| | | | | Uitslagenlijst Texel Halve Marathon
Den Burg - Zondag 27 september 2009
MSEN, 21 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
7
Richard Ippel
Wieringermeer
1:31:23
1:31:04
8
Sjoerd Groeskamp
Amersfoort
1:32:39
1:32:21
9
Cees van der Land
Den Burg
1:32:44
1:32:04
15
Phillip Paiement
Lakeland (USA)
1:35:41
1:35:22
16
Pascal van de Vendel
Noordkop
1:36:10
1:35:58
17
Menno Komduur
's-Gravenhage
1:36:18
1:35:27
20
Pieter van 't Hof
Wageningen
1:38:30
1:37:49
21
Jan-Henrik Skopnick
Wermelskirchen (GER)
1:38:46
1:38:35
22
Clyde Pique
Amsterdam Zuidoost
1:39:11
1:38:06
24
Jothan Purmer
Oosterend Nh
1:39:37
1:39:14
25
Johannes Kruisselbrink
Paterswolde
1:40:22
1:39:16
32
Daniel Vrolijk
's-Gravenhage
1:43:39
1:43:08
39
Matthieu Magielsen
Den Helder
1:47:41
1:47:10
43
Arnoud Ens
Dutch Runners Gold
1:49:41
1:49:24
50
Jurriaan Roedema
Koog aan de Zaan
1:53:14
1:51:55
53
Rienk van der Veen
Dutch Runners Gold
1:54:57
1:52:51
54
Tijs Grasman
Heerhugowaard
1:55:04
1:52:47
56
Peter Koch
Ascheberg (GER)
1:55:54
1:54:38
60
Hielke van Elburg
Hechtel (BEL)
1:59:26
1:57:50
63
Kerwin Schween
's-Gravenhage
2:02:10
1:59:28
65
Ricardo van Engeland
Duivendrecht
2:03:18
2:00:17
71
Dominicus Mulder
Loopgroep Leeuwarden
2:08:53
2:08:24
72
Cees-Jan De Jager
Den Burg
2:08:56
2:08:24
76
Björn Carl Witkamp
Alkmaar
2:15:11
2:13:20
78
Ronald Zevenbergen
Gorinchem
2:19:03
2:16:34
M35, 21 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Martin Ketellapper
Lionitas
1:15:49
1:15:40
4
Arno van den Berg
SV Sportlust
1:29:00
1:28:31
13
Wilfried Leferink
Dutch Runners Basic
1:35:28
1:34:43
20
Dirk Hagenräke
Tönisvorst (GER)
1:40:27
1:39:31
34
Remco van Achthoven
Heerhugowaard
1:49:32
1:47:17
35
Bas Glasbergen
De Sprinter
1:49:39
1:48:11
37
Martin Broodman
Nieuwegein
1:51:46
1:50:23
39
Michael van den Berg
Den Helder
1:52:21
1:50:24
41
Jeroen Hemelrijk
Oudeschild
1:52:33
1:52:00
43
Mathias Willsch
Isenbüttel (GER)
1:52:48
1:50:24
48
Arthur van der Welle
Amsterdam
1:56:56
1:55:41
53
Jan van der Schee
Hellevoetsluis
1:58:32
1:55:55
54
Leon van der Stel
Puttershoek
1:58:33
1:55:53
55
Bastiaan Mijnheer
Apeldoorn
1:58:40
1:56:39
57
Frank Fuhr
Den Hoorn Texel
1:59:17
1:56:33
60
Wander Wagenaar
Monnickendam
2:02:00
1:59:54
61
Peter van de Plasse
Zaandam
2:02:35
2:00:29
62
Mano Otten
Ouderkerk aan de Ams
2:03:09
2:00:19
63
Denhard van der Slikke
Grootebroek
2:06:18
2:05:46
68
Niels Slijkerman
Zuidoostbeemster
2:09:18
2:06:42
75
Pascal ten Velde
Klazienaveen
2:21:24
2:19:19
76
Paul Kwakernaak
Hellevoetsluis
2:22:45
2:19:43
77
Roy van Melis
Lichtenvoorde
2:24:44
2:23:59
M40, 21 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
4
Robbert Veldhuizen
IJsselstein Ut
1:26:47
1:25:43
13
Ronald van Noordenburg
Escharen
1:33:23
1:33:00
14
Franz-Josef Tippmann
Brühl (GER)
1:33:59
1:32:27
18
German Silva
Zinacantepec (MEX)
1:37:37
1:37:27
21
Dimitri Ravensbergen
Lionitas
1:38:19
1:37:10
25
Hans van Maurik
Nieuwegein
1:38:35
1:36:40
28
Cees-Jo van Zwieten
Utrecht
1:39:21
1:38:18
30
René de Ruijter
Den Hoorn Texel
1:40:07
1:39:48
33
Nico van Dalen
SV Sportlust
1:41:28
1:40:26
37
Koen van der Meer
Den Hoorn Texel
1:42:49
1:42:29
43
Han Ordelman
Dutch Runners Gold
1:43:57
1:41:42
44
Bart den Ouden
Capelle aan den IJss
1:44:33
1:43:48
48
Cock Groenendaal
Nieuw Vennep
1:44:41
1:43:40
55
Ted Langeveld
