Uitslagenlijst Vijfde VUmc gebouwenloop

Amsterdam - Zaterdag 24 oktober 2009

J0408, KIND1.2
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wouter Mulder
Halfweg Nh
5:35
2
Stijn de Bruin
Amstelveen
6:24
3
Max van Cruijsen
Amsterdam
6:32
4
Timo Klabbers
Amersfoort
6:35
5
Flint Verbeek
Haaksbergen
6:37
6
Tinus Grabijn
Amstelveen
6:36
7
Ruben Damman
Almere
6:43
8
Finn Deckers
Utrecht
6:47
9
Pieter Grabijn jr
Amstelveen
6:59
10
Jelmer van der Kamp
Heiloo
7:11
11
Tim Damman
Almere
7:16
12
Michel Laanbroek
Haarlem
7:18
13
Huub Veldman
Bilthoven
7:18
14
Djoi Reus
Grootebroek
7:57
15
Daan Traa
Heemskerk
8:06
16
Tijmen Vink
Nieuw Vennep
8:15
17
Victor Steele
Amsterdam Zuidoost
8:19
18
Lucas Bastiaans
Purmerend
8:31
M0408, KIND1.2
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lianne Pijpers
Sassenheim
6:09
2
Femke van der Kamp
Heiloo
6:23
3
Julia Houthuijzen
Zaandam
6:38
4
Renée van der Pijl
Amstelveen
7:05
5
Robin Traa
Heemskerk
7:12
6
Kim Huussen
Maarssen
7:23
7
Femke de Wit
Maarssen
7:51
8
Eline Bes
Zaandam
7:52
9
Ruby Reuvecamp
Nieuwkoop
7:54
10
Merel Gerritsen
Amstelveen
7:58
11
Tessa de Wit
Maarssen
8:15
12
Melissa Steele
Amsterdam Zuidoost
8:15
13
Ellen van der Pijl
Amstelveen
8:29
14
Merel Klabbers
Amersfoort
10:45
J0912, KIND1.2
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lennart Hatenboer
Diemen
4:40
2
Stefan Kok
Lutjebroek
4:42
3
David Kolopita
Weesp
4:45
4
Kevin Kolopita
Weesp
4:47
5
Jannis Bertholet
Amsterdam
4:59
6
Paul Koole
Amstelveen
5:26
7
Bentor Toledo Rip
Zwanenburg
5:43
8
Jurre de Groot
Hoorn
5:50
9
Luuk Verbeek
Haaksbergen
5:53
10
Timo de Vlugt
IJmuiden
5:53
11
Joep Verbeek
Haaksbergen
6:36
12
Jelmer Mulder
Halfweg Nh
7:16
13
Rick van Es
Halfweg Nh
7:17
14
Tom Loth
Zaandam
7:36
M0912, KIND1.2
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Linda Alzate Ramirez
Zoetermeer
5:00
2
Pamela Alzate Ramirez
Zoetermeer
5:27
3
Tyra Themen
Amsterdam Zuidoost
5:30
4
Shaliyah Themen
Amsterdam Zuidoost
5:30
5
Celine Reus
Grootebroek
5:31
6
Femke Pijpers
Sassenheim
5:32
7
Kimberly Colijn
Aalsmeerderbrug
5:34
8
Yasmin Keppel
Den Helder
5:47
9
Britt Reuvecamp
Nieuwkoop
6:15
10
Jessica Alzate Ramirez
Zoetermeer
6:16
11
Maartje Kop
Avenhorn
6:42
12
Shannah Reus
Grootebroek
7:18
13
Cheyenne Fiene
Bussum
8:02
14
Petra Kwakman
Volendam
11:03
5M1, 5KM1100
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joost Kok
Lutjebroek
21:21
2
Mark Tijsterman
Assendelft
21:45
3
Dirk den Broeder
Soest
22:00
4
Christiaan Wattel
Soest
22:06
5
