Uitslagenlijst 4e AG'85 Zwarte Cross

Staphorst - Zaterdag 17 oktober 2009

J-10, JEUGDLOOP 900M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elrik Schra
Rouveen
3:09
2
Arnout de Boer
Staphorst
3:17
3
Derniek Vogelzang
Staphorst
3:20
4
Jannick Jansen
Staphorst
3:21
5
Sam de Gier
Zuidwolde Dr
3:28
6
Joost Talen
Staphorst
3:40
7
Harjan Tromp
Staphorst
3:49
8
Job IJtsma
Hoogeveen
3:53
9
Kasper Boldewijn
Rouveen
3:55
10
Thijs IJspeerd
Zwartsluis
4:02
11
Jesper van Kampen
Staphorst
4:25
12
Bas van Kampen
Staphorst
4:30
13
JoŽl Raatgever
Staphorst
4:37
14
David Raatgever
Staphorst
4:43
15
Stefan Schrauwen
Meppel
4:48
M-10, JEUGDLOOP 900M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mardoe Jonkman
Kerkenveld
3:57
2
Sonja aijnia Wijnia
Hasselt
4:09
3
Willemijn IJspeerd
Zwartsluis
4:12
4
Silke Kok
Nieuwleusen
4:13
5
Romy Veijer
Staphorst
4:19
6
Pebbel de Gier
Zuidwolde Dr
4:32
7
naamloos
Zwartsluis
4:40
8
Lavinia Roo
Staphorst
5:19
9
Sarah Driessen
Meppel
6:20
J-13, JEUGDLOOP 1800M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roland Haasjes
Staphorst
6:39
2
Lennard Kappe
Staphorst
7:16
3
Joran Schra
Rouveen
7:36
4
Michiel Schrauwen
Meppel
9:06
M-13, JEUGDLOOP 1800M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Inga Bakker
Ommen
6:45
2
Puck de Gier
Zuidwolde Dr
6:54
3
Gerline Crediet
Nieuwleusen
7:01
4
Claudy Jansen
Staphorst
7:02
5
Sanne Otten
Dedemsvaart
7:10
6
Marieke Kroes
Staphorst
7:18
7
Nathalie Harke
Nieuwleusen
7:37
8
Gerrieke Vogelzang
Staphorst
8:35
9
Myrett Kootstra
Dalfsen
8:36
10
Laura Akkerman
Staphorst
9:19
HEREN, 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erik Driesen
Vollenhove
17:31
2
Jaco van Mourik
Meppel
17:41
3
Patrick Postma
De Blesse
18:04
4
Bert de Boer
Staphorst
18:43
5
Jan Bloemert
Staphorst
18:59
6
Sean patrick Roos
Ruinen
19:01
7
Jan Schra
Staphorst
19:11
8
Horst v.d. Berg
Hoogeveen
19:16
9
Roelof Schra
Staphorst
19:18
10
Jan Beldman
Dalfsen
19:28
11
Niklas de Boer
Staphorst
19:30
12
Jan Veijer
Groningen
19:56
13
Bastian Zandbergen
Hoogeveen
19:57
14
Albert Mussche
Nieuwleusen
20:02
15
Andre Brakke
Staphorst
20:07
16
Carlos Klein
Staphorst
20:36
17
Dick Stolte
Nieuwleusen
20:51
18
Willem Bloemert
Rouveen
21:04
19
Jan van Lubek
Zuidwolde Dr
21:10
20
Egwin Kuiers
Staphorst
21:13
21
Willem Vogelzang
Staphorst
21:17
22
Cor Kooiker
Rouveen
21:25
23
Klaas Mussche
Staphorst
21:32
24
Albert Holtland
Staphorst
21:34
25
Jaco Schrauwen
Meppel
21:43
26
Geert de Witte
Staphorst
21:50
27
Johan Nijland
IJhorst
21:57
28
Jan Troost
Staphorst
22:09
29
Albert Dunnink
