:29:22
1:28:00
93
Gerry Willemink
VAV
1:29:32
1:28:17
94
Trudy Weierink
Nijverdal
1:29:32
1:28:42
95
Marjolein Poortman
Goor
1:29:39
1:28:58
96
Miranda ten Vregelaar
Hengevelde
1:29:40
1:29:10
97
Astrid Gerritsen
Nijverdal
1:29:42
1:29:14
98
Helga Wieldraaijer
Gemeente Hellendoorn
1:29:42
1:29:14
99
Stephanie Velthuis
Borne
1:29:42
1:28:51
100
Petra Stolk - van Tric
Soest
1:29:46
1:28:46
101
Alie Ribbink
avVN
1:29:47
1:28:46
102
Mariëlle Vieregge
Twello
1:30:13
1:28:48
103
Iris Hulshof
AV Holten
1:30:14
1:29:25
104
Ans Reusken
Klarenbeek
1:30:15
1:30:15
105
Silvia Pikkemaat
Hengelo Ov
1:30:20
1:29:35
106
Jolanda Kroeze
Almere
1:30:31
1:29:10
107
Rita Doesburg
ASV
1:30:35
1:29:10
108
Daphne de Klerk
Marathon Pim Mulier
1:30:39
1:29:23
109
Marieke Kranenberg
Goor
1:30:47
1:29:47
110
Marianne Freie
Atletics Nijverdal
1:30:55
1:30:38
111
Dolien ter Brugge
Nijverdal
1:30:59
1:30:10
112
Jeannette van der Ploe
Zwolle
1:31:02
1:30:37
113
Yvonne Deterd
Holten
1:31:12
1:30:08
114
Sandra Berenst
Vroomshoop
1:31:18
1:30:27
115
Anneke Aarten-Heukels
Gemeente Hellendoorn
1:31:35
1:30:48
116
Judith Dijkstra
Holten
1:31:41
1:30:35
117
Bianka Kant
Goor
1:31:45
1:30:44
118
Doetie Heida
ATC '75
1:31:47
1:31:04
119
Marjon Breteler
Daventria
1:31:55
1:30:59
120
Tineke Voetberg
Hanzesport
1:32:03
1:31:01
121
Dianne Fokke
Twenterand
1:32:04
1:31:35
122
Helen Buscherhof
Spirit Lelystad
1:32:07
1:30:52
123
Simone Hegeman
Nijverdal
1:32:08
1:31:51
124
Mariet Strijdveen
Algemene Bathmense S
1:32:18
1:31:22
125
Catherine Felconi
Almere
1:32:20
1:30:53
126
Karin de Vries-Kamping
Marathon Pim Mulier
1:32:22
1:31:32
127
Henny huisken Fleerkat
Markelo
1:32:22
1:31:42
128
Gonny Flim
Zwolle
1:32:25
1:31:05
129
Laura Pinna
Amsterdam (USA)
1:32:29
1:32:05
130
Inge Rozema-de Goede
Deventer
1:32:31
1:32:19
131
Jolanda Jansman
Raalte
1:32:36
1:31:12
132
Annemarieke IJzerman
Coulisse BV 1
1:32:48
1:31:35
133
Jacqueline van Loon
SISU
1:32:51
1:32:01
134
Annemiek Muller
SISU
1:32:52
1:32:02
135
Ria Kruiper
Heeten
1:32:54
1:31:44
136
Josina Oude Elberink
SISU
1:32:55
1:32:05
137
Sissy van Bruggen
Holten
1:32:57
1:31:38
138
Eva Wentink
Enschede
1:33:10
1:31:53
139
Trudie van der Staak
Tilburg Road Runners
1:33:16
1:32:21
140
Jannie Wolters
Holten
1:33:18
1:32:05
141
Jennie Sasbrink
VAV
1:33:20
1:32:04
142
Linda Schulenburg
Nijverdal
1:33:24
1:32:21
143
Inge Jansen
Deventer
1:33:26
1:32:49
144
Hermien Pasman
Hengevelde
1:33:27
1:32:26
145
Sandra vd zwet Slotenm
Haarlem
1:33:30
1:31:55
146
Petra ter Braack
Enschede
1:33:33
1:32:47
147
Marie Vlietstra
Nijkerkerveen
1:33:34
1:33:01
148
Renate Blanckenborg
Hengevelde
1:33:39
1:33:12
149
Bea Claessens
Oene
1:34:02
1:32:36
150
Ina Krijgsveld
ATC '75
1:34:11
1:33:29
151
Anne-marie Schaftenaar
De Gemzen
1:34:12
1:32:57
152
Akke Verhoeven-Krol
Bramer Aannemersbedr
1:34:18
1:33:46
153
Carmen van Dam
Deventer
1:34:24
1:33:44
154
Marie Macrame
Rosmalen
1:35:03
1:33:45
155
Miny Holterman
Heino
1:35:03
1:34:36
156
Henny van Braam
Gramsbergen
1:35:20
1:34:49
157
Jacquelien Jacobs
AV Haaksbergen
1:35:22
1:34:26
158
José Busch
AV Haaksbergen
1:35:22
1:34:26
159
Marjan Sanderman
Daarlerveen
1:35:41
1:34:24
160
Henriëtte Bosch
Vroomshoop
1:35:44
1:34:28
161
Marjan Huisman
Rijssen
1:35:49
1:34:49
162
Anca Somers
Friesland
1:35:51
1:35:23
163
Willemien Runia
Friesland
1:35:51
1:35:24
164
Annet Nies
Atletics Nijverdal
1:35:59
1:35:02
165
Chantal Klieverik
Deurningen
1:36:08
1:35:32
166
Anne-Marie Heimerink
Hengelo Ov
1:36:08
1:35:33
167
Karin Lotte
Zandvoort
1:36:11
1:35:19
168
Ellen van de Pol - Beu
Almelo
1:36:14
1:34:53
169
Mathilde van Erven
Laag Zuthem
1:36:16
1:35:23
170
Els Bosch
Enschede
1:36:22
1:34:54
171
Gera van Boven
Nijkerk Gld
1:36:29
1:35:56
172
Marga Hilgers
PEC 1910
1:36:32
1:35:22
173
Jenny Jansen
Vroomshoop
1:36:39
1:36:03
174
Anke Ebbens
LSV Invictus
1:36:52
1:35:34
175
Kirsten Vleerbos
Cogas 2
1:37:02
1:36:41
176
Helma Jilesen
Prins Hendrik
1:37:31
1:36:13
177
Hennie Schuurman Ardes
Lemele
1:38:43
1:38:23
178
Gerrie Stiekema
Winsum Gn
1:38:58
1:37:56
179
Marga Adolfsen
Hengelo Ov
1:39:09
1:38:22
180
Jeanine Koopman
Hengelo Ov
1:39:09
1:38:22
181
Tijske Blankestijn
Loopgroep RUN&FUN Tw
1:39:10
1:38:08
182
Inge Hageman
Dutch Runners Gold
1:39:31
1:38:05
183
Hanneke ter Waarbeek
Holten
1:39:54
1:38:30
184
Deddie Hartlief
ATC '75
1:40:21
1:39:38
185
Irene Timmer-Bekker
SISU
1:42:05
1:41:20
186
Wilma Leunge
SISU
1:43:21
1:42:35
187
Anneke Sikkens
Raalte
1:43:21
1:41:54
188
Marja Eilert
Raalte
1:43:22
1:41:55
189
Hannie Both
PAC
1:43:27
1:42:41
190
Kim Hoogers-Evers
Nijverdal
1:45:37
1:44:27
191
Marinka Peeters
Noordwijk Zh
1:46:24
1:44:56
192
Gerrie ter Braack
ASV
1:49:28
1:48:10
193
Monique Lentelink
Nijverdal
1:50:09
1:48:58
194
Annie van Rossum
avVN
2:06:39
2:06:30
MSEN, 5 MIJL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Koen Vossers
Hengelo Gld
25:38
25:38
2
Caimin Stevens
Loopgroep Aart Stigt
26:35
26:35
3
Michiel Snuverink
TION
26:36
26:36
4
Ruud Blikman
De Wilgenweard 2
27:04
27:02
5
Jelmer van Leeningen
Veluwe
27:22
27:22
6
Werner Wessels
AV Rijssen
27:27
27:27
7
Bert Kelder
Den Ham Ov
27:28
27:28
8
Carlos Baltus
NSAV 't Haasje
27:51
27:51
9
Ronald Kleine Koerkamp
Hanzesport
28:39
28:38
10
Stefan Paalman
Holten
29:15
29:15
11
Mark Hakbijl
Loopgroep Aart Stigt
29:29
29:28
12
Arjan Nieborg
PricewaterhouseCoope
29:38
29:36
13
Johan vd Dennen
Nefit b.v.
29:44
29:43
14
Mattijs Imhof
De Wilgenweard 2
29:52
29:50
15
Sadek Morabite
Eindhoven Atletiek
29:55
29:55
16
Gert-Jan Nieuwenhuis
Zuna
30:02
29:59
17
Jorn Jansman
Hellendoorn
30:05
30:03
18
Onbekend
Raalte
30:10
30:03
19
Henri Harmsen
Woerden
30:11
30:10
20
Ewald Oude Lashof
Oldenzaal
30:13
30:11
21
Jan Otter
De Groot Vroomshoop
30:37
30:34
22
Ronny Leeftink
De Sperwers
30:38
30:37
23
Erik Kuijer
Ruinerwold
30:41
30:39
24
Marcel Hofstede
Nijverdal
30:44
30:42
25
Jan Bloemert
Staphorst
30:44
30:43
26
Pim ten Brinke
Holten
30:47
30:46
27
Jan Henk Kleinlugtenbe
Hellendoorn
31:03
31:01
28
Remco ter Brake
AV Holten
31:11
31:11
29
Mark Groot Bronsvoort
Bathmen
31:22
31:02
30
Bilal Durmaz
Nijverdal
31:27
31:23
31
Joost Roddeman
De Wilgenweard 2
31:28
31:19
32
Herre Sijtsema
Groningen
31:33
31:23
33
Martijn Imhof
De Wilgenweard 1
31:47
31:45
34
André Aanstoot
De Jong & Laan Rijss
31:51
31:42
35
Marino Nieuwhof
Alblasserdam
31:52
31:49
36
Hendri Drogt
Wierden
32:07
32:02
37
Dieter Machiels
Diepenbeek
32:09
32:07
38
Reinder Bonhof
Apeldoorn
32:22
32:21
39
Bieuwe Roelofs
AV Rijssen
32:24
32:17
40
Frank Aanstoot
Holten
32:25
32:23
41
Danny Paalman
Holten
32:35
32:24
42
Jerry Schutte
Meppel
32:48
32:44
43
Jasper Visserman
De Jong & Laan Vriez
32:56
32:39
44
Tim Engbers
Serbo Serres bv.