Noordwijkerhout
1:45:46
1:45:03
56
Bart van Leerdam
Prins Hendrik
1:45:49
1:45:15
61
Jeroen Leijnse
's-Gravenhage
1:46:42
1:45:17
62
Frans Hoogervorst
SV Sportlust
1:47:07
1:45:50
67
Marcel Smits Schouten
Noordkop
1:48:07
1:46:47
72
Sieto de Vreeze
's-Gravenzande
1:50:55
1:49:41
74
Marcel Hartenberg
Dutch Runners Gold
1:51:19
1:50:38
76
Michael van den Eeckho
Velserbroek
1:51:50
1:51:00
78
René Wijnstra
Dutch Runners Gold
1:52:09
1:50:27
82
Ronald van der Beek
Hoofddorp
1:55:12
1:53:53
83
Koert van der Meer
Garrelsweer
1:55:17
1:52:41
86
Chris Blanken
's-Hertogenbosch
1:55:48
1:54:31
89
Dirk de Gooyer
Ouderkerk aan de Ams
1:56:36
1:53:47
91
Jasper Joosten
's-Hertogenbosch
1:56:37
1:55:41
96
Martin Boomgaardt
Terschelling Hoorn
1:57:56
1:55:22
97
Hans van Vooren
Den Hoorn Texel
1:58:02
1:55:57
100
Rienk-Bert van Noord
Heerhugowaard
1:58:47
1:56:32
103
Joop Rommets
Den Hoorn Texel
1:59:26
1:57:21
109
Thonie Bouwmeester
Lycurgus
2:00:35
1:59:33
110
Peter Lakerveld
SV Sportlust
2:00:51
1:59:38
113
Fred Hooghiemstra
Amstelveen
2:00:54
1:58:22
114
Jean-louis den Boer
Veghel
2:01:52
2:01:05
120
Antoine van Blokland
Veghel
2:04:12
2:03:25
122
Alexander Baartman
Purmerend
2:05:24
2:02:40
128
Dennis Plat
AV Monnickendam
2:09:43
2:06:56
131
René van Wingerden
Heemskerk
2:11:54
2:10:02
133
Manfred van Melis
Den Burg
2:13:42
2:12:57
135
Anthony Weijers
SV Sportlust
2:15:30
2:14:23
136
Wally van Beek
De Cocksdorp
2:17:33
2:15:08
138
Arnold Scheen
SV Sportlust
2:18:28
2:15:37
140
Jan Douwe Borsch
SV Sportlust
2:19:09
2:16:18
M45, 21 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Gerbrand Beunder
Hollandia
1:26:54
1:26:37
4
Erik-Jan van de Voort
't Jasper Sport
1:26:55
1:26:30
7
Andre Gerritsen
Wieringermeer
1:30:33
1:30:13
9
Carlo Bolwerk
Loopgroep PK
1:33:02
1:32:48
13
Henk van der Meiden
Triathlon
1:35:39
1:35:30
17
Casper v/d Kamp
Nes Ameland
1:37:46
1:35:35
19
Ruud van Breukelen
Hollandia
1:40:02
1:39:24
23
Richard Koomen
Wervershoof
1:40:45
1:37:13
28
Christian Albers
Dutch Runners Basic
1:43:12
1:42:09
32
Gert Jan de Boer
Amsterdam
1:44:00
1:42:31
34
Marco Bena Brandini
SV Sportlust
1:44:13
1:43:11
40
Herman Bonte
Loopgroep Hoorn
1:45:40
1:44:48
45
Walter Hovestadt
Den Helder
1:48:02
1:47:20
47
Alex Cofino
Den Hoorn Texel
1:48:13
1:47:57
60
Ole Trust Nissen
Denemarken (DEN)
1:51:03
1:49:23
63
Siebold van Breukelen
Texel
1:51:14
1:50:37
67
André van der Iest
Groningen
1:52:09
1:50:36
68
Willem van Tatenhove
De Koog
1:52:21
1:51:43
70
Ronald van Etten
Wieringermeer
1:52:33
1:51:28
71
Jacques Wagemaker
Dutch Runners Basic
1:52:42
1:51:40
84
Dennis Leemeijer
Harderwijk
1:56:20
1:55:45
85
Peter Verplancke
Den Helder
1:56:22
1:54:02
87
Michael Schneider
Brühl (GER)
1:56:48
1:55:06
88
Erik Snijders
Loopgroep De Springb
1:56:52
1:56:26
91
Johan Bresser
De Cocksdorp
1:57:59
1:57:46
96
Willem Anthonijsz
SV Sportlust
1:58:28
1:56:04
97
Ton Hoogenbosch
Den Helder
1:58:30
1:56:07
100
Klaas Gerssen
SV Sportlust
2:00:51
1:59:39
104
Leen Jan van de Kwaak
Sassenheim
2:03:07
2:00:49
105
Mart van der Ham
Noordwijkerhout
2:03:32
2:00:23
106
Johan Passchier
Noordwijk Zh
2:03:32
2:00:23
110
Piet de Boer
Beetsterzwaag
2:03:53
2:03:09
117
Gert Jan van Tol
Hoogeveen
2:05:51
2:05:20
118
Jaap Roelofs
Terschelling West
2:06:03
2:04:09
119
Martin Vermaat
Heerhugowaard
2:06:12