Staphorst
22:27
30
Wim Veijer
Staphorst
22:30
31
Freddy de Witte
Staphorst
22:33
32
Bert Kikkert
Hoogeveen
22:44
33
Bert Kuijers
Staphorst
23:01
34
R. Koster
Meppel
23:07
35
Herman Vrieling
Nieuwleusen
23:28
36
Forrest Gump
Nieuwleusen
23:30
37
Jan Mannes
Punthorst
23:30
38
Jan Henning
Raalte
23:35
39
Henk Tissingh
De Wijk
23:44
40
Klaas Jonkman
Kerkenveld
23:45
41
Gerrit-Jan Ubuls
Staphorst
23:49
42
Arjan Harthoorn
De Wijk
23:52
43
Klaas Crediet
Nieuwleusen
23:59
44
Bert Feenstra
Zwartsluis
24:02
45
Marco Weersman
Staphorst
24:09
46
Andrť Nijenkamp
Ommen
24:16
47
Siebel Hofstra
Lemmer
25:23
48
Erwin Compagner
Staphorst
26:06
49
Lammert Nienhuis
Zuidwolde Dr
26:36
50
Johannes Kuilder
Almelo
26:39
51
Jan Mulder
Ruinen
26:53
52
B. Dekker
Vollenhove
28:52
53
H.R. Schaafsma
Kampen
31:15
54
Wim Arends
Meppel
32:45
55
John Pattiwael
Staphorst
34:05
DAMES, 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jelly van der Kloet
Drachten
21:45
2
Elise van de Berg
Hoogeveen
22:38
3
Margje Timmerman
Staphorst
23:17
4
Cristine Mos
De Wijk
23:46
5
Jennie Braamskamp
Rouveen
23:55
6
Janita Crediet
Nieuwleusen
23:58
7
Gerlies Nijboer
Groningen
24:04
8
Laura Dees
Hoogeveen
24:07
9
Hilleane Kuiers
Staphorst
24:15
10
Jeanet Roos
Ruinen
24:30
11
Alien Flik
Ruinen
24:39
12
Anita Crediet
Staphorst
24:43
13
Lisanne Stolte
Nieuwleusen
24:45
14
Riet Kievitsbosch
Dalfsen
25:53
15
Anne-Mariť Eijkelkamp
Dalfsen
25:56
16
Corina Vrieling
Nieuwleusen
26:54
17
Alida de Graaf
De Wijk
27:08
18
Tanje Brok
Ruinen
27:36
19
Tiny Tempelman
Nieuwleusen
27:42
20
Jeanette Mussche
Rouveen
28:23
21
Jendy Apeldoorn
Vollenhove
28:27
22
Rosalie Kuiper
Rouveen
28:50
23
Miranda Veen
Zwolle
29:19
24
Marjoke van Kampen
Staphorst
29:33
25
Gon Brink
Staphorst
29:38
26
Jackelien Feenstra
Zwartsluis
29:39
27
Ilona Bijker
Dedemsvaart
29:46
28
Hennie Slomp
Ruinen
30:07
29
Jacolien van den Bergh
Nieuwleusen
30:09
30
Marian Bekedam
Dalfsen
30:17
31
Janny Kooiker
Rouveen
30:44
32
Geke de Haan
Rouveen
31:07
33
Agnes Schaafsma
Zwolle
31:08
34
Anne Stegeman
Staphorst
31:23
35
Klaasje Brakke
Balkbrug
31:42
36
Jantje Roo
Staphorst
32:01
37
Yean Weerman
Staphorst
32:46
38
DaniŽlle Duurland
Zwolle
32:58
39
Tamara Posthuma
Zwolle
32:58
40
Jenny Dunnink
Staphorst
34:00
HE-40, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Scheenstra
Zuidveen
34:44
2
Henk Smalbrugge
Hasselt
36:46
3
Stefan Postma
De Blesse
37:02
4
Janoah Bovenhuis
Dronten
37:24
5
Harrold Kruidhof
Staphorst
37:25
6
Henk-Jan Rolsma
Groningen
37:50
7
Guido Florian vd Booga
Havelte
38:00
8
Peter Tas
't Zand Nh
