| | | | | Uitslagenlijst 21e Bevoloop
Gorinchem - Zaterdag 24 oktober 2009
MSEN, 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Maarten van Zeggeren
Passaat
33:29
3
Wilfred Verhagen
Loopgroep Aart Stigt
34:39
4
Paul Visser
Tilburg Road Runners
34:43
7
Jeroen van der Molen
Passaat
39:06
9
Ronald van Meurs
Clytoneus
39:53
M35, 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Richard de Groot
Loopgroep PK
34:05
3
Ronnie Duinkerken
De Kieviten
34:26
4
William van der Zalm
Olympus '70
35:44
5
Sicco Roukema
Loopgroep PK
35:50
10
Jurgen Gerritsen
Parthenon
37:05
12
Kees de Jongh
Haag Atletiek
38:19
14
Roland Groen
Voorne Atletiek
39:25
17
Aschwin IJzendoorn
Waterweg
46:03
M45, 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Amriet Oemraw
Rotterdam Atletiek
35:31
5
Han Stellaard
Loopgroep PK
37:27
M55, 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
8
Erik Slagt
Loopgroep Aart Stigt
41:20
10
Arie van der Ham
Loopgroep Oudewater
42:07
14
Ton van Wageningen
Voorne Atletiek
43:26
15
Joop Sprong
Loopgroep Rietheide
44:16
18
Ben groot Hemmink
Ron Clarke
45:51
19
Henk Verploegh
Haag Atletiek
45:58
20
Leo Groeneweg
Spirit Oud Beijerlan
47:06
23
Maarten Vogelezang
Hercules
49:38
24
Kees Oomen
Altena Road Runners
50:20
25
Erik van der Klaauw
Haag Atletiek
51:09
VSEN, 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Birgit Santiago-vd Heu
Clytoneus
42:29
3
Concetta Pichierri
Voorne Atletiek
44:10
4
Hester van der Werk
Voorne Atletiek
45:25
V35, 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Marleen Zijderlaan
Avantri
42:52
6
Hilda Brak-van Muijlwi
Clytoneus
47:00
7
Jacqueline van Wijk
Passaat
51:01
V45, 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anja van Vliet
Loopgroep PK
43:13
3
Marja Sundermeijer
Spirit Oud Beijerlan
44:46
7
Marry van den Heuvel
Clytoneus
49:52
8
Ella Naayen
Altena Road Runners
50:20
10
Joyce Siemons-Brouwer
Spark
56:17
MREC, 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marijn van Schoote
Rotterdam
35:25
2
Reinier Burgemeester
Dordrecht
35:37
3
Marthel IJkelenstam
Leerdam
36:04
6
Leendert van der Lugt
Capelle aan den IJss
37:06
9
Marcel Liefbroer
Papendrecht
39:51
13
Gerard Mellaard
Abbenbroek
40:43
14
Carolus IJzerman
Giessenburg
40:45
15
Eric Van Dorsselaer
Dongen
40:54
16
Maurice Melotto
Sliedrecht
41:06
22
Dennie van Ham
's-Gravendeel
42:23
23
GertJan van Pelt
Gorinchem
42:28
24
Theo Schermers
Hardinxveld Giessend
42:31
27
Henkjan den Braven
Hoogblokland
43:09
30
Timon van Wijngaarden
Sliedrecht
43:19
35
Remco Oldebesten
Nieuwegein
43:53
36
Marcel Kemperman
Hilversum
43:59
37
Juan Javier Caeiro Mou
Capelle a/d Yssel
44:14
39
Arie van Meeteren
Groot Ammers
44:27
40
Stefan van Wijngaarden
Hardinxveld-Giessend
44:41
45
Jacob-Jan de Koning
Bodegraven
45:13
52
Henk Ros
Hardinxveld Giessend
45:39
58
Dirk Kersbergen
Hei en Boeicop
46:22
62
Willem de Jong
Barendrecht
46:34
63
Luc van den Oever
Schoonhoven
46:45
64
Siegfried van den Brin
Gorinchem
46:46
67
Marien van Andel
Langerak Zh
46:58
70
Wesley Eijkelenboom
Langerak Zh
47:25
71