2:03:10
120
Roelof de Koning
Amstelveen
2:07:21
2:06:04
122
Frans van Kampenhout
Dutch Runners Gold
2:08:26
2:05:13
123
Bob van den Berg
Amsterdam
2:08:31
2:06:42
126
Reinier Schwietert
Noordlaren
2:10:18
2:09:43
129
Harry Gerritsma
Den Hoorn Texel
2:12:06
2:11:16
133
Gert Jan Lagendijk
Barendrecht
2:13:11
2:11:57
140
René van Houwelingen
Suomi
2:16:47
2:14:07
143
Emiel Alloo
Dutch Runners Gold
2:19:33
2:16:52
144
Dirk Gasmüller
Hürth (GER)
2:22:22
2:20:40
147
Theo Barhorst
SV Sportlust
2:26:21
2:24:51
148
Marco Bezoet de Bie
Den Burg
2:27:21
2:24:44
M50, 21 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Frits van der Gracht
Den Burg
1:31:22
1:31:11
3
Humphrey Mijnals
SV Sportlust
1:33:22
1:32:57
4
Pieter van de Wiel
Opperdoes
1:33:26
1:32:48
6
Aarnout Salwegter
Hercules
1:34:53
1:34:39
9
Rene van der Zon
Nieuwkoop
1:35:49
1:35:24
15
Jos ten Velden
SV Sportlust
1:39:01
1:38:31
16
Gerard Krusemeijer
Den Helder
1:39:27
1:38:38
22
Jan-Willem Schutte
Noordkop
1:44:19
1:43:57
24
Paul van der Zande
GAC Hilversum
1:45:03
1:44:46
26
Bert ten Hoff
Runners Stadskanaal
1:45:53
1:44:31
27
Sjon van Kooten
Wageningen
1:46:14
1:45:28
31
Jan Thibaudier
Ahaus (GER)
1:47:24
1:45:23
37
Ben Bakker
Den Hoorn Texel
1:48:38
1:47:19
40
Johan Bonnema
Wieringerwerf
1:50:21
1:48:44
46
Toon Schoenmaker
Den Hoorn Texel
1:52:33
1:51:54
47
Joep van Staveren
Noordwijkerhout
1:53:21
1:51:11
50
Arthur van der Spek
Den Helder
1:54:16
1:52:27
58
Peter Bakens
's-Gravenhage
1:57:45
1:55:32
61
Aart Jan Hemmink
Cala D'Or (ESP)
1:58:46
1:56:28
66
Arjen Uytendaal
Santpoort-Noord
2:02:56
2:00:18
67
George Looijesteijn
Breezand
2:03:09
2:00:30
69
Huub van Dam
Noordwijkerhout
2:03:32
2:00:24
71
Henk van Harselaar
Beverwijk
2:04:27
2:02:25
73
Ben Schuddeboom
Den Helder
2:05:01
2:03:51
77
Henny Schoonderwoerd
Blokker
2:06:09
2:03:04
78
Ton van den Berg
NEA Volharding
2:06:39
2:04:22
79
Egbert Takens
Groningen Atletiek
2:06:46
2:04:39
81
Lucien Helstone
Den Helder
2:07:04
2:05:38
84
Egbert van der Weide
HAC '63
2:07:34
2:05:44
88
Gerard de Leeuw
Heerhugowaard
2:08:47
2:06:25
92
Willem van Gent
Alphen aan den Rijn
2:09:29
2:08:14
93
Alphons Enestus
Amstelveen
2:10:13
2:07:30
97
Ralf Schreiber
Oberhausen (GER)
2:11:47
2:09:34
98
Willem Groenveld
Sint Maarten
2:12:54
2:11:54
100
Bing Oen
Dutch Runners Gold
2:14:42
2:12:02
101
Henk Timmerman
Paterswolde
2:15:01
2:13:13
102
Arie Breederland
Barendrecht
2:15:15
2:14:02
107
Bob Philippus
NEA Volharding
2:20:51
2:18:23
108
Martin Kleijwegt
Purmerend
2:21:35
2:20:31
M55, 21 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Ton van der Meché
SV Sportlust
1:31:11
1:30:50
16
Lex van Houte
Loopgroep Leeuwarden
1:48:35
1:46:35
23
Herman Hekkert
Loopgroep Hoorn
1:55:15
1:53:36
24
Gerard Scholten
Egmond aan den Hoef
1:56:58
1:55:13
27
Dick van der Klaauw
Leersum
1:58:10
1:55:13
29
Harry Fransen
Groningen Atletiek
1:59:19
1:57:26
32
Reinhard Bruesch
Leichlingen (GER)
1:59:40
1:59:08
34
Martien Hoekstra
Enkhuizen
2:01:34
1:58:23
35
Matthijs van der Zande
De Waal
2:01:47
2:01:22
42
Matthie Vermeulen
Den Helder
2:05:46
2:04:26
45
Kees Holman
Egmond aan den Hoef
2:07:04
2:04:56
47
Ben de Graaf
Loopgroep De Drentsc
2:07:44
2:06:57
49
Frans Baar
Nederhorst den Berg
2:11:26
2:08:46
50
Cees Rotteveel
De Spartaan
2:11:29
2:09:41
54
Jan van der Hoek
Friesland
2:14:13
