Uitslagenlijst 1e cross g/o crosscompetitie

Dronten - Zaterdag 17 oktober 2009

MEISJ, 1000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Desi van Emmerik
Cialfo
4:57
2
Rixt ter Woord
Daventria
5:07
3
Emma van Emmerik
Cialfo
5:08
4
Olivia Greven
Hanzesport
5:11
5
Jonne Siebrand
Isala '96
5:14
6
Jildau Neijenhuis
Isala '96
5:29
7
Veerle Mol
Hanzesport
5:32
8
Marieke Maasland
Cialfo
5:33
9
Tess Albers
Isala '96
5:36
10
Myrthe Renshoff
De Gemzen
5:38
11
Linda van Ingen
AV '34
5:49
12
Cassedy Taylor
Flevo Delta
6:02
13
Nienke van de Beek
De Gemzen
6:08
14
Tessa Hanekamp
De Gemzen
6:52
15
Lieke Schoonhoven
PEC 1910
6:19
JONGE, 1000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dano van Mierlo
Isala '96
4:26
2
Kjell de Groot
Flevo Delta
4:33
3
Fedor de Pagter
Hanzesport
4:42
4
David Koning
Athlos
4:46
5
Joel van de Brink
Athlos
4:55
6
Julian ten Hove
Isala '96
4:59
7
Imre Atmodimedjo
AV '34
5:23
8
Thijs Zoon
Flevo Delta
5:29
9
Fabian Smulders
PEC 1910
5:35
10
Rick Jansonius
AV '34
5:42
11
Gijs Roossink
Isala '96
5:43
12
Robin van der Stege
Flevo Delta
5:50
13
Mees Kwakkelaar
Hanzesport
6:55
14
Daan van Loenen
AV '34
35:05
15
Tom Bakarbessy
AV '34
35:10
MEISJ, 1000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rianne Kok
Athlos
4:41
2
Anna Molenberg
Athlos
4:50
3
Manon Los
Isala '96
4:53
4
Silke Meijberg
Isala '96
4:54
5
Ella Bartelds
Cialfo
5:03
6
Ruth Oostveen
Flevo Delta
5:15
7
Tjarda ter Woord
Daventria
5:16
8
Camilla Pieper
AV '34
5:16
9
Renate Brands
NOP
5:17
10
Loes Kampkuiper
AV '34
5:19
11
Iris Reurink
De Gemzen
5:24
12
Floor van de Brink
Athlos
5:24
13
Madelief Kwakkelaar
Hanzesport
5:25
14
Elena de Romph
Daventria
5:29
15
Yara Kramer
Salland
5:30
16
Maartje Berkenbosch
De Gemzen
5:45
17
Layo Wilbrink
Flevo Delta
6:50
18
Jacqueline Klaver
Flevo Delta
5:07
JONGE, 1000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Julian Jansen
NOP
4:17
2
Floris Brinkman
AV '34
4:18
3
Michael de Vries
Isala '96
4:20
4
Owen Beuckens
NOP
4:24
5
Toon Grooteboer
Athlos
4:36
6
Jord van der Vinne
Athlos
4:37
7
Dirk van Dis
Flevo Delta
4:43
8
Bas Westerbroek
AV '34
5:02
9
Patrick de Jong
Athlos
5:05
10
Bjorn Hoogendoorn
Athlos
5:07
11
Robin de Hoop
AV '34
5:08
12
Rick Celie
Athlos
5:09
13
Wouter Janssen
Athlos
5:11
14
Matthias van der Most
De Gemzen
5:31
15
Nick Bohnsack
AV '34
5:39
16
Daan Mandemaker
AV '34
34:44
MEISJ, 1000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lynn van Zijl
Salland
4:05
2
Danique de Haan
AV '34
4:10
3
Mila Koster
Isala '96
4:15
4
Esther Meijberg
Athlos
4:36
5
Anne Verzijl
Athlos
4:39
6
Sanne Nieman
PEC 1910
4:41
7
Mirte Mol
Hanzesport
4:42
8
Elisa Maassen
AV '34
4:45
9
Eva van der Hulst
Cialfo
4:48
10
Emma de Lange
Athlos
4:48
11
Maud Lodder
Athlos
4:53
12
Lenee Mondria
Athlos
4:59
13
Floortje Corbeth
ACO Van Elderen
5:01
14
Astrid de Haas
AV '34
5:12
15
Juno Ottens
AV '34
5:13
16
Janne Klein-Geltink
