Uitslagenlijst Marathon Brabant

Etten-Leur - Zondag 25 oktober 2009

MSEN, MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bart van Aalst
Prins Hendrik
2:41:05
2:41:04
2
Bert Verbruggen
Landegem Nevele (BEL
3:01:54
3:01:51
3
Kristof Vandamme
Wervik (BEL)
3:11:23
3:11:15
4
Toontje de Jongh
Spiridon
3:15:33
3:15:33
5
Dave Boone
Kruiningen
3:18:56
3:18:46
6
Bart Martens
Turnhout (BEL)
3:25:16
3:25:00
7
Rudi Rovers
Olympus Land van Cui
3:36:09
3:35:43
8
Mark Baas
De Veenlopers
3:38:24
3:38:15
9
Matthias Weyns
Kalmthout (BEL)
3:40:15
3:40:03
10
Bastiaan Weyns
Kalmthout (BEL)
3:42:24
3:42:13
11
Roel Van Ginkel
Antwerpen (BEL)
3:47:11
3:46:53
12
Sjoerd Hermsen
Nijmegen
3:51:02
3:50:58
13
John de Pril
Gent (BEL)
3:51:54
3:51:48
14
Tim Passchyn
St-Michiels Brugge (
3:55:54
3:55:39
15
Ruud Meeren
Dongen
3:57:20
3:57:07
16
Stijn Hinnekens
Hulste (BEL)
4:17:23
4:17:01
M35, MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ron van den Berg
Waterweg
2:37:46
2:37:46
2
Jos op 't Hoog
Loopgroep PK
2:38:20
2:38:20
3
Marc Papanikitas
Mortsel (BEL)
2:40:26
2:40:26
4
Bart De Grove
Vlierzele Sportief
2:43:03
2:43:03
5
Gerard de Lange
Waterweg
2:44:52
2:44:51
6
Christian Capelle
Bruxelles (BEL)
2:50:58
2:50:57
7
Grillo Pino
AC Break
2:53:30
2:53:30
8
Philip Vermoens
Essen (BEL)
2:54:35
2:54:34
9
Jean Tempels
TAC St. Truiden
2:55:36
2:55:36
10
Frans Woerden
De Veenlopers
2:58:13
2:58:13
11
Wim Loos
Peer (BEL)
2:58:40
2:58:38
12
Michel S M Entius
Loopgroep Aart Stigt
2:59:53
2:59:52
13
Danny van Heck
Blanden (BEL)
3:00:00
2:59:59
14
Johny Nelissen
Bree (BEL)
3:00:31
3:00:29
15
Edwin van de Velde
Rotterdam
3:01:28
3:01:27
16
Maarten Hoogkamer
De Spartaan
3:04:34
3:04:29
17
Carlos Deprez
Roeselare (BEL)
3:05:03
3:05:00
18
Marco van Nek
Loopgroep PK
3:05:33
3:05:31
19
Chris Dhooge
AV Lokeren
3:05:37
3:05:31
20
Jimmy Mathijs
Hasselt (BEL)
3:05:53
3:05:46
21
Koen Domen
Muizen (BEL)
3:07:14
3:07:12
22
Yves van Poeke
Vlierzele Sportief
3:08:38
3:08:37
23
Vincent Meers
Gentbrugge (BEL)
3:09:02
3:08:53
24
Roel Truyers
AV Toekomst
3:09:35
3:09:29
25
Lieven Pieters
Koksijde (BEL)
3:10:02
3:09:55
26
Jurgen Stock
Beernem (BEL)
3:11:12
3:11:03
27
Willem Stockman
Rumbeke (BEL)
3:11:45
3:11:41
28
Joost Galema
Hilversum
3:13:13
3:13:09
29
Dries Ballijn
Torhout (BEL)
3:13:21
3:13:12
30
Johan van Meurs
Fortuna
3:15:54
3:15:53
31
Patrick Kloek
Atletica '84
3:16:24
3:16:16
32
Wouter Rouwhorst
Dutch Runners Basic
3:17:47
3:17:41
33
Steven Cossement
Harelbeke (BEL)
3:19:36
3:19:34
34
Jon Herselman
Kapelle
3:19:51
3:19:39
35
Hans Jurriaans
avVN
3:20:39
3:20:35
36
Nico Debeuf
Lichtervelde (BEL)
3:21:12
3:21:06
37
Jan Porrez
Velzeke (BEL)
3:21:37
3:21:26
38
Philippe Sartrys
Wervik (BEL)
3:22:23
3:22:13
39
Dirk Van Bunder
Hulst
3:23:47
3:23:43
40
Eddy Steyls
Zonhoven (BEL)
3:25:19
3:24:54
41
Martijn Quak
Haarlem
3:26:18
3:26:06
42
Dirk Nassel
Antwerpen (BEL)
3:29:07
3:29:00
43
Harald Mikkers
's-Gravenhage
3:29:30
3:29:21
44
Corné van Dorst
Achilles
3:31:39
3:31:18
45
Peter Franck
Niel (BEL)
3:31:59
3:31:42
46
Leon de Langen
PAC
3:32:33
3:32:21
47
Dennis Plessius
AV '56
3:34:42
3:34:33
48
Koen Verschuere
Wervik (BEL)
3:35:16
3:35:08
49
Rene Pieterman
Huizen
3:35:20
3:35:08
50
Tony Willems
Peer (BEL)
3:37:02
3:36:59
51
Venken Ronny
Neeroeteren (BEL)
3:39:41
3:39:32
52
Dirk van Geel
Schoten (BEL)
3:39:49
3:39:35
53
Jasper Verhelst
Prins Hendrik
3:40:40
3:40:30
54
Geert Vandevyver
Kortrijk (BEL)
3:40:52
3:40:48
55
Peter Vreysen
Lommel (BEL)
3:41:09
3:40:50
56
Kees Jonkers
Oud Gastel
3:42:17
3:42:08
57
Bert Herbots
KAC Vilvoorde
3:42:27
3:42:18
58
Johan Monden
Achilles
3:42:57
3:42:45
59
Caspar Houben
Terheijden
3:43:07
3:43:02
60
Matthieu Houben
Achilles-Top
3:44:33
3:44:18
61
Gert Vandekeybus
Hoevenen (BEL)
3:44:54
3:44:36
62
Geert Lowat
Hasselt (BEL)
3:48:43
3:48:23
63
Camiel Cop
Oud Beijerland
3:50:12
3:50:02
64
Kris Wouters
Nethen (BEL)
3:50:33
3:50:09
65
Jan de Rond
VAV
3:51:19
3:51:04
66
Leon Aleman
Meeuwen
3:51:25
3:51:06
67
Qualm Cock
Rozenburg Zh
3:52:09
3:51:44
68
Ivan Polfliet
Bornem (BEL)
3:53:11
3:53:05
69
Marc Eeckelaer
Roosendaal
3:53:45
3:53:34
70
Peter Hoefnagels
Roosendaal
3:55:11
3:54:42
71
Jan Van Eenoo
Lede (BEL)
3:55:29
3:55:11
72
John Janse
Rotterdam
3:56:57
3:56:51
73
Marco de Goeij
Bleiswijk
3:57:03
3:56:32
74
Barry Zuiderwijk
Zoetermeer
3:57:12
3:56:41
75
Kristof Ryckebosch
Wervik (BEL)
3:59:13
3:59:04
76
Jakob Spinder
Roosendaal
4:00:23
4:00:03
77
Raoul Huisman
Apeldoorn
4:08:22
4:07:59
78
Emiel van Bugnum
Krimpen aan den IJss
4:09:35
4:09:04
79
Patrick Nederlof
PAC
4:12:17
4:12:01
80
Sander van Vugt
Roosendaal
4:12:29
4:12:12
81
Jasper van der Hoef
Road Runners Etten-L
4:13:25
4:13:01
82
Bert Cox
Lummen (BEL)
4:13:32
4:13:10
83
Glen McAlpin
4:14:36
4:14:20
84
Johnny van der Weijde
Kapelle
4:16:12
4:16:00
85
Andre Elskamp
Delft
4:17:12
4:16:53
86
Erwin Boomen
Houthalen-Helchteren
4:19:11
4:18:51
87
Hendrik Smits
Mortsel (BEL)
4:23:33
4:23:04
88
Rob Hodiamont
Ridderkerk
4:29:47
4:29:30
89
Dirk Van Oosterwijck
Wommelgem (BEL)
4:47:23
4:46:57
M45, MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Harold van Doorn
Lycurgus
2:39:12
2:39:12
2
MATTHEUS Dirk
HAC
2:46:09
2:46:09
3
Frankie Leus
AC Herentals
2:54:07
2:54:07
4
Rudy Peeters
Tessenderlo (BEL)
2:58:12
2:58:12
5
Maurice van Speybroeck
Evergem-Ertvelde (BE
2:58:38
2:58:35
6
Gerrard BOOT
Amsterdam
2:59:42
2:59:40
7
Johan Ceyssens
Heusden (Limb.) (BEL
2:59:58
2:59:48
8
Ruud de Vette
avVN
3:01:56
3:01:53
9
Jan Broeders
Spiridon
3:04:44
3:04:43
10
Kees Verplanke
Sprint
3:06:12
3:06:10
11
Jo Collot
Grez-Doiceau (BEL)
3:06:32
3:06:29
12
Henk Sanders
Alg. Brugse AV
3:08:32
3:08:29
13
Jimmy Venema
HAC
3:09:29
3:09:25
14
Xavier Verbruggen
Zulte (BEL)
3:09:46
3:09:40
15
Jos Bergervoet
Eindhoven
3:12:10
3:12:08
16
Johan Kokke
THOR
3:12:24
3:12:21
17
Sjaak Bus
Spiridon
3:14:32
3:14:17
18
Bonno Odijk
Puttershoek
3:15:35
3:15:29
19
Niek van Noort
AV Aalsmeer
3:16:36
3:16:33
20
Peter van Dartelen
Energie
3:17:35
3:17:32
21
Pieter Jan Kleinjan
Energie
3:17:35
3:17:35
22
Cees Everaert
Nijmegen Atletiek
3:18:29
3:18:26
23
Ivan de Keyser
Waasmunster (BEL)
3:19:21
3:19:11
24
Gert-Jan van Groningen
Ron Clarke
3:22:06
3:22:03
25
Richard van der Klis
avVN
3:22:12
3:22:07
26
Herman Krijnen
DJA
3:22:58
3:22:56
27
Jan Desodt
Wervik (BEL)
3:23:03
3:22:55
28
Jack van Ginneken
Strijbeek
3:26:16
3:26:07
29
Pascal van Hiel
Stekene (BEL)
3:26:35
3:26:09
30
Eddy Lauwers
Bornem (BEL)
3:27:21
3:27:16
31
Paul Van Santvliet
Kapellen (BEL)
3:27:53
3:27:49
32
Menno de Jonge
Energie
3:28:05
3:28:02
33
Frans de Raadt
Energie
3:28:34
3:28:32
34
Dirk Koopman
Wervik (BEL)
3:29:19
3:29:12
35
Peter van Gils
Energie
3:29:23
3:29:21
36
Ton Aker
AV '47
3:29:56
3:29:51
37
Hans van den Eerenbeem
Achil '87
3:30:05
3:30:04
38
Yves Saliën
Herenthout (BEL)
3:30:22
3:30:16
39
Derk Jan ten Harkel
Leiden Atletiek
3:32:41
3:32:40
40
Jan Bon
Leiden Atletiek
3:33:11
3:33:03
41
Jan Claereboudt
Lint (BEL)
3:34:30
3:34:21
42
Jaco Robbemont
Parthenon
3:35:44
3:35:32
43
Bert van der Wagt
Spijkenisse
3:37:02
3:36:48
44
Dirk Vermeulen
Hemiksem (BEL)
3:37:29
3:37:16
45
Jef Jacobs
Meersel-Dreef (BEL)
3:37:51
3:37:34
46
Luc Gerlo
Temse (BEL)
3:38:34
3:38:12
47
André Bakker
Wormer
3:39:00
3:38:53
48
Danny Jongenelen
Stabroek (BEL)
3:39:24
3:39:22
49
Hans Smits
Venray Regio
3:41:18
3:40:54
50
Wim Simmelink
Vitesse '08
3:41:26
3:41:05
51
Piet t Hart
Olympus '70
3:41:43
3:41:23
52
Eddy de Wit
Koningshooikt (BEL)
3:44:34
3:44:23
53
Dirk Weyns
Kalmthout (BEL)
3:44:49
3:44:36
54
Dirk Flies
Essen (BEL)
3:47:13
3:47:01
55
Guy Polling
Wellen (BEL)
3:48:43
3:48:24
56
Harry Christiaanse
Yerseke
3:49:15
3:49:02
57
Toon van Bemmelk
Loopgroep Aart Stigt
3:49:52
3:49:31
58
Hans Hense
Poortugaal
3:49:55
3:49:51
59
Michel Wuyts
Scherpenheuvel (BEL)
3:50:23
3:50:05
60
Raymond Pieck
Tielt-Winge (BEL)
3:52:36
3:52:33
61
Yves Vanhouwaert
Kluisbergen (BEL)
3:53:27
3:53:03
62
Henk Brouwer
Ilion
3:54:26
3:54:05
63
Erik Van Mechelen
Wuustwezel (BEL)
3:55:06
3:54:39
64
Arie Mol
Passaat
3:55:22
3:54:50
65
Alain Moureau
Tienen (BEL)
3:55:28
3:55:18
66
Hans Minnaard
Yerseke
3:56:07
3:55:55
67
Kris Peeraer
Leuven (BEL)
3:56:08
3:55:51
68
Marcel Calemont
Diepenbeek (BEL)
3:56:25
3:56:02
69
Riny Wismans
Lopersgroep Deurne
3:56:48
3:56:41
70
Dirk Coreman
Kalmthout (BEL)
3:56:50
3:56:22
71
Adrie Scholten
Pallas '67
3:57:16
3:57:10
72
Amerik van Leeuwen
Loopgroep Oegstgeest
3:58:17
3:57:58
73
Jan Suijkerbuijk
Diomedon
3:58:29
3:58:13
74
Dirk Ceuppens
Westerlo (BEL)
3:58:43
3:58:15
75
Stuyt Jos
Pallas '67
3:59:05
3:58:59
76
Hans Rietveld
Stolwijk
4:00:24
4:00:13
77
Toon Kustermans
Kalmthout (BEL)
4:01:24
4:01:11
78
Willem Hoogstraten
Bergen op Zoom
4:02:49
4:02:25
79
Patrick Wackenier
Torhout (BEL)
4:05:00
4:04:40
80
Ronald Moska
Dutch Runners Gold
4:06:31
4:06:18
81
Ross McGuire
Berghem
4:08:51
4:08:31
82
Koen Vansteenkiste
Gistel (BEL)
4:09:29
4:09:08
83
Ghysen Johan
Wuustwezel (BEL)
4:10:11
4:09:44
84
Hans Erkelens
PAC
4:10:26
4:10:10
85
Harrie Mathijsen
Venray Regio
4:11:01
4:10:36
86
Steve Decorte
Wervik (BEL)
4:11:28
4:11:03
87
Willem Kramer
Apeldoorn
4:15:31
4:15:03
88
Piet Danen
Oud Gastel
4:15:38
4:15:12
89
Ton Gouw
avVN
4:17:05
4:16:41
90
Arno Bloem
Beek en Donk
4:18:32
4:18:22
91
Boudewijn Baan
Etten-Leur
4:28:10
4:27:51
92
Hans Lems
Wateringen
4:28:28
4:28:02
93
Marc Vandevoorde
Ruiselede (BEL)
4:32:36
4:32:11
94
Erik Boehle
Energie
4:41:59
4:41:58
95
Andre Batenburg
Zoetermeer
4:45:45
4:45:21
96
Willem Muetze
STAP
4:46:57
4:46:34
M55, MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Carly van Pinxten
Prins Hendrik
3:13:42
3:13:34
2
Hans Wilmink
Pallas '67
3:14:20
3:14:14
3
Dre Brosens
Gloria
3:19:23
3:19:18
4
Jan vd Rijdt
't Jasper Sport
3:19:52
3:19:48
5
August Hooyberghs
Arendonk (BEL)
3:21:46
3:21:36
6
Frans Michielsen
AC Herentals
3:22:46
3:22:43
7
Douwe Thesing
Zaandam
3:30:27
3:30:14
8
Cees van Reemst
TION
3:32:47
3:32:26
9
Chris van Canneyt
Veldegem (BEL)
3:34:29
3:34:09
10
Martien Quaak
Raamsdonksveer
3:36:24
3:36:08
11
Michel van den Brande
Koningshooikt (BEL)
3:37:00
3:36:48
12
Jacques Merx
the Hague Road Runne
3:40:02
3:39:51
13
Harry Bouwhuis
Breda
3:40:59
3:40:43
14
Martin Toonen
Vitesse '08
3:41:03
3:40:41
15
Folkert Sterkenburgh
Start '78
3:41:18
3:41:15
16
Jan MESTROM
Swalmen
3:42:12
3:41:50
17
Hans Crul
Roosendaal
3:43:39
3:43:32
18
Jan Hendriks
Prins Hendrik
3:44:37
3:44:20
19
Jan Bostelaar
Dynamica
3:46:16
3:46:04
20
Arjaan Jansen
Achilles
3:46:38
3:46:16
21
Jos Stessens
Dessel (BEL)
3:49:39
3:49:28
22
Guus Koelman
Loopgroep PK
3:49:45
3:49:45
23
Gust De Keyser
Vlezenbeek (BEL)
3:50:14
3:49:50
24
Van bost Johann
Gentbrugge (BEL)
3:51:15
3:50:55
25
Kees Voogt
Tenaco
3:52:06
3:51:41
26
Adrie van Etten
Etten-Leur
3:56:27
3:56:21
27
Luc de Pauw
Temse (BEL)
3:56:41
3:56:19
28
Gaston Eylenbosch
Roosdaal (BEL)
3:56:57
3:56:32
29
Mon Haemhouts
Westerlo (BEL)
4:01:55
4:01:26
30
Antoine van Hove
Elversele (BEL)
4:03:24
4:03:04
31
Georges Jacquemyn
Scherpenheuvel (BEL)
4:03:45
4:03:25
32
Leo Snijders
Capelle aan den IJss
4:04:13
4:03:59
33
Jan Eylenbosch
Gooik (BEL)
4:05:30
4:05:05
34
Mart Verboord
Prins Hendrik
4:06:16
4:05:59
35
Jaap Klomp
Zaanland
4:07:01
4:06:46
36
Theo Kortbeek
Prins Hendrik
4:07:08
4:06:51
37
Jon Mahoney
Vencouver (CAN)
4:08:45
4:08:19
38
Marnix Vandenbershe
Louvain-la-Neuve (BE
4:11:08
4:10:40
39
Dave Bindervoet
RWV
4:11:51
4:11:38
40
Koos Vos
AV Zeewolde
4:16:56
4:16:49
41
Emile Sacreas
Landen (BEL)
4:18:17
4:17:54
42
Collet Lucas
Herselt (BEL)
4:21:11
4:20:52
43
Joop Raaphorst
avVN
4:21:28
4:21:01
44
Nico Swets
Achilles
4:21:38
4:21:16
45
Gijs Honing
avVN
4:25:13
4:24:52
46
Bert Loof
Emmeloord
4:28:56
4:28:37
47
Rob Nout
Wageningen
4:37:25
4:37:06
48
Dirk van Es
the Hague Road Runne
4:37:33
4:37:12
49
Pierre Vanhove
Antwerpen (BEL)
4:40:44
4:40:17
50
Aad Vink
Energie
4:41:59
4:41:58
VSEN, MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sabine Moonen
Prins Hendrik
3:50:23
3:50:06
2
Marian Verbruggen
THOR
3:52:09
3:51:53
V35, MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wally van Laarhoven
GVAC
3:53:21
3:52:57
2
Miranda Schenk
De Kieviten
3:57:04
3:56:33
3
Christine van Eerdeweg
Schepdaal (BEL)
4:15:40
4:15:15
4
Belinda Gabriëls
Tilburg
4:15:57
4:15:30
5
Regina Hoefnagels
Roosendaal
4:25:15
4:24:45
6
Christel Jacobs
Wuustwezel (BEL)
4:32:04
4:31:35
7
Ingrid Rongen-Bovee
Venray Regio
4:34:25
4:33:59
8
Lisette van Os
Heijningen
4:38:29
4:38:00
9
Miranda van de Peppel
Papendrecht
4:38:30
4:38:30
V45, MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Silvia Verhoeven
Achilles
3:29:23
3:29:09
2
Mieke Vanneste
Lichtervelde (BEL)
3:34:28
3:34:09
3
Annette Voets
Veluwe
3:39:20
3:39:10
4
Anneke Rombaut
Temse (BEL)
3:44:37
3:44:14
5
Ingrid Peperkamp
Rotterdam
3:55:14
3:54:54
6
Helene Geers
AV '34
3:57:13
3:56:58
7
Rita Hummelink
Algemene Bathmense S
4:00:07
3:59:52
8
Manon Meijer-Drijfhout
Haarlemmermeer
4:07:50
4:07:43
9
Sherry Mahoney
Vencouver (CAN)
4:08:33
4:08:06
10
Ina Jonker
Algemene Bathmense S
4:13:43
4:13:28
11
Marjo van Heijster
Venray
4:17:25
4:16:58
12
Marleen Van Gils
Wuustwezel (BEL)
4:18:34
4:18:05
13
Gertie Theunissden
Eindhoven Atletiek
4:23:15
4:22:53
V55, MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gerda Peeters
Venray Regio
4:00:40
4:00:25
2
Rita van den Munckhof
Venray Regio
4:14:02
4:13:32
3
May Verdonck
Balen (BEL)
4:27:24
4:26:59
4
Rita Voets
Venray Regio
4:34:25
4:33:58
MSEN, HALVE MAR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Eric Caluwaerts
Lier (BEL)
1:13:10
1:13:10
2
Rob Musters
AVO 1983
1:20:17
1:20:17
3
Barry van Beers
AVO 1983
1:21:53
1:21:52
4
Erwin Koens
Rotterdam Atletiek
1:22:18
1:22:18
5
Wouter Seye
AC Hamme
1:24:40
1:24:38
6
Guy Arnouts
Essen (BEL)
1:25:03
1:25:00
7
Filip Thijs
Lier (BEL)
1:25:17
1:25:16
8
Marijn Mommers
Soerendonk
1:26:19
1:26:12
9
Michel van Dijk
Etten-Leur
1:27:29
1:27:23
10
Sander Leenaars
Spiridon
1:27:44
1:27:35
11
Geert Reynders
Beerse (BEL)
1:29:10
1:28:58
12
Ali Shugul
PAC
1:31:55
1:31:40
13
Jessey Kasandikromo
Breda
1:32:04
1:32:01
14
Johan van Meel
Sprundel
1:32:42
1:32:29
15
Van Gurp
Etten-Leur
1:32:52
1:32:11
16
Tim Soetens
's-Hertogenbosch
1:33:10
1:33:07
17
Werner Morren
VABCO Mol
1:33:32
1:33:28
18
Martin van der Giesen
Strijen
1:34:21
1:34:06
19
Wim Peeters ZA-Team
Herent (BEL)
1:34:47
1:34:08
20
Edwin Teunissen
Medirunners