Thom Ummels
Haarlem
22:10
6
Christoph Werdmuller v
Velserbroek
22:24
7
Lodewijk Brosens
Amsterdam
22:30
8
Marten Visser
Almere
22:46
9
John Celie
Uithoorn
23:06
10
Julien Segers
Alphen aan den Rijn
23:32
11
Christan Verbeek
Haaksbergen
23:36
12
Freek van Vliet
Alphen aan den Rijn
23:39
13
Erik-Jan Wilderom
IJmuiden
23:57
14
Jeroen van Vuuren
Amsterdam
24:31
15
Ed Zijl
Voorschoten
24:40
16
Roland Bakker
Zaandam
24:59
17
Robin van Eck
Amstelveen
25:10
18
Niels Bergsma
Volendam
25:13
19
Stefan Tetenburg
Amsterdam
25:16
20
Jorgen Toele
Amsterdam
25:18
21
Dennis Doest
Amstelveen
25:21
22
John Roodenburg
Boskoop
25:24
23
Vincent de Groot
Hoorn Nh
25:31
24
Martijn Vink
Nieuw Vennep
25:32
25
Erik de Wit
IJsselstein Ut
25:37
26
Youri Versloot
Amsterdam
26:11
27
Kees de Jong
Heiloo
26:18
28
René Olijkan
Zwanenburg
26:21
29
Jan van den Berg
Uithoorn
26:32
30
Robert Bes
Zaandam
26:33
31
Eric van Dongen
Alphen aan den Rijn
26:42
32
Henk van Harselaar
Beverwijk
26:55
33
Kruiswijk Marcel
Almere
27:01
34
Marcel Klabbers
Amersfoort
27:01
35
Arie- Scheppingen van
Purmerend
27:13
36
Henk van Harselaar
Beverwijk
27:24
37
Bas Schippers
Apeldoorn
27:29
38
Bart Noyons
Katwijk Zh
27:30
39
Olaf van Es
Hoofddorp
27:58
40
Frans Levelt
Amsterdam
28:20
41
Nico Duivis
Amstelveen
28:39
42
Simon Büscher
Noordwijk Zh
28:42
43
Andre van Es
Zorgvlied
28:55
44
Peter van der Plas
Kudelstaart
29:12
45
Jack Horneman
Amsterdam
29:33
46
Kees van Setten
Duivendrecht
29:34
47
Wimjan Schippers
Bilthoven
29:47
48
Andre Brands
Utrecht
30:00
49
Kees van der Woude
Amsterdam
30:39
50
Frank Kraak
Almere
30:41
51
Frans Maarse
Aalsmeer
30:47
52
Erik Knebel
Lisse
30:59
53
Frans de Soet
Amsterdam
31:15
54
Peter Noyons
Valkenburg Zh
31:24
55
Frans Wolfs
Amsterdam
32:17
56
Jimmy van Ommeren
Amsterdam Zuidoost
32:34
57
Michel Klok
Amsterdam
34:04
58
Emiel Alloo
Almere
34:04
59
Wesley Alloo
Almere
34:26
60
Roel de Ruiter
Aalsmeer
35:46
61
Ton Maas
Amstelveen
38:06
62
Geert Niemeijer
Amsterdam
39:11
63
Jos Zuijderwijk
Amsterdam
41:32
64
Martijn Biesmans
Weesp
43:08
5V1, 5KM1100
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeske Hoogeboom
Groet
23:19
2
Louise Schrijver
Voorschoten
24:29
3
Jeanique de Graaf
Bunschoten Spakenbur
24:38
4
Susanne van Willigen
Amersfoort
25:11
5
Angela van der Pijl-Ta
Amstelveen
26:00
6
Monique van Kilsdonk
de Goorn
26:21
7
Irinka Pieneman
Amstelveen
27:29
8
Melika Levelt
Amsterdam
27:36
9
Brigitte Hendrikse
Sassenheim
28:04
10
Jose de Jong-Keirsgiet
Purmerend
28:05
11
Janneke Oostenrijk