2:13:02
55
Piet Enthoven
Wieringerwerf
2:15:59
2:14:07
56
Bert Tent
Dutch Runners Gold
2:16:59
2:14:21
60
Siebe Turksma
GAC Hilversum
2:18:43
2:18:00
64
Joop Splinter
GAC Hilversum
2:23:24
2:23:09
65
Jan van Schijndel
Voorschoten
2:24:20
2:21:20
66
Floor Toetenel
De Koplopers
2:24:30
2:21:22
67
Koos van Tubergen
Noordwijk Zh
2:32:12
2:29:40
M60, 21 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
10
Loek Stokhof de Jong
Monnickendam
1:50:28
1:48:22
17
Piet Waterschoot
Geldrop Runners
1:56:46
1:55:52
22
Peter van Veen
Heerhugowaard
1:59:42
1:58:59
28
Jan van Herwijnen
Noordkop
2:04:03
2:01:34
32
Frans de Vries
Loopgroep De Drentsc
2:11:17
2:10:29
33
Cees van Dongen
Barendrecht
2:13:11
2:11:55
34
Jan Doodeman
Loopgroep Hoorn
2:14:31
2:11:53
35
Berend Weilers
Den Hoorn Texel
2:15:53
2:13:01
36
Jaap van Koppenhagen
Athlos
2:16:00
2:13:33
37
Ruud Cornelisse
Dutch Runners Gold
2:17:02
2:14:58
38
Daan Welboren
Den Hoorn Texel
2:17:03
2:15:40
42
Johan Biemans
Beek Ubbergen
2:25:14
2:22:27
43
Rob Kleinhuis
Ouderkerk aan de Ams
2:26:17
2:24:52
44
Jan van Veen
Nieuwe Niedorp
2:29:58
2:29:14
47
Manfred Skopnick
Wermelskirchen (GER)
2:50:36
2:47:11
VSEN, 21 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Esther Schipper
AV Castricum
1:26:58
1:26:47
2
Marjan van der Velden
Hollandia
1:38:25
1:37:44
5
Maaike van Vliet
's-Gravenhage
1:42:40
1:41:40
9
Claudia Geldermans
Noordkop
1:49:43
1:49:06
12
Ingeborg Wijbrands
Den Helder
1:52:23
1:50:28
13
Miranda Verbrugge
Noordkop
1:53:11
1:52:29
16
Moniek van Kilsdonk
Loopgroep Hoorn
1:58:28
1:57:29
18
Danielle Brouwer-witte
Oudeschild
2:03:07
2:02:28
19
Dieuwke Bresser
Waddinxveen
2:03:42
2:01:43
21
Corinne van der Bijl
Leeuwarden
2:04:00
2:02:04
22
Evy Thuysbaert
Sinaai (BEL)
2:04:14
2:02:46
23
Beatrijs Hooimeijer
Haarlem
2:04:23
2:02:40
25
Jo janneke Koenen
Den Helder
2:11:31
2:10:10
26
Charlotte Pasteuning
Amsterdam
2:12:17
2:09:41
29
Elke Roetman
Loopgroep Rietheide
2:14:52
2:12:03
34
Angela Pitcher
Den Hoorn Texel
2:23:25
2:20:42
36
Marie-Louise Heuer
Amsterdam
2:25:21
2:22:32
37
Marieke Besamusca
Amsterdam
2:29:30
2:26:29
38
Eline Thuysbaert
Sinaai (BEL)
2:33:34
2:32:05
40
Marije de Heus
Wijk bij Duurstede
2:47:16
2:45:08
V35, 21 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Judith van der Meer
Dronrijp
1:41:01
1:40:42
3
Natascha van der Vis
Oudeschild
1:43:28
1:42:50
5
Annemieke van Dijk
Zaanland
1:48:49
1:48:01
8
Ageeth Wilbrink-van Ar
SV Sportlust
1:53:54
1:52:50
14
Cynthia van den Berg
Ouderkerk aan de Ams
2:00:05
1:57:17
17
Debby Schoolderman
Assendelft
2:03:23
2:02:16
21
Marga Slijkerman
Zuidoostbeemster
2:09:18
2:06:43
22
Jørna van Wingerden-Ev
Heemskerk
2:11:54
2:10:01
24
Jody Hille
Egmond aan den Hoef
2:13:02
2:11:06
25
Brigitte Feenstra
Lionitas
2:13:28
2:11:32
28
Pascale Kragt-Trompett
Badhoevedorp
2:15:47
2:13:01
29
Suzanne Deveson
Badhoevedorp
2:15:49
2:13:03
30
Chris Barendse
's-Gravenhage
2:16:39
2:15:14
32
Henrietta Ordelman-Ham
Noordkop
2:16:41
2:14:26
34
Maureen Kromowirjo
Rotterdam
2:17:32
2:16:05
36
Fransien De smit
Amsterdam
2:19:22
2:17:06
37
Anne miek Koenen
Middenmeer
2:19:41
2:18:21
38
Carolien Scheper
Hoogeveen
2:20:23
2:18:45
40
Germaine Hooijschuur
Zaanland
2:35:31
2:33:31
V40, 21 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jacqueline Rustidge
Isala '96
1:23:33
1:23:23