1:35:03
1:34:53
21
Pascal Slemmer
Medirunners
1:35:57
1:35:49
22
Corne Gommers
Soerendonk
1:35:59
1:35:53
23
Willem Dekkers
Achilles
1:36:00
1:35:53
24
Jaap Witkamp
Scorpio
1:36:08
1:36:00
25
Stefan van de POl
Nijmegen
1:36:15
1:36:14
26
Michiel Wallaard
Rotterdam
1:36:21
1:35:56
27
Bas van Dorst
Etten-Leur
1:36:45
1:36:42
28
Sjors Kurvers
Breda
1:36:52
1:36:44
29
Rob Zehenpfenning
Spiridon
1:37:10
1:37:03
30
Ruben van der Veldt
's-Gravenhage
1:37:17
1:36:43
31
Ronald Besselink
Ossendrecht
1:37:39
1:37:28
32
Benjamin Van Landuyt
Gent (BEL)
1:38:33
1:38:17
33
Marko Bastiaanse
Loopgroep Aart Stigt
1:39:53
1:39:39
34
René van de Griend
Berkel en Rodenrijs
1:40:13
1:40:03
35
Etienne van den Berg
Breda
1:40:14
1:39:27
36
Mark Bastiaansen
Medirunners
1:42:09
1:40:45
37
Maarten De Lille ZA-Te
Huldenberg (BEL)
1:42:15
1:41:41
38
Job van der Veldt
's-Gravenhage
1:42:34
1:42:01
39
Wouter Engbers
Nijmegen
1:42:42
1:42:30
40
Dennis Vingerhoets
Sprint
1:42:50
1:42:21
41
Peter Meeldijk
Oud Beijerland
1:43:00
1:41:22
42
Hans Nederveen
Oud Beijerland
1:43:01
1:41:21
43
Lotfi Agoujil
Rotterdam
1:43:48
1:43:33
44
Alex Monster
Gorinchem
1:45:38
1:44:25
45
Hans van den Bemt
Breda
1:45:42
1:45:17
46
Joeri Meijer
Dinteloord
1:46:16
1:45:19
47
Joost van Kogelenberg
Utrecht
1:46:23
1:45:48
48
Maickel van Dokkum
Medirunners
1:46:56
1:46:46
49
Erik Scherpenisse
Sint Maartensdijk
1:47:54
1:46:12
50
Jeroen Nooten
Etten-Leur
1:47:57
1:46:37
51
Gerwin van den Brand
Rucphen
1:48:01
1:47:45
52
HJM van Sassen
's-Gravenhage
1:48:20
1:47:02
53
Peter Bijker
Gorinchem
1:48:40
1:47:27
54
Pieterjan Griep
Spark
1:48:48
1:48:16
55
Christiaan Wallaard
Etten-Leur
1:49:00
1:47:29
56
Jordy Bollaart
Etten-Leur
1:49:19
1:48:51
57
Robin Smallegange
AVO 1983
1:50:33
1:49:33
58
Teun Kooymans
Rucphen
1:51:17
1:50:27
59
Sander Lindemans
Fortuna
1:51:36
1:50:59
60
Erwin Hendrikx
Prinsenbeek
1:52:45
1:52:08
61
Slimane Ait-Youcef (SC
Etten-Leur
1:52:58
1:52:51
62
Wouter Hendrikx
Workum
1:53:55
1:52:03
63
Lars Wijtemans
Etten-Leur
1:54:06
1:53:13
64
Sven ter Heide
Spijkenisse
1:56:12
1:55:25
65
Remon van Galen
Rozenburg Zh
1:56:30
1:55:24
66
Maarten Haest
Road Runners Etten-L
1:56:37
1:56:04
67
Andrés Valencia
Rotterdam
1:59:18
1:57:59
68
Wessel Both
Breda
2:01:03
1:59:37
69
Maurice van Drongelen
Roosendaal
2:02:12
2:00:38
70
Tonnie Braspennincx
Ulvenhout
2:02:31
2:01:51
71
Gert-Jan Koevoets
Achilles
2:03:21
2:01:46
72
Dirk Ghillebaert
Wervik (BEL)
2:03:34
2:01:57
73
Nick Gardenier
Numansdorp
2:05:16
2:03:54
74
Bas Nefs
Utrecht
2:08:25
2:07:49
75
Matthijs Lambers
Dordrecht
2:16:10
2:15:09
76
Michel Tabak
Ridderkerk
2:17:41
2:16:47
M35, HALVE MAR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jeroen van Damme
THOR
1:12:01
1:12:00
2
De Kort
Prins Hendrik
1:14:51
1:14:51
3
Mark Jorissen
AC De Demer
1:16:21
1:16:21
4
Gerard Lensvelt
Spiridon
1:18:59
1:18:59
5
Rik Elferink
Eindhoven Atletiek
1:20:14
1:20:14
6
Roel van Nes
AV Standdaarbuiten
1:20:36
1:20:36
7
Gert-Jan Verbrugge
AV '56
1:21:35
1:21:33
8
Paul de Koning
Maasland
1:22:44
1:22:43
9
Stefan van Marrewijk
Scorpio
1:23:57
1:23:54
10
Johan van Opstal
AVO 1983
1:24:00
1:23:56
11
Peter Callens
Kalmthout (BEL)
1:24:20
1:24:09
12
Paul van Gent
Terneuzen
1:25:20
1:25:19
13
Patrick Vervaet
RK HAV
1:25:29
1:25:25
14
Hans van de Dungen
Hoeven
1:25:44
1:25:44
15
Tonio de Jong
Achilles
1:25:50
1:25:47
16
Francois van Dijke
Loopgroep PK
1:25:52
1:25:49
17
Kees van de Riet
Achilles
1:26:12
1:26:11
18
Niek Rietveld
Fortuna
1:26:15
1:26:12
19
David Mongo
Etten-Leur
1:26:38
1:26:32
20
John de Leeuw
Sprint
1:27:01
1:26:57
21
Edwin van Alphen
Vlissingen
1:27:32
1:27:29
22
Marco Lodiers
THOR
1:27:47
1:27:43
23
Startnummer 677
Roosendaal
1:27:56
1:27:54
24
Cees den Boer
Raamsdonksveer
1:28:29
1:28:28
25
Ludolf Reijntjes
Willemstad Nb
1:28:48
1:28:42
26
Pim Leungen
Etten-Leur
1:28:56
1:28:42
27
Pascal Geerts
Deurne (Antwerpen) (
1:29:08
1:29:07
28
Wim vd Wiele ZA-Team
Huldenberg (BEL)
1:29:43
1:29:36
29
Ronald van der Waarde
Barendrecht
1:29:47
1:29:20
30
Arthur Hulstkamp
Rotterdam
1:30:08
1:29:58
31
Jan-Peter Simons
Hooge Zwaluwe
1:30:27
1:30:18
32
Peter Janssen
Eindhoven
1:30:44
1:30:42
33
Frank Tilburgs
Meer (BEL)
1:31:00
1:30:45
34
Fred Louter
Maasland
1:31:21
1:31:13
35
Peter Faes
Attila
1:32:03
1:31:51
36
Richard Kruithof
Puttershoek
1:32:22
1:32:10
37
Hans Raaijmakers
AV Standdaarbuiten
1:32:42
1:32:37
38
Jeroen Verstegen
Sprint
1:33:04
1:32:54
39
Hugo van der Horst
Loopgroep PK
1:33:08
1:33:04
40
Marc van 't Hooft
THOR
1:33:09
1:33:04
41
Gijs Kloek
Sprint
1:33:17
1:33:07
42
Marc Holierhoek
De Koplopers
1:33:18
1:33:15
43
Mark Koolen
Roosendaal
1:33:46
1:33:38
44
Paul Dekkers
De Koplopers
1:34:06
1:34:05
45
Nico Horsten
Etten-Leur
1:34:10
1:33:35
46
Edwin Hendrickx
Road Runners Etten-L
1:34:30
1:34:26
47
Adrie Voeten
Stampersgat
1:34:50
1:34:29
48
Robert Luttikholt
Scorpio
1:35:00
1:34:50
49
Peter Rozen
Sprint
1:35:24
1:35:19
50
Jetroen Kroes
Amersfoort
1:35:46
1:35:02
51
Frie van den Nobelen
Achilles
1:35:56
1:35:40
52
Wim Oostra
Oss
1:36:12
1:35:51
53
Lode Gommers
Etten-Leur
1:36:31
1:36:05
54
Edwin Linders (via PL)
Etten-Leur
1:37:46
1:37:28
55
Frans Sebregts
Gilze
1:37:52
1:37:42
56
Jos van der Wijst
Fortuna '67
1:38:00
1:37:53
57
Bart de Houwer
Overijse (BEL)
1:38:00
1:37:46
58
Marcel de Kort
PAC
1:38:03
1:37:50
59
Joop van Lammeren
Barendrecht
1:38:07
1:37:27
60
John vd Watering
Bergen op Zoom
1:38:26
1:38:17
61
Gijs van Utrecht
Hellouw
1:38:29
1:38:13
62
John Symens
DJA
1:38:34
1:38:02
63
Mike Pernot
Prinsenbeek
1:38:47
1:38:20
64
John Kommer
Delta Sport
1:38:53
1:38:44
65
Gilbert Heijens
Hoeven
1:39:11
1:38:47
66
Hans Vermeer
Maasland
1:39:36
1:39:22
67
Sander Gerritsen
Etten-Leur
1:39:52
1:39:21
68
Jeffry Laurijsen
Netersel
1:39:53
1:38:41
69
Willie van Dorst
THOR
1:39:54
1:39:31
70
Jos van Rijswijk
Breda
1:39:56
1:39:48
71
Corne Aarts
Spado
1:40:00
1:38:21
72
Van Woerden
AVR '69
1:40:04
1:39:59
73
Huub Hieltjes
Breda
1:40:06
1:39:40
74
Hein Verschuren
Bergen op Zoom
1:40:10
1:39:27
75
Peter van Beurden
Prinsenbeek
1:40:12
1:39:44
76
Peter Overzier
Groene Ster
1:40:27
1:40:16
77
John Schrauwen
Roosendaal
1:40:35
1:39:23
78
Stephan van Ginneken
Road Runners Etten-L
1:40:37
1:40:26
79
Martijn Burky
Energie
1:40:37
1:40:14
80
Masha Bril
Roosendaal
1:40:58
1:39:29
81
Peter van Sprundel
Klundert
1:41:00
1:40:19
82
Ruud van Boheemen
Oudenbosch
1:41:06
1:39:48
83
Marco Fais
's-Gravenhage
1:41:06
1:40:35
84
Michael Bakx
Medirunners
1:41:09
1:40:59
85
Marco Terlouw
Energie
1:41:13
1:40:51
86
Ard Augustinus
Fortuna
1:41:14
1:40:35
87
Aliex van Bergen
Achthuizen
1:41:43
1:40:50
88
Jeroen Alkemade
Rotterdam
1:42:03
1:41:52
89
Frans Vogel
Middelburg
1:42:09
1:41:39
90
Arie Kelderman
Veenendaal
1:42:17
1:41:47
91
Erwin Oosterling
Breda
1:42:26
1:41:42
92
Robert van der Toorn
Oegstgeest
1:42:36
1:41:13
93
Peter Rentmeester
Yerseke
1:42:37
1:41:00
94
Albert Pesch
PAC
1:42:40
1:42:26
95
Manuel Lauwers ZA-Team
Hoeilaart (BEL)
1:42:45
1:42:29
96
Marc Westenbeek
Wuustwezel (BEL)
1:42:53
1:42:10
97
Martin van Wunnik
Atletiek Land van Aa
1:43:04
1:42:43
98
Michel Oomen
Breda
1:43:10
1:42:57
99
Christiaan Tebrunvelt
Raamsdonk
1:43:14
1:42:41
100
Gertwan Soethout
Achilles
1:43:18
1:43:10
101
Corné de Graauw
Prinsenbeek
1:43:25
1:42:43
102
Robert Rensen
PAC
1:43:31
1:43:05
103
Jannis Deeleman
Sprint
1:43:41
1:43:14
104
Erik Landesbergen
Road Runners Etten-L
1:43:42
1:43:32
105
Kees Zuijdweg
Yerseke
1:43:50
1:42:12
106
Wilbert Timmermann
Roosendaal
1:44:06
1:43:23
107
Bas Barten
Rijen
1:44:14
1:43:27
108
Aad Lensen
Rotterdam
1:44:25
1:43:52
109
Alexander Wirken
Gilze
1:44:28
1:44:17
110
Rene van der Sijde
Breda
1:44:50
1:44:09
111
Koen Vandermeersschen
Overijse (BEL)
1:45:06
1:44:24
112
Robert Oostvogels
Etten-Leur
1:45:06
1:44:15
113
Pieter Doggen
Diomedon
1:45:09
1:43:40
114
Rudi Kuijpers
Dongen
1:45:11
1:43:49
115
Ron van der Veen
Road Runners Etten-L
1:45:48
1:45:36
116
Theo Leijdens
Numansdorp
1:45:53
1:44:35
117
Freek Huele
Breda
1:45:54
1:45:19
118
Stefan van Dieen
Etten-Leur
1:46:05
1:44:22
119
Kees van der Vliet
Roosendaal
1:46:07
1:45:40
120
Frank Kloosterman
Sprint
1:46:08
1:44:50
121
Frank Bogers
Roosendaal
1:46:10
1:45:26
122
Startnummer 784
1:46:19
1:44:25
123
Peter Pfeiffer
Zeist
1:46:37
1:45:33
124
Aswin van Oorschot
Sint Willebrord
1:46:42
1:46:33
125
B Simonse
Goes
1:46:58
1:46:01
126
Peter Kools
Oudenbosch
1:47:04
1:46:10
127
Pierre van de Wijngaar
Achilles
1:47:38
1:46:22
128
Stef Vercaigne
Wervik (BEL)
1:47:42
1:45:58
129
Hubert Jongenelen
Sprint
1:47:47
1:47:19
130
Ilco Koeman
Yerseke
1:47:53
1:46:16
131
Emmanuel Verbeke ZA-Te
Overijse (BEL)
1:48:09
1:47:52
132
John Vermeeren
Rijsbergen
1:48:24
1:47:09
133
Leonard Stehouwer
Nieuw Vennep
1:48:48
1:47:25
134
Remco Vervloet
Fortuna
1:48:49
1:48:10
135
Niels Rutte
Oosterhout Nb
1:48:50
1:48:25
136
Hugo Muis
Meteren
1:48:58
1:47:23
137
Kurt Koevoets
Hoofddorp
1:49:05
1:48:05
138
Albert Vermunt
Road Runners Etten-L
1:49:07
1:48:30
139
Wim Wauters
Aalst (BEL)
1:49:11
1:48:14
140
Marco Tuitel
Maasland
1:49:12
1:48:58
141
Dennis Middel
Rotterdam
1:49:18
1:49:06
142
Maikel Kooijman
Vlaardingen
1:49:32
1:48:49
143
Jan Verhoeven
Delft
1:49:36
1:48:12
144
Leon de Bruijn
Lepelstraat
1:49:38
1:48:48
145
Gerard Hoosemans
Breda
1:49:48
1:48:30
146
Raymond Verschoor
Energie
1:49:59
1:49:40
147
Martin de Werker
Wouw
1:50:06
1:49:57
148
Marc Smulders
Roosendaal
1:50:19
1:49:57
149
Francois Rotiers ZA-Te
Overijse (BEL)
1:50:52
1:49:38
150
Hans Mariens ZA-Team
Vossen (BEL)
1:50:54
1:50:13
151
Maurice Huijs
Spado
1:51:04
1:50:05
152
Marco Goorden
THOR
1:51:28
1:49:49
153
Ronald Damen
Eindhoven
1:51:34
1:49:59
154
Damen
Steenbergen Nb
1:51:35
1:49:59
155
Frank Gort
Loopvereniging TOF
1:51:38
1:50:03
156
Marcel Grosfeld
Etten-Leur
1:51:56
1:50:16
157
Marco van 't Westeinde
Arnemuiden
1:52:27
1:51:54
158
Peter Godrie
Goes
1:52:30
1:51:15
159
Pieter Janmaat
Scorpio
1:52:48
1:51:23
160
Paul Vermeulen
Rotterdam
1:53:30
1:53:05
161
Hans Stutvoet
Energie
1:54:08
1:53:44
162
Frank Kerstens
Achilles
1:54:30
1:53:37
163
Johan den Boef
Olympia Halsteren
1:54:47
1:53:07
164
Adrie Sinterniklaas
Westmaas
1:54:56
1:53:32
165
Paul van der Meer
Breda
1:54:56
1:53:38
166
Jan Heshof
Steenbergen Nb
1:55:13
1:53:44
167
Toine Bommelijn
Etten-Leur
1:55:21
1:54:04
168
Paul Jordaan
PAC
1:55:24
1:55:13
169
Dirk Holleman
Vlaardingen
1:55:44
1:54:21
170
Edwin Bakker
Hera
1:55:47
1:54:24
171
John Nout
Halsteren
1:55:56
1:54:17
172
Marc Lankveld
Noordhoek
1:56:12
1:55:06
173
Ron Jongeneelen
Oosterhout Nb
1:56:12
1:54:27
174
Peter Jongeneelen
Oosterhout Nb
1:56:13
1:54:27
175
Peter van Efferen
Puttershoek
1:56:53
1:56:25
176
Martijn van Lunteren
Bavel
1:57:15
1:56:24
177
Jacques Nefs
Breda
1:57:17
1:56:29
178
Radjesh Ramasray
PAC
1:58:19
1:56:49
179
Roger Vermeiren
Rumst (BEL)
1:59:22
1:58:35
180
Mark van der Linde
Hercules
1:59:27
1:58:19
181
Frank van Roode
THOR
2:00:01
1:58:29
182
Jean Olivier Schneider
Etten-Leur
2:00:15
1:58:31
183
Andor Verschuren
Helmond
2:00:20
1:58:30
184
Richard de Brabander
Roosendaal
2:00:21
1:58:59
185
John van Geel
Etten-Leur
2:00:32
1:59:11
186
Frank Dirks
Achilles
2:00:42
1:59:40
187
Eddy Heijnen
Dutch Runners Gold
2:03:01
2:01:58
188
Dreann van den Akker
's-Hertogenbosch
2:03:04
2:01:30
189
Arjan van Vliet
Oud Beijerland
2:03:09
2:01:48
190
Abdessamad Boussakout
Etten-Leur
2:03:21
2:01:57
191
Rudy Storms
Stabroek (BEL)
2:04:21
2:04:05
192
Matthieu De Lille ZA-T
Huldenberg (BEL)
2:04:49
2:03:34
193
John Franciosa
Dordrecht
2:05:12
2:04:05
194
Peter Aalderink
Roosendaal
2:05:36
2:03:44
195
Remco Gillissen
Dordrecht
2:05:42
2:04:35
196
John van de Vuurst
Road Runners Etten-L
2:06:22
2:05:37
197
Steven de Schepper
Ekeren (Antwerpen) (
2:06:56
2:05:29
198
Steven de Vos
Barendrecht
2:07:03
2:06:30
199
Francois van der Meere
Roosendaal
2:07:06
2:05:29
200
Oscar Holterman
Fortuna
2:08:21
2:07:39
201
Michel Dierickx
Typhoon
2:08:34
2:07:02
202
Marcel Philippo
Passaat
2:09:12
2:08:06
203
Luc Carpentier ZA-Team
Huldenberg (BEL)
2:09:17
2:08:01
204
Cees Assmann
Spirit Oud Beijerlan
2:10:29
2:09:07
205
John Hondeveld
Achilles
2:11:34
2:09:58
206
Marc Leenders
Halsteren
2:11:40
2:10:01
207
Ronald de Reus
Rhoon
2:12:04
2:10:52
208
Guyot van Meer
Wouw
2:13:00
2:11:59
209
Rob Mariman
Rotterdam
2:14:56
2:14:13
210
Jeroen van Zomeren ZA-
Hoeilaart (BEL)
2:16:16
2:15:13
211
Bob Reijne
Etten-Leur
2:18:04
2:17:27
M45, HALVE MAR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marc Gunter
THOR
1:16:54
1:16:53
2
Nap Hage
Poortvliet
1:18:55
1:18:55
3
Ad van Beek
Road Runners Etten-L
1:20:39
1:20:38
4
Ton Nagtzaam
AV Standdaarbuiten
1:22:14
1:22:14
5
John Hemmerle
Loopgroep PK
1:23:19
1:23:17
6
Rudi Laurijssens
Deurne (Antwerpen) (
1:23:23
1:23:22
7
Emiel Kerstens
AVO 1983
1:24:00
1:23:57
8
Hans Ravensbergen
Leiden Atletiek
1:24:34
1:24:33
9
Jack Aerts
Etten-Leur
1:24:50
1:24:49
10
Wim Wagemakers
AVR '90
1:24:52
1:24:50
11
Robert Willems
Atletiek Maastricht
1:25:04
1:25:01
12
Anton Trommel
Loopgroep PK
1:25:24
1:25:22
13
Mohammed Mousaid ZA-Te
Overijse (BEL)
1:25:27
1:25:21
14
Ron Huizer
Loopgroep Aart Stigt
1:26:07
1:26:03
15
Frans Antonissen
Sprint
1:26:08
1:26:05
16
Jan Groen
Start '78
1:26:21
1:26:17
17
Kees Lazeroms
Achilles
1:26:58
1:26:56
18
Jan Arnouts
Achilles
1:27:18
1:27:16
19
Will Balvers
Prins Hendrik
1:27:56
1:27:54
20
Twan Peters
Aarle Rixtel
1:28:32
1:28:28
21
Nick Brand
THOR
1:28:51
1:28:45
22
Walter Rasschaert
Vlierzele Sportief
1:28:55
1:28:46
23
Rene Theunis
Scorpio
1:28:59
1:28:54
24
Peter Moelands
AVO 1983
1:29:13
1:29:05
25
John van Tilburg
Hoogerheide
1:29:15
1:29:13
26
Rob Hekel
Hoogerheide
1:29:17
1:29:15
27
Wil Hol
PAC
1:29:34
1:29:29
28
Kees Seuntjens
Breda
1:29:42
1:29:28
29
Leon Roks
THOR
1:29:54
1:29:50
30
Arnold Boonman
RK HAV
1:30:14
1:30:10
31
Ton Bastiaansen
Terheijden
1:31:19
1:31:10
32
Mark van Merrienboer
AVO 1983
1:31:37
1:31:30
33
Marc Peeters
Bierbeek (BEL)
1:31:37
1:31:36
34
Leon Paelinck
Roosendaal
1:31:54
1:31:31
35
Leo Koster
PAC
1:32:26
1:32:15
36
Arie van Gerwen
AVR '69
1:32:46
1:32:39
37
Raymond Kik
Ekeren (Antwerpen) (
1:33:04
1:32:49
38
Jack Curvers
Scorpio
1:33:39
1:33:13
39
Johan Mostmans
Wortel (BEL)
1:33:53
1:33:38
40
Peter Gulden
Achilles
1:34:02
1:33:57
41
Marius Faas
Rijsbergen
1:34:40
1:34:34
42
Ahmed Agougil
Road Runners Etten-L
1:34:51
1:34:36