Amstelveen
28:40
12
Marit van der Gant
Zorgvlied
28:55
13
Ancella Wissink
Beverwijk
28:57
14
Lisette van Harselaar
Beverwijk
29:07
15
Myrna Bosman
Aalsmeer
29:32
16
Marianne Berkhof
Zaandam
29:35
17
Jolanda van Rijssen
Amstelveen
29:51
18
Ria Hooftman
Boskoop
29:54
19
Anoeska Groot
Volendam
30:25
20
Marlies de Wispelaere
Amsterdam
30:28
21
Janey-Ellen Kraak
Almere
30:44
22
Anneke van Hekken
Amsterdam
30:45
23
Jacqueline van der Put
Noordwijkerhout
30:55
24
Annemieke Reuvecamp
Nieuwkoop
31:07
25
Franka de Zwart
Vinkeveen
31:13
26
Iris van 't Hoff
Amersfoort
31:16
27
Romke Langezaal
Garderen
31:23
28
Patricia van Meekeren
Amsterdam
31:23
29
Marja van Harselaar
Beverwijk
31:25
30
Marlies Duivis-v.d. Kl
Amstelveen
31:55
31
Willeke Zeijlemaker
Heemskerk
32:02
32
Monique Borsboom
Kudelstaart
32:07
33
Annemieke Noyons
Valkenburg Zh
32:10
34
Anita van der Meer
Amsterdam
32:13
35
Milou Scholze
Amsterdam
32:35
36
Rosalie Lap
Amsterdam
32:50
37
Annelies Sijmons
Weesp
33:14
38
Elke van Erp
Amsterdam
33:23
39
Els de Soet - Minneboo
Amsterdam
33:54
40
Kallista de Soet
Amsterdam
33:55
41
Marianne Baak
Leiden
33:58
42
Hetty de Graaf
Zaandam
34:01
43
Jurria Hollak
Hoorn Nh
35:32
44
Ina van der Hert
Velsen-Noord
35:36
45
Els Hoogeveen
Utrecht
35:45
46
Angelique Kroezen
Hoofddorp
35:46
47
Marzieh Asl Rousta
Amstelveen
36:16
48
Katinka Groot
Edam
36:46
49
Willy Hartjes
Amsterdam
36:55
50
Maike Rijkaard
Amsterdam
36:55
51
Petra Provily
Heemskerk
37:47
52
Zng van Harselaar
Heemskerk
38:27
53
Cynthia Davidse
Aalsmeer
38:45
54
Annie van Rossum
Vianen Ut
39:52
55
Zuzanna Kwiatkowska
Zaandam
41:58
56
Ivonne van Hattem
Amsterdam
43:06
10M1, 10KM1100
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gijsbert van de Vuurst
Bunschoten Spakenbur
39:47
2
Koen Muilwijk
Utrecht
41:16
3
Ronald Meijer
Alphen aan den Rijn
41:33
4
Bjorn van der Neut
Weesp
42:37
5
Andre Colijn
Aalsmeerderbrug
43:00
6
Rob van Andel
Schoorl
43:27
7
Job Bouwman
Amsterdam
43:28
8
Michel van Kats
Utrecht
43:52
9
Gertjan van Montfoort
Utrecht
44:45
10
Jan Koelewijn
Bunschoten Spakenbur
44:51
11
Ronaldo Komen
Alkmaar
44:58
12
Maarten van der Plas
Lisse
45:21
13
Arjen Mink
Bunschoten Spakenbur
45:32
14
Jasper Ritsema
Bunschoten Spakenbur
45:57
15
Jan Wielinga
Bunschoten Spakenbur
46:16
16
Marchel Keppel
Den Helder
46:55
17
Reginald Janki
Wormerveer
47:14
18
Hans de Graaf
Bunschoten Spakenbur
47:21
19
Guy Kerstens
Heemstede
47:23
20
NP van Bohemen
Noordwijk Zh
47:41
21
Niek de Koning
Gouda
48:05
22