33:06
33:04
45
Branco van Minnen
SISU
33:13
33:05
46
Martin Imhof
Nijverdal
33:14
32:50
47
Koen Klieverik
Hengelo Ov
33:16
32:10
48
Wilko ter Steege
de Jong & Laan Nijve
33:21
32:59
49
Gerard Brinkman
Rijssen
33:28
33:25
50
Sander ter Harmsel
de Jong & Laan Nijve
33:29
33:08
51
Erik Rieksen
Utrecht
33:34
33:27
52
Michel Alferink
Heeten
33:39
33:36
53
Remco Samuels
Zutphen
33:39
33:37
54
Bram Vrieze
Lichtenvoorde
33:41
33:31
55
Ynze Keulstra
Boekelo
34:02
33:58
56
Arne Wessels
Markelo
34:10
33:49
57
Wilco Wolfs
Nijmegen
34:10
33:39
58
Remko Dijkstra
Hellendoorn
34:12
33:43
59
Alwin Smit
Ter Steege Groep 1
34:32
34:27
60
Jeroen Schwarte
Arnhem
34:33
33:56
61
Joost Holtmaat
Marienheem
34:35
34:23
62
Mark Paauw
ZLTO 4
34:40
33:50
63
Jeroen Lappenschaar
Nijmegen
34:47
34:21
64
Jan Kamphof
Zwolle
35:08
34:47
65
Niek Haas
De Wilgenweard 1
35:18
35:14
66
Daniël Gouw
Kampen
35:19
35:12
67
Chiel Segberts
Raalte
35:20
34:56
68
Frank Stegeman
Enschede
35:26
35:18
69
Rick Pasman
Amsterdam
35:30
34:15
70
Rik Grooters
De Wilgenweard 2
35:37
34:58
71
Tom Bessels
Deventer
35:38
34:52
72
Willem Bloemert
Staphorst
35:45
35:29
73
Rob de Bruyn
Nijmegen
35:47
34:54
74
Eric de Olde
de Jong & Laan Almel
35:53
35:16
75
Peter van Aartsen
Zwolle
36:00
35:07
76
Wichard Dennekamp
AV Rijssen
36:16
36:07
77
Andre Gorter
Nijverdal
36:19
35:31
78
Tjerk Kuipers
Enschede
36:24
36:11
79
Robert van Bloem
Rijssen
36:26
36:23
80
Niels Hilgerink
Almelo
36:27
36:07
81
Mark te Paske
Nefit b.v.
36:31
36:20
82
Gerrit Spijker
Twenterand
36:38
36:35
83
Marnix Papen
Roosdom Tijhuis Rijs
36:38
36:08
84
Rene van Brussel
Reginox bv 1
36:42
36:38
85
Jacob de Olde
Deventer
36:43
36:36
86
Bertjan Preuter
Rijssen
36:47
36:07
87
Sjoerd Stegeman
De Jong & Laan Ensch
36:49
36:23
88
Remco Solen
Deventer
36:52
36:48
89
Emiel Kappert
Enschede
36:52
36:41
90
Bart Lagerwaard
Temmink Groep BV
36:54
36:35
91
Rene Winters
Hellendoorn
37:07
36:36
92
Edwin Lether
Amsterdam
37:12
36:53
93
George Rutten
Deventer
37:13
36:50
94
Dennis de Vos
Delden
37:14
36:00
95
Arwald Nijland
Serbo Serres bv.
37:15
37:14
96
Rick Heuvel
Hengelo Ov
37:16
36:59
97
Gijs Marissink
NSAV 't Haasje
37:17
36:25
98
Jan Willem Workel
Enschede
37:31
36:18
99
Ben Dekker
Almelo
37:33
37:32
100
Rik Oude Wesselink
Lichtenvoorde
37:35
37:25
101
Jochem Kruizinga
Zwolle
37:36
36:56
102
Arne Kuiper
Hengelo Ov
37:42
36:31
103
Michel Wieskamp
Roosdom Tijhuis Rijs
37:50
37:20
104
Kas Temmink
Bennekom
37:52
36:53
105
Bertjan Boschloo
Diepenveen
37:53
37:23
106
Robert Hocliamont
Ridderkerk
37:54
37:46
107
James Galloway
Nefit b.v.
37:55
37:43
108
Onno Kunst
Daarlerveen
38:05
37:55
109
Martijn Rouweler
TuinVisie B.V.
38:06
37:58
110
Thijs Wolterink
Groesbeek
38:07
37:08
111
Melcher Groenendijk
PricewaterhouseCoope
38:11
37:57
112
Luc van Wijngaarden
Holten
38:18
37:56
113
Marc Kooistra
Zwolle
38:20
37:59
114
Jarno Houtjes
Raalte
38:20
37:55
115
Pascal Landkroon
BDC
38:22
37:51
116
Emiel Bijkerk
Zwolle
38:23
37:48
117
Martijn Verhoeven
Maarssen
38:25
38:18
118
Jan de Ruiter
Veeningen
38:26
38:21
119
Wilko Damstra
Zwolle
38:29
38:04
120
Roy Tichelaar
Renkum
38:31
37:38
121
Bart de Lange
Hengelo Ov
38:32
38:20
122
Rik Meijerink
Rabobank West Twente
38:33
38:25
123
Joep Koolman
Nefit b.v.
38:36
38:26
124
Erik ten Bolscher
Rijssen
38:38
38:25
125
Hans Bolte
Nijverdal
38:40
37:27
126
Peter Koolhof
Broekland Ov
38:41
37:51
127
Jochem Hullegie
Kampen
38:54
38:32
128
Jan Wienk
Temmink Groep BV
38:55
38:28
129
Johan van der Horn
Hellendoorn
38:56
38:32
130
Martin Bennink
Deventer
38:56
38:45
131
Edwin Groenendal
Almelo
38:59
38:51
132
Guido Mulder
Dieren
38:59
37:50
133
Xander ten Hove
Nijverdal
39:02
37:57
134
Ferry van den Berg
Hellendoorn
39:07
38:24
135
Gerrit-Jan van de Pol
Nieuw Heeten
39:09
38:59
136
Remco Arnoldus
Zoetermeer
39:10
38:47
137
Ralph Rolefes
Langeveen
39:10
38:53
138
Jaap Kuiper
Deventer
39:11
37:56
139
Chiel Baan
Ter Steege Groep 1
39:14
38:26
140
Lennard Keulen
Deventer
39:14
38:59
141
Dennis Visscher
Almelo
39:14
38:55
142
Bart Wientjes
Enschede
39:15
39:01
143
Seth de Koning
Holten
39:22
38:31
144
Erik Zagers
Rheeze
39:23
39:17
145
Harold Landuwer
Beheersmij Hegeman N
39:23
39:11
146
Edwin van der Ham
Deventer
39:23
38:07
147
Michel Hein
Almelo
39:27
39:10
148
Yvo Heidemans
De Jong & Laan Vriez
39:29
38:25
149
Jelmer Wolterink
Nijmegen
39:34
38:55
150
Martin Boerties
Wierden
39:34
38:48
151
Frank Brughuis
Eurol BV 1
40:03
39:21
152
Marco Zoomer
De Jong & Laan Harde
40:05
39:24
153
Job Weerstra
Enschede
40:07
39:52
154
Rick Mulder
Nijverdal
40:08
39:23
155
Jan Erwin Schulenburg
TuinVisie B.V.
40:19
40:11
156
William Kemperman
Haarle gem Hellendoo
40:25
40:06
157
Erik Wijnands
Zwolle
40:27
39:28
158
Christiaan Dommerholt
De Jong & Laan Vriez
40:28
39:24
159
Maarten Jansen
Eurol BV 1
40:29
40:14
160
Francis Ripolli
de Jong & Laan Almel
40:37
39:59
161
Gerard Lieferink
Deventer
40:37
39:55
162
Herwin te Brinkhof
Borculo
40:38
39:55
163
Stef Claassen
Atletics Nijverdal
40:39
40:18
164
Mark de Greeff
Twello
40:47
40:22
165
Klaas Jan Riezebos
Apeldoorn
40:58
40:30
166
Wilco Nijhuis
Eurol BV 1
41:02
40:46
167
Pieter Kollen
Nijverdal
41:06
40:54
168
Jorn Brand
Zutphen
41:07
40:26
169
Marco Santing
Holten
41:13
40:36
170
Bas Freie
Nijverdal
41:14
40:37
171
Robert Klappe
Rabobank West Twente
41:15
41:10
172
Christiaan Hemeltjen
Zutphen
41:16
40:32
173
Joost Geuzendam
Frankfurt (GER)
41:16
40:39
174
Barrie van Heek
Wierden
41:16
41:04
175
Roelf Heidemans
De Jong & Laan Vriez
41:19
40:14
176
Eric Schut
Introweb
41:22
40:37
177
Emilio Gil
Rabobank West Twente
41:26
41:16
178
Frank van der Manden
Beheersmij Hegeman N
41:28
40:16
179
Alwin Mulder
Zutphen
41:29
40:48
180
Marco Kreuze
Assen
41:34
40:35
181
Anne ten Brinke
Rabobank Rijssen-Ent
41:34
40:36
182
Matthijs Bekkernens
Holten
41:34
40:33
183
Raymond van Riele
Nijverdal
41:35
40:34
184
Gerald Murre
Rijssen
41:37
41:09
185
Helmich Spijkerboer
Keizer & Van Goor No
41:38
40:53
186
Gert-Jan Veldhuis
Berdal / HK Plastics
41:40
41:11
187
Lars Kappert
Nijverdal
41:45
40:45
188
Louis Schoorlemmer
Heeten
41:47
41:00
189
Erik ter Haar
De Jong & Laan Rijss
41:57
41:14
190
Jos jansen vd Sligte
Eurol BV 2
41:58
41:17
191
René Raad
Nefit b.v.
