Uitslagenlijst vierde internationale Drechtstedenloop

Dordrecht - Zondag 25 oktober 2009

V<12, 1 KM WOONBRON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Irene Groot
Parthenon
3:12
3:12
2
Linda Alzate Ramirez
Ilion
3:20
3:19
3
Maud Willems
Parthenon
3:25
3:25
4
Fleur Willems
Parthenon
3:29
3:29
5
Michelle Schmid
Passaat
3:32
3:31
6
Rosalie van der Boor
Dordrecht
3:34
3:33
7
Suzanne Visser
Parthenon
3:41
3:41
8
Pamela Alzate Ramirez
Ilion
3:41
3:40
9
Roelie Mol
Dordrecht
3:49
3:49
10
Alyssia Mol
Dordrecht
3:50
3:50
11
Luka Lieuwen
AAA
3:56
3:53
12
Sanne Pusic
Parthenon
4:04
4:04
13
Isebree Al
Parthenon
4:14
4:14
14
Demi van Dijk
Dordrecht
4:19
4:17
15
Jessica Alzate Ramirez
Ilion
4:19
4:18
16
Gillian van der Meijde
Streefkerk
4:20
4:18
17
Vera Kuipers
Hercules
4:24
4:21
18
Naomi Nootenboom
Dordrecht
4:37
4:36
19
Nina Pusic
Parthenon
4:42
4:41
20
Kayleigh Verhagen
Energie
4:44
4:42
21
Melissa Dissel
Barendrecht
4:46
4:42
22
Roos de Vries
Statenschool
4:46
4:46
23
Jessy Wouters
Dordrecht
4:48
4:46
24
Isabelle Moore
Dordrecht
4:52
4:50
25
Chinouk Tschan
AAA
4:54
4:51
26
Amber van de Merwe
Hercules
5:00
4:58
27
Roos van Holland
Statenschool
5:01
4:59
28
Nynke Kuipers
Dordrecht
5:08
5:05
29
Ayda de Klerk
Dordrecht
5:09
5:05
30
Jacky Hu
Statenschool
5:45
5:43
31
Melissa Hartman
Bavinckschool
5:53
5:51
J<12, 1 KM WOONBRON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Dion Gerritsen
Parthenon
3:06
3:06
2
Max Polak
Passaat
3:19
3:19
3
Joeri van Dijk
Dordrecht
3:32
3:30
4
Bram Bravenboer
Dordrecht
3:33
3:32
5
Sam Moore
Dordrecht
3:38
3:37
6
Jordi Schmid
Passaat
3:43
3:43
7
Marijn in't Veld
Dordrecht
3:44
3:42
8
Sjoerd IJzerman
Streefkerk
3:56
3:53
9
Jay Wouters
Dordrecht
3:58
3:56
10
Wietse de Buck
Parthenon
3:59
3:56
11
Giovanni van den Dool
Dordrecht
4:01
3:59
12
Lucas Bravenboer
Dordrecht
4:10
4:09
13
Bram Labrijn
Dordrecht
4:27
4:26
14
Maxim de Vries
Statenschool
4:31
4:29
15
Kenneth van den Hoonaa
's-Gravenhage
4:42
4:41
16
Loet van Holland
Dordrecht
4:53
4:50
17
Jasper van der Waal
Hendrik Ido Ambacht
4:57
4:54
18
Wouter van der Waal
Hendrik Ido Ambacht
4:57
4:55
19
Kes Wouters
Dordrecht
5:01
4:59
20
Cas de Klerk
Dordrecht
5:30
5:26
21
Neil van den Hoonaard
's-Gravenhage
5:31
5:29
22
Robert Borghout
Dordrecht
5:40
5:39
V 5KM, 5KM ADFAMILYRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Irene Groot
Parthenon
22:13
22:12
2
Nicole Sigmond
Woudrichem
23:04
23:04
3
Nicoline Brilman
Hendrik Ido Ambacht
24:05
23:59
4
Krista van Goudswaard
Regiopolitie ZHZ
24:55
24:53
5
Wanda Groffen-Heijboer
Netwerk team 1
25:29
25:10
6
Ilona van der Vlist
Netwerk team 1
25:57
25:38
7
Stacey Ouwerkerk
Rotterdam
26:22
25:46
8
Brenda Andriese
Hercules
26:23
26:18
9
Veronique Nagtegaal
Puttershoek
26:40
26:03
10
Angelique Bravenboer
Dordrecht
26:46
26:43
11
Kitty Ton Troost
Ridderkerk
26:53
26:51
12
Laura Gagesteijn
Dordrecht
27:09
27:03
13
Margriet Smit
Dordrecht
27:15
27:02
14
Rhodée van Zuilen
TVD
27:23
26:58
15
Leonie Bax
Hercules
27:29
27:07
16
Carlyn van Gijlswijk
Lisse
27:51
27:51
17
Mariette Gouweloos
Hendrik Ido Ambacht
27:59
27:26
18
Anita van der Blom
Gouda
28:02
27:16
19
Chantal Visser
Oud Beijerland
28:03
27:41
20
Silvia Valk
Dordrecht
28:07
27:59
21
Susan van Oostrom
Raamsdonksveer
28:16
27:34
22
Linda Broeders
Geertruidenberg
28:17
27:34
23
Charlotte Mol
Dordrecht
28:29
28:09
24
Joyce de Leij
Dordrecht
28:29
27:47
25
Deborah Scharloo
Papendrecht
28:44
28:11
26
Brigitte Marissen
Dordrecht
29:26
29:19
27
Marijke Scheffer
Parthenon
29:32
29:18
28
Georgette Kuntz
Papendrecht
30:00
29:55
29
Marga Rijsdijk
Papendrecht
30:00
29:55
30
Debby Oudman
Dordrecht
30:08
29:39
31
Esther Dolderman
Hercules
30:10
29:41
32
Elly Ardon
Dordrecht
30:20
29:42
33
Floortje Cloin
Dordrecht
30:25
29:56
34
Patricia Blom
Dordrecht
30:28
30:06
35
Bo Oloyede
Dordrecht
30:59
30:16
36
Annemarie Smith
Voorburg
31:01
30:39
37
Yvonne Mans
Dordrecht
31:02
30:25
38
Astrid van den Berg
Rotterdam
31:22
31:22
39
Linda van Heeren
Dordrecht
31:23
31:05
40
Sonja Brouwer
Oud Alblas
31:26
31:04
41
Sjanie Stiphout
Dordrecht
31:27
31:05
42
Maria Hurtado
Dordrecht
31:29
30:45
43
Marlouke Rambaldo
Passaat
31:36
31:17
44
Andrea Wolff
Papendrecht
31:51
31:31
45
Karin Hamels
Zwijndrecht
32:12
32:06
46
Cindy Dingenouts
Papendrecht
32:34
32:34
47
Carla van Wingerden
Dordrecht
32:37
32:07
48
Nathalie Loos
Dordrecht
32:37
32:07
49
Lonneke van Gent
Dordrecht
33:20
32:42
50
Nanny Kok-Sol
Hercules
33:43
33:21
51
Ellen Swart
Parthenon
33:54
33:46
52
Suzanne Heidman
Zwijndrecht
34:25
33:35
53
Nadine Smeele
Gouda
34:46
34:33
54
Nadine Roos v Raadshov
Alblasserdam
35:07
34:56
55
Loes Knoope
Dordrecht
35:14
35:14
56
Renate van de Pol
Alblasserdam
35:15
35:04
57
Jeannet Sieben
Dordrecht
35:16
34:42
58
Saskia Bijl-Verheij
Dordrecht
35:25
35:03
59
Edith van Norden
Gouda
35:37
35:23
60
Els Chrispijn
Papendrecht
35:48
35:29
61
Hannie van Ommen
Papendrecht
36:05
35:45
62
Gaytri Somai
Rhoon
36:07
35:41
M 5KM, 5KM ADFAMILYRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Michael Bolt
Rotterdam
16:30
16:29
2
Kevin van Leusden
Energie
17:01
17:01
3
Greg van der Velde
Hercules
17:41
17:41
4
Marco Bravenboer
Dordrecht
18:04
18:00
5
Jan Faes
Conpacksys
18:30
18:30
6
Roel Diekerhof
Dordrecht
18:45
18:43
7
Robert Penning
Zwijndrecht
18:50
18:50
8
Maarten van Buuren
Dordrecht
18:53
18:52
9
Sander van der Matten
Dordrecht
19:15
19:13
10
Mark Stuurman
Loopgroep PK
19:20
19:19
11
Martin Brink
Loopgroep Aart Stigt
19:28
19:24
12
Dirk Graafland
's-Gravenhage
19:31
19:28
13
Marino Nieuwhof
Alblasserdam
19:32
19:03
14
Dolf van Dijk
Conpacksys
19:37
19:34
15
P A van der Velden
Fortuna
19:43
19:42
16
Willem de Swart
Conpacksys
19:43
19:43
17
Ron van Zeggeren
Regiopolitie ZHZ
19:46
19:46
18
Arjan Grooteman
Conpacksys
19:58
19:56
19
Sverre van Ginneken
Parthenon
20:00
19:59
20
Wesley Schless
Dordrecht
20:04
20:03
21
Mark Dekker
Ridderkerk
20:15
20:15