Frans Wissink
Beverwijk
48:23
23
Bas Tempelmans Plat
Heemskerk
48:35
24
Louis Schrijvers
Zaandam
48:36
25
Evert Nagel
Purmerend
48:45
26
Kees van den Berg
Voorhout
49:00
27
Henk Beers
Amsterdam
49:03
28
Lourens Koopman
Assendelft
49:12
29
Jos van Bockxmeer
Blokker
49:27
30
Jan van den Berg
Noordwijkerhout
49:33
31
Peter Veloo
Spijkenisse
49:47
32
Hans Veldman
Bilthoven
49:48
33
Fred Sturm
Almere
50:04
34
Emil Bode
Enschede
50:32
35
Peter Stevenhaagen
Purmerend
50:35
36
Hans Jelierse
Noordwijk Zh
50:57
37
Kees Janssen
Wormer
51:11
38
Erik van Aalst
Hillegom
51:18
39
Bart Jannink
Aalsmeerderbrug
51:32
40
Johan van Kampen
Purmerend
51:36
41
Hugo Bakker
Amsterdam
51:58
42
Jan Achten
Amsterdam
51:59
43
Willem Jan Reijn
Heiloo
52:02
44
Jan Sinnige
Heemskerk
52:21
45
Raymond Bronkhorst
Amsterdam Zuidoost
52:24
46
Ger Koole
Amstelveen
52:28
47
Willem Beltman
Heemstede
52:31
48
Peter Kamerling
Amsterdam
52:34
49
Lucien de Bakker
Leiden
52:48
50
Jos Cornelissen
Aalsmeer
52:57
51
Rogier van Ooijen
Amstelveen
53:46
52
Jasper Hoorweg
Utrecht
53:59
53
Firat Aras
Naarden
54:09
54
Bert Heschel
Tegelen
54:13
55
Peter Schuwer
Ouderkerk aan de Ams
54:15
56
Walter Hollenkamp
Purmerend
54:16
57
Jean Brakenhoff
Castricum
54:25
58
Henk Neerings
Amsterdam
54:25
59
Jos Lakwijk
Rhoon
54:32
60
Willem Been
Kudelstaart
54:35
61
Erwin Sommeling
Aalsmeer
54:35
62
Paul van Raaij
Beverwijk
54:38
63
Alex Wijsman
Diemen
54:53
64
Peter Reus
Grootebroek
55:08
65
Vincent van Bijleveld
Amsterdam
55:20
66
Arend Preys
Amsterdam
55:30
67
Arnoud de Bruin
Amstelveen
55:35
68
Pieter Mels
Tiel
55:38
69
Chris Trauschke
Almere
55:41
70
Frans van Kampenhout
Amsterdam
56:13
71
Chris Damman
Almere
56:17
72
Steven Beekmans
Amsterdam
56:22
73
Arend Beltman
Castricum
56:45
74
Rick Heere
Diemen
57:13
75
Thieu Engels
Amsterdam
57:28
76
Ton Eisenberger
Haarlem
58:10
77
Frits Gijsbertse
Amersfoort
58:44
78
Barry Overmars
Zaandam
58:47
79
Henk Menks
Nieuw Vennep
59:46
80
Christiaan Rasch
Haarlem
1:00:45
81
Cor de Feber
Oegstgeest
1:01:11
82
Hans Former
Amsterdam
1:01:12
83
Marco Schnellbacher
Amsterdam
1:03:21
84
Benno van Riel
Haarlem
1:04:53
85
Freek Gubler
Alphen aan den Rijn
1:05:03
86
Rene van Wijk
Purmerend
1:06:18
87
Jeroen van Rookhuizen
Amsterdam
1:11:14
88
Hans v.d. Feer
Amstelveen
1:15:23
89
Dick Blaauboer
Almere
1:16:34
10V1, 10KM1100
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Claudia Wesselman
Nieuw Vennep
45:37
2
Marjolein Dam
's-Gravenhage
46:36
3
Mirjam Aghbal
Amsterdam
49:10
4
Annemiek ???