2
Lucienne Groenendijk
SV Sportlust
1:28:59
1:28:49
4
Margot van der Ven
Groene Ster
1:38:07
1:37:56
5
Yvonne van der Knaap
Groningen
1:42:40
1:41:15
6
Mariette van de Langer
Hylas
1:44:00
1:41:11
7
Jolanda Gerritsen-Roza
Wieringermeer
1:46:18
1:45:40
9
Ingrid Veldhuizen-Soms
De Keien
1:47:55
1:47:08
11
Elles Wagenaar
Wieringermeer
1:51:06
1:50:44
18
Edith Pronk-Appel
Vlieland
1:59:39
1:58:13
20
Maria Giol Llobet
Amsterdam
2:00:59
1:58:23
24
Wilma Bakker
Nieuwe Niedorp
2:03:11
2:00:12
34
Angelique Holkamp
Lycurgus
2:09:00
2:06:01
38
Miranda Hensen Verbate
TAS '82
2:11:54
2:09:34
42
Lammieke Vaartjes-Blok
HAC '63
2:11:59
2:10:16
43
Margreth de Vries
Abbekerk
2:12:03
2:09:49
50
Alize Okel-Kooy
SV Sportlust
2:18:28
2:15:37
51
Mirjam Gerssen Gerrits
SV Sportlust
2:18:28
2:15:38
55
Ingeborg Wouters
Amstelveen
2:22:40
2:20:40
58
Claudia Clowting
Middenmeer
2:26:04
2:24:44
59
Marloes Hoogeveen
Aarlanderveen
2:26:46
2:26:14
61
Brigitte Prost
Coesfeld (GER)
2:29:46
2:26:53
V45, 21 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Jessica Bustos-Soza
Hollandia
1:48:55
1:46:57
6
Frederique Cavelaars
Zuerich (SUI)
1:55:52
1:53:33
8
Jolanda de Bruin
Harderwijk
1:56:19
1:55:45
9
Mirjam Arkenbout Rotte
Texel
1:57:11
1:56:32
19
Ineke van der Geest
Startbaan
2:04:42
2:03:52
20
Angelique Toonen
Amsterdam
2:04:48
2:02:48
21
Alberdien Zandbergen
DOKEV
2:06:30
2:03:51
24
Tryntsje Postma
Den Hoorn Texel
2:07:55
2:06:00
27
Bep Ramaakers v.d.Broe
DEM
2:08:53
2:07:08
29
Stella van Zuijlen
Noordwijk Zh
2:10:04
2:06:56
33
Annemieke Frederiks
Alkmaar
2:13:22
2:12:25
34
Sylvia Kater-Kerkhoff
Heemskerk
2:13:34
2:11:25
35
Ans van der Meer
Garrelsweer
2:13:36
2:10:29
38
Richtje Zijlstra
Breukelen Ut
2:15:15
2:14:15
39
Lijkwelgek Eilbracht
Amsterdam
2:15:21
2:13:19
46
Monique Lagendijk - va
Rotterdam
2:19:06
2:16:04
47
Maroesjka Alloo-Oost
Dutch Runners Gold
2:19:33
2:16:51
49
Hanne Christensen
Badhoevedorp
2:20:36
2:17:51
50
Ingrid Wildenborg
Amstelveen
2:25:18
2:23:18
54
Gemma van Erkelens
Lycurgus
2:43:46
2:42:26
V50, 21 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gerda van der Kolk
Isala '96
1:37:25
1:37:13
3
Leni Kiewiet-Tuinema
Oosterend Nh
1:43:21
1:42:03
8
Marja Bosje
Loopgroep Aart Stigt
1:54:05
1:53:17
10
Monique Broutoux
Den Helder
1:55:43
1:54:45
21
Caroline Penthum
SV Sportlust
2:05:53
2:03:02
22
Dieneke de Groot
Friesland
2:06:28
2:05:14
24
Caroline van Tunen
Zaanland
2:09:13
2:07:36
26
Yolanda Groeneveld
Geldrop Runners
2:10:08
2:09:14
28
Wijtske ten Velden
SV Sportlust
2:11:53
2:11:24
29
Riekie van den Berg
Stedum
2:13:35
2:10:28
30
Miriam Kroes van Gelde
Lycurgus
2:14:08
2:11:07
31
Brigitte Dekker-Kolbl
Uitgeest
2:16:42
2:15:06
35
Willeke Zeijlemaker
Heemskerk
2:24:16
2:22:20
36
Tanja van Nieuwenhuize
Almere
2:29:28
2:28:55
V55, 21 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marian Mijwaard
GAC Hilversum
1:48:22
1:47:49
2
Bea Splinter-Burghardt
GAC Hilversum
1:52:50
1:52:25
16
Hanneke Dusseldorp
Apeldoorn
2:10:19
2:08:57
18
Anneke Schendelaar
Noordkop
2:13:00
2:12:27
19
Rineke Wijnbergen-Eeni
Apeldoorn
2:13:21
2:11:59
20
Greet Luursema
Groningen Atletiek
2:13:36
2:10:28
23
Annelies Brouwer
Apeldoorn
2:16:24
2:15:03
26
Els de Jager
Den Hoorn Texel
2:23:58
2:22:43
MSEN, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mario Kröckert