43
Hans Huurman
Spado
1:35:32
1:35:27
44
Bert Jochems
Achilles
1:35:33
1:35:16
45
Ad Boeren
AVR '90
1:35:34
1:35:30
46
Marc De Vriese
Vlierzele Sportief
1:35:36
1:35:28
47
Alex de Langen
Spirit Oud Beijerlan
1:35:40
1:34:54
48
Arno de Vries
THOR
1:35:44
1:35:23
49
Hennie Feskens
Road Runners Etten-L
1:36:03
1:35:58
50
Ben Weijand
Tilburg
1:36:33
1:36:06
51
Wim Rouvoet
's-Hertogenbosch
1:36:39
1:36:07
52
Jos Karstanje
Hellas
1:36:41
1:36:24
53
Kees van der Borst
AVR '90
1:36:56
1:36:49
54
Thijs Torreman
Breda
1:36:58
1:36:24
55
John Koeken
Rijsbergen
1:37:20
1:37:10
56
Marc Costermans
Essen (BEL)
1:37:23
1:37:22
57
Marc Wayenbergh ZA-Tea
Hoeilaart (BEL)
1:37:27
1:37:12
58
Peter Nieuwlaats
Putte
1:37:32
1:36:48
59
Albert Maas
Lopersgroep Deurne
1:37:37
1:37:24
60
Tom Kleemans
Breda
1:37:44
1:37:38
61
Rien Verhoeven
Achilles
1:37:45
1:37:39
62
Twan Mulders
Macharen
1:37:58
1:37:18
63
Wim Jongeneelen
THOR
1:38:18
1:37:44
64
Dirk de Ruysscher
Kalmthout (BEL)
1:38:22
1:38:21
65
Jos van Duist
Leusden
1:38:43
1:38:03
66
Joost Willemen
Roosendaal
1:38:53
1:38:37
67
Kees Lambregts
Achilles
1:39:11
1:39:05
68
Leo van Zielst
Pallas '93
1:39:28
1:38:47
69
Jan Brood
Etten-Leur
1:39:32
1:39:13
70
Bart Kriesels
Heerle
1:39:33
1:38:44
71
Herman Schouppe
Hoeilaart (BEL)
1:39:47
1:39:31
72
Piet van Wingerden
avVN
1:40:05
1:40:04
73
Jack Beerendonk
AV Standdaarbuiten
1:40:17
1:39:53
74
Van doren Peter
Essense AC
1:40:37
1:39:25
75
Kees de Nooijer
Aagtekerke
1:40:40
1:40:11
76
Jack Verstegen
Teteringen
1:40:40
1:40:13
77
Wim Dingemanse
Grijpskerke
1:40:41
1:40:13
78
Fred Mulders
Heerle
1:40:53
1:40:05
79
Arjen Goedemondt
Klundert
1:41:12
1:40:26
80
Marc Hazaert ZA-Team
Hoeilaart (BEL)
1:41:23
1:41:07
81
Robert van der Lee
Etten-Leur
1:41:39
1:40:23
82
Rien Mathijssen
Etten-Leur
1:41:47
1:41:21
83
Mark Visser
Scorpio
1:41:50
1:40:55
84
Luc Peeters
Essen (BEL)
1:41:53
1:41:52
85
Jos Hermans
Wommelgem (BEL)
1:41:59
1:41:21
86
Ludo van Bergen
Etten-Leur
1:42:13
1:41:48
87
Anton van de Riet
Hoeven
1:42:14
1:41:56
88
Wil van Meer
Lelystad
1:42:16
1:41:28
89
Onno Amoureus
AVO 1983
1:42:31
1:42:06
90
John van der Velden
Bavel
1:42:31
1:42:00
91
Ton van Reijen
Achthuizen
1:42:39
1:41:46
92
Ad Oomen
Sprint
1:42:42
1:42:09
93
John Noordermeer
Woensdrecht
1:42:58
1:41:45
94
Jos Stolk
Zevenbergen
1:43:00
1:42:48
95
André Krak
Road Runners Etten-L
1:43:07
1:42:54
96
Paul Goossen
Achilles
1:43:07
1:42:51
97
Gepco de Jong
Tilburg Road Runners
1:43:12
1:42:49
98
Ed Poel
Barendrecht
1:43:15
1:42:37
99
Herman Verschuren
Sint Willebrord
1:43:21
1:42:22
100
Carlo Vos
Energie
1:43:24
1:43:00
101
Luc de Vocht
Wommelgem (BEL)
1:43:25
1:42:46
102
Chris Hoebergen
Roosendaal
1:43:31
1:42:00
103
Frans Nooren
Etten-Leur
1:43:36
1:43:07
104
Stijn van Butselaar
Alphen aan den Rijn
1:43:47
1:43:39
105
Radboud Sinnecker
Fortuna
1:43:50
1:43:19
106
Matti Paping
Maassluis
1:43:51
1:43:37
107
Paul van Rooijen
Sprint
1:43:57
1:43:18
108
Jan Verwijmeren
Road Runners Etten-L
1:43:58
1:43:24
109
Matthe Minheere
THOR
1:44:05
1:43:43
110
Hans Collijn
Gronsveld
1:44:10
1:43:14
111
Jean Begaux
Presgaux (BEL)
1:44:15
1:42:56
112
Frans Plieger
Maasland
1:44:23
1:44:09
113
Hans Broeders
Oosterhout Nb
1:44:28
1:42:55
114
Kees Siemons
Loopgroep PK
1:44:30
1:43:47
115
Frank Coveliers
Breda
1:44:52
1:43:46
116
Ruud van Herk
Rotterdam
1:44:55
1:44:23
117
Toon Heuser
Ridderkerk
1:44:59
1:44:36
118
Gerard van den Berg
Olympus '70
1:44:59
1:44:22
119
Armando Ramos
's-Gravenhage
1:45:04
1:44:46
120
Ton Harbrink
Road Runners Etten-L
1:45:09
1:44:58
121
Boudewijn Schoenmakers
Sprint
1:45:10
1:44:38
122
Frans van Strijdhoven
Diessen
1:45:14
1:43:45
123
Ad van Hees
Nispen
1:45:33
1:44:09
124
Roel van Leeuwen
Maasland
1:45:33
1:45:19
125
Joop Wolf
Energie
1:45:36
1:45:13
126
Gerard Stoop
Bavel
1:45:36
1:44:02
127
Kees Fikke
AV Standdaarbuiten
1:45:37
1:45:13
128
Jack van der Borst
Achilles
1:45:41
1:44:29
129
Rene van den Broek
Roosendaal
1:45:42
1:44:26
130
Ben van Loon
Achilles
1:45:46
1:45:38
131
Adry van den Wijngaard
Sprint
1:45:52
1:45:34
132
Thierry Marbaix ZA-Tea
Overijse (BEL)
1:45:55
1:45:15
133
Tony Meekens
Leopoldsburg (BEL)
1:45:55
1:44:46
134
Nefs Gerard
Lepelstraat
1:45:59
1:45:10
135
Ton Schrauwen
Roosendaal
1:46:20
1:46:20
136
Arie Postma
PAC
1:46:24
1:44:58
137
Ger van der Lienden
Medirunners
1:46:33
1:46:18
138
Wim de Leeuw
Teteringen
1:46:44
1:46:06
139
Jos Bruurs
Sprint
1:46:49
1:46:45
140
Martin Oostdam
Breda
1:46:53
1:45:23
141
Peter Kuijpers
Sprint
1:46:58
1:46:19
142
Koos Niewold
Oud Gastel
1:46:59
1:46:30
143
Henk Boeren
Etten-Leur
1:47:02
1:46:46
144
Henk van den Broek
Prinsenbeek
1:47:20
1:46:16
145
Johan Verheyen
Wortel (BEL)
1:47:26
1:45:49
146
Ad Swolfs
Bavel
1:47:31
1:46:54
147
Wille Vanderborcht
Borsbeek (Antw.) (BE
1:47:32
1:47:28
148
Charl van Kuijck
Galder
1:47:32
1:46:57
149
Rini van Gils
DJA
1:47:34
1:46:18
150
Jos Put
Vlissingen
1:47:35
1:46:15
151
Leon van de Velden
Medirunners
1:47:38
1:47:23
152
Anton de Rijk
Roosendaal
1:47:52
1:47:34
153
William de Fleurquin
Westdorpe
1:48:04
1:46:32
154
Patrick Schuerman
Tilburg
1:48:08
1:47:59
155
Joris Arekens
Antwerpen (BEL)
1:48:10
1:46:40
156
Peter Hesselmans
Diessen
1:48:11
1:46:42
157
Rob van de Ven
Barendrecht
1:48:15
1:47:38
158
Ron van Herwijnen
Energie
1:48:22
1:48:00
159
Ton van Hulst
Weert
1:48:24
1:47:54
160
Peter van Dongen
Dutch Runners Gold
1:48:26
1:47:02
161
Willem van der Vaart
Fortuna
1:48:43
1:48:12
162
Bertus van Eekelen
Achilles
1:48:48
1:48:21
163
Christ Bastiaansen
Scorpio
1:48:49
1:48:18
164
Wil Goossens
Achilles
1:48:55
1:48:50
165
Marcel van der Horst
AVO 1983
1:48:57
1:47:56
166
Peter Leijs
Breda
1:49:04
1:47:29
167
Adrie van Dijk
Road Runners Etten-L
1:49:10
1:47:57
168
Henk van Loenen
Fortuna
1:49:22
1:48:30
169
Jan Bastiaansen
Galder
1:49:32
1:48:57
170
Peter Fluiter
Roosendaal
1:49:35
1:48:50
171
Ton van Teeffelen
Etten-Leur
1:49:38
1:48:45
172
Marc van de Weygaert
Ekeren (Antwerpen) (
1:49:38
1:48:14
173
Robert Vermeiren
DJA
1:49:40
1:48:53
174
Han van den Wijngaart
Galder
1:49:45
1:49:07
175
Guus Vermeulen
AVO 1983
1:49:53
1:49:07
176
Lucien Poppe
AC Kapellen
1:49:55
1:48:27
177
Hans van Seters
Rotterdam
1:50:10
1:49:22
178
Wallie Hakkens
Breda
1:50:20
1:48:36
179
Wim Hessels
Rotterdam
1:50:29
1:48:46
180
Kees Kanters
Sprint
1:50:33
1:49:58
181
Peter Sanders
Achilles
1:51:14
1:50:44
182
Kees van Paassen
Olympus '70
1:51:18
1:50:14
183
Pierre Wouters
Kapellen (Antw.) (BE
1:51:19
1:49:52
184
Wim SMET
Mol (BEL)
1:51:19
1:50:58
185
Kees Lanslots
Spiridon
1:51:21
1:49:50
186
Geert Ardon
Oosterhout Nb
1:51:24
1:49:51
187
Tinus Rispens
Breda
1:51:24
1:50:38
188
John Wilbrink
Road Runners Etten-L
1:51:25
1:50:49
189
Clemens Bakx
Diomedon
1:51:33
1:50:45
190
John Roovers
Bavel
1:51:55
1:51:22
191
Ruud van Nispen
Oosterhout Nb
1:52:00
1:50:27
192
Bas Smits
Hank
1:52:04
1:51:37
193
Hans Nieland
Heinenoord
1:52:10
1:50:42
194
Beirnaert Chris
Lede (BEL)
1:52:21
1:51:55
195
Alex Baumgardt
Monster
1:52:38
1:51:48
196
Jannes van Mourik
Spark
1:52:48
1:51:31
197
Andre Verhoeven ZA-Tea
Overijse (BEL)
1:52:51
1:52:11
198
Albert Elskamp
Rotterdam
1:53:15
1:51:48
199
Johan P Gharbaran
RRZ
1:53:23
1:51:45
200
Machiel Prins
Breda
1:53:28
1:52:05
201
IJsbrand van den Berg
Spiridon
1:53:31
1:52:37
202
Piet Feskens
Etten-Leur
1:53:34
1:53:02
203
Menno Horjus
Rotterdam
1:53:35
1:51:52
204
Marius Swemmer
Dirksland
1:53:52
1:52:57
205
Rob Bogers
Roosendaal
1:53:55
1:52:39
206
Jack Gobbens
Etten-Leur
1:53:59
1:53:08
207
Chris van der Riet
Bergen op Zoom
1:54:02
1:53:25
208
Jack Backx
Achilles
1:54:04
1:52:52
209
Frank van den Broek
Roosendaal
1:54:18
1:54:01
210
Peter de Leng
Hercules
1:54:29
1:53:17
211
Hans van de Wal
AV Oirschot
1:54:32
1:53:40
212
Leen Gelijns
Achilles
1:54:35
1:53:45
213
Bas Beekers
Breda
1:54:45
1:54:18
214
Hubear Nijenhuis
Groene Ster
1:54:47
1:53:45
215
Ben van den Maagdenber
AVR '90
1:55:04
1:54:12
216
Robbie Flikweert
Etten-Leur
1:55:04
1:54:33
217
Leo Messemaker
Poortugaal
1:55:06
1:53:37
218
Corné Speek
AVO 1983
1:55:06
1:54:37
219
Henri Aerts
Gronsveld
1:55:08
1:54:13
220
Rien van Vugt
Terheijden
1:55:12
1:53:49
221
Jos Verhoeven
avVN
1:55:13
1:54:14
222
Robert van der Linden
RRZ
1:55:19
1:53:38
223
Kees Goetstouwers
DJA
1:55:26
1:54:11
224
Ivo van Woensel
Scorpio
1:55:27
1:54:01
225
Marcel Baart
Roosendaal
1:55:36
1:54:22
226
Leo Stans
Fortuna
1:55:36
1:54:56
227
Jan Vermeer
Dutch Runners Gold
1:55:37
1:54:02
228
Ronny Staepels
Wuustwezel (BEL)
1:55:52
1:55:04
229
Maurice van den Berge
Eindhoven Atletiek
1:55:54
1:54:18
230
Rob van den Elsen
Oosterhout Nb
1:55:57
1:54:53
231
Michel Kalis
Achilles
1:56:11
1:54:54
232
Nico Minnaard
SC Reeuwijk
1:56:13
1:55:21
233
Chris Martens
Achilles
1:56:14
1:55:04
234
Marcel Herreygers
Bosschenhoofd
1:56:18
1:54:40
235
John van Anrooij
AV '56
1:56:24
1:55:41
236
Paul Markwat
Hoeven
1:56:27
1:56:04
237
Peter Pijpers
Roosendaal
1:56:32
1:55:20
238
Jan van Doorn
AV '56
1:56:42
1:56:16
239
Leon Slootjes
Oosterhout Nb
1:56:44
1:55:43
240
Meindert Rustenhoven
Sprint
1:56:59
1:55:50
241
Frans Wauters
Werkhoven
1:57:03
1:55:36
242
Pierre Nagtzaam
Meersel Dreef (BEL)
1:57:24
1:56:47
243
Erik Kooij
Rotterdam
1:57:38
1:56:16
244
Adrie Takx
Oud Gastel
1:57:48
1:56:53
245
Henk van Gastel
Heerle
1:57:49
1:56:33
246
Paul van Kleef
Ekeren (Antwerpen) (
1:58:18
1:56:55
247
Pim Kaufmann
Hercules
1:58:35
1:57:28
248
Fred Gaasbeek
Rotterdam
1:58:51
1:57:39
249
Sjaak Smit
Tilburg
1:59:00
1:57:12
250
Ab Verkaik
SC Reeuwijk
1:59:15
1:58:17
251
Jack van Oosterwijck
Achilles
1:59:25
1:58:13
252
Jan van de Riel
Etten-Leur
1:59:25
1:58:42
253
Cor Vervoort
Venray Regio
1:59:54
1:58:20
254
Ger van Heesch
AV Oirschot
1:59:56
1:59:13
255
Jaap van den Akker
Maasdijk
1:59:57
1:59:43
256
Arie Slot
Roosendaal
1:59:58
1:58:35
257
Geert van Leeuwen
Leiderdorp
1:59:58
1:59:33
258
Marco van Esch
Energie
2:00:23
2:00:23
259
Eugenio Vosman
Sprint
2:00:38
1:59:34
260
Henk van Herpen
Hercules
2:00:53
1:59:45
261
Ludo van der Poel
Etten-Leur
2:00:53
1:59:32
262
Gerard van den Boer
Etten-Leur
2:01:04
1:59:44
263
Leon van Zitteren
Sprundel
2:01:13
1:59:34
264
Bennie Wirix
Sprundel
2:01:14
1:59:35
265
Wanny Haverkamp
Hoeven
2:01:15
1:59:34
266
Maarten Kool
Hilversum
2:01:51
2:01:05
267
Nasario Kortbeek
Barendrecht
2:01:57
2:01:13
268
Jan Folkersma
Axel
2:02:17
2:00:42
269
Benny Goetschalckx
Wortel (BEL)
2:02:19
2:02:19
270
Ton Pertijs
Etten-Leur
2:02:31
2:00:56
271
Karel Veerkamp
Bavel
2:03:12
2:01:53
272
Leen Baars
Etten-Leur
2:03:45
2:01:52
273
Jan Jaarsma
Fortuna
2:03:52
2:03:11
274
Marc Hoskens
Road Runners Etten-L
2:04:17
2:03:41
275
Pieter Heling
Medirunners
2:04:32
2:03:00
276
Ton Tonino
Veluwe
2:04:32
2:02:41
277
Jaap vd Jagt
Spirit Oud Beijerlan
2:04:35
2:03:25
278
Guido Baus ZA-Team
Loonbeek (BEL)
2:04:46
2:03:37
279
Ivo Laureyns ZA-Team
Loonbeek (BEL)
2:04:46
2:03:38
280
Jean Marie de Both ZA-
Overijse (BEL)
2:04:46
2:03:39
281
Marcel Schoonen
Achilles
2:04:47
2:04:04
282
Ad Haverkamp
Medirunners
2:04:47
2:03:16
283
George Kingma
Breda
2:05:11
2:04:36
284
Kees Hoekman
Krabbendijke
2:05:27
2:04:31
285
Startnummer 961
2:05:29
2:03:58
286
Rob Hogendoorn
Maasland
2:05:43
2:04:07
287
Guido Wouters
Rijsbergen
2:05:59
2:05:46
288
Noland Worthy
Breda
2:06:04
2:04:38
289
Adri Buys
Achilles
2:06:09
2:05:23
290
Jaap Lagendijk
Etten-Leur
2:06:11
2:05:18
291
Gidi Lankhorst
Rijen
2:07:20
2:06:34
292
Gerard van der Wielen
Etten-Leur
2:07:22
2:06:51
293
Franklin Vink
Diomedon
2:07:24
2:06:50
294
Frank van Wijk
Vlaardingen
2:07:40
2:06:18
295
Tom Vaane
Hoeven
2:08:06
2:06:31
296
Richard Bremer
Typhoon
2:08:12
2:06:37
297
Andre Lievens
Breda
2:08:20
2:07:32
298
Wim de Vooght
Achilles
2:08:52
2:08:07
299
Pieter Dronk
Spirit Oud Beijerlan
2:08:57
2:07:47
300
Frans Martens
Eygelshoven
2:09:12
2:07:38
301
Marinus van Splunder
Dutch Runners Basic
2:09:27
2:08:00
302
Peter Bouman
Numansdorp
2:09:44
2:08:54
303
Rene Godschalk
Hellevoetsluis
2:10:25
2:09:39
304
Ad van Meer
Roosendaal
2:11:10
2:09:37
305
Otto Okkersen
Loopgroep Aart Stigt
2:11:23
2:11:02
306
Peter Lauwen
Etten-Leur
2:11:44
2:10:13
307
Jean Pierre Bouverat
Etten-Leur
2:12:18
2:11:04
308
Franklin Menick
Oosterhout Nb
2:12:20
2:10:48
309
Kees Huijben
Hoeven
2:12:39
2:10:49
310
Enrico Esposito
's-Gravenhage
2:13:03
2:12:16
311
Ron Veldhoen
Maasland
2:13:56
2:12:20
312
Jan Daamen
Achilles
2:14:10
2:12:45
313
Kees Backx
Etten-Leur
2:14:15
2:13:14
314
Marcel Klaver
Rhoon
2:14:25
2:12:56
315
Nico Zuidmeer
Spark
2:16:24
2:15:21
316
Jack Hereijgers
Zundert
2:18:41
2:17:49
317
Lucien Wuyts
Kapellen (Antw.) (BE
2:20:30
2:19:02
318
Christ van Dijck
Helmond
2:21:21
2:20:14
319
Jos Smits
Roosendaal
2:21:26
2:20:44
320
Cees Ramp
Capelle aan den IJss
2:21:48
2:20:20
321
Sidney Janga
Almere
2:22:54
2:21:16
322
Coen Voermans
Standdaarbuiten
2:28:59
2:28:34
323
Rob Goudman
Roosendaal
2:33:16
2:31:52
M55, HALVE MAR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Cor Hoebeke
De Koplopers
1:23:55
1:23:54
2
Roel van Grootveld
avVN
1:24:08
1:24:08
3
Hans van Vliet
Flakkee
1:25:00
1:24:57
4
Ronald Kolloffel
Waterweg
1:25:23
1:25:22
5
C Schaap
Sprint
1:27:04
1:27:02
6
Eef Kooman
Flakkee
1:28:00
1:27:58
7
Peter van Wesel
Nispen
1:31:11
1:31:07
8
LRL Vandeberg
Prins Hendrik
1:32:52
1:32:49
9
Ad Kieboom
Scorpio
1:33:55
1:33:51
10
Rudy Neve
Sint Jansteen
1:34:10
1:33:45
11
Hans van der Velden
Sprint
1:35:59
1:35:46
12
Fred Tap
Hellas
1:36:17
1:36:05
13
Alex Bauwens
Vlierzele Sportief
1:36:28
1:36:20
14
Peter de Jongh
Sprint
1:36:42
1:36:32
15
Jan Brouwers
THOR
1:37:08
1:36:43
16
Kees van Endschot
Breda
1:37:13
1:36:54
17
Riny Oostvogels
Achilles
1:37:39
1:37:35
18
Rinus van Koulil
DJA
1:37:47
1:37:41
19
Eric Philips
Gent Zwijnaarde (BEL
1:37:51
1:37:33
20
Frank Matthijssen
THOR
1:37:53
1:37:47
21
Hans van der Meer
Road Runners Etten-L
1:38:05
1:38:02
22
Kees Roovers
Sprint
1:38:28
1:38:17
23
Toon Berk
Oud Gastel
1:38:45
1:38:38
24
Piet van der Nat
DES
1:39:15
1:39:03
25
Anton Coertjens
Sprint
1:39:40
1:39:36
26
Ben Hermeler
Sprint
1:39:51
1:39:40
27
Jac Reijnaars
Sprint
1:39:54
1:39:43
28
Cees Biemans
Breda
1:39:59
1:39:56
29
Piet Keijsers
THOR
1:40:17
1:39:55
30
Ronny Weemaes
THOR
1:40:17
1:39:56
31
Charles Hogenhuis
Oosteind
1:40:19
1:40:09
32
Jos Sanders
avVN
1:40:23
1:40:22
33
Joost Evers
Etten-Leur
1:40:39
1:40:11
34
Kees Braspenning
AVO 1983