Hanzesport
5:19
17
Jasmijn Kwakkelaar
Hanzesport
5:19
18
Stéphanie Kok
Argo
5:20
19
Marit Hanekamp
De Gemzen
5:23
20
Jara Lutteke
Hanzesport
5:24
21
Esmeé de Ruiter
De Gemzen
5:28
22
Rianne Schonewille
PEC 1910
5:29
MEISJ, 1000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Irene Bijman
Isala '96
3:57
2
Sabine Rouw
AV '34
4:21
3
Camèl Rozendal
De Gemzen
4:23
4
Nomi Kramer
Salland
4:23
5
Sharon van Dam
Athlos
4:33
6
Myrthe ten Broeke
De Gemzen
4:37
7
Anne van Jaarsveld
Hanzesport
4:38
8
Yoka Hubers
AV '34
4:40
9
Eva de Wilde
Hanzesport
4:42
10
Meike Roosma
Hanzesport
4:43
11
Marjolijn Mooij
AV '34
4:47
12
Sanne van den Brink
Athlos
4:49
13
Liset van der Hulst
Cialfo
4:53
14
Marjolein van Dijk
AV '34
4:55
15
Amber Schouten
Isala '96
4:58
16
Femke van Eck
Hanzesport
5:00
17
Nienke Cornelissen
Athlos
5:10
18
Shannon Smulders
PEC 1910
5:31
19
Nynke Hoekstra
Flevo Delta
5:33
JONGE, 1000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nick Storm
AV '34
4:07
2
Sven Hellendoorn
Isala '96
4:09
3
Nathan Greven
Hanzesport
4:12
4
Nick Bakker
Athlos
4:15
5
Mirko de Pagter
Hanzesport
4:20
6
Jip Steman
Hanzesport
4:20
7
Boaz Zandgrond
AV '34
4:21
8
Noel Butoh
Athlos
4:25
9
Brest van Kempen
Daventria
4:30
10
Levi Abma
Isala '96
4:33
11
Jarno Wiertsema
Flevo Delta
4:38
12
Melle van der Stoel
AV '34
4:41
13
Roel Kleinhans
Gelre
4:44
14
Derek Oud
Flevo Delta
4:46
15
Victor Sagel
Isala '96
4:50
16
Léon Mak
De Gemzen
4:52
17
Sander Kruithof
Flevo Delta
4:57
18
Mark Rietvelt
AV '34
4:59
19
Jorick Meenhuis
Atletics Nijverdal
4:59
20
Daan Hollander
Isala '96
5:00
21
Milo Groen
AV '34
5:07
22
Koen Verburgh
Athlos
5:01
23
Huub van der Gulik
Isala '96
5:01
24
Florian Stout
AV '34
5:06
25
Sem Verbrugh
Athlos
5:11
26
Jan-Peter Loman
Cialfo
5:12
27
Olav Koning
Athlos
5:18
28
Melle Versluis
AV '34
5:25
29
Hidde Hendriks
Hanzesport
5:36
30
Devin van den Berg
Flevo Delta
5:36
31
Marco Wind
Cialfo
5:36
32
Sam Koelma
De Gemzen
5:49
33
Jan Willem Carmigchelt
Hanzesport
6:24
JONGE, 1000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lauri Hulleman
AV '34
3:47
2
Robert Los
Isala '96
3:55
3
Julian Hellendoorn
Isala '96
3:57
4
Richard Meuleman
Isala '96
4:03
5
Luc Beuckens
NOP
4:07
6
Jorian Duijm
Isala '96
4:10
7
Rik van Ingen
AV '34
4:18
8
Niels Kok
Flevo Delta
4:21
9
Chris Ruisch
NOP
4:23
10
Han van de Beek
De Gemzen
4:23
11
Robert de Jong
Athlos
4:37
12
Chiem Berends
AV '34
4:38
13
Taco van der Werff
AV '34
4:43
14
Jurre Jonker
Hanzesport
4:44
15
Dele Wilbrink
Flevo Delta
4:47
16
Jarno de Groot
Flevo Delta
4:48
17
Stijn Jansonius
AV '34
4:48
18
Daan van den Boomgaard
PEC 1910
4:49
19
Stefan Bremer
AV '34
4:51
20
Remon van 't Hul
De Gemzen
5:00
MEISJ, 1500 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martha Tiel Groenesteg
PEC 1910
6:09
2
Elke Molenaar
Spirit Lelystad
6:10
3
Bente Lutteke
Hanzesport
6:16
4
Emilie Corbeth
ACO Van Elderen
6:21
5
Marieke Schoonenberg