41:58
41:01
192
Rob Sanders
Nijverdal
42:04
41:25
193
Jeroen Gerrits
Rabobank West Twente
42:06
41:59
194
Vincent Brouwer
Zutphen
42:11
41:19
195
Edzart Kroodsma
Rabobank Rijssen-Ent
42:21
41:17
196
Rob Kemna
De Jong & Laan Accou
42:29
41:33
197
Niël Harmsel
Wierden
42:50
42:37
198
Jos Pijffers
de Jong & Laan Nijve
42:57
42:09
199
Eddy de Bruin
Rijssen
43:31
42:41
200
Teun Hofman
Holten
43:33
42:20
201
Joep Nijland
Rijssen
43:34
42:50
202
Wim ter Steege
Reginox bv 2
43:34
43:08
203
Hendri Meilink
De Jong & Laan Harde
43:35
42:56
204
René Steenvoorden
Deventer
43:37
43:22
205
Marc Kosters
Beheersmij Hegeman N
43:48
42:36
206
Dennis Tolhuis
Introweb
43:56
42:58
207
Bart Broex
Phoenix
43:56
42:56
208
Jacques Poelma
Rabobank West Twente
44:02
43:55
209
Berjan Kleinlugtenbeld
Twenterand
44:10
44:07
210
Stephan Schorn
Nijverdal
44:11
43:17
211
Theo Rietberg
Holten
44:11
43:35
212
Robert Slot
Almelo
44:15
43:57
213
Arjan Eektimmerman
Atletics Nijverdal
44:28
43:16
214
Gerben Dijkstra
Hellendoorn
44:29
43:46
215
Marco Scholten
Nijverdal
44:32
43:54
216
Matthijs Schukking
De Jong & Laan Vriez
44:33
43:24
217
Rob Pijffers
Introweb
44:40
43:55
218
Paul ter Riet
PricewaterhouseCoope
44:50
44:33
219
Erik Blikman
Eurol BV 3
45:03
43:49
220
Erik van Zeijts
Markelo
45:03
43:57
221
Niek ter Braak
de Jong & Laan Almel
45:04
44:25
222
Peter Westenbroek
De Jong & Laan Ensch
45:08
43:58
223
Herbert Dannenberg
Roosdom Tijhuis Rijs
45:19
44:02
224
Rob Heetland
Zwolle
45:22
44:40
225
Jan Nijboer
Hellendoorn
45:33
44:34
226
Frank Hekman
De Jong & Laan Accou
45:36
44:41
227
Peter Wanders
Holten
45:45
45:27
228
Henri Freie
Zwolle
45:47
44:38
229
Rob van Aartsen
Nijverdal
45:55
44:49
230
Gerrald Korenromp
Enschede
46:02
44:51
231
Johan Mulder
Raalte
46:13
45:02
232
Martijn Pfeiffer
Eurol BV 2
46:23
46:07
233
Jekk Kschinka
Raalte
46:26
46:16
234
Ron Veen
Enschede
46:32
45:24
235
Machiel Sjoers
Wierden
46:38
45:37
236
Richard Segerink
de Jong & Laan Almel
46:43
45:50
237
Jeroen Rozemuller
Nijverdal
46:48
45:56
238
Marcel Woertman
Nijverdal
46:48
45:58
239
Rudy Walraven
Raalte
46:55
45:44
240
Ronald van den Brink
Deventer
47:01
46:49
241
Marthijn van den Noort
Ter Steege Groep 2
47:01
46:36
242
David Hoogenraad
PricewaterhouseCoope
47:11
46:55
243
Daniel Berendijk
Eurol BV 3
47:22
47:04
244
RutgerJan Achterkamp
Eurol BV 3
47:35
46:21
245
Lennart Otten
Dronten
47:47
47:25
246
Frank Kleinjan
Zwolle
47:48
47:05
247
Rein van der Naalt
Eurol BV 2
48:08
47:49
248
Rob Peters
Eurol BV 2
48:11
47:52
249
Sander Hoveling
Emmen
48:21
47:09
250
Gemayel van Dijke
Almelo
48:22
47:13
251
Gerwin van de Riet
Berdal / HK Plastics
48:23
47:54
252
Edwin ten Donkelaar
Hengelo Ov
48:27
48:17
253
Dennis Winkelaar
Hoogeveen
48:36
48:03
254
Jaap Kok
De Jong & Laan Vriez
48:49
47:39
255
Frans Bouwers
Enschede
48:58
47:53
256
Marcel Varenbrink
Deventer
49:08
48:28
257
Rudy van Goor
Keizer & Van Goor No
49:13
48:28
258
Erik van Hurck
's-Gravenhage
50:23
49:21
259
Jeroen Bunt
Holten
51:17
50:33
260
Jasper Imhof
Nijverdal
53:45
52:39
261
Sybrand Jonkman
De Jong & Laan Vriez
56:32
55:21
M40, 5 MIJL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ferd Sluis
Tib-finishing bv
27:52
27:50
2
Dirk Machiels
Serbo Serres bv.
29:24
29:23
3
Gerrit Dijkslag
AVA '70
29:28
29:25
4
Savio Strik
Tib-finishing bv
29:34
29:34
5
Rene van Weezep
Tib-finishing bv
29:40
29:39
6
Peter Baan
Gemeente Hellendoorn
30:04
30:03
7
Jan Jansen
Reginox bv 1
30:36
30:35
8
Leon Terhuerne
PricewaterhouseCoope
31:05
31:02
9
Anton ter Elst
LAAC Twente
31:09
31:07
10
Pieter Moedt
Ciko '66
31:24
31:19
11
Sam Van Leer
Ciko '66
31:27
31:23
12
Marinus van Boxtel
Gemeente Hellendoorn
31:28
31:28
13
Jakob Renkema
Rabobank West Twente
31:35
31:33
14
Eduard Kruiper
Gemeente Hellendoorn
31:42
31:39
15
Hans Jansen
Rijssen
31:46
31:44
16
André Bosgraaf
LAAC Twente
31:58
31:57
17
Aad de Groot
Hellendoorn
32:18
32:16
18
Anton Bolhaar
Loopgroep De Lutte
32:20
32:17
19
Dinant Schippers
Marathon Pim Mulier
32:21
32:18
20
Harrie Zweers
De Groot Vroomshoop
32:21
32:18
21
Ben Dull
Nefit b.v.
32:24
32:16
22
Johan Lohuis
Rijssen
32:41
32:37
23
Jan Hankamp
De Groot Vroomshoop
32:52
32:50
24
Hans te Nijenhuis
LAAC Twente
32:57
32:55
25
Jos Keulstra
Boekelo
33:01
32:56
26
Iwan van Aken
Apeldoorn
33:16
33:12
27
Jan Ruiter
Beheersmij Hegeman N
33:22
33:11
28
Tonny de Greeff
Twello
33:24
32:58
29
Adriaan Sparreboom
Flevo Delta
33:26
33:25
30
Jan Kamphuis
De Groot Vroomshoop
33:31
33:28
31
Tonnie De Winter
Deventer
33:50
33:43
32
Henri ten Brinke
AV Holten
33:52
33:43
33
Jan Hegeman
Nijverdal
34:01
33:46
34
Erik Braaksma
College Reggesteyn 2
34:09
34:04
35
Rolf Willemsen
Gemeente Hellendoorn
34:11
34:05
36
Willem-Jan Tanck
Enschede
34:26
34:21
37
Patrick ter Brugge
Nijverdal
34:28
33:18
38
Benno Braamhaar
AV Rijssen
34:31
34:29
39
Paul van der Vegt
TION
34:37
34:19
40
Gerard Veger
PricewaterhouseCoope
34:46
34:42
41
Silvo van der Vegte
Wijhe
34:55
34:53
42
Eelco Rem
Goor
35:04
34:36
43
Henny Berends
Spurt '88
35:16
35:11
44
Hendri Lensink
Laren Gld
35:21
35:07
45
Ron Strijker
Nijverdal
35:43
34:46
46
Dick Dubbink
Vroomshoop
35:45
35:36
47
Wim Kuiper
Enschede
35:50
35:44
48
Ab Reitsma
Enschede
35:51
35:32
49
René Voorhuis
Introweb
35:57
34:59
50
Henrie Denneboom
Marathon Pim Mulier
35:57
35:05
51
Bertus van Elburg
Nijverdal
35:57
35:35
52
André Sasbrink
Nijverdal
35:58
35:54
53
Maarten van Minnen
SISU
35:58
35:50
54
Jos Spoolder
Serbo Serres bv.
36:08
36:07
55
Jan Stege
Wierden
36:10
36:00
56
Gerrit Smit
Reginox bv 1
36:19
35:49
57
Henk Lichtenberg
Roosdom Tijhuis Rijs
36:20
36:09
58
Anton Huis in 't Veld
Sibculo
36:22
36:14
59
Dick van Dijk
Dronten
36:23
36:06
60
Karel Kolb
KAV Holland
36:27
36:14
61
Dinant Seppenwoolde
Reginox bv 1
36:27
35:58
62
Peter Bruil
Holten
36:37
35:53
63
Martin Grootscholte
Zoetermeer
36:43
36:21
64
John Prins
Wierden
36:44
36:34
65
Hans oude Avenhuis
Beheersmij Hegeman N
36:47
36:40
66
Tonnie Bosman
Nieuw Heeten
36:48
36:01
67
René ten Hove
BDC
36:53
36:26
68
Jacob Vonder
Ommen
36:54
36:42
69
Hans Schoorlemmer
Heeten
37:02
36:47
70
Johan Brinks
AV Rijssen
37:08
37:04
71
Bennie Rouweler
TuinVisie B.V.
