Uitslagenlijst Langs de Gouweloop

Waddinxveen - Zondag 4 oktober 2009

JTM7, KIDSRUN TM 7JR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Siem Bleker
Waddinxveen
4:30
2
Stan de Boer
Waddinxveen
4:45
3
Jelle van der Vis
Boskoop
4:52
4
Roan Koster
Boskoop
4:56
5
Zakaria Kanfaoui
Gouda
5:02
6
Stefan van Egmond
Boskoop
5:23
7
Geert-Jan vd Heuvel
Moordrecht
5:36
8
Mark Hertog
5:58
9
Luc Galjaard
Boskoop
6:08
10
Teye Keesmaat
Waddinxveen
6:15
MTM7, KIDSRUN TM 7JR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Anna Eikendal
Lopik
4:46
2
Hester van Gemeren
Waddinxveen
5:16
3
Charlotte Speijer
Waddinxveen
5:46
J8-12, KIDSRUN 8-12JR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Michael Kooter
Boskoop
3:47
2
Jelle Bleker
Waddinxveen
3:51
3
Guus Oudshoorn
Waddinxveen
4:02
4
Diederick van Beek
Waddinxveen
4:06
5
Luuk Speijer
Waddinxveen
4:18
6
Jonathan Dol
Gouda
4:32
7
Rick Lens
Waddinxveen
4:39
8
Floris van Daalen
Waddinxveen
4:41
9
Marnix Baas
Waddinxveen
4:45
10
Thomas Wassenaar
Boskoop
4:57
11
Davy de Feij
Waddinxveen
5:01
12
Kevin van Es
Zevenhuizen
5:03
13
Sjoerd Bosman
Waddinxveen
5:05
14
Koen Bleker
Waddinxveen
5:10
15
Pieter vd Heuvel
Moordrecht
5:24
16
Willem vd Heuvel
Moordrecht
5:24
17
Bart van Daalen
Waddinxveen
5:49
18
Julian van Es
Zevenhuizen
6:03
M8-12, KIDSRUN 8-12JR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Marije Hijman
Boskoop
4:12
2
Demi Wassenaar
Boskoop
4:15
3
Dagmar Brouwer
Waddinxveen
4:17
4
Iris Naudts
Rockanje
4:40
5
Chantal Kruit
Waddinxveen
4:44
6
Romy Bijl
Waddinxveen
4:47
7
Anouk Lens
Waddinxveen
4:55
8
Sofie de Koning
Waddinveen
5:04
9
Emma de Koning
Waddinxveen
5:06
10
Judith van Gemeren
Waddinxveen
5:07
11
Gwen te Pas
Waddinxveen (AHO)
5:12
12
Evelien Driesen
Waddinxveen
5:25
13
Beate Bergman
Waddinxveen
5:27
14
Annemarie Kersbergen
Waddinxveen
5:33
15
Jade Bruines
Waddinxveen
5:37
16
Elle Helmig
Waddinxveen
5:44
17
Lydia vd Zwan
Moerkapelle
5:54
18
Eileen Naudts
Waddinxveen
6:12
H5KM, 5KM PRESTATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Andy Koolmees
Moordrecht
17:55
17:52
2
Sebastiaan Boertien
's-Gravenhage
18:07
18:06
3
Vincent Hoek
Benschop
18:25
18:23
4
Roeland vd Harst
Waddinxveen
19:11
19:09
5
Arend van der Reijken
Waddinxveen
19:12
19:08
6
Jacco van der Wel
Woerden
19:56
19:54
7
Vincent Vergeer
Boskoop
20:36
20:33
8
Vincent Kruit
Waddinxveen
20:41
20:40
9
H Verlegh
Schoonhoven
20:42
20:40
10
Frank van Haastrecht
Waddinxveen
21:06
21:04
11
Twan Siegers
Gouda
21:16
21:14
12
Henk Schouten
Gouda
21:57
21:53
13
Kars Brouwer
Waddinxveen
23:08
23:06
14
Ad Mocking
Waddinxveen
23:23
23:19
15
Stefan van Gemeren
Waddinxveen
23:33
23:31
16
Luuk Hogenelst
Waddinxveen
24:08
24:06
17
Gert Noordhoek
Soest
24:45
24:41
18
Marco van Bemmelen
Waddinxveen
26:44
26:39
19