1:40:44
1:40:32
35
Peter Bogers
Spado
1:40:48
1:40:20
36
Kees Timmermans
Road Runners Etten-L
1:40:59
1:40:49
37
Gerardus Bartels
Road Runners Etten-L
1:41:22
1:41:19
38
Koos de Vos
Rotterdam
1:41:25
1:41:15
39
Aad van Poppel
Delta Sport
1:41:30
1:41:20
40
Arthur Meersman
Dendermonde (BEL)
1:41:34
1:41:13
41
Henk Buiks
Rijsbergen
1:41:54
1:41:43
42
Cees van Opstal
Wernhout
1:42:06
1:41:55
43
Edwin Elvé
Flakkee
1:42:06
1:41:48
44
Jan Ars
Rilland
1:42:10
1:42:05
45
Wim Blom
Achilles
1:42:25
1:42:20
46
Harry Boezer
avVN
1:42:32
1:42:30
47
Frans Scheepers
Roosendaal
1:42:33
1:42:09
48
Henny Ruedisueli
Sprint
1:42:38
1:42:14
49
Ton Theuns
Scorpio
1:43:25
1:42:44
50
Henk van Velzen
Spirit Oud Beijerlan
1:43:34
1:42:46
51
Cees van Leest
Achilles
1:44:08
1:43:51
52
Peter van der Elst
Hoek van Holland
1:44:22
1:43:54
53
Joop Terwiel
Fortuna
1:44:27
1:43:49
54
Leo van Boheemen
Oudenbosch
1:44:43
1:43:26
55
Frank Vergeer
Sprint
1:45:31
1:44:23
56
Jan van der Moezel
Achilles
1:45:34
1:43:50
57
Michiel van de Sanden
Dutch Runners Gold
1:45:40
1:44:33
58
Rien vd Beemt
Achilles
1:45:49
1:45:31
59
Jan Vergouwe
Dutch Runners Basic
1:46:24
1:44:59
60
Jos Voesenek
Loopvereniging TOF
1:46:38
1:46:32
61
Wim van Riel
SC Reeuwijk
1:46:45
1:45:45
62
Jo Rijnvos
AV Standdaarbuiten
1:47:13
1:46:48
63
Hans Michels
Hercules
1:47:43
1:46:49
64
Jos van Leeuwen
Fortuna
1:47:50
1:47:11
65
Jack Rockx
Etten-Leur
1:47:56
1:47:40
66
Victor Witter
Sprint
1:47:57
1:47:44
67
Frank Hoogendoorn
Spark
1:48:07
1:47:18
68
Cees de Leeuw
Alphen Nb
1:48:19
1:47:00
69
Jan Poppelaars
Arcen
1:48:32
1:47:55
70
Toine Damen
AVO 1983
1:48:49
1:48:20
71
Ad Evers
AVR '90
1:48:59
1:47:51
72
Henny Smits
Atledo
1:49:17
1:48:27
73
Cees van Gils
Breda
1:49:20
1:48:31
74
Herman Nijholt
Prins Hendrik
1:49:21
1:48:04
75
Marc van der Linden
Eindhoven
1:49:45
1:49:28
76
Fons Anthonissen
Kalmthout (BEL)
1:49:45
1:48:16
77
Gilbert De Ridder
Kalmthout (BEL)
1:49:45
1:48:16
78
Henk Walvoort
Sprint
1:49:55
1:49:18
79
Ger van Hoek
Hellas
1:50:02
1:49:50
80
Ton Loef
Dutch Runners Gold
1:50:21
1:49:35
81
Henk Stevens
Sprint
1:50:53
1:50:11
82
Toine Wildhagen
Zevenbergen
1:51:07
1:50:25
83
Henk Bellemakers
THOR
1:51:27
1:49:49
84
Rien Kerstens
Roosendaal
1:51:28
1:49:50
85
Marius Vincenten
Breda
1:51:31
1:50:37
86
Gijs Kunst
Oosterhout Nb
1:52:39
1:52:00
87
Wim Ambagts
AVO 1983
1:53:02
1:52:33
88
Albert Nooijen
HAC
1:53:21
1:53:12
89
Ad van Gils
Road Runners Etten-L
1:53:26
1:52:54
90
Kees Willemen
Rucphen
1:53:35
1:51:54
91
Cees Coenen
Sprint
1:53:37
1:52:27
92
Guus van Veldhuizen
Rotterdam
1:53:38
1:52:08
93
Ton Goossens
Fijnaart
1:53:45
1:52:20
94
Kees Halters
Road Runners Etten-L
1:53:54
1:52:39
95
Arie Mouthaan
Numansdorp
1:53:57
1:53:07
96
Rien Peeters
Sprint
1:54:00
1:53:32
97
Jan Boere
Raamsdonksveer
1:54:08
1:53:12
98
Yahya Assarraj
Sprint
1:54:08
1:53:19
99
Kees Roovers
Etten-Leur
1:54:11
1:54:06
100
Johan van Mastrigt
Etten-Leur
1:54:12
1:53:57
101
Jef Peeters
Essen (BEL)
1:54:14
1:54:12
102
Han vd Scheer
Achilles
1:54:53
1:53:42
103
C H Rijpers
AVR '90
1:55:03
1:54:10
104
Toon Ros
Rucphen
1:55:23
1:54:42
105
Ton Kerremans
Zundert
1:55:30
1:55:06
106
Ad van Disseldorp
Oss '78
1:55:49
1:55:05
107
Jos van Rijckevorsel
Rijsbergen
1:55:58
1:55:08
108
Rinus Luijkx
Sprang-Capelle
1:56:09
1:55:25
109
Bas Schot
THOR
1:56:11
1:54:48
110
Guy Dekock
Hoeilaart (BEL)
1:56:15
1:55:11
111
John Koert
Energie
1:56:29
1:56:01
112
Hans Klompe
Scorpio
1:56:54
1:55:59
113
Pierre Bol
Essen (BEL)
1:56:58
1:56:15
114
Joop van Moorsel
Maasrunners
1:57:07
1:56:23
115
Erik Lambrechts
Essen (BEL)
1:57:17
1:57:17
116
Jan van Dalen
Hercules
1:57:25
1:56:48
117
Wim Zoon
avVN
1:57:31
1:56:37
118
Peter Veldhorst
PAC
1:57:32
1:56:28
119
Rob Voets
Prins Hendrik
1:57:48
1:56:16
120
Jan Gielen
Medirunners
1:58:05
1:56:33
121
John Kerstens
AVR '90
1:58:31
1:57:23
122
Jos Schetters
Ulvenhout
1:59:20
1:57:37
123
Ben van der Heijden
Etten-Leur
1:59:32
1:58:31
124
Wim de Jonge
AVO 1983
1:59:36
1:58:37
125
Louis de Koning
Rijsbergen
1:59:37
1:59:10
126
Ton Gommers
AVO 1983
1:59:45
1:58:45
127
Maarcel Mattheeusen
Kalmthout (BEL)
1:59:47
1:58:32
128
Erik van Ingen
AV Oirschot
1:59:53
1:58:59
129
Boon Willem
Spark
1:59:59
1:59:14
130
Ad Roovers
Sprint
2:00:47
1:59:42
131
Leendert Kok
Spark
2:00:49
2:00:03
132
Willem Kreukniet
Capelle aan den IJss
2:01:07
2:00:31
133
Peter de Valois
Zoetermeer
2:01:23
1:59:39
134
B de Blecourt
Achilles
2:01:29
2:00:27
135
Simon Pleijsier
Waterweg
2:01:54
2:01:40
136
Maarten Witte
Oudenbosch
2:02:23
2:01:41
137
Raymond Hugens
Ossendrecht
2:02:33
2:01:21
138
Wim Hopmans
Roosendaal
2:02:37
2:02:37
139
Gerard Weenink
Hercules
2:03:13
2:02:56
140
Leon Mulkens
avVN
2:03:16
2:02:15
141
Piet van Gent
Voorne Atletiek
2:03:16
2:01:35
142
Johan Grobben
Well Gld
2:03:25
2:02:34
143
Mels Neets
Hercules
2:03:27
2:02:18
144
Mario Damen
Ulvenhout AC
2:03:39
2:01:57
145
Paul Mastenbroek
Spijkenisse
2:04:19
2:03:29
146
Bart Sijmens
Sprundel
2:04:38
2:03:26
147
Henk van Gammeren
Road Runners Etten-L
2:04:38
2:02:47
148
Kees Baaten
THOR
2:04:53
2:03:50
149
Rinus Sebregts
Roosendaal
2:04:54
2:03:51
150
Wim de Jong
Etten-Leur
2:05:02
2:04:30
151
Kees Langelaar
Maassluis
2:05:17
2:04:04
152
Toine Helmons
Kruisland
2:05:35
2:04:26
153
Marius van der Klooste
Energie
2:06:05
2:05:29
154
Jan Geers
Bergen op Zoom
2:06:47
2:06:08
155
Johan Mathijssen
DJA
2:08:45
2:07:23
156
John Dalessi
Spirit Oud Beijerlan
2:08:56
2:07:46
157
Peter van Leeuwen
Energie
2:09:06
2:08:34
158
Paul Halkes
Fortuna
2:10:15
2:09:23
159
Jos van de Berg
Rotterdam
2:10:56
2:09:44
160
Philippe Vandepitte
Kalmthout (BEL)
2:11:04
2:10:04
161
Wim van Dalen
Etten-Leur
2:11:55
2:11:01
162
Rene Hellemans
Wuustwezel (BEL)
2:12:18
2:10:46
163
Henk ter Haar
Attila
2:15:02
2:13:25
164
Rene de Dreu
Nisse
2:16:59
2:15:43
165
Jan Bosch
Energie
2:17:40
2:16:45
166
Henk Vergunst
Barendrecht
2:17:57
2:16:29
167
Peter Nielsen
Etten-Leur
2:18:04
2:16:21
168
Wim Herberichs
Achilles-Top
2:20:33
2:20:05
169
Ghislian Walraven ZA-T
Hoeilaart (BEL)
2:21:33
2:20:28
170
Ed Boydens ZA-Team
Hoeilaart (BEL)
2:21:56
2:20:53
171
Jacob Drinkwaard
Loopservice.nl
2:29:38
2:28:30
VSEN, HALVE MAR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Fenna te Kiefte
Breda
1:45:37
1:45:23
2
Saskia Aarts
Prinsenbeek
1:48:08
1:47:31
3
Brechtje Brugman
Sprint
1:48:47
1:48:16
4
Marit Vloemans
Breda
1:48:54
1:47:48
5
Yvonne Boot
AVO 1983
1:49:06
1:48:39
6
Elke Wouters
Rijsbergen
1:49:44
1:49:30
7
Tanny van As
Tholen
1:49:44
1:49:21
8
Marieke Prince
Maasdam
1:50:29
1:49:50
9
Anjan Thoon ZA-Team
Overijse (BEL)
1:51:03
1:50:03
10
Fleur Halters
Sprundel
1:53:56
1:52:42
11
Cynthia van der Heyden
Utrecht
1:54:21
1:53:19
12
Petra Strik
PAC
2:01:14
2:00:08
13
Judith van Hamersvelt
Willemstad Nb
2:02:15
2:01:44
14
Janny Buiks
Nootdorp
2:02:51
2:01:35
15
Petrie van der Heijden
Roosendaal
2:04:52
2:03:49
16
Kiristel Theys ZA-Team
Hoeilaart (BEL)
2:05:12
2:04:07
17
Esther van den Berg
PAC
2:07:40
2:06:20
18
Nicole Willard
Utrecht
2:08:25
2:07:48
19
Ingeborg van der Ploeg
Roosendaal
2:09:20
2:08:18
20
Jennifer Godschalk
Spijkenisse
2:10:25
2:09:38
21
Coritha Kalis de Groot
Poortugaal
2:11:58
2:10:29
22
Lisette van der Made
Rijsbergen
2:12:44
2:11:50
23
Nicky Ramp
PAC
2:15:00
2:14:00
24
Mariëlle van den Broek
Rijsbergen
2:15:47
2:14:54
25
Sandra Nederlof
Rotterdam
2:20:05
2:18:50
26
Tina Vanderwegen
Gent (BEL)
2:22:20
2:21:01
27
Alice Taylor
Almere
2:22:39
2:20:59
28
Ruby van Diepen
Roosendaal
2:29:24
2:27:42
V35, HALVE MAR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Birgit Voorn
Road Runners Etten-L
1:29:33
1:29:28
2
Inge Stegmann
Rotterdam
1:38:08
1:37:46
3
Lee van Zunderd
Olympia Halsteren
1:41:16
1:40:41
4
M C van Anrooy-Zoetewe
AV '56
1:41:19
1:40:54
5
Natasja Landesbergen
Etten-Leur
1:44:53
1:44:23
6
Diana Gram
Olympus '70
1:44:58
1:44:21
7
Bantita Haeve-Busicha
Dutch Runners Gold
1:45:22
1:44:57
8
Ingrid van Asselt
AVR '90
1:45:36
1:44:41
9
Carla van Aert
Meer (BEL)
1:45:52
1:44:57
10
Heidi Hereijgers
DJA
1:46:54
1:46:21
11
Connie Hage
Poortvliet
1:47:02
1:46:29
12
Tinie Bambacht
Hellouw
1:48:44
1:48:29
13
Judith Verboven
Gloria
1:49:07
1:48:50
14
Dorien Coomans
Aagtekerke
1:49:12
1:48:43
15
Ancella Knoop
Etten-Leur
1:49:14
1:48:43
16
Suzanne Roelofs
PAC
1:49:17
1:48:51
17
Anita van Dorst
Achilles
1:49:31
1:49:24
18
Anja Koeken
Rijsbergen
1:49:35
1:49:09
19
Niki van den Heuvel
Ekeren (Antwerpen) (
1:49:39
1:48:14
20
Marianne van Loenen
Fortuna
1:50:26
1:49:33
21
Desiree Huijs
Spado
1:51:04
1:50:06
22
Sandra de Becker
Overijse (BEL)
1:51:09
1:50:52
23
Carien de Jong-Dekkers
THOR
1:51:20
1:50:56
24
Mariska de Jongh
Loopvereniging TOF
1:52:25
1:51:29
25
Suus Bouwen
Sprint
1:52:58
1:51:47
26
Melinda Bakker
Spirit Oud Beijerlan
1:53:06
1:52:21
27
Greet Roeymans
Ekeren (Antwerpen) (
1:53:12
1:51:50
28
Nicole Konings-Henrar
Dynamica
1:53:12
1:51:52
29
Lisette de Schipper
Dynamica
1:53:13
1:51:50
30
Saskia Kivits
Loopgroep Wijbosch
1:53:40
1:53:10
31
Linda Thoen
Etten-Leur
1:54:00
1:52:55
32
Anita van de Sande
AVR '90
1:55:04
1:54:11
33
Hilde Hillen
Meer (BEL)
1:55:26
1:54:28
34
Jacqueline de Bree
Middelburg
1:55:54
1:54:16
35
Veerle Rypma
the Hague Road Runne
1:56:00
1:54:37
36
Silvia Brechler
Energie
1:56:27
1:56:03
37
Petra Schoon-van der T
Driebergen-Rijsenbur
1:57:35
1:55:59
38
Marian Putter
Energie
1:58:23
1:57:00
39
Esther Stutvoet
Energie
1:58:38
1:58:13
40
Irma Barten
Rijen
1:58:53
1:58:08
41
Nina de Jonghe
Reet (BEL)
1:59:23
1:58:37
42
Antoinet de Vries
Medirunners
1:59:25
1:58:20
43
Bianca Blanke
Etten-Leur
1:59:42
1:58:46
44
Danielle Gilissen
Hercules
1:59:48
1:58:42
45
Annemiek Oomen
Sprundel
2:00:09
1:58:56
46
Bo Flach
PAC
2:00:09
1:59:03
47
Mariëtte Spee
Road Runners Etten-L
2:00:13
1:58:57
48
Regina Rongen
Energie
2:00:23
1:59:53
49
Yvonne van Praag
Dutch Runners Basic
2:01:18
1:59:51
50
Bianca Akkermans
Ossendrecht
2:02:32
2:01:19
51
Ingrid van Drunen-Jans
Etten-Leur
2:03:22
2:01:46
52
Geera Poot-Toren
Fortuna
2:03:27
2:02:35
53
Patricia Haest-Kaaij
Road Runners Etten-L
2:04:17
2:03:42
54
Ellen Pfeiffer
Zeist
2:04:18
2:03:45
55
Maries van Strijdhoven
Diessen
2:04:34
2:03:02
56
Martine Veen
Spirit Oud Beijerlan
2:04:35
2:03:27
57
Veerle Hermans ZA-Team
Huldenberg (BEL)
2:04:46
2:03:40
58
Nicole Dekkers
Roosendaal
2:04:52
2:03:47
59
Annemieke Jonker
Roosendaal
2:04:54
2:03:48
60
Danielle v Zomeren ZA-
Hoeilaart (BEL)
2:05:01
2:03:56
61
Jacqueline Schuurman H
PAC
2:05:44
2:04:24
62
Ellen Veldhoen
Maasland
2:05:48
2:04:13
63
Annette Bakx
Etten-Leur
2:08:08
2:06:38
64
Agnes Valentijn
Sint Willebrord
2:08:38
2:07:43
65
Marloes van Dijk
Etten-Leur
2:09:58
2:08:41
66
Merie Schoone
Achilles
2:10:08
2:08:34
67
Anita Naalden
Road Runners Etten-L
2:10:09
2:08:53
68
Ramona Notenboom
Roosendaal
2:11:42
2:10:00
69
Greet de Boer
Spirit Oud Beijerlan
2:11:43
2:10:35
70
Anita Stolk
Barendrecht
2:11:58
2:11:17
71
Nicolle Peetoom
Essen (BEL)
2:12:15
2:10:51
72
Jacqueline Winkelman
Etten-Leur
2:12:19
2:11:05
73
Nicolette Young
Etten-Leur
2:13:27
2:12:31
74
Nathalie Opstal
Spirit Oud Beijerlan
2:13:30
2:13:08
75
Marjet Robben-Hoekstra
Attila
2:13:46
2:12:09
76
Sandy Roovers
Achilles
2:14:01
2:12:22
77
Benedicte Hennin
Ekeren (Antwerpen) (
2:14:58
2:13:29
78
Andrea Franken
Rucphen
2:15:41
2:14:26
79
Anne Notenboom
Roosendaal
2:16:51
2:15:34
80
Laurence de Moor ZA-Te
Hoeilaart (BEL)
2:17:58
2:16:54
81
An Buts
Antwerpen (BEL)
2:20:29
2:19:03
82
Maria Morais
PAC
2:20:34
2:20:22
83
Caroline Pieters ZA-Te
Hoeilaart (BEL)
2:21:33
2:20:31
84
Barbara van Cortenberg
Energie
2:21:43
2:21:43
85
Marie-José Krebbers
Sprint
2:24:09
2:23:21
V45, HALVE MAR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Petra Schepers
Sprint
1:35:43
1:35:37
2
Rian Lambregts
Sprint
1:36:02
1:35:50
3
Sieta van der Zee
Prins Hendrik
1:36:59
1:36:31
4
José van der Linden
Achilles
1:37:46
1:37:38
5
Lianne Gronert
Sprint
1:39:50
1:39:38
6
Elly Faber
Beek en Donk
1:41:10
1:40:36
7
Marion Mol
Roosendaal
1:42:46
1:42:01
8
El Pelo
Attila
1:43:30
1:41:47
9
Johanna van Randwijk
Fortuna
1:46:15
1:45:38
10
Margaret Nijland
Fortuna
1:47:49
1:47:10
11
Barbara Wierema
Achilles
1:49:46
1:49:40
12
Thea van Bodegraven
AVO 1983
1:50:33
1:49:32
13
Caroline Mosselman
Sprint
1:50:58
1:49:50
14
Luci Verhoeve
Road Runners Etten-L
1:52:26
1:51:41
15
Anne-Marie Spranghers
Lede (BEL)
1:52:31
1:52:04
16
Diana Baumgardt
Monster
1:52:37
1:51:47
17
Carla van Vossen
Tholen
1:52:57
1:51:28
18
Annemieke van Deursen
Etten-Leur
1:54:16
1:53:33
19
Marga Piederietde
Scorpio
1:54:30
1:53:35
20
Nel Munnikhuis
PAC
1:55:28
1:55:03
21
Rina Jansen
Spirit Oud Beijerlan
1:55:45
1:54:58
22
Anja de Snoo
Spirit Oud Beijerlan
1:55:45
1:54:56
23
Linda Vermeulen
Fortuna
1:56:27
1:55:35
24
Gina Heuser
Energie
1:56:30
1:56:00
25
Sylvia Hoenderkamp
Maassluis
1:56:57
1:55:56
26
Ella van Zundert
AVO 1983
1:57:20
1:56:19
27
Carla Stans
Fortuna
1:57:27
1:56:51
28
Silvia Schouwstra-Hame
Schiedam
1:57:41
1:56:49
29
Nancy Sodsma-Vader
Dynamica
1:57:43
1:57:14
30
Marianne van Dongen
Bavel
1:58:04
1:56:54
31
Karin van den Heuvel
Prins Hendrik
1:58:29
1:56:57
32
Gina Heuser
Energie
1:58:38
1:58:12
33
Marleen Delsaert ZA-Te
Hoeilaart (BEL)
1:58:45
1:57:45
34
Conny Lazeroms
AVO 1983
1:58:51
1:57:50
35
Marian Jaspers
Oudenbosch
1:59:16
1:58:17
36
Marjon de Kort
AV Oirschot
1:59:56
1:59:16
37
Annet Nijssen
Achilles
2:01:00
2:00:16
38
Gemma Hereijgers
Bosschenhoofd
2:01:15
1:59:35
39
Ria Daamen
Minderhout (BEL)
2:02:02
2:01:08
40
Monique Denkelaar
Spijkenisse
2:02:07
2:01:18
41
Annie Oostvogels
Etten-Leur
2:02:14
2:00:40
42
Dian Ligtendag
Fijnaart
2:02:46
2:02:19
43
Alexandra Geurtsen
Fortuna
2:03:52
2:03:13
44
Carla van der Eijken
Roosendaal
2:03:59
2:03:59
45
Wilma de Wit
Spado
2:04:30
2:03:50
46
Andrea de Winkel - Koe
Spirit Oud Beijerlan
2:04:35
2:03:26
47
Lut Vandenbosch ZA-Tea
Loon (BEL)
2:04:46
2:03:37
48
Regina Vanherenthals Z
Hoeilaart (BEL)
2:04:49
2:03:41
49
Loes van Ackooy
Brielle
2:05:03
2:03:20
50
Ingrid Klop
Fortuna
2:05:28
2:04:36
51
Cathrien Peeters
Dynamica
2:05:33
2:05:03
52
Elly van der Wel
Maassluis
2:05:48
2:04:15
53
Jolanda de Jong
Etten-Leur
2:06:09
2:05:16
54
Marian Otten
Achilles
2:06:11
2:05:25
55
Carina van Dessel
Energie
2:06:32
2:05:06
56
Dorothe van Loon
Bergen op Zoom
2:06:37
2:05:41
57
Anja Snoek
avVN
2:07:14
2:05:44
58
Gonnie de Raadt
Maasland
2:08:58
2:07:22