37:10
36:46
72
Gerard Doosje
Gemeente Hellendoorn
37:12
37:06
73
Henk Jan Smedema
Wierden
37:27
37:10
74
Marco den Haan
Lochem
37:28
36:30
75
Bart Kroon
Beerzerveld
37:32
37:12
76
Ben oude Weernink
TuinVisie B.V.
37:33
37:09
77
Frank ten Hove
Nijverdal
37:41
37:07
78
Johan Berendijk
Beheersmij Hegeman N
37:41
37:29
79
Jacques Lezer
Huizen
37:51
37:47
80
Andre Stam
Raalte
37:52
37:20
81
Henk Bielderman
Laren Gld
37:56
37:49
82
Ronald Kwint
Deventer
37:59
37:26
83
Roel Nijhof
Apeldoorn
38:02
37:29
84
Joop Weenink
de Jong & Laan Almel
38:03
37:26
85
Preuter G
Rijssen
38:05
37:25
86
Jan Troost
Staphorst
38:07
37:17
87
Emiel Blanke
Salland
38:16
37:50
88
Erick van Zijl
Deventer
38:16
37:10
89
Alfred Kaal
Deventer
38:20
38:06
90
Jelle Jellema
Nijverdal
38:21
37:18
91
Arie Drogt
Spurt '88
38:27
37:34
92
Erik Spijkerman
Meppel
38:27
37:36
93
Henjo Lemans
Vriezenveen
38:28
38:14
94
Gert Staarman
Vroomshoop
38:33
38:24
95
Sander de Wit
Twenterand
38:38
38:25
96
Jon Severijn
LAAC Twente
38:48
38:26
97
Bert Jan Beldman
Gemeente Hellendoorn
38:48
38:33
98
Wilco Rietberg
Apeldoorn
38:50
38:14
99
Henk Beeuwkes
Apeldoorn
38:52
38:19
100
Remko Voordendag
Nefit b.v.
39:00
38:48
101
Riny Jansen
Oosterbeek
39:03
38:13
102
Henri Kolkman
Holten
39:04
38:55
103
Erik Nieuwenhuis
Gemeente Hellendoorn
39:06
38:51
104
Marcel van Wenkop
Apeldoorn
39:09
38:55
105
Marcel Kleinherenbrink
Hengelo Ov
39:12
38:36
106
Rick Slaghekke
Rijssen
39:15
38:41
107
Dean Williams
Enschede
39:25
38:13
108
Jan Henning
Raalte
39:25
39:06
109
Hans Tempelman
Wierden
39:30
39:08
110
Peter Borgman
Spurt '88
39:32
38:38
111
Leon Hoekstra
Nijverdal
39:37
39:00
112
Paul Akkermans
Holten
39:38
38:34
113
Fw Bonhof
Nijverdal
39:39
39:16
114
Marinus Beltman
Nijverdal
39:40
39:37
115
Marco Brandse
Markelo
39:41
39:08
116
Steven Akse
de Jong & Laan Almel
39:53
39:15
117
Ben Schrijver
Lemelerveld
39:53
39:44
118
Arie Peters
Hoge Hexel
39:59
39:45
119
Bob Bennema
Dronten
40:01
39:40
120
Albert Kukler
Eelde
40:06
39:19
121
Pijbe Siekman
Odoorn
40:13
40:05
122
Henk Dijkhuis
Goor
40:16
40:01
123
Herbert Bikker
Rijssen
40:19
39:07
124
Jan Nijland
Rijssen
40:21
39:02
125
Gerrit Kalvenhaar
BDC
40:26
39:33
126
Johan Hoogcarspel
Utrecht
40:28
40:07
127
Bas Oldenburg
Barchem
40:33
40:07
128
Evert Bos
Vriezenveen0
40:34
40:16
129
Tekko Flokstra
Welsum
40:37
40:05
130
Harry vd Pieterman
Deventer
40:37
39:55
131
Jos Oude Groote Beverb
Oldenzaal
40:40
40:13
132
Harry Wiggers
Deventer
40:42
39:46
133
Marinus Baltus
BDC
40:47
40:25
134
Gerrit Krajenbrink
De Heurne
40:49
39:58
135
Gerben Hilberink
Holten
40:52
40:41
136
Harry Willems
Daventria
41:01
40:38
137
Jan Braam
Borculo
41:01
40:18
138
Martin Kolbrink
Denekamp
41:04
40:26
139
Don de Ridder
Olst
41:04
40:31
140
Joahn Rensen
Nijverdal
41:05
40:44
141
Richard Weerink
Almelo
41:08
40:50
142
Jos Nijenhuis
Nijverdal
41:09
40:46
143
Hans Witjes
Erica
41:10
40:51
144
Ton Konijn
Marathon Pim Mulier
41:11
40:34
145
Dick Etmans
Dronten
41:12
40:51
146
Rob Westerhof
De Jong & Laan Accou
41:17
40:22
147
Peter de Pundert
Hulst
41:21
40:44
148
Henk Veldhuis
Deventer
41:24
41:09
149
Hendrie Snellink
Nijverdal
41:26
40:13
150
Diesmer Vlieger
Zwolle
41:26
41:01
151
Ruud Mak
ABN AMRO Bank
41:32
40:23
152
Tonny Holleboom
Broekland Ov
41:34
40:19
153
Henk Jan Aanstoot
Holten
41:36
40:33
154
Wim Nijkamp
Reginox bv 2
41:40
40:50
155
Gerrit ter Avest
College Reggesteyn 2
41:43
41:41
156
Gerard Galgenbeld
Nijverdal
41:44
41:29
157
Gerrit Rossel
ABN AMRO Bank
41:46
40:34
158
Walter de Ceuninck
Zoetermeer
41:48
40:55
159
Gerrit Reuvekamp
Rijssen
41:48
40:42
160
Bert de Waal
Deventer
41:50
41:24
161
Roelf van der Ploeg
Deventer
41:50
41:26
162
Johan Huis in 't Veld
Nijverdal
41:51
40:40
163
Erik Posthuma
Nijverdal
41:53
41:23
164
Erik Gerritsen Mulkes
BDC
41:54
41:23
165
Arie Folkers
Zwolle
42:00
41:10
166
Wim Reins
Holten
42:02
40:58
167
Lammert Nienhuis
Zuidwolde Dr
42:03
41:57
168
Denis de Vries
Nijmegen
42:08
41:09
169
Marcel Kwint
Deventer
42:08
41:01
170
Bennie ten Berge
Enter
42:09
41:41
171
Walter Koekkoek
Hengelo Ov
42:12
41:06
172
Jos Thelosen
ZLTO 6
42:12
41:26
173
Wouter Sanders
Zoetermeer
42:13
41:48
174
Bert Hoogenkamp
TenCate Protect 2
42:19
41:19
175
Hans de Groot
Holten
42:37
42:17
176
Reinder van Zanten
Nijverdal
42:39
41:45
177
Evert Bokhorst
Vroomshoop
42:41
42:22
178
Sander Smit
De Liemers
42:41
41:59
179
Jan Nijman
Sibculo
42:41
42:23
180
Fons Kogelman
Salland
42:41
42:14
181
Fred Laan
Apeldoorn
42:43
42:11
182
Johan Legebeke
Almelo
42:55
42:00
183
Henk ter Avest
Gemeente Hellendoorn
42:56
42:04
184
Gert-Jan Temmink
Bennekom
42:57
41:56
185
Laurens oude Voshaar
ABN AMRO Bank
43:03
41:54
186
Ben Peereboom
Hengelo Ov
43:09
43:00
187
Hans Grootens
Rabobank Rijssen-Ent
43:12
42:08
188
Gerard Leenaars
ZLTO 5
43:14
42:29
189
Jan van Rijn
College Reggesteyn 2
43:16
42:15
190
Jan Hulsman
Atletics Nijverdal
43:17
43:01
191
Marc Giesbert
Almelo
43:22
42:33
192
Eric Stegehuis
Almelo
43:23
42:49
193
Jos Oude Maatman
Borculo
43:28
42:23
194
Thom Winkelman
Haaksbergen
43:29
42:20
195
Michiel de Leeuw
Nijverdal
43:30
43:28
196
Ton Jansen
Apeldoorn
43:34
43:03
197
Peter van Cappellen va
College Reggesteyn 2
43:36
42:36
198
Jan Wijnen
ZLTO 5
43:37
42:53
199
Hans de Boer
Haaksbergen
43:38
42:38
200
Ton Whien
De Liemers
43:43
43:03
201
Fons Eijsink
Haaksbergen
43:48
42:54
202
Albert Brinkhuis
Raalte
43:48
43:21
203
Hans van der Beek
De Jong & Laan Harde
43:49
42:40
204
Hugo van den Broek
Odijk
43:50
42:41
205
Peter Oude Groeneger
Temmink Groep BV
43:54
43:13
206
André Straatsma
de Jong & Laan Vroom
44:01
42:53
207
Ben Schipper
Dieren
44:04
43:07
208
Rob ten Hove
Bathmen
44:08
43:35
209
Johan Gerestein
Gorssel
44:09
43:14
210
Wim Ligtenberg
Ter Steege Groep 1
44:13
43:25
211
Martin Kamp
Hardinxveld Giessend
44:21
43:53
212
Willem Ketting
Markelo
44:23
43:54
213
Ger Ettes
avVN
44:24
44:01
214
Johannes Kuilder
Almelo
44:24
43:30
215
Joop Kuiper
Almelo
44:27
43:53
216
Harry Schipper
Dronten
44:32
44:10
217
Ton Franken
Almelo
44:36
44:16
218
Martin vd Graaf
Delft
44:40
43:44
219
Wim Lootens
Zoetermeer
44:42
44:19
220
Marcel Logtenberg
Heeten
44:44
44:09
221
Albert Hoeben
LAAC Twente
44:47
44:17
222
Harrie Ooserweckel
Marienheem
44:48
43:41
223
Dick Kristiaans
Vriezenveen
44:49
44:25
224
Olaf Brouwer
Zutphen
44:53
44:01
225
Jako van Eek
Holten
44:53
43:59
226
Rob de Leeuw
Wierden
44:54
43:50
227
Johan Hartman
Nieuw-Beijerland
44:56
43:57
228
Bert Beuzenberg
Deventer
44:59
44:15
229
Rudi Drenth
Holten
45:07
44:04
230
Jan van Liere
ZLTO 6
45:08
44:21
231
Ben Kamphuis
Wierden
45:08
44:29
232
Bouke Meindersma
Nijverdal
45:17
45:04
233
Tjerk van der Zee
Almelo
45:20
45:12
234
Jan ten Hoeve
AV Holten
45:21
44:40
235
Johan Tiecke
Bathmen
45:28
44:32
236
Jan Koning
Vriezenveen
45:32
44:24
237
Roelof Oostindien
de Jong & Laan Vroom
45:34
44:27
238
Ton Oude Hampsink
Temmink Groep BV
45:50
45:08
239
Geert Euverman
AVV
45:53
45:38
240
Wout Oost
Emmen
46:02
44:51
241
Frits Slomp
Deventer
46:14
45:18
242
Bram Ruis
Borne
46:21
45:22
243
Bert Heuver
Nijverdal
46:27
46:12
244
Henk Nijhuis
Dutch Runners Gold
46:32
45:53
245
Jan Reinders
Wierden
46:33
45:31
246
Jaj Gerritsen
Raalte
46:35
46:06
247
Harry Rodijk
Nijverdal
46:40
45:29
248
Patrick Lansink
Rabobank Rijssen-Ent
46:40
45:42
249
Joop van den Enk
Broekland Ov
46:42
46:03
250
Arjan Lubbers
Reginox bv 2
46:43
46:28
251
John Brandwacht
Nijverdal
46:43
46:03
252
Hans van der Zalm
Deventer
46:47
46:40
253
Peter vd Heijden
Den Hoorn Zh
46:57
46:14
254
Albert Kuilder
Almelo
46:57
46:02
255
Hennie Reimert
Hellendoorn
47:05
46:04
256
Aloys Rouweler
Zutphen
47:09
45:55
257
Wim Scheppink
Beheersmij Hegeman N
47:13
46:02
258
Gerrit Schuurman
Vroomshoop
47:15
46:23
259
Martin olde Hanhof
Nefit b.v.
