Uitslagenlijst 8e Otterberg-Blinkertloop

Wijster - Zaterdag 3 oktober 2009

VROUW, BERGLOOP 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne-Sophie Kok
AAC '61
21:50
2
Marit van den Berg
HAC '63
22:19
3
Merel Nienhuis
Oosterwolde Fr
22:39
4
Hermien Koerts
HAC '63
24:08
5
Heidi Wolters
Amsterdam
25:54
6
Ingrid Benjamins
Hoogeveen
26:20
7
Petra Kiers
Amersfoort
26:23
8
Hilde Kiers
Beilen
26:54
9
Frouke Sijken
Loopgroep Beilen
26:56
10
Willy Boer
Wijster
27:25
11
Leonie Nienhuis
Oosterwolde Fr
27:32
12
Marry Nederhoed-Heppin
Beilen
27:52
13
Petra Jassies
Hollandscheveld
27:59
14
Heidi Smit-Bouwman
Witteveen
28:01
15
Anja Ottens
Emmen
28:27
16
Clari Rolleman
Hoogeveen
28:32
17
Janita Doorten
Spier
28:36
18
Yvonne Tempert
Atletics Nijverdal
28:40
19
Lucie Eilander
Wijster
30:10
20
Merel Frank
Hoogeveen
30:30
21
Hilde Dijk
Pesse
30:30
22
Jolanda Kleinlugtenbel
Hollandscheveld
30:50
23
Marja van Stein
Hoogersmilde
31:11
24
Wendy Buurmeijer
Hoogeveen
31:18
25
Betsy Dekker
Hoogeveen
32:23
26
Trudy Schroor
ATC '75
32:49
27
Jaquelien Potze
Witteveen
34:28
28
Ina vd Weide
Stuifzand
35:38
29
Andrea Victorie
Stuifzand
35:38
30
Elisabeth Engberts
Geesbrug
40:02
MAN, BERGLOOP 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Adriaan Fransen
AAC '61
17:15
2
Jan Stuursma
SV Veendam
17:15
3
Wouter Luinge
Veendam
19:03
4
Hans Overbeek
Polsbroek
19:33
5
Bertus Pettinga
Assen
19:38
6
Jan Baron
Drijber
20:20
7
Jeroen Remerie
Assen
20:42
8
Jan Uiterwijk
Eesveen
21:13
9
Jan van Lubek
Zuidwolde Dr
21:38
10
Jelmer Buit
HAC '63
21:43
11
Johan Carsouw
Zuidwolde Dr
22:01
12
Geert Woltjer
Spier
22:53
13
Wubbo Gremmer
Winschoten
23:02
14
John Sikken
Erm
23:09
15
Peter de Boer
Loopgroep Beilen
23:25
16
Jan de Ruiter
Veeningen
24:02
17
Remco Breukers
Hoogeveen
24:10
18
Klaas Jonkman
Kerkenveld
24:10
19
Eduard Botter
Hoogeveen
24:44
20
Jan Willem Wolters
Wijster
25:06
21
Folkert Visser
Burgum
25:10
22
Allard Brunsting
Hoogeveen
25:11
23
Erwin Pit
Steenwijk
25:40
24
Wouter Pettinga
Assen
25:42
25
Jaap Blokzijl
Hoogeveen
25:56
26
Marcel Daemen
Ruinen
25:58
27
Jan Janssen
Assen
26:01
28
Lammert Nienhuis
Zuidwolde Dr
26:15
29
Paul van Snick
Groningen
26:46
30
Adriaan Engberts
Assen
26:48
31
Eeuwe Jansen
Loopgroep Beilen
26:50
32
Daniël Engberts
Assen
27:35
33
Jan Blokzijl
Hoogeveen
27:49
34
Roel Blokzijl
Hoogeveen
28:21
35
Jan Medendorp
Pesse
28:30
36
Henk Warnders
Hoogersmilde
28:30
37
Frans Beekman
Balkbrug
29:58
38
Jonathan Engberts
Assen
30:00
39
Roel Eefting
Wijster
30:09
40
Anton Bloemink
Emmen
30:28
41
Peter Scheerhoorn
Assen
32:23
42
Michael Wietsma
Odoorn