Athlos
6:26
6
Myrthe Schouten
AV '34
6:28
7
Gaya van Nifterik
Atletics Nijverdal
6:36
8
Marit Fiechter
PEC 1910
6:37
9
Sylvana Wijers
Daventria
6:38
10
Dian Rolf
Isala '96
6:43
11
Larissa Benek
Athlos
6:50
12
Eva Meijberg
Athlos
6:53
13
Lieneke Stoop
AV '34
7:17
14
Ymala Antonsen
Isala '96
7:18
15
Esther Jager
De Gemzen
7:36
16
Lisanne Maasland
Cialfo
7:40
17
Maartje Oostveen
Flevo Delta
7:54
18
Nienke Grasmeijer
AV '34
8:16
19
Veerle Linger
AV '34
8:32
20
Mariska Klaver
Flevo Delta
8:54
21
Marleen van den Berg
Flevo Delta
9:12
22
Evie Brinkman
AV '34
9:25
MEISJ, 1500 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Melissa de Haan
AV '34
5:36
2
Eva Gnodde
ACO Van Elderen
5:58
3
Paula Spoolder
Atletics Nijverdal
6:14
4
Anne Bijsterbosch
AV '34
6:16
5
Jessie Tybout
Isala '96
6:20
6
Hannah Koster
Isala '96
6:27
7
Zoë Francken
PEC 1910
6:30
8
Beele Pronk
Atletics Nijverdal
6:31
9
Ellen Drost
Athlos
6:31
10
Jelynn Timisela
AV '34
6:48
11
Iris Mandemaker
AV '34
6:53
12
Anne Meiberg
De Gemzen
6:58
13
Gerber Loman
Cialfo
7:13
14
Marye Bosboom
Cialfo
7:15
15
Charida Righolt
Athlos
7:24
16
Jetske Brinkman
AV '34
7:49
17
Isa Bos
Isala '96
8:15
18
Jitske Hoekstra
Flevo Delta
8:27
JONGE, 2000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mark van der Meulen
Isala '96
8:05
2
Rik Albers
Isala '96
8:09
3
Frank Gerritsen
AV '34
8:21
4
Cas Swienink
PEC 1910
8:33
5
Oscar Greven
Hanzesport
8:47
6
Fernando Bruntink
Hanzesport
8:52
7
Roy van Zijl
Salland
9:03
8
Jelte Braakman
Hanzesport
9:06
9
Jurian van Lohuizen
AV '34
9:08
10
Jelmer Meenhuis
Atletics Nijverdal
9:09
11
Dylan Rietveld
AV '34
9:13
12
Oxo van Kempen
Daventria
9:34
13
Wilco Jonker
De Gemzen
9:46
14
Jari Kouwen
ACO Van Elderen
10:12
15
Teun Houwers
AVA '70
10:15
16
Thijs Grashuis
AV '34
10:16
17
Jeroen Dekker
Athlos
10:21
18
Thijs van Baal
Flevo Delta
10:22
19
Jeroen Poelert
Athlos
10:29
20
Arnout Mak
De Gemzen
11:03
21
Luuk Tupker
PEC 1910
11:11
JONGE, 2000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Neflin de Weerdt
Athlos
7:43
2
Erwin Kok
Flevo Delta
7:48
3
Nout Wardenburg
AV '34
8:06
4
Beimen Vellinga
Horror
8:14
5
Tim te Brake
AVA '70
8:16
6
Ivan Feitsma
Athlos
8:17
7
Luuk Vos
PEC 1910
8:20
8
Job Lodder
Athlos
8:25
9
Wietse Koot
Daventria
8:32
10
Chris Fidder
Isala '96
8:41
11
Tim Buschers
Daventria
8:47
12
Wessel Boons
Daventria
8:50
13
Job van der Stoel
AV '34
8:58
14
Joost Visser
Athlos
9:09
15
Niek Veen
Athlos
9:09
16
Jarno Damming
AV '34
9:10
17
Jesse Jeunink
Gelre
9:19
18
Rolf van der Hulst
Cialfo
9:33
19
Bram Laenen
Athlos
9:35
20
Niels Urgert
AV '34
9:42
21
Thomas Spierenburg
Cialfo
10:01
22
Noah Steylen
Athlos
10:26
23
Rutger Bouw
Athlos
10:29
24
Stefan Reurink
De Gemzen
10:40
25
Thijs van Aalten
Atletico '73
10:54
MEISJ, 2000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anouschka Schroder
Flevo Delta
8:13
2
Dagmar van Hinte
Flevo Delta
8:33
3