59
Beactrice Thielemans Z
Overijse (BEL)
2:09:49
2:08:32
60
Elvina Oomen-Monden
AVO 1983
2:10:10
2:09:12
61
Marga van Koppen
Spirit Oud Beijerlan
2:10:11
2:09:22
62
Ella Bastiaansen
Achilles
2:12:25
2:11:42
63
Netty Mol- Hendrickx
Road Runners Etten-L
2:13:37
2:12:46
64
Johannie Pertijs
Hoogerheide
2:14:07
2:13:30
65
Angelika Komarek
Arnhem
2:14:46
2:14:26
66
Debora Hampel-van Kape
Oud Vossemeer
2:15:09
2:14:34
67
José Robbe
Barendrecht
2:16:26
2:14:55
68
Louise Kalkhoven
Attila
2:18:47
2:17:10
69
Corrie van Herwijnen
Energie
2:21:43
2:21:43
70
Ann Debbaut ZA-Team
Offenburg (BEL)
2:21:56
2:20:37
71
Jacqueline van Erp
Mierlo
2:22:41
2:21:36
72
Linda Kerr
Almere
2:22:56
2:21:17
73
Christine Otten
Barendrecht
2:24:26
2:23:55
74
Anita de Laat
Schijf
2:24:48
2:23:21
75
Jacqueline Thijs
Achilles
2:26:41
2:25:05
76
Anja veerman van Gaste
Schijf
2:29:24
2:27:58
77
Irene van Gestel
AV Oirschot
2:36:53
2:35:34
V55, HALVE MAR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Maria van Laerhoven
DJA
1:46:52
1:46:17
2
Rina Doomen
AVO 1983
1:47:19
1:46:50
3
Maria Voeten
Gloria
1:50:22
1:50:04
4
Miek Noordermeer
Diessen
1:50:34
1:49:04
5
Kor Luckman
Gloria
1:53:40
1:53:20
6
Dinie Hoefnagels
Road Runners Etten-L
1:54:37
1:54:02
7
Wilma Bolleman
Flakkee
1:54:40
1:53:12
8
Lieneke Maurik
PAC
1:55:30
1:55:06
9
Marijke Rusken
Deventer
1:55:51
1:55:00
10
Jose de Vugt
AVO 1983
1:57:31
1:56:31
11
Josée De Wilde
Dendermonde (BEL)
1:57:31
1:57:08
12
Anneke Solognier
Waterweg
1:59:21
1:58:33
13
Carla Ruedisueli
Sprint
1:59:30
1:58:23
14
Hedwig Scholliers ZA-T
Hoeilaart (BEL)
1:59:38
1:58:37
15
Mien Ossenblok-Frijter
AVO 1983
2:00:05
1:59:36
16
Miep de Lange
Etten-Leur
2:00:32
1:59:11
17
Joke Verbraak
Sprint
2:00:57
1:59:50
18
Paula vd Vaart
Maasland
2:02:24
2:00:52
19
Marianne Kennes
Gloria
2:02:48
2:01:50
20
Marie Louise Tongenber
Ossendrecht
2:04:26
2:03:14
21
Trees Jacobs
Etten-Leur
2:04:47
2:03:54
22
Hermine De Kimpe
AC Kapellen
2:05:26
2:03:59
23
Marian Mathijssen-Clar
DJA
2:08:45
2:07:25
24
Marry van der Klooster
Energie
2:09:06
2:08:35
25
Margriet Termeer
AVO 1983
2:10:10
2:08:27
26
Annemarie Rietveld
Etten-Leur
2:13:37
2:12:47
27
Stijn Stravens
Kaatsheuvel
2:16:06
2:14:53
28
Jannie Harlaar
Hercules
2:16:10
2:15:08
29
Els Vermeulen
PAC
2:17:58
2:16:18
30
Wil Nooren
Breda
2:20:44
2:19:37
MSEN, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Christiaan van Beusich
LT Velocitas
32:27
32:26
2
Ronnie Overgaauw
Dynamica
34:10
34:10
3
Wouter Hoefsloot
NSAV 't Haasje
34:22
34:22
4
Michiel Kallenberg
Cifla
34:27
34:26
5
Jurgen van Laerhoven
Spado
34:58
34:58
6
Guido Jonkers
Sprint
35:54
35:54
7
Jan-Joris van de Riet
Road Runners Etten-L
36:24
36:24
8
Jeroen Bouwman
Sprint
36:32
36:32
9
Arian van Helden
Breda
36:37
36:35
10
Alexander Picard
Chaam
36:56
36:55
11
Pieter Ronteltap
Nijmegen
37:06
37:06
12
Bart van den Brule
Sprint
37:10
37:10
13
J Nijland
Road Runners Etten-L
37:20
37:19
14
Martijn Beurskens
NSAV 't Haasje
37:43
37:42
15
Niels de Greef
Sprint
37:44
37:43
16
Brian van Rijswijk
Eindhoven Atletiek
38:23
38:23
17
Robin Tax
Zundert
39:02
38:57
18
Robert van den Heuvel
Sprint
39:50
39:49
19
Marcel Boere
Rotterdam
39:59
39:57
20
Guido Gielen
Breda
40:19
40:19
21
Pieter Cappon
Loopvereniging TOF
40:26
40:23
22
Charles Hoeboer
PAC
40:32
40:28
23
Peter Versluis
Papendrecht
40:41
40:40
24
Stijn Kleemans
Breda
41:08
41:03
25
Joep de Winter
's-Hertogenbosch
41:18
41:11
26
André Koolen
Etten-Leur
41:29
41:24
27
Dolf Willemen
Spiridon
41:39
41:35
28
John Rombouts
Hoeven
41:41
41:38
29
Ronald Emmen
Breda
41:59
41:48
30
Marcel de Weerdt
Breda
42:34
42:20
31
Arno Herrewegh
Sprint
42:38
42:34
32
Rob Smits
Eindhoven
42:46
42:43
33
Adrie van Haasteren
Waspik
43:07
42:51
34
Martijn van Dijk
Breda
43:17
43:16
35
Michiel Koeijvoets (vi
Etten-Leur
43:23
43:12
36
Jorn van Haperen
Etten-Leur
43:31
43:22
37
EricJan van Elsakkers
Halsteren
43:46
43:38
38
Silvano Fa
Maasland
43:52
43:41
39
Fernando Snoek
Sprint
43:56
43:55
40
Niels van Mook
Made
44:00
42:56
41
Harold Linschoten
Etten-Leur
44:12
44:03
42
Onbekend
Son
44:33
44:22
43
Vincent Eken
Etten-Leur
44:45
44:34
44
Edo Sluijter
Medirunners
44:47
44:23
45
David Hagenaars
Breda
44:49
44:47
46
Benjamin Biemoud
Eindhoven
44:56
44:14
47
Erwin Damen
Etten-Leur
45:14
44:27
48
Mark Hellemons
Etten-Leur
45:16
44:28
49
Dennis van Vlaardingen
Etten-Leur
45:30
45:16
50
Arko de Hoon
Hoeven
45:32
45:21
51
Ron Bekker
Zevenbergen
46:15
46:04
52
Jeroen Christianen
Prinsenbeek
46:23
45:58
53
Jasper Bouwman
Oisterwijk
46:26
46:15
54
Tom van der Ploeg
Roosendaal
46:29
46:04
55
Martijn van Well
Achilles
46:40
46:34
56
Jos Janssen
Etten-Leur
46:53
46:48
57
Marcel Näring
Breda
46:54
46:49
58
Mitch Naring
Breda
46:56
46:51
59
Dennis van Gils
's-Gravendeel
47:21
46:53
60
Kevin Mouthaan
Klaaswaal
47:27
47:19
61
Jasper Nederlof
Breda
47:28
47:16
62
Alex Oonincx
Hoeven
47:37
47:25
63
Paul de Rooij
Etten-Leur
47:55
47:15
64
Ronald van Mil
Maasland
47:57
47:45
65
Jeroen Nijman
St. Willebrord
48:19
47:09
66
Pieter van Gastel
Sint Oedenrode
48:27
48:18
67
Edwih Otto
Tholen
48:46
48:01
68
Rajesh Ramaneti
OSS-VOLO
48:50
48:17
69
Bart Elissen
Delft
49:04
48:30
70
Michiel Pleijte
Rotterdam
49:06
47:58
71
Jean-Paul van der Zijd
Roosendaal
49:08
48:40
72
Joost Elissen
Breda
49:08
48:34
73
René Linders
Etten-Leur
50:03
49:38
74
Hans Raymaekers
Roosendaal
50:10
48:55
75
Ramon Vergeer
Sprint
50:14
49:18
76
Joost van der Linden
Roosendaal
50:16
49:42
77
Frans van Meer
Etten-Leur
50:18
49:42
78
Sander van Dun
Tilburg
50:32
49:47
79
Sidney Silder
Etten-Leur
50:43
49:35
80
Koen Keijzers
Dinteloord
50:49
50:00
81
Björn van den Broek
Sprundel
51:00
50:10
82
Marc van Koten
Roosendaal
51:22
50:32
83
Sander Klaver
Breda
51:31
50:25
84
Reinier Hamelink
Puttershoek
51:44
51:35
85
Bart van Ruymbeke
Prinsenbeek
51:59
51:02
86
Stephan van den Hooven
Etten-Leur
52:00
51:03
87
Dree David
Sprint
52:03
51:32
88
Dennis de Vree
Breda
52:19
51:46
89
Sander Koolen
Oosterhout Nb
52:34
51:36
90
Wim Verhagen
Etten-Leur
52:39
51:42
91
Jeroen van Isselt
Etten-Leur
53:11
52:01
92
Bob Verschuren
Breda
53:25
53:04
93
Ruben Koene
Gilze
53:58
52:45
94
Jeroen Luijsterburg
Bosschenhoofd
54:34
54:02
95
Dion Gelderland
Breda
54:47
54:09
96
Robin Verhaart
Breda
54:51
54:17
97
Willy Gommeren
Sprundel
55:21
54:07
98
Ad Verhaart
Breda
55:36
54:51
99
Mark Vossen
De Bilt
56:13
54:58
100
APJ Voogt
Roosendaal
56:23
55:43
101
Maarten Evers
Etten-Leur
56:30
55:52
102
Hans Jacobs
Fijnaart
57:13
56:26
103
Arjen Elgersma
Roosendaal
57:13
56:44
104
Jean-Pierre Iriks
Breda
57:46
57:43
105
Dennie Reniers
Eindhoven
57:46
56:31
106
Martijn Koolen
Breda
57:50
56:50
107
Michel Houmes
Etten-Leur
57:53
57:00
108
Ronald van Dijk
Rucphen
57:59
57:07
109
Jeroen van Os
Etten-Leur
58:12
57:19
110
Twan de Rijke
Weelde (BEL)
58:26
57:26
111
Wouter van Laarhoven
Etten-Leur
58:33
57:26
112
Jeroen Visseren
Tilburg
58:43
58:11
113
Cynthia de Groot
Capelle aan den IJss
58:50
57:40
114
Amal Sud
Oosterhout Nb
58:51
57:40
115
Mark Augustijn
Etten-Leur
59:02
58:13
116
Chris de Breber
Etten-Leur
59:26
58:07
117
Niels van den Broek
Rucphen
59:54
59:06
118
Maarten Zijlmans
Breda
1:00:03
59:04
119
Nam Seok Kim
Delft
1:00:26
59:47
120
Adri Kapitein
Etten-Leur
1:01:54
55:44
121
Bram Rustinx
Etten-Leur
1:03:17
1:03:01
122
Dennis Baars
Etten-Leur
1:04:26
1:03:06
M35, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Toon Heeren
LT Velocitas
32:27
32:26
2
Marco van Dongen
Breda
34:11
34:11
3
Tijn van Coulil
Ciko '66
34:23
34:22
4
Jean Pierre Hoeboer
Spado
34:24
34:24
5
Wilbert Touw
LT Velocitas
36:58
36:57
6
Deny Blom
Zundert
37:08
37:07
7
Frank van Loon
THOR
38:25
38:25
8
Jacco van Beek
Etten-Leur
39:18
39:15
9
Maurice Janssens
AVO 1983
39:23
39:23
10
Tobi van Scheijndel
Cifla
39:47
39:47
11
Kristian de Lange
Ulvenhout
39:55
39:52
12
Rabin Mohunlol
Etten-Leur
40:26
40:26
13
Marc Oonincx
Sprint
40:58
40:56
14
Leo van Ravels
Breda
41:00
40:57
15
Joop Strous
Breda
41:01
40:55
16
Herwin Horemans
Utrecht
42:47
42:38
17
Leon Sonneveld
Hoeven
42:52
42:41
18
Jaco Balemans
Sprint
42:56
42:52
19
Sander Nuhoff (via Sus
Etten-Leur
43:12
43:08
20
Philip van Londen
Breda
43:22
43:19
21
Daaf de Rijke
Roosendaal
43:28
42:49
22
Jan Kouters
AVO 1983
44:15
44:11
23
Patrick van Schilt
Halsteren
44:23
44:20
24
Rogier Broeksteeg
Etten-Leur
44:24
44:11
25
Jos Leijs
Bosschenhoofd
44:30
44:27
26
Ron Kest
Oudenbosch
44:40
44:33
27
Corne Pistorius
Breda
45:07
45:00
28
Edwin Crielaard
Roosendaal
45:08
44:58
29
Valentijn Geutjes
Etten-Leur
45:12
45:00
30
Rene vd Laan
Breda
45:13
45:00
31
Kees Peeters
Roosendaal
45:22
44:43
32
Louis van Eekeren
Oudenbosch
45:25
44:48
33
Jack Lazeroms
AVR '90
45:26
45:17
34
Mario Goorden
Achilles
45:31
45:20
35
Gert-Jan Dollekens
Nieuw Vossemeer
45:46
45:17
36
Marco vd Ven
Prinsenbeek
46:02
45:54
37
Eric Baljon
Etten-Leur
46:08
45:53
38
Bas vabn de Lest
Breda
46:11
46:08
39
Rachid el Hamdaoui
THOR
46:19
46:08
40
Louis van Eil
Etten-Leur
46:27
46:06
41
John Bakker
Groene Ster
46:54
46:49
42
Hans Berkhout
Oud Gastel
46:59
46:29
43
John van den Berg
Prinsenbeek
47:06
46:12
44
Marc van Beek
Etten-Leur
47:09
47:01
45
Eric Maas
Etten-Leur
47:24
46:12
46
Sascha Schellekens
Groene Ster
47:29
46:42
47
Henri van Ravels
Breda
47:49
47:39
48
Corne Nouws
Etten-Leur
47:50
47:37
49
Toine Roks
Etten-Leur
47:53
47:18
50
Richard van der Horst
Oudenbosch
48:05
47:22
51
Wilfred Heeren
Etten-Leur
48:07
48:05
52
Ruud van Gils
Etten-Leur
48:10
47:36
53
Peter Jongenelen
AVO 1983
48:14
48:06
54
Erwin Ducheine
Gilze
48:14
47:52
55
Joost van Ruij
Medirunners
48:17
47:23
56
Frans van Schellen
Brakel
48:22
47:43
57
Aldwin Oomen
Etten-Leur
48:29
48:01
58
Hans Smit
Achilles
48:35
48:22
59
Timo Schuurbiers
Breda
48:39
47:32
60
Luc Van Camp
Turnhout AC
48:39
48:14
61
Wil Braspenning
Zundert
48:46
48:06
62
Dennis Nouws
Etten-Leur
48:47
48:33
63
Remco Swider
Breda
48:50
48:43
64
Wim van der Meer
's-Gravenzande
48:59
47:59
65
Bas Diepstraten
Gilze
49:03
45:05
66
Herman de Raaf
Medirunners
49:19
48:05
67
Friso van Merode
Etten-Leur
49:22
49:14
68
Mario Schouw
Roosendaal
49:23
48:38
69
Hans Vermeulen
Austerlitz
49:25
48:37
70
Corné van Dravik
Etten-Leur
49:29
49:02
71
Peter Damen
Roosendaal
49:38
49:07
72
Sergio Felter
Loopgroep Rietheide
49:45
49:22
73
Adrie Disco
Roosendaal
49:46
48:47
74
Marcel Kuipers
Breda
49:49
48:41
75
Peter van Dorst
Etten-Leur
49:49
48:34
76
Leonard de Jong
Achilles
49:55
49:42
77
Ad van der Vorst
Amsterdam
49:57
49:27
78
Jos Teunissen
Etten-Leur
50:11
50:01
79
Gerard Wijnsma
Prinsenbeek
50:14
49:33
80
Ruud Brood
Oudenbosch
50:16
49:22
81
Maurice vd Sanden
Etten-Leur
50:26
49:47
82
Denis Janssen
Etten-Leur
50:28
50:11
83
Erwin van den Broek
Achilles
50:33
50:03
84
Peter Ibes
Bergen op Zoom
50:35
49:41
85
Arthur Baremans
Achilles
50:38
49:45
86
Frank van Oers
THOR
50:58
50:46
87
John van Oorschot
Medirunners
51:08
50:16
88
Johan van Batenburg
Bosschenhoofd
51:12
50:39
89
Misja van Esch
Roosendaal
51:13
50:37
90
Tino Oudijk
Sprint
51:21
50:25
91
Robin Treffers
Etten-Leur
51:24
51:07
92
Dirk Valder
Etten-Leur
51:26
51:08
93
John van Rijsbergen
Etten-Leur
51:29
50:55
94
Rob Willemsen
Breda
51:31
51:26
95
Michel Michielse
Oosterhout Nb
51:37
50:25
96
Erno Langen
Etten-Leur
51:50
51:36
97
Bernard van Nijnatten
THOR
52:12
52:01
98
Peter Heeren
Etten-Leur
52:18
52:02
99
Pieter Ahsman
Breda
52:29
52:26
100
Dick Hilberdink
Vlissingen
52:38
51:32
101
René Meeus
Gilze
52:39
52:07
102
Martijn Geervliet
Breda
52:43
52:32
103
Eric Claassens
Etten-Leur
52:51
51:43
104
Olivier Ghesquiere
Etten-Leur
53:03
52:41
105
Robert Rommers
Zundert
53:03
52:11
106
Roger Evers
Oosterhout Nb
53:22
52:35
107
Arjan Zoomers
Waspik
53:28
53:03
108
John Graumans
Breda
53:32
52:30
109
Harrie Konings
AVO 1983
53:38
52:38
110
Herman Timians
Oosterhout Nb
53:50
52:28
111
Wilbert Romijn
Wouw
53:55
53:28
112
Karl Schrooyen
Etten-Leur
54:15
53:57
113
Robin Kock
Etten-Leur
54:36
53:19
114
Romeo Gaipat
Breda
54:41
53:35
115
Patrick Vermaat
Breda
54:42
53:51
116
Patrick Vermeulen
Breda
54:56
53:38
117
Sander Scholtus
Achilles
54:58
54:06
118
Richard van Bragt
Breda
54:59
53:58
119
Bas Mathon
Achilles
55:01
53:52
120
Kees van de Sande
Achilles
55:02
54:36
121
Robert Dirven
Etten-Leur
55:27
54:46
122
Jeroen Lammers
Utrecht
55:37
54:08
123
Bart van Zijderveld
's-Gravenzande
55:50
54:50
124
Jeroen Kloosterman
Achilles
55:54
54:53
125
Raymond Pinxteren
Etten-Leur
56:01
55:42
126
Henk-Jan Onstwedder
Etten-Leur
56:09
55:36
127
Tjeerd van Cappelle
Bleiswijk
56:17
55:12
128
Amedee Nelissen
Olympia Halsteren
56:17
55:26
129
Simon Dudok
Etten-Leur
56:17
55:07
130
Maurice Buijzen
Etten-Leur
56:20
55:01
131
Richard Louisse
Roosendaal
56:23
55:28
132
Maurice Jehee
Roosendaal
56:26
55:11
133
Koen van Leuven
Meer (BEL)
56:28
55:34
134
René Punselie
Etten-Leur
56:56
56:07
135
Mark Mans
Etten-Leur
57:13
56:03
136
Christian Jongenelen
Roosendaal
57:16
55:45
137
Jurgen van Herwijnen
Achilles
57:22
55:55
138
Oscar The
PAC
57:34
56:31
139
Edward Schuller
Etten-Leur
57:42
57:25
140
Tjeerd Mijzen
Achilles
57:48
56:50
141
Graham Tweed
Hoeven
57:53
56:58
142
Morris Kraaijeveld
Dorst
58:06
57:10
143
Frans Lambregts
Etten-Leur
58:23
57:34
144
Patrick Smeekens
Rucphen
58:29
57:44
145
Marco Blaak
Breda
58:35
57:36
146
Jack Jongeneelen
Roosendaal
58:45
57:26
147
Remco Scheepbouwer
Capelle aan den IJss
58:51
57:41
148
Patrick Taks
Hoeven
59:08
57:57
149
Ton Theelen
Etten-Leur
59:09
58:00
150
Mark Chantrel
Prinsenbeek
59:09
58:03
151
Johan Spee
Etten-Leur
59:29
58:39
152
Jurgen Gommers
Roosendaal
59:33
58:12
153
V Jongenelen
Breda
59:35
58:03
154
Steward Berns
Etten-Leur
59:45
59:28
155
Hansol Moon
Delft
59:56
59:16
156
Guido Kuitert
Ulvenhout
1:00:31
59:47
157
Andy Smid
Etten-Leur
1:00:36
59:44
158
John Hobma
Breda
1:00:44
59:44
159
Dave Shearlaw
THOR
1:00:59
1:00:27
160
Jack Huijbregts
Breda
1:01:18
1:00:02
161
Marco Nijssen
Steenbergen Nb
1:01:44
1:00:39
162
Paul Spaan
Goirle
1:01:59
1:00:44
163
Gerrie Kessels
Etten-Leur
1:02:36
1:02:18
164
Mario de Weert
Hoeven
1:02:44
1:02:06
165
Ronald van Putten
Vlaardingen
1:03:41
1:02:36
166
Paul Nijland
Wouw
1:03:57
1:03:28
167
Stefan Laarakker
Breda
1:05:52
1:04:50
168
Gerben Jansen
Roosendaal
1:06:35
1:06:02
M45, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bas van den Bosch
avVN
39:56
39:54
2
Marcel Duijvesteijn
AV Standdaarbuiten
40:32
40:29