Oegstgeest
52:19
5
Ellen Zeilstra
Alphen aan den Rijn
53:46
6
Jitske Aalders
Haarlem
55:56
7
Greet Grootjans
Hilversum
56:05
8
Agnes Kuiper-Gankema
Heemskerk
56:41
9
Jenny Mels
Tiel
1:00:42
10
Anneke Mels
Haarlem
1:00:45
11
Natascha van der Horst
Aalsmeer
1:05:29
12
Lieneke de Koning
Purmerend
1:05:46
13
Mariska Davids
Haarlem
1:06:21
14
Maroesjka Alloo-oost
Almere
1:06:21
15
Anneke Anrochte
Almere
1:09:17
16
Willemien Augustijn
Aalsmeer
1:11:14
5M2, 5KM1230
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen Verboom
Amersfoort
19:27
2
Wouter Kanselaar
's-Gravenhage
19:31
3
Michel Drijfhout
Krommenie
20:22
4
Rob Fokkens
Almere
20:30
5
Camiel Verweij
Maarssen
20:36
6
JanWillem Nieboer
Amersfoort
20:43
7
Jan Bieshaar
Scherpenzeel Gld
20:52
8
Naveem Radakishnun
Amsterdam
21:09
9
Peter Bieshaar
Scherpenzeel Gld
21:28
10
Frank Rutten
Amersfoort
21:34
11
Danny Karijopawiro
Houten
21:37
12
Joost van Loo
Amersfoort
22:32
13
Remon Langezaal
Almere
22:41
14
Ronald Velte
Uithoorn
23:10
15
Roger Beumer
Apeldoorn
23:16
16
Renaat Casier
Haarlem
23:29
17
Erik Luijendijk
Amsterdam
23:29
18
Jurienne Hollaar
's-Gravenhage
23:37
19
Wilbert van Leijen
Amsterdam
23:38
20
Hans Molkenboer
Elst Ut
23:46
21
Mark Peters
Assendelft
23:50
22
Erik Baas
Utrecht
23:53
23
Michiel Graafmans
Hoofddorp
24:01
24
Martijn Borst
Almere
24:13
25
Danny Witkamp
Hillegom
24:52
26
Niels Passchier
Noordwijk Zh
24:52
27
Jim van Zuijlen
Rijswijk
25:03
28
Nic Taverne
Amerongen
25:11
29
Marco Ploeger
Purmerend
25:17
30
Jeroen Korteland
Velserbroek
25:18
31
Gabe Baan
Amsterdam
25:23
32
Richard Bijenveld
Amstelveen
25:24
33
Jeroen van der Brugghe
Amstelveen
25:33
34
Henk Blom
Amstelveen
25:38
35
Jasper van Peursem
Vinkeveen
25:55
36
Machiel Wagenaar
Leiden
26:15
37
Eric Hetem
Haarlem
26:51
38
Michiel Beck
Amsterdam Zuidoost
26:53
39
Evert van den Burg
Den Helder
27:01
40
Erik Smit
Amsterdam
27:02
41
Frank Helderman
Amstelveen
27:25
42
Ruud van Vueren
Haarlem
27:29
43
Ron Plat
Medemblik
28:07
44
Stef Aerts
Arnhem
28:23
45
Jan Dalmulder
Purmerend
28:27
46
Harry van der Horn
Oostzaan
28:35
47
Danny Berkhout
Volendam
28:35
48
Fred Nieman
Haarlem
28:38
49
Jan Jacobs
Hoofddorp
28:50
50
Douwe van Leverink
Amsterdam
28:58
51
Tom Wondergem
Amsterdam
28:58
52
Jurgen van Avermaete
Almere
29:08
53
Wil Bruikman
Diemen
29:13
54
Rob Wiegers
Aalsmeer
29:47
55