47:22
47:12
260
Ernest Bootsveld
Ter Steege Groep 2
47:34
46:46
261
Michiel Werner
ZLTO 6
47:37
46:51
262
Gerhard Weijn
Nijverdal
47:44
47:09
263
Andre Veneberg
Nijverdal
47:44
47:08
264
Henk Hageman
Hellendoorn
47:49
47:26
265
Hennie Koopman
SISU
47:51
47:32
266
Dick Schuppert
Holten
47:51
47:23
267
Harrie van Schooten
Enschede
47:58
46:51
268
Hendry Locht
Dordrecht
48:03
47:46
269
Hans Tepper
Bedum
48:07
47:08
270
Titus Helsen
Diepenheim
48:08
47:14
271
Gert Morsink
Nijverdal
48:08
47:42
272
Bert Wever
Rijssen
48:10
46:58
273
Erik van Caspel
Zoetermeer
48:20
47:45
274
Henry Kroeze
Nijverdal
48:33
47:27
275
Ruud Hoosemans
ZLTO 5
48:41
47:52
276
Andre Bank
Gemeente Hellendoorn
48:51
48:00
277
Karel van Schubert
Vroomshoop
48:53
48:35
278
Hans Lintenbrink
Deventer
48:54
47:48
279
Robert Driesens
Groningen
48:56
47:58
280
Henny van Wezel
Hengelo Ov
49:02
48:29
281
Jaap Zijlstra
Vriezenveen
49:04
48:47
282
Ton Hokken
ZLTO 4
49:06
48:19
283
Hans Gierveld
Berdal / HK Plastics
49:10
48:39
284
Hans Wiersma
De Jong & Laan Rijss
49:11
48:14
285
Coos Koster
Beheersmij Hegeman N
49:22
48:09
286
Jo Beltman
Nijverdal
49:27
49:05
287
Guido Ruiters
Rijswijk Zh
49:29
48:32
288
Everard Scholten
Nijverdal
49:34
48:53
289
Harry Koppen
Deventer
49:38
48:56
290
Jaap Daniëlse
Deventer
49:53
48:38
291
Erwin Damhuis
Enschede
49:55
49:09
292
Jeroen Piksen
Hellendoorn
50:06
50:01
293
Henk Vaanholt
Zenderen
50:25
49:48
294
Henry Hekkert
Almelo
50:56
49:39
295
Eduardo Bonnet Naranjo
Enschede
51:01
50:36
296
Anne Kuper
Markelo
51:06
49:50
297
Bas Voordendag
Nefit b.v.
51:11
50:14
298
Rémi Kneefel
Voorschoten
51:25
50:22
299
Peter Greijmans
ZLTO 6
52:07
51:23
300
Rien de Groot
Zwolle
53:13
52:57
301
Koos Wolterink
Hardenberg
53:15
52:36
302
Machiel Sinke
avVN
53:17
52:27
303
Henk Koopman
Marathon Pim Mulier
53:20
52:28
304
Wim Toeters
Olst
54:53
54:08
305
Andre Overbeek
Nijmegen
55:56
55:20
306
Albert den Ouden
Beheersmij Hegeman N
57:00
55:47
307
Ronald Langenberg
Eurol BV 3
1:01:01
59:47
V, 5 MIJL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Brigit Landewe
Boekelo
31:17
31:17
2
Jacelyn Gruppen
HAC '63
31:39
31:39
3
Marlin Nijhof
Marathon Pim Mulier
31:59
31:58
4
Henrieke Krommendijik
De Wilgenweard 2
32:15
32:14
5
Maartje van Reedt Dort
PEC 1910
32:20
32:17
6
Marlies Schoonhoven
Delden
33:22
33:18
7
Diny Ruiter
Beheersmij Hegeman N
33:24
33:12
8
Giny Dunnewind
ACO Van Elderen
34:36
34:34
9
Susan Boode
AV Holten
34:40
34:39
10
Vanessa Lorkeers
Wierden
35:04
35:01
11
Corrie Stoker
Flevo Delta
35:08
35:07
12
Ria Roosink
AV Rijssen
35:19
35:16
13
Jory Scharphof
Nijverdal
35:48
35:24
14
Kitty van der Veen-Sie
Daventria
36:03
35:57
15
Adele Smits
LAAC Twente
36:20
36:10
16
Jikke Bolman
Daventria
36:43
36:37
17
Jacomijn Pluimers
Werkhoven
37:34
37:14
18
Debby Plante
PricewaterhouseCoope
38:07
37:53
19
Catelijn Gorkink
Holten
38:11
38:08
20
Saskia van Veen
PricewaterhouseCoope
38:35
38:21
21
Petra Visser
TION
38:41
38:30
22
Wendy Sander
Marathon Pim Mulier
38:43
38:39
23
Moniek van Buren
Hellendoorn
38:45
38:41
24
Henny Aitink
Hellendoorn
38:45
38:05
25
Janneke Alberts
Nijmegen
38:49
38:49
26
Renske Manschot
Nijverdal
38:57
38:33
27
Ans Hulzebos
Hanzesport
39:20
39:06
28
Sandra Oplaat
Goor '75
39:21
39:16
29
Marrie Sparreboom
Flevo Delta
39:30
39:10
30
Esther Methorst
Utrecht
39:35
39:01
31
Marleen Otten
Apeldoorn
39:43
39:32
32
Marry de Lange
Arrien
40:00
39:47
33
Marleen Kuiphuis
Daarlerveen
40:05
39:46
34
Sabine Selbach
Wierden
40:10
39:55
35
Simone Soomers
Hengelo Ov
40:22
39:53
36
Nicole Oude Bos
De Wilgenweard 1
40:23
40:10
37
Aly van Leussen
Gemeente Hellendoorn
40:25
40:08
38
Kirsten van Hutten
de Jong & Laan Almel
40:29
39:52
39
Giny van der Veen
Spurt '88
40:30
40:17
40
Marijke Willems
Epse
40:32
40:08
41
Ivonne Beukers
D.R.W.Fitnesscentrum
40:39
39:59
42
Jacqueline Ruizenaar
Hardenberg
40:45
40:32
43
Janneke Jongejan
Rabobank West Twente
40:49
40:43
44
Joke Stevens
AV Holten
40:55
40:39
45
Dominique Keupers
D.R.W.Fitnesscentrum
40:59
40:20
46
Dianne Schulmaal
Arnhem
41:00
40:51
47
Trienke IJmker
Vitalis
41:02
40:49
48
Natasja Schrijver
Raalte
41:17
40:45
49
Lidwien Swartjes
de Jong & Laan Nijve
41:26
41:18
50
Martine ter Steege
Reginox bv 2
41:37
41:08
51
Jacqueline Teterissa
Nijverdal
41:45
40:46
52
Anneliek Eltink
Brummen
41:55
41:22
53
Renate Mulder
LAAC Twente
41:57
41:26
54
Jaimi Olthof
De Wilgenweard 1
41:58
41:54
55
Lucy Huis in 't Veld
Atletics Nijverdal
42:07
42:02
56
Annemien Markink-Amtin
Markelo
42:10
41:41
57
Henny Sloof
AV Rijssen
42:10
41:31
58
Diewke de Vries
Hellendoorn
42:15
41:48
59
Margit van Nifterik
Nijverdal
42:25
41:58
60
Mieke Prins
Holten
42:31
42:17
61
Nanda van Bloem
Rijssen
42:36
42:32
62
Els Morrenhof
Nijverdal
42:36
42:08
63
Merel Wille
Dutch Runners Gold
42:43
42:09
64
Janneke Kleinlugtenbel
D.R.W.Fitnesscentrum
42:43
42:04
65
Elly Gravendeel
Daventria
42:46
42:36
66
Jolande Biljardt
Olst
43:00
42:18
67
Tanja Cornelese
Hengelo Ov
43:06
42:57
68
Adele Heerts
Algemene Bathmense S
43:13
42:18
69
Esther Akkermans
Holten
43:17
42:14
70
Hermien Runneboom
D.R.W.Fitnesscentrum
43:19
42:39
71
Maaike Rutten
Amsterdam
43:20
43:00
72
Ellen Bominaar
Zoetermeer
43:24
43:01
73
Annemarie Hilberink
Holten
43:27
43:16
74
Annie Hagen
Deventer
43:29
43:18
75
Esther Wiering-Janssen
Haaksbergen
43:31
42:24
76
Monique Hester
Ruinen
43:32
42:34
77
Dagmar Zwebe
Enschede
43:33
43:19
78
Annedien Enter
Markelo
43:40
42:35
79
Mirjam Sekmen
Nijverdal
43:41
43:37
80
Yvonne Baan
Nijverdal
43:46
43:44
81
Anita Laing-Kemper
Gemeente Hellendoorn
43:47
43:30
82
Carin Scholte
Atletics Nijverdal
43:53
43:26
83
Hanneke Timmerman
Staphorst
43:55
43:04
84
Ludwien Evers
Ter Steege Groep 2
43:56
43:30
85
Annie Katsma
Spurt '88
43:59
42:59
86
Erika van IJken
Zwolle
44:03
43:54
87
Aleida Alfrink-Goettsc
Running2000
44:07
43:17
88
Janny Grooten-Reterink
AV Rijssen
44:11
43:31
89
Jolanda Kleinlugtenbel
Twenterand
44:11
44:07
90
Inge Niehoff
Deventer
44:11
43:58
91
Iris Hakbijl
Arnhem
44:16
43:48
92
Annemieke Vink
Daventria
44:16
43:51
93
Gerda van Keulen
Atletics Nijverdal
44:23
44:17
94
Carla Ruiter
Nijverdal
44:30
44:04