3
Filip Schrijnemakers
Breda
41:01
40:56
4
Kees Jacobs
Achtmaal
41:11
41:05
5
Hans van der Hart
Maasdam
41:28
41:25
6
Jan van Gerwen
Breda
41:51
41:47
7
Henri van Raemdonck
Loopgroep PK
42:20
42:16
8
Bertus van Ginneken
avVN
43:06
43:05
9
Louis Vriens
Galder
43:08
43:08
10
Bert Luijkx
THOR
43:09
43:05
11
Haydar Kara
Achilles
43:15
43:08
12
Marc Hendrckx
Ekeren (BEL)
43:34
43:25
13
Toine Jacobs
THOR
44:14
43:09
14
Bartho Anderson
Etten-Leur
44:34
44:32
15
Kees Backx
Achilles
44:41
44:36
16
Pierre van Damme
Etten-Leur
44:54
44:44
17
Toine Dingemans
Breda
44:58
44:52
18
Peter Rockx
DJA
45:15
45:05
19
Cees van Hooijdonk
Etten-Leur
45:18
45:18
20
Pieter Burm
Wijnegem (BEL)
45:24
45:13
21
Leo Mouws
DJA
45:28
45:20
22
Peter Willemse (via BA
Etten-Leur
45:39
45:31
23
Ruud Verstralen
Sprint
45:58
45:52
24
Tom Smulders
Sprint
45:59
45:53
25
Peter Koenraadt
AVO 1983
46:13
46:06
26
Frits vd Meulen
Etten-Leur
46:15
45:41
27
Marc Jansen
Sprint
46:29
46:21
28
Peter de Crom
Essen (BEL)
46:44
46:34
29
Antoon van Elzakker
Olympia Halsteren
46:47
46:38
30
Peter Pelsma
THOR
46:51
46:13
31
Kees Luyken
Loopvereniging TOF
46:55
46:50
32
Toine Kerstes
Achilles
46:58
46:44
33
René van Bakel
Medirunners
47:01
46:39
34
De Monnink
Roosendaal
47:05
46:56
35
Loek Coerver
Sprint
47:13
46:59
36
Frans Louter
Maasland
47:14
47:03
37
Kees Bastiaansen
Oud Gastel
47:17
47:02
38
Ron Vergouwen
Hoeven
47:23
47:15
39
Hans Leijser
Breda
47:25
47:18
40
Adrie Verdaasdonk
Etten-Leur
47:50
47:38
41
Marcel van Rijswijk
Groene Ster
48:00
47:51
42
Dirk de Kooning
Kalmthout (BEL)
48:05
48:00
43
Jean-Pierre Moerkens
Etten-Leur
48:06
47:48
44
Jos van Schendel
Breda
48:13
47:45
45
Ger van Loon
Hoeven
48:22
48:16
46
Hans Nederveen
Breda
48:24
47:59
47
Frans Aarts
AVR '90
48:34
47:38
48
Frans van Laarhoven
AV Standdaarbuiten
48:35
48:14
49
Hans Marrhijssen
Rijsbergen
48:39
48:00
50
René Gomersbach
Maasdam
48:48
48:05
51
Michael Boelens
Bergen op Zoom
48:54
48:51
52
Toine Wouters
Spiridon
49:03
48:39
53
Marc Delgijer
Prinsenbeek
49:09
49:06
54
John Hereijgers
Essen (BEL)
49:12
48:01
55
Rienk de Groot
Etten-Leur
49:21
49:14
56
Kees van Gils
Breda
49:28
48:59
57
Joost Schoenmakers
Roosendaal
49:32
49:07
58
Rene Dictus
Schijf
49:37
48:54
59
Peter van Zinnen
Etten-Leur
49:37
49:36
60
Herman van Empel
Roosendaal
50:02
49:05
61
René Schunselaar
Halsteren
50:14
49:05
62
Christ Bol
AVO 1983
50:17
49:27
63
Michil van Trijp
Rucphen
50:42
50:18
64
Johan de Bloeme
Etten-Leur
50:43
50:01
65
Ben Cornel
Groene Ster
50:45
50:05
66
Ed Albers
's-Hertogenbosch
50:47
50:15
67
Rene van den Beemd
Hoeven
50:49
50:01
68
Daan Vervoort
Nijmegen
50:58
49:47
69
Wim Meijer
Achilles
51:16
50:42
70
Theo Marijnissen
Etten-Leur
51:27
50:28
71
Michel van der Knaap
Ulvenhout
51:43
50:48
72
Rien Nieuwkerk
Groene Ster
51:46
50:48
73
Johan Coremans
Etten-Leur
52:06
51:21
74
Rene Strik
Prinsenbeek
52:10
50:49
75
Jac Kleemans
Etten-Leur
52:22
51:07
76
Jeroen Meijers
Sprint
52:47
52:33
77
Ger Verhulst
Medirunners
52:49
52:03
78
Ronald van Vliet
Etten-Leur
52:57
52:02
79
Vincent Martin
Etten-Leur
53:04
52:43
80
Laurens Verhulst
Oud Gastel
53:13
52:32
81
Ferry Bastiaansen
Road Runners Etten-L
53:26
52:25
82
Gert Traa
Rijsbergen
53:34
52:56
83
Karel de Bruijn
Halsteren
53:40
52:53
84
Hans Heijkant
Waspik
53:42
53:18
85
Jan van der Hoeven
Achilles
53:48
52:55
86
Theo Koolen
Hoogvliet Rotterdam
53:54
53:10
87
Marc vd Plas
Bergen op Zoom
54:07
53:08
88
Jack van Gasyel
Breda
54:19
53:29
89
Leendert Vermeulen
Achilles
54:31
53:17
90
Eric van Rie
Breda
54:33
54:05
91
Frans van Vlokhoven
Breda
54:48
53:51
92
Jeroen Mulder
Roosendaal
55:11
54:38
93
Piet Biemond
Puttershoek
55:24
54:42
94
Gerrit Visser
Etten-Leur
55:25
54:16
95
John Hoppenbrouwers
Etten-Leur
55:26
54:37
96
Ed Brugman
Etten-Leur
55:30
54:28
97
Gerard van der Leeuw
Roosendaal
55:44
54:58
98
Ad Haarbosch
Dongen
56:08
54:56
99
Paul Groenewegen
Etten-Leur
56:38
55:27
100
Johan Suijkerbuijk
Rucphen
57:10
56:21
101
Frank van den Maagdenb
Etten-Leur
57:20
56:09
102
Willem Ketting
Markelo
57:47
56:49
103
Johan van Riel
Etten-Leur
58:02
56:44
104
John van den Berg
Sittard
58:32
57:34
105
John van de Merbel
Dinteloord
58:43
57:57
106
Rein Kroon
Roosendaal
58:53
57:31
107
Ruud Knobel
Etten-Leur
58:57
58:41
108
Jeroen de Raadt
Maasland
59:26
58:40
109
Ronald Sprinter
Road Runners Etten-L
59:29
58:50
110
Arie van Koten
Roosendaal
59:52
59:04
111
Gerard Ketel
Achilles
1:00:14
59:30
112
Remco Mud
Zaandam
1:01:10
1:00:12
113
Jan Timmers
Bavel
1:01:11
1:00:15
114
Henk Voesenek
Prinsenbeek
1:01:42
1:00:28
115
Peter Korsmit
Sint Willebrord
1:01:57
1:01:20
116
Jan Stegeman
Road Runners Etten-L
1:02:49
1:01:36
117
Nekke Hooff
Etten-Leur
1:03:05
1:02:43
118
William van der Westen
Breda
1:03:26
1:02:09
119
Jack Bastiaansen
Etten-Leur
1:03:32
1:02:21
120
Ernst Krul
's-Gravenhage
1:03:47
1:02:39
121
Eric Mulder
Vlaardingen
1:05:28
1:04:23
122
Jan Koen
THOR
1:05:36
1:04:14
123
Ruud van de Broek
Halsteren
1:05:55
1:05:08
124
Ad Westveer
avVN
1:06:07
1:05:00
125
Rob Zandbergen
Sprint
1:10:21
1:09:54
126
Frans van der Velden
Loopvereniging TOF
1:12:11
1:11:36
M55, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Aad van de Sande
Etten-Leur
41:39
41:37
2
Rien de Wit
Zevenbergen
42:45
42:42
3
Toon van Peer
THOR
42:55
42:51
4
Ton van Exsel
Loopvereniging TOF
43:00
42:57
5
Piet Oomen
AVO 1983
43:51
43:48
6
Thijs Derks
Breda
44:21
44:19
7
Harry Coolen
Loopvereniging TOF
44:46
44:41
8
Ad Heijdens
Etten-Leur
45:32
45:26
9
John Huybregts
St. Willebrord
46:23
46:14
10
Rinus Wilderom
Achilles
46:25
45:25
11
Guus Kint
Road Runners Etten-L
46:56
46:50
12
Henk Vissers
Sprint
46:59
46:53
13
Koos Damen
Pallas '93
47:35
47:32
14
Wil Poppelaars
avVN
47:46
47:41
15
Bert Herrijgers
Sprint
48:37
48:27
16
Ad Nous
Sprint
48:42
48:34
17
Jan Oomen
Sprint
48:50
48:35
18
Bert van Meggelen
Made
49:35
48:58
19
Ruud van Dun
Attila
50:13
49:27
20
Jan Lievens
Olympia Halsteren
50:33
50:26
21
Johan Peeters
Sprundel
51:30
51:06
22
Ad Gobbens
Breda
51:48
50:59
23
Atja Talla
Breda
51:52
51:21
24
Herman Maljers
Spijkenisse
51:57
51:20
25
Fred Rombouts (via BR)
Etten-Leur
52:40
52:06
26
Dirk Klapwijk
Sprint
53:56
52:56
27
Theo Schrijdenberg
Geertruidenberg
53:57
53:23
28
Frans Chaulet
Achilles
54:02
53:42
29
Jan Wiedenhoff
Middelburg
54:03
53:15
30
Theo Quaars
Breda
54:22
54:05
31
Giel de Jong
Etten-Leur
54:27
54:04
32
Gre van Loenhout
Achilles
54:39
54:07
33
Adrie Raaijmakers
Road Runners Etten-L
54:41
53:54
34
Startnummer 4636
54:46
53:32
35
Johan Mathijssen
Chaam
54:49
54:20
36
Jack Simons
Sprint
55:09
54:56
37
Jo Surewaard
Langeweg
55:13
53:50
38
Ad van Hees
Sprint
55:51
54:52
39
Peter Hamers
Berkel-Enschot
56:19
55:12
40
Wim Meeuwissen
Achilles
56:34
56:08
41
Jan Broumels
THOR
56:51
56:05
42
Frans Evers
Road Runners Etten-L
57:00
56:11
43
Toby Braat
Hercules
57:08
56:06
44
Theo Grim
Achilles
57:11
56:43
45
Johan van Meer
AVR '90
58:25
57:16
46
Frans van Heel
Etten-Leur
58:40
57:44
47
Jack de Bont (licentie
Etten-Leur
58:43
57:35
48
Richard Viergever
Achilles
58:58
58:26
49
Lex de Zwart
Road Runners Etten-L
59:11
58:24
50
Freek van de Graaf
Achilles
59:15
58:49
51
Jan C M van den Berg
Etten-Leur
59:22
58:21
52
Kees Aerts
Etten-Leur
59:30
58:15
53
Hans Bergwerff
Vlaardingen
59:39
58:25
54
André Stabel
Breda
59:42
58:35
55
Dick Dickkenboer
Haag Atletiek
59:48
59:40
56
Frie van den Munckhof
Venray
1:00:05
58:54
57
Henk de Graaf
Vlaardingen
1:00:25
59:13
58
Nico de Borst
Oostvoorne
1:00:37
59:34
59
Rob Adolphs
Bavel
1:00:39
59:27
60
Bert van Elteren
Achilles
1:00:39
1:00:20
61
Nick van der Meel
Achilles
1:01:42
1:01:14
62
Ad Heijmans
Tholen
1:02:04
1:01:01
63
Gerard Machielse
Wouw
1:02:28
1:01:06
64
Cees Spek
Groene Ster
1:03:01
1:02:03
65
T A M Heynen
Sprint
1:03:06
1:02:25
66
Geert Oerlemans
Diomedon
1:03:22
1:02:39
67
Cees Heeren
Etten-Leur
1:03:23
1:02:12
68
Jan de Nijs
Sprint
1:03:31
1:02:19
69
Harry Jacobs
Roosendaal
1:04:20
1:03:08
70
Jan de Regt
Sprundel
1:05:03
1:04:22
71
Poul Verhagen
Den Burg
1:06:23
1:05:19
72
Ad Teuben
Tilburg Road Runners
1:08:20
1:07:10
73
Hugo de Letter
Achilles
1:08:30
1:07:27
74
Willem Verburg
Capelle aan den IJss
1:09:44
1:08:28
VSEN, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Judith Stevens
Sprint
41:43
41:42
2
Cindy Holierhoek-Bruls
Breda
42:48
42:43
3
Kirsten Pals
Sprint
43:55
43:49
4
Annelies Postema
THOR
44:19
44:15
5
Lieke Buitink
Rotterdam
45:56
45:45
6
Chantal van Oudheusden
Sprint
46:16
46:09
7
Charlotte van den Beuk
Maastricht
47:15
47:05
8
Danielle de Jong
Roosendaal
47:49
47:16
9
Magar Fleche
Etten-Leur
48:00
47:39
10
Moniek Dekkers
Breda
48:08
47:43
11
Sabine Janssens
Molenschot
48:50
48:27
12
Karin de Wild
Achilles
49:10
48:56
13
José Kuijstermans
Achilles
49:57
49:44
14
Monique Buster
Sprint
50:04
49:08
15
Vanessa Smeding
Medirunners
51:03
50:40
16
Inge Wouters
Parcival
51:39
51:28
17
Ellen Verdonk
DJA
51:54
51:24
18
Heleen van Exsel
Breda
52:26
51:46
19
Jilske Huijben
Hoeven
52:54
51:53
20
Iris van Heel
Etten-Leur
52:58
52:04
21
Merel van Heel
Etten-Leur
52:58
52:05
22
Josine Jochems
Etten-Leur
53:11
52:15
23
Dorien Verschuren
Bergen op Zoom
53:14
52:38
24
Roely Prenger
Dynamica
53:24
52:23
25
Boukje Huijben
Hoeven
53:30
52:22
26
Femke Geurts
Sprint
53:36
52:44
27
Lonneke Elzerman
Prinsenbeek
54:11
53:32
28
Daphne de Vette
Hellevoetsluis
54:27
53:51
29
Sacha Lamers
Utrecht
54:43
54:02
30
Sabine Bijl
Prinsenbeek
54:53
54:23
31
Dagmar Van Eesvelde
Evergem-Ertvelde (BE
54:54
54:28
32
Marieke Wouters
Steenbergen Nb
55:08
54:34
33
Lia Kruithof
Numansdorp
55:10
54:38
34
Lieselotte Koeijvoets
Etten-Leur
55:33
55:17
35
Erzie Bielok
Etten-Leur
55:33
55:14
36
Loes van Ravensteijn
Roosendaal
55:37
54:16
37
Judith Kruithof
Zuid-Beijerland
55:44
55:12
38
Ellen den Arend
Etten-Leur
55:45
54:30
39
Moniek Peeters
Rijsbergen
56:09
55:32
40
Marielle Morijn
Roosendaal
56:16
55:50
41
Sabine van Beek
Etten-Leur
56:31
55:52
42
Christel Bockting
Sprint
56:33
55:29
43
Eefje van Ekert
Breda
56:53
55:51
44
Mandy Burgers
Rotterdam
56:56
56:21
45
Tamara Hagenaars
Roosendaal
57:03
56:38
46
Esther Lagendijk
Stampersgat
57:24
56:11
47
Kristina Azukiene
Roosendaal
57:25
56:11
48
Barbara Kok
Etten-Leur
57:58
57:07
49
Susan Joosen
Etten-Leur
58:17
57:59
50
Suzanne van Balen
Maasland
58:41
58:11
51
Sanne Verkade
Maasland
58:53
58:24
52
Annemieke Schoonen
Moerstraten
58:54
58:20
53
Irma Schrauwen
Weurt
59:18
58:39
54
Gwen Greunsven
Sprint
59:18
58:43
55
Suzanne Vogels
Rotterdam
59:32
58:19
56
Ilse Mosselman
Etten-Leur
59:41
58:35
57
Mirrin Hoppenbrouwers
Breda
59:44
59:09
58
Iris Jacobs
Roosendaal
59:49
58:39
59
Sabina Don
Achilles
59:50
58:51
60
Suzanne Nagtzaam
Breda
59:54
59:08
61
Ankie Matthijssen
Nispen
59:55
59:01
62
EMC Voogt-Brooymans
Roosendaal
59:59
59:20
63
Jocelyn Bolluijt
PAC
1:00:19
59:34
64
Mariska Gommeren
Roosendaal
1:00:28
59:47
65
Daisy Ton
De Lier
1:00:32
1:00:02
66
Jaimy Gielen
Etten-Leur
1:00:32
1:00:08
67
Ramona van Nunen
Breda
1:00:41
59:46
68
Kelly van Oosterhout
Nieuw-Vossemeer
1:00:47
1:00:07
69
Carla Fadina
Etten-Leur
1:00:47
1:00:05
70
Wendy Buijnsters
Medirunners
1:00:49
1:00:25
71
Sonja Mathijssen
Road Runners Etten-L
1:00:52
1:00:09
72
Claudia van Beek
Sprint
1:00:53
1:00:16
73
Dorothy Blokland
Breda
1:01:16
59:59
74
Miriam Prins
Etten-Leur
1:01:19
1:00:28
75
Claudia Winnemuller
Etten-Leur
1:01:19
1:00:29
76
Cristel Boot
Etten-Leur
1:01:24
1:00:30
77
Annelies de Wit
Veldhoven
1:01:28
1:00:56
78
Hanneke Nuiten
Sint Willebrord
1:01:28
1:00:55
79
Nathalie Heeren
Sint Willebrord
1:01:32
1:01:12
80
Marleen Beeren
Breda
1:01:37
1:00:40
81
Jennifer Korsmit
Sint Willebrord
1:01:57
1:01:20
82
Jessica Gillis
Sprint
1:01:58
1:01:31
83
Ester Donselaar
Etten-Leur
1:02:02
1:01:36
84
Startnummer 4714
1:02:29
1:01:53
85
Wyne Poppinga
Broek op Langedijk
1:02:41
1:01:35
86
Laura de Jong
Sprint
1:02:41
1:02:14
87
Esther Konneman
Achilles
1:02:41
1:01:32
88
Yvonne Konings
Har(t)loopclub Engel
1:02:48
1:01:34
89
Mirjam Lefèvere
Klaaswaal
1:03:16
1:02:48
90
Jacqueline van der Wes
Breda
1:03:26
1:02:12
91
Marieke Sluimers
Klaaswaal
1:03:47
1:02:51
92
Verduin Donen
Rotterdam
1:03:52
1:02:39
93
Pam Verwoolde
Breda
1:03:58
1:02:52
94
Lea van Osnabrugge
Breda
1:03:58
1:02:53
95
Thea Lefevere
's-Gravendeel
1:04:24
1:03:54
96
Andrea van Poppel
Breda
1:04:27
1:03:41
97
Aafke Monden
Etten-Leur
1:05:03
1:04:21
98
Kristel van Herwijnen
Achilles
1:06:16
1:04:59
99
Tessa Prinsen
Willemstad Nb
1:06:17
1:05:52
100
Priscilla Hoppenbrouwe
THOR
1:07:14
1:06:29
101
Cynthia de Bruin
Etten-Leur
1:07:52
1:06:27
102
Marise van der Pers
Oud Beijerland
1:08:34
1:07:39
103
Annelieke van den Broe
Roosendaal
1:09:12
1:07:56
104
Ninotsjka Kooiman-Nico
Etten-Leur
1:09:23
1:08:21
105
Claudia Kuijten
Breda
1:09:25
1:08:24
106
Gwendolien Mathijssen
Wortel (BEL)
1:11:43
1:11:12
107
Mascha Verheij
Oud Beijerland
1:12:23
1:11:27
108
Bregje van Leeuwen
Sprint
1:12:35
1:12:09
V35, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anouk Bongaerts
Brasschaat (BEL)
42:59
42:50
2
Margot van der Ven
Groene Ster
43:49
43:46
3
Marieke Verheijen-Barn
Sprint
46:07
46:02
4
Nancy Koch
Diomedon
47:08
47:03
5
Arionne van den Brand
Dutch Runners Gold
48:08
47:36
6
Jizka Helder
Breda
49:26
48:47
7
Claudia Hefti
Achilles
49:57
49:44
8
Saskia van den Beemt
Etten-Leur
50:08
49:27
9
Melisande Verlaar
Sprundel
50:15
50:02
10
Anja Tengg
Zegge
50:36
50:24
11
Myriam Vroux
Bree (BEL)
50:37
50:22
12
Yvonne Buermans
Roosendaal
50:51
50:19
13
Lea Bogers
Roosendaal
51:24
50:43
14
Jildez Unsold
Roosendaal
52:41
51:18
15
Conny Slooter
Strijen
52:59
52:16
16
Lucie Somodevilla
Etten-Leur
53:04
52:43
17
Lilian van der Lichte-
Sprint
53:10
52:55
18
Sandra van Dongen
Maasland
53:25
52:53
19
Jannie Romme
Terheijden
53:25
52:22
20
Wendy Kwikkers
Papendrecht
53:29
52:38
21
Ingeborg de Jong
Oud Gastel
53:40
52:59
22
Petra van Pul
Hoogerheide
54:07
53:09
23
Miranda Kuijpers
Medirunners
54:08
53:45
24
Lucinde van Caulil
Roosendaal
54:10
53:37
25
Thea Segeren
Loopvereniging TOF
54:13
53:43
26
Sandra van Dongen
Sprint
54:13
53:37
27
Nanny van de Riet
Achilles
54:16
53:17
28
Anja Bol
Hoeven
54:17
53:26
29
Saskia Hendrickx
Sprint
54:25
53:23
30
AnneMarie van Mechelen
Roosendaal
54:39
53:27
31
Miriam Naalden
Spiridon
54:45
54:06
32
Linda Lansbergen
Maasland
54:48
54:16
33
Heidi Ansems
Breda
54:57
54:14
34
Coranda Braspenning
Hoeven
55:00
54:09
35