22
Vincent van Dijk
Netwerk team 2
20:49
20:30
23
Ab de Buck
Hercules
21:01
20:53
24
Timo de Geus
's-Gravendeel
21:03
20:14
25
Salvatore Cretella
Dordrecht
21:08
21:03
26
Willem Klok
Ridderkerk
21:14
21:09
27
Johan Bekker
Ridderkerk
21:16
21:15
28
John van der Waal
Hendrik Ido Ambacht
21:18
21:12
29
Ad Blommers
Regiopolitie ZHZ
21:21
21:18
30
Nick van Kammen
Hercules
21:23
21:16
31
Kevin Steensma
Dordrecht
21:33
21:27
32
Stefan de Geus
Bennekom
22:07
21:18
33
Jeroen van Meel
Conpacksys
22:11
22:09
34
Hans Willems
Dordrecht
22:24
22:22
35
Ton Kemper
Zwijndrecht
22:29
22:23
36
Cees de Geus
's-Gravendeel
22:42
21:52
37
Marcelino Martis
Hercules
22:46
22:35
38
Jaap Bekker
Ridderkerk
22:53
22:52
39
Kasper van Amelsvoort
Dordrecht
22:53
22:38
40
Martijn van den Broek
Dordrecht
22:55
22:51
41
Erik den Hartog
Woudrichem
23:03
23:03
42
Erik Groot
Parthenon
23:08
23:06
43
Enzo Jalamini
Zwijndrecht
23:19
22:29
44
Frank Bakker
Netwerk team 2
23:24
23:03
45
Ralf Arents
Netwerk team 1
23:38
23:17
46
Wout van Wissen
Terneuzen
24:06
23:14
47
Dick Steensma
Dordrecht
24:07
24:00
48
Michel Bezemer
Conpacksys
24:11
24:09
49
Maarten Ronteltap
Leiden
24:12
24:02
50
Mark Smit
Dordrecht
24:40
24:27
51
Rob Sorensen
Dordrecht
24:54
24:42
52
Lars Sorensen
Dutch Runners Gold
24:54
24:43
53
Frans de Klerk
Dordrecht
24:56
24:20
54
Erik Penning
Zwijndrecht
25:08
24:31
55
Wim van der Laan
Netwerk team 1
25:12
24:53
56
Mark van Galen
Rotterdam
25:44
25:09
57
Eric Lusthuis
Amsterdam
25:49
25:14
58
Sybe Stuij
Rotterdam
25:50
25:14
59
Leon Kars
Netwerk team 2
25:53
25:34
60
Gerard Elstak
Regiopolitie ZHZ
26:13
26:10
61
Rens van de Brink
Dordrecht
26:18
26:04
62
Ludwin van Aart
Dordrecht
26:33
26:08
63
Ed Pruyn
Regiopolitie ZHZ
26:52
26:52
64
Erik Haasnoot
Dordrecht
26:59
26:11
65
Cor Ton
Ridderkerk
27:02
27:00
66
Guido van Zurk
Dordrecht
27:17
26:47
67
Ron Dissel
Barendrecht
27:31
27:07
68
Ron de Ruyter
Papendrecht
28:05
27:48
69
Martijn van Doorn
Dordrecht
28:09
27:29
70
Patrick Eckhardt
Dordrecht
28:18
28:00
71
Bob Nieuwenhuis
28:28
27:48
72
Remko Mol
Dordrecht
28:37
28:16
73
Jurriaan Barkey Wolf
Dordrecht
28:51
27:21
74
Onno Kastelein
Dordrecht
28:54
27:26
75
Rene Prent
Dordrecht
30:27
30:00
76
Stef Kliphuis
Dordrecht
30:27
30:00
77
Maarten Pors
Dordrecht
30:44
29:56
78
Cor Scheffer
Dordrecht
31:04
30:50
79
Jules Braat
Vleuten
31:15
30:29
80
Anne-Marie Kuiphof
Dordrecht
32:13
31:39
81
Nico Bakker
Dordrecht
32:19
31:52
82
Ferdi Schmidt
Dordrecht
33:48
33:40
83
Richard Baan
Hendrik-Ido-Ambacht
34:25
33:35
84
John de Visser
Waterweg
36:15
35:36
85
Bram Verzijl
Zwijndrecht
52:54
52:38
86
S Mosheuvel
Capelle aan den IJss
57:28
56:40
V10KM, 10 KM AD LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Loes van den Biggelaar
Scorpio
43:11
43:11
2
Linda Hoek
EUR Roadrunners dame
43:37
43:37
3
Gerda Huiskamp
Hercules
44:12
44:09
4
Annemiek van der Waals
Dordrecht
46:40
46:34
5
Cora Mooijman
Monster
46:48
46:47
6
Hanneke van Kalkeren
Dordrecht
48:03
47:55
7
Lea Melis
Spirit Oud Beijerlan
48:05
48:02
8
Annegreet Moree-van Do
TVD
48:20
48:14
9
Marjolein Borsje
Dordrecht
50:00
49:44
10
Cathelijn Waaijer
Leiden Atletiek
50:30
50:23
11
Marloes Pluijmert-Penn
Zwijndrecht
51:43
51:38
12
Marainne den Braven
Dordrecht
51:49
51:49
13
Marian Wibbens
Dordrecht
52:00
51:38
14
Marije Besuijen
Dynamica
52:09
51:40
15
Toos Volmer
Regiopolitie ZHZ
52:16
52:09
16
Bianca Gerritsen
Parthenon
53:06
52:49
17
Yolanda Nobel
Spirit Oud Beijerlan
53:26
53:26
18
Jilly Baumann
Vlaardingen
53:57
53:28
19
M Snijders
Voorburg
54:05
53:57
20
Arlette Roso
Zwijndrecht
55:11
54:37
21
Monique Panis
Rotterdam
55:12
54:37
22
Annemarie Mewe
Energie
55:23
55:09
23
Dorien van Leersum
Dordrecht
55:45
55:12
24
Esther Besuijen
Papendrecht
55:46
55:16
25
Jolanda Maarseveen
Hercules
55:50
55:40
26
Kirsten van Rijs
Dordrecht
55:52
55:41
27
Nicolette Stellingwerf
Oudenhoorn
56:10
55:32
28
Esther van Bezouwen
PAC
56:19
56:19
29
Annelies Virginia
PAC
56:19
56:16
30
Hedy Schaperkotter
Nijmegen
56:30
55:54
31
Maaike Braanker
Alkmaar
56:31
56:07
32
Cora Bronder
Abbenbroek
56:44
56:06
33
Mariska Hoosbeek
Rotterdam
56:47
56:42
34
Lorette van Leuven
Hercules
56:53
56:48
35
Sanne van Viegen
Voorburg
57:03
56:16
36
Marjoline van Duin
Ridderkerk
57:30
56:45
37
Judith van Moorsel
Berkel-Enschot
57:34
56:50
38
Virginie Naaktgeboren
Rotterdam
57:34
57:19
39
Marianne van der Kruit
Voorschoten
57:39
57:30
40
Tes Wells
Rotterdam
57:45
57:34
41
Claudia Scheepers
Dordrecht
58:14
57:24
42
Terry Faasse
Rotterdam
58:22
58:22
43
Netty van den Brink
Papendrecht
58:26
57:41
44
Marjon Kleijnen
Sliedrecht
58:53
58:38
45
Jolanda van Lambaart
Dordrecht
58:59
58:30
46
Greta Spruit
Parthenon
59:00
58:43
47
Sija van Milt
Parthenon
59:03
58:46
48
Marjan de Jong
Hercules
59:07
58:57
49
Margot Bouterse
Energie
59:07
58:54
50
Marjolein Boersma
Breda
59:22
59:02
51
Sandra de Winter
Parthenon
59:23
59:06
52
Esther Rensman - de Vo
Passaat
59:29
58:42
53
Lia van der Meer
Spirit Oud Beijerlan
59:40
58:58
54
Mirella Slager
Hendrik Ido Ambacht
59:42
59:30
55
Daphne Kap-Profijt
Hendrik Ido Ambacht
59:43
59:31
56
Ans Eggen
Ridderkerk
1:00:07
59:40
57
Paula Schenk
Ridderkerk
1:00:08
59:41
58
G Geerders
Papendrecht
1:00:14
59:53
59
Liane van der Stelt
Papendrecht
1:00:20
59:59
60
Monique de Koning
Ridderkerk
1:00:35
1:00:16
61
Lotte Verhoeven
Dordrecht
1:00:40
1:00:14
62
Elly-May Rietveld
Dordrecht
1:00:40
1:00:14
63
Emilie van Zinnicq
Dordrecht
1:00:46
1:00:34
64
Corline Kliphuis
Dordrecht
1:00:57
1:00:31
65
Neriman Turuclu
Hercules
1:01:10
1:00:33
66
Jolanda Emden
Hercules
1:01:15
1:00:45
67
Kim Boonstra
Schiedam
1:01:17
1:00:36
68
Marcelle van Valkenbur
Hercules
1:01:18
1:00:41
69
Iris de Reus
Dordrecht
1:01:25
1:01:03
70
Kyra Hoogendijk
Amsterdam
1:01:26
1:00:45
71
Yvonne Hoffmann
Hercules
1:01:49
1:01:18
72
Carla Denekamp
Hendrik Ido Ambacht
1:01:50
1:01:38
73
Marianne Muizert
Fortuna
1:01:54
1:01:29
