Uitslagenlijst 20 van Drachten

Drachten - Zondag 4 oktober 2009

MSEN, 20 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Rudi v.d. Lelie
AV Heerenveen
1:08:24
1:08:23
2
Stefan v.d. Pal
Lionitas
1:10:31
1:10:30
3
Willem de Boer
Horror
1:12:52
1:12:51
4
Ralf Ringenaldus
AAC '61
1:13:15
1:13:14
5
Douwe Nauta
Lionitas
1:14:41
38:28
6
Folkert Huisma
Impala
1:28:32
1:28:27
7
Stan-Evert v.d. Wal
Friesland
1:30:45
1:30:43
8
Ralf de Jong
Impala
1:34:39
1:34:26
M40+, 20 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Wim Opten
SV Veendam
1:08:14
1:08:14
2
Saher Yousef
AV Heerenveen
1:10:34
1:10:32
3
Saco Hemstra
Friesland
1:13:48
1:13:45
4
Gerrit Kramer
Horror
1:15:42
1:15:40
5
Jappie Doller
Friesland
1:18:07
1:18:06
6
Klaas Kroese
Horror
1:18:08
1:18:07
7
Hero Polet
Horror
1:20:32
1:20:31
8
Sieds Wiersma
Impala
1:20:55
1:20:53
9
Jouke Jorritsma
Impala
1:25:09
1:25:07
10
Jaring de Groot
Lionitas
1:27:07
1:26:56
11
Nico Modderkolk
Runners Stadskanaal
1:36:29
1:36:21
12
Jan Bosgraaf
Impala
1:36:35
1:36:08
VSEN, 20 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Mariska Kramer
Friesland
1:21:50
1:21:48
2
Anneke de Boer
Horror
1:26:18
1:26:14
3
Inge van Schaick
Lionitas
1:28:24
1:28:20
4
Jacinta Fancel
Lionitas
1:29:41
1:29:38
5
Liesbeth Steenbergen
Horror
1:30:42
1:30:39
6
Brenda de Jong
Impala
1:34:39
1:34:37
7
Iris Bouman
Friesland
1:43:26
1:43:23
8
Tiny Wouda-Dijkstra
Friesland
1:46:17
1:46:02
9
Adri Sluis
Start '78
1:51:34
1:51:18
10
Minke Oord
Friesland
1:51:52
1:51:48
M50+, 20 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Peter Rolink
avVN
1:13:33
1:13:32
2
Jacob van der Ley
Lionitas
1:16:20
1:16:20
3
Jannes Dijkstra
Friesland
1:16:59
1:16:58
4
Durk Bouma
Friesland
1:27:15
1:27:13
5
Cor Wijnja
AV Heerenveen
1:28:17
1:28:11
6
Lutsen Wijma
Friesland
1:28:50
1:28:47
7
Jan Uiterwijk
Loopgroep Beilen
1:28:53
1:28:51
8
Duco Zijlstra
Friesland
1:31:02
1:30:59
9
A.D. Wedzinga
Impala
1:33:07
1:33:02
10
Guus Dirksen
Impala
1:36:57
1:36:44
11
Wietze Jonker
AV Heerenveen
1:38:23
1:38:19
12
A.J. Cusiel
AV Heerenveen
1:41:18
1:41:15
13
Wim van Oosten
Start '78
1:52:36
1:52:26
MSEN, 20 KM RECREATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Martin van der Duim
Drachten
1:25:27
1:25:23
2
Rienk de Vries
Burgum
1:27:45
1:27:41
3
Roelof v/d Heide
Oosterwolde Fr
1:28:18
1:28:16
4
Fokke Jongsma
Drachten
1:28:45
1:28:41
5
Thierry van Groen
Gorredijk
1:28:58
1:28:51
6
Edward Pechler
Groningen
1:28:58
1:28:50
7
Geert Kruiter
Midwolde
1:29:27
1:29:25
8
Eldert de Vries
Harderwijk
1:30:03
1:30:01
9
H. Andringa
Drachten
1:31:28
1:31:19
10
Henk Veenstra
Drachten
1:31:35
1:31:21
11
H. de Boer
Burgum
1:32:04
1:31:58
12
Jan Lolke Dijkstra
Surhuisterveen
1:32:18
1:32:09
13
Fedde BeijeRt
Ureterp
1:32:29
1:32:24
14
HE Bootsma
Leeuwarden
1:32:51
1:32:41
15
Wiebe Jongsma
Katlijk
1:33:39
1:33:30
16
Rene Swart
Leeuwarden
1:34:59
1:34:56
17
Stephan Versteeg
Wolvega
1:35:00
1:34:48