Rommerskirchen (GER)
30:26
30:18
8
Maikel van der Gracht
Den Burg
39:37
39:26
12
Duco van der Kuijl
Den Burg
42:06
41:55
13
Remon van der Maden
Den Burg
44:27
44:06
30
Sjaak Kapitein
Anna Paulowna
53:12
50:44
33
Mark Eveleens
Oosterend Nh
54:23
53:50
37
Koen van der Slikke
Den Burg
56:03
53:57
39
Marco Langendoen
Den Helder
57:35
56:09
42
Raymond Siersma
Den Helder
59:13
56:45
45
Vincent de Boer
De Cocksdorp
1:00:08
57:08
46
Benjamin Fledderus
Voorburg
1:02:48
59:53
47
Laurens Lodeweges
Mijdrecht
1:03:12
1:01:38
48
Tommie van der Bosch
Amsterdam
1:04:39
1:02:33
50
Roel van Venrooij
Groningen
1:05:44
1:02:40
51
Boris Duijff
Heerhugowaard
1:07:27
1:04:28
52
Jeroen van der Kraats
Den Helder
1:08:18
1:05:50
53
Natale Del pierro
Amsterdam
1:08:51
1:06:04
M35, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
4
Cees Brama
Noordwijkerhout
43:25
43:10
5
Anno van den Bosch
Den Helder
43:46
43:19
8
Quinten van Katwijk
Den Burg
47:30
45:05
11
Jaco Vijn
Noord-Scharwoude
48:03
46:42
12
Rogier van Dijk
Anna Paulowna
48:19
47:13
14
Maickel Gleijsteen
Den Helder
48:45
46:15
26
Henk van der Sluis
Sint Pancras
52:33
50:08
30
Gert-Jan van Workum
Amstelveen
53:16
51:16
34
Fred Voorthuijzen
Purmerend
55:27
54:50
37
Jacob van Heerwaarden
Den Burg
55:41
54:44
39
Johan Hoogenraad
Den Helder
56:02
54:15
45
Raymond van der Veek
Noordwijkerhout
57:17
55:06
46
Helmich Kuiper
De Cocksdorp
57:41
56:25
48
Rick van der Geest
Alkmaar
1:00:14
59:52
55
Andre van den Berg
Den Burg
1:01:27
1:00:07
56
Rob van Ewijk
Heerhugowaard
1:01:43
58:43
57
Nico Teunissen
Loopgroep Julianador
1:01:58
1:00:12
59
Bob Jan Stemerdink
Doetinchem
1:02:09
59:13
61
Petro de Graaf
Loopgroep Julianador
1:03:56
1:02:11
62
Eric-Jan Schuddeboom
Assendelft
1:04:05
1:01:10
69
Maarten-Jeroen Den Boe
Oosterend Nh
1:11:43
1:09:46
M45, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Andrzej Pochranowicz
Den Helder (POL)
40:46
40:36
2
Bert Kronenburg
SV Sportlust
40:49
40:38
8
Hennie van Langelaar
Zaanland
46:05
45:45
9
Gerard Clappers
Wieringermeer
46:30
45:26
11
Cors van Kruining
Loopgroep Julianador
47:06
46:11
20
Peter van der Heide
Noordkop
50:37
49:57
28
Sander Haasbroek
Castricum
52:06
50:57
34
Bor-jan van den Bergh
Bergen Nh
53:48
52:12
35
Minne Goenga
Den Hoorn Texel
53:57
52:40
36
Koert Angevare
Loopgroep Julianador
54:08
53:11
42
Menno van der Plas
Den Helder
55:34
53:05
44
Paul Lebbink
's-Gravenhage
56:13
55:33
49
Louis van der Vis
Den Burg
57:22
56:55
54
Jan de Groot
Sint Annaparochie
58:50
56:05
58
Klaas Heiligenberg
Den Helder
59:30
58:44
70
Arvind Parmar
Noordwijkerhout
1:02:28
1:00:17
71
Ben van der Maat
Groningen
1:03:00
1:02:27
72
Sibo Plaatsman
De Cocksdorp
1:03:16
1:00:11
73
Ronald van der Oord
Den Helder
1:03:19
1:00:27
76
Herman den Heeten
Amstelveen
1:04:10
1:03:33
77
Han Hoogenraad
Loopgroep Julianador
1:04:13
1:02:31
78
Hans Westdorp
De Cocksdorp
1:04:15
1:02:59
81
Peter van Egmond
Den Helder
1:05:03
1:03:04
87
Ronald van Rongen
Den Burg
1:07:02
1:05:36
93
Albert Timmerman
Grootebroek
1:11:15
1:08:09
95
François Flisijn
SV Sportlust
1:13:26
1:13:11
M55, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mats Smit
D-Helder Ned Kamp 05
38:09
37:59
2
Dirk Visser
Hardloopclub Amsterd
41:45
41:33
8
Karel Bootsman
Santpoort-Noord
50:40
49:54
13
Willem Romkes
Loopgroep Julianador
51:29
50:31
15