Lydia van der Borst
Sprundel
55:17
54:51
36
Judith vd Kloof
Zundert
55:30
54:37
37
Suanne Bitter
Willemstad Nb
55:59
55:34
38
Dimphie Coremans
Etten-Leur
56:10
55:45
39
Ria Rombouts
Hoeven
56:34
55:42
40
Danielle Gideonse
Etten-Leur
56:35
56:04
41
Barbara van de Riet
Hoeven
56:43
55:45
42
Doriet Slegt - vd Meer
Road Runners Etten-L
56:52
55:39
43
Ellen Konings
AVO 1983
57:18
56:17
44
Lian van Beers
Etten-Leur
57:27
56:47
45
Sandra Middel-de Sterk
PAC
57:34
56:31
46
Elly Maat
PAC
57:34
56:31
47
Ingrid Boelhouwer
THOR
57:48
56:32
48
Dianne Doggen
Heerle
57:56
56:59
49
Lex van der Westen
Roosendaal
58:01
57:50
50
Angela Verschuren
Atledo
58:09
57:27
51
Karin Braspenning
Etten-Leur
58:23
57:34
52
Coline van der Sar
Maassluis
58:27
57:38
53
Josien van der Hilst
Oisterwijk
58:36
58:03
54
Mireille Heijnen
Breda
58:59
57:43
55
Heidi van der Made
Zevenbergen
59:07
58:40
56
Diantha Bakkers
Hoeven
59:08
57:59
57
Astrid Joosen-Broeders
Etten-Leur
59:14
58:57
58
Natasja Aarden
Etten-Leur
59:16
58:42
59
Anouschka Deckers
Etten-Leur
59:22
58:42
60
Ingrid van Hoeven
Maasdijk
59:23
58:35
61
Wilma Buitelaar
Maasland
59:24
58:33
62
Lyzette van der Marel
Maasland
59:25
58:38
63
Marijke van Riel
Prinsenbeek
59:38
58:33
64
Susan RommersAerts
Zundert
59:40
58:45
65
Yolande Pernot
Prinsenbeek
59:44
58:52
66
Lucienne Pas
Sprint
59:48
59:23
67
Anja Boeren
Etten-Leur
59:55
59:17
68
Patricia van Zitteren
Etten-Leur
1:00:10
59:26
69
Monique Snijders
Etten-Leur
1:00:22
59:50
70
Claudia Horsten
Zevenbergen
1:00:29
59:27
71
Lilian Willemse
Achilles
1:00:29
59:13
72
Irma Heezius
Medirunners
1:00:45
1:00:22
73
Karin Kastelijns
Dussen
1:00:52
1:00:03
74
Ingrid van Dravik
Achilles
1:00:56
1:00:25
75
Loes Weerkamp
Breda
1:00:56
1:00:03
76
Anique van Kalmthout
Roosendaal
1:01:00
1:00:29
77
Anne-Marie Stuve-Wolff
Road Runners Etten-L
1:01:11
1:00:07
78
Mabel Brouwers
Etten-Leur
1:01:12
1:00:01
79
Kitty van den Tillaart
Breda
1:01:20
1:00:21
80
Claudia Voermans
Etten-Leur
1:01:22
1:00:08
81
Corrie Buijnsters
Etten-Leur
1:02:02
1:01:35
82
Astrid vd Luytgaarden
Etten-Leur
1:03:05
1:02:24
83
Hanneke Vogelaar
Etten-Leur
1:03:27
1:03:00
84
Natalie Heestermans
Ulvenhout
1:03:30
1:02:46
85
Ineke Elligens
Road Runners Etten-L
1:03:49
1:02:42
86
Gwendolyn Rammeloo
Etten-Leur
1:03:56
1:03:15
87
Anita Struijs
Etten-Leur
1:04:08
1:03:52
88
Estelle Sukel
Zaandam
1:04:32
1:03:36
89
Marian Muller
Sprundel
1:04:35
1:03:53
90
Lilly Metzel
Breda
1:04:36
1:03:19
91
Ellen Quak
Haarlem
1:04:56
1:03:46
92
Siska Booden
Etten-Leur
1:05:15
1:04:02
93
Gerrie Herrijgers
Oud Gastel
1:05:23
1:04:46
94
Ellen van der Ros
Etten-Leur
1:05:42
1:04:30
95
Judith Leijten
Etten-Leur
1:06:16
1:05:53
96
Ingrid Demming
THOR
1:06:35
1:06:02
97
Virginia van der Klugt
Roosendaal
1:06:58
1:05:54
98
Monica Hoppenbrouwers
Etten-Leur
1:07:49
1:07:04
99
Karin van Geel
Hoeven
1:09:50
1:09:13
100
Ria Zandbergen
Sprint
1:10:20
1:09:53
101
Maaike Verhulst
Breda
1:10:46
1:10:09
102
Astrid de Bont
Etten-Leur
1:11:21
1:11:02
103
Ria de Hoop
Etten-Leur
1:14:04
1:13:19
104
Linda Hugens
Steenbergen Nb
1:15:08
1:14:04
V45, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Liset van Oosterhout
AVO 1983
40:39
40:38
2
Anneke Lambermon
Breda
45:51
45:46
3
Corrie van Oosterwijck
Loopvereniging TOF
46:20
46:17
4
Claudia Näring
Sprint
47:22
47:16
5
Gudy van Klaveren
Energie
49:17
48:12
6
Maria Bloemsaat
Scorpio
51:18
51:05
7
Ria van Gastel
Heerle
51:21
50:54
8
Rianne van Gool
Breda
52:37
51:49
9
Rosalie Sijben-Claesse
Achilles
52:40
52:08
10
Els de Boer
Sprint
52:50
52:35
11
Christine Reijnders
Noordhoek
52:58
52:19
12
Wietske Harbrink
Etten-Leur
54:28
54:02
13
Adriënne Bartels
Roosendaal
54:43
53:59
14
Gerda vd Sande
THOR
54:52
53:34
15
Lia Jacobs
Rijsbergen
55:12
54:35
16
Els Huijsmans
avVN
55:28
54:24
17
Lydia van Meer
Hoeven
55:34
54:33
18
Patrice Dekker
Loopgroep Goirle
55:44
54:58
19
Rieny van Lipzig-Geurt
Mechelen
56:22
55:20
20
Anja de Koning
DJA
56:32
55:26
21
Rita Hens
Essense AC
56:37
56:05
22
Cilia Hense
DJA
56:40
55:35
23
Els van Exsel
Sprint
56:44
55:59
24
Lisette Smit
AV Standdaarbuiten
56:53
56:03
25
Henny Emmerik
Road Runners Etten-L
56:57
56:02
26
Sonja van Mastrigt
Etten-Leur
57:16
56:49
27
Marian Jochems
Achilles
57:17
56:34
28
Corrie Broere
Groene Ster
57:56
57:09
29
Francine Backx
Alphen Nb
58:01
57:00
30
Jose Janssen
Prinsenbeek
58:02
57:30
31
Anke van den Berghe
Etten-Leur
58:14
57:47
32
Stella Dekker
Maassluis
58:32
58:03
33
Francien Buijs
Oudenbosch
58:56
58:21
34
Ineke Kuijstermans
Bosschenhoofd
59:06
58:14
35
Irma Verhulst
Standdaarbuiten
59:06
58:21
36
Merijam van Eekelen
Road Runners Etten-L
59:30
58:42
37
Leny Links
Breda
59:45
59:12
38
Els van 't Klooster
Breda
59:53
59:10
39
Romelia Kokx
Achilles
59:57
59:30
40
Anja de Blanken
Sprint
1:00:12
59:36
41
Ankie Ilmer
Achilles
1:00:15
58:58
42
Elma Ripmeester
Zevenbergen
1:00:30
59:28
43
Herma Moerkerken
Dordrecht
1:00:41
59:59
44
Nellie van Kampen
AVO 1983
1:01:05
1:00:03
45
Helma Bastiaansen
Medirunners
1:01:07
1:00:42
46
Marian Eikelberg
Road Runners Etten-L
1:01:11
1:00:05
47
Anja Dirven
Rijen
1:01:16
1:00:39
48
Marion Wijnen
Breda
1:01:17
1:00:40
49
Tonnie Verhulst
Rijen
1:01:59
1:01:21
50
Jeanne Braspennincx
DJA
1:02:11
1:01:39
51
Agnes Beerger
Road Runners Etten-L
1:02:20
1:01:54
52
Vera Ememrig
Maasland
1:02:31
1:01:40
53
Hanny van Overveld
Bergen op Zoom
1:04:06
1:03:11
54
Suze Spuijbroek
Raamsdonksveer
1:04:14
1:03:19
55
Monique Janssen
Etten-Leur
1:07:49
1:06:57
56
Annemiek van Bers
Roosendaal
1:11:12
1:10:28
V55, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Annie de Jong-Joosen
Breda
53:12
53:06
2
Ria Stuifmeel
Sprint
54:57
54:43
3
Toos de Jong-Stevens
Sprint
57:20
56:18
4
Rina Kint
Road Runners Etten-L
57:28
57:04
5
Thea Klapwijk
Sprint
57:32
56:29
6
Addy Verschuren
Achilles
57:46
57:20
7
Margret Keyzer
avVN
57:55
56:56
8
Lenie Simons
Scorpio
58:00
57:28
9
Jeannette vd Linden
Loopvereniging TOF
58:02
57:31
10
Riet Komberg
Oosterhout Nb
58:25
57:21
11
A van Baal
Oosterhout Nb
59:11
58:06
12
Wilma Reniers
Breda
1:00:48
59:34
13
Maria Voeten
Achilles
1:01:15
1:00:32
14
Jean Buijnsters
Achilles
1:01:21
1:00:39
15
Janneke Gommers
Sprint
1:01:23
1:00:20
16
Thea Verhoef
Zevenbergen
1:01:35
1:00:34
17
Sjanny Ackermans
Made
1:01:58
1:01:33
18
Els Boere
Etten-Leur
1:06:16
1:05:16
19
Annemarie Hosli
Sporting Boxmeer
1:16:16
1:15:48
MRECR, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Timothy Vergauwen
Zundert
16:12
16:12
2
Melvin Franken
Sprundel
16:16
16:16
3
Alwin Roovers
LT Velocitas
16:27
16:27
4
Michael Groenewegen
LT Velocitas
16:56
16:56
5
Lion van Egmond
LT Velocitas
17:23
17:22
6
Luc Ahorf
AV Standdaarbuiten
17:55
17:54
7
Gertjan Konings
Sprint
17:57
17:57
8
Tim van Dongen
Drimmelen
18:00
18:00
9
Rutger Oosterwijck
LT Velocitas
18:12
18:12
10
Bart van den Broek
LT Velocitas
18:26
18:26
11
Jordi Hoek
LT Velocitas
18:52
18:52
12
Tim Ernest
Wouw
18:55
18:54
13
Frank van Groesen
Etten-Leur
18:56
18:56
14
Martin Karreman
's-Gravenhage
19:11
19:11
15
Steven van Bunningen
Breda
19:28
19:27
16
Pierre Sijmens
Bosschenhoofd
19:29
19:29
17
Felix Warndorf
Groene Ster
19:37
19:35
18
Niels Lazeroms
Etten-Leur
19:42
19:38
19
Richard van Nispen
Road Runners Etten-L
19:46
19:44
20
Ad Pelkmans
Etten-Leur
19:54
19:53
21
Wilko Anker
Breda
19:56
19:54
22
Luuk Meesters
Etten-Leur
19:59
19:55
23
Rik Mol
Zundert
20:01
20:00
24
Danny Wouters
Medirunners
20:16
20:14
25
Michel Groeneveld
Capelle aan den IJss
20:16
20:15
26
Björn van Diejen
Leerdam
20:26
20:19
27
Luc Schneider
Klijndijk
20:27
20:27
28
Gilles Roeffaers
AC Break
20:30
20:27
29
Daan Quaijtaal
Etten-Leur
20:46
20:38
30
Mark Burger
Dordrecht
20:52
20:50
31
Aron van Hoon
Sprundel
20:56
20:54
32
Rick van Loon
Hoeven
21:01
21:01
33
Otto Verbruggen
Sprint
21:04
21:03
34
Gavin
Etten-Leur
21:07
21:05
35
Carlo Roovers
Rijsbergen
21:07
21:06
36
Derk van Achterberg
Etten-Leur
21:16
21:14
37
Jos Willems
Eindhoven Atletiek
21:25
21:23
38
Andre de Roij
Etten-Leur
21:33
21:26
39
Timoo Lemmens
Rijen
21:34
21:33
40
Jaye Musters
Etten-Leur
21:36
21:29
41
Frank Bouwkamp
Breda
21:41
21:40
42
Krein Jongmans
Breda
21:46
21:41
43
Rinus van Unen
Road Runners Etten-L
21:47
21:41
44
Paul Vermunt
Etten-Leur
21:53
21:18
45
Peter Ros
Road Runners Etten-L
21:53
21:49
46
Kees van Dongen
Hooge Zwaluwe
22:04
22:00
47
Berend Voorn
Achilles
22:19
22:18
48
Rob Voorn
Etten-Leur
22:20
22:17
49
Wouter de Heide
Roosendaal
22:22
22:17
50
Jente van Gastel
Zundert
22:23
22:19
51
Jens van Nispen
Etten-Leur
22:33
22:30
52
Jon Mountney
Sprint
22:40
22:38
53
Sjoerd Nefs
Etten-Leur
22:44
22:44
54
Bart Heshof
Steenbergen Nb
22:50
22:47
55
Andreas Maurer
Etten-Leur
22:51
22:42
56
Daniël Schouw
Etten-Leur
22:54
22:49
57
Ronald van de Zanden
Breda
22:59
22:56
58
Yannic van Hooijdonk
Etten-Leur
23:00
22:57
59
Victor Bierbooms
Breda
23:19
23:17
60
Niels Kortsmit
Etten-Leur
23:31
23:28
61
Sjoerd de Bruijn
Rijsbergen
23:34
23:31
62
Leonardo Eekels
Hoogerheide
23:35
23:34
63
Morris Fikke
Etten-Leur
23:35
23:17
64
Marco Schijvenaars
AVO 1983
23:39
23:29
65
Casper Lambrechts
Etten-Leur
23:41
23:23
66
Sjoerd Oostdijk
Oudenbosch
23:43
23:39
67
Max Lambregts
Achilles
23:47
23:46
68
Mattijs Nooyens
Etten-Leur
23:48
23:46
69
Adrie van Opdorp
Hoogerheide
23:49
23:42
70
Bas de Jong
Etten-Leur
23:50
23:48
71
Peter Geurtsen
Road Runners Etten-L
23:50
23:45
72
Johan Hack
Roosendaal
23:52
23:44
73
Raoul Rombouts
Zundert
24:01
23:59
74
Hans Abrahams
Alphen Nb
24:07
24:00
75
Marco de Jong
Etten-Leur
24:09
24:03
76
Luc Schoonen
Etten-Leur
24:10
24:02
77
Frank Blom
Sprundel
24:12
24:06
78
Ruud Mertens
Achilles
24:15
23:58
79
Sven van Rijen
Loopvereniging TOF
24:17
24:09
80
Hans Haak
Etten-Leur
24:21
24:18
81
Bart Boeren
Etten-Leur
24:21
24:15
82
Rik Rode
Etten-Leur
24:23
24:20
83
Bas van Opdorp
's-Hertogenbosch
24:31
24:23
84
Cliften Matheu
Etten-Leur
24:42
24:35
85
Hein van Usselen
Rucphen
24:49
24:43
86
Loek Schaerlaeckens
Bavel
24:54
24:25
87
Sjoerd Braadbaart
Etten-Leur
25:00
24:52
88
Dirk Francken
Etten-Leur
25:10
25:06
89
Isabeau van Damme
Etten-Leur
25:12
24:54
90
Marco Bakkers
Hoeven
25:18
24:42
91
Ton Luykx
Dorst
25:18
25:10
92
Emiel Oostdijk
Oudenbosch
25:22
25:15
93
Richard vd Broek
Etten-Leur
25:25
25:14
94
Rene Clarijs
Etten-Leur
25:34
25:28
95
Richard van den Broek
Hoeven
25:39
25:32
96
Damian Ripson
Etten-Leur
25:45
25:26
97
Tjeerd Mijzen
Etten-Leur
25:49
25:47
98
Rudy Mateewsen
Etten-Leur
25:54
25:49
99
Marcel Carton
Etten-Leur
25:58
25:48
100
Musters
Etten-Leur
26:01
25:51
101
Rob Janssen
Etten-Leur
26:11
26:04
102
Edwin Startman
Breda
26:13
25:55
103
Marcel Wijnen
Etten-Leur
26:14
25:36
104
Rien Wijnen
Etten-Leur
26:18
25:40
105
Herman de Raaf
Etten-Leur
26:18
25:47
106
Reggie Neve
Etten-Leur
26:18
25:49
107
Jens van Geel
Hoeven
26:20
25:59
108
Thomas Schneider
Etten-Leur
26:24
26:23
109
Richard Braspenning
Etten-Leur
26:28
26:16
110
Egi van Gool
Etten-Leur
26:28
26:15
111
Joep van Geel
Hoeven
26:38
26:16
112
Richard Stallen
Breda
26:38
26:09
113
Nick Langeweg
Zevenbergen
26:49
26:45
114
Said Ouasti
Etten-Leur
26:49
26:22
115
Karim Ahlalouch
Etten-Leur
26:50
26:21
116
Frans Schaerlaeckens
Breda
27:00
26:29
117
Wijnand van Gestel
Etten-Leur
27:02
26:55
118
Quinten Verheyen
Etten-Leur
27:02
26:54
119
Robin Wilbrink
Etten-Leur
27:02
26:54
120
Jack de Hoon
AVR '90
27:04
26:35
121
Michel Knaapen
Breda
27:15
27:04
122
Edgar Adams
Etten-Leur
27:17
26:40
123
Kees Luyten
Etten-Leur
27:19
26:53
124
Rob Moelands
Etten-Leur
27:25
26:53
125
Antoon Buijnsters
Road Runners Etten-L
27:40
27:37
126
Danique Adams
Etten-Leur
27:42
27:05
127
Ad Adams
Etten-Leur
27:47
27:10
128
Ferry van het Groenewo
Amsterdam
27:52
27:48
129
Michel van Boxtel
Achilles
27:54
27:38
130
René van Rijthoven
Wuustwezel (BEL)
27:55
27:29
131
Wim Zeegers
Sprint
27:57
27:40
132
Kees Houtepen
AVO 1983
28:00
27:56
133
Maurice Hermens
Valkenburg Lb
28:00
27:32
134
Robert Merkies
Breda
28:01
27:43
135
Mario van Vlimmeren
Hoeven
28:12
28:04
136
John Bastiaansen
Etten-Leur
28:20
27:57
137
Jake Raats
Etten-Leur
28:26
27:38
138
Stefan van Eekelen
Oudenbosch
28:28
28:04
139
Jan Tiemans
's-Gravenhage
28:53
28:15
140
Mathijs Lazeroms
Etten-Leur
29:03
29:00
141
Marcel Staffelen
Etten-Leur
29:17
28:48
142
Leo Stok
Zevenbergen
29:19
28:56
143
Paul Govers
Spiridon
29:23
29:02
144
Richard Verpaalen
Etten-Leur
29:23
28:40
145
Willem van Hooijdonk
Breda
29:24
28:44
146
Eddy Driessens
Hechtel (BEL)
29:27
29:03
147
Remco Hendrikx
Etten-Leur
29:30
28:49
148
Mees van Ravels
Breda
29:37
29:04
149
Joris Wijnen
Hoeven
29:45
29:12
150
Ruud Hoosemans
Etten-Leur
29:46
28:57
151
Bas Ridders
Roosendaal
29:46
29:22
152
Henri van Ravels
Breda
29:58
29:23
153
Sjoerd Konings
Etten-Leur
30:03
29:17
154
Ties Reijne
Etten-Leur
30:12
29:47
155
George Jan Suurmond
Vlaardingen
30:23
29:35
156
Michaël Korfmaker
Etten-Leur
30:28
30:10
157
Sietze Boersma
Etten-Leur
30:33
29:47
158
Marc van Beek
Etten-Leur
30:34
30:06
159
Lucien van Tilborg
Prinsenbeek
30:41
29:49
160
Patrick Donders
Etten-Leur
30:41
30:32
161
Piet Theuns
Achilles
30:42
30:03
162
Willem van Aken
Achilles
30:42
30:06
163
Edward Devilee
's-Gravenhage
30:43
29:54
164
Wil Meeuwissen
Etten-Leur
30:46
30:37
165
P de Roo
Breda
30:53
30:23
166
Maarten Hertoghs
Roosendaal
30:55
30:00
167
Daan Lambregts
Etten-Leur
31:00
30:22
168
Sietse Heezius
Etten-Leur
31:02
30:43
169
Ronald van der List
Road Runners Etten-L
31:04
30:40
170
Bert van Arendonk
Prinsenbeek
31:19
30:58
171
Cees van Meer
Achilles
31:28
31:04
172
George Koster
Etten-Leur
31:38
31:23
173
Ron de Vries
Breda
31:45
31:01
174
Ferdy de Jonge
Etten-Leur
31:54
31:39
175
Ger Peeters
Etten-Leur
31:54
31:39
176
Jac Lambregts
Achilles
31:59
31:21
177
Paul van Alphen
Gilze
32:29
31:40
178
Hans Vermunt
AVO 1983
32:39
32:27
179
John Reuvers
's-Heer Abtskerke
32:41
31:52
180
Jelle Heezius
Etten-Leur
32:41
32:21
181
Pascal van Vugt
Etten-Leur
32:52
32:33
182
Toon Fokkema (via René
Etten-Leur
32:55
32:17
183
Jeroen Hagens
Bosschenhoofd
33:09
32:33
184
Steven Dollekens
Nieuw Vossemeer
33:26
32:47
185
Alan Pearson
Etten-Leur
33:52
33:26
186
Michel Jansen
Veghel
33:54
33:10
187
Jan Verkade
Maassluis
34:00
33:11
188
Ronny Ossenblok
Etten-Leur
34:04
33:23
189
Jondi Robbe Son
Etten-Leur
34:05
33:45
190
Ron van Etten(via Tama
Etten-Leur
34:06
33:53
191
Yves De Maeyer
Gent (BEL)
35:04
34:09
192
Andre Schuller
Etten-Leur
