| | | | | Uitslagenlijst Centrumloop
Helmond - Zondag 4 oktober 2009
J6/7, 6/7 JAAR 600M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Alexander vd Kimmenade
Odulfus
2:50
7
Brandon Marcellis
Dierdonk
2:54
10
Job Boudewijns
Wilhelminaschool
3:16
11
Job Hofland
Wilhelminaschool
3:46
M6/7, 6/7 JAAR 600M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Channelijn Ambrosiusse
De Lindt
2:32
2
Merel Phaff
Wilhelminaschool
2:36
3
Chantella Elfrink
Wentelwiek
2:36
4
Joy Langewouters
St. Trudo
2:38
14
Kim van der Vorst
Dierdonk
5:44
J8/9, 8/9 JAAR 1000M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
6
Roy van Duijnhoven
De Lindt
4:11
10
Lucas Crox
Wilhelminaschool
4:31
12
Sjoerd Waterschoot
OBS 't Hout
4:55
13
Stijn van der Vorst
De Horst
5:12
14
Jeroen van der Klip
St. Trudo
5:27
M8/9, 8/9 JAAR 1000M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gaby Wijnhoven
De Nieuwe Linde
4:12
2
Kim van Duijnhoven
De Lindt
4:15
6
Bo Hofland
Wilhelminaschool
5:23
J1012, 10-12 JR 1500M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Rob Schepens
Rotondaschool
6:12
6
Dennis van der Linden
De Rank
6:22
7
Rutger van der Klip
Knippenberg
6:29
8
Bjarne Phaff
Wilhelminaschool
6:30
9
Peter Ambrosiussen
De Lindt
6:37
12
Derrick Elfrink
Wentelwiek
8:38
M1012, 10-12 JR 1500M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elien van den Eijnde
Carolus
6:01
2
Sanne van der Horst
De Lindt
6:04
3
Linda Schepens
Rotondaschool
6:19
RECR, 5 KM TRIMLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
7
Mari van Houtem
St. Oedenrode
22:40
10
Marjan vd Bersselaar
St. Oedenrode
25:40
13
Piet van Engeland
St. Oedenrode
26:44
14
Tineke v Boxmeer
St. Oedenrode
26:45
15
Fleur van Griensven
Waalre
26:50
17
Suzanne Mesman-Snelder
Helmond
28:15
RECR, 10 KM TRIMLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
6
Hans van der Heijden
Asten
40:08
8
Herman Segers
Beek en Donk
40:40
14
Pieter v Engeland
Lieshout
42:09
21
Marco van de Wildenber
Mariahout
43:11
23
Arthur van Seccelen
Helmond
43:27
26
Johan Henselmans
Eindhoven
44:15
30
Stefan Rooijackers
Eindhoven
45:20
51
Frans van der Linden
Helmond
48:40
56
Jose van Griensven
Helmond
48:59
62
Jan Willem van der Mar
Helmond
50:14
66
Gonnie van Aerle-Migch
Helmond
50:33
78
Piet van Engeland
St. Oedenrode
56:08
79
Tineke v Boxmeer
St. Oedenrode
56:09
80
Isa v Heijningen
St. Oedenrode
57:00
MSEN, 10 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joost van den Ende
Seven Hills Running
31:32
3
Frans Pasmans
Loopgroep PK
33:47
4
Rik Elfrink
Eindhoven Atletiek
34:32
8
Mark de Vries
Eindhoven Atletiek
39:48
10
Mark Prins
Eindhoven Atletiek
42:20
M40, 10 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans van de Mortel
Lopersgroep Deurne
33:54
M50, 10 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Paul Peeters
Veteranen Nederland
39:07
3
Willy Claessen
Lopersgroep Deurne
40:01
4
Titus Crombach
Loopgroep PK
41:44
5
Harry Verhagen
Loopgroep Aart Stigt
43:56
6
Mari van Houtum
Fortuna '67
44:15
8
Theo van de Ligt
GAC Gemert
46:19
M60, 10 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
VSEN, 10 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Corine Spaans
Eindhoven Atletiek
35:07
2
Rian van der Burgt
Eindhoven Atletiek
39:02
V35, 10 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marianne Mettler
Tilburg Road Runners
41:48
5
Francien van Lenssen
GAC Gemert
44:10
6
Paulien Snoeks
Fortuna '67
48:49
Uitslagen.nl
04-10-2009 16:02