Tim Bird
Amsterdam
29:48
56
Dirk Metselaar
Hoofddorp
30:05
57
Jasper van Peursem
Vinkeveen
30:05
58
Erik Luijendijk
Amsterdam
30:16
59
Ronald Velte
Uithoorn
30:17
60
Luuk Schaminee
Amstelveen
30:55
61
Jasper Kruijff
Uithoorn
31:00
62
Eric Hetem
Haarlem
31:00
63
Richard Bijenveld
Amstelveen
31:00
64
Jeroen van der Brugghe
Amstelveen
31:00
65
Henk Blom
Amstelveen
31:00
66
Paul Dröge
Alkmaar
31:45
67
Johan Kwa
Amstelveen
32:29
68
Henk Plat
Volendam
32:40
69
Jeroen vd Sterren
Arnhem
33:06
70
Ruben Wilhelmus
Aalsmeer
33:08
71
Peter Kwant
Naarden
33:10
72
Frits Hartjes
Amsterdam
33:32
73
Wessel Barendregt
Doetinchem
33:55
74
Werner van Eck
Haarlem
34:44
75
Patrick van Lonkhuijze
Amsterdam
34:57
76
Gabe Baan
Amsterdam
36:05
77
Michel Portasse
Nieuw Vennep
39:08
5V2, 5KM1230
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ingrid Dekker
Zandvoort
21:59
2
Linda van Wely
Amsterdam
22:13
3
Claudia Schaffer
Aalsmeer
22:34
4
Wieke van der Leij
Apeldoorn
25:02
5
Gees van der Schoor
Amsterdam
25:04
6
Patty Kuiper
's-Gravenhage
25:18
7
Karin van Straaten
Amsterdam
25:24
8
Evelien Zandvliet
Aalsmeer
25:36
9
Ans de Goeij
Boskoop
26:09
10
Danielle Beutick
Amsterdam Zuidoost
26:11
11
Tessa Beertsen
Lelystad
26:21
12
Davina Romijn
Amsterdam
26:45
13
Hiltsje Heemskerk
Amsterdam
26:52
14
Rolien Faber
Amsterdam
26:58
15
Floor Braam
Amsterdam
27:02
16
Marieke Breed
Haarlem
27:18
17
Jasmijn Valkenburg
Maarssen
27:23
18
Willeke Kuster
Voorhout
27:26
19
Carry Spigt
Hoorn Nh
27:30
20
Hanneke van Dusseldorp
Landsmeer
28:05
21
Mirjam Aerts
Arnhem
28:15
22
Sanne Vermeulen
Sassenheim
29:08
23
Hestia Ruben
Almere
29:21
24
Ans de Goeij
Boskoop
29:40
25
Hetty de Rooij
Amsterdam
29:50
26
Katrien Roozen
Amstelveen
29:50
27
Bernardet Annevelink
Brummen
29:57
28
Claud Biemans
Amsterdam
29:59
29
Rianne Reesink
Brummen
30:12
30
Bertine Lentink
Brummen
30:16
31
Rhea Ruben
Almere
30:29
32
Marian Goddijn
Almere
30:47
33
Tessa Beertsen
Lelystad
30:52
34
Evelien Zandvliet
Aalsmeer
31:00
35
Tineke Molenaar
Amsterdam
31:03
36
Marloes Wondergem
Amsterdam
31:13
37
Ingrid Rooders
Leusden
31:22
38
Mia Dröge
Alkmaar
31:35
39
Marjo de Moulin
Houten
31:39
40
Esther van Wezel
Amsterdam
31:57
41
Miriam Mechielsen
Purmerend
32:00
42
Vera Lagerburg
Utrecht
32:00
43
Miriam Geurts
Nieuw Vennep
32:03
44
Cynthia Dumfries
Amsterdam Zuidoost
32:13
45
Mirza van Eck