38:05
9
Henry Visscher
Zwolle
38:08
10
Erik Leusink
Punthorst
38:15
11
Wilco Steenwijk
Zwolle
39:18
12
Klaas Compagner
Staphorst
39:47
13
Egbert Vink
Steenwijk
40:09
14
Peter Kooiker
Staphorst
40:12
15
Bert de Boer
Staphorst
40:35
16
Wim Bloemert
Staphorst
42:20
17
Martijn van der Linde
Hasselt
42:28
18
Gerrit Duits
Balkbrug
42:54
19
Henk Bloemert
Staphorst
42:58
20
Henk Arends
Meppel
43:13
21
Arndrik Westenbrink
Rogat
44:15
22
Klaasjan van Lenthe
Rouveen
44:17
23
Alfred Beens
Genemuiden
45:02
24
Patrick Nijmeijer
Zwolle
46:35
25
Gerjan Kok
Nieuwleusen
47:52
26
Ronald Builthuis
Kampen
49:28
27
Bert Talen
Staphorst
50:39
28
Christ Vrouwe
Staphorst
51:30
29
Sonathan Hol
Nieuwleusen
51:33
30
Eric Hooijer
Zwolle
54:26
31
Gert Dillen
Kampen
54:33
HE-50, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Harmen de Vries
Balkbrug
37:13
2
Arjen Driesen
Sint Jansklooster
39:16
3
Arend-Jan van de Hoek
Nieuwleusen
39:53
4
Freddie Bouma
Steenwijk
40:10
5
Gerard Dunnink
Steenwijk
40:18
6
Evert Bisschop
Koekange
42:07
7
Germo Vrolijken
Lemelerveld
43:52
8
Albert Timmerman
Staphorst
44:15
9
Alphons Schokker
Ommen
46:18
10
Gert Jansen
Vroomshoop
46:30
11
Bob Boer
Staphorst
47:48
12
Art Grit
Zuidwolde
49:37
13
Wolter Lier
Zwolle
51:10
14
Ivo Ouwerkerk
Steenwijkerwold
51:49
15
John Aarts
Staphorst
53:06
16
Theo Visscher
Genemuiden
1:03:19
HE50+, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Klaas van der Veen
Sint Jansklooster
38:24
2
Harm Kooiker
Rouveen
39:20
3
Johan Willems
Ommen
41:03
4
Eddy Oosterkamp
Steggerda
41:10
5
Jan Vos
Meppel
41:17
6
Willem Brinkman
De Schiphorst
41:18
7
Wolter Croezen
Westerhaar
43:26
8
Lubbert Bovenhuis
Dronten
43:38
9
Roelof Sondaar
Staphorst
44:32
10
Jan Tjerkstra
Ommen
44:34
11
Klaas Jansen
Hasselt
44:36
12
Ko van Kuijk
Breda
44:48
13
Chris Blok
Meppel
46:00
14
Sjef Damhuis
Steenwijkerwold
47:09
15
Peter Crediet
Staphorst
47:31
16
Jan Fransen
Hasselt
47:46
17
Ton Bello
Hattem
48:08
18
Bertus Schutte
Ommen
49:06
19
Jan Stuiver
Zwolle
49:10
20
Henk Wallinga
Hasselt
50:58
21
Tjits de Jong
Koekange
54:55
22
H Tuin
Nieuwleusen
1:07:08
23
Albert Otter
Staphorst
1:07:21
24
Gerrit Wouda
Meppel
1:14:00
DAMES, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stefanie Bouma
Groningen
38:54
2
Petra Hasper
Meppel
40:48
3
Lotte Spraakman
Rotterdam
45:42
4
Hilda Paarhuis
Rouveen
46:56
5
Toos de Vries
Steggerda
48:14
6
Patricia Hansman
Sint Jansklooster
54:22
Tot de 3e zaterdag van oktober in 2010!
Slager ID - Bos Bedden - Bakkerij Slager - Unive - Slager Events
www.uitslagen.nl
17-10-2009 00:00