18
Jan Hooghiemstra
Oenkerk
1:35:07
1:35:05
19
Tseard Wijma
Triemen
1:37:17
1:37:13
20
Bart van Dijk
Norg
1:37:35
1:37:20
21
Sjoerd Tolsma
Drachten
1:38:31
1:38:19
22
Peter van Meerendonk
Siddeburen
1:38:34
1:38:10
23
Niels Panman
Groningen
1:38:46
1:38:32
24
Edwin Boes
Franeker
1:39:02
1:38:49
25
Pieter Cremer
Gorredijk
1:39:39
1:39:16
26
Wiep van der Heide
Drachten
1:39:43
1:39:39
27
Martin v Ooyen
Drachten
1:39:45
1:39:29
28
P. Dompeling
Leeuwarden
1:40:21
1:40:17
29
Henk Stienstra
Drachten
1:40:35
1:40:29
30
Bennie Koning
Sappemeer
1:40:41
1:40:17
31
Bauke van Houten
Leeuwarden
1:41:12
1:41:07
32
Foppe Gall
De Wilgen
1:41:15
1:41:07
33
Rob de Vries
Groningen
1:42:11
1:41:54
34
Frans Scheuneman
Hoogezand
1:42:49
1:42:36
35
Gjalt Weistra
Drachten
1:43:03
1:42:59
36
P. Graansma
Wildervank
1:43:26
1:43:22
37
Jacob Dijkstra
Beetgumermolen
1:44:45
1:44:27
38
W.A. Haijtema
Oldeholtpade
1:46:17
1:46:15
39
Kees de Vries
Eelderwolde
1:46:41
1:46:12
40
Meindert Westra
Drachten
1:47:15
1:47:02
41
Wieger Atsma
Drachten
1:47:31
1:47:06
42
Roelof van Marrum
Drachten
1:47:36
1:47:26
43
Cees Bonnema
Wolvega
1:48:07
1:48:03
44
Evert Schut
Drachten
1:48:12
1:48:02
45
Max Wenniger
Drachten
1:48:28
1:48:20
46
Jan Bakker
Drachten
1:48:28
1:48:19
47
Jan Tjeerd de Vries
Drachten
1:49:38
1:49:30
48
E. Sambro
Heerenveen
1:49:45
1:49:29
49
A.P. van den Belt
Vledder
1:50:01
1:49:40
50
Roger Mulumba-yema
Drachten
1:51:04
1:50:57
51
Ruben Bodo
Boornbergum
1:51:10
1:50:56
52
Reinder Tel
Surhuizum
1:53:28
1:53:19
53
Werner Goga
Hoogezand
1:55:05
1:54:40
54
Egbert Geertsema
Groningen
1:55:56
1:55:41
55
Suleiman Zureiqi
Leeuwarden
1:59:22
1:59:02
56
Wilfred Kuipers
Wolvega
2:02:52
2:02:49
57
Wietze Dupon
Drachten
2:13:01
2:12:53
VSEN, 20 KM RECREATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Dineke van der Wal
Groningen
1:45:09
1:44:49
2
Lysbeth Bootsma
Drachten
1:47:30
1:47:05
3
Hillegonda Haak
Drachten
1:56:23
1:55:59
4
Karin De Kremer-de Gra
Limmen
1:59:33
1:59:24
5
Janet Been
Sneek
2:04:09
2:03:50
6
Joke Cremer-Bakker
Gorredijk
2:11:35
2:11:10
7
Lies de Vries-groen
Broek Fr
2:11:35
2:11:10
MSEN, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Riekele Kobes
Impala
33:48
33:47
2
JAn Albert Veenema
Horror
33:53
33:51
3
Teake Kerckhoffs
LSV Invictus
35:07
35:07
4
MArco Wels
Impala
35:39
35:38
5
Menno Iedema
Impala
35:54
35:54
6
Ludy Timmer
Groningen Atletiek
36:09
36:08
7
René Jaasma
Impala
36:16
36:16
8
Sjoerd Boskma
Horror
37:38
37:38
9
Riemer Renkema
Impala
37:45
37:42
10
Sjaco Kramer
Friesland
38:57
38:54
11
M. in't Veld
Drachten
42:13
41:59
12
Gerrit Jepma
Impala
42:36
42:33
13
Cyril Emmoneel
De Sperwers
44:01
43:47
14
Jakob Veenstra
Friesland
48:49
48:38
15
Riccardo Arisci
Runners Stadskanaal
51:21
51:09
16
Hilbert de Vries
Opeinde
52:51
52:44
VSEN, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Charissa Zijlstra
Friesland
42:26
42:23
2
Bettie Agricola
AV Heerenveen
43:56