Haarlem
32:16
46
Danielle Beutick
Amsterdam Zuidoost
32:23
47
Edith Krab
Driehuis Nh
32:34
48
Rhea Ruben
Almere
32:36
49
Van der Leij
Amsterdam
32:39
50
Gerlinde van Tubergen
Hoofddorp
32:39
51
Olivia Fialho
Amsterdam
32:40
52
Olga Knijn
Almere
32:41
53
Femke Grolman
Huissen
32:41
54
Laura Sliggers
Wijk bij Duurstede
32:48
55
Karin Pronk
Den Helder
33:03
56
Frederieke Loman
Haarlem
33:07
57
Ingrid van Wezenbeek
Beverwijk
33:20
58
Kreta Hartjes
Amsterdam
33:25
59
Marjan Kwant van Telli
Naarden
33:54
60
Isil Ozden
Amsterdam Zuidoost
33:58
61
Henriette Ravenhorst
Woudenberg
34:06
62
MJ van den Ouden
Alphen aan den Rijn
34:07
63
Anita Koper
Wervershoof
34:16
64
Gerda Kaarsemaker-kope
Medemblik
34:26
65
Joan Verlaan
Nieuw Vennep
34:42
66
Marja Lindstrom
Spaarndam
34:44
67
Netty Huiberts
Broek in Waterland
34:45
68
Marjon Nierop
IJmuiden
34:55
69
Sarah Kraynick
Amsterdam
34:57
70
Ursula van der Schaaf-
Alkmaar
34:59
71
Afra van der Markt
Amsterdam
34:59
72
Dieuwke Planting
Arnhem
35:03
73
Anja van Lonkhuijzen
Amsterdam
35:12
74
Sara Bruins
Amsterdam
35:28
75
Marion Beertsen
Grootebroek
35:30
76
Anouk Ooms
Deventer
35:32
77
Irma Huisman
Woerden
35:33
78
Gerlinde van Tubergen
Hoofddorp
35:33
79
Lotte Wijnbergh
Amstelveen
36:03
80
Annemarie Ruurs
Amsterdam Zuidoost
36:09
81
Marjon Vendrig
Amsterdam
36:40
82
Tanja Roos
Almere
36:41
83
Linda Ruurs
Amsterdam Zuidoost
36:48
84
Sylvia Baan
Houten
36:48
85
Lies Ruurs
Amsterdam Zuidoost
36:55
86
Smadar Sharon
Kudelstaart
38:24
87
Smadar Sharon
Kudelstaart
38:44
88
Edith den Hartog
Almere
42:38
89
Marian Goddijn
Almere
42:58
10M2, 10KM1230
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pim Veeger
Amsterdam
39:48
2
Martin Kerkvliet
Dongen
39:57
3
Robin Schonenberg
Zaandam
40:10
4
Jacco Langerak
Oss
41:09
5
Rob in 't Veld
Haarlem
41:20
6
Sjoerd Adema
Santpoort-Zuid
41:46
7
Gerard Versteeg
Amsterdam
42:58
8
Adi Graaf
Amsterdam
43:06
9
Michel Twaalfhoven
Amsterdam
43:08
10
Gijs van Korlaar
Soest
44:11
11
Arnold Kop
Avenhorn
44:42
12
Isaac de Freitas
Den Helder
45:37
13
Tense Brunemann
Amsterdam Zuidoost
46:06
14
Rob van Elst
Amsterdam
46:25
15
Pieter Grabijn
Amstelveen
47:02
16
Wessel Paats
Amsterdam
47:04
17
Jouke Kramer
Amsterdam
47:05
18
RLJ van Wanrooij
Amsterdam
47:57
19
Rene Noorbergen
Uithoorn
48:08
20
Abdessamad Amasslam
Amsterdam Zuidoost
48:09
21