Laura Moelard
SISU
8:41
4
Tessa Moonen
Flevo Delta
8:51
5
Emma Hoes
AV '34
8:52
6
Marleen Stoel
Isala '96
8:58
7
Astrid Niezing
De Sprinter
9:01
8
Fien van Amelsvoort
AV '34
9:03
9
Hanneke Oosterwegel
Daventria
9:04
10
Simone Timmerman
Daventria
9:07
11
Saskia Gootjes
Flevo Delta
9:17
12
Marlou Zandgrond
AV '34
9:22
13
Kirsten Heuvelink
Hanzesport
9:30
14
Karen Nijenhuis
Athlos
9:38
15
Laurie Kampkuiper
AV '34
9:39
16
Laura Brands
NOP
9:47
17
Lisa Elskamp
AV '34
9:48
18
Rachel van Weerdenburg
AV '34
9:49
19
Eline Hietbrink
AV '34
9:54
20
Dieuwke Slump
AV '34
10:17
21
Franka Brekvoort
Hanzesport
10:42
22
Chanda van den Brink
AV '34
11:26
23
Marlon Rouw
AV '34
24
Doortje Swaters
Atletics Nijverdal
38:10
JONGE, 2500 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rob Spin
LAAC Twente
9:03
2
Wiebe de Heer
Atletico '73
9:08
3
Berend Swaters
Atletics Nijverdal
9:24
4
Mark te Brake
AVA '70
9:33
5
Ruben van Dijk
AV '34
9:42
6
Bram van Aalten
Atletico '73
9:42
7
Jarick Stoop
Flevo Delta
9:53
8
Kevin Tielbeek
Salland
10:07
9
Justin van Brussel
AV '34
10:08
10
Bram Tolkamp
AVA '70
10:14
11
Lukas Hoes
AV '34
10:21
12
Menno Ottens
AV '34
10:22
13
Roel Huijsmans
Flevo Delta
10:34
14
Bram de Wilde
Hanzesport
10:38
15
Mark Jansonius
AV '34
10:41
16
Maarten Heersink
AVA '70
10:43
17
Marco Schurink
Gelre
11:01
18
Trystan de Weerdt
Athlos
11:01
19
Laurens Oosterwegel
Daventria
11:02
20
Arne Kootstra
ACO Van Elderen
11:12
21
Ronald Warmels
AV '34
11:16
22
Daan Houwers
AVA '70
11:17
23
Kees Koot
Daventria
11:34
24
Tim van Ree
AV '34
11:38
25
David Albers
Isala '96
11:41
26
Thomas van Arkel
Athlos
11:48
27
Niels de Wilde
AV '34
11:52
28
Hidde ter Woord
Daventria
12:18
29
Bas Oudenhuijsen
AV '34
12:36
30
Youp Pletting
AV '34
12:38
31
Lennart Eringfeld
AV '34
12:39
32
Daniël van der Stege
Flevo Delta
13:10
33
Bas Hoving
Athlos
13:24
34
Martijn van der Stege
Flevo Delta
13:36
MEISJ, 2500 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marlin van Hal
De Keien
10:10
2
Savanna Warmink
ACO Van Elderen
10:21
3
Aline Kootstra
ACO Van Elderen
10:45
4
Herlinde Roke
ACO Van Elderen
12:14
5
Ilona Hogenkamp
ACO Van Elderen
12:25
6
Eef Verweij
Athlos
12:26
7
Ella van Amelsfoort
AV '34
12:36
8
Floor de Haas
Athlos
12:59
9
Merel van der Maaten
Athlos
15:23
MEISJ, 2500 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marleen Loman
NOP
9:43
2
Lisanne Drost
Athlos
11:06
MANNE, 3000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Raimo Westerhof
Athlos
10:20
2
Manfred Malcorps
Isala '96
10:36
3
Wilco Westendorp
Isala '96
10:40
4
RFP Stuber
Athlos
10:45
5
Ronald Kleine Koerkamp
Hanzesport
10:58
6
Henk-Jan Dorgelo
Isala '96
11:04
7
Kevin van de Wassenber
Athlos
11:08
8
Jeroen Vos
Isala '96
11:08
9
Jarno Westerhof
Athlos
11:43
10
Ton Berghout
Veluwe
11:44
11
Dennis Boot
Athlos
17:16
MANNE, 3000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerrit Heersink
AVA '70