43:52
3
Jeneke Deelstra
Triathlon
44:48
44:44
4
Sandra Sikkema
Impala
46:53
46:52
5
Jantsje Lageveen
Impala
47:19
47:05
6
Tessa Boot
Horror
47:42
47:35
7
Kim Backstrom
Runners Stadskanaal
50:13
50:01
8
T. de Jong
Start '78
50:29
50:20
9
Wilma van Galen
Start '78
50:58
50:47
10
Marja van der Werf-Zoe
AV Heerenveen
58:22
58:11
11
Nanette Caviet
Friesland
1:06:14
1:05:55
BEDR, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Alphayo Sambu
Sport- & Loopadviesb
36:45
36:44
2
Jacob van der Ploeg
Sport- & Loopadviesb
39:42
39:39
3
Marcel Bardis
Sportbedrijf Smallin
42:49
42:43
4
Mark Folbert
Sport- & Loopadviesb
45:16
45:09
5
Wiebe Haisma
Sport- & Loopadviesb
45:23
45:16
6
Simon Jellema
ABN AMRO Bank
47:07
47:03
7
Giel-Jan van der Tol
Ford Van der Tol
47:56
47:50
8
Mireille Bardis
Sportbedrijf Smallin
48:05
47:57
9
Sytze Hellema
Sport- & Loopadviesb
48:12
48:05
10
Tracy van der Ploeg
Sport- & Loopadviesb
48:21
48:15
11
Minne Dolstra
Sportbedrijf Smallin
48:44
48:38
12
Johan Klaster
Sportbedrijf Smallin
48:44
48:40
13
Hylke van der Veen
Randstad
49:48
49:24
14
Niek van der Tol
Ford Van der Tol
50:44
50:23
15
Jaap Smedes
Ford Van der Tol
51:07
50:45
16
Alie Sinnema
Randstad
52:07
52:01
17
Geke Sinnema
Randstad
52:08
52:03
18
Mark Kuperus
Ford Van der Tol
54:04
53:42
19
Koos Tamminga
Ford Van der Tol
54:26
54:05
20
Hugo Veenker
Sport- & Loopadviesb
54:34
54:13
21
Hélène Popping
Sportbedrijf Smallin
54:35
54:28
22
Miranca van der Tol
Ford Van der Tol
57:16
56:53
23
Remco Kinderman
Sport- & Loopadviesb
58:15
57:49
24
Jan D Bijlsma
ABN AMRO Bank
1:00:12
1:00:08
25
Peter Wiersma
Ford Van der Tol
1:01:29
1:01:07
26
Peter van den Dungen
ABN AMRO Bank
1:02:29
1:02:25
27
Erik Bosma
Sportbedrijf Smallin
1:03:52
1:03:48
28
Inge Bakker
Ford Van der Tol
1:04:31
1:04:09
VSEN, 10 KM RECREATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Karien Kloosterman
Drachten
49:54
49:36
2
Corrie Walda
Drachten
53:09
52:58
3
Ria Bruinsma
Drachten
54:21
54:06
4
Nelie Schut
Drachten
54:23
54:14
5
Kiki Boomgaard
De Knipe
54:24
54:13
6
Jacqueline de Vries
Leek
55:04
54:49
7
Ammy Langenbach
Gorredijk
55:50
55:33
8
Hanny Laskewitz
Drachten
56:03
55:42
9
Marlene van der Leeuw
Wijnjewoude
56:08
55:53
10
Koos van de Streek-van
Drachten
56:10
56:03
11
Anneke Zandstra
Drachten
56:10
55:58
12
Geertje Reitsma
Drachten
56:20
56:02
13
Petra Joustra-Werkman
Oosterwolde Fr
56:34
56:24
14
Gea Huisman
Drachten
56:53
56:34
15
Margriet v.d. Meer
Dokkum
56:55
56:32
16
Miranda Tehubijuluw
Drachten
57:01
56:38
17
Ineke Wijnalda-Krijnse
Drachten
57:12
56:51
18
Thea Offringa
Beetsterzwaag
57:15
57:03
19
Aly Prins-Olijve
Oosterwolde Fr
57:33
57:22
20
Fransisca Vreeling-Spa
Siegerswoude
57:43
57:29
21
Regina Liekelema
Drachten
57:52
57:29
22
Wytske van der Kooi-Po
Burgum
57:56
57:47
23
Wilma Huisman
Beetsterzwaag
58:05
57:52
24
Renske Anjema
De Wilgen
58:11
58:00
25
Trees Rankenberg
Drachten
58:27
58:17
26
Ynke Feenstra