Willem Groot Kormelink
Langeveen
53:15
52:51
18
Martien Hoebe
Loopgroep Julianador
54:08
53:11
26
Jean Brakenhoff
AV Castricum
56:38
53:35
27
Ronald Nooij
AV Monnickendam
56:43
54:01
28
Piet Veen
Loopgroep Julianador
56:49
55:21
29
Willem Daman
Broek op Langedijk
56:54
54:33
32
Bram van der Beek
Den Helder
57:14
55:10
36
Henny Steenkamer
Rotterdam
57:54
57:32
50
Jean Mignon
Dutch Runners Gold
1:02:34
1:02:03
51
Leen Zevenbergen
Sleeuwijk
1:02:38
1:00:08
60
Rikus Kieft
Den Hoorn Texel
1:05:23
1:03:03
66
Nico Volkerts
Den Hoorn Texel
1:10:54
1:08:10
68
Frans Kamphuis
Den Hoorn Texel
1:12:02
1:09:34
VSEN, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Suzanne van der Weide
Noordkop
41:36
41:24
5
Eva van Zoonen
KAV Holland
43:08
42:54
6
Christa Lap
Den Hoorn Texel
50:37
50:17
7
Marina Langendoen
Den Helder
50:53
49:27
10
Joyce Vlaming
De Cocksdorp
53:44
52:43
15
Carmen van der Werff
De Koog
56:27
55:54
16
Daphne van der Geest
Alkmaar
56:47
56:21
18
Marilyn Brouwer
Oosterend Nh
56:55
55:22
21
Marieke van Straten
Den Burg
57:43
55:40
22
Lisette van Harselaar
Beverwijk
57:46
55:12
25
Lieke Mulder
Den Hoorn Texel
58:44
56:00
26
Rianne Broekman
De Cocksdorp
59:14
58:15
27
Marjolein Hoogenbosch
Den Helder
59:28
57:28
29
Isabelle v.Oudenaarde
Den Helder
1:00:04
56:52
31
Mariët van de Werf
Oudeschild
1:00:46
1:00:11
39
Denise Berkhoff
Den Helder
1:03:23
1:01:34
43
Karen van Venrooij
Duivendrecht
1:04:10
1:01:07
48
Marieke Strijbis
Heerhugowaard
1:08:04
1:05:04
50
Marieke van den Berg
Zaandam
1:08:30
1:06:08
56
Brigitte Wilner
Den Hoorn Texel
1:09:44
1:08:43
57
Marloes Sleenhof
Gorinchem
1:10:36
1:08:06
58
Patty Timmerman
Grootebroek
1:11:15
1:08:09
63
Sabine Benders
Spijk gem Lingewaal
1:13:17
1:10:46
V35, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Judith van Bleijswijk
Amsterdam
46:22
45:56
5
Mariëtte van Laar-Groe
Den Helder
48:23
47:51
8
Bianca Langeveld
Noordwijkerhout
51:49
49:39
10
Mirjam Hoogeterp
Heerhugowaard
53:29
51:19
13
Mila Tristan Jover
Wieringermeer
54:58
54:30
15
Monique Veldhuizen
Heerhugowaard
55:42
53:33
16
Marjan Zeilemaker
Amsterdam
55:44
54:14
17
Danielle van Hoek
Den Helder
56:01
54:15
19
Janet Brouwer-Koopman
Oosterend Nh
56:15
54:42
20
Annelies Kuipers
Nieuw Vennep
56:16
55:08
21
Margot Wiersma
Heerhugowaard
56:21
54:11
22
Sandra Willeboordse
Den Helder
56:36
54:11
23
Marion Grandiek
AV Castricum
56:38
55:29
25
Colinda van der Vis
Oosterend Nh
56:55
55:21
30
Louise van der Sluis
Den Burg
57:28
55:04
32
Dana van Workum
Amstelveen
57:49
55:48
35
Mariet Roeper-Bouw
De Waal
58:34
56:50
40
Colinda Vlaming
De Cocksdorp
59:36
58:33
41
Martha Heuvelink
SV Sportlust
59:55
58:25
43
Bettina Pols
Heerhugowaard
1:00:37
57:39
47
Jacqueline Hegeman- va
Texel
1:00:40
59:37
48
Anne van Ree-Tiggelave
Leusden
1:00:43
59:36
50
Antoinette Molenaar
Den Helder
1:01:02
59:33
52
Addy van Tatenhove-Smi
De Koog
1:01:04
58:56
62
Lydia van der Oord
SV Sportlust
1:03:19
1:00:27
63
Siska Ravensbergen
Athleta
1:03:22
1:02:13
65
Yvonne Vittali
Den Hoorn Texel
1:03:47
1:03:27
66
Anita Post-Pennings
Noordkop
1:03:52
1:01:38
67
Barbara van Schagen
Krommenie
1:04:04
1:01:09
69
Simone Koopmans
Oudeschild
1:04:08
1:02:41
73
Marja Goslinga
De Cocksdorp
1:04:28
1:03:08
74
Brenda Wit-Daalder
Den Burg
1:04:36
1:01:54
75
M. Minnes
Loopgroep Julianador
1:04:38
1:02:53
77
