Uitslagenlijst Raboloop Mill

Mill - Zaterdag 31 oktober 2009

H40-, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Milan Perc
Cifla
33:53
2
Antoine Roes
Cifla
34:41
3
Ton Rijkers
Uden
37:39
4
Geert Kuijpers
De Keien
39:20
5
Niels van Benthum
Cuijk
40:10
6
Alexander van Bavel
Boxmeer
40:34
7
Sjoerd van der Ven
Ledeacker
42:42
8
Maarten Peters
43:07
9
Han Werts
Wanroij
45:26
10
Jeroen van de Weijer
Oploo
46:36
11
Marcel Neeleman
Wijchen
47:37
12
reinders a.p
Beers Nb
47:57
13
Erwin Verheijen
Wijchen
48:00
14
Marco Fransen
Cuijk
50:45
15
Raoul van Rosmalen
Boxmeer
54:15
16
Gertjan Peters
Schaijk
56:12
H40+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Marco Tramontina
Eindhoven Atletiek
35:58
2
Hans Heuer
Sporting Boxmeer
37:22
3
Mart Stokmans
HAC
38:00
4
Jan Nabuurs
Stevensbeek
38:32
5
Erik Willems
Olympus Land van Cui
38:48
6
Jan Verbruggen
Venhorst
39:13
7
Jeroen Ulijn
Megen
39:15
8
Hennie vd Cruijsen
Vitesse '08
39:29
9
Maarten Bosch
Loosbroek
40:23
10
Jos Straatman
Langenboom
41:20
11
René Braam
Uden
41:24
12
Rudy van de Heijden
Grave
41:49
13
Joop Wijdeven
De Keien
42:37
14
Koen Sommers
Vierlingsbeek
44:00
15
Johnny van de Ven
Mill
44:41
16
Appie Toonen
Oploo
44:51
17
Marcel van Harm
Arnhem
45:16
18
Remi Meijer
Tiel
45:40
19
Joris Zeegers
Olympus Land van Cui
45:48
20
Peter Verbruggen
GAC Gemert
46:40
21
Hans Jonkers
De Keien
48:08
22
carel ten haaf
Beers Nb
48:11
23
Theo Huvenaars
Gemert
48:49
24
Frank Wennekes
Olympus Land van Cui
48:58
25
Jan Derks
Wanroij
49:53
26
Marcel Arts
Mill
51:03
27
Gerard van Tiel
Zeeland
51:05
28
Donald Janssen
Oss
51:07
29
Willy Baltussen
Wanroij
52:14
30
Racey Gruijters
Gemert
52:34
H50+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Hans van Sambeek
Ledeacker
36:58
2
Harry Boezer
avVN
40:14
3
Chris van Lankvelt
Boekel
40:34
4
Henry Wijffelaars
Fortuna '67
40:43
5
Theo Aben
Ledeacker
41:33
6
Fons de Kleijne
Landhorst
41:41
7
Jan van Boekholt
Nijmegen
43:18
8
Paul Selten
De Keien
43:33
9
Peter Gekers
Nistelrode
43:48
10
Ad Kelders
Langenboom
45:19
11
Henke de Vrind
Waalre
45:21
12
Wim Kremers
Waalre
47:46
13
Ton Pauw
AV Wijchen
47:49
14
Ton Thelen
GAC Gemert
48:04
15
Goof Spiekman
Boxmeer
48:24
16
Jan Kusters
Vianen Nb
49:10
17
Ger Rijkers
Mill
49:37
18
Rien Klokgieter
GAC Gemert
49:49
19
Sjaak van den Oever
Westerbeek
51:11
20
Tinus Meulenbroeks
GAC Gemert
51:54
21
Joop Coolen
Wijchen
52:02
22
Huub Verhees
Waalre
52:52
23
Sjors Rottger
Veenendaal
53:30
24
Jan Cornelissen
Beugen
53:35
25
Marcel Loeffen
Schaijk
54:18
26
Jan Verplak
Cuijk
56:03
27
Ben Duijs
Uden
56:03
D40-, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Esther Gebhardt
Nijmegen
41:04
2
Debby van den Berg
Boxmeer
43:02
3
Susan Mulders
De Keien
43:19
4
Angelique Hirdes
AV Wijchen
45:15
5
Mascha Schelling
Nuenen
45:50
6
Esther van Duynhoven
Uden
45:59
7
Mieke van Berlicum
Sporting Boxmeer
46:35
8
Dorien Hoozemans
Sint-Oedenrode
46:49
9
Annemarie van Dongen
Oeffelt
53:14
10
Yvonne Linders
Sporting Boxmeer
53:25
11
Marieke Schoenmakers
Ledeacker
55:18
12
Ellen Hermens
Ledeacker
55:34
13
Karlijn Derkx
Sint Anthonis
55:39
14
Nancy van Gemert
Sint Hubert
57:39
15
Mirjam Aben
Oploo
1:01:07
16
Margret Verschuren
Langenboom
1:04:13
D40+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Jacqueline KleinGunnew
Nijmegen Atletiek
41:02
2
Mieke Brouwers
GAC Gemert
44:26
3
Carla van Dijk
Fortuna '67
45:30
4
Renee van de Kerkhof
GAC Gemert
53:46
5
Suzanne Klomp
Mook
55:55
6
Conny van de Ven
Mill
57:40
D50+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Marian Wouters-Opsteeg
Escharen
47:00
2
Rikie Huyberts
Fortuna '67
48:59
3
Wilma Cornelissen
Wilbertoord
51:16
4
Tonny van Beek
Uden
52:20
5
Ans Meulenbroeks
Venhorst
53:45
6
Jenny Leemhuis
Uden
55:26
7
Ans Jacobs
GAC Gemert
55:36
H40-, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Bas Hermsen
Katwijk Nb
17:17
2
Twan Lensen
Cifla
17:32
3
Geoffrey vd Berg
Uden
18:52
4
Axel Neve
Sporting Boxmeer
21:28
5
Koen Peters
Mill
27:39
6
Patrick Thijssen
Boxmeer
28:08
H40+, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Eric Sommers
Olympus Land van Cui
19:31
2
Hans te Boekhorst
AV Heythuysen
20:47
3
Martijn van Maasacker
De Keien
20:53
4
Tjeu Sprenger
Cuijk
21:17
5
Peter Jacobs
Olympus Land van Cui
21:25
6
Ad Peters
Wanroij
22:14
7
Peter Coenen
Horst
22:21
8
Ton van der Beek
Grave
23:07
H50+, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Tonny Thelosen
Cuijk
19:06
2
Gerard vd Bovenkamp
avVN
19:50
3
Piet van den Oever
Olympus Land van Cui
20:45
4
John Coppus
Horst
25:23
5
Eddy Driessens
Hechtel (BEL)
28:36
6
will van beek
Uden
28:47
D40-, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Daphne Lensen
Cifla
19:38
2
Jet Straver
De Keien
21:39
3
Carlijn Peters
Mill
27:40
4
Maartje van de Kerkhof
Sint Hubert
28:26
5
Annet Peters
De Keien
30:36
D40+, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Ellen Vissers
Mill
24:44
2
Mieke van Maasacker
Sint Hubert
25:12
3
Henriet Bens
Mill
25:58
4
Jolanda Verkuijlen
Mill
29:47
5
Anne-Marie van der Voo
Mill
30:22
D50+, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Marie-Louise v Kruijss
Sporting Boxmeer
27:41
2
Godelieve van Otterdij
Hechtel (BEL)
30:01
Mede mogelijk gemaakt door de Rabobank Land van Cuijk en Maasduinen
www.uitslagen.nl
31-10-2009 00:00