34:22
43
Lucas Tijmes
Schoonoord
34:23
44
Berend Schreuder
Zweeloo
37:15
V SEN, BERGLOOP 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Suzanne Broxterman
Wageningen
43:13
2
Marlies Wabeke
Tartlétos
43:25
3
Petra Panneman Faber
Veendam
45:06
4
Ingrid Oving
Buinen
45:54
5
Annemiek Watermulder
Zuidlaren
48:09
6
Laura Batterink
Westerbork
49:16
7
Sandra Medendorp
Pesse
52:09
8
Annet Zwiep
Beilen
55:53
9
Nienke Everts
Hollandscheveld
56:04
10
Alix Carriere
Stuifzand
57:10
11
Annelies Vrancke
Exloo
57:29
12
Hetty van Burg
Westerbork
59:44
13
Marloes Kreeft
Stuifzand
1:00:42
V 40+, BERGLOOP 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jacqeline ten Brummelh
HAC '63
48:42
2
Janneke Nienhuis
Oosterwolde Fr
50:12
3
Geke van den Heuvel
Beilen
51:29
4
Liset Klopman
Gees
54:50
5
Marian Booijink
Tiendeveen
55:20
6
Erna Jokshorst
Assen
55:27
7
Ella van den Berg
Oosterwolde Fr
56:14
8
Gea Lamberts
Loopgroep Beilen
57:28
9
Willemien Dermois
Westerbork
59:29
10
Diana Bakker
Westerbork
59:29
11
Harmina Popken
Westerbork
59:31
12
Mariska Telleman
Den Helder
59:36
13
Corry Neeleman
Blankenham
1:00:02
14
Maria Scheerhoorn
Westrebork
1:00:13
15
Cisca Pijpker
Loopgroep Beilen
1:00:56
M SEN, BERGLOOP 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Merwin Dollison
Artemis
34:14
2
Jan Scheenstra
Start '78
34:57
3
Jan Stuursma
SV Veendam
35:20
4
Roy Hofstede
Erica
40:13
5
Jack de Jonge
Loopgroep Beilen
40:13
6
Henk Gerdes
Klazienaveen
40:35
7
Robert Stam
AAC '61
40:48
8
Edwin Mellema
Veendam
41:29
9
Andreas van Scherpenze
Westerbork
41:38
10
Harry Faber
SV Veendam
41:47
11
Jacco Talen
Hollandscheveld
42:02
12
Edwin van den Bosse
Nieuw Balinge
43:29
13
Steven van Luijk
Assen
44:33
14
De Jonge
Stadskanaal
44:44
15
Marco Bakker
Assen
45:25
16
Niels Laarhuis
De Gemzen
45:36
17
Rene Heijnen
Schoonebeek
47:13
18
Dennis Nijkamp
Zwolle
48:14
19
Bas Prins
Groningen
48:32
20
Rob Ritzema
Amsterdam
48:35
21
Arnold Compagner
Zwolle
48:37
22
Peter Koeneman
Amsterdam
49:04
23
Rene lammerts van Buer
Westerbork
49:31
24
Erwin Beuving
Westerbork
54:03
25
Johan Buurmeijer
Hoogeveen
54:56
26
Christiaan Gozevoort
Schoonebeek
55:21
27
Robert Sinnema
Westerbork
58:18
M 40+, BERGLOOP 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Willem Rijnberg
Gieten
40:20
2
Willem van den Neste
Dwingeloo
40:57
3
Harry Luinge
Veendam
42:19
4
Freddy Everts
Hollandscheveld
42:35
5
Jan Roeles
Loopgroep Beilen
42:48
6
Hendrikus Doorten
Westerbork
43:48
7
Albert Timmerman
Staphorst
44:48
8
Gerard Jansma
Friesland
45:53
9
Jacco de Weerdt
Ees
45:55
10
Tammo Bijmolt
Beilen
46:10
11