74
Angelique brocatus-vd
's-Gravendeel
1:02:08
1:01:52
75
Marieke van Dijk
Alblasserdam
1:02:23
1:02:18
76
Sieneke Hulsinga
Nieuwerkerk ad IJsse
1:02:26
1:01:47
77
Ayla Deger
Dordrecht
1:02:32
1:02:08
78
Mirjam Hoogeveen
Dordrecht
1:02:38
1:02:14
79
Esther Korteweg
Dordrecht
1:02:40
1:02:13
80
Melek Delen
Barendrecht
1:03:09
1:03:06
81
Sandra Flach
Dordrecht
1:03:13
1:02:48
82
Naomi vd Spek-Vriesema
Dordrecht
1:03:16
1:02:50
83
Karin Jongekrijg
Fortuna
1:03:38
1:03:14
84
Anita Meijer
Dordrecht
1:03:57
1:03:48
85
Nicole Polak
Rotterdam
1:03:58
1:03:38
86
Audrey Ciggaar
Dordrecht
1:03:59
1:03:29
87
Aniko Szmilko
Dordrecht
1:04:05
1:03:36
88
Nanette de Gooijer
Dordrecht
1:04:11
1:03:46
89
Berni Larkin
Hercules
1:04:31
1:04:00
90
Tanja Versendaal
Hercules
1:05:08
1:04:38
91
Karin Wouters
Dordrecht
1:05:36
1:05:04
92
De Gooijer
Dordrecht
1:05:37
1:05:05
93
Celia Wouters
Dordrecht
1:05:37
1:05:06
94
L ten Have
Papendrecht
1:05:53
1:05:08
95
Jacky Jee
Capelle aan den IJss
1:06:03
1:05:24
96
Gerda Boon
Hercules
1:06:09
1:05:38
97
Gabry van Tongeren
Schiedam
1:06:15
1:05:34
98
Ingrid Hofman
Vlaardingen
1:06:47
1:06:09
99
Marja van Hesse
Hercules
1:06:58
1:06:29
100
Colinda van Dommele
Hendrik Ido Ambacht
1:08:26
1:08:03
101
Kathalijne Ouwendijk
Dordrecht
1:08:29
1:08:06
102
Eveliene Goldewijk
Dordrecht
1:08:30
1:08:07
103
Irene Goossens
Fortuna
1:09:04
1:08:39
104
Edith Sas
Vlaardingen
1:09:08
1:08:31
105
Hanny van der Velde
Dordrecht
1:09:19
1:08:40
106
Claudia Rivera
Rotterdam
1:09:24
1:09:11
107
Joyce van Weerdenburg
Dordrecht
1:10:07
1:09:21
108
Josanne van Seters
Rotterdam
1:10:25
1:10:11
109
Eveline Pragt
Zwijndrecht
1:11:01
1:10:33
110
Lonneke Smit
Rotterdam
1:13:03
1:12:49
111
Anne van der Meer
Rotterdam
1:15:10
1:15:02
112
Bettina Ammelrooij
Passaat
1:17:20
1:16:35
M10KM, 10 KM AD LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mart Solleveld
Olympus '70
33:38
33:38
2
H R Perk
EUR Roadrunners Here
34:03
34:03
3
Pascal van Norden
Croda Runners
34:04
34:04
4
Sandor Bron
Croda Runners
34:05
34:05
5
Marty de Leij
Parthenon
35:11
35:11
6
Danny Binnendijk
Bodegraven
36:12
36:12
7
Bas den Boer
Leiden Atletiek
37:55
37:55
8
John de Hartogh
Zwijndrecht
38:26
38:26
9
Jurgen Holling
Groene Ster
39:07
39:07
10
Lennaert den Hoed
Parthenon
40:18
40:18
11
Roger Mars
Rotterdam
40:52
40:48
12
Harm Bodewes
Statina
40:56
40:52
13
Eloy Urbano Cruz
Hercules
41:11
41:11
14
Ferry de Valk
Heerjansdam
42:39
42:35
15
Evert van Kessel
Dordrecht
42:51
42:13
16
Jacco Hermus
Dordrecht
42:54
42:30
17
Jaap Westerbeek
Papendrecht
43:31
43:19
18
Jos Naaktgeboren
Dordrecht
43:41
43:20
19
Eddo Bakker
Hendrik Ido Ambacht
43:58
43:51
20
Alexander Pluijmert
Zwijndrecht
44:30
44:26
21
René Wagemakers
Barendrecht
44:35
44:34
22
Johan van Breda
Norath
44:36
44:28
23
Leo van Meel
Rotterdam Atletiek
44:52
44:48
24
Ronald de Ridder
Hercules
44:54
44:46
25
Frans Klasen
Hoogerheide
44:58
44:50
26
Fred Kuipers
Hercules
45:00
44:54
27
Menno Heetveld
Rotterdam
45:06
44:30
28
JW Groenheyde
Rotterdam
45:13
45:11
29
Lex Janssen
Dordrecht
45:19
45:07
30
Rens van der Sanden
Waalwijk
45:22
45:20
31
Frank de Haas
Ridderkerk
45:43
45:42
32
Jeroen Luning
Dordrecht
45:49
45:21
33
Patrick Vestergaard
Hoogvliet Rotterdam
46:32
46:25
34
Remko de Boer
Dordrecht
46:44
46:32
35
Cor Spruijt
Monster
46:47
46:45
36
Teije Huibers
Breda
46:52
46:28
37
Hans van der Maas
Strijen
47:13
47:13
38
Aron Verschoor
Alblasserdam
47:16
46:37
39
Martijn Rijk
Breda
47:35
47:27
40
Rutger Nelis
Rotterdam
47:45
47:25
41
Arjan van den Tempel
Rotterdam
47:56
47:51
42
Peter van Noort
Voorschoten
47:56
47:46
43
R Rommy
Energie
48:09
47:58
44
Warner Tiemensma
Dordrecht
48:13
47:45
45
Koos Dekker
Rotterdam
48:18
47:50
46
Kors van Bruinisse
Heerjansdam
48:26
48:15
47
Rory van de Ruit
Dordrecht
48:27
47:44
48
Cock van As
Dordrecht
48:28
48:18
49
Colin Flem
Rotterdam
48:33
47:59
50
Patrick Zuiderwijk
Dordrecht
48:43
48:27
51
Menno Blaauw
Pijnacker
48:49
47:58
52
Roland Aken
Rotterdam
48:53
48:06
53
Jan Willem Versteeg
Hardinxveld Giessend
48:55
48:42
54
Gijs Braanker
Dordrecht
48:56
48:33
55
Peter Oosters
Gloria
49:00
48:39
56
Piet Keller
Parthenon
49:06
48:31
57
Marc de Winter
Dordrecht
49:16
48:29
58
Dik van Leeuwerden
Dordrecht
49:19
49:06
59
Jurrie Boerma
Papendrecht
49:19
48:49
60
Koen Vermeulen
Rotterdam
49:20
49:09
61
Wouter van der Meide
Numansdorp
49:23
48:45
62
Edwin Melger
Hercules
49:35
49:20
63
Marco ten Braak
Hercules
49:36
49:28
64
Frans de Visser
Dordrecht
49:41
49:38
65
Paardekooper
Dordrecht
49:41
48:55
66
Rob Poliste
Papendrecht
49:42
48:52
67
Arjan de Vreede
Papendrecht
49:43
48:53
68
Arie van der Weijde
Hercules
49:49
49:46
69
Frans Plu
's-Gravenhage
49:54
49:38
70
Erwin Schimmelpenningh
Papendrecht
49:57
49:33
71
Willem Pankow
Hercules
49:58
49:55
72
JB Albrecht
Zeist
50:03
49:44
73
Gert Bosker
Assen
50:04
49:22
74
Frans Winterwerp
Dordrecht
50:12
49:28
75
Bert Groen
Dordrecht
50:18
49:57
76
Robert Bot
Vlaardingen
50:35
49:53
77
Ernst-Jan van Eck
Rotterdam
50:37
50:31
78
Edwin Zwaan
Dordrecht
50:41
50:14
79
Joost de Wit
Dordrecht
50:48
50:05
80
Co Meerburg
Sliedrecht
50:52
50:15
81
Ton Smaal
Parthenon
50:57
50:44
82
Björn Löbker
Rotterdam
50:59
50:31
83
Leo Klootwijk
Numansdorp
51:14
50:44
84
Mark Veldt
Hendrik Ido Ambacht
51:17
51:04
85
Erwin in 't Veld
Dordrecht
51:25
51:02
86
H Dam
Passaat
51:31
50:55
87
Arjan van Mersbergen
Dordrecht
51:38
50:15
88
Hans Meijer
Dordrecht
51:46
51:38
89
Dick van Velzen
Oegstgeest
51:50
51:41
90
Steven Oostdijk
Hercules
51:57
51:20
91
Hans van der Valk
Rotterdam
51:58
51:22
92
Martin Boelsen
Rotterdam
52:03
51:49
93
Cor Oliemans
Passaat
52:08
51:56
94
Gerjan de Vries
Goudriaan
52:10
51:37
95
Piet Witman
Hercules
52:16
52:16
96
Jonathan Todd
Gorinchem
52:24
51:42
97
Rene van Kwawegen
Pernis Rotterdam
52:29
52:07
98
Anton Broodman
Dordrecht
52:35
52:20
99
Jaap Zwarts
Zwijndrecht
52:48
52:32
100