Hans van Hooff
Amsterdam
48:20
22
Jeroen Vader
Amsterdam
48:46
23
Nico Swanink
Aerdenhout
48:50
24
Derk Jan Broekema
Amstelveen
48:55
25
Marco Schoen
Hoorn Nh
49:06
26
Niels de Water
Amstelveen
49:16
27
Bart Harleman
Utrecht
49:23
28
Ton Hollak
Hoorn Nh
49:25
29
Ashok Jodha
Amsterdam
49:28
30
Joris Berkhout
Haarlem
49:58
31
Remco Bolsma
Haarlem
49:58
32
Remco den Hartog
Velserbroek
50:00
33
Hans Verhoeven
Eindhoven
50:24
34
Martijn van Wanroij
Amsterdam
50:26
35
Chaggai Kon
Amsterdam
50:34
36
Harry Boxhoorn
Woerden
50:38
37
Purcy Leysner
Amsterdam
50:55
38
Klaas Boersma
Almere
51:07
39
Edwin Mattens
Breda
51:32
40
Mike Droge
Nieuwkoop
51:34
41
Maarten Burgering
Haarlem
52:18
42
Arjen de Boo
Beverwijk
52:53
43
Hildo Boelsma
Haarlem
53:15
44
Dennis Noot
Hoofddorp
53:20
45
John Versteeg
Utrecht
53:23
46
Kees van Zantwijk
Utrecht
53:23
47
Joachim Kraaijenhagen
Lopik
55:03
48
Jacques Valkenburg
Maarssen
55:05
49
Eli Blom
Amersfoort
55:13
50
Daniel Gobits
Amsterdam
55:27
51
Joey Hendriks
Amstelveen
55:41
52
Rodney Lionarons
Amstelveen
55:59
53
Bram Kaulingfreks
Haarlem
55:59
54
René Vos
Almere
56:56
55
Henk van Herk
's-Gravenhage
58:14
56
Arthur van Rooijen
Woerden
58:27
57
Hans Staring
Almere
58:28
58
Mo Kasan
Amsterdam
58:49
59
Juan Vrijs
Leiden
59:25
60
Lesley Pengel
Amsterdam
59:40
61
Rene Cuperus
Amersfoort
59:51
62
Ben Kok
Kampen
1:00:11
63
Frans van Vugt
Amstelveen
1:00:55
64
Cor den Uijl
Almere
1:02:17
65
Jaap Meere
Amstelveen
1:04:38
10V2, 10KM1230
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fieke Gart
Amsterdam
44:49
2
Majoie Hemelaar
Haarlem
49:03
3
Léonie van den Haak
Amsterdam
49:26
4
Katelijne Lodde
Amsterdam
52:31
5
Fernanda de Andrade
Amsterdam
54:32
6
Marleen Bois
Zeewolde
55:02
7
Judith Keuss
Amsterdam
55:39
8
Amber Schoen
Hoorn Nh
55:49
9
Sandra Kerstens
Oegstgeest
57:01
10
Lieke Droog
Eindhoven
57:25
11
Gerda de Wit
Almere
58:28
12
Ilse Knijn
Muiderberg
59:44
13
Suzanne den Uijl
Almere
1:02:18
14
Silvia van Zijl
Maarssen
1:03:51
JROL, KINDROLSTOEL1.2
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Alexis Goursolle
Amsterdam
6:55
MROL, KINDROLSTOEL1.2
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bente Laureijssen
Alkmaar
11:03
2
Nienke Heijne - Makkre
Hoofddorp
11:44
Deze loop is mogelijk gemaakt door hoofdsponsor Noppe orthopedietechniek
Uitslagen.nl
03-11-2009 20:37