Jolanda van der Veek-
Noordwijkerhout
1:05:17
1:02:25
78
Karin van Tatenhove
Den Burg
1:05:44
1:03:35
83
Divone van Breukelen
Wieringermeer
1:06:30
1:05:17
86
Petra Westerlaken
Den Burg
1:07:09
1:06:33
94
Daphne de Vilder
Amstelveen
1:09:02
1:05:55
96
Sigrid Slegh-Collou
De Waal
1:09:27
1:08:19
100
Suzanne Reijnders
Den Burg
1:11:33
1:09:19
104
Christine Koersen
De Cocksdorp
1:12:27
1:09:30
106
Esther Verlinde
Sliedrecht
1:13:17
1:10:46
107
Feli Hiddink
Heerhugowaard
1:13:23
1:10:23
109
Cobie Bruinsma-Daalder
Oudeschild
1:15:54
1:14:33
110
Karina Zeeman-Hamer
Den Burg
1:19:48
1:18:04
113
Linda Zoetelief -Witte
Den Burg
1:33:55
1:31:12
V45, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Dula Brandsma
SV Sportlust
49:55
49:01
5
Sylvia Stähli-van Rijs
Den Helder
52:22
51:54
6
Claudia van den Bergh
Bergen Nh
53:04
51:29
7
Monique Bena Brandini
SV Sportlust
53:09
52:11
8
Marlies Hoebe-Berbee
Loopgroep Julianador
54:07
53:10
9
Jacqueline Stark
Wijk bij Duurstede
54:23
52:15
12
Annie Flisijn Roegies
Den Helder
55:15
54:05
13
Anja Visser-Immens
Noordkop
55:28
54:28
14
Joyce in 't Veld
SV Sportlust
55:52
54:43
16
Gerda van de Bor
Landsmeer
56:20
54:07
17
Sjanneke Mulder-Ramler
SV Sportlust
56:26
55:16
18
Ada van der Plas van B
Den Helder
56:35
55:24
20
Liesbeth Olijmulder va
Noordkop
57:58
55:43
24
Marjan de Groot
Sint Annaparochie
58:50
56:05
25
Miranda Luiken
Zinacantepec (MEX)
59:07
58:50
27
Nynke van Dijk
Loopgroep Julianador
59:34
57:49
28
Ingrid Fontijn
Egmond-Binnen
59:50
59:03
31
Jocé Gankema
Dutch Runners Basic
1:00:18
59:59
34
Jos Ravensburg
SV Sportlust
1:01:06
59:36
35
Karin Katuk-Jonkers
SV Sportlust
1:01:06
59:37
36
Karin Beneken Kolmer
Den Hoorn Texel
1:01:11
58:26
40
Yoma Krusemeijer
Den Helder
1:01:40
1:00:35
41
Christa van Heerwaarde
Den Burg
1:01:42
1:00:53
46
Andrea Reinders
Linschoten
1:02:33
59:44
49
Annette van Ruitenburg
De Waal
1:03:10
1:02:46
50
Caroline Schraag
Amstelveen
1:03:12
1:00:52
53
Marrie Winkel-Dekker
Den Burg
1:04:08
1:02:39
54
Liesbeth Beaumond
Noordwijkerhout
1:04:15
1:01:47
56
Gina van Egmond
Den Helder
1:05:03
1:03:04
58
Marja van Harselaar
Beverwijk
1:05:42
1:03:07
60
Antoinette de Groot
Heerhugowaard
1:06:10
1:04:12
63
Jolanda Vermast-Kooij
Lycurgus
1:06:26
1:03:31
71
Grea van Vlierberghe
Noordkop
1:08:13
1:07:00
72
Anja Brama
Noordwijkerhout
1:08:20
1:05:27
74
Siety Veen-Visser
Den Burg
1:08:33
1:05:53
78
Regine Thibaudier
Ahaus (GER)
1:10:15
1:07:08
80
Desireé Roesink
IJsselstein Ut
1:10:31
1:09:29
82
Gitta Witte
Den Hoorn Texel
1:11:08
1:10:17
87
Else Marijke den Os
Den Burg
1:14:21
1:13:37
90
Petra Bosma-Geurts
Den Burg
1:15:50
1:14:22
92
Wilma van der Vis
Den Burg
1:20:05
1:18:21
94
Wil van Benthum-van de
De Koog
1:22:18
1:19:38
96
Mieke van Voorbergen
Purmerend
1:26:45
1:25:41
V55, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Martha van der Meché
SV Sportlust
55:31
54:21
7
Diana C. Goudswaardt
Noordkop
1:00:27
59:53
8
Anny Top-Glas
SV Sportlust
1:00:33
59:01
10
Marijke Wijbenga
Enkhuizen
1:02:23
1:00:18
13
Afra Veen-Pronk
Loopgroep Julianador
1:03:24
1:01:56
15
Guurtje Hoogenraad
Loopgroep Julianador
1:04:13
1:02:31
21
Els Mignon-Bijlsma
Dutch Runners Gold
1:06:57
1:06:27
22
Marga Harinck
Den Hoorn Texel
1:07:59
1:05:08
23
Sienette de Graaf
Loopgroep De Drentsc
1:08:03
1:07:16
Uitslagen.nl
29-09-2009 08:33