Henny van Waas
Gouda
52:48
52:00
101
Cees Dudok
Lage Zwaluwe
52:50
52:15
102
Pieter Verweij
Dordrecht
53:01
52:25
103
Ferry Lupescu
's-Gravendeel
53:03
52:54
104
Arie van Dam
Sliedrecht
53:17
53:02
105
Anthony Richardson
Dordrecht
53:22
52:47
106
Berkouwer DJ
Rijnsburg
53:24
53:19
107
Eric van den Brink
Papendrecht
53:31
52:46
108
Tomas Smulders
Dordrecht
53:37
52:57
109
Bernd Berkhout
Zwijndrecht
53:49
53:34
110
Marcel in 't Veld
TVD
54:12
54:04
111
Cornelis Broekhuizen
Antilope
54:17
53:59
112
Monhemius
Dordrecht
54:43
54:26
113
Ronald Bosua
Loopservice.nl
54:44
54:11
114
Gerard Verboom
Dutch Runners Gold
54:48
54:18
115
Franssens
Parthenon
54:52
54:39
116
Vojislav Petkovic
Vlaardingen
54:54
54:37
117
Ton van Berkel
Waddinxveen
54:57
54:51
118
Douwe Zwep
Stellendam
54:57
54:52
119
Bob Schot
Hellevoetsluis
55:09
54:25
120
Pieter Pols
Dordrecht
55:15
54:40
121
A Verschoor
Dordrecht
55:15
54:41
122
Marijn de Korte
Zevenbergen
55:27
54:35
123
Jaco Weggers
Rhoon
55:35
55:08
124
Dimitry Reichwein
Hendrik-Ido-Ambacht
55:35
55:26
125
Paul Wisman
Dordrecht
55:40
55:27
126
Ale van Bergeijk
Dordrecht
55:42
55:09
127
Carel Conrad
Alblasserdam
55:42
55:09
128
Johan van de Griend
Dutch Runners Gold
55:47
55:06
129
Cees van Reijs
Hercules
55:53
55:42
130
Samy Woliner
Alkmaar
56:31
56:07
131
Ronald de Jong
Heerjansdam
56:37
56:27
132
Anne Aantjes
Goudriaan
56:43
56:43
133
Johan Sieben
Dordrecht
56:44
56:10
134
Patrick van der Gaag
PAC
56:47
56:41
135
EP Overduin
Dordrecht
56:53
56:25
136
Paul den Hartog
Amsterdam
56:55
56:16
137
Anton Wustrow
Rotterdam
57:01
56:56
138
Alexander Halter
Papendrecht
57:02
56:57
139
Rene Leensvaart
Huijbergen
57:10
56:47
140
Hans Windgassen
Parthenon
57:20
57:03
141
Henk Snoeren
Capelle aan den IJss
57:21
56:49
142
Willem van Bork
Dordrecht
57:26
56:50
143
Niels van 't Land
Dordrecht
57:32
56:52
144
Harry Hoornaar
Dordrecht
57:34
57:17
145
Niels van Setten
Hendrik Ido Ambacht
57:35
57:20
146
Hans Leijs
Dordrecht
57:38
56:54
147
Jesse Clarijs
Schiedam
57:57
57:20
148
Robert Mallee
Dutch Runners Gold
58:05
57:46
149
Paul Betgem
Dordrecht
58:08
57:50
150
Franco Sanavro
Loopgroep Oegstgeest
58:13
57:32
151
Henk Kooij
Rotterdam
58:20
58:16
152
Bert van Viegen
Leidschendam
58:30
57:42
153
Klaus Schultz
Dordrecht
58:35
58:35
154
Floris Frenzen
Hendrik Ido Ambacht
58:40
57:52
155
Rob van Waas
Ridderkerk
59:02
58:17
156
André van der Wiel
Dordrecht
59:03
58:27
157
Wil van der Pluijm
Hercules
59:08
58:59
158
Maarten Danckaarts
Dordrecht
59:10
58:39
159
Ton de Koning
Ridderkerk
59:28
59:10
160
Jeroen Groen
Passaat
59:29
58:43
161
Eef Hubers
Passaat
59:31
59:00
162
Leon Albregts
Ridderkerk
59:34
58:55
163
Joseph Vogelezang
Papendrecht
1:00:12
59:27
164
Maurice Biard
Zwijndrecht
1:00:13
59:31
165
Matthieu van IJpen
Papendrecht
1:00:49
1:00:26
166
Frans van Zinnicq
Dordrecht
1:00:53
1:00:42
167
Kees Makkelie
Dordrecht
1:00:57
1:00:32
168
Edward Monshouwer
Dordrecht
1:00:57
1:00:31
169
Jamey Sparreboom
Rotterdam
1:01:00
1:00:20
170
Gert Riphagen
Delft
1:01:06
1:00:31
171
Rob Eger
Energie
1:01:08
1:00:53
172
Rolin Rollloos
Dordrecht
1:01:18
1:00:32
173
Mark Wigmans
Lisse
1:01:18
1:00:42
174
Wijnand Diender
Dordrecht
1:01:30
1:00:46
175
Maurice Aupperlee
Ridderkerk
1:02:23
1:02:17
176
Herman-Derk Hulsinga
Nieuwerkerk ad IJsse
1:02:26
1:01:47
177
Mustafa Deger
Parthenon
1:02:32
1:02:08
178
Herald Zwartkruis
Dordrecht
1:03:45
1:03:13
179
Frans Jansen
Dordrecht
1:05:08
1:04:37
180
Mattin Veth
Vlaardingen
1:05:52
1:05:09
181
Peter Dubbelman
Dordrecht
1:05:57
1:05:25
182
Kor Kleijwegt
Rijnsburg
1:05:58
1:05:26
183
A Verkooyen
Tilburg
1:06:10
1:05:52
184
Mike de Gruijl
Dordrecht
1:06:33
1:06:24
185
Eric van der Steen
Dordrecht
1:06:37
1:06:09
186
Hans Stok
Hendrik Ido Ambacht
1:06:54
1:06:36
187
Arie Nuis
Hendrik Ido Ambacht
1:06:55
1:06:37
188
Hans Verhoeve
Hercules
1:06:58
1:06:20
189
Henri van Dommele
Hendrik Ido Ambacht
1:08:27
1:08:04
190
Sjaak van Steenwijk
Rotterdam
1:12:26
1:12:12
191
Ger Hoogeveen
Dordrecht
1:14:50
1:14:26
192
Jan den Engelsman
Rotterdam
1:15:04
1:14:56
193
John Hulleman
Voorst gem Voorst
1:16:10
1:15:58
V SEN, HM DRECHSTEDEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anne Zijderveld
Loopgroep PK
1:25:21
1:25:20
2
Ingrid Eelkema
Leiden
1:41:46
1:40:52
3
Nathalie Butz
Fortuna
1:46:07
1:45:34
4
Miranda Nugteren
Ridderkerk
1:48:17
1:47:29
5
Hilde Veldhuis
Rotterdam
1:51:45
1:50:55
6
Marloes Mentink
Rotterdam
1:51:45
1:50:56
7
Danielle van Mil
Hekelingen
1:54:37
1:54:22
8
Marieke Schutte
Zwijndrecht
1:58:19
1:57:22
9
Carin van Zwienen
AAA
1:59:13
1:58:22
10
Sandra Kraaijeveld
Passaat
2:00:12
1:59:36
11
Muriel Smulders
Schiedam
2:03:20
2:02:20
12
Ariadne Ooms
EUR Roadrunners dame
2:09:55
2:09:33
13
Marieke Wijnbergen
Fortuna
2:12:25
2:11:41
14
Christa Hofs
Fortuna
2:15:19
2:14:37
15
Jasinka Rosenmoller
Amsterdam
2:16:34
2:15:50
V35, HM DRECHSTEDEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Janna Brand
De Kieviten dames
1:35:36
1:35:31
2
Angelien Visbeen
Energie
1:36:39
1:36:36
3
Sonja van Hecke
THOR
1:39:45
1:39:39
4
Riesje Hansen-Al
Athelstone (AUS)
1:41:58
1:41:35
5
Susanne de Haan
Leidschendam
1:42:56
1:42:36
6
Vivien Pusic
Parthenon
1:48:19
1:48:09
7
Sylvie de Jager
Wilnis
1:49:11
1:48:45
8
Sandra Bijlsma
Spijkenisse
1:52:20
1:51:27
9
Annemieke Smid
Barendrecht
1:55:56
1:55:08
10
Mariska Korevaar
Schiedam
1:56:56
1:56:11
11
Ria van Dijk
Dordrecht
1:58:15
1:57:38
12
J van Driel
Hercules
2:07:48
2:07:33
13
Miranda de Vries
Zwijndrecht
2:07:54
2:07:03
14
Monique de Rooij
Giessenburg
2:08:02
2:07:11
15
Angelique Jansen
Loopgroep PK
2:08:41
2:08:15
16
Monique Verhoeven
Zwijndrecht
2:26:17
2:25:52
V40, HM DRECHSTEDEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Francis Schinkel
PAC
1:26:07
1:26:05
2
Julie Beukers
De Kieviten dames
1:30:21
1:30:18
3
Carola Schot
Energie
1:32:20
1:32:19
4
Daniella van Dulst
Flakkee
1:35:07
1:35:04
5
Hilda van der Veen