12:36
JONGE, 4000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jaap Gerben Vellinga
Horror
14:35
2
Daan Vos
PEC 1910
15:18
3
Thomas Wamsteker
Atletics Nijverdal
16:27
4
Yorick van de Pavert
Athlos
16:29
5
Jens Tybout
Isala '96
16:34
6
Guus Loman
Daventria
16:46
7
Kevin Kugathasan
AVA '70
17:44
8
Luuk te Brake
AVA '70
18:59
9
Kevin van Vliet
Athlos
19:08
10
Luuk Frankemölle
Hanzesport
19:44
11
Jonathan Hoekstra
Athlos
20:02
12
Alje Hoving
Athlos
20:52
13
Stef Tervelde
Daventria
22:21
JONGE, 4000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joeri Wolf
Flevo Delta
14:04
2
Jelmer de Vries
Hanzesport
14:35
3
Didier Nibbering
Isala '96
15:04
4
Erwin Wamelink
AVA '70
16:53
VROUW, 5000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maartje van ReedtDortl
PEC 1910
22:10
VROUW, 5000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Giny Dunnewind
ACO Van Elderen
22:23
2
Marjo de Groot-van Hoe
Flevo Delta
29:31
VROUW, 5000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Trees Rutten
Nijmegen Atletiek
26:32
2
Astrid Beerten
Veluwe
29:25
VROUW, 5000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Brenda Raadschelders
NOP
24:10
2
Ingrid Moonen
Flevo Delta
25:38
3
Esther Jonkers
Dronten
26:15
4
Willy Zwiep
Flevo Delta
27:19
5
Annelies Hooiveld
Flevo Delta
27:26
6
Rian Stehouwer
Flevo Delta
27:49
7
Doriene van Arendonk
Flevo Delta
29:37
8
Jenny van den Belt
Dronten
30:01
MANNE, 6500 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pieter Jan Vlaming
NOP
23:30
2
Leon Bosch
Loopgroep Aart Stigt
23:38
3
Cees Weeda
Veluwe
23:42
4
Jaap Vlaming
NOP
24:25
5
Willem de Vries
NOP
26:18
6
Piet P Q de Wildt
Cialfo
28:19
MANNE, 6500 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen Kwakkel
De Gemzen
22:03
2
Robert van der Meulen
Isala '96
28:17
MANNE, 9000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Caimin Stevens
Loopgroep Aart Stigt
29:38
2
Patrick Kuijken
Athlos
30:13
3
Shayne Rookhuyzen
Veluwe
30:18
4
Ruud van der Wal
AV '34
31:08
5
Marco Gunther
Athlos
38:41
6
Jaap Gielen
Flevo Delta
43:44
MANNE, 9000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bennie Thunker
Isala '96
32:02
2
Murk Falkena
Spirit Lelystad
32:12
3
Erik Lentfert
LAAC Twente
32:21
4
Nico de Vries
Isala '96
32:56
5
Jan Grashuis
Veluwe
34:05
6
Gerard Kroes
Cialfo
35:23
MANNE, 9000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Luis Pearson
NOP
30:23
2
Jan van Ommen
Cialfo
31:51
3
Henk Wolf
Spirit Lelystad
32:58
4
Dick Leseman
Ciko '66
34:51
5
Willem Albers
Isala '96
36:13
6
Gerard van Arendonk
Flevo Delta
36:53
7
Bernhard Kootstra
ACO Van Elderen
37:33
8
Frans Hietbrink
AV '34
37:50
9
Harry Veldkamp
Cialfo
38:10
10
Leo Meijerink
ACO Van Elderen
38:32
11
Arjen Castelein
Veluwe
39:42
12
Jan Lubbinge
Cialfo
41:28
MANNE, 9000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Louwe Smit
Dronten
42:10
Eerste OGOK
www.uitslagen.nl
22-10-2009 20:37