Ellinaras Xenitemenos
Gorinchem
47:28
72
Gilbert van der Zanden
Gorinchem
47:32
73
Gerrit-Jan Schrijver
Hoornaar
47:36
74
Remco van herwijnen
Gorinchem
47:41
78
Carlo van Leest
Oosterhout Nb
47:55
79
Czesiu Godlewski
Gorinchem
48:17
80
Cor Hagenaar
Hardinxveld-Giessend
48:20
82
Albert Wijting
Spijkenisse
48:43
88
Jan van Poortvliet
Schelluinen
49:15
89
Aad van der Poel
Schoonhoven
49:17
91
Max van der Meiden
Leerdam
49:29
93
Michel van der Sanden
Made
49:41
95
Jan Hobo
Hardinxveld Giessend
50:06
97
Aart den Hartog
Giessenburg
50:11
98
Peter van der Linden
Leerdam
50:25
99
Huib den Braven
Hoogblokland
50:28
103
Martin Roodnat
Papendrecht
51:05
105
Wilco 't Lam
Schoonrewoerd
52:05
106
Kees van Middelkoop
Langerak Zh
52:09
111
Ferri van Pieterson
Sliedrecht
52:44
112
Quint Vlot
Hardinxveld-Giessend
52:52
116
Henri Nafzijer
Barendrecht
54:34
117
Ton van Meeteren
Hardinxveld Giessend
54:51
119
Arjan Hulsebos
Amsterdam Zuidoost
56:28
120
Gerrit Maasland
Noordeloos
56:43
126
Koos van Holstein
Rotterdam
59:28
127
Jan Matthijs Vaal
Sleeuwijk
1:01:36
VREC, 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Wilma de Moel
Groot Ammers
46:39
5
Liesbeth Kazen
Hardinxveld Giessend
49:06
6
Janneke de Bruin
Hardinxveld Giessend
49:08
7
Lidewy van de Nobelen
Giessenburg
49:09
9
Karen van Willigen
Gorinchem
49:27
13
Jolanda den Haan
Giessenburg
51:04
14
Jolanda Gelderblom
Gorinchem
51:14
19
Charlotte Malkus
Gorinchem
54:59
21
Lidy Achterkamp
Nieuw-Lekkerland
55:17
22
Pleuni de Bruin
Noordeloos
56:41
24
Lies Hoogenhuyzen
Gorinchem
57:11
25
Ellen Langhorst-van Du
Dalem
57:22
26
Miep Hagenaar
Hardinxveld-Giessend
59:39
MREC, 5KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ron van der Linden
Culemborg
18:00
2
Erik den Hartog
Woudrichem
18:13
4
Bert Schild
Hardinxveld-Giessend
18:56
5
Jelmer van der Linden
Culemborg
19:04
6
Sjakko van Houwelingen
Ottoland
19:30
8
Maarten van Houwelinge
Ottoland
21:11
10
Martijn Rouweler
Nijverdal
22:40
11
Marcel de Bruijne
Heukelum
23:13
13
Stef van Erp
Hooge Zwaluwe
24:02
14
Marcel van Eeden
Gorinchem
25:24
16
Ad Schild
Hardinxveld-Giessend
27:39
17
Pieter Vink
Hardinxveld-Giessend
28:43
18
Piet Gerritsen
's-Gravenhage
30:49
VREC, 5KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Eveline van Gink
Gorinchem
24:22
7
Liesbeth van de Poel
Ameide
30:24
12
Marleen Poel
Schoonrewoerd
32:36
14
Sandra Uittenbogaard
Leerdam
35:28
J1216, 2,5KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Viktor van Tuijl
Gorinchem
10:59
M1216, 2,5KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michelle van der Wens
Papendrecht
12:06
J7-11, 1KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Christiaan Korte
Schelluinen
3:37
9
Jochem van Boekel
Gorinchem
4:42
10
Robbin van Eeden
Gorinchem
4:58
MTM6, 1KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
M7-11, 1KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Anniek van Boekel
Gorinchem
3:30
3
Irene van der Stok
Spankeren
4:04
5
Marlijn van Boekel
Gorinchem
4:16
8
Emma van der Stok
Spankeren
4:34
Uitslagen.nl
31-10-2009 09:58