PAC
1:48:03
1:47:28
6
Diana Parlevliet
Leidschendam
1:51:32
1:51:12
7
Danielle in t Veld
Oud Beijerland
1:52:27
1:51:55
8
Liset Visser-Verhoeff
Spirit Oud Beijerlan
1:52:59
1:52:46
9
Maartje van der Grijn
Parthenon
1:54:07
1:53:23
10
Nicole Zagwijn
Fortuna
1:58:30
1:58:30
11
Aleid van Prooijen
Fortuna
2:01:55
2:01:13
12
Annelies Bouma
Hercules
2:01:55
2:01:23
13
Wijnanda Heupink
Schiedam
2:02:07
2:01:07
14
Sheila Kamerman
Rotterdam
2:04:06
2:03:11
15
Astrid v Leeuwen-Zandi
Hercules
2:07:25
2:06:30
16
Anja Melkert
Hercules
2:07:49
2:07:34
17
Ursula Kraaijvanger-Li
Papendrecht
2:09:50
2:09:04
18
Alice Westera-Hooghart
Dordrecht
2:10:38
2:09:49
19
Jayantie Patandin
Parthenon
2:13:46
2:13:30
20
Hannie van Vliet
Fortuna
2:15:19
2:14:36
21
Laura Paardekooper
Wateringen
2:29:34
2:29:20
V45, HM DRECHSTEDEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Carin van der Ende
Olympus '70
1:39:36
1:39:33
2
Yvonne Dijksman
Hendrik-Ido-Ambacht
1:40:00
1:39:43
3
Els Snippe-De Jonckhee
avVN
1:46:40
1:46:26
4
Ivonne van der Pad-Bla
avVN
1:47:23
1:47:08
5
Esther Nolf
Hercules
1:47:31
1:47:09
6
José van Uffelen
Rozenburg Zh
1:55:12
1:54:36
7
Elza van Alphen
Spado
1:55:34
1:55:34
8
Paula Visser
Leidschendam
1:56:00
1:55:40
9
Annemarie Panhuis
Dordrecht
2:01:05
2:00:35
10
Irene Dijkstra
Rozenburg Zh
2:01:43
2:01:06
11
Hermien Hol
Parthenon
2:04:08
2:03:42
12
Karin van der Windt
Passaat
2:06:23
2:05:43
13
Meriam Hoppenbrouwer
Fortuna
2:07:10
2:06:28
14
Monique Verboon
Fortuna
2:07:14
2:06:33
15
Marlies Putter
Hendrik Ido Ambacht
2:07:39
2:06:58
16
Andrea den Harder-Kors
Passaat
2:08:09
2:07:33
17
Wilma Schellingenhout
Dordrecht
2:08:13
2:07:23
18
Alice Sigtermans
Passaat
2:10:09
2:09:30
19
Astrid van Tricht
Parthenon
2:12:54
2:12:27
20
Jolanda Hofman
Fortuna
2:15:17
2:14:34
21
Ella Gruiters
Passaat
2:24:34
2:23:47
V50, HM DRECHSTEDEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marianne de Schipper
THOR
1:36:30
1:36:24
2
Leny Kusters
Scorpio
1:45:50
1:45:29
3
Elleke Koornneef
De Koplopers
1:48:59
1:48:13
4
Edith Margadant
PAC
1:51:19
1:51:13
5
Franciska Mulders
Zuiderster Team
1:52:34
1:52:27
6
Ria Everaarts
Passaat
1:53:55
1:53:23
7
Marlies Noldus
Passaat
1:56:03
1:55:32
8
Marian van Eck
Passaat
1:56:30
1:56:00
9
Yvonne Fromm
Parthenon
1:57:08
1:56:25
10
Wilma Zeilmaker
Parthenon
1:57:42
1:57:26
11
Mieke van der Fluit
Hercules
2:01:03
2:00:35
12
Fumiko Inoue
Fortuna
2:01:06
2:00:23
13
Pauli Roedolph
Hercules
2:01:55
2:01:22
14
Sylvia Hattuma
Lunteren
2:04:47
2:03:54
15
Margo Naaktgeboren-Kle
Passaat
2:05:37
2:04:57
16
Jolanda Buisman-Verwei
Passaat
2:06:23
2:05:44
17
Lenie Vonk
Waterweg
2:07:39
2:07:27
18
Yvonne Sabel
Fortuna
2:15:18
2:14:35
19
Grada Donker
Wijngaarden
2:19:22
2:18:42
20
Agnes Klein
Passaat
2:19:53
2:19:14
M SEN, HM DRECHSTEDEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Olfert Molenhuis
Groningen Atletiek
1:09:39
1:09:39
2
Jorrit Pels
Rotterdam Atletiek
1:10:40
1:10:40
3
Peter de Ketelaere
Eke (BEL)
1:12:07
1:12:07
4
Christophe de Ketelaer
Eke (BEL)
1:12:24
1:12:24
5
Merwin Dollison
Artemis
1:13:50
1:13:50
6
Tom Werrelmann
Energie
1:18:13
1:18:12
7
Jeroen Overduin
Leiden Atletiek
1:19:21
1:19:20
8
Barry van Eeden
NSL
1:21:03
1:21:03
9
Rutger Kramer
Haag Atletiek
1:22:33
1:22:32
10
Remco Peters
EUR Roadrunners Here
1:23:01
1:22:58
11
Lars de Bekker
De Kieviten heren
1:25:17
1:25:12
12
Joris Wulfert
EUR Roadrunners Here
1:28:16
1:28:16
13
Peter Loopik
Parthenon
1:29:22
1:29:19
14
Marijn Rodenburg
EUR Roadrunners Here
1:30:36
1:30:17
15
Bob Hentenaar
Amsterdam
1:30:49
1:30:40
16
Bernard van Schaardenb
Amsterdam
1:31:12
1:31:04
17
Cris Stroe
Dordrecht
1:31:24
1:31:13
18
Remco Prins
Rotterdam
1:31:36
1:30:53
19
Michael de Smit
Rotterdam
1:31:56
1:31:25
20
Rafael Krijgsman
PAC
1:32:25
1:32:22
21
Lars Stolk
Antilope
1:33:19
1:33:05
22
Rene Kuijken
Dordrecht
1:33:57
1:32:58
23
Jim Schellens
Antwerpen Athletics
1:34:12
1:33:49
24
Raymond van Welie
Dordrecht
1:34:22
1:34:01
25
Ronald de Jonge
Hendrik Ido Ambacht
1:34:24
1:34:14
26
Thijs Tonnon
Amsterdam
1:37:22
1:37:14
27
Dimitri Pennings
PAC
1:39:34
1:39:31
28
W Born
1:40:30
1:40:07
29
Jasper van Duijvenbood
Fortuna
1:41:08
1:40:56
30
Kevin Visbach
Dordrecht
1:41:37
1:41:17
31
Paul Bouwman
Heerjansdam
1:42:12
1:41:44
32
Marc van den Enden
Breda
1:42:18
1:41:27
33
Jeroen Rook
Rotterdam
1:42:45
1:41:49
34
Tom van der Lelij
Vlaardingen
1:42:46
1:42:02
35
Carlos den Otter
Zoetermeer
1:43:00
1:42:37
36
Mark Kwakernaak
Parthenon
1:43:13
1:43:09
37
Sietse Weij
Barendrecht
1:43:27
1:43:24
38
Pim Raaijmakers
Rotterdam
1:43:43
1:42:52
39
Rolf Viervant
Rotterdam
1:44:05
1:43:03
40
Jeroen Pijl
Zwijndrecht
1:44:54
1:44:05
41
Jeroen Wolst
Hendrik Ido Ambacht
1:45:18
1:44:23
42
Maurits van Montfoort
Amsterdam
1:45:25
1:45:12
43
Pieter Leliefeld
Amsterdam
1:45:26
1:45:14
44
Mark Capitein
Rotterdam
1:45:29
1:45:11
45
Huibert Lucas
Zwijndrecht
1:46:07
1:45:14
46
Alexander Blokland
Hardinxveld Giessend
1:46:27
1:45:26
47
Wouter Booister
Spark
1:46:34
1:46:05
48
Arjan van den Tempel
Rotterdam
1:47:00
1:45:58
49
Marcel Baars
Dordrecht
1:47:17
1:46:27
50
Wouter Seinen
Dordrecht
1:48:17
1:47:19
51
Rink Janssens
Dordrecht
1:50:02
1:49:34
52
Berry de Bruijn
Dordrecht
1:50:54
1:50:54
53
Daniel Hordijk
Hellevoetsluis
1:51:14
1:50:48
54
Michiel van Es
Dordrecht
1:51:19
1:50:48
55
Geert Pals
Dordrecht
1:53:18
1:52:44
56
Sjoerd van 't Hoff
Dordrecht
1:53:19
1:52:45
57
Menno Kraaijeveld
Spijkenisse
1:53:29
1:53:00
58
Jaco de Waard
Passaat
1:54:06
1:53:23
59
Jasper Diekema
Dutch Runners Gold
1:55:00
1:54:16
60
Jerram Visbach
Dordrecht
1:55:56
1:55:36
61
Eric Smit
Zwijndrecht
1:56:19
1:55:48
62
Edwin van der Reijnst
Ridderkerk
1:56:22
1:55:53
63
Niels Stijweg
Dordrecht
1:56:29
1:55:54
64
Ben de Visser
Dordrecht
1:56:32
1:55:47
65
Cees Provily
Puttershoek
1:56:48
1:56:00
66
Sebastiaan Scholten
Dordrecht
1:59:21
1:58:23
67
Michel Sap
Rotterdam