95
Marian Hullegie
Kampen
44:32
44:10
96
Yvonne Gabriël
Berdal / HK Plastics
44:32
44:02
97
Corine Ettes
avVN
44:32
44:08
98
Reinie Schmit
Zoetermeer
44:33
44:09
99
Marlon Roetgering
Coulisse BV 3
44:39
44:01
100
Nienke Dusseljee
Coulisse BV 3
44:40
44:02
101
Danielle Harmsen
Keizer & Van Goor No
44:41
43:56
102
Else Tutert
Deventer
44:44
44:33
103
Ann Tutert
Utrecht
44:45
44:34
104
Annemarie Oosterweckel
Zwolle
44:48
43:40
105
Judith Kiers-Freriksen
Aadorp
44:51
43:34
106
Carin Borgman
Spurt '88
44:53
43:52
107
Trudy Krajenbrink
Groningen
45:09
44:17
108
Natascha Ekkelboom
Losser
45:09
43:52
109
Dian Agustini
Arnhem
45:10
45:02
110
Annet Korbeld
D.R.W.Fitnesscentrum
45:22
44:41
111
Marjplein Katsma
Spurt '88
45:24
44:24
112
Karin den Haan
Lochem
45:25
44:28
113
Hermien Klein Velderma
Hellendoorn
45:30
45:24
114
Marjolein de Kreij
ZLTO 4
45:32
44:42
115
Nicolette Biesters
De Jong & Laan Accou
45:36
44:42
116
Janneke Harbers
Rijssen
45:37
44:58
117
Netty Chömpff-Cuppens
PEC 1910
45:43
45:05
118
Wilma Scholten
Nijverdal
45:56
45:13
119
Marleen van Aalten
Voorst gem Voorst
45:57
44:53
120
Karin Meijerman
Lemelerveld
45:57
45:06
121
Gea Ronhaar
Hellendoorn
46:08
45:25
122
Annie ten Berge
Enter
46:15
45:46
123
Ans Achterkamp
Daventria
46:15
46:04
124
Vanessa van Noesel
Deventer
46:27
45:23
125
Petra Bergboer
Nijverdal
46:31
46:12
126
Heleen Moes
Dedemsvaart
46:32
46:26
127
Henriette Kroeze
Nijverdal
46:36
45:31
128
Joke Millenaar
Nijverdal
46:37
45:54
129
Wilma van der Zalm
Deventer
46:43
46:35
130
Suzanne Hove-Santegoed
Almelo
46:45
45:59
131
Ilse Waanders
Raalte
46:47
45:59
132
Lies Netten - Veen
Hoevelaken
46:50
46:00
133
Aletta Rehorst
Apeldoorn
46:51
46:39
134
Toos van de Brink
Klarenbeek
46:51
46:39
135
Simone Karkdijk
TenCate Protect 2
46:52
46:16
136
Annelies Ooms
Nijverdal
46:53
45:47
137
Silvia Filart
Hellendoorn
46:54
45:51
138
Anita Filart
Nijverdal
46:54
45:51
139
Els Fokkert
Dutch Runners Gold
46:55
46:14
140
Janneke Boertien
Den Ham Ov
47:08
46:06
141
Henriet Rosman
Groesbeek
47:08
46:07
142
Aniek de Jong
ZLTO 5
47:10
46:25
143
Anne Visscher
Oldenzaal
47:10
46:29
144
Lisette van Scharrenbu
Amsterdam
47:15
46:54
145
Coos Moes
Balkbrug
47:18
47:10
146
Ineke Rosman
Bennekom
47:23
46:48
147
Evelien Luggenhorst
Arnhem
47:23
46:29
148
Nathalie Ottink-Olijny
Loopgroep RUN&FUN Tw
47:24
47:19
149
Silvia Boerkamp
Lemelerveld
47:25
46:35
150
Ella Velten
Rabobank Rijssen-Ent
47:25
46:23
151
Wilma Beuzenberg
Dutch Runners Gold
47:26
46:40
152
Jolanda Koppelman
de Jong & Laan Nijve
47:27
46:36
153
Linda van der Stouw
Rabobank Rijssen-Ent
47:27
46:25
154
Henriet Brink
de Jong & Laan Nijve
47:27
46:36
155
Annemarie Scheppink
Rabobank Rijssen-Ent
47:27
46:26
156
Conny van Iperen
ZLTO 6
47:29
46:43
157
Marjolein Wigger
Nijverdal
47:30
46:47
158
Karin Jansen
Enter
47:36
46:55
159
Anja Hoeben
LAAC Twente
47:39
47:10
160
Christine Overbeek
Coulisse BV 3
47:40
47:02
161
Gerdie Holland
Vriezenveen
47:43
47:34
162
Hendrien van Rhee
Atletics Nijverdal
47:44
47:39
163
Linda Mol
Raalte
47:45
47:32
164
Marjo de Ceuninck
RRZ
47:46
47:39
165
Hanneke Jansen
Deventer
47:46
46:58
166
Lotte Uijttenboogaart
Utrecht
47:46
46:39
167
Hilde Bosboom
Warnsveld
47:47
46:59
168
Marloes Spoolder
Luttenberg
47:47
47:33
169
Lisa Wiegink
PricewaterhouseCoope
47:52
47:20
170
Kiona Bruns
PricewaterhouseCoope
47:52
47:36
171
Annemieke Borgonjen
Zwolle
47:53
47:17
172
Marry Byvank
Enschede
47:58
46:51
173
Geertrude Pikser
Hellendoorn
48:12
48:07
174
Brenda Zieleman
Nijverdal
48:12
47:37
175
Rita Nijeboer-de Weerd
Spurt '88
48:15
47:39
176
Wilma Coenen
Zoetermeer
48:19
47:43
177
Natasja Ruitenberg
Nieuwleusen
48:27
48:17
178
Thea Kolkman-Alferink
Nijverdal
48:28
48:22
179
Annalies Venema
Vriezenveen
48:31
48:21
180
Angela Kuipers
Rabobank Rijssen-Ent
48:31
47:30
181
Rinda Brandse
Markelo
48:35
48:02
182
Catry Rossel-Eertink
ABN AMRO Bank
48:36
47:26
183
Anja Mensink
Wierden
48:38
47:42
184
Agnes Hopers
Vriezenveen
48:38
47:42
185
Paulien Geuzendan
Nijverdal
48:39
47:34
186
Hanny Scheuten
Oldenzaal
48:39
48:09
187
Ria Ziegerink
Oldenzaal
48:40
48:10
188
Karin Catsburg
Wierden
48:44
47:32
189
Marloes Poelsema
Zwolle
48:46
48:29
190
Anky Goulooze
Dronten
48:47
48:24
191
Kitty Schipper
Dronten
48:48
48:25
192
Annelies Zwijnenberg
Nijverdal
48:48
48:21
193
Jolanda Veneberg
Nijverdal
48:53
48:18
194
Lianda Kalsbeek
Vriezenveen
48:56
48:00
195
Annette vd Weide
Vroomshoop
48:58
48:02
196
Yvonne Tempert
Nijverdal
49:00
48:23
197
Annelies Middelhuis
Rietmolen
49:00
48:10
198
Karola Colombijn
ZLTO 4
49:01
48:11
199
Lotte van Wezel
Marathon Pim Mulier
49:02
48:30
200
Monique Theussink
TenCate Protect 2
49:06
48:29
201
Marjan Verver
Almelo
49:09
48:44
202
Jeanine Vinke
Enschede
49:18
48:23
203
Irma Koopman
Marathon Pim Mulier
49:20
48:26
204
Elleke Gaikema
Zwolle
49:23
49:06
205
Jolina van der Heide
Deventer
49:27
48:21
206
Alie Nijboer
Holten
49:30
48:47
207
Miranda Boerrichter
Nijverdal
49:31
49:05
208
Thea Lowik-Heerdink
Gemeente Hellendoorn
49:38
48:52
209
Anta Heuten
Nijverdal
49:39
48:24
210
Jennie Fokkert
Lemele
49:41
48:56
211
Nienke Hofsink
Zwolle
49:42
48:43
212
Marjon van Zalk-Nijboe
Enschede
49:42
48:43
213
Berthe van Boven
Elburg
49:44
49:12
214
Nynke Floor
Nieuwleusen
49:44
49:34
215
Tamara Tump
Deventer
49:46
49:29
216
Karin Hobbelink
Hengelo Ov
49:46
48:48
217
Jolanda Regout
PEC 1910
49:52
48:52
218
Irene Piksen
Hellendoorn
49:55
49:50
219
Marianne van der Horn
Groningen
49:56
48:55
220
Nadine Schulenburg
Nijverdal
50:07
49:47
221
Marleen Aal-Nahuis
Nijverdal
50:11
49:28
222
Joke Helsloot
Daventria
50:11
49:45
223
Jeannette Greven
Hellendoorn
50:23
49:17
224
Gemmy van de Boom
Hellendoorn
50:28
49:39
225
Yepy Bijma
Rabobank West Twente
50:28
50:20
226
Mirjam Kolkman
Holten
50:39
50:29
227
Elly den Besten
Elburg
50:43
50:10
228
Monique Wijlens
Enschede
50:55
49:46
229
Gerda Aaltink
Rabobank West Twente
50:56
50:03
230
Ria Frankort-Mooiweer
Holten
50:57
50:49
231
Els Geuzendam
Rabobank West Twente
51:02
49:58
232
Fiona Maguire
Nijverdal
51:22
50:28
233
Ildikó Middelkamp
de Jong & Laan Vroom
51:23
50:16
234
Karin Dull
Nefit b.v.