Jim Ernst
Waddinxveen
28:42
28:39
20
Frans de Bode
Gouda
29:23
29:17
21
Chris Woerden
Mijdrecht
31:22
31:19
V5KM, 5KM PRESTATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Maureen Koster
Boskoop
18:02
18:01
2
Ester Eikendal
Lopik
19:16
19:15
3
Merel van Steenbergen
Boskoop
20:05
20:04
4
Irene van der Reijken
Waddinxveen
21:12
21:09
5
Elina van der Linde
Almere
21:21
21:16
6
Iris ten Barge
Waddinxveen
24:20
24:18
7
Suzanne Kanters
Waddinxveen
24:48
24:47
8
Marit van Gemeren
Waddinxveen
25:35
25:34
9
Gonda Schalij
Gouda
25:39
25:35
10
Liza Arends
Reeuwijk
28:23
28:18
11
Carla van Schie
Waddinxveen
28:41
28:37
12
Birgit Malecki
Delft
29:24
29:20
13
Anca van der Reijken
Waddinxveen
30:32
30:27
14
Linda Berkouwer
Waddinxveen
30:46
30:42
15
Yvonne Winckels
Waddinxveen
31:11
31:07
16
Irene de Jong
Waddinxveen
31:31
31:29
17
Janneke Driesen
Waddinxveen
31:47
31:44
18
Henriette van der Veld
Gouda
31:57
31:52
19
Marina de Horn
Gouda
33:39
33:34
20
Lysanne Koops
Waddinxveen
35:29
35:28
21
Hennie Bijleveld
Gouda
36:48
36:43
H10P, 10KM PRESTATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Luuk Metselaar
Zevenhuizen Zh
38:09
37:55
2
Cees Kruit
TEAM BAM
38:59
38:57
3
Patrick van Leeuwen
Boskoop
39:26
39:16
4
Jan van der Linden
Waddinxveen
39:57
39:52
5
Rene Nijman
Goor
40:10
40:09
6
Ricardo van der Krans
Waddinxveen
40:16
40:11
7
Marcel Markus
Moerkapelle
40:48
40:44
8
Jaap Meijvogel
Reeuwijk
41:14
41:06
9
Adrie van Zoest
Boskoop
42:09
42:00
10
Rainer Bode
Eberswalde D
42:21
42:09
11
Ruud Melkert
Gouda
42:21
42:16
12
Frank vd Laan
Woerden
42:22
42:02
13
Ron Aret
Gouda
42:34
42:27
14
Jaco Goedhart
Waddinxveen
43:19
43:09
15
Joop Briedé
Waddinxveen
43:49
43:46
16
Wim Benschop
Boskoop
43:56
43:45
17
Jancko Bunnik
Bodegraven
44:09
44:02
18
Frans Metselaar
Zevenhuizen Zh
44:13
43:57
19
Paul Speijer
Waddinxveen
44:43
44:33
20
René Smulders
Waddinxveen
44:48
44:45
21
Max Borger
Zoetermeer
45:17
45:00
22
Bas Slingerland
Boskoop
45:31
45:19
23
Hans Werker
Boskoop
46:18
46:17
24
Leon Verlaan
Boskoop
46:19
46:07
25
Frans van Zoest
Reeuwijk
46:34
46:26
26
Teun van der Linden
Waddinxveen
46:37
46:25
27
Jan van der Sluis
TEAM UNISYS
47:26
47:16
28
Bastiaan Blokland
Leiden
47:34
47:26
29
Walter de Wilde
Gouda
47:35
47:19
30
Wim van der Linden
Waddinxveen
47:41
47:29
31
Fer Bonsel
Waddinxveen
48:06
47:40
32
Sjaak Nobel
Waddinxveen
48:36
48:26
33
Fred Kruit
Gouda
48:44
48:41
34
Lex Rijkers
TEAM BAM
48:59
48:34
35
Erik ten Oever
TEAM BAM
48:59
48:34
36
Jaap van Prooijen
Boskoop
49:11
49:00
37
John Bijleveld
Gouda
49:28
49:27
38
Paul de Crom
Waddinxveen
49:32
49:20
39
Ed Hoogerbrug
Koudekerk a/d Rijn
49:36
49:20
40
Paul Pol
Alphen aan den Rijn
49:36
49:14
41
Jan Voorwinden
Waddinxveen
49:37
49:25
42
Harry Rijnbeek
Boskoop
49:38
49:20
43