Gert Slomp
Nieuw Balinge
46:28
12
Ton Kippers
Grolloo
46:48
13
Frits Michiels
Westerbork
47:29
14
Johan Pas
Erica
47:50
15
Alfred van Veen
Beilen
48:39
16
Freddy Spreen
Annen
49:09
17
John Meppelink
Westerbork
49:29
18
Frank Ottenhof
Beilen
49:47
19
Hans Kats
Stuifzand
50:36
20
Vos
Westerbork
51:11
21
Bert van der Wijk
Hooghalen
51:49
22
Jan Langerhuizen
Vlagtwedde
51:57
23
Jan Gritter
Beilen
52:14
24
Johan Out
Stuifzand
53:20
25
Chris Vermeulen
Den Helder
53:42
26
Aad Eerland
Den Helder
55:31
27
Andre Schenkel
Groningen
58:01
28
Ton van Wijk
Hooghalen
59:22
M 50+, BERGLOOP 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henk Oldehinkel
Spurt '88
40:42
2
Karen Vos
Assen
40:48
3
Gerard Vogelzang
Kerkenveld
42:22
4
Rene Kuijpers
Westerbork
43:38
5
Jans Kikkert
Alteveer gem De Wold
43:51
6
Diederik Tempert
Nijverdal
45:05
7
Herman Funke
Emmen
46:12
8
Wierd Duursma
Loopgroep Beilen
46:24
9
Klaas Haveman
Beilen
46:28
10
Ashok Jodha
Amsterdam
46:35
11
Jannes Bouwmeester
Loopgroep Beilen
47:01
12
Piet Schut
Orvelte
47:30
13
Tinus Wils
Pesse
48:15
14
Teddy Bezuijen
Westerbork
48:56
15
Arend Bisschop
Pesse
49:01
16
Benny Beerling
Schoonebeek
49:38
17
Riekel de Groot
Emmen
50:14
18
Theun Zondag
Loopgroep Beilen
51:53
19
Willem Klopman
Gees
52:18
20
Grady Heijnen
Schoonebeek
52:26
21
Menno Hulshoff
Assen
53:00
22
Willem van Essen
Hoogeveen
53:01
23
Jan Knol
Assen
56:09
24
Gerrit Lahuis
Aalden
56:57
25
Jan Metus
Groningen
1:00:51
26
Nico Wassens
Dedemsvaart
1:01:23
27
Gorus van Oordt
Groningen
1:01:27
28
Leen van Zwol
Westerbork
1:03:51
29
Elso Bongers
Groningen
1:08:03
M 60+, BERGLOOP 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Heinz Stroeve
Emlichheim
42:07
2
Albert van de Scheer
Schoonebeek
44:53
3
Jaap Talen
Hoogeveen
45:07
4
Lambert Nieuwenhuis
Dwingeloo
47:01
5
Jan Lip
HAC '63
47:21
6
Adriaan Vellinga
Erica
49:07
7
Nico Offeringa
Runners Stadskanaal
49:23
8
Johan Nijland
IJhorst
49:28
9
Wil Hoogland
Schoonebeek
50:29
10
Geert Muggen
Hoogeveen
52:14
11
Harrie Kramer
Schoonebeek
52:26
12
Willem van der Linden
Hoogeveen
57:35
13
Bert Berkenbosch
Dedemsvaart
59:58
14
Roel Kwint
Assen
1:00:16
15
Thijs Hofstra
Friesland
1:01:32
16
Durk Grovenstein
Luttelgeest
1:02:46
17
Hilco Kwint
AAC '61
1:04:45
18
Tinus Jonkers
Loopgroep Beilen
1:05:13
Dank voor de gastvrijheid: Camping De Otterberg
en Essent Milieu Wijster
Tot ziens volgend jaar. www.loopgroepbeilen.nl
SNS fonds, Alescon, Dolmans, ZeemanAfb, Marco Bakker, De Vries Mech, Asics,
Gem M-Drenthe, Wim Stevens, Fysio Ctr Beilen, Run2Day, Bloemen Palet, C1000
www.uitslagen.nl
03-10-2009 00:00