51:27
50:42
235
Joke Bruinsma
Nijverdal
51:27
51:22
236
Jolanda Bults
Enschede
51:30
50:22
237
Gré Alink
Hengelo O
51:33
50:58
238
Daphne Goossens
ASV
51:35
51:06
239
Inge Claassen
Hellendoorn
51:38
50:49
240
Willemien van Ham
Raalte
51:39
50:35
241
Sandra Kleinlugtenbeld
Den Ham Ov
51:47
51:43
242
Nicolien Zwijnenberg
Nijverdal
52:06
51:30
243
Anja Oude Bos
Goor
52:08
51:08
244
Franciska Locht
Dordrecht
52:24
52:06
245
Donnie Suszka
Enschede
52:31
51:36
246
Simone van Dijck
Nijverdal
52:33
51:49
247
Marjolein Schipper
Hellendoorn
52:41
51:52
248
Barbara van Hall
Bennekom
52:49
51:47
249
Sandy Abbink-Winkels
Gemeente Hellendoorn
52:55
52:04
250
Gineke Nawijn
Almelo
53:00
51:57
251
Janneke Brouwer
Heino
53:15
52:22
252
Jora Wolterink
Nijmegen
53:16
52:37
253
Marga ten Hove
Hellendoorn
53:33
52:45
254
Jaqueline Filart
Hellendoorn
53:33
52:44
255
Rika Welles
Zwolle
53:39
53:13
256
Regine Hannink
Nijverdal
53:52
52:47
257
Mireille Slot
Nijverdal
53:52
52:47
258
Joke Dangremond
Rijssen
53:54
53:41
259
Ina Klaassen
College Reggesteyn 2
53:59
53:06
260
Marian Brendel
De Jong & Laan Ensch
54:31
53:22
261
Marian Teunissen
Heemskerk
54:46
53:53
262
Saima Ziengs
TuinVisie B.V.
55:25
55:12
263
Jeanine Kappert
Luttenberg
55:30
54:37
264
Harmke Luijting
Zutphen
55:36
54:23
265
Dianne Rosman
Nijmegen
55:56
55:20
266
Heleen Rensen
TenCate Protect 2
56:25
55:24
267
Christa Beldman
Nijverdal
56:26
56:09
268
Lien Nahumury
Rijssen
56:42
55:48
269
Mirjam Rikmanspoel
Atletics Nijverdal
56:48
55:54
270
Erica Damhuis-Tonnema
Enschede
1:05:08
1:04:25
271
Inie Vinke Roerink
Enschede
1:05:08
1:04:12
272
Ellen Keizer
Raalte
1:06:06
1:04:58
M, 2 MIJL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Léon Bosch
Loopgroep Aart Stigt
10:52
10:52
2
Bas Jongejan
Atletics Nijverdal
10:53
10:53
3
Wouter Jansen
AV Holten
10:57
10:56
4
Ivo Meijer
Marathon Pim Mulier
11:00
11:00
5
Michiel Gerritsen
Rijssen
11:14
11:13
6
Berend Swaters
Atletics Nijverdal
11:22
11:20
7
Omar Cornelis
Holten
11:41
11:41
8
Scott Hentzepeter
Westerhaar-Vriezenv
11:45
11:45
9
Danny Giethoorn
Hoogeveen
11:48
11:47
10
Thomas Wamsteker
Atletics Nijverdal
12:05
12:05
11
Stijn Uijen
AV Holten
12:08
12:07
12
Rene Willemink
Enschede
12:35
12:31
13
Marc Averesch
Rijssen
12:41
12:41
14
Martin Willemink
Zwolle
12:53
12:50
15
Peter Wouda
AV Haaksbergen
12:59
12:58
16
Thomas Kamperman
AV Holten
13:11
13:10
17
Ruben Otten
Rijssen
13:27
13:25
18
Jelmer Willems
AV Holten
13:41
13:40
19
Koen Kaffener
AV Holten
13:45
13:44
20
Tom Wouda
AV Haaksbergen
13:47
13:46
21
Guus Uijen
AV Holten
13:53
13:52
22
Stijn Sjoers
Holten
14:01
13:59
23
Abdulwahid Kaya
Rijssen
14:05
14:03
24
Arne Kootstra
Dalfsen
14:14
14:14
25
Idwer Rohan de Vries
AV Holten
14:15
14:13
26
Niels van Coeverden
AV Holten
14:20
14:19
27
Luuk Kaffener
Holten
15:32
15:30
28
Jurgen Berenbroek
Zutphen
15:33
15:30
29
Giel Temmink
Bennekom
15:36
15:34
30
Sam Overbeek
Nijmegen
15:36
15:35
31
Frederik Scholtz
Winterswijk
16:02
15:59
32
Marcel Lubbers
Emmen
16:04
15:59
33
Gerben Mulder
Almelo
16:05
16:02
34
Tom Snijders
Manderveen
16:31
16:26
35
Stijn Kusters
Raalte
16:41
16:38
36
Herman Korenromp
Luttenberg
17:28
17:23
37
Sjoerd Groot
Enschede
17:52
17:50
38
Rudy Meijer
Deventer
18:06
18:01
39
Michael Wietsma
Odoorn
18:59
18:54
40
Gerrit Groot
Dronten
22:22
22:19
V, 2 MIJL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Savanna Warmink
Ommen
12:43
12:41
2
Aline Kootstra
Dalfsen
12:53
12:52
3
Feline Klamer
LAAC Twente
12:54
12:54
4
Mariska van Koulil
DJA
13:31
13:30
5
Nadinja Schonewille
SISU
13:47
13:45
6
Herlinde Roke
Arrien
14:18
14:16
7
Madelief Uijen
AV Holten
14:21
14:20
8
Esther Hofma
Daventria
14:26
14:25
9
Sanne Averesch
Rijssen
14:28
14:27
10
Nathalie Mol
HAC '63
14:39
14:37
11
Laura Schelling
Eindhoven Atletiek
14:43
14:42
12
Ilona Hogenkamp
ACO Van Elderen
15:28
15:27
13
Marlies Semmekrot
Zenderen
15:36
15:32
14
Eva Houbiers
Holten
15:52
15:50
15
Gerda Nij Bijvank
Haarle gem Hellendoo
16:11
16:09
16
Astrid Lubbers
Emmen
16:47
16:43
17
Maaike Grevelink
Utrecht
16:50
16:47
18
Esmee Houbiers
Holten
17:00
16:58
19
Diny Kruisselbrink-Mei
Almelo
18:01
17:58
20
Lyanne Belterman
Beltrum
18:04
18:01
21
Marjo van Gennip
Oisterwijk
18:07
18:05
22
Marleen Boode
AV Holten
18:11
18:09
23
Mirian Finkers-Ego
Almelo
18:45
18:42
24
Karin Pronk
Beilen
18:53
18:48
25
Ina srijker
Zwolle
19:11
19:08
26
Evelien Keizers
Breda
19:22
19:19
27
Chantal Overbeek
Borculo
19:27
19:23
28
Gonny Schoolkate
Deventer
19:36
19:31
29
Janet Boorsma
Goor
19:54
19:50
30
Ellen van Hurck
Zoetermeer
22:54
22:51
M1-7, 1K RUNAWAY
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Niels Dennekamp
AV Rijssen
4:05
4:04
2
Joep Keijzer
Holten
4:31
4:30
3
Jan Hiltjesdam
Rijssen
4:33
4:32
4
Hielke Ketting
Markelo
4:44
4:43
5
Niels Zoetewij
Rijssen
4:44
4:43
6
Sam Warmelink
Markelo
4:44
4:43
7
Sem Scheperman
Holten
4:47
4:46
8
Thomas van Ophem
Bathmen
4:51
4:50
9
Michiel Borghuis
Rijssen
5:02
5:02
10
Iordache Kikkert
Hardenberg
5:08
5:07
11
Vincent Markink
Markelo
5:09
5:08
12
Tieme Bolte
Nijverdal
5:11
5:10
13
Stef Hegeman
Nijverdal
5:14
5:12
14
Rob Harmelink
Bathmen
5:18
5:16
15
Mark Hartink
Holten
5:19
5:18
16
Rick Huzen
Holten
5:19
5:18
17
Jim Velthuis
Geesteren Ov
5:20
5:18
18
Hugo van der Linde
Holten
5:27
5:27
19
Stijn Alink
Goor
5:28
5:25
20
Max Schoemaker
Rijssen
6:01
6:01
21
Meinte Oordendag
Deventer
6:02
6:00
22
Matthijs Beelman
Bathmen
6:05
6:02
23
Phillipe Zwinselman
Holten
6:29
6:28
24
Rowan Strating
Markelo
7:43
7:41
25
Sijmen van Gennip
Oisterwijk
7:44
7:42
M8, 1K RUNAWAY
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Julius Luning
Nijverdal
4:34
4:32
2
Stan Scheer
Rijssen
4:38
4:36
3
Gijs Bolte
Nijverdal
4:46
4:44
4
Mick Velthuis
Geesteren Ov
4:46
4:44
5
Luuk van der Linde
Holten
4:49
4:47
6
Tom Leusink
Rijssen
4:54
4:52
7
Seán Kschinka
Raalte
6:09
6:09
M9, 1K RUNAWAY
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jorrit Hildebrand
Lelystad
3:44
3:44
2
Lukas Brand
Boskoop
3:45
3:45
3
Juras Huijben
Atverni
3:57
3:56
4
Tom Hofsink
Zwolle
3:58
3:57
5
Mirko de Pagter
Hanzesport