Hans van Jaarsveld
Schoonhoven
49:53
49:36
44
Bas van Batenburg
Alphen aan den Rijn
50:02
49:36
45
Herman Pinkse
Boskoop
50:11
49:57
46
H Blokland
Waddinxveen
50:31
50:24
47
Anco Dol
Gouda
50:51
50:27
48
Wessel Kuipers
Hoofddorp
50:51
50:26
49
Rien Roling
Noorden
50:58
50:31
50
Peter Scheele
Waddinxveen
52:03
51:35
51
Peter den Boer
Gouda
52:20
52:04
52
Dick van Velzen
Oegstgeest
52:33
52:23
53
Rene Kersbergen
Waddinxveen
52:49
52:35
54
C Verlooij
Waddinxveen
53:14
52:54
55
Ruud Keesmaat
Waddinxveen
53:26
52:58
56
Ramon Roling
Noorden
53:28
52:58
57
Frans van der Poel
Reeuwijk
53:37
53:20
58
Helmig
Waddinxveen
54:04
53:46
59
Pim Bijleveld
Gouda
54:12
53:56
60
Jordi Fransen
Noorden
54:15
53:45
61
Bert van der Nagel
Alphen aan den Rijn
54:36
54:05
62
Jan van der Meij
Waddinxveen
54:44
54:31
63
Erikjan Smit
Gouda
54:47
54:16
64
Cok van Berkel
Waddinxveen (BEL)
55:11
54:51
65
Robert Quint
Gouda
55:24
55:09
66
Xander Duys
TEAM UNISYS
56:30
56:20
67
Fred de Koning
Waddinxveen
57:33
57:11
68
Dirk Toet
Waddinxveen
57:48
57:39
69
Ad van Vuuren
Waddinxveen
58:07
57:36
70
Cor Kanters
Waddinxveen
59:09
59:01
71
Frank Straver
Waddinxveen
59:44
59:36
72
Marco van Es
Zevenhuizen
1:00:29
1:00:28
73
Pieter Cnossen
Lekkerkerk
1:01:06
1:00:55
74
Ton van Berkel
Waddinxveen
1:01:09
1:00:48
75
Fons Bouma
Woudenberg
1:01:20
1:01:01
76
DJ Berkouwer
Rijnsburg
1:01:30
1:01:08
77
Pieter Stets
Utrecht
1:02:16
1:01:44
78
Ricardo vd Berg
TEAM BAM
1:07:27
1:07:02
V10P, 10KM PRESTATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Daphne Poot
Waddinxveen
47:46
47:39
2
Ingrid Dillo
Alphen aan den Rijn
49:13
48:51
3
Elke Berger
Rotterdam
50:07
49:51
4
Gabry van Leeuwen
Waddinxveen
50:24
50:08
5
Trees van Santen
Boskoop
52:13
51:59
6
Alexandra Hovestad
Boskoop
53:38
53:16
7
Emmy Molhoek
Waddinxveen
54:22
54:16
8
Joka Kurvink-Fokkema
Waddinxveen
54:54
54:25
9
Marianne Snijders
Voorburg
54:54
54:45
10
Ineke Anker-Admiraal
Breukelen Ut
55:12
54:43
11
Gezina Atzema
Waddinxveen
55:33
55:04
12
Jose Rijnbeek
Boskoop
56:07
55:46
13
Anja Dijkhuizen
Waddinxveen
56:21
56:15
14
Marjon Kuiper van Leeu
Waddinxveen
56:44
56:23
15
Sanne van Vuuren
Utrecht
58:07
57:36
16
Karin van Piershil
Gouda
58:26
57:54
17
Liedewij Janssen
TEAM BAM
1:00:40
1:00:14
18
Marthe Mooijekind
Waddinxveen
1:00:53
1:00:30
19
Ans Brands
Waddinxveen
1:02:06
1:01:34
20
Lonneke Goei
Boskoop
1:02:17
1:01:50
H10W, 10KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Bernard te Boekhorst
De Bilt
32:28
32:27
2
Sven van der Vliet
Almere
32:56
32:55
3
Said Kanfaoui
Gouda
33:00
32:59
4
Sandor Bron
Bodegraven
34:55
34:53
5
Maurits Heijkoop
Nieuwerkerk a/d Ijss
35:19
35:16
6
Robbert Tjoa
Leiden
35:31
35:30
7
Wilfred Verhagen
Woerden
35:48
35:45
8
Harm van Bruggen
Hazerswoude Dorp
36:25
36:24
9
Erwin Metselaar