Haarlem
58:35
58:28
27
Anja Zuidema
Dokkum
58:54
58:31
28
Evelien Wagenaar
Donkerbroek
59:22
59:05
29
Suzanne Gerritsen
Assen
59:26
59:08
30
Bettina de Groot
Drachten
1:00:21
59:59
31
Alie de Boer
Opeinde
1:00:34
1:00:12
32
Angelique Blekkink
Nij Beets
1:01:53
1:01:34
33
Greetje van der Kamp
Nij Beets
1:01:54
1:01:34
34
Rieneke Kooistra
Kortehemmen
1:01:54
1:01:42
35
Ankie Cusiel
Heerenveen
1:04:51
1:04:26
36
A. heinhuis
Tuk
1:07:23
1:07:06
MSEN, 10 KM RECREATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Simon Regnerus
Marrum
39:38
39:33
2
Arjen van der Logt
Goutum
39:48
39:46
3
F. Bolier
Beetsterzwaag
40:48
40:43
4
Sytse Jorrit Wijnja
De Wilgen
41:20
41:17
5
Wilco Berga
Terwispel
41:25
41:16
6
Kees van der Werff
Beetsterzwaag
41:52
41:47
7
Thomas de Jong
Drachten
42:22
42:20
8
Henk Piek
Drachten
42:50
42:47
9
Bart bij de Leij
Gorredijk
43:50
43:34
10
Cor Trompetter
Wolvega
44:04
43:55
11
Martijn Venema
Veenwouden
44:05
44:02
12
Arnold Zwaagstra
Drachten
45:18
45:12
13
Thijs van der Vegt
Langelille
45:37
45:28
14
Guido Leurink
Drachten
45:52
45:37
15
Jurjen Bulthuis
Kollum
47:09
47:03
16
Rinus Rankenberg
Ter Idzard
47:27
47:17
17
Wim Meijberg
Groningen
47:30
47:14
18
Ko Streumer
Drachten
47:38
47:20
19
Henk Driessen
Drachten
48:11
47:48
20
Abraham K van Oost
Drachten
48:25
48:05
21
Peter Bax
Drachten
48:38
48:20
22
M. van Zoelen
Drachten
48:41
48:30
23
M. Maas
Drachten
48:52
48:34
24
Marc Soede
Drachten
49:07
48:54
25
Gerrit Bosma
Ureterp
49:21
49:01
26
Johannes Greijdanus
Appingedam
49:23
49:06
27
Gerbrand stap
Leeuwarden
49:32
49:12
28
Jan van Bruggen
Ureterp
49:36
49:24
29
Fedde Kloosterman
Drachten
49:53
49:36
30
Ritske Vries
Boornbergum
49:59
49:39
31
Durk Polet
Burgum
50:00
49:51
32
Erik Gommers
Drachten
50:29
50:02
33
Harry van Wieren
Drachten
50:40
50:33
34
Meeuwes Veenstra
Drachten
50:46
50:37
35
Pieter van der Mijle
Drachten
50:49
50:25
36
Hedzer Laskewitz
Drachten
51:13
50:52
37
Hans van Egmond
Drachten
51:36
51:14
38
Johan van Bruggen
Drachten
51:46
51:35
39
Oscar van Es
Drachten
51:54
51:46
40
Homme Kalma
Drachten
52:06
51:51
41
Bas de Weert
Groningen
52:17
52:02
42
Douwe Offringa
Beetsterzwaag
52:35
52:21
43
Jan Wester
Drachtstercompagnie
52:44
52:28
44
R. Everse
Harlingen
52:52
52:29
45
Henk van de Streek
Drachten
52:52
52:46
46
Gabe Bosma
Drachten
52:55
52:38
47
Patrick van Vals
Leeuwarden
53:15
52:53
48
Peter Weulink
Zwolle
53:18
53:02
49
Ferdinand Kits
Drachten
53:27
53:14
50
Robert Ovbiagbonhia
Drachten
53:46
53:26
51
Peter Veenstra
Drachten
53:59
53:57
52
Jaap Vos
Leeuwarden
54:37
54:14
53
Toli Schanssema
Hoogezand
54:41
54:27
54
H. v.d. Woude
Drachten
54:55
54:44
55
Ernst Jan Wichertjes
Winsum Gn
54:58
54:42
56
Jan Robijns
Drachten
55:46
55:20
57
Gerrit Leistra
De Wilgen
56:02
55:44
58
F. Idzenga
De Wilgen
56:23
56:18
59
R. Norder
Drachten
56:41
56:22
60
Beroeatwarin
Groningen
57:04
56:57
61
Ronny de Calonne
Drachten
57:26
57:05
62
L.W. Caron