4:01
4:00
6
Casper Vossebeld
Holten
4:13
4:13
7
Roy Heilersig
Markelo
4:14
4:12
8
Daan te Riele
Holten
4:20
4:18
9
Jochem Brouwer
Nijverdal
4:20
4:19
10
Brend Bosma
SISU
4:32
4:30
11
Rachnar Kikkert
Hardenberg
4:34
4:33
12
Jorick Meenhuis
Atletics Nijverdal
4:35
4:34
13
Niels Ekkel
Nijverdal
4:41
4:39
14
Tom Harting
Holten
4:48
4:47
15
Lars van Ophem
Bathmen
4:50
4:48
16
Ingmar Bouwman
ACO Van Elderen
4:55
4:53
17
Luc Dijkstra
Daventria
4:56
4:54
18
Thijmen Bekendam
Markelo
5:04
5:03
19
Jeroen Boode
Markelo
5:08
5:06
20
Jorn Brouwer
Nijverdal
5:12
5:09
M1011, 1K RUNAWAY
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tom Benerink
Marathon Pim Mulier
3:22
3:21
2
Jasper Lubbers
HAC '63
3:23
3:21
3
Brian Versluis
Atverni
3:28
3:27
4
Bart Brand
AV '47
3:35
3:32
5
Victor Aris
Loopgroep Aart Stigt
3:37
3:36
6
Jurriaan de Rijk
Haag Atletiek
3:37
3:35
7
Koen Wiggers
Marathon Pim Mulier
3:38
3:37
8
Sven Folbert
Vriezenveen
3:44
3:43
9
Abdulwahid Kaya
Rijssen
3:45
3:43
10
Frank Haijtink
Laren Gld
3:49
3:48
11
Pascal Sinnema
Lionitas
3:49
3:47
12
Chris Dankelman
Arrien
3:49
3:48
13
Wilbert Dennekamp
AV Rijssen
3:49
3:48
14
Pim Rooswinkel
Arnhem
3:51
3:51
15
Hylke Rensen
Holten
3:55
3:53
16
Jelmer Meenhuis
Atletics Nijverdal
3:58
3:57
17
Roy van Zijl
Salland
3:59
3:56
18
Jarno Dijkstra
Holten
3:59
3:58
19
Jelmer Kootstra
Impala
4:02
4:01
20
Yoram Spiro
Archeus
4:03
4:00
21
Roy van Os
Atletics Nijverdal
4:04
4:02
22
Jelmar Mol
HAC '63
4:10
4:08
23
Wessel Klumperman
Atletics Nijverdal
4:12
4:08
24
Jan Pieter Jansen
Rijssen
4:15
4:12
25
Joris Harink
Ootmarsum
4:16
4:13
26
Boike Damhuis
Ootmarsum
4:17
4:15
27
Max Scheperman
Holten
4:18
4:16
28
Lars Reekers
Daarlerveen
4:20
4:19
29
Joep Brous
Ootmarsum
4:21
4:18
30
Jarne Kompier
Hanzesport
4:26
4:23
31
Jari Kouwen
ACO Van Elderen
4:36
4:32
M1213, 1K RUNAWAY
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anton Borgstijn
AAV '36
3:15
3:14
2
Dave Hulzebos
Zuidwolde Dr
3:16
3:15
3
David Spiro
Archeus
3:34
3:33
4
Maurice Bergboer
Nijverdal
3:47
3:47
5
Rick Haijtink
Laren Gld
5:17
5:15
V1-7, 1K RUNAWAY
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hester Aris
Loopgroep Aart Stigt
4:12
4:10
2
Patty Verkooijen
Nijverdal
4:46
4:45
3
Eline Dankelman
Arrien
5:01
5:00
4
Iris Wuestman
Holten
5:02
5:01
5
Suzanne Hiltjesdam
Rijssen
5:57
5:55
6
Frouke Voordendag
Deventer
6:02
6:00
7
Hannah Assink
Holten
6:14
6:12
8
Naomi van de Maat
Markelo
7:12
7:09
9
Sylvie Meesters
Nijverdal
7:16
7:14
10
Mette Klein Baltink
Kring van Dorth
7:57
7:55
V8, 1K RUNAWAY
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Eveline de Jong
De Spartaan
4:18
4:17
2
Joëlle Klein
Holten
4:34
4:32
3
Marieke de Zeeuw
Marathon Pim Mulier
4:34
4:32
4
Margo Schippers
AV Holten
4:36
4:33
5
Bea Post
Nijverdal
4:51
4:49
6
Yara Kramer
Salland
4:52
4:51
7
Jinthe Damhuis
Ootmarsum
4:54
4:53
8
Tessa Meesters
Nijverdal
4:57
4:54
9
Nienke Rouw
Apeldoorn
5:00
4:58
10
Julia Swaters
Atletics Nijverdal
5:01
5:01
11
Hannah Wessels
AV Rijssen
5:02
5:00
12
Yara Telgenkamp
Atletics Nijverdal
5:23
5:20
13
Moniek Timmer
Atletics Nijverdal
5:28
5:25
14
Femke Wijnen
Holten
5:32
5:29
15
Luka van Gennip
Oisterwijk
5:32
5:31
16
Elin Jongman
Holten
5:32
5:30
17
Ylonka Strating
Markelo
5:37
5:34
18
Maxelle Zwinselman
Holten
5:56
5:52
19
Nastia Schutte
Holten
6:01
5:58
20
Anna Podt
Atletics Nijverdal
6:13
6:11
V9, 1K RUNAWAY
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Christel Heuseveldt
Climax
3:46
3:45
2
Lynn van Zijl
Salland
3:50
3:49
3
Nida Huijben
Atverni
3:55
3:55
4
Elke Pronk
Atletics Nijverdal
4:01
3:58
5
Charlotte Hummel
AV '34
4:07
4:07
6
Jorine Klaassen
Markelo
4:14
4:14
7
Jana Bersee
Rheden
4:23
4:22
8
Loes Brand
AV '47
4:33
4:30
9
Floortje Corbeth
ACO Van Elderen
4:38
4:38
10
Tessa Kamps
Zwolle
4:38
4:37
11
Carlijn Schutte
Holten
4:47
4:44
12
Puck Middelkamp
Nijverdal
4:55
4:53
13
Veerle Ketting
Markelo
4:55
4:53
14
Ilse Vukkink
Holten
5:15
5:14
15
Yvet Schutte
Holten
5:38
5:35
16
Femke Wuestman
Holten
5:39
5:36
V1011, 1K RUNAWAY
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Danique Coolen
Marathon Pim Mulier
3:39
3:38
2
Bente Lutteke
Zutphen
3:40
3:37
3
Michal Smalbrugge
Rijssen
3:41
3:41
4
Kirsten de Zeeuw
Marathon Pim Mulier
3:44
3:43
5
Inga Bakker
ACO Van Elderen
3:45
3:45
6
Jasmin Brinkerhof
Noordwijkerhout
3:48
3:48
7
Beele Pronk
Atletics Nijverdal
3:49
3:47
8
Marlene Zwaneveld
Assen
3:52
3:50
9
Merel Loomans
Atletics Nijverdal
3:54
3:52
10
Justine Zwier
AV '23
3:57
3:57
11
Sanne Otten
ACO Van Elderen
4:01
3:58
12
Susan Wouda
Goor '75
4:01
3:59
13
Marinde van Dis
De Sperwers
4:02
4:00
14
Anneke Kootstra
Impala
4:03
4:00
15
Jorieke Hiltjesdam
AV Rijssen
4:03
4:03
16
Merel Wevers
Ugchelen
4:06
4:04
17
Lisanne Wiggers
Marathon Pim Mulier
4:10
4:08
18
Nomi Kramer
Salland
4:10
4:09
19
Esther Borghuis
Rijssen
4:11
4:10
20
Soraya Servage
Start '78
4:14
4:12
21
Nienke Wolterink
Rijssen
4:15
4:14
22
Manon Groeneweg
Markelo
4:15
4:13
23
Melissa Rouw
Apeldoorn
4:16
4:13
24
Naomi Schuppert
Holten
4:23
4:21
25
Tess Hegeman
Nijverdal
4:35
4:32
26
Jorike Bosma
SISU
4:37
4:34
27
Isabelle Schippers
AV Holten
4:40
4:37
28
Nynke Kolkman
Holten
4:44
4:42
29
Nické Meijerink
Holten
4:44
4:42
30
Anke Scholten Lubberdi
Ootmarsum
4:58
4:55
31
Lotte Warmelink
Markelo
4:58
4:56
32
Anica
Markelo
5:01
4:58
33
Iva Klein Baltink
AV Holten
5:01
4:58
34
Kim Baan
Rijssen
5:03
4:59
35
Nienke Verhoogt
AV Holten
5:04
5:01
V1213, 1K RUNAWAY
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Denise Sinnema
AV Heerenveen
3:33
3:33
2
Doortje Swaters
Hellendoorn
3:37
3:37
3
Tünde Brinkerhof
Noordwijkerhout
3:37
3:37
4
Eva Gnodde
Dedemsvaart
3:39
3:39
5
Paula Spoolder
Atletics Nijverdal
3:41
3:40
6
Gerrianne Hiltjesdam
AV Rijssen
3:48
3:48
7
Marije Dankelman
Arrien
3:54
3:53
8
Laurien te Nijenhuis
Marathon Pim Mulier
3:56
3:55
9
Vivian Loomans
Atletics Nijverdal
4:11
4:10
10
Nanette Zwaneveld
Assen
4:22
4:21
11
Mandy ter Brake
Holten
4:32
4:31
12
Sanne Harink
Ootmarsum
4:34
4:33
Tot ziens bij de Diepe Hel Holterbergloop op 30-10-2010 in Nijverdal
Uitslagen.nl
04-11-2009 20:07