36:05
35:32
193
Karel vd Wouw
Zundert
36:10
35:47
194
Kees van den Broek
Chaam
36:40
35:51
195
Theo Oomen
Prinsenbeek
38:49
38:10
VRECR, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Brigitte Nieuwlaat
Tilburg Road Runners
19:26
19:26
2
Lotte van Dinther
Nijmegen Atletiek
19:41
19:40
3
Ingrid Zwets-Pelkmans
Etten-Leur
20:19
20:19
4
Marjolein Verheem
Etten-Leur
20:27
20:27
5
Anne van Alphen
Oud Gastel
21:40
21:38
6
Yvonne de Jong
's-Hertogenbosch
21:55
21:54
7
Lotte Visser
Klaaswaal
22:06
22:06
8
Baukje Nefs
Etten-Leur
22:08
22:08
9
Myra Franken
LT Velocitas
22:15
22:13
10
Monique Mensen
Achilles
22:35
22:33
11
Chantal Pleune
Amsterdam
23:36
23:34
12
Kim Struijs
Rijsbergen
23:45
23:39
13
Angela van Haaften
Groene Ster
23:48
23:48
14
Hennie Wagemakers
Hoeven
23:52
23:51
15
Anja Walslock
Prinsenbeek
23:56
23:51
16
Nicole Goossens
Etten-Leur
24:11
24:07
17
Myrna Blom
Sprundel
24:13
23:30
18
Cia Smulders
Etten-Leur
24:19
24:14
19
Marloes de Jong
Atledo
24:32
24:28
20
Nicole van Loon
Hoeven
24:36
24:35
21
Jacqueline Botermans
Raamsdonksveer
24:50
24:49
22
Lusanne Lauwen
Etten-Leur
25:03
24:56
23
Maartje vd Lindeloof
Oud Gastel
25:07
25:00
24
Evelyn Rombouts
Zundert
25:12
25:07
25
Wieneke Huijben
Hoeven
25:21
24:56
26
Marja de Heer
Etten-Leur
25:41
25:37
27
Imke Mijzen
Etten-Leur
25:49
25:48
28
Mariëtte Bolkenbaas
Etten-Leur
26:01
25:52
29
Jacqueline Merkies
Breda
26:08
26:04
30
Mandy Erkelens
PAC
26:12
26:08
31
Nanda Verpalen
Etten-Leur
26:29
26:18
32
Christel Eversdijk
Breda
26:30
25:58
33
Marian Roest
Groene Ster
26:39
26:28
34
Lian vd Corput Boot
Etten-Leur
26:48
26:18
35
Miriam Rijnvos
Breda
26:58
26:54
36
Chantal Jochems
Rijsbergen
27:00
26:42
37
Marjolein Snell
Geertruidenberg
27:04
26:44
38
Henriett Madacsi
Breda
27:04
26:35
39
Babette van Loon
Etten-Leur
27:15
26:54
40
Mariska Bekker
Zevenbergen
27:21
26:51
41
Suzan Hagendijk
Etten-Leur
27:41
27:23
42
Eva Houtepen
AVO 1983
27:53
27:51
43
Lisette Marcelissen
Breda
27:54
27:38
44
Lianne Mijzen
Etten-Leur
27:54
27:29
45
Hester Bakker
Etten-Leur
27:56
27:44
46
Gine Shearlaw-van Inev
Roosendaal
27:58
27:34
47
Petra Veraart
Sprundel
27:59
27:40
48
Leny Oomen
Sprint
28:01
27:44
49
Dini Beekers
Etten-Leur
28:06
27:43
50
Addij Klijs-Bulkmans
Achilles
28:20
27:59
51
Gerry Buckens
Etten-Leur
28:20
27:59
52
Debbie Schoone
Hoeven
28:21
28:00
53
Liesbeth Broeders
AVR '90
28:22
28:15
54
Dinda Wittenberg
Achilles
28:23
28:15
55
Ilse Melissen
Sprundel
28:24
27:54
56
Cynthia Marijnissen
Hoeven
28:26
27:54
57
Silvia Otjens
Etten-Leur
28:26
28:05
58
Lydia Emmen
Wouw
28:27
28:21
59
Cor Rens
Sprundel
28:28
28:20
60
Els van Hooijdonk
Breda
28:29
28:09
61
Carolien van Rijthoven
Bosschenhoofd
28:35
28:10
62
Karin Luyks
Wouw
28:48
28:25
63
Brigitte de Wit
Etten-Leur
28:49
28:17
64
Monic Seuntjens
Nijmegen
28:50
28:14
65
Lana de Hoon
Sprundel
28:52
28:23
66
Martinette vd Pol
THOR
29:15
28:47
67
Miranda van Oevelen
Wouw
29:17
28:31
68
Merel Boersma
Etten-Leur
29:17
28:31
69
Carla Giessen
Etten-Leur
29:20
29:10
70
Annemieke Govers
Spiridon
29:23
29:04
71
Hanneke Ridders
Roosendaal
29:24
28:59
72
Shirley van Riel
Etten-Leur
29:26
28:54
73
Annet Konings
Etten-Leur
29:31
29:00
74
Petra van den Broek
Breda
29:35
29:07
75
Moniq van der Kroon
Breda
29:35
29:08
76
Tanja Lambregts
Etten-Leur
29:36
29:09
77
Joke Wijnen-Goossens
Etten-Leur
29:38
29:03
78
Ans Machielse
Hoeven
29:38
28:56
79
Ingrid van den Boom
Wouw
29:39
28:53
80
Marjolijn de Rooij
Breda
29:46
29:28
81
Judith Behr
Breda
29:54
29:51
82
Marianne Govers Visser
Etten-Leur
29:55
29:38
83
Claudia van Gurp
Etten-Leur
29:56
29:37
84
Sterre van Ravels
Breda
29:57
29:23
85
Marij Janssen
Breda
29:59
29:42
86
Esther Marks
St. Willebrord
30:03
29:16
87
Ida Kustermans
Etten-Leur
30:04
29:42
88
Marion Nederlof
Rijsbergen
30:05
29:21
89
Birthe Boersma
Etten-Leur
30:08
29:21
90
Annette Maurer
Etten-Leur
30:27
29:53
91
Laura Korfmaker
Etten-Leur
30:27
30:09
92
Wendy Freijzer
Etten-Leur
30:34
30:05
93
Stephanie Peeters
AVR '90
30:36
30:15
94
Silvia Bult
Etten-Leur
30:36
30:03
95
Adrianna van der Sande
Achilles
30:37
30:14
96
Elvire van de Wouw
Etten-Leur
30:43
30:09
97
Judith van Noort
Bergen op Zoom
30:43
29:53
98
Ellen Massaar
's-Gravenhage
30:43
29:54
99
Willemijn Meeuwissen
Etten-Leur
30:45
30:36
100
Vivian de Jong
Sprint
30:45
29:40
101
Lindy Broos
Bosschenhoofd
30:50
30:14
102
Laila Heshof
Steenbergen Nb
30:52
30:30
103
Godelieve van Otterdij
Hechtel (BEL)
30:58
30:33
104
Marianne Luykx
Dorst
31:02
30:54
105
Linda van Oevelen
Etten-Leur
31:05
30:19
106
Kitty Winnemuller
Etten-Leur
31:05
30:19
107
Maaike van Loon
Achilles
31:05
30:42
108
Anne Lambregts
Achilles
31:05
30:26
109
Monique Kuijpers
Zundert
31:13
30:43
110
Tamara van Etten
Etten-Leur
31:15
31:01
111
Angelique Blackie
Hoeven
31:16
30:33
112
Daan Haverbroek
Gilze
31:18
30:30
113
Adrienne van Rijswijk
Breda
31:19
30:57
114
Lisette van Loon
Etten-Leur
31:20
31:07
115
Gwendolijn van der Bie
Galder
31:23
31:05
116
Anja Koevoets
AVR '90
31:29
30:59
117
Ferry van de Westen
Galder
31:31
31:11
118
Anita Naarden
DJA
31:35
31:09
119
Simone Timmers
Groene Ster
31:37
30:55
120
Jacqueline Nijenhuis
Groene Ster
31:37
30:57
121
Monique Barrow
Lekkerkerk
31:40
31:20
122
Belgin Kara
Etten-Leur
31:41
31:18
123
Els Timmermans
Breda
31:44
31:05
124
Petra Vergouwen
Hoeven
31:45
31:33
125
Desiree Mertens
Hoeven
31:45
31:33
126
Ingeborg Drop
Etten-Leur
31:49
31:03
127
Simone Smink
Etten-Leur
31:54
31:08
128
Tessa Buurmans
Etten-Leur
31:54
31:08
129
Tessa Snijders
Achilles
31:54
31:10
130
Renate Kerckhoffs
Breda
31:56
31:11
131
Els Schuurmans
Achilles
32:02
31:06
132
Marianne van Arendonk
Etten-Leur
32:04
31:21
133
Rosita Lazeroms
Sprundel
32:05
31:36
134
Marielle Smits
Hank
32:21
31:44
135
Ineke van den Beemt
Breda
32:27
32:10
136
Monique Staudir
Etten-Leur
32:28
31:38
137
Carla Dielissen
Breda
32:33
32:04
138
Franka Vermunt
Bosschenhoofd
32:39
32:27
139
Irene Buijs
Nieuwerkerk
32:41
31:51
140
Sofia van Sabben
Roosendaal
32:43
32:22
141
Angela Nagtzaam
Rijsbergen
32:54
32:09
142
C de Keijzer
Etten-Leur
32:56
32:38
143
Manja de Groot
Essen (BEL)
32:58
32:33
144
Mariëtte Haazen
Rijsbergen
33:00
32:07
145
Saskia Mijvis
Etten-Leur
33:02
32:12
146
Joyce Konings
Hoeven
33:06
32:28
147
Jolanda Schaerlaeckens
Breda
33:08
32:36
148
Kristel van Sundert
Kronenberg
33:12
32:36
149
Tinca Mateeuwsen
Etten-Leur
33:14
32:50
150
Annie Teuben
Tilburg
33:17
32:38
151
Adrienne Rens
Breda
33:33
32:47
152
Ilse Dollekens
Nieuw Vossemeer
33:33
32:55
153
Peter Hrieh
's-Gravenhage
33:33
32:57
154
Olga Nielsen
Almere
33:34
32:54
155
R Balemans
Sprint
33:34
32:55
156
Saskia van Nijnatten
Etten-Leur
33:36
32:56
157
Ilona Bakker
Roosendaal
33:41
32:56
158
Janina Dictus
Etten-Leur
33:45
33:03
159
Monique Brauers
Etten-Leur
33:53
33:25
160
Carlijn Jansen
Veghel
33:54
33:10
161
Maria van de Sanden
THOR
34:10
33:19
162
Dianne Brugmans
Roosendaal
34:23
33:33
163
Rian van Haperen
Roosendaal
34:24
33:37
164
Chantal Bogers
THOR
34:25
33:36
165
Annie Buys
Hoeven
34:32
33:56
166
Anke Buys
Hoeven
34:34
33:59
167
Lilian Haarselhorst
Etten-Leur
34:40
33:58
168
Tessa Nouws
Etten-Leur
34:43
34:01
169
Claudia Bommelijn
Etten-Leur
34:43
34:07
170
Claire Poelenije
Zevenbergen
34:55
34:31
171
Marloes Stam
Hoofddorp
35:04
34:23
172
Ella van der Weij
Breda
35:06
34:32
173
Lydia van Ferneij
Breda
35:06
34:32
174
Carola Meiresonne
Zevenbergen
35:11
34:48
175
Conny Priem
Etten-Leur
36:00
35:31
176
Corine Treffers
Etten-Leur
36:00
35:29
177
Vera Poppelier
Maassluis
36:09
35:19
178
Ine Vreugdenhil
Maassluis
36:09
35:18
179
Gonny Jager
Etten-Leur
36:21
35:38
180
Jolanda Rijckaert
Zuidzande
36:38
36:17
181
Serea van Dorrestein
Etten-Leur
36:46
35:59
182
Anouk van der Veeken
Rijsbergen
36:56
36:09
183
Wendy Gobbens
Etten-Leur
37:22
36:47
184
Amy Flegg
Etten-Leur
38:23
37:35
185
Marleen Janssens
Etten-Leur
38:41
37:58
186
Netje van Elteren
Etten-Leur
38:41
38:00
187
Hanneke van de Wiel
Etten-Leur
39:54
39:20
188
Monique Knaapen
Etten-Leur
39:54
39:20
189
Judith de Beun
Etten-Leur
39:54
39:20
190
Amy Dielemans
Breda
41:40
41:03
191
Susanne Broeken
Etten-Leur
42:12
41:34
192
Karin van Haperen
Etten-Leur
42:29
41:44
193
Michelle Ramakers
Medirunners
43:20
42:49
194
Jasmin Yin
Etten-Leur
46:04
45:36
BEDRI, 5KMBEDRIJF
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan Schep
Alusta BV
23:15
23:13
2
Hidde Tegelaar
Alusta BV
23:41
23:37
3
Wouter de Vries
Alusta BV
24:02
23:44
4
Angela van Wondergem
Gemeente Etten-Leur
24:59
24:49
5
Erwin Schaerlaeckens
Alusta BV
25:36
25:31
6
Ton Monden
Gemeente Etten-Leur
25:52
25:43
7
André Meester
Alusta BV
26:30
26:14
8
Dennis van Disseldorp
BouwCenter Nelemans
26:34
26:19
9
Peter Bastiaansen
Gemeente Etten-Leur
27:34
27:24
10
Cora van Beek
Gemeente Etten-Leur
27:39
27:27
11
Marleen Akkermans
Alusta BV
27:42
27:26
12
Arnold van Haperen
Gemeente Etten-Leur
28:16
28:03
13
Wilma Mommers
Gemeente Etten-Leur
28:43
28:29
14
Ursula Smeulders
Gemeente Etten-Leur
29:14
28:45
15
Patricia Boon
BouwCenter Nelemans
29:23
29:08
16
Arthur de Vries
Alusta BV
30:19
30:02
17
Gerard Jansen
Alusta BV
30:19
30:01
18
Mieke Waterschoot
BouwCenter Nelemans
30:20
30:05
19
Marga Klemans
Flowserve B.V.
30:41
30:20
20
Lieske Smeekens
Gemeente Etten-Leur
31:47
31:33
21
Catharina Hoevenaars
Gemeente Etten-Leur
31:51
31:38
22
Evelien Luykx
BouwCenter Nelemans
32:10
31:55
23
Koen van der Velden
BouwCenter Nelemans
32:11
31:54
24
Jelle Meester
Alusta BV
32:57
32:40
25
Rene Cas
Alusta BV
35:06
34:46
BEDRI, 10KMBEDRIJF
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rene Machielse
BouwCenter Nelemans
39:07
39:02
2
Aaron Spapens
BouwCenter Nelemans
39:55
39:51
3
Ruben Spapens
BouwCenter Nelemans
40:35
40:31
4
Huub van Dommelen
Woonstichting Etten-
41:15
41:12
5
Marcel Broekhoff
Woonstichting Etten-
43:30
43:21
6
Thijs de Jongh
Gemeente Etten-Leur
43:54
43:44
7
Jeroen van Dun
Flowserve B.V.
43:57
43:44
8
Michael Korfmaker
Woonstichting Etten-
43:58
43:50
9
Mark Ketelaar
Flowserve B.V.
44:01
43:47
10
Herman Winnemuller
pet power
44:05
43:52
11
Mark van Sundert
Flowserve B.V.
44:13
44:08
12
Frank Bouwers
Flowserve B.V.
44:50
44:46
13
Steven Brusse
e-mergo
45:52
45:32
14
Ferdy Verschuren
Woonstichting Etten-
46:06
45:58
15
Kees Schrauwen
Gemeente Etten-Leur
47:02
46:44
16
Jeroen Bosman
Gemeente Etten-Leur
47:33
47:16
17
Startnummer 5763
47:56
47:31
18
Wim den Boer
Fri-jado Super Servi
47:56
47:33
19
Kees van Haperen
Fri-jado Super Servi
47:56
47:33
20
Harry Crapels
Fri-jado Super Servi
48:12
47:49
21
Wim van Gurp
e-mergo
48:27
48:08
22
Gijs Kemp
Level Up
49:47
49:29
23
Charles vd Boogaard
pet power
50:28
50:13
24
Rob Nuyten
Flowserve B.V.
50:35
50:19
25
Mark Flierman
e-mergo
50:41
50:21
26
Cees Nuyten
Flowserve B.V.
50:53
50:37
27
Corné Coremans
Flowserve B.V.
51:05
50:50
28
Edwin van Megesen
e-mergo
51:13
50:51
29
Rob Braaksma
BouwCenter Nelemans
51:17
50:59
30
Martin Kortsmit
Woonstichting Etten-
51:49
51:31
31
Arno van der Made
BouwCenter Nelemans
51:56
51:36
32
Charel Wouters
Woonstichting Etten-
52:37
52:15
33
Henk van Dijk
Flowserve B.V.
52:45
52:30
34
Nanda van der Sluis
Level Up
53:37
53:20
35
Leon Kemper
e-mergo
54:30
54:09
36
Wesley Doorten
Woonstichting Etten-
54:53
54:33
37
Jan de Boer
e-mergo
55:05
54:44
38
Rob Buys
pet power
55:20
55:06
39
Hans Wijgaard
pet power
56:22
56:06
40
Ria Bogers
BouwCenter Nelemans
56:36
55:39
41
Alphons van der Pol
BouwCenter Nelemans
56:37
56:17
42
Niels Verlage
e-mergo
56:45
56:24
43
Piet Kriezels
Flowserve B.V.
57:47
57:31
44
Sandra Nooijen
BouwCenter Nelemans
58:31
58:13
45
Floor Kusters
BouwCenter Nelemans
58:31
58:12
46
Petra Lugtenburg
Fri-jado Super Servi
58:33
58:10
47
Irma Drent-Bijl
Woonstichting Etten-
59:03
58:43
48
Alexander Croiset
e-mergo
59:12
58:50
49
Ronald Donkers
e-mergo
59:15
58:53
50
Nico Does
e-mergo
59:16
58:53
51
Isabel Willemen
Spiridon
59:20
58:55
52
Piet Kools
Flowserve B.V.
59:40
59:22
53
Margot van Poeyer
Flowserve B.V.
59:43
59:27
54
Marieke van den Akker
Level Up
1:01:15
1:00:55
55
Jacinta Jansing
Level Up
1:01:15
1:00:56
56
Loneke de Eecot
Groene Ster
1:01:36
1:00:18
57
Leo Beijleveld
e-mergo
1:02:06
1:01:46
58
Luuk van Beekhoven
Flowserve B.V.
1:02:31
1:02:16
59
Wytze Kaastra
Flowserve B.V.
1:02:38
1:01:39
60
Anjan van Haperen
Breda
1:04:35
1:03:17
61
Jasper Verdaasdonk
Flowserve B.V.
1:06:34
1:06:17
62
Aad van den Berg
e-mergo
1:06:58
1:06:38
63
Alexander Groenendijk
e-mergo
1:10:59
1:09:49
BEDRI, HALVEBEDRIJF
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Richard van Oosterhout
Flowserve B.V.
1:13:11
1:13:11
2
Thomas Nusmeijer
Gemeente Etten-Leur
1:13:26
1:13:25
3
Eddy Doorschodt
e-mergo
1:23:03
1:22:48
4
Ko Walkers
e-mergo
1:26:00
1:25:42
5
Jos Euser
e-mergo
1:26:51
1:26:33
6
Kees Nooren
Gemeente Etten-Leur
1:35:41
1:35:24
7
Evert Wallien
Level Up
1:35:42
1:35:39
8
Erik Olijerhoek
e-mergo
1:36:00
1:35:42
9
Sjoerd Philipse
Flowserve B.V.
1:36:08
1:35:49
10
Kees Vissers
Gemeente Etten-Leur
1:36:52
1:36:35
11
Frank Langeveld
e-mergo
1:39:25
1:39:05
12
Jaco Geluk
e-mergo
1:39:38
1:39:22
13
Han Verdijsseldonck
Level Up
1:39:58
1:39:38
14
Jos Jochems
Gemeente Etten-Leur
1:41:40
1:41:22
15
Mark van de Ven
Inpijn-Blokpoel
1:41:59
1:41:38
16
Patrick Straver
Inpijn-Blokpoel
1:42:18
1:41:56
17
Gerard van Hoogenhuize
Inpijn-Blokpoel
1:42:49
1:42:29
18
Heather MacDuff
Inpijn-Blokpoel
1:45:00
1:44:39
19
Lonneke van Vooren
Level Up
1:47:11
1:46:51
20
Tanja de Blaeij
Level Up
1:48:08
1:47:47
21
Jeroen van der Kruk
Level Up
1:48:19
1:47:57
22
Wim Aartsen
e-mergo
1:48:26
1:48:08
23
Marjolein Daman
Level Up
1:52:01
1:51:41
24
Corrie Hoogweg
Level Up
1:53:16
1:52:55
25
Annemarie de Jong
Level Up
1:54:00
1:53:38
26
Susanne Rooijen
Inpijn-Blokpoel
1:54:04
1:53:44
27
Harry Tieges
Flowserve B.V.
1:54:47
1:54:28
28
Chris van Winden
e-mergo
1:54:55
1:54:37
29
Gert van Leeuwen
Level Up
1:55:07
1:54:47
30
Dick Riedeman
Level Up
1:56:31
1:56:12
31
Henriëtte van Eijk
Level Up
1:57:29
1:57:08
32
Carla van der Gaag
Level Up
1:59:23
1:59:02
33
Michel Bego
Gemeente Etten-Leur
2:01:39
2:01:06
34
Frank van der Kruk
Level Up
2:02:12
2:01:53
35
Jaap Braam
Level Up
2:03:55
2:03:34
36
Ben Laros
Level Up
2:03:55
2:03:33
37
Jacques Engelen
Flowserve B.V.
2:06:02
2:05:38
38
Jaap Suir
Level Up
2:07:41
2:07:19
39
Johan Gommers
Flowserve B.V.
2:08:48
2:08:30
www.marathonbrabant.nl
Uitslagen.nl
04-11-2009 18:11