1:59:26
1:58:36
68
El-Hajoutti
boom
2:00:09
1:59:42
69
Marcel van der Reijnst
Ridderkerk
2:01:15
2:00:46
70
Raymon de Hoog
Dordrecht
2:03:08
2:02:59
71
Ferry Roggeband
Haarlem
2:14:05
2:13:06
72
Ruud de Groot
Schiedam
2:15:24
2:14:38
73
Mohammed El Hajouti
Boom (Bel)
2:24:03
2:24:03
M35, HM DRECHSTEDEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Paul Blokland
Parthenon
1:17:29
1:17:29
2
Maurice van der Velden
Energie
1:18:16
1:18:14
3
Richard Lelieveld
De Kieviten heren
1:29:01
1:28:58
4
Bart van Dodeweerd
De Kieviten heren
1:31:38
1:31:33
5
Gerard Dijksman
Hendrik-Ido-Ambacht
1:32:09
1:31:53
6
Frans Dekker
Olympus '70
1:34:45
1:34:44
7
Sascha Hagedoorn
AAC
1:34:46
1:34:45
8
Edward Peters
Zwijndrecht
1:35:31
1:35:21
9
Leon van der Stelt
Puttershoek
1:35:43
1:35:30
10
Andre Stappers
TVD
1:38:25
1:38:17
11
Christian Marc van 't
Delft
1:40:47
1:40:39
12
Michel Borsboom
Berkel en Rodenrijs
1:41:05
1:40:11
13
Peter Verschoor
Zwijndrecht
1:41:21
1:41:08
14
Dennis Brouwer
Rotterdam
1:41:57
1:41:56
15
Pieter den Edel
WZK Tri Team Wassena
1:42:26
1:41:50
16
Pascal de Jager
Alphen aan den Rijn
1:42:52
1:42:45
17
Daan Gorlitz
Passaat
1:44:02
1:43:48
18
Sander van Zalingen
Hendrik Ido Ambacht
1:44:05
1:43:26
19
Frank Jonker
Papendrecht
1:44:27
1:44:02
20
Kees van der Meijden
Streefkerk
1:45:05
1:44:43
21
Cyril Versteeg
Hendrik Ido Ambacht
1:45:06
1:44:54
22
Johan Holster
Dordrecht
1:45:52
1:45:31
23
Jurgen Hollemans
Fortuna
1:46:05
1:45:32
24
Marcel Blokland
Hardinxveld Giessend
1:46:27
1:45:27
25
Marco van der Lecq
De Koplopers
1:47:18
1:47:01
26
Arthur Gootjes
Hercules
1:47:21
1:46:46
27
Erwin Deckers
Zwijndrecht
1:47:45
1:47:17
28
Paul Hitzerd
Dordrecht
1:47:47
1:47:39
29
Jeroen de Groot
Hercules
1:48:30
1:48:07
30
Edwin de Jager
Wilnis
1:49:11
1:48:46
31
Ronald Stienstra
Berkel en Rodenrijs
1:49:39
1:48:45
32
Anco Kallemein
Hendrik Ido Ambacht
1:49:45
1:49:06
33
Henry Dol
Capelle aan den IJss
1:50:39
1:50:21
34
Ronald Nuijten
Dutch Runners Gold
1:50:49
1:50:29
35
Rien van der Stelt
Papendrecht
1:51:01
1:50:08
36
Pascal van Mierlo
Voorburg
1:51:02
1:50:33
37
Chris van Rossum
Energie
1:51:07
1:51:01
38
Michel van der Burg
Schiedam
1:51:45
1:50:58
39
Jeroen van Hoorn
PAC
1:52:31
1:51:37
40
Martin van Berkel
Dordrecht
1:52:39
1:51:44
41
Edwin Phernambucq
Hellevoetsluis
1:53:51
1:53:15
42
Paul Leenheer
Zwijndrecht
1:54:40
1:53:46
43
Matthijs van Muijen
Rotterdam
1:54:54
1:54:04
44
W van Leeuwen
Fortuna
1:57:51
1:57:41
45
Martin Noteboom
Passaat
1:58:27
1:57:45
46
Jorgen Westbroek
Hellevoetsluis
1:59:23
1:58:58
47
Thomas Rapparlie
Dordrecht
2:00:54
2:00:35
48
Bastiaan Al
Hoogland
2:01:48
2:01:26
49
Robert Buitendijk
Rotterdam
2:01:52
2:01:10
50
Roger van den Schoor
Vught
2:04:45
2:03:58
51
Michel den Dekker
Rhoon
2:10:07
2:09:48
52
Dick van Kerkhof
Parthenon
2:12:22
2:11:56
53
Martin van den Heuvel
Rotterdam
2:18:34
2:18:19
54
Izaak Verhoeven
Zwijndrecht
2:26:08
2:25:44
M40, HM DRECHSTEDEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wim Padmos
Voorne Atletiek
1:10:26
1:10:26
2
Patrick Kwist
Rotterdam Atletiek
1:13:07
1:13:07
3
Aart-Peter Baan
Energie
1:18:32
1:18:31
4
Martin Verveer
Hendrik Ido Ambacht
1:19:40
1:19:39
5
Jan van Hoeven
Olympus '70
1:22:03
1:22:03
6
Marc van Hemert
Hercules
1:23:47
1:23:35
7
Marcel Postmus
Voorne Atletiek
1:25:12
1:25:12
8
Ron Nagtzaam
Puttershoek
1:28:35
1:28:22
9
Egbert Reurich
Hendrik Ido Ambacht
1:29:46
1:29:44
10
Erik van Keeken
De Kieviten heren
1:29:55
1:29:50
11
Niclas Vermaas
Hercules
1:30:17
1:30:01
12
Ron Dekker
Fortuna
1:30:30
1:30:28
13
Jacco van der Kuil
Rockanje
1:30:59
1:30:26
14
Erik van Maaren
Rotterdam
1:31:15
1:31:13
15
Cor Hamels
Hercules
1:31:19
1:30:56
16
Arno van Unnik
Fortuna
1:31:46
1:31:44
17
H Lodder
Alblasserdam
1:32:23
1:32:19
18
Johan Moree
Hercules
1:32:42
1:32:35
19
Werner Giesbergen
Scorpio
1:33:17
1:33:12
20
Jeroen Smits
Texel
1:33:33
1:33:14
21
Johan Snijders
Voorne Atletiek
1:34:27
1:34:27
22
Patrick van den Kerkho
Loopgroep PK
1:36:09
1:36:09
23
Martin van der Helm
Pijnacker
1:36:29
1:36:12
24
Edwin Kilsdonk
Passaat
1:37:54
1:37:39
25
Dick Markesteijn
Passaat
1:37:57
1:37:25
26
Bob Polack
Schilderw. vd Heide
1:38:03
1:37:06
27
Ferry The
Rotterdam
1:39:33
1:39:29
28
John van der Wacht
Dordrecht
1:40:32
1:40:20
29
Serge Bossant
Ruisbroek (BEL)
1:40:50
1:40:17
30
Alex Teeuw
Papendrecht
1:41:33
1:40:50
31
Anton van Amerongen
Leidschendam
1:42:17
1:41:59
32
Arjen van Die
Hendrik Ido Ambacht
1:43:16
1:42:29
33
Peter Kuiphof
Dordrecht
1:44:01
1:43:22
34
Ruud Koreman
Dordrecht
1:44:18
1:43:47
35
Robert Degenhart
Spirit Oud Beijerlan
1:44:38
1:44:05
36
Rens Veerman
Passaat
1:44:46
1:44:46
37
Edwin van der Wilk
Olympus '70
1:45:19
1:45:17
38
Leslie Harder
Almere
1:45:35
1:44:47
39
Frans van Zijderveld
Numansdorp
1:45:53
1:45:13
40
Karel Voogt
Energie
1:46:05
1:45:20
41
Mauro Danese
Hercules
1:46:43
1:46:12
42
Edwin de Haas
Rotterdam
1:46:45
1:46:43
43
Wim Middelveld
Ridderkerk
1:47:12
1:47:08
44
Edwin den Haring
Zwijndrecht
1:48:01
1:47:50
45
Rene Meijwaard
Spark
1:48:13
1:47:51
46
Henk Dubbeldam
Hardinxveld Giessend
1:48:15
1:47:14
47
Adriaan van Tilborg
Gorinchem
1:48:33
1:48:10
48
Martin Jacobs
Ridderkerk
1:48:47
1:47:50
49
Maarten Waalderbos
Dordrecht
1:48:50
1:48:18
50
Harald van Vugt
Dordrecht
1:48:57
1:48:31
51
Ěrvin vander Waal
TVD
1:49:09
1:48:36
52
Koyuncu
Dordrecht
1:49:33
1:48:31
53
Gerard Slotema
Parthenon
1:49:39
1:48:45
54
Jan Ringlever
Zwijndrecht
1:49:43
1:49:32
55
Jos Markusse
Vlaardingen
1:50:24
1:49:37
56
Marinus Ploos van Amst
Papendrecht
1:51:29
1:51:07
57
Eelco van den Hoonaard
's-Gravenhage
1:51:39
1:50:38
58
Walter van Berchum
Spijkenisse
1:52:21
1:51:27
59
Arie de Pijper
Zwijndrecht
1:52:25
1:52:20
60
Wim van Horssen
Dordrecht
1:53:02
1:52:05
61
Kees Barth
Papendrecht
1:53:21
1:52:48
62
Edward Hoogendoorn
Dordrecht
1:53:24
1:52:56
63
Marcel van den Berg
Dordrecht
1:53:27
1:52:49
64