Amstelveen
36:52
36:47
10
Bert Koster
Boskoop
37:13
37:12
11
Maarten Blokland
Waddinxveen
37:27
37:25
12
Wim Verkleij
Reeuwijk
37:44
37:43
13
Olaf Simonse
Reeuwijk
37:58
37:56
14
Jan Verwijs
Rotterdam
38:12
38:11
15
Jan de Jong
Boskoop
38:33
38:32
16
Theo Groenendijk
Reeuwijk
38:34
38:32
17
Marius van den Berg
Gouda
38:35
38:34
18
Ronald Zaal
Hazerswoude
39:03
39:01
19
Martijn Schenk
Gouda
39:13
39:07
20
Ruud Nobel
Den Haag
39:33
39:27
21
Anton Trommel
Stad aan het Haringv
39:39
39:37
22
Mark Stuurman
Oud-Beijerland
40:12
40:09
23
Michel Boers
Gouda
40:48
40:47
24
Bertus Vrielink
Wilnis
41:12
41:07
25
Remco Mocking
Waddinxveen
41:36
41:33
26
Hans van den Hil
Waddinxveen
42:36
42:33
27
Jan Zijderlaan
Polsbroek
42:43
42:40
28
Hans Stolwijk
Reeuwijk
43:50
43:36
29
Sander de Vlieger
's-Gravenhage
43:51
43:45
30
Richard Cnossen
Zevenhuizen Zh
43:56
43:46
31
Ton Aker
Boskoop
44:18
44:06
32
Jack Bollaart
Boskoop
44:49
44:45
33
John Droog
Waddinxveen
45:46
45:40
34
Theo Vork
Utrecht
48:28
48:22
35
Piet Blaauboer
Waddinxveen
49:52
49:51
36
Koos Slingerland
Zoetermeer
50:50
50:29
37
Aad Brugman
Boskoop
53:19
53:01
38
Bram Lindhout
Waddinxveen
1:03:18
1:02:59
D10W, 10KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Birgit Santiago
Woerden
42:35
42:31
2
Marleen Zijderlaan
Polsbroek
42:43
42:39
3
Else Faber
Waddinxveen
46:19
46:14
4
Corine Slingerland
Waddinxveen
46:39
46:35
5
Liesbeth Meershoek
Gouda
46:44
46:37
6
Trees van der Werf
Reeuwijk
49:26
49:19
7
Mirjam Brugman
Boskoop
49:38
49:35
8
Liesbeth van der Poel
53:28
53:11
H15P, 15KM PRESTATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Martin Hagenaars
Haarlem
55:10
55:01
2
Kees Verhoeven
Boskoop
1:03:44
1:03:28
3
Robert Beisser
Den Haag
1:07:08
1:06:51
4
Koos Bruines
Waddinxveen
1:07:12
1:06:48
5
Ronald Bohle
Hoofddorp
1:08:50
1:08:24
6
AW Bos
Waddinxveen
1:09:13
1:08:57
7
Paul Heijligers
Eindhoven
1:10:07
1:10:01
8
Erik Spruytenburg
Waddinxveen
1:10:08
1:09:53
9
Rijk Meuleman
Zevenhuizen
1:10:23
1:10:00
10
Jacob-Jan de Koning
Bodegraven
1:10:39
1:10:28
11
Marcel van Iterson
Leiderdorp
1:15:57
1:15:36
12
Rudi de Reuver
Utrecht
1:17:11
1:16:44
13
Johan van Kersbergen
Moerkapelle
1:19:09
1:18:51
14
Kaptein M
Waddinxveen
1:19:36
1:19:08
15
Gerrit Oostenveld
Gouda
1:20:05
1:19:46
16
Frans van Kampenhout
Amsterdam
1:21:16
1:20:43
17
Marcel Hageman
's-Gravenhage
1:21:32
1:21:02
18
J A P Hogenelst
Waddinxveen
1:22:57
1:22:50
19
Frank van der Knaap
Gouda
1:23:01
1:22:42
20
John van Bergen
Waddinxveen
1:23:35
1:23:21
V15P, 15KM PRESTATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Sandra Volkerijk
Alphen aan den Rijn
1:06:19
1:06:15
2
Sophie Brenkman
Gouda
1:26:26
1:26:04
=C1000=Holland Shipping=ELM Bleiswijk=HOUTEX=Workxx=Escura Apotheek=
www.uitslagen.nl
04-10-2009 00:00