Leeuwarden
57:32
57:05
63
Freek Bron
Sonnega
57:45
57:19
64
Bert van der Meulen
Drachten
57:47
57:29
65
Andre Booi
Drachten
57:53
57:39
66
Oebele van der Mei
Drachten
58:03
57:44
67
N. Haitel
Drachten
58:18
58:01
68
Wibo Ausma
Drachten
59:18
59:01
69
Ruben van Noordennen
Drachten
59:31
59:22
70
Rein Reinsma
Sneek
59:35
59:28
71
Huub vd Mijle
Drachten
59:44
59:20
72
Jan Bijstra
Drachten
1:00:06
59:49
73
Freddy de Boer
Marum
1:03:02
1:02:42
74
J. v. Bemmel
Steenwijk
1:07:23
1:07:06
MSEN, 5 KM RECREATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Menno Hunneman
Oosterwolde Fr
16:58
16:58
2
Martijn Schelte
Drachten
17:35
17:34
3
Emiel Harder
Groningen
17:40
17:40
4
Errit de Boer
Gytsjerk
18:35
18:34
5
Geert Tjeerdsma
Groningen
19:03
19:02
6
Gerard van der Meer
Ureterp
19:09
19:08
7
Gert-jan Koopmans
Dokkum
19:13
19:10
8
Johnny Westra
De Westereen
19:16
19:15
9
Patrick Reitsma
Leeuwarden
19:26
19:25
10
Gosse Pier Hiemstra
Sibrandahus
19:57
19:55
11
F.J. van der Meulen
Joure
20:57
20:55
12
Jint Martijn vd Galien
Drachten
21:17
21:15
13
M. Tissingh
Tuk
23:09
23:07
14
Maurits van der Tol
De Wilgen
23:37
23:36
15
P. v.d. Logt
Goutum
23:38
23:35
16
Wim Hunneman
Oosterwolde Fr
23:39
23:37
17
Paul van Velzen
Randstad
23:56
23:50
18
Jan Doting
Oosthem
24:22
24:18
19
Marco Smit
Drachten
24:43
24:42
20
Cor Travaille
Drachten
25:26
25:20
21
Jaap Klaster
Nij Beets
25:42
25:36
22
Jarin van der kooi
Burgum
26:13
26:10
23
Ronald Honhoff
Appelscha
27:45
27:43
24
Rudolf Haze
Drachten
28:34
28:34
25
Charlemagne
Drachten
32:11
32:05
26
Willem Boorsma
Drachten
32:12
32:09
VSEN, 5 KM RECREATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Marieke van der Vegt
Groningen
19:22
19:21
2
Sandra Westra
Zwaagwesteinde
21:23
21:21
3
Sofie van Ginkel
Grou
22:05
11:50
4
Ellen Bekkers
Beetsterzwaag
24:14
24:11
5
Yasmin de Groot
Nietap
24:48
24:47
6
Sandra Gielesen
Beetsterzwaag
25:09
25:06
7
Gonny Bruinsma
Drachten
25:28
25:22
8
Wietske de Bruin
Drachten
25:29
25:23
9
Froanne van der Mei
Drachten
25:30
25:25
10
Froukje Wijmenga
Drachten
25:46
25:42
11
Jildou Rozestraten
Groningen
27:01
26:57
12
Fardau de Vries
Drachten
27:03
27:01
13
M. Mud
Eastermar
27:21
27:16
14
Tjitske Besselink
Drachten
27:49
27:45
15
Liesbeth Faber
Drachten
27:51
27:46
16
Elske Huitema
Ureterp
28:12
28:09
17
Grietje Huitema
Ureterp
28:14
28:11
18
Ineke Kijlstra
Drachten
28:31
28:25
19
Liesbeth van Ham
Drachten
28:52
28:47
20
Astrid Zijlstra-Edens
Lekkum
28:54
28:52
21
Antje Hoeksma
Drachten
29:00
28:55
22
Krista de Vries
Drachten
29:04
29:00
23
Monique Brands
Drachten
29:13
29:09
24
Sjoerdsje Akkermans
Randstad
29:27
29:23
25
Renate Stelwagen
Leeuwarden
31:02
30:55
26
Irene Gatsonides
Drachten
31:11
31:06
27
Margien Kiestra
Drachten
31:11
31:07
28
Fimmie Meester
Bakkeveen
32:10
32:07
29
Sonja Konijn
Wijnjewoude
32:28
32:26
30
Nathalie Alves
Drachten
33:24
33:18
31
Nynke Fekken
Heerenveen
33:36
33:31
JO-11, 1.5 KM RECR.