Niek Al
Parthenon
1:53:31
1:53:08
65
Paul Eversteijn
Breda
1:53:53
1:53:29
66
Marcel Koeleman
Zwijndrecht
1:54:36
1:54:06
67
John Keus
Dordrecht
1:54:59
1:54:09
68
Peter Fens
Dordrecht
1:55:20
1:54:33
69
Alex Mesman
Papendrecht
1:55:37
1:55:29
70
Robert Valkhoff
Amsterdam
1:55:41
1:54:49
71
Jan van Heeswijk
Papendrecht
1:55:50
1:54:54
72
Ed Den Dunnen
Papendrecht
1:56:03
1:55:10
73
A Broere
Passaat
1:56:19
1:55:49
74
Peter Boon
Hendrik Ido Ambacht
1:58:00
1:57:50
75
Paul Batenburg
Rotterdam
1:58:56
1:58:10
76
Peter Messemaker
Zwijndrecht
1:58:58
1:58:45
77
Antonio Franciosa
Dordrecht
1:59:23
1:58:24
78
Bert van Genderen
Sliedrecht
2:00:20
1:59:30
79
Martin Blankestijn
Dutch Runners Basic
2:00:52
2:00:33
80
Arjan Bos
EUR Roadrunners
2:02:03
2:02:03
81
Michael van Maalsen
Dordrecht
2:02:16
2:01:17
82
André van der Graaf
Leeuwarden
2:02:57
2:02:20
83
Marcel Verhoef
Hercules
2:03:39
2:03:08
84
Wim Oussoren
Dordrecht
2:03:52
2:03:04
85
Pier-Jan Hettema
Zwijndrecht
2:06:59
2:06:44
86
Peter Nolden
Rotterdam
2:07:24
2:06:23
87
Cor van Leuven
Dordrecht
2:07:25
2:06:29
88
Frits Evenblij
Hoogvliet Rotterdam
2:07:41
2:06:41
89
Johan van der Molen
Parthenon
2:08:15
2:07:50
90
Jeroen van der Waal
Hendrik Ido Ambacht
2:09:40
2:09:00
91
John Kraaijvanger
Papendrecht
2:09:52
2:09:06
92
Michiel Vree
's-Gravendeel
2:10:33
2:09:52
93
Bruno Aravena
Hercules
2:18:42
2:18:30
94
Ton Hessels
Dordrecht
2:22:24
2:21:50
95
Frank van der Leer
's-Gravenhage
2:26:57
2:26:31
M45, HM DRECHSTEDEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Aissa Margoum
Parthenon
1:14:07
1:14:07
2
Remco Schraven
Voorne Atletiek
1:21:56
1:21:55
3
Hans de Man
Papendrecht
1:22:16
1:22:12
4
Jan van Bennekom
Spirit Oud Beijerlan
1:23:35
1:23:32
5
Steve Sommeling
Passaat
1:25:26
1:25:26
6
Albert Corveleijn
Spijkenisse
1:26:05
1:26:05
7
Wim van Ruiven
Loopgroep PK
1:28:01
1:27:56
8
Peter Sabel
Fortuna
1:29:16
1:29:16
9
Marius Besuijen
EON-powerteam
1:31:46
1:31:41
10
Andre Leeuwis
Passaat
1:31:58
1:31:41
11
Herman Ploeger
Den Burg
1:34:51
1:34:33
12
Eric Jonker
Haag Atletiek
1:34:59
1:34:51
13
Martin Rozeboom
Parthenon
1:35:06
1:34:41
14
Ton Satter
Dutch Runners Gold
1:35:10
1:35:05
15
Geert Dekker
Hercules
1:35:39
1:35:27
16
Peter Voskuijl
Zwijndrecht
1:36:18
1:36:10
17
Sjaak Moeliker
Dordrecht
1:36:22
1:36:06
18
Emiel Schell
Hellevoetsluis
1:37:03
1:36:58
19
Victor Molenaar
Prins Hendrik
1:37:30
1:37:24
20
Ronald Puszkar
Hendrik Ido Ambacht
1:37:39
1:37:17
21
Ronald Bik
Schilderw. vd Heide
1:38:04
1:37:08
22
Simon Barto
Dordrecht
1:39:32
1:38:58
23
Dick van der Voorden
Nieuw-Lekkerland
1:40:39
1:40:20
24
Eddie Smid
Barendrecht
1:40:55
1:40:51
25
Pieter Koning
Dordrecht
1:40:59
1:40:38
26
Jan de Groot
1:41:55
1:41:26
27
Peter Ripzaad
Dordrecht
1:42:05
1:41:52
28
L Haanstra
Bussum
1:42:24
1:41:26
29
Abel Bakema
Houten
1:42:52
1:42:37
30
Ronald van Driel
Zwijndrecht
1:42:58
1:42:45
31
Aart EIJGELSHEIM
Zwijndrecht
1:45:15
1:45:04
32
Joti Hakkert
IJsselstein Ut
1:46:14
1:46:06
33
Michel van Leiden
Dutch Runners Gold
1:46:38
1:46:21
34
Niek den Hals
Dordrecht
1:47:03
1:46:19
35
René Verwer
Parthenon
1:47:25
1:46:50
36
Leon Cooijmans
Gouda
1:47:49
1:47:24
37
Robert Vink
Dordrecht
1:48:18
1:48:00
38
Henk Visser
Parthenon
1:48:26
1:48:16
39
Leen Vermij
Dordrecht
1:48:26
1:47:50
40
Jan Keijzer
Voorhout
1:48:32
1:48:00
41
Frans Keizer
Parthenon
1:48:46
1:48:15
42
John Haksteen
Dordrecht
1:48:47
1:48:17
43
Marcel van den Berg
Rotterdam
1:48:53
1:48:53
44
Herman Wijting
Passaat
1:48:58
1:48:37
45
Ward de Vin
Dutch Runners Gold
1:49:34
1:48:56
46
Matthijs de Kort
Barendrecht
1:49:40
1:49:09
47
Jan Brilman
Parthenon
1:50:19
1:50:19
48
Marco Klerk
Rheden
1:50:21
1:49:25
49
Jan Snoey
Boskoop
1:50:30
1:50:22
50
Fred van der Zee
Dordrecht
1:50:57
1:50:06
51
Arie van Ham
Anna Paulowna
1:51:16
1:50:19
52
R Schmitt
Papendrecht
1:52:22
1:52:04
53
Jo Kortooms
Passaat
1:52:23
1:51:53
54
Rens van Hal
Passaat
1:52:27
1:51:45
55
Onno de Knegt
Hendrik Ido Ambacht
1:52:51
1:52:29
56
Carl Maal
's-Gravenhage
1:52:53
1:52:31
57
Ron van der Kruit
Voorschoten
1:53:23
1:53:06
58
Hans van Dijk
Vlaardingen
1:53:24
1:53:01
59
Gerard van Biesen
Dutch Runners Basic
1:53:38
1:53:01
60
Leo van Oorschot
Dordrecht
1:53:54
1:53:02
61
Lucas Kint
Middelburg
1:53:56
1:52:55
62
Robert Dokman
Dordrecht
1:54:28
1:54:08
63
Bert Visser
Papendrecht
1:55:42
1:55:08
64
Rene van der Weijden
Parthenon
1:56:40
1:56:02
65
Jan Pijl
Zwijndrecht
1:56:55
1:56:06
66
Arthur de Ruiter
Schiedam
1:57:54
1:57:24
67
Hendrik Spiering
Utrecht
1:58:17
1:57:22
68
Anton Hollemans
Dutch Runners Gold
1:58:22
1:57:46
69
Fred van Velzen
Inter Care & Cure
1:58:42
1:58:36
70
Kees Bruins Slot
Houten
1:59:14
1:59:14
71
Anne Jan Kolbe
Ridderkerk
1:59:56
1:59:37
72
Robert Passchier
Zwijndrecht
2:00:15
1:59:36
73
Klaas Zuur
Passaat
2:00:18
1:59:30
74
Eric van Hees
Zwijndrecht
2:00:41
2:00:06
75
Gertjan Fok
Dordrecht
2:00:46
2:00:00
76
Marco Korevaar
Sliedrecht
2:01:46
2:00:56
77
Ronald de Jong
Ridderkerk
2:01:50
2:00:53
78
John den Hartog
Dordrecht
2:02:19
2:01:34
79
Ton van Spijk
Dordrecht
2:02:40
2:02:13
80
Daan Reuhman
Waalre
2:02:49
2:01:49
81
Theo Baars
Passaat
2:03:45
2:03:15
82
Piet Colle
Parthenon
2:03:59
2:03:37
83
Martin Matse
Parthenon
2:04:09
2:03:43
84
F A Jongkoen
's-Gravendeel
2:04:39
2:03:59
85
Peter Walraven
Dordrecht
2:05:40
2:05:03
86
Cor Salentijn
Passaat
2:06:36
2:05:55
87
Eelco Linnert
Dordrecht
2:08:11
2:07:31
88
Rob Scheenloop
Parthenon
2:08:40
2:08:13
89
Frans van Kampenhout
Dutch Runners Gold
2:11:29
2:10:16
90
Arjan Hulsebos
Dutch Runners Gold
2:11:30
2:10:16
91
Willem Beerman
Rotterdam
2:15:25
2:14:29
92
Jacobus van Wingerden
Capelle aan den IJss
2:15:51
2:15:51
93
Mark Naaborgh
Fortuna
2:16:10
2:15:25
94
Erik Paalvast
Passaat
2:18:38
2:18:14
95
Leo van Oosterhout
Hendrik Ido Ambacht
2:20:02
2:19:14
96
René Freen
Dordrecht
2:29:00
2:28:09
97
Richard Paardekooper
Olympus '70
2:29:34
2:29:20
M50, HM DRECHSTEDEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Peter Reedijk
Fortuna
1:21:46
1:21:46
2
Aart van Wijk
Passaat
1:25:13
1:25:12
3
Luc Waegeman
NEA Volharding
1:27:09
1:27:09
4
Arie van Heeren
Parthenon
1:27:22
1:27:20
5
Hans Bosman
Dordrecht
1:30:34
1:30:31
6
Ricardo Baptiste
EON-powerteam
1:32:57
1:32:55
7
Aarnout Salwegter
Hercules
1:34:19
1:34:16
8
Sjaak Dijksman
Hendrik-Ido-Ambacht
1:34:34
1:34:18
9
Andre de Schipper
THOR
1:36:44
1:36:38
10
Leon van der Helm
Voorburg
1:37:33
1:37:11
11
Nico Loopik
Dordrecht
1:37:47
1:37:37
12
Piet Lodde
Hendrik-Ido-Ambacht
1:38:59
1:38:43
13
Paul Landsmeer
Dordrecht
1:39:25
1:39:06
14
Wim Schleicher
Rotterdam
1:40:18
1:40:12
15
Aart vd Linden
Dordrecht
1:40:23
1:39:56
16
Robert Vrijhof
Energie
1:40:51
1:40:45
17
Gerard van Velzen
Inter Care & Cure
1:42:32
1:42:27
18
Paul Hienekamp
Parthenon
1:42:34
1:42:00
19
Ton Heijne
Leidschendam
1:43:19
1:42:59
20
Paul Wuestenenk
Rotterdam
1:43:40
1:43:34
21
Arjan IJsselstijn
Ridderkerk
1:43:59
1:42:57
22
F Visser
AAA
1:44:03
1:43:39
23
Jaap van Dijk
Dordrecht
1:44:21
1:43:53
24
Bosboom
PAC
1:44:22
1:43:38
25
Lillo Profita
PAC
1:44:32
1:43:57
26
Aart Versluis
Zwijndrecht
1:45:06
1:44:37
27
Hugo du Mez
Hercules
1:45:16
1:44:40
28
Karel van Hengel
Parthenon
1:45:24
1:44:54
29
Ron de Waal
Hercules
1:45:38
1:45:31
30
Joop Hylkema
Dordrecht
1:46:14
1:46:06
31
Ad van der Linden
Zwijndrecht
1:48:00
1:47:50
32
Wim Slootweg
Dordrecht
1:48:18
1:47:55
33
Dick Hordijk
Spirit Oud Beijerlan
1:48:33
1:48:29
34
Jan van Nes
Zwijndrecht
1:49:42
1:49:28
35
Charles Kerklaan
Hercules
1:51:05
1:50:54
36
Marcel van Eck
Passaat
1:52:11
1:51:29
37
Reinier Kuijer
Hendrik Ido Ambacht
1:52:12
1:51:31
38
Daan van Strien
Dordrecht
1:53:50
1:53:31
39
Joop Koetsenruijter
Zwijndrecht
1:54:10
1:53:59
40
Henri van der Matten
Zwijndrecht
1:54:11
1:54:01
41
Paul Gagesteijn
Hercules
1:54:34
1:54:25
42
Harry Horn
Papendrecht
1:55:36
1:55:28
43
Dick de Vries
's-Gravenhage
1:56:11
1:55:14
44
Hans Walhout
Parthenon
1:56:24
1:55:26
45
Hans Pragt
Zwijndrecht
1:58:49
1:58:19
46
Bert Benschop
Hendrik Ido Ambacht
1:59:02
1:58:25
47
Rien van Ekeren
Passaat
1:59:10
1:58:34
48
Pim de Visser
Hercules
2:00:08
1:59:23
49
Hugo van Galen
Fortuna
2:00:08
1:59:24
50
Martin Lenting
Rotterdam
2:00:55
2:00:43
51
Jan Pieters
Loopgroep PK
2:02:22
2:02:05
52
Stroomberg
Papendrecht
2:03:26
2:03:01
53
Martin van Gasteren
Hercules
2:03:38
2:02:47
54
Jaap Bouw
Passaat
2:03:45
2:03:03
55
Leo Klok
Ridderkerk
2:05:44
2:05:33
56
Gerrit den Hoed
Hendrik Ido Ambacht
2:06:22
2:05:44
57
Fred Goldberg
Hercules
2:08:17
2:08:02
58
Marien de Keizer
Krimpen aan den IJss
2:14:30
2:13:49
59
William Nederpelt
Hercules
2:18:49
2:18:18
M55, HM DRECHSTEDEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wim Besuijen
Dynamica
1:26:03
1:26:01
2
Jan Olsthoorn
Zuiderster Team
1:26:45
1:26:43
3
Leo van Hoorn
Schilderw. vd Heide
1:30:37
1:30:31
4
Henk Nugteren
Parthenon
1:30:45
1:30:44
5
John Guequierre
Dynamica
1:31:45
1:31:43
6
Tom de Raad
Hellevoetsluis
1:36:51
1:36:26
7
Kees Tak
Zwijndrecht
1:38:06
1:37:57
8
Jacques Bonewit
Passaat
1:38:06
1:37:49
9
Jan Slagter
Parthenon
1:39:40
1:39:27
10
Willy Leferink
Dordrecht
1:39:47
1:39:27
11
Teun Noordhoek
Spirit Oud Beijerlan
1:39:53
1:39:49
12
Arie Kamps
avVN
1:41:29
1:41:15
13
Henrie Rombout
Heerjansdam
1:41:42
1:41:08
14
Bert Vogel
Parthenon
1:42:35
1:42:04
15
Hennie Vermeij
Passaat
1:43:01
1:42:40
16
Chris den Hartog
Parthenon
1:43:34
1:43:34
17
Theo Verhaar
Dordrecht
1:44:11
1:43:42
18
Leo Boelens
Dordrecht
1:45:01
1:44:55
19
J A van der Net
Zwijndrecht
1:45:23
1:44:34
20
Gert Rijsdijk
Heerjansdam
1:47:51
1:47:16
21
Ruud Grootenboer
Passaat
1:48:15
1:47:59
22
Jan Koornneef
De Koplopers
1:49:00
1:48:14
23
Johan Brilman
Zoetermeer
1:50:19
1:50:19
24
Bas de Rooij
Dordrecht
1:51:09
1:50:31
25
Peter van Oosterhout
Scorpio
1:52:57
1:52:36
26
Leo Nootenboom
Dordrecht
1:53:15
1:53:01
27
Chris van Bemmel
Parthenon
1:54:20
1:53:42
28
Bart Bovenberg
Spirit Oud Beijerlan
1:54:52
1:54:49
29
Frans Loos
Rotterdam
1:57:30
1:56:50
30
Dick Wittenberg
Dordrecht
1:59:32
1:58:40
31
Hurks
Dordrecht
2:00:45
1:59:49
32
Bart Klein Zeggelink
Passaat
2:02:01
2:02:01
33
Ben van der Waal
Dordrecht
2:03:10
2:03:00
34
Fred Dozy
Spark
2:03:59
2:02:59
35
Peter van Manen
Ede Gld
2:04:48
2:03:55
36
Floris Blankenberg
's-Gravenhage
2:04:59
2:04:46
37
Arie Slingerland
Dordrecht
2:13:14
2:12:59
38
Piet de Graaff
Zwijndrecht
2:14:42
2:13:49
39
Cees Snel
Fortuna
2:17:52
2:17:09
40
Harald Fluegge
Dordrecht
2:22:55
2:22:44
M60, HM DRECHSTEDEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Dre de Wit
Leiden Atletiek
1:30:39
1:30:39
2
Albert Stehouwer
Passaat
1:31:22
1:31:20
3
Tom Hessels
avVN
1:35:24
1:35:22
4
Fred Bastemeijer
Delta Sport
1:37:34
1:37:27
5
John van Gilst
's-Gravendeel
1:42:17
1:42:10
6
Arnold van Velthoven
Dutch Runners Gold
1:43:59
1:43:32
7
Henny Hamers
Zuiderster Team
1:49:48
1:49:19
8
Ton Kuhlmann
Energie
1:53:11
1:53:03
9
Peter Fafie
Dordrecht
1:53:31
1:53:06
10
Karel Oosthoek
avVN
1:56:32
1:56:17
11
Jan Groeneveld
avVN
1:57:55
1:57:10
12
Govert Boon
Zwijndrecht
1:58:10
1:58:01
13
Ruud van Balkom
Dordrecht
1:58:18
1:57:41
14
Cor de Boer
Hoogvliet Rotterdam
1:58:26
1:57:44
15
Henk van Meerten
Schilderw. vd Heide
1:59:30
1:58:33
16
Ton van Roessel
Parthenon
2:00:11
1:59:56
17
Richard Westerbeek
Parthenon
2:00:34
1:59:46
18
Dick Piket
Parthenon
2:00:40
1:59:53
19
Willem Soet
Parthenon
2:02:45
2:01:56
20
Kees Kalis
Papendrecht
2:03:27
2:03:13
21
Johan Thijssen
Scorpio
2:03:47
2:03:18
22
Jacques Beemsterboer
Passaat
2:04:49
2:04:07
23
F R Leeuwin
Vlaardingen
2:05:38
2:05:05
24
Toon Rutjes
Loopgroep PK
2:06:24
2:05:59
25
Frans Ploegmakers
Dordrecht
2:07:06
2:06:13
26
Dick Molenaar
Zwijndrecht
2:08:38
2:08:27
27
Jan Lakerveld
Parthenon
2:09:30
2:09:30
AD, Woonbron, Brooks, Loopreizen.nl
www.uitslagen.nl
29-10-2009 09:11