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Lars van Hoeven
Nes gem Boarnsterhim
4:56
4:54
2
Jelmer Kootstra
Beetsterzwaag
5:05
5:04
3
Peter Jan de Jong
Joure
5:14
5:11
4
Jarin van der Kooi
Burgum
5:25
5:23
5
Rense Negenman
Drachten
5:27
5:24
6
Tim Mozes
Drachten
5:28
5:26
7
Ruben Offringa
Beetsterzwaag
5:32
5:30
8
Gijs van der Wijk
Drachten
5:35
5:32
9
Remon Rozendaal
Leeuwarden
5:50
5:47
10
Martijn Mozes
Drachten
5:51
5:48
11
Arnold Hiemstra
Sijbrandahuis
5:51
5:50
12
Wiger Hartstra
Drachten
6:02
5:59
13
Marc van Tergouw
Utrecht
6:11
6:11
14
Matthijs Bouma
Drachten
6:34
6:31
15
Roy Alexander Fredriks
Drachten
6:55
6:52
16
Simme Travaille
Drachten
7:04
7:01
17
Henke Posthumus
Drachten
7:42
7:39
18
Justin Boes
Franeker
7:58
7:54
19
Colin Boes
Franeker
8:11
8:07
ME-11, 1.5 KM RECR.
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Anneke Kootstra
Beetsterzwaag
5:16
5:14
2
Margo Agricol
Goingarijp
5:23
5:21
3
Jasmijn Wagenaar
Drachten
5:30
5:28
4
Robin van der Tol
De Wilgen
5:30
5:28
5
Maaike Wiersma
Drachten
5:45
5:43
6
Esther Wijnalda
Drachten
5:57
5:54
7
Laura Mulder
Siegerswoude
6:21
6:19
8
Ilse Kijlstra
Drachten
6:27
6:25
9
Ilona v.d. Berg
Noordwijk Gn
6:39
6:35
10
Renee van der Tol
De Wilgen
7:00
6:59
11
Amber Stenekes
Drachten
7:03
6:59
12
Carmen Mulder
Siegerswoude
7:08
7:06
13
Melanie Nawijn
Drachten
7:21
7:19
14
Wianne Kiers
Drachten
7:30
7:26
15
Manon Bosma
Drachten
7:40
7:37
16
Eva Hoekstra
Drachten
7:57
7:54
17
Yassine Bulthuis
Boelenslaan
7:58
7:55
18
Bente Tamminga
De Wilgen
8:37
8:35
19
Dagmar Stenekes
Drachten
8:39
8:39
JO-14, 1.5 KM RECR.
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Willem van Zoelen
Drachten
4:31
4:30
2
Mathijs Jansma
Drachten
4:35
4:32
3
Alger Hiemstra
Sijbrandahuis
4:40
4:39
4
Djurre Hoeksema
Grolloo
4:42
4:42
5
Corné Dijkstra
Drachten
4:49
4:47
6
Wessel van Trijp
Drachten
5:07
5:05
7
Markus Meekma
Drachten
5:15
5:14
8
Tom Bax
Drachten
5:34
5:33
9
Sietse Brouwer
Leeuwarden
7:18
7:15
ME-14, 1.5 KM RECR.
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Cato Bontekoe
Drachten
4:52
4:51
www.uitslagen.nl
04-10-2009 00:00